საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
აკადემიური ჯგუფები
1400 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ლითონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (METSC01) ლექცია ესაძე სერგო 01-526 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) ლექცია კახიანი ლია 01-529 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-527 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) პრაქტიკული ნაკვეთაური ნინო 01-533 |
--- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-526 |
მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-533 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები კომპოზიტების გამოყენებით (COSTR01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) პრაქტიკული კახიანი ლია 01-529 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | სამშენებლო კონსტრუქციები კომპოზიტების გამოყენებით (COSTR01) პრაქტიკული ხმელიძე თამაზ 01-533 |
სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-533 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1401 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების რღვევის მექანიკის საფუძვლები (BRURM01) პრაქტიკული კახიანი ლია 01-529 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) პრაქტიკული ნაკვეთაური ნინო 01-533 |
--- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების რღვევის მექანიკის საფუძვლები (BRURM01) ლექცია კახიანი ლია 01-529 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) საკურსო ხაზარაძე ომარი 01-535 |
შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-527 |
||||||||
4-12:00 | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
|
--- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-526 |
მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-533 |
||||||||
5-13:00 | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
--- | --- | შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) ლექცია ხაზარაძე ომარი 01-535 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-535 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1402 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ლითონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (METSC01) ლექცია ესაძე სერგო 01-526 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-527 |
შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
--- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების რღვევის მექანიკის საფუძვლები (BRURM01) ლექცია კახიანი ლია 01-529 |
მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-533 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-527 |
შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
||||||||
4-12:00 | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების რღვევის მექანიკის საფუძვლები (BRURM01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-526 |
სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-527 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) პრაქტიკული ნაკვეთაური ნინო 01-529 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები კომპოზიტების გამოყენებით (COSTR01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები კომპოზიტების გამოყენებით (COSTR01) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-521 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1403 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ლითონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (METSC01) ლექცია ესაძე სერგო 01-526 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-527 |
|
--- | --- | მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-533 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-535 |
სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-527 |
--- | მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) პრაქტიკული ნაკვეთაური ნინო 01-535 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
--- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციების საიმედოობაზე გაანგარიშების საფუძვლები (BCACR01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-527 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1404 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
--- | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) ლექცია იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-322 |
--- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-517 |
||||||||
5-13:00 | --- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) ლექცია ისააკიანი ზურაბ 01-602 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-532 |
|||||||||
6-14:00 | უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) პრაქტიკული ღარიბაშვილი ირმა 01-517 |
--- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-411 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) პრაქტიკული მარღიშვილი ირაკლი 01-527 |
|
||||||||
8-16:00 | გრუნტების ხელოვნური გამაგრება (ASOLR01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
--- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-409 |
--- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) პრაქტიკული ისააკიანი ზურაბ 01-501 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) ლექცია ღარიბაშვილი ირმა 01-532 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1405 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამუშაოთა წარმოების ორგანიზაცია (POE0201) პრაქტიკული ბალავაძე ვახტანგ 01-410 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) ლექცია იმედაძე როინ 01-414 |
--- | სამუშაოთა წარმოების ორგანიზაცია (POE0201) ლექცია ბალავაძე ვახტანგ 01-408 |
||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-322 |
--- | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) ლექცია ისააკიანი ზურაბ 01-602 |
--- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-532 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) პრაქტიკული ღარიბაშვილი ირმა 01-532 |
--- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) პრაქტიკული მარღიშვილი ირაკლი 01-532 |
სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-548 |
--- | ||||||||
8-16:00 | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
--- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-409 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-409 |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) ლექცია ღარიბაშვილი ირმა 01-532 |
--- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) პრაქტიკული ისააკიანი ზურაბ 01-501 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1406 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | შენობების და ნაგებობების თანამედროვე სახურავების (ბურულების) საფარები და მათი მოწყობის მეთოდები (TRBSE01) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-527 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-532 |
მიწის სამუშაოთა წარმოების პროცესში გრუნტების ხელოვნური დამაგრების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LPPMT01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) ლექცია იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-322 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) ლექცია ისააკიანი ზურაბ 01-602 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) პრაქტიკული მარღიშვილი ირაკლი 01-532 |
შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | --- | შენობების და ნაგებობების თანამედროვე სახურავების (ბურულების) საფარები და მათი მოწყობის მეთოდები (TRBSE01) ლექცია წეროძე შოთა 01-322 |
||||||||
7-15:00 | მიწის სამუშაოთა წარმოების პროცესში გრუნტების ხელოვნური დამაგრების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LPPMT01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-517 |
--- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-532 |
|||||||||
8-16:00 | გრუნტების ხელოვნური გამაგრება (ASOLR01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) პრაქტიკული ისააკიანი ზურაბ 01-501 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-409 |
სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1408 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-420 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-420 |
--- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-323 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-533 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) პრაქტიკული კლდიაშვილი ვალერიანი 01-305 |
--- | --- |
|
--- | რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-414 |
||||||||
6-14:00 | კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
--- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) საკურსო ჭანტურია მაია 01-529 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ლუტიძე გიორგი 01-513 |
რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი 01-415 |
კონსტრუქციების ვიზუალური და ბოჭკოვან-ოპტიკური კონტროლი (VCOFO 01) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | კონსტრუქციების ვიზუალური და ბოჭკოვან-ოპტიკური კონტროლი (VCOFO 01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-414 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-513 |
--- | კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-414 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული კაკუტაშვილი იოსებ 01-420 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1409 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სეისმომედეგი მშენებლობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAN01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-420 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კონსტრუქციების ვიზუალური და ბოჭკოვან-ოპტიკური კონტროლი (VCOFO 01) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
--- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-323 |
4-12:00 | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-532 |
--- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAN01) პრაქტიკული კაკუტაშვილი იოსებ 01-420 |
ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ლუტიძე გიორგი 01-513 |
რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-415 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) საკურსო ჭანტურია მაია 01-529 |
--- |
6-14:00 | --- | კონსტრუქციების გაანგარიშება სასრულ-ელემენტთა მეთოდით (DIAGN01) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-415 |
--- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-529 |
კონსტრუქციების გაანგარიშება სასრულ-ელემენტთა მეთოდით (DIAGN01) პრაქტიკული წაქაძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.2 |
--- |
7-15:00 | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) პრაქტიკული კლდიაშვილი ვალერიანი 01-407 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-535 |
რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი 01-415 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | კონსტრუქციების ვიზუალური და ბოჭკოვან-ოპტიკური კონტროლი (VCOFO 01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-414 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-513 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1415 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-408 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-412 |
--- | --- | მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი მშენებლობაში (ACCAA01) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-407 |
--- | --- | კომპიუტერული დაპროექტების სისტემების აგების პრინციპი (POCOC01) ლექცია თოდუა მიხეილ 01-602 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-413 |
მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
--- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-549 |
მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-323 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-548 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-408 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-408 |
საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-322 |
საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი მშენებლობაში (ACCAA01) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-549 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1416 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | შენობების და ნაგებობების თბო, ბგერა და ჰიდროიზოლაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (BWATE01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-532 |
--- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-413 |
||||||||
3-11:00 | მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) პრაქტიკული ნაკვეთაური ნინო 01-533 |
მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-407 |
--- | --- | მშენებლობა საგანგებო სიტუაციებში (THRCS01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-535 |
||||||||
4-12:00 | შენობების და ნაგებობების თბო, ბგერა და ჰიდროიზოლაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (BWATE01) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-532 |
--- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-412 |
--- | --- | კომპიუტერული დაპროექტების სისტემების აგების პრინციპი (POCOC01) ლექცია თოდუა მიხეილ 01-602 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | შენობების და ნაგებობების თანამედროვე სახურავების (ბურულების) საფარები და მათი მოწყობის მეთოდები (TRBSE01) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-521 |
მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-323 |
--- | შენობების და ნაგებობების თანამედროვე სახურავების (ბურულების) საფარები და მათი მოწყობის მეთოდები (TRBSE01) ლექცია წეროძე შოთა 01-322 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-548 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-408 |
საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-322 |
საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი მშენებლობაში (ACCAA01) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-549 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-410 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი მშენებლობაში (ACCAA01) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-408 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1420 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (ENGHY01) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-601 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (ENGHY01) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-601 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
არქიტექტურული სივრცის აღქმის მხატვრული საშუალებები (ARMAS06) პრაქტიკული მაისურაძე მარინე 01-601 |
--- | არქიტექტურის ესთეტიკა (AESTA06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-601 |
არქიტექტურის ესთეტიკა (AESTA06) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ლეილა 01-601 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროების გამოყენება გათბობის, ვენტილაციისა და კონდიცირების სისტემებში. (AUT0101) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-601 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | დაპროექტების კომპიუტერული პროგრამები (AutoCAD Architecture) (CAR0106) ლექცია სულაშვილი მალხაზ 01-212ც |
სამშენებლო ხელოვნება და ტექტონიკა (TEARB06) ლექცია ყიფიანი გურამი 01-601 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო ხელოვნება და ტექტონიკა (TEARB06) პრაქტიკული ყიფიანი გურამი 01-601 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
არქიტექტურული სივრცის აღქმის მხატვრული საშუალებები (ARMAS06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-601 |
ენერგიის განახლებადი წყაროების გამოყენება გათბობის, ვენტილაციისა და კონდიცირების სისტემებში. (AUT0101) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-601 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- | დაპროექტების კომპიუტერული პროგრამები (AutoCAD Architecture) (CAR0106) პრაქტიკული სულაშვილი მალხაზ 01-212ც |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1425 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ოპერაციული სისტემები (OPESI01) ლექცია კუბლაშვილი მირიან 01-602 |
--- | ოპერაციული სისტემები (OPESI01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მირიან 01-501 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | იმპერატიული დაპროგრამება (IMPRI01) ლექცია ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
--- | დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემა AutoCad (ADSAC01) ლექცია ფილფანი ნინო 01-602 |
მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-549 |
დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
|
მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-407 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1426 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემები (OPESI01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მირიან 01-501 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ოპერაციული სისტემები (OPESI01) ლექცია კუბლაშვილი მირიან 01-602 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | იმპერატიული დაპროგრამება (IMPRI01) ლექცია ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
--- | დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემა AutoCad (ADSAC01) ლექცია ფილფანი ნინო 01-602 |
მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-549 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-408 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1430 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი 01-304 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (HYRST01) ლექცია დანელია ზურაბ 01-304 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ჰიდრონაგებობებისა და სამშენებლო კონსტრუქციების თბური რეჟიმები (HTHCS01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | მდინარეთა შესართავი უბნების საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (MOUTH01) პრაქტიკული ქადარია იური 01-410 |
ჰიდრონაგებობებისა და სამშენებლო კონსტრუქციების თბური რეჟიმები (HTHCS01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-222 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) საკურსო კოხრეიძე ნინო 01-222 |
||||||||
5-13:00 | --- | სანაოსნო გზები და ნავსადგურები (WPORT01) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-226 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | სანაოსნო გზები და ნავსადგურები (WPORT01) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-206 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | --- | საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) საკურსო კოხრეიძე ნინო 01-226 |
||||||||
7-15:00 | მდინარეთა შესართავი უბნების საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (MOUTH01) ლექცია ქადარია იური 01-410 |
--- | ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა მშენებლობის მოსამზადებელი სამუშაოები (PHW0101) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-226 |
|||||||||
8-16:00 | --- | ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (HYRST01) პრაქტიკული დანელია ზურაბ 01-304 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობათა მშენებლობის მოსამზადებელი სამუშაოები (PHWO101) საკურსო ახვლედიანი გიორგი 01-226 |
--- | საქართველოს საპორტო მშენებლობის პერსპექტიული დაგეგმარება და ინვესტირება (GPINS01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-222 |
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1431 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი 01-304 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვაო მშენებლობის უსაფრთხოება (SBSAF01) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
ჰიდროენერგეტიკული მშენებლობის პროექტირება (DHEC101) პრაქტიკული ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
4-12:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
ჰიდროენერგეტიკული მშენებლობის პროექტირება (DHEC101) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
5-13:00 | --- | ჰ/ტ მშენებლობის წარმოების თანამედროვე ტენდენციები (MTHC101) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | ჰიდრორესურსებით სარგებლობა და მისი გავლენა ეკოლოგიურ წონასწორობაზე (HRHE101) პრაქტიკული თოფურია მარინე 01-224 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ჰესების ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (COND101) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-206 |
საზღვაო მშენებლობის უსაფრთხოება (SBSAF01) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | ბიზნეს–დაგეგმვა (BPL0101) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
ეკონომიკურ-სტატისტიკური მეთოდები და მოდელები მართვის პროცესში (GPINV01) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-206 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ჰესების ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (COND101) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-206 |
ბიზნეს–დაგეგმვა (BPL0101) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-226 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | ჰიდრორესურსებით სარგებლობა და მისი გავლენა ეკოლოგიურ წონასწორობაზე (HRHE101) ლექცია თოფურია მარინე 01-224 |
ეკონომიკურ-სტატისტიკური მეთოდები და მოდელები მართვის პროცესში (GPINV01) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-226 |
საქართველოს საპორტო მშენებლობის პერსპექტიული დაგეგმარება და ინვესტირება (GPINS01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1432 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საზღვაო მშენებლობის უსაფრთხოება (SBSAF01) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-206 |
საზღვაო ტრანსპორტი და გადაზიდვები (SEATR01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (ძირითადი ნაგებობების სახეოებები, შემომზღუდავი და გემმისადგომი ნაგებობები). (PORT101) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-226 |
საზღვაო ტრანსპორტი და გადაზიდვები (SEATR01) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (ძირითადი ნაგებობების სახეოებები, შემომზღუდავი და გემმისადგომი ნაგებობები). (PORT101) საკურსო კოდუა მანონი 01-222 |
ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (სპეცკურსი) (SYDSP01) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი 01-304 |
საზღვაო ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება (სახმელეთო სამუშაოები) (SINS101) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-226 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | წყლის ტალღურ მოძრაობათა თეორიის ელემენტები (SWAVE01) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | კონტინენტალური შელფის ბუნებრივი პირობები (CONT101) ლექცია კოდუა მანონი 01-222 |
|
საზღვაო ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება (სახმელეთო სამუშაოები) (SINS101) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-206 |
--- | ||||||||
8-16:00 | კონტინენტალური შელფის ბუნებრივი პირობები (CONT101) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-226 |
--- | ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (ძირითადი ნაგებობების სახეოებები, შემომზღუდავი და გემმისადგომი ნაგებობები). (PORT101) ლექცია გაგოშიძე შალვა 01-222 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | საზღვაო მშენებლობის უსაფრთხოება (SBSAF01) ლექცია კოდუა მანონი 01-222 |
--- | ჰიდროლოგია, ჰიდრომეტრია და ოკეანოლოგია (OCEAN01) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-412 |
ჰიდროლოგია, ჰიდრომეტრია და ოკეანოლოგია (OCEAN01) საკურსო კუპრეიშვილი შორენა 01-226 |
სამდინარო ჰიდროტექნიკური ნაგებობები და ჰიდროელექტროსადგურები (მოკლე კურსი) (RIVEN01) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი 01-304 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის ტალღურ მოძრაობათა თეორიის ელემენტები (SWAVE01) ლექცია კოდუა მანონი 01-226 |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1435 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საძირკვლები რთულ გეოლოგიურ პირობებში (FISGC01) პრაქტიკული გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
--- | ქალაქის საინჟინრო ნაგებობები (CENGC01) პრაქტიკული ჭოხონელიძე გუგა 01-512 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კომუნალური მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (UTBOM01) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-413 |
--- | გრუნტების რეოლოგია (SOLRE01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-300 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საძირკვლები რთულ გეოლოგიურ პირობებში (FISGC01) ლექცია გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
--- | საყრდენი კედელი (RETWA01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-512 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ქალაქის საინჟინრო ნაგებობები (CENGC01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-512 |
--- | საყრდენი კედელი (RETWA01) პრაქტიკული ჭოხონელიძე გუგა 01-512 |
||||||||
7-15:00 | სპეცნაგებობათა საძირკვლები (FUNSF01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
--- | --- | სპეცნაგებობათა საძირკვლები (FUNSF01) პრაქტიკული ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | გრუნტების ხელოვნური გამაგრება (ASOLR01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
--- | შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (TEBAC01) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-512 |
შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (TEBAC01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-512 |
გრუნტების გამოკვლევის საველე მეთოდები (STMIS01) პრაქტიკული ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | გრუნტების გამოკვლევის საველე მეთოდები (STMIS01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
--- | კომუნალური მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (UTBOM01) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-407 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1440 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საშენი მასალების კვლევა–ძიებისა და კონტროლის მეთოდები (CMRCM01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-306 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | საშენი მასალების საწარმოთა ორგანიზაცია და მართვა (OMMPR01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-407 |
--- | --- | ბეტონის შემვსებების ტექნოლოგია (TEOCA01) ლექცია უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-306 |
--- | საშენი მასალების საწარმოთა ორგანიზაცია და მართვა (OMMPR01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-409 |
--- | ||||
6-14:00 | ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ 01-306 |
--- | საშენი მასალების კვლევა–ძიებისა და კონტროლის მეთოდები (CMRCM01) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ 01-306 |
--- | პროცესები და აპარატები საშენ მასალათა ტექნოლოგიაში (PEBMT01) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე მერაბ 01-305 |
--- | ||||
7-15:00 | არაორგანული შემკვრელი ნივთიერებები და დანამატები (IBSAI01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-306 |
--- | ბეტონის შემვსებების ტექნოლოგია (TEOCA01) პრაქტიკული უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | პროცესები და აპარატები საშენ მასალათა ტექნოლოგიაში (PEBMT01) საკურსო ლორთქიფანიძე მერაბ 01-305 |
პროცესები და აპარატები საშენ მასალათა ტექნოლოგიაში (PEBMT01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
||||
9-17:00 | --- | საშენი მასალების საწარმოების მოწყობილობები და დანადგარები (EOBME01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
|
საშენი მასალების საწარმოების მოწყობილობები და დანადგარები (EOBME01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-306 |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1445 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | დასახლებული და სამრეწველო ობიექტების გაზმომარაგება (POPUL01) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
--- | --- | გაზმომარაგების სისტემების რეაბილიტაცია რეკონსტრუქციის თანამედროვე მეთოდები. (MODE101) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | თბოგაზმომარაგებისა და ვენტილაციის სისტემების ავტომატიზაცია (AUTO 101) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | წყლით და ორთქლით გათბობის სისტემები (WATE101) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-309 |
თბოგაზმომარაგებისა და ვენტილაციის სისტემების ავტომატიზაცია (AUTO 101) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-413 |
დასახლებული და სამრეწველო ობიექტების გაზმომარაგება (POPUL01) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-309 |
--- | |||||||
7-15:00 | წყლით და ორთქლით გათბობის სისტემები (WATE101) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-318 |
--- |
|
გაზმომარაგების სისტემების რეაბილიტაცია რეკონსტრუქციის თანამედროვე მეთოდები. (MODE101) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-548 |
--- | |||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | წყლით და ორთქლით გათბობის სისტემები (WATE101) საკურსო კოპალიანი ალექსი 01-308 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბოენერგეტიკული დანადგარები (HPINS02) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-318 |
|
--- | თბოენერგეტიკული დანადგარები (HPINS02) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
|||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1450 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-222 |
--- | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-413 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-226 |
--- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-544 |
||||||||
3-11:00 | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-206 |
|
სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) საკურსო გვიშიანი ზურაბ 01-411 |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-218 |
წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-212 |
ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) ლექცია სოსელია გურამი 01-212 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | |||||||||
6-14:00 | წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) ლექცია ნაჭყებია ვაჟა 01-218 |
--- | ||||||||
7-15:00 | წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-548 |
--- | შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
--- | ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან 01-411 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1451 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-222 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-548 |
წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-212 |
შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-206 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-409 |
წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან 01-212 |
||||
4-12:00 | სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-218 |
--- | ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) ლექცია სოსელია გურამი 01-212 |
--- |
|
--- | ||||
5-13:00 |
|
წყლის ეკოლოგია (ECW0101) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | |||||
6-14:00 | სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) საკურსო გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-222 |
--- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) ლექცია ნაჭყებია ვაჟა 01-218 |
--- | ||||
7-15:00 | წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-548 |
წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-218 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1455 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომასაგადაცემა (TECHN01) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-308 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-309 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-309 |
--- | --- | შიგა წყალმომარაგება და წყალარინება სამრეწველო და სოფლის მეურნეობის საწარმოებში (PIAE101) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-411 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომასაგადაცემა (TECHN01) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
შიგა წყალმომარაგება და წყალარინება სამრეწველო და სოფლის მეურნეობის საწარმოებში (PIAE101) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-218 |
--- | შენობათა საინჟინრო სისტემების სითბოსიცივით მომარაგება. (HEAIN01) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-308 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | შენობა-ნაგებობების წყალარინების სისტემები (BUSSY01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-212 |
შენობათა საინჟინრო სისტემების სითბოსიცივით მომარაგება. (HEAIN01) პრაქტიკული დენისოვა ირინა 01-308 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | გაზმომარაგების სისტემების რეაბილიტაცია რეკონსტრუქციის თანამედროვე მეთოდები. (MODE101) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-406 |
სამშენებლო მანქანები და მშენებლობის ავტომატიზაცია (COMAB05) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-548 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების წყალარინების სისტემები (BUSSY01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-406 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | გაზმომარაგების სისტემების რეაბილიტაცია რეკონსტრუქციის თანამედროვე მეთოდები. (MODE101) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1465 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | რკინიგზის ლიანდაგის კონსტრუქცია (CRWT101) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე 01-529 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | რკინიგზის ლიანდაგის მოწყობა (DRWT101) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-527 |
სალიანდაგო სამუშაოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (PTRW101) საკურსო რურუა ნუგზარ 01-673 |
რკინიგზის მშენებლობა (RLWC101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-410 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ახალი რკინიგზების კვლევა-ძიება და დაპროექტება (SDRW101) საკურსო კვანტალიანი გულვერი 01-526 |
რკინიგზის ლიანდაგის კონსტრუქცია (CRWT101) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-527 |
--- | --- |
5-13:00 | ახალი რკინიგზების კვლევა-ძიება და დაპროექტება (SDRW101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-526 |
სალიანდაგო სამუშაოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (PTRW101) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ 01-673 |
რკინიგზის მიწის ვაკისი (RWR2101) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-527 |
--- | --- | |
6-14:00 | რკინიგზის მიწის ვაკისი (RWR2101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-527 |
--- | სალიანდაგო სამუშაოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (PTRW101) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-673 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის მშენებლობა (RLWC101) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
|
8-16:00 | რკინიგზის მშენებლობა (RLWC101) საკურსო შალამბერიძე რევაზ 01-527 |
--- | რკინიგზის ლიანდაგის მოწყობა (DRWT101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-410 |
--- | --- | |
9-17:00 | ახალი რკინიგზების კვლევა-ძიება და დაპროექტება (SDRW101) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-529 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1470 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (BHAD101) ლექცია ელოშვილი ნანა 01-407 |
--- | |||||||
4-12:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (BHAD101) ლექცია ელოშვილი ნანა 01-529 |
--- |
|
ქალაქების სატრანსპორტო დაგეგმარება (CTRP101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-673 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 |
|
--- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (BHAD101) საკურსო ელოშვილი ნანა 01-675 |
გვირაბები საავტომობილო გზებზე (TUOR101) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-681 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
ასფალტბეტონი და ბიტუმმინერალური ნარევი (MACB101) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-675 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა (BHAPR01) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-681 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა (BHAPR01) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-675 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | ქალაქების სატრანსპორტო დაგეგმარება (CTRP101) საკურსო ჩუბინიძე გიორგი 01-410 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1475 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (MACAB05) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ხიდური გადასასვლელები (BRCRO01) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) საკურსო მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების გაანგარიშების საფუძვლები (PTTCA01) ლექცია წულუკიძე ბორის 01-676 |
სატრანსპორტო გვირაბების კვლევაძიება (TRTOS01) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-681 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის დაპროექტება (DOBTT01) ლექცია ყურაშვილი აბესალომი 01-676 |
სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის დაპროექტება (DOBTT01) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-673 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
სატრანსპორტო გვირაბების გაანგარიშების საფუძვლები (PTTCA01) პრაქტიკული წულუკიძე ბორის 01-673 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის დაპროექტება (DOBTT01) საკურსო ყურაშვილი აბესალომი 01-681 |
რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-681 |
საგზაო ნაგებობები (ROSTR01) ლექცია ყურაშვილი აბესალომი 01-408 |
9-17:00 | სატრანსპორტო გვირაბების კვლევაძიება (TRTOS01) საკურსო გრძელიშვილი მარინა 01-411 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ხიდური გადასასვლელები (BRCRO01) საკურსო ჭურაძე კონსტანტინე 01-675 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1500 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-409 |
ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-548 |
მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-409 |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ლუტიძე გიორგი 01-513 |
ლითონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (METSC01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
--- | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | ||||||||
5-13:00 | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-413 |
--- | --- | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-420 |
ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-527 |
--- | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-513 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია კახიანი ლია 01-521 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო კახიანი ლია 01-529 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-532 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1501 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ქორქია ქეთევან 01-521 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-420 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ლუტიძე გიორგი 01-513 |
ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-548 |
მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-409 |
--- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო კახიანი ლია 01-529 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ლითონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (METSC01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-409 |
--- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-413 |
|
--- | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-513 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია კახიანი ლია 01-521 |
სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-407 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1502 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ლითონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (METSC01) ლექცია ესაძე სერგო 01-526 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-548 |
--- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ლუტიძე გიორგი 01-513 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-513 |
|
--- | --- | --- | მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-411 |
||||||||
6-14:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ფურცხვანიძე ლონდა 01-526 |
|
რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-413 |
||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
|
ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ტაბატაძე ანა 01-420 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-529 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-322 |
შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ბერიძე გიორგი 01-548 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-532 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1503 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-408 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | ლითონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (METSC01) ლექცია ესაძე სერგო 01-526 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-548 |
--- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ბერიძე გიორგი 01-305 |
|
||||||||
5-13:00 | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-513 |
ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ფურცხვანიძე ლონდა 01-529 |
--- | --- | --- | მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (ORGAN01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-411 |
||||||||
6-14:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ლუტიძე გიორგი 01-513 |
||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ტაბატაძე ანა 01-420 |
--- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი 01-521 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-529 |
--- | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-532 |
||||||||
9-17:00 | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-322 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-527 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-532 |
მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-544 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-532 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-549 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) ლექცია იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) საკურსო არუნაშვილი თამარ 01-514 |
--- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
--- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) ლექცია ისააკიანი ზურაბ 01-602 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-513 |
--- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
7-15:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-322 |
--- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-544 |
|
8-16:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) პრაქტიკული ისააკიანი ზურაბ 01-501 |
--- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-410 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული ჩიტაძე ირაკლი 01-517 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-544 |
--- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-409 |
--- |
3-11:00 | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-549 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) საკურსო არუნაშვილი თამარ 01-514 |
მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-412 |
5-13:00 | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) ლექცია იმედაძე როინ 01-414 |
შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული ჩიტაძე ირაკლი 01-532 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-512 |
ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) პრაქტიკული ისააკიანი ზურაბ 01-501 |
ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) ლექცია ისააკიანი ზურაბ 01-602 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
7-15:00 | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-322 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-544 |
|
8-16:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო მახარობლიძე კახა 01-535 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-532 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) საკურსო არუნაშვილი თამარ 01-532 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-544 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-514 |
--- | --- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-549 |
--- |
4-12:00 | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-517 |
რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი 01-521 |
--- | სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | |
5-13:00 | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) ლექცია იმედაძე როინ 01-414 |
მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-412 |
--- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციების გაანგარიშების საფუძვლები (SRCS101) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
|
6-14:00 | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული ჩიტაძე ირაკლი 01-517 |
ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) ლექცია ისააკიანი ზურაბ 01-602 |
--- | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია I ნაწილი (CPTE101) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
7-15:00 | --- | ტექნოლოგიური პროექტების კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CMOF101) პრაქტიკული ისააკიანი ზურაბ 01-501 |
შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-322 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის საფუძვლები (BUC T101) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-544 |
8-16:00 | --- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-306 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1508 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-420 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-415 |
--- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-414 |
შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-415 |
სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) ლექცია წეროძე შოთა 01-544 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) საკურსო წეროძე შოთა 01-532 |
--- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-548 |
ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-533 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-323 |
|||||||||
7-15:00 |
|
სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-527 |
შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-420 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1509 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) პრაქტიკული ნაკვეთაური ნინო 01-527 |
სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) საკურსო წეროძე შოთა 01-527 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-533 |
რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-414 |
შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-415 |
სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) ლექცია წეროძე შოთა 01-544 |
|||||||
5-13:00 | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ტაბატაძე ანა 01-420 |
ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-420 |
ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-548 |
ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
|||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-533 |
--- |
|
შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-323 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | --- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
|||||||
8-16:00 | --- | რღვევის მექანიკა მშენებლებისთვის (BUILD 01) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-414 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაცია (RMBSP01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
|||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1515 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-549 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი (ACAAU05) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-407 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-322 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტევან 01-410 |
მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-410 |
--- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
--- | ||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული დაპროექტების სისტემების აგების პრინციპი (POCOC01) ლექცია თოდუა მიხეილ 01-602 |
მშენებლობის წარმოების ტექნოლოგია (MSWATEQ01) პრაქტიკული ღარიბაშვილი ირმა 01-517 |
ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-533 |
მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-544 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-544 |
საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი (ACAAU05) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-548 |
||||||||
9-17:00 | მშენებლობის წარმოების ტექნოლოგია (MSWATEQ01) ლექცია ღარიბაშვილი ირმა 01-532 |
--- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-549 |
ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია სანიკიძე მამუკა 01-527 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-411 |
მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-412 |
||||||||
10-18:00 | საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-407 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1516 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-549 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-548 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-407 |
||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტევან 01-412 |
--- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECN01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-408 |
||||||||
6-14:00 | --- | საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-322 |
--- | მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
--- | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-529 |
||||||||
7-15:00 | მშენებლობის წარმოების ტექნოლოგია (MSWATEQ01) პრაქტიკული ღარიბაშვილი ირმა 01-517 |
--- | --- | --- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
|
||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული დაპროექტების სისტემების აგების პრინციპი (POCOC01) ლექცია თოდუა მიხეილ 01-602 |
--- | --- | მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-544 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-544 |
საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი (ACAAU05) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-548 |
||||||||
9-17:00 | მშენებლობის წარმოების ტექნოლოგია (MSWATEQ01) ლექცია ღარიბაშვილი ირმა 01-532 |
--- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია სანიკიძე მამუკა 01-527 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი (ACAAU05) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-406 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საინვესტიციო საქმიანობა მშენებლობაში (INVBB01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1520 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | არქიტექტურული სივრცის აღქმის მხატვრული საშუალებები (ARMAS06) პრაქტიკული მაისურაძე მარინე 01-601 |
--- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) საკურსო ლებანიძე ალექსანდრე 01-535 |
||||||||||||||||
2-10:00 | არქიტექტურის ესთეტიკა (AESTA06) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ლეილა 01-601 |
--- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე 01-529 |
||||||||||||||||
3-11:00 | სამშენებლო ხელოვნება და ტექტონიკა (TEARB06) ლექცია ყიფიანი გურამი 01-601 |
--- | --- | საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (ENGHY01) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-601 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | სამშენებლო ხელოვნება და ტექტონიკა (TEARB06) პრაქტიკული ყიფიანი გურამი 01-601 |
--- | --- | არქიტექტურის ესთეტიკა (AESTA06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-601 |
--- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) პრაქტიკული ლებანიძე ალექსანდრე 01-535 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (ENGHY01) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-601 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | დაპროექტების კომპიუტერული პროგრამები (ArchiCAD) (CAR0206) ლექცია სულაშვილი მალხაზ 01-212ც |
--- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAM01) პრაქტიკული კაკუტაშვილი იოსებ 01-601 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული სივრცის აღქმის მხატვრული საშუალებები (ARMAS06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-601 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAM01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-601 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | დაპროექტების კომპიუტერული პროგრამები (ArchiCAD) (CAR0206) პრაქტიკული სულაშვილი მალხაზ 01-212ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1525 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) საკურსო წეროძე შოთა 01-517 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ოპერაციული სისტემები (OPESI01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მირიან 01-501 |
მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე 01-529 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | იმპერატიული დაპროგრამება (IMPRI01) ლექცია ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
|
--- | --- | სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) ლექცია წეროძე შოთა 01-549 |
||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
ოპერაციული სისტემები (OPESI01) ლექცია კუბლაშვილი მირიან 01-602 |
პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემა AutoCad (ADSAC01) ლექცია ფილფანი ნინო 01-602 |
--- | --- | --- | მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-529 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1526 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ოპერაციული სისტემები (OPESI01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მირიან 01-501 |
--- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | დისკრეტული მათემატიკა (DISMA01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე 01-529 |
||||||||
3-11:00 | --- | იმპერატიული დაპროგრამება (IMPRI01) ლექცია ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
--- | --- |
|
სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) ლექცია წეროძე შოთა 01-549 |
||||||||
4-12:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-535 |
ოპერაციული სისტემები (OPESI01) ლექცია კუბლაშვილი მირიან 01-602 |
პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემა AutoCad (ADSAC01) ლექცია ფილფანი ნინო 01-602 |
--- | პროგრამული პაკეტი Mathematica (PPM01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (RECOC01) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-535 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | სამოქალაქო და სამრეწველო შენობების აგების ტექნოლოგია (SSNAT01) საკურსო წეროძე შოთა 01-517 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების სისტემა «Лира» (CADSL01) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1530 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების საფუძვლები (HPP2101) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების საფუძვლები (HPP2101) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) საკურსო გოგოლაძე ავთანდილ 01-222 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი 01-304 |
ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო მშვიდობაძე ია 01-300 |
ჰიდროლოგია და ჰიდრომეტრია (HYDHM01) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-206 |
--- | |||||||||
5-13:00 | სანაოსნო გზები და ნავსადგურები (WPORT01) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-512 |
--- | ჰიდრონაგებობებისა და სამშენებლო კონსტრუქციების თბური რეჟიმები (HTHCS01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | სანაოსნო გზები და ნავსადგურები (WPORT01) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-222 |
--- |
|
ჰიდრონაგებობებისა და სამშენებლო კონსტრუქციების თბური რეჟიმები (HTHCS01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობათა მშენებლობის მოსამზადებელი სამუშაოები (PHWO101) საკურსო დალაქიშვილი გიორგი 01-222 |
--- | ჰიდროლოგია და ჰიდრომეტრია (HYDHM01) საკურსო კუპრეიშვილი შორენა 01-412 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობათა მშენებლობის მოსამზადებელი სამუშაოები (PHWO101) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (HYRST01) პრაქტიკული დანელია ზურაბ 01-304 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (HYRST01) ლექცია დანელია ზურაბ 01-304 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1531 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ჰიდროელექტროსადგურები 1 (HPP0101) პრაქტიკული ნარიმანიძე ნინა 01-206 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ჰიდროელექტროსადგურები 1 (HPP0101) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | --- | ჰიდრორესურსებით სარგებლობა და მისი გავლენა ეკოლოგიურ წონასწორობაზე (HRHE101) პრაქტიკული თოფურია მარინე 01-224 |
ჰ/ტ მშენებლობის წარმოების თანამედროვე ტენდენციები (MTHC101) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-226 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ჰიდროლოგია და ჰიდრომეტრია (HYDHM01) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
ჰიდროლოგია და ჰიდრომეტრია (HYDHM01) საკურსო კუპრეიშვილი შორენა 01-411 |
||
5-13:00 | --- | --- | ჰესების ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (COND101) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
ჰიდროელექტროსადგურები 1 (HPP0101) საკურსო ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
6-14:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს–დაგეგმვა (BPL0101) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-226 |
ჰიდროენერგეტიკული მშენებლობის პროექტირება (DHEC101) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ჰესების ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (COND101) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
ბიზნეს–დაგეგმვა (BPL0101) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-226 |
ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული მშენებლობის პროექტირება (DHEC101) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
ჰიდრორესურსებით სარგებლობა და მისი გავლენა ეკოლოგიურ წონასწორობაზე (HRHE101) ლექცია თოფურია მარინე 01-224 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი 01-304 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1532 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ჰიდროლოგია, ჰიდრომეტრია და ოკეანოლოგია (OCEAN01) საკურსო თოფურია მარინე 01-222 |
კონტინენტალური შელფის ბუნებრივი პირობები (CONT101) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-226 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | წყლის ტალღურ მოძრაობათა თეორიის ელემენტები (SWAVE01) ლექცია კოდუა მანონი 01-226 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | კონტინენტალური შელფის ბუნებრივი პირობები (CONT101) ლექცია კოდუა მანონი 01-206 |
საზღვაო მშენებლობის უსაფრთხოება (SBSAF01) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
საზღვაო ტრანსპორტი და გადაზიდვები (SEATR01) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროლოგია, ჰიდრომეტრია და ოკეანოლოგია (OCEAN01) ლექცია თოფურია მარინე 01-226 |
--- | --- | წყლის ტალღურ მოძრაობათა თეორიის ელემენტები (SWAVE01) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
საზღვაო ტრანსპორტი და გადაზიდვები (SEATR01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საზღვაო მშენებლობის უსაფრთხოება (SBSAF01) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (გემსაშენი და გემსარემონტო ქარხნები, დამხმარე ნაგებობები). (PORTS01) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-226 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (გემსაშენი და გემსარემონტო ქარხნები, დამხმარე ნაგებობები). (PORTS01) საკურსო საყვარელიძე ამირან 01-222 |
საზღვაო ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება (სახმელეთო სამუშაოები) (SINS101) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-226 |
--- | ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (სპეცკურსი) (SYDSP01) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი 01-304 |
ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (გემსაშენი და გემსარემონტო ქარხნები, დამხმარე ნაგებობები). (PORTS01) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-222 |
--- | ||||||||
9-17:00 | სამდინარო ჰიდროტექნიკური ნაგებობები და ჰიდროელექტროსადგურები (მოკლე კურსი) (RIVEN01) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | საზღვაო ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება (სახმელეთო სამუშაოები) (SINS101) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-206 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1535 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გრუნტების გამოკვლევის საველე მეთოდები (STMIS01) ლექცია გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
--- | ||||
2-10:00 | კომუნალური მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (UTBOM01) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-409 |
--- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) პრაქტიკული კლდიაშვილი ვალერიანი 01-548 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||
4-12:00 | ქალაქის საინჟინრო ნაგებობები (CENGC01) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-512 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | ქალაქის საინჟინრო ნაგებობები (CENGC01) პრაქტიკული ჭოხონელიძე გუგა 01-514 |
--- | ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-512 |
გრუნტების რეოლოგია (SOLRE01) ლექცია ლუტიძე გიორგი 01-300 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (TEBAC01) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-512 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | საძირკვლები რთულ გეოლოგიურ პირობებში (FISGC01) პრაქტიკული გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
საძირკვლები რთულ გეოლოგიურ პირობებში (FISGC01) ლექცია გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
ფუძე–საძირკვლები (FOUND01) საკურსო მშვიდობაძე ია 01-300 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | გრუნტების გამოკვლევის საველე მეთოდები (STMIS01) პრაქტიკული გიორგიშვილი ოლღა 01-513 |
|
მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (TEBAC01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-512 |
--- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | კომუნალური მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (UTBOM01) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-409 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1540 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | საშენი მასალების საწარმოების მოწყობილობები და დანადგარები (EOBME01) ლექცია ნადირაძე ანზორ 01-306 |
საშენი მასალების საწარმოების მოწყობილობები და დანადგარები (EOBME01) პრაქტიკული ნადირაძე ანზორ 01-306 |
--- | პროცესები და აპარატები საშენ მასალათა ტექნოლოგიაში (PEBMT01) საკურსო ლორთქიფანიძე მერაბ 01-306 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) პრაქტიკული ნადირაძე ანზორ 01-306 |
||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) ლექცია ნადირაძე ანზორ 01-306 |
||||||||
4-12:00 | --- | ხის კონსტრუქციები (WOODC01) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალების კვლევა–ძიებისა და კონტროლის მეთოდები (CMRCM01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-306 |
||||||||
6-14:00 | --- | ხის კონსტრუქციები (WOODC01) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | --- | --- | საშენი მასალების კვლევა–ძიებისა და კონტროლის მეთოდები (CMRCM01) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ 01-306 |
||||||||
7-15:00 | პროცესები და აპარატები საშენ მასალათა ტექნოლოგიაში (PEBMT01) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე მერაბ 01-305 |
ბეტონის შემვსებების ტექნოლოგია (TEOCA01) პრაქტიკული უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | --- | --- | პროცესები და აპარატები საშენ მასალათა ტექნოლოგიაში (PEBMT01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
||||||||
8-16:00 | ბეტონის შემვსებების ტექნოლოგია (TEOCA01) ლექცია უგულავა ლიანა 01-305 |
|
--- | --- | --- | არაორგანული შემკვრელი ნივთიერებები და დანამატები (IBSAI01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-306 |
||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1545 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზმომარაგება (GAZSP01) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-309 |
||||
3-11:00 | თბომაგენერირებელი დანადგარები (HEGEI01) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-318 |
--- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | წყლით და ორთქლით გათბობის სისტემები (WATE101) საკურსო გრძელიშვილი მამული 01-308 |
--- | თბოგაზმომარაგებისა და ვენტილაციის სისტემების ავტომატიზაცია (AUTO 101) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
|||||
5-13:00 |
|
გაზმომარაგება (GAZSP01) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
--- | წყლით და ორთქლით გათბობის სისტემები (WATE101) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-309 |
--- | გათბობის, ვენტილაციის და ჰაერის კონდიცირების სისტემების სითბო-სიცივით მომარაგება. (SUPP101) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-318 |
||||
6-14:00 | --- | თბომაგენერირებელი დანადგარები (HEGEI01) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | --- | --- | გათბობის, ვენტილაციის და ჰაერის კონდიცირების სისტემების სითბო-სიცივით მომარაგება. (SUPP101) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | წყლით და ორთქლით გათბობის სისტემები (WATE101) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-308 |
|
|||||
8-16:00 | --- | თბოგაზმომარაგებისა და ვენტილაციის სისტემების ავტომატიზაცია (AUTO 101) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
ვენტილაცია (VENTI01) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | ვენტილაცია (VENTI01) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | ვენტილაცია (VENTI01) საკურსო კუჭუხიძე დიმიტრი 01-318 |
--- | --- |
|
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1550 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | წყლის ქიმია და მიკრობიოლოგია (WCHMI01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-407 |
--- |
|
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) ლექცია სოსელია გურამი 01-212 |
წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-408 |
|
||||
5-13:00 | სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | --- | შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
--- | |||||
6-14:00 | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-411 |
--- | --- | --- | ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან 01-411 |
--- | ||||
7-15:00 | სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) საკურსო გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | ||||
8-16:00 |
|
--- | შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-218 |
--- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) ლექცია ნაჭყებია ვაჟა 01-218 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-218 |
--- | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1551 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) საკურსო გვიშიანი ზურაბ 01-218 |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | წყლის ქიმია და მიკრობიოლოგია (WCHMI01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-407 |
--- | ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან 01-408 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-222 |
--- | --- | ||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ბუნებრივი წყლების მიღება (ACCNW01) ლექცია სოსელია გურამი 01-212 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | სამრეწველო წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWW01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-411 |
--- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-218 |
--- | --- | ||||
7-15:00 |
|
წყლის ეკოლოგია (ECW0101) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | ||||
8-16:00 |
|
წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-548 |
შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცივი წყალმომარაგების სისტემები (SPECW01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-218 |
--- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) ლექცია ნაჭყებია ვაჟა 01-218 |
--- | ||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1555 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომასაგადაცემა (TECHN01) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | გათბობა (HEATI01) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-318 |
შენობა-ნაგებობების წყალარინების სისტემები (BUSSY01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-212 |
||||
5-13:00 | --- | --- | შენობათა ცივი წყლით მომარაგება (TPCWS01) საკურსო ცინაძე ზაალ 01-549 |
--- | გათბობა (HEATI01) საკურსო გრძელიშვილი მამული 01-308 |
შენობა-ნაგებობების წყალარინების სისტემები (BUSSY01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-212 |
||||
6-14:00 | --- | --- | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომასაგადაცემა (TECHN01) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-318 |
სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-308 |
შენობათა საინჟინრო სისტემების სითბოსიცივით მომარაგება. (HEAIN01) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-308 |
--- | ||||
7-15:00 | შიგა წყალმომარაგება და წყალარინება სამრეწველო და სოფლის მეურნეობის საწარმოებში (PIAE101) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-218 |
--- | --- | შენობათა ცივი წყლით მომარაგება (TPCWS01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-218 |
--- | შიგა წყალმომარაგება და წყალარინება სამრეწველო და სოფლის მეურნეობის საწარმოებში (PIAE101) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-212 |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
შენობათა საინჟინრო სისტემების სითბოსიცივით მომარაგება. (HEAIN01) პრაქტიკული დენისოვა ირინა 01-318 |
|||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გათბობა (HEATI01) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-308 |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1565 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სალიანდაგო სამუშაოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (PTRW101) საკურსო რურუა ნუგზარ 01-673 |
რკინიგზის ლიანდაგის კონსტრუქცია (CRWT101) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე 01-681 |
--- | --- | რკინიგზის მიწის ვაკისი (RWR2101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-526 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ახალი რკინიგზების კვლევა-ძიება და დაპროექტება (SDRW101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-526 |
|
4-12:00 | --- | რკინიგზის მშენებლობა (RLWC101) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
სალიანდაგო სამუშაოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (PTRW101) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-673 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | რკინიგზის ლიანდაგის მოწყობა (DRWT101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-526 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | რკინიგზის მშენებლობა (RLWC101) საკურსო შალამბერიძე რევაზ 01-527 |
რკინიგზის მშენებლობა (RLWC101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-527 |
ახალი რკინიგზების კვლევა-ძიება და დაპროექტება (SDRW101) საკურსო კვანტალიანი გულვერი 01-526 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის ლიანდაგის მოწყობა (DRWT101) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-526 |
რკინიგზის მიწის ვაკისი (RWR2101) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-526 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სალიანდაგო სამუშაოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (PTRW101) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ 01-673 |
--- | ახალი რკინიგზების კვლევა-ძიება და დაპროექტება (SDRW101) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-529 |
--- |
9-17:00 | რკინიგზის ლიანდაგის კონსტრუქცია (CRWT101) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-527 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1570 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (BHAD101) ლექცია ელოშვილი ნანა 01-410 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | გვირაბები საავტომობილო გზებზე (TUOR101) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
--- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა (BHAPR01) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-681 |
--- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (BHAD101) ლექცია ელოშვილი ნანა 01-675 |
|||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
||||||||||
6-14:00 | --- |
|
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა (BHAPR01) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-675 |
|
ასფალტბეტონი და ბიტუმმინერალური ნარევი (MACB101) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-676 |
||||||||
7-15:00 | ქალაქების სატრანსპორტო დაგეგმარება (CTRP101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-673 |
--- | --- | ქალაქების სატრანსპორტო დაგეგმარება (CTRP101) საკურსო ჩუბინიძე გიორგი 01-413 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (BHAD101) საკურსო ელოშვილი ნანა 01-676 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1575 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) საკურსო მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების გაანგარიშების საფუძვლები (PTTCA01) პრაქტიკული წულუკიძე ბორის 01-676 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-673 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (MACAB05) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის დაპროექტება (DOBTT01) საკურსო ჭურაძე კონსტანტინე 01-676 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის დაპროექტება (DOBTT01) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-675 |
საგზაო ნაგებობები (ROSTR01) ლექცია ყურაშვილი აბესალომი 01-408 |
--- | |
6-14:00 | --- | რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | სატრანსპორტო გვირაბების კვლევაძიება (TRTOS01) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
--- | --- | ხიდური გადასასვლელები (BRCRO01) საკურსო ჭურაძე კონსტანტინე 01-675 |
--- | |
8-16:00 | სატრანსპორტო გვირაბების კვლევაძიება (TRTOS01) საკურსო გრძელიშვილი მარინა 01-410 |
ხიდური გადასასვლელები (BRCRO01) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის დაპროექტება (DOBTT01) ლექცია ყურაშვილი აბესალომი 01-676 |
--- | სატრანსპორტო გვირაბების გაანგარიშების საფუძვლები (PTTCA01) ლექცია წულუკიძე ბორის 01-676 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1600 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული მურღულია ნუგზარ 01-506 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-409 |
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-544 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-322 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-506 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-323 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-409 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1601 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-544 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-410 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-322 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-506 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-323 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-409 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-409 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული მურღულია ნუგზარ 01-506 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-409 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1602 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული მურღულია ნუგზარ 01-506 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-544 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-322 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-506 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-323 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-409 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-410 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-409 |
--- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-410 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1603 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული მურღულია ნუგზარ 01-506 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-544 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-322 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-506 |
--- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-322 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-549 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1604 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ლომიძე ვაჟა 01-506 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-549 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-410 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-544 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-544 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ლომიძე ვაჟა 01-506 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
|
--- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-322 |
|
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1605 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-544 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-544 |
--- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-306 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ლომიძე ვაჟა 01-506 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- |
|
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-322 |
|
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ლომიძე ვაჟა 01-408 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-410 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1606 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-544 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-544 |
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ლომიძე ვაჟა 01-410 |
--- | ||||||||
5-13:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ლომიძე ვაჟა 01-506 |
--- |
|
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-305 |
||||||||
6-14:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- |
|
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-413 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1607 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-544 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-544 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ლომიძე ვაჟა 01-506 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-305 |
--- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-305 |
||||||||
6-14:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ლომიძე ვაჟა 01-411 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-549 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-411 |
--- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1608 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-548 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-548 |
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-305 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-548 |
||||||||
8-16:00 | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
||||||||
9-17:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1609 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
--- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-548 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-548 |
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-409 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა 01-544 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1610 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა 01-544 |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-548 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-548 |
|
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
||||||||||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-212 |
--- | --- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-409 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1611 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-407 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-548 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაძე გივი 01-548 |
|
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ჭყოიძე რამაზ 01-506 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-409 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია დანელია ზურაბ 01-548 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1612 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-548 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ტურაშვილი ვახტანგ 01-408 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-548 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-411 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-409 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
--- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-548 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-549 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ბუკია სპარტაკ 01-544 |
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1613 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-407 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-548 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-548 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ბუკია სპარტაკ 01-218 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-409 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
--- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-548 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ტურაშვილი ვახტანგ 01-407 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-549 |
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1614 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ბუკია სპარტაკ 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-548 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-548 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-409 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
--- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-548 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-548 |
--- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-549 |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1615 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-411 |
||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-322 |
--- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ბუკია სპარტაკ 01-212 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-548 |
--- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-548 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-548 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-409 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-409 |
|
--- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული ტურაშვილი ვახტანგ 01-408 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1616 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-322 |
--- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-407 |
|
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული გიორგობიანი რუსუდან 01-507 |
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ქადარია იური 01-549 |
--- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-544 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ 01-544 |
--- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1617 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული გიორგობიანი რუსუდან 01-507 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-322 |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ 01-544 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-549 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-408 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-409 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ქადარია იური 01-549 |
--- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-544 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1618 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული გიორგობიანი რუსუდან 01-507 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-548 |
--- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ქადარია იური 01-549 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ 01-544 |
თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-544 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-544 |
მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1619 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-549 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-409 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია ბარამიძე სიმონ 01-544 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-548 |
--- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-409 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ქადარია იური 01-549 |
--- | თეორიული მექანიკა - 2 (TMEC201) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-544 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ 01-544 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-306 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა -1 (STMA101) პრაქტიკული გიორგობიანი რუსუდან 01-507 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1700 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-549 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გიორგაძე გივი 01-407 |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-544 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-406 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
--- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გიორგაძე გივი 01-411 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1701 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-549 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-544 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
|
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-406 |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გიორგაძე გივი 01-411 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-407 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1702 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-549 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-544 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-406 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
--- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გიორგაძე გივი 01-411 |
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
--- | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-413 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1703 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-549 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-544 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
|
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-406 |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-548 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გიორგაძე გივი 01-411 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1704 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-544 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია აბრამიძე ედისონი 01-602 |
|
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-548 |
|
--- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-409 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-409 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1705 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-548 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-544 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია აბრამიძე ედისონი 01-602 |
--- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-548 |
--- |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-409 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-409 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1706 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია აბრამიძე ედისონი 01-602 |
--- |
|
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-409 |
||||||||||||||||
8-16:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-548 |
--- | --- |
|
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-409 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1707 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-411 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-544 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია აბრამიძე ედისონი 01-602 |
--- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-411 |
--- |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-409 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-409 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია გაბეჩავა კალენიკე 03-239 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1708 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-544 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული შულაია დაზმირ 01-413 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-548 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-411 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-549 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1709 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-548 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-548 |
--- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-411 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-549 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული შულაია დაზმირ 01-409 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1710 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-548 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-549 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-548 |
--- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-411 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-549 |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1711 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-548 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-548 |
|
ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-411 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-549 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1712 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი 01-410 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა 01-544 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-411 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-549 |
--- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია მაღრაძე თინათინი 01-602 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-548 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1713 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა 01-544 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-411 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-549 |
--- |
|
გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია მაღრაძე თინათინი 01-602 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-548 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1714 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა 01-544 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-409 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-549 |
--- |
|
გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია მაღრაძე თინათინი 01-602 |
||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-548 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1715 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა 01-548 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-409 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-549 |
--- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია მაღრაძე თინათინი 01-602 |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია შულაია დაზმირ 01-548 |
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1716 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 01-413 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა 01-548 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-408 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ნაჭყებია დათო 01-409 |
--- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-409 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია პაპავა დავით 03-239 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1717 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა 01-548 |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-408 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ნაჭყებია დათო 01-409 |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 01-305 |
ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-409 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია პაპავა დავით 03-239 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1718 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-548 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-408 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 01-412 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ნაჭყებია დათო 01-409 |
--- |
|
ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
|||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-409 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია პაპავა დავით 03-239 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1719 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 01-407 |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-548 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-408 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ნაჭყებია დათო 01-409 |
|
|
ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-409 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია პაპავა დავით 03-239 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1580 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-413 |
მშენებლობის ეკონომიკა (1 ნაწილი) (ENM0101) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-413 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საგადასახადო საქმე (1 ნაწილი) (TXT0101) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-406 |
შრომის ორგანიზაცია, ნორმირება და ანაზღაურება (1 ნაწილი) (LAB0101) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-406 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | შრომის ორგანიზაცია, ნორმირება და ანაზღაურება (1 ნაწილი) (LAB0101) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-408 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (1 ნაწილი) (ENM0101) ლექცია ამყოლაძე თემურ 01-409 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტევან 01-406 |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-410 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საგადასახადო საქმე (1 ნაწილი) (TXT0101) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-413 |
სამშენებლო წარმოების დაგეგმვა (BPOIN01) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-411 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მარკეტინგი 1 (MAK0101) ლექცია ხართიშვილი ია 01-408 |
ახალი ტექნიკისა და ტექნოლოგიის ეკონომიკური ეფექტიანობა (1 ნაწილი) (TTE0101) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-413 |
სამშენებლო პროექტირების ეკონომიკა და ორგანიზაცია (ECPRO01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | მარკეტინგი 1 (MAK0101) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-407 |
ახალი ტექნიკისა და ტექნოლოგიის ეკონომიკური ეფექტიანობა (1 ნაწილი) (TTE0101) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
სამშენებლო პროექტირების ეკონომიკა და ორგანიზაცია (ECPRO01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-406 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1680 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია რატიანი ნინო 03-417 |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები მშენებლობაში (IINBB01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-411 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-411 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-408 |
კონტრაქტების სისტემები მშენებლობაში (CLSEM01) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-411 |
--- | ||||||||
4-12:00 | სამშენებლო მექანიკის საფუძვლები (BUM0101GA1-LP) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-420 |
--- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-410 |
მენეჯმენტის საფუძვლები მშენებლობაში (IINBB01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-413 |
--- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკის საფუძვლები (BUM0101GA1-LP) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-420 |
--- | --- | საშენი მასალები და ნაკეთობები (BMAPO01) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა 01-306 |
კონტრაქტების სისტემები მშენებლობაში (CLSEM01) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-413 |
--- | ||||||||
6-14:00 | საშენი მასალები და ნაკეთობები (BMAPO01) პრაქტიკული ნარეკლიშვილი თეა 01-305 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-605 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-407 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1780 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის საფუძვლები (FNDDS01) ლექცია ჯინჭარაძე კობა 01-409 |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის საფუძვლები (FNDDS01) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-413 |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-410 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-548 |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-549 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-409 |
ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია მაღრაძე თინათინი 01-602 |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-409 |
--- | --- | --- | მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-406 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ნაჭყებია დათო 01-409 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1453 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Основы расчёта металических конструкций (METSCR1) Курсовой проект სანიკიძე მამუკა 01-529 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Архитектуры зданий и сооружений (ARCBLR1) Курсовой проект მალაღურაძე მარიამ 01-409 |
Сеисмостойкость зданиий (SSCAAR1) практич. Работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
Управление и организация строительного производства (C10MAR1) лекция ბედუკაძე გურამ 01-412 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | Основы расчёта железобетонных конструкций (OSJELKON01) лаборат.работа გურეშიძე გინა 01-424 |
Технология строительного производства (COPRTR1) практич. Работа ბაქანიძე შახი 01-512 |
Управление и организация строительного производства (C10MAR1) практич. Работа ბედუკაძე გურამ 01-406 |
--- | Архитектуры зданий и сооружений (ARCBLR1) лекция მალაღურაძე მარიამ 01-548 |
4-12:00 | --- | --- | Технология строительного производства (COPRTR1) лекция ბაქანიძე შახი 01-532 |
Основы расчёта железобетонных конструкций (OSJELKON01) Курсовой проект ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) лекция ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
5-13:00 | --- | --- | --- | Основы расчёта железобетонных конструкций (OSJELKON01) лекция ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- |
6-14:00 | Деревянные и пластмасные конструкции (WEPLCR1) Курсовой проект ხმელიძე თამაზ 01-533 |
--- | --- | Сеисмостойкость зданиий (SSCAAR1) лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
Деревянные и пластмасные конструкции (WEPLCR1) лекция ხმელიძე თამაზ 01-529 |
--- |
7-15:00 | Деревянные и пластмасные конструкции (WEPLCR1) лаборат.работа ხმელიძე თამაზ 01-416 |
--- | --- | Основы расчёта металических конструкций (METSCR1) лекция სანიკიძე მამუკა 01-535 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) Курсовой проект ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1553 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | Управление и организация строительного производства (C10MAR1) практич. Работа ბედუკაძე გურამ 01-411 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | Деревянные и пластмасные конструкции (WEPLCR1) Курсовой проект გურეშიძე გინა 01-535 |
--- | --- | Управление и организация строительного производства (C10MAR1) лекция ბედუკაძე გურამ 01-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | Основы расчёта железобетонных конструкций (OSJELKON01) Курсовой проект გურეშიძე გინა 01-535 |
Архитектуры зданий и сооружений (ARCBLR1) Курсовой проект მალაღურაძე მარიამ 01-549 |
Основы расчёта металических конструкций (METSCR1) Курсовой проект სანიკიძე მამუკა 01-529 |
--- | --- | Архитектуры зданий и сооружений (ARCBLR1) лекция მალაღურაძე მარიამ 01-548 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
Технология строительного производства (COPRTR1) лекция ბაქანიძე შახი 01-532 |
Сеисмостойкость зданиий (SSCAAR1) практич. Работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) лекция ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | Технология строительного производства (COPRTR1) практич. Работа ბაქანიძე შახი 01-512 |
--- | Основы расчёта железобетонных конструкций (OSJELKON01) лекция ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | Сеисмостойкость зданиий (SSCAAR1) лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
Деревянные и пластмасные конструкции (WEPLCR1) лекция ხმელიძე თამაზ 01-529 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | Основы расчёта металических конструкций (METSCR1) лекция სანიკიძე მამუკა 01-535 |
Основания и фундаменты (FOUN0R1) Курсовой проект ვაჭარაძე ვალერი 01-513 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) практич. Работа გორგიძე დავით 01-412 |
--- | --- | Основы электротехники и электроники (PRTC0R2) лаборат.работа ნემსაძე სიმონ 08-311 |
2-10:00 | --- | Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) лекция გორგიძე დავით 01-408 |
Сопротивление материалов (STMA1R1) лаборат.работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-507 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | Гидравлика (HYDRAR1) ლექცია დანელია ზურაბ 01-304 |
Сопротивление материалов (STMA1R1) практич. Работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | Основы электротехники и электроники (PRTC0R2) лекция ნემსაძე სიმონ 08-311 |
4-12:00 | --- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лаборат.работа აბაშიძე ელეონორა 02-611 |
Математика 3 (MAT03R8) практич. Работа ხარიბეგაშვილი სერგო 01-411 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лекция აბაშიძე ელეონორა 02-605 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Гидравлика (HYDRAR1) ლაბორატორიული სურმავა აზა 01-304 |
Сопротивление материалов (STMA1R1) лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | Математика 3 (MAT03R8) лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 01-305 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) ლექცია სოსელია გურამი 01-212 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინება (WASDR01) პრაქტიკული სოსელია გურამი 01-218 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1690 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Теоретическая механика 2 (TMEC2R1) ლექცია გორგიძე დავით 01-408 |
არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-409 |
Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | Теоретическая механика 2 (TMEC2R1) лаборат.работа გორგიძე დავით 01-604 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-206 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 01-408 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лаборат.работа აბაშიძე ელეონორა 02-609 |
Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) практич. Работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | არქიტექტურის საფუძვლები (INARC06) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-411 |
წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-206 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лекция აბაშიძე ელეონორა 02-605 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ცენტერაძე ლალი 03-207 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული უგულავა ლიანა 01-305 |
Гидравлика (HYDRAR1) ლექცია დანელია ზურაბ 01-304 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | Гидравлика (HYDRAR1) ლაბორატორიული სურმავა აზა 01-304 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლაბორატორიული დენისოვა ირინა 01-318 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ხარიბეგაშვილი სერგო 01-549 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1785 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Геодезия 1 (GDS01R3) лекция ცუცქირიძე სერგო 03-330 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) პრაქტიკული ნამიჩეიშვილი ოლეგ 01-305 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 01-409 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 01-407 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გერასიმოვი ალექსი 01-549 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-322 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1790 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 01-305 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 01-306 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
Геодезия 1 (GDS01R3) лекция ცუცქირიძე სერგო 03-330 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გერასიმოვი ალექსი 01-413 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-322 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა წყალმომარაგების,წყალანირების სისტემების მშენებლობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგროინჟინერია(მილევადი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასოფლო სამეურნეო ჰიდრომელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121653 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121753 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და მდგრადი განვითარება (ENDSD01) პრაქტიკული დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
წყლის რესურსების მონიტორინგი (WYREMO01) ლექცია დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- |
2-10:00 | --- | წყლის რესურსების დაგეგმარება (WRESP01) ლაბორატორიული ინაშვილი ირმა 01-212 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | წყლის რესურსების დაგეგმარება (WRESP01) ლექცია ინაშვილი ირმა 01-218 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და მდგრადი განვითარება (ENDSD01) ლექცია დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
წყლის რესურსების მონიტორინგი (WRMON01) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ირინა 01-209 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121654 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) პრაქტიკული ინაშვილი ირმა 01-212 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული ინაშვილი ირმა 01-218 |
--- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) საკურსო დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- |
4-12:00 | --- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) ლექცია დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) ლექცია ინაშვილი ირმა 01-218 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) საკურსო ინაშვილი ირმა 01-212 |
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია ინაშვილი ირმა 01-218 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) ლაბორატორიული კლიმიაშვილი ირინა 01-209 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121656 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზმომარაგებაში გამოყენებული გამზომი და მარეგულირებელი ხელსაწყოები და თანამედროვე სისტემები. (METAS01) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჭავლების აეროდინამიკა და მისი მოძრაობის ტრაექტორიები. (AERO001) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა 01-309 |
8-16:00 | სათავსებში თბური და ტენის რეჟიმების დადგენა (THER01) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- | --- | --- | --- | ჭავლების აეროდინამიკა და მისი მოძრაობის ტრაექტორიები. (AERO001) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-309 |
9-17:00 | --- | სათავსებში თბური და ტენის რეჟიმების დადგენა (THER01) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გაზის დანადგარებში გაზის წვა და ნამწვი პროდუქტების გაყვანის სახეები სათავსოდან. (GASB001) ლექცია გიორგობიანი ოთარ 01-309 |
გათბობის, ჰაერის კონდიცირებისა და გაზმომა-რაგების ავტომატური მართვის სისტემებში გამოყენებული ენერგიის სახეები. (ENER001) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-412 |
--- | --- | მზის და ქარის ენერგიის გამოყენება თბომომარაგებაში. (SOLAS01) ლექცია გიორგობიანი ოთარ 01-309 |
--- |
11-19:00 | მზის და ქარის ენერგიის გამოყენება თბომომარაგებაში. (SOLAS01) საკურსო გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
--- | გათბობის, ჰაერის კონდიცირებისა და გაზმომა-რაგების ავტომატური მართვის სისტემებში გამოყენებული ენერგიის სახეები. (ENER001) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-412 |
--- | გაზის დანადგარებში გაზის წვა და ნამწვი პროდუქტების გაყვანის სახეები სათავსოდან. (GASB001) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ 01-318 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | გაზმომარაგებაში გამოყენებული გამზომი და მარეგულირებელი ხელსაწყოები და თანამედროვე სისტემები. (METAS01) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-318 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ 01-414 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-533 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-527 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კონსტრუქციების დაცვის პასიური და აქტიური სისტემები (COPAS01) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი 01-415 |
8-16:00 | შენობა-ნაგებობების გამოკვლევა და დაზიანებათა აღდგენა (REIRO01) ლექცია იმედაძე როინ 01-415 |
შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
კონსტრუქციების დაცვის პასიური და აქტიური სისტემები (COPAS01) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
შენობა-ნაგებობების გამოკვლევა და დაზიანებათა აღდგენა (REIRO01) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
--- | --- |
9-17:00 | სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშანთვისებები (REASO 01) ლექცია იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-527 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121612 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რიცხვითი მეთოდები სამშენებლო მექანიკაში (MAT0101GA1-LPK) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (RCSSC01) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- |
9-17:00 | ნაგებობათა სეისმომედეგობა (SSCAA01) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
--- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (RCSSC01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- |
10-18:00 | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (RCSSC01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
რიცხვითი მეთოდები სამშენებლო მექანიკაში (MAT0101GA1-LPK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | რიცხვითი მეთოდები სამშენებლო მექანიკაში (MAT0101GA1-LPK) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-420 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121621 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (RCSSC01) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-527 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (RCSSC01) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-527 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (RCSSC01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მართვა, დაპროექტება და უსაფრთხოება საგანგებო სიტუაციებში (THSCS01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მართვა, დაპროექტება და უსაფრთხოება საგანგებო სიტუაციებში (THSCS01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-535 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-535 |
ლითონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (MCNSC 01) ლექცია ესაძე სერგო 01-535 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (სპეცკურსი) (MONSHSP01) პრაქტიკული მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-529 |
ლითონის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (MCNSC 01) საკურსო ესაძე სერგო 01-526 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო 01-533 |
მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (სპეცკურსი) (MONSHSP01) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121631 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტაცია მშენებლობაში (BLNDC01) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი 01-526 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია II (სპეცკურსი) (CONOT01) ლექცია წეროძე შოთა 01-517 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო და სპეციალური დანიშნულების ნაგებობების მშენებლობის ტექნოლოგია (ECBST01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-521 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა- ნაგებობების სარემონტო სამუშაოების ტექნოლოგია (BUMAT01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია II (სპეცკურსი) (CONOT01) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-517 |
საინჟინრო და სპეციალური დანიშნულების ნაგებობების მშენებლობის ტექნოლოგია (ECBST01) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი 01-529 |
სპეციალური ნაგებობების აგება მონოლითური ბეტონისაგან (SFBCM01) პრაქტიკული მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტაცია მშენებლობაში (BLNDC01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-529 |
--- | --- |
11-19:00 | შენობა-ნაგებობების ვარიანტული ტექნოლოგიური დაპროექტება (BVTDE01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-517 |
--- | შენობა- ნაგებობების სარემონტო სამუშაოების ტექნოლოგია (BUMAT01) პრაქტიკული ჩიტაძე ირაკლი 01-532 |
--- | სპეციალური ნაგებობების აგება მონოლითური ბეტონისაგან (SFBCM01) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121632 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპოზიციური მასალების რღვევის მექანიკა (MECMR01) ლექცია ლორთქიფანიძე მერაბ 01-305 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალების საწარმოთა დაპროექტება (DBEBM01) ლექცია ლორთქიფანიძე მერაბ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | კომპოზიციური მასალების ფიზიკური ქიმიის სპეცკურსი (PCOCM01) პრაქტიკული უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კომპოზიციური მასალების რღვევის მექანიკა (MECMR01) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე მერაბ 01-306 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | კომპოზიციური მასალების ფიზიკური ქიმიის სპეცკურსი (PCOCM01) ლექცია უგულავა ლიანა 01-305 |
ექსპერიმენტის დაგეგმვა-დამუშავების მეთოდები (EPADT01) ლექცია გოცაძე დალი 01-306 |
ბგერასაიზოლაციო და ენერგოდამზოგავი მსუბუქი სამშენებლო მასალები (NIESL01) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
საშენი მასალების საწარმოთა დაპროექტება (DBEBM01) საკურსო ლორთქიფანიძე მერაბ 01-306 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა-დამუშავების მეთოდები (EPADT01) პრაქტიკული გოცაძე დალი 01-305 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | ბგერასაიზოლაციო და ენერგოდამზოგავი მსუბუქი სამშენებლო მასალები (NIESL01) ლაბორატორიული გოცაძე დალი 01-305 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121641 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების თერმოდაძაბული მდგომარეობის გაანგარიშება (HNTMG01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-206 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ჰიდრონაგებობების ნატურული დაკვირვებები და ექსპლუატაცია (STENP01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა დაპროექტება 2 (CHSTR01) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-222 |
--- |
11-19:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების თერმოდაძაბული მდგომარეობის გაანგარიშება (HNTMG01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა დაპროექტება 2 (CHSTR01) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-206 |
მიწისქვეშა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა პროექტირება (DUHS101) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
ჰიდრონაგებობების ნატურული დაკვირვებები და ექსპლუატაცია (STENP01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | |
12-20:00 | მიწისქვეშა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა პროექტირება (DUHS101) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-222 |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121642 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ჰ/ტ მშენებლობის წარმოება თანამედვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (HTCMM01) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის ეკონომიკური ეფექტიანობის დასაბუთება (EJCHS01) საკურსო ახვლედიანი გიორგი 01-226 |
ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის ეკონომიკური ეფექტიანობის დასაბუთება (EJCHS01) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-206 |
--- | --- |
9-17:00 | ჰ/ტ მშენებლობის წარმოება თანამედვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (HTCMM01) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-226 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | შრომის ორგანიზაცია, ნორმირება და ხარჯთაღრიცხვის საქმე (LONES01) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | საინვესტიციო პროექტები ჰიდროენერგეტიკაში წილობრივი დაფინანსების პირობებში (IHPTF01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- | შრომის ორგანიზაცია, ნორმირება და ხარჯთაღრიცხვის საქმე (LONES01) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-206 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | საინვესტიციო პროექტები ჰიდროენერგეტიკაში წილობრივი დაფინანსების პირობებში (IHPTF01) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121643 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | პერსპექტიული საპორტო მშენებლობის ეკონომიკურ-გეოფიზიკური საფუძვლები (INVPL01) ლექცია კოდუა მანონი 01-222 |
სანავსადგურო და კონტინენტალური შელფის ნაგებობათა მშენებლობა II (PORA201) ლექცია კოდუა მანონი 01-409 |
--- | სანავსადგურო და კონტინენტალური შელფის ნაგებობათა მშენებლობა II (PORA201) საკურსო კოდუა მანონი 01-411 |
--- |
9-17:00 | --- | მშენებლობის წარმოება წყლის გარემოში (WTECH01) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | მშენებლობის წარმოება წყლის გარემოში (WTECH01) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-206 |
--- | |
10-18:00 | --- | პერსპექტიული საპორტო მშენებლობის ეკონომიკურ-გეოფიზიკური საფუძვლები (INVPL01) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-226 |
--- | საშენი მასალები საზღვაო ნაგებობებში (STMAT 01) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | |
11-19:00 | --- | სანავსადგურო და კონტინენტალური შელფის ნაგებობათა მშენებლობა II (PORA201) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-306 |
--- | საშენი მასალები საზღვაო ნაგებობებში (STMAT 01) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-222 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121651 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი წყლების რესურსების მონიტორინგი და დაცვა (PMOWR01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჩამდინარე წყლების გაწმენდა II (SEW0201) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ბუნებრივი წყლების რესურსების მონიტორინგი და დაცვა (PMOWR01) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ 01-218 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ჩამდინარე წყლების გაწმენდა II (SEW0201) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
ბუნებრივი წყლების დამუშავება (PRONW01) პრაქტიკული სოსელია გურამი 01-218 |
წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენება და დაცვა (RUPWR01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-411 |
--- |
11-19:00 | სამრეწველო ობიექტების წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWA01) საკურსო გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | წყლის მიწოდებისა და განაწილების სისტემების გაანგარიშების მათემატიკური და კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CSSWD01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-407 |
ბუნებრივი წყლების დამუშავება (PRONW01) ლექცია სოსელია გურამი 01-218 |
წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენება და დაცვა (RUPWR01) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ 01-411 |
--- |
12-20:00 | სამრეწველო ობიექტების წყალმომარაგება და წყალარინება (INDWA01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-408 |
--- | წყლის მიწოდებისა და განაწილების სისტემების გაანგარიშების მათემატიკური და კომპიუტერული უზრუნველყოფა (CSSWD01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-413 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121652 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121661 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა VisualFoxPro (VIFOX01) პრაქტიკული გვასალია ბადრი 01-502 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მშენებლობის ავტომატური დაპროექტების სისტემები (CAICD01) ლაბორატორიული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
--- | --- | გამოთვლითი პროცესების მათემატიკური მოდელირების პროგრამული პაკეტი (GPMMPP01) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა VisualFoxPro (VIFOX01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
მშენებლობის ავტომატური დაპროექტების სისტემები (CAICD01) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
--- | სასრულ ელემენტთა მეთოდის გამოყენება საინჟინრო ამოცანების ამოხსნისათვის (MFENG01) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა 01-502 |
--- | |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა VisualFoxPro (VIFOX01) ლაბორატორიული გვასალია ბადრი 01-501 |
--- | --- | გამოთვლითი პროცესების მათემატიკური მოდელირების პროგრამული პაკეტი (GPMMPP01) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
სასრულ ელემენტთა მეთოდის გამოყენება საინჟინრო ამოცანების ამოხსნისათვის (MFENG01) ლაბორატორიული სანიკიძე ზაზა 01-502 |
--- |
12-20:00 | --- | მშენებლობის ავტომატური დაპროექტების სისტემები (CAICD01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
--- | --- | სასრულ ელემენტთა მეთოდის გამოყენება საინჟინრო ამოცანების ამოხსნისათვის (MFENG01) ლექცია სანიკიძე ზაზა 01-501 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121681 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჩქაროსნული და ზეჩქაროსნული რკინიგზები (HSR0005) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-681 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალიზებული რკინიგზების დაპროექტება (SPRWD01) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-670 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალიზებული რკინიგზების დაპროექტება (SPRWD01) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე 01-412 |
9-17:00 | მატარებლის მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა რთულ პირობებში (TTSDC01) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-408 |
--- | სარკინიგზო ტრანსპორტის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება და საინვესტიციო პროექტების ანალიზი (FTC0203) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | სარკინიგზო მტყუნების შესწავლა, ანალიზი და ექსპერტიზა (RAIAE01) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-681 |
--- | --- | --- | მატარებლის მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა რთულ პირობებში (TTSDC01) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-408 |
--- |
12-20:00 | სარკინიგზო მტყუნების შესწავლა, ანალიზი და ექსპერტიზა (RAIAE01) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ 01-681 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121682 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხიდების გამოკვლევის თანამედროვე მეთოდები და საშუალებები (MMERB01) ლექცია ცვარიანი თამაზ 01-412 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მეტროპოლიტენები(არჩევითი) (SUBVA01) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-670 |
--- | კიდული და ვანტური ხიდები (SACSB01) საკურსო კობახიძე კახაბერი 01-673 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | მეტროპოლიტენები(არჩევითი) (SUBVA01) საკურსო გრძელიშვილი მარინა 01-670 |
კიდული და ვანტური ხიდები (SACSB01) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-676 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | გვირაბების ჰიდროიზოლაცია (არჩევითი) (HYIST01) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-670 |
ხიდების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები(არჩევითი) (MMCOB01) ლექცია კორგანოვი ალექსანდრე 01-676 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121683 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გზების დაპროექტების საფუძვლები რთულ პირობებში (BHDD101) საკურსო ჩუბინიძე გიორგი 01-410 |
8-16:00 | საავტომობილო გზების რეაბილიტაცია და მოდერნიზაცია (RRAM101) ლექცია პაპუაშვილი თენგიზ 01-675 |
--- | სტიქიური მოვლენები და საავტომობილო გზები (NDTB101) ლექცია ბეჟანიშვილი მალხაზი 01-675 |
სააეროდრომო ფენილები (SUOA101) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი 01-670 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | საგზაო პირობები და მოძრაობის უსაფრთხოება (RCTS101) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-407 |
--- | საგზაო პირობები და მოძრაობის უსაფრთხოება (RCTS101) საკურსო ჩუბინიძე გიორგი 01-681 |
||
10-18:00 | --- | საავტომობილო გზების დაპროექტების საფუძვლები რთულ პირობებში (BHDD101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-407 |
საავტომობილო გზების რეაბილიტაცია და მოდერნიზაცია (RRAM101) პრაქტიკული პაპუაშვილი თენგიზ 01-675 |
სააეროდრომო ფენილები (SUOA101) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-670 |
--- | |
11-19:00 | სტიქიური მოვლენები და საავტომობილო გზები (NDTB101) პრაქტიკული მაღრაძე თამარ 01-410 |
საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-675 |
საავტომობილო გზების დაპროექტების საფუძვლები რთულ პირობებში (BHDD101) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-407 |
--- | ||
12-20:00 | საგზაო პირობები და მოძრაობის უსაფრთხოება (RCTS101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-412 |
--- | --- | საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი 01-670 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121711 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კონსტრუქციების გრიგალურდენიანი დეფექტოსკოპია (HUDEC 01) ლექცია მანჯავიძე მზია 01-414 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ტექნიკური დიაგნოსტიკა (სპეცკურსი) (TECDI 01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-415 |
კონსტრუქციების ულტრაბგერითი კონტროლი (UCCON 01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-415 |
კონსტრუქციების გრიგალურდენიანი დეფექტოსკოპია (HUDEC 01) პრაქტიკული მანჯავიძე მზია 01-414 |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
კონსტრუქციების ულტრაბგერითი კონტროლი (UCCON 01) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-414 |
ტექნიკური დიაგნოსტიკა (სპეცკურსი) (TECDI 01) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | |||||||||
10-18:00 | შენობა-ნაგებობების დაზიანების მიზეზები და ავარიულობის ნიშან-თვისებები (TBCDB 01) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების დაზიანების მიზეზები და ავარიულობის ნიშან-თვისებები (TBCDB 01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121712 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სხვადასხვა დრეკადობის მოდულის მქონე მასალის მუშაობის თეორია (SDMMMMT01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ 01-411 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დრეკადობის თეორია (სპეცკურსი) (DTSPK01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ 01-412 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ნაგებობების დინამიკა (NAGDIN01) პრაქტიკული ტაბატაძე დემურ 01-420 |
ნაგებობების დინამიკა (NAGDIN01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | ნაგებობების დინამიკა (NAGDIN01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | პლასტიკური დრეკადობის თეორია (PLDRTE01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ 01-408 |
--- | --- | სხვადასხვა დრეკადობის მოდულის მქონე მასალის მუშაობის თეორია (SDMMMMT01) პრაქტიკული მაძაღუა ზურაბ 01-409 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | დრეკადობის თეორია (სპეცკურსი) (DTSPK01) პრაქტიკული მაძაღუა ზურაბ 01-411 |
--- | --- | პლასტიკური დრეკადობის თეორია (PLDRTE01) პრაქტიკული მაძაღუა ზურაბ 01-412 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121721 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | კომპიუტერული დაპროექტება მშენებლობაში (CADIC01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა (სპეცკურსი) (TBMSC01) პრაქტიკული მხეიძე ომარ 01-420 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | კომპიუტერული დაპროექტება მშენებლობაში (CADIC01) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | --- | სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-414 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (სპეცკურსი) (TBMSC01) ლექცია მხეიძე ომარ 01-420 |
სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121722 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაპროექტების სისტემები მშენებლობაში (DARSISMSH01) ლაბორატორიული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაპროექტების სისტემები მშენებლობაში (DARSISMSH01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაპროექტების სისტემები მშენებლობაში (DARSISMSH01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121731 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები მშენებლობაში (ITMSH01) ლექცია თოდუა მიხეილ 01-602 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები მშენებლობაში (ITMSH01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-502 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული დოლიძე შალვა 01-517 |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121732 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული დოლიძე შალვა 01-532 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები მშენებლობაში (ITMSH01) ლექცია თოდუა მიხეილ 01-602 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები მშენებლობაში (ITMSH01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-502 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121741 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკურ ნაგებობების სიმტკიცე და მდგრადობა (HTNSDM01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-533 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
ჰიდროტექნიკურ ნაგებობების სიმტკიცე და მდგრადობა (HTNSDM01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-527 |
ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) პრაქტიკული ქადარია იური 01-526 |
წყალდიდობების რისკების მართვა (FLRMA01) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
წყალდიდობების რისკების მართვა (FLRMA01) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | |||||||||||
10-18:00 | ჰიდროტექნიკურ ნაგებობების სიმტკიცე და მდგრადობა (HTNSDM01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-526 |
--- | ჰიდროტექნიკურ ნაგებობების სიმტკიცე და მდგრადობა (HTNSDM01) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-526 |
ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) ლექცია ქადარია იური 01-226 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121742 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის ინვესტირება, ფინანსები და კრედიტები (FINCB01) პრაქტიკული შარიქაძე ვალერიან 01-226 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყალდიდობების რისკების მართვა (FLRMA01) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-535 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | წყალდიდობების რისკების მართვა (FLRMA01) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- | --- |
10-18:00 | ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის ინვესტირება, ფინანსები და კრედიტები (FINCB01) ლექცია შარიქაძე ვალერიან 01-222 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების დაგეგმვა სემეკის მოთხოვნათა გათვალისწინებით (RCHDP01) პრაქტიკული შარიქაძე ვალერიან 01-206 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების დაგეგმვა სემეკის მოთხოვნათა გათვალისწინებით (RCHDP01) ლექცია შარიქაძე ვალერიან 01-222 |
--- | --- | ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-533 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121743 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ბუნებრივი კატასტროფები და უსაფრთხოების საინჟინრო ღონისძიებები (NCSEM01) პრაქტიკული ქადარია იური 01-526 |
--- | ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) პრაქტიკული ქადარია იური 01-526 |
--- | ბუნებრივი კატასტროფები და უსაფრთხოების საინჟინრო ღონისძიებები (NCSEM01) ლექცია ქადარია იური 01-533 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) ლექცია ქადარია იური 01-529 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | კომპიუტერული პროგრამირება (KOMPR01) ლექცია ისააკიანი ზურაბ 01-502 |
--- | გამოთვლითი და გრაფიკული მეთოდები EXCEL და Mathematica პროგრამებში (CGMPE01) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი 01-501 |
უმაღლესი მათემატიკა (სპეცკურსი, მიახლოებითი და ასიმპტოტური მეთოდები) (HMATH01) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი 01-501 |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | კომპიუტერული პროგრამირება (KOMPR01) ლაბორატორიული ისააკიანი ზურაბ 01-501 |
--- | გამოთვლითი და გრაფიკული მეთოდები EXCEL და Mathematica პროგრამებში (CGMPE01) ლექცია აბრამიძე ედისონი 01-501 |
უმაღლესი მათემატიკა (სპეცკურსი, მიახლოებითი და ასიმპტოტური მეთოდები) (HMATH01) ლექცია აბრამიძე ედისონი 01-501 |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121751 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121756 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121761 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრუქტურული დაპროგრამების საფუძვლები C++ ბაზაზე (STPRC01) ლექცია სულაშვილი მალხაზ 01-501 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრუქტურული დაპროგრამების საფუძვლები C++ ბაზაზე (STPRC01) ლაბორატორიული სულაშვილი მალხაზ 01-502 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის მიახლოებითი მეთოდები (AMORO01) ლექცია აბრამიძე ედისონი 01-502 |
მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის მიახლოებითი მეთოდები (AMORO01) ლაბორატორიული აბრამიძე ედისონი 01-502 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ოპტიმიზაციის საფუძვლები (BAOPT01) პრაქტიკული გვასალია ბადრი 01-502 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | ოპტიმიზაციის საფუძვლები (BAOPT01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
--- |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121771 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-406 |
|||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-410 |
|||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) ლექცია ბალავაძე ვახტანგ 01-412 |
|||||||
8-16:00 | არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი 01-406 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-406 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-413 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) ლექცია ხართიშვილი ია 01-406 |
არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-411 |
საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-410 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) პრაქტიკული ბალავაძე ვახტანგ 01-410 |
|
--- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121781 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნაგებობების ადგილის შერჩევისადმი სისტემური მიდგომა (SACAC01
) ლექცია ჯანჯღავა ასლან 01-676 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121782 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნაგებობების ადგილის შერჩევისადმი სისტემური მიდგომა (SACAC01
) ლექცია ჯანჯღავა ასლან 01-676 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების რიცხვითი მეთოდები (NMCAC01) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ზურაბ 01-კ.ც.I.7 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების რიცხვითი მეთოდები (NMCAC01) ლექცია მეგრელიშვილი ზურაბ 01-კ.ც.I.6 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | მიწისქვეშა ნაგებობების მექანიკა (MUNST01) ლექცია ჯანჯღავა ასლან 01-676 |
--- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული ილურიძე ქეთევან 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- |
9-17:00 | ბურღვა-აფეთქებითი სამუშაოები (BOBLW05) საკურსო ჭურაძე კონსტანტინე 01-676 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
11-19:00 | ბურღვა-აფეთქებითი სამუშაოები (BOBLW05) ლექცია ჭურაძე კონსტანტინე 01-676 |
გვირაბებისა და მეტროპოლიტენების ექსპლუატაც. 1(არჩევითი) (EXTUN01) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-676 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | გვირაბებისა და მეტროპოლიტენების ექსპლუატაც. 1(არჩევითი) (EXTUN01) ლექცია ჭურაძე კონსტანტინე 01-676 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121783 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნაგებობების ადგილის შერჩევისადმი სისტემური მიდგომა (SACAC01
) ლექცია ჯანჯღავა ასლან 01-676 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული ილურიძე ქეთევან 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასოფლო-სამეურნეო მელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131603 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131651 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131652 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია აბაშიძე ელეონორა 02-605 |
--- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-311-1 |
2-10:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული აბაშიძე ელეონორა 02-611 |
--- | --- | возобновляемые и нетрадиционные источники энергии (BINIE02) лекция მაჭავარიანი ევტიხი 08-118 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | возобновляемые и нетрадиционные источники энергии (BINIE02) лаборат.работа მაჭავარიანი ევტიხი 08-210 |
4-12:00 | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 08-203 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო ლომიძე იური 08-204 |
--- | --- | Теория элктрических цепей 2 (EECT2002) лекция ნემსაძე სიმონ 08-311-1 |
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-449 |
--- | --- | Теория элктрических цепей 2 (EECT2002) Курсовой проект ნემსაძე სიმონ 08-311-1 |
6-14:00 | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-419 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ლომიძე იური 08-204 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული გიორგობიანი ზურაბ 08-214 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია გიორგობიანი ზურაბ 08-206 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ხარიბეგაშვილი სერგო 08-802 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლაბორატორიული ჩხაიძე ბაადურ 08-119 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217139 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | Материаловедение (MATSCR04) лекция ლოლაძე თამარ 10-606 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გერასიმოვი ალექსი 08-700ა |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-203 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული ამყოლაძე გურამ 08-700ა |
Информационные технологии - 1 (INFB108-LB) лекция კვესელავა ქეთევან 08-905 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 08-203 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხარიბეგაშვილი სერგო 08-906 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2439 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-706 |
--- | --- |
2-10:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) პრაქტიკული ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
--- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
3-11:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) პრაქტიკული ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) პრაქტიკული ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
--- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) ლაბორატორიული ჭუნაშვილი ბადურ 08-714 |
--- | --- |
4-12:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 1 (ETEC102) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
--- | --- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) ლაბორატორიული ალმოევა მარიამ 3 08-711 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-706 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების ელექტრომოწყობილობები და აპარატები (AEIPS02) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-706 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების ელექტრომოწყობილობები და აპარატები (AEIPS02) ლაბორატორიული ტურძელაძე დავით 08-708 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 1 (ETEC102) პრაქტიკული ჭუნაშვილი ბადურ 08-706 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია აბაშიძე ელეონორა 02-604 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული აბაშიძე ელეონორა 02-612 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | Теория элктрических цепей 2 (EECT2002) лаборат.работа ნემსაძე სიმონ 08-304 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 08-901 |
--- | --- | ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-910 |
4-12:00 | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 08-904 |
ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-613 |
სიგნალები (SGNL002) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-910 |
ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლაბორატორიული დობორჯგინიძე დევი 08-914 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი 08-905 |
|
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლაბორატორიული ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-906 |
--- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ღიბრაძე ნანული 08-613 |
სიგნალები (SGNL002) ლაბორატორიული დობორჯგინიძე დევი 08-914 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
Теория элктрических цепей 2 (EECT2002) лекция ნემსაძე სიმონ 08-304 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217110 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-902 |
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-905 |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- |
|
|||||||||||||
5-13:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-901 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გერასიმოვი ალექსი 08-118 |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | Информационные технологии - 1 (INFB108-LB) лекция ბარდაველიძე ხათუნა 08-903 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 08-914 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2409/1-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (FCNMC02-LPBC) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა 08-513ა |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ბერიძე ჯემალ 08-512 |
გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) ლექცია მურჯიკნელი გივი 08-612 |
4-12:00 | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (FCNMC02-LPBC) საკურსო კვირკველია შალვა 08-513ა |
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-613 |
გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) პრაქტიკული მურჯიკნელი გივი 08-612 |
5-13:00 | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (FCNMC02-LPBC) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული მეშვილდიშვილი მარინა 08-602 |
--- |
7-15:00 | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა 08-513 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ქსელების აგების საფუძვლები (FUNN022) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-206 |
--- | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-601 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-419 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ქსელების აგების საფუძვლები (FUNN022) ლაბორატორიული ცქვიტინიძე ია 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული ჯაში ნინო 08-411 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
||||||||
8-16:00 | --- | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-214 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217191 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
--- | --- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-901 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-118 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | პროფესიული და ტექნიკური კომუნიკაცია (PRTO002) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-419 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | პროფესიული და ტექნიკური კომუნიკაცია (PRTO002) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2490 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საწარმოთა დაგეგმარება (ENPL002) პრაქტიკული გრიგალაშვილი არჩილ 08-207 |
მომსახურების ორგანიზაცია და მართვა (SERMO02-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საწარმოთა დაგეგმარება (ENPL002) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-207 |
საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (PWEM002) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მომსახურების ორგანიზაცია და მართვა (SERMO02-LP) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (PWEM002) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა 08-214 |
--- | --- | თანამედროვე სამრეწველო ბიზნეს-სტრატეგიები (MMBS002) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
საწარმოთა ანტიკრიზისული მართვა (CRMEN02) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-418 |
--- |
5-13:00 | ყაირათიანი წარმოების სამრეწველო სისტემები (TLPMS02) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | --- | ყაირათიანი წარმოების სამრეწველო სისტემები (TLPMS02) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
თანამედროვე სამრეწველო ბიზნეს-სტრატეგიები (MMBS002) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საწარმოთა ანტიკრიზისული მართვა (CRMEN02) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-203 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ახალი პროდუქტის შემუშავებისა და წარმოების ორგანიზაცია (DNPOP02-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2491 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სტრატეგიული დაგეგმვა და საწარმოთა დაგეგმარება (STENP02) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-207 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (OPCAN02-LBC) საკურსო ბებიაშვილი ნატო 08-118 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (OPCAN02-LBC) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-801 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ოპერაციათა მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITOPM02-LB) ლექცია გიგილაშვილი თამაზ 08-204 |
--- | ოპერაციათა მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITOPM02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-214 |
--- | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (OPCAN02-LBC) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-901 |
8-16:00 | ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) პრაქტიკული გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-214 |
--- | --- | --- | სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
|
9-17:00 | სტრატეგიული დაგეგმვა და საწარმოთა დაგეგმარება (STENP02) პრაქტიკული გრიგალაშვილი არჩილ 08-207 |
--- | --- | --- | სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
|
10-18:00 | ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-214 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2590 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო პროექტირების მეთოდები (MEND002) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- | --- | საწარმოო პერსონალის მართვა (ENPM002) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-207 |
6-14:00 | --- | --- | ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (QPRA002) პრაქტიკული გოცირიძე მარინა 08-207 |
ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (QPRA002) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
საწარმოო პერსონალის მართვა (ENPM002) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-207 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-118 |
||
8-16:00 | სამრეწველო საწარმოთა ძირითადი ელექტრომოწყობილობები (MEEIE02) ლექცია ლაოშვილი დემი 08-706 |
--- | საინჟინრო პროექტირების მეთოდები (MEND002) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლაბორატორიული ჯიხვაძე მაია 08-210 |
საწარმოთა მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (ISEM102) ლაბორატორიული აბესაძე ალექსანდრე 08-214 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | სამრეწველო საწარმოთა ძირითადი ელექტრომოწყობილობები (MEEIE02) პრაქტიკული ლაოშვილი დემი 08-706 |
--- | --- | --- | საწარმოთა მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (ISEM102) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-207 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2591 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-207 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გადაწყვეტილებების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები (QUMDM02-LB) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-207 |
პროდუქციის და პროცესების ხარისხის მართვა (PRPQM02) პრაქტიკული გოცირიძე მარინა 08-207 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-207 |
||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების ტექნოლოგიები (TTSD002) ლექცია გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების ტექნოლოგიები (TTSD002) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლაბორატორიული ჯიხვაძე მაია 08-210 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-801 |
საინჟინრო მენეჯმენტის ინფორმაციული სისტემები (EMISY02) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-207 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | პროდუქციის და პროცესების ხარისხის მართვა (PRPQM02) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216160 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-449 |
--- | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ლებანიძე-ასათიანი ნინო 08-311 |
--- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-422 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-419 |
--- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-805 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-449 |
|
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ლებანიძე-ასათიანი ნინო 08-311 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-706 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-418 |
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216162 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-805 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-801 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-449 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 08-906 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ლებანიძე-ასათიანი ნინო 08-311-1 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216163 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-802 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-204 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია კოხრეიძე გივი 08-313 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო შავთვალიშვილი ვანო 08-311-1 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია რაზმაძე მარინე 08-422 |
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 08-418 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-451 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216164 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-204 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია კოხრეიძე გივი 08-313 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-706 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია რაზმაძე მარინე 08-422 |
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო შავთვალიშვილი ვანო 08-311-1 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-451 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-605 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216165 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-449 |
|
--- | --- | |||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ზაზაშვილი შოთა 08-118 |
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-204 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია კოხრეიძე გივი 08-313 |
|
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია რაზმაძე მარინე 08-422 |
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო შავთვალიშვილი ვანო 08-311-1 |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-422 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-605 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216166 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ზაზაშვილი შოთა 08-203 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | |||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-451 |
|
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია არაბიძე ნათია 08-204 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო გიუაშვილი მარინე 08-311-1 |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-418 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-605 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216167 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-502 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-449 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო გიუაშვილი მარინე 08-311 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია არაბიძე ნათია 08-204 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-605 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216168 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-449 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია არაბიძე ნათია 08-204 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო გიუაშვილი მარინე 08-311 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216169 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-449 |
|
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-204 |
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- | --- | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-422 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-706 |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-449 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-204 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | ||||||||
7-15:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- | --- | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-422 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216171 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311-1 |
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-204 |
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-449 |
--- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- |
|
--- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-422 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216172 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-451 |
თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ლოლუა დავით 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია კოხრეიძე გივი 08-313 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-605 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-204 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311-1 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216173 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-801 |
--- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ლოლუა დავით 08-805 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-449 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია კოხრეიძე გივი 08-313 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-605 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311 |
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216174 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-451 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-706 |
თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ლოლუა დავით 08-805 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია კოხრეიძე გივი 08-313 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-605 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-204 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216175 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-451 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-605 |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311 |
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 |
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-502 |
--- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი 08-801 |
--- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216176 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-601 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-451 |
--- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ძელური დევი 08-311 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი 08-418 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 |
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-502 |
--- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216177 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი 08-602 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ელექტრონიკა (GE00002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-451 |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკა (AFM0002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-601 |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) საკურსო ჯაში ნინო 08-311-1 |
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 |
--- | ენერგიის განახლებადი და არატრადიციული წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217160 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 08-601 |
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ 10-613 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-502 |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-419 |
--- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-419 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
|||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-904 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217161 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-419 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 08-601 |
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ 10-613 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-502 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-118 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-904 |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217162 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 08-601 |
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ 10-613 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-502 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-700ა |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-904 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-419 |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217163 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 08-601 |
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ 10-613 |
--- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-801 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-502 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-904 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217164 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-905 |
--- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-422 |
||||||||||||||||
4-12:00 | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-310 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
--- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-805 |
||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-904 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217165 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-422 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-310 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
--- |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-805 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-513 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-904 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-422 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217166 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-206 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-422 |
||||||||||||||||
4-12:00 | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-310 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
|
--- |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-805 |
||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-802 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-904 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217167 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-422 |
||||||||||||||||
4-12:00 | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-310 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
--- |
|
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-805 |
||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-902 |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-802 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-602 |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217168 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
--- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია ილურიძე გიორგი 08-422 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-902 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-419 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-802 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-502 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-902 |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217169 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
|
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია წერეთელი თამარ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული წერეთელი თამარ 08-118 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია ილურიძე გიორგი 08-422 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-902 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-700ა |
--- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-502 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217170 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული წერეთელი თამარ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია წერეთელი თამარ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია ილურიძე გიორგი 08-422 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-902 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-502 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217171 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-206 |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია წერეთელი თამარ 08-203 |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
|
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია ილურიძე გიორგი 08-422 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-902 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული წერეთელი თამარ 08-118 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-502 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217172 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-802 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-805 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-206 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია რამიშვილი ია 08-204 |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 08-902 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 08-422 |
--- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217173 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-700ა |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-805 |
--- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-802 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-901 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია რამიშვილი ია 08-204 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 08-422 |
--- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217174 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-805 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-422 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
--- |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-700ა |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-901 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია რამიშვილი ია 08-204 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 08-422 |
|
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-700ა |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217175 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-700ა |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია დემეტრაშვილი მერი 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-901 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია რამიშვილი ია 08-204 |
|
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 08-422 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-903 |
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217176 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-905 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ქისიშვილი ლია 08-203 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
--- |
|
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-901 |
--- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217177 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ქისიშვილი ლია 08-203 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
|
--- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-805 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-901 |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-203 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2430 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ძალური ელექტრონული მოწყობილობები და სისტემები (DEL00002) ლექცია დგებუაძე გურამ 08-311-1 |
|
--- | ციფრული ელექტრონიკა (DEL0002) ლექცია ცერცვაძე მაია 04-449 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | ძალური ელექტრონული მოწყობილობები და სისტემები (DEL00002) საკურსო დგებუაძე გურამ 04-447დ |
--- | --- | ანალოგური და დისკრეტული ელექტრონოკა (ADE0002) პრაქტიკული სხირტლაძე იუზა 04-449 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | ციფრული ელექტრონიკა (DEL0002) პრაქტიკული ცერცვაძე მაია 04-451 |
|||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | ანალოგური და დისკრეტული ელექტრონოკა (ADE0002) საკურსო სხირტლაძე იუზა 04-449 |
|||||||||
8-16:00 |
|
--- | ძალური ელექტრონული მოწყობილობები და სისტემები (DEL00002) პრაქტიკული დგებუაძე გურამ 04-451 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | ანალოგური და დისკრეტული ელექტრონოკა (ADE0002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-311 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2431 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მცირე ბიზნესი ენერგეტიკაში (SMB1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-203 |
--- | მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-206 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-203 |
--- | მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-513 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-206 |
--- | |
5-13:00 | --- | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-801 |
--- | სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-206 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) ლექცია გიორგიშვილი ნინო 08-419 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-418 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-605 |
მცირე ბიზნესი ენერგეტიკაში (SMB1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-601 |
--- | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-204 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2431-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მცირე ბიზნესი ენერგეტიკაში (SMB1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-203 |
--- | --- | მცირე ბიზნესი ენერგეტიკაში (SMB1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-601 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-419 |
--- | |
4-12:00 | --- | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-419 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-203 |
მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-805 |
--- | სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-206 |
სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-206 |
--- |
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) ლექცია გიორგიშვილი ნინო 08-419 |
--- | |||
7-15:00 | --- | მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-418 |
--- | ენერგეტიკული რესურსების გამოყენების მენეჯმენტი (ERM1102) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-418 |
მენეჯმენტი სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MFC1102) საკურსო ფილიპიდისი თათა 08-904 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2432 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრომოწყობილობების გამოცდების და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები-1 (MMM1002) პრაქტიკული კოხრეიძე თამაზ 08-311-1 |
--- |
|
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრომოწყობილობების დიაგნოსტიკა-1 (DEE1002) ლექცია კოხრეიძე თამაზ 08-311-1 |
--- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტრომოწყობილობების გამოცდების და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები-1 (MMM1002) ლექცია კოხრეიძე თამაზ 08-311-1 |
|
ელექტრომოწყობილობების რემონტი-1 (MEE1002) საკურსო მუსელიანი გრიგოლ 08-311-1 |
სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) ლექცია ცხომელიძე გურამ 08-706 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ელექტრული ენერგიის ხარისხი (EMC0002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311-1 |
|
|
ელექტრომოწყობილობების რემონტი-1 (MEE1002) პრაქტიკული მუსელიანი გრიგოლ 08-311 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მზომელობა (ME00002) ლექცია ძაგანია ნატო 08-311 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ელექტრომოწყობილობების რემონტი-1 (MEE1002) ლექცია მუსელიანი გრიგოლ 08-311-1 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2433 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული ენერგიის გადაცემა და განაწილება (PTD1702) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-419 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების ძალოვანი დანადგარები და აპარატები (EAP1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
--- | ელექტრული ენერგიის გადაცემა და განაწილება (PTD1702) ლექცია მახარაძე გურამ 08-805 |
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EIS1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
--- |
|
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2433-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების ძალოვანი დანადგარები და აპარატები (EAP1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
--- | ელექტრული ენერგიის გადაცემა და განაწილება (PTD1702) ლექცია მახარაძე გურამ 08-805 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EIS1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
|
მაღალი ძაბვის ინჟინერია (HVE1702) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-801 |
||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
ელექტრული ენერგიის გადაცემა და განაწილება (PTD1702) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-906 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2433-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების ძალოვანი დანადგარები და აპარატები (EAP1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
|
ელექტრული ენერგიის გადაცემა და განაწილება (PTD1702) ლექცია მახარაძე გურამ 08-805 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EIS1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
მაღალი ძაბვის ინჟინერია (HVE1702) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-206 |
ელექტრული ენერგიის გადაცემა და განაწილება (PTD1702) პრაქტიკული ბანცაძე ვახტანგ 08-906 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2435 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლექცია კერესელიძე ნატალია 04-210 |
ენერგეტიკის, საერთო და საყოფაცხოვრებო დანიშნულების ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია, გამოცდები და რემონტი (OTREM02) პრაქტიკული ავლოხაშვილი ნიკოლოზ 04-204 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) პრაქტიკული კერესელიძე ნატალია 04-204 |
ენერგეტიკის, საერთო და საყოფაცხოვრებო დანიშნულების ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია, გამოცდები და რემონტი (OTREM02) ლექცია ავლოხაშვილი ნიკოლოზ 04-210 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
ელექტრული აპარატების თეორიული საფუძვლები (TBOEA02- LPB) პრაქტიკული კიკოლაშვილი გია 04-210 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
ელექტრული აპარატების თეორიული საფუძვლები (TBOEA02- LPB) ლექცია კიკოლაშვილი გია 04-204 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ავტომატიკის ელექტრომექანიკური აპარატები (EAOA002) ლექცია კიკოლაშვილი გია 04-204 |
|
--- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2437 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2438 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-706 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 1 (ETEC102) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-802 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-802 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ელექტრომოწყობილობები და აპარატები (AEIPS02) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო ჭიჭინაძე დავით 08-711 |
--- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე 08-711 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) ლექცია ხარებავა დიმიტრი 08-805 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-204 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) საკურსო ხარებავა დიმიტრი 08-706 |
|
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2438-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 1 (ETEC102) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-802 |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-802 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ელექტრომოწყობილობები და აპარატები (AEIPS02) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო შამფრიანი ნუცა 08-711 |
--- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) საკურსო ხარებავა დიმიტრი 08-706 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო ჭიჭინაძე დავით 08-711 |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) ლექცია ხარებავა დიმიტრი 08-805 |
--- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-204 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე 08-711 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2438-2 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო შამფრიანი ნუცა 08-711 |
--- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 1 (ETEC102) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-802 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-802 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ელექტრომოწყობილობები და აპარატები (AEIPS02) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
|
|||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე 08-711 |
|
|
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) საკურსო ხარებავა დიმიტრი 08-706 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო ჭიჭინაძე დავით 08-711 |
--- |
|
|||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 1 (PETEI02) ლექცია ხარებავა დიმიტრი 08-805 |
--- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-204 |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 1 (PETC102) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2445 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | თბომასაგადამცემი აპარატები (HMED002) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-212 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | დამჭირხნი მოწყობილობები (I000002) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი 08-212 |
თერმოტრანსფორმატორები (TERTR02) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი 08-212 |
--- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები (IET0002) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ 08-212 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები (IET0002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-212 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები (IET0002) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-212 |
--- | --- | --- | ||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები (IET0002) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-212 |
--- | --- | თბომასაგადამცემი აპარატები (HMED002) საკურსო რობაქიძე ლევან 08-212 |
თბომასაგადამცემი აპარატები (HMED002) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან 08-212 |
--- | ||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | დამჭირხნი მოწყობილობები (I000002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-212 |
--- | --- | თერმოტრანსფორმატორები (TERTR02) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი 08-212 |
|
--- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | თერმოტრანსფორმატორები (TERTR02) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-212 |
--- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2446 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | ორთქლისა და აირის ტურბინები (TCC7802) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-116 |
--- |
|
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ორთქლისა და აირის ტურბინები (TCC7802) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-116 |
|
სათბობი და წვის თეორია (FCT7802) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-119 |
სითბო-სიცივით მომარაგების საფუძვლები (BHC7802) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-114 |
--- | |||||||
6-14:00 |
|
|
სითბო-სიცივით მომარაგების საფუძვლები (BHC7802) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-116 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | სათბობი და წვის თეორია (FCT7802) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-116 |
თბოტექნიკური გაზომვები და ხელსაწყოები (TEM7802) საკურსო კიღურაძე ომარ 08-114 |
ორთქლისა და აირის ტურბინები (TCC7802) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-114 |
||||||||
8-16:00 | კოგენერაციული სისტემები და ნარჩენი სითბოს გამოყენება (CUW7802) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-116 |
|
|
კოგენერაციული სისტემები და ნარჩენი სითბოს გამოყენება (CUW7802) საკურსო მიქიაშვილი თემურ 08-116 |
კოგენერაციული სისტემები და ნარჩენი სითბოს გამოყენება (CUW7802) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-114 |
||||||||
9-17:00 |
|
სათბობი და წვის თეორია (FCT7802) ლექცია არაბიძე გია 08-114 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 |
|
--- | თბოტექნიკური გაზომვები და ხელსაწყოები (TEM7802) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-114 |
--- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2446-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | ორთქლისა და აირის ტურბინები (TCC7802) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-116 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | სითბო-სიცივით მომარაგების საფუძვლები (BHC7802) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-116 |
|
ორთქლისა და აირის ტურბინები (TCC7802) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-114 |
--- | სითბო-სიცივით მომარაგების საფუძვლები (BHC7802) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-114 |
კოგენერაციული სისტემები და ნარჩენი სითბოს გამოყენება (CUW7802) საკურსო მიქიაშვილი თემურ 08-116 |
||||||||
6-14:00 |
|
--- | კოგენერაციული სისტემები და ნარჩენი სითბოს გამოყენება (CUW7802) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-119 |
|||||||||||
7-15:00 | --- | სათბობი და წვის თეორია (FCT7802) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-114 |
|
|
ორთქლისა და აირის ტურბინები (TCC7802) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-114 |
|||||||||
8-16:00 | --- |
|
სათბობი და წვის თეორია (FCT7802) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-116 |
--- | კოგენერაციული სისტემები და ნარჩენი სითბოს გამოყენება (CUW7802) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-114 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | სათბობი და წვის თეორია (FCT7802) ლექცია არაბიძე გია 08-114 |
თბოტექნიკური გაზომვები და ხელსაწყოები (TEM7802) საკურსო კიღურაძე ომარ 08-114 |
--- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | თბოტექნიკური გაზომვები და ხელსაწყოები (TEM7802) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-114 |
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2447 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | შექცევადი ჰიდრომანქანები (RHM0002) პრაქტიკული სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | შექცევადი ჰიდრომანქანები (RHM0002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
--- | --- | --- | |||||
5-13:00 | მოცულობითი ჰიდრომანქანები და ჰიდროამძრავი (TDHHT02) საკურსო ჩუბინიძე ზვიადი 08-217 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | ლითონმცოდნეობა (METSC03) პრაქტიკული კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) ლექცია შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
|
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მოცულობითი ჰიდრომანქანები და ჰიდროამძრავი (TDHHT02) პრაქტიკული ჩუბინიძე ზვიადი 08-217 |
|
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მოცულობითი ჰიდრომანქანები და ჰიდროამძრავი (TDHHT02) ლექცია ჩუბინიძე ზვიადი 08-217 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2448 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზიის , ტოპოგრაფიის და კარტოგრაფიის საფუძვლები (GTCB003) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-242 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | შექცევადი ჰიდრომანქანები (RHM0002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
--- | ჰიდროენერგეტიკის ჰიდროლოგიური საფუძვლები (HlBHP002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკის ჰიდროლოგიური საფუძვლები (HlBHP002) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | ჰიდროელექტროსადგურები (ჰიდროტექნიკური ნაწილი) (HPP0002) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-206 |
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროგენერატორები (HPG0002) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ 04-210 |
შექცევადი ჰიდრომანქანები (RHM0002) პრაქტიკული სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ჰიდროელექტროსადგურები (ჰიდროტექნიკური ნაწილი) (HPP0002) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან 01-206 |
ჰიდროგენერატორები (HPG0002) პრაქტიკული ბიჯამოვი იაკირ 04-210 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ჰიდროგენერატორები (HPG0002) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ 04-210 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2490-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | გადაწყვეტილების მიღების მეთოდები და მათემეტიკური სტატისტიკის ელემენტები (DMMMS02-LB) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-207 |
სერვისულ ოპერაციათა მენეჯმენტი (MSOP002-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- | --- |
|
სერვისის სფეროს პერსონალის მართვა (MASP002-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-207 |
||||||||
5-13:00 | --- | სერვისის სფეროს პერსონალის მართვა (MASP002-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-207 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | სერვისულ ოპერაციათა მენეჯმენტი (MSOP002-LP) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
|
--- | --- | მცირე ბიზნესი მომსახურების სფეროში. (SBSS002-LP) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-801 |
|||||||||
7-15:00 | სერვისულ ოპერაციათა მენეჯმენტი (MSOP002-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | სერვისული მეწარმეობა და საზოგადოება (SBUS002-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-801 |
მცირე ბიზნესი მომსახურების სფეროში. (SBSS002-LP) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-203 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | სერვისული მეწარმეობა და საზოგადოება (SBUS002-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-700ა |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | მომსახურების სფეროს ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITSER02-LB) ლექცია გიგილაშვილი თამაზ 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2560 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-801 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო გუდიაშვილი მაკა 08-206 |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია გუდიაშვილი მაკა 08-802 |
|
||||||||||||
5-13:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-802 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ლოლუა დავით 08-802 |
|
--- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-601 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო დვალიძე მალხაზი 04-210 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2561 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-513 |
--- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია გუდიაშვილი მაკა 08-802 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-802 |
--- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-601 |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ლოლუა დავით 08-802 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 04-204 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2562 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-802 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია გუდიაშვილი მაკა 08-802 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-802 |
--- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო გუდიაშვილი მაკა 08-802 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ლოლუა დავით 08-802 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2563 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ჯიქია თამარ 08-802 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-602 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-118 |
|||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-422 |
||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-802 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-805 |
--- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-203 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-419 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო თოფურია მანანა 08-802 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ჯიქია თამარ 08-206 |
--- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო კერესელიძე ნატალია 04-210 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2564 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ჯიქია თამარ 08-206 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ჯიქია თამარ 08-802 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-203 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-203 |
|
--- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-422 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო კერესელიძე ნატალია 04-204 |
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-802 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-418 |
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-805 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო თოფურია მანანა 08-206 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2565 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ჯიქია თამარ 08-802 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ჯიქია თამარ 08-906 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-422 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-802 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო თოფურია მანანა 08-902 |
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-805 |
|
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-118 |
ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო კერესელიძე ნატალია 04-210 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-419 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-419 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2566 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-418 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე ნინა 08-602 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-422 |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-204 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ბანცაძე ვახტანგ 08-801 |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის 04-210 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-805 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-118 |
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-601 |
ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-605 |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2567 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო ლორთქიფანიძე ნინა 08-602 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-418 |
||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-422 |
--- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-204 |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ბანცაძე ვახტანგ 08-903 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის 04-204 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-203 |
--- |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-805 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-605 |
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2568 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-903 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-418 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო ლორთქიფანიძე ნინა 08-419 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ბანცაძე ვახტანგ 08-118 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო ნათენაძე თენგიზ 04-204 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-422 |
--- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-204 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ 08-805 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-203 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-605 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2569 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ფიფია თემური 08-905 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო თოფურია მანანა 08-802 |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ფიფია თემური 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული სულაშვილი მაია 08-802 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო ხარშილაძე გიორგი 04-210 |
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-602 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო რაზმაძე მარინე 08-118 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-805 |
|||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-422 |
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2570 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო ხარშილაძე გიორგი 04-210 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო თოფურია მანანა 08-513 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ფიფია თემური 08-203 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-204 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ფიფია თემური 08-118 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული სულაშვილი მაია 08-904 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-700ა |
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-805 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო რაზმაძე მარინე 08-805 |
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-422 |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
|||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2571 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო ხარშილაძე გიორგი 04-204 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო ფიფია თემური 08-203 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული სულაშვილი მაია 08-802 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ფიფია თემური 08-203 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო რაზმაძე მარინე 08-700ა |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო თოფურია მანანა 08-418 |
|
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-206 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-805 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-422 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2572 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-204 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-204 |
--- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-418 |
ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული სულაშვილი მაია 08-419 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-502 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-802 |
--- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-204 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მირიანაშვილი ნოდარი 6 08-513 |
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი 08-906 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2573 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-204 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-204 |
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-601 |
ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-502 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-513 |
|
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მირიანაშვილი ნოდარი 6 08-419 |
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული სულაშვილი მაია 08-118 |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-204 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი 08-902 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო დვალიძე მალხაზი 04-210 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2574 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-419 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-801 |
ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-204 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-204 |
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო ნათენაძე თენგიზ 04-204 |
ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-502 |
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მირიანაშვილი ნოდარი 6 08-700ა |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული სულაშვილი მაია 08-802 |
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი 08-904 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-204 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2575 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-419 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო კეჟერაძე ნანული 08-206 |
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია თევდორაშვილი ლაშა 08-805 |
--- |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-204 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული თევდორაშვილი ლაშა 08-905 |
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-422 |
--- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო ნათენაძე თენგიზ 04-204 |
||||||||||||||||||||
9-17:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო თევდორაშვილი ლაშა 08-118 |
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-206 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2576 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული შეგელაშვილი ტიტიკო 08-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო შეგელაშვილი ტიტიკო 08-700ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო კეჟერაძე ნანული 08-419 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
|
|
--- |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-805 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია თევდორაშვილი ლაშა 08-805 |
--- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-204 |
ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო დვალიძე მალხაზი 04-204 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-422 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-203 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2577 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო ნათენაძე თენგიზ 04-210 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) საკურსო კეჟერაძე ნანული 08-118 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული შეგელაშვილი ტიტიკო 08-801 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) საკურსო შეგელაშვილი ტიტიკო 08-801 |
--- |
|
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (ELM1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია თევდორაშვილი ლაშა 08-805 |
--- | ეკონომიკა და მართვა ენერგეტიკაში (EMP1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-513 |
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 08-204 |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-422 |
--- |
|
თბოელექტროსადგურების თბოენერგეტიკული მოწყობილობები (HPETPP2) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-802 |
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2599 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216101 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ფიფია გივი 08-906 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-903 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 08-903 |
ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-502 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ფიფია გივი 08-902 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-605 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სიგნალების თეორია (SGNLS02RB1-LPB) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-502 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216102 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-502 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ფიფია გივი 08-902 |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 08-903 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ფიფია გივი 08-902 |
--- | ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-605 |
|||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
--- |
|
სიგნალების თეორია (SGNLS02RB1-LPB) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-502 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216103 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ფიფია გივი 08-906 |
ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-502 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ფიფია გივი 08-902 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 08-905 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
--- | --- | ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-605 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | სიგნალების თეორია (SGNLS02RB1-LPB) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-502 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216104 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ფიფია გივი 08-901 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-502 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ფიფია გივი 08-902 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-605 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | სიგნალების თეორია (SGNLS02RB1-LPB) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-502 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216105 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-903 |
ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-502 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-605 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ფიფია გივი 08-904 |
ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
სიგნალების თეორია (SGNLS02RB1-LPB) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-502 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-905 |
--- | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ფიფია გივი 08-901 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216106 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-904 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-605 |
--- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
სიგნალების თეორია (SGNLS02RB1-LPB) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-502 |
|
||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-905 |
--- | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ფიფია გივი 08-902 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ფიფია გივი 08-901 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216107 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-904 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორია1 (TTH0102-LB) ლექცია რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-502 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული და ელექტრონული კომპონენტები (EECOM02GB1-LPB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-605 |
--- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 2 (ECT2002) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
სიგნალების თეორია (SGNLS02RB1-LPB) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მესხი ალექსანდრე 08-905 |
--- | --- | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (FBMG002) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია ფიფია გივი 08-901 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული ფიფია გივი 08-903 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217101 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-906 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-502 |
||||||||||||
5-13:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-605 |
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-502 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია დარასელია ნონა 08-502 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217102 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-502 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-605 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-502 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია დარასელია ნონა 08-502 |
|
|
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-906 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217103 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-502 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-605 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-502 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია დარასელია ნონა 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-906 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217104 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბერიძე თამარ 08-418 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-904 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-904 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია დარასელია ნონა 08-502 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-601 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-906 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217105 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბერიძე თამარ 08-418 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-904 |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-902 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-502 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-601 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-901 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217106 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბერიძე თამარ 08-418 |
--- |
|
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-901 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-904 |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-502 |
--- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-904 |
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-601 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217107 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კეთილაძე ომარ 08-904 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ქისიშვილი ლია 08-418 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-502 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-905 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217108 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კეთილაძე ომარ 08-904 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ქისიშვილი ლია 08-418 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ქუთათელაძე თინათინ 08-508 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-905 |
პროფესიული უნარჩვევები (PSK1102) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217109 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კეთილაძე ომარ 08-904 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ქისიშვილი ლია 08-418 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2401/1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (FCNMC02-LPBC) საკურსო კვირკველია შალვა 08-513ა |
||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-610 |
--- |
|
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) ლექცია მურჯიკნელი გივი 08-612 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
ელექტროკავშირგაბმულობის თანამედროვე ქსელები (ETQ08) პრაქტიკული ბერიანიძე თემური 08-512 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2402/1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (FCNMC02-LPBC) საკურსო კვირკველია შალვა 08-513ა |
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
|
გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) ლექცია მურჯიკნელი გივი 08-612 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
ელექტროკავშირგაბმულობის თანამედროვე ქსელები (ETQ08) პრაქტიკული ბერიანიძე თემური 08-512 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-610 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2403/1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (FCNMC02-LPBC) საკურსო კვირკველია შალვა 08-513ა |
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) პრაქტიკული მურჯიკნელი გივი 08-612 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | გადაცემის რადიოსარელეო თანამგზავრული სისტემები (MSTSO02-LP) ლექცია მურჯიკნელი გივი 08-612 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტროკავშირგაბმულობის თანამედროვე ქსელები (ETQ08) პრაქტიკული ბერიანიძე თემური 08-512 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2405/3-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მობილური კავშირი (MOBCM02GB1-LP) პრაქტიკული შავაძე დემური 08-901 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
--- | |
5-13:00 | ტელეხედვა (TVVIS02GB1-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EMCMP02B1-LP) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
მონაცემთა გადაცემის ქსელები (DTRN002--LPB) ლექცია ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | |
6-14:00 | მობილური კავშირი (MOBCM02GB1-LP) ლექცია ასანიძე ალბერტი 08-914 |
მონაცემთა გადაცემის ქსელები (DTRN002--LPB) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (SLRDC02GB1-LPB) ლაბორატორიული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (SLRDC02GB1-LPB) ლექცია ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- | |
7-15:00 | ტელეხედვა (TVVIS02GB1-LP) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-906 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EMCMP02B1-LP) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო 08-905 |
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EMCMP02B1-LP) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
მონაცემთა გადაცემის ქსელები (DTRN002--LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- |
9-17:00 | კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (SLRDC02GB1-LPB) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2406/3-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EMCMP02B1-LP) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
--- | მობილური კავშირი (MOBCM02GB1-LP) პრაქტიკული შავაძე დემური 08-901 |
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EMCMP02B1-LP) პრაქტიკული ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
ტელეხედვა (TVVIS02GB1-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა გადაცემის ქსელები (DTRN002--LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- |
5-13:00 | --- | --- | მონაცემთა გადაცემის ქსელები (DTRN002--LPB) ლექცია ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | მონაცემთა გადაცემის ქსელები (DTRN002--LPB) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- |
6-14:00 | კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (SLRDC02GB1-LPB) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
მობილური კავშირი (MOBCM02GB1-LP) ლექცია ასანიძე ალბერტი 08-914 |
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
--- | კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (SLRDC02GB1-LPB) ლექცია ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- |
7-15:00 | ტელეხედვა (TVVIS02GB1-LP) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-906 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EMCMP02B1-LP) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო 08-905 |
--- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (SLRDC02GB1-LPB) ლაბორატორიული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2407/5-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-903 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტის საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (FSMT002-LS) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-903 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-903 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის ბიზნესის მართვა (TBM02) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-613 |
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია რუხაძე ლია 08-903 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ფინანსური მენეჯმენტის მათემატიკური საფუძვლები (MFFM002-LP) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-902 |
--- | ფინანსური მენეჯმენტის მათემატიკური საფუძვლები (MFFM002-LP) ლექცია თოფურია მანანა 08-902 |
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტის საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (FSMT002-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ტექნოლოგია და საზოგადოება (TCSC002-LS) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ბიზნესის მართვა (TBM02) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
--- | ტექნოლოგია და საზოგადოება (TCSC002-LS) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2408/5-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-903 |
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-903 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტის მათემატიკური საფუძვლები (MFFM002-LP) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-902 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტის საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (FSMT002-LS) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-903 |
--- | |
5-13:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (TQMTC02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-613 |
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია რუხაძე ლია 08-903 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტის მათემატიკური საფუძვლები (MFFM002-LP) ლექცია თოფურია მანანა 08-902 |
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტის საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (FSMT002-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- |
7-15:00 | ტექნოლოგია და საზოგადოება (TCSC002-LS) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
ტელეკომუნიკაციის ბიზნესის მართვა (TBM02) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
--- | --- | ტექნოლოგია და საზოგადოება (TCSC002-LS) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
--- |
8-16:00 | ტელეკომუნიკაციის ბიზნესის მართვა (TBM02) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2501-1-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) საკურსო მოდებაძე იური 08-610 |
--- | ||||||||
2-10:00 | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610 |
--- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) პრაქტიკული კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო ქუთათელაძე თინათინ 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) პრაქტიკული აბულაძე ვახტანგ 08-605 |
ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-601 |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- | მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-605 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2502-1-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) საკურსო მოდებაძე იური 08-610 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) პრაქტიკული კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) პრაქტიკული აბულაძე ვახტანგ 08-605 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
--- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო ქუთათელაძე თინათინ 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-601 |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- | ||||||||
7-15:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- | --- | მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-605 |
--- | |||||||||
8-16:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2503-1-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) პრაქტიკული კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-513ა |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) საკურსო წიკლაური ბაკური 08-610 |
მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-605 |
--- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) პრაქტიკული წიკლაური ბაკური 08-610 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ბერიანიძე თემური 08-512 |
ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო ქუთათელაძე თინათინ 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2504-1-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) პრაქტიკული კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) პრაქტიკული წიკლაური ბაკური 08-610 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
|
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-513ა |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) საკურსო წიკლაური ბაკური 08-610 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-605 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ბერიანიძე თემური 08-512 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2505-3-4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ინფორმაციი თეორიის საფუძვლები (ITS02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-501 |
--- | --- | --- | რადიომიმღები (RADM02) ლექცია შავაძე დემური 08-901 |
||||||||
4-12:00 | --- | რადიოელექტრონული გაზომვები (RADGAZ02) ლექცია დარასელია ნონა 08-906 |
--- | --- | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-902 |
||||||||
5-13:00 | რადიოელექტრონული გაზომვები (RADGAZ02) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-906 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ინფორმაციი თეორიის საფუძვლები (ITS02) პრაქტიკული მესტიაშვილი კობა 08-513 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-902 |
|||||||||
7-15:00 | რადიოგადაცემები (RADIO02) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-513ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | რადიომიმღები (RADM02) პრაქტიკული შავაძე დემური 08-901 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | რადიოგადაცემები (RADIO02) ლექცია ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2506-3-4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ინფორმაციი თეორიის საფუძვლები (ITS02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-501 |
--- | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-902 |
რადიომიმღები (RADM02) ლექცია შავაძე დემური 08-901 |
|||||||||
4-12:00 | --- | რადიოელექტრონული გაზომვები (RADGAZ02) ლექცია დარასელია ნონა 08-906 |
--- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | რადიოგადაცემები (RADIO02) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- | --- |
|
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | რადიოელექტრონული გაზომვები (RADGAZ02) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-906 |
--- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-902 |
||||||||
7-15:00 | --- | რადიომიმღები (RADM02) პრაქტიკული შავაძე დემური 08-901 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | ინფორმაციი თეორიის საფუძვლები (ITS02) პრაქტიკული მესტიაშვილი კობა 08-501 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-513ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | რადიოგადაცემები (RADIO02) ლექცია ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2507-5-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | TCP/IP მოდელები და დამისამართება ქსელში (TIMDDQ02) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის ინჟინერია ინფოქსელებში (PUII02) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-605 |
--- |
4-12:00 | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო 08-501 |
--- | TCP/IP მოდელები და დამისამართება ქსელში (TIMDDQ02) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-501 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ინჟინერია ინფოქსელებში (PUII02) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-501 |
--- | --- | |
6-14:00 | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-501 |
--- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | |
7-15:00 | მოდულაცია კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირი რიანის სისტემები (MKDMGURS02) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-513ა |
--- | ||
8-16:00 | --- | მოდულაცია კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირი რიანის სისტემები (MKDMGURS02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-605 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მოდულაცია კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირი რიანის სისტემები (MKDMGURS02) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-501 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2508-5-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ინჟინერია ინფოქსელებში (PUII02) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-605 |
--- |
4-12:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- | --- | TCP/IP მოდელები და დამისამართება ქსელში (TIMDDQ02) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-501 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მოდულაცია კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირი რიანის სისტემები (MKDMGURS02) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-501 |
--- | |
6-14:00 | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-501 |
--- | --- | --- | TCP/IP მოდელები და დამისამართება ქსელში (TIMDDQ02) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-501 |
7-15:00 | --- | მოდულაცია კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირი რიანის სისტემები (MKDMGURS02) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-513ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-605 |
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის ინჟინერია ინფოქსელებში (PUII02) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-501 |
9-17:00 | --- | მოდულაცია კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირი რიანის სისტემები (MKDMGURS02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული მესტიაშვილი კობა 08-513 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2509-1-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) საკურსო მოდებაძე იური 08-610 |
ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
--- |
2-10:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) პრაქტიკული კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) ლექცია მოდებაძე იური 08-610 |
--- |
3-11:00 | მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) პრაქტიკული ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული მეშვილდიშვილი მარინა 08-602 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-508 |
მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-604 |
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-601 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის ელექტრული საკაბელო ხაზები (TESX02) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიმალური ხაზები (TFOL002-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216190 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-802 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-601 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული კოკილაშვილი რაული 02-611 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) პრაქტიკული გრიგალაშვილი არჩილ 08-214 |
--- | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
||||||||
8-16:00 | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლაბორატორიული კეჟერაძე ნანული 08-119 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
||||||||
9-17:00 | --- | თბოტექნიკის თეორიული საფუძვლები (TBT7802) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217190 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ქისიშვილი ლია 08-203 |
--- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია შენგელია მარინა 08-601 |
--- | --- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-901 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ძლიერი იმპულსური დენების ტექნიკა (PICT002) საკურსო ნემსაძე შოთა 08-311 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ძლიერი იმპულსური დენების ტექნიკა (PICT002) ლაბორატორიული ნემსაძე შოთა 08-305 |
9-17:00 | --- | --- | მაგისტრატურა,დიაგნოსტიკა და სერტიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (DSPE202) საკურსო მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
ძლიერი იმპულსური დენების ტექნიკა (PICT002) ლექცია ნემსაძე შოთა 08-311-1 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ძლიერი იმპულსური დენების ტექნიკა (PICT002) ლექცია ნემსაძე შოთა 08-311-1 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | მაგისტრატურა,დიაგნოსტიკა და სერტიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (DSPE202) პრაქტიკული მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
ძლიერი იმპულსური დენების ტექნიკა (PICT002) პრაქტიკული ნემსაძე შოთა 08-311 |
ძლიერი იმპულსური დენების ტექნიკა (PICT002) პრაქტიკული ნემსაძე შოთა 08-311 |
--- | |
12-20:00 | --- | მაგისტრატურა,დიაგნოსტიკა და სერტიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (DSPE202) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216222 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო ჯიქია თამარ 08-903 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 |
|
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) ლექცია ჯიქია თამარ 08-418 |
--- | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) პრაქტიკული ჩიხლაძე რამინი 08-902 |
--- | --- | ||||
12-20:00 | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-418 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-419 |
--- | ამაღლებული გამტარუნარიანი ელექტრული გადაცემა (TWR1702GM1) ლექცია სულაძე მიხეილ 08-203 |
ამაღლებული გამტარუნარიანი ელექტრული გადაცემა (TWR1702GM1) პრაქტიკული სულაძე მიხეილ 08-418 |
--- | ||||
13-21:00 |
|
--- | --- | --- | ამაღლებული გამტარუნარიანი ელექტრული გადაცემა (TWR1702GM1) საკურსო სულაძე მიხეილ 08-805 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216222-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) ლექცია მახარაძე გურამ 08-418 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-418 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) საკურსო მახარაძე გურამ 08-805 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლაბორატორიული ჩიხლაძე რამინი 08-806 |
9-17:00 | --- | --- | --- | ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო მახარაძე გურამ 08-700ა |
--- | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) პრაქტიკული ჩიხლაძე რამინი 08-902 |
10-18:00 | --- | --- | --- | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-206 |
ამაღლებული გამტარუნარიანი ელექტრული გადაცემა (TWR1702GM1) ლექცია სულაძე მიხეილ 08-902 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-418 |
ამაღლებული გამტარუნარიანი ელექტრული გადაცემა (TWR1702GM1) პრაქტიკული სულაძე მიხეილ 08-418 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) ლექცია მახარაძე გურამ 08-905 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | ამაღლებული გამტარუნარიანი ელექტრული გადაცემა (TWR1702GM1) საკურსო სულაძე მიხეილ 08-901 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები2 (MDEE202) პრაქტიკული ცხომელიძე გურამ 08-706 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები2 (MDEE202) ლექცია ცხომელიძე გურამ 08-706 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის ქსელების თანამედროვე ძალოვანი მოწყობილობა2 (ESMZQ02) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-706 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | სიხშირულ რეგულირებადი ელექტრო ამძრავის მართვის ციფრული სისტემები1 (DMFD102) ლაბორატორიული შაველაშვილი გივი 08-801 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-706 |
--- |
12-20:00 | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის ქსელების თანამედროვე ძალოვანი მოწყობილობა2 (ESMZQ02) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე 08-706 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | სიხშირულ რეგულირებადი ელექტრო ამძრავის მართვის ციფრული სისტემები1 (DMFD102) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-801 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-706 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკის წარმოების დაგეგმვის განვითარება (EWDG02) ლექცია ჩომახიძე დემური 08-601 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკის წარმოების დაგეგმვის განვითარება (EWDG02) ლაბორატორიული ჩომახიძე დემური 08-805 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკის წარმოების დაგეგმვის განვითარება (EWDG02) პრაქტიკული ჩომახიძე დემური 08-700ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ენერგეტიკული საწარმოო (ოპერაციული) მენეჯმენტი (EOPRM02-LP ) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-805 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა და პროგნოზირების საფუძვლები (MOS1102) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- |
10-18:00 | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა და პროგნოზირების საფუძვლები (MOS1102) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | --- | ეკონომიკური და ფინანსური რისკები ენერგეტიკაში (EAFRE02-LB) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | |
11-19:00 | ენერგეტიკული საწარმოო (ოპერაციული) მენეჯმენტი (EOPRM02-LP ) ლექცია სამსონია ნანული 08-602 |
--- | ეკონომიკური და ფინანსური რისკები ენერგეტიკაში (EAFRE02-LB) ლაბორატორიული ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა და პროგნოზირების საფუძვლები (MOS1102) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრული მანქანების მუშაობა მკვებავი ქსელის არასტაცუონალურ რეჟიმში (OEMUP02) პრაქტიკული კოხრეიძე დემურ 04-204 |
--- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების წარმოების სპეციალური ტექნოლოგიური პროცესები (ISTP002) ლექცია გერსამია ედუარდ 04-210 |
10-18:00 | --- | --- | ფართო მოხმარების საშუალო და მცირე სიმძლავრის ელექტრო მანქანები (MLPEM02) პრაქტიკული კოხრეიძე დემურ 04-210 |
--- | ელექტრული მანქანების წარმოების სპეციალური ტექნოლოგიური პროცესები (ISTP002) პრაქტიკული გერსამია ედუარდ 04-204 |
|
11-19:00 | ელექტრული მანქანების გამოცდები და საიმედოობა (TREM002) ლექცია კოხრეიძე დემურ 04-210 |
ელექტრული მანქანების გამოცდები და საიმედოობა (TREM002) ლაბორატორიული კოხრეიძე დემურ 04-148 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | ელექტრული მანქანების მუშაობა მკვებავი ქსელის არასტაცუონალურ რეჟიმში (OEMUP02) ლექცია კოხრეიძე დემურ 04-210 |
--- | ფართო მოხმარების საშუალო და მცირე სიმძლავრის ელექტრო მანქანები (MLPEM02) ლექცია კოხრეიძე დემურ 04-210 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216226-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების მუშაობა მკვებავი ქსელის არასტაცუონალურ რეჟიმში (OEMUP02) პრაქტიკული ზერეკიძე არჩილ 04-204 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების წარმოების სპეციალური ტექნოლოგიური პროცესები (ISTP002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-210 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების წარმოების სპეციალური ტექნოლოგიური პროცესები (ISTP002) ლაბორატორიული ნათენაძე თენგიზ 04-145 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ელექტრული მანქანების გამოცდები და საიმედოობა (TREM002) პრაქტიკული ზერეკიძე არჩილ 04-204 |
ელექტრული მანქანების გამოცდები და საიმედოობა (TREM002) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 04-204 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფართო მოხმარების საშუალო და მცირე სიმძლავრის ელექტრო მანქანები (MLPEM02) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 04-210 |
--- | ფართო მოხმარების საშუალო და მცირე სიმძლავრის ელექტრო მანქანები (MLPEM02) პრაქტიკული ზერეკიძე არჩილ 04-210 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების მუშაობა მკვებავი ქსელის არასტაცუონალურ რეჟიმში (OEMUP02) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 04-204 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ჰესების რეაბილიტაცია2 (HERE022) პრაქტიკული ნონიევი ივანე 08-217 |
ჰიდროტურბინების მონტაჟის,გამართვის,ექსპლუატაციის და რემონტის სპეცკურსი (HMGEDRS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
ჰიდროტურბინების მონტაჟის,გამართვის,ექსპლუატაციის და რემონტის სპეცკურსი (HMGEDRS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ტუმბოების მონტაჟი და ექსპლუატაცია (TMDE02.) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- | --- | |||
11-19:00 | ჰესების რეაბილიტაცია2 (HERE022) ლექცია ნონიევი ივანე 08-217 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | ჰიდროტურბინების მონტაჟის,გამართვის,ექსპლუატაციის და რემონტის სპეცკურსი (HMGEDRS02) პრაქტიკული ჩუბინიძე ზვიადი 08-217 |
--- | ტუმბოების მონტაჟი და ექსპლუატაცია (TMDE02.) ლექცია შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
ჰიდროტურბინების მონტაჟის,გამართვის,ექსპლუატაციის და რემონტის სპეცკურსი (HMGEDRS02) პრაქტიკული ჩუბინიძე ზვიადი 08-217 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | გარემოს დაცვითი ტექნოლოგიები ენერგეტიკაში (GDTE02) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-119 |
--- | --- | --- | გარემოს დაცვითი ტექნოლოგიები ენერგეტიკაში (GDTE02) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-119 |
--- |
10-18:00 | კოგენერაციული სადგურები ენერგეტიკაში (KSE02) ლექცია მირიანაშვილი ნოდარი 6 08-114 |
--- | დაბალპოტენციური სითბოს წყაროები (DSW02) ლექცია არაბიძე გია 08-112 |
--- | გარემოს დაცვითი ტექნოლოგიები ენერგეტიკაში (GDTE02) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-110 |
თბოგადაცემის იტენსიფიკაციის მეთოდები (TIM02) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-112 |
11-19:00 | კოგენერაციული სადგურები ენერგეტიკაში (KSE02) პრაქტიკული მირიანაშვილი ნოდარი 6 08-116 |
--- | დაბალპოტენციური სითბოს წყაროები (DSW02) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-114 |
--- | თბოგადაცემის იტენსიფიკაციის მეთოდები (TIM02) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-116 |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | კოგენერაციული სადგურები ენერგეტიკაში (KSE02) საკურსო მირიანაშვილი ნოდარი 6 08-114 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ლოგისტიკური სისტემების დაგეგმარება (LOSIDAG05) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-203 |
--- | ტექნოლოგიურ ინოვაციათა და ახალი ნაწარმის განვითარების მართვა (METI002) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ლოგისტიკური სისტემების დაგეგმარება (LOSIDAG05) პრაქტიკული მაღრაძე მანანა 08-700ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | exceli-ს მოდელები ინჟინერინგის და ოპერაციათა მართვის მონაცემები (EMTEO02) ლექცია გიგილაშვილი თამაზ 08-204 |
პესრონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (MMPM002) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-419 |
ტექნოლოგიურ ინოვაციათა და ახალი ნაწარმის განვითარების მართვა (METI002) პრაქტიკული სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | exceli-ს მოდელები ინჟინერინგის და ოპერაციათა მართვის მონაცემები (EMTEO02) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-214 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | პესრონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (MMPM002) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-802 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217222 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217222-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გიორგობიანი ზურაბ 08-214 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიორგობიანი ზურაბ 08-214 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების საიმედოობისა და ენერგიის ხარისხის ამაღლება (IRPSQ02) პრაქტიკული ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (MLVDS02) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-711 |
--- | --- | ავტომატური მართვის საფუძვლები (BAM0002) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
ავტომატური მართვის საფუძვლები (BAM0002) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ექსპერიმენტის დაგეგმვის მეთოდები (EPM0002) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
--- | |
11-19:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (MLVDS02) პრაქტიკული პეტროსიანი ალექსანდრე 08-711 |
--- | ელექტრომომარაგების საიმედოობისა და ენერგიის ხარისხის ამაღლება (IRPSQ02) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ექსპერიმენტის დაგეგმვის მეთოდები (EPM0002) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217231 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217233 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | მყარი სათბობის კომპლექსური გამოყენების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MSKGTT08) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-119 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | მყარი სათბობის კომპლექსური გამოყენების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MSKGTT08) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | მყარი სათბობის კომპლექსური გამოყენების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MSKGTT08) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217233-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ენერგობიზნესის სამართლებრივი საფუძვლები (ESS08) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-110 |
ენერგეტიკა და კლიმატის ცვლილება (EDKC08) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
ენერგობიზნესის სამართლებრივი საფუძვლები (ESS08) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-110 |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოებრივი გარემო (EDSG08) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-110 |
|
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | ენერგეტიკა და საზოგადოებრივი გარემო (EDSG08) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-110 |
ენერგეტიკა და კლიმატის ცვლილება (EDKC08) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
ენერგომენეჯმენტის პრინციპები (ENER08) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-110 |
--- | |||||||||
12-20:00 | --- | ენერგობიზნესის სამართლებრივი საფუძვლები (ESS08) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-110 |
--- | --- | ენერგომენეჯმენტის პრინციპები (ENER08) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გადაწყვეტილებების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები (QUMDM02-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | გადაწყვეტილებების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები (QUMDM02-LB) პრაქტიკული აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | კომუნიკაცია და მოლაპარაკება ბიზნესში (COMNB02-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | გადაწყვეტილებების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები (QUMDM02-LB) ლექცია აბესაძე ალექსანდრე 08-204 |
--- | კომუნიკაცია და მოლაპარაკება ბიზნესში (COMNB02-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექნოლოგიური პროექტების მენეჯმენტი და ინდუსტრიული პოლიტიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექნოლოგიების მენეჯმენტი და პოლიტიკა (ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216201/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ფურიეს მწკრივი,ფურიეს ინტეგრალი და მათი გამოყენება ტელეკომუნიკაციისა და სიგნალების გადაცემის თეორიაში (FSFI002-LP) პრაქტიკული მესტიაშვილი კობა 08-501 |
--- | --- | კრიპტოგრაფია (CRPT002-LP) პრაქტიკული მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
კრიპტოგრაფია (CRPT002-LP) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-501 |
--- |
7-15:00 | --- | ციფრული ინფორმაციის გადაცემის სისტემების მათემატიკური მოდელირება (MMDIT02-LP) პრაქტიკული მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | ციფრული ინფორმაციის გადაცემის სისტემების მათემატიკური მოდელირება (MMDIT02-LP) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-501 |
--- | |
9-17:00 | --- | კრიპტოგრაფია (CRPT002-LP) პრაქტიკული მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
--- | ფურიეს მწკრივი,ფურიეს ინტეგრალი და მათი გამოყენება ტელეკომუნიკაციისა და სიგნალების გადაცემის თეორიაში (FSFI002-LP) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216201/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული მობილური რადიოკავშირი (DMRC002-LPC) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ციფრული მობილური რადიოკავშირი (DMRC002-LPC) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-513ა |
ციფრული მობილური რადიოკავშირი (DMRC002-LPC) საკურსო გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) პრაქტიკული ბერიანიძე თემური 08-512 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | თანამედროვე ინფოტელეკომუნიკაციური ტექნოლოგიები (MITTT02-LPC) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | თანამედროვე ინფოტელეკომუნიკაციური ტექნოლოგიები (MITTT02-LPC) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) ლექცია ბერიანიძე თემური 08-512 |
ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) საკურსო ბერიანიძე თემური 08-512 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | თანამედროვე ინფოტელეკომუნიკაციური ტექნოლოგიები (MITTT02-LPC) საკურსო შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216201/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (OTT0002-LPC) ლექცია ხოშტარია კახა 08-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | გადაცემის ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (OTT0002-LPC) საკურსო ხოშტარია კახა 08-602 |
გადაცემის ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (OTT0002-LPC) პრაქტიკული ხოშტარია კახა 08-602 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (LEFOS02-LPC) საკურსო ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- | --- | --- | სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (LEFOS02-LPC) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (LEFOS02-LPC) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216201/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სიგნალების ეფექტური კოდირების პრინციპი (PECS002-LPC) საკურსო ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სიგნალების ელემენტური და ბლოკური კოდირებისა და გადაცემის მეთოდები (EBCST02-LPC) პრაქტიკული ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | სიგნალების ელემენტური და ბლოკური კოდირებისა და გადაცემის მეთოდები (EBCST02-LPC) საკურსო ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | სიგნალების ელემენტური და ბლოკური კოდირებისა და გადაცემის მეთოდები (EBCST02-LPC) ლექცია გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
7-15:00 | სიგნალების ეფექტური კოდირების პრინციპი (PECS002-LPC) პრაქტიკული ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სიგნალების ეფექტური კოდირების პრინციპი (PECS002-LPC) ლექცია გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216201/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბაზრო ურთიერთობები და ფინანსები სატელეკომუნიკაციო კომპანიაში (MRFT002-LP) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო 08-901 |
6-14:00 | --- | --- | საბაზრო ურთიერთობები და ფინანსები სატელეკომუნიკაციო კომპანიაში (MRFT002-LP) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო 08-901 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მართვა (TCMG002-LSM) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო 08-901 |
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მართვა (TCMG002-LSM) საკურსო ჟიჟილაშვილი ნინო 08-901 |
9-17:00 | საბაზრო ურთიერთობები და ფინანსები სატელეკომუნიკაციო კომპანიაში (MRFT002-LP) საკურსო ჟიჟილაშვილი ნინო 08-901 |
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მართვა (TCMG002-LSM) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო 08-901 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216201/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მონიტორინგი და ინსპექტირება (SMI0002-LSB) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მონიტორინგი და ინსპექტირება (SMI0002-LSB) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მართვისა და რეგულირების ეკონომიკური ასპექტი (EATSM02-LSB) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მართვისა და რეგულირების ეკონომიკური ასპექტი (EATSM02-LSB) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მონიტორინგი და ინსპექტირება (SMI0002-LSB) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მართვისა და რეგულირების ეკონომიკური ასპექტი (EATSM02-LSB) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217201 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) საკურსო ბჟინავა ელვირა 08-514 |
რადიოსიგნალები (RADO02) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-913 |
რადიოსიგნალები (RADO02) ლექცია დარასელია ნონა 08-913 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) პრაქტიკული კოპლატაძე მაია 08-504(კომპ.კლასი) |
ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
ტელეკომუნიკაციის თეორიის სპეციალური თავები1 (SPTT102-LP) პრაქტიკული რობიტაშვილი ალექსანდრე 08-501 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორიის სპეციალური თავები1 (SPTT102-LP) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217322-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ციფრული კავშირის თეორია (DCT0002-LS) ლექცია მუშკუდიანი გიორგი 08-916 |
სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპაქტური კოდირება (SSKK08) ლექცია ხუნწარია ჯანიკო 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპაქტური კოდირება (SSKK08) პრაქტიკული აბულაძე ვახტანგ 08-604 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ციფრული კავშირის თეორია (DCT0002-LS) პრაქტიკული მუშკუდიანი გიორგი 08-916 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3314/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Подземная гидромеханика (UNHYDR3) лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
3-11:00 | Геологические основы разработки нефтяных и газовых месторождений (GBDOGR3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | --- | Геофизические исследования при разработке нефтяных и газовых месторождений (GIDOGR3) практич. Работа ხუნდაძე ნანა 03-414 |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
4-12:00 | Геофизические исследования при разработке нефтяных и газовых месторождений (GIDOGR3) лекция ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | Технология строительства нефтяных и газовых скважин (OGPCTR3) практич. Работа სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
Подземная гидромеханика (UNHYDR3) практич. Работа დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | Технология строительства нефтяных и газовых скважин (OGPCTR3) лекция ხეცურიანი გიორგი 03-439 |
--- | --- | Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) практич. Работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | Геологические основы разработки нефтяных и газовых месторождений (GBDOGR3) лаборат.работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
7-15:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) практич. Работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) лекция მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Подземная гидромеханика (UNHYDR3) лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
3-11:00 | Геологические основы разработки нефтяных и газовых месторождений (GBDOGR3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | --- | Геофизические исследования при разработке нефтяных и газовых месторождений (GIDOGR3) практич. Работа ხუნდაძე ნანა 03-414 |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
4-12:00 | Геофизические исследования при разработке нефтяных и газовых месторождений (GIDOGR3) лекция ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | Технология строительства нефтяных и газовых скважин (OGPCTR3) практич. Работа სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
Подземная гидромеханика (UNHYDR3) практич. Работа დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | Технология строительства нефтяных и газовых скважин (OGPCTR3) лекция ხეცურიანი გიორგი 03-439 |
--- | --- | Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) практич. Работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | Геологические основы разработки нефтяных и газовых месторождений (GBDOGR3) лаборат.работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
7-15:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) практич. Работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) лекция მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3416 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) лекция მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) практич. Работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
|
Технология строительства нефтяных и газовых скважин (OGPCTR3) практич. Работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
Геофизические исследования при разработке нефтяных и газовых месторождений (GIDOGR3) практич. Работа ხუნდაძე ნანა 03-414 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) практич. Работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Технология строительства нефтяных и газовых скважин (OGPCTR3) лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
|||||||||
8-16:00 | --- | Подземная гидромеханика (UNHYDR3) практич. Работа დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
--- | Подземная гидромеханика (UNHYDR3) лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
--- | Геологические основы разработки нефтяных и газовых месторождений (GBDOGR3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | Геофизические исследования при разработке нефтяных и газовых месторождений (GIDOGR3) лекция ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) лекция გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Сварка трубопроводов (WEDPIR3) лекция ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | Сейсмостойкость сооружений нефтяной и газовой промышленности (EEOGRI3) лаборат.работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Строительство подземных сооружений (CUNFAR3) практич. Работа გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | Сейсмостойкость сооружений нефтяной и газовой промышленности (EEOGRI3) лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
Строительство подземных сооружений (CUNFAR3) лекция გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Сварка трубопроводов (WEDPIR3) практич. Работа გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) практич. Работа გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3514/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Теоретические основы прогнозирования нефтегазоносности недр (TBFOGR3) лаборат.работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
Теоретические основы прогнозирования нефтегазоносности недр (TBFOGR3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | Фазовая зональность углеводородов и раздельное прогнозирование нефти и газа (PZHSFR3 ) лаборат.работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- |
2-10:00 | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Фазовая зональность углеводородов и раздельное прогнозирование нефти и газа (PZHSFR3 ) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
Экономика нефтяных и газовых предпрятий (EKOGER3) практич. Работа ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Геологическая интерпретация данных геофизических исследований (GIGSRR3) лаборат.работа მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
Литология (LITHOR3) лаборат.работа ახვლედიანი ია 03-313 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) лаборат.работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | Геологическая интерпретация данных геофизических исследований (GIGSRR3) лекция მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Литология (LITHOR3) лекция ახვლედიანი ია 03-313 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | Экономика нефтяных и газовых предпрятий (EKOGER3) лекция ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3514/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) практич. Работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- |
3-11:00 | Монтаж и эксплуатация буровых машин (MEDMAR3) лекция ხეცურიანი გიორგი 03-419 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) практич. Работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Заканчивание скважин (WELCOR3) лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- |
5-13:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Основы проектирования строительства скважин (WECODR3) практич. Работа ხეცურიანი გიორგი 03-437 |
--- | |
6-14:00 | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Монтаж и эксплуатация буровых машин (MEDMAR3) практич. Работа ხეცურიანი გიორგი 03-437 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) лаборат.работа ხითარიშვილი ვალერი 03-112 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | Заканчивание скважин (WELCOR3) практич. Работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
Основы проектирования строительства скважин (WECODR3) лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3516 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Монтаж и эксплуатация буровых машин (MEDMAR3) практич. Работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
2-10:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) практич. Работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
Основы проектирования строительства скважин (WECODR3) практич. Работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | Заканчивание скважин (WELCOR3) лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) практич. Работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
||
4-12:00 | Основы проектирования строительства скважин (WECODR3) лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) лаборат.работа ხეცურიანი გიორგი 03-437 |
--- | |
5-13:00 | Буровые расстворы (DRSOLR3) лекция ხეცურიანი გიორგი 03-414 |
--- | --- | Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | |
6-14:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Заканчивание скважин (WELCOR3) практич. Работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | Монтаж и эксплуатация буровых машин (MEDMAR3) лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3517 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Литология с основами петрографии (LIBPER3) лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-313 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Нефтегазопоисковая и нефтегазопромысловая гидрогеология (OAOHYR3) практич. Работа ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
5-13:00 | --- | --- | --- | Нефтегазопоисковая и нефтегазопромысловая гидрогеология (OAOHYR3) лекция ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | Технология бурения нефтяных и газовых скважин (OGPDTR3) практич. Работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
Геофизика (GEOPHR3) лекция მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | Гидрогеология и инженерная геология (GAEGER3) лекция ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
7-15:00 | Литология с основами петрографии (LIBPER3) лаборат.работа ბუტულაშვილი თემურ 03-313 |
Геофизика (GEOPHR3) практич. Работа მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | Основы менеджмента (BASMAR3) практич. Работа ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | Гидрогеология и инженерная геология (GAEGER3) лаборат.работа ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
||
9-17:00 | --- | Технология бурения нефтяных и газовых скважин (OGPDTR3) лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | Основы менеджмента (BASMAR3) лекция ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3614 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Детали машин (MACELR5) лекция ჩხაიძე თენგიზ 01-564 |
--- |
2-10:00 | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) лекция ტატიშვილი ჯუანშერ 03-418 |
--- | --- | Детали машин (MACELR5) лаборат.работа ჩხაიძე თენგიზ 01-327 |
Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
3-11:00 | Геофизика 1 (GEF01R3) практич. Работа მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
История геологического развития Земли (HIDEAR3) практич. Работа მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Структурная геология и геологическое картирование (SGGMAR3) лаборат.работа აბაკელია ნუნუ 03-441 |
--- | Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) лекция ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) лаборат.работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
|
5-13:00 | --- | --- | Экономическая теория и основы маркетинга (ETFMAR3) лекция ლობჟანიძე გელა 03-404 |
История геологического развития Земли (HIDEAR3) лекция მიქაძე ხათუნა 03-318 |
Структурная геология и геологическое картирование (SGGMAR3) лекция ჯაფარიძე მანანა 03-439 |
|
6-14:00 | --- | --- | Экономическая теория и основы маркетинга (ETFMAR3) практич. Работа ლობჟანიძე გელა 03-404 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) практич. Работа ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-112 |
Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) практич. Работа კვერნაძე ცისანა 03-432 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | Геофизика 1 (GEF01R3) лекция მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3616 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Структурная геология и геологическое картирование (SGGMAR3) лаборат.работа აბაკელია ნუნუ 03-441 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) лекция ტატიშვილი ჯუანშერ 03-418 |
--- | --- | Структурная геология и геологическое картирование (SGGMAR3) лекция ჯაფარიძე მანანა 03-439 |
--- |
4-12:00 | --- | Геофизика 1 (GEF01R3) практич. Работа მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) практич. Работа კვერნაძე ცისანა 03-437 |
--- |
5-13:00 | --- | Экономическая теория и основы маркетинга (ETFMAR3) лекция ლობჟანიძე გელა 03-404 |
История геологического развития Земли (HIDEAR3) лекция მიქაძე ხათუნა 03-318 |
Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | |
6-14:00 | --- | Геофизика 1 (GEF01R3) лекция მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | История геологического развития Земли (HIDEAR3) практич. Работа მიქაძე ხათუნა 03-318 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) лекция ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | Экономическая теория и основы маркетинга (ETFMAR3) практич. Работа ლობჟანიძე გელა 03-404 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) практич. Работа ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-112 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | Детали машин (MACELR5) лекция ჩხაიძე თენგიზ 01-561 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | Детали машин (MACELR5) лаборат.работа ჩხაიძე თენგიზ 01-327 |
--- | --- | --- | Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) лаборат.работа მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3617 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Электротехника (ELTECR2) лекция ნემსაძე სიმონ 08-311 |
--- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лаборат.работа აბაშიძე ელეონორა 02-610 |
Структурная геология (STRGER3) лекция ჯაფარიძე მანანა 03-439 |
Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
2-10:00 | --- | Структурная геология (STRGER3) лаборат.работа ჯაფარიძე ნინო 03-445 |
--- | --- | Кристалография и минералогия (KRMINR3) лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-313 |
Кристалография и минералогия (KRMINR3) лаборат.работа ბუტულაშვილი თემურ 03-313 |
3-11:00 | --- | --- | Основы физики горных пород (BPROCR3) лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
Основы физики горных пород (BPROCR3) лаборат.работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | Электротехника (ELTECR2) лаборат.работа ნემსაძე სიმონ 08-311 |
Основы физики горных пород (BPROCR3) практич. Работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
--- |
5-13:00 | --- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лекция აბაშიძე ელეონორა 02-605 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) лаборат.работа მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3714 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Компютерные технологии (IT1RU08) лаборат.работа ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-226(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | История Грузии (GEHISR7) практич. Работа ხოხობაშვილი თამარი 03-216 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | История Грузии (GEHISR7) лекция ხოხობაშვილი თამარი 03-437 |
|
--- | Математика 1 (MAT01R8) лекция ყირმელაშვილი გიორგი 03-437 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Математика 1 (MAT01R8) практич. Работа ყირმელაშვილი გიორგი 03-412 |
||||||||
7-15:00 | Общая химия (CHE01R4) лекция ცინცაძე მაია 02-520 |
Общая физика 1 (GPYS108) лекция თაქთაქიშვილი მიხეილ 03-414 |
--- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | Инженерная графика (EGRAFR5) лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
Компютерные технологии (IT1RU08) лекция ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-226(კომპ.კლასი) |
--- | Общая геология (GENGER3) лекция კელეპტრიშვილი შალვა 03-318 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | Общая геология (GENGER3) лаборат.работа კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Математика 1 (MAT01R8) практич. Работа ყირმელაშვილი გიორგი 03-216 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Общая физика 1 (GPYS108) лекция გერასიმოვი ალექსი 03-437 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | История Грузии (GEHISR7) практич. Работа ხოხობაშვილი თამარი 03-216 |
--- | Математика 1 (MAT01R8) лекция ყირმელაშვილი გიორგი 03-216 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | История Грузии (GEHISR7) лекция ხოხობაშვილი თამარი 03-437 |
--- | Общая физика 1 (GPYS108) лаборат.работа გერასიმოვი ალექსი 04-419 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Общая геология (GENGER3) лекция კელეპტრიშვილი შალვა 03-318 |
7-15:00 | --- | --- | --- | Инженерная графика (EGRAFR5) лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
--- | Общая геология (GENGER3) лаборат.работа კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
8-16:00 | Общая химия (CHE01R4) лаборат.работа ცინცაძე მაია 02-507 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | Общая химия (CHE01R4) лекция ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | --- | Инженерная графика (EGRAFR5) практич. Работа ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3717 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Инженерная графика (EGRAFR5) практич. Работа ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Компютерные технологии (IT1RU08) лаборат.работа აბზიანიძე დიმიტრი 01-კ.ც.II.E |
--- | --- | --- | Математика 1 (MAT01R8) лекция ყირმელაშვილი გიორგი 03-216 |
3-11:00 | --- | Компютерные технологии (IT1RU08) лекция აბზიანიძე დიმიტრი 03-439 |
Математика 1 (MAT01R8) практич. Работа ყირმელაშვილი გიორგი 03-412 |
Общая физика 1 (GPYS108) лекция გერასიმოვი ალექსი 03-437 |
Основы геодезии и картографии (FGETOR03) лаборат.работа ცუცქირიძე სერგო 03-330 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | Основы геодезии и картографии (FGETOR03) лекция ცუცქირიძე სერგო 03-330 |
||
5-13:00 | --- | --- | Общая физика 1 (GPYS108) лаборат.работа გერასიმოვი ალექსი 04-419 |
--- | Инженерная графика (EGRAFR5) лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Общая химия (CHE01R4) лекция ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Общая химия (CHE01R4) лаборат.работа ცინცაძე მაია 02-507 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3435 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) საკურსო მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | გარემოს ფიზიკური დაბინძურება (PHENP03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
გარემოს ფიზიკური დაბინძურება (PHENP03) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | რადიაციული დაბინძურება (RACON03) საკურსო მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
საგანგებო სიტუაციები საომარი მოქმედებისას და მათი მართვა (EMDMO03) საკურსო ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
რადიაციული დაბინძურება (RACON03) ლექცია მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) სემინარი ჯვარელია ნინო 03-412 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | საგანგებო სიტუაციები საომარი მოქმედებისას და მათი მართვა (EMDMO03) ლექცია ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-412 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
--- |
8-16:00 | --- | საგანგებო სიტუაციები საომარი მოქმედებისას და მათი მართვა (EMDMO03) სემინარი ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- | --- | საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (EXSlE03) სემინარი ქიტოშვილი მზია 03-437 |
--- |
9-17:00 | --- | საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (EXSlE03) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-437 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3436 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
შრომის ფსიქოლოგია (WOPSY03) საკურსო რატიანი ნინო 03-227 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | პროფესიული დაავადებები (PROFD03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
საწარმოო გამოსხივება (INDEM03) საკურსო მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
--- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | საწარმოო გამოსხივება (INDEM03) ლექცია მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
აკუსტიკური რხევები (ACOOS03) პრაქტიკული ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- | --- | |
6-14:00 | პროფესიული დაავადებები (PROFD03) საკურსო მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
შრომის ფსიქოლოგია (WOPSY03) ლექცია რატიანი ნინო 03-437 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (ELSAB03) პრაქტიკული რაზმაძე ნანა 03-216 |
ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (ELSAB03) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-227 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (ELSAB03) ლაბორატორიული რაზმაძე ნანა 03-216 |
შრომის ფსიქოლოგია (WOPSY03) სემინარი რატიანი ნინო 03-227 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | აკუსტიკური რხევები (ACOOS03) ლექცია ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (ELSAB03) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-216 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3535 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | აკუსტიკური რხევები (ACOOS03) პრაქტიკული ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | შრომის ფსიქოლოგია (WOPSY03) საკურსო რატიანი ნინო 03-227 |
--- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | პროფესიული დაავადებები (PROFD03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
შრომის ფსიქოლოგია (WOPSY03) სემინარი რატიანი ნინო 03-437 |
|
--- | --- | |||||
5-13:00 | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
საწარმოო გამოსხივება (INDEM03) ლექცია მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
--- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | შრომის ფსიქოლოგია (WOPSY03) ლექცია რატიანი ნინო 03-437 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | პროფესიული დაავადებები (PROFD03) საკურსო მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | საწარმოო გამოსხივება (INDEM03) საკურსო მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
--- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (ELSAB03) პრაქტიკული რაზმაძე ნანა 03-216 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (ELSAB03) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | აკუსტიკური რხევები (ACOOS03) ლექცია ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (ELSAB03) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-216 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3536 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გარემოს ფიზიკური დაბინძურება (PHENP03) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (EXSlE03) სემინარი ქიტოშვილი მზია 03-437 |
--- | --- |
3-11:00 | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) საკურსო მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | |
4-12:00 | გარემოს ფიზიკური დაბინძურება (PHENP03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | საგანგებო სიტუაციები საომარი მოქმედებისას და მათი მართვა (EMDMO03) საკურსო ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) სემინარი ჯვარელია ნინო 03-206 |
რადიაციული დაბინძურება (RACON03) ლექცია მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | საგანგებო სიტუაციები საომარი მოქმედებისას და მათი მართვა (EMDMO03) ლექცია ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რადიაციული დაბინძურება (RACON03) საკურსო მექვაბიშვილი ნათელა 03-227 |
--- |
9-17:00 | --- | საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (EXSlE03) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-437 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციები საომარი მოქმედებისას და მათი მართვა (EMDMO03) სემინარი ნევეროვი ანატოლი 03-439 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3635 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი რესურსები და მისი განახლებადი წყაროები (NRERS04) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- |
3-11:00 | გარემოს მონიტორინგის საფუძვლები (FUENM04) პრაქტიკული ერისთავი დიმიტრი 02-612 |
--- | --- | --- | გარემოს მონიტორინგის საფუძვლები (FUENM04) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (FIMIN03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (FIMIN03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | პროფესიული კომუნიკაციები (PROCO03) სემინარი ქიტოშვილი მზია 03-437 |
--- | ბუნებრივი რესურსები და მისი განახლებადი წყაროები (NRERS04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
პროფესიული კომუნიკაციები (PROCO03) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-437 |
ზოგად ქიმიური ტექნოლოგია (GLCTG04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | სამრეწველო ტოქსიკოლოგიის საფუძვლები (FUINT 04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
სამრეწველო ტოქსიკოლოგიის საფუძვლები (FUINT 04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3735 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | შრომის კანონმდებლობა (LABLE03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-312 |
წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) ლექცია დავითაძე ამირან 03-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-412 |
--- | წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-437 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | შრომის კანონმდებლობა (LABLE03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | |||||||||
8-16:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ 03-412 |
--- | --- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სამთო და ნავთობგაზის საქმე (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3455/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამთო გეომეტრია 1 (MGE0103) ლექცია კიკაბიძე ანტონ 03-242 |
--- | --- | სამთო მექანიკური მოწყობილობები (MIMIN03) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-124 |
--- | --- |
3-11:00 | გეოდეზიური სამუშაოები მარკშაიდერიაში 1 (GEW0103) ლექცია მესხი მურმან 03-239 |
--- | სამთო მექანიკური მოწყობილობები (MIMIN03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობა (BCUMI03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | |
4-12:00 | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობა (BCUMI03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
--- | --- | --- | მარკშეიდერია (MINIS03) ლექცია ერქომაიშვილი ირაკლი 03-239 |
|
5-13:00 | გეოდეზიური სამუშაოები მარკშაიდერიაში 1 (GEW0103) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი 03-133 |
--- | --- | მინერალური წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგია (MMPTE03) ლაბორატორიული თევზაძე დარეჯან 03-101ა |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მინერალური წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგია (MMPTE03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MGE0103) პრაქტიკული შატბერაშვილი გრიგოლ 03-242 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკშეიდერია (MINIS03) ლაბორატორიული ერქომაიშვილი ირაკლი 03-332 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3490/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სახელმწიფო კადასტრი (STCAD03) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მიწის სამართლის საფუძვლები (BOFLL03) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | --- | სახელმწიფო კადასტრი (STCAD03) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
|
3-11:00 | ფიზიკური მანძილმზომები (PHRAF03) ლაბორატორიული ძაძამია კახაბერ 03-129 |
--- | ფიზიკური მანძილმზომები (PHRAF03) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-330 |
--- | აერო-ფოტო გადაღება (AEROP03) ლექცია ბოტკოველი დიანა 03-237 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | აერო-ფოტო გადაღება (AEROP03) ლაბორატორიული ბოტკოველი დიანა 03-237 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი გეოდეზია 1 (AGE0103) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი 03-133 |
მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
|
6-14:00 | ზოგადი გრავიმეტრია (COMGR03) პრაქტიკული აბაშიძე ვახტანგ 03-242 |
--- | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჩიტაძე ირაკლი 01-521 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი გეოდეზია 1 (AGE0103) ლექცია მესხი მურმან 03-239 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მიწის სამართლის საფუძვლები (BOFLL03) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ზოგადი გრავიმეტრია (COMGR03) ლექცია აბაშიძე ვახტანგ 03-242 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3555 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამთო გეომეტრია 1 (MGE0103) ლექცია კიკაბიძე ანტონ 03-242 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | გეოდეზიური სამუშაოები მარკშაიდერიაში 1 (GEW0103) ლექცია მესხი მურმან 03-239 |
--- | სამთო მექანიკური მოწყობილობები (MIMIN03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობა (BCUMI03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | |
4-12:00 | --- | გეოდეზიური სამუშაოები მარკშაიდერიაში 1 (GEW0103) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი 03-133 |
--- | მინერალური წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგია (MMPTE03) ლაბორატორიული თევზაძე დარეჯან 03-101 |
მარკშეიდერია (MINIS03) ლექცია ერქომაიშვილი ირაკლი 03-239 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | სამთო მექანიკური მოწყობილობები (MIMIN03) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-124 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მინერალური წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგია (MMPTE03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკშეიდერია (MINIS03) ლაბორატორიული ერქომაიშვილი ირაკლი 03-332 |
8-16:00 | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობა (BCUMI03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MGE0103) პრაქტიკული შატბერაშვილი გრიგოლ 03-242 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3590 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სახელმწიფო კადასტრი (STCAD03) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სახელმწიფო კადასტრი (STCAD03) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | ფიზიკური მანძილმზომები (PHRAF03) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-330 |
--- | აერო-ფოტო გადაღება (AEROP03) ლექცია ბოტკოველი დიანა 03-237 |
--- |
4-12:00 | --- | მიწის სამართლის საფუძვლები (BOFLL03) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ზოგადი გრავიმეტრია (COMGR03) პრაქტიკული აბაშიძე ვახტანგ 03-242 |
ფიზიკური მანძილმზომები (PHRAF03) ლაბორატორიული ძაძამია კახაბერ 03-129 |
--- | --- | აერო-ფოტო გადაღება (AEROP03) ლაბორატორიული ბოტკოველი დიანა 03-237 |
მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
6-14:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი გეოდეზია 1 (AGE0103) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი 03-133 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი გეოდეზია 1 (AGE0103) ლექცია მესხი მურმან 03-239 |
მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჩიტაძე ირაკლი 01-529 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მიწის სამართლის საფუძვლები (BOFLL03) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ზოგადი გრავიმეტრია (COMGR03) ლექცია აბაშიძე ვახტანგ 03-242 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3632 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამთო გვირაბების გაყვანა (MITUN03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია2 |
დისტანციური ზონდირება 1 (RES0103) ლექცია აბულაძე გიორგი 03-239 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული ხელაშვილი მარინე 02-609 |
--- |
3-11:00 | გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 1 (GIC0103) ლაბორატორიული მათიაშვილი ნოდარ 03-133 |
შრომის უსაფრთხოება სამთო საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SUSSS03) ლაბორატორიული ჯიქია მარინა 03-208 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | გეოინფორმაციული სისტემები 1 (GIS0103) ლექცია ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
გეოდეზიური განაზომების მათემატიკური დამუშავების თეორია (GMPMR03) პრაქტიკული სადუნიშვილი მარეხი 03-330 |
გეოინფორმაციული სისტემები 1 (GIS0103) ლაბორატორიული ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
--- | შრომის უსაფრთხოება სამთო საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SUSSS03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- |
5-13:00 | ინსტრუმენტმცოდნეობის საფუძვლები (BASIS03) ლაბორატორიული მათიაშვილი ნოდარ 03-133 |
გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 1 (GIC0103) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
--- | ინსტრუმენტმცოდნეობის საფუძვლები (BASIS03) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-330 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | დისტანციური ზონდირება 1 (RES0103) ლაბორატორიული აბულაძე გიორგი 03-239 |
მარკშაიდერიის საფუძვლები (BAMIS03) ლექცია ერქომაიშვილი ირაკლი 03-239 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მარკშაიდერიის საფუძვლები (BAMIS03) ლაბორატორიული ერქომაიშვილი ირაკლი 03-330 |
სამთო გვირაბების გაყვანა (MITUN03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
8-16:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-605 |
--- | გეოდეზიურ განაზომთა მათემატიკური დამუშავების თეორია (THERM03) ლექცია ფირალიშვილი სულიკო 03-330 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3732 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში და გეოინფორმაციულ სისტემებში (IIGIS03) ლაბორატორიული პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-419 |
წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) ლექცია დავითაძე ამირან 03-312 |
--- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი 03-216 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-412 |
--- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში და გეოინფორმაციულ სისტემებში (IIGIS03) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | საინჟინრო გეოდეზია 1 (EGE0103) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ 03-239 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ 03-412 |
--- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 03-417 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
320 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
321 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
324 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
325 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
326 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
424 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
425 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
426 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
427 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
518 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
519 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3410 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გენეტური ტიპები (GTOMR03) ლაბორატორიული პატარიძე ნინო 03-401 |
--- | --- | სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გენეტური ტიპები (GTOMR03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გეოლოგიური სამუშაოების მართვა და დოკუმენტაცია (MGWDO03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
მრეწველობის დარგების მოთხოვნები არამეტალურ და საწვავ ნედლეულზე (IRMID03) ლაბორატორიული კახაძე რობერტი 03-441 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | მეტალთა ჯგუფები მათი სამრეწველო გამოყენების მიხედვით (METGR03) ლაბორატორიული ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკური მოდელირება გეოლოგიაში (MATMG03) ლაბორატორიული ჯაფარიძე ნინო 03-226(კომპ.კლასი) |
წიაღისეულის საბადოების ძებნა-ძიების მეთოდიკა (PEMDE03) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
კრისტალოგრაფია-მინერალოგია (KRMIN03) ლაბორატორიული იკოშვილი ნანა 03-345 |
--- |
5-13:00 | --- | მათემატიკური მოდელირება გეოლოგიაში (MATMG03) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-226(კომპ.კლასი) |
მეტალთა ჯგუფები მათი სამრეწველო გამოყენების მიხედვით (METGR03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | გეოლოგიური სამუშაოების მართვა და დოკუმენტაცია (MGWDO03) ლაბორატორიული კახაძე რობერტი 03-441 |
--- | წიაღისეულის საბადოების ძებნა-ძიების მეთოდიკა (PEMDE03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მრეწველობის დარგების მოთხოვნები არამეტალურ და საწვავ ნედლეულზე (IRMID03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კრისტალოგრაფია-მინერალოგია (KRMIN03) ლექცია ფარადაშვილი ირინა 03-313 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) ლექცია გორგიძე თამარი 03-313 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) ლაბორატორიული გორგიძე თამარი 03-313 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3430 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | გადატუმბვების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (TTECM03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) პრაქტიკული ბერაძე ნინო 03-417 |
3-11:00 | --- | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების პროცესში (GIPOG03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია, ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GOGGF03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | ნავთობისა და გაზის მოპოვების ტექნიკა და ტექნოლოგია (TTOGP03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) ლექცია ბერაძე ნინო 03-417 |
5-13:00 | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების პროცესში (GIPOG03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-216 |
--- | ნავთობისა და გაზის მოპოვების ტექნიკა და ტექნოლოგია (TTOGP03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-419 |
--- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია, ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GOGGF03) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-417 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია, ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GOGGF03) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-417 |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-419 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გადატუმბვების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (TTECM03) ლექცია გოგუაძე ირაკლი 03-428 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3480 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სამთო მანქანები და კომპლექსები (MTMAC03) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-124 |
--- | ჰიდროაერომექანიკა და ჰიდრო-პნევმო დანადგარები (HHPIN03) ლექცია მოლოდინი რევაზი 03-227 |
5-13:00 | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მანქანები და კომპლექსები (TMCOM03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
სამთო პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (COMMP03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226(კომპ.კლასი) |
სამთო მანქანების ელექტრული ამძრავი (ELEMM03) ლექცია წერეთელი მიხეილ 03-439 |
7-15:00 | --- | სამთო ელექტრომექანიკური დანადგარების ელექტროუსაფრთოება (SAFEE03) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
--- | სატრანსპორტო მანქანები და კომპლექსები (TMCOM03) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-124 |
სამთო პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (COMMP03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226(კომპ.კლასი) |
სამთო მანქანების ელექტრული ამძრავი (ELEMM03) პრაქტიკული წერეთელი მიხეილ 03-227 |
8-16:00 | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | სამთო ელექტრომექანიკური დანადგარების ელექტროუსაფრთოება (SAFEE03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | ჰიდროაერომექანიკა და ჰიდრო-პნევმო დანადგარები (HHPIN03) ლაბორატორიული მოლოდინი რევაზი 03-112 |
9-17:00 | --- | --- | სამთო მანქანები და კომპლექსები (MTMAC03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3485 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | გარდამქმნელი ტექნიკა სამთო საქმეში (COEQM03) ლაბორატორიული არუდაშვილი ნოდარ 03-103 |
--- | --- | პლაზმური ტექნოლოგიები სამთო საქმეში (PLTEM03) ლექცია გელენიძე მედგარი 03-419 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სამთო საწარმოთა სატუმბო, სავენტილატორო და საკომპრესორო დანადგარები (PVCFM03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | |
5-13:00 | სამთო საწარმოთა ელმომარაგების საფუძვლები (BPSMI03) ლექცია არუდაშვილი ნოდარ 03-328 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საშახტო ამწევი დანადგარები (MHINS03) ლაბორატორიული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია |
საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლაბორატორიული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია2 |
პლაზმური ტექნოლოგიები სამთო საქმეში (PLTEM03) ლაბორატორიული გელენიძე მედგარი 03-103 |
--- | --- |
7-15:00 | საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) პრაქტიკული გოგია გურამ 03-227 |
გარდამქმნელი ტექნიკა სამთო საქმეში (COEQM03) ლექცია არუდაშვილი ნოდარ 03-412 |
სამთო საწარმოთა სატუმბო, სავენტილატორო და საკომპრესორო დანადგარები (PVCFM03) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-124 |
--- | --- | |
8-16:00 | საშახტო ამწევი დანადგარები (MHINS03) პრაქტიკული გოგია გურამ 03-227 |
--- | სამთო საწარმოთა სატუმბო, სავენტილატორო და საკომპრესორო დანადგარები (PVCFM03) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-124 |
სამთო საწარმოთა ელმომარაგების საფუძვლები (BPSMI03) ლაბორატორიული არუდაშვილი ნოდარ 03-103 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | საშახტო ამწევი დანადგარები (MHINS03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გეოლოგიური სამუშაოების მართვა და დოკუმენტაცია (MGWDO03) ლაბორატორიული კახაძე რობერტი 03-439 |
სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გენეტური ტიპები (GTOMR03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გეოლოგიური სამუშაოების მართვა და დოკუმენტაცია (MGWDO03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოების ძებნა-ძიების მეთოდიკა (PEMDE03) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გენეტური ტიპები (GTOMR03) ლაბორატორიული პატარიძე ნინო 03-401 |
--- |
4-12:00 | --- | მრეწველობის დარგების მოთხოვნები არამეტალურ და საწვავ ნედლეულზე (IRMID03) ლაბორატორიული კახაძე რობერტი 03-439 |
--- | მეტალთა ჯგუფები მათი სამრეწველო გამოყენების მიხედვით (METGR03) ლაბორატორიული ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | |
5-13:00 | --- | მათემატიკური მოდელირება გეოლოგიაში (MATMG03) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-226(კომპ.კლასი) |
--- | მეტალთა ჯგუფები მათი სამრეწველო გამოყენების მიხედვით (METGR03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
კრისტალოგრაფია-მინერალოგია (KRMIN03) ლაბორატორიული იკოშვილი ნანა 03-313 |
--- |
6-14:00 | --- | მათემატიკური მოდელირება გეოლოგიაში (MATMG03) ლაბორატორიული ჯაფარიძე ნინო 03-226(კომპ.კლასი) |
--- | წიაღისეულის საბადოების ძებნა-ძიების მეთოდიკა (PEMDE03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მრეწველობის დარგების მოთხოვნები არამეტალურ და საწვავ ნედლეულზე (IRMID03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კრისტალოგრაფია-მინერალოგია (KRMIN03) ლექცია ფარადაშვილი ირინა 03-313 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3515 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
--- | საინჟინრო პეტროლოგია (SOSCI03) ლექცია კაკულია ზურაბ 03-432 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | საინჟინრო ჰიდროგეოლოგია (ENGHY03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
--- | საინჟინრო ჰიდროგეოლოგია (ENGHY03) ლაბორატორიული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | |
4-12:00 | გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PRGEN03) პრაქტიკული მელიქაძე გიორგი 03-432 |
საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) ლექცია გორგიძე თამარი 03-313 |
--- | --- | ||
6-14:00 | გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PRGEN03) ლექცია მელიქაძე გიორგი 03-432 |
საინჟინრო გეოლოგიური სამუშაოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMEG03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგიური სამუშაოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMEG03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-404 |
მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) ლაბორატორიული გორგიძე თამარი 03-313 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | საინჟინრო პეტროლოგია (SOSCI03) ლაბორატორიული კაკულია ზურაბ 03-154 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3520 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის დაგროვებების ძებნა-ძიების თეორიული საფუძვლები და მეთოდები (TFOGA03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ნავთობზე და გაზზე საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების რაციონალური კომპლექსი (RCSOG03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ნავთობზე და გაზზე საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების რაციონალური კომპლექსი (RCSOG03) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
ნავთობისა და გაზის დაგროვებების ძებნა-ძიების თეორიული საფუძვლები და მეთოდები (TFOGA03) საკურსო კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვა, გამოცდა და ათვისება (OGDTD03) პრაქტიკული ხეცურიანი გიორგი 03-122 |
საქართველოს ნავთობისა და გაზის რესურსები (GEOGR03) ლექცია კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
საველე გეოფიზიკა (FIELG03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-312 |
--- | |
5-13:00 | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვა, გამოცდა და ათვისება (OGDTD03) ლექცია ხეცურიანი გიორგი 03-437 |
საქართველოს ნავთობისა და გაზის რესურსები (GEOGR03) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის დაგროვებების ძებნა-ძიების თეორიული საფუძვლები და მეთოდები (TFOGA03) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- |
7-15:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-419 |
--- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-419 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საველე გეოფიზიკა (FIELG03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3525 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სარეწაო გეოლოგიური კვლევები ჭაბურღილების ბურღვისას (GGRWD03) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ჭაბურღილების მშენებლობის პროექტირება (WECOD03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
სარეწაო გეოლოგიური კვლევები ჭაბურღილების ბურღვისას (GGRWD03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში (GEREW03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
საბურღი მანქანების მონტაჟი და ექსპლუატაცია (MEDMA03) პრაქტიკული ტურიაშვილი თამარ 03-312 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-412 |
ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | |
8-16:00 | --- | საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლაბორატორიული წურწუმია მადონა 03-412 |
გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში (GEREW03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-412 |
საბურღი დანადგარების ელექტრო მოწყობილობები (ELFDW03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
--- | |
9-17:00 | --- | ჭაბურღილების მშენებლობის პროექტირება (WECOD03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
საბურღი მანქანების მონტაჟი და ექსპლუატაცია (MEDMA03) ლექცია ტურიაშვილი თამარ 03-312 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | საბურღი დანადგარების ელექტრო მოწყობილობები (ELFDW03) ლექცია გოგუაძე ირაკლი 03-428 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3530 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-419 |
გადატუმბვების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (TTECM03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია, ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GOGGF03) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-417 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია, ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GOGGF03) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
3-11:00 | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების პროცესში (GIPOG03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია, ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GOGGF03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | ნავთობისა და გაზის მოპოვების ტექნიკა და ტექნოლოგია (TTOGP03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) ლექცია ბერაძე ნინო 03-417 |
5-13:00 | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების პროცესში (GIPOG03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-417 |
--- | ნავთობისა და გაზის მოპოვების ტექნიკა და ტექნოლოგია (TTOGP03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-419 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) პრაქტიკული ბერაძე ნინო 03-417 |
--- | --- | --- | გადატუმბვების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (TTECM03) ლექცია გოგუაძე ირაკლი 03-428 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3560 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქანების დანგრევა აფეთქებით (DESME03) ლაბორატორიული შარაშენიძე თამაზ 03-326 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ქანების დანგრევა აფეთქებით (DESME03) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-326 |
--- | --- | --- | --- | გვირაბების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და სპეციალური ხერხები (MTSMC03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გვირაბების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და სპეციალური ხერხები (MTSMC03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
5-13:00 | ღია სამთო სამუშაოების პროცესები (OMWPR03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
სამარკშაიდერო საქმე (CASMS03) ლექცია ნადირაძე მზია 03-332 |
წიაღისეულის გადამუშავება და ხარისხი (MPQUA03) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101 |
--- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
6-14:00 | წიაღისეულის გადამუშავება და ხარისხი (MPQUA03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101 |
--- | ღია სამთო სამუშაოების პროცესები (OMWPR03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | მიწისქვეშა სამთო სამუშაოების პროცესები (PUNDM03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
7-15:00 | მიწისქვეშა სამთო სამუშაოების პროცესები (PUNDM03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
სამარკშაიდერო საქმე (CASMS03) ლაბორატორიული ნადირაძე მზია 03-242 |
--- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- |
8-16:00 | მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია2 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სამთო ელექტრომექანიკა (MINEL03) ლაბორატორიული გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამთო ელექტრომექანიკა (MINEL03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3565 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების მოსამზადებელი პროცესები (ENPFP03) ლაბორატორიული დოლიძე ნანა 03-101ა |
წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლაბორატორიული გურული თამარი 03-101 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების მაგნიტური, ელექტრული და სპეციალური მეთოდები (EMESM03) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101ა |
--- | კრისტალოგრაფია, მინერალოგია, პეტროგრაფიის საფუძვლებით (KMPET03) ლექცია ბუტულაშვილი თემურ 03-313 |
--- |
4-12:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების ავტომატიზაცია (AUEPP03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
წიაღისეულის გამდიდრების მაგნიტური, ელექტრული და სპეციალური მეთოდები (EMESM03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლაბორატორიული წერეთელი ქეთევან 02-226 |
მიწისქვეშა და ღია სამთო სამუშაოები (UNMOW03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლექცია არაბიძე ზაური 03-107 |
--- | ||
6-14:00 | --- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
წიაღისეულის გამდიდრების მოსამზადებელი პროცესები (ENPFP03) ლექცია არაბიძე ზაური 03-107 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | კრისტალოგრაფია, მინერალოგია, პეტროგრაფიის საფუძვლებით (KMPET03) ლაბორატორიული ადეიშვილი ნინო 03-313 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების ავტომატიზაცია (AUEPP03) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მიწისქვეშა და ღია სამთო სამუშაოები (UNMOW03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3580 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდროაერომექანიკა და ჰიდრო-პნევმო დანადგარები (HHPIN03) ლექცია მოლოდინი რევაზი 03-227 |
5-13:00 | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
სამთო პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (COMMP03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226(კომპ.კლასი) |
--- |
6-14:00 | --- | სამთო ელექტრომექანიკური დანადგარების ელექტროუსაფრთოება (SAFEE03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
სატრანსპორტო მანქანები და კომპლექსები (TMCOM03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
სამთო პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (COMMP03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226(კომპ.კლასი) |
სამთო მანქანების ელექტრული ამძრავი (ELEMM03) ლექცია წერეთელი მიხეილ 03-439 |
|
7-15:00 | --- | სამთო ელექტრომექანიკური დანადგარების ელექტროუსაფრთოება (SAFEE03) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | სამთო მანქანები და კომპლექსები (MTMAC03) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-124 |
ჰიდროაერომექანიკა და ჰიდრო-პნევმო დანადგარები (HHPIN03) ლაბორატორიული მოლოდინი რევაზი 03-112 |
8-16:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მანქანები და კომპლექსები (TMCOM03) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-124 |
--- | სამთო მანქანების ელექტრული ამძრავი (ELEMM03) პრაქტიკული წერეთელი მიხეილ 03-439 |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამთო მანქანები და კომპლექსები (MTMAC03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3585 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამთო საწარმოთა ელმომარაგების საფუძვლები (BPSMI03) ლაბორატორიული არუდაშვილი ნოდარ 03-103 |
--- | გარდამქმნელი ტექნიკა სამთო საქმეში (COEQM03) ლაბორატორიული არუდაშვილი ნოდარ 03-103 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | პლაზმური ტექნოლოგიები სამთო საქმეში (PLTEM03) ლექცია გელენიძე მედგარი 03-419 |
--- | ||
4-12:00 | საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) პრაქტიკული გოგია გურამ 03-227 |
--- | სამთო საწარმოთა სატუმბო, სავენტილატორო და საკომპრესორო დანადგარები (PVCFM03) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-124 |
პლაზმური ტექნოლოგიები სამთო საქმეში (PLTEM03) ლაბორატორიული გელენიძე მედგარი 03-103 |
--- | --- |
5-13:00 | სამთო საწარმოთა ელმომარაგების საფუძვლები (BPSMI03) ლექცია არუდაშვილი ნოდარ 03-328 |
საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლაბორატორიული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
სამთო საწარმოთა სატუმბო, სავენტილატორო და საკომპრესორო დანადგარები (PVCFM03) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-124 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | გარდამქმნელი ტექნიკა სამთო საქმეში (COEQM03) ლექცია არუდაშვილი ნოდარ 03-412 |
საშახტო ამწევი დანადგარები (MHINS03) ლაბორატორიული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | საშახტო ამწევი დანადგარები (MHINS03) პრაქტიკული გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამთო საწარმოთა სატუმბო, სავენტილატორო და საკომპრესორო დანადგარები (PVCFM03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საშახტო ამწევი დანადგარები (MHINS03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3640 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-216 |
|
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მარკშაიდერიის საფუძვლები (BAMIS03) ლექცია ნადირაძე მზია 03-239 |
--- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-312 |
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია2 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
|
--- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | გეოლოგიური რუკის შედგენისა და წაკითხვის მეთოდიკა (MEMMR03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-437 |
--- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-418 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება სამთო საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SUSSS03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია ჯიქია თამაზი 03-418 |
--- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული ჯიქია თამაზი 03-432 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3641 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | მარკშაიდერიის საფუძვლები (BAMIS03) ლექცია ნადირაძე მზია 03-239 |
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-312 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | გეოლოგიური რუკის შედგენისა და წაკითხვის მეთოდიკა (MEMMR03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-437 |
--- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-418 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება სამთო საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SUSSS03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული ჯიქია თამაზი 03-418 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია ჯიქია თამაზი 03-418 |
--- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-418 |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3642 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-432 |
|
შრომის უსაფრთხოება სამთო საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SUSSS03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | გეოლოგიური რუკის შედგენისა და წაკითხვის მეთოდიკა (MEMMR03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-437 |
--- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-328 |
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-412 |
მარკშაიდერიის საფუძვლები (BAMIS03) ლექცია ნადირაძე მზია 03-330 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-419 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3643 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-432 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- | შრომის უსაფრთხოება სამთო საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SUSSS03) ლაბორატორიული ჯიქია მარინა 03-208 |
--- | შრომის უსაფრთხოება სამთო საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SUSSS03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- |
5-13:00 | გეოლოგიური რუკის შედგენისა და წაკითხვის მეთოდიკა (MEMMR03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-437 |
--- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- |
6-14:00 | მარკშაიდერიის საფუძვლები (BAMIS03) ლაბორატორიული ნადირაძე მზია 03-332 |
--- | გეოლოგიური რუკის შედგენისა და წაკითხვის მეთოდიკა (MEMMR03) ლაბორატორიული აბაკელია ნუნუ 03-441 |
ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-412 |
მარკშაიდერიის საფუძვლები (BAMIS03) ლექცია ნადირაძე მზია 03-330 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიის საფუძვლები (OGDTF03) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-227 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3740 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ნოზაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-412 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-216 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო გეოდეზია 1 (EGE0103) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ 03-239 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3741 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ნოზაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-412 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-216 |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო გეოდეზია 1 (EGE0103) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ 03-239 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3742 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-216 |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ნოზაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
საინჟინრო გეოდეზია 1 (EGE0103) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ 03-239 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3743 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-216 |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-216 |
--- |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ნოზაძე ნანა 03-216 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
საინჟინრო გეოდეზია 1 (EGE0103) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ 03-239 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3401 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მყარი, არამეტალური და საწვავი სასარგებლო წიაღისეულის წარმოშობის პროცესები (GNMIN03) ლაბორატორიული მეფარიშვილი ნათელა 03-445 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის ბუნებრივი დაგროვების პროცესები (NPSRE03) ლაბორატორიული კახაძე რობერტი 03-441 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ელემენტური და იზოტოპური გეოქიმია და გეოქრონოლოგია (GGEIS03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-308 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | გენეტური მინერალოგია (GENMI03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | გენეტური მინერალოგია (GENMI03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეულის ბუნებრივი დაგროვების პროცესები (NPSRE03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | მყარი, არამეტალური და საწვავი სასარგებლო წიაღისეულის წარმოშობის პროცესები (GNMIN03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-308 |
ელემენტური და იზოტოპური გეოქიმია და გეოქრონოლოგია (GGEIS03) პრაქტიკული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3402 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMHRE03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | მიწისქვეშა წყლების საბადოების ტიპები (TUNWD03) პრაქტიკული ტატიშვილი ჯუანშერ 03-418 |
--- | გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PRGEN03) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | ||
7-15:00 | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMHRE03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PRGEN03) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- |
8-16:00 | მიწისქვეშა წყლების ხარისხის და რესურსების შესწავლა–შეფასება (SEWQR03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლაბორატორიული ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
--- | --- |
9-17:00 | მიწისქვეშა წყლების საბადოების ტიპები (TUNWD03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
მიწისქვეშა წყლების ხარისხის და რესურსების შესწავლა–შეფასება (SEWQR03) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3501 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-308 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ელემენტური და იზოტოპური გეოქიმია და გეოქრონოლოგია (GGEIS03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ელემენტური და იზოტოპური გეოქიმია და გეოქრონოლოგია (GGEIS03) პრაქტიკული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | გენეტური მინერალოგია (GENMI03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეულის ბუნებრივი დაგროვების პროცესები (NPSRE03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გენეტური მინერალოგია (GENMI03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მყარი, არამეტალური და საწვავი სასარგებლო წიაღისეულის წარმოშობის პროცესები (GNMIN03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-308 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3502 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების საბადოების ტიპები (TUNWD03) პრაქტიკული ტატიშვილი ჯუანშერ 03-432 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMHRE03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMHRE03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PRGEN03) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- |
8-16:00 | მიწისქვეშა წყლების ხარისხის და რესურსების შესწავლა–შეფასება (SEWQR03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
მიწისქვეშა წყლების ხარისხის და რესურსების შესწავლა–შეფასება (SEWQR03) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | მიწისქვეშა წყლების საბადოების ტიპები (TUNWD03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PRGEN03) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლაბორატორიული ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3601 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | დედამიწის განვითარების ისტორია (HIDEA03) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | გეოფიზიკა (GEOFI03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- |
|
დედამიწის განვითარების ისტორია (HIDEA03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | გეოფიზიკა (GEOFI03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-419 |
|
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-439 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
მინერალოგიის საფუძვლები (GEMIN03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
|
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
შრომის უსაფრთხოება გეოლოგიურ საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SROM03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3602 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | გეოფიზიკა (GEOFI03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-439 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | გეოფიზიკა (GEOFI03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- |
|
დედამიწის განვითარების ისტორია (HIDEA03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- | ||||||||
4-12:00 | მინერალოგიის საფუძვლები (GEMIN03) ლაბორატორიული სესკურია ოლღა 03-308 |
ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
|
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-439 |
--- | ||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება გეოლოგიურ საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SROM03) ლაბორატორიული ჯიქია მარინა 03-208 |
|
მინერალოგიის საფუძვლები (GEMIN03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
დედამიწის განვითარების ისტორია (HIDEA03) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- | |||||||||
6-14:00 | სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული აბაკელია ნუნუ 03-441 |
|
--- | ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
შრომის უსაფრთხოება გეოლოგიურ საწარმოებში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (SROM03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3701 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული დემეტრაძე მარინე 02-610 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ 03-412 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-226(კომპ.კლასი) |
წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) ლექცია დავითაძე ამირან 03-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-412 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | ||||||||
8-16:00 | წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-414 |
--- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 03-414 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3702 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 03-437 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-414 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ 03-412 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-226(კომპ.კლასი) |
წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) ლექცია დავითაძე ამირან 03-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-412 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | ||||||||
9-17:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული დემეტრაძე მარინე 02-610 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3431 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საინჟინრო გეოდეზია 3 (EGE0303) ლექცია მესხი მურმან 03-239 |
--- | --- | საინჟინრო გეოდეზია 3 (EGE0303) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი 03-133 |
--- |
5-13:00 | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები 1 (SGS0103) ლაბორატორიული კაზარიანი ირინა 03-241 |
ციფრული კარტოგრაფია (DCART03) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | --- | საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ 03-216 |
--- |
6-14:00 | გის ობიექტების ბიბლიოთეკა (GISOL03) ლექცია კაზარიანი ირინა 03-241 |
ციფრული კარტოგრაფია (DCART03) ლაბორატორიული პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები 1 (DGS0103) ლაბორატორიული ბლიაძე ელენე 03-241 |
გის ობიექტების ბიბლიოთეკა (GISOL03) ლაბორატორიული კაზარიანი ირინა 03-241 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ 03-216 |
გეომონაცემთა ბაზების გამოყენება 1 (UGS0103) ლაბორატორიული ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები 1 (SGS0103) ლექცია კაზარიანი ირინა 03-241 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები 1 (DGS0103) ლექცია ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | გეომონაცემთა ბაზების გამოყენება 1 (UGS0103) ლექცია ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3531 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საინჟინრო გეოდეზია 3 (EGE0303) ლექცია მესხი მურმან 03-239 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ციფრული კარტოგრაფია (DCART03) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | --- | გეომონაცემთა ბაზების გამოყენება 1 (UGS0103) ლაბორატორიული ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- |
6-14:00 | გის ობიექტების ბიბლიოთეკა (GISOL03) ლექცია კაზარიანი ირინა 03-241 |
--- | საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ 03-437 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | გის ობიექტების ბიბლიოთეკა (GISOL03) ლაბორატორიული კაზარიანი ირინა 03-241 |
საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ 03-216 |
საინჟინრო გეოდეზია 3 (EGE0303) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი 03-133 |
--- |
8-16:00 | ციფრული კარტოგრაფია (DCART03) ლაბორატორიული პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები 1 (SGS0103) ლაბორატორიული კაზარიანი ირინა 03-241 |
სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები 1 (DGS0103) ლაბორატორიული ბლიაძე ელენე 03-241 |
სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები 1 (SGS0103) ლექცია კაზარიანი ირინა 03-241 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები 1 (DGS0103) ლექცია ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | გეომონაცემთა ბაზების გამოყენება 1 (UGS0103) ლექცია ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3631 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | დისტანციური ზონდირება 1 (RES0103) ლაბორატორიული აბულაძე გიორგი 03-239 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ციფრული ფოტოგრამმეტრია 1 (DIP0103) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | გეოინფორმაციული სისტემები 1 (GIS0103) ლაბორატორიული ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
ციფრული ფოტოგრამმეტრია 1 (DIP0103) ლაბორატორიული კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | --- | გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 1 (GIC0103) ლაბორატორიული მათიაშვილი ნოდარ 03-133 |
გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული ქოიავა კახაბერ 03-334 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ბაზაზე (OOPRI01) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ლელა 03-222(კომპ.კლასი) |
გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია ქოიავა კახაბერ 03-318 |
5-13:00 | ინტეგრალური აღრიცხვა და დიფერენციალური განტოლებების ელემენტები (ICIDE08) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 03-412 |
გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 1 (GIC0103) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
გეოინფორმაციული სისტემები 1 (GIS0103) ლექცია ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
--- | საინჟინრო გეოეკოლოგია (ENGIG03) ლექცია ცომაია ზურა 6 03-432 |
|
6-14:00 | ინტეგრალური აღრიცხვა და დიფერენციალური განტოლებების ელემენტები (ICIDE08) ლექცია შანქიშვილი ლამარა 03-417 |
--- | დისტანციური ზონდირება 1 (RES0103) ლექცია აბულაძე გიორგი 03-239 |
--- | --- | საინჟინრო გეოეკოლოგია (ENGIG03) პრაქტიკული ცომაია ზურა 6 03-418 |
7-15:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ბაზაზე (OOPRI01) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 03-222(კომპ.კლასი) |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (INGIS03) ლაბორატორიული პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-414 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (INGIS03) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (IRESE03) ლექცია აბულაძე გიორგი 03-239 |
შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (IRESE03) ლაბორატორიული აბულაძე გიორგი 03-239 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | წრფივი ალგებრის ელემენტები (MAANI08) ლექცია დავითაძე ამირან 03-312 |
--- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი 03-216 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 03-412 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 03-432 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 03-216 |
--- | საინჟინრო გეოდეზია 1 (EGE0103) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ 03-239 |
--- | --- |
8-16:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ 03-412 |
--- | --- | საინჟინრო გეოდეზია 1 (EGE0103) ლაბორატორიული ცხადაძე თეიმურაზ 03-242 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული ჩაჩხიანი ზურაბ 04-424 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-3ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ჭაბურღილების მშენებლობა (WCONS03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ჭაბურღილების მშენებლობა (WCONS03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
ნავთობისა და გაზის საბადოების ძიების სეისმური მეთოდი (SMOGF03) პრაქტიკული მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიური პროცესების პროექტირება (TEPDW03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიური პროცესების პროექტირება (TEPDW03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების ძიების სეისმური მეთოდი (SMOGF03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების ძიების სეისმური მეთოდი (SMOGF03) პრაქტიკული მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- | ნავთობისა და გაზის საბადოების ძიების სეისმური მეთოდი (SMOGF03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-3ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირების მეთოდები (SMTPW03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჭაბურღილების დაცემენტება (WECEM03) პრაქტიკული ტურიაშვილი თამარ 03-312 |
7-15:00 | --- | --- | სარეწაო გეოლოგიური კვლევები ჭაბურღილების ბურღვის, გამოცდის და ათვისების პროცესში (FGRPD03) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | სარეწაო გეოლოგიური კვლევები ჭაბურღილების ბურღვის, გამოცდის და ათვისების პროცესში (FGRPD03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | ჭაბურღილების დაცემენტება (WECEM03) ლექცია ტურიაშვილი თამარ 03-312 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კაროტაჟული მონაცემების ინტერპრეტაცია (INTLD03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-414 |
--- |
10-18:00 | --- | ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირების მეთოდები (SMTPW03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-122 |
კაროტაჟული მონაცემების ინტერპრეტაცია (INTLD03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-3გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება 2 (DFR0203) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-419 |
--- | ჭაბურღილების გეოფიზიკური კვლევის შედეგების კომპლექსური ინტერპრეტაცია 2 (CIRGW03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
ჭაბურღილების გეოფიზიკური კვლევის შედეგების კომპლექსური ინტერპრეტაცია 2 (CIRGW03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-414 |
9-17:00 | ნავთობისა და გაზის მილსადენებისა და საცავების ლითონკონსტრუქციები (EOGPS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თენგიზ 03-328 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება 2 (DFR0203) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
ნავთობგაზსადენების და ნავთობგაზსაცავების სისტემების საიმედოობა (ROOSY03) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
|
11-19:00 | ნავთობისა და გაზის მილსადენებისა და საცავების ლითონკონსტრუქციები (EOGPS03) ლექცია ჯავახიშვილი თენგიზ 03-320 |
--- | ნავთობგაზსადენების და ნავთობგაზსაცავების სისტემების საიმედოობა (ROOSY03) ლაბორატორიული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | --- | ნავთობგაზსადენების და ნავთობგაზსაცავების სისტემების საიმედოობა (ROOSY03) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-3ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნავთობგაზშემცველი ფენების გახსნა და ათვისება (ODOGC03) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ბურღვის ახალი ტექნიკური საშუალებები (NTFED03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-414 |
ნავთობის და გაზის დაგროვებების ძიებისას ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი (LFAOG03) პრაქტიკული ჩახნაშვილი ნინო 03-328 |
ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-216 |
7-15:00 | ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) პრაქტიკული ხითარიშვილი ვალერი 03-328 |
--- | --- | ნავთობგაზშემცველი ფენების გახსნა და ათვისება (ODOGC03) ლექცია პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ნავთობის და გაზის დაგროვებების ძიებისას ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი (LFAOG03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-320 |
ბურღვის ახალი ტექნიკური საშუალებები (NTFED03) ლექცია გოგუაძე ირაკლი 03-312 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული ლომსაძე გურამ 03-419 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ლომსაძე გურამ 03-417 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-3ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნავთობგაზშემცველი ფენების გახსნა და ათვისება (ODOGC03) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ბურღვის ახალი ტექნიკური საშუალებები (NTFED03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-414 |
ნავთობის და გაზის დაგროვებების ძიებისას ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი (LFAOG03) პრაქტიკული ჩახნაშვილი ნინო 03-328 |
ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-216 |
7-15:00 | ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) პრაქტიკული ხითარიშვილი ვალერი 03-328 |
--- | --- | ნავთობგაზშემცველი ფენების გახსნა და ათვისება (ODOGC03) ლექცია პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ნავთობის და გაზის დაგროვებების ძიებისას ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი (LFAOG03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-320 |
ბურღვის ახალი ტექნიკური საშუალებები (NTFED03) ლექცია გოგუაძე ირაკლი 03-312 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული ლომსაძე გურამ 03-419 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ლომსაძე გურამ 03-417 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-3გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნავთობგაზშემცველი ფენების გახსნა და ათვისება (ODOGC03) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ბურღვის ახალი ტექნიკური საშუალებები (NTFED03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-414 |
ნავთობის და გაზის დაგროვებების ძიებისას ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი (LFAOG03) პრაქტიკული ჩახნაშვილი ნინო 03-328 |
ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-216 |
7-15:00 | ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) პრაქტიკული ხითარიშვილი ვალერი 03-328 |
--- | --- | ნავთობგაზშემცველი ფენების გახსნა და ათვისება (ODOGC03) ლექცია პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ნავთობის და გაზის დაგროვებების ძიებისას ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი (LFAOG03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-320 |
ბურღვის ახალი ტექნიკური საშუალებები (NTFED03) ლექცია გოგუაძე ირაკლი 03-312 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული ლომსაძე გურამ 03-419 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ლომსაძე გურამ 03-417 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-2ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მადნიანი ტერიტორიების მსხვილმასშტაბიანი აგეგმვა (LSMOR03) ლაბორატორიული აბაკელია ნუნუ 03-441 |
მადნიანი ტერიტორიების მსხვილმასშტაბიანი აგეგმვა (LSMOR03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-439 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | მადნების წარმოშობის სიღრმეები და "თერმომეტრი მინერალები" (DOOTM03) ლაბორატორიული ბლუაშვილი დავით 03-419 |
--- | ქიმიური და მინერალოგიური დასინჯვა და შედეგების კონტროლი (CMREC03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) პრაქტიკული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | მადნების წარმოშობის სიღრმეები და "თერმომეტრი მინერალები" (DOOTM03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-414 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-2გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ძვირფასი ქვების საბადოები (DESPS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
--- | --- | --- | სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
8-16:00 | --- | არქეოლოგია (ARCHA03) ლექცია კაჭარავა დარეჯან 03-308 |
--- | --- | --- | ძვირფასი ქვების საბადოები (DESPS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
10-18:00 | --- | არქეოლოგია (ARCHA03) პრაქტიკული კაჭარავა დარეჯან 03-308 |
--- | გემოლოგია (GEMOL03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | გემოლოგია (GEMOL03) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-2დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-157 |
მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლაბორატორიული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-2ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | |
8-16:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) ლექცია ტაბატაძე გოდერძი 03-417 |
--- |
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) პრაქტიკული ტაბატაძე გოდერძი 03-404 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-2ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | |
8-16:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) ლექცია ტაბატაძე გოდერძი 03-417 |
--- |
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) პრაქტიკული ტაბატაძე გოდერძი 03-404 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-2გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | |
8-16:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) ლექცია ტაბატაძე გოდერძი 03-417 |
--- |
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) პრაქტიკული ტაბატაძე გოდერძი 03-404 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-2დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | |
8-16:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) ლექცია ტაბატაძე გოდერძი 03-417 |
--- |
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | გეოლოგიური დარგის მენეჯმენტი (MAGEF 03) პრაქტიკული ტაბატაძე გოდერძი 03-404 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
ექსტრემალურ სიტუაციებში პირველადი დახმარება (FAESP03 ) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოება (RSP5108) ლექცია მექვაბიშვილი ნათელა 03-206 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (RSP5108) საკურსო მექვაბიშვილი ნათელა 03-206 |
--- | თანამედროვე საბრძოლო იარაღი (MODCW03) პრაქტიკული ნევეროვი ანატოლი 03-206 |
ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
თანამედროვე საბრძოლო იარაღი (MODCW03) ლექცია ნევეროვი ანატოლი 03-206 |
--- |
9-17:00 | სოციალური ხასიათის საგანგებო სიტუაციები (EMSOC03) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-206 |
--- | --- | ექსტრემალურ სიტუაციებში პირველადი დახმარება (FAESP03 ) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სოციალური ხასიათის საგანგებო სიტუაციები (EMSOC03) პრაქტიკული ლანჩავა ომარ 03-206 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-206 |
--- | --- | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-206 |
--- | --- |
7-15:00 | უსაფრთხოების ტექნიკა (SAFTE03) პრაქტიკული კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
--- | --- | უსაფრთხოების ტექნიკა (SAFTE03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
შრომისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (LELEG03) სემინარი ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- |
8-16:00 | --- | შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) პრაქტიკული ლომსაძე გურამ 03-417 |
შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) ლექცია ლომსაძე გურამ 03-417 |
საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) ლექცია რატიანი ნინო 03-206 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) ლაბორატორიული რაზმაძე ნანა 03-206 |
შრომისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (LELEG03) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-206 |
უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) პრაქტიკული რატიანი ნინო 03-417 |
საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კარტოგრაფიული პროექციები (CARTP03) პრაქტიკული მათიაშვილი ნოდარ 03-237 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | კარტოგრაფიული პროექციები (CARTP03) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-237 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული აბაშიძე ვახტანგ 03-242 |
--- | გეოდეზიური დაკვალვითი სამუშაოები (GELWO03) პრაქტიკული მესხი მურმან 03-237 |
--- |
9-17:00 | --- | განაზომთა ალბათობის თეორია (PROTM03) ლექცია ფირალიშვილი სულიკო 03-241 |
ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია აბაშიძე ვახტანგ 03-242 |
გეოდეზიური დაკვალვითი სამუშაოები (GELWO03) ლაბორატორიული მესხი მურმან 03-237 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | განაზომთა ალბათობის თეორია (PROTM03) პრაქტიკული ფირალიშვილი სულიკო 03-133 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | გეოდეზიური დაკვალვითი სამუშაოები (GELWO03) ლექცია მესხი მურმან 03-237 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-1ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სამარკშეიდერო სამუშაოების უზრუნველყოფა გეოინფორმაციული სისტემებით (GISMS03) ლექცია პაპავა დავით 03-241 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | დამაკავშირებელი აგეგმვები (COSUR03) ლაბორატორიული ნადირაძე მზია 03-242 |
სამარკშეიდერო სამუშაოების უზრუნველყოფა გეოინფორმაციული სისტემებით (GISMS03) პრაქტიკული პაპავა თეიმურაზ 03-241 |
ქანთა მასივების დაძვრა სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავებისას (QANT03) ლექცია კუპატაძე დავით 03-326 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | განაზომთა მათემატიკური დამუშავება (MATTM03) პრაქტიკული სადუნიშვილი მარეხი 03-133 |
ქანთა მასივების დაძვრა სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავებისას (QANT03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | განაზომთა მათემატიკური დამუშავება (MATTM03) ლექცია ფირალიშვილი სულიკო 03-242 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | დამაკავშირებელი აგეგმვები (COSUR03) ლექცია ნადირაძე მზია 03-242 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საკადასტრო სამუშაოები (CADWO03) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
--- | --- | უმცირეს კვადრატთა მეთოდი (ERMES03) პრაქტიკული სადუნიშვილი მარეხი 03-133 |
--- | მარკშაიდერული სამუშაოები წიაღისეულის მოპოვებისას (MSWME03) ლექცია კიკაბიძე ანტონ 03-241 |
7-15:00 | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
საინჟინრო-გეოდეზიური მიმოკვლევითი სამუშაოები (ENGIW03) ლექცია მესხი მურმან 03-239 |
--- | მარკშაიდერული სამუშაოები წიაღისეულის მოპოვებისას (MSWME03) ლაბორატორიული კიკაბიძე ანტონ 03-241 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | საკადასტრო სამუშაოები (CADWO03) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
--- | |
9-17:00 | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
საინჟინრო-გეოდეზიური მიმოკვლევითი სამუშაოები (ENGIW03) ლაბორატორიული მესხი მურმან 03-237 |
--- | --- | უმცირეს კვადრატთა მეთოდი (ERMES03) ლექცია ფირალიშვილი სულიკო 03-239 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ნახშირების მამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (CTDEF03) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სასარგებლო წიაღისეულის აგლომერაცია, დაგუნდავება, ბრიკეტირება (MIAPB03) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ 03-101 |
--- | მადნეული წიაღისეულის მამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (METDF03) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- | ნახშირების მამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (CTDEF03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- |
9-17:00 | --- | მადნეული წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგია (ORMET03) ლაბორატორიული ტალახაძე დემურ 03-101 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეულის აგლომერაცია, დაგუნდავება, ბრიკეტირება (MIAPB03) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- | ||
11-19:00 | მადნეული წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგია (ORMET03) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- | --- | --- | მადნეული წიაღისეულის მამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (METDF03) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-5ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კაუსტობიოლითები (CAUST03) ლაბორატორიული მეფარიშვილი ნათელა 03-445 |
--- | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (RCSME03) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
--- |
7-15:00 | --- | კაუსტობიოლითები (CAUST03) ლექცია აბაკელია ნუნუ 03-441 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (RCSME03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | ||
8-16:00 | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (RCSME03) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
--- | |||
9-17:00 | ქიმიური და მინერალოგიური დასინჯვა და შედეგების კონტროლი (CMREC03) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (RCSME03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0316/2-5დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-432 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საშიში გეოლოგიური მოვლენები (DAGEP03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- | საინჟინრო გეოეკოლოგია (ENGIG03) პრაქტიკული ცომაია ზურა 6 03-432 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | საშიში გეოლოგიური მოვლენები (DAGEP03) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლაბორატორიული ჯიქია თამაზი 03-418 |
--- | --- | საინჟინრო გეოეკოლოგია (ENGIG03) ლექცია ცომაია ზურა 6 03-432 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლექცია ჯიქია თამაზი 03-432 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | შახტებისა და მიწისქვეშა მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (UMCMM03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავება რთულ სამთო-გეოლოგიურ პირობებში (PMMGC03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია2 |
წიაღისეულთა გამდიდრების სპეციალური და კომბინირებული ტექნოლოგიების კვლევა (MECTR03) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101.1 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (REMEM03) ლაბორატორიული თევზაძე დარეჯან 03-101ა |
--- | ||
8-16:00 | წიაღისეულთა გამდიდრების სპეციალური და კომბინირებული ტექნოლოგიების კვლევა (MECTR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
შახტებისა და მიწისქვეშა მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (UMCMM03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია2 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავება რთულ სამთო-გეოლოგიურ პირობებში (PMMGC03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (REMEM03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-5ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | შახტებისა და მიწისქვეშა მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (UMCMM03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | წიაღისეულთა გამდიდრების სპეციალური და კომბინირებული ტექნოლოგიების კვლევა (MECTR03) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101.1 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (REMEM03) ლაბორატორიული თევზაძე დარეჯან 03-101ა |
--- | |
8-16:00 | წიაღისეულთა გამდიდრების სპეციალური და კომბინირებული ტექნოლოგიების კვლევა (MECTR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავება რთულ სამთო-გეოლოგიურ პირობებში (PMMGC03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | |
9-17:00 | შახტებისა და მიწისქვეშა მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (UMCMM03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია1 |
--- | --- | წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (REMEM03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- | |
10-18:00 | --- | სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავება რთულ სამთო-გეოლოგიურ პირობებში (PMMGC03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-5გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) პრაქტიკული ფარადაშვილი ირინა 03-345 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (SMDFL03) ლაბორატორიული ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
9-17:00 | --- | მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) ლექცია ფარადაშვილი ირინა 03-345 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (SMDFL03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
ჰიდროგეოლოგია და საინჟინრო გეოლოგია (HYDEG03) ლაბორატორიული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ჰიდროგეოლოგია და საინჟინრო გეოლოგია (HYDEG03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-5დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) პრაქტიკული ფარადაშვილი ირინა 03-345 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (SMDFL03) ლაბორატორიული ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
9-17:00 | --- | მინერალოგია და პეტროგრაფია (MINPE03) ლექცია ფარადაშვილი ირინა 03-345 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (SMDFL03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
ჰიდროგეოლოგია და საინჟინრო გეოლოგია (HYDEG03) ლაბორატორიული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ჰიდროგეოლოგია და საინჟინრო გეოლოგია (HYDEG03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-5ე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (PRHYD03) ლაბორატორიული მოლოდინი რევაზი 03-112 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (PRHYD03) სემინარი მოლოდინი რევაზი 03-112 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაგისტრალური მილსადენების ოპერატიულ-დისპეტჩერული მართვისა და ტელემექანიკის სისტემები (CTSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-210 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაგისტრალური მილსადენების ოპერატიულ-დისპეტჩერული მართვისა და ტელემექანიკის სისტემები (CTSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-210 |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამთო საწარმოთა ავტომატიზაცია (MINAU03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (PRHYD03) ლექცია მოლოდინი რევაზი 03-112 |
7-15:00 | --- | --- | ქვანახშირის გამდიდრების ნარჩენების პლაზმური გადამუშავება (PPREC03) პრაქტიკული გელენიძე მედგარი 03-103 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | საშახტო ქვესადგურები და გამანაწილებელი მოწყობილობები (MSDID03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნოდარ 03-102 |
ქვანახშირის გამდიდრების ნარჩენების პლაზმური გადამუშავება (PPREC03) ლექცია გელენიძე მედგარი 03-439 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | სამთო საწარმოთა ავტომატიზაცია (MINAU03) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | საშახტო ქვესადგურები და გამანაწილებელი მოწყობილობები (MSDID03) ლექცია არუდაშვილი ნოდარ 03-414 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-5ვ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317/2-5ზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა გეოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა უსაფრთხოების ინჟინერია და რისკების შეფასება Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სამთო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ნავთობის და გაზის ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0317.3/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი გეოდეზია (AGEOD03) ლექცია ჭიაურელი გიორგი 03-216 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | გეოდეზიური განაზომების მათემატიკური დამუშავების თეორია (GMPMR03) ლექცია სადუნიშვილი მარეხი 03-216 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სამთო საქმისა და გეოლოგიის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული-პროგრამა ნავთობის და გაზის მეურნეობის ტექნიკოსი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მასალათმცოდნეობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4590 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-400 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) პრაქტიკული ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია მამულაშვილი აივენგო 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-400 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4590ა | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-400 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) პრაქტიკული ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია მამულაშვილი აივენგო 02-520 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-400 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული ლაგვილავა ირმა 02-301 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4690 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ქიმიური ნაერთების ნომენკლატურა (NOM0104) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) პრაქტიკული წივწივაძე თენგიზ 02-504 |
|
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლექცია ლაგვილავა ირმა 02-301 |
|
|
|||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | ქიმიური ნაერთების ნომენკლატურა (NOM0104) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4690ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) პრაქტიკული წივწივაძე თენგიზ 02-504 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ქიმიური ნაერთების ნომენკლატურა (NOM0104) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
|
|
||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ქიმიური ნაერთების ნომენკლატურა (NOM0104) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ 02-303 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლექცია ლაგვილავა ირმა 02-301 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 10-327 |
ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ქიმიის ისტორია (HCH0104) სემინარი კაპანაძე მარინა 10-708 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია თოდუა გოჩა 02-205 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 02-205 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 02-603 |
|
ქიმიის ისტორია (HCH0104) ლექცია კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-604 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 02-205 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 10-327 |
ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია თოდუა გოჩა 02-205 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 02-205 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ქიმიის ისტორია (HCH0104) ლექცია კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-604 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
ქიმიის ისტორია (HCH0104) სემინარი კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4530 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგია (GFDTC04) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 02-417 |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასურსათო ნედლეულის შენახვის თეორიული საფუძვლები (TBSFP04) პრაქტიკული სადაღაშვილი ეთერ 02-417 |
|||||||
4-12:00 | --- | --- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-400 |
--- | სასურსათო პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგია (GFDTC04) ლაბორატორიული შენგელია მარინე 02-420 |
||||||||
5-13:00 | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) ლაბორატორიული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-417 |
--- | სასურსათო პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგია (GFDTC04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-400 |
||||||||
6-14:00 | ტექნიკური მიკრობიოლოგია (TCMCR04) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-417 |
სასურსათო ნედლეულის შენახვის თეორიული საფუძვლები (TBSFP04) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 02-601 |
--- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 02-400 |
|||||||||
7-15:00 | ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-417 |
ტექნიკური მიკრობიოლოგია (TCMCR04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 02-417 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4530ა | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | სასურსათო პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგია (GFDTC04) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 02-417 |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | სასურსათო ნედლეულის შენახვის თეორიული საფუძვლები (TBSFP04) პრაქტიკული სადაღაშვილი ეთერ 02-417 |
|
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 |
|
ტექნიკური მიკრობიოლოგია (TCMCR04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 02-417 |
|
--- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-400 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-417 |
|
--- | სასურსათო პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგია (GFDTC04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-400 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | ტექნიკური მიკრობიოლოგია (TCMCR04) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-417 |
სასურსათო ნედლეულის შენახვის თეორიული საფუძვლები (TBSFP04) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 02-601 |
|
--- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 02-400 |
|||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-417 |
|
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4630 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია კახიანი მერაბ 01-561 |
--- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია წეროძე მედეა 02-206 |
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული გორდელაძე ვლადიმერ 02-403 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (FSPMM03) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (FSPMM03) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4630ა | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია კახიანი მერაბ 01-561 |
--- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
|
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია წეროძე მედეა 02-206 |
--- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული გორდელაძე ვლადიმერ 02-403 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (FSPMM03) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (FSPMM03) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 02-205 |
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 02-205 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 02-603 |
ბიზნესის საწყისები (BUSBA07) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 02-604 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-604 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ბიზნესის საწყისები (BUSBA07) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 02-603 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია თოდუა გოჩა 02-603 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 10-327 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის საწყისები (BUSBA07) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 02-604 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 02-205 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ბიზნესის საწყისები (BUSBA07) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 02-604 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-604 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია თოდუა გოჩა 02-603 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 10-327 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4460გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Fe-C შენადნობების სხმულები (FECAF04) ლაბორატორიული გვეტაძე რაულ 01-სამსხმელო წარმოების ლაბორატორია |
სპეციალური თვისებების ლეგირებული თუჯები (SALCI04) ლაბორატორიული კოპალეიშვილი ვასილ 10-708 |
--- | სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლაბორატორიული გვეტაძე რაულ 01-სამსხმელო წარმოების ლაბორატორია |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | სპეციალური თვისებების ლეგირებული თუჯები (SALCI04) ლექცია კოპალეიშვილი ვასილ 10-708 |
--- | საყალიბე და საკოპე ნარევები. სამსხმელო დანაფარები (MCBFC04) პრაქტიკული გვეტაძე რაულ 01-სამსხმელო წარმოების ლაბორატორია |
სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლექცია გვეტაძე რაულ 10-708 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | სამსხმელო შენადნობების რაფინირება, მოდიფიცირება და ლეგირება (RMACM94) ლაბორატორიული ხიდაშელი ნუგზარ 01-სამსხმელო წარმოების ლაბორატორია |
--- | --- |
6-14:00 | საყალიბე და საკოპე ნარევები. სამსხმელო დანაფარები (MCBFC04) ლექცია გვეტაძე რაულ 10-708 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სამსხმელო შენადნობების რაფინირება, მოდიფიცირება და ლეგირება (RMACM94) ლექცია გვეტაძე რაულ 10-708 |
--- | --- | Fe-C შენადნობების სხმულები (FECAF04) ლექცია გვეტაძე რაულ 10-708 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4560 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მილსაგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EPROS04) პრაქტიკული მებონია სლავა 10-512 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მილგლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTTRO04) პრაქტიკული მებონია სლავა 10-510 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მილსაგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EPROS04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
ჭედვა- შტამპვის ტექნოლოგია (FAST704) პრაქტიკული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
საგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EROLS04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ჭედვა- შტამპვის ტექნოლოგია (FAST704) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
--- | საგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EROLS04) ლექცია მებონია სლავა 10-510 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | გლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTROL04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
მილგლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTTRO04) ლექცია მებონია სლავა 10-510 |
მილგლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTTRO04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | მილსაგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EPROS04) ლექცია მებონია სლავა 10-510 |
ჭედვა- შტამპვის ტექნოლოგია (FAST704) ლექცია ლომსაძე ზურაბ 10-510 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) პრაქტიკული ოთარაშვილი გელა 10-512 |
საგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EROLS04) პრაქტიკული მებონია სლავა 10-512 |
სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) ლექცია ლომსაძე ზურაბ 10-510 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | გლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTROL04) ლექცია მებონია სლავა 10-512 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (FMFPR04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (FMFPR04) პრაქტიკული მებონია სლავა 10-512 |
საშემდუღებლო მასალები და შეერთების მეთოდები (WEMMC04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) პრაქტიკული კოპალეიშვილი ვასილ 10-708 |
--- |
4-12:00 | საშემდუღებლო მასალები და შეერთების მეთოდები (WEMMC04) ლაბორატორიული საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლაბორატორიული ოქროსაშვილი მიხეილ 10-610 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლექცია კოპალეიშვილი ვასილ 10-708 |
--- | ||
6-14:00 | ლითონთა ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (PHMPM04) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
--- | --- | ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (FMFPR04) ლექცია მებონია სლავა 10-512 |
ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) პრაქტიკული გორდეზიანი ალექსანდრე 10-606 |
--- |
7-15:00 | ლითონთა ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (PHMPM04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
--- | ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) ლექცია გორდეზიანი ალექსანდრე 10-613 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4760 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-603 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 10-310 |
--- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გორგაძე კახა 02-205 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4405 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ფარმაციის ლათინური ტერმინოლოგია (FLITR04) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი 02-206 |
--- | --- | ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-523 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-523 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიმერულიწამლები,ნანოწამლები და ქირურგიულიმასალები (PDNSM 04) ლექცია მეძმარიაშვილი ნინო 02-523 |
ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) ლაბორატორიული ქრისტესაშვილი ლალი 02-523 |
4-12:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული ბექაური მანანა 02-524 |
--- | --- | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) ლაბორატორიული გოქსაძე-კაკაურიძე ირმა 02-524 |
პოლიმერულიწამლები,ნანოწამლები და ქირურგიულიმასალები (PDNSM 04) ლაბორატორიული მეძმარიაშვილი ნინო 02-523 |
|
5-13:00 | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) ლექცია სირაძე მანანა 02-524 |
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) ლექცია ანდღულაძე მზია 02-523 |
ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-523 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-523 |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) პრაქტიკული სირაძე მანანა 02-524 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-523 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-523 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4405ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კოსმეტიკური პრეპარატების ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (CPPCC04) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-405 |
2-10:00 | --- | პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ნედლეული (PKNNE04) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-103 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | კოსმეტიკურიდაფარმაცევტული პროდუქტების მარკეტინგი (MCPP104) საკურსო გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PCPT104) ლექცია კობაური სოფიო 02-105 |
|
5-13:00 | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური წარმოების მოწყობილობა (PCME104) ლექცია ქებაძე ნინო 02-105 |
პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PCPT104) ლაბორატორიული კობაური სოფიო 02-105 |
--- | კოსმეტიკურიდაფარმაცევტული პროდუქტების მარკეტინგი (MCPP104) ლექცია გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
კოსმეტიკური პრეპარატების ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (CPPCC04) ლექცია ბოკუჩავა ნანა 02-403 |
პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PCPT104) პრაქტიკული კობაური სოფიო 02-103 |
6-14:00 | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური წარმოების მოწყობილობა (PCME104) პრაქტიკული ქებაძე ნინო 02-105 |
--- | --- | პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ნედლეული (PKNNE04) ლექცია ებანოიძე ლიანა 02-107.4 |
კოსმეტიკურიქიმიის საფუძვლები (CCB0104) ლექცია კობაური სოფიო 02-103 |
|
7-15:00 | კოსმეტიკურიქიმიის საფუძვლები (CCB0104) პრაქტიკული კობაური სოფიო 02-103 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4410 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კომპოზიციური მასალებისა და ნაკეთობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TPCMA04) ლაბორატორიული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- | მაღალისიმძლავრისჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) ლექცია მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107.1 |
კომპოზიციური მასალებისა და ნაკეთობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TPCMA04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | მაღალისიმძლავრისჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) პრაქტიკული მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107.1 |
კომპოზიციური მასალებისა და ნაკეთობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TPCMA04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- | |
3-11:00 | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
--- | მაღალისიმძლავრისჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) ლაბორატორიული მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107.1 |
მაღალტემპერატურული პროცესები ორ და სამკომპონენტიან სისტემებში (HTPCS04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- |
4-12:00 | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) ლაბორატორიული კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) ლექცია კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) ლაბორატორიული ტაბატაძე გულნაზი 02-107.1 |
--- | ||
5-13:00 | --- | მაღალტემპერატურული პროცესები ორ და სამკომპონენტიან სისტემებში (HTPCS04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) პრაქტიკული ტაბატაძე გულნაზი 02-107.1 |
--- | მაღალტემპერატურული პროცესები ორ და სამკომპონენტიან სისტემებში (HTPCS04) ლაბორატორიული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) ლექცია ტაბატაძე გულნაზი 02-107.1 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლაბორატორიულ და ექსპერტულ სამუშაოთა ტექნიკა (LAXWT04) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ 02-310 |
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (FTTPR04) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლაბორატორიული ფალავანდიშვილი თამარ 02-311 |
--- | ||
5-13:00 | --- | ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) პრაქტიკული ბარათელი ნანა 02-312 |
ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (FTTPR04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) საკურსო ბარათელი ნანა 02-312 |
ლაბორატორიულ და ექსპერტულ სამუშაოთა ტექნიკა (LAXWT04) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) ლექცია ბარათელი ნანა 02-312 |
კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4415ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) პრაქტიკული გაგნიძე თამარ 02-308 |
2-10:00 | --- | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა ქარხნების მოწყობილობა (EQPIS04) საკურსო მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | მარილების, სასუქების და სოდის ტექნოლოგია (TESFS04) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
3-11:00 | --- | --- | მარილების, სასუქების და სოდის ტექნოლოგია (TESFS04) ლაბორატორიული ბარდაჩიძე ზაირა 02-310 |
--- | ბმული აზოტის და გოგირდმჟავას ტექნოლოგია (TCNSA04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
|
4-12:00 | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ 02-310 |
|||
5-13:00 | --- | --- | --- | ბმული აზოტის და გოგირდმჟავას ტექნოლოგია (TCNSA04) ლაბორატორიული ბუჩუკური ნუნუ 02-310 |
||
6-14:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ქარხნების მოწყობილობა (EQPIS04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ქარხნების მოწყობილობა (EQPIS04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
--- | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4455 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლაბორატორიული ბექაური მანანა 02-524 |
--- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების თეორია (THTPR04) პრაქტიკული გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) ლაბორატორიული გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
--- | --- | |
4-12:00 | ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) საკურსო გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
--- | --- | --- | --- | პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) ლაბორატორიული ჯოხაძე გიული 02-524 |
5-13:00 | --- | --- | ცხიმების ქიმია და ტექნოლოგია (OCHTE04) ლაბორატორიული გოქსაძე-კაკაურიძე ირმა 02-524 |
ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) ლექცია ანდღულაძე მზია 02-523 |
||
6-14:00 | ტექნოლოგიური პროცესების თეორია (THTPR04) ლექცია გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-523 |
ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-524 |
--- | ნავთობის და გაზის ქიმია (CHOOG04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-523 |
|
7-15:00 | ცხიმების ქიმია და ტექნოლოგია (OCHTE04) ლექცია სირაძე მანანა 02-524 |
პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-524 |
ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-524 |
ნავთობის და გაზის ქიმია (CHOOG04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-524 |
ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) პრაქტიკული ანდღულაძე მზია 02-523 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ცხიმების ქიმია და ტექნოლოგია (OCHTE04) პრაქტიკული სირაძე მანანა 02-524 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4465 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | გარემოსდაცვითი ელექტროქიმია (ENVEL04) ლექცია დონაძე მარინე 02-412 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების თეორიული საფუძვლები (FUELE04) ლექცია აგლაძე თამაზ 02-412 |
მასალების კოროზიისაგან დაცვის თეორიული საფუძვლები (FCPMM04) ლაბორატორიული გაბრიჩიძე მაია 02-414 |
--- | გარემოსდაცვითი ელექტროქიმია (ENVEL04) ლაბორატორიული დონაძე მარინე 02-414 |
--- | --- |
3-11:00 | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების თეორიული საფუძვლები (FUELE04) ლაბორატორიული დონაძე მარინე 02-414 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | კოროზიამედეგი გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TCRGC04) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-414 |
--- | --- | |
5-13:00 | კოროზიამედეგი გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TCRGC04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
მასალების კოროზიისაგან დაცვის თეორიული საფუძვლები (FCPMM04) ლექცია გაბრიჩიძე მაია 02-414 |
--- | ლითონური დანაფარების ელექტროგამოლექვის თეორიული საფუძვლები (FUEMM04) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-414 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ლითონური დანაფარების ელექტროგამოლექვის თეორიული საფუძვლები (FUEMM04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების თეორიული საფუძვლები (FUELE04) პრაქტიკული შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4470 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მინის, მინანქრის და მინაკრისტალური მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTGEM04) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ 02-211 |
--- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების საწარმოთა მექანიკური მოწყობილობა და დანადგარები (MEMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების და ხარისხის კონტროლი (MSSQC04) ლექცია ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების საწარმოთა მექანიკური მოწყობილობა და დანადგარები (MEMSS04) ლაბორატორიული გაბადაძე თამაზ 02-212 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების თბური პროცესები (TPMSS04) ლექცია გაფრინდაშვლი გურამ 02-207 |
--- |
4-12:00 | მინის, მინანქრის და მინაკრისტალური მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTGEM04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-210 |
--- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) პრაქტიკული გაბადაძე თამაზ 02-212 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების თბური პროცესები (TPMSS04) პრაქტიკული გაფრინდაშვლი გურამ 02-204 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების და ხარისხის კონტროლი (MSSQC04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4475 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ბიოტექნოლოგიური და ბიოინჟინრული პროდუქტების მარკეტინგი (MBIBP04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოდეგრადირებადი პოლიმერების ქიმია (CHBDP04) ლექცია ქაცარავა რამაზი 02-604 |
4-12:00 | ზოგადი იმუნოლოგია (GENIM04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-306 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია თოფურია ლელა 10-305 |
--- | --- | --- | ანალიზისთანამედროვე მეთოდები ბიოქიმიასა და ბიოინჟინერიაში (MAMBE04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
5-13:00 | ბიოლოგიური სამკურნალო პრეპარატები (BIMED04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-306 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული თოფურია ლელა 10-307 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ბიოქიმია (BCHM005) ლაბორატორიული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
ზოგადი იმუნოლოგია (GENIM04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ანალიზისთანამედროვე მეთოდები ბიოქიმიასა და ბიოინჟინერიაში (MAMBE04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
ბიოდეგრადირებადი პოლიმერების ქიმია (CHBDP04) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ბიოლოგიური სამკურნალო პრეპარატები (BIMED04) ლექცია თოფურია ლელა 10-305 |
ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ფარმაციის ლათინური ტერმინოლოგია (FLITR04) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი 02-206 |
--- | --- | ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-523 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-523 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიმერულიწამლები,ნანოწამლები და ქირურგიულიმასალები (PDNSM 04) ლექცია მეძმარიაშვილი ნინო 02-523 |
ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) ლაბორატორიული ქრისტესაშვილი ლალი 02-523 |
4-12:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული ბექაური მანანა 02-524 |
--- | --- | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) ლაბორატორიული გოქსაძე-კაკაურიძე ირმა 02-524 |
პოლიმერულიწამლები,ნანოწამლები და ქირურგიულიმასალები (PDNSM 04) ლაბორატორიული მეძმარიაშვილი ნინო 02-523 |
|
5-13:00 | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) ლექცია სირაძე მანანა 02-524 |
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) ლექცია ანდღულაძე მზია 02-523 |
ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-523 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-523 |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) პრაქტიკული სირაძე მანანა 02-524 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-523 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-523 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4505ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კოსმეტიკური პრეპარატების ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (CPPCC04) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-405 |
2-10:00 | --- | პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ნედლეული (PKNNE04) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-103 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | კოსმეტიკურიდაფარმაცევტული პროდუქტების მარკეტინგი (MCPP104) საკურსო გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PCPT104) ლექცია კობაური სოფიო 02-105 |
|
5-13:00 | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური წარმოების მოწყობილობა (PCME104) ლექცია ქებაძე ნინო 02-105 |
პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PCPT104) ლაბორატორიული კობაური სოფიო 02-105 |
--- | კოსმეტიკურიდაფარმაცევტული პროდუქტების მარკეტინგი (MCPP104) ლექცია გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
კოსმეტიკური პრეპარატების ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (CPPCC04) ლექცია ბოკუჩავა ნანა 02-403 |
პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PCPT104) პრაქტიკული კობაური სოფიო 02-103 |
6-14:00 | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური წარმოების მოწყობილობა (PCME104) პრაქტიკული ქებაძე ნინო 02-105 |
--- | --- | პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ნედლეული (PKNNE04) ლექცია ებანოიძე ლიანა 02-107.4 |
კოსმეტიკურიქიმიის საფუძვლები (CCB0104) ლექცია კობაური სოფიო 02-103 |
|
7-15:00 | კოსმეტიკურიქიმიის საფუძვლები (CCB0104) პრაქტიკული კობაური სოფიო 02-103 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კომპოზიციური მასალებისა და ნაკეთობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TPCMA04) ლაბორატორიული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- | მაღალისიმძლავრისჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) ლექცია მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107.1 |
კომპოზიციური მასალებისა და ნაკეთობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TPCMA04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | მაღალისიმძლავრისჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) პრაქტიკული მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107.1 |
კომპოზიციური მასალებისა და ნაკეთობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TPCMA04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- | |
3-11:00 | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
--- | მაღალისიმძლავრისჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) ლაბორატორიული მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107.1 |
მაღალტემპერატურული პროცესები ორ და სამკომპონენტიან სისტემებში (HTPCS04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- |
4-12:00 | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) ლაბორატორიული კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) ლექცია კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) ლაბორატორიული ტაბატაძე გულნაზი 02-107.1 |
--- | ||
5-13:00 | --- | მაღალტემპერატურული პროცესები ორ და სამკომპონენტიან სისტემებში (HTPCS04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) პრაქტიკული ტაბატაძე გულნაზი 02-107.1 |
--- | მაღალტემპერატურული პროცესები ორ და სამკომპონენტიან სისტემებში (HTPCS04) ლაბორატორიული ნიჟარაძე ნათელა 02-107.1 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) ლექცია ტაბატაძე გულნაზი 02-107.1 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4515 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლაბორატორიულ და ექსპერტულ სამუშაოთა ტექნიკა (LAXWT04) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ 02-310 |
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (FTTPR04) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლაბორატორიული ფალავანდიშვილი თამარ 02-311 |
--- | ||
5-13:00 | --- | ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) პრაქტიკული ბარათელი ნანა 02-312 |
ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (FTTPR04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) საკურსო ბარათელი ნანა 02-312 |
ლაბორატორიულ და ექსპერტულ სამუშაოთა ტექნიკა (LAXWT04) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (EXOSU04) ლექცია ბარათელი ნანა 02-312 |
კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4515ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) პრაქტიკული გაგნიძე თამარ 02-308 |
2-10:00 | --- | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა ქარხნების მოწყობილობა (EQPIS04) საკურსო მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | მარილების, სასუქების და სოდის ტექნოლოგია (TESFS04) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
3-11:00 | --- | --- | მარილების, სასუქების და სოდის ტექნოლოგია (TESFS04) ლაბორატორიული ბარდაჩიძე ზაირა 02-310 |
--- | ბმული აზოტის და გოგირდმჟავას ტექნოლოგია (TCNSA04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
|
4-12:00 | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ 02-310 |
|||
5-13:00 | --- | --- | --- | ბმული აზოტის და გოგირდმჟავას ტექნოლოგია (TCNSA04) ლაბორატორიული ბუჩუკური ნუნუ 02-310 |
||
6-14:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ქარხნების მოწყობილობა (EQPIS04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ქარხნების მოწყობილობა (EQPIS04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
--- | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4555 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლაბორატორიული ბექაური მანანა 02-524 |
--- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების თეორია (THTPR04) პრაქტიკული გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) ლაბორატორიული გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
--- | --- | |
4-12:00 | ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) საკურსო გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
--- | --- | --- | --- | პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) ლაბორატორიული ჯოხაძე გიული 02-524 |
5-13:00 | --- | --- | ცხიმების ქიმია და ტექნოლოგია (OCHTE04) ლაბორატორიული გოქსაძე-კაკაურიძე ირმა 02-524 |
ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) ლექცია ანდღულაძე მზია 02-523 |
||
6-14:00 | ტექნოლოგიური პროცესების თეორია (THTPR04) ლექცია გეწაძე ელგუჯა 02-523 |
პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-523 |
ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-524 |
--- | ნავთობის და გაზის ქიმია (CHOOG04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-523 |
|
7-15:00 | ცხიმების ქიმია და ტექნოლოგია (OCHTE04) ლექცია სირაძე მანანა 02-524 |
პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-524 |
ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-524 |
ნავთობის და გაზის ქიმია (CHOOG04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-524 |
ნავთობის პირველადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP 04) პრაქტიკული ანდღულაძე მზია 02-523 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ცხიმების ქიმია და ტექნოლოგია (OCHTE04) პრაქტიკული სირაძე მანანა 02-524 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4565 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | გარემოსდაცვითი ელექტროქიმია (ENVEL04) ლექცია დონაძე მარინე 02-412 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების თეორიული საფუძვლები (FUELE04) ლექცია აგლაძე თამაზ 02-412 |
მასალების კოროზიისაგან დაცვის თეორიული საფუძვლები (FCPMM04) ლაბორატორიული გაბრიჩიძე მაია 02-414 |
--- | გარემოსდაცვითი ელექტროქიმია (ENVEL04) ლაბორატორიული დონაძე მარინე 02-414 |
--- | --- |
3-11:00 | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების თეორიული საფუძვლები (FUELE04) ლაბორატორიული დონაძე მარინე 02-414 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | კოროზიამედეგი გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TCRGC04) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-414 |
--- | --- | |
5-13:00 | კოროზიამედეგი გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TCRGC04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
მასალების კოროზიისაგან დაცვის თეორიული საფუძვლები (FCPMM04) ლექცია გაბრიჩიძე მაია 02-414 |
--- | ლითონური დანაფარების ელექტროგამოლექვის თეორიული საფუძვლები (FUEMM04) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-414 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ლითონური დანაფარების ელექტროგამოლექვის თეორიული საფუძვლები (FUEMM04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების თეორიული საფუძვლები (FUELE04) პრაქტიკული შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4570 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მინის, მინანქრის და მინაკრისტალური მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTGEM04) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ 02-211 |
--- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების საწარმოთა მექანიკური მოწყობილობა და დანადგარები (MEMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების და ხარისხის კონტროლი (MSSQC04) ლექცია ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების საწარმოთა მექანიკური მოწყობილობა და დანადგარები (MEMSS04) ლაბორატორიული გაბადაძე თამაზ 02-212 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების თბური პროცესები (TPMSS04) ლექცია გაფრინდაშვლი გურამ 02-207 |
--- |
4-12:00 | მინის, მინანქრის და მინაკრისტალური მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTGEM04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-210 |
--- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) პრაქტიკული გაბადაძე თამაზ 02-212 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების თბური პროცესები (TPMSS04) პრაქტიკული გაფრინდაშვლი გურამ 02-204 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების და ხარისხის კონტროლი (MSSQC04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4575 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ბიოტექნოლოგიური და ბიოინჟინრული პროდუქტების მარკეტინგი (MBIBP04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოდეგრადირებადი პოლიმერების ქიმია (CHBDP04) ლექცია ქაცარავა რამაზი 02-604 |
4-12:00 | ზოგადი იმუნოლოგია (GENIM04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-306 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია თოფურია ლელა 10-305 |
--- | --- | --- | ანალიზისთანამედროვე მეთოდები ბიოქიმიასა და ბიოინჟინერიაში (MAMBE04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
5-13:00 | ბიოლოგიური სამკურნალო პრეპარატები (BIMED04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-306 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული თოფურია ლელა 10-307 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ბიოქიმია (BCHM005) ლაბორატორიული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
ზოგადი იმუნოლოგია (GENIM04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ანალიზისთანამედროვე მეთოდები ბიოქიმიასა და ბიოინჟინერიაში (MAMBE04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
ბიოდეგრადირებადი პოლიმერების ქიმია (CHBDP04) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ბიოლოგიური სამკურნალო პრეპარატები (BIMED04) ლექცია თოფურია ლელა 10-305 |
ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4601 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლაბორატორიული კოტრიკაძე დიანა 02-421 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
|
|
ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-206 |
|
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია აბულაძე ნელი 02-400 |
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-417 |
არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიისა და ქიმიური და კვების პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლი (QWER04) პრაქტიკული ბუჩუკური ნუნუ 02-308 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი მარინე 03-208 |
--- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-417 |
--- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4602 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი მარინე 03-207 |
ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიისა და ქიმიური და კვების პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლი (QWER04) პრაქტიკული ბუჩუკური ნუნუ 02-308 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-206 |
|
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლაბორატორიული კოტრიკაძე დიანა 02-421 |
სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
|||||||||||||
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია აბულაძე ნელი 02-400 |
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
||||||||||||||
6-14:00 | ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
|
--- | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4603 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი მარინე 03-208 |
--- | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
||||||||||||
3-11:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
|
--- | ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
|||||||||||||
4-12:00 | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-206 |
|
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიისა და ქიმიური და კვების პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლი (QWER04) პრაქტიკული ბუჩუკური ნუნუ 02-308 |
ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია აბულაძე ნელი 02-400 |
ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლაბორატორიული კოტრიკაძე დიანა 02-421 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-417 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4604 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიისა და ქიმიური და კვების პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლი (QWER04) პრაქტიკული ბუჩუკური ნუნუ 02-308 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
|
--- | ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-206 |
|
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია აბულაძე ნელი 02-400 |
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | |||||||||||||||||||
6-14:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლაბორატორიული კოტრიკაძე დიანა 02-421 |
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი მარინე 03-207 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-417 |
--- | |||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-401 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4605 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
--- | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიისა და ქიმიური და კვების პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლი (QWER04) პრაქტიკული ბუჩუკური ნუნუ 02-308 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ჯიქია მარინა 03-208 |
ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-206 |
|
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
ტექნოლოგიური პროცესების საფუძვლები (BATPR04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (QPRAP 04) ლაბორატორიული კოტრიკაძე დიანა 02-421 |
||||||||||||
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია აბულაძე ნელი 02-400 |
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-401 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (PSTEC04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4701 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 02-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 02-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-603 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4702 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 02-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 02-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-603 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4703 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 02-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 02-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4430 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 02-417 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-604 |
რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-417 |
--- | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-603 |
4-12:00 | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლაბორატორიული ქაჩლიშვილი ციური 02-420 |
--- | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 02-601 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) საკურსო სადაღაშვილი ეთერ 02-417 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) პრაქტიკული სადაღაშვილი ეთერ 02-417 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4440 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საწარმოთა საპროექტო-ეკოლოგიური გამოკვლევა (ENPER 04) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნიკა (EFAPC04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
სამრეწველო ეკოლოგია 1 (INECO 04) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | საწარმოთა საპროექტო-ეკოლოგიური გამოკვლევა (ENPER 04) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნიკა (EFAPC04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | |
4-12:00 | საწარმოთა საპროექტო-ეკოლოგიური გამოკვლევა (ENPER 04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- | --- | საწარმოთა საპროექტო-ეკოლოგიური გამოკვლევა (ENPER 04) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) საკურსო მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | --- | |
6-14:00 | სამრეწველო ეკოლოგია 1 (INECO 04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | უნარჩენო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BNWTE04) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | უნარჩენო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BNWTE04) პრაქტიკული დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4540 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (NATRE04) სემინარი მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | მეორადი მასალების გადამუშავების ტექნოლოგია (ENIAS 04) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-601 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-604 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-603 |
ბუნებრივი ობიექტების მონიტორინგი (TRSHM04) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (NATRE04) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-601 |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | მეორადი მასალების გადამუშავების ტექნოლოგია (ENIAS 04) პრაქტიკული ქავთარაძე მაია 02-601 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | --- | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- |
2-10:00 | ეკოლოგიური მონიტორინგის საფუძვლები (FUECM 04) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
საგანგებო სიტუაციების მართვის საფუძვლები (EMEMB03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | ეკოლოგიური მონიტორინგის საფუძვლები (FUECM 04) პრაქტიკული ერისთავი დიმიტრი 02-612 |
--- |
3-11:00 | ატმოსფეროსა და ნიადაგის ქიმია (CHATS04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | პროცესები და აპარატები (PROAP04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-417 |
პროცესები და აპარატები (PROAP04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
--- |
4-12:00 | პროცესები და აპარატები (PROAP04) ლაბორატორიული კოტრიკაძე დიანა 02-421 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები უ/ტ გამამდიდრებელ ფაბრიკებში (WFGHA03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
საგანგებო სიტუაციების მართვის საფუძვლები (EMEMB03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | |
6-14:00 | ატმოსფეროსა და ნიადაგის ქიმია (CHATS04) ლაბორატორიული მასხარაშვილი ლილი 02-611 |
--- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები უ/ტ გამამდიდრებელ ფაბრიკებში (WFGHA03) პრაქტიკული კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ზოგად ქიმიური ტექნოლოგია (GLCTG04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ზოგად ქიმიური ტექნოლოგია (GLCTG04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4740 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-603 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 10-310 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გორგაძე კახა 02-205 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4740ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-603 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 10-310 |
--- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია გორგაძე კახა 02-205 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4435 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) საკურსო გველესიანი ილია 02-230 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HHRTE 04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-206 |
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-230 |
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4435ა | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-229 |
ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-229 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HHRTE 04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-206 |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო ელიავა გიორგი 02-219 |
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) საკურსო გველესიანი ილია 02-229 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4435ბ | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-229 |
--- |
|
|
ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-229 |
ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HHRTE 04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-206 |
ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-229 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) საკურსო გველესიანი ილია 02-227 |
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო ელიავა გიორგი 02-219 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4435გ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-229 |
--- |
|
--- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-227 |
--- |
|
--- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) საკურსო გველესიანი ილია 02-227 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HHRTE 04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-206 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-227 |
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო ელიავა გიორგი 02-229 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4535 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-228 |
სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-205 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-205 |
--- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
--- |
|
ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-229 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4535ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
|
|
სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-205 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-205 |
|
ფარმაკოლოგია I (PHK0104) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-229 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-228 |
--- | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო ელიავა გიორგი 02-219 |
სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||||||
7-15:00 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | --- | ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-205 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4535ბ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
|
--- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-205 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-205 |
|
|
სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა 02-228 |
--- | ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-205 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-227 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4635 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები 2 (ANCH204) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოეთიკა, სამედიცინო ფსიქოლოგიის საფუძვლები (BBMPS04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-228 |
ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ 02-400 |
||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ბიოეთიკა, სამედიცინო ფსიქოლოგიის საფუძვლები (BBMPS04) სემინარი მეტრეველი ირინე 02-228 |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა 02-206 |
--- | კომპლექსნაერთების ქიმია (CHCOC04) ლექცია მამულაშვილი აივენგო 02-520 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო გველესიანი ილია 02-229 |
--- | --- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი პათოლოგია (GPATH 04) ლექცია ელიავა გიორგი 02-206 |
ზოგადი პათოლოგია (GPATH 04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | შესავალი ლექციები და გაცნობითი პრაქტიკა ფარმაციაში (LIFPP04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (FIMED04) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (FIMED04) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-227 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4635ა | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები 2 (ANCH204) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ 02-400 |
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა 02-206 |
ბიოეთიკა, სამედიცინო ფსიქოლოგიის საფუძვლები (BBMPS04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
კომპლექსნაერთების ქიმია (CHCOC04) ლექცია მამულაშვილი აივენგო 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიოეთიკა, სამედიცინო ფსიქოლოგიის საფუძვლები (BBMPS04) სემინარი მეტრეველი ირინე 02-228 |
ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო გველესიანი ილია 02-227 |
ზოგადი პათოლოგია (GPATH 04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი 02-219 |
ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი პათოლოგია (GPATH 04) ლექცია ელიავა გიორგი 02-206 |
--- | --- | შესავალი ლექციები და გაცნობითი პრაქტიკა ფარმაციაში (LIFPP04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (FIMED04) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (FIMED04) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-227 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4635ბ | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები 2 (ANCH204) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ 02-400 |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა 02-206 |
|
კომპლექსნაერთების ქიმია (CHCOC04) ლექცია მამულაშვილი აივენგო 02-520 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი პათოლოგია (GPATH 04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი 02-219 |
პირველადი სამედიცინო დახმარება (FIMED04) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
--- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ბიოეთიკა, სამედიცინო ფსიქოლოგიის საფუძვლები (BBMPS04) სემინარი მეტრეველი ირინე 02-229 |
ზოგადი პათოლოგია (GPATH 04) ლექცია ელიავა გიორგი 02-206 |
|
--- | შესავალი ლექციები და გაცნობითი პრაქტიკა ფარმაციაში (LIFPP04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (FIMED04) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო გველესიანი ილია 02-228 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოეთიკა, სამედიცინო ფსიქოლოგიის საფუძვლები (BBMPS04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ადამიანის ანატომია (HUMAN04) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 02-227 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ბოტანიკა, მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BMAPP04) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-230 |
ადამიანის ანატომია (HUMAN04) ლექცია თარგამაძე ლიანა 02-205 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამედიცინო ფიზიკა და ბიოფიზიკა (MPHBP 04) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი 02-227 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ბოტანიკა, მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BMAPP04) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-205 |
--- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-604 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 02-205 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | ადამიანის ანატომია (HUMAN04) ლექცია თარგამაძე ლიანა 02-205 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამედიცინო ფიზიკა და ბიოფიზიკა (MPHBP 04) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
ადამიანის ანატომია (HUMAN04) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 02-229 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ბოტანიკა, მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BMAPP04) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-205 |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-604 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 02-205 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
|
--- | ბოტანიკა, მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BMAPP04) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-230 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი 02-228 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4450 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მეტალურგიული ღუმელებიდან გამომავალი აირების გამწმენდი სისტემები (GPCMF 04) პრაქტიკული ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
--- |
2-10:00 | ოქროს წარმოების ეკოლოგიური პრობლემები (PECGM04) პრაქტიკული კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) ლექცია ცერცვაძე თამარ 10-207 |
--- | მანგანუმის სამთო-მეტალურგიული წარმოება და ეკოლოგიური პრობლემები (MPMEP04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ 02-222 |
--- | |
3-11:00 | --- | მძიმე ლითონები და გარემო (HMEEN04) ლაბორატორიული სვანიძე ზიზი 10-201 |
--- | |||
4-12:00 | მეტალურგიული ღუმელებიდან გამომავალი აირების გამწმენდი სისტემები (GPCMF 04) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მანგანუმის სამთო-მეტალურგიული წარმოება და ეკოლოგიური პრობლემები (MPMEP04) პრაქტიკული წერეთელი ნუგზარ 02-222 |
ოქროს წარმოების ეკოლოგიური პრობლემები (PECGM04) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) პრაქტიკული წერეთელი ქეთევან 02-226 |
--- | --- | მძიმე ლითონები და გარემო (HMEEN04) ლექცია სვანიძე ზიზი 10-201 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4550 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | რკინის პირდაპირი მიღების ტექნოლოგიები (TOIDR04) ლაბორატორიული მაისურაძე ბადრი 02-226 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101ა |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სპეციალური, კომპლექსური შენადნობების წარმოება (PSCAL04) ლაბორატორიული მაისურაძე ბადრი 02-226 |
--- | მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) პრაქტიკული ცერცვაძე თამარ 10-207 |
წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია გამცემლიძე მიხეილ 03-107 |
--- | |
4-12:00 | სამსხმელო წარმოება (FOUND04) ლექცია გვეტაძე რაულ 10-709 |
--- | --- | მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) ლექცია ცერცვაძე თამარ 10-207 |
--- | --- |
5-13:00 | სამსხმელო წარმოება (FOUND04) ლაბორატორიული გვეტაძე რაულ 01-სამსხმელო წარმოების ლაბორატორია |
--- | --- | კაზმის მომზადების ტექნოლოგიები (TCHPR04) ლაბორატორიული მაისურაძე ბადრი 02-226 |
სპეციალური, კომპლექსური შენადნობების წარმოება (PSCAL04) ლექცია მაისურაძე ბადრი 02-226 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | კაზმის მომზადების ტექნოლოგიები (TCHPR04) ლექცია მაისურაძე ბადრი 02-226 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რკინის პირდაპირი მიღების ტექნოლოგიები (TOIDR04) ლექცია მაისურაძე ბადრი 02-226 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4650 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ფოლადის პირომეტალურგია (STPYM04) ლაბორატორიული ცერცვაძე თამარ 10-209 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფეროშენადნობების წარმოების თეორიული საფუძვლები (TBFAP04) ლაბორატორიული წერეთელი ქეთევან 02-226 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) პრაქტიკული ცერცვაძე თამარ 10-209 |
--- | ფეროშენადნობების წარმოების თეორიული საფუძვლები (TBFAP04) პრაქტიკული წერეთელი ნუგზარ 02-222 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ფერადი ლითონების ურთიერთქმედების თეორია (TINFM04) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
ფოლადის პირომეტალურგია (STPYM04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ფერადი ლითონების მეტალურგია (NFERM04) ლექცია კანაშვილი რევაზ 10-311 |
მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლექცია გოგიჩაშვილი ბორის 10-214 |
--- | ||
7-15:00 | მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლაბორატორიული ბუჩუკური თამაზ 10-212 |
ფოლადის პირომეტალურგია (STPYM04) პრაქტიკული მიქაძე ომარ 10-207 |
ფეროშენადნობების წარმოების თეორიული საფუძვლები (TBFAP04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ 02-222 |
ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლაბორატორიული ოქროსაშვილი მიხეილ 10-610 |
--- | --- |
8-16:00 | ფერადი ლითონების მეტალურგია (NFERM04) პრაქტიკული კანაშვილი რევაზ 10-311 |
ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
ფერადი ლითონების ურთიერთქმედების თეორია (TINFM04) ლაბორატორიული კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4750 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ 01-668 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 02-603 |
--- | |||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული ფაღავა თეიმურაზ 04-419 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია აბულაძე თემურ 10-310 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული გეგეშიძე ნანა 02-506 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
002ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) ლექცია სარუხანიშვილი არჩილ 02-206 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) ლექცია სარუხანიშვილი არჩილ 02-603 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მრავალკომპონენტიანი სისტემების მოდელირების საფუძვლები (TMSCM04) ლექცია გოგიშვილი ანა 02-404 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მრავალკომპონენტიანი სისტემების მოდელირების საფუძვლები (TMSCM04) პრაქტიკული გოგიშვილი ანა 02-404 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-206 |
ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-205 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-206 |
მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-206 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
002ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლაბორატორიული ტექნიკა (LABTE04) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლაბორატორიული ტექნიკა (LABTE04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (ANOCH04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | სინთეზური საღებრების ქიმია (CHSDS04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (MORCH04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
008 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია - 2 (SCPCC 04) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-401 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | თეორიული ორგანული ქიმია (ACOOC04) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია - 2 (SCPCC 04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-603 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული სამადაშვილი მანანა 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- | --- |
9-17:00 | უმაღლესი სკოლის პედაგოგიკა (TMS0007-L) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
თეორიული ორგანული ქიმია (ACOOC04) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- | |
10-18:00 | უმაღლესი სკოლის პედაგოგიკა (TMS0007-L) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-315 |
--- | --- | --- | ქიმიური სასუქების და ჰერბიციდების სტანდარტთან შესაბამისობის დადგენა (QSDHSSD04) ლაბორატორიული წვერავა მაია 02-309 |
7-15:00 | --- | --- | ბუნებრივი რესურსები და მათი როლი კვების პროდუქტების ხარისხის მართვაში (NRFQM04) ლაბორატორიული დანელია გიორგი 02-308 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლაბორატორიული ფალავანდიშვილი თამარ 02-315 |
ქიმიური სასუქების და ჰერბიციდების სტანდარტთან შესაბამისობის დადგენა (QSDHSSD04) ლექცია წვერავა მაია 02-309 |
--- | ||
9-17:00 | --- | ბუნებრივი რესურსები და მათი როლი კვების პროდუქტების ხარისხის მართვაში (NRFQM04) ლექცია დანელია გიორგი 02-308 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
004ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სუფთა ნაერთების მიღება და მათი იდენტიფიკაცია (OPCTI04) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-308 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლექცია გვასალია ლერი 02-311 |
6-14:00 | --- | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-308 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლაბორატორიული წვერავა მაია 02-309 |
სუფთა ნაერთების მიღება და მათი იდენტიფიკაცია (OPCTI04) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლაბორატორიული მჭედლიშვილი მარლენი 02-308 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
004ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოტექნოლოგიურ საწარმოთა დაპროექტება (DESEN04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ფერმენტები ორგანულ და მაკრომოლეკულურ სინთეზში ( მწვანე ქიმია) (EOMMS 04) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
7-15:00 | --- | სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) პრაქტიკული თოფურია ლელა 10-305 |
--- | --- | გენური თერაპია (PGNTH04) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
|
8-16:00 | ბიოტექნოლოგიურ საწარმოთა დაპროექტება (DESEN04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
--- | სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) ლექცია თოფურია ლელა 10-305 |
--- | --- | |
9-17:00 | კლინიკური ბიოქიმია (CLIBI04) ლაბორატორიული თოფურია ლელა 10-307 |
ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
კლინიკური ბიოქიმია (CLIBI04) ლექცია თოფურია ლელა 10-305 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული ილურიძე ქეთევან 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 02-601 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-604 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
007 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (GAICT04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-205 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) ლექცია გვასალია ლერი 02-311 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (GAICT04) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) პრაქტიკული ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
6-14:00 | მოწინავე ტექნოლოგიებით მიღებული მაღალი სისალის მასალები (MHHRH04) ლექცია კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
მოწინავე ტექნოლოგიებით მიღებული მაღალი სისალის მასალები (MHHRH04) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად 02-107.1 |
--- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული ილურიძე ქეთევან 08-კომპ. ცენტი-1 |
ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
7-15:00 | ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (MTCHT 04) ლექცია გვასალია ლერი 02-311 |
--- | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | ||
8-16:00 | --- | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-315 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) პრაქტიკული წვერავა მაია 02-309 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
039 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საწარმიოთა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EMEIE04) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-704 |
--- | საწარმიოთა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EMEIE04) პრაქტიკული ანდღულაძე შალვა 02-704 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) საკურსო გვერდწითელი ლეილა 02-701 |
--- | |
8-16:00 | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-701 |
ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EEEMR04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EEEMR04) საკურსო მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- |
9-17:00 | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-701 |
--- | |||
10-18:00 | --- | ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EEEMR04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | შენადუღი კონსტრუქციების დაპროექტება და დამზადების ტექნოლოგიები (PWSMT04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) პრაქტიკული ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- |
7-15:00 | წნევით შედუღება (PRWEL04) ლაბორატორიული საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
წნევით შედუღება (PRWEL04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
შენადუღი კონსტრუქციების დაპროექტება და დამზადების ტექნოლოგიები (PWSMT04) საკურსო ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა -პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) ლექცია გველესიანი ილია 02-206 |
--- |
9-17:00 | --- | სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლაბორატორიული ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლაბორატორიული შაშიაშვილი ნანა 13-აფთიაქი 1 |
სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
001ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ 02-228 |
სამკურნალო საშუალებათა სტანდარტიზაცია (SMEDP04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-227 |
--- | --- |
8-16:00 | სამკურნალო საშუალებათა სტანდარტიზაცია (SMEDP04) პრაქტიკული შაშიაშვილი ნანა 02-227 |
ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-228 |
ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-230 |
სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- | --- |
9-17:00 | ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა 02-229 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) საკურსო კახეთელიძე მზია 02-229 |
6-14:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-227 |
--- | --- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-205 |
7-15:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) პრაქტიკული შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-205 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული სამადაშვილი მანანა 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) პრაქტიკული კახეთელიძე მზია 02-227 |
9-17:00 | --- | ბიოეთიკა (BIOET04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
ფარმაკოლოგია III (PHK0304) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა მეტალურგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ქიმია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (PHMET04-L) პრაქტიკული ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (PHMET04-L) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (PHMET04-L) პრაქტიკული ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (PHMET04-L) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა მეტალურგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა-ბაკალავრიატი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საბაჟო საქმე საზღვაო ტრანსპორტზე (COMTR05) პრაქტიკული გეგეშიძე ემზარი 01-620 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | დატვირთვა-განტვირთვის მექანიზაცია საზღვაო ტრანსპორტზე (MMTA005) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-210ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ტვირთმცოდნეობა (SKNOW05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-210ც |
ტვირთმცოდნეობა (SKNOW05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-561 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | დატვირთვა-განტვირთვის მექანიზაცია საზღვაო ტრანსპორტზე (MMTA005) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-564 |
სპეციალური ტრანსპორტი (STRAN05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-210ც |
საზღვაო მენეჯმენტი (MARM005) ლექცია ბოცვაძე ლევანი 01-619 |
საზღვაო გადაზიდვები (MTRAN05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-561 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | საზღვაო მენეჯმენტი (MARM005) პრაქტიკული ბოცვაძე ლევანი 01-620 |
--- | სპეციალური ტრანსპორტი (STRAN05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-620 |
საპორტო და სახომალდე ტექნოლოგიური მოწყობილობები (TDOPS05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-554 |
--- |
8-16:00 | --- | საბაჟო საქმე საზღვაო ტრანსპორტზე (COMTR05) ლექცია გეგეშიძე ემზარი 01-564 |
--- | საპორტო და სახომალდე ტექნოლოგიური მოწყობილობები (TDOPS05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-620 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვაო გადაზიდვები (MTRAN05) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 01-565 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151415ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-565 |
--- | გემის შიგაწვის ძრავების თეორია (MICEN05) ლაბორატორიული ცხვარაძე რომან 01-620 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | გემის სისტემები (SHSTS05) ლექცია გეგეშიძე ემზარი 01-210ც |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | საბორნე გადასასვლელები (TRFRY05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-619 |
--- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 01-620 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | გემის შიგაწვის ძრავების თეორია (MICEN05) ლექცია ცხვარაძე რომან 01-619 |
|
5-13:00 | გემის სისტემები (SHSTS05) პრაქტიკული გეგეშიძე ემზარი 01-201ც |
--- | --- | საზღვაო მენეჯმენტი (MARM005) ლექცია ბოცვაძე ლევანი 01-619 |
--- | |
6-14:00 | საბორნე გადასასვლელები (TRFRY05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-561 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | გემის ენერგეტიკული დანადგარები ექსპლუატაცია და მართვა (SPPOM05) ლექცია გეგეშიძე ემზარი 01-564 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | საზღვაო მენეჯმენტი (MARM005) პრაქტიკული ბოცვაძე ლევანი 01-619 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გემის ენერგეტიკული დანადგარები ექსპლუატაცია და მართვა (SPPOM05) პრაქტიკული გეგეშიძე ემზარი 01-619 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151521 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საპორტო და სახომალდე ტექნოლოგიური მოწყობილობები (TDOPS05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-564 |
--- | საზღვაო პორტები და გემმისადგომები (PATER05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-205ც |
საბაჟო საქმე საზღვაო ტრანსპორტზე (COMTR05) პრაქტიკული გეგეშიძე ემზარი 01-203ც |
--- |
2-10:00 | --- | საპორტო და სახომალდე ტექნოლოგიური მოწყობილობები (TDOPS05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-566 |
--- | სპეციალური ტრანსპორტი (STRAN05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-203ც |
საბაჟო საქმე საზღვაო ტრანსპორტზე (COMTR05) ლექცია გეგეშიძე ემზარი 01-564 |
--- |
3-11:00 | --- | სპეციალური ტრანსპორტი (STRAN05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-620 |
საზღვაო გადაზიდვები (MTRAN05) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 01-565 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საზღვაო პორტები და გემმისადგომები (PATER05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-564 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ტვირთმცოდნეობა (SKNOW05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-210ც |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-550 |
--- | საზღვაო გადაზიდვების ეკონომიური და საფინანსო უზრუნველყოფა (MTEFS05) ლექცია გეგეშიძე ირაკლი 01-561 |
7-15:00 | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
--- | --- | --- | --- | ტვირთმცოდნეობა (SKNOW05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-564 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვაო გადაზიდვების ეკონომიური და საფინანსო უზრუნველყოფა (MTEFS05) პრაქტიკული გეგეშიძე ირაკლი 01-205ც |
9-17:00 | საზღვაო გადაზიდვები (MTRAN05) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი 01-565 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151630 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | საზღვაო საქმის ზოგადი საფუძვლები (MGCBA05) პრაქტიკული გეგეშიძე ემზარი 01-714 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-544 |
საზღვაო საქმის ზოგადი საფუძვლები (MGCBA05) ლექცია გეგეშიძე ემზარი 01-620 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვაო ლოგისტიკა (MARLG05) პრაქტიკული ბოცვაძე ლევანი 01-566 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | საზღვაო ლოგისტიკა (MARLG05) ლექცია ბოცვაძე ლევანი 01-564 |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული ნიკვაშვილი ნინო 01-553 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული კალანდაძე იამზე 04-419 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული მაისურაძე ნელი 02-509 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული გიგაური სოფიო 03-207 |
--- |
3-11:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული მამფორია დარეჯან 01-კ.ც.I.1 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული წეროძე ხათუნა 02-610 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-717 |
--- | --- |
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-553 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი 02-520 |
--- | --- | |
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-553 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
--- | ფიზიკის შესავალი (FISE08) ლაბორატორიული ილურიძე დავით 04-419 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151401 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია რკინიგზის ტრანსპორტზე (MAR2405) საკურსო შარაშენიძე სერგო 01-442 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | სარკინიგზო საინფორმაციო უზრუნველყოფა (RIS2905) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-442 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | საექსპლუატაციო მუშაობისა და გადაზიდვის პროცესების მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ORT2605) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-442 |
--- |
|
--- | ||||
6-14:00 | სარკინიგზო საინფორმაციო უზრუნველყოფა (RIS2905) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი პაპუნა 01-728 |
--- |
|
--- | --- | |||||
7-15:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მოწყობილობა და მართვა (EES2305) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | საექსპლუატაციო მუშაობისა და გადაზიდვის პროცესების მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ORT2605) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან 01-444 |
ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მოწყობილობა და მართვა (EES2305) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | ||||
8-16:00 | --- | რკინიგზის სამაცივრო ტრანსპორტი (RRT2005) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია რკინიგზის ტრანსპორტზე (MAR2405) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-444 |
ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მოწყობილობა და მართვა (EES2305) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | |||||
9-17:00 | --- | რკინიგზის სამაცივრო ტრანსპორტი (RRT2005) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-444 |
--- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | ავტომატიკა, ტელემექანიკა და კავშირგაბმულობა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ACR3105) ლექცია მუხიგულაშვილი ნინო 01-444 |
--- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151402 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მოწყობილობა და მართვა (EES2305) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
სარკინიგზო საინფორმაციო უზრუნველყოფა (RIS2905) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-442 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია რკინიგზის ტრანსპორტზე (MAR2405) საკურსო შარაშენიძე სერგო 01-444 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | საექსპლუატაციო მუშაობისა და გადაზიდვის პროცესების მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ORT2605) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-442 |
საექსპლუატაციო მუშაობისა და გადაზიდვის პროცესების მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ORT2605) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან 01-444 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | რკინიგზის სამაცივრო ტრანსპორტი (RRT2005) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-442 |
--- | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მოწყობილობა და მართვა (EES2305) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- |
8-16:00 | --- | რკინიგზის სამაცივრო ტრანსპორტი (RRT2005) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია რკინიგზის ტრანსპორტზე (MAR2405) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- | |
9-17:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მოწყობილობა და მართვა (EES2305) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | სარკინიგზო საინფორმაციო უზრუნველყოფა (RIS2905) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი პაპუნა 01-728 |
ავტომატიკა, ტელემექანიკა და კავშირგაბმულობა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ACR3105) ლექცია მუხიგულაშვილი ნინო 01-444 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151403 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ავტომობილების ექსპლუატაცია და ეკოლოგია (OTCEC05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-561 |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ავტომობილის რემონტი (CARRE05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-561 |
|
ავტომობილების საგზაო მოძრაობის ორგანიზაცია (MPOST05GA1-LP) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-689 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ავტომობილის რემონტი (CARRE05) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-566 |
||||
5-13:00 | --- | ავტომობილების ტექნიკური ექსპლუატაცია (ATEXP05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-550 |
--- | ავტომობილების ტექნიკური ექსპლუატაცია (ATEXP05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-689 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | საწვავ - საზეთი მასალების ეკოლოგიური თვისებები (FULEC05) ლექცია მიქაძე გურამ 01-550 |
--- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | ავტომობილების საგზაო მოძრაობის ორგანიზაცია (MPOST05GA1-LP) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-620 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საჰაერო ტრანსპორტი (AIRTR05) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-564 |
საზღვაო ტრანსპორტი (MARTR05) პრაქტიკული გეგეშიძე ემზარი 01-210ც |
--- | საჰაერო ტრანსპორტი (AIRTR05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-621 |
--- |
4-12:00 | --- | საავტომობილო ტრანსპორტზე გადაზიდვების ორგანიზაციის საფუძვლები (TEPRT05GAI_LP) ლექცია ძოწენიძე დავითი 01-683 |
--- | |||
5-13:00 | საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი (ACAAU05) პრაქტიკული ქელდიშვილი რევაზ 01-714 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | საბუღალტრო აღრიცხვა და აუდიტი (ACAAU05) ლექცია ქელდიშვილი რევაზ 01-714 |
ავტომობილების დატვირთვა-განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომოატიზაცია (LUCAM05) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-565 |
--- | --- | საავტომობილო ტრანსპორტზე გადაზიდვების ორგანიზაციის საფუძვლები (TEPRT05GAI_LP) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-683 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ავტომობილების დატვირთვა-განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომოატიზაცია (LUCAM05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-619 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვაო ტრანსპორტი (MARTR05) ლექცია გეგეშიძე ემზარი 01-566 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151501 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტროფიცირებული რკინიგზის ელექტრომომარაგება (PER1005) პრაქტიკული სანიკიძე ჯონდო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
|
--- | |||||||
4-12:00 | გადაზიდვის ორგანიზაციისა და მართვის საფუძვლები რკინიგზის ტრანსპორტზე (FTR0705) ლექცია თელია გრიგოლ 01-442 |
--- | --- | ელექტროფიცირებული რკინიგზის ელექტრომომარაგება (PER1005) ლექცია სანიკიძე ჯონდო 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | |||||||
5-13:00 |
|
ლიანდაგისა და მოძრავი შემადგენლობის ურთიერთქმედება (IRS0605) ლექცია შარაშენიძე სერგო 01-444 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-554 |
მატარებელთა წევის საფუძვლები (FTH0805) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | ||||||||
6-14:00 | სარკინიგზო ავტომატიკისა და ტელემექანიკის თეორიული საფუძვლები (RAT0905) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-442 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | გადაზიდვის ორგანიზაციისა და მართვის საფუძვლები რკინიგზის ტრანსპორტზე (FTR0705) პრაქტიკული თელია გრიგოლ 01-444 |
მატარებელთა წევის საფუძვლები (FTH0805) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | ვაგონები (CAR0505) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-442 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | ვაგონები (CAR0505) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151502 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | გადაზიდვის ორგანიზაციისა და მართვის საფუძვლები რკინიგზის ტრანსპორტზე (FTR0705) ლექცია თელია გრიგოლ 01-442 |
--- | --- | ელექტროფიცირებული რკინიგზის ელექტრომომარაგება (PER1005) ლექცია სანიკიძე ჯონდო 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
მატარებელთა წევის საფუძვლები (FTH0805) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ლიანდაგისა და მოძრავი შემადგენლობის ურთიერთქმედება (IRS0605) ლექცია შარაშენიძე სერგო 01-444 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-554 |
მატარებელთა წევის საფუძვლები (FTH0805) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | |||||||||
6-14:00 | სარკინიგზო ავტომატიკისა და ტელემექანიკის თეორიული საფუძვლები (RAT0905) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-442 |
--- | ელექტროფიცირებული რკინიგზის ელექტრომომარაგება (PER1005) პრაქტიკული სანიკიძე ჯონდო 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | გადაზიდვის ორგანიზაციისა და მართვის საფუძვლები რკინიგზის ტრანსპორტზე (FTR0705) პრაქტიკული თელია გრიგოლ 01-444 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
ვაგონები (CAR0505) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ვაგონები (CAR0505) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-442 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151503 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) პრაქტიკული ბროლაძე კონსტანტინე 01-689 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (MPOST05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-683 |
--- | --- | საავტომობილო გადაზიდვების საფუძვლები (RTF0105) პრაქტიკული ბროლაძე კონსტანტინე 01-683 |
--- | ||||
3-11:00 | --- |
|
საავტომობილო გადაზიდვების საფუძვლები (RTF0105) ლექცია ძოწენიძე დავითი 01-550 |
საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) ლექცია ბროლაძე კონსტანტინე 01-683 |
--- | |||||
4-12:00 | --- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (MPOST05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-683 |
ავტომობილების ეკოლოგიური უსაფრთხოების საფუძვლები (MPESC05) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-620 |
ავტომობილების სერვისის საფუძვლები (ASF0105) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-550 |
ავტომობილების სერვისის საფუძვლები (ASF0105) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-550 |
--- | ||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||
6-14:00 | ავტომობილების ეკოლოგიური უსაფრთხოების საფუძვლები (MPESC05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-689 |
ავტომობილები (CAR0105) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | ავტომობილები (CAR0105) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-583 |
|
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151504 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | უნიმოდალური და ინტერმოდალური გადაზიდვები (UMT0005) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-621 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თოფურია ნინო 01-689 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-621 |
სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (TREXS05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-566 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძლები (LOGM005) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-683 |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-554 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-683 |
--- | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძლები (LOGM005) ლექცია თოფურია ნინო 01-550 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ავტომობილების საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევათა ექსპერტიზა (MVTAT05) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-621 |
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | უნიმოდალური და ინტერმოდალური გადაზიდვები (UMT0005) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-565 |
სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (TREXS05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-689 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-561 |
ავტომობილების საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევათა ექსპერტიზა (MVTAT05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-566 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151601 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-620 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-668 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-697 |
|
--- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-550 |
--- | სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-565 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ქადარია იური 01-544 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151602 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-620 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-668 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-697 |
|
სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-565 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-565 |
--- |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ქადარია იური 01-544 |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151603 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-620 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-668 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-683 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-697 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
|
--- | --- | სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-565 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ქადარია იური 01-544 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151604 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-668 |
--- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-553 |
თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია არაბიძე ნათია 01-554 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-544 |
საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-554 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
--- | --- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-620 |
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-554 |
--- |
|
სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-566 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151605 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-553 |
თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია არაბიძე ნათია 01-554 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-544 |
საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-554 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-561 |
სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-620 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151606 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-553 |
თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია არაბიძე ნათია 01-554 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-544 |
საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-554 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-561 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-620 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151701 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-553 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა 02-520 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-695 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151702 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-553 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა 02-520 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-695 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151703 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-553 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა 02-520 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-695 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151704 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-553 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი 02-520 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-553 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151406 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ტარის და შეფუთვის ბეჭდვითი პროცესები (PRAPP05) პრაქტიკული ლებანიძე ვალერი 01-705 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ფერწარმოება და ფოტოპროცესები (CRPPS05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-707 |
ბეჭდვითი პროცესების ტექნოლოგია (TOPRF05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-704 |
--- | კომპიუტერული საგამომცემლო სისტემები (GOPUS05) ლაბორატორიული ბარამაშვილი თეა 01-556 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | ფერწარმოება და ფოტოპროცესები (CRPPS05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-707 |
საგამომცემლო საქმე და წიგნმცოდნეობა (PUBIB05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-704 |
--- | --- | |
6-14:00 | შრიფტის ხელოვნება (ARTFO05) ლაბორატორიული ყიფშიძე მანანა 01-706 |
--- | ბეჭდვითი პროცესების ტექნოლოგია (TOPRF05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-704 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | წიგნის ხელოვნების განვითარების ეტაპები (SDABP05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-704 |
წიგნის ხელოვნების განვითარების ეტაპები (SDABP05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-704 |
ტექნიკური გაზომვები პოლიგრაფიაში (TEQPOL05) პრაქტიკული ლომიძე ლიანა 01-705 |
სერტიფიკაციის და ხარისხის მართვის საფუძვლები (CEQMP05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- | |
8-16:00 | --- | ტექნიკური გაზომვები პოლიგრაფიაში (TEQPOL05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- | |||
9-17:00 | შრიფტის ხელოვნება (ARTFO05) პრაქტიკული ყიფშიძე მანანა 01-706 |
სერტიფიკაციის და ხარისხის მართვის საფუძვლები (CEQMP05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | საგამომცემლო საქმე და წიგნმცოდნეობა (PUBIB05) პრაქტიკული ლომიძე ლიანა 01-704 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151406ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მოდიფიცირებული მერქნული მასალების წარმოების ტექნოლოგია (PTMHM05) ლექცია დუნდუა პეტრე 01-201ც |
--- | --- | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული აბაიშვილი ვახტანგ 01-203ც |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია აბაიშვილი ვახტანგ 01-203ც |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მერქნული მასალების დამუშავების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (WSPRO05) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-210ც |
4-12:00 | ხე-ტყის დამზადებისა და დამუშავების მოწყობილობების მონტაჟი, ექსპლუატაცია და რემონტი (IOMLT05) პრაქტიკული ლომიძე ჯუმბერ 01-205ც |
მერქნული მასალების დამუშავების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (WSPRO05) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-210ც |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მოდიფიცირებული მერქნული მასალების წარმოების ტექნოლოგია (PTMHM05) პრაქტიკული დუნდუა პეტრე 01-201ც |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ხე-ტყის დამზადებისა და დამუშავების მოწყობილობების მონტაჟი, ექსპლუატაცია და რემონტი (IOMLT05) ლექცია ლომიძე ჯუმბერ 01-205ც |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151406ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების შესწავლა სტატისტიკური მეთოდების გამოყენებით (TESSM05) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-659 |
მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 01-660 |
2-10:00 | ტექნოლოგიური პროცესების შესწავლა სტატისტიკური მეთოდების გამოყენებით (TESSM05) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-659 |
--- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-664 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-664 |
||
3-11:00 | ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული თედიაშვილი ლია 01-632 |
კვების პროდუქტების თბოფიზიკური თვისებები სიცივით დამუშავების პროცესში (FPD0005) პრაქტიკული არჩვაძე ქეთევან 01-664 |
სამაცივრო ტექნიკის საფუძვლები (BRT0005) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-664 |
|||
4-12:00 | სამაცივრო ტექნიკის საფუძვლები (BRT0005) ლექცია კობახიძე ლერი 01-664 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | კვების პროდუქტების თბოფიზიკური თვისებები სიცივით დამუშავების პროცესში (FPD0005) ლექცია არჩვაძე ქეთევან 01-660 |
ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-621 |
--- | --- | --- | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) ლექცია გუგულაშვილი გივი 01-664 |
6-14:00 | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 01-660 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151513 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-553 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ბეჭდვითი ნაწარმის ორიგინალ მაკეტების დიზაინი და კონსტრუირება (DPPBI05) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-556 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სახვითი და ტექსტური ინფორმაციის დამუშავების ტექნოლოგია (TPITI05) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-704 |
ბეჭდვითი ნაწარმის ორიგინალ მაკეტების დიზაინი და კონსტრუირება (DPPBI05) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-556 |
--- | სამაგიდო საგამომცემლო სისტემები (DTPUS05) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-556 |
დარგობრივი ნაწარმის ხარისხის მართვა (INPQM05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- |
5-13:00 | სამაგიდო საგამომცემლო სისტემები (DTPUS05) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-556 |
სახვითი და ტექსტური ინფორმაციის დამუშავების ტექნოლოგია (TPITI05) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-704 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | დარგობრივი ნაწარმის ხარისხის მართვა (INPQM05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საბეჭდი ფორმების დამზადების ტექნოლოგია (MTEPF05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
საბეჭდი ფორმების დამზადების ტექნოლოგია (MTEPF05) პრაქტიკული ლებანიძე ვალერი 01-705 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151513ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მერქნის ჰიდროთერმული დამუშავება და დაკონსერვება (HTTHP05) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-201ც |
--- | მერქანმცოდნეობა (SH00005) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-201ც |
--- | --- | მერქნის ჰიდროთერმული დამუშავება და დაკონსერვება (HTTHP05) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-201ც |
2-10:00 | მერქანმცოდნეობა (SH00005) ლაბორატორიული ტყემალაძე რამაზი 01-201ც |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-553 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | დახერხილი ხე-ტყის ტექნოლოგია (TCW0005) პრაქტიკული აბაიშვილი ვახტანგ 01-203ც |
|
4-12:00 | --- | დახერხილი ხე-ტყის ტექნოლოგია (TCW0005) ლექცია აბაიშვილი ვახტანგ 01-203ც |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
მერქნული მასალების ჭრით დამუშავება, იარაღები და მოწყობილობები (CTMTE05) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-203ც |
--- | სატყეო ტაქსაცია (FA00005) ლექცია ლომიძე ჯუმბერ 01-205ც |
5-13:00 | --- | დახერხილი ხე-ტყის ტექნოლოგია (TCW0005) ლაბორატორიული აბაიშვილი ვახტანგ 01-203ც |
--- | მერქნული მასალების ჭრით დამუშავება, იარაღები და მოწყობილობები (CTMTE05) ლაბორატორიული ჩიტიძე ზაურ 01-203ც |
სატყეო ტაქსაცია (FA00005) პრაქტიკული ლომიძე ჯუმბერ 01-205ც |
|
6-14:00 | --- | მერქნის ჰიდროთერმული დამუშავება და დაკონსერვება (HTTHP05) ლაბორატორიული ტყემალაძე რამაზი 01-201ც |
--- | მერქნული მასალების ჭრით დამუშავება, იარაღები და მოწყობილობები (CTMTE05) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-203ც |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151670 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დარგობრივი სამრეწველო საწარმოთა პროცესები (FIPP005) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-205ც |
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-554 |
წარმოების მექანიზაციის და ავტომატიზაციის საშუალებები (MMAM005) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული პაპავა ლუიზა 08-114 |
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-549 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-206 |
წარმოების მექანიზაციის და ავტომატიზაციის საშუალებები (MMAM005) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | დარგობრივი სამრეწველო საწარმოთა პროცესები (FIPP005) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-205ც |
--- | --- | სამრეწველო ნაწარმთა დარგობრივი მასალათმცოდნეობა (BMTIG05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-704 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-201ც |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151770 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-695 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-695 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-717 |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-553 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-697 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია მელაძე ვახტანგ 01-554 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151405 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდრო და პნევმო მოწყობილობების მონტაჟი, გაწყობა, ტექნიკური ექსპლუატაცია და რემონტი. (IFOPH05) ლექცია ხვიჩია გივი 01-632 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ლითონდამამუშავებელი საჩარხო მოწყობილობები (MRMRAR5) ლექცია რუხაძე ომარ 01-697 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ხარისხის მენეჯმენტი მექანიკის ინჟინერიაში (FACI005) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა 01-632 |
--- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მოწყობილობები (METT005GA1-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-427 |
5-13:00 | --- | ხარისხის მენეჯმენტი მექანიკის ინჟინერიაში (FACI005) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-632 |
სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) პრაქტიკული სუთიძე ლიანა 01-427 |
--- | ||
6-14:00 | --- | სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) საკურსო სუთიძე ლიანა 01-427 |
სარემონტო სამუშაოები და სარემონტო საწარმოთა დაპროექტება (RWPRF05) ლექცია რუხაძე ომარ 01-697 |
--- | ჰიდრო და პნევმო მოწყობილობების მონტაჟი, გაწყობა, ტექნიკური ექსპლუატაცია და რემონტი. (IFOPH05) პრაქტიკული ხვიჩია გივი 01-632 |
|
7-15:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური მანქანები და კომპლექსები (TMC0005) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-621 |
--- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მოწყობილობები (METT005GA1-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-427 |
|
8-16:00 | --- | სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) ლაბორატორიული სუთიძე ლიანა 01-427 |
ტექნოლოგიური მანქანები და კომპლექსები (TMC0005) ლაბორატორიული თედიაშვილი ლია 01-581 |
სარემონტო სამუშაოები და სარემონტო საწარმოთა დაპროექტება (RWPRF05) პრაქტიკული რუხაძე ომარ 01-581 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ლითონდამამუშავებელი საჩარხო მოწყობილობები (MRMRAR5) ლაბორატორიული რუხაძე ომარ 01-581 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) ლექცია სუთიძე ლიანა 01-427 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151405ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზომური დამუშავების მეთოდები (METDP05) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ამძრავთა სისტემების საპასუხისმგებლო დეტალების დამზადების ტექნოლოგია (TEIMP05) ლაბორატორიული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-624 |
საიარაღო წარმოების ტექნოლოგია (TPRCT05) ლაბორატორიული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-624 |
ტექნოლოგიური აღჭურვილობის დაპროექტება (DTE0005) ლაბორატორიული ბაქრაძე ნანა 01-624 |
--- |
5-13:00 | ზომური დამუშავების მეთოდები (METDP05) ლექცია შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
საიარაღო წარმოების ტექნოლოგია (TPRCT05) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა 01-625 |
ამძრავთა სისტემების საპასუხისმგებლო დეტალების დამზადების ტექნოლოგია (TEIMP05) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა 01-624 |
ზომური დამუშავების მეთოდები (METDP05) ლაბორატორიული შილაკაძე ვაჟა 01-624 |
--- | |
6-14:00 | მანქანების რემონტის ტექნოლოგიები (MRETEC05) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
საიარაღო წარმოების ტექნოლოგია (TPRCT05) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-625 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მანქანების რემონტის ტექნოლოგიები (MRETEC05) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-643 |
--- | --- | ტექნოლოგიური აღჭურვილობის დაპროექტება (DTE0005) პრაქტიკული ბაქრაძე ნანა 01-625 |
--- | --- |
8-16:00 | ტექნოლოგიური აღჭურვილობის დაპროექტება (DTE0005) ლექცია ბაქრაძე ნანა 01-625 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151405ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ვიბრაციული მანქანები (VIBRO05) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანების დინამიკა (DBM0005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | სამშენებლო მანქანების დინამიკა (DBM0005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანების დინამიკა (DBM0005) ლაბორატორიული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- |
4-12:00 | ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (MCM0005GA) პრაქტიკული ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-427 |
სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) პრაქტიკული ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-401 |
ვიბრაციული მანქანები (VIBRO05) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | ლითონსაჭრელი ჩარხები და კომპლექსები (FMS0005) საკურსო ღვინიაშვილი ზვიად 01-657 |
--- |
5-13:00 | ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (MCM0005GA) ლექცია ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-427 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) ლექცია ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-401 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) ლაბორატორიული ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-401 |
ლითონსაჭრელი ჩარხები და კომპლექსები (FMS0005) ლექცია ღვინიაშვილი ზვიად 01-657 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ლითონსაჭრელი ჩარხები და კომპლექსები (FMS0005) ლაბორატორიული ღვინიაშვილი ზვიად 01-581 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151509 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ტექნიკური სისტემების რეგულირების და მართვის თეორია (ATSCT05) პრაქტიკული ბაღდავაძე გელა 01-658 |
--- | ამძრავთა ელექტრომექანიკური სისტემები (ELSD0005) პრაქტიკული ქირია ვაჟა 01-657 |
--- |
2-10:00 | --- | ტექნიკური სისტემების რეგულირების და მართვის თეორია (ATSCT05) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-658 |
--- | --- | ამძრავთა ავტომატიზირებული ელექტრო ჰიდრო და პნევმოსისტემები (ADEHS05) ლექცია ქირია ვაჟა 01-657 |
--- |
3-11:00 | --- | ამძრავთა ავტომატიზირებული ელექტრო ჰიდრო და პნევმოსისტემები (ADEHS05) საკურსო ქირია ვაჟა 01-657 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მექატრონიკის საფუძვლები და მოძრაობათა აღწარმოების ობიექტები (FMMDO05GA1-LB) ლაბორატორიული შურღაია ირაკლი 01-658 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ამძრავთა ავტომატიზირებული ელექტრო ჰიდრო და პნევმოსისტემები (ADEHS05) პრაქტიკული ქირია ვაჟა 01-657 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-554 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | საწარმოო პროცესები (IP00005) ლაბორატორიული ხვიჩია გივი 01-632 |
--- | --- |
7-15:00 | ამძრავთა ელექტრომექანიკური სისტემები (ELSD0005) ლექცია ქირია ვაჟა 01-657 |
--- | --- | --- | საწარმოო პროცესები (IP00005) ლექცია ხვიჩია გივი 01-632 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | მექატრონიკის საფუძვლები და მოძრაობათა აღწარმოების ობიექტები (FMMDO05GA1-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-658 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151509ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ნამზადების პროექტირება და წარმოება (DEPBP05) ლაბორატორიული ბუცხრიკიძე დავით 01-624 |
--- | --- | მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- |
3-11:00 | --- | ნამზადების პროექტირება და წარმოება (DEPBP05) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ქელდიშვილი რევაზ 01-715 |
მჭრელი იარაღები (CUTO005) ლექცია შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- | მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) ლექცია შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- | |
5-13:00 | ნამზადების პროექტირება და წარმოება (DEPBP05) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-643 |
მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) ლაბორატორიული შილაკაძე ვაჟა 01-624 |
მჭრელი იარაღები (CUTO005) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ქელდიშვილი რევაზ 01-715 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-550 |
--- | ||
7-15:00 | --- | მჭრელი იარაღები (CUTO005) საკურსო შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151509ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) პრაქტიკული ქაშიაშვილი ზურაბ 01-427 |
--- | ლითონსაჭრელი ჩარხები და კომპლექსები (FMS0005) ლექცია ელერდაშვილი ირმა 01-620 |
სამშენებლო მანქანების დინამიკა (DBM0005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- |
2-10:00 | --- | ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) ლექცია ქაშიაშვილი ზურაბ 01-427 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ლითონსაჭრელი ჩარხები და კომპლექსები (FMS0005) ლაბორატორიული ელერდაშვილი ირმა 01-581 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
--- | |
4-12:00 | --- | ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) ლაბორატორიული ქაშიაშვილი ზურაბ 01-427 |
--- | ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (MCM0005GA) პრაქტიკული ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-427 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | სამშენებლო მანქანების დინამიკა (DBM0005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-550 |
--- | ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (MCM0005GA) ლექცია ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-427 |
7-15:00 | სამშენებლო მანქანების დინამიკა (DBM0005) ლაბორატორიული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) ლაბორატორიული ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-401 |
--- | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) პრაქტიკული ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-401 |
9-17:00 | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) ლექცია ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ 01-401 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151640 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-657 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-554 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-717 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-549 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-695 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) პრაქტიკული გიორგობიანი რუსუდან 01-507 |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-658 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151740 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-695 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-553 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-697 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია მელაძე ვახტანგ 01-554 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-717 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა საავტომობილო ტრანსპორტზე (ORMRT 05) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ 01-619 |
--- | ავტომობილების ტექნიკური ექსპლუატაცია (ATEXP05) პრაქტიკული ხმიადაშვილი ჯემალ 01-564 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | ავტომობილების ექსპლუატაცია და ეკოლოგია (OTCEC05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-564 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | ავტომობილების საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევათა ექსპერტიზა (MVTAT05) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-683 |
ავტომობილის რემონტი (CARRE05) პრაქტიკული ხმიადაშვილი ჯემალ 01-689 |
--- | ავტომობილის რემონტი (CARRE05) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-683 |
--- | --- |
4-12:00 | ავტომობილების საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევათა ექსპერტიზა (MVTAT05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-683 |
--- | --- | საავტომობილო გადაზიდვების საფუძვლები (RTF0105) ლექცია ბროლაძე კონსტანტინე 01-714 |
საწვავ-საზეთი მასალების გამოყენება და ეკოლოგია (UFLEC05) ლაბორატორიული დიასამიძე ნუგზარ 01-584 |
|
5-13:00 | ავტომობილების ტექნიკური ექსპლუატაცია (ATEXP05) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-561 |
--- | გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა საავტომობილო ტრანსპორტზე (ORMRT 05) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-565 |
--- | ||
6-14:00 | ავტომობილების საგზაო მოძრაობის ორგანიზაცია (MPOST05GA1-LP) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-683 |
--- | --- | --- | ავტომობილების საგზაო მოძრაობის ორგანიზაცია (MPOST05GA1-LP) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-566 |
საავტომობილო სატვირთო გადაზიდვები (CATRA05) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-619 |
7-15:00 | ავტომობილები (CAR0105) ლექცია ტურიაშვილი მერაბ 01-203ც |
--- | --- | --- | საავტომობილო სატვირთო გადაზიდვები (CATRA05) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-689 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საწვავ-საზეთი მასალების გამოყენება და ეკოლოგია (UFLEC05) ლექცია მიქაძე გურამ 01-689 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გადაზიდვების საფუძვლები (RTF0105) პრაქტიკული ბროლაძე კონსტანტინე 01-564 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151524 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (MPOST05) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ 01-566 |
ავტომობილების ეკოლოგიური უსაფრთხოების საფუძვლები (MPESC05) პრაქტიკული დარჩიაშვილი ელიზბარ 01-565 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | ავტომობილების სერვისის საფუძვლები (ASF0105) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-683 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საავტომობილო გადაზიდვების საფუძვლები (RTF0105) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ 01-689 |
ავტომობილების ეკოლოგიური უსაფრთხოების საფუძვლები (MPESC05) ლექცია დარჩიაშვილი ელიზბარ 01-565 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) ლექცია მიქაძე გურამ 01-566 |
|
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) პრაქტიკული მიქაძე გურამ 01-689 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (MPOST05) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-683 |
საავტომობილო გადაზიდვების საფუძვლები (RTF0105) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-683 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151607 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლაბორატორიული დიასამიძე ნუგზარ 07-106 |
--- | Транспортная микропроцессорная техника (TMT00R5RA1-LP) лекция მღებრიშვილი ნიკოლოზ 01-444 |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-565 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 01-668 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 01-553 |
--- | Гидравлика (HYDRAR1) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Гидравлика (HYDRAR1) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლექცია მიქაძე გურამ 01-550 |
Транспортная микропроцессорная техника (TMT00R5RA1-LP) практич. Работа ნოდია ამირან 01-728 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ეკოლოგია (TRECO05) ლაბორატორიული დიასამიძე ნუგზარ 01-584 |
||||||||
9-17:00 | სამანქანათმშენებლო ხაზვა (GRAF3R5) პრაქტიკული ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სახმელეთო სატრანსპორტო-ტექნოლოგიები (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151526 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | თბოგადაცემა (HEATR05) ლაბორატორიული რობაქიძე ლევან 08-210 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | თბოგადაცემა (HEATR05) ლექცია რობაქიძე ლევან 01-554 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912560 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151416 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ლიანდაგის კონსტრუქცია (CONTR05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-566 |
ქალაქის ქუჩები და გზები (CSAR105) საკურსო მელაძე ზურაბი 01-561 |
2-10:00 | რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-561 |
ლიანდაგის კონსტრუქცია (CONTR05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-620 |
--- | --- | ||
3-11:00 | რკინიგზის აგება (RLWCN05) საკურსო ირემაშვილი ხვიჩა 01-550 |
ისრული გადამყვანების კონსტრუქცია (CONTU05) საკურსო რურუა ნუგზარ 01-673 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საგზაო სამშენებლო მასალები (RBMA105) ლექცია ბეჟანიშვილი მალხაზი 01-565 |
რკინიგზის აგება (RLWCN05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-619 |
ქალაქის ქუჩები და გზები (CSAR105) პრაქტიკული მელაძე ზურაბი 01-619 |
რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) საკურსო კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ქალაქის ქუჩები და გზები (CSAR105) ლექცია მელაძე ზურაბი 01-619 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ისრული გადამყვანების კონსტრუქცია (CONTU05) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-673 |
რკინიგზის აგება (RLWCN05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-566 |
რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) საკურსო კობახიძე კახაბერი 01-673 |
--- | რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-695 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების ექსპლუატაცია (EXPTT05) ლექცია მაისურაძე ნათელა 01-205ც |
--- | --- | --- |
2-10:00 | საგზაო სამშენებლო მასალები (RBMA105) ლექცია ბეჟანიშვილი მალხაზი 01-203ც |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ძირითადი ელემენტები და ნორმატიული მოთხოვნები (MENO105) ლექცია მელაძე ზურაბი 01-619 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები (RBMA105) ლაბორატორიული ტატურაშვილი გურამ 01-713 |
--- | --- |
5-13:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ძირითადი ელემენტები და ნორმატიული მოთხოვნები (MENO105) საკურსო მელაძე ზურაბი 01-210ც |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების ექსპლუატაცია (EXPTT05) ლექცია მაისურაძე ნათელა 01-564 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-695 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ხიდების ბურჯები (USTOB01) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-564 |
--- | |
9-17:00 | --- | რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) საკურსო კობახიძე კახაბერი 01-673 |
--- | --- | ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (MACAB05) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-564 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151417ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქალაქის ქუჩები და გზები (CSAR105) ლექცია მელაძე ზურაბი 01-566 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საგზაო სამშენებლო მასალები (RBMA105) ლექცია ბეჟანიშვილი მალხაზი 01-203ც |
ლიანდაგის კონსტრუქცია (CONTR05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-620 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ძირითადი ელემენტები და ნორმატიული მოთხოვნები (MENO105) ლექცია მელაძე ზურაბი 01-619 |
ქალაქის ქუჩები და გზები (CSAR105) საკურსო მელაძე ზურაბი 01-621 |
რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) საკურსო კვანტალიანი გულვერი 01-676 |
--- | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები (RBMA105) ლაბორატორიული ტატურაშვილი გურამ 01-550 |
4-12:00 | ლიანდაგის კონსტრუქცია (CONTR05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-695 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | ქალაქის ქუჩები და გზები (CSAR105) პრაქტიკული მელაძე ზურაბი 01-561 |
--- | --- | ||
6-14:00 | მიწის ვაკისის მოწყობა (DRDBD05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
--- | --- | რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მიწის ვაკისის მოწყობა (DRDBD05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-564 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-561 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ძირითადი ელემენტები და ნორმატიული მოთხოვნები (MENO105) საკურსო მელაძე ზურაბი 01-565 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151519 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები (RBMA105) ლაბორატორიული ტატურაშვილი გურამ 01-565 |
საგზაო სამშენებლო მასალები (RBMA105) ლაბორატორიული ტატურაშვილი გურამ 01-620 |
--- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების კვლევა–ძიება და დაპროექტება (RDHA105) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-619 |
--- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ძირითადი ელემენტები და ნორმატიული მოთხოვნები (MENO105) პრაქტიკული შილაკაძე გიორგი 01-550 |
--- | --- | ||||||
6-14:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ძირითადი ელემენტები და ნორმატიული მოთხოვნები (MENO105) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-695 |
--- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-550 |
--- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების კვლევა–ძიება და დაპროექტება (RDHA105) პრაქტიკული შილაკაძე გიორგი 01-712 |
--- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების კვლევა–ძიება და დაპროექტება (RDHA105) საკურსო შიშინაშვილი მანუჩარ 01-566 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ძირითადი ელემენტები და ნორმატიული მოთხოვნები (MENO105) საკურსო ელოშვილი ნანა 01-561 |
||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151520 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ფოლადის ხიდების კონსტრუქციები (STBST05) საკურსო თაქთაქიშვილი მანანა 01-550 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე 01-681 |
--- | --- | კიდული და ვანტური ხიდების კონსტრუქციები (STCSB05) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე 01-675 |
--- | --- |
4-12:00 | ფოლადის ხიდების კონსტრუქციები (STBST05) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე 01-681 |
რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) საკურსო თაქთაქიშვილი მანანა 01-565 |
--- | კიდული და ვანტური ხიდების კონსტრუქციები (STCSB05) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-203ც |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ხიდური გადასასვლელების კვლევა–ძიება და დაპროექტება (SDBCR05) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-621 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-550 |
--- | |
7-15:00 | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
--- | --- | --- | ხიდური გადასასვლელების კვლევა–ძიება და დაპროექტება (SDBCR05) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე 01-675 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-621 |
--- | --- | ფოლადის ხიდების კონსტრუქციები (STBST05) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-621 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151520ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სალიანდაგო სამუშაოები (TRKWR05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-564 |
--- | --- | რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) საკურსო კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
--- | --- |
4-12:00 | სალიანდაგო სამუშაოები (TRKWR05) საკურსო ირემაშვილი ხვიჩა 01-566 |
--- | --- | ლიანდაგის კონსტრუქცია (CONTR05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-621 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | რკინიგზის აგება (RLWCN05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-564 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კაპანაძე ანდრო 04-419 |
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კაპანაძე ანდრო 01-550 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ლიანდაგის მოწყობა (DETRK05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-620 |
რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | რკინიგზების დაპროექტება (DESRW05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-619 |
--- | რკინიგზის აგება (RLWCN05) საკურსო ირემაშვილი ხვიჩა 01-619 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის აგება (RLWCN05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-561 |
ისრული გადამყვანების კონსტრუქცია (CONTU05) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-673 |
ლიანდაგის მოწყობა (DETRK05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-619 |
10-18:00 | --- | --- | --- | სალიანდაგო სამუშაოები (TRKWR05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-564 |
ისრული გადამყვანების კონსტრუქცია (CONTU05) საკურსო რურუა ნუგზარ 01-673 |
ლიანდაგის კონსტრუქცია (CONTR05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-619 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151680 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება საგზაო ინჟინერიაში (ESITE05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-675 |
--- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული კოტრიკაძე ტარიელი 01-553 |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-565 |
--- | სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-549 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-695 |
--- | საშენი მასალები (BLMA01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-306 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | გეოდეზია 1 (GDS0103) ლექცია პაპავა დავით 03-330 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151780 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი საგზაო ინჟინერიაში (ITREN05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-675 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-695 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-553 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-553 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-203ც |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-412 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151525 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151650 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151750 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-501 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-695 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული შურღაია ირაკლი 01-კ.ც.I.2 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-695 |
--- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-565 |
4-12:00 | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-553 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-697 |
--- | |
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული მასხარაშვილი ლილი 02-610 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული ნიკვაშვილი ნინო 01-554 |
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია მელაძე ვახტანგ 01-554 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ცენტერაძე ლალი 03-208 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული მელაძე ვახტანგ 04-419 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფიზიკის შესავალი (FISE08) ლაბორატორიული მელაძე ვახტანგ 04-419 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151418 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სასურათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EFRMP05) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 01-665 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | კვების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (TMAFP05) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- | |
4-12:00 | სასურათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EFRMP05) ლექცია ჯაფარიძე ზურაბი 01-619 |
კვების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (TMAFP05) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
კვების პროდუქტების შენახვისა და გადამუშავების ეკონომიკა, ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (FPEOM10) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-660 |
--- | --- |
5-13:00 | კვების პროდუქტების ეკოლოგია (EFP0005) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-665 |
კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-664 |
--- | |||
6-14:00 | --- | სასურათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EFRMP05) საკურსო გუგულაშვილი გივი 01-659 |
--- | --- | კვების მანქანების გაანგარიშებისა და კონსტრუირების საფუძვლები (BCDFM05 ) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-664 |
კვების მანქანების გაანგარიშებისა და კონსტრუირების საფუძვლები (BCDFM05 ) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების ეკოლოგია (EFP0005) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი 01-664 |
კვების პროდუქტების შენახვისა და გადამუშავების ეკონომიკა, ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (FPEOM10) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მცენარეული წარმოშობის ნედლეულიდან სურსათის მიღების ზოგადი ტექნოლოგია (FODEX05) ლაბორატორიული კოტორაშვილი ლია 01-659 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მარცვლეულისა და მისი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (CORSA05) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (IFFP005) პრაქტიკული მანაგაძე ანა 06-307ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | კვების პროდუქტების ხარისხისა და უვნებლობის კვლევის ზოგადი მეთოდები (FODIN05) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-665 |
--- | სურსათის ექსპერტიზის საფუძვლები (EXF0005) პრაქტიკული ბეგიაშვილი ნანული 01-561 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | მარცვლეულისა და მისი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (CORSA05) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ახალი ხილის, ბოსტნეულის, სოკოს და მათი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (FRUQU05) ლექცია არჩვაძე ქეთევან 01-664 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ახალი ხილის, ბოსტნეულის, სოკოს და მათი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (FRUQU05) პრაქტიკული არჩვაძე ქეთევან 01-660 |
--- | --- | კვების პროდუქტების ხარისხისა და უვნებლობის კვლევის ზოგადი მეთოდები (FODIN05) პრაქტიკული მანაგაძე ანა 06-307ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სურსათის ექსპერტიზის საფუძვლები (EXF0005) ლექცია ბეგიაშვილი ნანული 01-665 |
--- | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (IFFP005) ლექცია მანაგაძე ანა 06-307ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151420 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პურის, მაკარონისა და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (BREEQ05) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-664 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ხილ-კენკროვანთა ღვინოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (WINEQ05) პრაქტიკული კალატოზიშვილი ელენე 01-665 |
--- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TEAEQ05) ლაბორატორიული ხოსიტაშვილი მარიამი 01-659 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ხილ-კენკროვანთა ღვინოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (WINEQ05) ლექცია კალატოზიშვილი ელენე 01-660 |
--- | --- | ეთერზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (ESSEQ05) პრაქტიკული ქაჯაია ლუიზა 01-660 |
5-13:00 | --- | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TEAEQ05) ლექცია ხოსიტაშვილი მარიამი 01-659 |
ძეხვეულისა და შებოლილი ხორცის წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (SOUSI05) პრაქტიკული გოგოლი გიული 01-664 |
--- | |
6-14:00 | --- | პურის, მაკარონისა და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (BREEQ05) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
საკვები მცენარეული ზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (OILEQ05) ლექცია გრიგოლაშვილი გიორგი 01-664 |
--- | ეთერზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (ESSEQ05) ლექცია ქაჯაია ლუიზა 01-659 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ძეხვეულისა და შებოლილი ხორცის წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (SOUSI05) ლექცია გოგოლი გიული 01-665 |
საკვები მცენარეული ზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (OILEQ05) პრაქტიკული გრიგოლაშვილი გიორგი 01-660 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TEAEQ05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მარიამი 01-659 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151517 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სასურათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EFRMP05) საკურსო ფარესიშვილი ზურაბ 01-659 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სასურათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EFRMP05) პრაქტიკული ფარესიშვილი ზურაბ 01-659 |
--- | კვების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (TMAFP05) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
კვების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (TMAFP05) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-659 |
--- |
4-12:00 | სასურათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EFRMP05) ლექცია ჯაფარიძე ზურაბი 01-619 |
კვების პროდუქტების შენახვისა და გადამუშავების ეკონომიკა, ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (FPEOM10) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (MACAB05) პრაქტიკული თაქთაქიშვილი მანანა 01-619 |
--- | ||
5-13:00 | კვების პროდუქტების ეკოლოგია (EFP0005) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-665 |
--- | კვების პროდუქტების შენახვისა და გადამუშავების ეკონომიკა, ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (FPEOM10) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-664 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-660 |
--- | კვების მანქანების გაანგარიშებისა და კონსტრუირების საფუძვლები (BCDFM05 ) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების ეკოლოგია (EFP0005) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი 01-665 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ხიდების ბურჯები (USTOB01) პრაქტიკული თაქთაქიშვილი მანანა 01-550 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კვების მანქანების გაანგარიშებისა და კონსტრუირების საფუძვლები (BCDFM05 ) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-664 |
რკინაბეტონის ხიდების კონსტრუქციები (COBST05) პრაქტიკული თაქთაქიშვილი მანანა 01-620 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151518 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ძეხვეულისა და შებოლილი ხორცის წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (SOUSI05) პრაქტიკული გოგოლი გიული 01-660 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ხილ-კენკროვანთა ღვინოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (WINEQ05) პრაქტიკული კალატოზიშვილი ელენე 01-660 |
--- | |
4-12:00 | --- | პურის, მაკარონისა და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (BREEQ05) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-664 |
ხილ-კენკროვანთა ღვინოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (WINEQ05) ლექცია კალატოზიშვილი ელენე 01-660 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TEAEQ05) ლექცია ხოსიტაშვილი მარიამი 01-659 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | პურის, მაკარონისა და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (BREEQ05) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
საკვები მცენარეული ზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (OILEQ05) ლექცია გრიგოლაშვილი გიორგი 01-664 |
--- | ეთერზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (ESSEQ05) პრაქტიკული ქაჯაია ლუიზა 01-659 |
ეთერზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (ESSEQ05) ლექცია ქაჯაია ლუიზა 01-659 |
7-15:00 | --- | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TEAEQ05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მარიამი 01-664 |
--- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TEAEQ05) ლაბორატორიული ხოსიტაშვილი მარიამი 01-659 |
|
8-16:00 | --- | ძეხვეულისა და შებოლილი ხორცის წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (SOUSI05) ლექცია გოგოლი გიული 01-665 |
--- | --- | საკვები მცენარეული ზეთების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (OILEQ05) პრაქტიკული გრიგოლაშვილი გიორგი 01-660 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151518ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მარცვლეულისა და მისი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (CORSA05) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კვების პროდუქტების ხარისხისა და უვნებლობის კვლევის ზოგადი მეთოდები (FODIN05) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-665 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მარცვლეულისა და მისი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (CORSA05) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ახალი ხილის, ბოსტნეულის, სოკოს და მათი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (FRUQU05) ლექცია არჩვაძე ქეთევან 01-664 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ახალი ხილის, ბოსტნეულის, სოკოს და მათი გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა (FRUQU05) პრაქტიკული არჩვაძე ქეთევან 01-665 |
--- | სურსათის ექსპერტიზის საფუძვლები (EXF0005) პრაქტიკული ბეგიაშვილი ნანული 01-665 |
კვების პროდუქტების ხარისხისა და უვნებლობის კვლევის ზოგადი მეთოდები (FODIN05) პრაქტიკული მანაგაძე ანა 06-307ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სურსათის ექსპერტიზის საფუძვლები (EXF0005) ლექცია ბეგიაშვილი ნანული 01-665 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151660 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წარმოების მექანიზაციის და ავტომატიზაციის საშუალებები (MMAM005) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-717 |
წარმოების მექანიზაციის და ავტომატიზაციის საშუალებები (MMAM005) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამრეწველო საწარმოთა საერთო დანიშნულების მოწყობილობები (EGPIM05) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 01-659 |
--- | --- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | სამრეწველო საწარმოთა საერთო დანიშნულების მოწყობილობები (EGPIM05) ლექცია თალაკვაძე მანანა 01-561 |
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-554 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | მცენარეული წარმოშობის ნედლეულიდან სურსათის მიღების ზოგადი ტექნოლოგია (FODEX05) ლაბორატორიული კოტორაშვილი ლია 01-659 |
--- | მცენარეული წარმოშობის ნედლეულიდან სურსათის მიღების ზოგადი ტექნოლოგია (FODEX05) ლექცია ბეგიაშვილი ნანული 01-660 |
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-549 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-206 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151760 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-695 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-553 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-697 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-203ც |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია მელაძე ვახტანგ 01-554 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151522 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 |
--- | --- | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლაბორატორიული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
|||||||
2-10:00 | --- | ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-205ც |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) ლექცია თედორაძე რეზო 01-651 |
--- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლაბორატორიული დობორჯგინიძე გიორგი 01-651 |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 |
--- | |||||||||
6-14:00 |
|
ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი 01-651 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151620 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | მატერიალური ნაკადების ტექნიკა (MFLT005) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 |
ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
--- | ||||||||
2-10:00 |
|
ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
--- | --- | ||||||||||
3-11:00 | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (WHSP105) ლაბორატორიული დობორჯგინიძე გიორგი 01-651 |
--- | მატერიალური ნაკადების ტექნიკა (MFLT005) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
--- |
|
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | მონაცემთა ბაზები (DATBA01) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151720 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) პრაქტიკული გოგილიძე ემილიანე 01-555 |
||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-697 |
--- | --- | ტექნიკური საფუძვლები 1 (TECB205) ლექცია ჭელიძე გრიგოლ 01-564 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) ლექცია გოგილიძე ემილიანე 01-555 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული შანავა ზვიად 01-555 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია შანავა ზვიად 01-555 |
ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) პრაქტიკული დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 |
|||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151424 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული ფრანგიშვილი ინგა 01-715 |
მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ** ** ** 01-203ც |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული შანიძე ჯონი 01-210ც |
--- | ||
3-11:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული ამანათაშვილი იასონი 01-203ც |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-668 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია შანიძე ჯონი 01-554 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული გიგაური ინგა 01-205ც |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია გიგაური ინგა 01-717 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია ფრანგიშვილი ინგა 01-668 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ** ** ** 01-554 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151424ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ** ** ** 01-203ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული გიგაური ინგა 01-210ც |
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-668 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია შანიძე ჯონი 01-554 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული ფრანგიშვილი ინგა 01-715 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია გიგაური ინგა 01-717 |
--- | |
7-15:00 | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია ფრანგიშვილი ინგა 01-668 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული ამანათაშვილი იასონი 01-205ც |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული შანიძე ჯონი 01-713 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ** ** ** 01-554 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151425 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული შანიძე ჯონი 01-210ც |
--- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ** ** ** 01-205ც |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული ფრანგიშვილი ინგა 01-714 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-668 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია შანიძე ჯონი 01-554 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული ამანათაშვილი იასონი 01-621 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია გიგაური ინგა 01-717 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია ფრანგიშვილი ინგა 01-668 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული გიგაური ინგა 01-205ც |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ** ** ** 01-554 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151426 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 01-712 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-717 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-620 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-717 |
--- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია გიორგაძე ხათუნა 01-697 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ** ** ** 01-668 |
საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული წულაია ანა 01-715 |
||
6-14:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-619 |
--- | --- | |||
7-15:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია წულაია ანა 01-695 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 01-712 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151427 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-620 |
--- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-717 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია გიორგაძე ხათუნა 01-697 |
--- | |
5-13:00 | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 01-565 |
--- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ** ** ** 01-668 |
--- | |
6-14:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-619 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია წულაია ანა 01-695 |
--- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 01-715 |
--- | |
8-16:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული წულაია ანა 01-619 |
--- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-717 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151427ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 01-714 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-717 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 01-712 |
--- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია გიორგაძე ხათუნა 01-697 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ** ** ** 01-668 |
--- | |
6-14:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-619 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია წულაია ანა 01-695 |
--- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-561 |
--- |
8-16:00 | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-717 |
--- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული წულაია ანა 01-713 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151428 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
--- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-713 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული * * * 01-201ც |
--- | --- |
2-10:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-717 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია * * * 01-697 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია მასურაშვილი იოსები 01-554 |
--- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია ზუბიაშვილი ლელა 01-695 |
8-16:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული მასურაშვილი იოსები 01-621 |
--- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული ზუბიაშვილი ლელა 01-712 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151429 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
--- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული წულაია ანა 01-714 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-717 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-712 |
--- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული მასურაშვილი იოსები 01-713 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული ზუბიაშვილი ლელა 01-713 |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია * * * 01-697 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია მასურაშვილი იოსები 01-554 |
--- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია ზუბიაშვილი ლელა 01-695 |
8-16:00 | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული * * * 01-210ც |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151430 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
--- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) პრაქტიკული ბაინდურაშვილი ლია 01-550 |
--- |
2-10:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-717 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული მასურაშვილი იოსები 01-550 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SAMSA05) ლექცია * * * 01-697 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია მასურაშვილი იოსები 01-554 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული ზუბიაშვილი ლელა 01-715 |
--- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია ზუბიაშვილი ლელა 01-695 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული ბაინდურაშვილი ლია 01-715 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151527 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-713 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
--- | --- |
5-13:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-668 |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული დუმბაძე ნოდარ 01-715 |
--- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-695 |
--- | --- |
6-14:00 | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-566 |
--- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ბოჭოიძე ლელა 01-565 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-565 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-695 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-554 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151528 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ბოჭოიძე ლელა 01-714 |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-619 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
--- | --- |
5-13:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-668 |
--- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-619 |
კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-695 |
--- | --- |
6-14:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული დუმბაძე ნოდარ 01-712 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-712 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-695 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-554 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151529 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული დუმბაძე ნოდარ 01-565 |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-712 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
--- | --- |
5-13:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-668 |
--- | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-695 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კანკაძე ჯემალი 01-714 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-713 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-695 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-554 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151530 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კანკაძე ჯემალი 01-566 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული დუმბაძე ნოდარ 01-550 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
--- | --- | |
5-13:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-668 |
--- | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-695 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-620 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-712 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-695 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-554 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151531 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 01-712 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული ნარიმანიშვილი პავლე 01-712 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ვანიშვილი ნინო 01-715 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია თედეევი იულია 01-717 |
კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია ნარიმანიშვილი პავლე 01-697 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-668 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ვანიშვილი ნინო 01-697 |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული თედეევი იულია 01-210ც |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-619 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151532 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული ნარიმანიშვილი პავლე 01-566 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ვანიშვილი ნინო 01-712 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია თედეევი იულია 01-717 |
კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია ნარიმანიშვილი პავლე 01-697 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-668 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ვანიშვილი ნინო 01-697 |
--- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-621 |
--- |
8-16:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 01-713 |
--- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული თედეევი იულია 01-620 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151533 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული ნარიმანიშვილი პავლე 01-621 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-715 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 01-715 |
3-11:00 | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კანკაძე ჯემალი 01-566 |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
||||
5-13:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია თედეევი იულია 01-717 |
კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია ნარიმანიშვილი პავლე 01-697 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-668 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ვანიშვილი ნინო 01-697 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული შარაშენიძე ზაალი 01-714 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151534 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული ნარიმანიშვილი პავლე 01-713 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-713 |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული შარაშენიძე ზაალი 01-205ც |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია თედეევი იულია 01-717 |
კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია ნარიმანიშვილი პავლე 01-697 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-668 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ვანიშვილი ნინო 01-697 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული შარაშენიძე ზაალი 01-714 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ფირმის მარკეტინგი (SAFMA05) პრაქტიკული კანკაძე ჯემალი 01-550 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151690 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-715 |
სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- |
4-12:00 | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია 01-714 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია *** *** *** 01-695 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია გეგენავა ვალენტინა 01-695 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული *** *** *** 01-714 |
||
6-14:00 | --- | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 01-697 |
--- | --- | |
7-15:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული გეგენავა ვალენტინა 01-561 |
--- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 01-553 |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-717 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-553 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) პრაქტიკული ნემსაძე ყარამან 01-712 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151691 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-713 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია 01-620 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია *** *** *** 01-695 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია გეგენავა ვალენტინა 01-695 |
--- | |
6-14:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული გეგენავა ვალენტინა 01-619 |
--- | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 01-553 |
--- |
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 01-553 |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-717 |
--- | |
8-16:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-715 |
--- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-553 |
--- |
9-17:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) პრაქტიკული ნემსაძე ყარამან 01-561 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151692 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია 01-566 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 01-554 |
--- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-713 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია *** *** *** 01-695 |
--- |
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-715 |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია გეგენავა ვალენტინა 01-695 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 01-553 |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-717 |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული გეგენავა ვალენტინა 01-620 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-553 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) პრაქტიკული ნემსაძე ყარამან 01-550 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151693 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) პრაქტიკული ნემსაძე ყარამან 01-550 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-621 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია გეგენავა ვალენტინა 01-668 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 01-717 |
--- |
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული გეგენავა ვალენტინა 01-621 |
--- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 01-697 |
--- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-712 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-668 |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-695 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-668 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია 01-566 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151694 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია 01-564 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია გეგენავა ვალენტინა 01-668 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ხითარიშვილი ნანა 01-712 |
ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 01-717 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 01-717 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-668 |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-695 |
ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) პრაქტიკული ნემსაძე ყარამან 01-566 |
--- | --- |
8-16:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-715 |
--- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-668 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული გეგენავა ვალენტინა 01-550 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151695 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია 01-619 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 01-554 |
--- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია გეგენავა ვალენტინა 01-668 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-621 |
--- | ალბათობის თეორის ელემენტები (MEPRT08) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 01-717 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-668 |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-695 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-668 |
--- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ხითარიშვილი ნანა 01-714 |
9-17:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) პრაქტიკული ნემსაძე ყარამან 01-712 |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული გეგენავა ვალენტინა 01-566 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151790 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული დიდიშვილი ნინო 01-712 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-695 |
საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-550 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-553 |
--- | ||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-604 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-668 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-554 |
ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-713 |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-554 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-697 |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151791 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-715 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-695 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-604 |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-717 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-668 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-554 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული დიდიშვილი ნინო 01-714 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-619 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-554 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-697 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151792 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-695 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული დიდიშვილი ნინო 01-715 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-668 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-554 |
საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-564 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული * * * 01-210ც |
--- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-554 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-697 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151793 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 01-695 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-668 |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 01-554 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-550 |
--- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-604 |
ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული * * * 01-210ც |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-554 |
||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული დიდიშვილი ნინო 01-715 |
ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-697 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251646ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გადაზიდვების ტექნოლოგია, ორგანიზაცია და მართვა (TEPRT05) პრაქტიკული დარჩიაშვილი ელიზბარ 01-550 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საავტომობილო გადაზიდვების ტექნოლოგია, ორგანიზაცია და მართვა (TEPRT05) პრაქტიკული ძოწენიძე დავითი 01-689 |
--- | საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური რგოლები (FUROT05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-689 |
--- |
7-15:00 | საავტომობილო გადაზიდვების ტექნოლოგია, ორგანიზაცია და მართვა (TEPRT05) პრაქტიკული ძოწენიძე დავითი 01-683 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ავტომობილების დიაგნოსტიკა (MVSD205) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
--- | |
9-17:00 | --- | საავტომობილო გადაზიდვების ტექნოლოგია, ორგანიზაცია და მართვა (TEPRT05) პრაქტიკული დარჩიაშვილი ელიზბარ 01-689 |
--- | საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური რგოლები (FUROT05) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-620 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ავტომობილების დიაგნოსტიკა (MVSD205) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-620 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251646ლ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ლოგისტიკაში (ITIL005) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-683 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (ITSE205) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-550 |
--- | --- |
9-17:00 | საერთაშორისო სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (ITSE205) საკურსო ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-683 |
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ლოგისტიკაში (ITIL005) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-619 |
--- | --- |
10-18:00 | საერთაშორისო სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (ITSE205) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-621 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251656 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251658 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | რკინიგზის სადგურების განვითარების პრობლემები (PRT6505) პრაქტიკული თელია გრიგოლ 01-441 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ვაგონების კონსტრუირება და გაანგარიშება (DCR6305) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
მუდმივი და ცვლადი დენის ელექტრომავლები ასინქრონული ამძრავით (DAC6405) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-441 |
სარკინიგზო ავტომატიკის სასადგურო სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება. (STD6605) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-442 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | რკინიგზის სადგურების განვითარების პრობლემები (PRT6505) ლექცია თელია გრიგოლ 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
ვაგონების კონსტრუირება და გაანგარიშება (DCR6305) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-441 |
რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251746ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ავტომობილების ეკოლოგიურობის ნორმები (ECOS105) პრაქტიკული მიქაძე გურამ 01-689 |
6-14:00 | --- | --- | --- | საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-561 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-2 |
|
7-15:00 | --- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-564 |
--- | ეკოლოგიური უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ECSE05) პრაქტიკული მიქაძე გურამ 01-683 |
||
8-16:00 | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული ტურიაშვილი მერაბ 01-689 |
საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-683 |
--- | ავტომობილების ეკოლოგიურობის ნორმები (ECOS105) ლექცია მიქაძე გურამ 01-683 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
|
9-17:00 | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-564 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-620 |
--- | --- | ეკოლოგიური უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ECSE05) ლექცია მიქაძე გურამ 01-619 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251746ლ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბაჟო საქმე საზღვაო ტრანსპორტზე (COMTR05) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ 01-683 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო და რეგიონალური ლოგისტიკა (INRL205) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-683 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | საბაჟო საქმე საზღვაო ტრანსპორტზე (COMTR05) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-566 |
სატრანსპორტო კანინმდებლობა და ლოგისტიკური სისტემების მართვა (SATKANLSM05) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-550 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-566 |
სატრანსპორტო კანინმდებლობა და ლოგისტიკური სისტემების მართვა (SATKANLSM05) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-689 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-689 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | საერთაშორისო და რეგიონალური ლოგისტიკა (INRL205) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-689 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251756 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | სამშენებლო ინდუსტრიის მექანიკური მოწყობილობის დაპროექტება (DECIM05GA1-LP) პრაქტიკული სუთიძე ლიანა 01-427 |
--- | მექანიკური რხევების თეორია (TMOSC05) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | სამსხვრევ-დამხარისხებელი მანქანების დაპროექტება (DCASM05GA1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | მექანიკური რხევების თეორია (TMOSC05) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დაპროექტება (DLASM05) საკურსო ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დაპროექტება (DLASM05) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
სამსხვრევ-დამხარისხებელი მანქანების დაპროექტება (DCASM05GA1-LP) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | სამშენებლო ინდუსტრიის მექანიკური მოწყობილობის დაპროექტება (DECIM05GA1-LP) ლექცია სუთიძე ლიანა 01-427 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- |
10-18:00 | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დაპროექტება (DLASM05) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251758 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სარელსო წრედების თეორია (TOC5305) ლაბორატორიული ნოდია ამირან 01-728.1 |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება (RTI5005) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო 01-441 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- |
7-15:00 | ჩქაროსნული სარკინიგზო სამგზავრო გადაზიდვები (RRP5205) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-441 |
--- | ჩქაროსნული სარკინიგზო სამგზავრო გადაზიდვები (RRP5205) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო 01-441 |
ელექტრული წევის თეორია (TOE5405) ლექცია სანიკიძე ჯონდო 01-441 |
--- | |
8-16:00 | სარელსო წრედების თეორია (TOC5305) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-728 |
--- | სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება (RTI5005) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | |
9-17:00 | --- | რკინიგზის მოძრავი შემადგენლობის ინდივიდუალური რესურსის მართვა ექსპლუატაციაში (COO5505) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (ITS5105) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (ITS5105) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251738 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვაო გადაზიდვების წარმოების ტექნოლოგია (TECGS05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-619 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვაო გადაზიდვების წარმოების ტექნოლოგია (TECGS05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-201ც |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია ბოცვაძე ლევანი 01-566 |
--- | --- | გემების ავტომატიზებული სისტემები (AUSVE05) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-619 |
--- |
7-15:00 | --- | საზღვაო კანონმდებლობა (MARLA05) ლექცია ბარბაქაძე მაია 01-713 |
საზღვაო კანონმდებლობა (MARLA05) პრაქტიკული ბარბაქაძე მაია 01-712 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბოცვაძე ლევანი 01-203ც |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | გემების ავტომატიზებული სისტემები (AUSVE05) პრაქტიკული გოცაძე მერაბ 01-564 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251620 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) პრაქტიკული ბაქრაძე ნანა 01-624 |
--- | --- | თერმო ჭრის საფუძვლები (FHCUT05) პრაქტიკული შვანგირაძე მერაბ 01-624 |
დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) ლექცია ბაქრაძე ნანა 01-624 |
--- |
7-15:00 | თერმო ჭრის საფუძვლები (FHCUT05) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-624 |
მჭრელი იარაღების წარმოება (PRCT005) პრაქტიკული თურმანიძე რაულ 01-625 |
მანქანათსაშენი წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების ოპტიმიზაცია (ORPEI05) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა 01-624 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | მჭრელი იარაღების წარმოება (PRCT005) ლექცია თურმანიძე რაულ 01-625 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | მანქანათსაშენი წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების ოპტიმიზაცია (ORPEI05) ლექცია შილაკაძე ვაჟა 01-714 |
--- | მჭრელი იარაღების წარმოება (PRCT005) ლაბორატორიული თურმანიძე რაულ 01-625 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251643 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერულ ინტეგრირებული წარმოება (CIM0005GA2-LS) ლექცია დემეტრაშვილი კახი 01-658 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარელსო ტრანსპორტის დინამიკა (DRT0005GA1-LP) პრაქტიკული დემეტრაშვილი კახი 01-658 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერულ ინტეგრირებული წარმოება (CIM0005GA2-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი კახი 01-658 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | სარელსო ტრანსპორტის დინამიკა (DRT0005GA1-LP) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | --- | --- | --- | ჰიდრავლიკური და ელექტროჰიდრავლიკური სიმძლავრის გამაძლიერებლები და ამძრავები (HEHPA0) ლექცია დემეტრაშვილი კახი 01-658 |
7-15:00 | დინამიკური პროცესები სატრანსპორტებელ ტექნოლოგიურ მოწყობილობებში (DPTTM05) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | ტექნიკური დიაგნოსტიკის მეთოდები და საშუალებები (MEMFD0) ლაბორატორიული მეტრეველი გელა 01-414 |
--- | --- | |
8-16:00 | ტექნიკური დიაგნოსტიკის მეთოდები და საშუალებები (MEMFD0) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-414 |
--- | --- | ჰიდრავლიკური და ელექტროჰიდრავლიკური სიმძლავრის გამაძლიერებლები და ამძრავები (HEHPA0) პრაქტიკული დემეტრაშვილი კახი 01-658 |
--- | |
9-17:00 | ამძრავთა ელ. მექანიკური სისტემები და კომპლექსები (ESCD005) ლექცია ქირია ვაჟა 01-657 |
--- | --- | დინამიკური პროცესები სატრანსპორტებელ ტექნოლოგიურ მოწყობილობებში (DPTTM05) პრაქტიკული ქირია ვაჟა 01-657 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ამძრავთა ელ. მექანიკური სისტემები და კომპლექსები (ESCD005) პრაქტიკული ქირია ვაჟა 01-657 |
ტექნიკური დიაგნოსტიკის მეთოდები და საშუალებები (MEMFD0) ლექცია მეტრეველი გელა 01-414 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251720 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | პროგრამული მართვის ჩარხებზე დამუშავების ძირითადი პრინციპები (FPMTP05) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-624 |
მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-624 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) ლექცია თურმანიძე რაულ 01-619 |
--- | --- | |
8-16:00 | სამანქანათმშენებლო წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული დაპროექტება (SWTPK05) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-624 |
სამანქანათმშენებლო წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული დაპროექტება (SWTPK05) პრაქტიკული შვანგირაძე მერაბ 01-624 |
დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლაბორატორიული შვანგირაძე მერაბ 01-624 |
პროგრამული მართვის ჩარხებზე დამუშავების ძირითადი პრინციპები (FPMTP05) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-624 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-624 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რთული სტრუქტურის სახსრიანი მექანიზმების კინემატიკა, კინეტოსტატიკა და დინამიკა (KKDCL05GA2-LS) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-621 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რობოტები და რობოტოტექნიკური სისტემები (DCASM05) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-621 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | რხევების გამოყენებითი თეორია (ATFOO05GA1-lp) პრაქტიკული ქაშიბაძე მარინე 01-632 |
რხევების გამოყენებითი თეორია (ATFOO05GA1-lp) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-657 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ციფრული და ანალოგური რეგულირების სისტემების თეორია (ATADTS5) პრაქტიკული ქაშიბაძე მარინე 01-632 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) ლექცია ელერდაშვილი ირმა 01-620 |
--- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | --- | ციფრული და ანალოგური რეგულირების სისტემების თეორია (ATADTS5) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-658 |
რობოტები და რობოტოტექნიკური სისტემები (DCASM05) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ზურაბ 01-621 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- | |
10-18:00 | --- | მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) პრაქტიკული ელერდაშვილი ირმა 01-620 |
რთული სტრუქტურის სახსრიანი მექანიზმების კინემატიკა, კინეტოსტატიკა და დინამიკა (KKDCL05GA2-LS) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ზურაბ 01-621 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251753 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მანქანათა ნაწილების საიმედობა (MERGI05) პრაქტიკული ჭელიძე გრიგოლ 01-327 |
--- | მანქანა-დანადგარების დინამიკა (DMIMKO5) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-327 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- |
7-15:00 | Autodeck inventor-2012-ის პროგრამით მანქანათა ნაწილების და მანქანა დანადგარების გაანგარიშება და კონსტრუირება (ADMEI05) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ 01-327 |
მანქანათა ნაწილების კონსტრუირება (MANAKON05) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-327 |
მანქანათა ნაწილების საიმედობა (MERGI05) ლექცია ჭელიძე გრიგოლ 01-327 |
--- | ||
8-16:00 | Autodeck inventor-2012-ის პროგრამით მანქანათა ნაწილების და მანქანა დანადგარების გაანგარიშება და კონსტრუირება (ADMEI05) პრაქტიკული ჩხაიძე თენგიზ 01-327 |
--- | მანქანა-დანადგარების დინამიკა (DMIMKO5) პრაქტიკული ჯაფარიძე გიორგი 01-327 |
მანქანათა ნაწილების კონსტრუირება (MANAKON05) პრაქტიკული ჯაფარიძე გიორგი 01-327 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | მანქანათა ნაწილების კონსტრუირება (MANAKON05) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი 01-327 |
--- | --- | |
10-18:00 | Autodeck inventor-2012-ის პროგრამით მანქანათა ნაწილების და მანქანა დანადგარების გაანგარიშება და კონსტრუირება (ADMEI05) ლაბორატორიული ჩხაიძე თენგიზ 01-327 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საერთაშორისო ტრანსპორტისა და ვაჭრობის რეგულაციები (ITRTR05GA2) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-564 |
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ლოგისტიკაში (ITIL005) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
--- | --- |
11-19:00 | პროექტის მენეჯმენტი და კონტროლი (PRMC005) ლექცია შანავა ზვიად 01-555 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ლოგისტიკაში (ITIL005) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 |
--- | პროექტის მენეჯმენტი და კონტროლი (PRMC005) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-564 |
|
12-20:00 | --- | საერთაშორისო ტრანსპორტისა და ვაჭრობის რეგულაციები (ITRTR05GA2) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-619 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ტრანსპორტის ეკონომიკა (TREC005) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია 01-550 |
--- | --- | ფინანსური და მენეჯერული ბუღალტერია (FNA0005) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-561 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ბუთხუზი ნათია 01-561 |
--- |
11-19:00 | ტრანსპორტის ეკონომიკა (TREC005) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-550 |
მარკეტინგი (BMARM05) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-619 |
ფინანსური და მენეჯერული ბუღალტერია (FNA0005) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-550 |
მარკეტინგი (BMARM05) ლექცია ბუთხუზი ნათია 01-564 |
--- | |
12-20:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-201ც |
--- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) პრაქტიკული შანავა ზვიად 01-550 |
--- | ||
13-21:00 | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) ლექცია შანავა ზვიად 01-621 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251647მ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | კვების თხევადი პროდუქტების სტერილიზაციის და პასტერიზაციის მოწყობილობები (ESPLF05) ლექცია მეგრელიძე თამაზი 01-660 |
კვების თხევადი პროდუქტების სტერილიზაციის და პასტერიზაციის მოწყობილობები (ESPLF05) პრაქტიკული მეგრელიძე თამაზი 01-660 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კვების მანქანების ძალოვანი გაანგარიშება (BPCFC05) პრაქტიკული მეგრელიძე თამაზი 01-659 |
|
9-17:00 | კვების მანქანების ძალოვანი გაანგარიშება (BPCFC05) ლექცია მეგრელიძე თამაზი 01-659 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საბროშურე საამკინძაო მოწყობილობები (BRBYG05) ლაბორატორიული უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
--- | --- | --- | კაბადონის ელექტრონული ფორმირება (ELFOK05) ლაბორატორიული ბარამაშვილი თეა 01-707 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საბროშურე საამკინძაო მოწყობილობები (BRBYG05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2517129 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე პრობლემები და პერსპექტივები (MPPLT05) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-203ც |
--- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-2 |
მერქნული მასალების დამუშავების ტექნოლოგიის და მოწყობილობების თანამედროვე პრობლემები და პერსპექტივები (MPPTM05) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
7-15:00 | --- | --- | მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) პრაქტიკული გელაშვილი იგორ 01-201ც |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე პრობლემები და პერსპექტივები (MPPLT05) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-203ც |
მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) ლექცია გელაშვილი იგორ 01-201ც |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მერქნული მასალების დამუშავების ტექნოლოგიის და მოწყობილობების თანამედროვე პრობლემები და პერსპექტივები (MPPTM05) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ავტომატიზებული კომპლექსები პოლიგრაფიაში (AU0TP05) პრაქტიკული ლებანიძე ვალერი 01-704 |
საგამომცემლო საქმე და ტექნოლოგიები (PUBUT05) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-707 |
პოლიგრაფიული წარმოების ტექნოლოგია და პრესპექტივები (PRTE P05) პრაქტიკული ლებანიძე ვალერი 01-707 |
კაბადონის ელექტრონული ფორმირება (ELFOK05) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-707 |
პოლიგრაფიული წარმოების ტექნოლოგია და პრესპექტივები (PRTE P05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | საბროშურე საამკინძაო მოწყობილობები (BRBYG05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
კაბადონის ელექტრონული ფორმირება (ELFOK05) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-707 |
პოლიგრაფიული მასალათმცოდნეობა (PRTEM05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
პოლიგრაფიული მასალათმცოდნეობა (PRTEM05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | საგამომცემლო საქმე და ტექნოლოგიები (PUBUT05) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-707 |
საბროშურე საამკინძაო მოწყობილობები (BRBYG05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- | ||
10-18:00 | --- | ავტომატიზებული კომპლექსები პოლიგრაფიაში (AU0TP05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-707 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106324 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | მულჩირების გავლენა ნიადაგის თბურ და წყლოვან მახასიათებლებზე (MULCH10) პრაქტიკული ყრუაშვილი ირაკლი 11-305 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მულჩირების გავლენა ნიადაგის თბურ და წყლოვან მახასიათებლებზე (MULCH10) ლექცია ყრუაშვილი ირაკლი 11-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლიანდაგის მოწყობის ნორმატიულ-ტექნიკური ბაზის ოპტიმიზაცია (TNTBO05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-670 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ლიანდაგის მოწყობის ნორმატიულ-ტექნიკური ბაზის ოპტიმიზაცია (TNTBO05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-621 |
--- | --- | --- | ლიანდაგის მოწყობის ნორმატიულ-ტექნიკური ბაზის ოპტიმიზაცია (TNTBO05) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-565 |
7-15:00 | --- | --- | --- | სამთო რკინიგზებზე მატარებლების მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (MRTMS05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
||
8-16:00 | ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი და შეფასება (RTCCE05) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ 01-681 |
--- | ლიანდაგის მოწყობის ნორმატიულ-ტექნიკური ბაზის ოპტიმიზაცია (TNTBO05) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი და შეფასება (RTCCE05) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-681 |
--- | სამთო რკინიგზებზე მატარებლების მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (MRTMS05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-675 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251665 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გზების გაფორმება და კეთილმოწყობა (MOAR105) საკურსო მელაძე ზურაბი 01-561 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გზების გაფორმება და კეთილმოწყობა (MOAR105) ლექცია მელაძე ზურაბი 01-620 |
6-14:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ფენილების რეაბილიტაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTRS105) პრაქტიკული ბურდულაძე ალექსი 01-620 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლუატაცია რთული რელიეფის პირობებში (EARA105) ლექცია ბეჟანიშვილი მალხაზი 01-210ც |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სტიქიური მოვლენები და საავტომობილო გზები (NDTB101) ლექცია ბეჟანიშვილი მალხაზი 01-554 |
--- | სტიქიური მოვლენები და საავტომობილო გზები (NDTB101) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი 01-564 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლუატაცია რთული რელიეფის პირობებში (EARA105) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი მალხაზი 01-550 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ფენილების რეაბილიტაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTRS105) ლექცია ბურდულაძე ალექსი 01-566 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-2 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების კვლევა–ძიება და დაპროექტება (RDHA105) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-564 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-2 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება რთული რელიეფის პირობებში (SGADRRP05) საკურსო ელოშვილი ნანა 01-550 |
7-15:00 | --- | საავტომობილო მაგისტრალების დაპროექტება (DSOH105) პრაქტიკული ჯღამაია ვახტანგ 01-566 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება რთული რელიეფის პირობებში (SGADRRP05) პრაქტიკული ელოშვილი ნანა 01-565 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | საავტომობილო მაგისტრალების დაპროექტება (DSOH105) ლექცია ჯღამაია ვახტანგ 01-561 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251647კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვების მრეწველობის ნარჩენები და მათი გამოყენება (WASTE05GA1-LP) პრაქტიკული ბაღათურია ნუგზარ 01-565 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვების მრეწველობის ნარჩენები და მათი გამოყენება (WASTE05GA1-LP) ლექცია ბაღათურია ნუგზარ 01-619 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფუტკრის პროდუქტების ინტენსიური ტექნოლოგიური პროცესები (HONPR 05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მარიამი 01-659 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-307ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-307ბ |
ხორცის მორფოლოგია და ჰისტოლოგია (BCFNF 05) ლექცია გოგოლი გიული 01-664 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | პედაგოგიკა (PEDAG05) ლექცია ლომაძე ინგა 01-659 |
ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლაბორატორიული ოთხოზორია ნონა 06-307ბ |
სურსათის მეცნიერების საფუძვლები (BFS0005) ლექცია ორმოცაძე მედეა 01-659 |
--- | --- |
9-17:00 | ხორცის მორფოლოგია და ჰისტოლოგია (BCFNF 05) პრაქტიკული გოგოლი გიული 01-660 |
პედაგოგიკა (PEDAG05) ლაბორატორიული ლომაძე ინგა 01-660 |
სურსათის მეცნიერების საფუძვლები (BFS0005) პრაქტიკული ორმოცაძე მედეა 01-665 |
--- | --- | |
10-18:00 | ფუტკრის პროდუქტების ინტენსიური ტექნოლოგიური პროცესები (HONPR 05) ლექცია ხოსიტაშვილი მარიამი 01-660 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251747კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ხორცის მორფოლოგია და ჰისტოლოგია (BCFNF 05) ლექცია გოგოლი გიული 01-664 |
--- | ეთეროვანი ზეთების წარმოების თეორია (ESENT05) პრაქტიკული ქაჯაია ლუიზა 01-665 |
--- | --- |
7-15:00 | ღვინოების წარმოების პროცესები (THWAI 05) პრაქტიკული ორმოცაძე მედეა 01-659 |
სურსათის ბიოქიმია (BIOCH05) პრაქტიკული უთურაშვილი ეთერ 01-660 |
სურსათის მეცნიერების საფუძვლები (BFS0005) ლექცია გელაშვილი იგორ 01-659 |
--- | --- | |
8-16:00 | სურსათის მეცნიერების საფუძვლები (BFS0005) პრაქტიკული გელაშვილი იგორ 01-659 |
ეთეროვანი ზეთების წარმოების თეორია (ESENT05) ლექცია ქაჯაია ლუიზა 01-660 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | ||
9-17:00 | ღვინოების წარმოების პროცესები (THWAI 05) ლექცია ორმოცაძე მედეა 01-664 |
ხორცის მორფოლოგია და ჰისტოლოგია (BCFNF 05) პრაქტიკული გოგოლი გიული 01-665 |
სურსათის ბიოქიმია (BIOCH05) ლექცია უთურაშვილი ეთერ 01-660 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251747მ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კრიოგენული ტექნიკა (CT00005) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-664 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაცივარი მანქანების თბოგადამცემი აპარატები (HTDR005) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-664 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) ლექცია კობახიძე ლერი 01-664 |
--- | --- | სამრეწველო საწარმოთა საერთო დანიშნულების მოწყობილობები (EGPIM05) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 01-659 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | სამრეწველო საწარმოთა საერთო დანიშნულების მოწყობილობები (EGPIM05) ლექცია გუგულაშვილი გივი 01-659 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | კრიოგენული ტექნიკა (CT00005) ლექცია მეგრელიძე თამაზი 01-660 |
კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) პრაქტიკული კობახიძე ლერი 01-664 |
--- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტი-1 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა-მაგისტრატურა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2516112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2517112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) პრაქტიკული *** *** *** 01-714 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია *** *** *** 01-714 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-561 |
საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) ლექცია ზეიკიძე ვაჟა 01-620 |
--- | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-712 |
7-15:00 | --- | რისკის და დაზღვევის მენეჯმენტი (RISKM05G2) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-201ც |
საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) პრაქტიკული ზეიკიძე ვაჟა 01-565 |
--- | საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-712 |
|
8-16:00 | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) პრაქტიკული სვანიძე მაყვალა 01-714 |
აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) ლექცია ბიჭიაშვილი ოლეგ 01-203ც |
ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-564 |
საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) პრაქტიკული სვანიძე მაყვალა 01-713 |
--- | |
9-17:00 | აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) პრაქტიკული ბიჭიაშვილი ოლეგ 01-203ც |
--- | რისკის და დაზღვევის მენეჯმენტი (RISKM05G2) პრაქტიკული ამანათაშვილი იასონი 01-203ც |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა-დოქტორანტურა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მრეწველობისა და მანქანათმშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EOMBI05) პრაქტიკული ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-712 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მრეწველობისა და მანქანათმშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EOMBI05) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-712 |
--- |
9-17:00 | --- | ტრანსპორტის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (TEO0105) პრაქტიკული ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-713 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ტრანსპორტის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (TEO0105) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-713 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური სისტემის პრობლემები (MTFSP05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-584 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სარკინიგზო ტრანსპორტის თანამედროვე პრობლემები (ORT1905) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-441 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საავტომობილო გზების სატრანსპორტო–საექსპლუატაციო თვისებების გაუმჯობესების ძირითადი მიმართულებები (MDITP01) ლექცია ბურდულაძე ალექსი 01-683 |
--- | --- | საგზაო ინფრასტრუქტურაში მესამე ათასწლეულის შესაბამი ტექნოლოგიების შექმნის მეთოდოლოგიური საფუძვლები (MBTTM05) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-621 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
507650 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
507651 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
507655 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64115 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DEPBU06) საკურსო ბოსტანაშვილი დავით 01-511ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-407ც |
--- | საცხოვრებელი შენობების და კომპლექსების პროექტირება (DESRB06) საკურსო ტატიშვილი ბესარიონ 01-507ც |
--- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-403ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
||||||||||||||||
5-13:00 | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ცინაძე ზაალ 01-544 |
--- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-305ც |
|
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) პრაქტიკული დავითაია მაია 01-303ც |
|
--- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-501ც |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-409 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64116 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ 01-407 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ფიტოდიზაინი (PHYTO06) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-609ც |
||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-407ც |
|
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-403ც |
--- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-403ც |
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) პრაქტიკული დავითაია მაია 01-303ც |
||||||||
5-13:00 | საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DEPBU06) საკურსო ბუზალაძე ნოდარი 01-501ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-305ც |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საცხოვრებელი შენობების და კომპლექსების პროექტირება (DESRB06) საკურსო გელაშვილი ვაჟა 01-511ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
--- | ||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) საკურსო ნაცვლიშვილი გია 01-316ც |
--- | --- | ფიტოდიზაინი (PHYTO06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-409 |
--- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-509ც |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64117 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-509ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-407ც |
--- | ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-403ც |
არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-403ც |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) საკურსო ნაცვლიშვილი გია 01-314ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-305ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-601ც |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) პრაქტიკული დავითაია მაია 01-207ც |
|
--- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფიტოდიზაინი (PHYTO06) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-207ც |
საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DEPBU06) საკურსო ხოჯავა თეიმურაზ 01-511ც |
ფიტოდიზაინი (PHYTO06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საცხოვრებელი შენობების და კომპლექსების პროექტირება (DESRB06) საკურსო ნადირაძე გია 01-505ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64212 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) საკურსო ჩაჩავა ნინო 01-602ც |
--- | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
||||||||||||||||
3-11:00 | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა 01-601ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-405ც |
||||||||||||||||
5-13:00 | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-605ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-305ც |
არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) ლაბორატორიული ჩაჩავა ნინო 01-კ.ც.I.8 |
ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ 01-610ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი 01-601ც |
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-305ც |
მცირე დასახლების დაპროექტება (URBP106) საკურსო ფოჩხუა მარიკა 01-610ც |
ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-407ც |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-610ც |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია სანიკიძე თამაზ 01-403ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) საკურსო ჯავახიშვილი მაია 01-610ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64213 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) საკურსო ჩაჩავა ნინო 01-508ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა 01-611ც |
|
--- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
||||||||
3-11:00 | --- | მცირე დასახლების დაპროექტება (URBP106) საკურსო ნახუცრიშვილი ოთარ 01-609ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-405ც |
||||||||
5-13:00 | --- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-305ც |
|
--- | --- | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-610ც |
||||||||
6-14:00 | --- | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-305ც |
|
ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-407ც |
--- | ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ 01-602ც |
||||||||
7-15:00 | --- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი 01-605ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) ლაბორატორიული ჩაჩავა ნინო 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია სანიკიძე თამაზ 01-403ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) საკურსო ფოჩხუა მარიკა 01-601ც |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-605ც |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64214 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) საკურსო ჩაჩავა ნინო 01-608ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ 01-610ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-605ც |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-405ც |
||||||||
5-13:00 | --- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-305ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) საკურსო ფოჩხუა მარიკა 01-610ც |
არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) ლაბორატორიული ჩაჩავა ნინო 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-305ც |
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა 01-602ც |
ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-407ც |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-609ც |
--- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | მცირე დასახლების დაპროექტება (URBP106) საკურსო მურღულია ირაკლი 01-211ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია სანიკიძე თამაზ 01-403ც |
--- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი 01-601ც |
--- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64313 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო ქოჩლაძე ნათია 01-312ც |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-312ც |
--- | ინტერიერის კომპიუტერული მოდელირება (INTKM06) ლაბორატორიული ხოსრუაშვილი გურამი 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) ლექცია სალუქვაძე ქეთევან 01-403ც |
||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-318ც |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლაბორატორიული ლეკიშვილი მაგდა 01-215ც |
--- | --- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლექცია ბერიძე ლევან 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მცირე არქიტექტურული ფორმების დიზაინ–პროექტი (DARE106) საკურსო დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-312ც |
--- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64314 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მცირე არქიტექტურული ფორმების დიზაინ–პროექტი (DARE106) საკურსო კარა-მურზა ზურაბ 01-307ც |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) ლექცია სალუქვაძე ქეთევან 01-403ც |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-508ც |
--- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლაბორატორიული ლეკიშვილი მაგდა 01-215ც |
აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლექცია ბერიძე ლევან 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო ქოჩლაძე ნათია 01-209ც |
--- | ინტერიერის კომპიუტერული მოდელირება (INTKM06) ლაბორატორიული ხოსრუაშვილი გურამი 01-კ.ც.I.8 |
არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-312ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64315 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-410 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-312ც |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) ლექცია სალუქვაძე ქეთევან 01-403ც |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-318 |
შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ნებიერიძე ნიკოლოზ 01-544 |
არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-307ც |
||||||||
5-13:00 | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლაბორატორიული გაგაძე მზევინარ 01-215ც |
--- | --- | --- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ნებიერიძე ნიკოლოზ 01-544 |
არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-302ც |
||||||||
6-14:00 | ინტერიერის კომპიუტერული მოდელირება (INTKM06) ლაბორატორიული ხოსრუაშვილი გურამი 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლექცია ბერიძე ლევან 01-405ც |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-405ც |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64412 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ავეჯის დიზაინური დაპროექტების საფუძვლები (FURD106) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-510ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მცირე არქიტექტურული ფორმების დიზაინ–პროექტი (DARE106) საკურსო ხვედელიანი ნუგზარი 01-207ც |
სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სამგანზომილებიანი მოდელირება (3DMOE06) ლექცია კიკნაძე ზურაბ 01-407ც |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-403ც |
სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-511ც |
ფიტოდიზაინი (PHYTO06) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-312ც |
ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) პრაქტიკული მაისურაძე მარინე 01-602ც |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-209ც |
|
ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-407ც |
ფიტოდიზაინი (PHYTO06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-207ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული წულუკიძე გიორგი 01-307ც |
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64413 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ავეჯის დიზაინური დაპროექტების საფუძვლები (FURD106) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-510ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-605ც |
სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-312ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სამგანზომილებიანი მოდელირება (3DMOE06) ლექცია კიკნაძე ზურაბ 01-407ც |
მცირე არქიტექტურული ფორმების დიზაინ–პროექტი (DARE106) საკურსო ხვედელიანი ნუგზარი 01-207ც |
ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) პრაქტიკული მაისურაძე მარინე 01-609ც |
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-307ც |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-403ც |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული წულუკიძე გიორგი 01-314ც |
--- | --- | ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-407ც |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65110 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-305ც |
--- | --- | საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DEPBU06) საკურსო ქობულია ვასილ 01-508ც |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) პრაქტიკული დავითაია მაია 01-318ც |
--- | საცხოვრებელი შენობების და კომპლექსების პროექტირება (DESRB06) საკურსო ყიფიანი გიორგი 01-505ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-549 |
--- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-509ც |
|
შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ბუკია სპარტაკ 01-548 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-407ც |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-407ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-409 |
--- | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) საკურსო ნაცვლიშვილი გია 01-207ც |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-305ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65111 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-305ც |
|
--- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-511ც |
შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ბუკია სპარტაკ 01-409 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) პრაქტიკული დავითაია მაია 01-318ც |
|
არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) საკურსო ნაცვლიშვილი გია 01-314ც |
|||||||||
5-13:00 | --- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-549 |
საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DEPBU06) საკურსო გოგოლაშვილი თენგიზ 01-509ც |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-407ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-407ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-409 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-305ც |
საცხოვრებელი შენობების და კომპლექსების პროექტირება (DESRB06) საკურსო გოგოლაშვილი თენგიზ 01-511ც |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65112 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-305ც |
--- | საცხოვრებელი შენობების და კომპლექსების პროექტირება (DESRB06) საკურსო მელქაძე მედეა 01-511ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DEPBU06) საკურსო სვანაძე ზაზა 01-511ც |
--- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ბუკია სპარტაკ 01-549 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-549 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-410 |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-511ც |
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) პრაქტიკული დავითაია მაია 01-314ც |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-407ც |
არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) საკურსო ნაცვლიშვილი გია 01-209ც |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-407ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-409 |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-305ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65113 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-305ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DEPBU06) საკურსო ბარათაშვილი მამუკა 01-501ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-508ც |
შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-549 |
--- | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) საკურსო ნაცვლიშვილი გია 01-312ც |
||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-407ც |
საცხოვრებელი შენობების და კომპლექსების პროექტირება (DESRB06) საკურსო ბარათაშვილი მამუკა 01-501ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
--- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) პრაქტიკული დავითაია მაია 01-318ც |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები (ARCON06) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-407ც |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-409 |
--- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ბუკია სპარტაკ 01-408 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-305ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65210 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) პრაქტიკული ბოლქვაძე მერაბ 01-610ც |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-403ც |
არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) საკურსო ჩაჩავა ნინო 01-607ც |
--- | არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) ლაბორატორიული ჩაჩავა ნინო 01-კ.ც.I.8 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა 01-607ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-510ც |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | მცირე დასახლების დაპროექტება (URBP106) საკურსო სალუქვაძე მამუკა 01-607ც |
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-403ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-601ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია სანიკიძე თამაზ 01-407ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) საკურსო მახარაშვილი თენგიზი 01-303ც |
--- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი 01-601ც |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ 01-610ც |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-510ც |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65211 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-407ც |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ 01-605ც |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-403ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-602ც |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-510ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) პრაქტიკული ბოლქვაძე მერაბ 01-605ც |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-403ც |
--- | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (BCECO06) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა 01-610ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია სანიკიძე თამაზ 01-407ც |
პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი 01-610ც |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | მცირე დასახლების დაპროექტება (URBP106) საკურსო მურღულია ირაკლი 01-315ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) ლაბორატორიული ჩაჩავა ნინო 01-კ.ც.I.8 |
||||||||
9-17:00 | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურა (LANDA06) საკურსო ჯავახიშვილი მაია 01-611ც |
--- | --- | --- | ქალაქის საინჟინრო მოწყობა და ტრანსპორტი (CENTR06) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-510ც |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული კომპიუტერული გრაფიკა (COMGA06) საკურსო ჩაჩავა ნინო 01-505ც |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65310 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ინტერიერის კომპიუტერული მოდელირება (INTKM06) ლაბორატორიული ხოსრუაშვილი გურამი 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-403ც |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) ლექცია სალუქვაძე ქეთევან 01-305ც |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-308 |
--- | --- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლაბორატორიული ლეკიშვილი მაგდა 01-215ც |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-548 |
--- | --- |
|
აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლექცია ბერიძე ლევან 01-405ც |
--- | ||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-209ც |
--- | საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო ქოჩლაძე ნათია 01-312ც |
--- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ნებიერიძე ნიკოლოზ 01-413 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) საკურსო მუხიაშვილი გიორგი 01-318ც |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-544 |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65311 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინტერიერის კომპიუტერული მოდელირება (INTKM06) ლაბორატორიული ხოსრუაშვილი გურამი 01-კ.ც.I.8 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-408 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-403ც |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) ლექცია სალუქვაძე ქეთევან 01-305ც |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-312ც |
შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-407 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლაბორატორიული ლეკიშვილი მაგდა 01-215ც |
აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლექცია ბერიძე ლევან 01-405ც |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) საკურსო მუხიაშვილი გიორგი 01-307ც |
--- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ნებიერიძე ნიკოლოზ 01-413 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო ქოჩლაძე ნათია 01-312ც |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-544 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65312 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) საკურსო მუხიაშვილი გიორგი 01-307ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული კონსტრუქციები ინტერიერში (ARCIN06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) ლექცია სალუქვაძე ქეთევან 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლაბორატორიული ლეკიშვილი მაგდა 01-215ც |
|
--- | აკუსტიკა და განათება ინტერიერში (ACLIN06) ლექცია ბერიძე ლევან 01-405ც |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-406 |
--- | --- | შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) ლექცია ნებიერიძე ნიკოლოზ 01-413 |
არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-312ც |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-303ც |
შენობების საინჟინრო აღჭურვა (წყალმომარაგება და წყალარინება) (BEEWS01) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-549 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-544 |
--- | --- | ინტერიერის კომპიუტერული მოდელირება (INTKM06) ლაბორატორიული ხოსრუაშვილი გურამი 01-კ.ც.I.8 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65410 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-207ც |
ავეჯის დიზაინური დაპროექტების საფუძვლები (FURD106) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-510ც |
||||||||||||||||
5-13:00 | ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) პრაქტიკული მაისურაძე მარინე 01-608ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული წულუკიძე გიორგი 01-302ც |
--- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
||||||||||||||||
6-14:00 | სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-607ც |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | სამგანზომილებიანი მოდელირება (3DMOE06) ლექცია კიკნაძე ზურაბ 01-407ც |
მცირე არქიტექტურული ფორმების დიზაინ–პროექტი (DARE106) საკურსო როყვა გია 01-303ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-302ც |
|
ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-403ც |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65411 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული წულუკიძე გიორგი 01-314ც |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ავეჯის დიზაინური დაპროექტების საფუძვლები (FURD106) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-510ც |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და დიზაინი (ADIDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
||||||||||||||||
6-14:00 | ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) პრაქტიკული მაისურაძე მარინე 01-605ც |
|
მცირე არქიტექტურული ფორმების დიზაინ–პროექტი (DARE106) საკურსო დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-312ც |
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | სამგანზომილებიანი მოდელირება (3DMOE06) ლექცია კიკნაძე ზურაბ 01-407ც |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფორმათწარმოქმნა დიზაინში (SFORM06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-609ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | სიბრტყითი და მოცულობითი მოდელირება (FVMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6600 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-609ც |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
|
--- | --- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-305ც |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
|
--- | --- | --- | ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-510ც |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-510ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-207ც |
ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-403ც |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6601 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
|
--- | --- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-305ც |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-209ც |
--- | --- |
|
ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-510ც |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-510ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-609ც |
ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-403ც |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6602 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-305ც |
--- |
|
--- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-305ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
|
|
--- |
|
ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-510ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-510ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია შაიშმელაშვილი გიორგი 01-403ც |
არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-303ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-613ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6603 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-305ც |
||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-209ც |
|
|
დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია ძინძიბაძე პავლე 01-405ც |
არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONAR06) საკურსო შავაძე ზაქარია 01-613ც |
ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-407ც |
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-405ც |
--- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო კობიაშვილი გელა 01-511ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6604 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONAR06) საკურსო შავაძე ზაქარია 01-602ც |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო კობიაშვილი გელა 01-609ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- | --- | --- | დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია ძინძიბაძე პავლე 01-405ც |
არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- |
|
ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-407ც |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-405ც |
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-312ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6605 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-207ც |
--- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONAR06) საკურსო შავაძე ზაქარია 01-505ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
|
--- | --- | დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია ძინძიბაძე პავლე 01-405ც |
არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- | --- | ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-407ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო გოგოლაძე თამაზ 01-608ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6606 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო გოგოლაძე თამაზ 01-607ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-405ც |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-316ც |
არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-305ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია ძინძიბაძე პავლე 01-510ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
|
--- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) საკურსო ბერიძე გიორგი 01-316ც |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-510ც |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6607 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინტერიერის პროექტირების საფუძვლები (FINPL06) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-405ც |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება (URBPR06) ლექცია ძინძიბაძე პავლე 01-510ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | დიზაინის თეორიული საფუძვლები (THFDE06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
|
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო გოგოლაძე თამაზ 01-601ც |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) ლექცია წანწყენიშვილი გიორგი 01-510ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში (CONSA06) საკურსო ბერიძე გიორგი 01-303ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის ისტორია. ადრექრისტიანულიდან კლასიციზმამდე: საქართველო და მსოფლიო (AHECC06) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-209ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6700 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკის საფუძვლები (BAINF06) ლექცია გორგილაძე ბადრი 01-407ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-403ც |
|
--- | --- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-305ც |
არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-312ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-305ც |
|
|
--- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6701 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- |
|
გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკის საფუძვლები (BAINF06) ლექცია გორგილაძე ბადრი 01-407ც |
||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-403ც |
--- | --- | --- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-305ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-305ც |
--- |
|
--- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-405ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-307ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6702 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკის საფუძვლები (BAINF06) ლექცია გორგილაძე ბადრი 01-407ც |
||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-403ც |
--- |
|
|
არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-305ც |
|
|
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
--- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-312ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6703 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-305ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკის საფუძვლები (BAINF06) ლექცია გორგილაძე ბადრი 01-407ც |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-405ც |
|
--- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-305ც |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-305ც |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-207ც |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6704 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-305ც |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურული ინფორმატიკის საფუძვლები (BAINF06) ლექცია გორგილაძე ბადრი 01-405ც |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-405ც |
--- | --- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-316ც |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-510ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6705 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
არქიტექტურული ინფორმატიკის საფუძვლები (BAINF06) ლექცია გორგილაძე ბადრი 01-405ც |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-405ც |
--- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-318ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-510ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6706 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-305ც |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურული ინფორმატიკის საფუძვლები (BAINF06) ლექცია გორგილაძე ბადრი 01-405ც |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია კვინიკაძე ზურაბ 01-405ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-510ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
არქიტექტურა ჩვენს ირგვლივ: საქართველო და მსოფლიო (ARCGW06) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-314ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6707 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზიის მოკლე კურსი (GEOAR03) ლექცია ცუცქირიძე სერგო 03-239 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- (---) - *** *** *** |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული მაისურაძე მარინე 01-605ც |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მაისურაძე მარინე 01-405ც |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
64316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Дизайн-проект малых архитектурных форм (RSAFD06) практич. Работа ხაბეიშვილი ნინო 01-302ც |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Проектирование интерьера жилища (RDIRB06) практич. Работа ჩიგოგიძე თინათინ 01-207ც |
--- | Эпоха и стиль интерьера (RESTI06) практич. Работа ჩიგოგიძე თინათინ 01-303ც |
|
4-12:00 | Трёхмерное моделирование (R3DMO06) ლაბორატორიული ხოსრუაშვილი გურამი 01-კ.ც.I.8 |
Основы эргономики (RERGO06) практич. Работа წულუკიძე გიორგი 01-307ც |
Основы эргономики (RERGO06) лекция წულუკიძე გიორგი 01-305ც |
--- | Проектирование интерьера жилища (RDIRB06) практич. Работа ჩიგოგიძე თინათინ 01-302ც |
|
5-13:00 | Проектирование интерьера жилища (RDIRB06) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ 01-302ც |
--- | Цветоведение (RCHRO06) практич. Работа ხაბეიშვილი ნინო 01-316ც |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (HSUVN01) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
--- |
6-14:00 | Отделочные материалы в интерьере (RFMIN06) практич. Работа ჩიგოგიძე თინათინ 01-302ც |
--- | Дизайн-проект малых архитектурных форм (RSAFD06) практич. Работа ხაბეიშვილი ნინო 01-318ც |
--- | Цветоведение (RCHRO06) лекция ხაბეიშვილი ნინო 01-403ც |
Основы проектирования мебели (RBFUR06) практич. Работа წულუკიძე გიორგი 01-316ც |
7-15:00 | Отделочные материалы в интерьере (RFMIN06) лекция ჩიგოგიძე თინათინ 01-403ც |
--- | --- | --- | Дизайн-проект малых архитектурных форм (RSAFD06) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო 01-303ც |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Эпоха и стиль интерьера (RESTI06) лекция ჩიგოგიძე თინათინ 01-407ც |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | Основы проектирования мебели (RBFUR06) лекция წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6508 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
Основы градостроительной экологии (RBCBE06) практич. Работа სალუქვაძე გიორგი 01-316ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
Ландшафтная архитектура (RLANA06) лекция მახარაშვილი თენგიზი 01-403ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | Проектирование жилых зданий и комплексов (RDRBC 06) Курсовой проект თინიკაშვილი ბელა 01-511ც |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | Планирование небольших населенных пунктов (RSSPL06) Курсовой проект ხუციშვილი ლალი 01-602ც |
|
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
Ландшафтная архитектура (RLANA06) საკურსო ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-609ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | Проблемы современной архитектуры и искусства (RCPAA06) лекция იმნაძე ნინო 01-305ც |
--- | Основы градостроительной экологии (RBCBE06) лекция სალუქვაძე გიორგი 01-407ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | Проектирование общественного здания (RDPUB06) Курсовой проект თინიკაშვილი ბელა 01-501ც |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6608 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | Градостроительное проектирование (RURBP06) лекция ჩხეიძე ნინო 01-510ც |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | Введение в пластическое архитектурное моделирование (REARM06) Курсовой проект ტიტვინიძე ზურაბ 01-608ც |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | Введение в пластическое архитектурное моделирование (REARM06) лекция ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- | --- | --- | Архитектура вокруг нас (RARAU06) лекция ასათიანი ნათია 01-305ც |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | Конструкции в архитектуре (RCONA06) Курсовой проект წანწყენიშვილი გიორგი 01-314ც |
--- | Архитектура вокруг нас (RARAU06) практич. Работа ასათიანი ნათია 01-601ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | История Грузии (GEHISR7) лекция ხოხობაშვილი თამარი 01-303ც |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | Теоретические основы дизайна (RTHFD06) лекция დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- |
|
История Грузии (GEHISR7) практич. Работа ხოხობაშვილი თამარი 01-315ც |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | История архитектуры. От раннехристианского периода до классицизма (RAHCC06) практич. Работа ძიძიგური მაია 01-316ც |
--- |
|
--- | История архитектуры. От раннехристианского периода до классицизма (RAHCC06) лекция ძიძიგური მაია 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | Конструкции в архитектуре (RCONA06) лекция წანწყენიშვილი გიორგი 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6708 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | Введение в архитектуру (RINAR06) практич. Работа აბულაძე გურამ 01-609ც |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | Основы архитектурной графики (RBARG06) практич. Работа აბულაძე გურამ 01-601ც |
--- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | Основы Архитектурной композиции (RARCB06) лекция მუჯირი ვანდა 01-405ც |
--- | --- | Геодезия 1 (GDS01R3) лекция ცუცქირიძე სერგო 03-330 |
--- | Введение в архитектуру (RINAR06) лекция აბულაძე გურამ 01-510ც |
|||||||||||||||
7-15:00 | Основы Архитектурной композиции (RARCB06) практич. Работа მუჯირი ვანდა 01-607ც |
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 01-608ც |
--- | --- | --- | Основы архитектурной графики (RBARG06) практич. Работа აბულაძე გურამ 01-613ც |
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 01-605ც |
--- | Компьютерное проектирование (RCOMP06) лаборат.работа გორგილაძე ბადრი 01-212ც |
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
65001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ტექსტილის მასალათმცოდნეობა (TEXMA06) ლაბორატორიული გერგეშელიძე ლელა 01-კ.ც.I.8 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ტექსტილის მასალათმცოდნეობა (TEXMA06) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-605ც |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ხალიჩებისა და ფარდაგების ქსოვის ტექნოლოგია და მასალაში შესრულება (KTRAC06) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-511ც |
--- | სამოსის წარმოების თანამედროვე მანქანები და მათი პრაქტიკული გამოყენება (GMMPA06) ლექცია ფხაკაძე ნანი 01-405ც |
--- |
5-13:00 | ტექსტილის ნაწარმის სპეც. კომპოზიცია (SCTPR06) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-511ც |
--- | --- | გამოყენებითი ანტროპოლოგია და ბიომექანიკის საფუძვლები (ANTB106) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-407ც |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ანტროპოლოგია და ბიომექანიკის საფუძვლები (ANTB106) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი ლია 01-კ.ც.I.8 |
ტექსტილის ნაწარმის საწყისი ტექნოლოგიური დამუშავება (TPTPF06) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-305ც |
--- | ტექსტილის ნაწარმის საწყისი ტექნოლოგიური დამუშავება (TPTPF06) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი ლია 01-კ.ც.I.8 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ტექსტილის მასალათმცოდნეობა (TEXMA06) ლექცია ფხაკაძე ნანი 01-405ც |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | სამოსის წარმოების თანამედროვე მანქანები და მათი პრაქტიკული გამოყენება (GMMPA06) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-608ც |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
66001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სტილი და მოდა (STFAS06) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-511ც |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | კულტურული მემკვიდრეობა და მოდური ტენდენციები (CUHFT06) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი ლია 01-602ც |
--- | --- | --- | არქიტექტონიკა (ARCHT06) პრაქტიკული ფხაკაძე ნანი 01-507ც |
--- |
4-12:00 | სტილი და მოდა (STFAS06) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-510ც |
--- | ტექსტილის ნაკეთობათა მხატვრულ-დეკორატიული გაფორმების მეთოდები (TEDEM06) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-607ც |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | კომპოზიციის საფუძვლები (BASCO06) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-511ც |
|
6-14:00 | --- | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და მოდური ტენდენციები (CUHFT06) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-305ც |
ტექსტილის ნაკეთობათა მხატვრულ-დეკორატიული გაფორმების მეთოდები (TEDEM06) ლექცია ფხაკაძე ნანი 01-510ც |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული იმნაძე ნინო 02-505 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
67001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული ასათიანი ლიანა 01-509ც |
3-11:00 | --- | --- | --- | აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული ჩოფიკაშვილი მზია 01-402ა |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407ც |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორალი) (COREL06) პრაქტიკული ვაშაკიძე თეონა 01-501ც |
|
5-13:00 | ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორალი) (COREL06) პრაქტიკული ვაშაკიძე თეონა 01-509ც |
--- | --- | --- | ხელოვნების ისტორია (XELIST06) ლექცია ასათიანი ნათია 01-510ც |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა 01-501ც |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული ჩოფიკაშვილი მზია 01-402ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | წამყვანი თემა დღევანდელ არქიტექტურაში: „სუსტი ჩანაფიქრის“ შემდეგ (LTAPD06) ლექცია სანიკიძე თამაზ 01-405ც |
ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი - 3: რეგიონალიზმის გლობალური პირობა (NEOR306) ლექცია წულაძე ირინე 01-209ც |
ქართული ვერნაკულარული საცხოვრისი როგორც ნეომოდერნისტული მოდელი (GVHMA06) პრაქტიკული ყიფიანი გურამი 01-315ც |
--- |
8-16:00 | ძირითადი სწავლებანი და თეორიები XX საუკუნის არქიტექტურაში და ქართული პარადიგმები (STAGP06) ლექცია დავითაია მაია 01-405ც |
წამყვანი თემა დღევანდელ არქიტექტურაში: „სუსტი ჩანაფიქრის“ შემდეგ (LTAPD06) საკურსო ჩუბინიძე თამარ 000333888 01-214ც |
--- | ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი - 3: რეგიონალიზმის გლობალური პირობა (NEOR306) პრაქტიკული წულაძე ირინე 01-209ც |
ქართული ვერნაკულარული საცხოვრისი როგორც ნეომოდერნისტული მოდელი (GVHMA06) ლექცია ყიფიანი გურამი 01-403ც |
--- |
9-17:00 | მიმდინარე არქიტექტურის ინსტრუმენტები - 2 (INCA206) საკურსო შავიშვილი ნიკოლოზ 01-207ც |
ძირითადი სწავლებანი და თეორიები XX საუკუნის არქიტექტურაში და ქართული პარადიგმები (STAGP06) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-414ც |
დიდმალიანი და სივრცული არქიტექტურული კონსტრუქციები 3 (BSAC306) საკურსო მუხიაშვილი გიორგი 01-318ც |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | მიმდინარე არქიტექტურის ინსტრუმენტები - 2 (INCA206) ლექცია შავიშვილი ნიკოლოზ 01-207ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2017/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული კრიტიკა -1: მცირე არქიტექტურუ-ლი ობიექტის კვლევის მეთოდოლოგია (CRAR106) ლექცია დავითაია მაია 01-510ც |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჟურნალიზმი - 1 (JURN106) ლექცია ასათიანი ნათია 01-315ც |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ეროვნულობა XX საუკუნის ქართულ არქიტექტურაში (NMGAR06) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-314ც |
არქიტექტურული კრიტიკა -1: მცირე არქიტექტურუ-ლი ობიექტის კვლევის მეთოდოლოგია (CRAR106) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-211ც |
--- | ჟურნალიზმი - 1 (JURN106) პრაქტიკული ასათიანი ნათია 01-211ც |
--- | --- |
8-16:00 | ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი-1 (NEORO306) საკურსო წულაძე ირინე 01-315ც |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | ეროვნულობა XX საუკუნის ქართულ არქიტექტურაში (NMGAR06) ლექცია ძიძიგური მაია 01-315ც |
ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი-1 (NEORO306) ლექცია წულაძე ირინე 01-315ც |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი-1 (NEORO306) პრაქტიკული წულაძე ირინე 01-207ც |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/1/1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების დაპროექტების თეორიული საფუძვლები (TPDIN06) ლექცია იმნაძე ნინო 01-510ც |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | არქიტექტურული პროექტირება-4 (ARPR406) საკურსო მელქაძე მედეა 01-501ც |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/1/2 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების დაპროექტების თეორიული საფუძვლები (TPDIN06) ლექცია იმნაძე ნინო 01-510ც |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 |
|
|
არქიტექტურული პროექტირება-4 (ARPR406) საკურსო ნადირაძე გია 01-507ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/1/3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული პროექტირება-4 (ARPR406) საკურსო გელაშვილი ვაჟა 01-507ც |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- |
|
ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- |
|
სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების დაპროექტების თეორიული საფუძვლები (TPDIN06) ლექცია იმნაძე ნინო 01-510ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/11 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგია, ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (UEUEP06) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-407ც |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ურბანიზირებული და ბუნებრივი ლანდშაფტების ტერიტორიების ურთიერთობა ქალაქთმშენებლობითი ათვისების პროცესში (CUNLS06) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ურბანიზირებული და ბუნებრივი ლანდშაფტების ტერიტორიების ურთიერთობა ქალაქთმშენებლობითი ათვისების პროცესში (CUNLS06) პრაქტიკული სალუქვაძე გიორგი 01-214ც |
ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) პრაქტიკული სალუქვაძე გიორგი 01-302ც |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ქალაქის ეკოლოგიური გარემოს დაპროექტების საკითხები-2 (SECO206) პრაქტიკული კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-303ც |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | ქალაქის გარემოს კომპიუტერული მოდელირება 2 (CDUE206) ლაბორატორიული ქარსელაძე მარინე 01-კ.ც.I.8 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | ქალაქის ეკოლოგიური გარემოს დაპროექტების საკითხები-2 (SECO206) საკურსო კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-315ც |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) პრაქტიკული ფოჩხუა მარიკა 01-214ც |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ისტორიული განაშენების ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (HIURP06) პრაქტიკული კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-314ც |
ისტორიული განაშენების ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (HIURP06) ლექცია კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-405ც |
ისტორიული განაშენების ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (HIURP06) პრაქტიკული კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-315ც |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) ლექცია ფოჩხუა მარიკა 01-405ც |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | ურბანული რეკონსტრუქციის კომპიუტერული უზრუნველყოფა-2 (CSUR206) ლაბორატორიული ქარსელაძე მარინე 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერიერის საპროექტო დოკუმენტაციის ავტომატიზირებული ფორმირება 2 (AFDI206) ლაბორატორიული ქოჩლაძე ნათია 01-215ც |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ავეჯის ძირითადი სტილები (MSTFU06) ლექცია მჭედლიშვილი ვალერი 01-510ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ინტერიერის საპროექტო დოკუმენტაციის ავტომატიზირებული ფორმირება 2 (AFDI206) ლაბორატორიული ქოჩლაძე ნათია 01-215ც |
ვიტრაჟის დიზაინი (STGLD06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-305ც |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | სამრეწველო შენობების ინტერიერი (IINDB06) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ვალერი 01-312ც |
სამრეწველო შენობების ინტერიერი (IINDB06) საკურსო მჭედლიშვილი ვალერი 01-207ც |
--- | საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერი (INPBL06) საკურსო ჩიგოგიძე თინათინ 01-207ც |
--- |
11-19:00 | --- | ავეჯის ძირითადი სტილები (MSTFU06) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ვალერი 01-209ც |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერი (INPBL06) პრაქტიკული ჩიგოგიძე თინათინ 01-316ც |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | კომპოზიცია და კოლორისტიკა საბაღო-საპარკო დიზაინში (COCDP06) ლექცია მჭედლიშვილი ვალერი 01-510ც |
დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) პრაქტიკული კარა-მურზა ზურაბ 01-207ც |
ტერიტორიის კეთილმოწყობა (LANDS06) საკურსო კარა-მურზა ზურაბ 01-307ც |
--- | --- |
8-16:00 | ფოტო-ვიდეო ხელოვნება (PVART06) პრაქტიკული დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-302ც |
კომპოზიცია და კოლორისტიკა საბაღო-საპარკო დიზაინში (COCDP06) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ვალერი 01-314ც |
დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) საკურსო ხვედელიანი ნუგზარი 01-316ც |
ფოტო-ვიდეო ხელოვნება (PVART06) პრაქტიკული დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-207ც |
--- | |
9-17:00 | კომპოზიცია და კოლორისტიკა საბაღო-საპარკო დიზაინში (COCDP06) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ვალერი 01-316ც |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | ტერიტორიის კეთილმოწყობა (LANDS06) პრაქტიკული როყვა გია 01-316ც |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დიდმალიანი და სივრცული არქიტექტურული კონსტრუქციები 3 (BSAC306) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-403ც |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო ნაგებობების არქიტექტურა და კონსტრუქციები 3 (AENS306) პრაქტიკული ფირცხალავა ვახტანგ 01-209ც |
|
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო ნაგებობების არქიტექტურა და კონსტრუქციები 3 (AENS306) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-510ც |
საინჟინრო ნაგებობების არქიტექტურა და კონსტრუქციები 3 (AENS306) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-307ც |
დაპროექტების ფუნქციური საფუძვლები (FUNDB06) საკურსო მჭედლიძე დონარა 01-207ც.1 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | დიდმალიანი და სივრცული არქიტექტურული კონსტრუქციები 3 (BSAC306) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-414ც |
--- | დაპროექტების ფუნქციური საფუძვლები (FUNDB06) პრაქტიკული მჭედლიძე დონარა 01-302ც |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) ლექცია სალუქვაძე მამუკა 01-305ც |
დიდმალიანი და სივრცული არქიტექტურული კონსტრუქციები 3 (BSAC306) პრაქტიკული მუხიაშვილი გიორგი 01-214ც |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | დაპროექტების ფუნქციური საფუძვლები (FUNDB06) ლექცია მჭედლიძე დონარა 01-405ც |
ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა 01-610ც |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2017/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერიერის მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (DEFIN06) პრაქტიკული დათუკიშვილი დიანა 01-416ც |
7-15:00 | --- | ინტერიერის ძირითადი სტილები (MSTIN06) პრაქტიკული ხაჭაპურიძე მზია 01-416ც |
ინტერიერის მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (DEFIN06) საკურსო დათუკიშვილი დიანა 01-314ც |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ერგონომიკა (ERGON06) პრაქტიკული წულუკიძე გიორგი 01-505ც |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ინტერიერის პროექტირება (INTPL06) პრაქტიკული სალუქვაძე ქეთევან 01-505ც |
ინტერიერის პროექტირება (INTPL06) საკურსო სალუქვაძე ქეთევან 01-416ც |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | ერგონომიკა (ERGON06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-403ც |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ინტერიერის ძირითადი სტილები (MSTIN06) ლექცია მჭედლიშვილი ვალერი 01-506ც |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2017/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დიზაინური დაგეგმარების საფუძვლები (BDESE06) პრაქტიკული ხვედელიანი ნუგზარი 01-505ც |
7-15:00 | --- | --- | ერგონომიკა (ERGON06) პრაქტიკული წულუკიძე გიორგი 01-315ც |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ქალაქის კოლორისტიკა (COLCI06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-505ც |
ქალაქის კოლორისტიკა (COLCI06) პრაქტიკული ხაბეიშვილი მარიამ 01-416ც |
დიზაინური დაგეგმარების საფუძვლები (BDESE06) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი 01-315ც |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | ურბანული სივრცის დიზაინური ორგანიზება (DOUEN06) საკურსო დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-416ც |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | ურბანული სივრცის დიზაინური ორგანიზება (DOUEN06) ლექცია დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-315ც |
ერგონომიკა (ERGON06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-403ც |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2015/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/9/02 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2015/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2016/8/02 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2017/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სივრცე,ფორმა კომპოზიცია:არქიტექტურული ფიზიკა დღეს (SPFOG06-f) ლექცია ბერიძე ლევან 01-316ც |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სივრცე,ფორმა,კომპოზიცია:თანამედროვე არქიტექტურული კონსტრუქციები (SPFOG06-G) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-318ც |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2017/9/02 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული ნალექი (ARRES06) ლექცია შავიშვილი ნიკოლოზ 01-214ც |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112410 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | დასავლური საარჩევნო ტექნოლოგიები (TEW0007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-806ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-817ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-813ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-817ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | დასავლური საარჩევნო ტექნოლოგიები (TEW0007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ევროპული დემოკრატია: ევოლუცია და მოდელები (EDEM007-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-806ა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის რეგიონული ინტეგრაცია (RIE0007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-811ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ევროკავშირის რეგიონული ინტეგრაცია (RIE0007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-817ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული აბულაძე მარიამ 04 06-810ა |
--- | --- | --- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-811ა |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) ლექცია აბულაძე მარიამ 04 06-811ა |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ევროპული დემოკრატია: ევოლუცია და მოდელები (EDEM007-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-806ა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის რეგიონული ინტეგრაცია (RIE0007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ევროკავშირის რეგიონული ინტეგრაცია (RIE0007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-817ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-811ა |
|
8-16:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული აბულაძე მარიამ 04 06-809ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) ლექცია აბულაძე მარიამ 04 06-811ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ევროპული ინტეგრაცია (EUI0007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-808ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-813ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ევროპული ინტეგრაცია (EUI0007-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-813ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ევროპის სამართლის საფუძვლები (BEL0007-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-813ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-602ბ |
ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ბ |
--- | --- | --- | ევროპის სამართლის საფუძვლები (BEL0007-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ბაქარ 06-809ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული კუპრაშვილი ჰენრი 06-809ა |
სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული კუტუბიძე იაშა 06-809ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-811ა |
||
6-14:00 | --- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია კუტუბიძე იაშა 06-812ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-812ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-817ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112711 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-817ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-810ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-916ა |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური 3) (FLNE307-P ) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-915ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ბ |
--- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- |
6-14:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-904ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა 06-916ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-909ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ა |
--- | უცხოური ენა (რუსული 3) (FLNR307-P) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-911ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ბ |
--- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ბ |
--- |
5-13:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-915ბ |
--- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- |
6-14:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-923ბ |
--- |
8-16:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თეო 06-923ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფო 06-908ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-909ბ |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ბ |
--- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ბ |
--- |
5-13:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-902ბ |
--- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- |
6-14:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-915ა |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-904ა |
--- |
7-15:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-902ბ |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 3) (FLNE307-P ) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-902ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-909ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ცინცაძე რევაზ 06-904ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-910ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 02 06-923ბ |
--- |
4-12:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან 06-919ბ |
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-904ბ |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-910ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა 06-915ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650E | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ცინცაძე რევაზ 06-904ბ |
--- |
2-10:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-911ბ |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-910ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-915ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-904ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-904ბ |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-910ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-916ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 02 06-908ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თეო 06-908ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ცინცაძე რევაზ 06-904ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-910ბ |
--- |
3-11:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-902ბ |
--- | უცხოური ენა (რუსული 3) (FLNR307-P) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-915ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-904ბ |
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-911ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-904ბ |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-910ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-911ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 02 06-911ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650G | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-915ბ |
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-916ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- | ||
3-11:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
--- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | უცხოური ენა (რუსული 3) (FLNR307-P) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-923ბ |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-917ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-910ბ |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თეო 06-917ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-917ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 02 06-916ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- |
3-11:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-915ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
--- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფო 06-917ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-902ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-910ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650I | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-916ა |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფო 06-919ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-902ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-910ბ |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650J | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-908ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-902ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-919ბ |
|
6-14:00 | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-904ა |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული კუპრაშვილი ჰენრი 06-917ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-911ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ბ |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-904ბ |
||
9-17:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ჩქოფოია სოფო 06-909ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ჟველია ნონა 06-911ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-902ბ |
--- | --- |
5-13:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-915ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ბ |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-904ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-904ა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
--- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-904ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
--- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-919ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ 06-916ა |
||
7-15:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ბ |
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ჩქოფოია სოფო 06-909ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-904ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-916ა |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 5587 06-902ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-911ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-919ბ |
--- |
4-12:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-910ბ |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ 06-902ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-923ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750E | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-916ა |
--- |
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-910ბ |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-911ბ |
--- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-916ა |
--- |
5-13:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-919ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-904ა |
|
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-917ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-919ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ჟველია ნონა 06-902ბ |
--- | --- |
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-910ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-915ა |
--- | --- |
5-13:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-915ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-915ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750G | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-908ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-910ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-904ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-908ბ |
6-14:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-908ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-916ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სონღულაშვილი ვახტანგ 06-910ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-919ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-910ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-904ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
5-13:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-923ბ |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-917ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-908ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-910ბ |
6-14:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-916ა |
|||
7-15:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სონღულაშვილი ვახტანგ 06-910ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-902ბ |
|
8-16:00 | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750I | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-904ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-923ბ |
პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-910ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-904ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-909ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-904ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-923ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სონღულაშვილი ვახტანგ 06-910ბ |
--- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 5587 06-904ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-911ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750J | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მამფორია გოგა 7485 06-911ბ |
--- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-909ბ |
6-14:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-904ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-904ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-917ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-904ა |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-919ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750K | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-909ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მამფორია გოგა 7485 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-904ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-909ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-904ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-904ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-911ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
8-16:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750L | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მამფორია გოგა 7485 06-917ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-915ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-909ბ |
|
6-14:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-915ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-904ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-904ბ |
7-15:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-915ა |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750M | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-919ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სონღულაშვილი ვახტანგ 06-910ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-909ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-915ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-910ბ |
5-13:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-919ბ |
პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მამფორია გოგა 7485 06-904ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-915ა |
--- |
8-16:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-916ა |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სონღულაშვილი ვახტანგ 06-910ბ |
3-11:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-919ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-909ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-916ა |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-910ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მამფორია გოგა 7485 06-908ბ |
--- | --- |
8-16:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-904ა |
--- | --- |
10-18:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750O | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მამფორია გოგა 7485 06-911ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სონღულაშვილი ვახტანგ 06-910ბ |
3-11:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-910ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-909ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-910ბ |
|
5-13:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ჟველია ნონა 06-917ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-909ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-915ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750P | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-908ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-917ბ |
--- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული მადუაშვილი გიორგი 06-919ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-910ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-909ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-911ბ |
--- | --- |
7-15:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-904ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-904ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული დარჩია თამარ 888574 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750Q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-902ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-904ა |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-910ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-904ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-904ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული მადუაშვილი გიორგი 06-908ბ |
პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული დარჩია თამარ 888574 06-923ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750R | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ჩანადირი აკაკი 07 06-923ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ჩანადირი აკაკი 07 06-904ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-923ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-916ა |
--- |
7-15:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112450KER | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ბაქარ 06-911ბ |
--- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ბაძაღუა მალხაზ 06-909ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია ჯულაყიძე მაკა 09 06-910ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თეო 06-908ბ |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია აბულაძე მარიამ 04 06-910ბ |
--- | |
6-14:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-909ბ |
--- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-908ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-904ბ |
--- | --- | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-902ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ბაძაღუა მალხაზ 06-917ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112450SAJ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (PAL1107-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-902ბ |
ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია ჯულაყიძე მაკა 09 06-910ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-908ბ |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-902ბ |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (PAL1107-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ბაქარ 06-916ა |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია აბულაძე მარიამ 04 06-909ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული აბაკელია ვაჟა 06-911ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-911ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-910ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112450SAS | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ბაქარ 06-911ბ |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (PAL1107-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-902ბ |
--- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-923ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-902ბ |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-915ა |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (PAL1107-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-915ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-904ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-911ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ბაძაღუა მალხაზ 06-904ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112450SIS | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ბ |
ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) ლექცია კვირიკაშვილი ვასილ 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-910ბ |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ნიშნიანიძე ნინო 06-923ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია კვირიკაშვილი ვასილ 06-910ბ |
--- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-915ა |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-919ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-915ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-910ბ |
--- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-916ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112451KER | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თეო 06-917ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ბაძაღუა მალხაზ 06-909ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-904ა |
ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია ჯულაყიძე მაკა 09 06-910ბ |
--- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-916ა |
|
5-13:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია აბულაძე მარიამ 04 06-910ბ |
|||
6-14:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ბაქარ 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ბაძაღუა მალხაზ 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112451SIS | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-915ა |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-904ა |
2-10:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ბ |
ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) ლექცია კვირიკაშვილი ვასილ 06-909ბ |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-910ბ |
--- | ||
4-12:00 | ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია კვირიკაშვილი ვასილ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-902ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-919ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-910ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112452KER | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია ჯულაყიძე მაკა 09 06-910ბ |
ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ბაქარ 06-915ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-915ა |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თეო 06-923ბ |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-917ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია აბულაძე მარიამ 04 06-909ბ |
--- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-904ბ |
--- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული აბაკელია ვაჟა 06-902ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია აბაკელია ვაჟა 06-910ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112452SIS | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-908ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ნიშნიანიძე ნინო 06-915ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-910ბ |
საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-917ბ |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-904ა |
--- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-909ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-910ბ |
--- | ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-909ბ |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-915ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112453SIS | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-917ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ბ |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-911ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-923ბ |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-910ბ |
--- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-915ბ |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-909ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-910ბ |
--- | ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-909ბ |
--- | --- | ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-915ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112454SIS | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-915ა |
--- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-904ბ |
ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-923ბ |
--- | ქმედების დანაშაულად კვალიფიკაცია (CRL0707-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-908ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-908ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ბაძაღუა მალხაზ 06-904ა |
--- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-915ა |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული აბულაძე მარიამ 04 06-902ბ |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-917ბ |
სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ 06-915ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | პროფესიული გერმანული 1 (PROFGER07) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-919ბ |
||
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-904ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ხუნაშვილი ნინო 06-915ბ |
--- | --- |
7-15:00 | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-910ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) პრაქტიკული კაპანაძე თამარ 06-923ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ციალა 06-909ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550B | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ხუნაშვილი ნინო 06-911ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-904ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-909ბ |
--- |
|
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბექა 06-915ა |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-916ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-910ბ |
--- | |||||||||
9-17:00 | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-908ბ |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ციალა 06-909ბ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-908ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) პრაქტიკული გოგშელიძე ზურა 06-908ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-904ბ |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო 06-904ა |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-904ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფო 06-923ბ |
--- | --- |
7-15:00 | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-910ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ციალა 06-909ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-904ა |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-910ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ 06-923ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-916ა |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-904ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ციალა 06-904ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550E | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბექა 06-919ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო 06-919ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-910ბ |
2-10:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ბ |
|||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-904ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ციალა 06-904ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-910ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ბ |
3-11:00 | პროფესიული რუსული-1 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო 06-904ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფო 06-919ბ |
--- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-919ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-904ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-919ბ |
--- |
10-18:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ციალა 06-904ბ |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550G | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-917ბ |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-908ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-915ბ |
სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ 06-916ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-902ბ |
--- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
--- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-909ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-910ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია გოგნიაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-917ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-916ა |
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-902ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-923ბ |
--- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
--- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-909ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-910ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია გოგნიაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-904ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550I | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-917ბ |
|
3-11:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-909ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-910ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია გოგნიაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-917ბ |
--- |
9-17:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-919ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-902ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112550J | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-915ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-902ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-908ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-904ა |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-904ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-911ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-919ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | პროფესიული რუსული-1 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-916ა |
--- | --- |
9-17:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-902ბ |
--- | სისხლის სამართალი (დანაშაულის სხვა სახეები) (CRL0307-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-911ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (CRL0407-LS) ლექცია გოგნიაშვილი ნინო 06-917ბ |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111663 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე 06-605ბ |
ალბათობის სტატისტიკა (ALBA06) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-715ბ |
--- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ცაავა გიორგი 06-709ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-702ბ |
--- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-603ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | ალბათობის სტატისტიკა (ALBA06) ლექცია ობგაძე თამაზ 06-703ბ |
საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული ყურაშვილი გუგული 06-708ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-702ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-704ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111763 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) практич. Работа ხოხობაშვილი თამარი 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Введение философии (INPHIR7) лекция ბურჯალიანი არსენ 06-715ა |
4-12:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ 06-410ბ |
--- | --- | --- | Введение философии (INPHIR7) практич. Работа ბურჯალიანი არსენ 06-715ა |
5-13:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 06-413ბ |
--- | Информационные технологии - 1 (INFB108-LB) лекция ბარდაველიძე ხათუნა 06-707ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) лекция ხოხობაშვილი თამარი 06-715ა |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112463 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMAN02-LB) პრაქტიკული ჩეჩელაშვილი მაია 06-710ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMAN02-LB) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-707ბ |
|
3-11:00 | --- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-711ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ბოლქვაძე ანა 06-714ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-705ბ |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) პრაქტიკული ჩეჩელაშვილი მაია 06-711ბ |
|
6-14:00 | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ჩეჩელაშვილი მაია 06-710ბ |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-716ბ |
ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) პრაქტიკული ჩეჩელაშვილი მაია 06-710ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) პრაქტიკული ბოლქვაძე ანა 06-715ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112464 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია ცაავა გიორგი 06-702ბ |
--- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-713ბ |
3-11:00 | --- | --- | ბანკის საოპერაციო დღის სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-705ბ |
--- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-711ბ |
|
4-12:00 | --- | ბანკის საოპერაციო დღის სისტემები (BANOPD07) ლაბორატორიული ბარბაქაძე ნათელა 06-132ა.2 |
--- | --- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია ცაავა გიორგი 06-713ბ |
5-13:00 | --- | --- | მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) ლექცია ცაავა გიორგი 06-704ბ |
--- | ||
6-14:00 | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-713ბ |
--- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-707ბ |
--- | |
7-15:00 | მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112563 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ცაავა გიორგი 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-708ბ |
--- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-705ბ |
--- | --- |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-707ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-710ბ |
მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე 06-612ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-702ბ |
|||
9-17:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-710ბ |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-711ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-710ბ |
--- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-711ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112564 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ცაავა გიორგი 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-705ბ |
--- | --- |
7-15:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-703ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-703ბ |
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-705ბ |
მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
--- | --- |
8-16:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე 06-611ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-702ბ |
|||
9-17:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-705ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-710ბ |
--- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-703ბ |
|
10-18:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-710ბ |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112574 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ცაავა გიორგი 06-716ბ |
--- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე 06-611ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-705ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-709ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-715ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-702ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-710ბ |
--- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-704ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-707ბ |
10-18:00 | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-710ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111655 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა ეკონომისტებისათვის (MATBP08-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 06-105ა |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-710ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა ეკონომისტებისათვის (MATBP08-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 06-104ა |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ცაავა გიორგი 06-131ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
--- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-715ბ |
--- |
7-15:00 | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
--- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-109ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ 06-713ბ |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-131ა |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111656 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა ეკონომისტებისათვის (MATBP08-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 06-105ა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ცაავა გიორგი 06-131ა |
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ცაავა გიორგი 06-131ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) ლექცია მამფორია ნანი 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (DSAGAOB07) ლექცია ვასაძე მანანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (DSAGAOB07) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (DSAGAOB07) ლექცია ვასაძე მანანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-715ა |
9-17:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (DSAGAOB07) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111755 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-704ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-105ა |
უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-102ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-112ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-107ა |
--- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-101ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-710ბ |
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-112ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-708ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111756 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | უცხო ენა (ფრანგული 1) (FRANU07) პრაქტიკული ჩიქვინიძე ია 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-105ა |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-711ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-112ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-708ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-107ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-101ა |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-710ბ |
--- | უცხო ენა (ფრანგული 1) (FRANU07) პრაქტიკული ჩიქვინიძე ია 06-709ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112455 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) პრაქტიკული ფიჩხაია ირინა 06-107ა |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-112ა |
--- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-115ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | ბანკის საოპერაციო დღის სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-131ა |
--- | --- | საფინანსო-საბანკო სამართალი (SAFSAB07) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ 06-109ა |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | საფინანსო-საბანკო სამართალი (SAFSAB07) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-109ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია ფიჩხაია ირინა 06-105ა |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112456 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საფინანსო-საბანკო სამართალი (SAFSAB07) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ 06-109ა |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-109ა |
--- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) პრაქტიკული ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-115ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | ბანკის საოპერაციო დღის სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-131ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | საფინანსო-საბანკო სამართალი (SAFSAB07) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-109ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია ფიჩხაია ირინა 06-105ა |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112457 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-115ა |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საფინანსო-საბანკო სამართალი (SAFSAB07) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ 06-109ა |
||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-115ა |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ბანკის საოპერაციო დღის სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-131ა |
საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) პრაქტიკული ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
--- | --- | საფინანსო-საბანკო სამართალი (SAFSAB07) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-109ა |
--- | |||||||||
8-16:00 | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია ფიჩხაია ირინა 06-105ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112458 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-109ა |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-710ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-131ა |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ოპერაციები საფინანსო დაწესებულებებში (OFOBT07-LS) პრაქტიკული ფიჩხაია ირინა 06-714ბ |
--- |
|
ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | აღრიცხვა ბანკებში (AIBBT07-LP) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | ოპერაციები საფინანსო დაწესებულებებში (OFOBT07-LS) ლექცია ფიჩხაია ირინა 06-708ბ |
--- | |||||||
7-15:00 | აღრიცხვა ბანკებში (AIBBT07-LP) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბანკის საოპერაციო დღე (BODBT07-LB) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-131ა |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112555 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) ლექცია სახოკია გიორგი 06-115ა |
--- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) პრაქტიკული სახოკია გიორგი 06-103ა |
მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-715ბ |
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა 06-131ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა 06-131ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112556 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) ლექცია სახოკია გიორგი 06-115ა |
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა 06-131ა |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) პრაქტიკული სახოკია გიორგი 06-115ა |
რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა 06-131ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
7-15:00 | --- | მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-715ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-702ბ |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111665 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-704ბ |
--- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-711ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-705ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-714ბ |
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ლაგვილავა ელეონორა 06-711ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111667 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-714ბ |
--- | --- |
5-13:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-711ბ |
--- | --- |
7-15:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-716ბ |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-705ბ |
--- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან 06-711ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111668 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი 06-714ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-709ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-703ბ |
8-16:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ღურწკაია კარლო 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-704ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111669 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-708ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მარტინენკო ნათელა 06-710ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი 06-702ბ |
|
4-12:00 | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-709ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-709ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ღურწკაია კარლო 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111670 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-709ბ |
--- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-705ბ |
--- | |
5-13:00 | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი 06-715ა |
--- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-705ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-708ბ |
--- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მარტინენკო ნათელა 06-707ბ |
--- |
9-17:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ღურწკაია კარლო 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111671 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-711ბ |
--- |
3-11:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ლაგვილავა ელეონორა 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-707ბ |
--- | |
5-13:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-711ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-705ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111672 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-715ა |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-710ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია მენაბდე ელენე 06-715ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-709ბ |
--- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული გაბელაია ლევან 06-707ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია მაზიაშვილი ნინო 06-714ბ |
--- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი 06-707ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111673 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-705ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-710ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-714ბ |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია მენაბდე ელენე 06-715ბ |
--- | --- |
7-15:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი 06-702ბ |
--- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული გაბელაია ლევან 06-704ბ |
||
8-16:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია მაზიაშვილი ნინო 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-716ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-716ბ |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-717ა |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-131ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111766 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-717ა |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-717ა |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-131ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-704ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111767 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 06-715ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-717ა |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-704ბ |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-131ა |
უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 06-709ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-717ა |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-707ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-131ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-705ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111769 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-715ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 06-131ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 06-702ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-717ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 06-707ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 06-131ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-717ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-715ა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111771 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 06-705ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-717ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 06-131ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111772 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-717ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-707ბ |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 06-131ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 06-704ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111773 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-703ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-705ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-716ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111774 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-703ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-709ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-715ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-715ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-717ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111776 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 06-705ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-713ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-717ა |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-710ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის სტრატეგიული დაგეგმვა (TSTPL07-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-714ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ტურიზმის სტრატეგიული დაგეგმვა (TSTPL07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის მენეჯმენტი (TOUME07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-703ბ |
ტურიზმის მენეჯმენტი (TOUME07-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-705ბ |
|
6-14:00 | სასტუმრო ინდუსტრია, ტექნოლოგიები და მართვა (HITEM07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-715ბ |
--- | ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-704ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | სასტუმრო ინდუსტრია, ტექნოლოგიები და მართვა (HITEM07-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-703ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112445 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-703ბ |
--- | ფინანსური კონტროლი (FINCN07-LS) პრაქტიკული შენგელია ნათია 06-708ბ |
4-12:00 | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-713ბ |
ფინანსური კონტროლი (FINCN07-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-715ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ლევან 06-709ბ |
ბიზნესის სტრატეგიული დაგეგმვა და განვითარება (STPLB07-LS) პრაქტიკული ბალიაშვილი ელზა 00525 06-107ა |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-714ბ |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-707ბ |
|
8-16:00 | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-713ბ |
--- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-708ბ |
--- | |
9-17:00 | მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-710ბ |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112446 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-703ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ფინანსური კონტროლი (FINCN07-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-715ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | ფინანსური კონტროლი (FINCN07-LS) პრაქტიკული შენგელია ნათია 06-702ბ |
--- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-714ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-708ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ლევან 06-705ბ |
გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-707ბ |
|
8-16:00 | აუდიტის საფუძვლები (BASAU07-LS) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-713ბ |
--- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-708ბ |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვის საფუძვლები (MANAC07-LS) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-716ბ |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112465 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-711ბ |
--- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-711ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-708ბ |
--- |
4-12:00 | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-710ბ |
--- | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-710ბ |
|
5-13:00 | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა ელეონორა 06-703ბ |
--- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-710ბ |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბალიაშვილი ელზა 00525 06-710ბ |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული აროშვილი ნინო 06-716ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112466 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-711ბ |
--- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-711ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-705ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-704ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-710ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-716ბ |
--- |
7-15:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-704ბ |
--- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული აროშვილი ნინო 06-714ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბალიაშვილი ელზა 00525 06-710ბ |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-708ბ |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112467 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-711ბ |
--- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-711ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-702ბ |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-710ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-715ბ |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბალიაშვილი ელზა 00525 06-710ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-709ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112468 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-716ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-715ბ |
ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-714ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბალიაშვილი ელზა 00525 06-710ბ |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-711ბ |
--- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ომაძე ქრისტი 06-715ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-714ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-710ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-716ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112469 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-710ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-716ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-710ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-714ბ |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ბალიაშვილი ელზა 00525 06-710ბ |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-711ბ |
--- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ომაძე ქრისტი 06-715ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული აროშვილი ნინო 06-702ბ |
|||
6-14:00 | --- | --- | ორგანიზაციის თეორია (ORGTHQ07-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა ელეონორა 06-711ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-703ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112470 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112565 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-703ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-702ბ |
--- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-714ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-702ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-711ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-716ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-711ბ |
საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-707ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-711ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-702ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-708ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112566 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-707ბ |
--- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-715ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-702ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-703ბ |
საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-711ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-716ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-710ბ |
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-711ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-702ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-715ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112567 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-709ბ |
3-11:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-702ბ |
--- | --- |
5-13:00 | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-711ბ |
--- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-711ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-716ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-711ბ |
--- |
7-15:00 | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-715ა |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-702ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-714ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112568 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-713ბ |
--- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-703ბ |
2-10:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-704ბ |
--- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-703ბ |
|
3-11:00 | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-709ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია შენგელია ნათია 06-703ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული შენგელია ნათია 06-714ბ |
მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-716ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-702ბ |
--- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-711ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-715ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-710ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112569 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-713ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-709ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია შენგელია ნათია 06-703ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-702ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული შენგელია ნათია 06-708ბ |
--- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-715ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-715ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-710ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112570 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-713ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-709ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-716ბ |
--- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია შენგელია ნათია 06-703ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-703ბ |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-715ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-710ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112571 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-716ბ |
--- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-715ბ |
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-707ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-716ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-709ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-709ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-711ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-714ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112572 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-709ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-709ბ |
საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-707ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-715ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-702ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-711ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-714ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112573 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-707ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-707ბ |
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-703ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-711ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-703ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-714ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112535 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია მახარაშვილი ირმა 06-811ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-812ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-811ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112635 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-806ა |
--- | საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-813ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-809ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-810ა |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112735 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-813ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-806ა |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-803ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული სიგუა სოსო 3 06-810ა |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107680 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Политическая конфликтология (POLCO07-LS) практич. Работа დარცმელია გუგული 06-623ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Грузия в международной политике (GGP0007-LS) практич. Работа კალანდაძე გიორგი 06-602ა |
|
6-14:00 | --- | Историческая теория государственности (ITS0007-LS) практич. Работа კალანდაძე გიორგი 06-623ა |
Политическая конфликтология (POLCO07-LS) лекция დარცმელია გუგული 06-612ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | Историческая теория государственности (ITS0007-LS) лекция კალანდაძე გიორგი 06-621ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | Грузия в международной политике (GGP0007-LS) лекция კალანდაძე გიორგი 06-623ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Политология (POL0007-LS) лекция დარცმელია გუგული 06-610ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Введение в международные отношения (IIR0007-LS) лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-611ა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Новейшая история мира (MWH0007-LS) лекция დარცმელია გუგული 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Введение в международные отношения (IIR0007-LS) практич. Работа კიკნაძე ავთანდილი 06-621ა |
Новейшая история мира (MWH0007-LS) практич. Работа დარცმელია გუგული 06-610ა |
--- | Политология (POL0007-LS) практич. Работа დარცმელია გუგული 06-612ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Культурология (CULTUR7) практич. Работа დარცმელია გუგული 06-623ა |
|||
6-14:00 | --- | Культурология (CULTUR7) лекция დარცმელია გუგული 06-608ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Информационные технологии - 1 (INFB108-LB) лекция ბარდაველიძე ხათუნა 06-609ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112480 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Государство в системе международно правового регулирования (SILRS07-LS) практич. Работа ლომიძე ნონა 06-623ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) практич. Работа ლომიძე ნონა 06-609ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Государство в системе международно правового регулирования (SILRS07-LS) лекция ლომიძე ნონა 06-610ა |
|
6-14:00 | --- | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) лекция ლომიძე ნონა 06-621ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) лекция კალანდაძე გიორგი 06-611ა |
--- | економическая дипломатия (EKODIP007) лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-604ა |
--- | --- | |
8-16:00 | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) практич. Работа კალანდაძე გიორგი 06-610ა |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | економическая дипломатия (EKODIP007) практич. Работа კიკნაძე ავთანდილი 06-612ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112481 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) практич. Работа კალანდაძე გიორგი 06-612ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) практич. Работа ლომიძე ნონა 06-612ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Государство в системе международно правового регулирования (SILRS07-LS) лекция ლომიძე ნონა 06-610ა |
|
6-14:00 | --- | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) лекция ლომიძე ნონა 06-621ა |
економическая дипломатия (EKODIP007) практич. Работа კიკნაძე ავთანდილი 06-609ა |
--- | --- | |
7-15:00 | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) лекция კალანდაძე გიორგი 06-611ა |
економическая дипломатия (EKODIP007) лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-604ა |
--- | Государство в системе международно правового регулирования (SILRS07-LS) практич. Работа ლომიძე ნონა 06-613ა |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112580 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Основы экономической теории (BAETH07-LS) лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
--- | --- | Основы экономической теории (BAETH07-LS) практич. Работа სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | Геополитика: прошлое и настоящее (GPAM007-LS) лекция ყიფიანი მაია 06-602ა |
международные отношения и дипломатия хх века (MEOTBD007) практич. Работа კიკნაძე ავთანდილი 06-613ა |
--- | --- |
6-14:00 | международные отношения и дипломатия хх века (MEOTBD007) лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-604ა |
--- | Международная безопасность (PIDIS07-LS) лекция ლომიძე ნონა 06-612ა |
--- | ||
7-15:00 | Геополитика: прошлое и настоящее (GPAM007-LS) практич. Работа ყიფიანი მაია 06-602ა |
Политическая психология (POPS007-LS) практич. Работа ყიფიანი მაია 06-608ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | Международная безопасность (PIDIS07-LS) практич. Работа ლომიძე ნონა 06-602ა |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | Политическая психология (POPS007-LS) лекция ყიფიანი მაია 06-608ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112581 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | международные отношения и дипломатия хх века (MEOTBD007) практич. Работа კიკნაძე ავთანდილი 06-612ა |
Основы экономической теории (BAETH07-LS) лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ეკონომიკური თეორიის საფუძვლები (EKOTMC03) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე 06-603ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | Политическая психология (POPS007-LS) практич. Работа ყიფიანი მაია 06-607ა |
Геополитика: прошлое и настоящее (GPAM007-LS) лекция ყიფიანი მაია 06-602ა |
--- | --- | |
6-14:00 | международные отношения и дипломатия хх века (MEOTBD007) лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-604ა |
--- | Международная безопасность (PIDIS07-LS) лекция ლომიძე ნონა 06-612ა |
--- | ||
7-15:00 | --- | Международная безопасность (PIDIS07-LS) практич. Работа ლომიძე ნონა 06-607ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | Политическая психология (POPS007-LS) лекция ყიფიანი მაია 06-608ა |
--- | --- | Геополитика: прошлое и настоящее (GPAM007-LS) практич. Работа ყიფიანი მაია 06-609ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112529 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112629 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-817ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ 06-808ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112729 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) практич. Работа ხოხობაშვილი თამარი 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | Введение философии (INPHIR7) практич. Работа ბურჯალიანი არსენ 06-812ბ |
--- | --- | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) лекция ხოხობაშვილი თამარი 06-817ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Информационные технологии - 1 (INFB108-LB) лекция ბარდაველიძე ხათუნა 06-812ბ |
--- |
9-17:00 | Введение философии (INPHIR7) лекция ბურჯალიანი არსენ 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112460 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-602ბ |
--- |
3-11:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-612ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია ბერუაშვილი მანანა 06-603ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112461 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
--- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-612ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-613ბ |
--- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია ბერუაშვილი მანანა 06-603ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112462 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
--- | |
3-11:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია ბერუაშვილი მანანა 06-603ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112560 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-613ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-602ბ |
--- | --- | --- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-617ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112561 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-617ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-613ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-602ბ |
--- | --- | --- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112562 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-602ბ |
--- | --- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-617ბ |
იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-603ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-605ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-602ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112661 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-614ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-605ბ |
|
7-15:00 | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-602ბ |
--- | --- | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-602ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-614ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112662 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-611ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-605ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-602ბ |
კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-608ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-606ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-607ბ |
--- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-804ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- | |
8-16:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-809ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112761 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-809ა |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-606ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-811ა |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-804ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-817ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112762 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-811ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-817ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-810ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112440 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-614ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-608ბ |
--- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-605ბ |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-613ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112441 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-614ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-611ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-614ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-617ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-617ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112442 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-614ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | გადასახადები და გადასახადებით დაბეგვრა (TAX0007-LS) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-613ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112443 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112444 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-605ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112540 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-608ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-612ბ |
--- | --- | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-612ბ |
|
6-14:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-606ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-603ბ |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC007-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
--- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-606ბ |
--- |
8-16:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-603ბ |
--- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-606ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112541 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-606ბ |
--- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-608ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-603ბ |
|
6-14:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-617ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-606ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC007-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
--- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-606ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-603ბ |
--- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-606ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112542 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-605ბ |
--- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC007-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
2-10:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-602ბ |
საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-605ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-612ბ |
|
4-12:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-605ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-605ბ |
--- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-714ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112543 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-605ბ |
--- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC007-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
2-10:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-716ბ |
საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-605ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-715ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-608ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-605ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-614ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-605ბ |
--- | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-614ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112544 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-605ბ |
--- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC007-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
2-10:00 | --- | --- | საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-605ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-617ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-602ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-605ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-613ბ |
--- | --- |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-605ბ |
საბირჟო საქმე (SMB0007-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-617ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-602ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჭყონია ლია 06-605ბ |
--- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-602ბ |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-602ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-617ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112641 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-602ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჭყონია ლია 06-605ბ |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-603ბ |
--- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-608ბ |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-602ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-605ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112642 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჭყონია ლია 06-606ბ |
3-11:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-606ბ |
--- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-605ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-611ბ |
--- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-612ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112643 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჭყონია ლია 06-606ბ |
3-11:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-606ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-611ბ |
--- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-613ბ |
--- |
7-15:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-606ბ |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112644 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჭყონია ლია 06-606ბ |
3-11:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-606ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-605ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-606ბ |
--- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-617ბ |
--- | --- |
8-16:00 | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-605ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-607ბ |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-617ბ |
|
4-12:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-614ბ |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-602ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-607ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-605ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-614ბ |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-602ბ |
--- |
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112742 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-605ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-614ბ |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-602ბ |
--- |
5-13:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-617ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-612ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-607ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112744 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112745 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112425 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112426 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112427 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112525 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან 06-813ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-806ა |
--- | --- | --- | --- | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-812ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-811ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112526 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-811ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-812ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-811ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112527 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-806ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ლაგვილავა ელეონორა 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-812ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-811ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112528 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-815ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ლაგვილავა ელეონორა 06-810ბ |
--- | --- | არჩევნების სამართლებრივი ტექნოლოგიები (TECEL07-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-812ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-811ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112625 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112626 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112627 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112725 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-811ბ |
--- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული კუტუბიძე იაშა 06-809ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 06-803ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-806ა |
--- | --- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-811ა |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-812ბ |
--- |
8-16:00 | --- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია კუტუბიძე იაშა 06-811ბ |
--- | --- | უცხოური ენა (გერმანული 1) (FLNG107-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-817ა |
უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-810ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112726 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-812ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-806ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112727 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-811ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-817ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-812ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-810ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112728 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) პრაქტიკული მამფორია გოგა 7485 06-609ა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | უცხოური ენა (ინგლისური 3) (FLNE307-P ) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-609ა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 7778 06-608ა |
საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
--- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-613ა |
თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-608ა |
|
5-13:00 | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
--- | ||||
6-14:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-610ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-612ა |
--- | --- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
8-16:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107686 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 7778 06-621ა |
|
5-13:00 | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
--- | --- | |
6-14:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-610ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-612ა |
--- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-613ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-612ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107687 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-612ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 7778 06-608ა |
--- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-608ა |
--- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-602ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
||
5-13:00 | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-602ა |
--- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-610ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული 3) (FLNR307-P) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-604ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-608ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107688 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-602ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
5-13:00 | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-602ა |
--- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-610ა |
--- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-613ა |
6-14:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 7778 06-609ა |
--- | უცხოური ენა (რუსული 3) (FLNR307-P) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-604ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-611ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-607ა |
--- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-604ა |
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-602ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-611ა |
||
6-14:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-611ა |
--- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 06-608ა |
--- |
7-15:00 | უცხოური ენა (ინგლისური 1) (FLNE107-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 0087 06-623ა |
--- | |
9-17:00 | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა 06-621ა |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107786 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-602ა |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-611ა |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-611ა |
--- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 06-608ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 0087 06-610ა |
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა 06-613ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-602ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107787 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-610ა |
--- | --- |
4-12:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 0087 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-611ა |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 06-612ა |
--- | --- | უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-610ა |
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-608ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-602ა |
--- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-610ა |
უცხოური ენა (რუსული 1) (FLNR107-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-608ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107788 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-604ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 0087 06-607ა |
--- | --- |
6-14:00 | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-623ა |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 06-612ა |
--- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-609ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-602ა |
--- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-610ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107789 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-613ა |
პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 0087 06-621ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-604ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-604ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-623ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 0087 06-621ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-613ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-604ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-604ა |
--- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-609ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107791 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-607ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 0087 06-609ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-604ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-604ა |
--- |
7-15:00 | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112485 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-604ა |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-607ა |
2-10:00 | --- | --- | აშშ და ახალი მსოფლიო წესრიგი (USNW007-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-609ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 888574 06-612ა |
|
4-12:00 | --- | --- | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-602ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-611ა |
--- | --- |
6-14:00 | აშშ და ახალი მსოფლიო წესრიგი (USNW007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-609ა |
--- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ბაქარ 06-613ა |
--- |
8-16:00 | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-621ა |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-613ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-608ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112486 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-604ა |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-607ა |
2-10:00 | --- | --- | აშშ და მსოფლიო წესრიგი (ASHMSW07) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-610ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 888574 06-611ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-623ა |
რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-602ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-611ა |
--- | --- | |
6-14:00 | აშშ და ახალი მსოფლიო წესრიგი (USNW007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-608ა |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-611ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-621ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-608ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-608ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112487 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-604ა |
--- | --- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-608ა |
2-10:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-602ა |
--- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 888574 06-612ა |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-608ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-608ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | აშშ და მსოფლიო წესრიგი (ASHMSW07) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-610ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-623ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | აშშ და ახალი მსოფლიო წესრიგი (USNW007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია თევდორაშვილი თამარ 06-611ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112488 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-602ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-611ა |
--- | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-623ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-613ა |
--- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-608ა |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-612ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | აშშ და ახალი მსოფლიო წესრიგი (USNW007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია თევდორაშვილი თამარ 06-611ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112489 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-602ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-621ა |
|
4-12:00 | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | რელიგიური ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (RFIR0007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-621ა |
--- | რუსეთის ევრაზიული პოლიტიკა (EPR0007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-608ა |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-612ა |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-611ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | აშშ და ახალი მსოფლიო წესრიგი (USNW007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია თევდორაშვილი თამარ 06-611ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112585 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-609ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-613ა |
XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-609ა |
--- | საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) პრაქტიკული ჩქოფოია სოფო 06-623ა |
--- |
6-14:00 | --- | საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) ლექცია ამირგულაშვილი მაია 06-610ა |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-607ა |
საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-610ა |
--- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-607ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-610ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-602ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112586 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-602ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-613ა |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-609ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-609ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) ლექცია ამირგულაშვილი მაია 06-610ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-610ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-610ა |
XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-613ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) პრაქტიკული ჩქოფოია სოფო 06-609ა |
საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-623ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112587 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) პრაქტიკული ჩქოფოია სოფო 06-607ა |
4-12:00 | --- | --- | XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-610ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-602ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-608ა |
--- | XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) პრაქტიკული დარჩია თამარ 888574 06-621ა |
--- | |
7-15:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-610ა |
საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) ლექცია ამირგულაშვილი მაია 06-602ა |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-609ა |
ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-607ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-608ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112588 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) პრაქტიკული ჩქოფოია სოფო 06-621ა |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-610ა |
მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-621ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-607ა |
--- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-608ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-610ა |
საჯარო პოლიტიკის ანალიზი (PPA0007) ლექცია ამირგულაშვილი მაია 06-602ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | XX საუკუნის საერთაშორისო ურთიერთობები და დიპლომატია (IRD0007) პრაქტიკული დარჩია თამარ 888574 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი 06-107ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-107ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-104ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-105ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-107ა |
--- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო 06-112ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო 06-105ა |
3-11:00 | --- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-107ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი 06-105ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-105ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-107ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | უცხო ენა (ფრანგული 1) (FRANU07) პრაქტიკული ჩიქვინიძე ია 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-105ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-101ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია სოხაძე კობა 06-107ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-115ა |
8-16:00 | --- | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-109ა |
--- | უცხო ენა (ფრანგული 1) (FRANU07) პრაქტიკული ჩიქვინიძე ია 06-709ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-707ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-111ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია სოხაძე კობა 06-107ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-115ა |
8-16:00 | --- | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-109ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია სოხაძე კობა 06-107ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ 06-112ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ბურჯალიანი არსენ 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112405 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-109ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი მარიამ 06-115ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ელექტრონული მთავრობა - შიდასახელისუფლო პროცესების რეინჟინერინგი (EGO0007-LP) პრაქტიკული ლელაძე დავით 06-105ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი მარიამ 06-115ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია ქოიავა ზაზა 06-112ა |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-115ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) პრაქტიკული ქოიავა ზაზა 06-104ა |
ელექტრონული მთავრობა - შიდასახელისუფლო პროცესების რეინჟინერინგი (EGO0007-LP) ლექცია ლელაძე დავით 06-105ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (PMALG 07- LS ) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-105ა |
--- | --- | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) პრაქტიკული გოგოძე ოთარ 06-109ა |
--- | |
10-18:00 | --- | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (PMALG 07- LS ) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | --- | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია გოგოძე ოთარ 06-105ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) პრაქტიკული ქოიავა ზაზა 06-109ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლაბორატორიული ლელაძე დავით 06-104ა |
--- | --- | --- | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-109ა |
6-14:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლექცია ლელაძე დავით 06-107ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) ლექცია ქოიავა ზაზა 06-105ა |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-107ა |
ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-107ა |
--- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო 06-105ა |
8-16:00 | --- | --- | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-105ა |
ადმინისტრაციული სამართალის საფუძვლები (BAL0007-LS) ლექცია ხაზალია ავთანდილ 05 06-107ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია ლელაძე დავით 06-107ა |
ადმინისტრაციული სამართალის საფუძვლები (BAL0007-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილ 05 06-105ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | ცოდნის ეკონომიკა და მართვა (EKM0007-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) პრაქტიკული ქოიავა ზაზა 06-105ა |
--- | --- | --- | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-109ა |
6-14:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლექცია ლელაძე დავით 06-107ა |
--- | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო 06-112ა |
|
7-15:00 | --- | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) ლექცია ქოიავა ზაზა 06-105ა |
საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლაბორატორიული ლელაძე დავით 06-115ა |
ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-107ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-107ა |
ადმინისტრაციული სამართალის საფუძვლები (BAL0007-LS) ლექცია ხაზალია ავთანდილ 05 06-107ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია ლელაძე დავით 06-107ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ცოდნის ეკონომიკა და მართვა (EKM0007-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართალის საფუძვლები (BAL0007-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილ 05 06-115ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
--- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-105ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-104ა |
--- | --- |
12-20:00 | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-104ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) პრაქტიკული ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 06-105ა |
--- | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) პრაქტიკული ქუთათელაძე რამაზ 06-112ა |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-704ბ |
--- |
12-20:00 | მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 06-107ა |
სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) ლექცია ტაბატაძე მერაბი 06-104ა |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მერაბი 06-104ა |
--- | საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) ლექცია ქუთათელაძე რამაზ 06-101ა |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზი 06-603ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) ლექცია შენგელია რევაზი 06-607ბ |
--- | --- |
12-20:00 | ეკონომიკის სახელმწიფო რეგულირება (GRE0007-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-611ბ |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | ეკონომიკის სახელმწიფო რეგულირება (GRE0007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-608ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
712740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMAN07-LS) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 06-611ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMAN07-LS) ლექცია გვაჯაია ლუარა 06-603ბ |
მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-608ბ |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია იაკობიძე დავით 06-605ბ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-605ბ |
საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-612ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
712741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMAN07-LS) ლექცია გვაჯაია ლუარა 06-603ბ |
მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-608ბ |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია იაკობიძე დავით 06-605ბ |
--- | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-603ბ |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMAN07-LS) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 06-608ბ |
მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-602ბ |
|
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712742 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული ჭუბაბრია გოჩა 06-608ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-602ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMAN07-LS) ლექცია გვაჯაია ლუარა 06-603ბ |
მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-608ბ |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია იაკობიძე დავით 06-605ბ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-613ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CPIL007-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გივი 06-609ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-621ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CPIL007-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-621ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | პოლიტიკური ლიდერობა და ელიტიზმი (PLE0007-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 010240060 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
707785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-611ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-604ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი 06-610ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა 06-613ა |
პოლიტიკური ლიდერობა და ელიტიზმი (PLE0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-607ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | კონფლიქტები და გადაწყვეტილებების მიღების ტექნოლოგიები (CDMT007-LS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-602ა |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-611ა |
--- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-608ა |
--- | --- | --- |
14-22:00 | კონფლიქტები და გადაწყვეტილებების მიღების ტექნოლოგიები (CDMT007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-610ა |
--- | --- | --- | --- |
707786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-604ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი 06-610ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა 06-604ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-623ა |
--- |
13-21:00 | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-611ა |
--- | --- | კონფლიქტები და გადაწყვეტილებების მიღების ტექნოლოგიები (CDMT007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-611ა |
--- | |
14-22:00 | კონფლიქტები და გადაწყვეტილებების მიღების ტექნოლოგიები (CDMT007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-610ა |
--- | --- | --- | --- |
707787 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-604ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი 06-610ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | კონფლიქტები და გადაწყვეტილებების მიღების ტექნოლოგიები (CDMT007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 00044 06-607ა |
პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-612ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 0005588 06-610ა |
--- | ||
12-20:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა 06-611ა |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | კონფლიქტები და გადაწყვეტილებების მიღების ტექნოლოგიები (CDMT007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-610ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
711601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია იაშვილი ირინე 06-102ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია იაშვილი ირინე 06-107ა |
--- | ბიზნეს სამართალი (BSL0007-LS) ლექცია ინასარიძე ნინო 06-102ა |
ტურიზმის ბიზნესი (TUBUS07-LS) ლექცია იაშვილი თინათინ 06-104ა |
--- |
12-20:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული იაშვილი ირინე 06-105ა |
ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) პრაქტიკული იაშვილი ირინე 06-105ა |
--- | --- | ტურიზმის ბიზნესი (TUBUS07-LS) პრაქტიკული იაშვილი თინათინ 06-104ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს სამართალი (BSL0007-LS) პრაქტიკული ინასარიძე ნინო 06-102ა |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-107ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კორპორაციული მართვა (CRM0007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
10-18:00 | --- | მარკეტინგული მენეჯმენტი (MRM0007-LS) ლექცია იაშვილი თინათინ 06-104ა |
საქმიანი ენა (BSL0007-P ) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-102ა |
საქმიანი ენა (BSL0007-P ) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-102ა |
მარკეტინგული მენეჯმენტი (MRM0007-LS) პრაქტიკული იაშვილი თინათინ 06-104ა |
--- |
11-19:00 | გაფართოებული მაკროეკონომიკა (MCE0007-LS) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) ლექცია იაშვილი ირინე 06-107ა |
საერთაშორისო მარკეტინგი (INMKG07-LS) ლექცია იაშვილი ირინე 06-107ა |
კორპორაციული მართვა (CRM0007-LS) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
||
12-20:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
გაფართოებული მაკროეკონომიკა (MCE0007-LS) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
|||
13-21:00 | გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) პრაქტიკული იაშვილი ირინე 06-105ა |
--- | საერთაშორისო მარკეტინგი (INMKG07-LS) პრაქტიკული იაშვილი ირინე 06-107ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-813ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-803ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-817ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (TMI0007-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-809ა |
გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
11-19:00 | --- | რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (TMR0007-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-804ბ |
--- | ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (PTPEI07-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-817ბ |
გლობალიზაცია და პატარა სახელმწიფო (GSC0007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
|
12-20:00 | ინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (TMI0007-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-817ა |
ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (PTPEI07-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-809ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (TMR0007-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-803ბ |
--- | გლობალიზაცია და პატარა სახელმწიფო (GSC0007-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-815ბ |
||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707650A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ორგანიზებული დანაშაული: სამართალშეფარდების პრობლემები (CLP0907-LS) პრაქტიკული ჯანაშია ჯემალ 06-902ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-916ა |
--- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) ლექცია კარიაული დავით 06-919ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ორგანიზებული დანაშაული: სამართალშეფარდების პრობლემები (CLP0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-909ბ |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707650A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზებული დანაშაული: სამართალშეფარდების პრობლემები (CLP0907-LS) პრაქტიკული ჯანაშია ჯემალ 06-919ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-916ა |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) ლექცია კარიაული დავით 06-919ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | ორგანიზებული დანაშაული: სამართალშეფარდების პრობლემები (CLP0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-909ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707650A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ---- (----) - ** ** ** |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | ორგანიზებული დანაშაული: სამართალშეფარდების პრობლემები (CLP0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-909ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707650B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ბზიშვილი კარლო 06-923ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-915ა |
საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-910ბ |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-911ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707650B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ბზიშვილი კარლო 06-908ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-910ბ |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-911ბ |
--- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-902ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707650C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სამოხელეო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0907-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-904ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | შედარებითი მუნიციპალური სამართალი (CAL1007-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-917ბ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | სამოხელეო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0907-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-904ა |
--- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია ჯიქია მარიამ 06-915ა |
--- | |
13-21:00 | --- | შედარებითი მუნიციპალური სამართალი (CAL1007-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-917ბ |
--- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული ჯიქია მარიამ 06-916ა |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707750A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინდივიდუალური სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0307-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-902ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საერთაშორისო სისხლის სამართალი (CRL0607-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია 06-909ბ |
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული გეგენავა დიმიტრი 01 06-904ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ნოვაციები სისხლის სამართლის პროცესში (CLP0207-LS) პრაქტიკული შენგელია სალომე 06-915ბ |
თანამედროვე სისხლის სამართლის თეორია (CLP0107-LS) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა 06-915ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ინდივიდუალური სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0307-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-910ბ |
--- | ||
13-21:00 | საერთაშორისო სისხლის სამართალი (CRL0607-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია 06-902ბ |
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 01 06-910ბ |
--- | ნოვაციები სისხლის სამართლის პროცესში (CLP0207-LS) ლექცია შენგელია სალომე 06-909ბ |
--- |
14-22:00 | --- | თანამედროვე სისხლის სამართლის თეორია (CLP0107-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-910ბ |
--- | --- | --- |
707750A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე სისხლის სამართლის თეორია (CLP0107-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-915ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საერთაშორისო სისხლის სამართალი (CRL0607-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია 06-909ბ |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული გეგენავა დიმიტრი 01 06-904ბ |
ინდივიდუალური სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0307-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-915ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო სისხლის სამართალი (CRL0607-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია 06-919ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | ნოვაციები სისხლის სამართლის პროცესში (CLP0207-LS) პრაქტიკული შენგელია სალომე 06-917ბ |
ინდივიდუალური სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0307-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-910ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 01 06-910ბ |
ნოვაციები სისხლის სამართლის პროცესში (CLP0207-LS) ლექცია შენგელია სალომე 06-909ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | თანამედროვე სისხლის სამართლის თეორია (CLP0107-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-910ბ |
--- | --- | --- |
707750A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინდივიდუალური სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0307-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-923ბ |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი (CRL0607-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია 06-909ბ |
თანამედროვე სისხლის სამართლის თეორია (CLP0107-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-911ბ |
--- | ნოვაციები სისხლის სამართლის პროცესში (CLP0207-LS) პრაქტიკული შენგელია სალომე 06-904ა |
--- |
11-19:00 | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული გეგენავა დიმიტრი 01 06-916ა |
--- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | ინდივიდუალური სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0307-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-910ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 01 06-910ბ |
--- | ნოვაციები სისხლის სამართლის პროცესში (CLP0207-LS) ლექცია შენგელია სალომე 06-909ბ |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი (CRL0607-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია 06-919ბ |
14-22:00 | --- | --- | თანამედროვე სისხლის სამართლის თეორია (CLP0107-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-910ბ |
--- | --- |
707750B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-915ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გაბისონია ზვიადი 06-909ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გაბისონია ზვიადი 06-915ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ბაჩიაშვილი იოსებ 03 06-915ა |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი დიანა 6001003123 06-923ბ |
--- |
12-20:00 | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ 06-902ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა 6001003123 06-910ბ |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-904ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-909ბ |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 03 06-910ბ |
--- | --- |
707750B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გაბისონია ზვიადი 06-909ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ 06-923ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ნათელა 06-911ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი დიანა 6001003123 06-916ა |
--- | |
12-20:00 | --- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გაბისონია ზვიადი 06-908ბ |
შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-923ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა 6001003123 06-910ბ |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-904ბ |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-909ბ |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 03 06-910ბ |
--- | --- |
707750B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ნათელა 06-917ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გაბისონია ზვიადი 06-909ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-915ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ 06-919ბ |
--- | |
12-20:00 | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი დიანა 6001003123 06-923ბ |
--- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გაბისონია ზვიადი 06-915ა |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა 6001003123 06-910ბ |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-904ბ |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-909ბ |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 03 06-910ბ |
--- | --- |
707750C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0207-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა 06-919ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0407-LS) პრაქტიკული თოდუა ილონა 06-911ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) ლექცია დემეტრაშვილი ავთანდილი 06-904ა |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ავთანდილი 06-919ბ |
ადმინისტრაციული პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0407-LS) ლექცია თოდუა ილონა 06-915ბ |
--- | თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0207-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-904ა |
13-21:00 | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ნათელა 06-908ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 03 06-910ბ |
--- |
711675A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-713ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-713ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია აბრალავა ანზორი 06-702ბ |
--- | --- | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-713ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული ჭუბაბრია გოჩა 06-710ბ |
--- | |
12-20:00 | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-703ბ |
--- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-709ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა 06-703ბ |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-713ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-713ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია აბრალავა ანზორი 06-702ბ |
--- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-715ა |
ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-717ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა 06-711ბ |
--- | ||
12-20:00 | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-703ბ |
--- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული ჭუბაბრია გოჩა 06-703ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული ჭუბაბრია გოჩა 06-707ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-713ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-713ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა 06-705ბ |
10-18:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია აბრალავა ანზორი 06-702ბ |
--- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-717ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-710ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675B | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-713ბ |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-713ბ |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-704ბ |
საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) ლექცია რამიშვილი ვარლამი 06-716ბ |
--- | --- |
|
საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-713ბ |
||||
11-19:00 | აუდიტის კომპიუტერული საინფორმაციო სისტემები (ITAUD07-LB) ლექცია კატუკია ვალერი 06-714ბ |
--- | --- | --- |
|
|||||
12-20:00 |
|
ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინვესტიციო მენეჯმენტი ტურიზმში (SAINMAN10) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-703ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმის სახელმწიფო და საერთაშორისო რეგულირება (SIRT007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-711ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს კულტურულ-ისტორიული მემკვიდრეობა (GCH0007-LS) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-708ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს კულტურულ-ისტორიული მემკვიდრეობა (GCH0007-LS) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-705ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ტურიზმის სახელმწიფო და საერთაშორისო რეგულირება (SIRT007-LS) ლექცია მეტრეველი მარინა 06-707ბ |
ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-715ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-715ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-708ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-714ბ |
საინვესტიციო მენეჯმენტი ტურიზმში (SAINMAN10) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-710ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMMMF07- LS) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი 06-112ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ქართული საკორპორაციო სამართალი (GECOL07-LS) პრაქტიკული გლოველი ციალა 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ლოჯისტიკა (LOJIS07-LS) პრაქტიკული შანავა ზვიად 06-715ბ |
ქართული საკორპორაციო სამართალი (GECOL07-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-710ბ |
მცირე ბიზნესი (MICBU07-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-704ბ |
მცირე ბიზნესი (MICBU07-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-105ა |
--- | --- |
12-20:00 | ლოჯისტიკა (LOJIS07-LS) ლექცია შანავა ზვიად 06-710ბ |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMMMF07- LS) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-105ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675E | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინვესტიციები და საინვესტიციო მიმზიდველობა (ININA07-LP) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-703ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ეკონომიკა (APPEC 03 –L S) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-717ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | კაპიტალდაბანდების პოლიტიკა და ფინანსური გადაწყვეტილებები (INPFD07-LP) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-713ბ |
კაპიტალდაბანდების პოლიტიკა და ფინანსური გადაწყვეტილებები (INPFD07-LP) ლექცია ბაქანიძე მაგდა 06-717ა |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ინვესტიციები და საინვესტიციო მიმზიდველობა (ININA07-LP) ლექცია ბაქანიძე მაგდა 06-709ბ |
გამოყენებითი ეკონომიკა (APPEC 03 –L S) ლექცია ბაქანიძე მაგდა 06-717ა |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საერთაშორისო მარკეტინგი (INMKG07-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-715ბ |
--- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან 06-710ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-715ბ |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო მარკეტინგი (INMKG07-LS) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-716ბ |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675J | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქალაქო მეურნეობის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMUR01-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-406 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს-გეგმა მშენებლობაში (BPBUI01-LS) პრაქტიკული ბალავაძე ვახტანგ 01-407 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საგარეო-ეკონომიკური ურთიერთობები (BEFEC01-LS) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-409 |
ფასწარმოქმნა მშენებლობაში, ინვესტიციები და საბანკო კრედიტი (PBUNC01-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-408 |
--- | --- | მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-410 |
--- |
11-19:00 | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-408 |
--- | |||
12-20:00 | მენეჯმენტი მშენებლობაში (MANAB01) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-412 |
საქალაქო მეურნეობის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMUR01-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-407 |
საგარეო-ეკონომიკური ურთიერთობები (BEFEC01-LS) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-406 |
ბიზნეს-გეგმა მშენებლობაში (BPBUI01-LS) ლექცია ბალავაძე ვახტანგ 01-413 |
--- | |
13-21:00 | ფასწარმოქმნა მშენებლობაში, ინვესტიციები და საბანკო კრედიტი (PBUNC01-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-412 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711675P | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775A1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) პრაქტიკული ქანთარია მიხეილი 06-714ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-703ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-705ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-717ა |
მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ქანთარია მიხეილი 06-715ბ |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-713ბ |
--- | ||||||||||
13-21:00 | --- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-713ბ |
--- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775A2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-711ბ |
--- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-709ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ქანთარია მიხეილი 06-715ბ |
--- | --- | ||||||||||
12-20:00 |
|
--- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-714ბ |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-713ბ |
--- | ||||||||
13-21:00 |
|
--- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-713ბ |
მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) პრაქტიკული ქანთარია მიხეილი 06-710ბ |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775A3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) პრაქტიკული ქანთარია მიხეილი 06-717ა |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-709ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-705ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 06-716ბ |
--- | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ქანთარია მიხეილი 06-715ბ |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-716ბ |
--- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-713ბ |
--- | |||||||||
13-21:00 | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-713ბ |
--- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775B | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-703ბ |
რისკოლოგია (RISBP07–LS) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-109ა |
--- | |||||||
11-19:00 | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-708ბ |
ეკონომიკა მენეჯერთათვის (MANEC07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-703ბ |
რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-109ა |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) პრაქტიკული გიგაური ნუნუ 06-707ბ |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
ეკონომიკა მენეჯერთათვის (MANEC07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-715ბ |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- |
|
მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-707ბ |
--- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კულტურული ტურიზმის მენეჯმენტი (MCTOUR7-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-709ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული ბალიაშვილი ელზა 00525 06-705ბ |
--- | --- |
11-19:00 | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-708ბ |
--- | --- | კულტურული ტურიზმის მენეჯმენტი (MCTOUR7-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-707ბ |
--- | --- |
12-20:00 | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლაბორატორიული ილურიძე ქეთევან 08-214 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული ჭუბაბრია გოჩა 06-702ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-214 |
11-19:00 | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტი (ADM0007-LS) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-111ა |
ადმინისტრაციული მენეჯმენტი (ADM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-111ა |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-716ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-713ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775E | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG 0807-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-714ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული ჭუბაბრია გოჩა 06-702ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG 0807-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-717ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ბიზნესში კომპიუტერული მოდელირება (BUCOM07-LS) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-704ბ |
ბიზნეს–ადმინისტრირება (BUADM07-LS) ლექცია ბაქანიძე მაგდა 06-717ა |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს–ადმინისტრირება (BUADM07-LS) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-702ბ |
ბიზნესში კომპიუტერული მოდელირება (BUCOM07-LS) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-709ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775H | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია მარკეტინგში (STSER08-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-714ბ |
||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული ბალიაშვილი ელზა 00525 06-705ბ |
--- | |||||||||
11-19:00 | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-708ბ |
|
--- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ბელა 06-708ბ |
მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-713ბ |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-716ბ |
სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია მარკეტინგში (STSER08-LS) ლექცია მალანია ელზა 06-702ბ |
ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-702ბ |
||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775I | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775J | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775K | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775P | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711775Q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG0007-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-717ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG0007-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-702ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და ადმინისტრირება (MANAD07-LS) პრაქტიკული ჭუბაბრია გოჩა 06-702ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-714ბ |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლაბორატორიული ილურიძე ქეთევან 08-214 |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ზეპირი კომუნიკაცია (zepkomn07) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051645შ/3a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051645შ/3b | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051646შ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ლიანდაგის მძიმე ტიპის სალიანდაგო სამუშაოები (PRSR005) ლექცია კუპატაძე ნატალია 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | ლიანდაგის დათვალიერება (პრაქტიკა) (PRVT005) სასწავლო პრაქტიკა ტურძილაძე დალი 01-673 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ისრული გადამყვანების კონსტრუქციული მოწყობა (PRSA005) ლექცია კუპატაძე ნატალია 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის ლიანდაგის სარემონტო წარმოება (პრაქტიკა) (PRTR005) სასწავლო პრაქტიკა შალამბერიძე რევაზ 01-673 |
||
5-13:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ელექტრონული ცხრილები MS Excel) 3 (PRII305) პრაქტიკული სიხარულიძე მაია 01-კ.ც.I.1 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | საქართველოს სარკინიგზო ტრანსპორტის ტექნიკური ექსპლოატაციის წესები (PRTI005) ლექცია დოდელია გიორგი 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური) Elementary 3 (PREL305) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-201ც |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051647შ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ვაგონების მუხრუჭების ექსპლოატაციისა და რემონტის საფუძვლები (პრაქტიკა) 2 (PROB205) სასწავლო პრაქტიკა პატურაშვილი მეგი 01-444 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ელექტრონული ცხრილები MS Excel) 3 (PRII305) პრაქტიკული ოქრომელიძე ელენე 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | საქართველოს სარკინიგზო ტრანსპორტის ტექნიკური ექსპლოატაციის წესები (PRTI005) ლექცია დოდელია გიორგი 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური) Elementary 3 (PREL305) პრაქტიკული ვანიშვილი ანა 01-564 |
--- | --- | ვაგონების ექსპლოატაციისა და რემონტის საფუძვლები (პრაქტიკა) 2 (PROC205) სასწავლო პრაქტიკა მორჩილაძე რომანი 01-442 |
||
7-15:00 | ვაგონების კონსტრუქციული მოწყობის საფუძვლები (ზოგადი კურსი) 2 (PRAB205) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-442 |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | ვაგონების მუხრუჭების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRAC205) ლექცია ალადაშვილი ქართლოს 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051648აშ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მუდმივი დენის წევის ქვესადგურის მოწყობის საფუძვლები (2 ნაწილი) (PRTA205) პრაქტიკული სანიკიძე ჯონდო 01-433 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მუდმივი დენის საკონტაქტო ქსელის მოწყობის საფუძვლები (2 ნაწილი) (PRGP205) ლექცია სანიკიძე ჯონდო 01-433 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- |
3-11:00 | მუდმივი დენის საკონტაქტო ქსელის მოწყობილობების ექსპლოატაციის და რემონტის საფუძვლები (პრაქტიკა) 2 (PRGR205) სასწავლო პრაქტიკა ბესიაშვილი ციცინო 01-433 (სარკ. კოლეჯი) |
მუდმივი დენის წევის ქვესადგურის მოწყობის საფუძვლები (2 ნაწილი) (PRTA205) ლექცია სანიკიძე ჯონდო 01-433 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | მუდმივი დენის წევის ქვესადგურის მოწყობილობის ექსპლოატაცუიისადა რემონტის საფუძვლები(პრაქტიკა) 2 (PRGS205) სასწავლო პრაქტიკა ბესიაშვილი ციცინო 01-433 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | საქართველოს სარკინიგზო ტრანსპორტის ტექნიკური ექსპლოატაციის წესები (PRTI005) ლექცია დოდელია გიორგი 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ელექტრონული ცხრილები MS Excel) 3 (PRII305) პრაქტიკული სიხარულიძე მაია 01-კ.ც.I.1 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური) Elementary 3 (PREL305) პრაქტიკული ვანიშვილი ანა 01-565 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051648შ/3a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მექანიკური ნაწილის და ავტომუხრუჭების ექსპლუატაციისა და რემონტის საფუძბლები 2 (PRGS 205) სასწავლო პრაქტიკა აფციაური თეიმურაზ 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საქართველოს სარკინიგზო ტრანსპორტის ტექნიკური ექსპლოატაციის წესები (PRTI005) ლექცია დოდელია გიორგი 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ელექტრონული ცხრილები MS Excel) 3 (PRII305) პრაქტიკული სიხარულიძე მაია 01-კ.ც.I.5 |
--- | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მექანიკური ნაწილის და ავტომუხრუჭების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRAT205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
|
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის წევის ელექტრული მანქანების და ელექტრული აპარატების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRBA205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის წევის ელექტრული მანქანების და ელექტრული აპარატების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRBA205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
|
6-14:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის წევის ელექტრული მანქანების და ელექტრული აპარატების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRBA205) სასწავლო პრაქტიკა ბესიაშვილი ციცინო 01-433 (სარკ. კოლეჯი) |
უცხო ენა (ინგლისური) Elementary 3 (PREL305) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-201ც |
--- | --- | ||
7-15:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მექანიკური ნაწილის და ავტომუხრუჭების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRAT205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051648შ/3b | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მექანიკური ნაწილის და ავტომუხრუჭების ექსპლუატაციისა და რემონტის საფუძბლები 2 (PRGS 205) სასწავლო პრაქტიკა ხეთაგური გურამ 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
უცხო ენა (ინგლისური) Elementary 3 (PREL305) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-210ც |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | საქართველოს სარკინიგზო ტრანსპორტის ტექნიკური ექსპლოატაციის წესები (PRTI005) ლექცია დოდელია გიორგი 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მექანიკური ნაწილის და ავტომუხრუჭების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRAT205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
|
4-12:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის, წევის ელექტრული მანქანების და ელექტრული აპარატების ექსპლოატაციისა და რემონტის საფუძვლები (პრაქტიკა) 2 (PRQR205) სასწავლო პრაქტიკა ხეთაგური გურამ 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | |||
5-13:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის წევის ელექტრული მანქანების და ელექტრული აპარატების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRBA205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის წევის ელექტრული მანქანების და ელექტრული აპარატების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRBA205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-448 (სარკ. კოლეჯი) |
||
6-14:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ელექტრონული ცხრილები MS Excel) 3 (PRII305) პრაქტიკული ოქრომელიძე ელენე 01-კ.ც.I.5 |
--- | --- | |||
7-15:00 | ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მექანიკური ნაწილის და ავტომუხრუჭების მოწყობის საფუძვლები 2 (PRAT205) ლექცია აფციაური თეიმურაზ 01-447 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051649შ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საქართველოს სარკინიგზო ტრანსპორტის ტექნიკური ექსპლოატაციის წესები (PRTI005) ლექცია დოდელია გიორგი 01-436 (სარკ. კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სადგურებზე სიგნალიზაციის, ცენტრალიზაციისა და ბლოკირების (სცბ) მოწყობის საფუძვლები (2) (PRBS205) ლექცია ცისკარიძე თამარ 01-728 |
გადასარბენებზე სიგნალიზაციის, ცენტრალიზაციისა და ბლოკირების (სცბ) მოწყობილობათა ექსპლოატაციისა და რემონტის საფუძვლები (პრაქტიკა) 2 (PREC205) ლექცია იობიძე დალი 01-728.1 |
უცხო ენა (ინგლისური) Elementary 3 (PREL305) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-201ც |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | სადგურებზე სიგნალიზაციის, ცენტრალიზაციისა და ბლოკირების (სცბ) მოწყობილობათა ექსპლოატაციისა და რემონტის საფუძვლები (პრაქტიკა) 2 (PRES205) სასწავლო პრაქტიკა მუხიგულაშვილი ნინო 01-728.1 |
გადასარბენებზე სიგნალიზაციის, ცენტრალიზაციისა და ბლოკირების (სცბ) მოწყობილობათა ექსპლოატაციისა და რემონტის საფუძვლები (პრაქტიკა) 2 (PREC205) სასწავლო პრაქტიკა პაპასკირი მურთაზი 01-728.3 |
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (შესავალი ინფორმატიკაში 1) (ITSI05) პრაქტიკული ხითარიშვილი ნანა 01-კ.ც.I.2 |
|
6-14:00 | სადგურებზე სიგნალიზაციის, ცენტრალიზაციისა და ბლოკირების (სცბ) მოწყობის საფუძვლები (2) (PRBS205) პრაქტიკული ცისკარიძე თამარ 01-728.2 |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712635 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სიძველეთა ტექ. ექსპერტიზა (SIZTEQ) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-806ა |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი მინერალოგია (GAMI03) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი მინერალოგია (GAMI03) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
712735 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეომორფოლოგია (GEOMORF) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა 03-318 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეომორფოლოგია (GEOMORF) ლაბორატორიული კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექსტის რეფერირება და თარგმანი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711655 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
--- | საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი 06-131ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131ა |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711755 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-131ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | რისკოლოგია (RISBP07–LS) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-131ა |
--- | --- | საჯარო ფინანსები (PFIBP07–LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-109ა |
--- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||
11-19:00 | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია იაკობიძე დავით 06-603ბ |
საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | საჯარო ფინანსები (PFIBP07–LS) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი 06-131ა |
საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-608ბ |
|||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711756 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკოლოგია (RISBP07–LS) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-131ა |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-131ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-605ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | საჯარო ფინანსები (PFIBP07–LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-109ა |
--- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (BPREN02) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||
11-19:00 |
|
საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია იაკობიძე დავით 06-603ბ |
საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | საჯარო ფინანსები (PFIBP07–LS) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი 06-131ა |
--- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
--- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) პრაქტიკული ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
--- |
12-20:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) პრაქტიკული ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMMMF07- LS) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი 06-711ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMMMF07- LS) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი 06-105ა |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტი (ADM0007-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო 06-105ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო 06-105ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები (FFRIT02GAI) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები (FFRIT02GAI) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი მოლაპარაკების თანამედროვე ტექნოლოგიები (ARNR007) პრაქტიკული ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | მდგრადი განვითარების თანამედროვე სტრატეგიები (NSSDE07) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | მდგრადი განვითარების თანამედროვე სტრატეგიები (NSSDE07) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-109ა |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) პრაქტიკული ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტი (ADM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-111ა |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
--- | საქმიანი მოლაპარაკების თანამედროვე ტექნოლოგიები (ARNR007) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
--- |
13-21:00 | --- | სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-111ა |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა საერთაშორისო ურიერთობები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა სამართალი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა ბიზნესის ადმინისტრირება (ინგლისური) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემების მენეჯმენტი და PR (SAINPR07) პრაქტიკული ცისკარიშვილი ნინო 08-302ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემების მენეჯმენტი და PR (SAINPR07) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 08-304ბ |
--- | --- |
712760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-611ბ |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-605ბ |
--- | --- | --- |
712761 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711670 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ეკონომიკა (APPEC 03 –L S) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-716ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საინფორმაციო სისტემების მენეჯმენტი (MIS0007-LS) პრაქტიკული ქანთარია მიხეილი 06-107ა |
ელექტრონული ბიზნესი (ELEQ06) ლექცია ედიბერიძე ალექსანდრე 06-112ა |
საინფორმაციო სისტემების მენეჯმენტი (MIS0007-LS) ლექცია ქანთარია მიხეილი 06-105ა |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები (BSDEM07) პრაქტიკული ქანთარია მიხეილი 06-101ა |
--- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-102ა |
11-19:00 | --- | საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG 0807-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-703ბ |
საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG 0807-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-709ბ |
ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლაბორატორიული კიკვაძე ტარიელი 06-101ა |
||
12-20:00 | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები (BSDEM07) ლექცია ქანთარია მიხეილი 06-101ა |
ელექტრონული ბიზნესი (ELEQ06) პრაქტიკული ედიბერიძე ალექსანდრე 06-102ა |
ვებ-ტექნოლოგიების გამოყენება ბიზნესში (BSUEB07) ლაბორატორიული ქანთარია მიხეილი 06-105ა |
--- | ||
13-21:00 | ვებ-ტექნოლოგიების გამოყენება ბიზნესში (BSUEB07) ლექცია ქანთარია მიხეილი 06-107ა |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712625 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712725 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საქართველო და მსოფლიო (GEWO007-L) ლექცია კვესელავა იგორ 06-604ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები მსოფლიო პოლიტიკურ პროცესებში (SAEROGPOL) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საერთაშორისო ურთიერთობები და მსოფლიო პოლიტიკა (SAERPOL) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912585 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912585A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911675 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911676 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911776 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | კლასტერული პოლიტიკა (KLASTPOL07) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-707ბ |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912525 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912625 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911655 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911756 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | კორპორაციული ფინანსების გაძლიერებული კურსი (ACFFI07-L) ლექცია ცაავა გიორგი 06-131ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912555 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912540 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912541 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912641 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (INSEKONOM) ლექცია იაკობიძე დავით 06-613ბ |
--- |
11-19:00 | გლობალური დინამიზმის თანამედროვე ეკონომიკური სინამდვილე (GLOBDIN) ლექცია იაკობიძე დავით 06-617ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912535 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912635 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911607 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412723 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412724 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412725 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412726 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412727 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412728 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412729 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412732 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412733 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108466 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-314 |
კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-314 |
--- | რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-314 |
სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-314 |
--- |
2-10:00 | სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (MINS108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-314 |
სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-314 |
სამედიცინო სადიაგნოსტიკო სისიტემები (SSS08) ლექცია გიგილაშვილი გიორგი 04-318 |
--- | ||
3-11:00 | სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (SAMSI08) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-314 |
კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-312 |
სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-314 |
კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-312 |
--- | |
4-12:00 | ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-312 |
--- | |||
5-13:00 | ბიოსტატისტიკა (BIOST06) საკურსო ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
ბიოსტატისტიკა (BIOST06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- | ||
6-14:00 | სამედიცინო სადიაგნოსტიკო სისიტემები (SSS08) პრაქტიკული გიგილაშვილი გიორგი 04-318 |
ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლაბორატორიული მესხია მარინა 04-312 |
ბიოსტატისტიკა (BIOST06) საკურსო ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | ||
7-15:00 | --- | ბიოსტატისტიკა (BIOST06) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-314 |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108566 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
|
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
|
ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლექცია ლაზარაშვილი ლევან 04-316 |
||||||||||||||||
8-16:00 | სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-318 |
--- | --- |
|
Lab Viewპროგრამირების მეთოდები ( LVPRME8) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-312 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108666 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ლაზარაშვილი ლევან 04-316 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-312 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია კოკილაშვილი რაული 02-601 |
|
ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-316 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კერვალიშვილი პაატა 06-401ა |
ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 06-406ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია მასპინძელაშვილი ბორის 06-506ა |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108766 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) პრაქტიკული მესხია მარინა 01-კ.ც.II.G |
|
--- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) პრაქტიკული მესხია მარინა 01-კ.ც.II.C |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-410ბ |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
--- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-318 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-215 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-410ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108767 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 06-412ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-410ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) პრაქტიკული მესხია მარინა 01-კ.ც.II.G |
ბიომექანიკა (BIMEQ06) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-318 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) პრაქტიკული მესხია მარინა 01-კ.ც.II.G |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-215 |
--- | |||||||||||||||||||
7-15:00 | ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-316 |
--- | --- | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
--- |
4-12:00 | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
--- |
6-14:00 | ფიზიკის შესავალი (FISE08) ლაბორატორიული კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) პრაქტიკული გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108679 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) პრაქტიკული გერასიმოვი ალექსი 06-503ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ობგაძე თამაზ 06-401ა |
ელექტრონიკის ელემენტები (DGKLN06) ლექცია ჯაბუა ზაურ 06-416ბ |
თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული გერასიმოვი ალექსი 06-504ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლაბორატორიული ჯაბუა ზაურ 04-419 |
მასალებისა და სტრუქტურების კვლევის ფიზიკური მეთოდები (JBFL06) ლაბორატორიული ჯაბუა ზაურ 04-419 |
7-15:00 | --- | --- | --- | რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლექცია გერასიმოვი ალექსი 06-504ბ |
ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია ჯაბუა ზაურ 06-502ა |
თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია გერასიმოვი ალექსი 06-505ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მასალებისა და სტრუქტურების კვლევის ფიზიკური მეთოდები (JBFL06) ლექცია ჯაბუა ზაურ 06-501ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108779 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-408ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ობგაძე თამაზ 06-317ბ |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | Основы программирования (PRFUNR8) лаборат.работа მაჭარაძე თენგიზ 08-301ბ |
|
Основы программирования (PRFUNR8) лекция მაჭარაძე თენგიზ 08-301ბ |
--- | Введение в Информационные технологии (BBUT08) лекция ბარდაველიძე ხათუნა 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
Основы программирования (PRFUNR8) практич. Работа მაჭარაძე თენგიზ 08-301ბ |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 06-310ბ |
основы архитектуры и организации компьютера (OAUO08) лекция აბულაძე თემურ 06-416ბ |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | основы архитектуры и организации компьютера (OAUO08) лаборат.работа აბულაძე თემურ 08-305ბ |
--- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108778 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ნატროშვილი დავით 06-406ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ნატროშვილი დავით 06-507ბ |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ფიზიკის შესავალი (FISE08) ლაბორატორიული კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108439 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო ქარცივაძე დავითი 06-406ბ |
--- | --- | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-404ა |
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 |
|
|
განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ყავლაშვილი ნუგზარ 06-416ბ |
--- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია მალცევი ალექსანდრე 06-302ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-419ა |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-406ბ |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108539 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია ირემაძე ია 06-312დ |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-413ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-312ბ |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-401ა |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-406ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- |
|
წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-410ბ |
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-408ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ბერაია ნინო 06-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108639 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი 06-503ა |
--- | --- |
|
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-404ა |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ბერაია ნინო 06-302ბ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 06-502ბ |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია გერასიმოვი ალექსი 06-502ბ |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბერაია ნინო 06-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108739 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-408ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ბერაია ნინო 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხარიბეგაშვილი სერგო 06-419ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამების ელემენტები (AFPRER8) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 06-504ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამების ელემენტები (AFPRER8) პრაქტიკული ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამების ელემენტები (AFPRER8) ლაბორატორიული ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-302დ |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108519 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები (ADS08) ლაბორატორიული ბალიაშვილი მედეა 06-220დ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლაბორატორიული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-210დ |
--- | --- | --- | გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
||||||||
5-13:00 |
|
ინფორმაციის მიღებისა და ასახვის საშუალებები (IMDAS08) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-209დ |
საზომი მოწყობილობების დაპროექტება,კონსტრუირება და სტანდარტიზაცია (SMDK08) ლექცია ბალიაშვილი მედეა 06-302ბ |
--- | --- | ტექნიკური გაზომვები (TME0808GA1) ლექცია გარსევანიშვილი იზოლდა 06-302ბ |
||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
საზომი მოწყობილობების დაპროექტება,კონსტრუირება და სტანდარტიზაცია (SMDK08) საკურსო ბალიაშვილი მედეა 06-220დ |
--- | --- | --- | საზომი ტექნოლოგიების კომპიუტერული მოდელირება (CMM0808) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა 06-220დ |
||||||||
7-15:00 | --- | ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები (ADS08) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-309ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ინფორმაციის მიღებისა და ასახვის საშუალებები (IMDAS08) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-306ბ |
--- | --- | გადამწოდები და საზომი გარდამქმნელი (SMC0808GA1) პრაქტიკული ჟვანია რევაზ 06-306ბ |
საზომი ტექნოლოგიების კომპიუტერული მოდელირება (CMM0808) პრაქტიკული ჩხეიძე ირინა 06-220დ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადამწოდები და საზომი გარდამქმნელი (SMC0808GA1) ლექცია ჟვანია რევაზ 06-305ბ |
ტექნიკური გაზომვები (TME0808GA1) ლაბორატორიული გარსევანიშვილი იზოლდა 06-209დ |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა 06-210დ |
საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლექცია ხარატიშვილი ლიანა 06-306ბ |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108719 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-408ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108608 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ალბათობა და სტატისტიკა 1 (PBST108) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-507ბ |
ალბათობა და სტატისტიკა 1 (PBST108) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-507ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ფუნქციონალური ანალიზი (FUNAN08) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-504ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 3 (MAAN3) პრაქტიკული ქადეიშვილი თორნიკე 06-506ა |
--- | --- | კომპიუტერული მათემატიკა (KM008) ლექცია ქადეიშვილი თორნიკე 06-502ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ფუნქციონალური ანალიზი (FUNAN08) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა 06-503ა |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული მათემატიკა (KM008) პრაქტიკული ქადეიშვილი თორნიკე 06-507ბ |
|
9-17:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 3 (MAAN3) ლექცია ქადეიშვილი თორნიკე 06-507ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული ჩიხლაძე გურამ 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108410 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგიის აღმრიცხველი და ხარჯმზომი აპარატურის მეტრ.უზრუნველყოფა და სერვისი (JKFKV06) ლექცია ისაკაძე მანანა 06-305ბ |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგიის აღმრიცხველი და ხარჯმზომი აპარატურის მეტრ.უზრუნველყოფა და სერვისი (JKFKV06) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა 06-209დ |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური სისტემების და აპარატურის დიაგნოსტიკა (DTS0708 GA1) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ 06-210დ |
||||
4-12:00 | --- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (CAT0708 GA1) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 06-210დ |
--- | პროდუქციის ხარისხის განსაზღვრა საკონტროლო საზომი ხელსაწყოების საშუალებით (PXGSSXS08) ლაბორატორიული ფადიურაშვილი ვლადიმერ 06-312დ |
სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია საზომ ტექნიკაში (SDSST08) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-220დ |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ტექნიკური სისტემების და აპარატურის დიაგნოსტიკა (DTS0708 GA1) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-210დ |
ტექნოლოგიური პარამეტრების საზომ-საკონტროლო აპარატურა,მატ მეტრ.უზრუნველყოფა და სერვისები (JKSFS06) ლაბორატორიული ტომარაძე ომარი 06-209დ |
||||
7-15:00 | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (CASI02) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-305ბ |
--- | პროდუქციის ხარისხის განსაზღვრა საკონტროლო საზომი ხელსაწყოების საშუალებით (PXGSSXS08) ლექცია ფადიურაშვილი ვლადიმერ 06-312დ |
ტექნოლოგიური პარამეტრების საზომ-საკონტროლო აპარატურა,მატ მეტრ.უზრუნველყოფა და სერვისები (JKSFS06) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-305ბ |
||||
8-16:00 | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-306ბ |
--- |
|
--- | სტატისტიკურუ ინფორმაციის დამუშავების მეთოდები და პროგრამული უზრუნველყოფა (STA0708GA1) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | ||||
9-17:00 | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია საზომ ტექნიკაში (SDSST08) ლექცია ბალიაშვილი მედეა 06-304ბ |
--- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (QME0708-LS) პრაქტიკული ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-305ბ |
--- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (CAT0708 GA1) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
||||
10-18:00 | --- | --- | სტატისტიკურუ ინფორმაციის დამუშავების მეთოდები და პროგრამული უზრუნველყოფა (STA0708GA1) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 06-210დ |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საზომი ტექნოლოგიების კომპიუტერული მოდელირება (CMM0808) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 06-210დ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საზომი ტექნოლოგიების კომპიუტერული მოდელირება (CMM0808) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ინფორმაციის მიღებისა და ასახვის საშუალებები (IMDAS08) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-209დ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-209დ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ტექნიკური გაზომვები (TME0808GA1) ლაბორატორიული ბალიაშვილი მედეა 06-305ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ინფორმაციის მიღებისა და ასახვის საშუალებები (IMDAS08) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-305ბ |
--- | --- | --- | გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-306ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზები და მათი მართვის სისტემები (DBS0808GA1) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
8-16:00 | მონაცემთა ბაზები და მათი მართვის სისტემები (DBS0808GA1) ლაბორატორიული ოთხოზორია ნონა 06-210დ |
ტექნიკური გაზომვები (TME0808GA1) ლექცია ბალიაშვილი მედეა 06-304ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები (ADS08) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-311ბ |
--- | გადამწოდები და საზომი გარდამქმნელი (SMC0808GA1) პრაქტიკული ჟვანია რევაზ 06-305ბ |
--- | --- |
10-18:00 | ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები (ADS08) ლაბორატორიული ბალიაშვილი მედეა 06-220დ |
--- | --- | გადამწოდები და საზომი გარდამქმნელი (SMC0808GA1) ლექცია ჟვანია რევაზ 06-306ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108420 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფუძვლები (WTSMS08) ლექცია დავითაშვილი ირმა 06-317ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | მართვის ციფრული სისტემების საფუძვლები (MCSS08) ლექცია მოსაშვილი ია 06-312ბ |
--- |
|
ციფრული სიგნალების თეორიის საფუძვლები (CSTS08) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ოპტიმიზაციის მეთოდები (OPM0108 GA1) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მართვის ციფრული სისტემების საფუძვლები (MCSS08) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-312ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | რთული დინამიკური სისტემების ანალიზისა და კონტროლის თეორია 2 (ACTD208) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფუძვლები (WTSMS08) პრაქტიკული ხუციშვილი თეა 06-219ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | რიცხვითი მეთოდების ალგორითმული საფუძვლები (RMAS08) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-310ბ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ციფრული სიგნალების თეორიის საფუძვლები (CSTS08) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108421 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ავტომატური მართვის სისტემები (AMS08) ლექცია კოტრიკაძე ომარ 06-209ბ |
სენსორები და სერვომექანიზმები (SDS08) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
სინერგეტიკის საფუძვლები (SYN0108) პრაქტიკული კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | მართვის თეორია 1 (MATE08) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-312ბ |
ავტომატური მართვის საფუძვლები (BAM0002) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-209ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სინერგეტიკის საფუძვლები (SYN0108) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ლოკალური მართვის სისტემები (LMS08) ლექცია კოტრიკაძე ომარ 06-209ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-310ბ |
სენსორები და სერვომექანიზმები (SDS08) პრაქტიკული კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
მიკროპროცესორული სისტემები და სამრეწველო მიკროკონტროლი (MSSM08) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ჯემალი 06-312ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
მიკროპროცესორული სისტემები და სამრეწველო მიკროკონტროლი (MSSM08) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-312ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადამწოდები და საზომი გარდამქმნელი (SMC0808GA1) ლექცია ჟვანია რევაზ 06-306ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადამწოდები და საზომი გარდამქმნელი (SMC0808GA1) პრაქტიკული ჟვანია რევაზ 06-305ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
4-12:00 | მონაცემთა ბაზები და მათი მართვის სისტემები (DBS0808GA1) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები (ADS08) ლაბორატორიული ბალიაშვილი მედეა 06-220დ |
--- | --- | --- | საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა 06-210დ |
5-13:00 | ტექნიკური გაზომვები (TME0808GA1) ლაბორატორიული გარსევანიშვილი იზოლდა 06-209დ |
გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლაბორატორიული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-210დ |
--- | --- | --- | მონაცემთა ბაზები და მათი მართვის სისტემები (DBS0808GA1) ლაბორატორიული ოთხოზორია ნონა 06-210დ |
6-14:00 | ტექნიკური გაზომვები (TME0808GA1) ლექცია გარსევანიშვილი იზოლდა 06-306ბ |
--- | --- | --- | --- | საზომი ტექნოლოგიების კომპიუტერული მოდელირება (CMM0808) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 06-210დ |
7-15:00 | გაზომვების უკაბელო ტექნოლოგიები (GUT08) ლაბორატორიული ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები (ADS08) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-311ბ |
--- | ვიბროაკუსტიკური გაზომვები და ვიბროდიაგნოსტიკა (VAM0808GA1) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 06-209დ |
8-16:00 | ვიბროაკუსტიკური გაზომვები და ვიბროდიაგნოსტიკა (VAM0808GA1) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
--- | --- | საზომი ტექნოლოგიების კომპიუტერული მოდელირება (CMM0808) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
--- | --- |
9-17:00 | გაზომვების უკაბელო ტექნოლოგიები (GUT08) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლაბორატორიული ბუქსიანიძე ამირან 01-507 |
--- | --- | საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლექცია ხარატიშვილი ლიანა 06-304ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ვიბროაკუსტიკური საშუალებების კალიბრება და სერტიფიკაცია (CC0908GA1) ლაბორატორიული გარსევანიშვილი იზოლდა 06-209დ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 06-210დ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა 06-209დ |
გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია გოცირიძე მარინა 06-209დ |
--- | --- | --- | პრაქტიკული მეტროლოგია (PMT0908GA1) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-306ბ |
4-12:00 | პრაქტიკული მეტროლოგია (PMT0908GA1) პრაქტიკული ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-304ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური სისტემების დიაგნოსტიკის მეთოდები და საშუალებები (MTSD908GA1) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-304ბ |
|
6-14:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული გოცირიძე მარინა 06-209დ |
--- | --- | --- | --- | ვიბროაკუსტიკური საშუალებების კალიბრება და სერტიფიკაცია (CC0908GA1) ლექცია გარსევანიშვილი იზოლდა 06-302ბ |
7-15:00 | საყოფაცხოვრებო საქონლის ტექნიკური პარამეტრების ზედამხედველობა და სერვისი (SSTP0809) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-204დ |
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | ტექნიკური სისტემების დიაგნოსტიკის მეთოდები და საშუალებები (MTSD908GA1) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ 06-210დ |
სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) ლექცია მენაბდე თამარ 06-304ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 06-305ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლაბორატორიული ბუქსიანიძე ამირან 01-507 |
--- | საყოფაცხოვრებო საქონლის ტექნიკური პარამეტრების ზედამხედველობა და სერვისი (SSTP0809) საკურსო ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-204დ |
სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-305ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108520 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) პრაქტიკული კურკუმული ნანა 06-206ბ |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ციფრული სიგნალების თეორიის საფუძვლები (CSTS08) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
--- |
|
ოპტიმიზაციის მეთოდები (OPM0108 GA1) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
--- | მართვის ციფრული სისტემების საფუძვლები (MCSS08) ლექცია მოსაშვილი ია 06-312ბ |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფუძვლები (WTSMS08) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-312ბ |
--- |
|
|
--- | მართვის ციფრული სისტემების საფუძვლები (MCSS08) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-312ბ |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფუძვლები (WTSMS08) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო 06-206ბ |
|
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ციფრული სიგნალების თეორიის საფუძვლები (CSTS08) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-312ბ |
|
--- |
|
რიცხვითი მეთოდების ალგორითმული საფუძვლები (RMAS08) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-310ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108610 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული ტომარაძე ომარი 06-209დ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 06-210დ |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-412 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-506ა |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-417 |
ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-209დ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-304ბ |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-503ა |
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-506ა |
|||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) პრაქტიკული მელიქიძე ოლღა 06-210დ |
--- | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-306ბ |
|||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108611 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული ლომთაძე ავთანდილ 03-417 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლაბორატორიული ოთხოზორია ნონა 06-210დ |
მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-503ა |
--- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-506ა |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108620 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-304ბ |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-506ა |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-414 |
--- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 06-413ბ |
||||||||
5-13:00 | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია კოტრიკაძე ომარ 06-209ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-312ბ |
|
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-506ა |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული ტომარაძე ომარი 06-209დ |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108621 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-506ა |
--- | --- | --- | მათემატიკა 3 (MATH033) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 06-413ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-419 |
--- | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-506ა |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108710-20 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-506ა |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-504ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული კაპანაძე ქეთევანი 04-419 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-414ბ |
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-312ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფიზიკის შესავალი (FISE08) ლაბორატორიული კაპანაძე ქეთევანი 04-419 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ა |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული ხუციშვილი თეა 06-219ბ |
შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 06-210დ |
||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108468 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (HOSMEN06) სასწავლო პრაქტიკა. ლაზარაშვილი ლევან 13-გ.ჩაფიძის სახ.გადაუდებელი კარდიოლოგიის ცენტრი |
--- | --- |
3-11:00 | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (HOSMEN06) ლექცია ლაზარაშვილი ლევან 04-316 |
--- | მობილური ჯანდაცვა (MOBJ08) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-314 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) პრაქტიკული ღურწკაია ზვიად 04-312 |
კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-314 |
--- | --- | ||
7-15:00 | სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-314 |
სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) პრაქტიკული ღურწკაია ზვიად 04-314 |
რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) ლექცია გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
--- | ||
8-16:00 | ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-312 |
კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული თალებიფარი თოჰიდ 04-314 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) პრაქტიკული ღურწკაია ზვიად 04-314 |
მობილური ჯანდაცვა (MOBJ08) პრაქტიკული თალებიფარი თოჰიდ 04-314 |
--- | კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული თალებიფარი თოჰიდ 04-314 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108668 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სამედიცინო ელექტონიკის საფუძვლები (SES08) პრაქტიკული გოცირიძე ირინა 04-314 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ნატროშვილი დავით 06-410ბ |
ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული ღურწკაია ზვიად 04-312 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ლაზარაშვილი ლევან 04-314 |
--- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ნატროშვილი დავით 06-408ბ |
--- | --- |
7-15:00 | ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული თალებიფარი თოჰიდ 04-314 |
--- | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-312 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | |
9-17:00 | სამედიცინო ელექტონიკის საფუძვლები (SES08) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-314 |
--- | --- | --- | --- | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული ლაზარაშვილი ლევან 04-314 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108400 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | გამოთვლების პროგრამა (MAPLE008) პრაქტიკული მესაბლიშვილი ბაჩუკი 06-502ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური პროცესების ინფორმაციული მოდელები 1 (INME108) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-506ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ბუღალტერია (COMAC08) პრაქტიკული მესაბლიშვილი ბაჩუკი 06-504ა |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | რიცხვითი მეთოდები (NUMMT08) ლექცია გულუა დავით 06-502ბ |
--- | --- | კომპიუტერული ალგებრა (COMAL08) ლექცია მესაბლიშვილი ბაჩუკი 06-507ბ |
სოციალური პროცესების ინფორმაციული მოდელები (CMECP08) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-504ა |
7-15:00 | --- | რიცხვითი მეთოდები (NUMMT08) პრაქტიკული გულუა დავით 06-502ა |
--- | --- | გამოთვლების პროგრამა (MAPLE008) ლექცია მესაბლიშვილი ბაჩუკი 06-503ა |
სოციალური პროცესების ინფორმაციული მოდელები (CMECP08) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-501ა |
8-16:00 | --- | კომპიუტერული ალგებრა (COMAL08) პრაქტიკული მესაბლიშვილი ბაჩუკი 06-506ა |
--- | --- | კომპიუტერული ბუღალტერია (COMAC08) ლექცია მესაბლიშვილი ბაჩუკი 06-503ა |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ეკონომიკური პროცესების ინფორმაციული მოდელები 1 (INME108) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-505ბ |
--- | --- | რიცხვითი მეთოდები (NUMMT08) ლაბორატორიული გულუა დავით 01-კ.ც.II.D |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108430 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-502ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო კირცხალია გიორგი 06-410ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-413ბ |
|||||||||||||
8-16:00 | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული 06-405ბ |
--- |
|
|
--- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108431 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო კირცხალია გიორგი 06-416ბ |
|
||||||||
3-11:00 | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | --- | --- |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა 06-405ბ |
|||||||||
5-13:00 | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
||||||||
6-14:00 | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
--- | --- | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
||||||||
9-17:00 | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-416ბ |
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108432 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
|||||||||||||||||
5-13:00 | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-502ბ |
--- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | --- | --- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა 06-405ბ |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო რამაზაშვილი მიხეილ 06-406ბ |
--- |
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
--- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-412ბ |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108433 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ 06-405ბ |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-312დ |
კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია ბენაშვილი გიორგი 06-404ა |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ყავლაშვილი ნუგზარ 06-404ა |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო მოდებაძე ზურაბ 06-414ბ |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-414ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-506ა |
--- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-401ა |
||||||||
10-18:00 | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-416ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108434 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ 06-405ბ |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-312დ |
კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია ბენაშვილი გიორგი 06-404ა |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
--- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ყავლაშვილი ნუგზარ 06-404ა |
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-410ბ |
||||||||||||
6-14:00 | პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო მოდებაძე ზურაბ 06-410ბ |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-410ბ |
--- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-414ბ |
--- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-506ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108436 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ 06-405ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო ქარცივაძე დავითი 06-401ა |
--- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-416ბ |
|
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-312დ |
კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია ბენაშვილი გიორგი 06-404ა |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
--- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ყავლაშვილი ნუგზარ 06-404ა |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-401ა |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-414ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-506ა |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108437 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ 06-405ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | Transact – SQL ენა 2 (TSQL208) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-312დ |
კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 2 (ORP2508) ლექცია ბენაშვილი გიორგი 06-404ა |
--- | ||||||||
4-12:00 | პროექტი კომპიუტერულ ქსელებში (CNP5108) საკურსო ქარცივაძე დავითი 06-416ბ |
--- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ყავლაშვილი ნუგზარ 06-404ა |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-408ბ |
--- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-419ა |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
--- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | მიკროპროცესორული სისტემები (MS66508) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-414ბ |
--- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-506ა |
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108438 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-401ა |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-414ბ |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-416ბ |
--- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია მამათელაშვილი გიორგი 06-404ა |
--- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-416ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-302ბ |
|
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია გიორხელიძე თენგიზ 06-406ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108438/1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-401ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 |
|
--- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-414ბ |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-416ბ |
--- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია მამათელაშვილი გიორგი 06-404ა |
--- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-302ბ |
წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-416ბ |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია გიორხელიძე თენგიზ 06-406ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108440 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-324დ |
მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- | --- | ღრუბლოვანი გამოთვლების საფუძვლები (RGS08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-322დ |
--- | --- | დაპროგრამება NET პლატფორმაზე (DNP08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-322დ |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამება NET პლატფორმაზე (DNP08) პრაქტიკული ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-322დ |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლექცია მამათელაშვილი გიორგი 06-322დ |
ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-112დ |
მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-112დ |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ლომინაძე თამარ 06-322დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108441 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-322დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-322დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-324დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 1 (SIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-324დ |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-112დ |
|
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ლომინაძე თამარ 06-322დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108442 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | --- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
|
--- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ოკუჯავა შორენა 06-322დ |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-322დ |
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 1 (SIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
--- | ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-322დ |
--- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ნინო 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108443 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-112დ |
--- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ოკუჯავა შორენა 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-322დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 1 (SIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
--- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-322დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108444 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-324დ |
--- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
4-12:00 | საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 1 (SIS08) ლაბორატორიული პაპავა ლელა 06-118დ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-324დ |
|
6-14:00 | --- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლაბორატორიული ოკუჯავა შორენა 06-122დ |
--- |
7-15:00 | ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლაბორატორიული გოჩიტაშვილი ლალი 06-122დ |
მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-324დ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 1 (SIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
--- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული რუხაძე თამთა 06-118დ |
--- | --- |
9-17:00 | ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-324დ |
--- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ოკუჯავა შორენა 06-324დ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ოკუჯავა შორენა 06-324დ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108445 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-112დ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 1 (SIS08) ლაბორატორიული პაპავა ლელა 06-116დ |
--- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და სისტემების უსაფრთხოება,რისკების მართვა,აუდიტი და კონტროლი (ITDSURMADK08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-324დ |
6-14:00 | --- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
--- | --- | --- | მულტიმედია ოპერაციული სისტემები (MOS08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-324დ |
7-15:00 | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ოკუჯავა შორენა 06-322დ |
--- | ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლაბორატორიული გოჩიტაშვილი ლალი 06-124დ |
--- | --- |
8-16:00 | საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 1 (SIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლაბორატორიული ოკუჯავა შორენა 06-122დ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრონული კომერციის სისტემები (ECOMS08) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-324დ |
--- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული რუხაძე თამთა 06-116დ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ოკუჯავა შორენა 06-324დ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108450 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-230დ |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სერვერული ტექნოლოგიები და მულტიმედიური საშუალებები (STDMS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) პრაქტიკული კეკენაძე ალექსანდრე 06-207ა |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | პროგრამული სისტემის რეალიზაციის CASE ინსტრუმენტალური საშუალებები (PSRCIS08) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
||||||||||||||||
7-15:00 | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა ბაზის აგება MYSQL-ის გამოყენებით WEB დანართებისათვის (MBAMGWD06) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108451 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | სერვერული ტექნოლოგიები და მულტიმედიური საშუალებები (STDMS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) პრაქტიკული კეკენაძე ალექსანდრე 06-226დ |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
პროგრამული სისტემის რეალიზაციის CASE ინსტრუმენტალური საშუალებები (PSRCIS08) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა ბაზის აგება MYSQL-ის გამოყენებით WEB დანართებისათვის (MBAMGWD06) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108452 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
სერვერული ტექნოლოგიები და მულტიმედიური საშუალებები (STDMS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) პრაქტიკული კეკენაძე ალექსანდრე 06-308ბ |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემის რეალიზაციის CASE ინსტრუმენტალური საშუალებები (PSRCIS08) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
||||||||||||||||
7-15:00 | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა ბაზის აგება MYSQL-ის გამოყენებით WEB დანართებისათვის (MBAMGWD06) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108453 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | მონაცემთა ბაზის აგება MYSQL-ის გამოყენებით WEB დანართებისათვის (MBAMGWD06) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | --- | სერვერული ტექნოლოგიები და მულტიმედიური საშუალებები (STDMS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) პრაქტიკული ღვინეფაძე გელა 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემის რეალიზაციის CASE ინსტრუმენტალური საშუალებები (PSRCIS08) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108454 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემის რეალიზაციის CASE ინსტრუმენტალური საშუალებები (PSRCIS08) ლაბორატორიული ბიტარაშვილი მარინე 06-205ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზის აგება MYSQL-ის გამოყენებით WEB დანართებისათვის (MBAMGWD06) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) პრაქტიკული ღვინეფაძე გელა 06-226დ |
--- | --- |
5-13:00 | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | --- | სერვერული ტექნოლოგიები და მულტიმედიური საშუალებები (STDMS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
--- | --- |
7-15:00 | სერვერული ტექნოლოგიები და მულტიმედიური საშუალებები (STDMS08) ლაბორატორიული კივილაძე გიორგი 06-206ა |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლაბორატორიული ქორთიაშვილი ხათუნა 06-203ა |
დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლაბორატორიული ქრისტესიაშვილი ხატია 06-203ა |
მონაცემთა ბაზის აგება MYSQL-ის გამოყენებით WEB დანართებისათვის (MBAMGWD06) ლაბორატორიული მეფარიშვილი ბადრი 06-203ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) ლაბორატორიული ღვინეფაძე გელა 06-204ა |
--- | --- | --- | პროგრამული სისტემის რეალიზაციის CASE ინსტრუმენტალური საშუალებები (PSRCIS08) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108455 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზის აგება MYSQL-ის გამოყენებით WEB დანართებისათვის (MBAMGWD06) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | --- | სერვერული ტექნოლოგიები და მულტიმედიური საშუალებები (STDMS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
WEB-დაპროგრამების ტექნოლოგია:PHP (WDTP08) პრაქტიკული ღვინეფაძე გელა 06-226დ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | პროგრამული სისტემის რეალიზაციის CASE ინსტრუმენტალური საშუალებები (PSRCIS08) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108460 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-406ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ხედვა (CMV008) ლაბორატორიული თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) პრაქტიკული ფხაკაძე კონსტანტინე 06-504ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | სახეთა ამოცნობა (JLSJKG06) ლექცია ქოჩლაძე თემურ 06-406ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | დპროგრამება ხელოვნურ ინტელექტის სისტემებისათის (HZFK06) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 06-503ა |
--- | რთული ობიექტების მოდელირება 1 (JGSDF06) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ბ |
--- | --- | სახეთა ამოცნობა (JLSJKG06) ლაბორატორიული ქოჩლაძე თემურ 06-509ა |
6-14:00 | დპროგრამება ხელოვნურ ინტელექტის სისტემებისათის (HZFK06) ლაბორატორიული ჩიჩუა გიორგი 06-509ა |
დპროგრამება ხელოვნურ ინტელექტის სისტემებისათის (HZFK06) ლაბორატორიული ჩიჩუა გიორგი 06-509ა |
კომპიუტერული ხედვა (CMV008) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-413ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | რთული ობიექტების მოდელირება 1 (JGSDF06) პრაქტიკული გოგსაძე ირაკლი 06-502ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108461 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-406ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) პრაქტიკული ფხაკაძე კონსტანტინე 06-504ა |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | სახეთა ამოცნობა (JLSJKG06) ლექცია ქოჩლაძე თემურ 06-406ბ |
|
--- | --- | რთული ობიექტების მოდელირება 1 (JGSDF06) პრაქტიკული გოგსაძე ირაკლი 06-412ბ |
|||||||||||||||||
5-13:00 | დპროგრამება ხელოვნურ ინტელექტის სისტემებისათის (HZFK06) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 06-503ა |
|
რთული ობიექტების მოდელირება 1 (JGSDF06) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ბ |
|
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული ხედვა (CMV008) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-413ბ |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108481 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი 06-504ბ |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-502ბ |
ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-502ბ |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-502ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108482 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-502ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-502ბ |
ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-502ბ |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108483 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-502ბ |
ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-502ბ |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-502ბ |
--- | --- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-505ბ |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108484 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-414ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-501ა |
ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-404ა |
გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-504ა |
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108485 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-414ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-404ა |
--- | --- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-404ა |
გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-504ა |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108486 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-504ბ |
ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-401ა |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-414ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-404ა |
გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-504ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108487 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლაბორატორიული ჭოლიკიძე ლევან 08-309ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლაბორატორიული ლობჟანიძე შალვა 08-315ბ |
--- | --- | --- | სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლაბორატორიული როდონაია ირაკლი 08-309ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 2 (MBMS08) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-504ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
სოციალური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (SPCSI08) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-414ბ |
|
6-14:00 | კომპიუტერული გრაფიკა და მულტიმედია (CGRMM08) ლაბორატორიული ქორჩილავა დარეჯან 08-305ბ |
--- | --- | --- | --- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-419ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | ინფორმატიკისა და საზოგადოების განვითარების კანონზომიერებანი (IDSGK08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-404ა |
გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-504ა |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-301ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108500 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა 1 (ARST108) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფინანსური რისკების მართვის ინფორმაციული მოდელები 1 (IMFR108) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-501ა |
--- | სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელები 1 (IMIN108) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-502ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ფასიანი ქაღალდების ბაზრის კომპიუტერული მართვა 1 (SECM108) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-502ა |
სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელები 1 (IMIN108) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა 06-506ა |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | ფასიანი ქაღალდების ბაზრის კომპიუტერული მართვა 1 (SECM108) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-502ა |
ფინანსური რისკების მართვის ინფორმაციული მოდელები 1 (IMFR108) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-506ა |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 06-414ბ |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური მათემატიკა (FMAT308) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 06-503ა |
საბანკო ოპერაციების კომპიუტერული უსაფრთხოება (CSBOP08) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-506ა |
გამოყენებითი სტატისტიკა 1 (ARST108) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-505ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | საბანკო ოპერაციების კომპიუტერული უსაფრთხოება (CSBOP08) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | ფინანსური მათემატიკა (FMAT308) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 06-501ა |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108530 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-419ა |
--- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-413ბ |
--- | --- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია თუშიშვილი მარინე 06-404ა |
|
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია 06-401ა |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-419ა |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ვაზაგაშვილი მამუკა 06-414ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-302ბ |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108531 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-419ა |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-413ბ |
--- |
|
გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია თუშიშვილი მარინე 06-404ა |
--- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია 06-401ა |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-419ა |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ვაზაგაშვილი მამუკა 06-414ბ |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108532 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია 06-414ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-414ბ |
გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია თუშიშვილი მარინე 06-312დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ვაზაგაშვილი მამუკა 06-414ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-504ა |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ჯოჯუა ზაურ 06-410ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-404ა |
--- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-414ბ |
წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-414ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108533 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია 06-414ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-414ბ |
გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია თუშიშვილი მარინე 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 06-416ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-504ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-408ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-404ა |
--- |
|
წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-414ბ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ჯოჯუა ზაურ 06-401ა |
--- |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108534 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია 06-414ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-414ბ |
გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია თუშიშვილი მარინე 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ჯოჯუა ზაურ 06-404ა |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 06-416ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-504ა |
--- | --- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-408ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-404ა |
--- |
|
წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-414ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108534/1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-414ბ |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-404ა |
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-416ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია ირემაძე ია 06-404ა |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-408ბ |
|
ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-310ბ |
--- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-419ა |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-416ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბაღათურია გურამი 06-504ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108536 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-414ბ |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-419ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-404ა |
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-416ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია ირემაძე ია 06-404ა |
|
|
ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-310ბ |
წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-419ა |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 06-416ბ |
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-416ბ |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108536/1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-414ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | წრედები და სიგნალები (CAS1508) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-404ა |
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-416ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 2 (GRV2508) ლექცია ირემაძე ია 06-404ა |
|
--- | ვიზუალური დაპროგრამება C# ენაზე (VPCN508) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-310ბ |
|
--- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-416ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბაღათურია გურამი 06-504ა |
--- | წრედები და სიგნალები (CAS1508) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 06-413ბ |
|
--- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-419ა |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108538 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული კიკნაძე პაატა 06-406ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | დიზაინი (VMADV06) ლექცია ტაბატაძე ბესიკ 06-312დ |
|
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია კიკნაძე პაატა 06-412ბ |
||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბაღათურია გურამი 06-504ა |
--- | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-408ბ |
--- | --- | შესავალი ვებ ტექნოლოგიებში (INTWT08) პრაქტიკული ტაბატაძე ბესიკ 06-315და |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ვებ დაპროგრამება JavaScript (WBJS108) პრაქტიკული ძნელაძე გიორგი 06-312დ |
ვებ-მენეჯმენტი (WEBM108) პრაქტიკული ტაბატაძე ბესიკ 06-315და |
ვებ-მენეჯმენტი (WEBM108) ლექცია ტაბატაძე ბესიკ 06-404ა |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
დიზაინი (VMADV06) საკურსო ტაბატაძე ბესიკ 06-304დ |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108538/1 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ვებ დაპროგრამება JavaScript (WBJS108) პრაქტიკული ძნელაძე გიორგი 06-312დ |
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული კიკნაძე პაატა 06-410ბ |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | დიზაინი (VMADV06) ლექცია ტაბატაძე ბესიკ 06-312დ |
--- | შესავალი ვებ ტექნოლოგიებში (INTWT08) პრაქტიკული ტაბატაძე ბესიკ 06-315დ |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია კიკნაძე პაატა 06-412ბ |
|||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ციფრული ტექნიკის ფიზიკური საფუძვლები (CTFS08) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-408ბ |
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | დიზაინი (VMADV06) საკურსო ტაბატაძე ბესიკ 06-315და |
|
ვებ-მენეჯმენტი (WEBM108) ლექცია ტაბატაძე ბესიკ 06-404ა |
|
|||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ვებ-მენეჯმენტი (WEBM108) პრაქტიკული ტაბატაძე ბესიკ 06-315დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108540 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ვიზუალური დაპროგრამება JAVA ენაზე (VIDA08) ლექცია არჩვაძე გიორგი 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 1 (BAISDT08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-322დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები(oracle) (MBMSO08) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-324დ |
ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-322დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
--- |
|
ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) პრაქტიკული მდინარაძე ქეთევან 06-322დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-324დ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) ლექცია ლომინაძე თამარ 06-112დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108541 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 1 (BAISDT08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) პრაქტიკული მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-324დ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები(oracle) (MBMSO08) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-324დ |
ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-322დ |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
--- | ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
|
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ვაზაგაშვილი მამუკა 06-506ა |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-324დ |
|
ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-112დ |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) ლექცია ლომინაძე თამარ 06-112დ |
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108542 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) პრაქტიკული მდინარაძე ქეთევან 06-322დ |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) ლექცია ასათიანი თამარ 06-324დ |
--- | ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-324დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები(oracle) (MBMSO08) ლექცია კობიაშვილი ანა 06-322დ |
ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 1 (BAISDT08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
|
ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-112დ |
ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-324დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108543 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
--- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-322დ |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) ლექცია ასათიანი თამარ 06-324დ |
--- |
|
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ვაზაგაშვილი მამუკა 06-506ა |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები(oracle) (MBMSO08) ლექცია კობიაშვილი ანა 06-322დ |
ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 1 (BAISDT08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
|
--- | ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) პრაქტიკული მდინარაძე ქეთევან 06-322დ |
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) პრაქტიკული ობოლაშვილი თეა 06-324დ |
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108544 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) პრაქტიკული მდინარაძე ქეთევან 06-112დ |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-112დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) ლექცია ასათიანი თამარ 06-324დ |
--- | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ვაზაგაშვილი მამუკა 06-506ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები(oracle) (MBMSO08) ლექცია კობიაშვილი ანა 06-322დ |
ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 1 (BAISDT08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- | --- | ინფორმატიკის ეკონომიკა 1 (INEK08) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 1 (BPMM08) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-324დ |
ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | --- | ორგანიზაციის არქიტექტურა და ბიზნეს პროცესების მართვის სისტემების საფუძვლები (OADBPMSS08) პრაქტიკული ობოლაშვილი თეა 06-112დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108550 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 06-226დ |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) პრაქტიკული ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ვაზაგაშვილი მამუკა 06-506ა |
სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-230დ |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-207ა |
|
სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
|
მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- |
|
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108551 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) პრაქტიკული ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
--- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 06-226დ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 06-414ბ |
|
სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-230დ |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-207ა |
--- | სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
--- | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108552 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) პრაქტიკული ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 06-414ბ |
--- | სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-230დ |
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-207ა |
|
სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
--- | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 06-226დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108553 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
--- | --- | --- | --- | სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
||||||||
4-12:00 | --- | მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
--- | --- | --- | სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
||||||||
5-13:00 | სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლაბორატორიული ბიტარაშვილი მარინე 06-205ა |
ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-207ა |
ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლაბორატორიული ჩაჩანიძე ნანა 06-211დ |
--- | ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლაბორატორიული ქრისტესიაშვილი ხატია 06-213დ |
||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 06-414ბ |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 06-226დ |
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლაბორატორიული ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-226დ |
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლაბორატორიული სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) ლაბორატორიული ოხანაშვილი მაია 06-211დ |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108554 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლაბორატორიული ბიტარაშვილი მარინე 06-205ა |
--- | ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლაბორატორიული ჩაჩანიძე ნანა 06-211დ |
--- | --- | ||||||
3-11:00 | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
--- |
|
სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) ლაბორატორიული ოხანაშვილი მაია 06-211დ |
მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
--- | მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლაბორატორიული ქრისტესიაშვილი ხატია 06-213დ |
--- | სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
||||||
5-13:00 | --- | ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-207ა |
--- | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-226დ |
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | ||||||
6-14:00 | --- | სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლაბორატორიული ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 06-414ბ |
--- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლაბორატორიული სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 06-226დ |
--- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108555 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-226დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) ლაბორატორიული ოხანაშვილი მაია 06-211დ |
--- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (MBD08) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 06-226დ |
||||||||
3-11:00 | მონაცემთა დამუშავება და მართვის ავტომატიზებულიი სისტემები (MDDMAS08) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლაბორატორიული ქრისტესიაშვილი ხატია 06-213დ |
სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლაბორატორიული ბიტარაშვილი მარინე 06-205ა |
--- |
|
სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი (SOOA08) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
||||||||
4-12:00 | --- | მენეჯმენტის პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (MPAS08) ლექცია ქრისტესიაშვილი ხატია 06-207ა |
ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლაბორატორიული ჩაჩანიძე ნანა 06-211დ |
--- | სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
|||||||||
5-13:00 | --- | ავტომატიზებული მართვის მოდელები (AMM08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-207ა |
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლაბორატორიული სურგულაძე გია 06-205ა |
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 06-414ბ |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | სტატისტიკური ინფორმაციის კომპიუტერული ანალიზის სისტემები (SIKAS08) ლაბორატორიული ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108560 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული ქავთარაძე მარინა 01-კ.ც.II.H |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-502ა |
--- | მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლექცია ქავთარაძე მარინა 06-408ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ინტელექტუალური ინფორმაციის დამუშავება (IIP0008) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-506ა |
--- | ვიზუალური დაპროგრამება (C#.NET) (VPN0208) ლაბორატორიული ჩიჩუა გიორგი 01-კ.ც.II.E |
--- | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლაბორატორიული ჩიჩუა გიორგი 01-კ.ც.II.C |
6-14:00 | ინტელექტუალური ინფორმაციის დამუშავება (IIP0008) ლაბორატორიული თავდიშვილი ოთარ 06-507ა |
--- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლაბორატორიული ბუქსიანიძე ამირან 01-507 |
--- | ||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
კომპიუტერული გრაფიკა და მულტიმედია (CGRMM08) ლაბორატორიული გოგსაძე ირაკლი 01-კ.ც.II.F |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 06-504ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ვიზუალური დაპროგრამება (C#.NET) (VPN0208) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 06-419ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108581 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული გონგლაძე შორენა 06-502ა |
--- |
|
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-504ბ |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) ლექცია ხომერიკი ირინე 06-506ა |
--- | --- | საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-410ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ძიძიგური გიორგი 06-413ბ |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-507ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-412ბ |
--- |
|
მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) პრაქტიკული ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108582 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული გონგლაძე შორენა 06-414ბ |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლაბორატორიული მგელაძე ანტონ 08-315ბ |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლაბორატორიული კოტრიკაძე გულნარა 08-301ბ |
--- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლაბორატორიული ცისკარიშვილი ნინო 08-309ბ |
მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) პრაქტიკული ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლაბორატორიული როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-504ბ |
|||||||
3-11:00 | --- | მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) ლექცია ხომერიკი ირინე 06-506ა |
საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-410ბ |
||||||||||
4-12:00 | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ძიძიგური გიორგი 06-413ბ |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-507ბ |
--- | საქმიანი თამაშები ბიზნესსა და მენეჯმენტში (ACGBM08) ლაბორატორიული თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-412ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108583 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) პრაქტიკული ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
--- | --- | --- | ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-504ბ |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) ლექცია ხომერიკი ირინე 06-506ა |
|
|
საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-410ბ |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ძიძიგური გიორგი 06-413ბ |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-507ბ |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-412ბ |
ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული გონგლაძე შორენა 06-505ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლაბორატორიული ბუქსიანიძე ამირან 01-507 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108584 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-504ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული გონგლაძე შორენა 06-503ა |
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-419ა |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-505ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ძიძიგური გიორგი 06-501ა |
მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) ლექცია ხომერიკი ირინე 06-412ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) პრაქტიკული ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108585 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-504ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული დათიაშვილი თინათინ 06-406ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-419ა |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-505ბ |
მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) პრაქტიკული დოლიძე მაია 08-302ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ძიძიგური გიორგი 06-501ა |
მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) ლექცია ხომერიკი ირინე 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108586 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-504ბ |
ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული დათიაშვილი თინათინ 06-401ა |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლაბორატორიული როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლაბორატორიული მგელაძე ანტონ 08-313ბ |
ეკონომიკური ანალიზის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITECA08) ლაბორატორიული ცისკარიშვილი ნინო 08-309ბ.1 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | საქმიანი თამაშები ბიზნესსა და მენეჯმენტში (ACGBM08) ლაბორატორიული თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-419ა |
ელექტრონული ბიზნესის ტექნოლოგიები (ELBUS08) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-504ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | ვიზუალური დაპროგრამება (VIZA08) ლაბორატორიული კოტრიკაძე გულნარა 08-313ბ |
საფინანსო კომპიუტერული ტექნოლოგიები (FINCT08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ძიძიგური გიორგი 06-501ა |
მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) ლექცია ხომერიკი ირინე 06-412ბ |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | მენეჯმენტის ინფორმაციული საფუძვლებზე (MIS08) პრაქტიკული დოლიძე მაია 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108600 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 06-414ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-504ბ |
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-404ა |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (JKAFK06) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108630 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-418 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-502ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია მოსაშვილი ია 06-414ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108631 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-404ა |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-418 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-502ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია მოსაშვილი ია 06-414ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108632 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-404ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-418 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-502ბ |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია მოსაშვილი ია 06-414ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108633 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-412 |
--- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-312დ |
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ა |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ბოჭორიძე ეკატერინე 06-312დ |
|||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108634 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-412 |
--- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-312დ |
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ა |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ბოჭორიძე ეკატერინე 06-312დ |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108636 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-412 |
--- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-312დ |
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ა |
||||||||
6-14:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ბოჭორიძე ეკატერინე 06-312დ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108638 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-302ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-505ბ |
--- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია მოსაშვილი ია 06-410ბ |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-418 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108638\1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
--- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-302ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-505ბ |
|
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია მოსაშვილი ია 06-410ბ |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-418 |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108640 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-112დ |
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-112დ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 06-414ბ |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108641 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-112დ |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-112დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 06-414ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108642 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-112დ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-112დ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ფაღავა თეიმურაზ 06-414ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-322დ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108643 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-112დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-112დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 06-414ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-322დ |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108644 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-112დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-112დ |
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 06-414ბ |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-322დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108650 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | WEB ტექნოლოგიების საფუძვლები (WTS08) ლექცია ჩორხაული ნინო 06-207ა |
--- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
|
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-505ბ |
|
კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) პრაქტიკული რაზმაძე ეკა 06-206ა |
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
|
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108651 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | WEB ტექნოლოგიების საფუძვლები (WTS08) ლექცია ჩორხაული ნინო 06-207ა |
--- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-505ბ |
--- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
|
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
|
|
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) პრაქტიკული რაზმაძე ეკა 06-206ა |
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108652 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | WEB ტექნოლოგიების საფუძვლები (WTS08) ლექცია ჩორხაული ნინო 06-207ა |
--- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-505ბ |
--- |
|
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) პრაქტიკული რაზმაძე ეკა 06-206ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108653 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | WEB ტექნოლოგიების საფუძვლები (WTS08) ლექცია ჩორხაული ნინო 06-207ა |
--- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-412 |
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (SKQ08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კეთილაძე ომარ 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108660 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++ ის ბაზაზე) (OOPC108) ლექცია გაგოშიძე მიხეილი 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
მონაცემთა ბაზების აგება (ESDAT07-LP) ლექცია ქავთარაძე მარინა 06-408ბ |
--- |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-505ბ |
|
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (JKAFK06) ლექცია მაღლაკელიძე ანრი 06-501ა |
--- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია რატიანი ნინო 03-418 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108681 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბაიაშვილი ზურაბ 06-507ბ |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჩადუნელი ნუგზარ 06-504ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-412 |
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (JKAFK06) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-416ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-414ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კეთილაძე ომარ 06-505ბ |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108682 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბაიაშვილი ზურაბ 06-507ბ |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჩადუნელი ნუგზარ 06-504ა |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-412 |
შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (JKAFK06) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-416ბ |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-414ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კეთილაძე ომარ 06-505ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108683 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კეთილაძე ომარ 06-506ა |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ბაიაშვილი ზურაბ 06-507ბ |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჩადუნელი ნუგზარ 06-504ა |
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (JKAFK06) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-416ბ |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-414ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108684 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კეთილაძე ომარ 06-506ა |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-504ბ |
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-404ა |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (JKAFK06) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108685 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია კეთილაძე ომარ 06-506ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების აგების საფუძვლები (MBAS08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-504ბ |
ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-404ა |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
8-16:00 | შესავალი კომპიუტერულ ქსელებში (JKAFK06) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108700 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 08-304ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
--- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-401ა |
--- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-502ა |
--- | ||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-507ბ |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 06-410ბ |
|
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა 08-302ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ა |
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-504ა |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108730 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 06-505ბ |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული ბენაშვილი გიორგი 06-314დ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ანდღულაძე მედეა 06-412ბ |
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ა |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია უგულავა დუგლას 06-502ბ |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108731 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული ბენაშვილი გიორგი 06-314დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ანდღულაძე მედეა 06-401ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ა |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია უგულავა დუგლას 06-502ბ |
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გოგიბერიძე რუსუდან 06-502ა |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108732 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-507ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ანდღულაძე მედეა 06-410ბ |
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული ბენაშვილი გიორგი 06-314დ |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ა |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია უგულავა დუგლას 06-502ბ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108733 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-413ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული გაბაშვილი თალიკო 06-406ბ |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ა |
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-302ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია უგულავა დუგლას 06-502ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული ბენაშვილი გიორგი 06-314დ |
--- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108734 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-506ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული ბენაშვილი გიორგი 06-314დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-414ბ |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-302ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ცინცაძე ლეილა 06-419ა |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108740 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-406ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-414ბ |
--- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-502ბ |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-322დ |
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108741 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული შენგელია ნინო 06-322დ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-414ბ |
--- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-412ბ |
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-324დ |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-502ბ |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108742 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-503ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული შენგელია ნინო 06-322დ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-414ბ |
--- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-322დ |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-502ბ |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108743 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული შენგელია ნინო 06-112დ |
--- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-414ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-414ბ |
--- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-324დ |
--- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-502ბ |
||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108750 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-413ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-504ა |
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | შესავალი საინფორმაციო ტექნოლოგიებში (SST08) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-207ა |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული აბულაძე ინგა 06-308ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108751 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-504ა |
|
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-401ა |
--- | შესავალი საინფორმაციო ტექნოლოგიებში (SST08) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-207ა |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული აბულაძე ინგა 06-308ბ |
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108752 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული აბულაძე ინგა 06-308ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-504ა |
--- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
შესავალი საინფორმაციო ტექნოლოგიებში (SST08) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-207ა |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108753 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-408ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | კომპიუტერული არქიტექტურა და ორგანიზაცია (KADO08) პრაქტიკული ვეფხვაძე ვახტანგ 06-206ა |
--- | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ზარქუა თეოდორე 06-230დ |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-504ა |
--- | შესავალი საინფორმაციო ტექნოლოგიებში (SST08) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
|
|
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-230დ |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108754 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | კომპიუტერული არქიტექტურა და ორგანიზაცია (KADO08) პრაქტიკული ვეფხვაძე ვახტანგ 06-206ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-506ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-502ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი საინფორმაციო ტექნოლოგიებში (SST08) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
|
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 06-414ბ |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ზარქუა თეოდორე 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108760 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) ლექცია მაღლაკელიძე ანრი 06-416ბ |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
კომპიუტერების არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS08) პრაქტიკული მაღლაკელიძე ანრი 06-503ა |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-401ა |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია წულუკიძე მანანა 06-410ბ |
--- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ქავთარაძე მარინა 06-406ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული ჩხაიძე მარიამ 06-412ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-506ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჩხაიძე მარიამ 06-416ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108781 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-502ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 08-304ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
|
შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-505ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108782 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 08-304ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
--- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა 08-309ბ |
--- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
--- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-505ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-504ბ |
--- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-504ა |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108783 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა 08-309ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 08-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-413ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
--- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-505ბ |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ა |
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108784 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
|
მათემატიკა 1 (MAT0108) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-412ბ |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-507ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ა |
კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-504ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 08-302ბ |
--- | --- | --- | მათემატიკა 1 (MAT0108) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | კომპიუტერის არქიტექტურისა და ორგანიზაციის საფუძვლები (KADOS008) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული მეთოდების გამოყენება ეკონომიკაში (ACME008) ლაბორატორიული კაჭახიძე ნიკოლოზ 01-კ.ც.II.D |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ბაზრები (FMM3408) ლექცია გაბელაია აკაკი 06-504ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | კორპორაციათა ფინანსები 1 (COF3608) ლექცია გაბელაია აკაკი 06-501ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ფინანსური ბაზრები (FMM3408) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი 06-404ა |
--- | კორპორაციათა ფინანსები 1 (COF3608) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი 06-506ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული მეთოდების გამოყენება ეკონომიკაში (ACME008) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-504ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108405 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის გამოყენება ეკონომიკაში (APSE408) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 06-419ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის გამოყენება ეკონომიკაში (APSE408) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-506ა |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 06-408ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 06-419ა |
--- | --- | --- | კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 06-503ა |
--- |
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 06-414ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ოპერატორული განტოლებები (OPGA08) ლექცია შულაია დაზმირ 06-416ბ |
--- | --- | --- | გამოთვლითი მეთოდები (COM0108) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 06-507ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ოპერატორული განტოლებები (OPGA08) პრაქტიკული შულაია დაზმირ 06-410ბ |
|
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან 06-414ბ |
--- | --- | --- | ვარიაციული მეთოდები 1 (VAM0108) პრაქტიკული კიღურაძე ზურაბ 06-502ა |
ვარიაციული მეთოდები 1 (VAM0108) ლექცია კიღურაძე ზურაბ 06-406ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108406 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) ლექცია უგულავა დუგლას 06-419ა |
2-10:00 | ტრიგონომეტრიული მწკრივები (TRS4308) პრაქტიკული ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-408ბ |
3-11:00 | --- | ზომები ალგებრულ-ტოპოლოგიურ სტრუქტურებზე (MAT4608) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-504ბ |
ტრიგონომეტრიული მწკრივები (TRS4308) პრაქტიკული ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-412ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | ტრიგონომეტრიული მწკრივები (TRS4308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-501ა |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-408ბ |
შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) ლექცია უგულავა დუგლას 06-410ბ |
მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-413ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ტრიგონომეტრიული მწკრივები (TRS4308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-505ბ |
--- | |||
7-15:00 | --- | ზომები ალგებრულ-ტოპოლოგიურ სტრუქტურებზე (MAT4608) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-505ბ |
--- | --- | ზომები ალგებრულ-ტოპოლოგიურ სტრუქტურებზე (MAT4608) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-505ბ |
--- |
8-16:00 | --- | მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-419ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-501ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108505 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-412ბ |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია (PRT0708) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-408ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | რიცხვთა თეორიის კურსი (RTK08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | გეომეტრია (GEOMET08) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-406ბ |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მატლაბი (MATLAB08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-408ბ |
--- | გეომეტრია (GEOMET08) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-401ა |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | რიცხვთა თეორიის კურსი (RTK08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-507ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | რიცხვთა თეორიის კურსი (RTK08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-504ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108506 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია (PRT0708) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-408ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | გეომეტრია (GEOMET08) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-501ა |
ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-501ა |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | რიცხვთა თეორიის კურსი (RTK08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | მატლაბი (MATLAB08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-408ბ |
|
გეომეტრია (GEOMET08) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-401ა |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | რიცხვთა თეორიის კურსი (RTK08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-507ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | რიცხვთა თეორიის კურსი (RTK08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-504ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108605 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ზოგადი ტოპოლოგიის კურსი (ZTK08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-503ა |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლების კურსი 1 (CODE008) პრაქტიკული გიორგაძე გივი 06-419ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-504ა |
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები 1(C++ ენის ბაზაზე) (DASA08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-413ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები 1(C++ ენის ბაზაზე) (DASA08) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-502ა |
|||||||||
5-13:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-406ბ |
--- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-413ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლების კურსი 1 (CODE008) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 06-501ა |
--- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 06-504ბ |
||||||||
7-15:00 | --- |
|
ზოგადი ტოპოლოგიის კურსი (ZTK08) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-504ა |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108606 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ზოგადი ტოპოლოგიის კურსი (ZTK08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები 1(C++ ენის ბაზაზე) (DASA08) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-506ა |
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლების კურსი 1 (CODE008) პრაქტიკული გიორგაძე გივი 06-406ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-504ა |
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები 1(C++ ენის ბაზაზე) (DASA08) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-413ბ |
|||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ტოპოლოგიის კურსი (ZTK08) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-504ა |
|
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-413ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლების კურსი 1 (CODE008) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 06-501ა |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-412ბ |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (ZOFI08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 06-504ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-413ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ალგებრა 1 (ALG0108) ლექცია სამსონაძე გურამ 06-412ბ |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-501ა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-401ა |
--- | |
4-12:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-505ბ |
--- | ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) ლექცია თოდუა გოჩა 06-419ა |
--- | დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
--- |
5-13:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-503ა |
ალგებრა 1 (ALG0108) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 06-408ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-408ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 06-503ა |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-504ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ალგებრა 1 (ALG0108) ლექცია სამსონაძე გურამ 06-412ბ |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-501ა |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-401ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-401ა |
--- | ||
4-12:00 | ალგებრა 1 (ALG0108) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 06-504ბ |
--- | ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) ლექცია თოდუა გოჩა 06-419ა |
დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-412ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 06-502ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-408ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-412ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-504ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108470/1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ნახევარგამტარული მასალებისა და სტრუქტურების ტექნოლოგია და კვლევის ფიზიკური მეთოდები (SMT1108) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-217 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) ლექცია კერვალიშვილი პაატა 04-217 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) ლექცია კერვალიშვილი პაატა 04-217 |
--- | მიკროელექტრონული ხელსაწყოების და ინტეგრარული მიკროსქემის ტექნოლოგია (MXDIMT08) პრაქტიკული ხაჩიძე თენგიზ 04-222(სპეც ლაბ) |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული იაშვილი ლაშა 06-401ა |
--- | სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა 04-217 |
||||||||
7-15:00 | მიკროელექტრონული ხელსაწყოების და ინტეგრარული მიკროსქემის ტექნოლოგია (MXDIMT08) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-327 |
--- |
|
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა 04-215 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- | --- | --- | მიკროელექტრონიკა (MEL2008) ლექცია კერვალიშვილი პაატა 04-327 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108470/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-217 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ექსპერიმენტული მონაცემების მათემატიკური დამუშავების მეთოდები (MMP1708) პრაქტიკული დავითაძე ქეთევან 04-215 |
--- | სამედიცინო მასალათმცოდნეობა (SAMA08) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | აუცილებელი სამედიცინო ფიზიკა (ASF08) ლექცია გობრონიძე ვალერიან 04-326 |
--- | --- | ||
6-14:00 | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-215 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | კვლევის ფიზიკური მეთოდები მედიცინაში (KFMM08) ლაბორატორიული ბერბერაშვილი თამარი 04-217 |
--- | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი 04-325 |
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-215 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ექსპერიმენტული მონაცემების მათემატიკური დამუშავების მეთოდები (MMP1708) ლექცია დავითაძე ქეთევან 04-215 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო მასალათმცოდნეობა (SAMA08) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- |
10-18:00 | აუცილებელი სამედიცინო ფიზიკა (ASF08) ლექცია გობრონიძე ვალერიან 04-325 |
--- | --- | --- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები მედიცინაში (KFMM08) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108470/3 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა (HES1308) პრაქტიკული ხაჩიძე თენგიზ 04-222(სპეც ლაბ) |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | მიკროელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (MIFS08) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-232(სპეც ლაბ) |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (SMD1308) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-215 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (OPFS08) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-326 |
საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა (HES1308) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-217 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მიკროელექტრონული ხელსაწყოების და ინტეგრარული მიკროსქემის ტექნოლოგია (MXDIMT08) პრაქტიკული ხაჩიძე თენგიზ 04-222(სპეც ლაბ) |
--- | --- | მიკროელექტრონული ხელსაწყოების დიაგნოსტიკა (DMD1508) პრაქტიკული მინაშვილი თამაზ 04-232(სპეც ლაბ) |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მიკროელექტრონული ხელსაწყოების დიაგნოსტიკა (DMD1508) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-232(სპეც ლაბ) |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ნ/გ ხელსაწყოების და ინტეგრალური მიკროსქემების ტექნოლოგია (JHFF06) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-325 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108470/4 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ლითონების ფიზიკა (LITFI08) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320(სპეც ლაბ) |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | კრისტალოგრაფია (KRIST03) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320(სპეც ლაბ) |
|
--- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კვალთა აღმოჩენის,ფიქსირების და გამოკვლების ფიზიკური მეთოდები (KAFDGFM08) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი 04-340(სპეც ლაბ) |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი 04-340(სპეც ლაბ) |
კვალთა აღმოჩენის,ფიქსირების და გამოკვლების ფიზიკური მეთოდები (KAFDGFM08) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი 04-340(სპეც ლაბ) |
--- | აფეთქების ფიზიკა (AFFI08) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | კრისტალოგრაფია (KRIST03) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320(სპეც ლაბ) |
ლითონების ფიზიკა (LITFI08) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320(სპეც ლაბ) |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი 04-340(სპეც ლაბ) |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) პრაქტიკული ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108570 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ნაბახტიანი გიორგი 04-325 |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია ძიგრაშვილი თეიმურაზ 04-326 |
მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
--- | ||||||||
7-15:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-325 |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია გოგუა ზურაბ 04-326 |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108571 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ჭელიძე ლია 04-215 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია ძიგრაშვილი თეიმურაზ 04-326 |
მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
|||||||||
6-14:00 | --- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-215 |
--- | --- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-325 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია გოგუა ზურაბ 04-326 |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108572 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია ძიგრაშვილი თეიმურაზ 04-326 |
მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-215 |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-326 |
||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია გოგუა ზურაბ 04-326 |
საინჟინრო მექანიკა (SAMEQ01) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ჭელიძე ლია 04-325 |
||||||||
10-18:00 | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108573 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია ძიგრაშვილი თეიმურაზ 04-326 |
მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ჭელიძე ლია 04-327 |
||||||||
7-15:00 | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-215 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია გოგუა ზურაბ 04-326 |
თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-215 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108670 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული ხვიჩია ვალერიან 06-504ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108671 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული ხვიჩია ვალერიან 06-410ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108672 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-326 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული ხვიჩია ვალერიან 06-410ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108673 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული ხვიჩია ვალერიან 06-419ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-502ბ |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული ბურჯანაძე ივეტა 06-504ა |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108771 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული ბურჯანაძე ივეტა 06-406ბ |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108772 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული ბურჯანაძე ივეტა 06-504ა |
|
--- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108773 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | შესავალი ინფორმაციულლ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-502ბ |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული ბურჯანაძე ივეტა 06-504ბ |
--- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
86104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აქტივების კომპიუტერულიმოდელირება 2 (FQTF208) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 06-507ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წარმოებული ფინანსური ინსტრუმენტების ბაზრები (FINBZ08) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-502ა |
10-18:00 | სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელირება (RISK308) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა 06-501ა |
ფინანსური მათემატიკა (FMAT308) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 06-503ა |
--- | --- | წარმოებული ფინანსური ინსტრუმენტების ბაზრები (FINBZ08) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-506ა |
ფინანსური მათემატიკა (FMAT308) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 06-502ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელირება (RISK308) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-506ა |
ფინანსური აქტივების კომპიუტერულიმოდელირება 2 (FQTF208) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 06-506ა |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8641 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოება (INFSQ08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-302ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოება (INFSQ08) ლაბორატორიული კოტრიკაძე გულნარა 08-309ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საინჟინრო-ეკონომიკურ ამოცანათა გადაწყვეტის სპეციალიზებული პროგრამული პაკეტები (SPPAC08) ლექცია ბაიაშვილი ზურაბ 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მოდელირება (COMDM08) ლექცია მაჭარაძე თენგიზ 08-302ბ |
საინფორმაციო სისტემების დაპროექტება (DESIS08) ლაბორატორიული სტურუა თეიმურაზ 08-305ბ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | საინჟინრო-ეკონომიკურ ამოცანათა გადაწყვეტის სპეციალიზებული პროგრამული პაკეტები (SPPAC08) ლაბორატორიული ბაიაშვილი ზურაბ 08-315ბ |
გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მოდელირება (COMDM08) ლაბორატორიული მაჭარაძე თენგიზ 08-301ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | საინფორმაციო სისტემების დაპროექტება (DESIS08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-302ბ |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8641/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-413ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულტიმედიური პროექტის შექმნის საფუძვლები (MPA1308) ლექცია ბრელიძე მარინე 08-302ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-408ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კომპოზიციისა და ფერთა თეორიის საფუძვლები (BCT0408) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან 08-304ბ |
3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული კვესელავა ქეთევან 08-302ბ |
კომპოზიციისა და ფერთა თეორიის საფუძვლები (BCT0408) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან 08-302ბ |
მულტიმედიური სისტმები, ალგორითმები და სტანდარტები (MSS0208) პრაქტიკული ბუზალაძე ანა 08-304ბ |
--- |
11-19:00 | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლაბორატორიული კვესელავა ქეთევან 08-313ბ |
--- | მულტიმედიური სისტმები, ალგორითმები და სტანდარტები (MSS0208) ლექცია ბუზალაძე ანა 08-302ბ |
მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლაბორატორიული ბუზალაძე ანა 08-313ბ |
--- | |
12-20:00 | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
მულტიმედიური პროექტის შექმნის საფუძვლები (MPA1308) პრაქტიკული ბრელიძე მარინე 08-304ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლექცია კვესელავა ქეთევან 08-304ბ |
მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) პრაქტიკული ბუზალაძე ანა 08-304ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8641/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) პრაქტიკული ზაკუტაშვილი მზია 08-302ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულტიმედიური პროექტის შექმნის საფუძვლები (MPA1308) ლექცია ბრელიძე მარინე 08-302ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-408ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კომპოზიციისა და ფერთა თეორიის საფუძვლები (BCT0408) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან 08-304ბ |
--- | კომპოზიციისა და ფერთა თეორიის საფუძვლები (BCT0408) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან 08-302ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-410ბ |
--- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლაბორატორიული ზაკუტაშვილი მზია 08-305ბ |
--- | |
12-20:00 | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული ბუზალაძე ანა 08-304ბ |
მულტიმედიური პროექტის შექმნის საფუძვლები (MPA1308) პრაქტიკული ბრელიძე მარინე 08-302ბ |
--- | |
13-21:00 | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლექცია კვესელავა ქეთევან 08-304ბ |
--- | --- | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლაბორატორიული ბუზალაძე ანა 08-315ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8651 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა კომპიუტერულ ქსელში (ISECN08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-401ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 2 (SCAD208) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული 06-405ბ |
ინფორმაციის დაცვა კომპიუტერულ ქსელში (ISECN08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
--- | სისტემოტექნიკა (SYSEN08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-408ბ |
დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 2 (SCAD208) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- |
11-19:00 | სისტემოტექნიკა (SYSEN08) საკურსო კაკუბავა რევაზ 06-412ბ |
--- | საექსპერტო სისტემები (EXPSY08) ლექცია კამკამიძე ელენე 06-312დ |
საექსპერტო სისტემები (EXPSY08) პრაქტიკული კამკამიძე ელენე 06-308დ |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სისტემოტექნიკა (SYSEN08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-413ბ |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8651/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ინფორმაციის დაცვა კომპიუტერულ ქსელში (ISECN08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
--- | --- | დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 2 (SCAD208) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- |
11-19:00 | ინფორმაციის დაცვა კომპიუტერულ ქსელში (ISECN08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-401ა |
--- | --- | საექსპერტო სისტემები (EXPSY08) ლექცია კამკამიძე ელენე 06-312დ |
დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 2 (SCAD208) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა 06-405ბ |
--- |
12-20:00 | სისტემოტექნიკა (SYSEN08) საკურსო კაკუბავა რევაზ 06-406ბ |
--- | საექსპერტო სისტემები (EXPSY08) პრაქტიკული კამკამიძე ელენე 06-308დ |
--- | ||
13-21:00 | --- | სისტემოტექნიკა (SYSEN08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-413ბ |
--- | სისტემოტექნიკა (SYSEN08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-412ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8676 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ამომცნობი სისტემების სინთეზი (RSS0008) ლექცია გოგსაძე ირაკლი 06-502ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-504ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ამომცნობი სისტემების სინთეზი (RSS0008) ლაბორატორიული გოგსაძე ირაკლი 06-509ა |
ციფრულ გამოსახულებათა დამუშავება და ანალიზი (CMV0008) ლაბორატორიული თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ამომცნობი სისტემების სინთეზი (RSS0008) ლაბორატორიული გოგსაძე ირაკლი 06-509ა |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) პრაქტიკული ფხაკაძე კონსტანტინე 06-503ა |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | ციფრულ გამოსახულებათა დამუშავება და ანალიზი (CMV0008) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8694 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-308ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) ლაბორატორიული სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) ლექცია სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8694/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების აუდიტი, მეთოდები და პრაქტიკული გამოყენება (AISMP08) ლექცია მაისურაძე გიორგი 06-213დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვის კრიპტოგრაფიული მეთოდები და საშუალებები (CMID008) პრაქტიკული ანანიაშვილი გულაბერ 06-207ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქსელებისა და მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემების უსაფრთხოების სკანირება (SSSND08) ლაბორატორიული ქართველიშვილი იოსებ 06-206ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) ლექცია ცომაია ნინო 06-308ბ |
ქსელებისა და მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემების უსაფრთხოების სკანირება (SSSND08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-226დ |
11-19:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების აუდიტი, მეთოდები და პრაქტიკული გამოყენება (AISMP08) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 06-213დ |
ინფორმაციის დაცვის კრიპტოგრაფიული მეთოდები და საშუალებები (CMID008) ლექცია ანანიაშვილი გულაბერ 06-207ა |
ბიზნესის ინფორმაციული უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (BIS0008) ლექცია ცომაია ნინო 06-226დ |
ბიზნესის ინფორმაციული უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (BIS0008) პრაქტიკული ცომაია ნინო 06-207ა |
--- |
12-20:00 | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება .NET პლატფორმის ბაზაზე (ECD0308) ლექცია ბახტაძე თენგიზ 06-322დ |
ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) პრაქტიკული ცომაია ნინო 06-230დ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება .NET პლატფორმის ბაზაზე (ECD0308) პრაქტიკული ბახტაძე თენგიზ 06-322დ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8696 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნესის ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (BISX06) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
--- | --- | განაწილებული და მობილური სისტემები (DMS0308) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი 1 (FM00108) ლექცია გიაშვილი ია 06-324დ |
განაწილებული და მობილური სისტემები (DMS0308) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი 1 (FM00108) პრაქტიკული გიაშვილი ია 06-322დ |
ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-322დ |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8696/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-324დ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) პრაქტიკული ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნესის ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (BISX06) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-322დ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-322დ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
87104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური მათემატიკა 1 (FMAT108) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 06-507ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური მათემატიკა 1 (FMAT108) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 06-506ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება 1 (FQTF108) პრაქტიკული გულუა დავით 06-503ა |
--- | --- | სტატისტიკა მენეჯერებისათვის 1 (STAT108) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 06-501ა |
--- | --- |
11-19:00 | მოდელირება გადაწყვეტილების თეორიაში და პროგნოზირება ბიზნესში 1 (MPRB108) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-501ა |
საბანკო რისკიების ინფორმაციული მოდელირება (RISK108) პრაქტიკული გულუა დავით 06-505ბ |
სტატისტიკა მენეჯერებისათვის 1 (STAT108) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 06-502ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება 1 (FQTF108) ლექცია გულუა დავით 06-503ა |
--- | |||
13-21:00 | --- | მოდელირება გადაწყვეტილების თეორიაში და პროგნოზირება ბიზნესში 1 (MPRB108) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-502ბ |
--- | --- | საბანკო რისკიების ინფორმაციული მოდელირება (RISK108) ლექცია გულუა დავით 06-505ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკური ანალიზის კომპიუტერული მეთოდები (CMSTA08) ლაბორატორიული კურცხალია ელგუჯა 08-309ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | განვითარებული ვებ-ტექნოლოგიები (DEVWB08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-302ბ |
ორგანიზაციული მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (MANIT08) პრაქტიკული ძიძიგური გიორგი 08-304ბ |
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ 06-507ბ |
სტატისტიკური ანალიზის კომპიუტერული მეთოდები (CMSTA08) ლექცია კურცხალია ელგუჯა 08-304ბ |
11-19:00 | პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა (PRCMT08) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
განვითარებული ვებ-ტექნოლოგიები (DEVWB08) ლაბორატორიული სტურუა თეიმურაზ 08-315ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა (PRCMT08) პრაქტიკული ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
ორგანიზაციული მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (MANIT08) ლექცია ძიძიგური გიორგი 08-304ბ |
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-506ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8741-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული სისტემები განათლებასა და მეცნიერებაში (ESE0508) ლექცია ზაკუტაშვილი მზია 08-304ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-302ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული სისტემები განათლებასა და მეცნიერებაში (ESE0508) პრაქტიკული ზაკუტაშვილი მზია 08-302ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ანიმაცია კომპიუტერულ გრაფიკაში და ვებ დიზაინში (ADD0308) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 08-304ბ |
--- |
12-20:00 | --- | --- | Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლაბორატორიული ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-309ბ |
--- | ანიმაცია კომპიუტერულ გრაფიკაში და ვებ დიზაინში (ADD0308) პრაქტიკული ბჟალავა ნიკოლოზ 08-304ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8741-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული სისტემები განათლებასა და მეცნიერებაში (ESE0508) ლექცია ზაკუტაშვილი მზია 08-304ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული სისტემები განათლებასა და მეცნიერებაში (ESE0508) პრაქტიკული ზაკუტაშვილი მზია 08-304ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ანიმაცია კომპიუტერულ გრაფიკაში და ვებ დიზაინში (ADD0308) პრაქტიკული ბჟალავა ნიკოლოზ 08-302ბ |
--- | --- | მულტიმედიური სისტმები, ალგორითმები და სტანდარტები (MSS0208) პრაქტიკული ბუზალაძე ანა 08-304ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლაბორატორიული ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-305ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | კომპოზიციისა და ფერთა თეორიის საფუძვლები (BCT0408) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან 08-302ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8751 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | კომპიუტერული სისტემების პროექტირება (CSYSD08) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-416ბ |
--- | --- | იმიტაციური მოდელირება (SIMUL08) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
--- | --- |
11-19:00 | დაპროგრამება .NET გარემოში (PRNET08) ლაბორატორიული სამხარაძე რომან 06-315და |
კომპიუტერული სისტემების პროექტირება (CSYSD08) პრაქტიკული მოდებაძე ზურაბ 06-408ბ |
ავტომატიზებული პროექტირების საშუალებები (ADMAN08) პრაქტიკული კამკამიძე ელენე 06-308დ |
კომპიუტერული სისტემების საიმედოობა (CSREL08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-408ბ |
კომპიუტერული სისტემების საიმედოობა (CSREL08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-401ა |
--- |
12-20:00 | დაპროგრამება .NET გარემოში (PRNET08) ლექცია სამხარაძე რომან 06-312დ |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | ავტომატიზებული პროექტირების საშუალებები (ADMAN08) ლექცია კამკამიძე ელენე 06-404ა |
იმიტაციური მოდელირება (SIMUL08) ლაბორატორიული ქურხული მარიამ 06-315და |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8751/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემების საიმედოობა (CSREL08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-414ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | კომპიუტერული სისტემების პროექტირება (CSYSD08) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-416ბ |
--- | --- | იმიტაციური მოდელირება (SIMUL08) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ავტომატიზებული პროექტირების საშუალებები (ADMAN08) პრაქტიკული კამკამიძე ელენე 06-308დ |
კომპიუტერული სისტემების პროექტირება (CSYSD08) პრაქტიკული მოდებაძე ზურაბ 06-416ბ |
კომპიუტერული სისტემების საიმედოობა (CSREL08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-408ბ |
--- | --- |
12-20:00 | დაპროგრამება .NET გარემოში (PRNET08) ლექცია სამხარაძე რომან 06-312დ |
იმიტაციური მოდელირება (SIMUL08) ლაბორატორიული ქურხული მარიამ 06-315დ |
--- | --- | ||
13-21:00 | დაპროგრამება .NET გარემოში (PRNET08) ლაბორატორიული სამხარაძე რომან 06-315და |
--- | ავტომატიზებული პროექტირების საშუალებები (ADMAN08) ლექცია კამკამიძე ელენე 06-404ა |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8776 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნეირონული ქსელის სინთეზი (SYANN08) ლექცია ჩოგოვაძე რევაზ 06-502ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნეირონული ქსელის სინთეზი (SYANN08) პრაქტიკული ჩოგოვაძე რევაზ 06-505ბ |
10-18:00 | მანქანური სწავლების მეთოდები (MLM0008) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-504ა |
გენეტიკური ალგორითმები (GAL0008) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-419ა |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | გენეტიკური ალგორითმები (GAL0008) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-416ბ |
მანქანური სწავლების მეთოდები (MLM0008) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-412ბ |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8794 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | განაწილებული სისტემების ობიექტ-ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (OAD0208) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-226დ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამაგიდო აპლიკაციები მენეჯერებისთვის (DAM0608) ლექცია თოფურია ნინო 06-226დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | განაწილებული სისტემების ობიექტ-ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (OAD0208) ლაბორატორიული კაკაშვილი გიორგი 06-205ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები და სისტემები (OPT1308) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-226დ |
Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
მენეჯმენტის საინფორმაციო სისტემები (MIS0108) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-226დ |
--- | მონაცემთა მენეჯმენტის თანამედროვე სისტემები (DMS0408) პრაქტიკული მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- |
11-19:00 | მონაცემთა მენეჯმენტის თანამედროვე სისტემები (DMS0408) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | |||
12-20:00 | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები და სისტემები (OPT1308) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ 06-230დ |
Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლაბორატორიული ღვინეფაძე გელა 06-204ა |
მენეჯმენტის საინფორმაციო სისტემები (MIS0108) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
სამაგიდო აპლიკაციები მენეჯერებისთვის (DAM0608) ლაბორატორიული ლომიძე ნინო 06-204ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8794/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-226დ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა ტექნიკური არხებით გაჟონვისაგან (SILTC08) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 06-213დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების უზრუნველყოფის სისტემის და პროცესების მოდელირება (MISSP08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
--- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიების უსაფრთხოება (SIT0008) ლექცია შონია ოთარი 06-226დ |
--- |
11-19:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების უზრუნველყოფის სისტემის და პროცესების მოდელირება (MISSP08) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-308ბ |
--- | კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვა ორგანიზაციაში (CDCIO08) პრაქტიკული თოფურია ნინო 06-230დ |
ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) ლაბორატორიული თურქია ეკატერინე 06-205ა |
--- | |
12-20:00 | ინფორმაციის დაცვა ტექნიკური არხებით გაჟონვისაგან (SILTC08) ლექცია მაისურაძე გიორგი 06-213დ |
კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვა ორგანიზაციაში (CDCIO08) ლექცია თოფურია ნინო 06-226დ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიების უსაფრთხოება (SIT0008) პრაქტიკული შონია ოთარი 06-230დ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8796 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) პრაქტიკული ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემების ანალიზი და დიზაინი (SAD0108) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ 06-322დ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ADT0208) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-112დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის მოდელები (MBPM108) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის მოდელები (MBPM108) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-112დ |
--- |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ADT0208) ლაბორატორიული ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-124დ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები (EBS0108) ლექცია კაპანაძე დავით 06-112დ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები (EBS0108) პრაქტიკული კაპანაძე დავით 06-112დ |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სისტემების ანალიზი და დიზაინი (SAD0108) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-324დ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8796-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ADT0208) ლაბორატორიული ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-122დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ADT0208) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-112დ |
მოწინავე კომპიუტერული ტექნოლოგიები (ACT0108) პრაქტიკული თევდორაძე მედეა 06-322დ |
--- | --- | სისტემების ანალიზი და დიზაინი (SAD0108) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ 06-324დ |
--- |
11-19:00 | ვებ პროგრამირება(HTML5, PHP, JavaScript, JQuery, ExtJS) (WPR0208) პრაქტიკული ბახტაძე თენგიზ 06-112დ |
--- | სერვისზე ორიენტირებული არქიტექტურა და ღრუბლოვანი გამოთვლები (SCC0108) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-324დ |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | სერვისზე ორიენტირებული არქიტექტურა და ღრუბლოვანი გამოთვლები (SCC0108) პრაქტიკული ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-324დ |
მოწინავე კომპიუტერული ტექნოლოგიები (ACT0108) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
--- | |
13-21:00 | ვებ პროგრამირება(HTML5, PHP, JavaScript, JQuery, ExtJS) (WPR0208) ლექცია ბახტაძე თენგიზ 06-322დ |
--- | --- | სისტემების ანალიზი და დიზაინი (SAD0108) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-324დ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი |
არასანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (ENE2108) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლაბორატორიული ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი |
არასანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (ENE2108) ლაბორატორიული ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
--- | --- | --- | კრიმინალისტიკური ინფორმაციის ტექნიკურ-პროგრამული უზრუნველყოფა (TSC2108) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი 04-340(სპეც ლაბ) |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კრიმინალისტიკური ინფორმაციის ტექნიკურ-პროგრამული უზრუნველყოფა (TSC2108) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი 04-340(სპეც ლაბ) |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მყარი სხეულებისა და ნ/გ ფიზიკის დამატებითი თავები (YHJH06) ლექცია ბოჭორიშვილი მიხეილ 04-215 |
დეტონაციის თეორია (BTD2108) ლექცია ილურიძე გიორგი 04-327 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | დეტონაციის თეორია (BTD2108) პრაქტიკული ილურიძე გიორგი 04-325 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8605/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინტეგრალური ოპტიკა და ქვანტური ელექტრონიკა (QEL2208) პრაქტიკული ხაჩიძე თენგიზ 04-222(სპეც ლაბ) |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ელექტრონული ხელსაწყოების ტექნოლოგია და კონსტრუირება (ELXTEQK00) ლექცია დადიანი თეიმურაზ 04-325 |
--- | ოპტოელექტრონიკა (OPTO00K) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-326 |
მყარსხეულოვანი ელექტრონიკის ხელსაწყოები და მოწყობილობები (SSE2208) ლაბორატორიული მინაშვილი თამაზ 04-232(სპეც ლაბ) |
--- | |
11-19:00 | ოპტოელექტრონიკა (OPTO00K) ლაბორატორიული ხაჩიძე თენგიზ 04-419 |
ელექტრონული ხელსაწყოების ტექნოლოგია და კონსტრუირება (ELXTEQK00) საკურსო დადიანი თეიმურაზ 04-217 |
--- | ინტეგრალური ოპტიკა და ქვანტური ელექტრონიკა (QEL2208) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-217 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | მყარსხეულოვანი ელექტრონიკის ხელსაწყოები და მოწყობილობები (SSE2208) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-232(სპეც ლაბ) |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8699/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | shy-სიმრავლეთა გენერატორების ზოგიერთი გამოყენება (AMM6508) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-503ა |
--- | shy-სიმრავლეთა გენერატორების ზოგიერთი გამოყენება (AMM6508) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-408ბ |
--- |
10-18:00 | --- | დინამიკური სისტემები და ერგოდული თეორიის ელემენტები (EDS6608) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-504ა |
დინამიკური სისტემები და ერგოდული თეორიის ელემენტები (EDS6608) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-410ბ |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8699/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვარიაციული მეთოდები მათემატიკურ ფიზიკაში (VMM5708) ლექცია კიღურაძე ზურაბ 06-413ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | აპროქსიმაციის თეორია (APT5908) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-414ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | აპროქსიმაციის თეორია (APT5908) ლექცია უგულავა დუგლას 06-502ა |
--- | --- | --- | ვარიაციული მეთოდები მათემატიკურ ფიზიკაში (VMM5708) პრაქტიკული კიღურაძე ზურაბ 06-505ბ |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8799-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სინგულარული და კოშის ტიპის ინტეგრალები (SCI5308) ლექცია შულაია დაზმირ 06-502ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინტეგრალური და ფუნქციონალური განტოლებები (IFE5108) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-404ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სინგულარული და კოშის ტიპის ინტეგრალები (SCI5308) პრაქტიკული შულაია დაზმირ 06-404ა |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | ინტეგრალური და ფუნქციონალური განტოლებები (IFE5108) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-501ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711615 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ბელა 06-704ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ბელა 06-704ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-716ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-710ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-705ბ |
--- |
12-20:00 | --- | --- | ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) ლექცია მალანია ელზა 06-702ბ |
ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) ლექცია მეტრეველი მარინა 06-707ბ |
სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) პრაქტიკული ქობლიანიძე თამარ 06-714ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-716ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასტუმრო პერსონალის მართვა (SASTMAR07]) ლექცია კატუკია ანა 002 06-714ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-709ბ |
საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-711ბ |
გარემო და ეკოტურიზმის მენეჯმენტი (GARDAEKOT07) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-711ბ |
საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
--- |
11-19:00 | სასტუმრო პერსონალის მართვა (SASTMAR07]) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-709ბ |
ტურიზმის და სასტუმრო ბიზნესი (TURDABI07) ლექცია მეტრეველი მარინა 06-716ბ |
--- | |||
12-20:00 | ტურიზმის და სასტუმრო ბიზნესი (TURDABI07) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-702ბ |
ღონისძიების მენეჯმენტი და MICE (RONMENMI) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-702ბ |
--- | გარემო და ეკოტურიზმის მენეჯმენტი (GARDAEKOT07) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-702ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | ღონისძიების მენეჯმენტი და MICE (RONMENMI) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-704ბ |
სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) ლექცია მალანია ელზა 06-705ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ბიოსამედიცინო ინჟინერია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8671 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | ადაპტური მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (AFCOT08) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ჯემალი 06-215ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 06-310ბ |
--- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
--- | ადაპტური მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (AFCOT08) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-215ბ |
--- | ||||
12-20:00 | --- | თამაშთა თეორია (GTH0108) პრაქტიკული ყანჩაველი ლიანა 06-312ბ |
--- | თამაშთა თეორია (GTH0108) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 06-312ბ |
--- | |||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8684 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-318 |
ხელოვნური ნეირონული ქსელები მედიცინაში (MNNET08) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-316 |
მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- |
10-18:00 | --- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-312 |
ხელოვნურ ნეირონული ქსელები მედიცინაში (XNQM08) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | ||
11-19:00 | --- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 04-312 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8684/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | კლინიკური ინჟინერია (KLIN08) ლექცია გოცირიძე ირინა 13-რესპუნლიკური საავადმყოფო |
კლინიკური ინჟინერია (KLIN08) სასწავლო პრაქტიკა. თალებიფარი თოჰიდ 13-რესპუნლიკური საავადმყოფო |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მათემატიკური მოდელები ბიოლოგიასა და მედიცინაში (MMBDM08) პრაქტიკული ღურწკაია ზვიად 04-312 |
მათემატიკური მოდელები ბიოლოგიასა და მედიცინაში (MMBDM08) პრაქტიკული ღურწკაია ზვიად 04-312 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | მათემატიკური მოდელები ბიოლოგიასა და მედიცინაში (MMBDM08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
მათემატიკური მოდელები ბიოლოგიასა და მედიცინაში (MMBDM08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-314 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8686 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხარისხის მართვის სისტემები და მათი მოდელირება (QMS0308) საკურსო ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-204დ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხარისხის მართვის სისტემები და მათი მოდელირება (QMS0308) პრაქტიკული ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-204დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი Labview-ს ბაზაზე (VTD0308) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-304ბ |
ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (IMS0308) პრაქტიკული მეცხვარიშვილი იოსებ 06-304ბ |
ხარისხის მართვა საგანმანათლებლო სფეროში (QME0308) ლექცია ბალიაშვილი მედეა 06-306ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ხარისხის მართვა საგანმანათლებლო სფეროში (QME0308) სემინარი ბალიაშვილი მედეა 06-304ბ |
ხარისხის მართვის სისტემები და მათი მოდელირება (QMS0308) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-204დ |
ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (IMS0308) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-305ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი Labview-ს ბაზაზე (VTD0308) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ 06-210დ |
--- | ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (IMS0308) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი იოსებ 06-220დ |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8771 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ოპტიმალური სისტემები (OPSYS08 ) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-310ბ |
|
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ოპტიმალური სისტემები (OPSYS08 ) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
|
მონაცემთა მასივების ანალიზის თანამედ¬რო¬ვე წრფივი და არაწრფივი მეთოდები (MMTSA08) ლექცია მაჭარაშვილი თეიმურაზ 06-215ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება JAVA ენაზე (OOPJ108) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა 06-206ბ |
|
--- |
|
უწყვეტი სისტემების მათემატიკური მოდელირება (MMCS108) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 06-310ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | თანამედროვე კომპიუტერული ტექნოლო¬გიები (MOCT108) ლექცია სესაძე ვალიდა 06-206ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზომვათა თეორია (TME0308) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-306ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზომვისა და გამოცდის თანამედროვე მეთოდები და საშუალებები (MEM0308) ლექცია გარსევანიშვილი იზოლდა 06-304ბ |
9-17:00 | --- | გაზომვისა და გამოცდის თანამედროვე მეთოდები და საშუალებები (MEM0308) პრაქტიკული კოლომიკოვი სოფიკო 06-212დ |
--- | საზომი საშუალებების, კონტროლისა და დიაგნოსტიკის გრაფიკული დაპროგრამების საშუალებები (GPT0308) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
--- | --- |
10-18:00 | საზომი საშუალებების, კონტროლისა და დიაგნოსტიკის გრაფიკული დაპროგრამების საშუალებები (GPT0308) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 06-210დ |
გაზომვისა და გამოცდის თანამედროვე მეთოდები და საშუალებები (MEM0308) ლაბორატორიული კოლომიკოვი სოფიკო 06-212დ |
--- | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | გაზომვათა თეორია (TME0308) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა 06-220დ |
11-19:00 | --- | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 06-220დ |
საზომი საშუალებების, კონტროლისა და დიაგნოსტიკის გრაფიკული დაპროგრამების საშუალებები (GPT0308) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
საინფორმაციო-საზომი სისტემების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (MAC0308) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა 06-210დ |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | საინფორმაციო-საზომი სისტემების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (MAC0308) ლექცია ხარატიშვილი ლიანა 06-304ბ |
||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (JANME08) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი 04-217 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლაბორატორიული დოლიძე ნუგზარ 04-322(სპეც ლაბ) |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-322(სპეც ლაბ) |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-215 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (JANME08) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-327 |
--- | --- | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი 04-327 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ინფორმატიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა მართვის სისტემები,ავტომატიზაცია და ტესტ-ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D.8705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ფიზიკის სპეციალური თავები 1 (SAP3108) ლაბორატორიული ბოჭორიშვილი მიხეილ 04-215 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ფიზიკის სპეციალური თავები 1 (SAP3108) ლექცია ბოჭორიშვილი მიხეილ 04-217 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
507652 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა მათემატიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110419 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სატყეო საქონელმცოდნეობა (STTM005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) ლექცია ჯაფარიძე გივი 11-310 |
--- | მერქანმცოდნეობა (SH00005) ლექცია მახაური სოლომონ 11-313 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მეტყევეობა (FORES05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-314 |
სატყეო ტაქსაცია (FA00005) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-504 |
||||
4-12:00 | --- | --- | სატყეო საქონელმცოდნეობა (STTM005) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | ტყეთმოწყობა (FORM005) ლექცია მახაური სოლომონ 11-510 |
|||||
5-13:00 | --- | --- | სატყეო ტაქსაცია (FA00005) ლექცია მახაური სოლომონ 11-504 |
--- | ტყიდან დამხმარე სარგებლობა (FORPA05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-305 |
|||||
6-14:00 | სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) პრაქტიკული ჯაფარიძე გივი 11-410 |
|
ტყიდან დამხმარე სარგებლობა (FORPA05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-510 |
მეტყევეობა (FORES05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-308 |
ტყეთმოწყობა (FORM005) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-410 |
--- | ||||
7-15:00 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110420 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | სატყეო საქონელმცოდნეობა (STTM005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | ||||
2-10:00 |
|
--- | სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) ლექცია ჯაფარიძე გივი 11-310 |
--- | მერქანმცოდნეობა (SH00005) ლექცია მახაური სოლომონ 11-313 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | მეტყევეობა (FORES05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-510 |
--- | ტყეთმოწყობა (FORM005) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-413 |
მეტყევეობა (FORES05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-314 |
--- | ||||
4-12:00 |
|
სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) პრაქტიკული ჯაფარიძე გივი 11-310 |
ტყეთმოწყობა (FORM005) ლექცია მახაური სოლომონ 11-510 |
--- | ||||||
5-13:00 |
|
სატყეო საქონელმცოდნეობა (STTM005) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
სატყეო ტაქსაცია (FA00005) ლექცია მახაური სოლომონ 11-504 |
--- | ტყიდან დამხმარე სარგებლობა (FORPA05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-305 |
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ტყიდან დამხმარე სარგებლობა (FORPA05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-503 |
|||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატყეო ტაქსაცია (FA00005) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-310 |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110421 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | სატყეო ენტომოლოგია (FOREN05) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-407 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | მცენარეთა მორფოლოგია (PMOR005) ლექცია დანელია ირინა 11-505 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | სატყეო ფიტოპათოლოგია (FPHP005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-414 |
მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-211 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-307 |
--- | --- | სატყეო ნიადაგმცოდნეობა (SFORS05) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-312 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | სატყეო ენტომოლოგია (FOREN05) ლექცია ლომიძე ნინო 11-312 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ტყის ქიმიური დაცვა (FCHP005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-307 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | ტყის ქიმიური დაცვა (FCHP005) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-407 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110422 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
სატყეო ენტომოლოგია (FOREN05) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-407 |
--- | --- | მცენარეთა მორფოლოგია (PMOR005) ლექცია დანელია ირინა 11-505 |
--- | ||||||||
4-12:00 | სატყეო ფიტოპათოლოგია (FPHP005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-414 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-307 |
ტყის ქიმიური დაცვა (FCHP005) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-407 |
--- |
|
სატყეო ნიადაგმცოდნეობა (SFORS05) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-312 |
--- | ||||||||
6-14:00 | სატყეო ენტომოლოგია (FOREN05) ლექცია ლომიძე ნინო 11-312 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | ტყის ქიმიური დაცვა (FCHP005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-307 |
მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-211 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110519 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-211 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
ტყის ქიმიური დაცვა (FCHP005) პრაქტიკული ყარალაშვილი ილდა 11-402 |
მცენარეთა მორფოლოგია (PMOR005) ლექცია დანელია ირინა 11-505 |
--- | |||||||||
4-12:00 | სატყეო ფიტოპათოლოგია (FPHP005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-414 |
|
სატყეო ენტომოლოგია (FOREN05) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-407 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-307 |
|
ტყის ქიმიური დაცვა (FCHP005) ლექცია ყარალაშვილი ილდა 11-402 |
სატყეო ნიადაგმცოდნეობა (SFORS05) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-312 |
--- | |||||||||
6-14:00 | სატყეო ენტომოლოგია (FOREN05) ლექცია ლომიძე ნინო 11-312 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110619 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | მეწარმეობის სამართლებრივი ფორმები (LFBT005) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-416 |
--- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-416 |
--- | მეწარმეობის სამართლებრივი ფორმები (LFBT005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-312 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | აგრომეტყევეობა (AGROF05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-416 |
--- | |||||||||||
6-14:00 | დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
|
გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია თავხელიძე დავით 11-311 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-107 |
--- | |||||||||||
7-15:00 |
|
დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ 11-305 |
--- | აგრომეტყევეობა (AGROF05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-505 |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110620 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-416 |
--- | მეწარმეობის სამართლებრივი ფორმები (LFBT005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-312 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | აგრომეტყევეობა (AGROF05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-416 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია თავხელიძე დავით 11-311 |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | მეწარმეობის სამართლებრივი ფორმები (LFBT005) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-316 |
დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-107 |
ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ 11-305 |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
აგრომეტყევეობა (AGROF05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-504 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110719 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბერიძე თამარ 11-313 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-505 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT1R5) ლექცია დავითაშვილი ირმა 11-305 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-418 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-307 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ზაქარიაძე ნინო 11-510 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110415 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) სასწავლო პრაქტიკა გოზალიშვილი თინათინი 13-ლუდის ქარხანა |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) სემინარი მესხია მანუჩარ 00055 11-311 |
|
||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული ყანჩაველი თამარ 11-313 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო ყანჩაველი თამარ 11-305 |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-311 |
ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-410 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-310 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-312 |
ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110416 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) სასწავლო პრაქტიკა გოზალიშვილი თინათინი 13-ლუდის ქარხანა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო ყანჩაველი თამარ 11-414 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-312 |
--- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-310 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) სემინარი მესხია მანუჩარ 00055 11-310 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული ყანჩაველი თამარ 11-412 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-312 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-500 საკონფერენციო |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110417 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) სასწავლო პრაქტიკა სადაღაშვილი ეთერ 13-ტკბილი ქვეყანა |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) სასწავლო პრაქტიკა დოლიძე მალხაზ 13-პურის ქარხანა |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||
3-11:00 | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) საკურსო სადაღაშვილი ეთერ 11-307 |
--- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-312 |
||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-314 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-500 საკონფერენციო |
--- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-511 |
შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-308 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110418 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
--- | |||||||||
3-11:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-504 |
--- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-312 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-305 |
შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) სასწავლო პრაქტიკა სადაღაშვილი ეთერ 13-ტკბილი ქვეყანა |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) სასწავლო პრაქტიკა დოლიძე მალხაზ 13-პურის ქარხანა |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) საკურსო სადაღაშვილი ეთერ 11-308 |
--- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-416 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110515 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) სასწავლო პრაქტიკა სადაღაშვილი ეთერ 13-ტკბილი ქვეყანა |
--- | --- | --- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-416 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-312 |
შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-511 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-415 |
--- | |||||||||
6-14:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) სასწავლო პრაქტიკა დოლიძე მალხაზ 13-სასწავლო პრაქტიკა |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) საკურსო სადაღაშვილი ეთერ 11-313 |
--- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110516 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) საკურსო სადაღაშვილი ეთერ 11-313 |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) სასწავლო პრაქტიკა დოლიძე მალხაზ 13-პურის ქარხანა |
შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-312 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-312 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) სასწავლო პრაქტიკა სადაღაშვილი ეთერ 13-ტკბილი ქვეყანა |
--- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-510 |
--- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (CPACP04) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-308 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110517 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) სემინარი მესხია მანუჩარ 00055 11-313 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-414 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული გურგენიძე ლელა 11-414 |
||||||||||
5-13:00 | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-312 |
|
--- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო გურგენიძე ლელა 11-416 |
||||||||
6-14:00 | --- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-413 |
|
--- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-500 საკონფერენციო |
||||||||
7-15:00 | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) სასწავლო პრაქტიკა გოზალიშვილი თინათინი 13-ლუდის ქარხანა |
ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-510 |
--- | --- | ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 11-500 საკონფერენციო |
--- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110518 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-503 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) სემინარი მესხია მანუჩარ 00055 11-307 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა.1 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული გურგენიძე ლელა 11-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-312 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-305 |
--- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-310 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-500 საკონფერენციო |
|||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო გურგენიძე ლელა 11-312 |
|||||||||||||
8-16:00 | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) სასწავლო პრაქტიკა გოზალიშვილი თინათინი 13-ლუდის ქარხანა |
|
|
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110530 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) სემინარი მესხია მანუჩარ 00055 11-412 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო გურგენიძე ლელა 11-311 |
--- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-305 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-312 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) სასწავლო პრაქტიკა გოზალიშვილი თინათინი 13-ლუდის ქარხანა |
--- |
|
|||||||||||||
5-13:00 | --- | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 11-316 |
--- | --- | ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-313 |
|
||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (BOOEO04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-500 საკონფერენციო |
სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (PRAMB04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-500 საკონფერენციო |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული გურგენიძე ლელა 11-312 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბექმეზის, კონცენტრირებული წვენების და მშრალი კონცენტრატების წარმოება (PGJFC04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110615 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-307 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 11-413 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-500 საკონფერენციო |
--- | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 11-311 |
სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-500 საკონფერენციო |
--- |
|
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 11-413 |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული გაგელიძე ნინო 11-215 |
სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) საკურსო ბაძოშვილი ვაჟა 11-313 |
||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-410 |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | ელექტრონიკის საფუძვლები (BEE0002) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110616 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 11-413 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-500 საკონფერენციო |
|
--- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||||||
5-13:00 | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 11-316 |
--- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-500 საკონფერენციო |
|
მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული გაგელიძე ნინო 11-215 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||||||
6-14:00 | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) საკურსო ბაძოშვილი ვაჟა 11-316 |
--- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-410 |
--- | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 11-413 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-410 |
--- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | ელექტრონიკის საფუძვლები (BEE0002) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110617 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) საკურსო ბაძოშვილი ვაჟა 11-413 |
--- | --- | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 11-413 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 11-307 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 11-413 |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული გაგელიძე ნინო 11-215 |
|
სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-312 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-410 |
--- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | ელექტრონიკის საფუძვლები (BEE0002) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-500 საკონფერენციო |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110618 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 11-413 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) საკურსო ბაძოშვილი ვაჟა 11-410 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||
5-13:00 | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-409 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-500 საკონფერენციო |
|
|
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 11-413 |
სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 11-413 |
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-410 |
--- | --- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული გაგელიძე ნინო 11-215 |
|
||||||||||||
9-17:00 | ელექტრონიკის საფუძვლები (BEE0002) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110630 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 11-413 |
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-500 საკონფერენციო |
|
|
სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-500 საკონფერენციო |
|
სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) საკურსო ბაძოშვილი ვაჟა 11-409 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-500 საკონფერენციო |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული გაგელიძე ნინო 11-215 |
|
სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 11-413 |
სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები 1 (PAPFP 04) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-314 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-410 |
--- |
|
|
სასურსათო წარმოების ეკონომიკის, მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BFPEMP4) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 11-311 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | ელექტრონიკის საფუძვლები (BEE0002) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110715 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110716 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110717 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
|
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110718 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110730 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110731 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110732 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110733 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-505 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110734 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია შათირიშვილი იოსებ 11-500 საკონფერენციო |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-413 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-505 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 11-402 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-307 |
მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი 11-408 |
მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-408 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი 11-408 |
მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-503 |
მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-503 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-509 |
მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-408 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-509 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-408 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-503 |
--- | --- | მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-408 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-509 |
მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი 11-407 |
6-14:00 | --- | --- | მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-512 |
|||
7-15:00 | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-509 |
მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-511 |
--- | --- | |
9-17:00 | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი 11-408 |
მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-503 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-408 |
--- | |
5-13:00 | მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-305 |
მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-509 |
მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-509 |
--- | |
6-14:00 | --- | მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-408 |
||||
7-15:00 | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი 11-408 |
|
8-16:00 | --- | მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-509 |
--- | მეხილეობის საფუძვლები (BF000 04) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი 11-408 |
||
9-17:00 | --- | მევენახეობის საფუძვლები (BV000 04) ლექცია მაღრაძე დავით 11-505 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | აგრომელიორაცია და წყლის რესურსების მართვა (ARMWR04) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | --- | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | აგრარული წარმოების ელექტრიფიკაცია (ELAGP04) ლექცია მაისაშვილი ლასიკო 11-505 |
--- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-307 |
|
5-13:00 | აგრომელიორაცია და წყლის რესურსების მართვა (ARMWR04) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-107 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | აგრარული წარმოების ელექტრიფიკაცია (ELAGP04) პრაქტიკული მაისაშვილი ლასიკო 11-313 |
--- | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-512 |
ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია ბერუაშვილი მზია 11-505 |
კულტურულ მცენარეთა სელექციის საფუძვლები (BGGS0004) ლექცია გახოკიძე ივანე 11-424 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | კულტურულ მცენარეთა სელექციის საფუძვლები (BGGS0004) პრაქტიკული გახოკიძე ივანე 11-424 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) საკურსო ბერუაშვილი მზია 11-403 |
--- | --- | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-503 |
--- |
10-18:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) პრაქტიკული ბერუაშვილი მზია 11-403 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110513 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | აგრარული წარმოების ელექტრიფიკაცია (ELAGP04) პრაქტიკული მაისაშვილი ლასიკო 11-313 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | აგრომელიორაცია და წყლის რესურსების მართვა (ARMWR04) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- | --- |
4-12:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) საკურსო ბერუაშვილი მზია 11-403 |
--- | აგრარული წარმოების ელექტრიფიკაცია (ELAGP04) ლექცია მაისაშვილი ლასიკო 11-505 |
--- | --- | |
5-13:00 | აგრომელიორაცია და წყლის რესურსების მართვა (ARMWR04) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-107 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია ბერუაშვილი მზია 11-505 |
კულტურულ მცენარეთა სელექციის საფუძვლები (BGGS0004) ლექცია გახოკიძე ივანე 11-424 |
აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) პრაქტიკული ბერუაშვილი მზია 11-403 |
კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-511 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | კულტურულ მცენარეთა სელექციის საფუძვლები (BGGS0004) პრაქტიკული გახოკიძე ივანე 11-424 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-503 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110612 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-215 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ზაქარიაძე ნინო 11-510 |
მცენარეთა ციტოლოგია (PC00004) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-214 |
ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-408 |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-505 |
|
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ზაქარიაძე ნინო 11-414 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-413 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ნიადაგმცოდნეობა-გეოლოგიის საფუძვლები (SOGGR0) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-503 |
მცენარეთა ციტოლოგია (PC00004) ლექცია დანელია ირინა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110613 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ზაქარიაძე ნინო 11-305 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-215 |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-505 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ზაქარიაძე ნინო 11-414 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-413 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-500 საკონფერენციო |
მცენარეთა ციტოლოგია (PC00004) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-214 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ნიადაგმცოდნეობა-გეოლოგიის საფუძვლები (SOGGR0) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-503 |
მცენარეთა ციტოლოგია (PC00004) ლექცია დანელია ირინა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-408 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110614 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-408 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-505 |
--- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ზაქარიაძე ნინო 11-414 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-413 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-215 |
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ნიადაგმცოდნეობა-გეოლოგიის საფუძვლები (SOGGR0) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-503 |
მცენარეთა ციტოლოგია (PC00004) ლექცია დანელია ირინა 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ზაქარიაძე ნინო 11-314 |
მცენარეთა ციტოლოგია (PC00004) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-214 |
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110712 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-409 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-410 |
|
--- | აგრომეტეოროლოგია (AM00004) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-412 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-410 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | აგრომეტეოროლოგია (AM00004) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 11-313 |
საქართველოს სასოფლო სამეუნეო ცხოველების მოვლა კვების და შენახვის ტრადიციული სისტემები (SAQARTV) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-313 |
|
საქართველოს სასოფლო სამეუნეო ცხოველების მოვლა კვების და შენახვის ტრადიციული სისტემები (SAQARTV) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-505 |
ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 |
|
ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-214 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110713 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-214 |
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-409 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-410 |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-410 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | აგრომეტეოროლოგია (AM00004) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
|
--- | საქართველოს სასოფლო სამეუნეო ცხოველების მოვლა კვების და შენახვის ტრადიციული სისტემები (SAQARTV) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-416 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 1 (INF108-LB) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 11-313 |
|
--- | საქართველოს სასოფლო სამეუნეო ცხოველების მოვლა კვების და შენახვის ტრადიციული სისტემები (SAQARTV) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-505 |
ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | აგრომეტეოროლოგია (AM00004) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-412 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110423 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კუპრეიშვილი შორენა 11-410 |
--- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-308 |
--- | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე 11-314 |
--- | --- | |||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-512 |
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-503 |
--- |
|
--- | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
||||
5-13:00 | --- | დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-416 |
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-509 |
|||||||
6-14:00 | დრენაჟი (DRE3701) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 11-500 საკონფერენციო |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 11-505 |
--- | --- | --- | |||||
7-15:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-509 |
--- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კუპრეიშვილი შორენა 11-312 |
--- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110424 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-418 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კუპრეიშვილი შორენა 11-412 |
|
--- |
|
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-509 |
--- | ||||||||
6-14:00 | დრენაჟი (DRE3701) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 11-500 საკონფერენციო |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 11-505 |
სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-509 |
დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-415 |
--- | |||||||||
7-15:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-509 |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | --- | დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კუპრეიშვილი შორენა 11-316 |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-313 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110425 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე 11-412 |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კიკაბიძე მაია 11-310 |
სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-414 |
--- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-512 |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- |
|
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-509 |
--- | |||||
6-14:00 | დრენაჟი (DRE3701) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 11-500 საკონფერენციო |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 11-505 |
|
--- | --- | ||||
7-15:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-509 |
დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-311 |
--- | დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-418 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კიკაბიძე მაია 11-410 |
--- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110523 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-107 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (SAS3001) ლექცია ჩახაია გოგა 11-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-308 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (SAS3001) საკურსო ჩახაია გოგა 11-416 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (SAS3001) პრაქტიკული ჩახაია გოგა 11-512 |
საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) ლექცია დიაკონიძე რობერტ 11-308 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (SAS3001) პრაქტიკული ჩახაია გოგა 11-510 |
აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-308 |
--- | საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ 11-409 |
საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) სასწავლო პრაქტიკა დიაკონიძე რობერტ 13-სასწავლო პრაქტიკა |
9-17:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-410 |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110623 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) ლექცია გუბელაძე დავით 11-106 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (MET1901) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) პრაქტიკული გუბელაძე დავით 11-106 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია სოხაძე ვასილ 11-311 |
|
--- | მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (MET1901) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მასალები, სამუშაოები და კონსტრუქციები (SAM2001) ლექცია წულუკიძე ლევანი 11-307 |
სამელიორაციო ნიადაგმცოდნეობა (SAM2201) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | სამელიორაციო ნიადაგმცოდნეობა (SAM2201) პრაქტიკული დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110624 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) ლექცია გუბელაძე დავით 11-106 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) პრაქტიკული გუბელაძე დავით 11-106 |
--- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (MET1901) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | |||||||
6-14:00 |
|
სამელიორაციო ნიადაგმცოდნეობა (SAM2201) პრაქტიკული დოლიძე ლადო 11-409 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია სოხაძე ვასილ 11-311 |
|
მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (MET1901) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მასალები, სამუშაოები და კონსტრუქციები (SAM2001) ლექცია წულუკიძე ლევანი 11-307 |
სამელიორაციო ნიადაგმცოდნეობა (SAM2201) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110723 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
გრუნტების მექანიკა, ფუძე საძირკვლები (GRU0701) ლექცია გუბელაძე დავით 11-106 |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-413 |
|
|
|||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (INFU108) ლექცია დავითაშვილი ირმა 11-415 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-505 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | გრუნტების მექანიკა, ფუძე საძირკვლები (GRU0701) პრაქტიკული გუბელაძე დავით 11-106 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბერიძე თამარ 11-412 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ქიმია (CHE0401) ლექცია ლომთაძე ციცინო 11-313 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110403 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ბოსტნეული კულტურების წარმოება და მართვა (VEGPM10-LB) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-505 |
--- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული მიქავა ნიკოლოზ 11-412 |
--- | ||||||||
4-12:00 | სისტემური ანალიზი ს/მ კულტურებში და ნიადაგის მართვაში (SACSM10-LB) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | შესავალი აგრობაზრებში (IAGMA10-LP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-311 |
--- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია მიქავა ნიკოლოზ 11-505 |
|
|||||||||
6-14:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია ბერუაშვილი მზია 11-414 |
--- | --- | --- | შესავალი აგრობაზრებში (IAGMA10-LP) ლექცია ბაიდაური დალი 11-307 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110404 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | შესავალი აგრობაზრებში (IAGMA10-LP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-415 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ბოსტნეული კულტურების წარმოება და მართვა (VEGPM10-LB) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-505 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | სისტემური ანალიზი ს/მ კულტურებში და ნიადაგის მართვაში (SACSM10-LB) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია მიქავა ნიკოლოზ 11-505 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია ბერუაშვილი მზია 11-414 |
--- |
|
--- | შესავალი აგრობაზრებში (IAGMA10-LP) ლექცია ბაიდაური დალი 11-307 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული მიქავა ნიკოლოზ 11-418 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110405 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ბოსტნეული კულტურების წარმოება და მართვა (VEGPM10-LB) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-505 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | სისტემური ანალიზი ს/მ კულტურებში და ნიადაგის მართვაში (SACSM10-LB) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული მიქავა ნიკოლოზ 11-503 |
--- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია მიქავა ნიკოლოზ 11-505 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია ბერუაშვილი მზია 11-414 |
--- | --- | შესავალი აგრობაზრებში (IAGMA10-LP) ლექცია ბაიდაური დალი 11-307 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი აგრობაზრებში (IAGMA10-LP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-313 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110503 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
|
--- | ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-410 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ნიადაგები და მცენარის ზრდა-განვითარება (SPLGR10-LB) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ENB1202) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 11-509 |
ენტომოლოგიის საფუძვლები და მავნებელთა მართვა (FEPM010GA1-LB) ლექცია ლომიძე ნინო 11-310 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია 11-410 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-511 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ENB1202) ლექცია იოსელიანი ჟუჟუნა 11-414 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-415 |
ნიადაგები და მცენარის ზრდა-განვითარება (SPLGR10-LB) პრაქტიკული დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110504 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-410 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ნიადაგები და მცენარის ზრდა-განვითარება (SPLGR10-LB) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | ენტომოლოგიის საფუძვლები და მავნებელთა მართვა (FEPM010GA1-LB) ლექცია ლომიძე ნინო 11-310 |
--- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია 11-310 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | |||||||||||
5-13:00 |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ENB1202) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 11-510 |
|
ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-511 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ENB1202) ლექცია იოსელიანი ჟუჟუნა 11-414 |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-415 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ნიადაგები და მცენარის ზრდა-განვითარება (SPLGR10-LB) პრაქტიკული დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110603 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
3-11:00 | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (SAJGAM07) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 11-511 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ბიოლოგიის საფუძვლები I (PRIBI10) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ 11-414 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 11-410 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-416 |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
7-15:00 | საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (SAJGAM07) ლექცია იოსელიანი ჟუჟუნა 11-312 |
--- |
|
|
კარიერის დაგეგმვა აგრონომიაში (PDACP10GA1-L) ლექცია ნარჩემაშვილი სოფიო 11-307 |
||||||||||||
8-16:00 | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 11-316 |
--- | --- |
|
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110604 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
ბიოლოგიის საფუძვლები I (PRIBI10) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ 11-414 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 11-410 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
6-14:00 | ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 11-416 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (SAJGAM07) ლექცია იოსელიანი ჟუჟუნა 11-312 |
|
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (SAJGAM07) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 11-314 |
--- | კარიერის დაგეგმვა აგრონომიაში (PDACP10GA1-L) ლექცია ნარჩემაშვილი სოფიო 11-307 |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 11-415 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110703 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-410 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 11-410 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-416 |
შესავალი აგრონომიის სპეციალობაში (PDAOR10-S) ლექცია როყვა ქეთევან 11-409 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-410 |
--- | ამინდი და კლიმატი - შესავალი (IWECL10-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ამინდი და კლიმატი - შესავალი (IWECL10-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110704 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-410 |
--- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 11-410 |
--- | |||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-416 |
შესავალი აგრონომიის სპეციალობაში (PDAOR10-S) ლექცია როყვა ქეთევან 11-409 |
--- | |||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-410 |
--- | ამინდი და კლიმატი - შესავალი (IWECL10-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ამინდი და კლიმატი - შესავალი (IWECL10-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110409 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 11-505 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ლომაია ციალა 11-410 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აგრარული საწარმოს ეკონომიკა (AGRIE10) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-415 |
5-13:00 | --- | აგრარული საწარმოს ეკონომიკა (AGRIE10) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-512 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | კვების პროდუქტების შენახვისა და გადამუშავების ეკონომიკა, ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (FSPEOM5) ლექცია ბაიდაური დალი 11-310 |
--- | --- | სასოფლო-სამეურნეო საწარმოთა ეკონომიკური ანალიზი და აუდიტი (AGRIA10) ლექცია ბუქური ციალა 11-412 |
|
7-15:00 | --- | აგროპროდუქტების მარკეტინგი (AGMAR10) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-314 |
კვების პროდუქტების შენახვისა და გადამუშავების ეკონომიკა, ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (FSPEOM5) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-418 |
--- | --- | სასოფლო-სამეურნეო საწარმოთა ეკონომიკური ანალიზი და აუდიტი (AGRIA10) პრაქტიკული ბუქური ციალა 11-409 |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | აგროპროდუქტების მარკეტინგი (AGMAR10) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-415 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110410 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული ჩიკვაიძე თამარ 11-305 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | გეოინფორმაციული სისტემები (GEOSI07-LB) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-502კომპ.კლ. |
--- | --- | --- | მიწის რესურსების მართვის საფუძვლები (LAMAN10) ლექცია ჩიკვაიძე თამარ 11-503 |
5-13:00 | მიწის რესურსების მართვის საფუძვლები (LAMAN10) პრაქტიკული ჩიკვაიძე თამარ 11-414 |
--- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები (GEOSI07-LB) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ 11-502კომპ.კლ. |
|
6-14:00 | უძრავი ქონების შეფასება და გადასახადები (REVAL10) ლექცია ჩიკვაიძე თამარ 11-311 |
--- | --- | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია ჩიკვაიძე თამარ 11-416 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება და გადასახადები (REVAL10) პრაქტიკული ჩიკვაიძე თამარ 11-512 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110509 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ბიოლოგიური აგროწარმოების მართვა (BIOAG10) ლექცია მერაბიშვილი ნოდარ 11-413 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ბიოლოგიური აგროწარმოების მართვა (BIOAG10) პრაქტიკული მერაბიშვილი ნოდარ 11-413 |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ბუქური ციალა 11-512 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული კელენჯერიძე მერაბ 11-418 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სოფლის მეურნეობის ეკონომიკა (AGECO10) ლექცია კოღუაშვილი პაატა 11-106 |
|
7-15:00 | სოფლის მეურნეობის ეკონომიკა (AGECO10) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-504 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ზაქარიაძე ნინო 11-418 |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული ბუქური ციალა 11-510 |
კვების პროდუქტების ზოგადი ტექნოლოგია (GENFT10) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-301 |
8-16:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია კელენჯერიძე მერაბ 11-512 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული ზაქარიაძე ნინო 11-304 |
--- | ||
9-17:00 | კვების პროდუქტების ზოგადი ტექნოლოგია (GENFT10) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-301 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | აგროსაინჟინრო ტექნოლოგიები (AGTCH10) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-311 |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია მახარაშვილი ირმა 11-307 |
ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (INFU208) ლაბორატორიული კურკუმული ნანა 11-506კომპ.ცნ. |
--- |
2-10:00 | აგროსაინჟინრო ტექნოლოგიები (AGTCH10) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-510 |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული მახარაშვილი ირმა 11-418 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (INFU208) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 11-416 |
--- | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) პრაქტიკული სახოკია გიორგი 11-509 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) ლექცია სახოკია გიორგი 11-503 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110709 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (INFU108) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 11-412 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | შესავალი ეკონომიკასა და ბიზნესში (SHESBIZEK07) პრაქტიკული ბუქური ციალა 11-503 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ბუნებისმეტყველება (NATFS10) ლექცია მერაბიშვილი ნოდარ 11-510 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-505 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ბუნებისმეტყველება (NATFS10) პრაქტიკული მერაბიშვილი ნოდარ 11-503 |
შესავალი ეკონომიკასა და ბიზნესში (SHESBIZEK07) ლექცია ბუქური ციალა 11-314 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (INFU108) ლაბორატორიული კურკუმული ნანა 11-506კომპ.ცნ. |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110406 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-505 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) საკურსო კუპრავიშვილი მაია 11-416 |
აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) ლექცია მაისაშვილი ლასიკო 11-500 საკონფერენციო |
--- | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-505 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-310 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) პრაქტიკული მაისაშვილი ლასიკო 11-313 |
--- | --- | --- | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-316 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110407 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-305 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) საკურსო კუპრავიშვილი მაია 11-503 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-505 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) ლექცია მაისაშვილი ლასიკო 11-500 საკონფერენციო |
--- | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-505 |
6-14:00 | --- | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) პრაქტიკული მაისაშვილი ლასიკო 11-313 |
აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-510 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110408 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) პრაქტიკული მაისაშვილი ლასიკო 11-313 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-505 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-316 |
5-13:00 | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-504 |
--- | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) ლექცია მაისაშვილი ლასიკო 11-500 საკონფერენციო |
--- | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-505 |
6-14:00 | აგროსაინჟინრო პროექტირება (AED0010) საკურსო კუპრავიშვილი მაია 11-504 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110506 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლექცია მაისაშვილი ლასიკო 11-313 |
--- | --- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლაბორატორიული მებონია ნინო 11-101 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლექცია მაისაშვილი ლასიკო 11-313 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა გისი (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (GIS0010) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-502კომპ.კლ. |
--- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PRIMI10) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-310 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110606 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) პრაქტიკული კიღურაძე ზურაბ 11-316 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) სემინარი ჩიხლაძე გურამ 11-414 |
--- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო სტატიკა (STEN010) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 11-415 |
ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლექცია დოლიძე ლადო 11-409 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) ლექცია კიღურაძე ზურაბ 11-312 |
შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-413 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
||||||||||||
7-15:00 |
|
შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-415 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია ინჟინრებისთვის (GCE0010) ლაბორატორიული მახაშვილი ქეთევან 11-304 |
--- |
2-10:00 | ზოგადი ქიმია ინჟინრებისთვის (GCE0010) ლაბორატორიული მახაშვილი ქეთევან 11-304 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ზოგადი ქიმია ინჟინრებისთვის (GCE0010) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან 11-307 |
--- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-410 |
--- |
4-12:00 | ინფორმატიკის ელემენტები (ELCOS10GA1-B) ლაბორატორიული ხუციშვილი თეა 11-513კომპ. კლ. |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | კალკულუსი I (CALC110) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 11-313 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | კალკულუსი I (CALC110) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 11-413 |
საინჟინრო გრაფიკა და დაპროექტების საფუძვლები (EGID010) ლექცია გვასალია ბადრი 11-308 |
--- | --- | --- | ზოგადი ქიმია ინჟინრებისთვის (GCE0010) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 11-311 |
8-16:00 | კალკულუსი I (CALC110) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 11-314 |
საინჟინრო გრაფიკა და დაპროექტების საფუძვლები (EGID010) პრაქტიკული გვასალია ბადრი 11-506კომპ.ცნ. |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110400 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | მეფრინველეობა (MEFR011) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-418 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||
4-12:00 | --- |
|
მეცხვარეობა (SHESC10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-410 |
--- |
|
სახორცე მეცხოველეობის სისტემების მართვა (BCSM010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-505 |
||||||||
5-13:00 | კვების პროდუქტების მიკრობიოლოგია (FOOMI10) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
|
სარძეო მეცხოველეობის სისტემების მართვა (DSM0010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-415 |
--- | მეცხვარეობა (SHESC10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-504 |
სარძეო მეცხოველეობის სისტემების მართვა (DSM0010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-414 |
||||||||
6-14:00 | კვების პროდუქტების სამეცნიერო კვლევა (SSF0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
სახორცე მეცხოველეობის სისტემების მართვა (BCSM010) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-307 |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | მეფრინველეობა (MEFR011) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-416 |
||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110401 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მეფრინველეობა (MEFR011) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-416 |
|
სახორცე მეცხოველეობის სისტემების მართვა (BCSM010) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-312 |
||||
3-11:00 |
|
--- | --- | მეცხვარეობა (SHESC10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-308 |
||||||
4-12:00 |
|
--- | მეცხვარეობა (SHESC10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-410 |
--- | სახორცე მეცხოველეობის სისტემების მართვა (BCSM010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-505 |
|||||
5-13:00 | კვების პროდუქტების მიკრობიოლოგია (FOOMI10) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
--- | სარძეო მეცხოველეობის სისტემების მართვა (DSM0010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-415 |
--- |
|
სარძეო მეცხოველეობის სისტემების მართვა (DSM0010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-414 |
||||
6-14:00 | კვების პროდუქტების სამეცნიერო კვლევა (SSF0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
--- | --- | --- |
|
|||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
მეფრინველეობა (MEFR011) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-416 |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110500 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | გენეტიკის საფუძვლები (PRIGE10) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-512 |
--- | ცხოველთა კვება (ANNUT10) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილი 11-418 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | შინაურ ცხოველთა ქცევა და კეთილდღეობა (DABWB10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-409 |
--- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-415 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ცხოველთა კვება (ANNUT10) ლექცია ორჯანელი ნაილი 11-416 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-504 |
--- | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-418 |
--- | ||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-416 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-410 |
გენეტიკის საფუძვლები (PRIGE10) პრაქტიკული ბედიანაშვილი ციცინო 11-510 |
||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-316 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110600 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია 11-416 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 11-418 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (SAJGAM07) ლექცია იოსელიანი ჟუჟუნა 11-414 |
შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 11-413 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PRIMI10) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-510 |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | მეცხოველეობის წინაშე მდგარი პრობლემები (IFAS010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-413 |
--- | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (SAJGAM07) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 11-510 |
|
|||||||||
10-18:00 | ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110700 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ცხოველებთან მუშაობა (WORAN10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-416 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ბიოლოგიის საფუძვლები I (PRIBI10) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ 11-308 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 11-410 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ორიენტაცია მეცხოველეობაში (OLASG10-L) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ტყეკაფითი ნარჩენების გამოყენების ტექნოლოგია (FCWUT05) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-410 |
--- | ტყის ბიომრავალფეროვნების შენარჩუნების მეთოდები (PFBD005) ლექცია რობაქიძე ქეთევანი 11-307 |
ხე-ტყის პირველადი დამუშავების ტექნოლოგია (FPPT005) ლექცია ძირკვაძე არჩილ 11-312 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ეკოლოგიური სამართალი და სატყეო საქმის ექსპერტიზა (EMLEF05) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-312 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | ტყეკაფითი ნარჩენების გამოყენების ტექნოლოგია (FCWUT05) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად 11-414 |
--- | ტყის ბიომრავალფეროვნების შენარჩუნების მეთოდები (PFBD005) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევანი 11-503 |
ხე-ტყის პირველადი დამუშავების ტექნოლოგია (FPPT005) პრაქტიკული ძირკვაძე არჩილ 11-316 |
--- | ეკოლოგიური სამართალი და სატყეო საქმის ექსპერტიზა (EMLEF05) პრაქტიკული მაჭავარიანი მერაბ 11-316 |
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა 11-502კომპ.კლ. |
8-16:00 | --- | --- | დენდრომორფოლოგია (DENMO05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | სატყეო ეკოსისტემის მოდელირება (MODFE05) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად 11-314 |
დენდრომორფოლოგია (DENMO05) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) პრაქტიკული მაჭავარიანი მერაბ 11-413 |
საინოვაციო პროექტების მომზადება და განხორციელება (PIIP005) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-314 |
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 11-410 |
|||
11-19:00 | --- | --- | სატყეო ეკოსისტემის მოდელირება (MODFE05) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-311 |
საინოვაციო პროექტების მომზადება და განხორციელება (PIIP005) პრაქტიკული მაჭავარიანი მერაბ 11-413 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-312 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა მეცხოველეობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბრენდისა და ყურძნის არყის წარმოება, მოწობილობები და მასალები (BGRVP10) სასწავლო პრაქტიკა აბზიანიძე დავით 13-სასწავლო პრაქტიკა.3 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ქვევრის ღვინო და ღვინის პროდუქციის წარმოების ტრადიციული მეთოდები (QVWTT10) სასწავლო პრაქტიკა ქობალია დავით 13-სასწავლო პრაქტიკა.2 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ქვევრის ღვინო და ღვინის პროდუქციის წარმოების ტრადიციული მეთოდები (QVWTT10) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
--- | --- | ბრენდისა და ყურძნის არყის წარმოება, მოწობილობები და მასალები (BGRVP10) ლექცია აბზიანიძე დავით 11-418 |
|
9-17:00 | --- | ქვევრის ღვინო და ღვინის პროდუქციის წარმოების ტრადიციული მეთოდები (QVWTT10) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-504 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ღვინის სენსორული შეფასება, არომატები და დაავადებები (WSEAF10) ლექცია ჭანტურია ირმა 11-312 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ღვინის სენსორული შეფასება, არომატები და დაავადებები (WSEAF10) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-316 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ღვინის წარმოება, მოწყობილობები და მასალები (WPEAM10) სასწავლო პრაქტიკა ქობალია დავით 13-ჯიღაური,1 |
--- |
2-10:00 | ვაზის ჯიშები, დამოკიდებულება გარემო ფაქტორებისადმი და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (GVDEF10) სასწავლო პრაქტიკა უჯმაჯურიძე ლევან 13-ჯიღაური |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აგრარული წარმოების ქიმიზაცია და გარემოს დაცვა (CAEPR04) ლექცია გათენაძე ალექსანდრე 11-503 |
9-17:00 | --- | --- | ღვინის წარმოება, მოწყობილობები და მასალები (WPEAM10) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-503 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ღვინის წარმოება, მოწყობილობები და მასალები (WPEAM10) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-316 |
--- | --- | აგრარული წარმოების ქიმიზაცია და გარემოს დაცვა (CAEPR04) პრაქტიკული გათენაძე ალექსანდრე 11-504 |
11-19:00 | --- | --- | ვაზის ჯიშები, დამოკიდებულება გარემო ფაქტორებისადმი და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (GVDEF10) პრაქტიკული უჯმაჯურიძე ლევან 11-314 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ვაზის ჯიშები, დამოკიდებულება გარემო ფაქტორებისადმი და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (GVDEF10) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-414 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) ლექცია როყვა ქეთევან 11-418 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნიადაგის ნაყოფიერების მართვა (MSF0004) ლექცია ნარჩემაშვილი სოფიო 11-305 |
10-18:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-310 |
ნიადაგის ნაყოფიერების მართვა (MSF0004) პრაქტიკული ნარჩემაშვილი სოფიო 11-305 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) ლექცია როყვა ქეთევან 11-307 |
მარცვლოვანი კულტურების ჯიშთმცოდნეობა (GCBS04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-308 |
11-19:00 | --- | --- | მარცვლოვანი კულტურების ჯიშთმცოდნეობა (GCBS04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-512 |
მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-410 |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) პრაქტიკული მიქავა ნიკოლოზ 11-311 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა 11-502კომპ.კლ. |
8-16:00 | --- | საცდელი საქმის მეთოდიკა (MER0004) პრაქტიკული გახოკიძე ივანე 11-424 |
ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) ლექცია მიქავა ნიკოლოზ 11-414 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | მემცენარეობის საწარმოთა ელექტრომოწყობილობები (EDPGC 4) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ 11-311 |
ბიოქიმია (BCHM005) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-322 |
--- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 11-410 |
11-19:00 | --- | მემცენარეობის საწარმოთა ელექტრომოწყობილობები (EDPGC 4) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ 11-311 |
ბიოქიმია (BCHM005) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-322 |
საცდელი საქმის მეთოდიკა (MER0004) ლექცია გახოკიძე ივანე 11-424 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | ბიოქიმია (BCHM005) ლაბორატორიული ტყემალაძე გურამ 11-322 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების მორწყვის რეჟიმის სტატისტიკური ანალიზი (SAS0801) ლექცია გავარდაშვილი გივი 11-106 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყლისმიერი ეროზიის ფიზიკა და მექანიკა (SAS0901) ლექცია ლობჟანიძე ზურაბ 11-313 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყალსამეურნეო ობიექტების მდგრადობა და საიმედოობა (WYA1001) ლექცია გავარდაშვილი გივი 11-106 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყლისმიერი ეროზიის ფიზიკა და მექანიკა (SAS0901) პრაქტიკული ლობჟანიძე ზურაბ 11-415 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | წყალსამეურნეო მშენებლობის ორგანიზაცია, დაგეგმვა და მართვა (WYA1501) პრაქტიკული გავარდაშვილი გივი 11-106 |
--- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების მორწყვის რეჟიმის სტატისტიკური ანალიზი (SAS0801) პრაქტიკული გავარდაშვილი გივი 11-106 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | წყალსამეურნეო მშენებლობის ორგანიზაცია, დაგეგმვა და მართვა (WYA1501) ლექცია გავარდაშვილი გივი 11-106 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | წყალსამეურნეო ობიექტების მდგრადობა და საიმედოობა (WYA1001) პრაქტიკული გავარდაშვილი გივი 11-106 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა 11-502კომპ.კლ. |
8-16:00 | --- | ბუნებათმოწყობა (BUN1101) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-418 |
--- | --- | ბუნებათმოწყობა (BUN1101) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-314 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | მოწყვლადობის რისკის ანალიზი და მენეჯმენტი (MOW1401) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-106 |
--- | --- | სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) ლექცია დიაკონიძე რობერტ 11-313 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 11-410 |
11-19:00 | მოწყვლადობის რისკის ანალიზი და მენეჯმენტი (MOW1401) ლექცია მებონია ნინო 11-106 |
--- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-106 |
სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) პრაქტიკული სიჭინავა პაატა 11-414 |
|
12-20:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) ლექცია მებონია ნინო 11-106 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა საურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინფორმაციო საკონსულტაციო სამსახურის ორგანიზება აგროსექტორში (SASAKAASA01) სასწავლო პრაქტიკა ბაიდაური დალი 13-თბ. 17კმ. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის მენეჯმენტი აგრარულ სექტორში (BIZMEN011) სასწავლო პრაქტიკა ლაჭყეპიანი თენგიზი 13-თბ. 17კმ. |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის ქსელური ორგანიზაცია : კლასტერული მენეჯმენტი და უსაფრთხოება (BIQSKL011) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-504 |
--- | --- |
9-17:00 | ბიზნესის ქსელური ორგანიზაცია : კლასტერული მენეჯმენტი და უსაფრთხოება (BIQSKL011) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-414 |
--- | --- | საინფორმაციო საკონსულტაციო სამსახურის ორგანიზება აგროსექტორში (SASAKAASA01) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-502კომპ.კლ. |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ბიზნესის მენეჯმენტი აგრარულ სექტორში (BIZMEN011) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-509 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | საინფორმაციო საკონსულტაციო სამსახურის ორგანიზება აგროსექტორში (SASAKAASA01) ლექცია ბაიდაური დალი 11-410 |
--- | --- | ბიზნესის მენეჯმენტი აგრარულ სექტორში (BIZMEN011) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-415 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | აგრარულ კულტურათა ბიოქიმია (ACBCH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-416 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მცენარეთა იზოლირებული კულტურების ბიოტექნოლოგია (BTPIC04) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ 11-416 |
--- | --- |
11-19:00 | მცენარეთა იზოლირებული კულტურების ბიოტექნოლოგია (BTPIC04) პრაქტიკული ღოღობერიძე მზევინარ 11-308 |
--- | --- | აგრარულ კულტურათა ბიოქიმია (ACBCH04) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-312 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები აგრონომიაში (SCRMA04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-418 |
8-16:00 | აგროქიმია–ნიადაგთმცოდნეობა (AGCHS04) ლექცია ჩანქსელიანი ზაურ 11-415 |
--- | --- | --- | მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-503 |
--- |
9-17:00 | აგროქიმია–ნიადაგთმცოდნეობა (AGCHS04) პრაქტიკული ჩანქსელიანი ზაურ 11-503 |
--- | --- | --- | მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-416 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები აგრონომიაში (SCRMA04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-415 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-417 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-417 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-419 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-419 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ფუნქციონალური დანიშნულების საკვები დანამატების - ეთეროვანი ზეთების - წარმოების ინოვაციური ტექნოლოგიები (BPSF10) ლექცია სირაძე მანანა 11-416 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია უგრეხელიძე ვახტანგ 11-307 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ფუნქციონალური დანიშნულების საკვები დანამატების - ეთეროვანი ზეთების - წარმოების ინოვაციური ტექნოლოგიები (BPSF10) ლაბორატორიული სირაძე მანანა 11-418 |
--- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) პრაქტიკული უგრეხელიძე ვახტანგ 11-410 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სურსათის უვნებლობისა და რისკების მართვის HACCP-ის სისტემა (FSMHS10) ლექცია ლაფერაშვილი ქეთევან 11-316 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სასურსათო ტექნოლოგიაში (SRMFS10) ლექცია ბაღათურია ნუგზარ 11-314 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სასურსათო ტექნოლოგიაში (SRMFS10) პრაქტიკული ბაღათურია ნუგზარ 11-305 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სურსათის უვნებლობისა და რისკების მართვის HACCP-ის სისტემა (FSMHS10) პრაქტიკული ლაფერაშვილი ქეთევან 11-414 |
--- | --- | უვნებელი პროდუქტების წარმოების ფუძემდებლური პრინციპები (BPSFI10) ლექცია ცქიტიშვილი ზურაბ 11-312 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | უვნებელი პროდუქტების წარმოების ფუძემდებლური პრინციპები (BPSFI10) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ზურაბ 11-307 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს სასურსათო უსაფრთხოება (SAQSU010) ლექცია კოღუაშვილი პაატა 11-414 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს სასურსათო უსაფრთხოება (SAQSU010) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-316 |
|
9-17:00 | ეკონომიკური კვლევის მეთოდები (EKOKVM010) ლექცია ბუქური ციალა 11-511 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (SRMF005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-418 |
--- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (SRMF005) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-414 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტყის ეკოსისტემები და მათი დაცვა (FETP005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | სატყეო რესურსების ეფექტური გამოყენება სატყეო ეკოლოგიის თანამედროვე მოთხოვნათა გათვალისწინებით (EAFRE05) ლექცია ნადირაშვილი მალხაზ 11-412 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინეინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121671 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-411 |
8-16:00 | --- | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-411 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-409 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-413 |
ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-409 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-411 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Enterprise practice in winery (ENTPRWIN011) სასწავლო პრაქტიკა ხომასურიძე მარიამ 13-სასწავლო პრაქტიკა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | sensory evaluation of wine (SEEVW011) პრაქტიკული საჩანელი თამარ 11-414 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-316 |
--- | |
10-18:00 | --- | sensory evaluation of wine (SEEVW011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-316 |
Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-311 |
sensory evaluation of wine (SEEVW011) სემინარი ხომასურიძე მარიამ 11-505 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | sparkling wine producing methods (SPWINPR011) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-409 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | sparkling wine producing methods (SPWINPR011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-310 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Enochemistry (ENOGH10EA1) პრაქტიკული ქვარცხავა გიორგი 11-316 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Global wine business (GIWIB10EA1) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-416 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Enochemistry (ENOGH10EA1) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-418 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | Wine production and winery systems (WPAWS10EA1) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-310 |
Wine microbiology (WINMI10EA1) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 11-316 |
Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) პრაქტიკული მაღრაძე დავით 11-416 |
--- |
9-17:00 | Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) ლექცია მაღრაძე დავით 11-312 |
--- | Wine microbiology (WINMI10EA1) ლაბორატორიული ძეკონსკაია მედეა 11-301 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | Global wine business (GIWIB10EA1) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-510 |
--- | WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) ლექცია მაღრაძე დავით 11-415 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | Wine production and winery systems (WPAWS10EA1) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ 11-310 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) პრაქტიკული მაღრაძე დავით 11-308 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) სასწავლო პრაქტიკა ძეკონსკაია მედეა 13-ლუდის ქარხანა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) სასწავლო პრაქტიკა ძეკონსკაია მედეა 13-ლუდის ქარხანა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ალკოჰოლური სასმელების ანალიზის მეთოდები (MOAAB04) ლაბორატორიული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-201 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-415 |
--- |
10-18:00 | --- | ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-305 |
--- | ალკოჰოლური სასმელების ანალიზის მეთოდები (MOAAB04) ლაბორატორიული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-201 |
ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 11-412 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 11-311 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (PSCLF04) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 11-316 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სურსათის უვნებლობა (FODSA05FOD) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 11-312 |
--- | სურსათის უვნებლობა (FODSA05FOD) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 11-312 |
--- | თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 11-410 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა 11-502კომპ.კლ. |
სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 11-307 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 11-410 |
11-19:00 | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (PSCLF04) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-415 |
--- | --- | სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 11-311 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106215/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-512 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | საქაროზის წარმოება (SUSPN04) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-307 |
საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-409 |
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-504 |
--- |
9-17:00 | --- | საქაროზის წარმოება (SUSPN04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-308 |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-418 |
რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-305 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-305 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107215/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106224 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა ორგანულ სოფლის მეურნეობაში (sawpr011) სასწავლო პრაქტიკა გუგავა ელდარ 13-სასწავლო პრაქტიკა.4 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ორგანული მემცენარეობა და მეცხოველეობა (ORGANMC011) ლექცია გუგავა ელდარ 11-504 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ორგანული მემცენარეობა და მეცხოველეობა (ORGANMC011) პრაქტიკული გუგავა ელდარ 11-509 |
--- | ორგანულ სოფლის მეურნეობაში სასუქის დამზადებისა და გამოყენების ტექნოლოგიები (ORGANSOF011) პრაქტიკული გუგავა ელდარ 11-410 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ორგანულ სოფლის მეურნეობაში სასუქის დამზადებისა და გამოყენების ტექნოლოგიები (ORGANSOF011) ლექცია გუგავა ელდარ 11-414 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107224 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-322 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლაბორატორიული ტყემალაძე გურამ 11-322 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | რეგულაციები ორგანულ სოფლის მეურნეობაში (REGOR10GA1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი 11-310 |
მცენარეთა ბიოლოგია (mcebio) პრაქტიკული გუგავა ელდარ 11-305 |
მცენარეთა ბიოლოგია (mcebio) ლექცია გუგავა ელდარ 11-415 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ბიზნესი და მარკეტინგი ორგანულ სოფლის მეურნეობაში (BIZMAR011) ლექცია ბაიდაური დალი 11-307 |
მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-322 |
მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) ლექცია მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | |
10-18:00 | ბიზნესი და მარკეტინგი ორგანულ სოფლის მეურნეობაში (BIZMAR011) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-416 |
--- | --- | რეგულაციები ორგანულ სოფლის მეურნეობაში (REGOR10GA1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-313 |
--- | --- |
11-19:00 | მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული-პროგრამა სამთო ელექტრომექანიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული-პროგრამა სასარგებლო წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიების სპეციალისტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული-პროგრამა ქიმიური და კვების მრეწველობის საწარმოების უსაფრთხოების სპეციალისტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1041601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051745გ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051746გ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051747გ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051748აგ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051748გ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051749გ/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051646/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051646/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0516126/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0516126/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051656/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051685/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051685/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051685/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051620/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051658/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051658/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
513 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
311 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
421 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
517 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ფარმაკოგნოზიის საფუძვლები (FARSAF 04) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-228 |
--- | --- | წამალთა საქარხნო ტექნოლოგია (WASAQM 04) პრაქტიკული კახეთელიძე მზია 02-227 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წამალთა საქარხნო ტექნოლოგია (WASAQM 04) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-206 |
|
5-13:00 | --- | --- | ფარმაცევტული საქმიანობის მენეჯმენტის საფუძვლები (FASAMES 04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | ფარმაცევტული ქიმიის საფუძვლები (BPHCHP04) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული წარმოების პროცესები და აპარატები (PDPHM 04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-604 |
--- | ფარმაცევტული ქიმიის საფუძვლები (BPHCHP04) ლაბორატორიული ალანია მერი 02-230 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ფარმაცევტული საქმიანობის მენეჯმენტის საფუძვლები (FASAMES 04) ლაბორატორიული შეყლაშვილი ნათელა 02-227 |
--- | --- | ფარმაცევტული წარმოების პროცესები და აპარატები (PDPHM 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-205 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | ფარმაკოგნოზიის საფუძვლები (FARSAF 04) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-205 |
წამალთა საქარხნო ტექნოლოგია (WASAQM 04) ლაბორატორიული კახეთელიძე მზია 02-229 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
416 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
422 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
514 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
423 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
515 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
317 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
420 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
516 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი-პროგრამა საინჟინრო გეოდეზია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
314 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107220 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8684/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | კლინიკური ინჟინერია (KLIN08) სასწავლო პრაქტიკა. წიკლაური მარიამ 13-რესპუნლიკური საავადმყოფო.1 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოსამედიცინო ჩაშენებული სისტემები და სენსორები (BIOKS) პრაქტიკული დადუნაშვილი სერგო 04-449 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მოდელირება და მართვა სამედიცინო სისტემებში (MODELIR) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-316 |
--- | --- | სამედიცინო ობიექტების ვიზუალიზაცია და გამოსახულების დამუშავება (SAMDE06) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-318 |
სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) ლაბორატორიული ცერცვაძე მაია 04-449 |
--- |
10-18:00 | სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) ლექცია ცერცვაძე მაია 04-449 |
--- | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) პრაქტიკული ცერცვაძე მაია 04-449 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | მოდელირება და მართვა სამედიცინო სისტემებში (MODELIR) ლაბორატორიული მესხია მარინა 04-312 |
სამედიცინო ინფორმატიკა და ტელემედიცინა (SAMED08) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-316 |
ბიოსამედიცინო ჩაშენებული სისტემები და სენსორები (BIOKS) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 04-449 |
--- |
12-20:00 | სამედიცინო ობიექტების ვიზუალიზაცია და გამოსახულების დამუშავება (SAMDE06) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-314 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |