საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
აკადემიური ჯგუფები
1000 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-548 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-411 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-535 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-406 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-548 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-533 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-323 |
--- | --- |
|
--- | რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-902 |
|||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1001 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-548 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-535 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-411 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-406 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-533 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-323 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-226 |
|
--- | რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-902 |
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1002 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-406 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-548 |
--- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-535 |
--- | |||||||||
4-12:00 | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
--- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-413 |
--- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-533 |
--- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-549 |
||||||||
7-15:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა 01-323 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1003 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-406 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 01-322 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-409 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-602 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-323 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-549 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-548 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1004 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 01-322 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-323 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-549 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-410 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-406 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1005 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-408 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 01-322 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-409 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-226 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-323 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-549 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-533 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა 01-323 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-406 |
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-410 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-535 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-323 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1007 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-533 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა 01-323 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი 01-502 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-226 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-410 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-408 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-535 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-323 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1008 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 01-408 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-548 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-406 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ჟღენტი მაია 01-548 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-322 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-323 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1009 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 01-406 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-410 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-548 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-406 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ჟღენტი მაია 01-548 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-322 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-323 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1010 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1011 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1015 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1017 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1018 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1019 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-323 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ლებანიძე ალექსანდრე 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
|
5-13:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-323 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო 01-527 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
|
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი 01-322 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-527 |
--- | ||
7-15:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გასიტაშვილი ლალი 01-408 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
||
8-16:00 | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-322 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-407 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-323 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ლებანიძე ალექსანდრე 13-გასვლითი პრაქტიკა 8 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო სანიკიძე მამუკა 01-322 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- | ||
4-12:00 | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-526 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გასიტაშვილი ლალი 01-412 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
|
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ელოშვილი ნანა 01-410 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-323 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
||
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი 01-322 |
--- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-526 |
||
7-15:00 | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | ||
8-16:00 | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-322 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | |
9-17:00 | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო 01-527 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-323 |
--- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ლებანიძე ალექსანდრე 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მელაძე ზურაბი 01-412 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- | |
3-11:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ფოფხაძე ნათია 01-413 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო სანიკიძე მამუკა 01-410 |
--- | |||
4-12:00 | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი 01-529 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-323 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
|
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი 01-322 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული ცაკიაშვილი ალექსი 01-529 |
--- | ||
7-15:00 | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო 01-527 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | ||
8-16:00 | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-322 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-323 |
--- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ალექსანდრა 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) ლექცია კახიანი ლია 01-529 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო ხაზარაძე ომარი 01-527 |
--- | |
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-222 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ელოშვილი ნანა 01-411 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული ხაზარაძე ომარი 01-527 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
||
4-12:00 | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) საკურსო კახიანი ლია 01-529 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
|||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-323 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) პრაქტიკული კახიანი ლია 01-529 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია ხაზარაძე ომარი 01-527 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
|
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი 01-322 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ფოფხაძე ნათია 01-413 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 01-535 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ვერულაშვილი ფატიმა 13-გასვლითი პრაქტიკა 6 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) ლექცია კახიანი ლია 01-529 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-222 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | ||
4-12:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-406 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) საკურსო კახიანი ლია 01-529 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
--- | ||
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-413 |
--- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია ხაზარაძე ომარი 01-527 |
--- | ||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-322 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) პრაქტიკული კახიანი ლია 01-529 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული ხაზარაძე ომარი 01-527 |
--- | ||
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო ხაზარაძე ომარი 01-527 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-411 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-413 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 01-535 |
--- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ქვარაია ირაკლი 13-გასვლითი პრაქტიკა 7 |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
||
4-12:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
|||
5-13:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-222 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-322 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 01-535 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა მარღიშვილი ირაკლი 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-407 |
--- | --- | |
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-226 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | |||
4-12:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
--- | |||
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-410 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-322 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-413 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1707 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 01-535 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-535 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-410 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-322 |
|
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-222 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-413 |
--- | ||||||||
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
|
--- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-411 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა წიქარიშვილი მალხაზ 13-გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-322 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
|
4-12:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-226 |
||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-535 |
--- | ||
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-411 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-535 |
|
7-15:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-406 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-323 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ახვლედიანი გიორგი 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-322 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-409 |
--- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-535 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-323 |
|
8-16:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-322 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-226 |
9-17:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-412 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა გოგოლაძე ავთანდილ 13-გასვლითი პრაქტიკა |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-322 |
--- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
4-12:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა. ნარიმანიძე ნინა 13-გასვლითი პრაქტიკა |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-206 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-413 |
--- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-535 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-323 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1732 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ნარიმანიძე ნინა 01-206 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა კოდუა მანონი 13-გასვლითი პრაქტიკა 2 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-322 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-412 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-535 |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ნარიმანიძე ნინა 01-206 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-412 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-323 |
8-16:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-406 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1733 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ნარიმანიძე ნინა 01-206 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-533 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-409 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-323 |
||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
--- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-411 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ნარიმანიძე ნინა 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-408 |
--- | --- | ||
8-16:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ნარიმანიძე ნინა 01-206 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1745 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-533 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა კოპალიანი ალექსი 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-409 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-222 |
|||
4-12:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-323 |
|||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-535 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-407 |
|
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა გრძელიშვილი მამული 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-406 |
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-533 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-409 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-323 |
|||
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-222 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-535 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
|
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1750 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-533 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ჩიტიაშვილი გიორგი 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-406 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-413 |
||
5-13:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე 01-407 |
|||
6-14:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-206 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-533 |
||
7-15:00 | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-535 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-412 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-535 |
|
8-16:00 | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1751 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-206 |
--- |
2-10:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-533 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ხატიური ხათუნა 13-გასვლითი პრაქტიკა 2 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე 01-407 |
--- | |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-406 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-206 |
--- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-533 |
|
7-15:00 | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-535 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-535 |
|
8-16:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-409 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1752 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ცინაძე ზაალ 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-533 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-406 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო 01-206 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე 01-533 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-206 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-533 |
||
7-15:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-300 |
წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-535 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო 01-535 |
|
8-16:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-212 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ხორავა ვასილ 13-გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-300 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-323 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-412 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-533 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-411 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-323 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ელოშვილი ნანა 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-300 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-411 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-323 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-412 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-533 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-412 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-323 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ჭურაძე კონსტანტინე 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-407 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-323 |
--- | ||
6-14:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-226 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-412 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-533 |
--- | |
7-15:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-300 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-323 |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1800 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-407 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-409 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-409 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-409 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-517 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-533 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1801 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-407 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-410 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-409 |
--- |
|
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | |||||||||
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-409 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-409 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-514 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1802 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-406 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 |
|
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-409 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | |||||||||
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-409 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-409 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-535 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-517 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-527 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1803 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-406 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-527 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-409 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-409 |
|
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-409 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1804 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-407 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-533 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-533 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-323 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-323 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-407 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1805 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-407 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
--- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-413 |
--- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-222 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ქორქია ქეთევან 01-526 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-533 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-323 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-323 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1806 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო დუმბაძე მარიამი 01-527 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-409 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-533 |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-226 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-323 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 01-409 |
||||||||
8-16:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-323 |
|
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1807 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-533 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-222 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია 01-529 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-323 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 01-409 |
||||||||||||||||
8-16:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-323 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1808 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-407 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-535 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-322 |
|||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-409 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-533 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-413 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-673 |
|
||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1809 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-407 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-535 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-322 |
||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-409 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-533 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-673 |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-413 |
--- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-408 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-413 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო დუმბაძე მარიამი 01-527 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
|||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-535 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-410 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-322 |
|||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-409 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-533 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | ||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-411 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1811 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-408 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-673 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
||||||||||
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-535 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-322 |
||||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-409 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-413 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1812 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-533 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-407 |
||||||||
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-413 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა 01-517 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-411 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
|||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-533 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-322 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1813 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-673 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-533 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-407 |
|||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-408 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა 01-517 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-533 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-322 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1814 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-533 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 |
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-406 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მახარობლიძე კახა 01-526 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა 01-517 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-411 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
|||||||||
7-15:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-673 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-533 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-322 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1815 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-410 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა 01-412 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-533 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-406 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-673 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-322 |
||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-533 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-514 |
|||||||||
8-16:00 | --- |
|
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-322 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-549 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1816 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-412 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-673 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-413 |
--- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-409 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
--- | --- | ||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-322 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-514 |
--- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1817 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-412 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-533 |
||||||||
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-409 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
|||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-322 |
--- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-408 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1818 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-412 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-409 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
|
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-322 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
|||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-408 |
||||||||||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- |
|
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1819 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
|||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-323 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-409 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | |||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-322 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-673 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-408 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია 01-529 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1900 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-535 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-533 |
--- | |||||||||
4-12:00 |
|
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-407 |
--- | ||||||||||
5-13:00 |
|
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-322 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-549 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი 01-322 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-502 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-549 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1901 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-535 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-502 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
|
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-411 |
|||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 |
|
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-322 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-549 |
|||||||||
6-14:00 |
|
--- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-549 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი 01-322 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1902 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-535 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-412 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
|
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-533 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-322 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-549 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი 01-322 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-502 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1903 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-535 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-322 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-549 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი 01-322 |
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-411 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-549 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1904 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-407 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-409 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-412 |
--- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-323 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ 01-548 |
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-412 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-548 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-548 |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1905 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-409 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-323 |
||||||||
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ 01-548 |
|
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-412 |
||||||||
5-13:00 | --- |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-416 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-549 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-413 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-548 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-410 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1906 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-409 |
--- | ||||||||
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-548 |
--- |
|
--- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-323 |
||||||||
4-12:00 | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ 01-548 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-412 |
||||||||
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-410 |
|
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-535 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-548 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1907 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-533 |
--- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-409 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა 01-323 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ 01-548 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-407 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-412 |
|||||||||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-548 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-548 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1908 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 01-409 |
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-548 |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო 01-502 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-323 |
--- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-323 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1909 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-544 |
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-548 |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-323 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-416 |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო 01-502 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-323 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 01-535 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ 01-548 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1910 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-548 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-411 |
||||||||||||||||
4-12:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 01-412 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-323 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-411 |
|||||||||||||||||||
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-323 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-416 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო 01-502 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ 01-548 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1911 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-548 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-411 |
||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-408 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-323 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-323 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო 01-502 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 01-407 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ 01-548 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-409 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1912 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 01-411 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
|
|
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-411 |
||||||||||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა 01-323 |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-322 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1913 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-416 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი 01-413 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა 01-323 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-322 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
|
--- | |||||||||
6-14:00 |
|
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-410 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1914 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა 01-323 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
|
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-322 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი 01-412 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-410 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1915 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი 01-411 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა 01-323 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ 01-322 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
|
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-535 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-416 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-410 |
||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-544 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1916 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-410 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კვიტაიშვილი ნინო 01-408 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-549 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-548 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-322 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 01-535 |
--- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-549 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1917 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა 01-535 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-406 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
--- | |||||||||
4-12:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კვიტაიშვილი ნინო 01-408 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-548 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-322 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 01-535 |
--- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-549 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-548 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1918 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-409 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა 01-412 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კვიტაიშვილი ნინო 01-408 |
--- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-548 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-322 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-549 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 01-535 |
--- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-549 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1919 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | --- |
|
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-411 |
||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ 01-501 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-322 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კვიტაიშვილი ნინო 01-408 |
|||||||||
5-13:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა 01-407 |
|
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-548 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-322 |
||||||||||
6-14:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 01-535 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-410 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-549 |
--- | ||||||||||
7-15:00 |
|
--- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-544 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1080 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მალაღურაძე თამარ 01-322 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 01-411 |
|
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-408 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი 01-408 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 01-406 |
--- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-408 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-413 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1780 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) საკურსო გოგოლაძე ირაკლი 01-406 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა 02-520 |
--- | |||||||
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ქრისტესიაშვილი ელინა 13-გასვლითი პრაქტიკა 6 |
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მალაღურაძე თამარ 01-322 |
--- | ||||||||
3-11:00 | შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-529 |
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 01-413 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-529 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-413 |
--- | სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-406 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-212 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1880 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-410 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა 02-520 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მალაღურაძე თამარ 01-322 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი სახარჯთაღრიცხვო საქმეში (AAC82001G1-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-411 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-406 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 01-412 |
--- | --- | შესავალი სახარჯთაღრიცხვო საქმეში (AAC82001G1-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-408 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-409 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-407 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1980 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა 02-520 |
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მალაღურაძე თამარ 01-322 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-411 |
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 01-549 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საშენი მასალები (BLMA01) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა 01-305 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-548 |
|
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 01-412 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1090 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო 01-410 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 01-413 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-414 |
Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია 02-507 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | Основы программирования (PRFUNR8) Лекция ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | Физика 1.1 (PHS55408R1-LB) Лекция გიგინეიშვილი აკაკი 04-320 |
Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | Основы программирования (PRFUNR8) Практическая работа ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-602 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Металлические конструкции (TBBM1R1) Лабораторная работа სანიკიძე მამუკა 01-529 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Лекция გურეშიძე გინა 01-514 |
Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Лабораторная работа გურეშიძე გინა 01-514 |
--- |
3-11:00 | Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Лабораторная работа გურეშიძე გინა 01-514 |
Экология воды (ECW01R1) Практическая работа დენისოვა ირინა 01-318 |
--- | Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Лекция გურეშიძე გინა 01-514 |
Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Курсовой проект გურეშიძე გინა 01-514 |
--- |
4-12:00 | Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Курсовой проект გურეშიძე გინა 01-514 |
Технология строительного производства (COPRTR1) Лекция ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | Экология воды (ECW01R1) Лекция დენისოვა ირინა 01-318 |
Диагностика повреждения конструкций (DAMAGR1) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-407 |
--- | --- | Металлические конструкции (TBBM1R1) Курсовая работа სანიკიძე მამუკა 01-410 |
6-14:00 | Технология строительного производства (COPRTR1) Практическая работа ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | Диагностика повреждения конструкций (DAMAGR1) Лабораторная работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | --- | Металлические конструкции (TBBM1R1) Лекция სანიკიძე მამუკა 01-413 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Строительные машины и основы автоматизации (CMAFA0R5) Лекция ნადირაშვილი გიორგი 01-401 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | Строительные конструкции (RBULC01) Лекция გურეშიძე გინა 01-514 |
--- | Водоснабженые и водоотведение (WSS03R1) Практическая работа დენისოვა ირინა 01-318 |
--- | --- |
4-12:00 | Строительные машины и основы автоматизации (CMAFA0R5) Лабораторная работа ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
Строительные конструкции (RBULC01) Практическая работа გურეშიძე გინა 01-514 |
Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1) Практическая работа ჯვარელია ნინო 03-414 |
--- | --- | |
5-13:00 | Основы строительного производства (FBLPRR1) Лекция ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | Водоснабженые и водоотведение (WSS03R1) Лекция დენისოვა ირინა 01-318 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | Основы строительного производства (FBLPRR1) Семинар ბაქანიძე შახი 01-532 |
Водоприемные сооружения (AAC42301R2-LP) Практическая работа დენისოვა ირინა 01-318 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | Водоприемные сооружения (AAC42301R2-LP) Лекция დენისოვა ირინა 01-318 |
Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1) Лекция ჯვარელია ნინო 03-418 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1990 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Лабораторная работа გორგიძე დავით 01-604 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Инженерная компьютерная графика (INJKOGR01) Лабораторная работа ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-კ.ც.I.1 |
Инженерная компьютерная графика (INJKOGR01) Практическая работа ჭანკოტაძე ვახტანგი 01-502 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) Лекция ბიჭიაშვილი გიორგი 01-513 |
3-11:00 | --- | --- | Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Практическая работа გორგიძე დავით 01-549 |
Строительные материалы 1 (BUMA1R1) Лекция უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) Практическая работа ბიჭიაშვილი გიორგი 01-513 |
4-12:00 | --- | --- | Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Лекция გორგიძე დავით 01-549 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) Курсовая работа ბიჭიაშვილი გიორგი 01-513 |
5-13:00 | --- | --- | Строительные материалы 1 (BUMA1R1) Лабораторная работа უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Лабораторная работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа მასხარაშვილი ლილი 02-611 |
--- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 01-409 |
--- |
8-16:00 | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო 01-409 |
Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-544 |
--- | Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Практическая работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა წყალმომარაგების,წყალანირების სისტემების მშენებლობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1098 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ 01-409 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო 10-306 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) პრაქტიკული ბოლქვაძე ნონა 02-506 |
--- |
|
კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 01-549 |
||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლექცია სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-305 |
--- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | --- |
|
|||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასოფლო სამეურნეო ჰიდრომელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121953 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა წყალმომარაგება,წყალანირება,წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენება და დაცვა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი 01-517 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-413 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-410 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
--- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
--- |
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-413 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-318 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
--- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
--- |
10-18:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-318 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-407 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- |
11-19:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია წეროძე შოთა 01-322 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-407 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121921 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-535 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-532 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-535 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი 01-517 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-532 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
--- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- |
12-20:00 | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-527 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-529 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
--- | |
13-21:00 | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-413 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121921-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-535 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-532 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-318 |
9-17:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი 01-517 |
--- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- |
10-18:00 | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-407 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-527 |
--- | |
11-19:00 | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-529 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-411 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121922 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საშენი მასალების ხანგამძლეობა და ხარისხის კონტროლი (BSGJDG01) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა 01-305 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) პრაქტიკული ხმელიძე თამაზ 01-533 |
--- | შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LPK) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-300 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია წეროძე შოთა 01-322 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LPK) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-300 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-409 |
--- |
12-20:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-533 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-413 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-409 |
საშენი მასალების ხანგამძლეობა და ხარისხის კონტროლი (BSGJDG01) პრაქტიკული ტაბატაძე ნათია 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-535 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-526 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- |
10-18:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) პრაქტიკული მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-526 |
შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-411 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- |
11-19:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | ||
12-20:00 | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-527 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-309 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-532 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-535 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-410 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
--- |
10-18:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | |
11-19:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | |
12-20:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-308 |
ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) პრაქტიკული მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-526 |
მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-532 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-526 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა ჭიჭაღუა პეტრე 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-410 |
--- |
10-18:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-318 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ქვარაია ირაკლი 01-409 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121942 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა ახვლედიანი ალექსანდრე 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-412 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- |
11-19:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
--- | |
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-413 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ქვარაია ირაკლი 01-532 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121943 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა კოდუა მანონი 13-გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (FGAD01) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (FGAD01) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-413 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- |
11-19:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ქვარაია ირაკლი 01-412 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-309 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-412 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ქვარაია ირაკლი 01-411 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- |
11-19:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
--- | |
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-413 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-412 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (AAC89301G1-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-218 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (AAC89301G1-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-218 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- | |
11-19:00 | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-413 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | |
12-20:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ 01-318 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-413 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გიორგობიანი ოთარ 01-318 |
--- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-410 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი 01-517 |
--- | --- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
--- |
10-18:00 | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-411 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-527 |
--- |
11-19:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა 01-322 |
--- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | ||
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-413 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122001 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-412 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-411 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
--- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-408 |
--- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
--- |
10-18:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- | --- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-410 |
--- |
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-411 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-549 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
--- |
12-20:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-409 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- |
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-411 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-549 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-407 |
--- |
12-20:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ 01-517 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-408 |
--- | --- |
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-411 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-549 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-322 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-308 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-533 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-410 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-549 |
--- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
--- |
11-19:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-406 |
--- | |
12-20:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-533 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-406 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-533 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-549 |
--- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-407 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-406 |
--- | |
12-20:00 | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-408 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122007 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-502 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-549 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-409 |
--- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-533 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-406 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-407 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-533 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასოფლო-სამეურნეო მელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა საგზაო ინფრასტრუქტურა და მიწისქვეშა ნაგებობები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ჰიდროინჟინერია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სამხედრო ინჟინერია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131921(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131931(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131971(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132011 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132020(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132040(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132052 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Технология производства электрических аппаратов (EET44202R2-LPK) Практическая работа ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
Управление проектами (PROMA07-LS) Лекция ნაჭყეპია გიორგი 09-104 |
--- | Управление проектами (PROMA07-LS) Лабораторная работа ნაჭყეპია გიორგი 09-104 |
--- | --- |
6-14:00 | Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Курсовой проект ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Курсовой проект ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
Введение в проект бакалавра (EET42902R2-K) Учебная практика ბიჯამოვი იაკირ 13-სასწავლო პეაქტიკა.3 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Технология производства электрических аппаратов (EET44202R2-LPK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
|
10-18:00 | --- | --- | Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
--- | --- | Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- |
3-11:00 | Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Лабораторная работа გორგოშიძე ალექსანდრე 04-451 |
--- | Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Практическая работа ამყოლაძე გურამ 08-419 |
--- | --- | |
4-12:00 | Основы прикладной механики (MAS42301G1-LP) Практическая работа გორგიძე დავით 08-904 |
--- | Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Практическая работа დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | Основы прикладной механики (MAS42301G1-LP) Лекция გორგიძე დავით 08-901 |
--- | Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Практическая работа ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Лекция ამყოლაძე გურამ 08-700ა |
Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лекция ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
--- | --- |
7-15:00 | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лабораторная работа ჩიხლაძე რამინი 08-803 |
Электрические машины (EL0020002) Курсовая работа კერესელიძე ნატალია 04-212 |
--- | Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лабораторная работа ჯიშკარიანი თენგიზ 08-119 |
--- | --- |
8-16:00 | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лекция ჩიხლაძე რამინი 08-801 |
Электрические машины (EL0020002) Лекция ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Электрические машины (EL0020002) Лабораторная работа ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 08-906 |
3-11:00 | --- | --- | --- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო 08-901 |
4-12:00 | --- | Теория линейных электрических цепей 2 (EET43702G1-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа მასხარაშვილი ლილი 02-610 |
--- | |
5-13:00 | --- | Основы прикладной гидроаэромеханики (EET41102R2-LPK) Практическая работа ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Основы прикладной гидроаэромеханики (EET41102R2-LPK) Лекция ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | Возобновляемые источники энергии (EET41202R2-LB) Лекция გიგინეიშვილი გიორგი 08-203 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | Теория линейных электрических цепей 2 (EET43702G1-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | Возобновляемые источники энергии (EET41202R2-LB) Лабораторная работа გიგინეიშვილი გიორგი 08-210 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-207 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-206 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 08-902 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო 08-906 |
--- |
4-12:00 | Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია 02-507 |
--- | --- | --- | Английский язык для технических специальностей - 1 (LEH11812R2) Практическая работа ზარიძე ჟანა 08-904 |
|
5-13:00 | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
--- | Профессиональные навыки (FHJKGKG) Лекция ამყოლაძე გურამ 08-418 |
Профессиональные навыки (FHJKGKG) Практическая работа ამყოლაძე გურამ 08-700ა |
--- | |
6-14:00 | --- | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
--- | Общая физика 1 (GPYS108) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
--- | |
7-15:00 | --- | Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа ცინცაძე მაია 02-507 |
Материаловедение (MATSCR04) Лабораторная работа ლოლაძე თამარ 10-610 |
Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან 08-304ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | Материаловедение (MATSCR04) Лекция ლოლაძე თამარ 10-606 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | Общая физика 1 (GPYS108) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი 04-320 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217110 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Лабораторная работа მახარაძე სალომე 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Лабораторная работа ქევანიშვილი ირმა 08-910 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Практическая работа გოგბერაშვილი მანანა 08-602 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Лекция ქევანიშვილი ირმა 08-901 |
--- | Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Курсовой проект ჩხაიძე მამუკა 08-513 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Практическая работа დარასელია ნონა 08-916 |
Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Практическая работа ბერიძე ჯემალ 08-512 |
Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Лекция გოგბერაშვილი მანანა 08-602 |
--- | Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) ლაბორატორიული მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-510(კომპ.კლასი) |
8-16:00 | --- | измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Лекция დარასელია ნონა 08-916 |
Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Лекция ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Курсовой проект ქევანიშვილი ირმა 08-906 |
Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
9-17:00 | --- | измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Семинар დარასელია ნონა 08-916 |
Бакалаврская работа (AAC08501R1) Курсовой проект გოგბერაშვილი მანანა 08-602 |
--- | --- | Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-510(კომპ.კლასი) |
10-18:00 | --- | --- | --- | Бакалаврская работа (AAC08501R1) Уч. Практика. ჯღამაძე მიხეილ 13-"ახალი ქსელები" |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218105 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Лабораторная работа ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Лекция ბურკაძე ტატიანა 08-512 |
--- | Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лабораторная работа ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
||||
5-13:00 | --- | --- |
|
Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Практическая работа ბურკაძე ტატიანა 08-512 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | Электродинамика (EET56402R1-LPB) Лекция ქევანიშვილი ირმა 08-902 |
--- | --- | Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Курсовой проект ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
||||
7-15:00 | --- | Электродинамика (EET56402R1-LPB) Практическая работа ქევანიშვილი ირმა 08-903 |
Основы менеджмента (BASMAR3) Лекция ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- | Электродинамика (EET56402R1-LPB) Лабораторная работа ქევანიშვილი ირმა 08-210 |
Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Лабораторная работа ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
||||
8-16:00 | --- |
|
Основы менеджмента (BASMAR3) Практическая работа ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- | Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Лекция კუპატაძე თამაზ 08-508 |
Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Практическая работа ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
||||
9-17:00 | --- | Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Лабораторная работа ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лекция ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Лекция ჯღამაძე მიხეილ 08-608(კომპ.კლასი) |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220105 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Введение в специальность (INTS0R2) Лабораторная работа მახარაძე სალომე 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||||||||
3-11:00 | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ზაზაშვილი შოთა 08-903 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
Предпринимательская деятельность и профессиональные навыки (BUA49802R1-LS) Лекция ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- | --- | Введение в специальность (INTS0R2) Практическая работа მახარაძე სალომე 08-504(კომპ.კლასი) |
Английский язык для технических специальностей - 1 (LEH11812R2) Практическая работа ზარიძე ჟანა 08-904 |
||||||||||||||
5-13:00 | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ზაზაშვილი შოთა 08-904 |
Общая физика A (DGHF) Лекция გიგინეიშვილი აკაკი 04-320 |
Основы прикладной информатики 1 (ICT13508R2-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან 08-304ბ |
Введение в специальность (INTS0R2) Лекция კუპატაძე თამაზ 08-508 |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | Предпринимательская деятельность и профессиональные навыки (BUA49802R1-LS) Практическая работа ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული გუნიავა ქეთევნ 08-214 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (PMPRD02-LP) საკურსო ქუთათელაძე ქეთევან 08-203 |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია გუნიავა ქეთევნ 08-214 |
|||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
--- |
|
ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) საკურსო ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | ||||||||
9-17:00 | ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-207 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) საკურსო ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (PMPRD02-LP) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-203 |
--- | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-207 |
--- | --- | ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-207 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LP) პრაქტიკული ვეფხვაძე ლევან 08-207 |
--- |
|
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-207 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LP) ლექცია ვეფხვაძე ლევან 08-207 |
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 1 (HJJKSDG) ლექცია ვეფხვაძე ლევან 08-207 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ენერგიის ალტერნატიული წყაროები და ენერგიის დაზოგვა (EET47502G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-802 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-207 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
|
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტის ინფორმაციული სისტემები (EMISY02) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-207 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219191 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) პრაქტიკული გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-207 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) ლექცია ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-207 |
--- | საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (PWEM002) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-902 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-905 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-203 |
ეკონომიკის საფუძვლები 1 (UGGLHG) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-203 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-422 |
|
--- | რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-902 |
||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-904 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 08-906 |
ეკონომიკის საფუძვლები 1 (UGGLHG) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-207 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-422 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ილურიძე ქეთევან 08-207 |
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ილურიძე ქეთევან 08-207 |
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-802 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-418 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-805 |
--- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-819 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-801 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა 08-700ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-700ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-204 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-805 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-802 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-801 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა 08-419 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-819 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
|
--- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-801 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
--- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-819 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა 08-419 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 |
|
ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-805 |
--- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-801 |
||||||||||||
6-14:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-419 |
--- | --- |
|
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-801 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-419 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-819 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა 08-801 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური 08-801 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-700ა |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-601 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-801 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია მახარაძე გურამ 08-805 |
--- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-4 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-700ა |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-207 |
--- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-819 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური 08-802 |
||||||||||||
8-16:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა 08-418 |
--- |
|
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
|
||||||||||||
9-17:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-700ა |
--- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია მახარაძე გურამ 08-805 |
--- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-5 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-819 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი 08-419 |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-802 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-802 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-206 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური 08-802 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია მახარაძე გურამ 08-805 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217135 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-419 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლექცია კერესელიძე ნატალია 04-204 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-419 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-204 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-802 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი 08-700ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217135-1 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-206 |
--- | --- | ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლექცია კერესელიძე ნატალია 04-204 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-601 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-203 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი 08-700ა |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
|||||||||||
7-15:00 | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-204 |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
--- |
|
|
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
--- |
|
|
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-422 |
||||||||||||||||
7-15:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-801 |
|
--- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-419 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
||||||||||||||||
8-16:00 | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
|
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-601 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი 08-601 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-422 |
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-700ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი 08-700ა |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
--- |
|
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-422 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-419 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-418 |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
--- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-422 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-2 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო შაველაშვილი გივი 08-706 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-802 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
--- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-422 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-601 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-700ა |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-418 |
--- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-422 |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-3 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-418 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-801 |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-422 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-601 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-802 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-502 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-204 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-601 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-802 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-422 |
|||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-502 |
||||||||
7-15:00 | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-801 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-206 |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-5 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ღონიაშვილი ავთანდილ 08-706 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-700ა |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-801 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-419 |
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-422 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-805 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-502 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-204 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-801 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-123 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-805 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-601 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-801 |
|
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-601 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-418 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-203 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-418 |
--- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-123 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-206 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-418 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
|
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-418 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-203 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-700ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146-2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-805 |
ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-123 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-206 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-207 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-418 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-802 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-601 |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-418 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
--- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217147 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) ლექცია შატაკიშვილი ლენა 08-419 |
ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-418 |
--- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-204 |
||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
|
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
||||||||
6-14:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-419 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-422 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-601 |
ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217148 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) ლექცია შატაკიშვილი ლენა 08-419 |
--- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
--- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-422 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-700ა |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა 08-700ა |
||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-203 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-805 |
ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218160 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის 04-204 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-119 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-422 |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-204 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-422 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-204 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-119 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის 04-210 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218162 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-204 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის 04-210 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-119 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218163 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის 04-210 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-204 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-119 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218164 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 04-212 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-119 |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-805 |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
|
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-204 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
--- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-204 |
|
--- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე 08-418 |
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-805 |
--- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-204 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-805 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე 08-700ა |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-204 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-204 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე 08-206 |
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 08-805 |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218168 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-502 |
--- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-210 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-203 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-204 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე 08-419 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218169 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-502 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე 08-204 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე 08-206 |
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-212 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218170 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-502 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-203 |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-212 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-805 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-118 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218171 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კერესელიძე ნატალია 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-212 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-502 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218172 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კერესელიძე ნატალია 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-204 |
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-805 |
|
|
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-118 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218173 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კერესელიძე ნატალია 08-422 |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-212 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-204 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-805 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-502 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-904 |
||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია 08-502 |
||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო 08-422 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 08-906 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-418 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 |
|
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-419 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-502 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია 08-502 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
|
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო 08-422 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-905 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო შატაკიშვილი ლენა 08-217 |
--- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-802 |
--- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 08-904 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219162 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-502 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია 08-502 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო 08-422 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-905 |
||||||||
5-13:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 08-902 |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-502 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია 08-502 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო 08-422 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-905 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-206 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-802 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-419 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-905 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219164 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-902 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-118 |
--- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით 08-801 |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-418 |
--- | |||||||||
6-14:00 |
|
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე 08-119 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით 08-805 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-901 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია რაზმაძე მარინე 08-422 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 08-502 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-422 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-418 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით 08-118 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე 08-119 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
--- |
|
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-700ა |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-901 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-902 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით 08-805 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია რაზმაძე მარინე 08-422 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219166 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე 08-119 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით 08-801 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
|
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-905 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-801 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით 08-805 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-418 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია რაზმაძე მარინე 08-422 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-901 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-422 |
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-905 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-422 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 08-422 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 08-904 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან 08-422 |
|
--- |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა 08-119 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-118 |
--- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-801 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-419 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-204 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-203 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-204 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-801 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-422 |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 08-422 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან 08-422 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-118 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 08-904 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-905 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-207 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა 08-119 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-203 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219169 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 08-902 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-118 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-422 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 08-422 |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან 08-422 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-419 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა 08-119 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 08-901 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-203 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-802 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-204 |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-422 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 08-502 |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-422 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-901 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-203 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-118 |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-805 |
--- |
|
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია 08-422 |
||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 08-901 |
--- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-418 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219171 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-204 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-204 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 08-502 |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-418 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-902 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-203 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
--- |
|
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-802 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია 08-422 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219172 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-204 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-901 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 08-502 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-805 |
--- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-203 |
|||||||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-418 |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-418 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-903 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-206 |
--- | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია 08-422 |
||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220160 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-903 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-418 |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-422 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-903 |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-422 |
რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-902 |
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-906 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-901 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-422 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-418 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-422 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220162 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-905 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-422 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-906 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-422 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-418 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220163 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-906 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-422 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-903 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-422 |
||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-700ა |
||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220164 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-906 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-805 |
--- | |||||||||
4-12:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-700ა |
--- |
|
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-903 |
--- |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-805 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220165 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-903 |
--- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-802 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-502 |
--- |
|
--- | რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-902 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-805 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-905 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-805 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-418 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა B 1.2 (FLN0407) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 08-904 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220167 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-905 |
ინგლისური ენა B 1.2 (FLN0407) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 08-901 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-805 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-502 |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-422 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-902 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-418 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-502 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-903 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-422 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220169 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-906 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-502 |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-903 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-802 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-422 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220170 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-905 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-904 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-502 |
--- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გაჩეჩილაძე ზვიად 08-502 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ზვიად 08-418 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220171 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ზვიად 08-700ა |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 08-905 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გაჩეჩილაძე ზვიად 08-502 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220172 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217101 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | --- | პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. ღიბრაძე ნანული 08-609 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-502 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-605 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-513 |
--- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
პროექტის მართვა (PROJM10) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-502 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-502 |
--- | პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-605 |
--- | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. ღიბრაძე ნანული 08-609 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-513 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-502 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217103 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-513 |
--- | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-502 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
--- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-605 |
--- | პროექტების მართვა (PMN0108) სასწავლო პრაქტიკა. ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-502 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217104 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. ღიბრაძე ნანული 08-609 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-502 |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ 08-610(კომპ.კლასი) |
პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-605 |
--- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა 08-500(კომპ.კლასი) |
ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-513 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-502 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა 08-609 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217105 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ 08-610(კომპ.კლასი) |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-605 |
--- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- |
|
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
||||||||||||
6-14:00 | --- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-513 |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-502 |
--- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-513 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-513 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
--- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-502 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი რუხაძე ზურაბ 08-513 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217106 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-605 |
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი რუხაძე ზურაბ 08-513 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-502 |
|
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-513 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-513 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-513 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ 08-610(კომპ.კლასი) |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-502 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217107 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-605 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-513 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი რუხაძე ზურაბ 08-513 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფოსატელეკომუნიკაციო და მულტისერვისული ქსელები (DRGXCV) პრაქტიკული მახარაძე სალომე 08-513ა |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-513 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ 08-610(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-502 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-513 |
--- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-502 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218101 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) პრაქტიკული აბზიანიძე ეკატერინე 08-601 |
--- |
|
ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-605 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
--- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია 08-508 |
სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-602 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218102 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა 08-609 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია 08-508 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-605 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-602 |
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-905 |
--- | --- |
|
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218103 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული ქევანიშვილი ირმა 08-210 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-602 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-605 |
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო 08-609 |
|
ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-901 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-608(კომპ.კლასი) |
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო 08-605 |
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია 08-508 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
|
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218104 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-906 |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-605 |
|
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო 08-609 |
სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-602 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია 08-508 |
--- |
|
ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო 08-605 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-605 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219101 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-422 |
ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია სამსონაძე გურამ 08-422 |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 08-906 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-502 |
|||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-901 |
--- | ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
|
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-904 |
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 08-904 |
||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-422 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია სამსონაძე გურამ 08-422 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-902 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-502 |
||||||||
6-14:00 |
|
--- | ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-904 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220101 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პროფესიული უნარ-ჩვევები (BUA49702G1-LS) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-609 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პროფესიული უნარ-ჩვევები (BUA49702G1-LS) ლექცია რუხაძე ლია 08-502 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-502 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 08-422 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-902 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია 08-508 |
|
--- | რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-902 |
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-805 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-502 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია მგელაძე ანტონ 08-422 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საწარმოო და სერვისულ სისტემეთა ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული ბულბულაშვილიც გიორგი 08-708 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო ბულბულაშვილიც გიორგი 08-708 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-204 |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (ZDFVD) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-414 |
11-19:00 | --- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-502 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
--- | ||
12-20:00 | --- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ 08-422 |
დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (ZDFVD) პრაქტიკული მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
--- |
13-21:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-805 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო რუხვაძე მიხეილი 08-801 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219222 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-204 |
||||
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
|
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული გვიმრაძე არჩილი 08-708 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) ლექცია ჯიქია თამარ 08-801 |
||||
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-802 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 08-414 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
--- | ||||
11-19:00 | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) პრაქტიკული ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-502 |
|
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
|||||
12-20:00 | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-805 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო ჯიქია თამარ 08-801 |
||||
13-21:00 | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლაბორატორიული ჩიხლაძე რამინი 08-803 |
--- | --- | --- | ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-801 |
|||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219222-1 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
|||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-204 |
|||||||
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) საკურსო ქორქია ენრიკო 08-805 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-204 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-123 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) ლექცია ჯიქია თამარ 08-801 |
|||||||
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) პრაქტიკული ქორქია ენრიკო 08-801 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
|
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 08-418 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო ჯიქია თამარ 08-801 |
|||||||
11-19:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-502 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-805 |
||||||||
12-20:00 | ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) ლექცია ქორქია ენრიკო 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
|
|
--- | ||||||||
13-21:00 |
|
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219223 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობები (EET42502G3-LP) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-718 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ცვლადი დენის ასინქნორული ძრავების სიხშირული მართვა (EET42602G3-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-715 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობები (EET42502G3-LP) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე 08-718 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) საკურსო ქვრივიშვილი მალხაზ 08-718 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია 08-112 |
||||||||
10-18:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) ლაბორატორიული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-718 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
|
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) საკურსო ლოლუა დავით 08-802 |
--- | |||||||||
11-19:00 | ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსის მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LP) ლექცია ცხომელიძე გურამ 08-715 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-805 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-118 |
ცვლადი დენის ასინქნორული ძრავების სიხშირული მართვა (EET42602G3-LB) ლაბორატორიული შაველაშვილი გივი 08-715 |
--- | |||||||||
12-20:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-718 |
ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსის მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LP) პრაქტიკული ცხომელიძე გურამ 08-715 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ჩხაიძე ბაადურ 08-419 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | |||||||||
13-21:00 | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (GFDCV) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-802 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-801 |
დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (GFDCV) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-802 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია 08-112 |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
ენერგეტიკული საწარმოების ტექნოლოგიურ-ეკონომიკური საკითხები (GHFJH) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-206 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
ენერგეტიკული საწარმოების ტექნოლოგიურ-ეკონომიკური საკითხები (GHFJH) პრაქტიკული სამსონია ნანული 08-601 |
|
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-805 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო რუხვაძე მიხეილი 08-805 |
||
12-20:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ 08-422 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ჩხაიძე ბაადურ 08-206 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო არაბიძე გია 08-112 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-801 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია 08-112 |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო რუხვაძე მიხეილი 08-801 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე 08-708 |
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ჩხაიძე ბაადურ 08-801 |
ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
|
12-20:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ 08-422 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | ||
13-21:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-204 |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ჩხაიძე ბაადურ 08-419 |
ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) პრაქტიკული ნონიევი ივანე 08-217 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 08-414 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია 08-112 |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) საკურსო ნონიევი ივანე 08-217 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო მახარაძე გურამ 08-805 |
ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) საკურსო ნონიევი ივანე 08-217 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო არაბიძე გია 08-112 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-414 |
11-19:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) ლექცია ნონიევი ივანე 08-217 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-805 |
ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) ლექცია ნონიევი ივანე 08-217 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული ხარშილაძე გიორგი 04-212 |
--- |
12-20:00 | --- | ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) პრაქტიკული ნონიევი ივანე 08-217 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ 08-422 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | |
13-21:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219233 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-112 |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-204 |
|||
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-708 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. ჩხაიძე ბაადურ 08-204 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია 08-112 |
|||
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო არაბიძე გია 08-112 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული გვიმრაძე არჩილი 08-708 |
სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (SUMP02) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-112 |
|||
11-19:00 | --- | სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (SUMP02) ლექცია არაბიძე გია 08-112 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-805 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 08-414 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული ხარშილაძე გიორგი 04-212 |
||||
12-20:00 |
|
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო მახარაძე გურამ 08-801 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ 08-422 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ 08-801 |
|
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი 09-104 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ოპერაციათა სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA39302G2LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
--- | პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-203 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | --- |
9-17:00 | ლოჯისტიკური სისტემების მოდელირება (MLOSY02) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-207 |
საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) საკურსო სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | ||
10-18:00 | პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-214 |
პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) სასწავლო პრაქტიკა. ხმალაძე კონსტანტინე 08-203 |
საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
--- |
11-19:00 | პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-214 |
--- | საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-203 |
--- | ||
12-20:00 | სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
ლოჯისტიკური სისტემების მოდელირება (MLOSY02) პრაქტიკული მაღრაძე მანანა 08-207 |
საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-203 |
ოპერაციათა სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA39302G2LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) პრაქტიკული სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექნოლოგიების მენეჯმენტი და პოლიტიკა (ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ანტენები (ANT0002) სემინარი გრძელიშვილი სიმონ 08-902 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ანტენები (ANT0002) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ 08-906 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) საკურსო ჟიჟილაშვილი ნინო 08-601 |
სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო 08-609 |
|
კვლევის მეთოდოლოგია ტელეკომუნიკაციაში (SGGSGDSD) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-904 |
--- | ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-905 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) ლაბორატორიული ბერიანიძე თემური 08-513ა |
|
ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-902 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) სემინარი ჟიჟილაშვილი ნინო 08-601 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | აუდიო-ვიდეო ტექნიკა და დაპროექტების ავტომატიზაცია (AVTDDA02) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) სემინარი ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220201 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
6-14:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია აბზიანიძე ეკატერინე 08-609 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||
7-15:00 | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (FJHHD) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
|
--- | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა 08-508 |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) საკურსო შავგულიძე სერგო 08-505 |
--- | რადიოსიგნალები (RADO02) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (FJHHD) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 08-902 |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
|
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | რადიოსიგნალები (RADO02) სემინარი ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
|
|
--- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის პოლიტიკა და ინფორმაციული ეტიკა (DGHDGH) პრაქტიკული ზუმბურიძე ოთარი 08-609 |
კვლევის მეთოდები ტელეკომუნიკაციაში (DFHHD) სემინარი ზუმბურიძე ოთარი 08-609 |
ტელეკომუნიკაციის პოლიტიკა და ინფორმაციული ეტიკა (DGHDGH) ლექცია ზუმბურიძე ოთარი 08-609 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები ტელეკომუნიკაციაში (DFHHD) ლექცია ზუმბურიძე ოთარი 08-609 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (HFG) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
ტელეკომუნიკაციის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (HFG) პრაქტიკული ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი 03-227 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | Физика 1 (PHY01R8) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი 04-320 |
Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа კირთაძე ალექსი 03-417 |
История Грузии (GEHISR7) Лекция ხოხობაშვილი თამარი 03-414 |
--- | --- |
5-13:00 | Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია 02-507 |
Физика 1 (PHY01R8) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
История Грузии (GEHISR7) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი 03-419 |
--- | --- | |
6-14:00 | Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа ცინცაძე მაია 02-507 |
Введение в геологию (INGEOR3) Лабораторная работа კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция კირთაძე ალექსი 03-419 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | Введение в геологию (INGEOR3) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო 03-414 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო 03-418 |
Физика 1 (PHY01R8) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი 04-320 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | История Грузии (GEHISR7) Лекция ხოხობაშვილი თამარი 03-437 |
|
5-13:00 | Введение в геологию (INGEOR3) Лабораторная работа კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია 02-507 |
--- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი 03-227 |
--- | История Грузии (GEHISR7) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი 03-414 |
6-14:00 | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ზაზაშვილი შოთა 03-417 |
Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа ცინცაძე მაია 02-507 |
--- | ||
7-15:00 | Введение в геологию (INGEOR3) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | Физика 1 (PHY01R8) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ზაზაშვილი შოთა 03-437 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Лекция მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- |
7-15:00 | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | Геомеханика (GEOMER3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
Геомеханика (GEOMER3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
--- |
9-17:00 | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
--- | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Геомеханика (GEOMER3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
--- | Геомеханика (GEOMER3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | --- | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია |
|
8-16:00 | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Лекция მაისურაძე ნათელა 03-417 |
Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი 03-326 |
||
9-17:00 | Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
--- | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი 03-შახტა-ლაბორატორია |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3814 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лекция ჯიქია ნიაზ 03-320 |
--- | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ 03-320 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- |
7-15:00 | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
Буровые расстворы (DRSOLR3) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | |||
9-17:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Лекция მაისურაძე ნათელა 03-417 |
Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა 03-417 |
Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ 03-320 |
Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лекция ჯიქია ნიაზ 03-320 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Лекция მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-312 |
--- | --- | --- | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- |
9-17:00 | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3914 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лабораторная работа გორგიძე დავით 01-604 |
--- | --- | Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лекция გორგიძე დავით 03-414 |
--- | --- |
3-11:00 | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа მასხარაშვილი ლილი 02-611 |
--- | --- | Литология (LITHOR3) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лабораторная работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Лекция მოლოდინი რევაზი 03-227 |
|
5-13:00 | Сопротивление материалов (STMA1R1) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-544 |
Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Практическая работа კვერნაძე ცისანა 03-432 |
--- | Сопротивление материалов (STMA1R1) Лабораторная работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
Геофизика (GEOPHR3) Лекция მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
|
6-14:00 | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Лекция ტატიშვილი ჯუანშერ 03-432 |
--- | --- | Бурение скважин (WELLDR3) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
|
7-15:00 | --- | Геофизика (GEOPHR3) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | Бурение скважин (WELLDR3) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Практическая работа მოლოდინი რევაზი 03-112 |
8-16:00 | --- | --- | --- | Литология (LITHOR3) Лекция ახვლედიანი ია 03-313 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3916 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | Литология (LITHOR3) Лабораторная работа იკოშვილი ნანა 03-345 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Лекция მოლოდინი რევაზი 03-227 |
|||||
3-11:00 | --- | Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лекция გორგიძე დავით 03-414 |
|
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа მასხარაშვილი ლილი 02-609 |
Литология (LITHOR3) Лекция იკოშვილი ნანა 03-345 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Практическая работа მოლოდინი რევაზი 03-112 |
||||
4-12:00 | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Лекция ტატიშვილი ჯუანშერ 03-432 |
--- | Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лабораторная работа გორგიძე დავით 01-604 |
Геофизика (GEOPHR3) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
Бурение скважин (WELLDR3) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | Сопротивление материалов (STMA1R1) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-408 |
--- | |||||
6-14:00 | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Практическая работа კვერნაძე ცისანა 03-418 |
--- | --- | Бурение скважин (WELLDR3) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | ||||
7-15:00 | Сопротивление материалов (STMA1R1) Лабораторная работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | Геофизика (GEOPHR3) Лекция მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3035 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი 03-227 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან 03-418 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 03-418 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3036 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი 03-227 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან 03-418 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 03-437 |
--- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 03-412 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3735 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საწარმოო რისკების და მათი მართვა (FKGJK) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საწარმოო რისკების და მათი მართვა (FKGJK) საკურსო რატიანი ნინო 03-209 |
--- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-206 |
--- | საწარმოო უბედური შემთხვევისას დაზარალებულისთვის პირველადი დახმარება (DRHRDSTH) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-318 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-207 |
სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) სემინარი ქიტოშვილი მზია 03-419 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) სემინარი ჯვარელია ნინო 03-207 |
საწარმოო უბედური შემთხვევისას დაზარალებულისთვის პირველადი დახმარება (DRHRDSTH) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-206 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო რისკების და მათი მართვა (FKGJK) პრაქტიკული რატიანი ნინო 03-209 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-209 |
2-10:00 | --- | პროფესიული დაავადებები (PROFD03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (DGJKKLH) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) პრაქტიკული ლანჩავა ომარ 03-209 |
3-11:00 | მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
პროფესიული დაავადებები (PROFD03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (FKHGJGJ) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (DGJKKLH) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
--- |
4-12:00 | მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-207 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (FKHGJGJ) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-414 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-207 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) სემინარი მაისურაძე ბადრი 02-226 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) საკურსო გიგაური სოფიო 03-206 |
წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა 02-603 |
სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) ლექცია კუპატაძე დავით 03-326 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-603 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლაბორატორიული მაისურაძე ბადრი 02-226 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) საკურსო გიგაური სოფიო 03-206 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა 02-603 |
სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) ლექცია კუპატაძე დავით 03-326 |
--- | ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-603 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-412 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121952 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) ლაბორატორიული ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) საკურსო ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) საკურსო ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) ლექცია ინაშვილი ირმა 01-218 |
--- |
7-15:00 | --- | მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122053 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | გარემოს ქიმია (ENVCH01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | --- | --- | წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | გარემოს ქიმია (ENVCH01) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ 01-209 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-209 |
ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) ლექცია კლიმიაშვილი ირინა 01-218 |
წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) ლექცია კლიმიაშვილი ირინა 01-212 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) საკურსო კლიმიაშვილი ირინა 01-212 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ირინა 01-218 |
--- | წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ირინა 01-212 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სამთო და ნავთობგაზის საქმე (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131951(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131953 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132050 (შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132053 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-407 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3040 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-312 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-227 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ნოზაძე ნანა 03-412 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3042 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3043 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3044 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 03-412 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3710 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-320 |
|||||||||
5-13:00 | --- | კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (GXDHD) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- |
|
--- | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) პრაქტიკული ბერაძე ნინო 03-417 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (GXDHD) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | ნავთობის გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლის მეთოდები და რესურსების შეფასება (SDFGH) ლექცია ბერაძე ნინო 03-417 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) ლექცია ბერაძე ნინო 03-417 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- |
|
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3725 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-419 |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-437 |
|
--- | სარეწაო გეოლოგიური კონტროლი ბურღვისას (FJGJKDRG) ლექცია პაატაშვილი რამაზ 03-417 |
||||||||
5-13:00 | გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (WER) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-428 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
|
--- |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-437 |
|
ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) ლექცია ხეცურიანი გიორგი 03-437 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) ლექცია ხეცურიანი გიორგი 03-414 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (WER) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3730 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-419 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში (PHS37103G2-LB) ლექცია ლიპარტია თორნიკე 03-401 |
საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-419 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-419 |
სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-419 |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-439 |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-418 |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3760 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- |
|
წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (FJGJK) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- |
|
წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლექცია სტურუა რევაზი 03-107 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ 03-107 |
წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (FJGJK) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
მამდიდრების ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (GJKHHL) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
მამდიდრების ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (GJKHHL) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
კრისტალოგრაფია, მინერალოგია, პეტროგრაფიის საფუძვლებით (KMPET03) ლაბორატორიული კვახაძე ნანა 03-313 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია |
ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
|
7-15:00 | --- | საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | კრისტალოგრაფია, მინერალოგია, პეტროგრაფიის საფუძვლებით (KMPET03) ლექცია ბუტულაშვილი თემურ 03-313 |
საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ 03-226 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ 03-226 |
--- | საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლაბორატორიული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) პრაქტიკული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) პრაქტიკული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | ტრიბულოგიის საფუძვლები (FSSDF) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
ტრიბულოგიის საფუძვლები (FSSDF) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- |
10-18:00 | სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
|
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
--- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-210 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-418 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3825 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-412 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-210 |
--- | ||||
4-12:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-312 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3830 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-412 |
|
--- | ||||
5-13:00 |
|
--- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
|||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
--- |
|
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-210 |
||||
8-16:00 | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-312 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3860 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | --- | ||||
3-11:00 |
|
--- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | |||||
4-12:00 |
|
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
||||
5-13:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-418 |
--- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-412 |
--- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-210 |
||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
||||
8-16:00 | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3865 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-412 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-418 |
--- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-412 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- |
|
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი 03-227 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3880 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
3-11:00 | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||
4-12:00 | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-412 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-418 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-412 |
--- | --- |
|
|||||
6-14:00 | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | --- |
|
||||
7-15:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | --- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი 03-227 |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3940 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- |
|
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-412 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-412 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3941 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-412 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-412 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3942 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-412 |
სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-412 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-216 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-216 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3943 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-412 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-216 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-412 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
|||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3944 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
|
სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-412 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3001 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 03-328 |
საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ 03-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან 03-437 |
--- |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-227 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3002 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ 03-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან 03-437 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია ონიანი მედეა 03-227 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 03-414 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3701 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-308 |
--- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) სემინარი არუდაშვილი ნინო 03-207 |
ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-439 |
--- | ||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
სამთო საქმე (MININ03) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
|
|
სამთო საქმე (MININ03) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
მყარი არამეტალური და საწვავი წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503GA) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3702 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) სემინარი არუდაშვილი ნინო 03-208 |
--- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
||||
4-12:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-308 |
ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
--- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
სამთო საქმე (MININ03) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია |
||||
5-13:00 | მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-418 |
ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
--- | |||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | სამთო საქმე (MININ03) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3801 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
|
სასწავლო საველე გეოლოგიური პრაქტიკა (PHS38903G1) სასწავლო პრაქტიკა. გელეიშვილი ვაჟა 13-სასწავლო პრაქტიკა 4 |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-412 |
|
--- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS32403G1) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-439 |
--- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-412 |
--- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3802 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
სასწავლო გეოლოგიური პრაქტიკა (JGJK) სასწავლო პრაქტიკა. მარდაშოვი მარინე 13-სასწავლო პრაქტიკა |
|
--- | ||||
3-11:00 | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-334 |
გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
|
--- | ||||||
4-12:00 | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-412 |
გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
--- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3901 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა 03-318 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-445 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-334 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-445 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-334 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა 03-334 |
პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული სესკურია ოლღა 03-308 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-412 |
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა- პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (ჩაის, სუბტროპიკული პროდუქტების, დაკონსერვების, რძისა და ხორცის პროდუქტების ტექნოლოგია) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-428 |
--- | --- | საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა კუმელაშვილი მარინე 13-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP44403G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | |
8-16:00 | --- | საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა . წურწუმია მადონა 13-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- | ||
9-17:00 | ნავთობისა და გაზის საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LB) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-417 |
--- | ||
10-18:00 | საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა. მაჭარაძე მიხეილ 13-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
--- | საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა.. ხეცურიანი გიორგი 13-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | ||
11-19:00 | გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP44403G1-LP) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | ნავთობისა და გაზის საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LB) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) ლექცია ვარშალომიძე გურამ 03-428 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-3 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
--- | --- | რესურსების დაზოგვის ტექნოლოგიები ჭაბურღილების ბურღვის პროცესში (RDHGJK) ლექცია ვარშალომიძე გურამ 03-428 |
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (ZSDGVF) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (ZSDGVF) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-441 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | --- | --- | გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი 03-441 |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გემოლოგია (GEMOL03) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | --- | გემოლოგია (GEMOL03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-432 |
სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- | |
9-17:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | |
10-18:00 | სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2ა | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
მადნეული ველებისა და საბადოების სტრქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები და გამადნების პროგნოზირების საფუძვლები (PHS33203G1-LB) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ოთარ 03-441 |
--- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | მადნეული ველებისა და საბადოების სტრქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები და გამადნების პროგნოზირების საფუძვლები (PHS33203G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-441 |
--- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-404 |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
|
||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2გ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (JEASL03) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (JEASL03) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-404 |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
--- |
|
||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2დ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-404 |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
--- |
|
||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) ლექცია რატიანი ნინო 03-206 |
--- | ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) საკურსო გიგაური სოფიო 03-206 |
--- |
8-16:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-418 |
--- | --- | --- | უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) პრაქტიკული რატიანი ნინო 03-206 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HFJKGJK) სემინარი რაზმაძე ნანა 03-206 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HFJKGJK) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-206 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-4 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
შრომის უსაფრთხოებისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (SDRFCXD) სემინარი ქიტოშვილი მზია 03-414 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | --- | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-206 |
შრომის უსაფრთხოებისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (SDRFCXD) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-318 |
ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-206 |
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-404 |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) პრაქტიკული ჯვარელია ნინო 03-207 |
შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) სემინარი რაზმაძე ნანა 03-206 |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-207 |
--- |
|
|||||||||||||
12-20:00 | --- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-207 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-404 |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MARMO03) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-328 |
--- | --- | ლითონთა კოროზია (CORRM04) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-328 |
ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MARMO03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- |
7-15:00 | დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | ლითონთა კოროზია (CORRM04) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ჭაურების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და რეკონსტრუქცია (MAP41103G1-LB) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
ჭაურების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და რეკონსტრუქცია (MAP41103G1-LB) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-5გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლაბორატორიული ჯიქია თამაზი 03-432 |
--- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | მარაგების ანგარიშის მ,ეთოდები და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (SJKBGBAF) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლექცია ჯიქია თამაზი 03-432 |
--- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-418 |
მარაგების ანგარიშის მ,ეთოდები და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (SJKBGBAF) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2) ლაბორატორიული ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-5ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
|
|||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-5ბ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ 03-318 |
--- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-404 |
--- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
|
||||||||||||||
11-19:00 | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
|
|||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-5გ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-419 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 03-437 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-419 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- |
|
|||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა გეოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110035 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-311 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი კუპრაძე ინგა 65498 11-308 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-308 |
მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-316 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული კილაძე მაია 11-305 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-308 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-316 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია 11-308 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-311 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110036 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-310 |
|
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული კილაძე მაია 11-307 |
|
--- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-308 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-310 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-308 |
--- | --- | --- | |||||
5-13:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-316 |
|
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია 11-308 |
მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი კუპრაძე ინგა 65498 11-416 |
|
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-308 |
||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110037 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-418 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული კილაძე მაია 11-311 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-308 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-308 |
მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი კუპრაძე ინგა 65498 11-305 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-316 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია 11-308 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-307 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-313 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110835 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) სემინარი ჩხარტიშვილი ნინო 11-414 |
|||||||
4-12:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Seminar Kondo tosuy 11-512 |
ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) ლექცია როყვა ქეთევან 11-416 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-414 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-416 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-314 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) სემინარი როყვა ქეთევან 11-414 |
ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-310 |
--- | |||||||
8-16:00 | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-414 |
--- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (KUGGKJ) ლექცია მდინარაძე ირმა 011566444 11-308 |
--- | |||||||||
9-17:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Lecture Kwon Soyoung 11-512 |
--- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (KUGGKJ) პრაქტიკული მდინარაძე ირმა 011566444 11-307 |
--- | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-316 |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110836 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) სემინარი ჩხარტიშვილი ნინო 11-413 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) ლექცია როყვა ქეთევან 11-416 |
ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-312 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-414 |
--- | |||||||||
6-14:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Seminar Kondo tosuy 11-505 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-314 |
ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (KUGGKJ) პრაქტიკული მდინარაძე ირმა 011566444 11-314 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-316 |
ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) სემინარი როყვა ქეთევან 11-415 |
||||||||||
8-16:00 | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-414 |
--- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (KUGGKJ) ლექცია მდინარაძე ირმა 011566444 11-308 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Lecture Kwon Soyoung 11-512 |
--- |
|
--- | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-316 |
--- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110935 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-414 |
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-312 |
--- |
|
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-313 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-416 |
|
აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-414 |
||||||||||||
6-14:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი გაგელიძე ნინო 11-504 |
რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული გილაური ნინო 11-509 |
--- |
|
||||||||||||||
7-15:00 | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი დოლიძე ვლადიმერი 11-415 |
|
--- |
|
მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-414 |
|||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110936 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-314 |
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-414 |
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი დოლიძე ვლადიმერი 11-313 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-312 |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-311 |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-416 |
--- | აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-414 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო 11-509 |
|||||||||||||||||
7-15:00 |
|
მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი გაგელიძე ნინო 11-503 |
--- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-414 |
|||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110937 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო 11-410 |
--- | --- | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-414 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-416 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-312 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-416 |
--- | აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-414 |
||||||||
6-14:00 | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი დოლიძე ვლადიმერი 11-305 |
რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული გილაური ნინო 11-509 |
|
აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | |||||||||
7-15:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი გაგელიძე ნინო 11-503 |
--- | --- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-414 |
||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-307 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.03-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-04 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სიცოცხლის უსაფრთხოება (SAOFL03) ლექცია აბშილავა ანზორ 03-101-1 |
--- | წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (SAPAP03) ლექცია აბშილავა ანზორ 03-101-1 |
--- |
10-18:00 | --- | წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (SAPAP03) ლექცია აბშილავა ანზორ 03-101-1 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051908-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ადმინისტრაციული ასისტირება (0411902) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-727 (მოდულური) |
--- | --- | წერილობით ტექსტთან მუშაობა (0411901) პრაქტიკული კოტრიკაძე იამზე 01-727 (მოდულური) |
--- | --- |
3-11:00 | --- | მენეჯმენტის ზოგადი კონცეფციები და საკადრო დოკუმენტაციის წარმოება (0411908) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-727 (მოდულური) |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სამთო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ნავთობის და გაზის ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა საინჟინრო გეოდეზია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სამთო საქმისა და გეოლოგიის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მასალათმცოდნეობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4090 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-714 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-327 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 02-603 |
ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ქიმიის ისტორია (HCH0104) სემინარი კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 02-205 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 02-604 |
ქიმიის ისტორია (HCH0104) ლექცია კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლექცია მგელაძე ანტონ 02-206 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4090ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) სემინარი რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) სემინარი გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
რეაქციის მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS14704G1-LS) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
|
ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- |
|
||||||||
5-13:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) პრაქტიკული წვერავა მაია 02-312 |
აგროქიმია (AGCHE04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
რეაქციის მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS14704G1-LS) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) სემინარი გაბადაძე თამაზ 02-212 |
|
|||||||
6-14:00 | --- | გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო 10-327 |
ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
|||||||||
7-15:00 | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-205 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო 10-327 |
--- | ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა 02-301 |
||||||||
8-16:00 | --- | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790ა | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) სემინარი რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) სემინარი გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
რეაქციის მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS14704G1-LS) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
|
ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- |
|
||||||||
5-13:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) პრაქტიკული წვერავა მაია 02-312 |
აგროქიმია (AGCHE04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
რეაქციის მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS14704G1-LS) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) სემინარი გაბადაძე თამაზ 02-212 |
|
|||||||
6-14:00 | --- | გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო 10-327 |
ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
|||||||||
7-15:00 | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-205 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო 10-327 |
--- | ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა 02-301 |
||||||||
8-16:00 | --- | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-601 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- |
|
თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) სემინარი ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890ა | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული ლაგვილავა ირმა 02-301 |
|
--- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) სემინარი ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-601 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 10-328 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლექცია ლაგვილავა ირმა 02-301 |
--- |
|
თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ამაშუკელი ნათია 02-520 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990ა | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლექცია ლაგვილავა ირმა 02-301 |
|
ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ამაშუკელი ნათია 02-520 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-304 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 10-305 |
--- | ||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4030 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული აფხაზავა ლოლა 10-310 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა 02-604 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 10-327 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ 10-310 |
--- |
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 10-325 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ილურიძე გიორგი 10-328 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-325 |
--- |
|
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-328 |
--- | --- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 10-310 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4030ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
--- | --- | --- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული გუგეშიძე მაია 02-611 |
--- | --- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 02-206 |
--- | |
5-13:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 02-205 |
--- | |
6-14:00 | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლაბორატორიული ღვინიაშვილი მარინე 03-208 |
--- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-417 |
--- | ||
7-15:00 | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | --- | --- | --- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 02-206 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | --- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 02-206 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-417 |
--- | |
7-15:00 | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | --- | |
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლაბორატორიული ღვინიაშვილი მარინე 03-207 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული გუგეშიძე მაია 02-611 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლაბორატორიული შენგელია მარინე 02-420 |
--- |
3-11:00 | --- | პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
|
4-12:00 | --- | უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
--- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა 02-420 |
შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-417 |
პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლაბორატორიული ქაჩლიშვილი ციური 02-420 |
5-13:00 | --- | კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული სადაღაშვილი ეთერ 02-420 |
--- | --- | ||
6-14:00 | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული დეისაძე ქეთევანი 02-420 |
კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 02-417 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული დეისაძე ქეთევანი 02-420 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლაბორატორიული შენგელია მარინე 02-420 |
პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | --- | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
4-12:00 | უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-417 |
--- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-417 |
--- | |
5-13:00 | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 02-417 |
--- | პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლაბორატორიული ქაჩლიშვილი ციური 02-420 |
--- | |
7-15:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული სადაღაშვილი ეთერ 02-420 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-601 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-204 |
გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-549 |
გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-544 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930ა | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-601 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-204 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-544 |
|
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-304 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-549 |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4060 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 10-325 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 10-325 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ 10-310 |
--- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ილურიძე გიორგი 10-328 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა 10-327 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო 10-328 |
--- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო 10-325 |
--- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 10-310 |
|||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4760 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-708 |
ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMDME04) პრაქტიკული მებონია სლავა 13-მანქანათა მექანიკის ინსტიტუტი.1 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-708 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMDME04) ლექცია მებონია სლავა 10-512 |
ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) სემინარი კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4860 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (FECMP04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
|
--- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) ლექცია ლომსაძე ზურაბ 10-512 |
|
დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) სემინარი ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლექცია ხიდაშელი ნუგზარ 10-708 |
სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) სემინარი ლომსაძე ზურაბ 10-512 |
|
შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (FECMP04) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
|
--- | --- | ||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4960 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 10-325 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
|
--- |
|
|
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-304 |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ 02-205 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-301 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.6 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი გიორგი 02-525 |
არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლექცია დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლაბორატორიული დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- | ||
5-13:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
--- | |
6-14:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლექცია ფალავანდიშვილი გიორგი 02-525 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი გიორგი 02-525 |
--- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლექცია დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- |
4-12:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
--- | პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლაბორატორიული დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- | |
5-13:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
--- | --- | ||
6-14:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლექცია ფალავანდიშვილი გიორგი 02-525 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
--- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
--- |
7-15:00 | ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4801 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) პრაქტიკული თოფურია ლელა 10-305 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
--- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-525 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-417 |
|
ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) სემინარი გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-417 |
|
ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-525 |
შრომის უსაფრთხოება ქიმიურ საწარმოებში (FGHJJK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) პრაქტიკული ბუჩუკური ნუნუ 02-312 |
ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული გელიაშვილი ზურაბ 02-306 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული ბერაძე ნანა 08-411 |
ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-601 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული კახიანი მერაბ 01-629 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.5 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული აფხაზავა ლოლა 10-327 |
5-13:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ 02-205 |
--- | --- | ||
6-14:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული რაჭველიშვილი ნანა 02-401 |
--- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-301 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული ბერაძე ნანა 08-411 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-601 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.5 |
--- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ 02-205 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული გორდელაძე ვლადიმერ 02-401 |
--- |
|
|||||||||
6-14:00 | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული ახლოური ლია 02-304 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-301 |
--- |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული კახიანი მერაბ 01-629 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4040ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4740 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) პრაქტიკა ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-704 |
სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) სემინარი ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) სემინარი ანდღულაძე შალვა 02-605 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი 1 (EET21404G1-LS) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი 1 (EET21404G1-LS) სემინარი ერისთავი დიმიტრი 02-612 |
--- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) სემინარი მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-603 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4940 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-601 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ბიოლოგიის საწყისები (BIOLSAW04) ლექცია აბაშიძე ელეონორა 02-601 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ბიოლოგიის საწყისები (BIOLSAW04) სემინარი აბაშიძე ელეონორა 02-605 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ადამიანის ანატომია (HUMAN04) სემინარი თარგამაძე ლიანა 02-229 |
--- | --- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) სემინარი თარგამაძე ლიანა 02-229 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) ლექცია შეყლაშვილი ნათელა 02-205 |
--- | --- | ადამიანის ანატომია (HUMAN04) ლექცია თარგამაძე ლიანა 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MATH108) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 10-327 |
--- | --- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია თარგამაძე ლიანა 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) სემინარი ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-227 |
--- |
|
ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) სემინარი შეყლაშვილი ნათელა 02-219 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-205 |
--- |
|
--- | უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MATH108) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 02-205 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) სასწავლო პრაქტიკა ცინცაძე მაია 13 -გასვლითი პრაქტიკა 5 |
ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) სემინარი თარგამაძე ლიანა 02-229 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- |
|
ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
--- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი 02-205 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- |
|
|
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) სემინარი ელიავა გიორგი 02-219 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) სემინარი ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ა | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) სემინარი თარგამაძე ლიანა 02-230 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) სემინარი ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
--- |
|
ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი 02-205 |
--- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) სასწავლო პრაქტიკა ცინცაძე მაია 13 -გასვლითი პრაქტიკა |
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) სემინარი ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ბ | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) სემინარი თარგამაძე ლიანა 02-228 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) სემინარი ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) სასწავლო პრაქტიკა ცინცაძე მაია 13 -გასვლითი პრაქტიკა 6 |
ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- |
|
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) სემინარი ელიავა გიორგი 02-219 |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა საღარეიშვილი თამარ 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სემინარი საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-205 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-205 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
ფარმაკოლოგია I (PHK0104) სემინარი მიშელაშვილი ხათუნა 02-229 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835ა | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-205 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- |
|
სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-205 |
სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სემინარი საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) სემინარი მიშელაშვილი ხათუნა 02-227 |
|
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835ბ | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული ალანია მერი 02-227 |
ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი 02-206 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-205 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-205 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა შეყლაშვილი ნათელა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 1 |
სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული ბაციკაძე ქეთევან 02-229 |
--- | ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-227 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) სემინარი მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
--- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სემინარი მეტრეველი ირინე 02-230 |
ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული გაბელაია მარგალიტა 02-227 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული აფხაზავა ლოლა 10-304 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 02-511 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | --- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა 02-601 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ა | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ქოჩიაშვილი მანანა 02-511 |
--- | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-304 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- |
|
ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა 02-601 |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ბ | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ამაშუკელი ნათია 02-511 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული აფხაზავა ლოლა 10-311 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
--- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა 02-601 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4050 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 10-325 |
--- |
|
წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა 02-603 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ 10-310 |
|
|
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ილურიძე გიორგი 10-328 |
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 10-327 |
|
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო 10-328 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო 10-325 |
--- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 10-310 |
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4750 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) ლექცია სიმონგულაშვილი ზურაბ 02-222 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) სემინარი ცერცვაძე თამარ 10-207 |
მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) ლექცია ცერცვაძე თამარ 10-207 |
მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) ლექცია ცერცვაძე თამარ 10-207 |
--- | |
4-12:00 | --- | სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლაბორატორიული მაისურაძე ბადრი 10-209 |
ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) სემინარი სიმონგულაშვილი ზურაბ 02-222 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) სემინარი ცერცვაძე თამარ 10-207 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LP) ლექცია კანაშვილი რევაზ 10-311 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LP) სემინარი კანაშვილი რევაზ 10-311 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4850 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ 02-222 |
--- |
|
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) სემინარი მიქაძე ომარ 10-207 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ 02-222 |
ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) სემინარი მიქაძე ომარ 10-207 |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4950 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლექცია გორდელაძე ვლადიმერ 02-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- | მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) პრაქტიკული ბუჩუკური თამაზ 02-226 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 02-226 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ 10-606 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (SINSB04) ლაბორატორიული კილასონია ნინო 02-511 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (SINSB04) ლექცია კილასონია ნინო 02-511 |
რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლაბორატორიული უგრეხელიძე ირინე 02-511 |
--- | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები - d და f - ელემენტების ქიმია (PICDF04) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები - d და f - ელემენტების ქიმია (PICDF04) პრაქტიკული გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- |
8-16:00 | ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (CHRAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (CHRAN04) ლაბორატორიული ამაშუკელი ნათია 02-511 |
--- | ||
9-17:00 | რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41933 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (ANOCH04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სინთეზური საღებრების ქიმია (CHSDS04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (MORCH04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | სინთეზური საღებრების ქიმია (CHSDS04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- |
10-18:00 | ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (ANOCH04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (MORCH04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41934 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-206 |
--- | მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-205 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
--- | ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-206 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) სემინარი რაზმაძე მალხაზ 02-401 |
--- | მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604) ლექცია გოგიშვილი ანა 02-520 |
--- | |
10-18:00 | --- | მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) ლაბორატორიული რაზმაძე მალხაზ 02-401 |
--- | მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604) პრაქტიკული გოგიშვილი ანა 02-520 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42008 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-511 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ 02-511 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42033 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-511 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ 02-511 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42034 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-511 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ 02-511 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051843m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა 01-657 (მოდულური) |
მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული. ამყოლაძე ხათუნა 01-657 (მოდულური) |
მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული .. ქირია ვაჟა 01-657 (მოდულური) |
მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული . ქაშიბაძე მარინე 01-657 (მოდულური) |
მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული.. ამყოლაძე ხათუნა 01-657 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული . ქირია ვაჟა 01-657 (მოდულური) |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
419109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მორფო-ფიზიოლოგიის საფუძვლები (EET30904G2-LP) პრაქტიკული ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-306 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მორფო-ფიზიოლოგიის საფუძვლები (EET30904G2-LP) ლექცია სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-305 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
--- | --- | |
9-17:00 | სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-306 |
--- | ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლაბორატორიული შენგელია ევგენია 02-308 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლექცია შენგელია ევგენია 02-308 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
--- | ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლექცია წვერავა მაია 02-309 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41937ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლაბორატორიული ბუჩუკური ნუნუ 02-310 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
--- | |
9-17:00 | --- | განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) სასწავლო პრაქტიკა. ბუჩუკური ნუნუ 02-310 |
ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლაბორატორიული შენგელია ევგენია 02-308 |
--- | |
10-18:00 | --- | ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლექცია შენგელია ევგენია 02-308 |
სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლექცია ბუჩუკური ნუნუ 02-310 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41939 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (KMWPA04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) ლექცია მშვილდაძე მაია 02-107/2 |
გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) პრაქტიკული მშვილდაძე მაია 02-107/2 |
კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (KMWPA04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) პრაქტიკული. კოვზირიძე ზვიად 02-107/3 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41959 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) სემინარი ერისთავი დიმიტრი 02-701 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-701 |
||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) პრაქტიკული სურმავა ალექსანდრე 02-605 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) საკურსო გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) საკურსო სურმავა ალექსანდრე 02-605 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) ლექცია სურმავა ალექსანდრე 02-601 |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42059 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მილგლინვის ძალოვანი პარამეტრების ანგარიში (MILGL04) ლექცია ნოზაძე დავით 10-512 |
მილსაგლინავი დგანების ძირითადი კვანძების ანგარიში (MILSAGDG04) სემინარი ნოზაძე დავით 10-512 |
8-16:00 | მილგლინვის ძალოვანი პარამეტრების ანგარიში (MILGL04) სემინარი ნოზაძე დავით 10-512 |
მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) სემინარი ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | წნევით შედუღება (PRWEL04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
მილსაგლინავი დგანების ძირითადი კვანძების ანგარიში (MILSAGDG04) ლექცია ნოზაძე დავით 10-512 |
--- | |
10-18:00 | --- | მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | წნევით შედუღება (PRWEL04) ლაბორატორიული საბაშვილი ზურაბი 10-104 (შედუღების ლაბ.) |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42012 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა -პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო საშუალებების სტანდარტიზაცია (fjDG04) ლაბორატორიული ალანია მერი 02-229 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო საშუალებების სტანდარტიზაცია (fjDG04) ლექცია ალანია მერი 02-230 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა 02-227 |
--- |
8-16:00 | ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-229 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) სემინარი ცინცაძე თამარ 02-229 |
--- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-230 |
--- |
10-18:00 | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-228 |
ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-228 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) სასწავლო პრაქტიკა გველესიანი ილია 13 -გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) ლექცია გველესიანი ილია 02-230 |
ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლაბორატორიული შაშიაშვილი ნანა 13-აფთიაქი 2 |
სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-229 |
სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლაბორატორიული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-305 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) სასწავლო პრაქტიკა შაშიაშვილი ნანა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) პრაქტიკული ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-307 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) ლექცია გველესიანი ილია 02-228 |
--- | --- | --- | პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TPERM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-228 |
--- | ||||||||
7-15:00 | პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა 02-229 |
--- | პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-230 |
--- | პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TPERM04) ლაბორატორიული ბაციკაძე ქეთევან 02-229 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | კოსმეტიკური საშუალებების ტექნოლოგია (KOSDGH04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-230 |
პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-229 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | კოსმეტიკური საშუალებების ტექნოლოგია (KOSDGH04) ლაბორატორიული ბაციკაძე ქეთევან 02-229 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) სასწავლო პრაქტიკა გველესიანი ილია 13 -გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42087 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) სემინარი ცინცაძე თამარ 02-230 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-206 |
--- | ბიოეთიკა (BIOET04) სემინარი მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სემინარი შაშიაშვილი ნანა 02-228 |
|
ბიოფარმაცია (BIOPH04) სემინარი ჩიქავა მედეა 02-230 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სასწავლო პრაქტიკა შაშიაშვილი ნანა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) ლექცია გაბელაია მარგალიტა 02-228 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-228 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) სემინარი გაბელაია მარგალიტა 02-230 |
--- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) საკურსო ჩიქავა მედეა 02-228 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-228 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-229 |
ფარმაკოლოგია III (PHK0304) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-229 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42087ა | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პრაქტიკა III (პრაქტიკა სამრეწველო ფარმაციაში) (PRIPH04) სასწავლო პრაქტიკა. იავიჩი პავლე 24587 13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 |
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) სემინარი ცინცაძე თამარ 02-230 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | პრაქტიკა III (პრაქტიკა სამრეწველო ფარმაციაში) (PRIPH04) სასწავლო პრაქტიკა ცინცაძე თამარ 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
ბიოფარმაცია (BIOPH04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-206 |
--- | ბიოეთიკა (BIOET04) სემინარი მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სემინარი შაშიაშვილი ნანა 02-228 |
ბიოფარმაცია (BIOPH04) სემინარი ჩიქავა მედეა 02-230 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სასწავლო პრაქტიკა შაშიაშვილი ნანა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) ლექცია გაბელაია მარგალიტა 02-228 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-228 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) სემინარი გაბელაია მარგალიტა 02-230 |
ბიოფარმაცია (BIOPH04) საკურსო ჩიქავა მედეა 02-228 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-228 |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-229 |
ფარმაკოლოგია III (PHK0304) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-229 |
|
--- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42087ბ | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) სემინარი ცინცაძე თამარ 02-230 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-206 |
--- | ბიოეთიკა (BIOET04) სემინარი მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სემინარი შაშიაშვილი ნანა 02-228 |
--- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) სემინარი ჩიქავა მედეა 02-230 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სასწავლო პრაქტიკა შაშიაშვილი ნანა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) ლექცია გაბელაია მარგალიტა 02-228 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-228 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) სემინარი გაბელაია მარგალიტა 02-230 |
--- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) საკურსო ჩიქავა მედეა 02-228 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-228 |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ფარმაკოლოგია III (PHK0304) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-229 |
ფარმაკოლოგია III (PHK0304) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-229 |
|
--- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა მეტალურგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42008-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42035-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ქიმიურ ნივთირებათა შედგენილობის, აღნაგობის და მათი გარდაქმნების შესწავლის ინსტრუმენტული მეთოდები; (IMSCS04) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ 02-211 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42012-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მასალების დამუშავება (MASDAM 04) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42050-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საზღვაოსნო მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-621 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-620 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-689 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-712 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-442 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი 01-621 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-565 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ 01-689 |
--- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო დიდებაშვილი ბეჟან 01-444 |
6-14:00 | --- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-564 |
--- | --- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
7-15:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-553 |
--- | საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- |
8-16:00 | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. მორჩილაძე რომანი 01-444 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი 01-444 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა 01-442 |
სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი 01-442 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-620 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-689 |
--- | --- |
3-11:00 | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-565 |
--- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა 01-442 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
--- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-442 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი 01-621 |
--- | --- |
5-13:00 | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-565 |
--- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
6-14:00 | --- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-564 |
საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-689 |
რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო დიდებაშვილი ბეჟან 01-442 |
7-15:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-553 |
--- | საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ 01-619 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი 01-444 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი 01-442 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728.1 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151703 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- |
|
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-565 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- |
|
სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-683 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-566 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 01-689 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-683 |
--- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-564 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-565 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
7-15:00 | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევები (MVTAT05GAI-RLP) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-561 |
--- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-553 |
|
||||
8-16:00 | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) ლექცია ძოწენიძე დავითი 01-683 |
საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევები (MVTAT05GAI-RLP) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-683 |
--- | ავტომობილების დიაგნოსტიკა და ტექნიკური მომსახურება (ADTEM05) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი 01-561 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
||||
9-17:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-712 |
--- | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი 01-689 |
სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. მორჩილაძე რომანი 01-444 |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი 01-444 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-565 |
--- | --- |
2-10:00 | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-619 |
--- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-683 |
--- | --- |
3-11:00 | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-566 |
--- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-683 |
რკინიგზის ექსპლუატაციის ლოგისტიკური საფუძვლები (TRS11105G1-LK) ლექცია თელია გრიგოლ 01-442 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-683 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული. მუხიგულაშვილი ნინო 01-728 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ 01-621 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-561 |
სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
--- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-553 |
--- |
8-16:00 | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) ლექცია ძოწენიძე დავითი 01-683 |
--- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ნოდია ამირან 01-728.1 |
რკინიგზის ექსპლუატაციის ლოგისტიკური საფუძვლები (TRS11105G1-LK) საკურსო დიდებაშვილი ბეჟან 01-444 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი 01-689 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი 01-444 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151801 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-554 |
--- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-683 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-620 |
|
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ 01-689 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია. თელია გრიგოლ 01-553 |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-553 |
ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-689 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-620 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. თელია გრიგოლ 01-444 |
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული. ნოდია ამირან 01-728.2 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-621 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია. გოცაძე მერაბ 01-620 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-620 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების საფუძვლები (EET91005G1-LP) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების საფუძვლები (EET91005G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151802 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ 01-621 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-554 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-683 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-620 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული თედიაშვილი ლია 01-632 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია. თელია გრიგოლ 01-553 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. თელია გრიგოლ 01-442 |
ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-553 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-584 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-689 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია. გოცაძე მერაბ 01-620 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-620 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-561 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-619 |
--- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728.2 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151803 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728.2 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ 01-713 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-554 |
|
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-683 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ 01-683 |
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-620 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-561 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-714 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია. თელია გრიგოლ 01-553 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-553 |
--- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
--- |
|
--- | ||||
8-16:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. თელია გრიგოლ 01-444 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია. გოცაძე მერაბ 01-620 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან 01-620 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (TREXS05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-564 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (TREXS05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-683 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151901 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-553 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა ალექსანდრე 01-564 |
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-601 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-533 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა 01-713 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-668 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-548 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ 01-533 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151902 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
|
მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-601 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-533 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-668 |
|
გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-548 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ 01-533 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-668 |
მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) პრაქტიკული მღებრიშვილი ნიკოლოზ 01-728.2 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152001 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-553 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ლეჟავა ანერი 02-520 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-554 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-715 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-695 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151770 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურება, კონტროლი და რემონტი (SJsrt05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- |
|
პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურება, კონტროლი და რემონტი (SJsrt05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-553 |
ფოტოპროცესები და ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით მედიაში (MAP21805G1-LS) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-554 |
ფოტოპროცესები და ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით მედიაში (MAP21805G1-LS) პრაქტიკული ყიფშიძე მანანა 01-კ.ც.I.5.1 |
|
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-697 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-714 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151870 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
3-11:00 | მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) ლექცია გეგეშიძე ემზარი 01-619 |
--- | --- | --- | საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (ATDJD05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | |||||||||||
4-12:00 | მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) სემინარი გეგეშიძე ემზარი 01-566 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-554 |
--- | --- |
|
|
--- | |||||||||||
6-14:00 | საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (ATDJD05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-705 |
მერქნული მასალები და წარმოების ტექნოლოგია (GHAH05) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
|
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ 01-564 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151970 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-561 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ძაგანია ნატო 08-313 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 01-554 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-697 |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-714 |
|
--- | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-409 |
|
|||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-695 |
|
|||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152070 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-553 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-695 |
სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია გორგაძე კახა 01-717 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-554 |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-715 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-695 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151740 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | პრაქტიკა მექანიკის ინჟინერიასა და ტექნოლოგიაში (EET73005G2) სასწავლო პრაქტიკა. თალაკვაძე მანანა 13 - გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | საზოგადოებრივი ურთიერთობები (SOS22612G1-LS) სემინარი უგრეხელიძე ირინე 01-712 |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები (SOS22612G1-LS) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-714 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა 01-632 |
ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-632 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | პრაქტიკა მექანიკის ინჟინერიასა და ტექნოლოგიაში (EET73005G2) სასწავლო პრაქტიკა შილაკაძე ვაჟა 13 - გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-581 |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობის მიღება (EET74405G3-LS) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
|
კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობის მიღება (EET74405G3-LS) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-553 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151840 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) ლექცია ელერდაშვილი ირმა 01-620 |
ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-658 |
მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) პრაქტიკული თალაკვაძე მანანა 01-625 |
მჭრელი იარაღები (CUTO005) ლექცია შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) საკურსო ელერდაშვილი ირმა 01-620 |
ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) პრაქტიკული ბაღდავაძე გელა 01-658 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-564 |
|
მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) ლექცია თალაკვაძე მანანა 01-625 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | მჭრელი იარაღები (CUTO005) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151940 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ძაგანია ნატო 08-313 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-695 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-697 |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-549 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
|
--- | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-409 |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 01-695 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-695 |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152040 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-668 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-695 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია გორგაძე კახა 01-717 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-554 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-695 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Международные транспортные организации (EET96205R1-LSK) Практическая работа ბოგველიშვილი ზურაბ 01-620 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Практическая работа ბოგველიშვილი ზურაბ 01-565 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Международные транспортные организации (EET96205R1-LSK) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ 01-683 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ 01-619 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция. ქართველიშვილი ვასილი 01-683 |
--- | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Практическая работа მესხიძე ზაზა 01-442 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Лекция მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
--- | Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Лекция ხმიადაშვილი ჯემალ 01-620 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Практическая работа ხმიადაშვილი ჯემალ 01-561 |
--- | Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Лабораторная работа ხმიადაშვილი ჯემალ 07-109 |
--- |
9-17:00 | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) პრაქტიკული ქართველიშვილი ვასილი 01-561 |
--- | Дорожно-транспортные происшествия (MVTAT05GAI-LP) Практическая работа ხმიადაშვილი ჯემალ 01-561 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | Дорожно-транспортные происшествия (MVTAT05GAI-LP) Лекция ხმიადაშვილი ჯემალ 01-689 |
--- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Курсовая работа მორჩილაძე ჯემალი 01-442 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Прикладная механика (PRIKMEX01) Лабораторная работа გორგიძე დავით 01-604 |
Прикладная механика (PRIKMEX01) Лаборат. Работа. ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-506 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Практическая работа მღებრიშვილი ნიკოლოზ 01-728.2 |
Прикладная механика (PRIKMEX01) Лекция გორგიძე დავით 01-549 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Лекция მღებრიშვილი ნიკოლოზ 01-728.2 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа მასხარაშვილი ლილი 02-609 |
Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 01-621 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Прикладная механика (PRIKMEX01) Лекция. ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-407 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო 01-621 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სახმელეთო სატრანსპორტო-ტექნოლოგიები (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად 01-621 |
Sensors (EET76105E2) Lecture ქირია ვაჟა 01-632 |
2-10:00 | Sensors (EET76105E2) Laboratory ქირია ვაჟა 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | --- | Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად 01-564 |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics (EET76205E2) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად 01-564 |
||
4-12:00 | --- | --- | Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics (EET76205E2) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად 01-565 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად 01-561 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151846 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Mechanical Vibrations (EET75405E2) Lecture გრატიაშვილი გიორგი 01-566 |
3-11:00 | --- | --- | --- | Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Lecture მოსაშვილი ია 01-566 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Mechanical Vibrations (EET75405E2) Practical Work გრატიაშვილი გიორგი 01-565 |
|
5-13:00 | Interchangeability, standardization and technical measuring in Mechanical Engineering (EET75305E2) Lecture ნადარაია ლილი 01-632 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Interchangeability, standardization and technical measuring in Mechanical Engineering (EET75305E2) Laboratory ნადარაია ლილი 01-632 |
--- | Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Practical Work ონიანი სალომე 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
Hydraulics and Pneumatics (EET75505E2) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად 01-620 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Laboratory ონიანი სალომე 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Theoretical mechanics (dinamics) (TEODIN01) Practical Work ბაღათურია გიორგი 01-548 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | Theoretical mechanics (dinamics) (TEODIN01) Lecture ბაღათურია გიორგი 01-548 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Computer Engineering Graphics / AUTODESK AutoCAD Mechanical (EET70805E2) Practical Work ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | Engineering mathematics-3 (SDGG) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-506ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | Engineering mathematics-3 (SDGG) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-412ბ |
Strenght of Materials (EET7301E2) Practical Work ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-544 |
--- | --- | Strenght of Materials (EET7301E2) Lecture ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-544 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151780 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-564 |
--- | --- | სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-619 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) საკურსო კუპატაძე ნატალია 01-566 |
--- | --- | რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-673 |
ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე 01-676 |
||||||||
5-13:00 |
|
მეტროპოლიტენის მშენებლობის ისტორია (EET98905G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-621 |
--- | --- | რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა 01-673 |
|
||||||||
6-14:00 | საავტომობილო გზების მოვლა შენახვა (SAGMSH01) ლექცია მექანარიშვილი თეიმურაზი 01-681 |
--- | --- | --- | --- | ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | მეტროპოლიტენის მშენებლობის ისტორია (EET98905G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-561 |
--- | რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) საკურსო ირემაშვილი ხვიჩა 01-673 |
|||||||||
8-16:00 | საავტომობილო გზების მოვლა შენახვა (SAGMSH01) საკურსო მექანარიშვილი თეიმურაზი 01-566 |
--- | --- | გვირაბების მოვლა-შენახვა (AAC33905G2) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-676 |
--- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების საფუძვლები სატრანსპორტო ინჟინერიაში (EET93805G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების საფუძვლები სატრანსპორტო ინჟინერიაში (EET93805G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151880 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის მშენებლობის ისტორია (ET98805G1) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-620 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ 01-673 |
რკინიგზის მშენებლობის ისტორია (ET98805G1) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-566 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-549 |
მცირე ხელოვნური ნაგებობები (AAC32005G2-LP) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე 01-676 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) საკურსო რურუა ნუგზარ 01-673 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-548 |
--- | --- | --- | |||||||
5-13:00 |
|
--- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ყორღანაშვილი ლალი 01-548 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | გრუნტების მექანიკა (GRMEQ01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-513 |
რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-673 |
სატრანსპორტო საგზაო ნაგებობის დაპროექტების საფუძვლები (SASANADAS05) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
მცირე ხელოვნური ნაგებობები (AAC32005G2-LP) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-676 |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | სატრანსპორტო საგზაო ნაგებობის დაპროექტების საფუძვლები (SASANADAS05) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151980 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-712 |
საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-312 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-601 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-553 |
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-323 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-549 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151981 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 01-668 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-712 |
საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-312 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-601 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა 08-313 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-323 |
--- | ||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152080 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-697 |
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-717 |
ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (ET93705G2) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა 01-561 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-554 |
||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 01-668 |
--- |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-715 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-695 |
|
ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (ET93705G2) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-554 |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მექანიკის ინჟინერია და ტექნოლოგია (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სახმელეთო სატრანსპორტო-ტექნოლოგიური საშუალებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151760 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | კვების პროდუქტების უვნებლობისა და ხარისხის კვლევის მეთოდები (MAP12205) პრაქტიკული წულუკიძე მზია 06-304ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | პურის,მაკარონის და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP12405G1-LS) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
--- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||
4-12:00 | --- | --- | მარცვლეულისა და კომბინირებული საკვების გადამამუშვებელი ტექნოლოგიური მოწყობილობები (MAP11405G1-LS) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-659 |
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია ქირია ვაჟა 01-659 |
|||||
5-13:00 | წარმოების მენეჯმენტი (BUA70305G1-LS) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | --- | მარცვლეულისა და კომბინირებული საკვების გადამამუშვებელი ტექნოლოგიური მოწყობილობები (MAP11405G1-LS) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-659 |
--- |
|
||||
6-14:00 | წარმოების მენეჯმენტი (BUA70305G1-LS) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- | --- | წარმოების მექანიზაციის საშუალებები (EET04805G1) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | წარმოების მექანიზაციის საშუალებები (EET04805G1) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- | --- | პურის,მაკარონის და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP12405G1-LS) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
კვების პროდუქტების უვნებლობისა და ხარისხის კვლევის მეთოდები (MAP12205) ლექცია წულუკიძე მზია 06-304ბ |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-659 |
--- | --- |
3-11:00 | მაცივარ დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (MAP11005G1-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 01-659 |
--- | --- | --- | ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP10705G1-LS) პრაქტიკული გოგოლი გიული 01-659 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP10705G1-LS) ლექცია გოგოლი გიული 01-665 |
--- | ||
5-13:00 | ჰაერის ტექნოლოგიური კონდიცირების საფუძვლები (MAP11105G1-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 01-659 |
კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) საკურსო გოლეთიანი გივი 01-665 |
სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-659 |
სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) საკურსო ლაზარაშვილი ზურაბ 01-659 |
კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-659 |
--- |
7-15:00 | --- | კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) ლექცია კობახიძე ლერი 01-659 |
მაცივარ დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (MAP11005G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-665 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ჰაერის ტექნოლოგიური კონდიცირების საფუძვლები (MAP11105G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-665 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151960 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ძაგანია ნატო 08-313 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
თერმოდინამიკა და თბოგადაცემა (HAETR05) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-659 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა 01-713 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 01-554 |
|
გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-548 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ 01-533 |
--- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-409 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი 01-665 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-695 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152060 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-697 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-695 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია გორგაძე კახა 01-717 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა 01-554 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 01-668 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო 01-695 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151720 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ 01-566 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-566 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) პრაქტიკული სისვაძე გიორგი 01-619 |
--- | გერმანული ენა ლოგისტებისათვის 3 (GERLOG305) პრაქტიკული თაბუკაშვილი რუსუდანი 01-566 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2) პრაქტიკული უგულავა თემურ 01-555 (კ/ც) |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151820 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 (კ/ც) |
ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | ||||||||
4-12:00 | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლაბორატორიული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლაბორატორიული დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 (კ/ც) |
ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) პრაქტიკული უგულავა თემურ 01-651 (ფიზ.კათ.) |
|||||||||
6-14:00 | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151920 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | მონაცემთა ბაზები (DATBA01) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LS) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია 01-553 |
მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LS) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-619 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | |||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (WHSP105) პრაქტიკული დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 (კ/ც) |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (WHSP105) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 (კ/ც) |
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-668 |
--- | --- |
3-11:00 | გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული. ბოჭორიშვილი ირინე 01-564 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ურუშაძე ქეთევანი 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-713 |
--- | --- | ||
6-14:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ურუშაძე ქეთევანი 01-651 (ფიზ.კათ.) |
ტექნიკური საფუძვლები 1 (რხევები, სიმტკიცე) (RXESIM05) პრაქტიკული ჯაფარიძე გიორგი 01-621 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) პრაქტიკული გოგილიძე ემილიანე 01-555 (კ/ც) |
--- | ტექნიკური საფუძვლები 1 (რხევები, სიმტკიცე) (RXESIM05) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-619 |
--- | |
9-17:00 | გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული თაბუკაშვილი რუსუდანი 01-566 |
ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) პრაქტიკული დობორჯგინიძე გიორგი 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) ლექცია გოგილიძე ემილიანე 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-695 |
--- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ამანათაშვილი იასონი 01-713 |
--- | --- |
4-12:00 | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-712 |
--- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ 01-564 |
|
5-13:00 | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-620 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-697 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-565 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-697 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151791 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-695 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ 01-715 |
--- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- |
5-13:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ამანათაშვილი იასონი 01-619 |
--- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-697 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-565 |
--- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-621 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-697 |
--- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-714 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151792 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ 01-565 |
3-11:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-695 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- |
5-13:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ამანათაშვილი იასონი 01-620 |
--- | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-697 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-565 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-619 |
მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-561 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-695 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-697 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151793 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ელგენდარაშვილი ცირა 01-619 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-715 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ელგენდარაშვილი ცირა 01-695 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-553 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-565 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-566 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-695 |
მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-712 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-717 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151794 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ელგენდარაშვილი ცირა 01-565 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ელგენდარაშვილი ცირა 01-695 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-561 |
--- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-553 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-717 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი დარსაველიძე ნინო 01-713 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-712 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი კილაძე თამარი 01-714 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-714 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-697 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი 01-714 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი 01-713 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-553 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი 01-715 |
--- |
6-14:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი 01-697 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ბლიაძე მურმანი 01-714 |
--- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-715 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა 01-620 |
--- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ 01-712 |
8-16:00 | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა 01-714 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151891 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი კილაძე თამარი 01-621 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა 01-715 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-697 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-715 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-553 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი 01-620 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ბლიაძე მურმანი 01-620 |
--- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი 01-715 |
--- | |
6-14:00 | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ 01-619 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი 01-697 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი 01-712 |
--- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-715 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა 01-714 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151892 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-553 |
საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ 01-566 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი კილაძე თამარი 01-715 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი 01-561 |
--- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-714 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ჩინჩალაძე მაია 01-713 |
|
5-13:00 | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა 01-714 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა 01-561 |
--- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-717 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი 01-697 |
--- |
7-15:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი 01-554 |
--- | --- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-621 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151893 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-553 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი დარსაველიძე ნინო 01-566 |
საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დარსაველიძე ნინო 01-621 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა 01-713 |
--- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-714 |
--- |
5-13:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-714 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა 01-714 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ჩინჩალაძე მაია 01-712 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი 01-621 |
მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-717 |
--- |
6-14:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ჩინჩალაძე მაია 01-621 |
სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი 01-697 |
--- | ||
7-15:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი 01-554 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151991 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-565 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი წულაია ანა 01-561 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო სვანიძე მაყვალა 01-619 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-717 |
--- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-695 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) ლექცია წულაია ანა 01-554 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 01-697 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-695 |
--- | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-619 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი ნემსაძე ყარამან 01-621 |
--- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 01-668 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-565 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151992 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-561 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი ნემსაძე ყარამან 01-619 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი წულაია ანა 01-621 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-717 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-565 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-695 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) ლექცია წულაია ანა 01-554 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 01-697 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-695 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 01-668 |
სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო სვანიძე მაყვალა 01-714 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151993 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-561 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-565 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი წულაია ანა 01-621 |
--- | ||||||||||
4-12:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-717 |
--- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-695 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) ლექცია წულაია ანა 01-554 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 01-697 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-695 |
--- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი ნემსაძე ყარამან 01-715 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-561 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო სვანიძე მაყვალა 01-565 |
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 01-712 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152090 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი 01-712 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 01-713 |
სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი 01-554 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-554 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-697 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-714 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-554 |
|
||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-717 |
|
||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152091 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი 01-683 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი 01-554 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-554 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-697 |
აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-695 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 01-713 |
--- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი 01-714 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-554 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-621 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152092 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-715 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-566 |
სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი 01-554 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-554 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-697 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-695 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 01-713 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი 01-715 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-714 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152093 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 01-717 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი 01-564 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 01-717 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-566 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-715 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 01-717 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-695 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-553 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი 01-695 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-717 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152094 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-564 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 01-717 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 01-554 |
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 01-717 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-697 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-565 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-553 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი 01-695 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი 01-619 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-697 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152095 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-564 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 01-717 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 01-668 |
--- |
|
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-695 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-717 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 01-717 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-697 |
სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი 01-712 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-553 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-620 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი 01-695 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-689 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ 01-561 |
--- | ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) ლექცია იოსებიძე ჯუმბერ 01-683 |
ავტომობილის პროფილაქტიკური ოპერაციების სისტემა (APRANS05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-561 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ავტომობილების თეორია (AVTTE05) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) პრაქტიკული იოსებიძე ჯუმბერ 01-683 |
ავტომობილის პროფილაქტიკური ოპერაციების სისტემა (APRANS05) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
ავტომობილების თეორია (AVTTE05) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251946-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-621 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-619 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | საქართველოს საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონირების სამართლებრივი უზრუნველყოფა (DFTUND05) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-621 |
საქართველოს საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონირების სამართლებრივი უზრუნველყოფა (DFTUND05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-561 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251958 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (SADSTD05) პრაქტიკული მუხიგულაშვილი ნინო 01-728.1 |
--- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მართვა , ავტომატიზაცია და ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET90805G2-LP) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (SADSTD05) ლექცია მუხიგულაშვილი ნინო 01-728 |
--- |
10-18:00 | რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა 01-441 |
--- | რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-441 |
ვაგონების კონსტრუირება, გაანგარიშება და ინდივიდუალური რესურსის მართვა ექსპლუატაციაში (EET91105G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | |
11-19:00 | ვაგონების კონსტრუირება, გაანგარიშება და ინდივიდუალური რესურსის მართვა ექსპლუატაციაში (EET91105G1-LP) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მართვა , ავტომატიზაცია და ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET90805G2-LP) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ვაგონების კონსტრუირება, გაანგარიშება და ინდივიდუალური რესურსის მართვა ექსპლუატაციაში (EET91105G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252046 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-566 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-619 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-683 |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) ლექცია მორჩილაძე ჯემალი 01-441 |
საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-619 |
--- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-564 |
|
--- | ||||||||||||||
12-20:00 | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
--- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-564 |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა 01-566 |
--- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252046-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-619 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტრანსპორტის ეკონომიკა (TREC005) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-619 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-619 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-683 |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) ლექცია მორჩილაძე ჯემალი 01-441 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-619 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-564 |
საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-625 |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
ტრანსპორტის ეკონომიკა (TREC005) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-565 |
--- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა 01-566 |
--- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252058 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-619 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან 01-683 |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) ლექცია მორჩილაძე ჯემალი 01-441 |
საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-566 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან 01-619 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-564 |
სარკინიგზო დისკრეტულ მოწყობილებათა თეორია (EET90605G2-LP) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-728 |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-565 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
სარკინიგზო დისკრეტულ მოწყობილებათა თეორია (EET90605G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728 |
--- | ||||||||||||||
13-21:00 | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა 01-566 |
--- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა საზღვაოსნო მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) პრაქტიკული მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე ტექნოლოგიები და მანქანები (SFJZX05) პრაქტიკული ბალამწარაშვილი ზაური 01-205ც |
--- |
11-19:00 | --- | --- | მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-502 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თერმოჭრა (EET73705G2) პრაქტიკული შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მექანიკის ინჟინერიაში (EET73805G2) ლექცია თურმანიძე რაულ 01-625 |
თერმოჭრა (EET73705G2) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- |
10-18:00 | დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) პრაქტიკული ბაქრაძე ნანა 01-566 |
დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) ლექცია ბაქრაძე ნანა 01-621 |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მექანიკის ინჟინერიაში (EET73805G2) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-566 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-503 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) ლექცია კობახიძე ლერი 01-659 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) პრაქტიკული კობახიძე ლერი 01-659 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) ლექცია კობახიძე ლერი 01-665 |
კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) ლექცია კობახიძე ლერი 01-659 |
--- | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-659 |
--- |
12-20:00 | --- | კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) პრაქტიკული კობახიძე ლერი 01-659 |
მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) პრაქტიკული კობახიძე ლერი 01-659 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) ლექცია ისაკაძე თამაზ 01-665 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე ტექნოლოგიები და მანქანები (SFJZX05) ლექცია ბალამწარაშვილი ზაური 01-205ც |
მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) საკურსო ტყემალაძე რამაზი 01-210ც |
ხე-ტყის დამზადების მანქანებისა და მექანიზმების ძიება და კვლევა (MAP24305G1) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
--- | --- |
10-18:00 | --- | მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | ხე-ტყის დამზადების მანქანებისა და მექანიზმების ძიება და კვლევა (MAP24305G1) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252020 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-553 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
--- | დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლაბორატორიული ბაქრაძე ნანა 01-621 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-210ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-210ც |
დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლექცია ბაქრაძე ნანა 01-621 |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 2 (TRS13805G1) საკურსო უგულავა თემურ 01-555 (კ/ც) |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია 01-555 (კ/ც) |
სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 2 (TRS13805G1) საკურსო უგულავა თემურ 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2) ლექცია ბოგველიშვილი ვახტანგ 01-561 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მოძრაობის კონტროლი (SFS22005G1) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-561 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქალაქო საზოგადოებრივი ტრანსპორტი (TRS13005G1) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი 01-621 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია 01-555 (კ/ც) |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
სატრანსპორტო მოძრაობის კონტროლი (SFS22005G1) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი 01-565 |
ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1) პრაქტიკული სისვაძე გიორგი 01-619 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) ლექცია ბუთხუზი ნათია 01-555 (კ/ც) |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | საქალაქო საზოგადოებრივი ტრანსპორტი (TRS13005G1) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-566 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1) ლექცია ბოგველიშვილი ვახტანგ 01-566 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სამრეწველო ინჟინერია და ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ძნელაძე რევაზ 11-415 |
--- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 11-316 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ძნელაძე რევაზ 11-312 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 11-311 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251964 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფოლადის ხიდების გაანგარიშება (AAC04205G1) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე 01-676 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
9-17:00 | --- | --- | --- | სეისმომედეგი ხიდები(არჩევითი) (ASEBR01) პრაქტიკული კობახიძე კახაბერი 01-676 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფოლადის ხიდების გაანგარიშება (AAC04205G1) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-676 |
--- | --- |
11-19:00 | საგზაო ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები (AAC04005G1) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | სეისმომედეგი ხიდები(არჩევითი) (ASEBR01) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-676 |
--- | --- |
12-20:00 | საგზაო ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები (AAC04005G1) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251965 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქალაქო გზები და ქუჩები (AAC37005G1-LP) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-712 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-712 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საავტომობილო გზები რთულ ბუნებრივ პირობებში (AAC05505G1) პრაქტიკული ბურდულაძე ალექსი 01-621 |
საავტომობილო გზების რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC37405G1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი პეტრე 01-564 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | საავტომობილო გზები რთულ ბუნებრივ პირობებში (AAC05505G1) ლექცია ბურდულაძე ალექსი 01-564 |
საავტომობილო გზების რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC37405G1-LP) ლექცია ნადირაშვილი პეტრე 01-561 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საქალაქო გზები და ქუჩები (AAC37005G1-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-566 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-561 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252060 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-564 |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-712 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-713 |
სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252064 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-553 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
12-20:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-712 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-713 |
--- | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252065 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-553 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
12-20:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-712 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-713 |
--- | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა კვების ინდუსტრიის ინჟინერია და ტექნოლოგიები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა-მაგისტრატურა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2519112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა ტრანსპორტის მენეჯმენტში (BUA78405G1) სასწავლო პრაქტიკა კიკნაძე ნანა 13 - გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-621 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) სემინარი ჩინჩალაძე მაია 01-566 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) პრაქტიკული ბოჭოიძე ლელა 01-561 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-621 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2520112 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-715 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ 01-715 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ 01-620 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-553 |
საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-619 |
--- | აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-561 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-620 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) პრაქტიკული ბოჭოიძე ლელა 01-620 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-564 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
--- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის სწავლების მეთოდები (EET72805GE3-L) პრაქტიკული აბაიშვილი ვახტანგ 01-201ც |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის სწავლების მეთოდები (EET72805GE3-L) ლექცია აბაიშვილი ვახტანგ 01-201ც |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) სემინარი ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-564 |
ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) სემინარი ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-565 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-621 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია პაპასკირი ვაჟა 01-707 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 01-705 |
სწავლების თანამედროვე მეთოდები (MMT0007-LSP) ლექცია პაპასკირი ვაჟა 01-689 |
--- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები (MMT0007-LSP) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 01-712 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351901დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური სისტემის პრობლემები (MTFSP05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-620 |
ტრანსპორტის დარგის კვლევის მეთოდები (TRDARKV05) სემინარი ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური სისტემის პრობლემები (MTFSP05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-619 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ტრანსპორტის დარგის კვლევის მეთოდები (TRDARKV05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-564 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მანქანათმშენებლობა (MECHE05) ლექცია თურმანიძე რაულ 01-625 |
მანქანათმცოდნეობა (MS00005) პრაქტიკული მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
მანქანათმშენებლობა (MECHE05) ლექცია თურმანიძე რაულ 01-625 |
მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | --- |
10-18:00 | მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352058 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობის სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET090305G2-LS) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი 01-441 |
--- |
10-18:00 | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) პრაქტიკული თელია გრიგოლ 01-441 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) ლექცია თელია გრიგოლ 01-441 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობის სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET090305G2-LS) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61800 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე 01-407ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ნადირაძე გია 01-508ც |
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-405ც |
--- |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-305ც |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61801 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე 01-501ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-405ც |
|
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. მელქაძე მედეა 01-509ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
|
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61802 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე 01-510ც |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ 01-405ც |
--- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-305ც |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ბიბილაშვილი ანა 01-509ც |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61803 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე 01-510ც |
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ 01-405ც |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-305ც |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. გუჯაბიძე მერაბ 01-509ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61804 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | --- |
|
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე 01-510ც |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- |
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ 01-405ც |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
|
--- | --- |
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ბოსტანაშვილი დავით 01-501ც |
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-305ც |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61805 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე 01-501ც |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ქობულია ვასილ 01-501ც |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ 01-405ც |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61806 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე 01-509ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
|
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. გოგოლაშვილი თენგიზ 01-509ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ 01-405ც |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-305ც |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61900 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ 01-601ც |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული დოგრაშვილი თამაზ 01-608ც |
|
--- |
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
--- |
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-510ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-403ც |
--- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-609ც |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ 01-212ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-407ც |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-403ც |
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია 01-314ც |
ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია ჩაჩავა ნინო 01-510ც |
--- |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ტატიშვილი ბესარიონ 01-508ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61901 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
--- |
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-510ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-403ც |
--- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია 01-307ც |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ 01-212ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. გუჯაბიძე მერაბ 01-607ც |
|
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-407ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-403ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. გუჯაბიძე მერაბ 01-601ც |
ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-610ც |
|
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია ჩაჩავა ნინო 01-510ც |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული გელაშვილი ვაჟა 01-607ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61902 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
--- |
|
|
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-403ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-403ც |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ 01-212ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული გოგოლაშვილი თენგიზ 01-610ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-407ც |
პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-507ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ჩიქოვანი დავით 01-602ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია 01-302ც |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-403ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. გოგოლაშვილი თენგიზ 01-508ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია ჩაჩავა ნინო 01-510ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-405ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61903 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ 01-509ც |
|
|
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ტატიშვილი ბესარიონ 01-605ც |
|
|
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-403ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-403ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული გუჯაბიძე მერაბ 01-608ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ 01-212ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია 01-312ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-403ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ 01-407ც |
|
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-403ც |
პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-511ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-405ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61904 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით 01-607ც |
--- | --- |
|
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია 01-314ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
--- |
|
|
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-403ც |
--- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ბუზალაძე ნოდარი 01-511ც |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ 01-212ც |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-507ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-403ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ 01-407ც |
|
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-403ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. ბუზალაძე ნოდარი 01-507ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-405ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61905 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. სვანაძე ზაზა 01-610ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია 01-303ც |
--- |
|
--- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
--- |
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-403ც |
--- |
|
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ 01-212ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული მელქაძე მედეა 01-605ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ 01-407ც |
პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-507ც |
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. მელქაძე მედეა 01-509ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61906 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. კვიწინაშვილი გიორგი 01-602ც |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-403ც |
|||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-609ც |
--- |
|
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. კვიწინაშვილი გიორგი 01-508ც |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-611ც |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია 01-314ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-403ც |
|
|
|
კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ 01-212ც |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა 01-509ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ 01-407ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-407ც |
--- |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62000 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-307ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა 01-405ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია 01-312ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-403ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-510ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62001 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-303ც |
--- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-307ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა 01-405ც |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია 01-307ც |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-403ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-510ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია 01-407ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62002 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-303ც |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-207ც |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია 01-302ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-403ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-510ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია 01-407ც |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62003 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-306ც |
--- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-207ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-403ც |
არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია 01-316ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-305ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია 01-407ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62004 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-315ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია 01-407ც |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-403ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა 01-403ც |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია 01-307ც |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-207ც |
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-405ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-305ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62005 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია 01-407ც |
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 01-307ც |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-403ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია 01-307ც |
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-312ც |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-405ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-305ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62006 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია 01-407ც |
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 01-307ც |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-403ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია 01-312ც |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 01-405ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-305ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-307ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6700 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა თინიკაშვილი ბელა 13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია |
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია 01-501ც |
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა 01-511ც |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
|
მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. გელაშვილი ვაჟა 01-511ც |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
|
|
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე ლევან 01-305ც |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული 01-405ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6701 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა 01-607ც |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
--- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. თინიკაშვილი ბელა 01-605ც |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
--- | ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
|
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
|
|
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე ლევან 01-305ც |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. გეგელია გიული 01-511ც |
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული 01-405ც |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა თინიკაშვილი ბელა 13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6702 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ხოჯავა თეიმურაზ 01-507ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია 01-501ც |
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა გეგელია გიული 13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-316ც |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
|
||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული გეგელია გიული 01-508ც |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
|
|
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე ლევან 01-305ც |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული 01-405ც |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6703 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ბუზალაძე ნოდარი 01-601ც |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია 01-501ც |
|
--- |
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია გაგაძე მზევინარ 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- |
|
გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა ტატიშვილი ბესარიონ 13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია |
||||||||||||||||
6-14:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ 01-605ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული 01-405ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6704 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია 01-501ც |
--- | --- | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. სვანაძე ზაზა 01-511ც |
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია გაგაძე მზევინარ 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა ტატიშვილი ბესარიონ 13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ 01-605ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
|
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
|
გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული 01-405ც |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6705 | ||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
4-12:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია 01-501ც |
--- | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა გეგელია გიული 13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია |
|
||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე გიორგი 01-305ც |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული გეგელია გიული 01-508ც |
||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
|
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||
8-16:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული 01-405ც |
|
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
|||||||||||||||||||||||
9-17:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ქობულია ვასილ 01-511ც |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6706 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა 01-607ც |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე გიორგი 01-305ც |
მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ 01-602ც |
|
--- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. თინიკაშვილი ბელა 01-605ც |
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-405ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-510ც |
|
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული 01-405ც |
|
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
|||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა თინიკაშვილი ბელა 13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია |
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Семинар კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-511ც |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1) Лекция მუხიაშვილი გიორგი 01-305ც |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Дизайн-проект участка улицы (AACR62506R1) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო 01-314ც |
Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1) Курсовой проект მუხიაშვილი გიორგი 01-314ც |
--- | Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Курсовой проект კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-507ც |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Лекция კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-407ც |
Проблемы современной архитектуры и искусства (RCPAA06) Лекция იმნაძე ნინო 01-510ც |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | Архитектурное проектирование жилого дома (AAC16606R 1) Практическая работа იმნაძე ნინო 01-609ც |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Проектирование интерьера общественного назначения (AAC71906R11) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ 01-314ც |
Архитектурное проектирование жилого дома (AAC16606R 1) Курсовой проект იმნაძე ნინო 01-607ც |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | Основы градостроительной экологии (RBCBE06) Лекция სალუქვაძე მამუკა 01-214ც |
Основы градостроительной экологии (RBCBE06) Курсовой проект სალუქვაძე მამუკა 01-214ც |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Основы охраны труда в архитектуре (HHS20703R1) Лабораторная работа ზამთარაძე ელენე 03-207 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | Основы эргономики (RERGO06) Лекция წულუკიძე გიორგი 01-305ც |
--- | --- |
4-12:00 | Живопись (RPAIN06) Практическая работа სეხნიაშვილი მაია 01-301ც |
--- | --- | Основы эргономики (RERGO06) Практическая работа წულუკიძე გიორგი 01-307ც |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Теоретические и практические основы архитектурного проектирования (AAC16406R 1) Практическая работа გუჯაბიძე მერაბ 01-610ც |
Архитектурная информатика (ICT11206R2) Лабораторная работа აბულაძე გურამ 01-212ც |
--- | Инженерное оборудование зданий (INJZD01) Практическая работа ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
|
6-14:00 | Архитектурная информатика (ICT11206R2) Лекция აბულაძე გურამ 01-403ც |
Основы охраны труда в архитектуре (HHS20703R1) Лекция ჯვარელია ნინო 03-437 |
История архитектуры 3 (ARXITEQ003) Семинар ძიძიგური მაია 01-303ც |
|||
7-15:00 | --- | Основы градостроительной теории (AAC22206R1) Семинар ყიფიანი გიორგი 01-509ც |
--- | --- | Инженерное оборудование зданий (INJZD01) Лекция ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
|
8-16:00 | --- | --- | Живопись (RPAIN06) Практическая работа სეხნიაშვილი მაია 01-301ც |
--- | Теоретические и практические основы архитектурного проектирования (AAC16406R 1) Лекция გუჯაბიძე მერაბ 01-407ც |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | История архитектуры 3 (ARXITEQ003) Лекция ძიძიგური მაია 01-403ც |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | Основы градостроительной теории (AAC22206R1) Лекция ყიფიანი გიორგი 01-407ც |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62008 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-315ც |
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | Основы Архитектурной композиции (RARCB06) Практическая работа მუჯირი ვანდა 01-613ც |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | Основы Архитектурной композиции (RARCB06) Лекция მუჯირი ვანდა 01-613ც |
Элементы линейной алгебры и калкулуса (ELLIA06) Практическая работа კირთაძე ალექსი 01-312ც |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | Элементы линейной алгебры и калкулуса (ELLIA06) Лекция კირთაძე ალექსი 01-303ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | История архитектуры 1 (ISTARQI001) Лекция დავითაია მაია 01-407ც |
--- | --- |
|
Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Практическая работа აბულაძე გურამ 01-212ც |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | История архитектуры 1 (ISTARQI001) Семинар დავითაია მაია 01-312ც |
--- | --- | Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Курсовой проект აბულაძე გურამ 01-212ც |
|||||||||||||||||
8-16:00 |
|
Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Лекция აბულაძე გურამ 01-212ც |
|||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Дизайнерское проектирование среды (AACR625к) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო 01-318ც |
--- |
2-10:00 | Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Курсовой проект ნაცვლიშვილი გია 01-314ც |
--- | Художественное эмалирование (RARTE04) Практическая работа ჯიბაშვილი მამული 10-507 |
--- | --- | |
3-11:00 | Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Практическая работа თინიკაშვილი ბელა 01-511ც |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Лекция თინიკაშვილი ბელა 01-510ც |
--- | Художественное эмалирование (RARTE04) Лекция ჯიბაშვილი მამული 10-508 |
--- | Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Лекция ნაცვლიშვილი გია 01-305ც |
--- |
5-13:00 | --- | --- | Проектирование интерьера промышленого назначния (AAC72106R11) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ 01-314ც |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Ландшафтная архитектура (RLANA06) Курсовой проект ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-507ც |
|
7-15:00 | --- | --- | Ландшафтная архитектура (RLANA06) Лекция ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-407ც |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Учебная практика თინიკაშვილი ბელა 13.Учебная практика- Реконструкция, регенерация и адаптация зданий |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სამოსის დიზაინი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა არქიტექტურათმცოდნეობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) სემინარი ჯავახიშვილი მაია 01-509ც |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) სემინარი თინიკაშვილი ბელა 01-505ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) ლექცია იმნაძე ნინო 01-407ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-511ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) სემინარი თინიკაშვილი ბელა 01-506ც |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) სემინარი ჯავახიშვილი მაია 01-507ც |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) ლექცია იმნაძე ნინო 01-407ც |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- |
|
--- | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-511ც |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1) საკურსო პროექტი. ნახუცრიშვილი ოთარ 01-501ც |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ქალაქის ტერიტორიის ეკოლოგიური მდგრადობა (AAC21606G1) პრაქტიკული. სალუქვაძე მამუკა 01-214ც |
ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ 01-501ც |
ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-407ც |
ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) სემინარი ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-508ც |
--- | --- |
9-17:00 | ქალაქის ტერიტორიის ეკოლოგიური მდგრადობა (AAC21606G1) ლექცია სალუქვაძე მამუკა 01-214ც |
ისტორიული განაშენების ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (HIURP06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-506ც |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლანდშაფტის დაპროექტება: ისტორიული ბაღის რეკონსტრუქცია (LDHGR06) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-505ც |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლანდშაფტის დაპროექტება: ისტორიული ბაღის რეკონსტრუქცია (LDHGR06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-407ც |
8-16:00 | ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) სემინარი ფოჩხუა მარიკა 01-506ც |
ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-510ც |
--- | მეყვავილეობა და ფიტოდიზაინი (FLOPH06) საკურსო ხაბეიშვილი ნინო 01-507ც |
--- | --- |
9-17:00 | ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) პრაქტიკული ფოჩხუა მარიკა 01-506ც |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | მეყვავილეობა და ფიტოდიზაინი (FLOPH06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | გარემოს დიზაინის 3D მოდელირება (ICT11006G2-B) ლაბორატორიული დემეტრაშვილი ნუცა 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- | --- | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) საკურსო პროექტი. ხვედელიანი ნუგზარი 01-315ც |
--- |
9-17:00 | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) საკურსო პროექტი. ხვედელიანი ნუგზარი 01-315ც |
ფოტო-ვიდეო ხელოვნება (PVART06) პრაქტიკული დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-212ც |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო პროექტი. მჭედლიშვილი ვალერი 01-315ც |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო პროექტი. ქოჩლაძე ნათია 01-315ც |
--- | --- | საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო პროექტი. ქოჩლაძე ნათია 01-315ც |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ვალერი 01-315ც |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/1/1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 01-307ც |
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) ლექცია გეგელია გიული 01-510ც |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ 01-506ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია მელქაძე მედეა 01-405ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო პროექტი. მელქაძე მედეა 01-610ც |
შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) სასწავლო პრაქტიკა . ტატიშვილი ბესარიონ 01-507ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 01-307ც |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა 01-214ც |
--- | ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმები (QALGEGMA) სემინარი კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-505ც |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმები (QALGEGMA) ლექცია კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-403ც |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) ლექცია სალუქვაძე მამუკა 01-214ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/8/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურა- პოეტიკა, რიტორიკა, სემიოტიკა (ARQISEM) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სპეცკურსი არქიტექტურის ხელოვნება (AAC18106G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-505ც |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის თანამედროვე პრობლემები (AQRITPR) ლექცია დავითაია ვახტანგ 01-305ც |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112010 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (IRS0007-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-811ა |
შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (IRS0007-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-810ა |
--- | პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-810ა |
--- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-809ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია თოდაძე ხათუნა 06-809ა |
--- |
|
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-811ა |
--- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა 06-810ა |
--- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა 06-811ა |
--- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-809ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-809ა |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-809ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS52912G1-LS) ლექცია ბენია მაია 06-809ა |
ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (EUSDP07-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS52912G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-811ა |
--- | საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-811ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-811ა |
--- | გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (EUSDP07-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-809ა |
--- | გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ევროპული ცივილიზაცია (COE0007-L-S) ლექცია გამეზარდაშვილი ზურაბ 06-810ა |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
--- | --- | ევროპული ცივილიზაცია (COE0007-L-S) პრაქტიკული გამეზარდაშვილი ზურაბ 06-810ა |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
--- | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-810ა |
|||||||||
7-15:00 | ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (HPE0007-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-811ა |
--- | --- | ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (HPE0007-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან 06-809ა |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112910 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (EINWO07-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან 06-810ა |
ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-810ა |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- | ||||||||
10-18:00 | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-811ა |
--- |
|
--- | ||||||||||
11-19:00 | ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-811ა |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-811ა |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-810ა |
--- | |||||||||
12-20:00 | ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (EINWO07-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-811ა |
--- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-911ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-904ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-912ა |
--- | ||
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული სიგუა სოსო 3 06-904ბ |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია 06-919ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-915ბ |
--- |
4-12:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-917ბ |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-904ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-911ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-909ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-909ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია 06-906ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-911ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-916ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-917ბ |
|
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-911ბ |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-904ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული სიგუა სოსო 3 06-904ბ |
|
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-911ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-909ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-908ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-909ბ |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-917ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-904ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-912ა |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-923ბ |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-911ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-909ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-909ბ |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-906ბ |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული სიგუა სოსო 3 06-919ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული კუპრაშვილი ჰენრი 06-908ბ |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-908ბ |
2-10:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-915ა |
--- | ||
3-11:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-902ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-906ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-909ბ |
4-12:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-902ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-919ბ |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-917ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050e | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-908ბ |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-915ა |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-909ბ |
||||||||
2-10:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-906ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-915ა |
|
--- | ||||||||||
3-11:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-906ბ |
|
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-909ბ |
|||||||||
4-12:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-902ბ |
|
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-917ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-912ა |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-906ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-915ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-906ბ |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-904ა |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-909ბ |
4-12:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-902ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-917ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-909ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-919ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-912ა |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-919ბ |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-917ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-917ბ |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-904ა |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-906ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-909ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-910ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-912ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-602ა |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-923ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-917ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-917ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-909ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-910ბ |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-906ბ |
ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-923ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-909ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-912ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით 06-923ბ |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-904ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-917ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-610ა |
7-15:00 | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-908ბ |
--- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-917ბ |
|
8-16:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-909ბ |
--- | --- | --- | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-919ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-906ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- |
4-12:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-915ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-621ა |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-911ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-915ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-613ა |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-904ბ |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-917ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-910ბ |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე 06-910ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-917ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე 06-908ბ |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-613ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-904ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-621ა |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-911ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-923ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-904ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე 06-919ბ |
--- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-919ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე 06-908ბ |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით 06-904ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-919ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-621ა |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-911ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-621ა |
9-17:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-904ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050m | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-923ბ |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-909ბ |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-909ბ |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-904ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-908ბ |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-923ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
--- | |||||||||
10-18:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-909ბ |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-923ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ 06-915ბ |
5-13:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-915ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-906ბ |
6-14:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-902ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-911ბ |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-904ბ |
--- | |
8-16:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-908ბ |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-923ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
--- | |
10-18:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-923ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-906ბ |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-902ბ |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-904ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-923ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-910ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ 06-910ბ |
10-18:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-911ბ |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-902ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-908ბ |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-915ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-915ბ |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-910ბ |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-923ბ |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-911ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-923ბ |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-917ბ |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-919ბ |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-915ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-906ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-915ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-915ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-911ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-923ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-906ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-911ბ |
7-15:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-917ბ |
|
8-16:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-906ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-923ბ |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-904ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-919ბ |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750b | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750c | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-904ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750g | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა 06-906ბ |
--- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-902ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა 06-915ა |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-908ბ |
დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-917ბ |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750p | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750r | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750s | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-908ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით 06-906ბ |
სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-911ბ |
--- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-910ბ |
6-14:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-911ბ |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-923ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-911ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-904ა |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-908ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750sas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-906ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-908ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-917ბ |
6-14:00 | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-904ბ |
ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-904ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-919ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-904ა |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-909ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-904ბ |
--- | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-915ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-906ბ |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით 06-916ა |
--- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-911ბ |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-912ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული ჯანაშია ჯემალ 06-912ა |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-902ბ |
--- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-912ა |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-908ბ |
--- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-910ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა 06-915ა |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-908ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-908ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
--- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-916ა |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-908ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-910ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-908ბ |
--- |
7-15:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-911ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-904ა |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-908ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-904ბ |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-908ბ |
--- |
11-19:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-911ბ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-915ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-915ბ |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-906ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული ჯანაშია ჯემალ 06-915ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-912ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-912ა |
11-19:00 | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-915ა |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107752ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-910ბ |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-909ბ |
|
5-13:00 | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-904ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-908ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-909ბ |
--- | ||
7-15:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია პეტრიაშვილი ივანე 06-915ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107752sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-915ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-906ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-908ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-908ბ |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით 06-912ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი 06-923ბ |
--- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-912ა |
|
11-19:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით 06-919ბ |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107753ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-915ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-916ა |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-923ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-908ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-923ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა 06-904ბ |
--- | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია პეტრიაშვილი ივანე 06-915ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-910ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107753sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია გახოკიძე ჯემალი 06-915ბ |
--- | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი 06-916ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-912ა |
--- | |
3-11:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-916ა |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-916ა |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-902ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-904ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-915ა |
--- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ა |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-906ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-902ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107754sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია გახოკიძე ჯემალი 06-915ბ |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი 06-912ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-916ა |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-916ა |
--- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-912ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-904ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-911ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ა |
||
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-919ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-902ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-904ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107755sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია გახოკიძე ჯემალი 06-915ბ |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-916ა |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-916ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-908ბ |
არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-904ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-915ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-915ა |
საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-904ა |
||
7-15:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-923ბ |
არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-915ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107756sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-906ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-923ბ |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-912ა |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-909ბ |
--- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-904ბ |
4-12:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-904ბ |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-912ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-915ა |
არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-923ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-915ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107757sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა 06-912ა |
--- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-917ბ |
--- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-906ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-908ბ |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-912ა |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-909ბ |
--- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-915ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-904ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-915ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-909ბ |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-915ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107758sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-906ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-912ა |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-909ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-906ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-909ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-909ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-915ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა 06-915ა |
არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-915ა |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-915ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ 06-904ა |
--- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-923ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-906ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-904ა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-917ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-902ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850b | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო 06-919ბ |
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-904ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-919ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ 06-910ბ |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ 06-912ა |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-917ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ა |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-917ბ |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850c | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ 06-904ბ |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-904ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-915ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ა |
--- | --- |
6-14:00 | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-902ბ |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-917ბ |
--- | --- |
7-15:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-915ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-912ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-902ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-916ა |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-911ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-917ბ |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-911ბ |
--- | --- |
7-15:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ 06-912ა |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-912ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა 06-910ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-915ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-915ბ |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-916ა |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-906ბ |
პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-908ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო 06-904ბ |
2-10:00 | --- | |||||
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ა |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ 06-904ა |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-916ა |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-911ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-917ბ |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-911ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-911ბ |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-919ბ |
--- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა 06-917ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ა |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-904ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-916ა |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-911ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-912ა |
--- |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-917ბ |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-911ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული რუსული-1 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-915ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-923ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-915ა |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-904ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-917ბ |
|
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-912ა |
||||||||
9-17:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-912ა |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-916ა |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-916ა |
--- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-912ა |
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-904ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
--- | --- | ||
8-16:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-917ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-904ა |
9-17:00 | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-917ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-915ა |
პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 06-904ბ |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-904ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-908ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-904ა |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-919ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-904ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-917ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული უთმელიძე თამაზი 06-916ა |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-915ა |
|
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-915ა |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-904ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია უთმელიძე თამაზი 06-906ბ |
პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ 06-902ბ |
--- |
10-18:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო 06-904ა |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-904ა |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-910ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-919ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-909ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული უთმელიძე თამაზი 06-910ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-915ა |
|
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-906ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-904ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია უთმელიძე თამაზი 06-906ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-912ა |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-904ბ |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-910ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-915ა |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა 06-902ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-915ა |
|
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა 06-910ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-904ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია უთმელიძე თამაზი 06-906ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული უთმელიძე თამაზი 06-908ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850m | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-915ბ |
|
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-915ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-916ა |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-910ბ |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-912ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-911ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა 06-908ბ |
--- | |
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-915ბ |
|
6-14:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-915ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-915ბ |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
|
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-916ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-923ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-915ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-915ბ |
--- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-911ბ |
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-916ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 06-908ბ |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო 06-902ბ |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-919ბ |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-912ა |
||||||||
5-13:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-919ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-915ბ |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-916ა |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-916ა |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-916ა |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა 06-915ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-909ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-912ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ჯინჭარაძე ქეთევან 06-917ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-919ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 06-923ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან 06-904ა |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-909ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ჯინჭარაძე ქეთევან 06-917ბ |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-912ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა 06-923ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-919ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-915ა |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-912ა |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან 06-915ა |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა 06-915ბ |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-909ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-912ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-919ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ჯინჭარაძე ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-916ა |
|
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-904ბ |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა 06-917ბ |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ა |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-911ბ |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-917ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა 06-904ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-915ბ |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 06-915ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-909ბ |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-912ა |
2-10:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ა |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-915ბ |
--- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 06-912ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-906ბ |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა 06-904ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-902ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950f | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-923ბ |
--- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ა |
--- |
|
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-915ა |
--- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 06-904ა |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა 06-904ა |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-906ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-917ბ |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-909ბ |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ა |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-909ბ |
--- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-911ბ |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო 06-911ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-916ა |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-912ა |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-916ა |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-915ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-906ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-904ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-909ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული იმნაძე თამარი 06-911ბ |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-911ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო 06-911ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-909ბ |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-912ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-923ბ |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-916ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-906ბ |
--- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-904ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-909ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა 06-911ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-911ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო 06-911ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული იმნაძე თამარი 06-902ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-916ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-912ა |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-906ბ |
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-915ა |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა 06-904ბ |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-906ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-908ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-915ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-917ბ |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-919ბ |
ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 06-902ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-910ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-917ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-906ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-908ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-916ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-910ბ |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 06-911ბ |
--- |
9-17:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-919ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-912ა |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ინგლისური ბ2.1/ბ2.2 (GDHY321PO) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-919ბ |
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-906ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-908ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-915ა |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა 06-917ბ |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-904ა |
--- |
8-16:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-910ბ |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-917ბ |
|
9-17:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-904ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-915ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 06-909ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-915ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-906ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-912ა |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-923ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-910ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-912ა |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-912ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-912ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-906ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-923ბ |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-923ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | ||
7-15:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-916ა |
ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-904ა |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-912ა |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დუნდუა მზია 06-917ბ |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 06-911ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-906ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-923ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-912ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 06-910ბ |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-912ა |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-909ბ |
--- |
10-18:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ 06-904ა |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-906ბ |
--- | ||
11-19:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-910ბ |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-923ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-906ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-923ბ |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-916ა |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია რამაზ 06-904ა |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-912ა |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111763 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-105ა |
--- | --- | Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია 06-105ა |
--- |
7-15:00 | Менеджмент проектов (SDF-45PRS) Лекция ბოლქვაძე ანა 06-115ა |
Организационное поведение (ORB0007-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-105ა |
--- | иновационный менеджмент (LKJ654LKJ) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-709ბ |
--- | |
8-16:00 | Организационное поведение (ORB0007-LS) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია 06-105ა |
--- | иновационный менеджмент (LKJ654LKJ) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-709ბ |
Корпоративный менеджмент (CORMА07-LS) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია 06-105ა |
--- | |
9-17:00 | Менеджмент проектов (SDF-45PRS) Семинар ბოლქვაძე ანა 06-115ა |
--- | Корпоративный менеджмент (CORMА07-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-708ბ |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111764 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Операционные системы (ICT45208R1-LB) Лабораторная работа ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-132 (კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Операционные системы (ICT45208R1-LB) Лекция ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-112ა |
--- | Налоговое регулирование бизнеса (TRBBT07-I.S) Лекция ცაავა გიორგი 06-112ა |
Менеджмент в финансовых организациях (BUA36213R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-112ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ОСНОВЫ КОРПОРАТИВНЫХ ФИНАНСОВ (BUA44313R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-135ა |
Налоговое регулирование бизнеса (TRBBT07-I.S) Семинар ცაავა გიორგი 06-112ა |
Менеджмент в финансовых организациях (BUA36213R1-LS) Семинар ცაავა გიორგი 06-112ა |
--- |
8-16:00 | Банковские операции и процессы (BOPBT07-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-104ა |
--- | ОСНОВЫ КОРПОРАТИВНЫХ ФИНАНСОВ (BUA44313R1-LS) Семинар ცაავა გიორგი 06-104ა |
--- | ||
9-17:00 | Банковские операции и процессы (BOPBT07-LS) Семинар ცაავა გიორგი 06-104ა |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111863 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-104ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-710ბ |
--- | Основы банковского дела (BBABT07-LS) Лекция ჭელიძე მედეა 06-713ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | Финансовый менеджмент (FINMEN12) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-710ბ |
Основы страхового дела (BINBT07-LS) Семинар ცაავა გიორგი 06-709ბ |
Основы банковского дела (BBABT07-LS) Семинар ჭელიძე მედეა 06-101ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | Финансовый менеджмент (FINMEN12) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-716ბ |
Экономический анализ (EKANA07-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-708ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | Основы страхового дела (BINBT07-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-115ა |
Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Семинар ბოლქვაძე ანა 06-101ა |
Экономический анализ (EKANA07-LS) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია 06-708ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Лекция ბოლქვაძე ანა 06-707ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111963 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Политология (POL0007-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი 06-711ბ |
Основы финансов (FOF0007-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-135ა |
--- | Англиский язык B2 (ELN14R7) Практическая работа ვაშაკიძე მანანა 06-715ბ |
--- | --- |
2-10:00 | Политология (POL0007-LS) Семинар ხევცურიანი ამირანი 06-711ბ |
Основы финансов (FOF0007-LS) Семинар ცაავა გიორგი 06-135ა |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | Основы бизнеса (FOUNB07-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-112ა |
Мировая экономика (WEC0007-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-715ბ |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | Основы менеджмента (BASMAR3) Лекция ბოლქვაძე ანა 06-710ბ |
Англиский язык B2 (ELN14R7) Практическая работа ვაშაკიძე მანანა 06-701ბ |
Мировая экономика (WEC0007-LS) Семинар სიჭინავა ალექსანდრე 06-715ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Основы менеджмента (BASMAR3) Семинар ბოლქვაძე ანა 06-710ბ |
Основы бизнеса (FOUNB07-LS) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-715ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111015 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-704ბ |
მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) ლექცია მამფორია ნანი 06-704ბ |
|
სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) ლექცია ვასაძე მანანა 06-713ბ |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი 06-711ბ |
|
--- | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) სემინარი მამფორია ნანი 06-711ბ |
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) სემინარი ცუცქირიძე დარეჯანი 06-708ბ |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-715ა |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111016 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 06-711ბ |
--- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 06-705ბ |
--- | --- | ||||||
2-10:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-704ბ |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) სემინარი ცუცქირიძე დარეჯანი 06-714ბ |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) ლექცია მამფორია ნანი 06-704ბ |
--- | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) ლექცია ვასაძე მანანა 06-713ბ |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) სემინარი მამფორია ნანი 06-702ბ |
--- | --- | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი 06-710ბ |
--- | --- | ||||||
5-13:00 |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. გაბუნია რუსუდანი 06-109ა |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-715ა |
--- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111055 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-716ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-715ა |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-710ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დიდებაშვილი ფიქრია 06-710ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-714ბ |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) სემინარი ჭელიძე მედეა 06-131 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა 06-131 |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-101ა |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ჩიკვილაძე ნატო 06-101ა |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-135ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) სემინარი ახალაია ნანა 06-713ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) ლექცია რამიშვილი ვარლამი 06-702ბ |
კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-717ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-717ა |
სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) სემინარი რამიშვილი ვარლამი 06-704ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) ლექცია ახალაია ნანა 06-713ბ |
საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) სემინარი დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-705ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) სემინარი რამიშვილი ვარლამი 06-708ბ |
საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) სემინარი დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-709ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) ლექცია რამიშვილი ვარლამი 06-702ბ |
კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-717ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-717ა |
--- | კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-717ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) ლექცია ახალაია ნანა 06-713ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) სემინარი ახალაია ნანა 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111755 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BANKOP07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-131 |
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) სემინარი ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) სემინარი კოტეტიშვილი ნანა 06-115ა |
||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
|||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- |
|
--- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-131 |
||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) სემინარი დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-131 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-131 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111756 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) სემინარი დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-131 |
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) სემინარი ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-131 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-131 |
საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) სემინარი კოტეტიშვილი ნანა 06-131 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-131 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111757 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა 06-115ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა 06-115ა |
6-14:00 | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-135ა |
კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-104ა |
ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) სემინარი ბარბაქაძე ნათელა 06-112ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი 06-131 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131 |
ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
--- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-131 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) სემინარი აბლოთია კობა 06-115ა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111758 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა 06-115ა |
6-14:00 | --- | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-104ა |
--- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა 06-115ა |
7-15:00 | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) სემინარი ბარბაქაძე ნათელა 06-104ა |
კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი 06-131 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131 |
ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
--- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-131 |
--- | |
9-17:00 | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) სემინარი აბლოთია კობა 06-112ა |
--- | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული. გვენეტაძე ლილი 06-131 |
--- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-131 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111815 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული ზამთარაძე ელენე 03-208 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-702ბ |
--- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული. ვაშაკიძე მანანა 06-101ა |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) სემინარი ლეთანძე ნინო 06-714ბ |
--- | პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-715ა |
სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი 06-715ა |
--- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა 06-112ა |
--- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-715ა |
--- | ||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) სემინარი მამფორია ნანი 06-710ბ |
ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-702ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) სემინარი მეტრეველი ლია 06-717ა |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111816 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) სემინარი ლეთანძე ნინო 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-702ბ |
--- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული. ვაშაკიძე მანანა 06-101ა |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) სემინარი მამფორია ნანი 06-715ბ |
--- | პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-715ა |
ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) სემინარი მეტრეველი ლია 06-701ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა 06-112ა |
--- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-715ა |
--- | ||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი 06-715ა |
ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-702ბ |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111855 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია 06-711ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა 06-112ა |
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-711ბ |
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა 06-107ა |
||||||||
4-12:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-131 |
--- |
|
ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 06-716ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი 06-131 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111856 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი 06-131 |
--- | --- |
|
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა 06-112ა |
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა 06-112ა |
|||||||||
3-11:00 | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-711ბ |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული რობაქიძე მარიამი 06-101ა |
|||||||||
4-12:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-131 |
--- |
|
ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 06-716ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-109ა |
--- |
2-10:00 | --- | ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა 06-715ა |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-717ა |
--- | --- | |
3-11:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) სემინარი ფირანიშვილი მაკა 06-717ა |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-715ა |
--- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-717ა |
--- | |
5-13:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა 06-115ა |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-717ა |
ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი 06-716ბ |
--- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-717ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111916 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-717ა |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-717ა |
--- | |||||||||
3-11:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
--- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი 06-715ა |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-715ა |
--- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-717ა |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა 06-715ა |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) სემინარი ფირანიშვილი მაკა 06-717ა |
--- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-717ა |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111955 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 06-705ბ |
--- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) სემინარი აბუთიძე გოჩა 06-131 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-101ა |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-705ბ |
--- | --- |
|
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-112ა |
||||||||
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თაბუკაშვილი თამთა 06-101ა |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ყურაშვილი გუგული 06-705ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ცაავა გიორგი 06-713ბ |
--- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) სემინარი მარტიაშვილი მაია 06-702ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111063 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Лекция სამსონაძე გურამ 06-710ბ |
Основы теории економики (IJHO654PR) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-715ბ |
Английский язык В.1.1 (ELN01R 7) Практическая работа ვაშაკიძე მანანა 06-701ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Практическая работа სამსონაძე გურამ 06-710ბ |
Основы теории економики (IJHO654PR) Семинар სიჭინავა ალექსანდრე 06-715ბ |
--- | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან 08-302ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лабораторная работа კვესელავა ქეთევან 08-315ბ |
Введение в философию (INFIL07) Семинар ჭიაურელი ვანო 06-711ბ |
Введение в философию (INFIL07) Лекция ჭიაურელი ვანო 06-711ბ |
--- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი 06-711ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Семинар ხოხობაშვილი თამარი 06-711ბ |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111065 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-702ბ |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო 06-702ბ |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-702ბ |
--- | ||||||
2-10:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო 06-708ბ |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-703ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი ჭიაურელი ვანო 06-703ბ |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. ერისთავი ქეთევანი 06-701ბ |
--- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-714ბ |
რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-702ბ |
რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი მათეშვილი ლევან 06-703ბ |
--- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111066 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-702ბ |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო 06-702ბ |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-702ბ |
--- | |||||||||||||||
2-10:00 |
|
რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი მათეშვილი ლევან 06-704ბ |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-704ბ |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი ჭიაურელი ვანო 06-703ბ |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-702ბ |
|
--- | ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111067 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-702ბ |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო 06-702ბ |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-702ბ |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი მათეშვილი ლევან 06-705ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო 06-708ბ |
რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-702ბ |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი ჭიაურელი ვანო 06-703ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111068 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-713ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ 06-715ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-713ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ 06-703ბ |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო 06-707ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-702ბ |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი ბლიაძე თამარი 06-705ბ |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ნათაძე ირინა 06-701ბ |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. ნათაძე ირინა 06-701ბ |
|
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) სემინარი თედიაშვილი ზურაბ 06-704ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111069 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-713ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ 06-715ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-713ბ |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 06-715ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ 06-708ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-702ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
4-12:00 |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო 06-703ბ |
|
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი ბლიაძე თამარი 06-705ბ |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111070 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-713ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ 06-715ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-713ბ |
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-716ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი ბლიაძე თამარი 06-709ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-702ბ |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ 06-703ბ |
--- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111745 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-707ბ |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) სემინარი ბიბიჩაძე დავით 06-706ა (კომპ.კლასი) |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-715ბ |
|
საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-713ბ |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-715ბ |
საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) სემინარი გრიგალაშვილი ლევან 06-701ბ |
რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო 06-705ბ |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-710ბ |
--- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი ხარხელაური ხათუნა 06-710ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111746 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-707ბ |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი ხარხელაური ხათუნა 06-707ბ |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო 06-102ა |
--- | --- |
|
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
6-14:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-715ბ |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-713ბ |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-715ბ |
|
საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) სემინარი გრიგალაშვილი ლევან 06-707ბ |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-710ბ |
|
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) სემინარი კატუკია ვალერი 06-701ბ |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-715ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი კავთიძე ედუარდი 06-107ა |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კურატაშვილი ანზორი 06-711ბ |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-713ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ყურაშვილი გუგული 06-713ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-715ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ა |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ 06-711ბ |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი აროშვილი ნინო 06-701ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111766 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-715ა |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი აროშვილი ნინო 06-711ბ |
--- | --- |
7-15:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე ლევან 06-112ა |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-713ბ |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ფიფია ასმათი 06-101ა |
--- | |
8-16:00 | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი კავთიძე ედუარდი 06-707ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-715ბ |
--- | ||
9-17:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ა |
--- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა 06-101ა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111767 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე ლევან 06-708ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი აროშვილი ნინო 06-708ბ |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-715ა |
--- | --- | |
7-15:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-713ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა 06-716ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-715ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ა |
--- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი კავთიძე ედუარდი 06-703ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-112ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ყურაშვილი გუგული 06-715ბ |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-715ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ 06-715ბ |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-717ა |
--- | |
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-717ა |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-713ბ |
--- | ||
9-17:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლორთქიფანიძე რევაზ 06-705ბ |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-715ბ |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი ღურწკაია თათია 06-715ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111769 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-112ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-101ა |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-715ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი ღურწკაია თათია 06-714ბ |
საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა 06-711ბ |
--- | |
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-717ა |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-713ბ |
--- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან 06-717ა |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-715ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლორთქიფანიძე რევაზ 06-704ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-112ა |
--- | --- |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან 06-717ა |
--- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლორთქიფანიძე რევაზ 06-104ა |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-715ა |
--- |
7-15:00 | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-708ბ |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი ღურწკაია თათია 06-715ა |
--- | ||
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-717ა |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-713ბ |
--- | ||
9-17:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა 06-701ბ |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-715ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111771 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ყურაშვილი გუგული 06-714ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-112ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-107ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-715ა |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ 06-101ა |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე ლევან 06-715ა |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-702ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111772 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-112ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-107ა |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე შალვა 06-105ა |
--- | --- |
7-15:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა 06-705ბ |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-708ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო 06-710ბ |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან 06-105ა |
--- | --- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-702ბ |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111773 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი 06-105ა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-112ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა 06-714ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-107ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე შალვა 06-101ა |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო 06-107ა |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-702ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111774 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-101ა |
საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-705ბ |
რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-717ა |
--- | ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი 06-701ბ |
7-15:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-715ა |
რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) სემინარი ზავრაშვილი ნინო 06-717ა |
--- | ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) სემინარი მაჭარაშვილი თამარი 06-701ბ |
|
8-16:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) სემინარი ზავრაშვილი ნინო 06-715ა |
საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-705ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-716ბ |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111776 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111777 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111778 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111779 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111865 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი მიქელაშვილი მერაბ 06-716ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-715ა |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა 06-707ბ |
4-12:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | ||
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-702ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-701ბ |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი შენგელია ნათია 06-707ბ |
6-14:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია ბერიძე თამარ 06-702ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 06-703ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ 06-703ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-112ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111866 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 06-115ა |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-715ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-702ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი მიქელაშვილი ვლადიმერ 06-703ბ |
--- | --- |
6-14:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ 06-708ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია ბერიძე თამარ 06-702ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) სემინარი ბლიაძე სოფო 06-709ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-704ბ |
--- | --- | ||
8-16:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა 06-707ბ |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-112ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111867 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-715ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-702ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ 06-704ბ |
--- | --- |
6-14:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა 06-707ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია ბერიძე თამარ 06-702ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი კაპანაძე მაია 06-704ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 06-701ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი მიქელაშვილი მერაბ 06-703ბ |
--- | --- | ||
8-16:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-112ა |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111868 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი შენგელია ნათია 06-705ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია რამიშვილი ვარლამი 06-112ა |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-112ა |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-708ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-707ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) სემინარი მარტინენკო ნათელა 06-705ბ |
6-14:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი რამიშვილი ვარლამი 06-704ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-104ა |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ 06-701ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ქავთარაძე ნინო 06-105ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111869 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია რამიშვილი ვარლამი 06-112ა |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-112ა |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-708ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-707ბ |
--- |
6-14:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-707ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ქავთარაძე ნინო 06-105ა |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-707ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-704ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო 06-709ბ |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა 06-703ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111870 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ქავთარაძე ნინო 06-708ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია რამიშვილი ვარლამი 06-112ა |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-112ა |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-708ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-707ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-711ბ |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი პაატაშვილი ვახტანგ 06-703ბ |
--- |
7-15:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ 06-109ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი კაპანაძე მაია 06-704ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ 06-701ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111871 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნაცვლიშვილი შორენა 06-716ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-710ბ |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-716ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია 06-709ბ |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-707ბ |
--- |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია 06-716ბ |
--- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა 06-709ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-702ბ |
--- |
6-14:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-709ბ |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-705ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი ჭანტურია ნატალია 06-714ბ |
--- | |
8-16:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო 06-715ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111872 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-710ბ |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-716ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია 06-709ბ |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-707ბ |
--- |
5-13:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა 06-135ა |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი კაპანაძე მაია 06-707ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-702ბ |
--- |
6-14:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ 06-710ბ |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-705ბ |
--- | ||
7-15:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია 06-716ბ |
--- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი კავთიძე ედუარდი 06-705ბ |
--- | |
8-16:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-709ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111873 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია 06-707ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-710ბ |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-716ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია 06-709ბ |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-707ბ |
--- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ 06-115ა |
--- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-702ბ |
--- |
6-14:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა 06-105ა |
--- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-705ბ |
--- | |
7-15:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი შენგელია ნათია 06-705ბ |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ბერუაშვილი მანანა 06-713ბ |
--- | |
8-16:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი რობაქიძე მარიამი 06-710ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111874 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი მეტრეველი შორენა 06-715ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-702ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნაცვლიშვილი შორენა 06-101ა |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია 06-708ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი ჭანტურია ნატალია 06-707ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-711ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია 06-711ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-713ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-702ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-702ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-702ბ |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო 06-135ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111875 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-702ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია 06-708ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნაცვლიშვილი შორენა 06-714ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-711ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-713ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-702ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ლაგვილავა თამარი 06-709ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-702ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-716ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი გრიგალაშვილი ლევან 06-708ბ |
--- |
8-16:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ 06-711ბ |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ბელა 06-708ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111876 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-702ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-716ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია 06-708ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი მეტრეველი შორენა 06-101ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-711ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი გოდერძიშვილი ბელა 06-714ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-713ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-702ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო 06-713ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-702ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა 06-107ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია 06-711ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111877 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-702ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია 06-708ბ |
--- | --- |
4-12:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა 06-706ა (კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-711ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე 06-716ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო 06-715ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-713ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-702ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი მეტრეველი შორენა 06-714ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-702ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ლაგვილავა თამარი 06-701ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი გოდერძიშვილი ბელა 06-703ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111965 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ 06-703ბ |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი ვანიშვილი მერაბი 06-715ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი 06-708ბ |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი 06-707ბ |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-715ა |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი ფიფია ნიკოლოზი 06-701ბ |
4-12:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
|||
5-13:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია 06-713ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-702ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-716ბ |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-702ბ |
6-14:00 | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. მაჭავარიანი თამარი 06-701ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111966 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი მეტრეველი შორენა 06-704ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ლაგვილავა თამარი 06-716ბ |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი ფიფია ნიკოლოზი 06-703ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ 06-707ბ |
|
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-715ა |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი ვანიშვილი მერაბი 06-703ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია 06-713ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-702ბ |
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-702ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111967 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი 06-701ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი მეტრეველი შორენა 06-715ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ლაგვილავა თამარი 06-135ა |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-715ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია 06-713ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-702ბ |
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-702ბ |
6-14:00 | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-107ა |
ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. მაჭავარიანი თამარი 06-714ბ |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ 06-704ბ |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-703ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111968 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-717ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა 06-709ბ |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია 06-713ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი სულაშვილი გიორგი 06-703ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ლაგვილავა თამარი 06-716ბ |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი 06-717ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ 06-707ბ |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-702ბ |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-713ბ |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111969 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-717ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი სულაშვილი გიორგი 06-715ა |
--- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული პატარიძე მარინა 06-710ბ |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია 06-713ბ |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ 06-715ბ |
--- |
3-11:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ფოდიაშვილი დავით 06-705ბ |
--- | |||
4-12:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კერესელიძე შალვა 06-715ბ |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა 06-713ბ |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-702ბ |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-713ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111970 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-717ა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კერესელიძე შალვა 06-714ბ |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია 06-713ბ |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ 06-704ბ |
--- | --- | ||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა 06-709ბ |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი სულაშვილი გიორგი 06-715ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-702ბ |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-713ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-717ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კუტუბიძე შალვა 06-713ბ |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია 06-713ბ |
ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა 06-713ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი მეტრეველი შორენა 06-709ბ |
--- | ||
4-12:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი სულაშვილი გიორგი 06-716ბ |
--- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. შონია მარიამი 06-705ბ |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ 06-709ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
--- | |||
6-14:00 | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული შონია მარიამი 06-705ბ |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-702ბ |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-713ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112035 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-812ბ |
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-814ბ(ქარ) |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-812ბ |
სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია ხუციშვილი ინგა 06-814ბ(ქარ) |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული ხუციშვილი ინგა 06-814ბ(ქარ) |
|
--- | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-812ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-812ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-817ბ |
საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-814ბ(ქარ) |
--- | საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) ლექცია მესხია მარინე 06-814ბ(ქარ) |
--- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112735 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა სტაციონალური გათხრები (WGHJUYTDF-1) სასწავლო პრაქტიკა სადრაძე ვაჟა 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-812ბ |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 06-813ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 06-812ბ |
მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) სემინარი კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-812ბ |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა 10-708 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112835 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | მუზეუმმცოდნეობა (muzmcod) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-817ბ |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | მუზეუმმცოდნეობა (muzmcod) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-817ბ |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
--- | ||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 |
|
--- | --- | გეოეკოლოგია (GEOECO03) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | მინერალოგიის შესავალი (PHS36903G1-LB) ლაბორატორიული სესკურია ოლღა 03-308 |
--- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | გეოეკოლოგია (GEOECO03) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მინერალოგიის შესავალი (PHS36903G1-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- |
|
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-812ბ |
--- |
|
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-815ბ |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში (HHS22503G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-814ბ(ქარ) |
საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-614ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | ნუმიზმატიკა (NUMIS03) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-812ბ |
საველე არქეოლოგია (arqesav) ლექცია ძნელაძე მერაბ 06-812ბ |
--- | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-813ბ |
ნუმიზმატიკა (NUMIS03) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-814ბ(ქარ) |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | საველე არქეოლოგია (arqesav) პრაქტიკული ძნელაძე მერაბ 06-812ბ |
საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა 06-814ბ(ქარ) |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107080 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) Лекция ლომიძე ნონა 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | Введение в международные отношения (IIR0007-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | Прикладная информатика 1 (ICT55708R1-LB) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | Новейшая история (MWHM007) Практическая работа ქაზუმაშვილი რუსუდან 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | Введение в международные отношения (IIR0007-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-612ა |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა 06-609ა |
Новейшая история (MWHM007) Лекция ქაზუმაშვილი რუსუდან 06-604ა |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | Культурология (CULTUR7) Практическая работа ქაზუმაშვილი რუსუდან 06-608ა |
Культурология (CULTUR7) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-612ა |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა 06-608ა |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-602ა |
Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-917ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-621ა |
|
3-11:00 | --- | --- | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-621ა |
Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-906ბ |
Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Практическая работа ლომიძე ნონა 06-602ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა 06-613ა |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Лекция ლომიძე ნონა 06-621ა |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-609ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107781 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-917ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Практическая работа ლომიძე ნონა 06-604ა |
--- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-621ა |
3-11:00 | --- | --- | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-621ა |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა 06-602ა |
--- | --- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-609ა |
5-13:00 | --- | --- | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-623ა |
Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Лекция ლომიძე ნონა 06-621ა |
||
6-14:00 | --- | --- | Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-910ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Политическая психология (POPS007-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-904ბ |
--- | второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა 06-610ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Современная внешняя политика Китайской Народной Республики (SOS24511R2-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი 06-623ა |
--- | ||
3-11:00 | Международная безопасность (PIDIS07-LS) Лекция ლომიძე ნონა 06-608ა |
Политическая психология (POPS007-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Международная безопасность (PIDIS07-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა 06-613ა |
Институты и политика Европейского союза (AMN78KLM) Практическая работа ლომიძე ნონა 06-604ა |
--- | --- | Международные отношения и дипломатия XX -XXI века (SOS29411R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი 06-612ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Современная внешняя политика Китайской Народной Республики (SOS24511R2-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-621ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Институты и политика Европейского союза (AMN78KLM) Лекция ქაზუმაშვილი რუსუდან 06-602ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Международные отношения и дипломатия XX -XXI века (SOS29411R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-623ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Грузия в современной системе международных отношений (SOS28311R1-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-909ბ |
მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე 06-604ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | Грузия в современной системе международных отношений (SOS28311R1-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-909ბ |
Теория международных отношений (TIR0007-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ 06-609ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Теория международных отношений (TIR0007-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ 06-612ა |
მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-613ა |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა 06-610ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | Политическая география (HPG0007-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ 06-621ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Политическая география (HPG0007-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ 06-610ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112029 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ზოგადი სოციოლოგია (LKIO6547KJ) პრაქტიკული კეცხოველი ირმა 06-806ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გაგიევა მადინა 06-803ბ |
კომუნიკაციის თეორია და მოდელები (KOMTEO007) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ 06-811ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი 06-815ბ |
--- | ზოგადი სოციოლოგია (LKIO6547KJ) ლექცია კეცხოველი ირმა 06-811ბ |
История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი 06-815ბ |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი 06-811ბ |
4-12:00 | --- | --- | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან 08-304ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გაგიევა მადინა 06-809ბ |
||
5-13:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი 06-808ბ |
--- | --- | --- | კომუნიკაციის თეორია და მოდელები (KOMTEO007) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ 06-803ბ |
--- |
6-14:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო 06-808ბ |
--- | --- | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лабораторная работа კვესელავა ქეთევან 08-301ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო 06-806ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112729 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შენგელია დარეჯანი 13-გასვლითი პრაქტიკა1 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული გაგიევა მადინა 06-803ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | სამაუწყებლო მედია (BRMED07-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-809ბ |
ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია გაგიევა მადინა 06-817ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ-ჟურნალისტიკა (SKYU321STR) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ 06-803ბ |
ინტერნეტ-ჟურნალისტიკა (SKYU321STR) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ 06-806ბ |
7-15:00 | --- | --- | ჟურნალისტის პროფესიული ეთიკა (JUPROET12) ლექცია ბონდარენკო თამარი 06-815ბ |
--- | სამაუწყებლო მედია (BRMED07-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-804ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | თანამედროვე პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (LKU621PO) ლექცია ბონდარენკო თამარი 06-803ბ |
--- | ჟურნალისტის პროფესიული ეთიკა (JUPROET12) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი 06-808ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (LKU621PO) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი 06-804ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112829 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ბეჭდური მედიის ტექნოლოგიები (BEMTEQ07) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ 06-811ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბეჭდური მედიის ტექნოლოგიები (BEMTEQ07) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ 06-803ბ |
--- |
4-12:00 | --- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი 06-817ბ |
--- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) ლექცია ბონდარენკო თამარი 06-811ბ |
ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ 06-804ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | ჟურნალისტიკის სოციოლოგია (JURSOCI07) პრაქტიკული გაგიევა მადინა 06-817ბ |
|||
6-14:00 | --- | ბეჭვდითი პუბლიცისტიკის ენა და სტილი (PHTY65SRT) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი 06-817ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ჟურნალისტიკის სოციოლოგია (JURSOCI07) ლექცია გაგიევა მადინა 06-806ბ |
ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ 06-806ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | ბეჭვდითი პუბლიცისტიკის ენა და სტილი (PHTY65SRT) ლექცია ბონდარენკო თამარი 06-809ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112929 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული კობახიძე მაია 06-810ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობა და კულტურათაშორისი ურთიერთქმედების საფუძვლები (KLD56PSR) ლექცია ჩოტულიდი გლორია 06-803ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მასკომუნიკაციის ტექნოლოგიები (MASKTQ07) ლექცია ბონდარენკო თამარი 06-813ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | რუსული ენის პრაქტიკული სტილისტიკა (RUSPRS07) ლექცია ბონდარენკო თამარი 06-811ბ |
რუსული ენის პრაქტიკული სტილისტიკა (RUSPRS07) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი 06-817ბ |
--- | ტოლერანტობა და კულტურათაშორისი ურთიერთქმედების საფუძვლები (KLD56PSR) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 06-804ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | მასკომუნიკაციის ტექნოლოგიები (MASKTQ07) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი 06-813ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112060 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 06-802ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული ხუციშვილი ინგა 06-602ბ |
სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია კუტუბიძე იაშა 06-605ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-614ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი 06-611ბ |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-607ბ |
|
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა 06-612ბ |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-611ბ |
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-612ბ |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-611ბ |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი 06-611ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-603ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-603ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-607ბ |
--- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-607ბ |
--- |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-609ა |
--- | --- | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-606ბ |
--- | |
6-14:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-603ბ |
--- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-607ბ |
--- |
7-15:00 | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-611ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია გომართელი ნინო 06-614ბ |
9-17:00 | --- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-612ბ |
--- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-602ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112761 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-607ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-605ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-614ბ |
--- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-605ბ |
--- | |
4-12:00 | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-605ბ |
--- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-607ბ |
--- | |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-609ა |
--- | --- | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-606ბ |
--- | |
6-14:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-603ბ |
--- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-607ბ |
--- |
7-15:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-607ბ |
გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია გომართელი ნინო 06-614ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-602ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112762 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-607ბ |
--- | |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-609ა |
--- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-606ბ |
PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-606ბ |
--- |
6-14:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-603ბ |
PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-606ბ |
--- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-607ბ |
--- | |
7-15:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-607ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-623ა |
--- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია გომართელი ნინო 06-614ბ |
9-17:00 | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-602ბ |
--- | --- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-602ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
4-12:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-605ბ |
--- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-602ბ |
|
5-13:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-612ბ |
--- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-612ბ |
--- | ||
6-14:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-612ბ |
--- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ლომიძე მარინე 06-612ბ |
--- | ||
7-15:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-606ბ |
PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-606ბ |
იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-614ბ |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112861 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
4-12:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-605ბ |
--- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-614ბ |
||
5-13:00 | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-607ბ |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-602ბ |
--- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ლომიძე მარინე 06-612ბ |
--- | |
7-15:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-606ბ |
--- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-614ბ |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112862 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-607ბ |
2-10:00 | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-607ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-605ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ლომიძე მარინე 06-612ბ |
--- |
7-15:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-606ბ |
--- | --- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-614ბ |
--- | |
8-16:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-612ბ |
--- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-612ბ |
--- | ||
9-17:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-603ბ |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 06-808ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-617ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-603ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-612ბ |
--- | PR და რეკლამა (PRAD007-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-603ბ |
--- | |
6-14:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული დავითაია თეა 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | PR და რეკლამა (PRAD007-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-614ბ |
--- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-603ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-603ბ |
--- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-606ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-605ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112040 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 06-609ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-614ბ |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-607ბ |
რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 06-617ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-603ბ |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-611ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-607ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 06-617ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-612ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-617ბ |
|
7-15:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით 06-611ბ |
--- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-606ბ |
|
8-16:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-607ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-607ბ |
--- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-607ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-602ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | --- | სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან 13-სასწავლო პრაქტიკა2 |
3-11:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით 06-611ბ |
--- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-606ბ |
8-16:00 | --- | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-603ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-606ბ |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-607ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112742 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით 06-602ბ |
სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან 13-სასწავლო პრაქტიკა3 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-617ბ |
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) ლექცია გიორგობიანი ლიანა 06-602ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 06-602ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-605ბ |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-602ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-611ბ |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-607ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან 13-სასწავლო პრაქტიკა4 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 06-606ბ |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) ლექცია გიორგობიანი ლიანა 06-602ბ |
--- | --- |
6-14:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-602ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-611ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-606ბ |
--- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-605ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112840 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული გეგენავა ნატო 06-612ბ |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-603ბ |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გეგენავა ნატო 06-603ბ |
--- |
|
--- | |||||
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-606ბ |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-607ბ |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია მამალაძე ირინე 06-607ბ |
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-617ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-606ბ |
--- | |||||
7-15:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-605ბ |
--- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-603ბ |
--- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-607ბ |
|
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112841 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული გეგენავა ნატო 06-607ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-614ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||
3-11:00 | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-606ბ |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გეგენავა ნატო 06-603ბ |
--- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-605ბ |
--- | |||||
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-606ბ |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-607ბ |
--- | |||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია მამალაძე ირინე 06-607ბ |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-605ბ |
|
--- | |||||
7-15:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-605ბ |
--- |
|
--- | |||||
8-16:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112842 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-612ბ |
საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული გეგენავა ნატო 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-611ბ |
--- | --- | |||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გეგენავა ნატო 06-603ბ |
--- |
|
--- | |||||
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-606ბ |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-614ბ |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-607ბ |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია მამალაძე ირინე 06-607ბ |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-603ბ |
--- | --- | |||||
7-15:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-605ბ |
|
--- | --- | |||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-605ბ |
|
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-605ბ |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112940 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი 06-606ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-617ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-617ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-603ბ |
--- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-605ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-605ბ |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112941 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-614ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-617ბ |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი 06-612ბ |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-617ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-605ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-605ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112942 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი 06-606ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-611ბ |
მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-612ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-617ბ |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-605ბ |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-605ბ |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112943 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112944 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112025 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა 06-813ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-806ბ |
შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-810ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-803ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია თოდაძე ხათუნა 06-811ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა 06-810ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-815ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-808ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112725 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შენგელია დარეჯანი 13-გასვლითი პრაქტიკა1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-809ა |
გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-809ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-810ბ |
ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-813ბ |
6-14:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე 06-806ბ |
--- | --- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-810ბ |
7-15:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-808ბ |
თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-803ბ |
--- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07-LS ) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-803ბ |
--- |
8-16:00 | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-806ბ |
თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-803ბ |
--- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-803ბ |
--- |
9-17:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112726 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შენგელია დარეჯანი 13-გასვლითი პრაქტიკა1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-810ბ |
ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-813ბ |
|
6-14:00 | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე 06-806ბ |
გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-817ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-808ბ |
თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-803ბ |
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-812ბ |
8-16:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-808ბ |
--- | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-803ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-809ა |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07-LS ) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-806ბ |
--- |
10-18:00 | --- | თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-803ბ |
--- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-811ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-813ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-813ბ |
ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-808ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-803ბ |
მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-803ბ |
მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-804ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-811ბ |
პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-808ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-817ბ |
ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-803ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-810ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112826 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-811ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-810ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-813ბ |
ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-808ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-803ბ |
მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-803ბ |
კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-811ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-811ბ |
ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-809ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-817ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-806ბ |
პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-804ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-804ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-804ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-810ბ |
ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-809ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია შელეგია მამუკა 06-808ბ |
რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-804ბ |
--- | ||
4-12:00 | --- | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-803ბ |
ბეჭდური მედია (BECHMED07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-808ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-806ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ბეჭდური მედია (BECHMED07) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-809ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული დავითაია თეა 06-806ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112926 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-815ბ |
--- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-804ბ |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-810ბ |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია შელეგია მამუკა 06-808ბ |
--- | --- |
|
|||||||||
4-12:00 | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-810ბ |
ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-803ბ |
ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-812ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-813ბ |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | ბეჭდური მედია (BECHMED07) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-809ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ბეჭდური მედია (BECHMED07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-810ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112927 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107085 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-609ა |
|
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-613ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ 06-621ა |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-611ა |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ 06-602ა |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-613ა |
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-623ა |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-613ა |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-610ა |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-613ა |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-621ა |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107086 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-613ა |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-612ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-613ა |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-623ა |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-613ა |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-610ა |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-613ა |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-613ა |
|||||||||||||
9-17:00 | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107087 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-623ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-602ა |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-609ა |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-602ა |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-608ა |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-621ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-604ა |
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-610ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-609ა |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107088 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა 06-612ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-602ა |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-602ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-608ა |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-621ა |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-611ა |
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-610ა |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-609ა |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-609ა |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-610ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107089 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-609ა |
||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა 06-621ა |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-602ა |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-602ა |
||||||||
5-13:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-610ა |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 06-621ა |
|
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-609ა |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-610ა |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა 06-604ა |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-623ა |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-609ა |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 06-608ა |
თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-612ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-613ა |
კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-608ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-623ა |
--- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო 06-612ა |
--- | --- |
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული ბაჩიაშვილი იოსებ 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-611ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 06-608ა |
--- | --- |
2-10:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-613ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-611ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო 06-608ა |
--- | --- | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-612ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107787 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-613ა |
3-11:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-917ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-602ა |
--- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-609ა |
--- | --- |
7-15:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-621ა |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-623ა |
თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-613ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107788 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო 06-608ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-612ა |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-608ა |
--- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-609ა |
მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-613ა |
--- |
7-15:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-621ა |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-604ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-604ა |
--- | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-611ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-613ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107789 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-608ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო 06-612ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-604ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-611ა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-623ა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-610ა |
XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-604ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-612ა |
--- |
8-16:00 | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-608ა |
--- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-623ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-609ა |
--- | --- | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-609ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-604ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-611ა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-604ა |
აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-623ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-611ა |
--- | |
6-14:00 | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-602ა |
--- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-623ა |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-611ა |
--- | |
9-17:00 | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-609ა |
--- | --- | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-609ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107887 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-602ა |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-612ა |
3-11:00 | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-623ა |
--- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-621ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-621ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-608ა |
--- |
6-14:00 | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-609ა |
--- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-608ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-602ა |
--- | ||
8-16:00 | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-621ა |
--- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-608ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107888 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-610ა |
აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-602ა |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-621ა |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-621ა |
საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-608ა |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-608ა |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-611ა |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-602ა |
ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-621ა |
--- |
8-16:00 | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-621ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-621ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი 06-609ა |
--- |
3-11:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-621ა |
--- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-604ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია 06-623ა |
|
6-14:00 | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-610ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-621ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-602ა |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-611ა |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-612ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი 06-608ა |
--- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-604ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-610ა |
|
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-608ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-621ა |
--- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-604ა |
7-15:00 | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-610ა |
პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-611ა |
გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა 06-604ა |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107987 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-604ა |
--- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-604ა |
--- |
5-13:00 | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 06-613ა |
--- | --- | ||
6-14:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-611ა |
--- | |
7-15:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-611ა |
--- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი 06-604ა |
საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-611ა |
|
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-609ა |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107988 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 06-602ა |
--- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-621ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია გარაყანიძე ზურაბ 06-623ა |
|
4-12:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-611ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-611ა |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-611ა |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული გარაყანიძე ზურაბ 06-621ა |
7-15:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-611ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107989 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა 06-610ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-611ა |
--- |
2-10:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-602ა |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-613ა |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია გარაყანიძე ზურაბ 06-623ა |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-604ა |
--- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული გარაყანიძე ზურაბ 06-608ა |
--- | --- |
6-14:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-609ა |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-611ა |
--- | |
7-15:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-611ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111005 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-112ა |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ 06-112ა |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-112ა |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი 06-107ა |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ჩიკვილაძე ნატო 06-107ა |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დეკანოიძე ბუდუ 06-104ა |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-104ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-112ა |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-112ა |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ 06-112ა |
--- | ||||||||
2-10:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-112ა |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ნათაძე ირინა 06-105ა |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული.. ნათაძე ირინა 06-105ა |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ჩიკვილაძე ნატო 06-107ა |
--- | ||||||||
3-11:00 | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი 06-102ა |
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-105ა |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-112ა |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ 06-107ა |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-112ა |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია დოღონაძე სოფიო 06-102ა |
--- | --- |
2-10:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი გოგოძე ოთარ 06-105ა |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი ფაილოძე ნინო 06-706ა (კომპ.კლასი) |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-112ა |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი დოღონაძე სოფიო 06-102ა |
--- | --- |
3-11:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია გოგოძე ოთარ 06-112ა |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
--- | --- | |
4-12:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი სისვაძე ლევან 06-109ა |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე 06-112ა |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი მაისურაძე თამარ 06-135ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი გოგოძე ოთარ 06-105ა |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-112ა |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია დოღონაძე სოფიო 06-102ა |
--- | --- |
2-10:00 | კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-112ა |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი სისვაძე ლევან 06-104ა |
--- | --- |
3-11:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია გოგოძე ოთარ 06-112ა |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი მაისურაძე თამარ 06-112ა |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი ფაილოძე ნინო 06-706ა (კომპ.კლასი) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე 06-112ა |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი დოღონაძე სოფიო 06-111ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-112ა |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია დოღონაძე სოფიო 06-102ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი მაისურაძე თამარ 06-112ა |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-112ა |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი ცაცანაშვილი მარიამ 06-101ა |
--- | --- |
3-11:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია გოგოძე ოთარ 06-112ა |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი ფაილოძე ნინო 06-706ა (კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი გოგოძე ოთარ |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე 06-112ა |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი სისვაძე ლევან 06-104ა |
--- | --- |
5-13:00 | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი დოღონაძე სოფიო 06-104ა |
--- | კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-104ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111805 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 06-107ა |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- |
|
--- | --- | ||||
2-10:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) სემინარი ადეიშვილი ავთანდილი 06-115ა |
გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა 06-102ა |
--- |
|
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია გლოველი მარინა 06-105ა |
--- | ||||
3-11:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლექცია ლელაძე დავით 06-107ა |
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) სემინარი გლოველი მარინა 06-115ა |
--- | ||||||
4-12:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ 06-115ა |
--- | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-107ა |
--- | --- | ||||
5-13:00 | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
|
--- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) სემინარი დოღონაძე შოთა 06-107ა |
შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-102ა |
--- | ||||
6-14:00 | შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) სემინარი წვერავა ზაზა 06-107ა |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111806 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 06-107ა |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) სემინარი გლოველი მარინა 06-105ა |
--- | ||||
2-10:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) სემინარი ქათამაძე ნატო 06-107ა |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ 06-115ა |
--- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) სემინარი დოღონაძე შოთა 06-107ა |
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია გლოველი მარინა 06-105ა |
--- | ||||
3-11:00 |
|
--- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლექცია ლელაძე დავით 06-107ა |
გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა 06-102ა |
--- | |||||
4-12:00 | შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) სემინარი წვერავა ზაზა 06-107ა |
|
--- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-107ა |
--- | |||||
5-13:00 | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
--- | --- |
|
შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-102ა |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-104ა |
დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე 06-112ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) სემინარი აბულაძე კონსტანტინე 06-112ა |
საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-112ა |
--- | |
3-11:00 | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-105ა |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-115ა |
ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული პატარიძე მარინა 06-105ა |
--- | |
4-12:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-105ა |
--- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) სემინარი ცაცანაშვილი ქეთევან 06-115ა |
--- | ||
5-13:00 | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა 06-105ა |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) სემინარი გვარუციძე აკაკი 06-115ა |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111906 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე 06-112ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) სემინარი ცაცანაშვილი ქეთევან 06-115ა |
საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-112ა |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-105ა |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-115ა |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) სემინარი გვარუციძე აკაკი 06-112ა |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-105ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
--- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) სემინარი აბულაძე კონსტანტინე 06-102ა |
--- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა 06-112ა |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711004 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი 06-105ა |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი 06-102ა |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-107ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-112ა |
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) ლექცია ქათამაძე ნატო 06-112ა |
მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-112ა |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
|
სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-112ა |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
|
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) სემინარი ქათამაძე ნატო 06-105ა |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-112ა |
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- |
|
სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) სემინარი ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
--- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი 06-102ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი 06-102ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-102ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-112ა |
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) ლექცია ქათამაძე ნატო 06-112ა |
მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-112ა |
--- | --- |
11-19:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-105ა |
სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-112ა |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) სემინარი ბაღათურია გიორგი 06-102ა |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-112ა |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) სემინარი ქათამაძე ნატო 06-105ა |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711901 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-115ა |
|
ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია იაშვილი ირინე 06-102ა |
ორგანიზაციული მენეჯმენტი (AFGT78PS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-104ა |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- |
|
ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) სემინარი იაშვილი ირინე 06-102ა |
--- | ||||||||||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ბაღათურია გიორგი 06-115ა |
|
--- | ორგანიზაციული მენეჯმენტი (AFGT78PS) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-104ა |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) საკურსო ბაღათურია გიორგი 06-115ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) სემინარი ქოჩორაძე ოთარი 06-102ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-135ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) ლექცია კუხალაშვილი დავით 06-107ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) სემინარი კუხალაშვილი დავით 06-107ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-135ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) სემინარი ქოჩორაძე ოთარი 06-135ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) ლექცია კუხალაშვილი დავით 06-107ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ 06-135ა |
საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) სემინარი კუხალაშვილი დავით 06-112ა |
სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) სემინარი ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი 06-105ა |
Современные системы достижения эффективности государственного управления (BUA86713R1-LSP) Лекция ბაღათურია ოთარი 06-109ა |
Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი 06-105ა |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Лекция აბულაძე კონსტანტინე 06-104ა |
Современные системы достижения эффективности государственного управления (BUA86713R1-LSP) Практическая работа ბაღათურია ოთარი 06-109ა |
Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი 06-115ა |
--- | --- | --- |
13-21:00 | Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Практическая работа აბულაძე კონსტანტინე 06-104ა |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712040 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-607ბ |
გლობალური ეკონომიკა (GLOB007) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-607ბ |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
--- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-611ბ |
--- | ||||||||||||||
12-20:00 |
|
მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-611ბ |
გლობალური ეკონომიკა (GLOB007) ლექცია იაკობიძე დავით 06-614ბ |
საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია იაკობიძე დავით 06-606ბ |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-605ბ |
აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-611ბ |
საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-612ბ |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-602ბ |
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
712840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712841 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712940 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-603ბ |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-614ბ |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-605ბ |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-602ბ |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- |
|
--- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზ 0103039418 06-605ბ |
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
13-21:00 | --- | --- |
|
--- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-614ბ |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712941 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-614ბ |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი 06-617ბ |
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-605ბ |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-614ბ |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზ 0103039418 06-614ბ |
--- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-614ბ |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707085 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-608ა |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-602ა |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-623ა |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
--- |
|
--- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-609ა |
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-612ა |
--- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-623ა |
--- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-621ა |
--- | --- | --- | --- |
707086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-608ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-621ა |
გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-621ა |
პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-613ა |
--- |
10-18:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-606ბ |
საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-623ა |
--- | |||
11-19:00 | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთევანი 06-609ა |
--- | |
12-20:00 | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-621ა |
--- | --- | --- | --- |
707707070 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707887 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გივი 06-611ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-602ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-623ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-602ა |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-612ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-613ა |
ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა 06-611ა |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-610ა |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-602ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ 06-612ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-623ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ 06-602ა |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-612ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა 06-609ა |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-609ა |
თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გივი 06-613ა |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ბიზნეს ადმინისტრირება (ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (RPEDI07-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-809ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-809ა |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (RPEDI07-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-811ა |
ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-809ა |
--- | ||||||||
11-19:00 |
|
გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
--- | ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-809ა |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-809ა |
--- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-810ა |
--- | გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- |
712810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სამაგისტრო პრაქტიკა (MATR007-P) სასწავლო პრაქტიკა. გომართელი ნინო 13-სასწავლო პრაქტიკა7 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-810ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (DEUP007-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან 06-809ა |
გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-809ა |
--- | --- | ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (EPO0007-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- |
12-20:00 | --- | --- | ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (DEUP007-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-810ა |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (EPO0007-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707050A | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-923ბ |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-906ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-909ბ |
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-923ბ |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) ლექცია კარიაული დავით 06-916ა |
ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-906ბ |
--- | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-904ბ |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია 06-923ბ |
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-915ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- |
|
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია 06-912ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
707050A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-909ბ |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია 06-916ა |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-923ბ |
--- | |
11-19:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) ლექცია კარიაული დავით 06-916ა |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 06-902ბ |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია 06-923ბ |
--- | |
12-20:00 | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-915ბ |
--- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-909ბ |
--- | |
13-21:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული კარიაული დავით 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-902ბ |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707050A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-904ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-909ბ |
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-923ბ |
--- |
11-19:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) ლექცია კარიაული დავით 06-916ა |
--- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-908ბ |
--- | საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია 06-923ბ |
--- |
12-20:00 | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-915ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 06-915ბ |
--- | საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია 06-912ა |
--- | |
13-21:00 | --- | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-911ბ |
თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული კარიაული დავით 06-911ბ |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- |
707050B | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული გაბისონის ზვიადი 06-916ა |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-919ბ |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი დიანა 06-910ბ |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე 06-911ბ |
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-912ა |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-917ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-908ბ |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ 06-915ა |
|
--- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა 06-908ბ |
--- | ||||||||||||
13-21:00 |
|
--- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია გაბისონის ზვიადი 06-919ბ |
--- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- |
|
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-910ბ |
--- |
707050B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული გაბისონის ზვიადი 06-915ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-912ა |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-917ბ |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი დიანა 06-910ბ |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-911ბ |
--- | --- |
12-20:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე 06-912ა |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-923ბ |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა 06-908ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ 06-915ბ |
შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია გაბისონის ზვიადი 06-919ბ |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-910ბ |
--- |
707050B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული გაბისონის ზვიადი 06-915ბ |
--- |
11-19:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-912ა |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-917ბ |
--- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ 06-917ბ |
--- | |
12-20:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-909ბ |
--- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა 06-908ბ |
--- | |
13-21:00 | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი დიანა 06-923ბ |
შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე 06-915ა |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-917ბ |
შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია გაბისონის ზვიადი 06-919ბ |
--- | |
14-22:00 | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-910ბ |
--- |
707050C | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (KJH9512PE) ლექცია თოდუა ილონა 06-904ა |
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული საპროცესო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) პრაქტიკული თოდუა ილონა 06-904ა |
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული საპროცესო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) ლექცია თოდუა ილონა 06-908ბ |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ავთანდილი 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული ჯიქია მარიამ 06-906ბ |
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) ლექცია დემეტრაშვილი ავთანდილი 06-911ბ |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული გეგენავა დიმიტრი 04511 06-916ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (KJH9512PE) პრაქტიკული თოდუა ილონა 06-915ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 04511 06-904ბ |
|
--- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია ჯიქია მარიამ 06-904ბ |
--- |
707850A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-911ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -- (--) - .. ... |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-916ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-911ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -- (--) - .. ... |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-911ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707950A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია მინაშვილი ირაკლი 06-911ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -- (--) - .. ... |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-916ა |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან 06-908ბ |
--- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ბზიშვილი კარლო 06-908ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707950B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ბზიშვილი კარლო 06-912ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ბ |
--- | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან 06-911ბ |
--- |
12-20:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ბზიშვილი კარლო 06-904ა |
--- | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან 06-908ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707950C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ევროპული კავშირის საგადასახადო პოლიტიკა და საქართველო (POLK325LK) პრაქტიკული ჯიქია მარიამ 06-919ბ |
--- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული ჯავახიშვილი პაატა 06-902ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | ევროპული კავშირის საგადასახადო პოლიტიკა და საქართველო (POLK325LK) ლექცია ჯიქია მარიამ 06-910ბ |
--- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია ჯავახიშვილი პაატა 06-906ბ |
--- |
711075A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი გიგაური ნუნუ 06-714ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი კურატაშვილი ანზორი 06-716ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი 06-716ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-711ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-716ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
13-21:00 | --- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი გიგაური ნუნუ 06-714ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი 06-715ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-711ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-715ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი კურატაშვილი ანზორი 06-703ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-715ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი ბარათაშვილი ევგენი 06-714ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-711ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი 06-714ბ |
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი გიგაური ნუნუ 06-715ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი კატუკია ვალერი 06-716ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი 06-715ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი კურატაშვილი ანზორი 06-701ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-715ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
--- |
13-21:00 | --- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი როხვაძე მაია 06-711ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-135ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი სახოკია გიორგი 06-714ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-705ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი ღურწკაია თათია 06-711ბ |
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-702ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ბაქანიძე მაგდა 06-711ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-713ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი როხვაძე მაია 06-711ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-135ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი სახოკია გიორგი 06-714ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-705ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი ღურწკაია თათია 06-711ბ |
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-702ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ბაქანიძე მაგდა 06-711ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-713ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი როხვაძე მაია 06-711ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-135ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი სახოკია გიორგი 06-714ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-705ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი ღურწკაია თათია 06-711ბ |
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-702ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ბაქანიძე მაგდა 06-711ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-713ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-135ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი ბერიკაშვილი ლია 06-711ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი ღურწკაია თათია 06-702ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-702ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი 06-716ბ |
--- |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა 06-713ბ |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ბაქანიძე მაგდა 06-716ბ |
--- |
13-21:00 | --- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) ლექცია აბრალავა თინათინ 06-710ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი აბრალავა თინათინ 06-710ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ 06-709ბ |
საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი ზავრაშვილი ნინო 06-716ბ |
ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი აბრალავა ანზორი 06-710ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია აბრალავა ანზორი 06-702ბ |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია მენაბდე თამარ 06-304ბ |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | --- | --- |
13-21:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-702ბ |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-305ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი აბრალავა თინათინ 06-710ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) ლექცია აბრალავა თინათინ 06-710ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი ოთინაშვილი რამაზი 06-710ბ |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-305ბ |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ 06-703ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია აბრალავა ანზორი 06-702ბ |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია მენაბდე თამარ 06-304ბ |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი ზავრაშვილი ნინო 06-715ბ |
--- |
13-21:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) ლექცია აბრალავა თინათინ 06-710ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი ქუქჩიშვილი თეონა 06-709ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი ქუქჩიშვილი თეონა 06-709ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი ზავრაშვილი ნინო 06-715ბ |
--- |
11-19:00 | --- | ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-306ბ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია აბრალავა ანზორი 06-702ბ |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია მენაბდე თამარ 06-304ბ |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი კატუკია ანა 06-714ბ |
--- |
13-21:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკოლოგია (RISBP07–LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა 06-104ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-104ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი 06-104ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) სემინარი ჭიკაძე გელა 06-109ა |
საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) სემინარი შენგელია ნათია 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ 06-711ბ |
რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-101ა |
--- | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ 06-709ბ |
--- | --- | ბუნების გამოყენების ეკონომიკურ-ეკოლოგიური პოლიტიკა (BGE254EP) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-702ბ |
--- |
11-19:00 | ტურიზმის პოლიტიკა (BUA41513G1-LSP) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-703ბ |
--- | ტურისტულ-საკურორტო მოდელები (TUR568PS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-701ბ |
ბუნების გამოყენების ეკონომიკურ-ეკოლოგიური პოლიტიკა (BGE254EP) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი 06-702ბ |
--- | |
12-20:00 | ტურიზმის პოლიტიკა (BUA41513G1-LSP) სემინარი ბარკალაია ბესიკი 06-703ბ |
ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსების შეფასება და ტრანსფორმაცია (BUA41413G1-LSP) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-710ბ |
--- | ტურისტულ-საკურორტო მოდელები (TUR568PS) სემინარი ბარკალაია ბესიკი 06-701ბ |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- |
13-21:00 | ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსების შეფასება და ტრანსფორმაცია (BUA41413G1-LSP) სემინარი ფირანიშვილი მაკა 06-710ბ |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-101ა |
სერვის მენეჯმენტი (BUA33613G1-LS) ლექცია იაშვილი გენადი 06-101ა |
სერვის მენეჯმენტი (BUA33613G1-LS) სემინარი იაშვილი გენადი 06-101ა |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ 06-701ბ |
--- |
11-19:00 | --- | დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ 06-101ა |
ბიზნესის უსაფრთხოება (BIZUSA07) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-101ა |
გაყიდვების მენეჯმენტი მცირე დასაშუალო ბიზნესში (GYMJ456DB) ლექცია წვერავა ზაზა 06-101ა |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ბიზნესის უსაფრთხოება (BIZUSA07) სემინარი ოთინაშვილი რამაზი 06-101ა |
გაყიდვების მენეჯმენტი მცირე დასაშუალო ბიზნესში (GYMJ456DB) სემინარი წვერავა ზაზა 06-101ა |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
--- | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
ბიზნესის მართვაში ხელოვნური ინტელექტის მეთოდების გამოყენება (BIZMARTGA07) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ 06-701ბ |
--- |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) სემინარი ჭიკაძე გელა 06-109ა |
--- | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-109ა |
ბიზნესის მართვაში ხელოვნური ინტელექტის მეთოდების გამოყენება (BIZMARTGA07) ლაბორატორიული ჭიკაძე გელა 06-109ა |
--- | |
12-20:00 | IT-პროექტის მენეჯმენტი (KJGJK) პრაქტიკული კიკნაძე მზია 06-109ა |
--- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალური განაწილება და ლოგისტიკა მიწოდების ჯაჭვში (GHDL741PS) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი 06-709ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი 06-709ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) სემინარი მაჭარაშვილი თამარი 06-709ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) სემინარი ჭიკაძე გელა 06-109ა |
ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) სემინარი კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | გლობალური განაწილება და ლოგისტიკა მიწოდების ჯაჭვში (GHDL741PS) სემინარი მაჭარაშვილი თამარი 06-105ა |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ 06-709ბ |
--- | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909z-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული. ცხოვრებაშვილი ნადია 01-696 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული ცხოვრებაშვილი ნადია 01-696 (მოდულური) |
--- | საზეინკლო საქმის საფუძვლები (0125486) პრაქტიკული ხმიადაშვილი ჯემალ 01-582 (მოდულური) |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული. ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
|
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712035 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (ZVELARKA) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-814ბ(ქარ) |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (SAQAXALI) ლექცია მესხია მარინე 06-812ბ |
--- | საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (SAQAXALI) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-812ბ |
ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (ZVELARKA) ლექცია მესხია მარინე 06-812ბ |
--- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-814ბ(ქარ) |
--- | მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლაბორატორიული ინანიშვილი გივი 06-814ბ(ქარ) |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | არქეოლოგიური არტეფაქტები (ARQEEF) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი 06-814ბ(ქარ) |
--- | არქეოლოგიური არტეფაქტები (ARQEEF) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-814ბ(ქარ) |
--- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
712835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექსტის რეფერირება და თარგმანი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711055 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკოლოგია (RISBP07–LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა 06-105ა |
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BIZKVLE01) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-105ა |
||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BIZKVLE01) სემინარი ვანიშვილი მერაბი 06-105ა |
||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ბაქანიძე მაგდა 06-713ბ |
|
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი 06-105ა |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | ||||||||||
11-19:00 | რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-131 |
ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-105ა |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) სემინარი ბებიაშვილი ნატო 08-204 |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია 06-713ბ |
საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) სემინარი ჩხეიძე მაია 06-716ბ |
|
--- | |||||||||||
13-21:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711955 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (FSTR454PS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131 |
--- | საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) ლექცია ცაავა გიორგი 06-105ა |
საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-112ა |
--- |
11-19:00 | ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (FSTR454PS) სემინარი მოსიაშვილი ვალერი 06-131 |
კომერციული ბანკის საქმისნობის ფინანსური ანალიზი (KBSF444PS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ 06-112ა |
საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა 06-131 |
საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გლოველი ციალა 06-112ა |
--- |
12-20:00 | კომერციული ბანკის საქმისნობის ფინანსური ანალიზი (KBSF444PS) სემინარი ასათიანი ვლადიმერ 06-112ა |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Методы исследований (BUA86313R1-LS) Лекция ბაღათურია გიორგი 06-111ა |
--- | Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Лекция რევაზიშვილი თამარი 06-111ა |
Бизнес-коммуникация (английский язык) (LEH17113R2-P) Практическая работа მებუკე თამარი 06-104ა |
Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Лекция დოღონაძე შოთა 06-111ა |
--- |
11-19:00 | Методы исследований (BUA86313R1-LS) Практическая работа ბაღათურია გიორგი 06-111ა |
Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი 06-111ა |
Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Практическая работа რევაზიშვილი თამარი 06-111ა |
Актуальные проблемы госуправления (SJHZD015) Лекция დოღონაძე შოთა 06-111ა |
--- | |
12-20:00 | --- | Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი 06-111ა |
Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Практическая работа დოღონაძე სოფიო 06-111ა |
Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი 06-111ა |
--- | |
13-21:00 | --- | Актуальные проблемы госуправления (SJHZD015) Практическая работа დოღონაძე სოფიო 06-111ა |
--- | Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი 06-111ა |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა საერთაშორისო ურიერთობები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა სამართალი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საერთაშორისო მარკეტინგი (IMR0007-LS) ლექცია იაშვილი ირინე 06-102ა |
საქმიანი ენა (BSL0007-P ) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-102ა |
ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია შენგელია ნათია 06-102ა |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია იაშვილი თინათინ 06-107ა |
ბიზნეს სტატისტიკა (MAS20913E1-LSP) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
--- |
11-19:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი იაშვილი თინათინ 06-107ა |
--- | ||||
12-20:00 | საერთაშორისო მარკეტინგი (IMR0007-LS) სემინარი იაშვილი ირინე 06-102ა |
ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი შენგელია ნათია 06-701ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) საკურსო იაშვილი თინათინ 06-107ა |
ბიზნეს სტატისტიკა (MAS20913E1-LSP) სემინარი ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712060 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-605ბ |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-603ბ |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | სოციალური კვლევის მეთოდები (KJU654POL) პრაქტიკული შონია მურადი 06-614ბ |
აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-614ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-617ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-612ბ |
აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-606ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-617ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-607ბ |
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შოშიტაიშვილი ნინო 06-617ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 |
|
სოციალური კვლევის მეთოდები (KJU654POL) ლექცია შონია მურადი 06-612ბ |
--- | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შოშიტაიშვილი ნინო 06-617ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
712860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712861 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან 06-617ბ |
--- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან 06-617ბ |
--- | --- | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-617ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | პიარ ღონისძიებების დაგეგმვისა და მართვის პრაქტიკა (PLOK965RE) სასწავლო პრაქტიკა. ზირაქაშვილი გიორგი 13-სასწავლო პრაქტიკა3 |
ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-617ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან 06-617ბ |
--- | --- | --- | პიარ ღონისძიებების დაგეგმვისა და მართვის პრაქტიკა (PLOK965RE) სასწავლო პრაქტიკა. აფხაიძე თინათინ 13-სასწავლო პრაქტიკა6 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან 06-617ბ |
--- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-617ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-617ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712962 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712025 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-810ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-815ბ |
--- | მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო 06-813ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 |
|
--- | პროფესიული ტექსტის სტრუქტურა და ტიპოლოგია (PROFSTT07) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-808ბ |
მასკომუნიკაციის კვლევები-1 (RES0107-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-815ბ |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-812ბ |
მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო 06-809ბ |
მასკომუნიკაციის კვლევები-1 (RES0107-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-817ბ |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | პროფესიული ტექსტის სტრუქტურა და ტიპოლოგია (PROFSTT07) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-804ბ |
პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-809ბ |
--- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-809ბ |
--- | --- |
712825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-804ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | გლობალიზაცია და ეროვნული თავისთავადობა (GLONA07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-806ბ |
საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი 06-806ბ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | გლობალიზაცია და ეროვნული თავისთავადობა (GLONA07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-817ბ |
--- | ჟურნალისტიკის შემოქმედების ფსიქოლოგიური კვლევები (SHEFSK07) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-803ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | ჟურნალისტიკის შემოქმედების ფსიქოლოგიური კვლევები (SHEFSK07) ლექცია პაპასკირი ვაჟა 06-810ბ |
--- | --- |
912825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912850 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912851 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912950 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) პრაქტიკული ქეცბაია კახა 06-611ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) ლექცია ქეცბაია კახა 06-614ბ |
--- | --- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) ლექცია კოპალიანი კახი 06-813ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) პრაქტიკული კოპალიანი კახი 06-817ბ |
--- | --- |
907085 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია კვესელავა იგორ 06-611ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907785ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907885ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907985ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | გლობალიზაციის პროცესი (GLPRO007-L) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-810ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ფინანსები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912940 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი 06-814ბ(ქარ) |
გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- |
911905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-815ბ |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-817ბ |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-814ბ(ქარ) |
3-11:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-817ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-816ბ(ქარ) |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-812ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-811ა |
|
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-809ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-817ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-808ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-809ბ |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-811ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-817ბ |
--- |
2-10:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-816ბ(ქარ) |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-816ბ(ქარ) |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-809ა |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-809ბ |
--- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-814ბ(ქარ) |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-817ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-811ა |
|
8-16:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-808ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412026 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-803ბ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-810ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-804ბ |
--- |
2-10:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-815ბ |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-808ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-816ბ(ქარ) |
--- | |
4-12:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-811ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-815ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-810ბ |
--- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-808ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-813ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412027 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-817ბ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-806ბ |
|
3-11:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-808ბ |
--- | --- | |||
4-12:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-810ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-816ბ(ქარ) |
|
5-13:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-812ბ |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-809ბ |
||
7-15:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-806ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-803ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-810ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412028 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-811ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-812ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-812ბ |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-806ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-803ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-809ა |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-808ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-809ბ |
6-14:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-804ბ |
|||
7-15:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-811ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412029 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-812ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-816ბ(ქარ) |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-804ბ |
--- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-803ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-806ბ |
5-13:00 | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-809ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-810ბ |
|||
6-14:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-810ბ |
--- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-808ბ |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-811ბ |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-813ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-803ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412030 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-812ბ |
--- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-806ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-815ბ |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-806ბ |
|
5-13:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-806ბ |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-810ბ |
--- | |
6-14:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-804ბ |
--- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-813ბ |
||
7-15:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-810ბ |
--- | ||
8-16:00 | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-813ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412031 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-804ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-803ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-808ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-817ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-808ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-812ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-808ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-811ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-811ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-811ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412032 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-809ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-812ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-804ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-811ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-804ბ |
--- | --- |
5-13:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-813ბ |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-804ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-803ბ |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ანთელავა ლილი 06-817ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-811ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412033 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-804ბ |
--- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-804ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-808ბ |
||
4-12:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-814ბ(ქარ) |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ანთელავა ლილი 06-809ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-806ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-811ბ |
--- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-813ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-804ბ |
|
7-15:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-809ბ |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412034 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ანთელავა ლილი 06-817ბ |
|
3-11:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-809ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-813ბ |
--- |
4-12:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-815ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-817ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-810ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412035 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-803ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-811ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ანთელავა ლილი 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-809ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-808ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412036 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-817ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-804ბ |
--- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ანთელავა ლილი 06-804ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-813ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-815ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-815ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412037 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-811ბ |
--- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-813ბ |
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-815ბ |
--- | ||
4-12:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-810ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია შალაშვილი ირმა 06-815ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-815ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული შალაშვილი ირმა 06-809ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412038 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-809ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-811ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-813ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-806ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-812ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია შალაშვილი ირმა 06-806ბ |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-817ბ |
|
7-15:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული შალაშვილი ირმა 06-813ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412039 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-810ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-815ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412926 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412927 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412928 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412929 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412930 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412933 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412934 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412938 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108066 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-504ა |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-503ა |
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 06-410ბ |
--- |
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია მესხია მარინა 04-318 |
||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-416ბ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108067 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-504ა |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-503ა |
--- | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
|||||||||
4-12:00 | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
|||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 06-410ბ |
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია მესხია მარინა 04-318 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-503ა |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108766 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) ლექცია ღურწკაია ზვიად 09-307 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | რობოტოტექნიკური მოწყობილობები (JDKLS) ლექცია ჯოხაძე პაატა 06-310ბ |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 09-309 |
ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
|
სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 09-208 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-318 |
--- | |||||||||||
8-16:00 |
|
სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108767 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ბიოინფორმატიკა MATLAB გარემოში (BMAT108) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- | ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (SAMSI08) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
--- | ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
--- | სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
||||||||||||
6-14:00 |
|
დისტანციური სამედიცინო სისტემები (JKFJHJ) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-316 |
ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-316 |
სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-316 |
სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (SAMSI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-316 |
|||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) პრაქტიკული კუცია ირმა 06-317ბ |
|
|
|
||||||||||||
9-17:00 | დისტანციური სამედიცინო სისტემები (JKFJHJ) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) ლექცია კუცია ირმა 06-317ბ |
|
--- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108866 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
|
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია ჩიხრაძე მიხეილ 04-220 |
--- | ბიოსტატისტიკა (BIOST06) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
|
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული ჩიხრაძე მიხეილ 04-220 |
|
ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
|
ბიოსტატისტიკა (BIOST06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108867 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული ჩიხრაძე მიხეილ 04-222 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია ჩიხრაძე მიხეილ 04-220 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ბიოსტატისტიკა (BIOST06) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
|
ბიოსტატისტიკა (BIOST06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
--- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108966 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-506ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- |
|
ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-505ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 06-401ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 09-307 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108967 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-503ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||
3-11:00 | ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- |
|
ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
|
ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 09-307 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-505ბ |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 06-401ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საინჟინრო ფიზიკა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საინჟინრო ფიზიკა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108039 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა 06-504ბ |
--- | --- | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция სამსონაძე გურამ 06-503ა |
2-10:00 | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа სამსონაძე გურამ 06-401ა |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი 06-410ბ |
||
4-12:00 | --- | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი 06-502ბ |
--- | --- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 09-213 |
5-13:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბერაია ნინო 06-302ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ხუციშვილი ოლღა 09-204 |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული ბერაია ნინო 09-204 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108739 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ 09-406 |
--- |
|
განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ყავლაშვილი ნუგზარ 06-404ა |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (JDDFLFG) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | |||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-503ა |
--- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ბენაშვილი ალექსანდრე 06-314დ |
||||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია გაბაშვილი თამარ 09-213 |
ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლაბორატორიული კვარაცხელია ვახტანგ 06-505ბ |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108839 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) პრაქტიკული ქარცივაძე დავითი 06-401ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ 06-310ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-312ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-503ა |
Физика 4.2 (DGHK) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-321დ |
--- | --- | ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია გაბაშვილი თამარ 09-213 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლაბორატორიული კვარაცხელია ვახტანგ 06-505ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108939 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბერაია ნინო 06-302ბ |
--- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | Элементы дискретной математики (GDGDA) Практическая работа კირთაძე ალექსი 06-406ბ |
--- | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- | |||||||||||||
9-17:00 |
|
Элементы дискретной математики (GDGDA) Лекция კირთაძე ალექსი 06-502ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მართვის სისტემების,ავტომატიზაცია და ტესტ-ინჟინერინგი(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა გამოთვლითი მათემატიკა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108010 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-410ბ |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 06-210დ |
--- |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-408ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-506ა |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-406ბ |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108020 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლექცია დავითაშვილი ირმა 06-312ბ |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-408ბ |
|
--- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-504ა |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია 06-408ბ |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-310ბ |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-506ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ხარისხის კონტროლის მეთოები და ინსტრუმენტები (HDH) ლაბორატორიული მენაბდე თამარ 06-305ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 06-210დ |
ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-302ბ |
--- | |
3-11:00 | ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაცია-პრაქტიკა (FSDKGJ) სასწავლო პრაქტიკა. აბელაშვილი ნოდარ 13-საწაროო პრაქტიკა3 |
--- | ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) ლექცია მენაბდე თამარ 06-302ბ |
საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლაბორატორიული ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-210დ |
--- | |
4-12:00 | --- | საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-304ბ |
გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები (EET62708G2-LB) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ 06-220დ |
--- | ||
5-13:00 | სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-304ბ |
ძალური ელექტრონიკა და ინტელექტუალური (ВGH) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-305ბ |
გამოყენებითი მეტროლოგია (FGHDHFH) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-304ბ |
--- | ||
6-14:00 | საექსპერტიზო საზომი ტექნიკის გამოყენება-პრაქტიკა (DVXFCXDCF) სასწავლო პრაქტიკა. ფადიურაშვილი ვლადიმერ 13-საწაროო პრაქტიკა2 |
ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-306ბ |
ძალური ელექტრონიკა და ინტელექტუალური (ВGH) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ 06-220დ |
გამოყენებითი მეტროლოგია (FGHDHFH) პრაქტიკული ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-304ბ |
--- | |
7-15:00 | სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) ლექცია ბალიაშვილი მედეა 06-306ბ |
გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები (EET62708G2-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-304ბ |
--- | |||
8-16:00 | ხარისხის კონტროლის მეთოები და ინსტრუმენტები (HDH) ლექცია მენაბდე თამარ 06-304ბ |
--- | --- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) პრაქტიკული ერემეიშვილი ნაზიბროლა 06-302ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-302ბ |
|
9-17:00 | --- | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული ჩხეიძე ირინა 06-304ბ |
ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) სასწავლო პრაქტიკა. ერემეიშვილი ნაზიბროლა 13-საწაროო პრაქტიკა5 |
--- | სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა 06-220დ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108720 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლექცია კოტრიკაძე ომარ 06-310ბ |
--- | --- |
2-10:00 | სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული კოტრიკაძე ქეთევან 09-316 |
--- | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული გრიგალაშვილი ჯემალი 06-217ბ |
შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) საკურსო კოტრიკაძე ქეთევან 06-206ბ |
--- | --- |
3-11:00 | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-312ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-219 ბ |
შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) ლაბორატორიული კოტრიკაძე ქეთევან 06-206ბ |
სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
--- | --- |
4-12:00 | ავტომატური მართვის სისტემები (AMS08) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-312ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ავტომატური მართვის სისტემები (AMS08) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-312ბ |
შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლაბორატორიული კოტრიკაძე ომარ 06-209ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-310ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108810 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-304ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-306ბ |
სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) ლექცია მენაბდე თამარ 06-302ბ |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 06-304ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული ჩხეიძე ირინა 06-302ბ |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-302ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-304ბ |
დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PRLOGKPR05) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-220დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108811 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 06-210დ |
|
--- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-304ბ |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-306ბ |
სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- | სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა 06-210დ |
|||||||||
7-15:00 | --- | სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი იოსებ 06-220დ |
აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) ლექცია მენაბდე თამარ 06-302ბ |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 06-304ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული ჩხეიძე ირინა 06-302ბ |
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა 06-220დ |
||||||||
8-16:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-302ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-304ბ |
დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 06-210დ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PRLOGKPR05) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-210დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108820 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-317ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
|
სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-312ბ |
|
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-215ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | მონაცემთა მოდელირების საფუძვლები (WDSFYXHK) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-204ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-215ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია დავითაშვილი ირმა 06-312ბ |
რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-312ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108910 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი 06-502ა |
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 06-408ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლაბორატორიული კიკნაძე ნატო 03-216 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ენაზე 1 (FGFBB) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-306ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-306ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108920 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-317ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია კოტრიკაძე ომარ 06-312ბ |
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი 06-408ბ |
|
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-312 |
ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-306ბ |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ბ |
--- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-312 |
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია კუცია ირმა 06-317ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-412ბ |
|
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108068 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი ზოგად და ორგანულ ქიმიაში (SHZOQ04) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-520 |
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა A (SHD) ლექცია ბჟალავა თამარ 04-325 |
--- | --- | შესავალი ზოგად და ორგანულ ქიმიაში (SHZOQ04) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ჟუჟუნა 02-501 |
4-12:00 | Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | ფიზიკა A (SHD) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ 04-325 |
--- | --- | |
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Practical Work გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | |
6-14:00 | Electrophysiology (ELPHSE8) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-309 |
Electrophysiology (ELPHSE8) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ 09-307 |
--- | --- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Lecture ნატროშვილი დავით 06-504ა |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | Programming In Visual Studio (ICT19208E1-B) Laboratory ღურწკაია ზვიად 09-208 |
--- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Practical Work ნატროშვილი დავით 06-504ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Team Project (GHHJK) Course paper გოცირიძე ირინა 04-312 |
Clinical Diagnostic Laboratory Devices (FDGK) Practical Work გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | Clinical Diagnostic Laboratory Devices (FDGK) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | Team Project (GHHJK) Course paper გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Hospital Administration and management (SDGDFV) Practical Work ლაზარაშვილი ლევან 04-318 |
--- | ||
7-15:00 | Biomedical signal and image processing (DFFHFH) Practical Work კერვალიშვილი პაატა 04-401 |
Mobile Health Systems (SDGFG) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | Mobile Health Systems (SDGFG) Practical Work გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | Biomedical signal and image processing (DFFHFH) Lecture კერვალიშვილი პაატა 04-401 |
Hospital Administration and management (SDGDFV) Lecture ლაზარაშვილი ლევან 04-318 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108868 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Basics of Medical Electronics (RDFSDGFXZX) Lecture შენ ვანგ 09-206 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Basics of Medical Electronics (RDFSDGFXZX) Practical Work შენ ვანგ 09-206 |
Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-206 |
--- | Materials for Medical Devices (MTRMDE8) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ 09-206 |
--- | --- |
5-13:00 | Bioinformatics in Matlab (ICT11208G1-LB) Laboratory ღურწკაია ზვიად 09-206 |
--- | Modeling in Electronic Workbench (HJSDFKL) Laboratory თალებიფარი თოჰიდ 09-206 |
--- | --- | |
6-14:00 | Modeling in Electronic Workbench (HJSDFKL) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ 09-208 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | Bioinformatics in Matlab (ICT11208G1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-208 |
--- | Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Laboratory ღურწკაია ზვიად 09-206 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | Materials for Medical Devices (MTRMDE8) Lecture თალებიფარი თოჰიდ 09-206 |
--- | --- | Fundamentals of probability theory (DFHHDF) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-408ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Fundamentals of probability theory (DFHHDF) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108968 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Engineering mathematics-3 (SDGG) Lecture ნატროშვილი დავით 06-502ა |
Biomedical Measurements (GSAFHKL) Laboratory შენ ვანგ 09-208 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Practical Work შენ ვანგ 09-206 |
Physics C (PHS50908E1-LB) Laboratory კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | Biomedical Instrumentation (SFEDDGESDF) Practical Work გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- |
4-12:00 | Physics C (PHS50908E1-LB) Lecture კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | Engineering mathematics-3 (SDGG) Practical Work ნატროშვილი დავით 06-506ა |
||
5-13:00 | Biomedical Instrumentation (SFEDDGESDF) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Laboratory შენ ვანგ 09-206 |
--- | --- | Biomedical Measurements (GSAFHKL) Lecture შენ ვანგ 09-208 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Laboratory შენ ვანგ 09-206 |
--- | --- |
9-17:00 | Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Lecture შენ ვანგ 09-206 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108000 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-503ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 06-507ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ცისკარიშვილი ნინო 09-201 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-412ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-410ბ |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-413ბ |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108030 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-404ა |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-506ა |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108031 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა 06-507ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-404ა |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-503ა |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108032 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-312დ |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-501ა |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა 06-413ბ |
|||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-404ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108038 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა 06-406ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-312დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-408ბ |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-404ა |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108040 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-412ბ |
--- | --- |
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული პაპიაშვილი რუსუდანი 06-324დ |
|
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-410ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108041 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 06-406ბ |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
|||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული პაპიაშვილი რუსუდანი 06-322დ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-406ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-410ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108042 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-408ბ |
|
||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
|||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-502ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ნინო 06-324დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108043 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-412ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ნინო 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-504ბ |
|
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108050 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-410ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-504ბ |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108051 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-408ბ |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
--- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა 06-414ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-504ბ |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108052 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-413ბ |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა 06-412ბ |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-504ბ |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა 06-207ა |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108053 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა 06-414ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-504ა |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-504ბ |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა 06-207ა |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო 06-226დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108058 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Introduction in Information Technologies (IIT01E8) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-308ბ |
ინგლისური ენა ბ2+1 (KJUH35PO) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-501ა |
--- | --- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Лекция ნატროშვილი დავით 06-504ბ |
2-10:00 | --- | Introduction in Information Technologies (IIT01E8) Laboratory ყაჭიაშვილი ქართლოს 09-204 |
--- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Практическая работа ნატროშვილი დავით 06-504ბ |
||
3-11:00 | General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Lecture კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | Fundamentals of Computer Architeqture and Organization (HGJLG) Practical Work როდონაია ირაკლი 06-309ბ |
|||
4-12:00 | Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Laboratory ანდღულაძე მედეა 09-205 |
--- | General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Laboratory კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Fundamentals of Computer Architeqture and Organization (HGJLG) Lecture როდონაია ირაკლი 06-308ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Practical Work ანდღულაძე მედეა 06-308ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Lecture ანდღულაძე მედეა 06-308ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108060 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-504ა |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ჩხაიძე მარიამ 06-507ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჩხაიძე მარიამ 06-507ა |
|
|
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-412ბ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-413ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ჩხაიძე მარიამ 06-507ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108081 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 06-504ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-504ა |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-504ა |
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-507ბ |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ცისკარიშვილი ნინო 09-201 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108082 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ცისკარიშვილი ნინო 09-201 |
--- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 06-416ბ |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-504ა |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-504ბ |
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-507ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-501ა |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108083 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ცისკარიშვილი ნინო 09-212 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-502ა |
|
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-507ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 06-414ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108084 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 06-502ა |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-502ბ |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ცისკარიშვილი ნინო 09-212 |
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-503ა |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-507ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან 06-408ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა ტარიელაძე ვაჟა 13-გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი |
--- | --- | |
6-14:00 | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება პითონზე (ICT36708G1-LP) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-504ბ |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია გაბელაია აკაკი |
--- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება პითონზე (ICT36708G1-LP) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა 06-505ბ |
8-16:00 | --- | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-504ა |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-503ა |
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-504ა |
--- | კრიპტოსისტემები ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (ICT31608G3-LP) ლექცია ინასარიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
--- |
10-18:00 | --- | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) საკურსო მაგრაქველიძე დალი 06-505ბ |
--- | კრიპტოსისტემები ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (ICT31608G3-LP) პრაქტიკული ინასარიძე ნიკოლოზ 06-502ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108730 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო კირცხალია გიორგი 09-403 |
--- | ||||||||||
3-11:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა 09-406 |
|
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული 09-213 |
|
--- | ||||||||||
4-12:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-404ა |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-312დ |
--- |
|
--- | |||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი 06-413ბ |
--- |
|
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 09-314 |
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
|
|||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-404ა |
|
|||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108731 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი 06-507ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო კირცხალია გიორგი 09-401 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- | --- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული 09-213 |
|
|||||||||||
5-13:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-404ა |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-312დ |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული გოდერძიშვილი გელა 09-406 |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 09-314 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-404ა |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
|
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108732 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული საცერაძე დავითი 09-401 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-412ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია რუსიძე რუსლან 06-404ა |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-312დ |
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან 09-314 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- |
|
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა 09-213 |
|
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-404ა |
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო კირცხალია გიორგი 09-401 |
|||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108733 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან 06-502ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ 13-"მართვის სისტემების ინსტიტუტი" |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ტიტვინიძე ალინა 06-404ა |
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო არაბული ნანი 06-312დ |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-404ა |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-404ა |
ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-416ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-404ა |
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა 09-213 |
|||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108734 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 |
|
--- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ 13-"მართვის სისტემების ინსტიტუტი" |
|
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა 09-213 |
||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან 06-416ბ |
||||||||||
4-12:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ტიტვინიძე ალინა 06-404ა |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-404ა |
--- | ||||||||||
5-13:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო არაბული ნანი 06-312დ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-404ა |
--- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-406ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108736 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო არაბული ნანი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ტიტვინიძე ალინა 06-404ა |
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-404ა |
ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-412ბ |
--- | |||||||||||
5-13:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-404ა |
|
--- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა 09-404 |
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა 09-213 |
|||||||||||
6-14:00 |
|
|
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-404ა |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან 06-505ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-404ა |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ცერცვაძე მაკა 09-314 |
--- | ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან 06-416ბ |
|||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-404ა |
--- | ||||||||||||||
6-14:00 | სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო იაშვილი ლაშა 06-205ბ |
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-404ა |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-401ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738-1 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-504ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||
3-11:00 | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-404ა |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ცერცვაძე მაკა 09-316 |
ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-401ა |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-404ა |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-404ა |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო ჯიქიძე ლევანი 06-315დ |
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-505ბ |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-322დ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-322დ |
--- | |
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-118დ |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ლომინაძე თამარ 13-საწაროო პრაქტიკა2 |
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-122დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო თევდორაძე მედეა 06-322დ |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გიაშვილი ია 09-203 |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული ბაჯიაშვილი ანასტასია 09-203 |
||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო სალთხუციშვილი მაია 06-324დ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. ასათიანი თამარ 13-საწაროო პრაქტიკა3 |
--- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-116დ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-505ბ |
ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გიაშვილი ია 09-203 |
ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
|
4-12:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-322დ |
|||
5-13:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-322დ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული ასათიანი თამარ 09-205 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108742 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საწარმო პრაქტიკა (PRAF105) სასწავლო პრაქტიკა. ლოლაშვილი ნინო 09-203 |
|
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-324დ |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო გიაშვილი ია 06-322დ |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-410ბ |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია რუხაძე თამთა 06-324დ |
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-322დ |
--- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-122დ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო სალთხუციშვილი მაია 06-322დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული ასათიანი თამარ 09-203 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გიაშვილი ია 09-203 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-410ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-324დ |
--- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-112დ |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია რუხაძე თამთა 06-324დ |
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
|
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია 06-118დ |
საწარმო პრაქტიკა (PRAF105) სასწავლო პრაქტიკა. ლოლაშვილი ნინო 09-203 |
დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-322დ |
დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა 06-122დ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108750 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-416ბ |
--- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შონია ლუკა 13-საწაროო პრაქტიკა2 |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) ლექცია თოფურია ნინო 06-230დ |
პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
|||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ 06-230დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ 06-205ა |
||||||||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108751 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-406ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ 06-205ა |
||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) ლექცია თოფურია ნინო 06-230დ |
პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-207ა |
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ 06-230დ |
|||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | --- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | |||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. მაისურაძე გიორგი 13-საწაროო პრაქტიკა2 |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108752 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-414ბ |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ნაცვლიშვილი იოსებ 13-საწარმოო პრაქტიკა |
|
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-230დ |
--- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ 06-230დ |
|||||||||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ 06-206ა |
--- |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი 06-205ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108753 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ნაცვლიშვილი იოსებ 13-საწარმოო პრაქტიკა |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ 06-206ა |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-230დ |
|
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ 06-230დ |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-416ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი 06-205ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 06-414ბ |
--- | ღრმა სწავლება (RGRGG) ლაბორატორიული ბარნოვი სოფიო 06-509ა |
--- | --- |
2-10:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან 06-408ბ |
ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი 06-414ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | --- | ||
4-12:00 | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | რობოტიქსი (HJKJK) ლექცია ჯოხაძე პაატა 06-317ბ |
ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (GTYUI45) პრაქტიკული ჩხაიძე მარიამ 06-509ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | რობოტიქსი (HJKJK) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
--- | რობოტიქსი (HJKJK) პრაქტიკული ჯოხაძე პაატა 06-310ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ღრმა სწავლება (RGRGG) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-312ბ |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. თავდიშვილი ოთარ 13-საწარმოო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ღრმა სწავლება (RGRGG) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო 06-206ბ |
--- | --- | ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (GTYUI45) ლექცია ჩხაიძე მარიამ 06-507ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108781 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-305ბ |
დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-501ა |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-408ბ |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა ვარძიაშვილი ნინო 13-ცენტრი"ერთად" |
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო კურცხალია ელგუჯა 06-501ა |
|
--- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა 06-503ა |
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. კურცხალია ელგუჯა 13-ცენტრი"ერთად" |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-503ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108782 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-305ბ |
|
დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-501ა |
--- | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო კურცხალია ელგუჯა 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-408ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ბრელიძე მარინე 09-206 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა 06-503ა |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-503ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108783 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-501ა |
--- |
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-305ბ |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო კურცხალია ელგუჯა 06-503ა |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-408ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. კურცხალია ელგუჯა 13-ცენტრი"ერთად" |
--- |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა 06-503ა |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-503ა |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108784 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
|
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-501ა |
|
--- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-408ბ |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო კურცხალია ელგუჯა 06-503ა |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ახობაძე მერაბ 13-ცენტრი"ერთად" |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- |
|
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-305ბ |
||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა 06-503ა |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-503ა |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108800 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული გულუა დავით 06-401ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-406ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული ინასარიძე ნიკოლოზ 06-505ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-501ა |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-502ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული გულუა დავით 06-504ბ |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-505ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია გულუა დავით 06-506ა |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ინასარიძე ნიკოლოზ 06-504ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია გულუა დავით 06-501ა |
--- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-504ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა 06-503ა |
|
10-18:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108830 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-506ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-312ბ |
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-312ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ 06-312ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-410ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108831 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ 06-310ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-312ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-312ბ |
|
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-406ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-416ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108832 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-501ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-404ა |
||||||||
5-13:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ 06-312ბ |
--- |
|
--- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ 06-312ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-414ბ |
--- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108833 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-401ა |
||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-410ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-404ა |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-310ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108834 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-413ბ |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-406ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-310ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) ლექცია ძნელაძე გიორგი 06-312დ |
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-406ბ |
||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-401ა |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838-1 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-416ბ |
|||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) ლექცია ძნელაძე გიორგი 06-312დ |
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | --- | |||||||||||
6-14:00 |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-404ა |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-401ა |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108840 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-112დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-322დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-324დ |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
|
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-324დ |
|
ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-322დ |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო ჩიკაშუა ეკატერინე 06-112დ |
|||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108841 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-112დ |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-324დ |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-112დ |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-324დ |
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-322დ |
|||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო ჩიკაშუა ეკატერინე 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108842 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-413ბ |
ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო ჩიკაშუა ეკატერინე 06-322დ |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-322დ |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-112დ |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო პაპავა ლელა 06-322დ |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-112დ |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108843 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო გოგოლაძე სოფიკო 06-112დ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ 06-324დ |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-322დ |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-502ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-112დ |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ 06-112დ |
|
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო მამათელაშვილი ქეთევან 06-112დ |
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-112დ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108850 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-207ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) საკურსო გაჩეჩილაძე ლელა 06-226დ |
|
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-504ბ |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108851 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-207ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-507ბ |
|||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) საკურსო გაჩეჩილაძე ლელა 06-226დ |
--- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108852 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-207ა |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-412ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
--- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108853 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-207ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-230დ |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-412ბ |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-230დ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108860 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია მამათელაშვილი გიორგი 06-324დ |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია გაგოშიძე მიხეილი 09-205 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-501ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-310ბ |
--- | ბუნებრივი ენის დამუშავება (TTTTTTT7) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-509ა |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ხელოვნური ინტელექტი ვებ საიტებში (ЛЛЛЛ778899) ლექცია ჩიჩუა გიორგი 06-507ა |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108881 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-414ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 08-304ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-305ბ |
--- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-503ა |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 08-304ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-304ბ |
--- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული მელაძე ჰამლეტ 08-304ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108882 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 08-304ბ |
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-305ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული მელაძე ჰამლეტ 08-304ბ |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-503ა |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-507ბ |
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 08-304ბ |
--- |
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-304ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ა |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108883 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლექცია ბრელიძე მარინე 08-304ბ |
--- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 08-304ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-304ბ |
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ანანიაშვილი გულაბერ 06-413ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-408ბ |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ანანიაშვილი გულაბერ 06-410ბ |
|
კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული მელაძე ჰამლეტ 08-304ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-506ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108884 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლექცია ბრელიძე მარინე 08-304ბ |
--- |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 08-304ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-304ბ |
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ანანიაშვილი გულაბერ 06-413ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული მელაძე ჰამლეტ 08-304ბ |
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ანანიაშვილი გულაბერ 06-413ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-408ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
|
კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-506ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108900 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | |||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-504ბ |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი 06-502ბ |
|||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-207 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-414ბ |
--- |
|
|||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-501ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108930 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-401ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-406ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-507ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ნათაძე ირინა 06-502ბ |
|
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-312დ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-504ბ |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-410ბ |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108931 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
|
გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-401ა |
--- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-507ბ |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული პატარიძე მარინა 06-502ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-312დ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-504ბ |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-410ბ |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-406ბ |
|
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108932 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-413ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
|
||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-507ბ |
--- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
--- | --- |
|
|||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-304დ |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-416ბ |
|
|||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108933 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-502ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-501ა |
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-507ბ |
--- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული შონია მარიამი 06-502ბ |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-304დ |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-504ბ |
|||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108934 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-304დ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-501ა |
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-505ბ |
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-414ბ |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული შონია მარიამი 06-505ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-414ბ |
--- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-501ა |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-505ბ |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული კობახიძე მაია 06-505ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-504ბ |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-501ა |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-505ბ |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი 06-412ბ |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-504ა |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108940 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-504ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-112დ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-414ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-503ა |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108941 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა 06-507ბ |
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-112დ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-324დ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-507ბ |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-503ა |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-504ა |
|
|
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108942 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-507ბ |
--- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-324დ |
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-410ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108943 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-414ბ |
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო 06-324დ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-507ბ |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-406ბ |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-324დ |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
|||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108950 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-207 |
--- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული კაშიბაძე მარინა 06-203დ |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-230დ |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-416ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-408ბ |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108951 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული კაშიბაძე მარინა 06-203დ |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-207 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-505ბ |
||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-504ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-230დ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-401ა |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108952 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული ოხანაშვილი მაია 06-203დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-505ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-207 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-408ბ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კლიმიაშვილი ალექსანდრე 06-504ბ |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-230დ |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108953 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-410ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლომთაძე ავთანდილ 03-208 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-416ბ |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული ოხანაშვილი მაია 06-203დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108960 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-504ბ |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ჩხაიძე მარიამ 06-412ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია მაღლაკელიძე ანრი 09-206 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-207 |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი 06-502ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-416ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108981 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-408ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-504ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლომთაძე ავთანდილ 03-208 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108982 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
||||||||||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-207 |
--- | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-507ბ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-503ა |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-413ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-504ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108983 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
||||||||||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-207 |
--- | --- | --- |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-505ბ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-414ბ |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-504ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108984 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-207 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-505ბ |
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 06-502ბ |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-413ბ |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-504ა |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108005 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-412ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ 06-501ა |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 06-502ა |
|
|||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-503ა |
|||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-503ა |
--- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-416ბ |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-412ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108006 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-412ბ |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-410ბ |
--- | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 06-501ა |
|
||||||||||||
3-11:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-502ა |
წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ 06-501ა |
--- |
|
||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-503ა |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-416ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ 13-საწარმოო პრაქტიკა |
--- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 06-504ა |
--- | კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-410ბ |
--- | ||
4-12:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-410ბ |
--- | |||
5-13:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 06-502ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 01-კ.ც.II.E |
კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 06-501ა |
ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-410ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-504ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ლებეგის ზომა და ინტეგრალი (JKHVDG) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-410ბ |
--- | ლებეგის ზომა და ინტეგრალი (JKHVDG) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-502ა |
--- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- |
2-10:00 | შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) ლექცია უგულავა დუგლას 06-413ბ |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-410ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 06-502ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ 13-საწარმოო პრაქტიკა |
შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-504ა |
--- | |
7-15:00 | --- | მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-502ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-504ა |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-416ბ |
შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) ლექცია ფიფია გივი 06-506ა |
სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ 13-საწაროო პრაქტიკა5 |
სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | აქტუალური მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-502ა |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-410ბ |
--- | ||
5-13:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 06-502ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) პრაქტიკული ფიფია გივი 06-412ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | აქტუალური მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-506ა |
--- | --- | --- | სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 06-408ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
მათემატიკური ლოგიკა და მოდელების თეორია (MAS13808G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-502ა |
2-10:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ზოგიერთი დამატებითი საკითხები (MAS1408G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-408ბ |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ლოგიკა და მოდელების თეორია (MAS13808G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-502ა |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-410ბ |
|
5-13:00 | დისკრეტული მათემატიკის ზოგიერთი დამატებითი საკითხები (MAS1408G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-504ა |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 06-502ა |
სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ 13-საწაროო პრაქტიკა5 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (HDJF) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-416ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (HDJF) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-502ა |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-326 |
სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია (PRT0708) ლექცია ფიფია გივი 06-503ა |
ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ 06-506ა |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-410ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-408ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ 06-501ა |
ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-506ა |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-502ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული ფიფია გივი 06-412ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-326 |
სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ 06-503ა |
--- | ალბათობის თეორია (PRT0708) ლექცია ფიფია გივი 06-503ა |
ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ 06-506ა |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-416ბ |
--- | ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული ფიფია გივი 06-504ა |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-413ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-506ა |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-502ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108905 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 06-408ბ |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-504ა |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 06-506ა |
--- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ 06-410ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-413ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-413ბ |
--- |
|
--- | |||||||
10-18:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108906 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 06-413ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 06-408ბ |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 06-506ა |
--- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-416ბ |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-504ა |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 06-410ბ |
--- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-413ბ |
--- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-502ა |
||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108070 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-412ბ |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-414ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-501ა |
--- | --- |
|
ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 06-410ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-401ა |
--- | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია შიუკაშვილი მარიამი 06-412ბ |
კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108071 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-506ა |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-401ა |
ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 06-506ა |
--- | ||||||||
6-14:00 | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-501ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-401ა |
--- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია შიუკაშვილი მარიამი 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-1 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | სამედიცინო მასალათმცოდნეობა (SAMA08) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-230 |
არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) პრაქტიკული გიგინეიშვილი მაია 04-401 |
რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
|
--- | ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) პრაქტიკული გობრონიძე ვალერიან 04-321 |
||||
6-14:00 |
|
|
||||||||
7-15:00 | --- | რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
--- |
|
ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) ლექცია გობრონიძე ვალერიან 04-325 |
|||||
8-16:00 | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი 04-327 |
--- | --- |
|
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-215 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (SMD1308) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-215 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 04-327 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) პრაქტიკული ჩახვაშვილი ლალი 04-327 |
|
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული გზირიშვილი დავით 04-221 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (BJSFG) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ნანომასალები (JKBSDFG) პრაქტიკული ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (BJSFG) სემინარი ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | ნანომასალები (JKBSDFG) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა და სერვისი (SAYELTS08) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-221 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-221 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | კრისტალოფიზიკა (CPH2008) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი 04-340 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი 04-340 |
ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი 04-340 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ლითონების ფიზიკა (LITFI08) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | კრისტალოფიზიკა (CPH2008) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
აფეთქების ფიზიკა და აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (AFFIZ08) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ლითონების ფიზიკა (LITFI08) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-320 |
--- |
|
--- | --- | კვალთა აღმოჩენის,ფიქსირების და გამოკვლების ფიზიკური მეთოდები (KAFDGFM08) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი 04-340 |
||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი 04-340 |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა 04-323 |
--- | სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) ლექცია კერვალიშვილი პაატა 04-220 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) ლექცია კერვალიშვილი პაატა 04-323 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) ლექცია როდონაია ირაკლი 08-302ბ |
--- | --- | მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-222 |
--- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) პრაქტიკული როდონაია ირაკლი 08-309ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა 04-325 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგია (JKDGDH) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-323 |
ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგია (JKDGDH) სემინარი გოდერძიშვილი გელა 04-329 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-325 |
კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 08-302ბ |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108870 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
--- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||
6-14:00 | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
|
კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული დოლიძე ნუგზარ 04-322 |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108871 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული დოლიძე ნუგზარ 04-322 |
თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
--- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-326 |
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
|||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108872 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
--- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
|||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ჭელიძე ლია 04-321 |
|
--- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108873 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ჭელიძე ლია 04-325 |
--- | --- |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | |||||||||
7-15:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-326 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჩადუნელი ნუგზარ 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-232 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული მახათაძე ნატო 06-502ა |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-506ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-506ა |
--- | შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია ვადაჭკორია შოთა 06-501ა |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა 06-501ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108971 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჩადუნელი ნუგზარ 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-232 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-506ა |
შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია ვადაჭკორია შოთა 06-501ა |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა 06-501ა |
|||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული მახათაძე ნატო 06-503ა |
მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-506ა |
--- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
80104 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-504ბ |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-416ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-401ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8041-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ 06-414ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-412ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8041-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-401ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ 06-504ა |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-412ბ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8076 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-412ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ 06-410ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8094 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-412ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ 06-503ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8094-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-406ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-502ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-416ბ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8096 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ 06-324დ |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-324დ |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-408ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-504ბ |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-416ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8096-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-324დ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ 06-324დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-502ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-416ბ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-401ა |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
89104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-502ბ |
--- | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-504ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-504ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-502ა |
პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-501ა |
პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-501ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (DUYFUKG) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) ლექცია როდონაია ირაკლი 08-302ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-302ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-315ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (DUYFUKG) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-304ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-315ბ |
--- | კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) პრაქტიკული როდონაია ირაკლი 08-309ბ |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-315ბ |
--- |
10-18:00 | --- | მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 08-302ბ |
მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-304ბ |
--- | ||
11-19:00 | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ 06-406ბ |
--- | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-301ბ |
--- | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ა |
--- |
12-20:00 | --- | --- | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული ბრელიძე მარინე 08-315ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-305ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) საკურსო კვესელავა ქეთევან 08-302ბ |
9-17:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-302ბ |
--- | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული ბრელიძე მარინე 09-206 |
--- |
10-18:00 | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლექცია ბრელიძე მარინე 09-204 |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) ლექცია კვესელავა ქეთევან 08-304ბ |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-506ა |
--- | --- | |
11-19:00 | მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) პრაქტიკული გიგილაშვილი ანა 08-304ბ |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია კურცხალია ელგუჯა 06-412ბ |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-414ბ |
--- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- |
12-20:00 | --- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ძოძუაშვილი ამური 08-309ბ |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ა |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) საკურსო კვესელავა ქეთევან 08-302ბ |
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-302ბ |
--- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-315ბ |
--- |
10-18:00 | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლექცია ბრელიძე მარინე 09-204 |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) ლექცია კვესელავა ქეთევან 08-304ბ |
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ძოძუაშვილი ამური 08-313ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-501ა |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია კურცხალია ელგუჯა 06-412ბ |
--- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- | |
12-20:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა 06-503ა |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) პრაქტიკული გიგილაშვილი ანა 08-304ბ |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- |
13-21:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ა |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8951 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული მოდებაძე ზურაბ 06-315დ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული კიკნაძე მზია 06-315დ |
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული ირემაძე ია 06-315დ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 06-312დ |
|
განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია სამხარაძე რომან 06-404ა |
დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-404ა |
--- | ||||||||
12-20:00 | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო 06-404ა |
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია ირემაძე ია 06-404ა |
|
ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლექცია კამკამიძე ელენე 06-312დ |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 06-312დ |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ 06-312დ |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8951-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული მოდებაძე ზურაბ 06-315დ |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული კიკნაძე მზია 06-315დ |
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული ირემაძე ია 06-315დ |
ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო 06-404ა |
განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია სამხარაძე რომან 06-404ა |
დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) ლექცია მოდებაძე ზურაბ 06-404ა |
--- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია ირემაძე ია 06-404ა |
ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლექცია კამკამიძე ელენე 06-312დ |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი 06-312დ |
--- | |||||||||||||
13-21:00 |
|
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 06-312დ |
--- | --- | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ 06-312დ |
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-509ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) პრაქტიკული ფხაკაძე კონსტანტინე 06-509ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ღრმა სწავლების ალგორითმები (SDGS) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-206ბ |
--- | --- | გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (RRR445677) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
--- | --- |
10-18:00 | ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ЕЕЕЕЕЕЕ) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ЕЕЕЕЕЕЕ) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | --- | გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (RRR445677) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
--- | --- |
12-20:00 | ღრმა სწავლების ალგორითმები (SDGS) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო 09-204 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8994 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროცესების მოპოვების ტექნოლოგია მონაცემთა მეცნიერების ბაზაზე (VDZDVF) პრაქტიკული თურქია ეკატერინე 06-226დ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროცესების მოპოვების ტექნოლოგია მონაცემთა მეცნიერების ბაზაზე (VDZDVF) ლექცია თურქია ეკატერინე 06-226დ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-226დ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-226დ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-226დ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული კაკაშვილი გიორგი 06-205ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8994-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემებში კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვის საშუალებები (FJKKLGH) ლექცია თოფურია ნინო 06-226დ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემებში კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვის საშუალებები (FJKKLGH) პრაქტიკული თოფურია ნინო 06-204ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული შონია ოთარი 06-226დ |
--- | ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (SDFDSFDF) ლექცია შონია ოთარი 06-226დ |
მანქანური სწავლება კიბერუსაფრთხოებაში (DSFHDFH) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
--- |
11-19:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-226დ |
ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (SDFDSFDF) პრაქტიკული შონია ოთარი 06-230დ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (GSDSSDG) ლექცია შონია ოთარი 06-230დ |
ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (GSDSSDG) პრაქტიკული შონია ოთარი 06-226დ |
მანქანური სწავლება კიბერუსაფრთხოებაში (DSFHDFH) პრაქტიკული ჯანელიძე გულნარა 06-203ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8996 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (HGHF) პრაქტიკული გიაშვილი ია 06-324დ |
--- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (DXFHGFG) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
10-18:00 | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა 06-112დ |
--- | ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (DXFHGFG) პრაქტიკული ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
|
11-19:00 | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-324დ |
||
12-20:00 | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) პრაქტიკული თევდორაძე მედეა 09-205 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (HGHF) ლექცია გიაშვილი ია 06-322დ |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-324დ |
--- | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული ჩიკაშუა ეკატერინე 06-128დ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8996-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 09-203 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-322დ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-324დ |
9-17:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
--- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) პრაქტიკული ბაჯიაშვილი ანასტასია 09-203 |
10-18:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) პრაქტიკული თევდორაძე მედეა 09-203 |
--- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა 06-112დ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ 06-128დ |
|
11-19:00 | --- | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
--- | |||
12-20:00 | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) პრაქტიკული თევდორაძე მედეა 09-205 |
მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-324დ |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-324დ |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-413ბ |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8006 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ანატომია (YTFJBH) ლექცია თარგამაძე ლიანა 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ანატომია (YTFJBH) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 04-326 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლაბორატორიული ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (DGSDSG) ლაბორატორიული ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
9-17:00 | --- | ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (DFHFDHHDF) პრაქტიკული ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (DGSDSG) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი |
--- | |
10-18:00 | მასალათა ინჟინერია (SDGDGS) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-228 |
ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (DFHFDHHDF) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (GGGSD) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-220 |
სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი |
|
11-19:00 | ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (GGGSD) სემინარი გოდერძიშვილი გელა 04-220 |
თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (DGHJH) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-230 |
კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი 04-340 |
მასალათა ინჟინერია (SDGDGS) სემინარი ეთერაშვილი თამაზ 04-228 |
ნანო-მოკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (HSFSFF) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-329 |
--- |
12-20:00 | თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (DGHJH) ლაბორატორიული ჯაბუა ზაურ 04-230 |
ნანო-მოკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (HSFSFF) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-329 |
--- | |||
13-21:00 | --- | კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი 04-340 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8099-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-401ა |
--- | ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-413ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) ლექცია უგულავა დუგლას 06-506ა |
ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-506ა |
--- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-502ა |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 06-410ბ |
სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-502ა |
|
--- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-502ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-401ა |
--- | სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-502ა |
--- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8099-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-401ა |
9-17:00 | --- | --- | სასრულ-სხვაობიანი სქემები მათემატიკურ ფიზიკაში (MAS10808G2-LS) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-501ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | სასრულ-სხვაობიანი სქემები მათემატიკურ ფიზიკაში (MAS10808G2-LS) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-412ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8099-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-413ბ |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) ლექცია მესხი ალექსანდრე 06-506ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-502ა |
--- | ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცე (MAS16908G2-LS) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-414ბ |
ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-416ბ |
ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 06-506ა |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცე (MAS16908G2-LS) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-506ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდები (MAS16808G2-LP) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 06-414ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 06-501ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) ლექცია უგულავა დუგლას 06-413ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-414ბ |
--- | --- | ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ 06-502ა |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდები (MAS16808G2-LP) პრაქტიკული ხარიბეგაშვილი სერგო 06-406ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | არაპარამეტრული სტატიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-502ა |
შემთხვევითი პროცესის ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) ლექცია ფიფია გივი 06-410ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყებება (MAS12208G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 06-412ბ |
--- | ||
11-19:00 | არაპარამეტრული სტატიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-416ბ |
--- | მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყებება (MAS12208G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-413ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | შემთხვევითი პროცესის ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) პრაქტიკული ფიფია გივი 06-504ა |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711015 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმროს ბინესი (FGT321PO) ლექცია მეტრეველი მარინა 06-704ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმროს ბინესი (FGT321PO) სემინარი მეტრეველი მარინა 06-704ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) ლექცია მალანია ელზა 06-708ბ |
--- | სასტუმროს პერსონალის მართვა (KLIJ321PO) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-708ბ |
საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-708ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-707ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) სემინარი დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-708ბ |
|
სასტუმროს პერსონალის მართვა (KLIJ321PO) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა 06-708ბ |
საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) სემინარი კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-708ბ |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) ლექცია მეტრეველი მარინა 06-702ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) სემინარი მეტრეველი მარინა 06-702ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) ლექცია მალანია ელზა 06-701ბ |
--- | --- | --- | სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) ლექცია მალანია ელზა 06-703ბ |
--- |
12-20:00 | ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) სემინარი მალანია ელზა 06-701ბ |
--- | --- | --- | სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) სემინარი მალანია ელზა 06-703ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ბიოსამედიცინო ინჟინერია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8071 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8086 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-504ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-310ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ჯემალი 06-317ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | რობოტიკა (SDFHF) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-215ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-317ბ |
--- | --- | ||
11-19:00 | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლაბორატორიული ყანჩაველი ლიანა 06-206ბ |
რობოტიკა (SDFHF) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-317ბ |
დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-215ბ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლაბორატორიული ხუციშვილი სულხან 06-206ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 06-310ბ |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | პრაქტიკა-მართვის სისტემები, ავტომატიზაცია და ტესტ-ინჟინერინგი (FGGFGF) სასწავლო პრაქტიკა. აბელაშვილი ნოდარ 13-საწაროო პრაქტიკა3 |
--- | მიკროელექტრონული მოწყობილობები (FDHHD) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა 06-210დ |
10-18:00 | გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) პრაქტიკული ტომარაძე ომარი 06-305ბ |
--- | --- | --- | საგამოცდო და საკალიბრებელი ლაბორატორიების აკრედიტაციის საფუძვლები (HKKLJ) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-304ბ |
|
11-19:00 | გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-305ბ |
--- | "ჭკვიანი საგნების " ინტერნეტი (GHJKB) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-305ბ |
"ჭკვიანი საგნების " ინტერნეტი (GHJKB) პრაქტიკული მეცხვარიშვილი იოსებ 06-304ბ |
||
12-20:00 | მიკროელექტრონული მოწყობილობები (FDHHD) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლაბორატორიული ტომარაძე ომარი 06-210დ |
--- | მიკროელექტრონული მოწყობილობები (FDHHD) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლექცია დოლიძე ნუგზარ 04-322 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (COMNN08) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-413ბ |
--- | ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (BIA5108) ლაბორატორიული თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლაბორატორიული დოლიძე ნუგზარ 04-322 |
მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-323 |
მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) სემინარი ბერბერაშვილი თამარი 04-323 |
--- | --- | |
12-20:00 | ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (COMNN08) სემინარი მჭედლიშვილი ნინო 06-509ა |
ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (BIA5108) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-412ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8051 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | კომპიუტერულ ქსელებში არსებული პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LS) პრაქტიკული სამხარაძე რომან 06-404ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | კომპიუტერულ ქსელებში არსებული პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LS) ლექცია სამხარაძე რომან 06-404ა |
ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8951-20 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D.8986-20 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო 06-204დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | რხევითი სისტემები (SH) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | --- | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | --- |
10-18:00 | მიკროსენსორები (FGD) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
მიკროსენსორები (FGD) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები სამეცნიერო კვლევაში (FSH) ლაბორატორიული ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | რხევითი სისტემები (SH) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა საინჟინრო ფიზიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა მათემატიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110019 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 65498 11-504 |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა 11-314 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-410 |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-314 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) სემინარი ბერიაშვილი ქეთევან 11-313 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია მახარაშვილი ნანა 11-313 |
ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-308 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-313 |
--- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 11-418 |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110020 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) სემინარი ბერიაშვილი ქეთევან 11-310 |
--- |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-412 |
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა 11-314 |
--- | |||||
5-13:00 | --- | ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-410 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-314 |
|
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 65498 11-314 |
ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-311 |
|
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია მახარაშვილი ნანა 11-313 |
--- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 11-415 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-313 |
--- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110719 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (PRT654RP) სემინარი გიორგაძე ანატოლი 11-412 |
--- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი (AGC16210G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-103 |
--- |
3-11:00 | --- | ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (PRT654RP) ლექცია გიორგაძე ანატოლი 11-314 |
--- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი (AGC16210G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-503 |
დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად 11-510 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) ლექცია მჭედლიშვილი ვალერი 11-509 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტყეთსარგებლობის საფუძვლები (FOR12110G1-LP) ლექცია სამადაშვილი მალხაზი 11-505 |
7-15:00 | --- | --- | --- | სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) პრაქტიკული კაპანაძე იაკობი 11-415 |
--- | ტყეთსარგებლობის საფუძვლები (FOR12110G1-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მალხაზი 11-505 |
8-16:00 | --- | --- | ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) ლაბორატორიული იორდანიშვილი ნათია 05894 11-314 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-511 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110819 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) სემინარი გეგენავა ლეილა 11-413 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | დენდრომეტრია (FOR11210G1-LP) პრაქტიკული თხელიძე გიორგი 11-311 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | --- | ტყის კულტურები (FORCR05) პრაქტიკული შევარდნაძე დავით 11-505 |
--- | --- | --- | |||||
5-13:00 | --- |
|
დენდრომეტრია (FOR11210G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-511 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-412 |
|
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ტყის კულტურები (FORCR05) ლექცია შევარდნაძე დავით 11-305 |
შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-414 |
ტყეთმცოდნეობა (STF0005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR11510G1-LS) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-109 |
--- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | ტყეთმცოდნეობა (STF0005) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR11510G1-LS) სემინარი გოგიშვილი თინათინ 11-109 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110919 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-312 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი კუხალეიშვილი მაია 11-414 |
--- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-413 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-410 |
მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-512 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-410 |
|
დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | --- | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-512 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-308 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110015 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-311 |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 11-510 |
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-410 |
|
--- |
|
|||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-316 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-314 |
|
--- |
|
|||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-311 |
--- | --- |
|
||||||||||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-307 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110016 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-311 |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-310 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-316 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-314 |
|
|
--- | |||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-311 |
|
--- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-307 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-314 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110017 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-311 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-316 |
--- | ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-314 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-307 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-311 |
|
--- | ||||||||||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-307 |
--- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 11-311 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110018 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა 11-311 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-316 |
--- | ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-314 |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-311 |
|
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-307 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-311 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა 11-310 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110715 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. ყანჩაველი თამარ 14-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა ყანჩაველი თამარ 11-505 |
||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-416 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-415 |
--- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-503 |
--- | |||||
8-16:00 |
|
--- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-418 |
--- | ||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110716 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. ყანჩაველი თამარ 14-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- |
|
საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა ყანჩაველი თამარ 11-505 |
||||
3-11:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-509 |
|
||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-416 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-415 |
--- | |||||
7-15:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-505 |
--- |
|
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110717 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. გურგენიძე ლელა 14-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-416 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-415 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა გურგენიძე ლელა 11-509 |
||||||||
8-16:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-410 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110718 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. გურგენიძე ლელა 14-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
--- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-511 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-505 |
|
ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-416 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-415 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა გურგენიძე ლელა 11-509 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110730 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. გულიაშვილი მარინა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | ||||
3-11:00 |
|
ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-511 |
--- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-505 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
|||||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა.. გულიაშვილი მარინა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
|||||
6-14:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110731 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-509 |
||||
5-13:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-503 |
|
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110732 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-510 |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 |
|
ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
|
რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-505 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110733 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია 14-სასწავლო პრაქტიკა 3 |
|
--- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა გოგოლაძე მაია 11-311 |
|||||||||
5-13:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-503 |
||||||||||
6-14:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-511 |
||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110734 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. საჩანელი თამარ 11-311 |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-511 |
--- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა საჩანელი თამარ 14-სასწავლო პრაქტიკა 4 |
--- | --- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-415 |
|||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110815 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-415 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო ბერუაშვილი გიორგი 11-314 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 11-305 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-312 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-503 |
სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-500 საკონფერენციო |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
|
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-410 |
|||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-509 |
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110816 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-416 |
--- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-416 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-316 |
|
||||||||
6-14:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-312 |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-412 |
|
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-503 |
სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-500 საკონფერენციო |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
--- |
|
--- | |||||||
9-17:00 |
|
|
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-509 |
|
--- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110817 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-410 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-418 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||
6-14:00 | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-312 |
--- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-413 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-414 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-503 |
სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-500 საკონფერენციო |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-509 |
--- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110818 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-414 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-312 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-503 |
სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-500 საკონფერენციო |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-413 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-313 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-509 |
--- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-305 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110830 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-414 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-313 |
--- |
|
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-412 |
--- |
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-312 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-503 |
სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-500 საკონფერენციო |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-509 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110915 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-308 |
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-410 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
|
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 11-414 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო 11-509 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-307 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-416 |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-414 |
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო 11-312 |
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-308 |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-312 |
|
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გოგალაძე მაია 11-413 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110916 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-410 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-310 |
--- |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-416 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-316 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-307 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-414 |
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო 11-312 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-308 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 11-307 |
--- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გოგალაძე მაია 11-413 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110917 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-410 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-305 |
|
--- |
|
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-313 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-307 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-410 |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 11-305 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-414 |
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო 11-312 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-308 |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გოგალაძე მაია 11-413 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110918 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-313 |
--- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-410 |
|||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-416 |
|
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-310 |
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 11-413 |
|
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო 11-509 |
--- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-307 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-414 |
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო 11-312 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-308 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გოგალაძე მაია 11-413 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110930 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
|
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-305 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-413 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-307 |
|
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი 11-308 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 11-316 |
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო 11-312 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-308 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გოგალაძე მაია 11-413 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110012 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 11-410 |
--- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 11-410 |
ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-511 |
--- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-312 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-316 |
--- | --- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-308 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ბედიანაშვილი ციცინო 11-511 |
|
--- | --- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-316 |
|
||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-313 |
--- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 11-415 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 11-410 |
ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-511 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-308 |
--- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ბედიანაშვილი ციცინო 11-510 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-316 |
--- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-308 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-510 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110712 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-415 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-410 |
--- | --- | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი 11-305 |
ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-412 |
|
4-12:00 | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი 11-413 |
--- | --- | --- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) ლექცია აფციაური ლიკა 11-313 |
|
5-13:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-504 |
--- | --- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) სემინარი აფციაური ლიკა 11-314 |
--- | |
6-14:00 | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-313 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) სემინარი ცინცაძე მანანა 11-418 |
სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-510 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) ლექცია მელაძე მაია 11-312 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110713 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-305 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-410 |
--- | --- | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი 11-305 |
ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-412 |
4-12:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-504 |
--- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) ლექცია აფციაური ლიკა 11-313 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი 11-312 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) სემინარი აფციაური ლიკა 11-305 |
--- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-510 |
--- | ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) სემინარი ცინცაძე მანანა 11-504 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) ლექცია მელაძე მაია 11-312 |
--- | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-413 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110812 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი 11-413 |
--- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) ლექცია ცერცვაძე არჩილ 11-510 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) სემინარი ბაიდაური დალი 11-305 |
--- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-312 |
--- | |
4-12:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-314 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-308 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-312 |
მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-512 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი ცერცვაძე არჩილ 11-512 |
--- | მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-503 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი 11-410 |
||
8-16:00 | --- | --- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი დანელია ირინა 11-211 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110813 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი 11-413 |
--- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) ლექცია ცერცვაძე არჩილ 11-510 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი დანელია ირინა 11-211 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-314 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-308 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-312 |
მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-512 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-308 |
--- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) სემინარი ბაიდაური დალი 11-307 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-505 |
||
8-16:00 | --- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი ცერცვაძე არჩილ 11-510 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი 11-410 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110912 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-310 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-512 |
|
ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გოგალაძე მაია 11-307 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული გოგალაძე მაია 11-312 |
--- |
|
|
||||||||||||||||
7-15:00 | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-314 |
--- | --- | ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-504 |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-314 |
||||||||||||||||
8-16:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-413 |
--- |
|
|
||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110913 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-509 |
|
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-310 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-512 |
--- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გოგალაძე მაია 11-307 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული გოგალაძე მაია 11-307 |
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-504 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-314 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-413 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-311 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110023 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა 11-412 |
--- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-307 |
|
|||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
|||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული ჩიხლაძე გურამ 11-418 |
--- |
|
--- |
|
|||||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-412 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გუბელაძე დავით 11-209 |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-414 |
--- |
|
|||||||||||
6-14:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-312 |
--- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110723 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 |
|
--- | --- | გარემოს დაცვა და ჰიდროეკოლოგია (ENV15010G1-LP) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-308 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-410 |
ირიგაცია (IRI3301) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | --- | --- | |||||
5-13:00 | დრენაჟი (DRE3701) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
ირიგაცია (IRI3301) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-103 |
გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-413 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- |
|
დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-103 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-312 |
--- | გარემოს დაცვა და ჰიდროეკოლოგია (ENV15010G1-LP) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-312 |
დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე 11-307 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-305 |
--- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ირიგაცია (IRI3301) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე 11-311 |
--- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110823 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-415 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ 11-416 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) ლექცია დიაკონიძე რობერტ 11-413 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-416 |
საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) სასწავლო პრაქტიკა. დიაკონიძე რობერტ 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-305 |
--- | --- | |
7-15:00 | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) საკურსო დიაკონიძე რობერტ 11-316 |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე 11-010 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლაბორატორიული კეჩხოშვილი ერეკლე 11-010 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110923 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მელიორაციული მიწათმოქმედება (MEL2401) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-308 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
მელიორაციული მიწათმოქმედება (MEL2401) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-313 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-414 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-415 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია მაძაღუა ზურაბ 11-413 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-413 |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-412 |
სამშენებლო მასალები, სამუშაოები და კონსტრუქციები (SAM2001) ლექცია გუბელაძე დავით 11-312 |
სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) ლექცია გუბელაძე დავით 11-312 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-307 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110003 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 11-414 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინფორმატიკის ელემენტები (ELCOS10GA1-B) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
--- |
|
|||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 11-413 |
|
|||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 11-511 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია 11-305 |
|
|||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-418 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) სემინარი კილაძე მაია 11-305 |
|
|||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110004 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 11-504 |
--- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 11-418 |
--- | |||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) სემინარი კილაძე მაია 11-310 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 11-413 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინფორმატიკის ელემენტები (ELCOS10GA1-B) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
--- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია 11-305 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-418 |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110703 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-512 |
--- | --- | ||||
3-11:00 |
|
წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) სემინარი ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 |
|
კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-413 |
--- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი ბაიდაური დალი 11-312 |
||||
5-13:00 | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-312 |
ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-414 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-310 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ცქიტიშვილი ეკა 11-308 |
||||
6-14:00 | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-310 |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 |
|
--- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-103 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-503 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110704 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) სემინარი ხარაიშვილი ოლღა 11-103 |
--- | --- | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-310 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ცქიტიშვილი ეკა 11-308 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-103 |
კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-413 |
--- | --- |
|
--- | ||||
5-13:00 | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-312 |
ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-414 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-310 |
|
ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი ბაიდაური დალი 11-418 |
||||
6-14:00 | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-509 |
--- | --- | ||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-103 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-503 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110803 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-503 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-504 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-503 |
მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-504 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-310 |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-504 |
ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-418 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი ბედიანაშვილი ციცინო 11-503 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-308 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-413 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110804 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-305 |
--- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-503 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-314 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-503 |
--- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-504 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-310 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-504 |
ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-418 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი ბედიანაშვილი ციცინო 11-512 |
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-413 |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110903 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) ლექცია ბაიდაური დალი 11-312 |
ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-418 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-310 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-503 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) ლექცია მელაძე მაია 11-314 |
ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-314 |
ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-310 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი ბაიდაური დალი 11-413 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) სემინარი გეგენავა ლეილა 11-413 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) სემინარი ბედიანაშვილი ციცინო 11-511 |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-314 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110904 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) ლექცია ბაიდაური დალი 11-312 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-416 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-503 |
ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ბედიანაშვილი ციცინო 11-512 |
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
5-13:00 | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) ლექცია მელაძე მაია 11-314 |
ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-311 |
ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-310 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-416 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 11-413 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) სემინარი გეგენავა ლეილა 11-310 |
ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-416 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-314 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრობიზნესის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110006 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კალკულუსი I (CALC110) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 11-416 |
--- |
|
||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-307 |
--- |
|
||||||||||
4-12:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-415 |
--- | --- | კალკულუსი I (CALC110) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 11-415 |
--- |
|
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გრაფიკისა და დაპროექტების საფუძვლები (SGDDS05) ლექცია ბერიძე თამარ 11-412 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
--- |
|
||||||||||
7-15:00 |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 11-510 |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 |
|
ზოგადი ქიმია (CHE0104) ლაბორატორიული მახაშვილი ქეთევან 11-302 |
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHE0104) ლექცია მახაშვილი ქეთევან 11-308 |
--- | --- |
|
||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ცხოველთა სადგომების გარემოს დაცვითი მოდიფიცირებული სისტემების დაპროექტება (CXSAD11) ლექცია გრძელიშვილი მამული 11-316 |
--- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) სემინარი გუნცაძე აკაკი 11-312 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) სემინარი ლომიშვილი მაია 11-308 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (GEES010) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-316 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-418 |
--- | საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (GEES010) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-313 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET24710G1-LP) საკურსო კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET24710G1-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლაბორატორიული სანაია ეკატერინე 11-509 |
გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა გისი (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (GIS0010) ლაბორატორიული ლაოშვილი ზურაბ 11-502 კომპ. კლ. |
--- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლაბორატორიული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-312 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა გისი (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (GIS0010) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-502 კომპ. კლ. |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ANM0010) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 11-502 კომპ. კლ. |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია 11-310 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ANM0010) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 11-412 |
მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-310 |
--- | --- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) საკურსო ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
8-16:00 | --- | --- | --- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110906 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-316 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
||||||||
4-12:00 | --- | ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-307 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) პრაქტიკული ჩიხლაძე გურამ 11-415 |
--- | --- | საინჟინრო სტატიკა (STEN010) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 11-313 |
აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
|||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 11-313 |
--- |
|
საინჟინრო სტატიკა (STEN010) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 11-311 |
--- | |||||||
8-16:00 | --- | ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 11-313 |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110000 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-305 |
|
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) სემინარი სურმავა მარინე 11-412 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-307 |
ცხოველებთან მუშაობა (WORAN10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-503 |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო 11-510 |
ცხოველებთან მუშაობა (WORAN10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-504 |
|
|||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 11-416 |
|
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია მახარაშვილი ნანა 11-418 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მებოცვრეობა (RAB0010) სემინარი ორჯანელი ნაილე 11-412 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | მებოცვრეობა (RAB0010) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-316 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) სემინარი ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-511 |
--- | --- | --- | კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (BRS16710G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-505 |
6-14:00 | --- | --- | --- | კომპანიონი ცხოველები (KJY654LK) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-410 |
მეფრინველეობა (MEFR011) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-413 |
|
7-15:00 | --- | კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (BRS16710G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-511 |
--- | --- | ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) სემინარი ნატროშვილი ნათია 11-511 |
მეფრინველეობა (MEFR011) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-416 |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კომპანიონი ცხოველები (KJY654LK) სემინარი ნატროშვილი ნათია 11-509 |
--- |
10-18:00 | --- | ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-505 |
--- | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-504 |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110800 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-512 |
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) სემინარი ცინცაძე მანანა 11-308 |
|||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ცხოველთა საკვები და კვება (AFF0010) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-410 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- |
|
ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (LDP0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-510 |
--- | ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (GIDA010) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-512 |
|||||
7-15:00 | --- |
|
ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (LDP0010) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-418 |
--- | --- | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-504 |
||||
8-16:00 | --- |
|
ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-316 |
--- | ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (GIDA010) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-510 |
|||||
9-17:00 | ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-505 |
|
სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-413 |
--- | ||||||
10-18:00 | --- | სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-504 |
--- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110900 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (TRED9856PR) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-412 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 11-316 |
--- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-512 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-505 |
||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (TRED9856PR) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-505 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-307 |
--- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება1 (AGC14110G1- LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-410 |
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 11-307 |
--- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება1 (AGC14110G1- LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-415 |
--- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100219 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-511 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-509 |
--- | საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) პრაქტიკული კაპანაძე იაკობი 11-414 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV20210G1-LS) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-410 |
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV20210G1-LS) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-311 |
--- | სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
--- | ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-504 |
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) სემინარი დანელია ირინა 11-211 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-504 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) ლექცია მახაური სოლომონ 11-504 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-408 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სატყეო ინჟინერია (EET93710G1-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-313 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | სატყეო ინჟინერია (EET93710G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-305 |
--- | ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო 11-408 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100200 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ცხვრის მოშენება, კვება ხორცის, მატყლის და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18310G1-LP) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-316 |
მეცხოველეობა და პროდუქციის წარმოების ძირითადი საფუძვლები (AGC17910G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-316 |
ცხვრის მოშენება, კვება ხორცის, მატყლის და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18310G1-LP) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-412 |
ეგზოტიკური ცხოველების და ფრინველების მოვლა-მოშენება და კვება (AGC18910G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-504 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ეგზოტიკური ცხოველების და ფრინველების მოვლა-მოშენება და კვება (AGC18910G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-510 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | მეცხოველეობაში გამოყენებული საკვები საშუალებების კლასიფიკაცია, ტექნოლოგია-თანამედროვე ინოვაციებით (AGC18010G1-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-418 |
მეცხოველეობაში გამოყენებული საკვები საშუალებების კლასიფიკაცია, ტექნოლოგია-თანამედროვე ინოვაციებით (AGC18010G1-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-413 |
--- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | მეცხოველეობა და პროდუქციის წარმოების ძირითადი საფუძვლები (AGC17910G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-414 |
სახორცე და მერძეული ძროხის მოშენება , კვება, ხორცის წარმოება და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18110G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-316 |
სახორცე და მერძეული ძროხის მოშენება , კვება, ხორცის წარმოება და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18110G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-414 |
--- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109200 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპანიონ ცხოველების. მოვლა შენახვა და თანამედროვე საკვები საშუალკებების გამოყენების ტექნიკა (AGC18710G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-509 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-412 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-512 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-412 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | კომპანიონ ცხოველების. მოვლა შენახვა და თანამედროვე საკვები საშუალკებების გამოყენების ტექნიკა (AGC18710G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-418 |
საწარმოო პრაქტიკა მეცხოველეობაში (MSTR654RT) სასწავლო პრაქტიკა. ცინცაძე მანანა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-410 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100230 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) ლექცია ალექსიძე გურამ 11-307 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ღვინის ქიმია (PRTU852PR) ლაბორატორიული ქვარცხავა გიორგი 11-322 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლაბორატორიული გაგელიძე ნინო 11-215 |
ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) სემინარი ალექსიძე გურამ 11-314 |
--- | ღვინის ქიმია (PRTU852PR) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-305 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ამპელოგრაფია (AMPELO05) სემინარი უჯმაჯურიძე ლევან 11-415 |
--- | ნიადაგი და ვაზის ეკოლოგია (NIVAZEK11) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-312 |
--- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-109 |
--- | ნიადაგი და ვაზის ეკოლოგია (NIVAZEK11) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნათელა 11-310 |
--- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | ამპელოგრაფია (AMPELO05) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-314 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლაბორატორიული გაგელიძე ნინო 11-215 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-109 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (GHJHSF) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-314 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ღვინის წარმოების ხარისხის მართვა (FJHSDF) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-416 |
კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (FGGHJH) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-415 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) სემინარი ალექსიძე გურამ 11-412 |
კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (FGGHJH) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-308 |
მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (GHJHSF) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-307 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ღვინის წარმოების ხარისხის მართვა (FJHSDF) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-313 |
მოწყობილობათა ოპერაციები (POIU985ER) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-307 |
--- | --- | |
13-21:00 | ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) ლექცია ალექსიძე გურამ 11-415 |
--- | --- | მოწყობილობათა ოპერაციები (POIU985ER) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-312 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100212 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-211 |
მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო 11-418 |
ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-307 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) სემინარი ბადრიძე გულნარა 11-211 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-414 |
მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS22110G1-LSB) ლექცია გოგალაძე მაია 11-416 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-412 |
მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS22110G1-LSB) სემინარი გოგალაძე მაია 11-418 |
--- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-311 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-305 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-510 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-503 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) სემინარი დარსაველიძე თინათინ 11-512 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | საველე პრაქტიკა აგროტექნოლოგიაში (AGC10610G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. დარსაველიძე თინათინ 14-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-505 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | საველე პრაქტიკა აგროეკოლოგიაში (AGC11610G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. ჩანქსელიანი ზაურ 14-ჯიღაური |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ქსენოფიტოტოქსიკოლოგია (XFT0004) პრაქტიკული ჩანქსელიანი ზაურ 11-511 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | მცენარეული რადიოპროტექტორები (MCERAD011) ლექცია ჩანქსელიანი ზაურ 11-511 |
მცენარეული რადიოპროტექტორები (MCERAD011) პრაქტიკული ჩანქსელიანი ზაურ 11-505 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | ქსენოფიტოტოქსიკოლოგია (XFT0004) ლექცია ჩანქსელიანი ზაურ 11-503 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BPP0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-105 |
--- | მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BPP0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-308 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (IPP0004) ლექცია ლომიძე ნინო 11-408 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (IPP0004) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-408 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100223 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბუნებათმოწყობა (BUN1101) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-416 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-103 |
ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (NIA0701) ლექცია გუბელაძე დავით 11-305 |
ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (NIA0701) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-103 |
დარგის მათემატიკური მოდელირება (DAR0601) ლექცია მებონია ნინო 11-308 |
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ბუნებათმოწყობა (BUN1101) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-313 |
დარგის მათემატიკური მოდელირება (DAR0601) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-310 |
--- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) ლექცია მებონია ნინო 11-103 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100215 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (RTYE9854PR) სემინარი ბერეჟიანი მალხაზ 11-416 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (RTYE9854PR) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-312 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-310 |
თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-410 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლექცია გაგელიძე ნინო 11-503 |
სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლაბორატორიული საჩანელი თამარ 11-301 |
სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან 11-505 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-505 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-314 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) სემინარი მამარდაშვილი ნაირა 11-307 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-310 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-312 |
ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-316 |
--- | --- |
12-20:00 | უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-313 |
--- | ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-312 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-311 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-505 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (TBRPR04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-415 |
საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი ნაილი 11-413 |
სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლაბორატორიული ძნელაძე სოფიო 11-315 |
სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-316 |
--- | --- |
11-19:00 | პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (TBRPR04) სემინარი დოლიძე მალხაზ 11-410 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | საქაროზის წარმოება (SUSPN04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-316 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) პრაქტიკული სადაღაშვილი ეთერ 11-418 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-503 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-504 |
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-416 |
ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-503 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) ლექცია ნაყოფია ვერიკო 11-210 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) სემინარი ნაყოფია ვერიკო 11-511 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-412 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა აგრობიზნესის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-504 |
9-17:00 | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-414 |
მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-512 |
--- | --- | |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-413 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | რისკების შეფასება სოფლის მეურნეობაში (PRS6547RT) ლექცია ცერცვაძე არჩილ 11-512 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ 11-413 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 11-418 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-414 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-413 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 11-410 |
--- | --- |
12-20:00 | ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-416 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-415 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) ლექცია ძნელაძე რევაზ 11-412 |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-312 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) პრაქტიკული აფციაური ლიკა 11-314 |
--- |
10-18:00 | --- | შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-308 |
სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია აფციაური ლიკა 11-311 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 11-418 |
--- | |
11-19:00 | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-416 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ 11-410 |
--- | |
12-20:00 | --- | ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) ლექცია აფციაური ლიკა 11-312 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ეთერზეთების წარმოება და გამოყენება (WRET3256PR) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-312 |
ეთერზეთების წარმოება და გამოყენება (WRET3256PR) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-310 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია აფციაური ლიკა 11-305 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) პრაქტიკული აფციაური ლიკა 11-307 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-412 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საქართველოს სასურსათო უსაფრთხოება და აგრარული პოლიტიკის სტრატეგია (SASAUAST11) ლექცია კოღუაშვილი პაატა 06-102ა |
--- | |
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ 11-312 |
სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-416 |
სოფლის განვითარების პოლიტიკა (RURDV10) ლექცია კოღუაშვილი პაატა 06-135ა |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ძნელაძე რევაზ 11-414 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-305 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 11-305 |
9-17:00 | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-305 |
სატყეო რესურსების ეფექტური გამოყენება სატყეო ეკოლოგიის თანამედროვე მოთხოვნათა გათვალისწინებით (EAFRE05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-402 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ 11-311 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | ტყის ეკოსისტემები და მათი დაცვა (FETP005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-408 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასოფლო-სამეურნეო მელიორაცია. Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინეინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
3-11:00 | სამშენებლო კომპანიის პრაქტიკული მენეჯმენტი - საწარმოო პრაქტიკა (inprc01ga1) სასწავლო პრაქტიკა ბაქრაძე მურმან 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-409 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია ბალავაძე ვახტანგ 01-409 |
--- |
10-18:00 | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) პრაქტიკული ბალავაძე ვახტანგ 01-406 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-408 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-412 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122071 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) ლექცია ყიფიანი გიორგი 01-408 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-406 |
არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი 01-412 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-412 |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-411 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-408 |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) პრაქტიკული ბალავაძე ვახტანგ 01-409 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-407 |
|
--- | |||||||||||||||||
12-20:00 | პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) ლექცია ბალავაძე ვახტანგ 01-412 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-408 |
--- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100231 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Lecture ალექსიძე გურამ 11-313 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Practical Work კუნჭულია ილია 11-310 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | Intensive course in wine microbiology (ICIW9875MG) Lecture საჩანელი თამარ 11-313 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | Enochemistry (ENOGH10EA1) Seminar ქვარცხავა გიორგი 11-314 |
WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) Seminar მაღრაძე დავით 11-307 |
--- | Enochemistry (ENOGH10EA1) Lecture ქვარცხავა გიორგი 11-314 |
--- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Lecture კუნჭულია ილია 11-310 |
Grapevine physiology (HDTSDGJ) Seminar მაღრაძე დავით 11-307 |
Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) Seminar მაღრაძე დავით 11-311 |
Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) Lecture მაღრაძე დავით 11-413 |
Grapevine physiology (HDTSDGJ) Lecture მაღრაძე დავით 11-312 |
--- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | Intensive course in wine microbiology (ICIW9875MG) Laboratory საჩანელი თამარ 11-303 |
WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) Lecture მაღრაძე დავით 11-311 |
Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Seminar ალექსიძე გურამ 11-314 |
--- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) Lecture ხომასურიძე მარიამ 11-316 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) Seminar ხომასურიძე მარიამ 11-413 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Lecture ალექსიძე გურამ 11-413 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Grapevine physiology (HDTSDGJ) Lecture მაღრაძე დავით 11-415 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Lecture კუნჭულია ილია 11-316 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Wine tourism (FGDFKJ) Practical Work ჩხარტიშვილი ნინო 11-311 |
--- | --- | Enterprise practice in winery (ENTPRWIN011) Practical Work. ხომასურიძე მარიამ 14-სასწავლო პრაქტიკა 3 |
Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Seminar ალექსიძე გურამ 11-307 |
--- |
11-19:00 | Wine tourism (FGDFKJ) Lecture ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
--- | --- | sensory evaluation of wine (SEEVW011) Practical Work ხომასურიძე მარიამ 11-416 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Practical Work კუნჭულია ილია 11-312 |
--- | --- | sensory evaluation of wine (SEEVW011) Lecture ხომასურიძე მარიამ 11-410 |
Grapevine physiology (HDTSDGJ) Seminar მაღრაძე დავით 11-310 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (ალკოჰოლური) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (პურ-პროდუქტ.) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ორგანული სოფლის მეურნეობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1031901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა გარემოს დიზაინი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა წყლის ინჟინერია (რუსულ ენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909e-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ელექტროტექნიკური ნახაზების წაკითხვა (JFSGD) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-696 (მოდულური) |
დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული. ფრიდონაშვილი დავითი 01-696 (მოდულური) |
უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული ცხოვრებაშვილი ნადია 01-696 (მოდულური) |
ელექტროტექნიკური ნახაზების წაკითხვა (JFSGD) პრაქტიკული. ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
--- |
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
21960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტრული ფუნქციები და ანალიზი (FAJKGF) ლაბორატორიული ცეცხლაძე მერაბ |
--- | --- |
3-11:00 | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) ლაბორატორიული ონიანი სალომე |
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) ლაბორატორიული… ონიანი სალომე |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (DFFDDF) ლაბორატორიული… ჩიხლაძე ქეთევან |
--- | --- | |||
6-14:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (DFFDDF) ლაბორატორიული ჩიხლაძე ქეთევან |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
21960-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ელექტრული ფუნქციები და ანალიზი (FAJKGF) ლაბორატორიული ცეცხლაძე მერაბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) ლაბორატორიული ონიანი სალომე |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) ლაბორატორიული… ონიანი სალომე |
--- | ელექტროტექნიკური მასალები (DFFDDF) ლაბორატორიული ჩიხლაძე ქეთევან |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (DFFDDF) ლაბორატორიული… ჩიხლაძე ქეთევან |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903f-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051820/2m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051820m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა ურბანისტიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121981 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
--- | რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი,ანალიზი და შეფასება (AAC499001G2-LP) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ 01-674 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
--- |
10-18:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
--- | რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი,ანალიზი და შეფასება (AAC499001G2-LP) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-674 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- |
11-19:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-309 |
--- | --- | |||
12-20:00 | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-413 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121982 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-413 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
--- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-535 |
--- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-407 |
ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (THAZ01) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-407 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- |
11-19:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია წეროძე შოთა 01-322 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-318 |
--- | ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (THAZ01) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-406 |
--- | |
12-20:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121983 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-323 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-409 |
საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
--- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) ლექცია პაპუაშვილი თენგიზ 01-408 |
--- |
11-19:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
--- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) პრაქტიკული პაპუაშვილი თენგიზ 01-408 |
--- | |
12-20:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC49401G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC49401G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-673 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-318 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - ბ Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - ა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903g-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ვექტორული გამოსახულების დამუშავება (0212239) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | კომპოზიციის შექმნა (0212235) პრაქტიკული. გზირიშვილი ნინო 01-704 (მოდულური) |
კომპოზიციის შექმნა (0212235) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-704 (მოდულური) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903s-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051906-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - მ Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-447 (მოდულური) |
ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) პრაქტიკული ჯიხვაძე ივანე 01-447 (მოდულური) |
--- | საზეინკლო ოპერაციების შესრულება (LKHSDG) პრაქტიკული მჭედლიძე კონსტანტინე 01-447 (მოდულური) |
გაცნობითი პრაქტიკა რკინიგზის ოპერირებაში (0711807) პრაქტიკული პატურაშვილი მეგი 01-447 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი-პროგრამა საინჟინრო მენეჯმენტი(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8984 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კლინიკური პრაქტიკა (CLPR108) სასწავლო პრაქტიკა. ათოშვილი ანდრო 13-რესპუბლიკური საავადმყოფო |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
ელექტრონული ჯანდაცვის სისტემები (JHKSV) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ელექტრონული ჯანდაცვის სისტემები (JHKSV) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-314 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 04-314 |
ხელოვნურ ნეირონული ქსელები მედიცინაში (XNQM08) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- |
13-21:00 | --- | ხელოვნურ ნეირონული ქსელები მედიცინაში (XNQM08) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909sab-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბაჟო დეკლარირება (411608) პრაქტიკული ბასილაია ნათელა 01-583 (მოდულური) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | Ms Excel (410705) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-კ.ც.I.4 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სასაზღვრო-საკარანტინო კონტროლი (411610) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ვახტანგ 01-583 (მოდულური) |
--- | Ms Excel (410705) პრაქტიკული. თოფურია ნინო 01-კ.ც.I.4 |
--- | |
7-15:00 | არასატარიფო ღონისძიებები (411611) პრაქტიკული ცაგარეიშვილი პაატა 01-583 (მოდულური) |
არასატარიფო ღონისძიებები (411611) პრაქტიკული. ცაგარეიშვილი პაატა 01-583 (მოდულური) |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | სასაქონლო ოპერაციები და საბაჟო გადასახდელები (411600) პრაქტიკული. ცაგარეიშვილი პაატა 01-583 (მოდულური) |
--- | |||
10-18:00 | სასაქონლო ოპერაციები და საბაჟო გადასახდელები (411600) პრაქტიკული ცაგარეიშვილი პაატა 01-583 (მოდულური) |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131954 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132054 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) ლექცია ინაშვილი ირმა 01-212 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) პრაქტიკული ინაშვილი ირმა 01-218 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) ლექცია ინაშვილი ირმა 01-218 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) ლექცია ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) ლექცია ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) პრაქტიკული ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- |
5-13:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) პრაქტიკული ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) პრაქტიკული ინაშვილი ირმა 01-209 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051907-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საავტომობილო გადაზიდვები (SAAVTGAD05) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-567 (მოდულური) |
სარკინიგზო გადაზიდვები (547789) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-567 (მოდულური) |
--- | გადაზიდვების ხარჯების კალკულაცია (054512) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია 01-567 (მოდულური) |
საწყობის ლოგისტიკა (25415) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია 01-567 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3031 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი 03-227 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან 03-412 |
--- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 03-417 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3032 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3731-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) საკურსო ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-517 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-605ც |
--- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3731-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-517 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-608ც |
ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3755 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- |
5-13:00 | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-517 |
--- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-605ც |
მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-517 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- |
6-14:00 | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-608ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3791 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-517 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-605ც |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3831 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა 06-219 ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-310ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3832 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-310ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3931 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-317ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-216 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია დავითაძე ამირან 03-216 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები გეოდეზიურ საწარმოებში (HHS22703G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3932 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-328 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-317ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია დავითაძე ამირან 03-216 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები გეოდეზიურ საწარმოებში (HHS22703G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220210 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-905 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-901 |
კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-904 |
--- | --- | კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-904 |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ 08-508 |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა 08-508 |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) პრაქტიკული დავითაძე ქეთევან 08-901 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სატყეო (ინგლისური) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8084 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8984-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Clinical Engineering (CLE01E8) Training practice გიგილაშვილი გიორგი 13-ჩაფიძის სახ.გადაუდ. კარდიოლ. ცენტრი |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | Mathematical Models in Biology and Medicine (MMBM1E8) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-206 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Mathematical Models in Biology and Medicine (MMBM1E8) Practical Work ღურწკაია ზვიად 09-206 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | Clinical Engineering (CLE01E8) Lecture გიგილაშვილი გიორგი 04-314 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62009 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორელი) (COREL06) ლაბორატორიული გერგეშელიძე ლელა 01-კ.ც.I.8 |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორელი) (COREL06) ლაბორატორიული გერგეშელიძე ლელა 01-კ.ც.I.8 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია შენგელია გიორგი 01-610ც |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-405ც |
--- |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-312ც |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტურანტურა-პროგრამა სოციალური მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100226 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-412 |
მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-311 |
მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-410 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) სემინარი კაჭარავა თამარ 11-412 |
ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) ლექცია გუბელაძე დავით 11-103 |
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-410 |
ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ 11-412 |
--- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლაბორატორიული ტყემალაძე გურამ 11-322 |
სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-410 |
სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ 11-418 |
--- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხალხური ფიტომედიცინა (HTH10210G1-LS) სემინარი კაჭარავა თამარ 11-413 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხალხური ფიტომედიცინა (HTH10210G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-412 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამკურნალო მცენარეები და ალკოჰოლური სასმელები (MAP17510G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-305 |
ფიტოფარმაცევტული სწავლება (HTH10110G1-LP) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-418 |
სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია-საშემოდგომო საწარმოო პრაქტიკა (AGC1340G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. კუხალეიშვილი მაია 14-ბიოტექნოლოგიის ცენტრი |
--- | სამკურნალო მცენარეები და ალკოჰოლური სასმელები (MAP17510G1-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-412 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ფიტოფარმაცევტული სწავლება (HTH10110G1-LP) ლაბორატორიული კაჭარავა თამარ 11-412 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051905h-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100203 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | Professional English in Agriculture 1 (LEH13710E3-P1) Practical Work Kondo tosuy 11-509 |
Organic Agriculture (ORGAGR11) Seminar Sukjoo chang Elijah 11-511 |
--- | --- | Entrepreneurship and World Wine Bussness (BUA48413 E1-LSP) Seminar ჩხარტიშვილი ნინო 11-310 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | Entrepreneurship and World Wine Bussness (BUA48413 E1-LSP) Lecture ჩხარტიშვილი ნინო 11-312 |
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | Professional English in Agriculture 1 (LEH13710E3-P1) Lecture Kwon Soyoung 11-509 |
Organic Agriculture (ORGAGR11) Lecture ეპიტაშვილი თინათინ 11-505 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | Advanced Plant pathology (EET20810E1-LP) Laboratory ალექსიძე გურამ 11-314 |
PLANT BIOTECHNOLOGY (PLAN011) Seminar ბეციაშვილი მარიამ 11-511 |
Advanced Plant pathology (EET20810E1-LP) Lecture ალექსიძე გურამ 11-414 |
INTEGRATE PEST MANAGEMENT (INPM011) Seminar ალექსიძე გურამ 11-314 |
INTEGRATE PEST MANAGEMENT (INPM011) Lecture ალექსიძე გურამ 11-314 |
--- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | PLANT BIOTECHNOLOGY (PLAN011) Lecture ბეციაშვილი მარიამ 11-503 |
--- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Soil Fertiliti and Plant Nutrition (ENV13410E1-LS) Practical Work კუნჭულია ილია 11-312 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Modern gardening:Fruit and Grape Growing (AGC21310E1-LS) Lecture მაღრაძე დავით 11-410 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | Ornamental Gardening (AGC21510E1-LS) Lecture ეპიტაშვილი თინათინ 11-510 |
--- | --- | Ornamental Gardening (AGC21510E1-LS) Seminar Sukjoo chang Elijah 11-505 |
--- |
11-19:00 | Modern gardening:Fruit and Grape Growing (AGC21310E1-LS) Practical Work მაღრაძე დავით 11-415 |
Sustainable Agriculture (BUA79410E1-LS) Seminar Sukjoo chang Elijah 11-504 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | Soil Fertiliti and Plant Nutrition (ENV13410E1-LS) Lecture ბეციაშვილი მარიამ 11-510 |
--- | ||
13-21:00 | --- | Sustainable Agriculture (BUA79410E1-LS) Lecture ეპიტაშვილი თინათინ 11-512 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1086 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია ჟღენტი მაია 01-413 |
--- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-411 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი 01-406 |
--- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) პრაქტიკული კუბლაშვილი მირიან 01-502 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი 01-407 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა 01-407 |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-206 |
შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია ვადაჭკორია შოთა 01-411 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული გვილავა მარიამ 01-407 |
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 01-408 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 01-411 |
--- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია შურღაია იოსები 01-414 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 01-413 |
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) ლაბორატორიული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დინამიკა (EET78001G1) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- |
2-10:00 | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) საკურსო ხაჩიძე ნუგზარ 01-401 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) საკურსო ნადირაშვილი გიორგი 01-401 |
ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დინამიკა (EET78001G1) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-401 |
5-13:00 | --- | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-401 |
ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-401 |
--- | --- |
8-16:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | --- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-401 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მანქანათა დინამიკა (EET78301G1-LP) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) ლაბორატორიული ნადირაშვილი გიორგი 01-401 |
--- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების ლითონკონსტრუქციები (MLSM005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) ლაბორატორიული ნადირაშვილი გიორგი 01-427 |
--- | ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
|
5-13:00 | --- | მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) საკურსო შილაკაძე მიხეილ 01-401 |
--- | --- | მანქანათა დინამიკა (EET78301G1-LP) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-401 |
7-15:00 | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-408 |
--- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების ლითონკონსტრუქციები (MLSM005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-411 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1986 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) პრაქტიკული სოხაძე ვასილ 01-413 |
--- | --- | თბოგადაცემა (HEATR05) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-422 |
|||||||||||||
3-11:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) ლექცია კანკაძე ჯემალი 01-413 |
|
--- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-544 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-411 |
--- | ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული შარაშენიძე ზაალი 01-412 |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-408 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) ლექცია სოხაძე ვასილ 01-410 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-407 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051905gon | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ღონისძიების ტექნიკური მომსახურება და უსაფრთხოება (0411920) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-664 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | წერილობით ტექსტთან მუშაობა (0411901) პრაქტიკული კოტრიკაძე იამზე 01-664 (მოდულური) |
ღონისძიების კონცეფციის შემუშავება (0411918) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-664 (მოდულური) |
ღონისძიების კონცეფციის შემუშავება (0411918) პრაქტიკული. მილაშვილი მზია 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა-ბიოსამედიცინო ინჟინერია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219335 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |