საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
აკადემიური ჯგუფები
1600 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი მაისურაძე გიორგი 01-526 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ვარდიაშვილი დავით 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ამყოლაძე თემურ 01-409 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-548 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
--- | შენობა ნაგებობათა გამოცდა (AAC06001G1) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-411 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1601 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ჭანტურია მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-412 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი დუმბაძე მარიამი 01-527 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ამყოლაძე თემურ 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
--- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-548 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ამყოლაძე თემურ 01-409 |
შენობა ნაგებობათა გამოცდა (AAC06001G1) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1602 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა გიგინეიშვილი ჯონი 01258 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ამყოლაძე თემურ 01-409 |
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ქორქია ქეთევან 01-526 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
--- | |||||||||||
7-15:00 | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ამყოლაძე თემურ 01-409 |
მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-548 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | შენობა ნაგებობათა გამოცდა (AAC06001G1) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
--- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-406 |
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1603 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-322 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ვერულაშვილი ფატიმა 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-549 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ბაქრაძე დავით 01-323 |
--- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი მაისურაძე გიორგი 01-526 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შენობა ნაგებობათა გამოცდა (AAC06001G1) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-411 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1604 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-322 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ვერულაშვილი ფატიმა 13-გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | ||||||||
4-12:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-549 |
--- |
|
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი კახიანი ლია 01-529 |
--- | |||||||||
5-13:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო გასიტაშვილი ლალი 01-406 |
--- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შენობა ნაგებობათა გამოცდა (AAC06001G1) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-529 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-413 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-322 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა მარღიშვილი ირაკლი 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- |
4-12:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-549 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-407 |
|
8-16:00 | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-412 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-410 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
9-17:00 | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ფოფხაძე ნათია 01-406 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-406 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა მარღიშვილი ირაკლი 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-416 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-323 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-407 |
||
8-16:00 | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-410 |
--- | --- | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
9-17:00 | --- | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-406 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1607 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა გოცაძე დალი 13-გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-410 |
4-12:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ქარუმიძე ზეინაბ 01-407 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-413 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-323 |
--- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-410 |
--- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-413 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1608 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა წიქარიშვილი მალხაზ 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-412 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი მეტრეველი გელა 01-414 |
მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-410 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-411 |
||
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-323 |
--- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-322 |
--- | |
8-16:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
--- | --- | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-413 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1630 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) საკურსო მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ხაზალია კონსტანტინე 13-გასვლითი პრაქტიკა 7 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-513 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
--- | |
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-322 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ძოწენიძე მედეა 01-408 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1631 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ძოწენიძე მედეა 01-411 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-513 |
--- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა თოფურია მარინე 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) საკურსო მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | |
6-14:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-322 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი თოფურია მარინე 01-226 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1632 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა კოდუა მანონი 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ძოწენიძე მედეა 01-408 |
--- | |||
5-13:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-514 |
--- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
--- | |
7-15:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-322 |
--- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) საკურსო მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1633 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ძოწენიძე მედეა 01-406 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა მარგალიტაძე იუნონა 13-გასვლითი პრაქტიკა 2 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-549 |
--- | |
7-15:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-512 |
--- | |
8-16:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკის დარგი და ქვეყნის ეკონომიკა (HECEC01) საკურსო მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1645 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ქარქაშაძე ნათია 01-411 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა კუჭუხიძე დიმიტრი 13-გასვლითი პრაქტიკა 6 |
მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-416 |
--- | --- |
4-12:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-318 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ხართიშვილი ია 01-409 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი კუჭუხიძე დიმიტრი 01-318 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-412 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1646 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ქარქაშაძე ნათია 01-408 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
--- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა გიორგობიანი ოთარ 13-გასვლითი პრაქტიკა 6 |
--- |
4-12:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-308 |
სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ხართიშვილი ია 01-409 |
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
--- | |
7-15:00 | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-416 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-513 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1650 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-513 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ძოწენიძე მედეა 01-408 |
--- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ჩიტიაშვილი გიორგი 13-გასვლითი პრაქტიკა 7 |
--- |
4-12:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ჩიტიაშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-549 |
--- | ||
7-15:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-409 |
--- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-318 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1651 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ძოწენიძე მედეა 01-406 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-416 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ცინაძე ზაალ 13-გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-413 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-549 |
--- | |
7-15:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-409 |
--- | --- | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
--- | |
8-16:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ცინაძე ზაალ 01-212 |
სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1652 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ქარქაშაძე ნათია 01-412 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ცინაძე ზაალ 01-212 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ცინაძე ზაალ 13-გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-318 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ხართიშვილი ია 01-409 |
მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | |
7-15:00 | ლიფტების და შენობების ენერგომომარაგება (AAC93601G1) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-409 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-413 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1665 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-410 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი რურუა ნუგზარ 01-681 |
--- | --- |
3-11:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ხორავა ვასილ 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ხართიშვილი ია 01-323 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-406 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (QAXUZ01) ლექცია ცეცხლაძე ეკატერინე 01-521 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ხართიშვილი ია 01-412 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (QAXUZ01) პრაქტიკული ცეცხლაძე ეკატერინე 01-521 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1670 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ხართიშვილი ია 01-409 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-408 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ხართიშვილი ია 01-323 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ელოშვილი ნანა 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- | ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (QAXUZ01) პრაქტიკული ცეცხლაძე ეკატერინე 01-529 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-416 |
მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-406 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (QAXUZ01) ლექცია ცეცხლაძე ეკატერინე 01-521 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ელოშვილი ნანა 01-411 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1675 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-406 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ყურაშვილი აბესალომი 13-გასვლითი პრაქტიკა 6 |
სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) ლექცია ხართიშვილი ია 01-323 |
მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-416 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | სახარჯთაღრიცხვო საქმე (BUA12301G1-LK) საკურსო ხართიშვილი ია 01-409 |
--- | ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (QAXUZ01) პრაქტიკული ცეცხლაძე ეკატერინე 01-529 |
--- | ||
5-13:00 | მშენებლობის შეფასება (AAC83401G1) ლექცია ბერიძე ლია 01-323 |
--- | სამშენებლო სამართალი და კონტრაქტები (AAC83501G1) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-406 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (QAXUZ01) ლექცია ცეცხლაძე ეკატერინე 01-521 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ყურაშვილი აბესალომი 01-676 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1700 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-521 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-410 |
--- | მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) ლექცია გურეშიძე გინა 01-533 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) პრაქტიკული გურეშიძე გინა 01-533 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
--- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო სანიკიძე მამუკა 01-527 |
--- | ||||||||
9-17:00 | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1701 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-410 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-526 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-526 |
მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) ლექცია გურეშიძე გინა 01-533 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
|
--- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-526 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1702 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-408 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-526 |
--- | მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) ლექცია გურეშიძე გინა 01-533 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი 01-526 |
--- | ||||||||
7-15:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-526 |
--- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1703 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-408 |
ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო ხაზარაძე ომარი 01-527 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) საკურსო კახიანი ლია 01-529 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
--- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია ხაზარაძე ომარი 01-527 |
მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-526 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) ლექცია კახიანი ლია 01-529 |
--- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) ლექცია გურეშიძე გინა 01-535 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1704 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-406 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) საკურსო კახიანი ლია 01-529 |
--- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-526 |
--- | ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია ხაზარაძე ომარი 01-527 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC31801G1-LBK) ლექცია კახიანი ლია 01-529 |
მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) პრაქტიკული გურეშიძე გინა 01-535 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ხისა და პლასტმასის კონსტრუქციები (WEPLC01) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
მშენებლობა და გარემო (BRUMB02) ლექცია გურეშიძე გინა 01-535 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1705 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-416 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) პრაქტიკული დოლიძე შალვა 01-409 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-410 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) საკურსო ზამბახიძე ლერი 01-414 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო დოლიძე შალვა 01-409 |
|
სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
||||||||
4-12:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-416 |
|
შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-416 |
||||||||
5-13:00 | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-414 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | --- | --- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1706 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) პრაქტიკული დოლიძე შალვა 01-408 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-416 |
--- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
||||||||
5-13:00 | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-414 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტომ 01-412 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო დოლიძე შალვა 01-409 |
|||||||||
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-415 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-323 |
|||||||||
8-16:00 | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-416 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) საკურსო ზამბახიძე ლერი 01-416 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1707 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
||||||||
4-12:00 | --- | შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-414 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | |||||||||
6-14:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტომ 01-407 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-416 |
სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-414 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-323 |
--- | ||||||||
8-16:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) საკურსო ზამბახიძე ლერი 01-414 |
--- | ||||||||
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-416 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1708 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტომ 01-413 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) პრაქტიკული დოლიძე შალვა 01-408 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-415 |
შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30401G1-LSK) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) საკურსო ზამბახიძე ლერი 01-414 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-416 |
--- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-323 |
--- | ||||||||
8-16:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო დოლიძე შალვა 01-412 |
--- | ||||||||
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების ტექნიკური მდგომარეობის დიაგნოსტიკა (AAC83801G1) ლექცია მეტრეველი გელა 01-416 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) საკურსო საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | --- | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-226 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | --- |
5-13:00 | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-226 |
--- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- |
6-14:00 | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-226 |
--- | --- |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტომ 01-406 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) საკურსო გოგოლაძე ავთანდილ 01-222 |
თბური რეჟიმები ჰ/ტ მშენებლობაში/პროექტი (AAC41701G2-LP) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) საკურსო ახვლედიანი გიორგი 01-222 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-226 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) საკურსო საყვარელიძე ამირან 01-206 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტომ 01-413 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) საკურსო გოგოლაძე ავთანდილ 01-226 |
--- | --- |
5-13:00 | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-226 |
--- | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-226 |
ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- | --- |
6-14:00 | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- | --- |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-222 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) საკურსო ახვლედიანი გიორგი 01-226 |
თბური რეჟიმები ჰ/ტ მშენებლობაში/პროექტი (AAC41701G2-LP) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1732 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
5-13:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ხოზრევანიძე როსტომ 01-408 |
--- | --- | --- | თბური რეჟიმები ჰ/ტ მშენებლობაში/პროექტი (AAC41701G2-LP) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) საკურსო ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) საკურსო კოდუა მანონი 01-222 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) საკურსო კოხრეიძე ნინო 01-206 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) ლექცია კოდუა მანონი 01-222 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1733 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი 01-226 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) საკურსო ხაზალია კონსტანტინე 01-206 |
3-11:00 | --- | --- | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
--- |
5-13:00 | --- | თბური რეჟიმები ჰ/ტ მშენებლობაში/პროექტი (AAC41701G2-LP) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-322 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) საკურსო კოხრეიძე ნინო 01-206 |
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 1 (HST0101) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში (PMHD101) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- | |
7-15:00 | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) საკურსო კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-408 |
--- | --- | --- | პორტები და საპორტო ნაგებობები (AAC32801G1-LP) ლექცია კოდუა მანონი 01-222 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის ენერგიის გამოყენება (AAC49301G1-LPK) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1745 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომომარაგება (AAC45701G1) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-412 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
--- | --- | |
6-14:00 | ენერგოეფექტურობა და ენერგოდაზოგვა მშენებლობაში/პროექტი (AAC40101G2) საკურსო შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომომარაგება (AAC45701G1) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | გათბობა (HEATI01) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-309 |
--- | გათბობა (HEATI01) საკურსო კოპალიანი ალექსი 01-318 |
განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-309 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) პრაქტიკული გოდერძიშვილი სოლომონი 01-318 |
სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-309 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) საკურსო გრძელიშვილი მამული 01-309 |
გათბობა (HEATI01) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-309 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომომარაგება (AAC45701G1) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | გათბობა (HEATI01) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-318 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-309 |
--- |
6-14:00 | გათბობა (HEATI01) საკურსო კოპალიანი ალექსი 01-318 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-412 |
--- | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) საკურსო გრძელიშვილი მამული 01-309 |
|
7-15:00 | ენერგოეფექტურობა და ენერგოდაზოგვა მშენებლობაში/პროექტი (AAC40101G2) საკურსო შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) პრაქტიკული გოდერძიშვილი სოლომონი 01-309 |
განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-309 |
8-16:00 | --- | --- | ტექნიკური თერმოდინამიკა და თბომომარაგება (AAC45701G1) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
--- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკა (BUIL001) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-309 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გათბობა (HEATI01) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-309 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1750 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-212 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-322 |
||||
4-12:00 | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-212 |
--- | --- | --- | --- | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-323 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-322 |
--- | |||||
6-14:00 | ნაგებობების სანტექნიკური აღჭურვა/პროექტი (AAC30201G2) საკურსო ჩიტიაშვილი გიორგი 01-218 |
წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-410 |
წყლის ქიმია და მიკრობიოლოგია (WCHMI01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-322 |
--- |
|
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-323 |
--- |
|
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1751 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
წყლის ეკოლოგია (ECW0101) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-222 |
||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-218 |
|||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-322 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
წყლის ეკოლოგია (ECW0101) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-323 |
||||
5-13:00 | --- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-322 |
--- | ||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 |
|
წყლის ქიმია და მიკრობიოლოგია (WCHMI01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-322 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ნაგებობების სანტექნიკური აღჭურვა/პროექტი (AAC30201G2) საკურსო დენისოვა ირინა 01-218 |
წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-323 |
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-407 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1752 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი 01-212 |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-212 |
|||||
3-11:00 |
|
--- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) საკურსო ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-218 |
--- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-322 |
||||
4-12:00 |
|
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-406 |
--- | --- | წყლის ეკოლოგია (ECW0101) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი 01-323 |
||||
5-13:00 | --- |
|
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
წყალარინების სისტემები (საქალაქო ქსელები) (SS00101) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | ||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ნაგებობების სანტექნიკური აღჭურვა/პროექტი (AAC30201G2) საკურსო დენისოვა ირინა 01-218 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | წყლის ქიმია და მიკრობიოლოგია (WCHMI01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-322 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | წყალმომარაგება (ქსელი და მისი ნაგებობები) (WATSU01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-323 |
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1765 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება სატრანსპორტო მშენებლობაში (ESIA101) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-409 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
რკინიგზის ლიანდაგის კონსტრუქცია (CRWT101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-673 |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | ლიანდაგების შეერთება და გადაკვეთა (CIRT101) საკურსო რურუა ნუგზარ 01-673 |
--- | რკინიგზის ლიანდაგის კონსტრუქცია (CRWT101) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-673 |
ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება სატრანსპორტო მშენებლობაში (ESIA101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-673 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის მიწის ვაკისი და ლიანდაგის მოწყობა (AAC46501G1-LP) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-673 |
||||||||
7-15:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-412 |
--- | ლიანდაგების შეერთება და გადაკვეთა (CIRT101) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-673 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | რკინიგზის მიწის ვაკისი და ლიანდაგის მოწყობა (AAC46501G1-LP) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-673 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1770 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) საკურსო ელოშვილი ნანა 01-408 |
--- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-406 |
--- | ||||||||
2-10:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-411 |
ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება სატრანსპორტო მშენებლობაში (ESIA101) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-409 |
--- |
|
--- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება სატრანსპორტო მშენებლობაში (ESIA101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-673 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა (BHAPR01) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-413 |
||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ასფალტბეტონი და ბიტუმმინერალური მასალები (MAP23101G1) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-413 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა (BHAPR01) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-410 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1775 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება სატრანსპორტო მშენებლობაში (ESIA101) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-409 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-408 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-323 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების დაპროექტება და გაანგარიშების საფუძვლები (AAC42501G1-LP) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | რკინაბეტონის ხიდები (RCBRI01) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების დაპროექტება და გაანგარიშების საფუძვლები (AAC42501G1-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ხიდების მშენებლობის საფუძვლები (AAC43201G1-LP) ლექცია ყურაშვილი აბესალომი 01-676 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება სატრანსპორტო მშენებლობაში (ESIA101) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-673 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | ხიდების მშენებლობის საფუძვლები (AAC43201G1-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი აბესალომი 01-676 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1800 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- |
|
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-514 |
საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | ||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ტაბატაძე ანა 01-549 |
მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო მურღულია ნუგზარ 01-548 |
--- |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-416 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1801 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | ||||||||
6-14:00 | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-322 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო მურღულია ნუგზარ 01-549 |
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-420 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1802 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-406 |
--- |
|
საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
--- | ||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო მურღულია ნუგზარ 01-544 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1803 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- |
|
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- |
|
საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-323 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ბერიშვილი ბიძინა 01-513 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო მურღულია ნუგზარ 01-544 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1804 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-322 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-548 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-411 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-548 |
--- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1805 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო წაქაძე ალექსანდრე 01-544 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-322 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-548 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ბერიძე გიორგი 01-322 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-548 |
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-529 |
საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1806 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-322 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-548 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ბერიძე გიორგი 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-548 |
|
საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1807 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა 01-322 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-548 |
--- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო წაქაძე ალექსანდრე 01-548 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-416 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ჭანტურია მაია 01-548 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული კაკუტაშვილი იოსებ 01-544 |
საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ბერიძე გიორგი 01-323 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ 01-548 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1808 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-548 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | --- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-517 |
--- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ტაბატაძე ანა 01-548 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-548 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
|
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-409 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1809 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- |
|
--- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-548 |
||||||||
3-11:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- |
|
--- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
||||||||
4-12:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-414 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ცხოვრებაშვილი გიორგი 01-517 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ტაბატაძე ანა 01-544 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
--- | ||||||||
6-14:00 | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-409 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-548 |
||||||||
3-11:00 |
|
მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | --- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
||||||||
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-548 |
--- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-517 |
--- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-544 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-529 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-416 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-409 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1811 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-548 |
||||||||
3-11:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-548 |
მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- |
|
--- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-305 |
||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო ქიქოძე ნინო 01-408 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია მამარდაშვილი ალექსანდრა 01-514 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-544 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-602 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-414 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-409 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ნოზაძე გიორგი 01-526 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1812 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-517 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-323 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||
4-12:00 | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-514 |
--- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ტაბატაძე დემურ 01-420 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-549 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ტაბატაძე დემურ 01-420 |
მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-415 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1813 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-323 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-535 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-548 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-549 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-414 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
--- | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-514 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1814 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-323 |
||||||||
3-11:00 | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-514 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-407 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-549 |
|
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-549 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-416 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1815 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-323 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-512 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია ტურაშვილი ვახტანგ 01-506 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-549 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-514 |
--- | ||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-323 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-414 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1816 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-322 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-322 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-416 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე ჯუმბერ 01-413 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
|
საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-514 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1817 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-412 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-322 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-322 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- | ||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
||||||||
7-15:00 | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-514 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-415 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1818 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-512 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-322 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-322 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
||||||||
4-12:00 | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ნოზაძე გიორგი 01-526 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
--- | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
--- | ||||||||
6-14:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-416 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
--- | ||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1819 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-322 |
არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ 01-322 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია იმედაძე როინ 01-548 |
|
სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) ლექცია ყიფიანი გელა 01-514 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებები (ICT19701G1) ლექცია კვაჭაძე თამარ 01-602 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-420 |
||||||||
6-14:00 | სტატისტიკური მეთოდები მშენებლობაში (STMETMSH01) პრაქტიკული ნოზაძე გიორგი 01-526 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-411 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (STMA201) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-415 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1900 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | -- (--) - X 10 4589 |
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-414 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-413 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-409 |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-549 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-305 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ზერაგია დალი 01-410 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული ზერაგია დალი 01-513 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1901 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | - (-) - X 10 4589 |
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-549 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-407 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1902 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
|
-- (--) - X 11 5896 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-409 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-412 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-549 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-416 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 01-323 |
--- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ 01-407ც |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-549 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1903 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- (---) - X 11 5896 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 |
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-549 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-533 |
--- | ||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-408 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყიფიანი თებრო 01-549 |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია ტალახაძე გია 01-512 |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო 01-549 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული ტალახაძე გია 01-514 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1904 | ||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-323 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- (---) - X 12 56987 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-408 |
--- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
|
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-414 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-549 |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-413 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-407 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1905 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-323 |
--- | --- (---) - X 13 5874 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-409 |
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-412 |
--- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-414 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
--- | |||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-409 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-513 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-549 |
--- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1906 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- (---) - X 14 2698 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-323 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-409 |
|
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
|
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-420 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
--- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული ტალახაძე გია 01-513 |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-513 |
||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ 01-323 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 01-408 |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-549 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-513 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1907 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-323 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-409 |
--- | - (-) - X 14 2698 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-506 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-408 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 01-549 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-416 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-549 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 01-413 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1908 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-410 |
|
--- | --- | --- | -- (--) - X 15 1589 |
||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-410 |
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-414 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-322 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-413 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-411 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-548 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ზერაგია დალი 01-410 |
--- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-506 |
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული თელია ქეთევან 01-408 |
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1909 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | - (-) - X 16 4521 |
|||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-413 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა 01-322 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-410 |
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-548 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ზერაგია დალი 01-410 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული თელია ქეთევან 01-413 |
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-506 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-414 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1910 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | -- (--) - X 16 4521 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-411 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან 01-529 |
|
--- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-548 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-548 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა 01-323 |
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-506 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1911 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | -- (--) - X 13 5874 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-410 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-513 |
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა 01-408 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-548 |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-548 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია წულუკიძე მანანა 01-506 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1912 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
-- (--) - X 15 1589 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ბაღათურია გურამი 01-513 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (გერმანული) – B1.2 (LEH17512G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 01-411 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-323 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
--- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 01-549 |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-548 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1913 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | -- (--) - X 16 4521 |
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-512 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ბაღათურია გურამი 01-512 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-411 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე 01-408 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-323 |
|
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-409 |
||||||||
7-15:00 | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1914 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
--- | -- (--) - X 12 56987 |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-512 |
--- |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-411 |
--- | ||||||||
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-414 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ბაღათურია გურამი 01-512 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-323 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-548 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1915 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | -- (--) - X 17 5846 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-415 |
|||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 01-548 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-411 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ 01-517 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-323 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული მესხია მარინე 01-517 |
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ბაღათურია გურამი 01-409 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ბაღათურია გურამი 01-512 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 01-548 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1916 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | -- (--) - X 18 32147 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-415 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
4-12:00 | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი 01-549 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-322 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-322 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
--- | |||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-513 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-549 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-412 |
|||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1917 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | -- (--) - X 11 5896 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი 01-549 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-322 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი 01-420 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-322 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-549 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
|
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-513 |
||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-305 |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1918 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კვიტაიშვილი ნინო 01-412 |
--- | --- | -- (--) - X 17 5846 |
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი 01-549 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-322 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-322 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-410 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-549 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-410 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1919 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -- (--) - X 18 32147 |
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი 01-549 |
--- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა 01-513 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია ფაჩულია ვაჟა 01-322 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია არეშიძე ნინა 01-514 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-549 |
|||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-548 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-322 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1680 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოების ტექნოლოგია და ორგანიზაცია (AAC30601G1-LSK) პრაქტიკული ხატელაშვილი ანა 01-532 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფირმის საქმის წარმოების მენეჯმენტი (BUA31701G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-411 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოების ტექნოლოგია და ორგანიზაცია (AAC30601G1-LSK) საკურსო ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | საბანკო საქმე (BANKG07) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-406 |
|
7-15:00 | --- | საბანკო საქმე (BANKG07) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-413 |
--- | --- | ფირმის საქმის წარმოების მენეჯმენტი (BUA31701G2-LS) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-410 |
|
8-16:00 | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოების ტექნოლოგია და ორგანიზაცია (AAC30601G1-LSK) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება და მართვა (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი 01-412 |
2-10:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-406 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-406 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და დაგეგმვა (AAC80701G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-512 |
უძრავი ქონების შეფასება და მართვა (SOS15312G1-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-408 |
--- | |
4-12:00 | --- | მშენებლობის მატერიალურ ტექნიკური უზრუნველყოფა და შესყიდვების ორგანიზება (AAC80601G1-LS) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და დაგეგმვა (AAC80701G1-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-407 |
--- | |
5-13:00 | --- | მშენებლობის ხარჯთაღრიცხვა (AAC82401G1) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ 01-408 |
--- | სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | მშენებლობის ხარჯთაღრიცხვა (AAC82401G1) საკურსო ამყოლაძე თემურ 01-408 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | მშენებლობის მატერიალურ ტექნიკური უზრუნველყოფა და შესყიდვების ორგანიზება (AAC80601G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-412 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მშენებლობის ხარჯთაღრიცხვა (AAC82401G1) ლექცია ამყოლაძე თემურ 01-409 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
3-11:00 | --- | შესავალი ადამიანური რესურსების მენეჯმენტში (BUA75101G1-LS) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
--- | შესავალი ადამიანური რესურსების მენეჯმენტში (BUA75101G1-LS) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-406 |
--- | |
4-12:00 | --- | სამშენებლო წარმოების/კომპანიების ოპერირება და მართვა (AAC82501G1-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-411 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სამშენებლო ეთიკა, სამართალი და კონტრაქტები (AAC81301G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-413 |
--- | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
6-14:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო დოლიძე შალვა 01-410 |
სამშენებლო ეთიკა, სამართალი და კონტრაქტები (AAC81301G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-410 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- |
8-16:00 | სამშენებლო წარმოების/კომპანიების ოპერირება და მართვა (AAC82501G1-LS) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა 01-406 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1980 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების საფუძვლები (BBSSC01) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-513 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-416 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან 01-529 |
თეორიული მექანიკა (კინემატიკა, კინეტიკა) (MAS40301G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-407 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია ნაჭყებია დათო 01-548 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურული დაგეგმარების საფუძვლები (BAP0106) საკურსო მალაღურაძე მარიამ 01-406 |
უცხოური ენა (გერმანული) – B1.2 (LEH17512G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 01-411 |
უცხოური ენა (ფრანგული) – B 1.2 (LEH18712G1-P) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი ეკა 01-514 |
--- | ბიზნესის წარმოების საფუძვლები (BBSSC01) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (კინემატიკა, კინეტიკა) (MAS40301G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-407 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-322 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-408 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-420 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-548 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) პრაქტიკული ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | არქიტექტურული დაგეგმარების საფუძვლები (BAP0106) ლექცია მალაღურაძე მარიამ 01-412 |
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1690 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Бакалаврский проект (AAC08501R1) Курсовая работа/проект გურეშიძე გინა 01-533 |
--- | --- |
3-11:00 | Бакалаврский проект (AAC08501R1) Практика გურეშიძე გინა 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | Экономика в строительстве (AAC82101R1-LP) Практическая работа ძოწენიძე მედეა 01-412 |
--- | --- | Экономика в строительстве (AAC82101R1-LP) Лекция ძოწენიძე მედეა 01-406 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | Восстановление и усиление зданий и сооружений (RERSBR1) Курсовой проект სანიკიძე მამუკა 01-527 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | Восстановление и усиление зданий и сооружений (RERSBR1) Лекция სანიკიძე მამუკა 01-527 |
--- | Исследования и испытания зданий и сооружений (BBSTSR1) Лабораторная работа ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- |
8-16:00 | --- | Исследования и испытания зданий и сооружений (BBSTSR1) Лекция ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
Восстановление и усиление зданий и сооружений (RERSBR1) Практическая работа სანიკიძე მამუკა 01-527 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Санитарно-техническое оборудование зданий (AAC42601R2-LP) Практическая работа დენისოვა ირინა 01-212 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Основы гидротехнического строительства (HTMSA01) Лекция საყვარელიძე ამირან 01-226 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | Санитарно-техническое оборудование зданий (AAC42601R2-LP) Лекция დენისოვა ირინა 01-212 |
--- | --- | |
5-13:00 | Технология возведения здании и сооружении (BUBRER1) Курсовой проект ბაქანიძე შახი 01-532 |
Сейсмостойкость сооружений (EET77301R2-K) Курсовой проект ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-544 |
Основы управления строительством (COMFUR1) Практическая работа ძოწენიძე მედეა 01-406 |
Основы гидротехнического строительства (HTMSA01) Практическая работа საყვარელიძე ამირან 01-226 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | Технология возведения здании и сооружении (BUBRER1) Лекция ბაქანიძე შახი 01-532 |
Строительная техническая экспертиза (AAC07201R1) Практическая работа მეტრეველი გელა 01-415 |
--- | Основы управления строительством (COMFUR1) Лекция ძოწენიძე მედეა 01-411 |
--- | |
8-16:00 | Строительная техническая экспертиза (AAC07201R1) Лекция მეტრეველი გელა 01-416 |
Технология возведения здании и сооружении (BUBRER1) Практическая работа ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | --- | Строительная техническая экспертиза (AAC07201R1) Курсовой проект მეტრეველი გელა 01-416 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Строительные материалы 2 (RBUM2R1) Лабораторная работа უგულავა ლიანა 01-305 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Сопротивление материалов 2 (STMA2R1) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-544 |
Строительная механика (BULMER1) Практическая работа გორგიძე დავით 01-412 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Сопротивление материалов 2 (STMA2R1) Курсовая работа ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-549 |
Строительная механика (BULMER1) Лекция გორგიძე დავით 01-407 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Строительная механика (BULMER1) Курсовая работа გორგიძე დავით 01-413 |
Статистические методы в строительстве (AAC30601R2) Практическая работа გურეშიძე გინა 01-533 |
--- | --- | Тепло-газоснабжение и вентиляция (RHGSV01) Лекция მეფარიშვილი ნანი 01-318 |
--- |
5-13:00 | Основы архитектуры (INARCR6) Курсовой проект მალაღურაძე მარიამ 01-407 |
--- | --- | --- | Статистические методы в строительстве (AAC30601R2) Лекция გურეშიძე გინა 01-535 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Тепло-газоснабжение и вентиляция (RHGSV01) Практическая работа მეფარიშვილი ნანი 01-308 |
--- |
7-15:00 | Основы архитектуры (INARCR6) Лекция მალაღურაძე მარიამ 01-413 |
--- | --- | Гидравлика (HYDRAR1) Лекция ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-226 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Гидравлика (HYDRAR1) Лабораторная работа ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-304 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Гидравлика (HYDRAR1) Практическая работа ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-226 |
Строительные материалы 2 (RBUM2R1) Лекция უგულავა ლიანა 01-305 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1990 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | Теоретическая механика (статика) (MAS38001R1-LPB) Лекция გორგიძე დავით 01-514 |
--- | -- (--) - X 17 5846 |
--- | --- | Инженерная математика 2 (HHSH) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო 01-305 |
|||||||||||||||
2-10:00 |
|
Инженерная геология и механика грунтов (EGASMR1) Лабораторная работа ბიჭიაშვილი გიორგი 01-300 |
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | Теоретическая механика (статика) (MAS38001R1-LPB) Практическая работа გორგიძე დავით 01-409 |
--- | --- | --- | Инженерная математика 2 (HHSH) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 01-548 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
Инженерная геология и механика грунтов (EGASMR1) Лекция ბიჭიაშვილი გიორგი 01-512 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
Физика 2.1 (FSGHDVNM) Лекция თაქთაქიშვილი მიხეილ 01-512 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა 01-420 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა წყალმომარაგების,წყალანირების სისტემების მშენებლობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგროინჟინერია(მილევადი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასოფლო სამეურნეო ჰიდრომელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121953 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Water Resources Monitoring (AAC92901E1) Lecture ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | Environment Defense and Sustainable Development (AAC93001E1) Practical Work ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | Environmental Engineering (EET27001E1) Lecture ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
Water Resources Monitoring (AAC92901E1) Practical Work ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- |
4-12:00 | --- | Environment Defense and Sustainable Development (AAC93001E1) Lecture ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | Environmental Engineering (EET27001E1) Practical Work ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე 01-209 |
--- | |
5-13:00 | --- | Water Resources Planning (AAC92901E 1) Lecture ბზიავა კონსტანტინე 01-209 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Water Resources Planning (AAC92901E 1) Course paper ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | Water Resources Planning (AAC92901E 1) Laboratory ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა წყალმომარაგება,წყალანირება,წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენება და დაცვა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რღვევის მექანიკა (AAC84701G1-LP) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი 01-414 |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | შენობა-ნაგებობათა დაზიანების მიზეზები, გამოკვლევა და აღდგენა (SHNDM01) ლექცია იმედაძე როინ 01-415 |
კონსტრუქციების დაზიანების ტექნიკური დიაგნოსტიკა (AAC84601G1-LPB) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-416 |
რღვევის მექანიკა (AAC84701G1-LP) ლექცია ზამბახიძე ლერი 01-414 |
|
10-18:00 | --- | კონსტრუქციების დაზიანების ტექნიკური დიაგნოსტიკა (AAC84601G1-LPB) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი 01-414 |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა დაზიანების მიზეზები, გამოკვლევა და აღდგენა (SHNDM01) პრაქტიკული იმედაძე როინ 01-415 |
კონსტრუქციების დაზიანების ტექნიკური დიაგნოსტიკა (AAC84601G1-LPB) სასწავლო პრაქტიკა ჭურჭელაური ბადრი 01-416 |
--- | |
12-20:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
--- | --- | კონსტრუქციების დაზიანების ტექნიკური დიაგნოსტიკა (AAC84601G1-LPB) ლაბორატორიული ჭურჭელაური ბადრი 01-416 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნაგებობათა თეორია (EET72501G1-LPK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-549 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | --- | ბრტყელი და სივრცითი სისტემების მექანიკა (MAS37201G1-LPK) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-549 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | ბრტყელი და სივრცითი სისტემების მექანიკა (MAS37201G1-LPK) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-544 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
ნაგებობათა თეორია (EET72501G1-LPK) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით 01-544 |
--- | --- | ბრტყელი და სივრცითი სისტემების მექანიკა (MAS37201G1-LPK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით 01-549 |
--- |
13-21:00 | --- | ნაგებობათა თეორია (EET72501G1-LPK) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით 01-544 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121921 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
შენობა-ნაგებობათა გაანგარიშების თანამედროვე პრაქტიკული მეთოდები (SHNPRM01) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.3 |
--- | წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- |
10-18:00 | წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | შენობა-ნაგებობათა გაანგარიშების თანამედროვე პრაქტიკული მეთოდები (SHNPRM01) პრაქტიკული ლებანიძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.5 |
--- | --- | |
11-19:00 | ლითონის კონსტრუქციული ელემენტების გაანგარიშება და დაპროექტება (LITKONEL01) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-527 |
--- | ლითონის კონსტრუქციული ელემენტების გაანგარიშება და დაპროექტება (LITKONEL01) საკურსო ესაძე სერგო 01-527 |
წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | |
12-20:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
--- | ლითონის კონსტრუქციული ელემენტების გაანგარიშება და დაპროექტება (LITKONEL01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
ხისა და პლასტმასის სპეციალური კონსტრუქციები (XPLSPK01) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | ხისა და პლასტმასის სპეციალური კონსტრუქციები (XPLSPK01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
ხისა და პლასტმასის სპეციალური კონსტრუქციები (XPLSPK01) პრაქტიკული ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121921-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
შენობა-ნაგებობათა გაანგარიშების თანამედროვე პრაქტიკული მეთოდები (SHNPRM01) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.3 |
ლითონის კონსტრუქციული ელემენტების გაანგარიშება და დაპროექტება (LITKONEL01) საკურსო ესაძე სერგო 01-527 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | შენობა-ნაგებობათა გაანგარიშების თანამედროვე პრაქტიკული მეთოდები (SHNPRM01) პრაქტიკული ლებანიძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.1 |
ლითონის კონსტრუქციული ელემენტების გაანგარიშება და დაპროექტება (LITKONEL01) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-527 |
--- | ხისა და პლასტმასის სპეციალური კონსტრუქციები (XPLSPK01) საკურსო ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | |
12-20:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ლითონის კონსტრუქციული ელემენტების გაანგარიშება და დაპროექტება (LITKONEL01) ლექცია ესაძე სერგო 01-527 |
წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
ხისა და პლასტმასის სპეციალური კონსტრუქციები (XPLSPK01) პრაქტიკული ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | ხისა და პლასტმასის სპეციალური კონსტრუქციები (XPLSPK01) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121922 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქის საინჟინრო ნაგებობები (CENGC01) ლექცია ბიჭიაშვილი გიორგი 01-512 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | --- | ფუძე-საძირკვლების ინჟინერია (AAC86701G1-LPK) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა 01-513 |
ფუძე-საძირკვლების ინჟინერია (AAC86701G1-LPK) საკურსო ჭოხონელიძე გუგა 01-512 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა მზიდი კარკასის რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (AAC85001G1) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
--- | ||
11-19:00 | ქალაქის საინჟინრო ნაგებობები (CENGC01) საკურსო ბიჭიაშვილი გიორგი 01-512 |
--- | --- | ფუძე-საძირკვლების ინჟინერია (AAC86701G1-LPK) პრაქტიკული ჭოხონელიძე გუგა 01-513 |
--- | --- |
12-20:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობათა მზიდი კარკასის რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (AAC85001G1) სასწავლო პრაქტიკა სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
--- | --- |
13-21:00 | ქალაქის საინჟინრო ნაგებობები (CENGC01) პრაქტიკული ბიჭიაშვილი გიორგი 01-512 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობათა მზიდი კარკასის რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (AAC85001G1) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
სამშენებლო პროცესების ოპტიმალური და ვარიანტული ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (OPT01) ლექცია ბაქანიძე შახი 01-532 |
--- | სამშენებლო სპეციალური კონსტრუქციები (SAMSPKON01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | სამშენებლო სპეციალური კონსტრუქციები (SAMSPKON01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | ||
11-19:00 | --- | სამშენებლო პროცესების ოპტიმალური და ვარიანტული ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (OPT01) პრაქტიკული სამხარაძე ლელა 01-411 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
--- | სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია (COPRT01) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | სამშენებლო სპეციალური კონსტრუქციები (SAMSPKON01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალების საწარმოთა აღჭურვა (SMSAAG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-412 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
მასალების ფიზიკურ-მექანიკური თვისებების ექსპერიმენტული შესწავლის მეთოდები (MEIPM01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ 01-413 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | მასალების ფიზიკურ-მექანიკური თვისებების ექსპერიმენტული შესწავლის მეთოდები (MEIPM01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ 01-408 |
--- | --- | ||
12-20:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
საშენი მასალების საწარმოთა აღჭურვა (SMSAAG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-412 |
მასალების ფიზიკურ-მექანიკური თვისებების ექსპერიმენტული შესწავლის მეთოდები (MEIPM01) ლაბორატორიული ქარუმიძე ზეინაბ 01-407 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების სიმტკიცე და სეისმომედეგობა (AAC33501G1) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროევე ტექნოლოგიების გამოყენებით (HMWTTG01) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- |
10-18:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების სიმტკიცე და სეისმომედეგობა (AAC33501G1) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროევე ტექნოლოგიების გამოყენებით (HMWTTG01) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-206 |
--- | --- | ||
11-19:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების სიმტკიცე და სეისმომედეგობა (AAC33501G1) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე 01-226 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121942 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია (AAC88701G1) ლექცია ახვლედიანი გიორგი 01-206 |
ჰიდროელექტროსადგურების ეკომონიური დასაბუთება (AAC88301G1) საკურსო ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-206 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ეკომონიური დასაბუთება (AAC88301G1) პრაქტიკული ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-226 |
ჰესების დაპროექტება და ექსპლუატაციის რეჟიმები (AAC01401G1) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- |
11-19:00 | ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია (AAC88701G1) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი 01-206 |
ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია (AAC88701G1) საკურსო ახვლედიანი გიორგი 01-222 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ეკომონიური დასაბუთება (AAC88301G1) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-226 |
ჰესების დაპროექტება და ექსპლუატაციის რეჟიმები (AAC01401G1) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | ჰესების დაპროექტება და ექსპლუატაციის რეჟიმები (AAC01401G1) საკურსო ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121943 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საზღვაო პორტები და კონტინენტური შელფის ნაგებობები (AAC33801G1-LPK) საკურსო კოდუა მანონი 01-222 |
კომპიუტერული პროგრამირება საზღვაო მშენებლობაში (ICT40901G1-LP) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა 01-501 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საზღვაო პორტები და კონტინენტური შელფის ნაგებობები (AAC33801G1-LPK) ლექცია გაგოშიძე შალვა 01-222 |
საპორტო მშენებლობის ეკონომიკური დასაბუთება (AAC34101G1) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა 01-222 |
საპორტო მშენებლობის ეკონომიკური დასაბუთება (AAC34101G1) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა 01-206 |
--- | ||
11-19:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | |||
12-20:00 | --- | კომპიუტერული პროგრამირება საზღვაო მშენებლობაში (ICT40901G1-LP) ლექცია სანიკიძე ზაზა 01-602 |
საზღვაო პორტები და კონტინენტური შელფის ნაგებობები (AAC33801G1-LPK) პრაქტიკული გაგოშიძე შალვა 01-222 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენება, მონიტორინგი და დაცვა (AAC89201G1) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბუნებრივი წყლების მიღება და ნაგებობების დაპროექტება (BUNWY01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-209 |
ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობების დაპროექტება (AAC01701G1) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობების დაპროექტება (AAC01701G1) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ბუნებრივი წყლების მიღება და ნაგებობების დაპროექტება (BUNWY01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენება, მონიტორინგი და დაცვა (AAC89201G1) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-218 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | არატრადიციული განახლებადი ენერგოტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC89601G1-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
არატრადიციული განახლებადი ენერგოტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC89601G1-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი 01-309 |
გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (SPCCS01) საკურსო გიორგობიანი ოთარ 01-318 |
გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (SPCCS01) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (AAC01901G1) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა 01-308 |
--- |
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
ჰაერის კონდიცირება და სიცივით მომარაგება (AAC89501G1-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-309 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | ჰაერის კონდიცირება და სიცივით მომარაგება (AAC89501G1-LP) პრაქტიკული გოდერძიშვილი სოლომონი 01-318 |
გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (SPCCS01) ლექცია გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა VisualFoxPro (VIFOX01) პრაქტიკული გვასალია ბადრი 01-501 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობათა მზიდი კარკასის რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (AAC85001G1) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
--- | --- | |
11-19:00 | ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (MOPTI01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
--- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-409 |
--- | --- |
12-20:00 | მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა VisualFoxPro (VIFOX01) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (MOPTI01) პრაქტიკული გვასალია ბადრი 01-501 |
ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (MOPTI01) ლაბორატორიული გვასალია ბადრი 01-502 |
შენობა-ნაგებობათა მზიდი კარკასის რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (AAC85001G1) სასწავლო პრაქტიკა სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
--- | --- |
13-21:00 | მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა VisualFoxPro (VIFOX01) ლაბორატორიული გვასალია ბადრი 01-501 |
შენობა-ნაგებობათა მზიდი კარკასის რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (AAC85001G1) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასოფლო-სამეურნეო მელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგზაო ინფრასტრუქტურის კონსტრუქციული ელემენტების სრულყოფის ძირითადი მიმართულებები (MDPSE05) ლექცია პაპუაშვილი თენგიზ 01-411 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ჰიდროინჟინერია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამხედრო მეცნიერების სტრუქტურა, არსი და კვლევის მეთოდები (SES10301G1-L) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-529 |
--- | სამხედრო ინჟინერია - ტერიტორიის საინჟინრო მომზადება საბრძოლო მოქმედებებისა და ოპერაციების სამხედრო-საინჟონრო უზრუნველყოფა (samxin01) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-526 |
--- | თავდაცვის გარემოს და შეიარაღებული ბრძოლის საფუძვლები სამხედრო ინჟინრებისათვის (tavda01) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-527 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131921(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131922 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131931(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ჰიდროსაინჟინრო სისტემების საიმედობა (არჩევითი) (HSSAR01) ლექცია ქადარია იური 01-408 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131952 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი წყლების მიღება და დამუშავება (NWIPE01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-218 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131971(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131972 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) ლექცია ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | რკინაბეტონისა და ლითონის კონსტრუქციების თეორიული და ექსპერიმენტული კვლევა (AAC07101G1) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია 01-521 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Предпринимательство и решение проблем (EPS11R02) Практическая работа ამყოლაძე გურამ 08-206 |
--- | Предпринимательство и решение проблем (EPS11R02) Лекция ამყოლაძე გურამ 08-422 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | Электрические машины автоматиченских устройств (EET44402R2-LB) Лекция კერესელიძე ნატალია 04-212 |
--- | Технология производства электрических машин (EET44202R 2-LPK) Лабораторная работа ბიჯამოვი იაკირ 04-145 |
--- |
5-13:00 | --- | Электрические машины автоматиченских устройств (EET44402R2-LB) Лабораторная работа კერესელიძე ნატალია 04-145 |
--- | Обеспечение качества производительности (EET44802R2-LB) Лекция გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | Обеспечение качества производительности (EET44802R2-LB) Практическая работа გოცირიძე მარინა 09-104 |
--- | Технология производства электрических машин (EET44202R 2-LPK) Практическая работа ბიჯამოვი იაკირ 04-204 |
Электрические аппараты распределительных устройств низкого и высокого напряжения (EET46802R3-LK) Курсовой проект ბიჯამოვი იაკირ 04-212 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | Основы инжинеринга систем (EET44802R-LB) Лекция გოცირიძე მარინა 08-207 |
--- | Основы инжинеринга систем (EET44802R-LB) Лабораторная работа გოცირიძე მარინა 09-104 |
Технология производства электрических машин (EET44202R 2-LPK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ 04-212 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Электрические аппараты распределительных устройств низкого и высокого напряжения (EET46802R3-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ 04-212 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Энергетическая электроника (EET42302R2-LBK) Лабораторная работа დადუნაშვილი სერგო 04-451 |
Технологии превращения тепловой энергии-2 (EET42702G1_LPK) Лекция მაჭავარიანი ევტიხი 08-802 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Энергетическая электроника (EET42302R2-LBK) Лекция დადუნაშვილი სერგო 08-313 |
Технологии превращения тепловой энергии-2 (EET42702G1_LPK) Курсовой проект მაჭავარიანი ევტიხი 08-419 |
--- |
3-11:00 | --- | Технологии превращения тепловой энергии-2 (EET42702G1_LPK) Практическая работа მაჭავარიანი ევტიხი 08-801 |
--- | Энергетическая электроника (EET42302R2-LBK) Курсовой проект დადუნაშვილი სერგო 04-447 |
Инженерный менеджмент (INMAN02) Лекция სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- |
4-12:00 | --- | Гидроэнергетическое и гидромеханическое оборудооввание гидроэлектростанции (NHHM002) Лекция ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | Основы технической механики (EET72605R2-LK) Курсовая работа ჩხაიძე თენგიზ 08-901 |
--- | Гидроэнергетическое и гидромеханическое оборудооввание гидроэлектростанции (NHHM002) Курсовой проект ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
Инженерный менеджмент (INMAN02) Лабораторная работа სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- |
6-14:00 | --- | Сети электропередачи (PTG17002) Практическая работа ბოდოკია თემურ 08-801 |
--- | Основы технической механики (EET72605R2-LK) Лекция ჩხაიძე თენგიზ 08-905 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | Сети электропередачи (PTG17002) Лекция ბოდოკია თემურ 08-801 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Общее электроснабжение (EET41502R2-LK) Курсовой проект სირაძე ჯიმშერ 08-700ა |
--- | --- | Электрическое освещение (EET41802R2-LBK) Лекция ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
--- | --- |
2-10:00 | Электромагнетизм 1 (EMR10002) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ 08-304 |
Электрические станции и подстанции (PPSR1702) Лекция ნაჭყებია შალვა 08-805 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Электрическое освещение (EET41802R2-LBK) Лабораторная работа ალმოევა მარიამ 3 08-709 |
--- | Общее электроснабжение (EET41502R2-LK) Лекция სირაძე ჯიმშერ 08-502 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Тепловые процессы и оборудрвания (TEPPROC-01) Лекция ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
Технологии преобразования энергии гидроэнергетическими установками (HECTF 02) Курсовой проект ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Основы электромеханики (EET41402R2-LB) Лабораторная работа ბიჯამოვი იაკირ 04-145 |
Электромагнетизм 1 (EMR10002) Лекция ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | Электрические станции и подстанции (PPSR1702) Практическая работа ნაჭყებია შალვა 08-700ა |
Технологии преобразования энергии гидроэнергетическими установками (HECTF 02) Лекция ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
Основы охраны труда в энергетике и телекоммуникациях (HHS20803G1-LB) Лекция ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | Основы электромеханики (EET41402R2-LB) Лекция ბიჯამოვი იაკირ 04-212 |
Основы охраны труда в энергетике и телекоммуникациях (HHS20803G1-LB) Лабораторная работа ზამთარაძე ელენე 03-208 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Тепловые процессы и оборудрвания (TEPPROC-01) Курсовой проект ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
Электрическое освещение (EET41802R2-LBK) Курсовой проект ალმოევა მარიამ 3 08-713 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Тепловые процессы и оборудрвания (TEPPROC-01) Практическая работа ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Английский язык для технических специальностей - 2 (LEH11912R2-P) Практическая работа ზარიძე ჟანა 08-901 |
--- | --- | Экономика и маркетинг (EAMR1102) Лекция ამყოლაძე გურამ 08-801 |
Проекционное черчение (PDRAW05) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
--- |
3-11:00 | --- | Информационные технологии 2 (INFB208-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან 08-904 |
Общая физика 2 (GPYS2008) Лекция თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-902 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | Экономика и маркетинг (EAMR1102) Практическая работа ამყოლაძე გურამ 08-802 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Общая физика 2 (GPYS2008) Лабораторная работа თაქთაქიშვილი მიხეილ 04-328 |
--- | Инженерная математика 2 (HHSH) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო 08-419 |
6-14:00 | --- | --- | Теория электрических цепей 1 (ECT10022) Практическая работа ნემსაძე სიმონ 08-311 |
ფილოსოფია (FHIL007) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ 08-904 |
--- | |
7-15:00 | --- | Теория электрических цепей 1 (ECT10022) Лекция ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | ფილოსოფია (FHIL007) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ 08-903 |
--- | Инженерная математика 2 (HHSH) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო 08-801 |
8-16:00 | --- | Теория электрических цепей 1 (ECT10022) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | Информационные технологии 2 (INFB208-LB) Лабораторная работа კვესელავა ქეთევან 08-315ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216109-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Электрические и оптические компоненты телекомуникационных систем (EET55502R1-LP) Практическая работа მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Электрические и оптические компоненты телекомуникационных систем (EET55502R1-LP) Лекция მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
Проектирование кабельных систем и сетей телекоммуникации (EET55102R1-LP) Лекция ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | Управление проектами (PROMA07-LS) Практическая работа ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | Управление проектами (PROMA07-LS) Лекция ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | Экономический анализ деятельности компаний (SOS58602) Практическая работа ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | Экономический анализ деятельности компаний (SOS58602) Лекция ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- |
7-15:00 | --- | Проектирование кабельных систем и сетей телекоммуникации (EET55102R1-LP) Практическая работа ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610(კომპ.კლასი) |
Оптические транспортные системы (DWDM) (EET54702R1-LP) Лекция ხოშტარია კახა 08-602 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | Оптические транспортные системы (DWDM) (EET54702R1-LP) Практическая работа ხოშტარია კახა 08-602 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217110 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Цифровая телекоммуникация (EET56702R1-LPR) Лекция შავგულიძე სერგო 08-502 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Цифровая телекоммуникация (EET56702R1-LPR) Практическая работа შავგულიძე სერგო 08-502 |
Оптические транспортные сети (EET56602R1-LP) Лекция ხოშტარია კახა 08-602 |
--- | Цифровые сети телекоммуникации (EET56002R1-LPBR) Практическая работа ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
Распространение радиоволн и антенны (EET552302R1-LPKR) Курсовой проект ბოგდანოვი ფაიკ 08-913 |
3-11:00 | --- | Цифровые сети телекоммуникации (EET56002R1-LPBR) Лабораторная работа ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
Оптические транспортные сети (EET56602R1-LP) Практическая работа ხოშტარია კახა 08-602 |
--- | Цифровые сети телекоммуникации (EET56002R1-LPBR) Лекция ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- |
4-12:00 | --- | Экономика телекоммуникации (EET52102R1-LSR) Практическая работа ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | Распространение радиоволн и антенны (EET552302R1-LPKR) Лекция ბოგდანოვი ფაიკ 08-913 |
|
5-13:00 | --- | Системы телекоммуникации (EET56502R1-LBKR) Лабораторная работа ჯღამაძე მიხეილ 08-605 |
--- | --- | Системы телекоммуникации (EET56502R1-LBKR) Лекция ჯღამაძე მიხეილ 08-602 |
Распространение радиоволн и антенны (EET552302R1-LPKR) Практическая работа ბოგდანოვი ფაიკ 08-913 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Системы телекоммуникации (EET56502R1-LBKR) Курсовой проект ჯღამაძე მიხეილ 08-602 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Экономика телекоммуникации (EET52102R1-LSR) Лекция ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Теория телекоммуникации 2 (EET51402R1-LB) Лабораторная работа კურტანიძე გურამ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- |
2-10:00 | Теория сигналоов и методы приема (EET51202R1) Лекция ჭოხონელიძე მიხეილ 08-605 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | Теория сигналоов и методы приема (EET51202R1) Курсовой проект ფერაძე ლიანა 08-913 |
--- | --- | --- | Теория телекоммуникации 2 (EET51402R1-LB) Лекция აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | Основы теории информации и кодирования (EETT51505R1-LBK) Курсовой проект მესტიაშვილი კობა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лабораторная работа მახარაძე სალომე 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | --- | Основы теории информации и кодирования (EETT51505R1-LBK) Лабораторная работа მესტიაშვილი კობა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- |
6-14:00 | --- | Телекоммуникационные технологии (EET51602R1-PB) Лабораторная работа ჩხაიძე მამუკა 08-505 |
--- | Теория сигналоов и методы приема (EET51202R1) Лабораторная работа ფერაძე ლიანა 08-913 |
--- | |
7-15:00 | --- | Телекоммуникационные технологии (EET51602R1-PB) Практическая работа ჩხაიძე მამუკა 08-505 |
Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Практическая работа გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | Основы безопасности труда в энергетике и телекоммуникациях (HHS20903R1-LB) Лекция ჯვარელია ნინო 03-206 |
Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лекция ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Основы теории информации и кодирования (EETT51505R1-LBK) Лекция მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
Основы безопасности труда в энергетике и телекоммуникациях (HHS20903R1-LB) Лабораторная работа ზამთარაძე ელენე 03-208 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Инженерная математика 2 (HHSH) Практическая работа ობგაძე თამაზ 08-904 |
--- | --- |
2-10:00 | Английский язык для технических специальностей - 2 (LEH11912R2-P) Практическая работа ზარიძე ჟანა 08-901 |
--- | --- | Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа ქისიშვილი ლია 01-კ.ც.I.5 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | Анализ электрических цепей 1 (EET57002R1-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | Анализ электрических цепей 1 (EET57002R1-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ 08-304 |
Общая физика 2 (GPYS2008) Лабораторная работа თაქთაქიშვილი მიხეილ 04-328 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Инженерная математика 2 (HHSH) Лекция ობგაძე თამაზ 08-802 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Основы прикладной информатики 2 (ICT13608R2-LB) Лабораторная работа კვესელავა ქეთევან 08-315ბ |
Общая физика 2 (GPYS2008) Лекция თაქთაქიშვილი მიხეილ 08-903 |
Основы экономики (EHSLCF) Практическая работа ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | Основы экономики (EHSLCF) Лекция ღიბრაძე ნანული 08-613 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Основы прикладной информатики 2 (ICT13608R2-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან 08-904 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216191 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საწარმოო რესურსების დაგეგმვის MRP სისტემები (MRPSY02-LB) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი 09-104 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საწარმოო რესურსების დაგეგმვის MRP სისტემები (MRPSY02-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 09-104 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | მარაგებისა და მიწოდების ჯაჭვების მართვა (SCHME02-LB) პრაქტიკული მაღრაძე მანანა 08-214 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | უსაფრთხოება საწარმოო სისტემებში (SPRSY02-LP) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | პროექტების ბიუჯეტირება და კონტროლინგი (PRBUC02-LB) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
უსაფრთხოება საწარმოო სისტემებში (SPRSY02-LP) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
პროექტების ბიუჯეტირება და კონტროლინგი (PRBUC02-LB) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | მარაგებისა და მიწოდების ჯაჭვების მართვა (SCHME02-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-214 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217191 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | პროდუქციის და პროცესების ხარისხის მართვა (PRPQM02) ლექცია ამაღლობელი ნათია 08-207 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | პროდუქციის და პროცესების ხარისხის მართვა (PRPQM02) პრაქტიკული ამაღლობელი ნათია 08-207 |
გუნდური მუშაობის ორგანიზება და მართვა (TWORM02-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-207 |
--- | --- |
3-11:00 | საწარმოო სისტემები და პროცესები (MSPR002) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | გუნდური მუშაობის ორგანიზება და მართვა (TWORM02-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-207 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | საწარმოო სისტემები და პროცესები (MSPR002) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) ლექცია გუნიავა ქეთევნ 08-203 |
--- |
6-14:00 | --- | ბიზნესი და საზოგადოება (BUSOC02-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | --- | სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული გუნიავა ქეთევნ 08-203 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ბიზნესი და საზოგადოება (BUSOC02-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218191 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-412 |
--- | საწარმოო სისტემების მოდელირების საფუძვლები (BMSS002) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 09-106 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ელექტროტექნიკური და ელექტრონული წარმოების ტექნოლოგია (EET47602G3-LP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის 04-212 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
ევროკავშირის სამეწარმეო პოლიტიკა (EPUE002) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | ელექტროტექნიკური და ელექტრონული წარმოების ტექნოლოგია (EET47602G3-LP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის 04-210 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მეწარმეობის საფუძვლები (BUA32802G2-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
ევროკავშირის სამეწარმეო პოლიტიკა (EPUE002) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | მეწარმეობის საფუძვლები (BUA32802G2-LS) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | --- | --- | მენეჯერული ანგარიშგება (MANRE02) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMAN02-LB) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-214 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219191 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-502 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-207 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-906 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია შენგელია მარინა 08-203 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 08-902 |
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 08-906 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 08-905 |
||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-902 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 08-422 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-902 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები 2 (SOS11402G2-LS) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-203 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები 2 (SOS11402G2-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219191-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216131 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მარკეტინგის მართვა ენერგეტიკაში (EET40302G2-LPK) საკურსო ამყოლაძე გურამ 08-118 |
მარკეტინგის მართვა ენერგეტიკაში (EET40302G2-LPK) პრაქტიკული ამყოლაძე გურამ 08-118 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-203 |
--- | მარკეტინგის მართვა ენერგეტიკაში (EET40302G2-LPK) ლექცია ამყოლაძე გურამ 08-802 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) საკურსო ბოჭორიშვილი ლალი 08-118 |
--- | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-802 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-206 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-203 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216131-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგობაზრის მენეჯმენტი (MEM1102) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-204 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) საკურსო გიორგაძე ხათუნა 08-418 |
პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-801 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-204 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-203 |
--- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-206 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ენერგობაზრის მენეჯმენტი (MEM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-203 |
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-802 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-203 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216131-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ენერგობაზრის მენეჯმენტი (MEM1102) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-118 |
--- | --- | სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-801 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-118 |
პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-203 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-206 |
სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-204 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-203 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ენერგობაზრის მენეჯმენტი (MEM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-203 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | სტატისტიკა და სამეურნეო საქმიანობის ანლიზი ენერგეტიკაში (SAE1102) საკურსო გიორგაძე ხათუნა 08-801 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216133 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-820(კომპ.კლასი) |
||||||||
3-11:00 | ციფრული დაცვები (CFR02) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-203 |
|
||||||||
4-12:00 | ციფრული დაცვები (CFR02) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ 08-118 |
--- |
|
--- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-206 |
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-422 |
||||||||
5-13:00 | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- |
|
--- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-418 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-418 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EIS1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216133-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-422 |
ციფრული დაცვები (CFR02) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ 08-419 |
||||||||
3-11:00 | ციფრული დაცვები (CFR02) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-206 |
--- | ||||||||
4-12:00 | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-802 |
--- | --- | --- |
|
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-422 |
||||||||
5-13:00 | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-419 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-820(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EIS1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216133-2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-422 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-802 |
ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-207 |
||||||||||||
5-13:00 | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური 08-802 |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-418 |
|
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LP) ლექცია ჯავახიშვილი გელა 08-422 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EIS1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LP) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გელა 08-801 |
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216133-3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური 08-118 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-419 |
--- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური 08-805 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-206 |
||||||||||||
6-14:00 | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-419 |
--- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LP) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გელა 08-801 |
||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-502 |
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LP) ლექცია ჯავახიშვილი გელა 08-422 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EIS1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი 08-502 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216135 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- |
|
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-204 |
ელექტრული აპარატების პროექტირების საფუძვლები (EET48502G1-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-212 |
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 | ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსპორმატორები (EET49002G1-LK) საკურსო კერესელიძე ნატალია 04-210 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-118 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-502 |
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-418 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების გამოცდები (EET48902G1-LP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-422 |
ელექტრული აპარატების პროექტირების საფუძვლები (EET48502G1-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-422 |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსპორმატორები (EET49002G1-LK) ლექცია კერესელიძე ნატალია 08-805 |
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216135-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსპორმატორები (EET49002G1-LK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 04-212 |
||||||||
2-10:00 |
|
--- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | ელექტრული აპარატების პროექტირების საფუძვლები (EET48502G1-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 04-210 |
--- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-207 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი 08-118 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-502 |
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია კიკნაველიძე გოდერძი 08-418 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების გამოცდები (EET48902G1-LP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-422 |
ელექტრული აპარატების პროექტირების საფუძვლები (EET48502G1-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-422 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსპორმატორები (EET49002G1-LK) ლექცია კერესელიძე ნატალია 08-805 |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216138 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ 08-805 |
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) პრაქტიკული გურგენაძე რევაზი 08-706 |
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-203 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) ლექცია ხარებავა დიმიტრი 08-502 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216138-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია არაბიძე მარგალიტა 08-502 |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-801 |
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ 08-805 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა 08-419 |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) ლექცია ხარებავა დიმიტრი 08-502 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) პრაქტიკული ხარებავა დიმიტრი 08-706 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216138-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) პრაქტიკული გურგენაძე რევაზი 08-706 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-418 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-206 |
--- |
|
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-118 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ 08-805 |
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ფილიპიდისი თათა 08-204 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) ლექცია ხარებავა დიმიტრი 08-502 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216138-3 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) პრაქტიკული ხარებავა დიმიტრი 08-706 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ 08-706 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-206 |
--- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-118 |
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-206 |
--- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ 08-805 |
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ფილიპიდისი თათა 08-204 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) ლექცია ხარებავა დიმიტრი 08-502 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216146 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-700ა |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა და ხელსაწყოები (EET45202G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-422 |
|
--- | თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) ლექცია არაბიძე გია 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-418 |
|
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ფილიპიდისი თათა 08-206 |
პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ 08-801 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-119 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-419 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216146-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-801 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა და ხელსაწყოები (EET45202G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-422 |
--- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-802 |
თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) ლექცია არაბიძე გია 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ 08-700ა |
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ფილიპიდისი თათა 08-206 |
პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-802 |
თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-119 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216146-2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-418 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-119 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ 08-700ა |
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა და ხელსაწყოები (EET45202G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-422 |
--- |
|
თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) ლექცია არაბიძე გია 08-422 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-419 |
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-206 |
|
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-805 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ფილიპიდისი თათა 08-203 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216146-3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-700ა |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) ლექცია ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა და ხელსაწყოები (EET45202G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-422 |
თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-119 |
--- | თბოენერგეტიკული დანადგატების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED 02) ლექცია არაბიძე გია 08-422 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ 08-802 |
--- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (HTENG002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-805 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ფილიპიდისი თათა 08-203 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | კადრებისა და ხარისხის მენეჯმენტი (JHDP) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-203 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა 08-203 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216147 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ენერგეტიკული SCADA სისტემები (WPPE102) პრაქტიკული დარბუაშვილი ნასყიდა 09-104 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) პრაქტიკული ცივქარიშვილი გიორგი 08-217 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | ჰიდროტურბინების მონტაჟის საფუძვლები (ICTI4402G2-LB) ლექცია ცივქარიშვილი გიორგი 08-217 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინების მონტაჟის საფუძვლები (ICTI4402G2-LB) პრაქტიკული ცივქარიშვილი გიორგი 08-217 |
|
მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-419 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) ლექცია ცივქარიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ენერგეტიკული SCADA სისტემები (WPPE102) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216148 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ენერგეტიკული SCADA სისტემები (WPPE102) პრაქტიკული დარბუაშვილი ნასყიდა 09-106 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროენერგეტიკული სისტემები (EET47002G1-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ 04-212 |
||||||||
5-13:00 | --- | ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) პრაქტიკული ცივქარიშვილი გიორგი 08-217 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროენერგეტიკული სისტემები (EET47002G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ 04-210 |
|||||||||
7-15:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-419 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) ლექცია ცივქარიშვილი გიორგი 08-422 |
--- | ენერგეტიკული SCADA სისტემები (WPPE102) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-451 |
--- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-502 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-805 |
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-801 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-203 |
--- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-906 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-204 |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ბოდოკია თემურ 08-204 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-203 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-502 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-805 |
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-801 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-451 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-903 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-801 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-419 |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-203 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ბოდოკია თემურ 08-802 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217162 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-203 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-502 |
--- | ||||||||
4-12:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-206 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-805 |
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო გოგილიძე ემილიანე 04-451 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ 08-118 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-902 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ბოდოკია თემურ 08-700ა |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-203 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო სხირტლაძე იუზა 04-453 |
--- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-502 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი 08-700ა |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-502 |
ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-118 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული შეგელაშვილი ტიტიკო 08-418 |
||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | --- |
|
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია შეგელაშვილი ტიტიკო 08-805 |
||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი 08-419 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-905 |
--- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-502 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217164 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი 08-801 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-903 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი 08-802 |
|
|
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია შეგელაშვილი ტიტიკო 08-805 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო სხირტლაძე იუზა 04-453 |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული შეგელაშვილი ტიტიკო 08-418 |
||||||||||||
8-16:00 | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-118 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-805 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217165 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-206 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი 08-118 |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული შეგელაშვილი ტიტიკო 08-802 |
||||||||
5-13:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-904 |
--- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-502 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი 08-700ა |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია შეგელაშვილი ტიტიკო 08-805 |
||||||||
7-15:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო სხირტლაძე იუზა 04-453 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-805 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-502 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-447 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-805 |
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ხაჭაპურიძე ოლეგი 08-418 |
||||||||
4-12:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-905 |
--- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი 08-206 |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან 08-801 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ხაჭაპურიძე ოლეგი 08-422 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო რობაქიძე ლევან 08-118 |
--- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-447 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი 08-207 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან 08-118 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო რობაქიძე ლევან 08-206 |
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ხაჭაპურიძე ოლეგი 08-422 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნამგალაძე გია 08-904 |
--- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ნამგალაძე გია 08-805 |
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ხაჭაპურიძე ოლეგი 08-118 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217168 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 04-447 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო რობაქიძე ლევან 08-700ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან 08-206 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი 08-700ა |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ილურიძე კობა 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ილურიძე კობა 08-902 |
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია 08-313 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ხაჭაპურიძე ოლეგი 08-422 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ხაჭაპურიძე ოლეგი 08-802 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217169 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი 08-801 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გელა 08-419 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქსოვრელი ნათია 08-418 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ჯავახიშვილი გელა 08-422 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო ესაკია ზეინაბ 0100901894 04-447 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ილურიძე კობა 08-422 |
--- | ||||||||
6-14:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან 08-801 |
--- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ილურიძე კობა 08-902 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ჯავახიშვილი გელა 08-422 |
||||||||
4-12:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი 08-419 |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გელა 08-419 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქსოვრელი ნათია 08-203 |
|
||||||||
5-13:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო ესაკია ზეინაბ 0100901894 04-447 |
--- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ილურიძე კობა 08-422 |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ილურიძე კობა 08-902 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან 08-206 |
--- | ||||||||
8-16:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217171 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია ჯავახიშვილი გელა 08-422 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გელა 08-203 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ილურიძე კობა 08-422 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი 08-802 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან 08-802 |
--- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო ესაკია ზეინაბ 0100901894 04-447 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ილურიძე კობა 08-904 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-203 |
--- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქსოვრელი ნათია 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217172 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი 08-802 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-422 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-422 |
--- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო ესაკია ზეინაბ 0100901894 04-447 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ 08-903 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქსოვრელი ნათია 08-802 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-700ა |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ 08-422 |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217173 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-422 |
--- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო ესაკია ზეინაბ 0100901894 04-447 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-422 |
--- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-418 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქსოვრელი ნათია 08-419 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი 08-203 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ 08-905 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217174 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-422 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი 08-203 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო ესაკია ზეინაბ 0100901894 04-447 |
--- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-422 |
--- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-118 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქსოვრელი ნათია 08-801 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ 08-902 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ 08-422 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217175 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ილურიძე კობა 08-502 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო სხირტლაძე იუზა 04-453 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-118 |
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-502 |
|
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი 08-700ა |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული ლებანიძე-ასათიანი ნინო 04-451 |
||||||||
8-16:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი 08-802 |
--- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-203 |
||||||||
9-17:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ილურიძე კობა 08-903 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217176 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი 08-700ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ილურიძე კობა 08-502 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო სხირტლაძე იუზა 04-453 |
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული ლებანიძე-ასათიანი ნინო 04-451 |
||||||||
7-15:00 | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-502 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-700ა |
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-419 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ილურიძე კობა 08-906 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-203 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი 08-700ა |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217177 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ილურიძე კობა 08-502 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო სხირტლაძე იუზა 04-453 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-206 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
--- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი 08-801 |
საინჟინრო მენეჯმენტი (ENMAN 02) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (NHM002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-502 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ილურიძე კობა 08-906 |
--- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი 08-802 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული ლებანიძე-ასათიანი ნინო 04-451 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი 08-203 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (PTG1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218160 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო სირაძე ჯიმშერ 08-700ა |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული ბოდოკია თემურ 08-207 |
--- |
|
ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო შამფრიანი ნუცა 08-713 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-227 |
--- | --- |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით 08-123 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-502 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-118 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით 08-502 |
--- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 08-805 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-123 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-204 |
--- |
|
||||||||
3-11:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო სირაძე ჯიმშერ 08-700ა |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-123 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-227 |
--- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით 08-123 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული ბოდოკია თემურ 08-700ა |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-713 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-502 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით 08-502 |
--- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 08-805 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218162 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
2-10:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო სირაძე ჯიმშერ 08-700ა |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით 08-123 |
--- | --- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით 08-123 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-227 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-713 |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-502 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-418 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული ბოდოკია თემურ 08-801 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით 08-502 |
--- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 08-805 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218163 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-227 |
--- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო 08-206 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
|
--- |
|
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-700ა |
||||||||||||
6-14:00 | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-118 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-805 |
--- |
|
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-118 |
||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გვარამაძე ნინო 08-805 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-119 |
||||||||||||
8-16:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-502 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო შამფრიანი ნუცა 08-713 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218164 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-700ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-700ა |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-805 |
--- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო 08-206 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო შამფრიანი ნუცა 08-713 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გვარამაძე ნინო 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-502 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
--- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-118 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-119 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218165 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-700ა |
||||||||
4-12:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-119 |
--- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-418 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-119 |
||||||||
5-13:00 | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-805 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-713 |
|
--- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გვარამაძე ნინო 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-502 |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-805 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო 08-802 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო გვიმრაძე არჩილი 08-700ა |
||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-422 |
--- | --- | --- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია დვალიძე მალხაზი 08-502 |
||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
--- | --- |
|
||||||||
8-16:00 |
|
--- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-802 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-802 |
ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-713 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 |
|
ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-422 |
--- | --- | --- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია დვალიძე მალხაზი 08-502 |
||||||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
--- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) პრაქტიკული გვიმრაძე არჩილი 08-700ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-422 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) პრაქტიკული გვიმრაძე არჩილი 08-700ა |
|
ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-713 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-801 |
--- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-422 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
--- | --- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია დვალიძე მალხაზი 08-502 |
||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218169 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-422 |
--- | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო გვიმრაძე არჩილი 08-713 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო კახნიაშვილი მანანა 08-706 |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-422 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-801 |
|
ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-805 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო კეჟერაძე ნანული 08-119 |
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-418 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-802 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-422 |
--- | --- |
|
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო კეჟერაძე ნანული 08-119 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-419 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-422 |
|
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო გვიმრაძე არჩილი 08-713 |
||||||||
7-15:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
--- | --- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-805 |
||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
|
--- | --- | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო კახნიაშვილი მანანა 08-706 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218171 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ჭიჭინაძე დავით 08-706 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო გვიმრაძე არჩილი 08-713 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-422 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-418 |
--- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-805 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ 08-422 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო კეჟერაძე ნანული 08-119 |
--- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი 08-422 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი 08-419 |
|
--- | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით 08-805 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-422 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ 08-118 |
--- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218172 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-412 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-502 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია კერესელიძე ნატალია 08-805 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-118 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია ნაჭყებია შალვა 08-805 |
ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო კახნიაშვილი მანანა 08-706 |
--- | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო სირაძე ჯიმშერ 08-700ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-422 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული ნაჭყებია შალვა 08-203 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-123 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-123 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218173 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-412 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ 08-502 |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LK) საკურსო სირაძე ჯიმშერ 08-700ა |
ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია კერესელიძე ნატალია 08-805 |
ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო ალმოევა მარიამ 3 08-713 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია ნაჭყებია შალვა 08-805 |
|
--- | ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-419 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-422 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია 08-123 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული ნაჭყებია შალვა 08-419 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია ალმოევა მარიამ 3 08-805 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-123 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219160 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-203 |
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-502 |
ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია რამიშვილი ია 08-805 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
--- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ 08-902 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-805 |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-601 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-203 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ზერაგია დალი 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-901 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219161 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-502 |
ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-903 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-902 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია რამიშვილი ია 08-805 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-601 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-805 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-805 |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-419 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219162 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-207 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-502 |
ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-901 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია რამიშვილი ია 08-805 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-805 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული გუგეშაშვილი გვანცა 08-903 |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-802 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ზერაგია დალი 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219163 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-904 |
||||||||||||||||
2-10:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-502 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-801 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-805 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-118 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-901 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219164 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-905 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
|
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 08-906 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-805 |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-902 |
--- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-207 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-805 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-801 |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
|
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 08-906 |
||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 08-206 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-805 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) პრაქტიკული მახათაძე ნატო 08-903 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
--- | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) ლექცია კუტუბიძე იაშა 08-903 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219166 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-418 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-422 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-805 |
|
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-903 |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია კოხრეიძე თამაზ 08-313 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219167 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-422 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-805 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-905 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-902 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ზერაგია დალი 08-805 |
--- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია კოხრეიძე თამაზ 08-313 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული გუგეშაშვილი გვანცა 08-903 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-802 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219168 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-901 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-502 |
--- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-419 |
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-905 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-422 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-422 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-902 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია დავითაძე ქეთევან 08-203 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-422 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია კოხრეიძე თამაზ 08-313 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219169 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-502 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-422 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-805 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია შენგელია მარინა 08-203 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-700ა |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-903 |
|||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-206 |
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219170 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-422 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი 08-906 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია შენგელია მარინა 08-203 |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ზერაგია დალი 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული გუგეშაშვილი გვანცა 08-902 |
|
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-905 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219171 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-502 |
|
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-118 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 08-502 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-901 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ბაღიაური გიორგი 08-422 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-605 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-906 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია შენგელია მარინა 08-203 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-422 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219172 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია შენგელია მარინა 08-203 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური B1.1) (FLN0307) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 08-605 |
ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია გვაჯაია ლუარა 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-904 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-902 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 08-422 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-805 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 08-206 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-902 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 08-118 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216101-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ახალი თაობის(5G,6G,7G)მობილური კავშირის ქსელები (RSDCX V) ლექცია მურჯიკნელი გივი 08-612 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
ახალი თაობის(5G,6G,7G)მობილური კავშირის ქსელები (RSDCX V) პრაქტიკული მურჯიკნელი გივი 08-612 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- |
6-14:00 | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-512 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლაბორატორიული შამანაძე ომარ 08-512 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216101-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ინფოსატელეკომუნიკაციო და მულტისერვისული ქსელები (DRGXCV) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | ინფოსატელეკომუნიკაციო და მულტისერვისული ქსელები (DRGXCV) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლაბორატორიული შამანაძე ომარ 08-512 |
--- |
7-15:00 | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216102-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების ეფექტური კოდირება (PKCSS02) ლექცია გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვა და მონიტორინგი (TSMR002) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების ეფექტური კოდირება (PKCSS02) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-613 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვა და მონიტორინგი (TSMR002) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის ინტელექტუალურ-შემეცნებითი სისტემები (EET58902G2-LS) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-502 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ინტელექტუალურ-შემეცნებითი სისტემები (EET58902G2-LS) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216102-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (OTS0002(DWDM)) პრაქტიკული ხოშტარია კახა 08-602 |
--- |
3-11:00 | პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (OTS0002(DWDM)) ლექცია ხოშტარია კახა 08-602 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების ელექტრული და ოპტიკური კომპონენტები (EOCTS02-LP) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
7-15:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების ელექტრული და ოპტიკური კომპონენტები (EOCTS02-LP) ლექცია მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (DTSN002) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | |
8-16:00 | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (DTSN002) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო 08-613 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ტექნოლოგია და საზოგადოება (TCSC002-LS) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
--- | ტექნოლოგია და საზოგადოება (TCSC002-LS) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
--- |
5-13:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სერვისების მარკეტინგი (SASM02) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სერვისების მარკეტინგი (SASM02) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო 08-605 |
პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-613 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია რუხაძე ლია 08-605 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216104-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ვიდეოტექნიკა (VIDE02) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-913 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ვიდეოტექნიკა (VIDE02) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-913 |
რადიონავიგაცია (RADI02) ლექცია ასანიძე ალბერტი 08-914 |
ვიდეოტექნიკა (VIDE02) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-913 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | რადიონავიგაცია (RADI02) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი 08-914 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-609 |
--- | --- | |
7-15:00 | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-609 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია რუხაძე ლია 08-605 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216104-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | რადიოტექნიკური გაზომვები (RAGA02) ლაბორატორიული დარასელია ნონა 08-913 |
--- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების კრიპტოდაცვა (JKSAJKF) პრაქტიკული ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | რადიოგაზომვების თეორიული საფუძვლები (SDFDGSGS) ლექცია დარასელია ნონა 08-901 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | რადიოტექნიკური გაზომვები (RAGA02) ლექცია დარასელია ნონა 08-901 |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-613 |
სატელეკომუნიკაციო სისტემების კრიპტოდაცვა (JKSAJKF) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული რუხაძე ლია 08-502 |
რადიოგაზომვების თეორიული საფუძვლები (SDFDGSGS) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-901 |
პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია რუხაძე ლია 08-605 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
216105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სიგნალურ-კოდური სისტემები (SKS02) ლაბორატორიული მესტიაშვილი კობა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სიგნალურ-კოდური სისტემები (SKS02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-505 |
--- | ეტალონური მოდელები და დამისამართება ქსელში (SDGSGSG) პრაქტიკული ინჯია ლევან 08-602 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-613 |
--- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-601 |
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი რუხაძე ზურაბ 08-510(კომპ.კლასი) |
8-16:00 | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეტალონური მოდელები და დამისამართება ქსელში (SDGSGSG) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-505 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217101 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-605 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია ხოშტარია კახა 08-502 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო 08-502 |
--- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
|
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-613 |
რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-605 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია ხოშტარია კახა 08-502 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული მესტიაშვილი კობა 08-505 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217103 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-605 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია ხოშტარია კახა 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-613 |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-502 |
რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლაბორატორიული აბულაძე ვახტანგ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-605 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია ხოშტარია კახა 08-502 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
--- | --- |
5-13:00 | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული ინჯია ლევან 08-602 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
5-13:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია ხოშტარია კახა 08-502 |
|
6-14:00 | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-505 |
--- |
7-15:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-605 |
ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-502 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-613 |
რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლაბორატორიული აბულაძე ვახტანგ 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- |
5-13:00 | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული ხოშტარია კახა 08-602 |
რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია ხოშტარია კახა 08-502 |
--- |
6-14:00 | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
--- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | |
7-15:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-605 |
--- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
--- | --- |
8-16:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლაბორატორიული აბულაძე ვახტანგ 08-608(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული ინჯია ლევან 08-602 |
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217107 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-505 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) ლექცია ღიბრაძე ნანული 08-605 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია ხოშტარია კახა 08-502 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (ESVDFX) ლექცია შამანაძე ომარ 08-502 |
ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა 08-608(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (TECON02-LP) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-601 |
ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-502 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ 08-605 |
--- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-502 |
|
რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ 08-913 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218101 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-605 |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) საკურსო მესტიაშვილი კობა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) საკურსო ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-502 |
|
|
სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) ლექცია აბზიანიძე ეკატერინე 08-502 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218102 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-605 |
--- | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) საკურსო ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-502 |
--- | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) ლექცია აბზიანიძე ეკატერინე 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218103 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-505 |
სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-605 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) საკურსო ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) საკურსო აბზიანიძე ეკატერინე 08-500(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-502 |
--- |
|
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) ლექცია აბზიანიძე ეკატერინე 08-502 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218104 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-605 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-505 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (DDFGX C) საკურსო ფერაძე ლიანა 08-913 |
ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლაბორატორიული წეროძე ზურაბ 08-305 |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ 08-505 |
--- | სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული გაბადაძე მიხეილ 08-508 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) ლექცია აბზიანიძე ეკატერინე 08-502 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-412 |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219101 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 08-206 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია შენგელია მარინა 08-203 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 08-206 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 08-906 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-609 |
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-901 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 08-422 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-805 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 08-906 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-906 |
ელექტრული წრედების ანალიზი 1 (EET56802G1-LB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219102 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია შენგელია მარინა 08-203 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 08-206 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 08-905 |
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 08-906 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 08-422 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-805 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-700ა |
ელექტრული წრედების ანალიზი 1 (EET56802G1-LB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა 08-605 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219103 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 08-805 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ელექტრული წრედების ანალიზი 1 (EET56802G1-LB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საწარმოო და სერვისულ სისტემეთა ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218224 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | მიკრო,მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენეგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება1 (JDBDL02) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-217 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | მიკრო,მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენეგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება1 (JDBDL02) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-217 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218233-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები2 (TFEE102) ლექცია კოხრეიძე თამაზ 08-311 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები2 (TFEE102) საკურსო გიუაშვილი მარინე 08-311 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე 08-311 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ზორანიანი მარინა 08-601 |
დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში1 (DSPE102) საკურსო მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში1 (DSPE102) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები2 (TFEE102) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე 08-311 |
--- | --- |
11-19:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 08-903 |
ელექტრული ენერგიის ხარისხი (QEE002) პრაქტიკული მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
ელექტრული ენერგიის ხარისხი (QEE002) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) საკურსო გიუაშვილი მარინე 08-311 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-801 |
--- |
12-20:00 | ელექტრული ენერგიის ხარისხი (QEE002) ლაბორატორიული მუსელიანი თენგიზ 08-305 |
--- | --- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-419 |
--- | |
13-21:00 | --- | დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში1 (DSPE102) პრაქტიკული მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
--- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-418 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემური ავტომატიკა 2 (SA002) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-207 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) ლექცია კოხტაშვილი არჩილ 08-422 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემური ავტომატიკა 2 (SA002) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ 08-419 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემური ავტომატიკა 2 (SA002) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) საკურსო მირინაშვილი გურამ 4500103563 08-802 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ზორანიანი მარინა 08-902 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) პრაქტიკული მირინაშვილი გურამ 4500103563 08-802 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-906 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 08-905 |
--- |
12-20:00 | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-207 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) საკურსო ბურდიაშვილი ომარ 08-805 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-903 |
ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) ლექცია ჯიქია თამარ 08-802 |
--- | |
13-21:00 | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-802 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) პრაქტიკული ბურდიაშვილი ომარ 08-801 |
--- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219222-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) ლექცია კოხტაშვილი არჩილ 08-422 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემური ავტომატიკა 2 (SA002) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-419 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემური ავტომატიკა 2 (SA002) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემური ავტომატიკა 2 (SA002) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ 08-207 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 08-905 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) პრაქტიკული ბურდიაშვილი ომარ 08-801 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) პრაქტიკული მირინაშვილი გურამ 4500103563 08-802 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) საკურსო ბურდიაშვილი ომარ 08-801 |
--- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-801 |
--- | |
12-20:00 | ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) საკურსო მირინაშვილი გურამ 4500103563 08-802 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ზორანიანი მარინა 08-905 |
--- | ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) ლექცია ჯიქია თამარ 08-802 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-419 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-418 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროამძრავის თანამედროვე მართვის სისტემები (EET42202G3-LP) პრაქტიკული შაველაშვილი გივი 08-715 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა1 (DEEE102) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-718 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა1 (DEEE102) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-718 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის ძალოვანი მოწყობილობები (EET42102G3-LP) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე 08-718 |
--- | --- | --- | ელექტროამძრავის თანამედროვე მართვის სისტემები (EET42202G3-LP) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-715 |
--- |
11-19:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-906 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 08-906 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები2 (MDEE202) პრაქტიკული ცხომელიძე გურამ 08-715 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-903 |
--- | ||
13-21:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის ძალოვანი მოწყობილობები (EET42102G3-LP) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-718 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მებუკე თამარი 08-904 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები2 (MDEE202) ლექცია ცხომელიძე გურამ 08-715 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება 2 (PES2102) ლექცია ჩომახიძე დემური 08-419 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება 2 (PES2102) პრაქტიკული ჩომახიძე ხათუნა 08-801 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 08-905 |
--- | ელექტროენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EGT2102) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო 08-118 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ენერგეტიკის ფინანსები და ფინანსური აღრიცხვა 2 (EFF2102) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-206 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-802 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-802 |
--- | |
12-20:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ზორანიანი მარინა 08-905 |
ენერგეტიკის ფინანსები და ფინანსური აღრიცხვა 2 (EFF2102) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-206 |
ელექტროენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EGT2102) საკურსო გოზალიშვილი ნინო 08-118 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ენერგეტიკის ფინანსები და ფინანსური აღრიცხვა 2 (EFF2102) საკურსო ბოჭორიშვილი ლალი 08-118 |
ელექტროენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EGT2102) ლექცია გოზალიშვილი ნინო 08-801 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფართო დანიშნულების უკონტაქტო ელექტრული აპარატები2 (EET44502G3-LP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ 04-204 |
ელექტრული აპარატების კონსტრუირების ტექნოლოგიური საფუძვლები (EET44602G3-LP) პრაქტიკული კიკოლაშვილი გია 04-204 |
ელექტროქსელების სისტემების და ფართო დანიშნულების ვენტილური ელექტრული მანქანები2 (EET44402G3-LP) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 04-204 |
ტექნიკური ელექტროდინამიკის საფუძვლლები (EET44302G3-LP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 04-210 |
ელექტრული აპარატების კონსტრუირების ტექნოლოგიური საფუძვლები (EET44602G3-LP) ლექცია კიკოლაშვილი გია 04-204 |
--- |
11-19:00 | ელექტროქსელების სისტემების და ფართო დანიშნულების ვენტილური ელექტრული მანქანები2 (EET44402G3-LP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ 04-210 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 08-906 |
--- | --- | ||
12-20:00 | ფართო დანიშნულების უკონტაქტო ელექტრული აპარატები2 (EET44502G3-LP) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 04-204 |
--- | ტექნიკური ელექტროდინამიკის საფუძვლლები (EET44302G3-LP) პრაქტიკული ნათენაძე თენგიზ 04-212 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მებუკე თამარი 08-904 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ძირითადი ჰიდროსატურბინო მოწყობილობის სპეცკურსი (ZHMS02) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარების წყალენერგეტიკული რეჟიმების გაანგარიშების მეთოდები (CMWER02) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-217 |
მიკრო,მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენეგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება1 (JDBDL02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-906 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 08-906 |
--- | --- | ||
12-20:00 | ძირითადი ჰიდროსატურბინო მოწყობილობის სპეცკურსი (ZHMS02) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარების წყალენერგეტიკული რეჟიმების გაანგარიშების მეთოდები (CMWER02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-217 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 08-903 |
--- | --- | |
13-21:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მებუკე თამარი 08-904 |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საინჟინრო ექსპერიმენტი და საზომი ხელსაწყოები (EET41702G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-112 |
თბოენერგეტიკული სისტემების დაგეგმარება და ექსპლოტაცია (TBOMAG02) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ზორანიანი მარინა 08-902 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | საინჟინრო ექსპერიმენტი და საზომი ხელსაწყოები (EET41702G1-LB) ლაბორატორიული კიღურაძე ომარ 08-112 |
ელექტრული და თბური ენერგიის გენერაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (ELT02MAG) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 08-905 |
--- | |
12-20:00 | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-207 |
თბოენერგეტიკული სისტემების დაგეგმარება და ექსპლოტაცია (TBOMAG02) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
--- | |||
13-21:00 | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-802 |
--- | --- | ელექტრული და თბური ენერგიის გენერაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (ELT02MAG) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ 08-112 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 2 (QMDM202-LB) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი 08-214 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 2 (QMDM202-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-214 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტის კონცეპტუალური საკითხები (BASTM02-LS) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტის კონცეპტუალური საკითხები (BASTM02-LS) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ 08-207 |
მაღალტექნოლოგიური პროგრამების და პროექტების მართვა (HTPPM02) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-114 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | საწარმოთა მართვის კონცეპტუალური საკითხები (BEMAN02-S) პრაქტიკული სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
მაღალტექნოლოგიური პროგრამების და პროექტების მართვა (HTPPM02) პრაქტიკული მაღრაძე მანანა 08-114 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | საწარმოთა მართვის კონცეპტუალური საკითხები (BEMAN02-S) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექნოლოგიების მენეჯმენტი და პოლიტიკა (ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218201-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218201-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218201-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 08-605 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კოსმოსური ეკოლოგია (DFGDGV) პრაქტიკული ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
|
ტელეკომუნიკაციის თეორიის სპეციალური თავები2 (SPTT202) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კოსმოსური ეკოლოგია (DFGDGV) სემინარი ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები 2 (SDFZG) საკურსო ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
ტელეკომუნიკაციის თეორიის სპეციალური თავები2 (SPTT202) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-609 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მებუკე თამარი 08-902 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები 2 (SDFZG) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
|
კომპიუტერული ტექნოლოგიები 2 (SDFZG) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-505 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) საკურსო ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული უსაფრთხოება-ნავთობი და გაზი (EUNG02) ლექცია შოშიაშვილი თამარ 08-217 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული უსაფრთხოება-ნავთობი და გაზი (EUNG02) პრაქტიკული შოშიაშვილი თამარ 08-217 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ტელეტრაფიკის მეთოდები ინფორმაციის განაწილების სისტემებში (TMIGS08) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | ტელეტრაფიკის მეთოდები ინფორმაციის განაწილების სისტემებში (TMIGS08) ლექცია ბერიძე ჯემალ 08-512 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3614 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Учебная практика по нефтегазовой технологии (DFGV D) Учебная практика მანაგაძე რუსუდან 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-313 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | Учебная практика по нефтегазовой технологии (DFGV D) Учебная практика ხუნდაძე ნანა 13-სასწავლო პრაქტიკა 3 |
|
--- | |||||||
8-16:00 | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лабораторная работа ადეიშვილი ნინო 03-313 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3616 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | Учебная практика по нефтегазовой технологии (DFGV D) Учебная практика ხუნდაძე ნანა 13-სასწავლო პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-312 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | Учебная практика по нефтегазовой технологии (DFGV D) Лабораторная работа ხეცურიანი გიორგი 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лабораторная работа ადეიშვილი ნინო 03-313 |
--- | ||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Охрана труда (LABPRR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | --- | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (CAROGR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
2-10:00 | --- | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (CAROGR3) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ 03-320 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | Охрана труда (LABPRR3) Лабораторная работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | Буровые машины и механизмы (MAP52803R1-LP) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | Промысловая геофизика 2 (DFZG GZ) Лекция ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (CAROGR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა 03-417 |
--- | --- | Буровые машины и механизмы (MAP52803R1-LP) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | --- |
7-15:00 | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (MSOAGR3) Учебная практика მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (MSOAGR3) Лабораторная работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | --- | Промысловая геофизика 2 (DFZG GZ) Практическая работа ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (MSOAGR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (CAROGR3) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ 03-320 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Охрана труда (LABPRR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | Буровые машины и механизмы (MAP52803R1-LP) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | Промысловая геофизика 2 (DFZG GZ) Лекция ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Буровые машины и механизмы (MAP52803R1-LP) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
5-13:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
Охрана труда (LABPRR3) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (MSOAGR3) Лабораторная работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
|
6-14:00 | --- | Промысловая геофизика 2 (DFZG GZ) Практическая работа ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | --- | ||
7-15:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (IDHDRR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-428 |
--- | --- | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (CAROGR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | |
8-16:00 | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (CAROGR3) Курсовой проект მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (MSOAGR3) Учебная практика მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | --- | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (MSOAGR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3814 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ 03-320 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | |
6-14:00 | --- | Промысловая геофизика 1 (DSGDFGFG) Практическая работа ხუნდაძე ნანა 03-414 |
Детали машин (MACELR5) Лабораторная работа ჩხაიძე თენგიზ 01-629 |
Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) Лекция ბლუაშვილი დავით 03-445 |
Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) Практическая работа ტაბატაძე მანანა 03-441 |
Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
7-15:00 | --- | --- | Региональная геология (REGGER3) Практическая работа კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | Промысловая геофизика 1 (DSGDFGFG) Лекция ხუნდაძე ნანა 03-414 |
Региональная геология (REGGER3) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა 03-318 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Детали машин (MACELR5) Лекция ჩხაიძე თენგიზ 03-328 |
Подземная гидромеханика (UNHYDR3) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
--- | Подземная гидромеханика (UNHYDR3) Лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Промысловая геофизика 1 (DSGDFGFG) Практическая работа ხუნდაძე ნანა 03-414 |
Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
4-12:00 | --- | --- | --- | Детали машин (MACELR5) Лекция ჩხაიძე თენგიზ 03-419 |
Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) Лабораторная работа ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | Региональная геология (REGGER3) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | Региональная геология (REGGER3) Практическая работа კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
Промысловая геофизика 1 (DSGDFGFG) Лекция ხუნდაძე ნანა 03-414 |
|
7-15:00 | --- | Детали машин (MACELR5) Лабораторная работа ჩხაიძე თენგიზ 01-629 |
--- | Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) Лекция ბლუაშვილი დავით 03-445 |
Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) Практическая работа ტაბატაძე მანანა 03-441 |
Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ 03-320 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
9-17:00 | --- | Подземная гидромеханика (UNHYDR3) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | Подземная гидромеханика (UNHYDR3) Лекция დურგლიშვილი გიორგი 03-320 |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3914 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | Основы электротехники и электроники (PRTC0R2) Лекция ნემსაძე სიმონ 08-304 |
Инженерная математика 2 (HHSH) Практическая работа ყირმელაშვილი გიორგი 03-419 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | Минералогия и петрография (MIPETR3) Лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-312 |
Иностранный язык (английский) 1 (UBADFH) Практическая работа მაჭავარიანი ნატო 03-312 |
Инженерная математика 2 (HHSH) Лекция ყირმელაშვილი გიორგი 03-419 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | Структурная геология и геокартирование (PHS34203R2-LP) Лекция ჯაფარიძე მანანა 03-441 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | Физика 2 (PHY02R8) Лекция თაქთაქიშვილი მიხეილ 03-418 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | Инженерная графика (EGRAFR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3916 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | Минералогия и петрография (MIPETR3) Лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-312 |
|
Инженерная математика 2 (HHSH) Лекция ყირმელაშვილი გიორგი 03-419 |
Инженерная математика 2 (HHSH) Практическая работа ყირმელაშვილი გიორგი 03-328 |
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 | Структурная геология и геокартирование (PHS34203R2-LP) Лекция ჯაფარიძე მანანა 03-441 |
|
Физика 2 (PHY02R8) Лекция თაქთაქიშვილი მიხეილ 03-412 |
--- | Иностранный язык (английский) 1 (UBADFH) Практическая работа მაჭავარიანი ნატო 03-412 |
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
Основы электротехники и электроники (PRTC0R2) Лекция ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | Инженерная графика (EGRAFR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | Инженерная графика (EGRAFR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3635 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
5-13:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა შრომის უსაფრთხოებასა და საგანგებო სიტუაციების მართვაში (HGHJK) სასწავლო პრაქტიკა. ქიტოშვილი მზია 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
|
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-112 |
--- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA71903G1-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა 03-404 |
სასწავლო პრაქტიკა შრომის უსაფრთხოებასა და საგანგებო სიტუაციების მართვაში (HGHJK) სასწავლო პრაქტიკა რატიანი ნინო 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA71903G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-412 |
ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
|
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3735 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სამთო და გეოლოგიური საწარმოების უსაფრთხოება (MGENS03) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-207 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | სამშენებლო, არქიტექტურული და ჰიდროტექნიკური სამუშაოების წარმოების უსაფრთხოება (HHS21103G1) სემინარი რაზმაძე ნანა 03-437 |
მართვის სისტემებისა და კავშირგაბმულობის საწარმოების უსაფრთხოება (SVDXF C) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-414 |
გარემოს დაბინძურება ფიზიკური ფაქტორები (ZDXF XC) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
სამშენებლო, არქიტექტურული და ჰიდროტექნიკური სამუშაოების წარმოების უსაფრთხოება (HHS21103G1) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-328 |
--- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო, არქიტექტურული და ჰიდროტექნიკური სამუშაოების წარმოების უსაფრთხოება (HHS21103G1) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-437 |
მართვის სისტემებისა და კავშირგაბმულობის საწარმოების უსაფრთხოება (SVDXF C) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-328 |
სამთო და გეოლოგიური საწარმოების უსაფრთხოება (MGENS03) სემინარი ჯიქია მარინა 03-208 |
გარემოს დაბინძურება ფიზიკური ფაქტორები (ZDXF XC) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სამთო და გეოლოგიური საწარმოების უსაფრთხოება (MGENS03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
--- | --- | |
5-13:00 | გარემოს დაბინძურება ფიზიკური ფაქტორები (ZDXF XC) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | მანქანათმშენებლობის საწარმოების უსაფრთხოება (MABUS 03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მანქანათმშენებლობის საწარმოების უსაფრთხოება (MABUS 03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (ZDGXF CVX) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (ZDGXF CVX) პრაქტიკული ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (ZDGXF CVX) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) პრაქტიკული ხატელაშვილი ანა 01-517 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (GEINT05) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ურბანული დასახლებების დაცვა სტიქიური მოვლენების ზემოქმედებისგან არქიტექტურულ-ქალაქგეგმარებითი მეთოდებით (USNDU06) ლექცია ჩაჩავა ნინო 03-412 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ურბანული დასახლებების დაცვა სტიქიური მოვლენების ზემოქმედებისგან არქიტექტურულ-ქალაქგეგმარებითი მეთოდებით (USNDU06) პრაქტიკული ჩაჩავა ნინო 03-414 |
ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (GEINT05) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-683 |
--- | --- | ზოგადი ენერგეტიკის საფუძვლები (GEPENO3) პრაქტიკული ხაჭაპურიძე ოლეგი 03-414 |
5-13:00 | --- | საწარმოო სანიტარია (SAW03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-206 |
მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-517 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | შრომის ჰიგიენა (LABHY03) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | --- | ზოგადი ენერგეტიკის საფუძვლები (GEPENO3) ლექცია ხაჭაპურიძე ოლეგი 03-414 |
7-15:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-206 |
საწარმოო სანიტარია (SAW03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | მანქანათმშენებლობის ტექნილოგიის საფუძვლები (BBACTER5) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 03-437 |
--- |
8-16:00 | შრომის ჰიგიენა (LABHY03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3935 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული წულაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მერკვილაძე ნანა 03-418 |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-216 |
|
მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 03-419 |
ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია დავითაძე ამირან 03-216 |
მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) პრაქტიკული მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3936 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული წულაძე რუსუდან 03-328 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-216 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 03-418 |
მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) პრაქტიკული მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია დავითაძე ამირან 03-216 |
ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121852 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121952 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-412 |
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სამთო და ნავთობგაზის საქმე (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საინჟინრო გეოდეზია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131951(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131953 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | გარემო და მდგრადი განვითარება (ENSLD04) ლექცია გვიშიანი ზურაბ 01-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | გარემო და მდგრადი განვითარება (ENSLD04) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-107ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა.. გორგიძე ლევან 13-სასწავლო პრაქტიკა |
საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა . კაკულია ზურაბ 13-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. გელეიშვილი ვაჟა 13-სასწავლო პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ოტიაშვილი ლია 06-703ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3630 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-107ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა . ბერაძე ნინო 13-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
4-12:00 | --- | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-208 |
--- | --- |
5-13:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა . კაკაშვილი ლალი 13-სასწავლო პრაქტიკა 4 |
|
6-14:00 | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ოტიაშვილი ლია 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა ... კუმელაშვილი მარინე 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა ქოიავა ქეთევანი 13-სასწავლო პრაქტიკა 4 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ოტიაშვილი ლია 06-701ბ |
--- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- |
2-10:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-107ა |
სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა.. გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3665 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- |
2-10:00 | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა ტალახაძე დემურ 03-101 |
საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-107ა |
--- | --- | |
3-11:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა. ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-107ა |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3680 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-107ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა მოლოდინი ნორინგი 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- |
5-13:00 | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) საწარმოო პრაქტიკა.. გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (D FZFCDX) სასწავლო პრაქტიკა. ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-107ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-208 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3710 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) პრაქტიკული მომცემლიძე ნიკა 03-418 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) ლექცია კაკულია ზურაბ 03-432 |
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის სტრუქტურული ფაქტორები (STODL03) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-445 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეულის რაოდენობის განსაზღვრა წიაღში (EVMOD03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-418 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნიკო 03-418 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3730 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | ნავთობისა და გაზის დაგროვებების ძებნა-ძიება 2 (DXFGC VC) საკურსო კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- |
|
--- | --- | |||||||
4-12:00 | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების პროცესში (GIPOG03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
|
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ნავთობისა და გაზის დაგროვებების ძებნა-ძიება 2 (DXFGC VC) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
|
ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) პრაქტიკული ბერაძე ნინო 03-417 |
||||||||
6-14:00 |
|
--- | მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) ლექცია ბერაძე ნინო 03-417 |
||||||||
7-15:00 |
|
--- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-428 |
--- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-428 |
--- |
|
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების პროცესში (GIPOG03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-206 |
გვირაბების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (CMSTU03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ქანების დანგრევა აფეთქებით (DESME03) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
გვირაბების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (CMSTU03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
5-13:00 | --- | --- | საველე გეოფიზიკა (FIELG03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
|
6-14:00 | --- | --- | სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | ქანების დანგრევა აფეთქებით (DESME03) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | საველე გეოფიზიკა (FIELG03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან 03-328 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3765 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი 03-328 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- |
|
წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) ლექცია არაბიძე ზაური 03-107 |
--- | |||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში (GEREW03) ლექცია ხუნდაძე ნანა 03-414 |
--- | ||||
6-14:00 | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) ლექცია ენაგელი როინ 03-210 |
საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-428 |
--- |
|
მაგისტრალური ნავთობ და გაზსადენების ავტომატიზაცია (MPIPE03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | გეოფიზიკური კვლევები ჭაბურღილებში (GEREW03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
|
მაგისტრალური ნავთობ და გაზსადენების ავტომატიზაცია (MPIPE03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ 03-227 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-101ა |
--- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) პრაქტიკული არაბიძე ზაური 03-107 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3780 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ 03-227 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
|
სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) პრაქტიკული გოგია გურამ 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
|
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (APPTM03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-428 |
--- | საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (APPTM03) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-428 |
--- | |||||||||
7-15:00 | სამთო საწარმოთა მილსადენი ტრანსპორტი (PIPTM03) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | სამთო საწარმოთა მილსადენი ტრანსპორტი (PIPTM03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ტრიბოლოგიის საფუძვლები (PRTRY03) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ტრიბოლოგიის საფუძვლები (PRTRY03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3840 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ 03-შახტა-ლაბორატორია |
სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) ლექცია ენაგელი როინ 03-227 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-418 |
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
წიაღისეულის გამდირების საფუძვლები (PMINE04) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-227 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-548 |
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-437 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3841 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) ლექცია ენაგელი როინ 03-227 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) პრაქტიკული ენაგელი როინ 03-210 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
წიაღისეულის გამდირების საფუძვლები (PMINE04) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-227 |
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-548 |
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-437 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-437 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3842 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-112 |
|||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-548 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-437 |
|
სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) პრაქტიკული ონიანი მედეა 03-210 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | წიაღისეულის გამდირების საფუძვლები (PMINE04) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-227 |
|
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-328 |
--- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) ლექცია ონიანი მედეა 03-227 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3843 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-112 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე 03-227 |
||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) პრაქტიკული ონიანი მედეა 03-210 |
--- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლექცია გოგია გურამ 03-227 |
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ 01-548 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-437 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-437 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | წიაღისეულის გამდირების საფუძვლები (PMINE04) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-227 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) ლექცია ონიანი მედეა 03-227 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3940 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მერკვილაძე ნანა 03-437 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-437 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
--- | ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-227 |
საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3941 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 03-437 |
--- | |||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მერკვილაძე ნანა 03-216 |
ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-227 |
საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-418 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-418 |
გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3942 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-412 |
უცხოური ენა (გერმანული) – B1.2 (LEH17512G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 01-411 |
მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-417 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-227 |
--- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3943 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-419 |
ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-418 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-412 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 03-312 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მერკვილაძე ნანა 03-419 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-227 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3944 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კობახიძე მაია 03-414 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-412 |
--- | საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
|
საინჟინრო გეოლოგიის და ჰიდროგეოლოგიის საფუძვლები (SZDZXVF DFX) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-418 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-227 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მათემატიკა 2.1 (MAS32608G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-417 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 03-412 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი 03-414 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-109ა |
ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-102ა |
ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 03-419 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-102ა |
--- | |
6-14:00 | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
--- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-105ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) სემინარი ხაბეიშვილი მარიამ 01-605ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-102ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-101ა |
|
4-12:00 | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-109ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
--- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-105ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-610ც |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3701 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება გეოლოგიურ საწარმოებში (HHS22803G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მყარი არამეტალური და საწვავი წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503GA) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3702 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMHRE03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
||||||
4-12:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMHRE03) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-412 |
შრომის უსაფრთხოება გეოლოგიურ საწარმოებში (HHS22803G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PMTIW03) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | |||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PMTIW03) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
--- | სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
--- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნიკო 03-418 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3801 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ლითოლოგია (LITHO03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-308 |
--- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 | გეოკარტირება (GEOMA03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-441 |
--- | --- | მაგმური ქანების პეტროგრაფია (PETMR03) ლექცია წუწუნავა თამარი 03-345 |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ქანებისა და მინერალების კვლევის გეოლოგიური მეთოდები (PHS33503G1-LB) ლექცია გველესიანი სულხან 03-345 |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | გეოტექტონიკა (GEOTC03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | გეოლოგიის ეკონომიკა (DGX CV) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
გეოლოგიის ეკონომიკა (DGX CV) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | გეოტექტონიკა (GEOTC03) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3802 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ლითოლოგია (LITHO03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-308 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | გეოკარტირება (GEOMA03) ლექცია ჯაფარიძე მანანა 03-441 |
გეოლოგიის ეკონომიკა (DGX CV) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა 03-404 |
|
მაგმური ქანების პეტროგრაფია (PETMR03) ლექცია წუწუნავა თამარი 03-345 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ქანებისა და მინერალების კვლევის გეოლოგიური მეთოდები (PHS33503G1-LB) ლექცია გველესიანი სულხან 03-345 |
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
გეოტექტონიკა (GEOTC03) პრაქტიკული მინდიაშვილი გიორგი 03-445 |
|
გეოტექტონიკა (GEOTC03) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-445 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
გეოლოგიის ეკონომიკა (DGX CV) ლექცია ლობჟანიძე გელა 03-412 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3901 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დინამიკური გეოლოგია (PHS31403G1) ლექცია შარიქაძე მევლუდ 03-318 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მერკვილაძე ნანა 03-216 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 03-414 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2.2 (SZETEVDXF) ლექცია წულუკიძე მანანა 03-412 |
--- | ||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია შანქიშვილი ლამარა 03-328 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | კრისტალოგრაფია (KRIST03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-308 |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- |
|
|||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3902 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დინამიკური გეოლოგია (PHS31403G1) ლექცია შარიქაძე მევლუდ 03-318 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა 03-328 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა 2.2 (SZETEVDXF) ლექცია წულუკიძე მანანა 03-412 |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია შანქიშვილი ლამარა 03-328 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | კრისტალოგრაფია (KRIST03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-308 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა- პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (ჩაის, სუბტროპიკული პროდუქტების, დაკონსერვების, რძისა და ხორცის პროდუქტების ტექნოლოგია) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3631 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 03-437 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 03-418 |
ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-101ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-105ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (DFC XC D X) პრაქტიკული ჩახნაშვილი ნინო 03-320 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-406ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (DFC XC D X) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა 06-205ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3831 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 03-328 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოეკოლოგია (ENGIG03) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 03-414 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოეკოლოგია (ENGIG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-317ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | გეომორფოლოგიის საფუძვლები (PHS30803G1) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა 03-334 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | გეომორფოლოგიის საფუძვლები (PHS30803G1) პრაქტიკული კელეპტრიშვილი შალვა 03-318 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3931 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-437 |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა 06-204ბ |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მერკვილაძე ნანა 03-437 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია დავითაძე ამირან 03-216 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-310ბ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წიაღის ნავთობგაზიანობის პროგნოზირება (SFZDX) ლაბორატორიული პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | წიაღის ნავთობგაზიანობის პროგნოზირება (SFZDX) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) ლექცია წურწუმია მადონა 03-428 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ 03-428 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება 2 (DFR0203) ლექცია პაატაშვილი რამაზ 03-419 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება 2 (DFR0203) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 03-417 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ოთარ 03-441 |
--- | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-445 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
7-15:00 | --- | უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | --- | --- | რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ოთარ 03-441 |
--- | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-445 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
7-15:00 | --- | უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | --- | --- | რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ოთარ 03-441 |
--- | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-445 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
7-15:00 | --- | უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | --- | --- | რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ოთარ 03-441 |
--- | --- | მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ 03-445 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
7-15:00 | --- | უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი 03-226 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | --- | --- | რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა 03-432 |
--- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (EMIOD03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (EMIOD03) საკურსო მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
ტექნოლოგიური პროცესების ხანძარუსაფრთხოება (FSTEP03) საკურსო მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
ტექნოლოგიური პროცესების ხანძარუსაფრთხოება (FSTEP03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- |
8-16:00 | მიწისძვრები, ლანდშაფტური ხანძრები და მათი ლიკვიდაცია (EARLF03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (EMIOD03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
ტექნოლოგიური პროცესების ხანძარუსაფრთხოება (FSTEP03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
მიწისძვრები, ლანდშაფტური ხანძრები და მათი ლიკვიდაცია (EARLF03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) პრაქტიკული ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | --- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
ტექნოლოგიური პროცესების ფეთქებადუსაფრთხოება (ESTPR03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-206 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-506ა |
საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ფეთქებადუსაფრთხოება (ESTPR03) საკურსო ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-501ა |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ღია სამთო სამუშაოების დაპროექტება (ODMAC03) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-326 |
წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური ტექნოლოგიის კვლევა და ფლოტორეაგენტების ტექნოლოგია (PMEFT03) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) ლექცია კუპატაძე დავით 03-326 |
წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული ტექნოლოგიის კვლევა (GEMTR03) ლექცია არაბიძე ზაური 03-107 |
--- |
7-15:00 | --- | ღია სამთო სამუშაოების დაპროექტება (ODMAC03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული ტექნოლოგიის კვლევა (GEMTR03) პრაქტიკული არაბიძე ზაური 03-101 |
--- |
8-16:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური ტექნოლოგიის კვლევა და ფლოტორეაგენტების ტექნოლოგია (PMEFT03) პრაქტიკული დოლიძე ნანა 03-101 |
--- | |||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური ტექნოლოგიის კვლევა და ფლოტორეაგენტების ტექნოლოგია (PMEFT03) ლაბორატორიული დოლიძე ნანა 03-101 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-5ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ჩხეიძე ნანა 03-412 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 03-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-5გ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სპეციალური საინჟინრო გეოლოგია (SPENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
საშიში გეოლოგიური მოვლენები და აგრესიული გარემო (ZDFGCJHF) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ძებნა–ძიება (PEODE03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | სპეციალური საინჟინრო გეოლოგია (SPENG03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-418 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
საშიში გეოლოგიური მოვლენები და აგრესიული გარემო (ZDFGCJHF) ლექცია ტლაშაძე გიორგი 03-157 |
დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
საშიში გეოლოგიური მოვლენები და აგრესიული გარემო (ZDFGCJHF) პრაქტიკული ტლაშაძე გიორგი 03-157 |
დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლექცია გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- | |||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- | სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ძებნა–ძიება (PEODE03) ლაბორატორიული გეგია შალვა 03-401 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.3-02 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მინერალების და ქანების წარმოშობის ფიზიკურ–ქიმიური პირობები (MROPC03) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | მინერალების და ქანების წარმოშობის ფიზიკურ–ქიმიური პირობები (MROPC03) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.3-05 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მინერალური პროცესები (MAP42403G1-LP) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (AHT635PR) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-314 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (AHT635PR) პრაქტიკული უგრეხელიძე ვახტანგ 11-410 |
--- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-310 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-415 |
|
4-12:00 | --- | --- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-512 |
|||
5-13:00 | --- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-415 |
ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-503 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-307 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან 11-412 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110836 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (AHT635PR) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-314 |
|
--- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-511 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-512 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (AHT635PR) პრაქტიკული უგრეხელიძე ვახტანგ 11-314 |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-307 |
--- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-305 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან 11-412 |
--- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-415 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110935 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ფიზიკა (FIZIKA08) ლექცია კეთილაძე ომარ 11-410 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
|
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 11-311 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-503 |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 11-410 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან 11-307 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მცენარეთა ბიოლოგია 2. მცენარეთა ციტოლოგია და ანატომია (BRS16310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
--- | --- | ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან 11-308 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110936 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ფიზიკა (FIZIKA08) ლექცია კეთილაძე ომარ 11-410 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 11-311 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-418 |
|
|
ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან 11-311 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 11-316 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მცენარეთა ბიოლოგია 2. მცენარეთა ციტოლოგია და ანატომია (BRS16310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-412 |
ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან 11-308 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია თოდაძე ხათუნა 11-505 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა 11-505 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.3-04 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სიცოცხლის უსაფრთხოება (SAOFL03) ლექცია აბშილავა ანზორ 03-101ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051908-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული ყავრელიშვილი მარიამ 01-601 |
მართველობითი დოკუმენტების მომზადება (6980153) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-715 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | კორესპოდენციის ორგანიზება (025469) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-714 |
ინფორმაციული წიგნიერება (698745) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
უცხო ენა (UCXOENA05) პრაქტიკული ცხოვრებაშვილი ნადია 01-712 |
--- | ||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.3-03 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | დანალექი აუზების კლასიფიკაცია და ევოლუცია (SDF XC) ლექცია ვარშალომიძე გურამ 03-428 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ნავთობის და გაზის ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.3/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სამთო საქმისა და გეოლოგიის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მასალათმცოდნეობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4690 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (TOQQ104) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-524 |
მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (TOQQ104) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-524 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (TOQQ104) ლაბორატორიული ნეფარიძე ნინო 02-522 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-206 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4690ა | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა 10-708 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (TOQQ104) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-524 |
მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მარინა 10-708 |
ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-417 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ქიმიური რეაქტორების თეორია (QIMRET04) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (TOQQ104) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-524 |
--- | |||||||
6-14:00 |
|
|
--- | ქიმიური რეაქტორების თეორია (QIMRET04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) სემინარი შენგელია ჯემალ 02-417 |
--- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (TOQQ104) ლაბორატორიული ნეფარიძე ნინო 02-522 |
--- | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-206 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (ELKIMMOV04) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) ლექცია ფალავანდიშვილი გიორგი 02-601 |
|
--- | --- | ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი გიორგი 02-526 |
|
||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) ლექცია ქაცარავა რამაზი 02-400 |
|
|||||||||||||
6-14:00 |
|
|
აგროქიმია (AGCHE04) ლაბორატორიული კუკულაძე მარინა 02-311 |
--- | ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (ELKIMMOV04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
|
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | აგროქიმია (AGCHE04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) პრაქტიკული ქაცარავა რამაზი 02-419 |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) ლექცია ფალავანდიშვილი გიორგი 02-601 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ბიოორგანული ქიმია (BICHE04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი გიორგი 02-526 |
|
--- | პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) ლექცია ქაცარავა რამაზი 02-400 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (ELKIMMOV04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (ELKIMMOV04) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | პოლიმერების ქიმია (CHEOP04) პრაქტიკული ქაცარავა რამაზი 02-420 |
ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-400 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- |
|
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 02-603 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 02-520 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) პრაქტიკული ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- |
|
ელემენტების ქიმია 2 (CEI0204) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლექცია ქოჩიაშვილი მანანა 02-520 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890ა | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- | --- | უცხოური ენა (გერმანული) – B2.2 (LEH11312G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-707ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) პრაქტიკული ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) პრაქტიკული ლაგვილავა ირმა 02-301 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ორგანული ქიმია 1 (ORGQIM04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ელემენტების ქიმია 2 (CEI0204) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლექცია ქოჩიაშვილი მანანა 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 10-310 |
--- | --- | --- | --- | ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) პრაქტიკული თელია ქეთევან 03-418 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) ლექცია თელია ქეთევან 03-412 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია თოდუა გოჩა 10-310 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 10-327 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა B (SDRXVFC) ლექცია გორგაძე კახა 02-604 |
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-305 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ქიმიური ექსპერინემტის ტექნიკა (CTL0104) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-206 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 02-604 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990ა | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) ლექცია თელია ქეთევან 03-412 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია თოდუა გოჩა 10-310 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 10-310 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- | ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) პრაქტიკული თელია ქეთევან 03-412 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა B (SDRXVFC) ლექცია გორგაძე კახა 02-604 |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-305 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქიმიური ექსპერინემტის ტექნიკა (CTL0104) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-206 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4630 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული სადაღაშვილი ეთერ 02-420 |
--- | --- | --- | სასურსათო ბიოტექნოლოგია (SASBIOT04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
2-10:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14004G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-419 |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-400 |
|
4-12:00 | --- | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 02-312 |
სასურსათო ბიოტექნოლოგია (SASBIOT04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
--- | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14004G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
5-13:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 10-310 |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ჯანგავაძე ირაკლი 02-206 |
კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 02-604 |
--- | სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (SABAANS04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- |
6-14:00 | მაღალალკოჰოლურ სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (MAGALK04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 02-400 |
ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) ლაბორატორიული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (SABAANS04) პრაქტიკული დანელია გიორგი 02-312 |
--- | |
7-15:00 | --- | მაღალალკოჰოლურ სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (MAGALK04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული დეისაძე ქეთევანი 02-421 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4630ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მაღალალკოჰოლურ სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (MAGALK04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-400 |
|||||||||
4-12:00 | --- | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 02-312 |
სასურსათო ბიოტექნოლოგია (SASBIOT04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
--- |
|
ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14004G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
||||||||
5-13:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 10-310 |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ჯანგავაძე ირაკლი 02-206 |
კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 02-604 |
|
სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (SABAANS04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14004G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-419 |
||||||||
6-14:00 | მაღალალკოჰოლურ სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (MAGALK04) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 02-400 |
--- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | სასურსათო ბიოტექნოლოგია (SASBIOT04) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო 10-306 |
სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (SABAANS04) პრაქტიკული დანელია გიორგი 02-312 |
--- | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) ლაბორატორიული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | პურპროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (PPMWIDS04) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 02-417 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) ლაბორატორიული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | ||
3-11:00 | პურპროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (PPMWIDS04) საკურსო ხუციშვილი როზა 02-417 |
--- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
--- | |
4-12:00 | --- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 02-400 |
შაქრისა და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-400 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 02-420 |
|
6-14:00 | --- | --- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 02-205 |
--- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 02-206 |
|
7-15:00 | --- | --- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) საკურსო ბერუაშვილი გიორგი 02-206 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730ა | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | პურპროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (PPMWIDS04) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-400 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 02-205 |
|
მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა 02-400 |
შაქრისა და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-400 |
--- | ||||||||
5-13:00 | პურპროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (PPMWIDS04) საკურსო ხუციშვილი როზა 02-417 |
|
მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (DLFCP04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
|
ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 02-417 |
||||||||
6-14:00 | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) საკურსო ბერუაშვილი გიორგი 02-206 |
სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 02-205 |
|
შაქრისა და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ 02-420 |
|||||||||
7-15:00 | ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 02-417 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ზოგადი მიკრობიოლოგია (GNMCR04) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
|||||||||||
2-10:00 | --- | სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (SAINJ04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (SAINJ04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-421 |
|
--- | ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-419 |
||||||||||||
4-12:00 |
|
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 02-604 |
მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 10-708 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.6 |
ზოგადი მიკრობიოლოგია (GNMCR04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის მასალათმცოდნეობა (SATEMAS04) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ზოგადი მიკრობიოლოგია (GNMCR04) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
||||||||
2-10:00 | --- | სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (SAINJ04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 02-604 |
|
|
--- | |||||||||
4-12:00 | ტექნიკური ბიოქიმია (TEBIO04) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-419 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-520 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.1 |
სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (SAINJ04) პრაქტიკული გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-421 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 10-708 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
სასურსათო ტექნოლოგიის მასალათმცოდნეობა (SATEMAS04) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ზოგადი მიკრობიოლოგია (GNMCR04) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა 02-417 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 02-604 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია თოდუა გოჩა 10-310 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა 10-305 |
არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული კილასონია ნინო 02-506 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული აფხაზავა ლოლა 10-327 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნელი 02-511 |
--- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-205 |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია თოდუა გოჩა 10-310 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული კილასონია ნინო 02-506 |
|
||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული თოდუა გოჩა 10-325 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-205 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 02-511 |
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | არალითონური მასალების შედუღება (WELNM04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | შენადუღი შეერთებების სიმტკიცე და კონსტრუქციების დეფორმაციები (SWJDS04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-716 |
შენადუღი შეერთებების სიმტკიცე და კონსტრუქციების დეფორმაციები (SWJDS04) პრაქტიკული ხუციშვილი მალხაზ 10-716 |
--- | --- | შედუღების კვების წყაროები (WELPS04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
|
4-12:00 | მასალათა პლაზმური ჭრა და განმტკიცება (maspl04) ლაბორატორიული საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
შეერთების მეთოდები და საშემდუღებლო მასალები (SHMET04) პრაქტიკული საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
მასალათა პლაზმური ჭრა და განმტკიცება (maspl04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | მასალათა ლაზერული დამუშავების საფუძვლები (MASLAZDS04) პრაქტიკული ხუციშვილი მალხაზ 10-716 |
--- | --- | |
6-14:00 | შეერთების მეთოდები და საშემდუღებლო მასალები (SHMET04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
--- | --- | არალითონური მასალების შედუღება (WELNM04) ლაბორატორიული საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | შედუღების კვების წყაროები (WELPS04) ლაბორატორიული საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
მასალათა ლაზერული დამუშავების საფუძვლები (MASLAZDS04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-716 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4660ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ლითონების მხატვრული დამუშავების ხერხები (MARPM 04) ლაბორატორიული ჯიბაშვილი მამული 10-512 |
სახურებელი ღუმელები (HEFUR04) ლაბორატორიული ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სახურებელი ღუმელები (HEFUR04) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ლითონების მხატვრული დამუშავების ხერხები (MARPM 04) ლექცია ჯიბაშვილი მამული 10-512 |
--- | ჭედვა- შტამპვის ტექნოლოგია (FAST704) პრაქტიკული ლომსაძე ზურაბ 10-510 |
--- | --- |
5-13:00 | ჭედვა- შტამპვის ტექნოლოგია (FAST704) ლექცია ლომსაძე ზურაბ 10-512 |
ლითონების მხატვრული დამუშავების ხერხები (MARPM 04) პრაქტიკული ჯიბაშვილი მამული 10-511 |
--- | --- | --- | გლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTROL04) პრაქტიკული ოთარაშვილი გელა 10-510 |
6-14:00 | ჭედვა- შტამპვის ტექნოლოგია (FAST704) ლაბორატორიული ლომსაძე ზურაბ 10-508 |
ახალი მასალები და ნანოტექნოლოგიები (NMNAN 04) პრაქტიკული ოთარაშვილი გელა 10-512 |
--- | გლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTROL04) ლექცია მებონია სლავა 10-512 |
--- | ახალი მასალები და ნანოტექნოლოგიები (NMNAN 04) ლექცია ოთარაშვილი გელა 10-512 |
7-15:00 | --- | მასალათმცოდნეობა მხატვრული ნაკეთობებისათვის (MSARP04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-510 |
--- | მასალათმცოდნეობა მხატვრული ნაკეთობებისათვის (MSARP04) ლექცია ოთარაშვილი გელა 10-510 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | გლინვის თეორია და ტექნოლოგია (TTROL04) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4760 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | წინაღობით შედუღება (REWEL04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
|
|
--- | საგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EROLS04) პრაქტიკული ოთარაშვილი გელა 10-510 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | საგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EROLS04) ლექცია მებონია სლავა 10-510 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
სამსხმელო შენადნობების რაფინირება, მოდიფიცირება და ლეგირება (RMACM94) ლექცია ხიდაშელი ნუგზარ 10-708 |
არალითონური მასალები (ARLITMAS04) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ 10-613 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
თუჯის სხმულების სტრუქტურა და თვისებები (SPCIP04) ლექცია ხიდაშელი ნუგზარ 10-708 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4860 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||
3-11:00 | ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (FMFPR04) ლექცია ლომსაძე ზურაბ 10-512 |
|
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება მეტალურგიულ საწარმოებში (ZD GFXVC) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | |||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული გელეიშვილი ირინე 02-605 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
შრომის უსაფრთხოება მეტალურგიულ საწარმოებში (ZD GFXVC) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
შედუღების თეორიული საფუძვლები (SHEDTES04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი 10-715 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4960 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 10-310 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-520 |
ზოგადი მეტალურგია (GMET04) პრაქტიკული მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | ზოგადი მეტალურგია (GMET04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | ||||||||
5-13:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 10-510 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.6 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | ზოგადი მეტალოგრაფია (GMETG04) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ 10-606 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა 10-325 |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული ცანავა ცირა 10-310 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-205 |
--- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ენერგოტექნოლოგიური სისემები არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიები (ENERG04) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
--- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
--- |
2-10:00 | --- | ენერგოტექნოლოგიური სისემები არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიები (ENERG04) საკურსო ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ენერგოტექნოლოგიური სისემები არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიები (ENERG04) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
ბმული აზოტის ტექნოლოგია (BMAZTE04) ლექცია გვასალია ლერი 02-312 |
--- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (DCHPT04) ლაბორატორიული ჭეიშვილი სალომე 02-310 |
--- |
6-14:00 | სუფთა ნაერთების ზოგადი ტექნოლოგია (PUCOT04) ლექცია ბარათელი ნანა 02-308 |
სუფთა ნაერთების ზოგადი ტექნოლოგია (PUCOT04) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
--- | --- | ||
7-15:00 | მარილების, სასუქების და სოდის ტექნოლოგია (TESFS04) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ლაბორატორიული სამუშაოების ტექნიკის საფუძვლები (LABSAM04) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ 02-310 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქიმიური მრეწველობის პროდუქციის ექსპერტიზა (ERMPCP4) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა 02-312 |
მინერალური ნედლეულის ექსპერტიზა (MRMEX04) ლექცია ბუჩუკური ნუნუ 02-312 |
ლაბორატორიული სამუშაოების ტექნიკის საფუძვლები (LABSAM04) ლექცია წვერავა მაია 02-312 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | სასამართლო ქიმიური ექსპერტიზა (FCHEX04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ქიმიური მრეწველობის პროდუქციის ექსპერტიზა (ERMPCP4) ლაბორატორიული ბარდაჩიძე ზაირა 02-310 |
ექსპერტიზის სამართლებრივი საფუძვლები (EXLEB04) პრაქტიკული დანელია გიორგი 02-312 |
ექსპერტიზის სამართლებრივი საფუძვლები (EXLEB04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- |
5-13:00 | --- | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-311 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (FOOEX04) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ცემენტის და სხვა მჭიდა მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTCCM04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | კერამიკის და ცეცხლგამძლე მასალების ტექნოლოგია
კერამიკის და ცეცხლგამძლე მასალების ტექნოლოგია (KERCCX04) ლაბორატორიული გაფრინდაშვლი გურამ 02-213 |
--- | სამედიცინო დანიშნულების მასალების და ნაკეთობების ქიმიური ტექნოლოგია (CTMMW04) ლაბორატორიული გაბადაძე თამაზ 02-212 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | მინის, მინანქრის და მინაკრისტალური მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTGEM04) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | ||
5-13:00 | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების კონტროლი და ექსპერტიზა (SSMWKE04) ლექცია ლოლაძე გივი 02-213 |
კერამიკის და ცეცხლგამძლე მასალების ტექნოლოგია
კერამიკის და ცეცხლგამძლე მასალების ტექნოლოგია (KERCCX04) ლექცია გაფრინდაშვლი გურამ 02-204 |
--- | ||
6-14:00 | --- | ცემენტის და სხვა მჭიდა მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTCCM04) ლაბორატორიული გაბადაძე თამაზ 02-212 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების კონტროლი და ექსპერტიზა (SSMWKE04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
სამედიცინო დანიშნულების მასალების და ნაკეთობების ქიმიური ტექნოლოგია (CTMMW04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | მინის, მინანქრის და მინაკრისტალური მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTGEM04) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ 02-211 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ნავთობქიმიური სინთეზის ტექნოლოგია (TPCHS 04) ლექცია ანდღულაძე მზია 02-523 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-524 |
--- | |
4-12:00 | ცხიმების გადამუშავების ტექნოლოგია (CXGA04) ლექცია სირაძე მანანა 02-523 |
--- | ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლაბორატორიული გოქსაძე-კაკაურიძე ირმა 02-524 |
ნავთობის გადამუშავების ტექნოლოგია (EET19204G1-LPB) პრაქტიკული ანდღულაძე მზია 02-523 |
ნავთობის გადამუშავების ტექნოლოგია (EET19204G1-LPB) ლექცია ანდღულაძე მზია 02-523 |
--- |
5-13:00 | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
--- | ცხიმების გადამუშავების ტექნოლოგია (CXGA04) ლაბორატორიული ნეფარიძე ნინო 02-522 |
ნავთობქიმიური სინთეზის ტექნოლოგია (TPCHS 04) პრაქტიკული ანდღულაძე მზია 02-523 |
--- |
6-14:00 | ცხიმების გადამუშავების ტექნოლოგია (CXGA04) პრაქტიკული სირაძე მანანა 02-523 |
ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-524 |
ნავთობის გადამუშავების ტექნოლოგია (EET19204G1-LPB) ლაბორატორიული ჩხაიძე ეკატერინე 02-525 |
ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგია (CTOMA 04) ლაბორატორიული ჩხაიძე ეკატერინე 02-525 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (FPHBO04) ლექცია მათნაძე მანანა 02-526 |
--- | --- |
3-11:00 | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) ლექცია სირაძე მანანა 02-522 |
ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHPST04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
--- | ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) ლაბორატორიული მათნაძე მანანა 02-526 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა 02-526 |
ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
--- | --- | |
5-13:00 | ფარმაცევტული ქიმია (PHACH04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) ლექცია მაისურაძე მამუკა 02-526 |
ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (BPHKL04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-227 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (MEVRM04) სემინარი გოქსაძე-კაკაურიძე ირმა 02-524 |
ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (FPHBO04) პრაქტიკული მათნაძე მანანა 02-526 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHPST04) ლაბორატორიული ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (BPHKL04) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ 02-227 |
ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHPST04) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი 02-525 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (SASPRK04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
--- | |
3-11:00 | ზოგადი იმუნოლოგია (GENIM04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული კოპალეიშვილი სულიკო 10-306 |
სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
--- | --- | |
4-12:00 | სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
კლინიკურ-ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (KLLABD04) ლაბორატორიული თოფურია ლელა 10-305 |
--- | სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (SASPRK04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | |
6-14:00 | --- | კლინიკურ-ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (KLLABD04) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო 10-306 |
კლინიკურ-ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (KLLABD04) ლექცია თოფურია ლელა 10-305 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი იმუნოლოგია (GENIM04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) ლექცია მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107/2 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | კერამიკული კომპოზიტები და მათი წარმოების ტექნოლოგია (CECTP04) ლაბორატორიული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) ლაბორატორიული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
მაღალი სიმძლავრის ჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) ლაბორატორიული მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107/3 |
კერამიკული კომპოზიტები და მათი წარმოების ტექნოლოგია (CECTP04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
--- |
3-11:00 | --- | კერამიკული კომპოზიტები და მათი წარმოების ტექნოლოგია (CECTP04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (TCRPC04) ლაბორატორიული ტაბატაძე გულნაზი 02-107/4 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | საინსტრუმენტო კომპოზიციური მასალები (TOCMA04) ლექცია ტაბატაძე გულნაზი 02-107/4 |
მაღალი სიმძლავრის ჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) ლექცია მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107/4 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (TCRPC04) ლექცია ტაბატაძე გულნაზი 02-107/2 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | მაღალი სიმძლავრის ჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (HCHCC04) პრაქტიკული მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107/4 |
საინსტრუმენტო კომპოზიციური მასალები (TOCMA04) ლაბორატორიული ტაბატაძე გულნაზი 02-107/2 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები 1 (PCMCT04) პრაქტიკული მესტვირიშვილი ზვიადი 02-107/4 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (TCRPC04) პრაქტიკული ტაბატაძე გულნაზი 02-107/3 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წიაღისეულის უსაფრთხო გადამუშავების ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EPTMS04) ლაბორატორიული ჩხიკვაძე ელმირა 02-412 |
--- | ბუნებრივი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდის ნანო ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (PNTWW04) ლექცია დონაძე მარინე 02-412 |
--- | კომუნიკაციების კოროზიისაგან დაცვა, კონტროლი და ინსპექცია (KOMUNIK04) ლექცია გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
--- |
3-11:00 | წიაღისეულის უსაფრთხო გადამუშავების ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EPTMS04) ლექცია ჩხიკვაძე ელმირა 02-412 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | გარემოსდაცვითი ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების საფუძველი (GARDAC04) ლექცია დონაძე მარინე 02-412 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | გალვანური დანაფარების მიღემის ტექნოლოგია (GALDAN04) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | ბუნებრივი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდის ნანო ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (PNTWW04) ლაბორატორიული გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | გალვანური დანაფარების მიღემის ტექნოლოგია (GALDAN04) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | ||
7-15:00 | --- | გარემოსდაცვითი ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების საფუძველი (GARDAC04) ლაბორატორიული გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
კომუნიკაციების კოროზიისაგან დაცვა, კონტროლი და ინსპექცია (KOMUNIK04) ლაბორატორიული გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4600/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო-კოსმეტიკური საშუალებები (SAKOSASH04) პრაქტიკული ქებაძე ნინო 02-103 |
პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზი (SAKONAWAN04) ლექცია ქებაძე ნინო 02-103 |
--- |
3-11:00 | ჰიდროქიმია (HYDC104) ლექცია ქებაძე ნინო 02-103 |
პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ნედლეული და მასალები (PAKONNM04) ლექცია კობაური სოფიო 02-103 |
--- | --- | ||
4-12:00 | სამკურნალო-კოსმეტიკური საშუალებები (SAKOSASH04) ლექცია ქებაძე ნინო 02-103 |
ჰიდროქიმია (HYDC104) პრაქტიკული ზაკალაშვილი თეა 02-105 |
--- | --- | ||
5-13:00 | კოსმეტოლოგია (KOSM04) პრაქტიკული დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ნედლეული და მასალები (PAKONNM04) ლაბორატორიული კობაური სოფიო 02-103 |
პარფიუმერულ კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზი (SAKONAWAN04) ლაბორატორიული ზაკალაშვილი თეა 02-105 |
--- | --- | |
7-15:00 | კოსმეტოლოგია (KOSM04) ლექცია დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4701 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სილიკატების ფიზიკური ქიმია (SILFQ04) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-213 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-523 |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატ. საფუძვლები (JJFDK) სემინარი აბელაშვილი ნოდარ 06-210დ |
ნანოქიმია (NCH2308) ლექცია დონაძე მარინე 02-412 |
მაღალტემპერატურული მოწინავე მასალების ქიმია (EET12704G1-LB) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-205 |
|||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული ნეფარიძე ნინო 02-522 |
ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატ. საფუძვლები (JJFDK) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 02-205 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-524 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-524 |
სილიკატების ფიზიკური ქიმია (SILFQ04) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-203 |
ნანოქიმია (NCH2308) ლაბორატორიული დონაძე მარინე 02-412 |
მაღალტემპერატურული მოწინავე მასალების ქიმია (EET12704G1-LB) ლაბორატორიული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/1 |
ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატ. საფუძვლები (JJFDK) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ 02-205 |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტროქიმია (PHS13904G1-LB) პრაქტიკული შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროქიმია (PHS13904G1-LB) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4702 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ნანოქიმია (NCH2308) ლექცია დონაძე მარინე 02-412 |
--- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-205 |
|||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატ. საფუძვლები (JJFDK) სემინარი აბელაშვილი ნოდარ 06-210დ |
--- | ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატ. საფუძვლები (JJFDK) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 02-205 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია დიდიძე ანასტასია 02-524 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია 02-524 |
--- | ნანოქიმია (NCH2308) ლაბორატორიული დონაძე მარინე 02-412 |
--- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-526 |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტროქიმია (PHS13904G1-LB) პრაქტიკული შენგელია ჯემალ 02-412 |
--- | --- | ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატ. საფუძვლები (JJFDK) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ 02-206 |
|||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროქიმია (PHS13904G1-LB) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული ნეფარიძე ნინო 02-522 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4801 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია აბულაძე ნელი 02-520 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-306 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 02-603 |
ქიმიის ისტორია (HCH0104) პრაქტიკული ქებაძე ნინო 10-708 |
ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია თოფურია ლელა 10-306 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (FTTPR04) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | ზოგადი მასალათმცოდნეობა (ZOGMAS04) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 10-510 |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 10-327 |
|
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4901 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული გეგეშიძე ნანა 02-506 |
--- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 10-310 |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული აფხაზავა ლოლა 10-327 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 02-603 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.3 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ხარბედია ცისანა 02-511 |
--- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-520 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-205 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 02-603 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 02-603 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ხარბედია ცისანა 02-511 |
არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული გეგეშიძე ნანა 02-506 |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.3 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-520 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-205 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (NATRE04) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე 02-601 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | უნარჩენო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BNWTE04) პრაქტიკული დემეტრაძე მარინე 02-605 |
ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (NATRE04) პრაქტიკული მაცაბერიძე ეკატერინე 02-605 |
გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- | --- |
3-11:00 | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | --- | |||
4-12:00 | ეკოლოგიური აუდიტი (ECAUD04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | უნარჩენო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BNWTE04) ლექცია დემეტრაძე მარინე 02-605 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ეკოლოგიური აუდიტი (ECAUD04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4640ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- | --- | --- | საწარმოთა საპროექტო-ეკოლოგიური გამოკვლევა (ENPER 04) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- | ||
3-11:00 | ეკოლოგიური მენეჯმენტი (ECMAN04) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | საწარმოთა საპროექტო-ეკოლოგიური გამოკვლევა (ENPER 04) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | |
4-12:00 | --- | საწარმოთა საპროექტო-ეკოლოგიური გამოკვლევა (ENPER 04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | ეკოლოგიური მენეჯმენტი (ECMAN04) პრაქტიკული ანდღულაძე შალვა 02-601 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | |
6-14:00 | --- | მეორადი მასალების გადამუშავების ტექნოლოგია (ENIAS 04) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
მეორადი მასალების გადამუშავების ტექნოლოგია (ENIAS 04) პრაქტიკული ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) საკურსო მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4740 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს ობიექტების დაცვის ანალიზის საშუალებები და მეთოდები (EPFAM04) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-612 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | საწარმოო სანიტარული და შრომის ჰიგიენა (HKHLL) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი 2 (EET20404G1-LB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-612 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | საწარმოო სანიტარული და შრომის ჰიგიენა (HKHLL) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 10-609 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საწარმოო სანიტარული და შრომის ჰიგიენა (HKHLL) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (WSPCM04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 10-306 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (WSPCM04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4840 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია აბულაძე ნელი 02-520 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი 1 (EET21404G1-LS) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
|
|
ქიმიის ისტორია (HCH0104) პრაქტიკული ქებაძე ნინო 10-708 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 10-328 |
--- |
|
ატმოსფეროსა და ნიადაგის ქიმია (CHATS04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 10-613 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | ატმოსფეროსა და ნიადაგის ქიმია (CHATS04) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია გორდეზიანი გიორგი 10-310 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) ლექცია ჯანგავაძე ირაკლი 10-328 |
|||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4940 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (EGFNL03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-209 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 02-604 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 10-310 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული გეგეშიძე ნანა 02-506 |
|
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 10-310 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-205 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ხარბედია ცისანა 02-511 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4940ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4635 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ფარმაცევტული წარმოების პროცესები და აპარატები (PDPHM 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-227 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) საკურსო მეტრეველი ირინე 02-230 |
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-206 |
--- |
|
|
||||||||
6-14:00 | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HHRTE 04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-205 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||
7-15:00 | ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) საკურსო გიგოშვილი თამარ 02-227 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4635ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული წარმოების პროცესები და აპარატები (PDPHM 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-227 |
--- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-206 |
--- | ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) საკურსო გიგოშვილი თამარ 02-228 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HHRTE 04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-205 |
სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
--- |
|
--- | კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) საკურსო მეტრეველი ირინე 02-228 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4635ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული წარმოების პროცესები და აპარატები (PDPHM 04) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე 02-400 |
--- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) საკურსო მეტრეველი ირინე 02-228 |
--- | კერძო სამედიცინო მიკრობიოლოგია (PMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია 02-206 |
|
სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HHRTE 04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-205 |
|
ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-227 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
|
--- | --- | ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) საკურსო გიგოშვილი თამარ 02-227 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ფარმაკოლოგია II (PHK0204) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) საკურსო გაბელაია მარგალიტა 02-229 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ფარმაკოლოგია II (PHK0204) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
ფარმაკოლოგია II (PHK0204) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-228 |
სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-206 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-228 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ფარმაკოლოგია II (PHK0204) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-230 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | ფარმაკოლოგია II (PHK0204) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა 02-230 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-229 |
--- |
|
სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-206 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფარმაკოლოგია II (PHK0204) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
--- |
|
სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფარმაკოლოგია II (PHK0204) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-205 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | ფარმაკოლოგია II (PHK0204) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
ფარმაკოლოგია II (PHK0204) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
--- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ 02-219 |
||||||||
6-14:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-228 |
--- |
|
--- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა 02-227 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ 02-206 |
||||||||
8-16:00 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-227 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფარმაკოკინეტიკის საფუძვლები (PCKIB04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-205 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული გუგეშიძე მაია 02-611 |
--- | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-228 |
--- |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
ფარმაკოგნოზია I (FKG0104) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-205 |
--- |
|
--- | ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლექცია ალანია მერი 02-205 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835ა | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფარმაკოკინეტიკის საფუძვლები (PCKIB04) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-205 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-206 |
ფარმაკოგნოზია I (FKG0104) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-205 |
--- |
|
--- | ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლექცია ალანია მერი 02-205 |
||||||||||||||||
7-15:00 | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) საკურსო გაბელაია მარგალიტა 02-228 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული გუგეშიძე მაია 02-610 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | სამედიცინო ფიზიკა და ბიოფიზიკა (MPHBP 04) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- |
|
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 10-327 |
--- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-206 |
--- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ამაშუკელი ნათია 02-520 |
--- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა 10-325 |
ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლექცია გველესიანი ილია 02-206 |
--- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული ბოლქვაძე ნონა 02-506 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ა | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | სამედიცინო ფიზიკა და ბიოფიზიკა (MPHBP 04) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 04-326 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული თოფურია ეკატერინე 02-506 |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია ცინცაძე მაია 02-520 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-206 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ამაშუკელი ნათია 02-520 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 10-328 |
ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლექცია გველესიანი ილია 02-206 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4650 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ფეროშენადნობების გამოყენება ფოლადის წარმოებაში (UFASM04) ლექცია სიმონგულაშვილი ზურაბ 02-226 |
მეტალურგიული ღუმელებიდან გამომავალი აირების გამწმენდი სისტემები (GPCMF 04) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
--- |
2-10:00 | --- | მეტალურგიული ღუმელებიდან გამომავალი აირების გამწმენდი სისტემები (GPCMF 04) პრაქტიკული ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | ავტოკლავური ტექნოლოგიები ფერადი ლითონების მეტალურგიაში (AVTOKL04) პრაქტიკული კანაშვილი რევაზ 10-311 |
--- | ფეროშენადნობების გამოყენება ფოლადის წარმოებაში (UFASM04) პრაქტიკული სიმონგულაშვილი ზურაბ 02-226 |
--- | მეტალურგიული საწარმოებიდან გამონაფრქვევის მიწისპირა კონცენტრაციის გათვლის მეთოდები (CMEGC 04) ლექცია გოგიჩაშვილი ბორის 10-207 |
4-12:00 | --- | ოქროს წარმოების ეკოლოგიური პრობლემები (PECGM04) პრაქტიკული კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
--- | --- | დარიშხანის და ანტიმონის წარმოება (DARI04) პრაქტიკული კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | დარიშხანის და ანტიმონის წარმოება (DARI04) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
ოქროს წარმოების ეკოლოგიური პრობლემები (PECGM04) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
მეტალურგიული საწარმოებიდან გამონაფრქვევის მიწისპირა კონცენტრაციის გათვლის მეთოდები (CMEGC 04) პრაქტიკული გოგიჩაშვილი ბორის 10-207 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ავტოკლავური ტექნოლოგიები ფერადი ლითონების მეტალურგიაში (AVTOKL04) ლექცია კანაშვილი რევაზ 10-311 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4750 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ოქროსა და ვერცხლის მეტალურგია (METGS04) პრაქტიკული კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მძიმე ფერადი ლითონების მეტალურგია (METHM04) ლაბორატორიული წერეთელი ქეთევან 10-311 |
ოქროსა და ვერცხლის მეტალურგია (METGS04) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა 10-311 |
--- | კაზმის მომზადების და რკინის პირდაპირი მიღების ტექნოლოგიები (KAZMRK04) ლექცია მაისურაძე ბადრი 02-226 |
4-12:00 | კაზმის მომზადების და რკინის პირდაპირი მიღების ტექნოლოგიები (KAZMRK04) ლაბორატორიული მაისურაძე ბადრი 02-226 |
ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) პრაქტიკული წერეთელი ნუგზარ 02-226 |
--- | --- | ||
5-13:00 | მძიმე ფერადი ლითონების მეტალურგია (METHM04) ლექცია კანაშვილი რევაზ 10-311 |
--- | მძიმე ლითონები და გარემო (HMEEN04) ლექცია სვანიძე ზიზი 10-211 |
ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლაბორატორიული წერეთელი ნუგზარ 02-226 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ 02-226 |
მძიმე ლითონები და გარემო (HMEEN04) პრაქტიკული სვანიძე ზიზი 10-211 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4850 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მეტალურგიის ისტორია (METIST04) პრაქტიკული მიქაძე ომარ 10-207 |
|
ფეროშენადნობების წარმოების თეორიული საფუძვლები (TBFAP04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ 02-226 |
--- | შრომის უსაფრთხოება მეტალურგიულ საწარმოებში (ZD GFXVC) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) ლექცია ბაძოშვილი ვაჟა 02-603 |
ფოლადის პირომეტალურგია (STPYM04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება მეტალურგიულ საწარმოებში (ZD GFXVC) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | თუჯის მეტალურგია (PIMET04) ლექცია მაისურაძე ბადრი 02-226 |
მეტალურგიის ისტორია (METIST04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA72903G1-LS) პრაქტიკული ბაძოშვილი ვაჟა 02-205 |
|
ფეროშენადნობების წარმოების თეორიული საფუძვლები (TBFAP04) პრაქტიკული წერეთელი ნუგზარ 02-226 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4950 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 10-310 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 02-520 |
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 10-305 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | მეტალურგიის ისტორია (METIST04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
ფერადი ლითონების მეტალურგიის საფუძვლები (EET86504G1-LP) ლექცია კანაშვილი რევაზ 10-311 |
ფერადი ლითონების მეტალურგიის საფუძვლები (EET86504G1-LP) პრაქტიკული კანაშვილი რევაზ 10-311 |
მეტალურგიის ისტორია (METIST04) პრაქტიკული მიქაძე ომარ 10-207 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული ცანავა ცირა 10-328 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.3 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 02-205 |
--- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა 10-325 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41833 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41834 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41908 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | კოორდინაციული ქიმიის თეორიული საფუძვლები (TPCDC04) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული კუციავა ნაზიბროლა 02-505 |
კოორდინაციული ქიმიის თეორიული საფუძვლები (TPCDC04) პრაქტიკული კლდიაშვილი რევაზ 02-505 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები -S და P -ელემენტების ქიმია (TPICE04) ლექცია წივწივაძე თენგიზ 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები -S და P -ელემენტების ქიმია (TPICE04) პრაქტიკული წივწივაძე თენგიზ 02-504 |
--- | არაორგანულ ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (PCMAI04) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
არაორგანულ ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (PCMAI04) ლაბორატორიული ქოჩიაშვილი მანანა 02-505 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41933 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციური ნაწარმები (OCHFP004) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ნახევარპროდუქტების ქიმია (CHSEM04 ) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-305 |
--- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია ბურდული ია 01-214ც |
--- | --- | ჰეტეროციკლურ ნაერთთა ქიმია (CHHET04 ) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 01-218ც |
ნახევარპროდუქტების ქიმია (CHSEM04 ) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-305 |
ნახშირწყალბადების ფუნქციური ნაწარმები (OCHFP004) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | ჰეტეროციკლურ ნაერთთა ქიმია (CHHET04 ) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41934 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ფაზური წონასწორობა (PHEQB04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-401 |
ფორმალური და მოლეკულური კინეტიკა (SCFMK04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
8-16:00 | ქიმიური თერმოდინამიკა (CHTHD04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 10-311 |
|
9-17:00 | --- | ხსნართა თეორიის საფუძვლები (FDSTT04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
ფაზური წონასწორობა (PHEQB04) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-401 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (CHTHD04) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-400 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 10-310 |
--- |
10-18:00 | ხსნართა თეორიის საფუძვლები (FDSTT04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
--- | ||||
11-19:00 | ფორმალური და მოლეკულური კინეტიკა (SCFMK04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051843m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა 2 (DDFNNN) პრაქტიკული კილაძე თამარი 01-658 |
--- | --- |
4-12:00 | მათემატიკა ელექტრიკოსებისთვის (0731308) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-658 |
მათემატიკა ელექტრიკოსებისთვის (0731308) პრაქტიკული. ცანავა ცირა 01-658 |
მათემატიკა ელექტრიკოსებისთვის (0731308) პრაქტიკული.. ცანავა ცირა 01-658 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41837 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41839 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
419109 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვების ბიოტექნოლოგია (FDBIO04) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო 10-306 |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვების ბიოტექნოლოგია (FDBIO04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
|||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი იმუნოლოგია (APPIM04) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-307 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | ანალიზის თანამედროვე მეთოდები (ANTAM04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ 10-306 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | გამოყენებითი იმუნოლოგია (APPIM04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-306 |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | ანალიზის თანამედროვე მეთოდები (ANTAM04) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო 10-306 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41937 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | კვების პროდუქტების ხარისხის შესაბამისობის დადგენა სტანდარტთან და ხარისხის მართვა (KPXSD04) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-311 |
კვების პროდუქტების ხარისხის შესაბამისობის დადგენა სტანდარტთან და ხარისხის მართვა (KPXSD04) ლაბორატორიული ფალავანდიშვილი თამარ 02-311 |
სასმელი და ტექნიკური წყლის ხარისხი (EET13104G2-LB) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ 02-309 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | სასმელი და ტექნიკური წყლის ხარისხი (EET13104G2-LB) ლექცია წვერავა მაია 02-309 |
--- |
|
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | ქიმიური კრიმინალისტიკა (CHEFO04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | საყოყაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ექსპერტიზა (NN04) ლექცია წვერავა მაია 02-309 |
საყოყაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ექსპერტიზა (NN04) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ 02-309 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41937ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კატალიზი და კატალიზატორები (CATCA04) ლექცია გვასალია ლერი 02-312 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | აირების აბსორბცია (ABGAZ04) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | აირების აბსორბცია (ABGAZ04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი 02-312 |
--- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 10-311 |
--- | |
9-17:00 | კატალიზი და კატალიზატორები (CATCA04) პრაქტიკული გვასალია ლერი 02-308 |
საწარმოო ნარჩენების გაწმენდა-რეკუპერაცია (POIWR04) პრაქტიკული წვერავა მაია 02-309 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 10-310 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | საწარმოო ნარჩენების გაწმენდა-რეკუპერაცია (POIWR04) ლექცია წვერავა მაია 02-309 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41859 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41959 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სოციალური ეკოლოგია და ეკოლოგიური უსაფრთხოება (SEAES04) პრაქტიკული ქავთარაძე მაია 02-603 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნოლოგია (EFAPC04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-701 |
საწარმოთა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EET27504G1-LS) პრაქტიკული ანდღულაძე შალვა 02-601 |
რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-704 |
--- |
8-16:00 | --- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნოლოგია (EFAPC04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-701 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 10-311 |
--- | ||
9-17:00 | ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EEEMR04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
საწარმოთა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EET27504G1-LS) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-601 |
--- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნოლოგია (EFAPC04) საკურსო გვერდწითელი ლეილა 02-701 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 10-310 |
--- |
10-18:00 | ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EEEMR04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
სოციალური ეკოლოგია და ეკოლოგიური უსაფრთხოება (SEAES04) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-603 |
რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) პრაქტიკული ერისთავი დიმიტრი 02-704 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ლითონების და შენადნობების რღვევა (DESMA04) ლაბორატორიული ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
--- | --- |
8-16:00 | პლასტიკურობის თეორია (PLAST04) ლექცია ნოზაძე დავით 13-რ.დვალის მანქ. მექ.ინსტიტუტი |
მილგლინვის ძალოვანი პარამეტრების ანგარიში (MILGL04) პრაქტიკული ნოზაძე დავით 13-რ.დვალის მანქ. მექ.ინსტიტუტი |
მილსაგლინავი დგანების ძირითადი კვანძების ანგარიში (MILSAGDG04) პრაქტიკული ნოზაძე დავით 13-რ.დვალის მანქ. მექ.ინსტიტუტი |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 10-311 |
--- | |
9-17:00 | მილგლინვის ძალოვანი პარამეტრების ანგარიში (MILGL04) ლექცია ნოზაძე დავით 13-რ.დვალის მანქ. მექ.ინსტიტუტი |
პლასტიკურობის თეორია (PLAST04) პრაქტიკული ნოზაძე დავით 13-რ.დვალის მანქ. მექ.ინსტიტუტი |
--- | ლითონების და შენადნობების რღვევა (DESMA04) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 10-310 |
--- |
10-18:00 | მილსაგლინავი დგანების ძირითადი კვანძების ანგარიში (MILSAGDG04) ლექცია ნოზაძე დავით 13-რ.დვალის მანქ. მექ.ინსტიტუტი |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41950 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ჰიდროელექტრომეტალურგიული პროცესები ფერად მეტალურგიაში
ჰიდროელექტრომეტალურგიული პროცესები ფერად მეტალურგიაში (hemp04) პრაქტიკული სვანიძე ზიზი 10-211 |
ქრომიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (TPCHF04) პრაქტიკული სვანიძე ზიზი 10-211 |
მაღალი ხარისხის და სპეციალური ფოლადების წარმოების ტექნოლოგიები (TPHSS04) ლექცია ცერცვაძე თამარ 10-209 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ძნელად დნობადი ლითონების წარმოება (MRMET04) ლექცია სვანიძე ზიზი 10-211 |
ქრომიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (TPCHF04) ლექცია სვანიძე ზიზი 10-211 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 10-311 |
--- | |
9-17:00 | --- | მაღალი ხარისხის და სპეციალური ფოლადების წარმოების ტექნოლოგიები (TPHSS04) პრაქტიკული ცერცვაძე თამარ 10-209 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 10-310 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | ჰიდროელექტრომეტალურგიული პროცესები ფერად მეტალურგიაში
ჰიდროელექტრომეტალურგიული პროცესები ფერად მეტალურგიაში (hemp04) ლექცია სვანიძე ზიზი 10-211 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | ძნელად დნობადი ლითონების წარმოება (MRMET04) პრაქტიკული სვანიძე ზიზი 10-211 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა -პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41887/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41887/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) საკურსო გიგოშვილი თამარ 02-227 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-228 |
მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (BPMAP04) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-229 |
ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლაბორატორიული გიგოშვილი თამარ 02-229 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 10-311 |
--- |
9-17:00 | --- | მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (BPMAP04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-228 |
ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 10-310 |
--- |
10-18:00 | --- | მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (BPMAP04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-228 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ქიმიურ-ფარმაცევტული ქარხნების მოწყობილობები (ECFF04) ლაბორატორიული მაისურაძე მამუკა 02-524 |
ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) საკურსო გიგოშვილი თამარ 02-227 |
ფარმაცევტული ტექნოლოგია III (PHT0304) ლაბორატორიული ცომაია ირმა 13-აფთიაქი |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
--- | --- |
8-16:00 | ქიმიურ-ფარმაცევტული ქარხნების მოწყობილობები (ECFF04) ლექცია მაისურაძე მამუკა 02-525 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-228 |
--- | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლაბორატორიული გიგოშვილი თამარ 02-229 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 10-311 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-228 |
ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 10-310 |
--- |
10-18:00 | ფარმაცევტული ტექნოლოგია III (PHT0304) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) საკურსო გიგოშვილი თამარ 02-227 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლექცია გელოვანი ნანა 02-205 |
დერმატოლოგია (DERM104) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) საკურსო გელოვანი ნანა 02-228 |
--- | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლაბორატორიული გიგოშვილი თამარ 02-229 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | დერმატოლოგია (DERM104) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-230 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-228 |
ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლექცია გიგოშვილი თამარ 02-206 |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | კლინიკური ფარმაცია (CLINP04) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-227 |
--- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა მეტალურგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ორგანული ქიმია 3 (ORGQIM304) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ 02-301 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა მიღების თვისებათა პროგნოზირების და ექსპერიმენტის დაგეგმვის საფუძვლები (MMTPEDG04) ლექცია გვასალია ლერი 02-312 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მასალების დამუშავება (MASDAM 04) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი 10-606 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა მეტალურგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საზღვაოსნო მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-695 |
სამაცივრო ტრანსპორტი (EET92805G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-619 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა გოგიშვილი დავით 13 - გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | სამაცივრო ტრანსპორტი (EET92805G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო 01-442 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მგზავრთა გადაყვანა მეტროპოლიტენში (EET99005G1-LP) ლექცია დიდებაშვილი ბეჟან 01-442 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-442 |
მგზავრთა გადაყვანა მეტროპოლიტენში (EET99005G1-LP) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან 01-444 |
--- | --- | |
7-15:00 | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-553 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. მესხიძე ზაზა 01-554 |
--- | ||
9-17:00 | --- | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ 01-621 |
--- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) პრაქტიკული ხმიადაშვილი ჯემალ 01-620 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა პატურაშვილი მეგი 13 - გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) პრაქტიკული ხმიადაშვილი ჯემალ 01-683 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | სამაცივრო ტრანსპორტი (EET92805G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-619 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-695 |
დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო 01-444 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
--- | --- | |
4-12:00 | სამაცივრო ტრანსპორტი (EET92805G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | მგზავრთა გადაყვანა მეტროპოლიტენში (EET99005G1-LP) ლექცია დიდებაშვილი ბეჟან 01-442 |
მგზავრთა გადაყვანა მეტროპოლიტენში (EET99005G1-LP) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან 01-444 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ 01-620 |
--- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-553 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. მესხიძე ზაზა 01-554 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151603 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ლეკიაშვილი ვარლამი 01-715 |
სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-553 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა აფაქიძე თორნიკე 13 - გასვლითი პრაქტიკა 7 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
--- | --- | |
4-12:00 | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-695 |
სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) პრაქტიკული ხმიადაშვილი ჯემალ 01-621 |
--- | --- | ||
5-13:00 | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ 01-712 |
დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. მესხიძე ზაზა 01-554 |
სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) სემინარი ლეკიაშვილი ვარლამი 01-715 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-442 |
სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-554 |
ავტომობილების კონსტრუქციული უსაფრთხოება (CARSC05) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-715 |
8-16:00 | --- | --- | --- | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო 01-442 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-553 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი მღებრიშვილი ხათუნა 01-689 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა აფაქიძე თორნიკე 13 - გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | --- |
4-12:00 | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-695 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-444 |
დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. მესხიძე ზაზა 01-554 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი მღებრიშვილი ხათუნა 01-689 |
--- | ||
6-14:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) პრაქტიკული ხმიადაშვილი ჯემალ 01-566 |
დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო 01-442 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) სემინარი ლეკიაშვილი ვარლამი 01-620 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (SASAMO05) ლექცია ხმიადაშვილი ჯემალ 01-554 |
ავტომობილების კონსტრუქციული უსაფრთხოება (CARSC05) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ 01-715 |
8-16:00 | --- | --- | დატვირთვა -განტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ 01-689 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151701 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) პრაქტიკული ბარბაქაძე პაატა 01-447 (სარკ.კოლეჯი) |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) პრაქტიკული ბარბაქაძე პაატა 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
||||||||
4-12:00 | --- | რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-447 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია. კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-442 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინფორმაციო უზრუნველყოფა ტრანსპორტზე (EET92505G1-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-550 |
რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
|
ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თოფურია ნინო 01-714 |
--- | ||||||||
7-15:00 | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-550 |
მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.2 |
ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET91505G1-LBK) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-550 |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | საინფორმაციო უზრუნველყოფა ტრანსპორტზე (EET92505G1-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-620 |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET91505G1-LBK) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151702 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) პრაქტიკული ბარბაქაძე პაატა 01-447 (სარკ.კოლეჯი) |
||||||||
3-11:00 | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საინფორმაციო უზრუნველყოფა ტრანსპორტზე (EET92505G1-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728 |
--- |
|
--- | --- | რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) პრაქტიკული ბარბაქაძე პაატა 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
||||||||
5-13:00 | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია. კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინფორმაციო უზრუნველყოფა ტრანსპორტზე (EET92505G1-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-550 |
რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
|
ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თოფურია ნინო 01-714 |
--- | ||||||||
7-15:00 | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-550 |
--- | ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET91505G1-LBK) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო 01-550 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-619 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-442 |
--- | --- | --- | ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET91505G1-LBK) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | ||||||||
10-18:00 | რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-447 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151703 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია. კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-550 |
სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-553 |
|
|
სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თოფურია ნინო 01-683 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-689 |
საერთაშორისო გადაზიდვები (EET91405G1-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე დავითი 01-683 |
ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.2 |
ავტომობილის შასი (EET93905G1) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | საერთაშორისო გადაზიდვები (EET91405G1-LP) ლექცია ძოწენიძე დავითი 01-621 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ავტომობილების ეკოლოგიური უსაფრთხოება (ECOST05GAI- LP) ლექცია მიქაძე გურამ 01-683 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-683 |
ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია. კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია ტურიაშვილი მერაბ 01-689 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) პრაქტიკული ტურიაშვილი მერაბ 01-689 |
--- | |
5-13:00 | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-550 |
სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-553 |
ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თოფურია ნინო 01-683 |
გლობალური სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRS10905G1-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე დავითი 01-683 |
6-14:00 | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) ლექცია მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | ტვირთმცოდნეობის საფუძვლები (EET94105G1) ლექცია მორჩილაძე ჯემალი 01-621 |
--- | --- | ელექტრული ტრანსპორტი და სამუხრუჭე სისტემები (EET91105G1-LSK) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
7-15:00 | --- | --- | ტვირთმცოდნეობის საფუძვლები (EET94105G1) პრაქტიკული მორჩილაძე ჯემალი 01-713 |
--- | სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
გლობალური სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRS10905G1-LS) ლექცია ძოწენიძე დავითი 01-683 |
8-16:00 | --- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151801 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-554 |
--- | |||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) ლექცია. დიდებაშვილი ბეჟან 01-553 |
სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი 01-714 |
|||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ 01-697 |
სატრანსპორტო ეკოლოგიის საფუძვლები (SAEKSAF05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-619 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-553 |
|
--- |
|
სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) პრაქტიკული. ლომსაძე ლევან 01-713 |
||||||||||||
6-14:00 | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-553 |
ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ 01-722 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||
7-15:00 | --- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული მორჩილაძე ჯემალი 01-619 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-312 |
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151802 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი 01-712 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-554 |
სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) პრაქტიკული. ლომსაძე ლევან 01-714 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) ლექცია. დიდებაშვილი ბეჟან 01-553 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ 01-697 |
სატრანსპორტო ეკოლოგიის საფუძვლები (SAEKSAF05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-619 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-553 |
თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია რაზმაძე მარინე 01-550 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-553 |
ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული მორჩილაძე ჯემალი 01-712 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ 01-722 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151803 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
საექსპლუატაციო მასალები (OPMAT05) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-554 |
სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი 01-566 |
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- |
|
სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) ლექცია. დიდებაშვილი ბეჟან 01-553 |
სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) პრაქტიკული. ლომსაძე ლევან 01-620 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო ნამგალაძე გია 01-722 |
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ 01-697 |
სატრანსპორტო ეკოლოგიის საფუძვლები (SAEKSAF05) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-619 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) ლექცია ქენქაძე პეტრე 01-553 |
თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია რაზმაძე მარინე 01-550 |
|
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (SAKANDNO05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ 01-553 |
|
--- | --- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული კოტრიკაძე ტარიელი 01-554 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151901 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-561 |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-683 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-697 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-310 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-697 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
|
რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) პრაქტიკული პატურაშვილი მეგი 01-444 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151902 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-714 |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
|
საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-683 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-566 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-697 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-310 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-805 |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია კალანდაძე იამზე 01-697 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) პრაქტიკული პატურაშვილი მეგი 01-444 |
--- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151670 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბარამაშვილი თეა 01-707 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა ბარამაშვილი თეა 13-სტამბა "სეზანი" |
3-11:00 | --- | ხის დამუშავების საწარმოთა ორგანიზაცია და მართვა (OMWE005) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ლერი 01-201ც |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული აბაიშვილი ვახტანგ 01-201ც |
--- | --- | |
6-14:00 | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია გიგინეიშვილი ლერი 01-201ც |
მსუბუქი მრეწველობის საწარმოთა რაციონალური დაგეგმარება (BRPLI05) ლაბორატორიული ფხაკაძე ნანი 01-705 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | ხის დამუშავების საწარმოთა ორგანიზაცია და მართვა (OMWE005) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-203ც |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | მსუბუქი მრეწველობის საწარმოთა რაციონალური დაგეგმარება (BRPLI05) ლექცია ფხაკაძე ნანი 01-705 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ქართული ხალხური რეწვა (GFOLK05) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-706 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ქართული ნაციონალური კოსტუმი (MAP31205G1-LS) სემინარი ალოევა გულნარა 01-706 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ნაციონალური კოსტუმი (MAP31205G1-LS) ლექცია ალოევა გულნარა 01-706 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | სამრეწველო საწარმოთა ტექნოლოგიური პროცესები 2 (MAP20905G1-LP) პრაქტიკული აბაიშვილი ვახტანგ 01-201ც |
--- | ხე-ტყის დამზადების მანქანები და მოწყობილობები (MDL0005) საკურსო აბაიშვილი ვახტანგ 01-203ც |
--- |
4-12:00 | კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) საკურსო გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ხე-ტყის დამზადების მანქანები და მოწყობილობები (MDL0005) პრაქტიკული ბალამწარაშვილი ზაური 01-203ც |
--- | სამრეწველო საწარმოთა ტექნოლოგიური პროცესები 2 (MAP20905G1-LP) ლექცია აბაიშვილი ვახტანგ 01-201ც |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ხე-ტყის დამზადების მანქანები და მოწყობილობები (MDL0005) ლექცია ბალამწარაშვილი ზაური 01-203ც |
კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა მოწყობილობების სერვისი (MAP11305G1-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 01-665 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
მსუბუქი მრეწველობის ნაწარმის კონსტრუირების საფუძვლები - ანთროპომეტრია (MAP30605G1-LP) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-705 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა მოწყობილობების სერვისი (MAP11305G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-665 |
--- | --- | მსუბუქი მრეწველობის ნაწარმის კონსტრუირების საფუძვლები - ანთროპომეტრია (MAP30605G1-LP) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი ლია 01-705 |
სამრეწველო ნაწარმის ტარა და შეფუთვა (SAMNATA05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ნაწარმის ტარა და შეფუთვა (SAMNATA05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151870 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-204 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-216 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო ილურიძე კობა 01-722 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია ილურიძე კობა 01-697 |
სამრეწველო ნაწარმთა მასალათმცოდნეობა 2 (MAP20405G1) ლექცია გიგინეიშვილი ლერი 01-203ც |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სამრეწველო ნაწარმთა კონსტრუირების მეთოდოლოგია (MAP23405G1) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
|
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | სამრეწველო ნაწარმთა კონსტრუირების მეთოდოლოგია (MAP23405G1) ლექცია ბალამწარაშვილი ზაური 01-203ც |
სამრეწველო ნაწარმთა მასალათმცოდნეობა 2 (MAP20405G1) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-201ც |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | სამრეწველო საწარმოთა მანქანა-მექანიზმები (MAP22005G1-LSP) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | სამრეწველო საწარმოთა მანქანა-მექანიზმები (MAP22005G1-LSP) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-705 |
|
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151970 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-697 |
უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 01-553 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია მელაძე ვახტანგ 01-695 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-668 |
|
სამრეწველო საწარმოთა მასალათმცოდნეობა 1 (SSMAS05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-561 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-614 |
|
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | სამრეწველო საწარმოთა მასალათმცოდნეობა 1 (SSMAS05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
|
მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) ლექცია შარაშენიძე ზაალი 01-712 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) სემინარი შარაშენიძე ზაალი 01-566 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური მანქანების კვლევა, გამოცდა, ექსპლუატაცია და რემონტი (MRTMR05) ლაბორატორიული დევანოზიშვილი ალექსანდრე 01-581 |
--- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი თალაკვაძე მანანა 01-566 |
4-12:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა შილაკაძე ვაჟა 13 - გასვლითი პრაქტიკა 4 |
მანქანების რემონტის ტექნოლოგიები (MRETEC05) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- | ჰიდრო და პნევმო მოწყობილობების მონტაჟი, გაწყობა, ტექნიკური ექსპლუატაცია და რემონტი. (IFOPH05) პრაქტიკული მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
მჭრელი იარაღის წარმოების ტექნოლოგია (MWRI05) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა 01-625 |
|
5-13:00 | მანქანათსაშენ საწარმოთა დაპროექტება (EET74405G1) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
|||||
6-14:00 | --- | საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (APP00R5) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
მანქანათსაშენ საწარმოთა დაპროექტება (EET74405G1) საკურსო შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
ტექნოლოგიური მანქანების კვლევა, გამოცდა, ექსპლუატაცია და რემონტი (MRTMR05) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (APP00R5) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
მანქანათსაშენ საწარმოთა დაპროექტება (EET74405G1) პრაქტიკული შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- | ავტომატიზაციის ტექნიკური საშუალებები (FLMAS05) პრაქტიკული დემეტრაშვილი კახი 01-658 |
|
8-16:00 | --- | მანქანების რემონტის ტექნოლოგიები (MRETEC05) სემინარი ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
მჭრელი იარაღის წარმოების ტექნოლოგია (MWRI05) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა 01-625 |
--- | ავტომატიზაციის ტექნიკური საშუალებები (FLMAS05) ლექცია დემეტრაშვილი კახი 01-658 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | ჰიდრო და პნევმო მოწყობილობების მონტაჟი, გაწყობა, ტექნიკური ექსპლუატაცია და რემონტი. (IFOPH05) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151740 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ამძრავთა ავტომატიზებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET76405G1-LP) პრაქტიკული ბაღდავაძე გელა 01-658 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკური და ელექტროჰიდრავლიკური გამაძლიერებლები და სისტემები (EET75605G1-LP) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა 01-714 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკური და ელექტროჰიდრავლიკური გამაძლიერებლები და სისტემები (EET75605G1-LP) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-714 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) საკურსო კახიანი მერაბ 01-629 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლექცია კახიანი მერაბ 01-629 |
--- | ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 1 (EET75905G1) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-561 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (BASTE05) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- | ამძრავთა ავტომატიზებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET76405G1-LP) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-658 |
წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია ქელდიშვილი რევაზ 01-620 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ქელდიშვილი რევაზ 01-712 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ქელდიშვილი რევაზ 01-566 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი ქელდიშვილი რევაზ 01-550 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151840 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-204 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ნამზადების პროექტირება და წარმოება (DEPBP05) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-216 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | ნამზადების პროექტირება და წარმოება (DEPBP05) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- |
|
--- | მექატრონიკის საფუძვლები (FM000005) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-658 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | მექატრონიკის საფუძვლები (FM000005) პრაქტიკული შურღაია ირაკლი 01-658 |
--- | ||||||||
8-16:00 | მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (TMM0005) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ 01-566 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (TMM0005) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ 01-712 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151940 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 01-553 |
||||||||||||||||||||
2-10:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-413 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-697 |
|
|||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-697 |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-561 |
||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-409 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) პრაქტიკული შურღაია ირაკლი 01-კ.ც.I.3 |
--- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია ჭელიძე ლია 01-668 |
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-620 |
ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-614 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151607 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა ხმიადაშვილი ჯემალ 13 - გასვლითი პრაქტიკა 5 |
Интеллектуальные транспортные системы (INTTRS05) Лекция ჯაჯანიძე ვალერი 01-713 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Курсовая работа მესხიძე ზაზა 01-620 |
Интеллектуальные транспортные системы (INTTRS05) Практическая работа ჯაჯანიძე ვალერი 01-689 |
Социальный прогресс и автомобиль (EET94105R2) Семинар ლეკიაშვილი ვარლამი 01-620 |
--- | |
5-13:00 | --- | Проектирование объектов технического обслуживания автомобилей (VMFTDR5) Лекция ხმიადაშვილი ჯემალ 01-683 |
--- | Проектирование транспортных объектов (EET95105R1-LPK) Лекция მორჩილაძე რომანი 01-442 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბოგველიშვილი ზურაბ 01-715 |
Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Лекция მესხიძე ზაზა 01-715 |
--- | |
7-15:00 | Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Практическая работа ველიჯანაშვილი რევაზ 01-620 |
--- | --- | Проектирование транспортных объектов (EET95105R1-LPK) Курсовая работа მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | |
8-16:00 | Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Лекция ველიჯანაშვილი რევაზ 01-620 |
--- | --- | Проектирование объектов технического обслуживания автомобилей (VMFTDR5) Практическая работа ხმიადაშვილი ჯემალ 01-689 |
--- | |
9-17:00 | Социальный прогресс и автомобиль (EET94105R2) Лекция ლეკიაშვილი ვარლამი 01-561 |
--- | --- | --- | Конструктивная безопасность автомобиля (EET93905R2) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ 01-619 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბოგველიშვილი ზურაბ 01-561 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Автоматизированные системы управления на транспорте (EET91905R2-LS) Лекция მღებრიშვილი ნიკოლოზ 01-553 |
Интеллектуальные транспортные системы (INTTRS05) Лекция ხმიადაშვილი ჯემალ 01-689 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Автоматизированные системы управления на транспорте (EET91905R2-LS) Практическая работа მღებრიშვილი ნიკოლოზ 01-668 |
Интеллектуальные транспортные системы (INTTRS05) Практическая работа ხმიადაშვილი ჯემალ 01-713 |
Основы транспортной логистики (EET96405R1-LP) Лекция თოფურია ნინო 01-683 |
--- |
5-13:00 | Социальный прогресс и автомобиль (EET94105R2) Лекция ლეკიაშვილი ვარლამი 01-713 |
--- | --- | Международные перевозки (EET95005R1-LP) Лекция ძოწენიძე დავითი 01-566 |
--- | --- |
6-14:00 | Электрический транспорт и тормозные системы (EET92205R2-LSK) Практическая работа კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-447 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | Электрический транспорт и тормозные системы (EET92205R2-LSK) Лекция. კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
Шасси автомобиля (EET93405R2-LB) Лекция ტურიაშვილი მერაბ 01-550 |
--- |
7-15:00 | Электрический транспорт и тормозные системы (EET92205R2-LSK) Курсовой проект მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | --- | Экологическая безопасность автомобиля (EET94905R1-LP) Лекция მიქაძე გურამ 01-683 |
Шасси автомобиля (EET93405R2-LB) Лабораторная работа დიასამიძე ნუგზარ 01-584 |
--- |
8-16:00 | Электрический транспорт и тормозные системы (EET92205R2-LSK) Лекция მორჩილაძე რომანი 01-444 |
--- | --- | Международные перевозки (EET95005R1-LP) Практическая работа ძოწენიძე დავითი 01-689 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Основы транспортной логистики (EET96405R1-LP) Практическая работа თოფურია ნინო 01-689 |
Экологическая безопасность автомобиля (EET94905R1-LP) Лабораторная работа დიასამიძე ნუგზარ 01-583 |
--- |
10-18:00 | Социальный прогресс и автомобиль (EET94105R2) Практическая работа ლეკიაშვილი ვარლამი 01-566 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151807 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лекция აბრამიშვილი გიორგი 01-619 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Основы транспортной экологии (EET95805R1-LB) Лабораторная работа დიასამიძე ნუგზარ 01-583 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | Единная транспортная система (ITSYSR5) Лекция ქენქაძე პეტრე 01-442 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Семинар გასიმოვი ჯამილ 01-566 |
--- | Техническая механика (TMCMARR5) Лабораторная работа ჩხაიძე თენგიზ 01-722 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | Техническая механика (TMCMARR5) Курсовой проект ჩხაიძე თენგიზ 01-621 |
Основы охраны труда (HHS27403R1-LB) Лекция ჯვარელია ნინო 03-412 |
Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Практическая работа პატურაშვილი მეგი 01-441 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | Основы транспортной экологии (EET95805R1-LB) Лекция გასიმოვი ჯამილ 01-714 |
--- | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лабораторная работа დიასამიძე ნუგზარ 07-106 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Лекция. გასიმოვი ჯამილ 01-619 |
Единная транспортная система (ITSYSR5) Практическая работа მორჩილაძე ჯემალი 01-621 |
Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Лекция პატურაშვილი მეგი 01-441 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | Техническая механика (TMCMARR5) Лекция ჩხაიძე თენგიზ 01-713 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Основы охраны труда (HHS27403R1-LB) Лабораторная работа ზამთარაძე ელენე 03-208 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151907 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | Общая физика 2 (GPYS2008) Лабораторная работа ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-432 |
Общая физика 2 (GPYS2008) Лекция თაქთაქიშვილი მიხეილ 01-621 |
--- | Компьютерные системы и прикладные технологии 2 (EET91705R2-LB) Лабораторная работа მამფორია დარეჯან 01-728 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | Материаловедение (MATSCR04) Лабораторная работа ლოლაძე თამარ 10-610 |
Инженерная математика 2 (HHSH) Практическая работа ზაზაშვილი შოთა 01-550 |
Компьютерные системы и прикладные технологии 2 (EET91705R2-LB) Лекция მამფორია დარეჯან 01-728 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- | Общий курс автомобильных транспортных средств (EET94205R1) Лекция ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | --- | ||||||
6-14:00 | --- | Общий курс железнодорожных транспортных средств (MOT01R5) Лекция შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
--- | Общий курс автомобильных транспортных средств (EET94205R1) Практическая работа ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-619 |
||||
7-15:00 | --- |
|
Материаловедение (MATSCR04) Лекция ლოლაძე თამარ 10-606 |
Инженерная математика 2 (HHSH) Лекция ზაზაშვილი შოთა 01-717 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | Проекционное черчение (PDRAW05) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ 01-538 |
Общий курс железнодорожных транспортных средств (MOT01R5) Практическая работа პატურაშვილი მეგი 01-444 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სახმელეთო სატრანსპორტო-ტექნოლოგიები (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | MatLab_Simulink (EET75805E2) Lecture ქირია ვაჟა 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | --- | Manufacturing Engineering 1 (EET75905E2-LP) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად 01-561 |
2-10:00 | --- | --- | Hydraulics LAB (EET75705E2) Laboratory ქირია ვაჟა 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | Georgian histori and Culturi (PRT9874PR) ლექცია თოდაძე ხათუნა 01-668 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Pneumatics LAB (EET75605E2) Laboratory ქირია ვაჟა 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
|
5-13:00 | --- | --- | Georgian histori and Culturi (PRT9874PR) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა 01-668 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | MatLab_Simulink (EET75805E2) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად 01-715 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Manufacturing Engineering 1 (EET75905E2-LP) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად 01-714 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151846 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Electrical engineering and electronics (Electrical05) Lecture ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | --- | Machinery parts 1 (MACH05) Laboratory თავხელიძე დავით 01-629 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Machinery parts 1 (MACH05) Lecture თავხელიძე დავით 01-629 |
--- | CAD/CAE technology using Autodesk Inventor (EET74905E2-LP) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად 01-620 |
|
5-13:00 | Electrical engineering and electronics (Electrical05) Laboratory ნემსაძე სიმონ 08-304 |
--- | Fundamentals of Programming (C ) (FUNDam05) Lecture მოსაშვილი ია 01-657 |
Machinery parts 1 (MACH05) Practical Work თავხელიძე დავით 01-629 |
--- | CAD/CAE technology using Autodesk Inventor (EET74905E2-LP) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად 01-620 |
6-14:00 | --- | --- | --- | Electrical engineering and electronics (Electrical05) Practical Work ნემსაძე სიმონ 08-304 |
||
7-15:00 | Introduction to Nanotechnology (Introduction05) Practical Work ნადარაია ლილი 01-657 |
--- | --- | --- | --- | CAD/CAE technology using Autodesk Inventor (EET74905E2-LP) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად 01-712 |
8-16:00 | --- | --- | --- | Introduction to Nanotechnology (Introduction05) Lecture ნადარაია ლილი 01-657 |
--- | |
9-17:00 | --- | Fundamentals of Programming (C ) (FUNDam05) Practical Work ონიანი სალომე 01-657 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Fundamentals of Hydaulics (FundofH01) Laboratory ყალაბეგიშვილი მირიან 01-304 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Fundamentals of Hydaulics (FundofH01) Lecture ყალაბეგიშვილი მირიან 01-226 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | General Materials Science (GMATS04 EA1) Lecture ლოლაძე თამარ 10-606 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | General Physics B (PHS54508E1) Lecture კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
General Materials Science (GMATS04 EA1) Laboratory ლოლაძე თამარ 10-610 |
--- | --- | Projective Drawing (EET70205E2) Practical Work ჩიტაიშვილი გოჩა 01-538 |
6-14:00 | General Physics B (PHS54508E1) Laboratory კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | Theoretical mechanics (statics) (TEOSTAT01) Practical Work ბაღათურია გურამი 01-512 |
||
7-15:00 | --- | Environment protection and ecology (ENVPR04EA1) Laboratory დემეტრაძე მარინე 02-610 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | Engineering mathematics-2 (mas30208e1-lp) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე 01-621 |
Engineering mathematics-2 (mas30208e1-lp) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე 01-712 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | Environment protection and ecology (ENVPR04EA1) Lecture დემეტრაძე მარინე 02-605 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | Theoretical mechanics (statics) (TEOSTAT01) Lecture ბაღათურია გურამი 01-413 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ეკლესიის სამართლის ძეგლების ანალიზი (saqsama07) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-804ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | შედარებითი ღვთისმეტყველება (shedar011) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-810ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები თეოლოგიაში (kvlteol) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-809ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
151680 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ტრანსპორტის მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA79905G1-LS) ლექცია თედეევი იულია 01-714 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა ელოშვილი ნანა 13 - გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ტრანსპორტის მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA79905G1-LS) სემინარი თედეევი იულია 01-619 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბურდულაძე ალექსი 01-713 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ელგენდარაშვილი ნატალია 01-561 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ელგენდარაშვილი ნატალია 01-566 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საავტომობილო გზები (SAAGZ01) ლექცია ელოშვილი ნანა 01-619 |
--- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-683 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | გვირაბების გაანგარიშება (AAC35605G1-LP) პრაქტიკული მაისურაძე ნათელა 01-676 |
ხიდების კონსტრუქციები (AAC35105G1-LP) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | |
4-12:00 | საავტომობილო გზების დაპროექტება (AAC32605G2-LK) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-620 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | საავტომობილო გზები (SAAGZ01) პრაქტიკული ელოშვილი ნანა 01-561 |
--- | გვირაბების გაანგარიშება (AAC35605G1-LP) ლექცია მაისურაძე ნათელა 01-676 |
ხიდების კონსტრუქციები (AAC35105G1-LP) პრაქტიკული თაქთაქიშვილი მანანა 01-676 |
--- | --- |
6-14:00 | საავტომობილო გზების დაპროექტება (AAC32605G2-LK) საკურსო ელოშვილი ნანა 01-715 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სატრანსპორტო–საგზაო ნაგებობის მშენებლობის პრინციპები (AAC34705G1-LP) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (MOT0205) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სატრანსპორტო–საგზაო ნაგებობის მშენებლობის პრინციპები (AAC34705G1-LP) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151880 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე 01-549 |
-- (--) - X 12 56987 |
|
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | საგზაო სამშენებლო მასალები 2 (AAC31905G2-LB) ლექცია მელაძე ზურაბი 01-713 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ჰიდრომეტრიის საფუძვლები (AAC48701G1-LP) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ 01-226 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-550 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ეკოლოგიურად სუფთა ტრანსპორტი (EET97305G1) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-550 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | ეკოლოგიურად სუფთა ტრანსპორტი (EET97305G1) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-561 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151980 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-713 |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-621 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო 01-697 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-409 |
--- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-412 |
ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია ჭელიძე ლია 01-668 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) პრაქტიკული პატურაშვილი მეგი 01-442 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151981 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-805 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რატიანი ნანა 01-619 |
--- | --- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) პრაქტიკული პატურაშვილი მეგი 01-442 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-553 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (RSSZK01) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მექანიკის ინჟინერია და ტექნოლოგია (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სახმელეთო სატრანსპორტო-ტექნოლოგიური საშუალებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151660 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ლაზარაშვილი ზურაბ 01-620 |
საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) სემინარი თედეევი იულია 01-566 |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა ლაზარაშვილი ზურაბ 13 - გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია თედეევი იულია 01-566 |
--- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი თედეევი იულია 01-620 |
თბური, გრიგალური და პულსაციური მილები (HWPT005) ლექცია არჩვაძე ქეთევან 01-621 |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | სამრეწველო ნაწარმის ხარისხის მართვის საფუძვლები (SANAX05) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-705 |
წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია თედეევი იულია 01-712 |
თბური, გრიგალური და პულსაციური მილები (HWPT005) პრაქტიკული არჩვაძე ქეთევან 01-659 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ელგენდარაშვილი ნატალია 01-566 |
სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია წულუკიძე მზია 06-307ბ |
|||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ელგენდარაშვილი ნატალია 01-714 |
სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) პრაქტიკული წულუკიძე მზია 06-307ბ |
|||||||
8-16:00 | --- | სამრეწველო ნაწარმის ხარისხის მართვის საფუძვლები (SANAX05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-705 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი 01-715 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-715 |
--- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ალკოჰოლური და უალკოჰოლო სასმელების, ხილ-კენკროვანი წვენების წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP11905G1-LSB) ლაბორატორიული ხოსიტაშვილი მარიამი 13 - გასვლითი პრაქტიკა (აგრარული) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ალკოჰოლური და უალკოჰოლო სასმელების, ხილ-კენკროვანი წვენების წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP11905G1-LSB) ლექცია ხოსიტაშვილი მარიამი 01-665 |
კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა მოწყობილობების სერვისი (MAP11305G1-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 01-561 |
--- | --- |
5-13:00 | კვების მანქანების გაანგარიშებისა და კონსტრუირების საფუძვლები (BCDFM05 ) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | ალკოჰოლური და უალკოჰოლო სასმელების, ხილ-კენკროვანი წვენების წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP11905G1-LSB) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მარიამი 01-665 |
დგუშიანი და როტაციული კომპრესორები (MAP11805G1-LP) ლექცია მეგრელიძე თამაზი 01-665 |
--- | --- |
6-14:00 | კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (MAP11505G1-LP) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- | --- | კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა მოწყობილობების სერვისი (MAP11305G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-659 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | კვების მანქანების გაანგარიშებისა და კონსტრუირების საფუძვლები (BCDFM05 ) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (MAP11505G1-LP) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი 01-665 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | დგუშიანი და როტაციული კომპრესორები (MAP11805G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-665 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151860 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია პაპავა ლუიზა 08-204 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო 03-216 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია ილურიძე კობა 01-697 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სურსათის უვნებლობისა და მართვის HACCP-ის სისტემები (HACCP05) პრაქტიკული წულუკიძე მზია 06-307ბ |
|
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული კობახიძე ლერი 01-561 |
--- | მცენარეული წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგიის საფუძვლები და უვნებლობა (MAP10605G1-LB) ლექცია ხოსიტაშვილი მარიამი 01-665 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია კობახიძე ლერი 01-561 |
--- | ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო ილურიძე კობა 01-722 |
სურსათის უვნებლობისა და მართვის HACCP-ის სისტემები (HACCP05) ლექცია წულუკიძე მზია 06-307ბ |
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული ნადირაშვილი გივი 01-629 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151960 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-697 |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-550 |
--- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია მელაძე ვახტანგ 01-695 |
|
||||||||
3-11:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-668 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
საკვები პროდუქტების წარმოების პროცესები და აპარატები (MAP10205G1-LSP) პრაქტიკული მეგრელიძე თამაზი 01-665 |
კვების პროდუქტების ქიმია (FODCH05) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-554 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-805 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | კვების პროდუქტების ქიმია (FODCH05) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი 01-550 |
საკვები პროდუქტების წარმოების პროცესები და აპარატები (MAP10205G1-LSP) ლექცია მეგრელიძე თამაზი 01-553 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151961 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი 01-619 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-697 |
--- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია მელაძე ვახტანგ 01-695 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-550 |
|||||||||
3-11:00 |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-668 |
კვების პროდუქტების ქიმია (FODCH05) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი 01-566 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
კვების პროდუქტების ქიმია (FODCH05) ლექცია ტაბატაძე ლალი 01-554 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-805 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | საკვები პროდუქტების წარმოების პროცესები და აპარატები (MAP10205G1-LSP) პრაქტიკული მეგრელიძე თამაზი 01-659 |
საკვები პროდუქტების წარმოების პროცესები და აპარატები (MAP10205G1-LSP) ლექცია მეგრელიძე თამაზი 01-553 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151620 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ცვლილების მენეჯმენტი (BUA77405D1-LS) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ 01-715 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ცვლილების მენეჯმენტი (BUA77405D1-LS) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-715 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა უგულავა თემურ 13 - გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 2 (EET97605G1-LP) პრაქტიკული სისვაძე გიორგი 01-550 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 2 (EET97605G1-LP) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151720 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ლოგისტიკის მენეჯმენტი და კონტროლინგი (LMNGC05) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | --- | --- | --- | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 2 (ERP2002) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
||||||||
2-10:00 | ინტერმოდალური სატრანსპორტო ქსელები (INTET05) ლექცია თედორაძე რეზო 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | სამართლებრივი საკითხები ლოგისტებისთვის (LAW11305D1-LS) ლექცია თედორაძე რეზო 01-651 (ფიზ.კათ.) |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-651 (ფიზ.კათ.) |
საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 2 (ERP2002) ლაბორატორიული პეტრიაშვილი ლილი 01-555 (კ/ც) |
|||||||||
3-11:00 | ლოგისტიკის მენეჯმენტი და კონტროლინგი (LMNGC05) პრაქტიკული დობორჯგინიძე გიორგი 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | ინტერმოდალური სატრანსპორტო ქსელები (INTET05) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | სამართლებრივი საკითხები ლოგისტებისთვის (LAW11305D1-LS) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-651 (ფიზ.კათ.) |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ 01-651 (ფიზ.კათ.) |
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151820 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | წარმოების ლოგისტიკა (PRLOG05) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-555 (კ/ც) |
--- | პრაქტიკული პროექტი უნივერსიტეტში (პრაქტიკა) (EET98005G1-K) საკურსო უგულავა თემურ 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული გუგეშაშვილი გვანცა 10-328 |
--- | --- | ||||||||||
4-12:00 | წარმოების ლოგისტიკა (PRLOG05) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია თელია ქეთევან 01-619 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
პრაქტიკული პროექტი უნივერსიტეტში (პრაქტიკა) (EET98005G1-K) საკურსო უგულავა თემურ 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა (ACAAU05GA1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-566 |
საბუღალტრო აღრიცხვა (ACAAU05GA1-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-712 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კომპიუტერული და საინფორმაციო ტექნოლოგიები ლოგისტიკაში (CITIL08GA1-PB) პრაქტიკული გოგილიძე ემილიანე 01-555 (კ/ც) |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ყურაშვილი თინა 01-619 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | ტექნიკური საფუძვლები 2 (TECB305) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-713 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული. თაბუკაშვილი რუსუდანი 01-620 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-805 |
--- | --- |
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ყურაშვილი თინა 01-566 |
მეცნიერული მუშაობის მეთოდიკა (SRME005-GA1LS) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირინე 01-714 |
||
8-16:00 | მეცნიერული მუშაობის მეთოდიკა (SRME005-GA1LS) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
ტექნიკური საფუძვლები 2 (TECB305) ლაბორატორიული მერაბიშვილი გაბრიელ 01-629 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | კომპიუტერული და საინფორმაციო ტექნოლოგიები ლოგისტიკაში (CITIL08GA1-PB) ლექცია გოგილიძე ემილიანე 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151690 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა აჩუაშვილი ნუნუ 13 - გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | ||||
2-10:00 |
|
მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) ლექცია ბერიძე ლიკა 01-620 |
--- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი აჩუაშვილი ნუნუ 01-717 |
--- | |||||
3-11:00 |
|
მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) სემინარი ბერიძე ლიკა 01-620 |
--- | --- | ||||||
4-12:00 |
|
წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 01-717 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი აჩუაშვილი ნუნუ 01-553 |
მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-715 |
||||||
5-13:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი ლომიძე მარინე 01-712 |
--- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-621 |
||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-668 |
--- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) სემინარი ბოჭოიძე ლელა 01-713 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151691 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) ლექცია ბერიძე ლიკა 01-620 |
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა ბოჭოიძე ლელა 13 - გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-619 |
|||||
4-12:00 | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბოჭოიძე ლელა 01-717 |
წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 01-717 |
--- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-715 |
|||||
5-13:00 | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) სემინარი ბერიძე ლიკა 01-619 |
--- | --- | --- | ||||||
6-14:00 | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-668 |
|
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბოჭოიძე ლელა 01-554 |
--- | ||||||
7-15:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი ლომიძე მარინე 01-712 |
|
--- | ||||||
8-16:00 |
|
ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 |
|
--- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) სემინარი ბოჭოიძე ლელა 01-712 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151692 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) სემინარი ბერიძე ლიკა 01-713 |
--- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-717 |
--- | --- | |||
2-10:00 | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) ლექცია ბერიძე ლიკა 01-620 |
--- | --- |
|
||||
3-11:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი ლომიძე მარინე 01-713 |
--- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა ტყეშელაშვილი გოდერძი 13 - გასვლითი პრაქტიკა 1 |
|
||||
4-12:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 01-717 |
--- | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-715 |
||||
5-13:00 | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-621 |
--- | --- |
|
||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია ბოჭოიძე ლელა 01-668 |
--- | --- |
|
||||
7-15:00 | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-554 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) სემინარი ბოჭოიძე ლელა 01-713 |
--- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151693 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) სემინარი გიგაური ინგა 01-620 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი გიგაური ინგა 01-553 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა გიგაური ინგა 13 - გასვლითი პრაქტიკა 6 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი გიგაური ინგა 01-717 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-668 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გიგაური ინგა 01-697 |
--- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი გითოლენდია ბორისი 01-717 |
|||||||||
6-14:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
|
|
მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-713 |
||||||||
7-15:00 | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-566 |
|
|
წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია გითოლენდია ბორისი 01-695 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151694 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი კანკაძე ჯემალი 01-554 |
საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) სემინარი გიგაური ინგა 01-561 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა კანკაძე ჯემალი 13 - გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | --- | --- | |||
4-12:00 | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-668 |
|
--- | --- | |||||
5-13:00 | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გიგაური ინგა 01-697 |
|
--- | --- | |||||
6-14:00 | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი კანკაძე ჯემალი 01-554 |
მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-619 |
|
--- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი გითოლენდია ბორისი 01-553 |
||||
7-15:00 | --- |
|
--- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია გითოლენდია ბორისი 01-695 |
|||||
8-16:00 | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-713 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151695 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) სემინარი გიგაური ინგა 01-713 |
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკა კილაძე თამარი 13 - გასვლითი პრაქტიკა 7 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) სემინარი დიდიშვილი ნინო 01-619 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაგია (MSEKGEO05) ლექცია დიდიშვილი ნინო 01-668 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გიგაური ინგა 01-697 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-713 |
|
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
|
--- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) ლექცია გითოლენდია ბორისი 01-695 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი კილაძე თამარი 01-553 |
საბაკალავრო ნაშრომი (BACWOR5) საკურსო სამუშაო/პროექტი კილაძე თამარი 01-717 |
--- | წარმატების სტრატეგია (BUA30405G2-LS) სემინარი გითოლენდია ბორისი 01-620 |
|||||||
9-17:00 | --- | მართვა მარტივად (BUA30305G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | ხე-ტყის სახერხი წარმოება (TNLMN05) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-203ც |
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-554 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-619 |
--- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ 01-619 |
5-13:00 | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ 01-668 |
||
6-14:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-717 |
ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი 01-715 |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) პრაქტიკული გოცირიძე მარინა 09-106 |
საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-553 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ 01-621 |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
||
8-16:00 | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-550 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი ჩინჩალაძე მაია 01-715 |
--- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ 01-713 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151791 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი 01-561 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ 01-712 |
|
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-554 |
--- | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-715 |
|
4-12:00 | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) პრაქტიკული ილურიძე ქეთევან 09-106 |
ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
--- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ 01-714 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ 01-668 |
||
6-14:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-717 |
--- | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-553 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ 01-561 |
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151792 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ 01-550 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-550 |
კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-717 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ 01-712 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-697 |
--- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-668 |
--- | |
8-16:00 | ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-697 |
--- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი 01-566 |
ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-715 |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 09-106 |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151793 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-713 |
2-10:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ 01-621 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-717 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ 01-713 |
ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი 01-566 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 09-104 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა 01-697 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ 01-668 |
--- | |
8-16:00 | ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-697 |
--- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-695 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ფინანსური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA27805G1) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-621 |
--- | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151890 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-668 |
--- | ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) სემინარი კანკაძე ალექსანდრე 01-714 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) სემინარი გოდერძიშვილი ია 01-620 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-566 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-715 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-715 |
სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-619 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-714 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-668 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-712 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151891 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-668 |
სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-621 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) სემინარი კანკაძე ალექსანდრე 01-620 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-715 |
|
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-561 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-619 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) სემინარი გოდერძიშვილი ია 01-713 |
ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-713 |
ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-714 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-668 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151892 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) სემინარი გოდერძიშვილი ია 01-566 |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-697 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-668 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) სემინარი ამანათაშვილი იასონი 01-714 |
ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-668 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-566 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-717 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-566 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-712 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151893 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) სემინარი ამანათაშვილი იასონი 01-712 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-697 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-668 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ქამხაძე თამარ 01-621 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) სემინარი გოდერძიშვილი ია 01-566 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) ლექცია ამანათაშვილი იასონი 01-668 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია 01-695 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-717 |
--- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია 01-713 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-620 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151991 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-422 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (BCL0007-LS) სემინარი რუხაძე თამარი 01-715 |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) სემინარი ნემსაძე ყარამან 01-621 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-714 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-621 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 01-561 |
--- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-697 |
|||||||||
6-14:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (BCL0007-LS) ლექცია რუხაძე თამარი 01-697 |
დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-553 |
--- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-566 |
|||||||||
7-15:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-553 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-668 |
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-561 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151992 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-422 |
--- | --- | ||||||
3-11:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 01-561 |
--- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-621 |
||||||
4-12:00 | --- |
|
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-714 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) სემინარი ნემსაძე ყარამან 01-712 |
--- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-697 |
||||||
6-14:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (BCL0007-LS) ლექცია რუხაძე თამარი 01-697 |
დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-553 |
დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-566 |
--- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-553 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-668 |
სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (BCL0007-LS) სემინარი რუხაძე თამარი 01-621 |
--- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-714 |
--- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151993 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 01-553 |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-561 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გურამიშვილი გურამ 08-422 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-713 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან 01-561 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან 01-714 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი 01-697 |
||||||||
6-14:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (BCL0007-LS) ლექცია რუხაძე თამარი 01-697 |
დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-553 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) ლექცია ნემსაძე ყარამან 01-553 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-668 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-561 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUAGR05) სემინარი ნემსაძე ყარამან 01-714 |
--- | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (BCL0007-LS) სემინარი რუხაძე თამარი 01-550 |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-561 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საავტომობილო გადაზიდვების ტექნოლოგია (EET99705G1-LP) პრაქტიკული ქართველიშვილი ვასილი 01-715 |
--- | ავტომობილის საიმედოობა და მისი მართვა (VEREM05) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 10-305 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-713 |
9-17:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 10-328 |
--- | ||
10-18:00 | საავტომობილო გადაზიდვების ტექნოლოგია (EET99705G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი ვასილი 01-715 |
ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
ავტომობილის საიმედოობა და მისი მართვა (VEREM05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
ეკოლოგიური უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ECSE05) ლექცია მიქაძე გურამ 01-561 |
--- | |
11-19:00 | --- | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | ეკოლოგიური უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ECSE05) პრაქტიკული მიქაძე გურამ 01-566 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251946-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-561 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სატრანსპორტო-სასაწყობო სისტემების ლოგისტიკა (TRS14005G1) ლექცია თოფურია ნინო 01-619 |
--- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 10-305 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-713 |
9-17:00 | სატრანსპორტო-სასაწყობო სისტემების ლოგისტიკა (TRS14005G1) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-619 |
--- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 10-328 |
--- | |
10-18:00 | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | განაწილებისა და დისტრიბუციის ლოგისტიკა (TRS14105G1) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-714 |
ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
განაწილებისა და დისტრიბუციის ლოგისტიკა (TRS14105G1) ლექცია თოფურია ნინო 01-621 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251958 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-712 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ელექტრული წევის თეორია და რკინიგზების ელექტრომომარაგების სისტემების ავტომატიზაცია (EET90705G2-LP) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ლიანდაგთან ურთიერთქმედება და დინამიკური პროცესები (EET90805G2 -LP) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო 01-441 |
რკინიგზის სადგურების განვითარების პრობლემები (PRT6505) ლექცია თელია გრიგოლ 01-441 |
ელექტრული წევის თეორია და რკინიგზების ელექტრომომარაგების სისტემების ავტომატიზაცია (EET90705G2-LP) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- |
9-17:00 | სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ლიანდაგთან ურთიერთქმედება და დინამიკური პროცესები (EET90805G2 -LP) ლექცია შარაშენიძე სერგო 01-441 |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
რკინიგზის სადგურების განვითარების პრობლემები (PRT6505) პრაქტიკული თელია გრიგოლ 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-712 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა საზღვაოსნო მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა მექანიკის ინჟინერია და ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251904 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულტიმოდალური სატრანსპორტო ლოგისტიკური ცენტრები (TRS12405G1-LS) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი 01-714 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულტიმოდალური სატრანსპორტო ლოგისტიკური ცენტრები (TRS12405G1-LS) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-550 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
სატრანსპორტო პოლიტიკა და ტრანსპორტის რეგულაციები (TRS13305G1) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ 01-566 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია 01-555 (კ/ც) |
სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია ბუთხუზი ნათია 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | დისტრიბუციისა და საწყობის მენეჯმენტი (DISWM05) ლექცია ბუთხუზი ნათია 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | |||||||||
11-19:00 |
|
სატრანსპორტო პოლიტიკა და ტრანსპორტის რეგულაციები (TRS13305G1) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-566 |
დისტრიბუციისა და საწყობის მენეჯმენტი (DISWM05) პრაქტიკული სისვაძე გიორგი 01-550 |
--- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სამრეწველო ინჟინერია და ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108324 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულჩირების გავლენა ნიადაგის თბურ და წყლოვან მახასიათებლებზე (MULCH10) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულჩირების გავლენა ნიადაგის თბურ და წყლოვან მახასიათებლებზე (MULCH10) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (MANQNAW05) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი 01-629 |
|||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (MANQNAW05) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-715 |
|||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (MANQNAW05) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი 01-712 |
|||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | მერქნული მასალების ჭრის პროცესების ეფექტურობის ამაღლება (MAP24006G1) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ 01-210ც |
|
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | მექანიკის ინჟინერიასა და სამრეწველო ტექნოლოგიებში ინფორმაციის დამუშავების და მართვის სისტემებში (MEISG05) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-707 |
მექანიკის ინჟინერიასა და სამრეწველო ტექნოლოგიებში ინფორმაციის დამუშავების და მართვის სისტემებში (MEISG05) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-707 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შონია მარიამი 01-717 |
კვების პროდუქტების რეოლოგია (RFS0005GA1-LB) ლაბორატორიული გოგოტიშვილი მაია 01-201ც |
|
მჭრელი იარაღების ალესვის ტექნოლოგია (EET77505G2) ლაბორატორიული შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შონია მარიამი 01-717 |
--- |
|
პოლიგრაფიული ორიგინალის აციფრვა და ექსპედირება (POPRAC05) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-707 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
მერქნული მასალების ჭრის პროცესების ეფექტურობის ამაღლება (MAP24006G1) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-210ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251964 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხიდების ექსპლოატაცია და გამოკვლევა-გამოცდა (AAC03805G1-LPB) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-561 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) საკურსო თაქთაქიშვილი მანანა 01-674 |
--- | რკინაბეტონის ხიდების გაანგარიშება და დაპროექტება (AAC03605G1) საკურსო თაქთაქიშვილი მანანა 01-674 |
ხიდების ექსპლოატაცია და გამოკვლევა-გამოცდა (AAC03805G1-LPB) პრაქტიკული თაქთაქიშვილი მანანა 01-674 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-713 |
9-17:00 | --- | რკინაბეტონის ხიდების გაანგარიშება და დაპროექტება (AAC03605G1) პრაქტიკული თაქთაქიშვილი მანანა 01-674 |
--- | --- | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) პრაქტიკული თაქთაქიშვილი მანანა 01-674 |
--- |
10-18:00 | --- | ხიდების ექსპლოატაცია და გამოკვლევა-გამოცდა (AAC03805G1-LPB) ლაბორატორიული კორგანოვი ალექსანდრე 01-674 |
--- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-673 |
დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-681 |
რკინაბეტონის ხიდების გაანგარიშება და დაპროექტება (AAC03605G1) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251965 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-561 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-713 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა რთულ რელიეფის პირობებში (AAC05105G1-LP) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი 01-550 |
--- | --- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-673 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა რთულ რელიეფის პირობებში (AAC05105G1-LP) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-712 |
ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-681 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა კვების ინდუსტრიის ინჟინერია და ტექნოლოგიები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა-მაგისტრატურა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2519112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-712 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია სვანიძე მაყვალა 01-668 |
ფინანსური ანალიზი (FINAN05GA2) ლექცია კანკაძე ჯემალი 01-715 |
--- | ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (EINN05GA1-LS) სემინარი კიკნაძე ნანა 01-713 |
--- | --- |
9-17:00 | ფინანსური ანალიზი (FINAN05GA2) სემინარი კანკაძე ჯემალი 01-712 |
ადამიანური რესურსების განვითარება (HUMRD05GA1-LS) ლექცია კანკაძე ჯემალი 01-621 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | ადამიანური რესურსების განვითარება (HUMRD05GA1-LS) სემინარი კანკაძე ჯემალი 01-621 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-712 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი სვანიძე მაყვალა 01-620 |
ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (EINN05GA1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-561 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტის პრობლემატიკა ტრანსპორტსა და მრეწველობაში (BUA79005G1) სემინარი შარაშენიძე ზაალი 01-713 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტის პრობლემატიკა ტრანსპორტსა და მრეწველობაში (BUA79005G1) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-714 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკური სისტემები (EET90305G2-L) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-683 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351901დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351902 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ 01-632 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა საგზაო ინჟინერია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61800 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006 G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ინტერიერი (ARDIN06) სემინარი სალუქვაძე ქეთევან 01-314ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-305ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-510ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1) საკურსო ავსაჯანიშვილი გიორგი 01-307ც |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-218 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406 G1) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61801 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1) საკურსო კვიწინაშვილი გიორგი 01-314ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო თავხელიძე მანანა 01-501ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006 G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-305ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-510ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-218 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406 G1) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61802 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006 G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-305ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-510ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1) საკურსო ბიბილაშვილი ანა 01-511ც |
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-222 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა 01-507ც |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406 G1) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61803 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1) საკურსო გუჯაბიძე მერაბ 01-307ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა 01-508ც |
გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006 G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
|
არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406 G1) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61804 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006 G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | --- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-206 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო ბოლქვაძე მერაბ 01-312ც |
არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- |
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-305ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406 G1) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა 01-509ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1) საკურსო ბუზალაძე ნოდარი 01-318ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61805 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო თავხელიძე მანანა 01-507ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006 G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-226 |
|
ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406 G1) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
|
არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1) საკურსო გუჯაბიძე მერაბ 01-508ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61806 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) სემინარი ყიფიანი გიორგი 01-307ც |
|
გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006 G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-510ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (EPAMO06) საკურსო თავხელიძე მანანა 01-307ც |
--- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406 G1) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო ბოლქვაძე მერაბ 01-312ც |
არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-413 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1) საკურსო გოგოლაშვილი თენგიზ 01-501ც |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61900 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | -- (--) - X 10 4589 |
|||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე |
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული იმნაძე თამარი 01-318ც |
--- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-303ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61901 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) ლექცია ნონიაშვილი კობა 01-501ც |
--- | -- (--) - X 19 36985 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა 01-407ც |
--- |
|
--- | არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) სასწავლო პრაქტიკა. ტაბატაძე თამარი 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე 1 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-509ც |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 01-303ც |
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 01-403ც |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61902 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) ლექცია ნონიაშვილი კობა 01-501ც |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა 01-407ც |
--- | --- | --- | --- | -- (--) - X 13 5874 |
|||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
|
არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-307ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 01-307ც |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61903 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) ლექცია ნონიაშვილი კობა 01-501ც |
--- | --- | --- | --- | -- (--) - X 14 2698 |
|||||||||||||||
2-10:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-303ც |
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-318ც |
არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 01-403ც |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61904 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) ლექცია ნონიაშვილი კობა 01-501ც |
-- (--) - X 19 36985 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა 01-407ც |
--- | --- |
|
არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-316ც |
--- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 01-407ც |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-303ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61905 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) ლექცია ნონიაშვილი კობა 01-501ც |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა 01-407ც |
--- | -- (--) - X 15 1589 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-509ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- | არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 01-407ც |
|
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
უცხოური ენა (გერმანული) – B1.2 (LEH17512G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 01-411 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61906 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-303ც |
--- | -- (--) - X 19 36985 |
--- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია 01-302ც |
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია გუგუშვილი გიორგი 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6600 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-501ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო იმნაძე ნინო 01-307ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-508ც |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-303ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-510ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-510ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6601 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-501ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო სვანაძე ზაზა 01-501ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-303ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-218 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-510ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-510ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6602 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-501ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო ნადირაძე გია 01-509ც |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-605ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-303ც |
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-510ც |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-510ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6603 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-212 |
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-501ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო ყიფიანი გიორგი 01-314ც |
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-302ც |
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-305ც |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-510ც |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6604 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-403ც |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-307ც |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო ჩიქოვანი დავით 01-307ც |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-302ც |
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-508ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-305ც |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6605 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-403ც |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-307ც |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-501ც |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-302ც |
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-305ც |
|
სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო ტატიშვილი ბესარიონ 01-509ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6606 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-403ც |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-307ც |
|
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო ბუზალაძე ნოდარი 01-316ც |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-508ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-318ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-510ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6607 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) ლექცია დავითაია მაია 01-403ც |
--- | წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-510ც |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-307ც |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AC11706G1) საკურსო გელაშვილი ვაჟა 01-303ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) სემინარი ჟღენტი რამაზ 01-405ც |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
წყალმომარაგება და წყალარინების საფუძვლები (WYSAF01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ 01-508ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (URBRE06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (ADTIA06) საკურსო დავითაია მაია 01-318ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-510ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6700 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-312ც |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1) საკურსო გელაშვილი ვაჟა 01-318ც |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6701 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) საკურსო შავაძე ზაქარია 01-303ც |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1) საკურსო თინიკაშვილი ბელა 01-501ც |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6702 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1) საკურსო ხოჯავა თეიმურაზ 01-302ც |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
--- | --- |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) საკურსო შავაძე ზაქარია 01-302ც |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6703 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1) საკურსო ბუზალაძე ნოდარი 01-316ც |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) საკურსო კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-318ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6704 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) საკურსო კლდიაშვილი თეიმურაზ 01-508ც |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1) საკურსო კვიწინაშვილი გიორგი 01-307ც |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6705 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) საკურსო მუხიაშვილი გიორგი 01-302ც |
--- |
|
საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1) საკურსო ქობულია ვასილ 01-303ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-403ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) ლექცია ყიფიანი გურამი 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6706 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) საკურსო მუხიაშვილი გიორგი 01-508ც |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12506G2) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი 01-403ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) ლექცია ყიფიანი გურამი 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1) საკურსო ტატიშვილი ბესარიონ 01-303ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Цветоведение (RCHRO06) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო 01-601ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | История Грузии (GEHISR7) ლექცია ხოხობაშვილი თამარი 01-305ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | Современные отделочные материалы в архитектурном дизайне (AAC60406R1-LS) Семинар ჩიგოგიძე თინათინ 01-315ც |
--- | Цветоведение (RCHRO06) Лекция ხაბეიშვილი ნინო 01-403ც |
Теоретические и практические основы дизайн-проектирования среды (AAC6240688R1) Курсовой проект დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-601ც |
--- |
6-14:00 | --- | --- | Архитектурное проектирование небольшого общественного объекта (AAC16506R1) Практическая работа იმნაძე ნინო 01-601ც |
--- | ||
7-15:00 | --- | Современные отделочные материалы в архитектурном дизайне (AAC60406R1-LS) Лекция ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | Теоретические и практические основы проектирования интерьера (AAC71806R1) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ 01-315ც |
Градостроительное проектирование 1 (AAC22606R1-PK) Практическая работа ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-601ც |
|
8-16:00 | --- | Теоретические и практические основы дизайн-проектирования среды (AAC6240688R1) Лекция დიღმელაშვილი ავთანდილ 01-403ც |
--- | |||
9-17:00 | --- | История Грузии (GEHISR7) პრაქტიკული ხოხობაშვილი თამარი 01-303ც |
--- | Теоретические и практические основы проектирования интерьера (AAC71806R1) Лекция ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | Градостроительное проектирование 1 (AAC22606R1-PK) Курсовой проект ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-601ც |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61908 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | -- (--) - X 18 32147 |
|
Архитектурная графика (RARCG06) Практическая работа აბულაძე გურამ 01-601ც |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
Обьемно-пространственная композиция (AAC16006R1-P) Практическая работа მუჯირი ვანდა 01-601ც |
||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
Начала архитектурного проектирования. Учебно-обмерная практика (RAPBP06) Практическая работа აბულაძე გურამ 01-601ც |
|
||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | История архитектуры 2 (HEL26706R1-LS) Практическая работа ძიძიგური მაია 01-601ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | Иностранный язык (английский) В1.2 (ING1223) Практическая работа კალნიცკაია სვეტლანა 01-309ც |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | История архитектуры 2 (HEL26706R1-LS) Лекция ძიძიგური მაია 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | Введение в пластическое архитектурное моделирование (REARM06) Лекция ტიტვინიძე ზურაბ 01-407ც |
--- | Начала архитектурного проектирования. Учебно-обмерная практика (RAPBP06) Учебная практика გოგოლაძე მაია 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | Введение в пластическое архитектурное моделирование (REARM06) Курсовой проект ტიტვინიძე ზურაბ 01-601ც |
--- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6608 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Цветоведение (RCHRO06) Курсовой проект ხაბეიშვილი მარიამ 01-601ც |
Архитектурный дискурс и дизайн (RADID06) Семинар ხაბეიშვილი მარიამ 01-601ც |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Дизайн мебели (ART22206R1-LK) Курсовая работа წულუკიძე გიორგი 01-601ც |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | Современные отделочные материалы в архитектурном дизайне (AAC60406R1-LS) Семинар ჩიგოგიძე თინათინ 01-315ც |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | Дизайн мебели (ART22206R1-LK) Лекция წულუკიძე გიორგი 01-405ც |
--- | Современные отделочные материалы в архитектурном дизайне (AAC60406R1-LS) Лекция ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- |
6-14:00 | Архитектурное проектирование многоэтажного жилого дома (AAC16906R1) Практическая работа იმნაძე ნინო 01-601ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Архитектурное проектирование многоэтажного жилого дома (AAC16906R1) Курсовой проект იმნაძე ნინო 01-601ც |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Проектирование интерьера учебно-образовательного назначения (AAC72006R1) Учебная практика ჩიგოგიძე თინათინ 13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე 2 |
3-11:00 | --- | Текстиль и аксессуары в архитектурном дизайне (AAC71706R1-LK) Лекция ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | --- | --- | - (-) - ჩიგოგიძე თინათინ |
4-12:00 | Градостроительное проектирование 3 (AAC22806R1-PK) Практическая работа ჩხეიძე ნინო 01-601ც |
Искусство древнего Египта (RAOLE06) Практическая работа ასათიანი ნათია 01-601ც |
--- | Архитектурный дискурс и дизайн (RADID06) Лекция ხაბეიშვილი ნინო 01-403ც |
--- | --- |
5-13:00 | Конструкции в архитектуре 2 (AAC17206R1-LK) Курсовой проект ფირცხალავა ვახტანგ 01-601ც |
--- | Проектирование интерьера учебно-образовательного назначения (AAC72006R1) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ 01-315ც |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | Искусство древнего Египта (RAOLE06) Лекция ასათიანი ნათია 01-601ც |
Архитектурное проектирование общественного центра (AAC16706R1) Курсовой проект იმნაძე ნინო 01-601ც |
Текстиль и аксессуары в архитектурном дизайне (AAC71706R1-LK) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ 01-315ც |
--- | |
7-15:00 | --- | Дизайн-проект малых архитектурных форм (RSAFD06) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო 01-601ც |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Конструкции в архитектуре 2 (AAC17206R1-LK) Лекция ფირცხალავა ვახტანგ 01-405ც |
--- | Архитектурное проектирование общественного центра (AAC16706R1) Практическая работа იმნაძე ნინო 01-601ც |
--- | |
9-17:00 | --- | Градостроительное проектирование 3 (AAC22806R1-PK) Курсовой проект ჩხეიძე ნინო 01-601ც |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
66001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო ლურსმანაშვილი ლია 01-705 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო გერგეშელიძე ლელა 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | ქსოვა, ქარგვა, გობელენი (KNEMT05) პრაქტიკული ფხაკაძე ნანი 01-706 |
ხალიჩებისა და ფარდაგების ქსოვის ტექნოლოგია და მასალაში შესრულება (KTRAC06) პრაქტიკული ფხაკაძე ნანი 01-706 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ქართული ეროვნული კოსტუმის ელემენტების მასალაში შესრულება (ART16006G1-P) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი ლია 01-705 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | აქსესუარების მხატვრულ-ტექნიკური დაგეგმარება (MAP30406G1-LP) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი ლია 01-706 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | აქსესუარების მხატვრულ-ტექნიკური დაგეგმარება (MAP30406G1-LP) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-706 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2018/6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2018/1/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2018/1/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2018/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2018/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2018/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-507ც |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული ფიზიკა და არქიტექტურა (PHS67506G1-LB) ლექცია გაგაძე მზევინარ 01-218ც |
|
--- | --- | მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (PCPAR06) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (PCPAR06) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-507ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული ფიზიკა და არქიტექტურა (PHS67506G1-LB) ლექცია გაგაძე მზევინარ 01-218ც |
--- |
|
--- | მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
|
კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (PCPAR06) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- |
|
კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (PCPAR06) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქის პროექტირება (მცირე ქალაქის საცხოვრებელი რაიონი) (DCSTR06) საკურსო ნახუცრიშვილი ოთარ 01-501ც |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ურბანიზირებული და ბუნებრივი ლანდშაფტების ტერიტორიების ურთიერთობა ქალაქთმშენებლობითი ათვისების პროცესში (CUNLS06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-214ც |
ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (CIHQU06) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-510ც |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 10-305 |
--- | ||||||||
9-17:00 |
|
ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (CIHQU06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-511ც |
ურბანიზირებული და ბუნებრივი ლანდშაფტების ტერიტორიების ურთიერთობა ქალაქთმშენებლობითი ათვისების პროცესში (CUNLS06) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მაია 01-214ც |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 10-328 |
--- | ||||||||
10-18:00 |
|
ქალაქის პროექტირება (მცირე ქალაქის საცხოვრებელი რაიონი) (DCSTR06) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ 01-501ც |
--- | |||||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თბილისის საბჭოთა და პოსტსაბჭოთა პერიოდის ლანდშაფტურ-ეკოლოგიური პრობლემები (AAC50906G1) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-403ც |
7-15:00 | დეკორატიული დენდროლოგია და მცენარეთა კომპოზიციის საკითხები (AAC50806G1) ლექცია ჯავახიშვილი მაია 01-214ც |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ქალაქის გამწვანების ძირითადი პრინციპები (BPRGR06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი 01-403ც |
--- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მებუკე თამარი 01-307ც |
თბილისის საბჭოთა და პოსტსაბჭოთა პერიოდის ლანდშაფტურ-ეკოლოგიური პრობლემები (AAC50906G1) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მაია 01-214ც |
--- | ქალაქის გამწვანების ძირითადი პრინციპები (BPRGR06) სემინარი ზედელაშვილი თეიმურაზი 01-307ც |
დეკორატიული დენდროლოგია და მცენარეთა კომპოზიციის საკითხები (AAC50806G1) საკურსო ჯავახიშვილი მაია 01-214ც |
--- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 01-312ც |
დეკორატიული დენდროლოგია და მცენარეთა კომპოზიციის საკითხები (AAC50806G1) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მაია 01-214ც |
--- | თბილისის საბჭოთა და პოსტსაბჭოთა პერიოდის ლანდშაფტურ-ეკოლოგიური პრობლემები (AAC50906G1) საკურსო ჯავახიშვილი მაია 01-214ც |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მცირე არქიტექტურული ფორმები (SMARF06) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-414ც |
--- | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (PMDE106) საკურსო ხვედელიანი ნუგზარი 01-315ც |
--- | --- | --- |
8-16:00 | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (PMDE106) საკურსო ხვედელიანი ნუგზარი 01-414ც |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 10-305 |
--- | ||
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გამსახურდია მაია 01-306ც |
გარე რეკლამა და ღამის განათება (AAC61906G1-LP) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-414ც |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 10-328 |
--- | ||
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 01-305ც |
გარე რეკლამა და ღამის განათება (AAC61906G1-LP) ლექცია კიკნაველიძე დავით 01-305ც |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | მცირე არქიტექტურული ფორმები (SMARF06) ლექცია ხაბეიშვილი მარიამ 01-510ც |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფერი და ფაქტურა ინტერიერში (COTEI06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-416ც |
საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-414ც |
--- |
8-16:00 | --- | --- | საცხოვრებელი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIRBL06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-414ც |
ფერი და ფაქტურა ინტერიერში (COTEI06) საკურსო ხაბეიშვილი ნინო 01-416ც |
--- | |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მებუკე თამარი 01-307ც |
--- | ტექსტილი ინტერიერში (AAC71106G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ 01-305ც |
--- | ||
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მებუკე თამარი 01-312ც |
ტექსტილი ინტერიერში (AAC71106G1-LK) საკურსო ჩიგოგიძე თინათინ 01-315ც |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ნალექი (HEL28306G1) ლექცია შავიშვილი ნიკოლოზ 01-407ც |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | არქიტექტურა-პოეტიკა, სემიოტიკა,რიტორიკა (ARQIPOET) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | თანამედროვე არქიტექტურული კონსტრუქციები (CACON06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | არქიტექტურული ფიზიკა დღეს (AAC18206G1-2) ლექცია ბერიძე ლევან 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/8/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | შავი ზღვის აუზის ქვეყნების უსაფრთხოება და ევროკავშირი (SOS25912G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | შავი ზღვის აუზის ქვეყნების უსაფრთხოება და ევროკავშირი (SOS25912G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა. ჩაფიჩაძე ხათუნა 13-სასწავლო პრაქტიკა4 |
ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია აბუაშვილი თამარ 06-612ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-811ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-607ბ |
შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-811ა |
--- | |
8-16:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-809ა |
--- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი 06-809ა |
შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნატო 06-810ა |
--- | |
9-17:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-810ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112710 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ევროპული დემოკრატია: ევოლუცია და მოდელები (EDEM007-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საქართველოს საგარეო პოლიტიკის ევროპული ორიენტირები (SOS26012G1-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
--- | |||||||||
4-12:00 | ევროპული პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS24412G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია ვასაძე ხატია 06-809ა |
ევროპის სოციალური პოლიტიკის საფუძვლები (SOS24612G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საქართველოს საგარეო პოლიტიკის ევროპული ორიენტირები (SOS26012G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
ევროპის სოციალური პოლიტიკის საფუძვლები (SOS24612G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
ევროპული დემოკრატია: ევოლუცია და მოდელები (EDEM007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
--- | ||||||||||
6-14:00 | ევროპული პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS24412G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-810ა |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია მგელაძე სალომე 695 06-810ა |
--- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული მგელაძე სალომე 695 06-811ა |
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნატო 06-811ა |
--- |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ტერორიზმის გეოპოლიტიკა (SOS24812G1-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | საქართველოს ევროპული იდენტობა (EIG0007-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან 06-809ა |
გლობალიზაცია-ცივილიზაციის პარადიგმები (SOS23912G1-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-810ა |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საქართველოს ევროპული იდენტობა (EIG0007-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-811ა |
--- | გლობალიზაცია-ცივილიზაციის პარადიგმები (SOS23912G1-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-809ა |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-809ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | ტერორიზმის გეოპოლიტიკა (SOS24812G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112910 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ევროკავშირის პოლიტიკური ინსტიტუტები და მმართველობის ფორმები (SOS23412G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-811ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი ევროპისმცოდნეობაში (IES0007-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-811ა |
--- |
|
--- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპის ისტორია (HOE0007-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-810ა |
|||||||||||||
4-12:00 | ევროპული პოლიტიკური აზროვნების ისტორია (SOS23312G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე თამარ 06-811ა |
ევროპის ისტორია (HOE0007-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-811ა |
--- | --- | ევროკავშირის პოლიტიკური ინსტიტუტები და მმართველობის ფორმები (SOS23412G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-811ა |
|||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ 06-614ბ |
--- | --- |
|
შესავალი ევროპისმცოდნეობაში (IES0007-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან 06-809ა |
|||||||||||||
6-14:00 | ევროპული პოლიტიკური აზროვნების ისტორია (SOS23312G1-LS) ლექცია კიკნაძე თამარ 06-809ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-916ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) პრაქტიკული გოგატიშვილი თამილა 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული დალაქიშვილი ანა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-915ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-916ა |
--- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-915ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650sas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107650sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სასჯელაღსრულების სამართალი (LAW17511G1-LS) პრაქტიკული ბოცვაძე გიორგი 06-902ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სასჯელაღსრულების სამართალი (LAW17511G1-LS) ლექცია ნემსიწვერიძე თამარ 06-910ბ |
--- | --- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-923ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-923ბ |
--- | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) ლექცია კალმახელიძე ავთანდილ 6549 06-915ბ |
--- |
10-18:00 | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) პრაქტიკული გულიაშვილი ამირან 362 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107651ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-916ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-919ბ |
--- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული დალაქიშვილი ანა 06-912ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) პრაქტიკული გოგატიშვილი თამილა 06-906ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107651saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე გელა 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-916ა |
--- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-915ა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107651sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სასჯელაღსრულების სამართალი (LAW17511G1-LS) პრაქტიკული ნემსიწვერიძე თამარ 06-916ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო 06-911ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სასჯელაღსრულების სამართალი (LAW17511G1-LS) ლექცია ნემსიწვერიძე თამარ 06-910ბ |
--- | --- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-923ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) ლექცია კალმახელიძე ავთანდილ 6549 06-915ბ |
--- |
10-18:00 | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107652ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-916ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-919ბ |
--- | სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) პრაქტიკული გოგატიშვილი თამილა 06-904ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული დალაქიშვილი ანა 06-915ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107652saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული ჭკადუა ნათია 06-912ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-916ა |
--- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-915ა |
--- |
10-18:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-912ა |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107652sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სასჯელაღსრულების სამართალი (LAW17511G1-LS) პრაქტიკული ნემსიწვერიძე თამარ 06-910ბ |
--- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-915ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) პრაქტიკული ბეგიაშვილი ხვიჩა 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სასჯელაღსრულების სამართალი (LAW17511G1-LS) ლექცია ნემსიწვერიძე თამარ 06-910ბ |
--- | --- | --- | საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-923ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) ლექცია კალმახელიძე ავთანდილ 6549 06-915ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა 06-904ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-923ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-916ა |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-906ბ |
შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-908ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-912ა |
--- | |
6-14:00 | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა 06-908ბ |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მანგოშვილი თამარ 06-908ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-910ბ |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-906ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-911ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-923ბ |
--- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-909ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-916ა |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-906ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-912ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-911ბ |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-904ა |
საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ა |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული მათიაშვილი თამარ 06-915ა |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-923ბ |
--- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-916ა |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ლორია ხათუნა 06-906ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-923ბ |
შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-912ა |
--- | |||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია თოდუა ილონა 06-909ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 06-911ბ |
--- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-923ბ |
4-12:00 | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-915ა |
--- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-906ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-917ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-904ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მანგოშვილი თამარ 06-904ბ |
--- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-908ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-915ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750e | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია თოდუა ილონა 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-919ბ |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული ებანოიძე ელენე 06-916ა |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-906ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გვიმრაძე გვანცა 06-915ა |
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული მათიაშვილი თამარ 06-915ბ |
|||||||||
6-14:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-904ბ |
--- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-909ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-908ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-915ა |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია თოდუა ილონა 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-917ბ |
--- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-908ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-906ბ |
პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-908ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ 06-923ბ |
|
6-14:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-904ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-908ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-915ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გოგშელიძე ზურაბ 06-916ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750g | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-912ა |
--- | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 06-919ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-908ბ |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-916ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-909ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გვიმრაძე გვანცა 06-912ა |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-904ა |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-904ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ 06-910ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-912ა |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-906ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული მთიულიშვილი გიორგი 06-911ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-909ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
--- |
6-14:00 | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-916ა |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მანგოშვილი თამარ 06-904ა |
--- |
7-15:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-909ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-909ბ |
--- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-908ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-908ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-912ა |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-917ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-909ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო 06-902ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გვიმრაძე გვანცა 06-917ბ |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-916ა |
8-16:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-909ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-916ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ 06-911ბ |
--- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ა |
--- |
2-10:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-915ბ |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-904ბ |
პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ 06-910ბ |
|
3-11:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-919ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ბ |
--- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-919ბ |
--- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-906ბ |
6-14:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გოგშელიძე ზურაბ 06-904ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული მოგელაძე თამთა 06-909ბ |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-904ბ |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-904ბ |
--- | |
3-11:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა 06-916ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-919ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-923ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ხარატი ნინო 06-912ა |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ბაწელაშვილი მანანა 06-904ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-904ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-919ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-908ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო 06-902ბ |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-916ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ 06-919ბ |
--- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-917ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ერემაძე მირანდა 06-915ბ |
--- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-902ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული მოგელაძე თამთა 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-908ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-923ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-911ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გოგშელიძე ზურაბ 06-917ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-916ა |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო 06-909ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ერემაძე მირანდა 06-915ბ |
საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-919ბ |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-915ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ბეგიაშვილი ხვიჩა 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-908ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო 06-904ბ |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-923ბ |
--- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-904ა |
7-15:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-904ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ერემაძე მირანდა 06-915ბ |
--- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-910ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-917ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-908ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-915ა |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-919ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-923ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-919ბ |
შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო 06-902ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-912ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750p | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული მთიულიშვილი გიორგი 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-923ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-919ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-911ბ |
--- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
--- | |
7-15:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-908ბ |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-915ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-904ა |
--- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-912ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-919ბ |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მანგოშვილი თამარ 06-902ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-902ბ |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ხარატი ნინო 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
--- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-908ბ |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-915ბ |
--- |
8-16:00 | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-917ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-902ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-912ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750r | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-923ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-910ბ |
შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-908ბ |
|
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-915ბ |
--- | |||||||||
8-16:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-916ა |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-911ბ |
--- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-919ბ |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-912ა |
||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750s | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-916ა |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული მთიულიშვილი გიორგი 06-915ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო 06-902ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-909ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-908ბ |
|
--- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-915ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-917ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 2 (SMQ658PR) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-917ბ |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობითი სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-912ა |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-906ბ |
--- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-911ბ |
--- | --- |
4-12:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-911ბ |
--- | |
5-13:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-906ბ |
--- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-923ბ |
|
6-14:00 | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-915ბ |
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ქურდაძე გიორგი 06-919ბ |
|||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-917ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-916ა |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
3-11:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-923ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-923ბ |
|||||||||
7-15:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-919ბ |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული პაპუაშვილი ნათია 46549 06-909ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850c | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-916ა |
--- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული იმნაძე თამარი 06-919ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-909ბ |
--- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-923ბ |
6-14:00 | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული პაპუაშვილი ნათია 46549 06-909ბ |
სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-919ბ |
--- |
9-17:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-902ბ |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-915ბ |
--- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-904ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია ჯიქია მარიამ 06-917ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-923ბ |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-909ბ |
--- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 06-908ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ხუნაშვილი ნინო 06-923ბ |
--- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-911ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850e | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-915ბ |
--- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-904ბ |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული პაპუაშვილი ნათია 46549 06-910ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია ჯიქია მარიამ 06-917ბ |
|
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-916ა |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-915ბ |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-917ბ |
|
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ყურაშვილი ბორენა 06-910ბ |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850f | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი 06-911ბ |
--- | |||||||
2-10:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული პაპუაშვილი ნათია 46549 06-908ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ხუნაშვილი ნინო 06-915ბ |
|
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-904ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-910ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-912ა |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია ჯიქია მარიამ 06-917ბ |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-917ბ |
|||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-904ა |
|||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-904ბ |
სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ 06-917ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-908ბ |
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული X 1 1234 06-909ბ |
||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-919ბ |
||||||||
5-13:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ოკუჯავა მინდია 06-912ა |
--- |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-923ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია ოკუჯავა მინდია 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-919ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან 06-915ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-908ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-919ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-923ბ |
--- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-902ბ |
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია ოკუჯავა მინდია 06-910ბ |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ყურაშვილი ბორენა 06-910ბ |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-902ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული პაპუაშვილი ნათია 46549 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-923ბ |
სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-908ბ |
--- |
3-11:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული ლაბარტყავა ნესტორ 06-923ბ |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია დუნდუა მზია 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-919ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-923ბ |
--- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-917ბ |
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია ოკუჯავა მინდია 06-910ბ |
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული X 1 1234 06-902ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-917ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-912ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-906ბ |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-912ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-917ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-915ბ |
სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-908ბ |
--- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია 06-915ბ |
9-17:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული მადუაშვილი გიორგი 06-904ბ |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-917ბ |
სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული მოგელაძე თამთა 06-912ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-923ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-906ბ |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-912ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-917ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-902ბ |
9-17:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული პაპუაშვილი ნათია 46549 06-910ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-916ა |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-908ბ |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-906ბ |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-912ა |
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა 06-923ბ |
--- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან 06-917ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული მადუაშვილი გიორგი 06-909ბ |
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 06-902ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-916ა |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850m | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-906ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია რამაზ 06-909ბ |
--- |
|
--- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ცინცაძე რევაზ 06-912ა |
||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია არონია ნაზი 06-906ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-908ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-915ბ |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 06-902ბ |
--- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ცინცაძე რევაზ 06-912ა |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია არონია ნაზი 06-906ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-902ბ |
8-16:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-917ბ |
--- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-908ბ |
სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი 06-910ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული არონია ნაზი 06-910ბ |
|||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-909ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-915ბ |
--- | --- |
4-12:00 | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-906ბ |
--- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-908ბ |
--- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-916ა |
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ცინცაძე რევაზ 06-912ა |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია არონია ნაზი 06-906ბ |
|
7-15:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული ბოცვაძე გიორგი 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | სისხლის სამართალი კერძო I (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ 06-904ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-904ბ |
--- |
|
--- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) პრაქტიკული X 1 1234 06-904ბ |
||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | კანონისმიერ ვალდებულებითი ურთიერთობების სამართალი (KNS695UR) ლექცია ცინცაძე რევაზ 06-912ა |
||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-917ბ |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია არონია ნაზი 06-906ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული არონია ნაზი 06-906ბ |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-908ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-915ა |
--- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-904ა |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-910ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-919ბ |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-906ბ |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 04511 06-916ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-916ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-923ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-912ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-915ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა 06-917ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950b | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-919ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-911ბ |
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-919ბ |
--- | ||
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-906ბ |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 04511 06-916ა |
--- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო 06-906ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-912ა |
--- | |
5-13:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-909ბ |
--- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული გილაური ნინო 06-908ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-906ბ |
--- | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-902ბ |
--- |
8-16:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული გილაური ნინო 06-906ბ |
სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-912ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-919ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-906ბ |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 04511 06-916ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-908ბ |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-912ა |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო 06-911ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-912ა |
--- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-915ა |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ 06-919ბ |
||||||||||
8-16:00 |
|
სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-906ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 04511 06-915ბ |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-902ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-904ა |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-923ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-906ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-906ბ |
სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ 06-915ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-919ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-915ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-911ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-916ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 04511 06-915ბ |
--- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-906ბ |
--- |
3-11:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-910ბ |
--- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-923ბ |
--- | |
4-12:00 | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა 06-912ა |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-906ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-915ა |
სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-915ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი 06-915ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950f | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია გეგენავა დიმიტრი 04511 06-915ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული გუგავა ნატო 06-919ბ |
--- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-923ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-906ბ |
--- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-902ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-904ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-919ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო 06-911ბ |
||||||||
8-16:00 |
|
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-912ა |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950g | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-916ა |
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-911ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-912ა |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-912ა |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-912ა |
--- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-910ბ |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა 06-917ბ |
--- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-915ა |
|||||||||||||||
7-15:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო 06-908ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-908ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი 06-912ა |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-912ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-912ა |
--- | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-919ბ |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-910ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო 06-915ბ |
7-15:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-915ა |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-912ა |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-915ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-908ბ |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ა |
|
5-13:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-912ა |
--- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-910ბ |
||
6-14:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ 06-915ა |
--- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-910ბ |
--- |
7-15:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო 06-911ბ |
--- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ 06-904ა |
--- |
9-17:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო 06-909ბ |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო 06-911ბ |
--- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-915ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-915ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო 06-909ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-904ა |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-906ბ |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო 06-910ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-915ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-909ბ |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-906ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-915ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა 06-916ა |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-904ა |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-906ბ |
--- | --- | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ 06-919ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-904ბ |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო 06-912ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-910ბ |
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-915ბ |
2-10:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-902ბ |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ბ |
სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-915ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ნიშნიანიძე ნინო 06-904ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-904ა |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-909ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-904ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-909ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-904ა |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია გიორგაძე გრიგოლ 06-908ბ |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-911ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჩახუნაშვილი ელენე 06-917ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-915ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-909ბ |
|
5-13:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-915ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-902ბ |
--- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-910ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-911ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული კოპალიანი მანანა 06-912ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია გიორგაძე გრიგოლ 06-908ბ |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-911ბ |
--- |
4-12:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ 06-915ბ |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე 06-915ა |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-915ა |
--- |
5-13:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ნინო 06-912ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-910ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 06-904ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-912ა |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-906ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-912ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია გიორგაძე გრიგოლ 06-908ბ |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-911ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-910ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-915ა |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა 06-904ა |
5-13:00 | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-919ბ |
საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-910ბ |
7-15:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ა |
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-911ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950p | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული გიორგაძე გრიგოლ 06-909ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-904ა |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია გიორგაძე გრიგოლ 06-908ბ |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-911ბ |
|||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-911ბ |
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-915ა |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ 06-915ბ |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-910ბ |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111663 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Риск-менеджмент (RISKM07-LS) Практическая работа ბოლქვაძე ანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Теория организации (ORGTH07-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-715ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | Управление персоналом (HRESM07-LS) Лекция ბოლქვაძე ანა 06-714ბ |
Антикризисный менеджмент (ANKRMEN) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-711ბ |
Управление персоналом (HRESM07-LS) Практическая работа ბოლქვაძე ანა 06-707ბ |
Теория организации (ORGTH07-LS) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია 06-716ბ |
--- | --- |
5-13:00 | Общая социология (SOC0007-LS) Лекция თელია ქეთევან 06-711ბ |
--- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | Риск-менеджмент (RISKM07-LS) Лекция ბოლქვაძე ანა 06-704ბ |
--- | Антикризисный менеджмент (ANKRMEN) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია 06-716ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Практическая работа ჩიჩუა რამაზ 06-711ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111664 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Финансово-банковское право (FBLBT07-LS) Практическая работа ცაავა გიორგი 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | Общая социология (SOC0007-LS) Лекция თელია ქეთევან 06-711ბ |
Расчетные системы (BUA25513R1-LB) Лекция ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-104ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Деньги, денежное обращение и кредит (BUA25013R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Расчетные системы (BUA25513R1-LB) Лабораторная работа ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-131 |
--- | --- | --- | Финансовое инвестирование (FINBT07-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-703ბ |
Деньги, денежное обращение и кредит (BUA25013R1-LS) Практическая работа ცაავა გიორგი 06-707ბ |
8-16:00 | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Практическая работа ჩიჩუა რამაზ 06-711ბ |
Финансовое инвестирование (FINBT07-LS) Практическая работа ცაავა გიორგი 06-704ბ |
Финансово-банковское право (FBLBT07-LS) Лекция ცაავა გიორგი 06-707ბ |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111763 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Практическая работа მასხარაშვილი ლილი 02-605 |
--- | Введение в туризм (TOUPR07-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-716ბ |
--- | Основы журналистики (BJ0UR07-LS) Лекция გაგიევა მადინა 06-711ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лабораторная работа ბუტულაშვილი თემურ 03-312 |
Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Лабораторная работа ხითარიშვილი ვალერი 03-122 |
--- | Основы журналистики (BJ0UR07-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა 06-704ბ |
||||||||
3-11:00 | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Лекция თელია ქეთევან 06-713ბ |
Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი 03-328 |
|||||||||||
4-12:00 | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Практическая работа შურღაია იოსები 06-703ბ |
--- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-312 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-328 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Введение в туризм (TOUPR07-LS) Практическая работа ბოლქვაძე ანა 06-715ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111764 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | Введение в туризм (TOUPR07-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-716ბ |
--- | Основы журналистики (BJ0UR07-LS) Лекция გაგიევა მადინა 06-711ბ |
||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лекция ბუტულაშვილი თემურ 03-312 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Практическая работа მასხარაშვილი ლილი 02-605 |
Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лабораторная работа ადეიშვილი ნინო 03-308 |
||||||
3-11:00 | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Лекция თელია ქეთევან 06-713ბ |
--- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Практическая работа შურღაია იოსები 06-703ბ |
--- | --- | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-428 |
--- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Лекция ხითარიშვილი ვალერი 03-328 |
--- | |||||||
6-14:00 | --- | Основы журналистики (BJ0UR07-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა 06-701ბ |
--- | --- | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Лабораторная работа მაჭავარიანი ნოდარ 03-122 |
--- | ||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111863 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Финансовые институты и рынки (BUA24513R1-LS) Практическая работа ჭელიძე მედეა 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | Финансовые институты и рынки (BUA24513R1-LS) Лекция ჭელიძე მედეა 06-708ბ |
--- | Макроэкономика (MACEC07-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე 06-701ბ |
--- | Иностранный язык (английский) В2.2 (FLR1207) Практическая работа ბენაშვილი ჟანა 06-705ბ |
4-12:00 | Финансовые институты и рынки (BUA24513R1-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-713ბ |
--- | Международный бизнес (INTBU07-LS) Практическая работа ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-716ბ |
Бухгалтерский учет (BUA11413R1-LP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია 06-708ბ |
||
5-13:00 | Международный бизнес (INTBU07-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-714ბ |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | Финансовые институты и рынки (BUA24513R1-LS) Практическая работа ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-708ბ |
--- | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Практическая работа ჩიჩუა რამაზ 06-709ბ |
Статистика в экономике и бизнесе (MAS22013R1-LSP) Лекция მეტრეველი შორენა 06-715ა |
Общая социология (SOC0007-LS) Лекция თელია ქეთევან 06-713ბ |
7-15:00 | --- | --- | Макроэкономика (MACEC07-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-701ბ |
--- | ||
8-16:00 | Бухгалтерский учет (BUA11413R1-LP) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია 06-709ბ |
--- | --- | --- | Статистика в экономике и бизнесе (MAS22013R1-LSP) Практическая работа მეტრეველი შორენა 06-716ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111963 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Общая социология (SOC0007-LS) Лекция თელია ქეთევან 06-709ბ |
Микроэкономика (MICEC07-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე 06-710ბ |
--- | --- | --- | Математика в экономике и бизнесе 2 (MAS35108R1-LP) Практическая работа სამსონაძე გურამ 06-708ბ |
2-10:00 | Информационные технологии 2 (INFB208-LB) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
--- | --- | Общая социология (SOC0007-LS) Практическая работа შურღაია იოსები 06-703ბ |
||
3-11:00 | Письменная и устная коммуникация (WOC0007-LS) Лекция გაგიევა მადინა 06-701ბ |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | Письменная и устная коммуникация (WOC0007-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა 06-701ბ |
--- | Математика в экономике и бизнесе 2 (MAS35108R1-LP) Лекция სამსონაძე გურამ 06-711ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Микроэкономика (MICEC07-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-701ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | Иностранный язык (английский) В1.2 (ING1223) Практическая работа ბენაშვილი ჟანა 06-707ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111655 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო პროექტების მართვის სისტემები (BIPBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | Excel–ი ბიზნესში (EXBBT07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
--- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-714ბ |
ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-702ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-708ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საანგარიშსწორებო სისტემები (BUA21913G1-LB) ლექცია ჩხაიძე ზურაბ 06-131 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-709ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111656 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო პროექტების მართვის სისტემები (BIPBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
2-10:00 | --- | --- | Excel–ი ბიზნესში (EXBBT07-LB) ლაბორატორიული ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | Excel–ი ბიზნესში (EXBBT07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
--- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-702ბ |
4-12:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-708ბ |
საბანკო პროექტების მართვის სისტემები (BIPBT07-LB) ლაბორატორიული ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-132 (კომპ.კლასი) |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | საანგარიშსწორებო სისტემები (BUA21913G1-LB) ლაბორატორიული ჩხაიძე ზურაბ 06-131 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-708ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | საანგარიშსწორებო სისტემები (BUA21913G1-LB) ლექცია ჩხაიძე ზურაბ 06-131 |
--- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-715ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111715 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (SSAKSAF) პრაქტიკული სარალიძე ნინო 06-711ბ |
||||||||
3-11:00 | განთავსების მენეჯმენტი (GANMEN) ლექცია მალანია ელზა 06-704ბ |
გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-605ც |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | ფრონტ ოფისი / გლობალური დაჯავშნის სისტემები (PES12013G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-704ბ |
--- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფრონტ ოფისი / გლობალური დაჯავშნის სისტემები (PES12013G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-709ბ |
განთავსების მენეჯმენტი (GANMEN) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-715ბ |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (SSAKSAF) ლექცია ვასაძე მანანა 06-703ბ |
სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LSK) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-714ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LSK) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-705ბ |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111716 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (SSAKSAF) პრაქტიკული სარალიძე ნინო 06-709ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-605ც |
--- | ფრონტ ოფისი / გლობალური დაჯავშნის სისტემები (PES12013G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-707ბ |
|||||||||
3-11:00 | განთავსების მენეჯმენტი (GANMEN) ლექცია მალანია ელზა 06-704ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო 01-405ც |
--- | ფრონტ ოფისი / გლობალური დაჯავშნის სისტემები (PES12013G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-704ბ |
--- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | განთავსების მენეჯმენტი (GANMEN) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-715ბ |
--- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LSK) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-709ბ |
სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (SSAKSAF) ლექცია ვასაძე მანანა 06-703ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LSK) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-705ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111755 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული ბარბაქაძე ნათელა 06-104ა |
--- | --- | ||||||
3-11:00 | სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული მაჩურიშვილი ნათია 06-107ა |
--- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-107ა |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია შონია ლანა 06-107ა |
ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-131 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | Excel–ი ბიზნესში (EXBBT07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-109ა |
ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-705ბ |
ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
--- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
--- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-713ბ |
|||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111756 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული მაჩურიშვილი ნათია 06-131 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია შონია ლანა 06-107ა |
ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-109ა |
||||||||
5-13:00 | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-131 |
--- | Excel–ი ბიზნესში (EXBBT07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-109ა |
--- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
--- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-713ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული ბარბაქაძე ნათელა 06-107ა |
ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-715ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111815 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-707ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკების ხელოვნება (PES11513G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-703ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
4-12:00 | სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკების ხელოვნება (PES11513G1-LS) ლექცია მალანია ელზა 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-708ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნინო 06-714ბ |
|||||||||
6-14:00 | ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (PES13313G1LS) ლექცია ბაქანიძე მაგდა 06-714ბ |
--- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-707ბ |
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნინო 06-710ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (PES13313G1LS) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-710ბ |
--- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) პრაქტიკული ქობლიანიძე თამარ 06-714ბ |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-707ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი 06-705ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკების ხელოვნება (PES11513G1-LS) ლექცია მალანია ელზა 06-703ბ |
--- | სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკების ხელოვნება (PES11513G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-701ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნინო 06-714ბ |
--- | |
6-14:00 | ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (PES13313G1LS) ლექცია ბაქანიძე მაგდა 06-714ბ |
--- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 06-707ბ |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-711ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) პრაქტიკული ქობლიანიძე თამარ 06-705ბ |
ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (PES13313G1LS) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-707ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-708ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა 06-707ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111855 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-715ა |
--- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა 06-703ბ |
--- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო 06-109ა |
--- |
|
||||||||
3-11:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-717ა |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-131 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული კრავეიშვილი ქეთევან 06-716ბ |
||||||
5-13:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-704ბ |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-705ბ |
--- | საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
|||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი შორენა 06-111ა |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111856 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი შორენა 06-131 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული კრავეიშვილი ქეთევან 06-715ა |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-715ა |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა 06-131 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-705ბ |
--- | საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო 06-105ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-709ბ |
|||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111915 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (TUREKM07) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო 06-715ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-711ბ |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
სასტუმროს სტრატეგიული მენეჯმენტი (SASTMENJ07) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-715ა |
ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (TUREKM07) ლექცია მაზიაშვილი ნინო 06-716ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | სასტუმროს სტრატეგიული მენეჯმენტი (SASTMENJ07) ლექცია მალანია ელზა 06-715ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი 06-707ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 |
|
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-711ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-710ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-715ა |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თანდილაშვილი ანა 06-702ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-710ბ |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111916 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (TUREKM07) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო 06-701ბ |
--- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თაბუკაშვილი თამთა 06-705ბ |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 06-713ბ |
|||||||
4-12:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 06-112ა |
ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (TUREKM07) ლექცია მაზიაშვილი ნინო 06-716ბ |
|||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-711ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-710ბ |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-702ბ |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-710ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-715ბ |
--- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111955 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-131 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-707ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ბიზნესის ფსიქოლოგია (SOS31913G1-LS) ლექცია თელია ქეთევან 06-711ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი 06-131 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-714ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია რეხვიაშვილი ნინო 06-707ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო 06-714ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი 06-707ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ბიზნესის ფსიქოლოგია (SOS31913G1-LS) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ 06-714ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111645 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | აუდიტი (BUA11313G1-LSP) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-714ბ |
--- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-709ბ |
2-10:00 | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-716ბ |
--- | ||
3-11:00 | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-716ბ |
აუდიტი (BUA11313G1-LSP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-715ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-715ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-715ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111646 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-705ბ |
აუდიტი (BUA11313G1-LSP) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-716ბ |
აუდიტი (BUA11313G1-LSP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-715ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-715ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-109ა |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
--- | ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-716ბ |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-715ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111657 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-105ა |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-709ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია შონია ლანა 06-104ა |
--- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | Excel–ი ბიზნესში (EXBBT07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
--- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111658 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-104ა |
--- | ||||||||
4-12:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-701ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია შონია ლანა 06-104ა |
|
ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ 06-109ა |
||||||||
8-16:00 | --- | Excel–ი ბიზნესში (EXBBT07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131 |
ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111665 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-717ა |
ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან 06-705ბ |
--- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-717ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-717ა |
--- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე მარინე 06-701ბ |
6-14:00 | --- | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-717ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111667 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე მარინე 06-710ბ |
2-10:00 | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-717ა |
--- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული ბენია ირინა 06-716ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-717ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-717ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-717ა |
--- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-709ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111668 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-717ა |
--- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-717ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-717ა |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-715ა |
5-13:00 | --- | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-717ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან 06-715ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე მარინე 06-701ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111669 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-704ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-702ბ |
--- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე მარინე 06-705ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-715ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-711ბ |
--- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-713ბ |
--- | |
8-16:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111670 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-705ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-703ბ |
--- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (LEATM10) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-703ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლექცია ტაბატაძე მარინე 06-713ბ |
--- |
8-16:00 | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე 06-704ბ |
--- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე მარინე 06-709ბ |
--- |
9-17:00 | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111671 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | შესყიდვების მენეჯმენტი (BUA73513G1-LS) ლექცია კატუკია ვალერი 06-710ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სოციალური მარკეტინგი (BUA53613G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-701ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგული კვლევის პრინციპები (BUA51113G1-LSK) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-705ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სოციალური მარკეტინგი (BUA53613G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-715ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
--- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-709ბ |
--- |
7-15:00 | --- | სასურსათო საქონლის სამომხმარებლო თვისებები (SSST) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-716ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | მარკეტინგული კვლევის პრინციპები (BUA51113G1-LSK) ლექცია დევიძე თამარ 06-708ბ |
სასურსათო საქონლის სამომხმარებლო თვისებები (SSST) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია 06-710ბ |
--- | --- | --- | შესყიდვების მენეჯმენტი (BUA73513G1-LS) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-715ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111672 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111673 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111765 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-714ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 03-208 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია მამფორია ნანი 06-717ა |
ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლაბორატორიული სესკურია ოლღა 03-308 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მარიდაშვილი მანანა 06-713ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-708ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-702ბ |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111766 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-704ბ |
--- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-711ბ |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-707ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-713ბ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-312 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-705ბ |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მარიდაშვილი მანანა 06-713ბ |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-208 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-702ბ |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-711ბ |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111767 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-702ბ |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||
4-12:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია მამფორია ნანი 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა 06-715ბ |
||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 03-208 |
ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-709ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-711ბ |
--- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მარიდაშვილი მანანა 06-713ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-708ბ |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-702ბ |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111768 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ჯიქია ანა 06-705ბ |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა 06-715ბ |
--- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-715ა |
--- | |||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 03-208 |
--- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-713ბ |
--- | ||||||||||
5-13:00 | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მარიდაშვილი მანანა 06-702ბ |
|
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-708ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან 06-708ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111769 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-715ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-702ბ |
ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-715ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია მამფორია ნანი 06-717ა |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-312 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მარიდაშვილი მანანა 06-702ბ |
ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-704ბ |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლომთაძე ავთანდილ 03-207 |
--- | --- |
|
|
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კრავეიშვილი ქეთევან 06-716ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-704ბ |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111770 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-716ბ |
|||||||||
3-11:00 | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-702ბ |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კრავეიშვილი ქეთევან 06-707ბ |
ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-717ა |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-312 |
|
|||||||||
5-13:00 | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მარიდაშვილი მანანა 06-702ბ |
ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-704ბ |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-717ა |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლომთაძე ავთანდილ 03-208 |
|
||||||||
6-14:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-701ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111771 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კრავეიშვილი ქეთევან 06-704ბ |
ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-715ა |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ახალაია ნანა 06-702ბ |
--- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-717ა |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-713ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-312 |
ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-703ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-704ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-714ბ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-207 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111772 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-707ბ |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ახალაია ნანა 06-702ბ |
--- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-717ა |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-708ბ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-208 |
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-713ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-711ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-312 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-715ა |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-713ბ |
|
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-717ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111773 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-715ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ახალაია ნანა 06-702ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-713ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-208 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-312 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-715ა |
--- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-717ა |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LP) პრაქტიკული მათეშვილი ლევან 06-708ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-713ბ |
--- | --- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LP) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-711ბ |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-704ბ |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111774 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-715ბ |
ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-713ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-206 |
--- | |||||||||
5-13:00 | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ახალაია ნანა 06-702ბ |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია რატიანი ნინო 03-312 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-713ბ |
|
--- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-717ა |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LP) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-711ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-715ა |
--- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LP) პრაქტიკული მათეშვილი ლევან 06-714ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111775 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-704ბ |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ 06-703ბ |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ახალაია ნანა 06-702ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-206 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-713ბ |
ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-701ბ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-227 |
ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-717ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-704ბ |
--- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-711ბ |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111776 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-710ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი 06-710ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ახალაია ნანა 06-702ბ |
--- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-713ბ |
ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-702ბ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-227 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-704ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი 06-701ბ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-705ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111777 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-708ბ |
--- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-713ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლაბორატორიული სესკურია ოლღა 03-308 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-702ბ |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-227 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-713ბ |
--- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-708ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი 06-716ბ |
--- |
|
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-717ა |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111778 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-703ბ |
--- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-717ა |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-703ბ |
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-713ბ |
--- | |||
5-13:00 | --- | ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლაბორატორიული სესკურია ოლღა 03-308 |
ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო 06-710ბ |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-713ბ |
--- | ||||
6-14:00 | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-702ბ |
|
||||||
7-15:00 | --- | --- | ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია აქუბარდია თამაზ 06-713ბ |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ 06-708ბ |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-708ბ |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-705ბ |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111865 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ლომიძე ამალი 06-711ბ |
--- | --- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-710ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-708ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
||||||||
5-13:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
||||||||
6-14:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-702ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-716ბ |
--- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111866 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-713ბ |
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ოტიაშვილი ლია 06-714ბ |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-708ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-702ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-715ბ |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111867 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-715ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-708ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული სახოკია გიორგი 06-714ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-702ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-705ბ |
--- |
|
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-713ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111868 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-717ა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია 06-709ბ |
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-713ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-710ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-705ბ |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
||||||||
7-15:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-717ა |
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული პატარიძე მარინა 06-713ბ |
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111869 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-717ა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-709ბ |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-701ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან 06-716ბ |
ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-710ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
|||||||||
7-15:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-717ა |
|
--- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული მაისურაძე გვანცა 06-703ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111870 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული მუხიგულაშვილი ნატა 06-701ბ |
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-717ა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-702ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია 06-715ბ |
--- |
|
საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-701ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული X 1 1234 06-710ბ |
--- |
|
||||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-710ბ |
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი 06-708ბ |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-204 |
|||||||||
7-15:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-717ა |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111871 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული X 1 1234 06-708ბ |
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი 06-713ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია კელენჯერიძე მერაბ 06-717ა |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია ყანადაშვილი მაია 06-915ბ |
|
--- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-713ბ |
--- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-107ა |
||||||||
7-15:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული კელენჯერიძე მერაბ 06-714ბ |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-704ბ |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-715ა |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111872 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი 06-707ბ |
--- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-702ბ |
|||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-710ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია კელენჯერიძე მერაბ 06-717ა |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული სულხანიშვილი ლეილა 123345699 06-716ბ |
--- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია ყანადაშვილი მაია 06-915ბ |
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
|||||||
6-14:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-713ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-704ბ |
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო 06-714ბ |
--- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111873 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული სულხანიშვილი ლეილა 123345699 06-711ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-710ბ |
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია კელენჯერიძე მერაბ 06-717ა |
--- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია ყანადაშვილი მაია 06-915ბ |
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო 06-701ბ |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია კაპანაძე მაია 06-713ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-704ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-701ბ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111874 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული სახოკია გიორგი 06-714ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული იმნაძე თამარი 06-709ბ |
--- | |||||||||
3-11:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-713ბ |
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-714ბ |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-711ბ |
--- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-702ბ |
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-711ბ |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111875 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-715ბ |
--- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა 06-701ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-702ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-704ბ |
--- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა 06-704ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111876 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-715ბ |
--- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი 06-715ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-708ბ |
--- | ||||||||||
3-11:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-713ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ჭელიძე მედეა 06-702ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი 08-204 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-705ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111965 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-711ბ |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-704ბ |
|
--- | ||||
4-12:00 | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) პრაქტიკული დოლიძე მაია 08-302ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი 06-703ბ |
--- | |||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-717ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-715ა |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჭყონია ლია 06-703ბ |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-717ა |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111966 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ნათაძე ირინა 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-708ბ |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი 06-703ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-717ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-703ბ |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჭყონია ლია 06-703ბ |
პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) პრაქტიკული დოლიძე მაია 08-304ბ |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ნათაძე ირინა 06-707ბ |
--- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-703ბ |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111967 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 06-710ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გოცაძე ომარ 06-710ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-702ბ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი 06-703ბ |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-707ბ |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-710ბ |
--- |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) პრაქტიკული დოლიძე მაია 08-302ბ |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111968 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-714ბ |
პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) პრაქტიკული დოლიძე მაია 08-302ბ |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 |
|
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გოცაძე ომარ 06-710ბ |
|
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-702ბ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი 06-703ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-716ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111969 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გოცაძე ომარ 06-710ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
--- | ||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია სოსელია მაია 06-702ბ |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბარკალაია მარინე 06-702ბ |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბარკალაია მარინე 06-702ბ |
--- | |||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 06-714ბ |
პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-304ბ |
--- | ||||||
6-14:00 | --- |
|
პრეზენტაციის და კომუნიკაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (ASDFCGVJH) პრაქტიკული ჩხაიძე ნათელა 08-302ბ |
--- | --- | |||||
7-15:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-716ბ |
--- |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი 06-717ა |
--- | --- | ||||
8-16:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-715ა |
--- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112635 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | საველე პრაქტიკა-დაზვერვითი სამუსაოები (SDR965PI) სასწავლო პრაქტიკა ძნელაძე მერაბ 13-სასწავლო პრაქტიკა3 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | საველე პრაქტიკა სტაციონალური გათხრები (WGHJUYTDF-1) სასწავლო პრაქტიკა ძნელაძე მერაბ 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 06-810ა |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112735 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სიძველეთა ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (STE9856SFU) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი 06-812ბ |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | გეოეკოლოგია (GEOECO03) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) ლექცია გველესიანი სულხან 03-308 |
სამუზეუმო პრაქტიკა (MUZPR11) სასწავლო პრაქტიკა. აბუთიძე მანანა 13-სასწავლო პრაქტიკა7 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | სიძველეთა ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (STE9856SFU) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-812ბ |
არქეოგეფიზიკა (DG CX V) ლექცია ჯახუტაშვილი მამუკა 03-308 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | გეოეკოლოგია (GEOECO03) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა 03-432 |
გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლექცია სესკურია ოლღა 03-308 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-308 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112835 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საქართველოს კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (MCHGE12GA1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-812ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი 06-812ბ |
--- |
|
--- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-611ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ყურაშვილი გუგული 06-611ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ნუმიზმატიკა (NUMIS03) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-812ბ |
საველე არქეოლოგია (arqesav) პრაქტიკული ძნელაძე მერაბ 06-812ბ |
--- | საქართველოს კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (MCHGE12GA1-LS) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-812ბ |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საველე არქეოლოგია (arqesav) ლექცია ძნელაძე მერაბ 06-812ბ |
--- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ნუმიზმატიკა (NUMIS03) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-812ბ |
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-812ბ |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-809ა |
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-811ბ |
--- | |||||||||
3-11:00 | არქეოლოგიის საფუძვლები (PRIAR-007) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-812ბ |
--- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია ღიბრაძე რაული 06-809ა |
არქეოლოგიის საფუძვლები (PRIAR-007) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 06-812ბ |
||||||||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) ლექცია მესხია მარინე 06-809ა |
--- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
|||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ 06-614ბ |
--- | მხატვრული ნაწარმოების პროფესიული აღწერა (PDAW-007) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-812ბ |
|
მხატვრული ნაწარმოების პროფესიული აღწერა (PDAW-007) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-812ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული ღიბრაძე რაული 06-811ა |
|||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107680 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Бакалаврский проект (AAC08501R1) Курсовой проект ლომიძე ნონა 06-609ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Фактор религии в международных отношениях (RFIR007-LS) Лекция ალავერდოვი ემილია 06-621ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Фактор религии в международных отношениях (RFIR007-LS) Практическая работа ალავერდოვი ემილია 06-621ა |
Региональные подсистемы и региональные проблемы международных отношений (RSRPIR7-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-608ა |
--- | Международные интеграционные процессы и международные организации (SOS28411R1-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ 06-604ა |
7-15:00 | --- | Международное право прав человека (LAW10911R1-LS) Практическая работа მელქაძე ზურაბ 06-609ა |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | Региональные подсистемы и региональные проблемы международных отношений (RSRPIR7-LS) ლექცია კალანდაძე გიორგი 06-604ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Международные интеграционные процессы и международные организации (SOS28411R1-LS) Лекция ქაზუმაშვილი რუსუდან 06-602ა |
10-18:00 | --- | Международное право прав человека (LAW10911R1-LS) Лекция მელქაძე ზურაბ 06-609ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Внешняя политика США (SOS24411R2-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ 06-610ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) პრაქტიკული ლატარია ალექსანდრა 7927359 06-623ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Современная дипломатия (SOS29911R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-611ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | Современная дипломатия (SOS29911R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი 06-608ა |
Внешняя политика США (SOS24411R2-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ 06-602ა |
--- | --- |
8-16:00 | НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-610ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107781 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Современная дипломатия (SOS29911R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი 06-610ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-604ა |
--- | --- | Внешняя политика США (SOS24411R2-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ 06-610ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა 7927359 06-611ა |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | Современная дипломатия (SOS29911R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-611ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | Внешняя политика США (SOS24411R2-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ 06-602ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი 06-610ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Введение в регионоведение (SOS24611R2-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ 06-611ა |
Мировая политика (WOPO007 ) Практическая работа ლომიძე ნონა 06-609ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | Английский язык В.2.2 (LEH13312R1-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა 06-623ა |
--- | --- | --- | --- | Теория национализма (NATH007-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი 06-609ა |
4-12:00 | Мировая политика (WOPO007 ) Лекция ლომიძე ნონა 06-610ა |
--- | Искусство международных переговоров (SOS29211R1-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ 06-608ა |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | Теория национализма (NATH007-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი 06-623ა |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | Искусство международных переговоров (SOS29211R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-609ა |
Международные экономические отношения (RINEC07-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-612ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | Международные экономические отношения (RINEC07-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე 06-613ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Введение в регионоведение (SOS24611R2-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-609ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Прикладная информатика 2 (ICT55808R1-LB) Лабораторная работа ბარდაველიძე ხათუნა 08-301ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | Английский язык В.1.2 (ELN01R-7) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა 06-612ა |
История международных отношений (HEL27411R1-LS) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი 06-623ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Основы экономической теории (SOS11413R1-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე 06-604ა |
--- | |
6-14:00 | --- | Политология (POL0007-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი 06-610ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | Политология (POL0007-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი 06-611ა |
--- | Основы государства и права (LAW11011R1-LS) Практическая работа მელქაძე ზურაბ 06-602ა |
|
8-16:00 | История международных отношений (HEL27411R1-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი 06-613ა |
--- | --- | Прикладная информатика 2 (ICT55808R1-LB) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
--- | |
9-17:00 | Английский язык В.1.2 (ELN01R-7) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა 06-610ა |
Основы государства и права (LAW11011R1-LS) Лекция მელქაძე ზურაბ 06-609ა |
Основы экономической теории (SOS11413R1-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე 06-609ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112629 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Введение в туризм (TOUPR07-LS) Практическая работа მეტრეველი შორენა 06-817ბ |
Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-810ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Практическая работа ყანდაშვილი თეიმურაზ 06-810ბ |
--- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лабораторная работа სესკურია ოლღა 03-308 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | Учебная практика (телевидение) (JOI16912R1-P) Учебная практика შენგელია დარეჯანი 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
Введение в туризм (TOUPR07-LS) Лекция მეტრეველი შორენა 06-815ბ |
--- | --- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лекция გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | Компьютерный видеомонтаж (JOI16712R1-P) Лабораторная работа ოსეფაიშვილი ირაკლი 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Компьютерный видеомонтаж (JOI16712R1-P) Лекция ოსეფაიშვილი ირაკლი 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112729 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Медиапланирование (MEDPL07-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Правовые основы журналистики (JOI15812R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი 06-808ბ |
Расследовательская журналистика (RITME07-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი 06-810ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | Фото-видеотехнологии (PVTEC07-LS) Лекция სულამანიძე სილოვან 06-806ბ |
Редактирование медиапродукции (MPRCH07-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი 06-811ბ |
Правовые основы журналистики (JOI15812R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი 06-803ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | Фото-видеотехнологии (PVTEC07-LS) Практическая работа სულამანიძე სილოვან 06-810ბ |
--- | Редактирование медиапродукции (MPRCH07-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი 06-803ბ |
Реклама в журналистике (AIMSK07-LS) Лекция გაგიევა მადინა 06-808ბ |
Расследовательская журналистика (RITME07-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი 06-804ბ |
--- |
5-13:00 | --- | Медиапланирование (MEDPL07-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ 06-810ბ |
--- | Реклама в журналистике (AIMSK07-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა 06-811ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112829 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Профессиональное мастерство журналиста (PMJ0007-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ 06-806ბ |
Английский язык В.2.2 (LEH13312R1-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა 06-808ბ |
--- | --- |
2-10:00 | Основы PR (JOI14612R1-LS) Практическая работа ხოსიტაშვილი მზია 06-817ბ |
Современные западные технологии в масскомуникации (JOI14312R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი 06-810ბ |
--- | --- | ||
3-11:00 | Новые медиа (NME0007-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ 06-810ბ |
Новые медиа (NME0007-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ 06-809ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Основы PR (JOI14612R1-LS) Лекция ხოსიტაშვილი მზია 06-815ბ |
Современные западные технологии в масскомуникации (JOI14312R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი 06-809ბ |
--- | --- | --- | Медиаменеждмент (JOI14812R1-LS) Практическая работа სიდამონიძე ლიანა 06-806ბ |
5-13:00 | Профессиональное мастерство журналиста (PMJ0007-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ 06-809ბ |
--- | --- | История масс-медиа (JOI14212R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი 06-808ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | История масс-медиа (JOI14212R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი 06-808ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Медиаменеждмент (JOI14812R1-LS) Лекция სიდამონიძე ლიანა 06-806ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112929 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | Основы журналистики (BJ0UR07-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ 06-810ბ |
--- | --- | --- | Английский язык В.1.2 (ELN01R-7) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა 06-812ბ |
--- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | Межкультурная коммуникация (INC0007-LS) Лекция ჩოტულიდი გლორია 06-811ბ |
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Межкультурная коммуникация (INC0007-LS) Практическая работа ჩოტულიდი გლორია 06-811ბ |
|||||||
4-12:00 | Политология (POL0007-LS) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი 06-812ბ |
--- | Основы журналистики (BJ0UR07-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ 06-810ბ |
--- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | Информационные технологии 2 (INFB208-LB) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | Английский язык В.1.2 (ELN01R-7) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | Политология (POL0007-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი 06-811ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112660 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საბაკალავრო პრაქტიკა (RTYD324PR) პრაქტიკა აფხაიძე თინათინ 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ 06-607ბ |
--- |
8-16:00 | ევროპული იდეა დასაქართველოს ევროინტეგრაცია (TYU895PO) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-607ბ |
--- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-614ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-605ბ |
--- | ევროპული იდეა დასაქართველოს ევროინტეგრაცია (TYU895PO) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-614ბ |
--- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-602ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112661 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საბაკალავრო პრაქტიკა (RTYD324PR) პრაქტიკა ზირაქაშვილი გიორგი 13-სასწავლო პრაქტიკა6 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-612ბ |
--- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ 06-607ბ |
--- |
8-16:00 | ევროპული იდეა დასაქართველოს ევროინტეგრაცია (TYU895PO) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-607ბ |
--- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-605ბ |
--- |
9-17:00 | ევროპული იდეა დასაქართველოს ევროინტეგრაცია (TYU895PO) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-614ბ |
--- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-602ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112662 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საბაკალავრო პრაქტიკა (RTYD324PR) პრაქტიკა ჭიაურელი ვანო 13-სასწავლო პრაქტიკა3 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-612ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-603ბ |
--- | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ 06-607ბ |
--- |
8-16:00 | ევროპული იდეა დასაქართველოს ევროინტეგრაცია (TYU895PO) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-607ბ |
--- | ევროპული იდეა დასაქართველოს ევროინტეგრაცია (TYU895PO) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-612ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-602ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-603ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-606ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-602ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ახალი მედია (NEMED07-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-602ბ |
რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-605ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-602ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-605ბ |
წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-607ბ |
--- | ახალი მედია (NEMED07-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-602ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია შელეგია მამუკა 06-605ბ |
წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-612ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-614ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112761 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-607ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-603ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-614ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-603ბ |
მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-602ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-607ბ |
ახალი მედია (NEMED07-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-602ბ |
--- | |
8-16:00 | წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-603ბ |
--- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-607ბ |
რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია შელეგია მამუკა 06-605ბ |
ახალი მედია (NEMED07-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-603ბ |
--- |
9-17:00 | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-614ბ |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112762 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-603ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ახალი მედია (NEMED07-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-606ბ |
--- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-602ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-603ბ |
წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-606ბ |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-611ბ |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-602ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-607ბ |
--- | ახალი მედია (NEMED07-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-602ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-605ბ |
რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია შელეგია მამუკა 06-605ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-614ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112860 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როზა 06-607ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა 06-612ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-606ბ |
--- | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შონია მურადი 06-602ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-605ბ |
კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-607ბ |
--- | --- | PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-603ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი 06-612ბ |
PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-602ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112861 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა 06-612ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-606ბ |
--- | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შონია მურადი 06-602ბ |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი 06-614ბ |
--- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როზა 06-606ბ |
PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-605ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-602ბ |
--- | PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-602ბ |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112862 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა 06-612ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-603ბ |
PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-606ბ |
--- | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შონია მურადი 06-602ბ |
--- |
6-14:00 | --- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ნათია 06-617ბ |
--- | --- | PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-612ბ |
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი 06-602ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-607ბ |
--- | --- | PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო 06-602ბ |
PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო 06-605ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112960 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-606ბ |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-612ბ |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-614ბ |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-614ბ |
--- | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-607ბ |
|||||||||
5-13:00 | --- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-606ბ |
--- |
|
||||||||||
6-14:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ 06-614ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო 06-603ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო 06-606ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) პრაქტიკული სუხიშვილი ლაშა 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) ლექცია სუხიშვილი ლაშა 06-605ბ |
|
4-12:00 | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული კოკოშაშვილი გიორგი 06-605ბ |
--- | --- | ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-607ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-607ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია კოკოშაშვილი გიორგი 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-614ბ |
--- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-611ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ინვესტიციები (INV0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-607ბ |
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-607ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112641 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია მარინე 06-607ბ |
--- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) ლექცია სუხიშვილი ლაშა 06-605ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული კოკოშაშვილი გიორგი 06-605ბ |
--- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-607ბ |
--- | --- | ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული ძებისაშვილი მარიამ 06-612ბ |
6-14:00 | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია კოკოშაშვილი გიორგი 06-603ბ |
--- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-607ბ |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-611ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი 06-614ბ |
--- | ინვესტიციები (INV0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-607ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112642 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული კოკოშაშვილი გიორგი 06-612ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია გომართელი ნინო 06-607ბ |
--- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია კოკოშაშვილი გიორგი 06-606ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-612ბ |
--- | --- |
4-12:00 | ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-614ბ |
--- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია მარინე 06-605ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-607ბ |
--- | --- | ინვესტიციები (INV0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-614ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-602ბ |
--- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) ლექცია სუხიშვილი ლაშა 06-606ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112643 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-605ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია გომართელი ნინო 06-607ბ |
--- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია კოკოშაშვილი გიორგი 06-606ბ |
3-11:00 | --- | საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-607ბ |
--- | საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-612ბ |
--- | --- |
4-12:00 | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) პრაქტიკული სუხიშვილი ლაშა 06-602ბ |
--- | --- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული კოკოშაშვილი გიორგი 06-612ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე ლევან 06-614ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | ინვესტიციები (INV0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-614ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) ლექცია სუხიშვილი ლაშა 06-606ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112644 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია გომართელი ნინო 06-607ბ |
--- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია კოკოშაშვილი გიორგი 06-606ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-612ბ |
--- | საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-614ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-605ბ |
6-14:00 | ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-602ბ |
--- | --- | ინვესტიციები (INV0007-LS) ლექცია ბენია მაია 06-614ბ |
--- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) პრაქტიკული სუხიშვილი ლაშა 06-607ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული კოკოშაშვილი გიორგი 06-612ბ |
--- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS19812G1-LS) ლექცია სუხიშვილი ლაშა 06-606ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული აქუბარდია ელიკ 06-606ბ |
ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- |
2-10:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-605ბ |
--- | ||
3-11:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-602ბ |
ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) ლექცია აქუბარდია ელიკ 06-603ბ |
--- | --- | ||
4-12:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი 06-614ბ |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-606ბ |
6-14:00 | --- | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) ლექცია მესხიშვილი ანზორ 06-605ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) პრაქტიკული მესხიშვილი ანზორ 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-605ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) ლექცია აქუბარდია ელიკ 06-603ბ |
ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- | ||
4-12:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-606ბ |
--- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული აქუბარდია ელიკ 06-603ბ |
--- | |
5-13:00 | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) პრაქტიკული მესხიშვილი ანზორ 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) ლექცია მესხიშვილი ანზორ 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-614ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-617ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-606ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი 06-606ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112742 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-611ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-611ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-612ბ |
საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) ლექცია მესხიშვილი ანზორ 06-605ბ |
ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-611ბ |
|
5-13:00 | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი 06-607ბ |
--- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-614ბ |
|
6-14:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-603ბ |
საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-602ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-606ბ |
--- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-614ბ |
--- | ||
8-16:00 | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) პრაქტიკული მესხიშვილი ანზორ 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-612ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) პრაქტიკული მესხიშვილი ანზორ 06-602ბ |
ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-611ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-606ბ |
|
4-12:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-612ბ |
--- | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SAQMSR) ლექცია მესხიშვილი ანზორ 06-605ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (INTEC07-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-614ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (INSFC07-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-603ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი 06-606ბ |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-611ბ |
--- | |
8-16:00 | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112840 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-612ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-603ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-617ბ |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული საჯაია თამარა 06-612ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-612ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-614ბ |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-606ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-603ბ |
--- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-605ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112841 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-617ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-617ბ |
--- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული დავითაია თეა 06-617ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-612ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-606ბ |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული საჯაია თამარა 06-612ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-612ბ |
--- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-603ბ |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-605ბ |
--- | |||||||||
8-16:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-605ბ |
--- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-602ბ |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112842 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული საჯაია თამარა 06-605ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-611ბ |
--- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-603ბ |
--- | |
5-13:00 | რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-612ბ |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-611ბ |
რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-606ბ |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია ბლიაძე სოფო 06-606ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-603ბ |
--- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-605ბ |
უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 06-810ბ |
|
8-16:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-605ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112940 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-603ბ |
სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული შონია მურადი 06-602ბ |
|||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-606ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბერიძე ლამარა 06-612ბ |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-602ბ |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ 06-614ბ |
პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი 54544554 06-617ბ |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია შონია მურადი 06-602ბ |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა 06-611ბ |
პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია დავითაშვილი ოთარ 06-609ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112941 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-603ბ |
--- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული შონია მურადი 06-614ბ |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-606ბ |
--- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული თავბერიძე სულიკო 06-623ა |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბერიძე ლამარა 06-612ბ |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ 06-614ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია შონია მურადი 06-602ბ |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია დავითაშვილი ოთარ 06-609ა |
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112942 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული თავბერიძე სულიკო 06-621ა |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-606ბ |
--- | --- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული შონია მურადი 06-602ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბერიძე ლამარა 06-612ბ |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 06-606ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-605ბ |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-611ბ |
სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია შონია მურადი 06-602ბ |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-614ბ |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია დავითაშვილი ოთარ 06-609ა |
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112943 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112944 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112625 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) ლექცია ლემონჯავა ლექსო 06-804ბ |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-811ბ |
--- |
2-10:00 | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-811ბ |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-808ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-808ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-808ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
--- | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია გომართელი ნინო 06-815ბ |
8-16:00 | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-804ბ |
ევროპული კულტურა (PRT957OK) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-804ბ |
--- | ევროპული კულტურა (PRT957OK) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-806ბ |
|
9-17:00 | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) პრაქტიკული ლემონჯავა ლექსო 06-808ბ |
ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-811ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112626 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) ლექცია ლემონჯავა ლექსო 06-804ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-808ბ |
--- |
3-11:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-811ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-808ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-808ბ |
--- | --- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-817ბ |
7-15:00 | --- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) პრაქტიკული ლემონჯავა ლექსო 06-804ბ |
ევროპული კულტურა (PRT957OK) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-808ბ |
--- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია გომართელი ნინო 06-815ბ |
8-16:00 | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-804ბ |
ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-808ბ |
--- | ევროპული კულტურა (PRT957OK) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-806ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112627 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) ლექცია ლემონჯავა ლექსო 06-804ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა (NATRE01) პრაქტიკული ლემონჯავა ლექსო 06-808ბ |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-808ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-804ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-808ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-812ბ |
--- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-808ბ |
სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი 13-სასწავლო პრაქტიკა1 |
--- | საქართველო და ევროპა (RTY526OD) ლექცია გომართელი ნინო 06-815ბ |
8-16:00 | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-804ბ |
--- | ევროპული კულტურა (PRT957OK) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-806ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპული კულტურა (PRT957OK) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-806ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112725 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) პრაქტიკული ლომაია ნანი 06-808ბ |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
3-11:00 | --- | საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-808ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||
4-12:00 | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) ლექცია ლომაია ნანი 06-806ბ |
სამაუწყებლო ახალი ამბები (TVRN007-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-817ბ |
სამაუწყებლო ახალი ამბები (TVRN007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-812ბ |
--- | საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-809ბ |
--- | ||||
5-13:00 | ფოტო-ვიდეოტექნოლოგიები (PVTEC07) ლექცია სულამანიძე სილოვან 06-811ბ |
ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-804ბ |
--- | --- | ||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) ლექცია პაპასკირი ვაჟა 06-813ბ |
--- | |||||
7-15:00 | --- | --- | ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-803ბ |
|
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-817ბ |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112726 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-809ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) პრაქტიკული ლომაია ნანი 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) ლექცია ლომაია ნანი 06-806ბ |
--- | სამაუწყებლო ახალი ამბები (TVRN007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-812ბ |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | ფოტო-ვიდეოტექნოლოგიები (PVTEC07) ლექცია სულამანიძე სილოვან 06-811ბ |
--- | სამაუწყებლო ახალი ამბები (TVRN007-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-813ბ |
|
--- | --- | ||||
6-14:00 |
|
--- | --- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) ლექცია პაპასკირი ვაჟა 06-813ბ |
--- | |||||
7-15:00 |
|
--- | ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-803ბ |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-803ბ |
--- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-817ბ |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112825 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-811ბ |
ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (ANALJ07-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-803ბ |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (TANSMED07) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-815ბ |
--- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-815ბ |
|
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (TANSMED07) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-810ბ |
|
--- | ||||
5-13:00 | ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (ANALJ07-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-806ბ |
|
კომპიუტერული ვიდეომონტაჟი (PR6548DG) ლექცია ოსეფაიშვილი ირაკლი 06-812ბ |
--- | --- | |||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | უცხოური ენა (ინგლისური ენა B1.2) ( FLNE207) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე 06-804ბ |
--- | ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (TVMS007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-813ბ |
ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (TVMS007-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-817ბ |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112826 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-811ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (TANSMED07) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-815ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (ANALJ07-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-803ბ |
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (ANALJ07-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-806ბ |
--- | კომპიუტერული ვიდეომონტაჟი (PR6548DG) ლექცია ოსეფაიშვილი ირაკლი 06-812ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-815ბ |
ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (TVMS007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-813ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (TANSMED07) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-815ბ |
ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (TVMS007-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი 06-810ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112925 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული ანთია ლევანი 06-810ა |
--- | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-803ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია გელენავა ირაკლი 06-809ბ |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-813ბ |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-808ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-803ბ |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-817ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ 06-614ბ |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-809ბ |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-808ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ 06-811ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დეკანოიძე ბუდუ 06-813ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112926 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-817ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დეკანოიძე ბუდუ 06-803ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-813ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ 06-614ბ |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-809ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-808ბ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ 06-811ბ |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-809ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-808ბ |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112927 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-610ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-609ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-623ა |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-602ა |
--- | საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-610ა |
--- |
8-16:00 | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-611ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-621ა |
ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) ლექცია მადუაშვილი გიორგი 06-923ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107686 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული ფურელიანი ანა 06-623ა |
--- | --- | საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-609ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-623ა |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-602ა |
--- | საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-610ა |
--- |
8-16:00 | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-612ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-621ა |
--- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) ლექცია მადუაშვილი გიორგი 06-923ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107687 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-604ა |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე სალომე 9758787 06-610ა |
ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო 06-621ა |
4-12:00 | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-612ა |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-623ა |
ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-623ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-604ა |
--- | ||
7-15:00 | --- | საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-611ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) ლექცია მადუაშვილი გიორგი 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107688 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-623ა |
--- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-613ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-604ა |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-623ა |
საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-609ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-623ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-611ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე სალომე 9758787 06-608ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) ლექცია მადუაშვილი გიორგი 06-919ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-608ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული ქუქჩიშვილი ხატია 06-608ა |
--- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-610ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-602ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-611ა |
--- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე 06-613ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-610ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-610ა |
--- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო 06-611ა |
--- |
8-16:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-611ა |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-602ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-608ა |
დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-610ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-611ა |
დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ 06-621ა |
--- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო 06-621ა |
6-14:00 | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-602ა |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-610ა |
--- | ||
7-15:00 | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-610ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-611ა |
--- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე 06-623ა |
--- | |
9-17:00 | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-610ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107787 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული ქუქჩიშვილი ხატია 06-602ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-609ა |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-611ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-612ა |
ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-602ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-623ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-604ა |
დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-610ა |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-602ა |
--- | |
9-17:00 | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე 06-623ა |
დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-602ა |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-611ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107788 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-611ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) პრაქტიკული ანთია ლევანი 06-604ა |
--- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-621ა |
შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-621ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო 06-611ა |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული მგალობლიშვილი მიხეილ 06-613ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-612ა |
ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-602ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა 06-604ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-604ა |
--- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა 06-610ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-604ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107789 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა 06-612ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-612ა |
|
3-11:00 | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-613ა |
--- | ||
4-12:00 | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-609ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია დავითაშვილი ოთარ 06-608ა |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-608ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-611ა |
ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-602ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ 06-610ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი 63041413 06-609ა |
--- |
9-17:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული მგელაძე სალომე 695 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107886 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ 06-602ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-609ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია დავითაშვილი ოთარ 06-608ა |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-608ა |
--- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-621ა |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-611ა |
ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-602ა |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი 63041413 06-621ა |
--- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული მგელაძე სალომე 695 06-623ა |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-611ა |
--- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107887 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია დავითაშვილი ოთარ 06-604ა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-604ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-610ა |
|
ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ 06-609ა |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-612ა |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი 63041413 06-609ა |
--- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-604ა |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-613ა |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული მგალობლიშვილი მიხეილ 06-611ა |
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-608ა |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107888 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია დავითაშვილი ოთარ 06-604ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ 06-610ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-604ა |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია 06-612ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 06-612ა |
საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-610ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო 06-604ა |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული მგალობლიშვილი მიხეილ 06-612ა |
--- | |
8-16:00 | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (EVROINP007) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-612ა |
--- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი 63041413 06-621ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (ISP0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-608ა |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-621ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-604ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო 06-609ა |
--- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ყიფიანი მაია 06-610ა |
--- |
6-14:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-611ა |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნინო 06-609ა |
||
7-15:00 | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-613ა |
--- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია ყიფიანი მაია 06-602ა |
|
8-16:00 | --- | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-612ა |
--- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-608ა |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-621ა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნინო 06-608ა |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-613ა |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-621ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ყიფიანი მაია 06-609ა |
--- | --- |
4-12:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-613ა |
--- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-604ა |
პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-604ა |
|
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო 06-609ა |
--- | უცხოური ენა (გერმანული) – B1.2 (LEH17512G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-906ბ |
--- | |
6-14:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-611ა |
--- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-612ა |
--- | ||
7-15:00 | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
--- | --- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია ყიფიანი მაია 06-602ა |
--- |
8-16:00 | უცხოური ენა (გერმანული) – B1.2 (LEH17512G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107987 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-604ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი 06-611ა |
შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-608ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი 06-610ა |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 06-602ა |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-621ა |
მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-611ა |
||
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო 06-609ა |
--- | |||
6-14:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-611ა |
--- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-602ა |
პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-610ა |
|
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნინო 06-604ა |
--- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-608ა |
8-16:00 | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107988 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-610ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნინო 06-608ა |
--- | --- | |
3-11:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-602ა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-604ა |
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-610ა |
--- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა 06-609ა |
6-14:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო 06-602ა |
--- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-602ა |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-613ა |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-608ა |
შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-608ა |
|
8-16:00 | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107989 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო 06-610ა |
--- | --- | |
3-11:00 | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) პრაქტიკული ფურელიანი ანა 06-621ა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნინო 06-608ა |
--- |
5-13:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია კაპანაძე ლალი 06-604ა |
--- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-604ა |
--- | |
6-14:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო 06-602ა |
--- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა 06-602ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა 06-621ა |
--- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-608ა |
|
8-16:00 | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (HPG007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო 06-623ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) ლექცია ცანავა ნოდარი 06-105ა |
--- | --- | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) პრაქტიკული წვერავა ზაზა 06-107ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (PLS0007-LS) პრაქტიკული შამოევი დავით 06-104ა |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (PLS0007-LS) ლექცია შამოევი დავით 06-105ა |
--- | --- |
4-12:00 | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-104ა |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | ელექტრონული მთავრობა (BUA80813G1-LP) ლექცია ლელაძე დავით 06-115ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტრონული მთავრობა (BUA80813G1-LP) პრაქტიკული ლელაძე დავით 06-115ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) ლექცია ცანავა ნოდარი 06-105ა |
ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (PLS0007-LS) პრაქტიკული შამოევი დავით 06-105ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ელექტრონული მთავრობა (BUA80813G1-LP) პრაქტიკული ლელაძე დავით 06-115ა |
--- | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) პრაქტიკული წვერავა ზაზა 06-115ა |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (PLS0007-LS) ლექცია შამოევი დავით 06-105ა |
--- | |
4-12:00 | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-104ა |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | --- | ელექტრონული მთავრობა (BUA80813G1-LP) ლექცია ლელაძე დავით 06-115ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111705 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) ლექცია გუგუჩია ქეთევან 06-713ბ |
|||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) პრაქტიკული ქოიავა ზაზა 06-115ა |
საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) პრაქტიკული ლელაძე დავით 06-107ა |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-107ა |
|
გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
||||
5-13:00 | გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-115ა |
სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) ლექცია ქოიავა ზაზა 06-115ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
--- | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) ლექცია ლელაძე დავით 06-105ა |
--- | |||
6-14:00 | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ოვსიანიკოვა ნუნუ 06-115ა |
--- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ნატო 06-104ა |
--- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული პაპუაშვილი ნათია 46549 06-109ა |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111706 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული გუგუჩია ქეთევან 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) ლექცია გუგუჩია ქეთევან 06-713ბ |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 |
|
სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) პრაქტიკული ქოიავა ზაზა 06-115ა |
--- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ნატო 06-107ა |
--- | ||||
4-12:00 | --- |
|
საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) პრაქტიკული ლელაძე დავით 06-115ა |
--- | გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
|||||
5-13:00 | --- | სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) ლექცია ქოიავა ზაზა 06-115ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-105ა |
საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) ლექცია ლელაძე დავით 06-105ა |
გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-101ა |
||||
6-14:00 | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ოვსიანიკოვა ნუნუ 06-115ა |
--- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111707 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) ლექცია გუგუჩია ქეთევან 06-713ბ |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ნატო 06-109ა |
გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
||||
5-13:00 | სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) პრაქტიკული ქოიავა ზაზა 06-105ა |
სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) ლექცია ქოიავა ზაზა 06-115ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
--- | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) ლექცია ლელაძე დავით 06-105ა |
--- | ||||
6-14:00 | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ოვსიანიკოვა ნუნუ 06-115ა |
--- | გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-115ა |
--- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული გუგუჩია ქეთევან 06-702ბ |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-104ა |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) პრაქტიკული ლელაძე დავით 06-105ა |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111805 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | საქალაქო მეურნეობის მართვა (UEM0001-LP) პრაქტიკული გოგბერაშვილი ანა 06-107ა |
--- | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული აბულაძე კონსტანტინე 06-104ა |
||||||||
2-10:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-208 |
--- | --- | ||||||||||
3-11:00 | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-105ა |
--- | სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BSW0007-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-104ა |
--- | --- | საქალაქო მეურნეობის მართვა (UEM0001-LP) ლექცია ივანიშვილი დავით 06-107ა |
||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-418 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-112ა |
--- | --- | --- | საქმიანი ურთიერთობები (BRE0007-LS) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 06-105ა |
||||||||
6-14:00 |
|
ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე 06-104ა |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | საქმიანი ურთიერთობები (BRE0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
--- | --- | სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BSW0007-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111806 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-208 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BSW0007-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-104ა |
--- | --- | საქალაქო მეურნეობის მართვა (UEM0001-LP) ლექცია ივანიშვილი დავით 06-107ა |
|||||||
4-12:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-418 |
--- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული გამსახურდია მაია 06-101ა |
--- | საქალაქო მეურნეობის მართვა (UEM0001-LP) პრაქტიკული ივანიშვილი დავით 06-115ა |
|||||||
5-13:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-112ა |
სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BSW0007-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-107ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე 06-104ა |
--- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-102ა |
|||||||||
7-15:00 | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული აბულაძე კონსტანტინე 06-115ა |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | საქმიანი ურთიერთობები (BRE0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
--- | საქმიანი ურთიერთობები (BRE0007-LS) პრაქტიკული იოსელიანი ჟუჟუნა 06-115ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111905 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-710ბ |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-709ბ |
--- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული მუკბანიანი ლიკა 06-111ა |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-102ა |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | სამოხელეო სამართლის საფუძვლები (BSL0107-LS) პრაქტიკული სისვაძე ლევან 06-104ა |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი 06-707ბ |
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
|
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-102ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამოხელეო სამართლის საფუძვლები (BSL0107-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BPA0007) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-109ა |
--- | საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BPA0007) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-105ა |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია კუტუბიძე იაშა 06-112ა |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111906 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-109ა |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-304ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამოხელეო სამართლის საფუძვლები (BSL0107-LS) პრაქტიკული სისვაძე ლევან 06-104ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-102ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამოხელეო სამართლის საფუძვლები (BSL0107-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
--- | --- | საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BPA0007) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-105ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BPA0007) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-105ა |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია კუტუბიძე იაშა 06-112ა |
|||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711804 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული იაშვილი თინათინ 06-107ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) საკურსო იაშვილი თინათინ 06-104ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია ჩეჩელაშვილი მაია 06-102ა |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია იაშვილი თინათინ 06-107ა |
--- | გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) პრაქტიკული იაშვილი ირინე 06-102ა |
--- |
11-19:00 | კვლევის მეთოდები (FFRIT02GAI) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
კვლევის მეთოდები (FFRIT02GAI) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-107ა |
--- | |||
12-20:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული ჩეჩელაშვილი მაია 06-102ა |
ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია ძიძიგური გიორგი 06-701ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) პრაქტიკული ძიძიგური გიორგი 06-705ბ |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი 06-102ა |
გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) ლექცია იაშვილი ირინე 06-102ა |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-104ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-109ა |
10-18:00 | სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-104ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-104ა |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია სიხარულიძე ნუგზარი 06-105ა |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) ლექცია ქარდავა თამარ 06-104ა |
სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) პრაქტიკული ქარდავა თამარ 06-115ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სალომე 06-111ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-104ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა 06-112ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) პრაქტიკული ქარდავა თამარ 06-115ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-703ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მაჭავარიანი თამარი 06-714ბ |
--- |
10-18:00 | სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-104ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია ბურდული ია 06-614ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი 06-713ბ |
--- | ||
11-19:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 06-709ბ |
სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სალომე 06-111ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-701ბ |
--- | ||
12-20:00 | --- | მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) ლექცია ქარდავა თამარ 06-104ა |
სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი 06-105ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Современные методы управления в местных органах (BUA86613R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი 06-105ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Современные технологии публичных выступлении (BUA87013R1-LP) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Современные методы управления в местных органах (BUA86613R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი 06-107ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Современные технологии публичных выступлении (BUA87013R1-LP) Лекция ქოჩორაძე ოთარი 06-104ა |
--- | --- | Теория и практика перевода отраслевого текста (RTY3256PR) ლექცია ზორანიანი მარინა 06-112ა |
Теория и практика перевода отраслевого текста (RTY3256PR) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა 06-112ა |
--- |
10-18:00 | Электронное правительство - реинжинеринг внутригосударственных процессов (BUA87513R1-LP) Практическая работа წვერავა ზაზა 06-115ა |
Статистика в государственном управлении (BUA87313R1-LP) Практическая работа ბაღათურია გიორგი 06-107ა |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | Электронное правительство - реинжинеринг внутригосударственных процессов (BUA87513R1-LP) Лекция წვერავა ზაზა 06-115ა |
Гражданское общество и современная демократия (BUA86013R1-LS) Лекция ბაღათურია ოთარი 06-115ა |
--- | Гражданское общество и современная демократия (BUA86013R1-LS) Практическая работа ბაღათურია ოთარი 06-104ა |
--- | --- |
12-20:00 | --- | Статистика в государственном управлении (BUA87313R1-LP) Лекция ბაღათურია გიორგი 06-105ა |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712841 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712940 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-603ბ |
|||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია ბურდული ია 06-614ბ |
კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (KVLST07) პრაქტიკული ვეკუა ზვიად 06-606ბ |
ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-606ბ |
--- | --- | |||||||
11-19:00 |
|
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 06-709ბ |
მაკროეკონომიკა 2 (MAC0207-LS) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-607ბ |
ეკონომიკური პოლიტიკა (ECP0007-LS) ლექცია კვარაცხელია ლია 06-605ბ |
--- | ||||||||
12-20:00 |
|
ეკონომიკური პოლიტიკა (ECP0007-LS) პრაქტიკული ვეკუა ზვიად 06-606ბ |
მაკროეკონომიკა 2 (MAC0207-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-607ბ |
კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (KVLST07) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-603ბ |
--- | ||||||||
13-21:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712941 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-603ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (KVLST07) პრაქტიკული ვეკუა ზვიად 06-607ბ |
|
მაკროეკონომიკა 2 (MAC0207-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-612ბ |
ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი 06-606ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 |
|
მაკროეკონომიკა 2 (MAC0207-LS) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-607ბ |
ეკონომიკური პოლიტიკა (ECP0007-LS) ლექცია კვარაცხელია ლია 06-605ბ |
--- | ||||||||||
12-20:00 | ეკონომიკური პოლიტიკა (ECP0007-LS) პრაქტიკული ვეკუა ზვიად 06-605ბ |
|
--- | --- | კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (KVLST07) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-603ბ |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707887 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707985 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-904ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-909ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური იმიჯოლოგია (PIMG007-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-612ა |
||||||||
10-18:00 | --- | მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლევის ანალიზი (WMA0007-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-612ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-621ა |
--- | მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლევის ანალიზი (WMA0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-610ა |
--- | ||||||||
11-19:00 |
|
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (DFC0007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-610ა |
--- | ||||||||||
12-20:00 |
|
საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (CTIR007-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-613ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (CTIR007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-604ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ცომაია თეა 06-611ა |
--- | --- | ||||||||
13-21:00 |
|
--- | პოლიტიკური იმიჯოლოგია (PIMG007-LS) პრაქტიკული ქაზუმაშვილი რუსუდან 06-602ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (DFC0007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-610ა |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (CTIR007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით 06-602ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური იმიჯოლოგია (PIMG007-LS) პრაქტიკული ქაზუმაშვილი რუსუდან 06-610ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური იმიჯოლოგია (PIMG007-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-612ა |
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ცომაია თეა 06-611ა |
მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლევის ანალიზი (WMA0007-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-613ა |
--- | მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლევის ანალიზი (WMA0007-LS) ლექცია გვენეტაძე ედიშერ 3725 06-610ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (DFC0007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-610ა |
--- | |
12-20:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (CTIR007-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-613ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-612ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (DFC0007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-610ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ბიზნეს ადმინისტრირება (ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712910 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან 06-809ა |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან 06-809ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (PTPEI07-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-809ა |
ქართულ-ევროპული იდენტობის კვლევა (EGEI007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- |
|
--- | --- | ქართულ-ევროპული იდენტობის კვლევა (EGEI007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (PTPEI07-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707850A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950A | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-904ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-909ბ |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე კრიმინოლოგია (LAW10611G2-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-908ბ |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
--- | მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) პრაქტიკული შენგელია სალომე 06-923ბ |
თანამედროვე კრიმინოლოგია (LAW10611G2-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-908ბ |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) ლექცია აღლემაშვილი ნინო 06-904ბ |
ტრანსნაციონალური დანაშაულის კრიმინალიზაციის და სამართალშეფარდების პრობლემები (LAW11011G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-902ბ |
--- | ||||||||||||||
13-21:00 |
|
შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) პრაქტიკული აღლემაშვილი ნინო 06-915ბ |
ტრანსნაციონალური დანაშაულის კრიმინალიზაციის და სამართალშეფარდების პრობლემები (LAW11011G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-910ბ |
--- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) ლექცია შენგელია სალომე 06-923ბ |
--- | --- | --- |
707950A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) პრაქტიკული ტყეშელაშვილი არჩილ 06-923ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე კრიმინოლოგია (LAW10611G2-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-908ბ |
თანამედროვე კრიმინოლოგია (LAW10611G2-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-919ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) ლექცია აღლემაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-911ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | ტრანსნაციონალური დანაშაულის კრიმინალიზაციის და სამართალშეფარდების პრობლემები (LAW11011G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-916ა |
ტრანსნაციონალური დანაშაულის კრიმინალიზაციის და სამართალშეფარდების პრობლემები (LAW11011G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-910ბ |
მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-915ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) ლექცია შენგელია სალომე 06-923ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია სინჯიაშვილი თინათინი 06-915ბ |
--- |
707950A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-916ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) პრაქტიკული ტყეშელაშვილი არჩილ 06-915ა |
თანამედროვე კრიმინოლოგია (LAW10611G2-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-919ბ |
თანამედროვე კრიმინოლოგია (LAW10611G2-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-908ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ცომაია თეა 06-917ბ |
მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-916ა |
--- | ||
12-20:00 | --- | შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) ლექცია აღლემაშვილი ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | ტრანსნაციონალური დანაშაულის კრიმინალიზაციის და სამართალშეფარდების პრობლემები (LAW11011G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-910ბ |
--- | ტრანსნაციონალური დანაშაულის კრიმინალიზაციის და სამართალშეფარდების პრობლემები (LAW11011G2-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-919ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) ლექცია შენგელია სალომე 06-923ბ |
--- | --- |
707950B | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-916ა |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-904ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-909ბ |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ვახტანგი 63258 06-915ბ |
--- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||
12-20:00 |
|
--- | საბანკო და სადაზღვევო სამართალი (თეორია და პრაქტიკა) (CIL0607-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-917ბ |
საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი 63258 06-915ბ |
--- | |||||||||||||
13-21:00 |
|
--- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული დალაქიშვილი ანა 06-911ბ |
საბანკო და სადაზღვევო სამართალი (თეორია და პრაქტიკა) (CIL0607-LS) პრაქტიკული კვაბზირიძე თეა 06-912ა |
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) ლექცია ცინცაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- |
707950B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ვახტანგი 63258 06-917ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-916ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული დალაქიშვილი ანა 06-906ბ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ცომაია თეა 06-917ბ |
საბანკო და სადაზღვევო სამართალი (თეორია და პრაქტიკა) (CIL0607-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-917ბ |
საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი 63258 06-915ბ |
--- | |
13-21:00 | საბანკო და სადაზღვევო სამართალი (თეორია და პრაქტიკა) (CIL0607-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-906ბ |
--- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-916ა |
შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-909ბ |
--- |
14-22:00 | შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) ლექცია ცინცაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- |
707950B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ 06-915ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-916ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია რუსიეშვილი ეკა 06-906ბ |
საბანკო და სადაზღვევო სამართალი (თეორია და პრაქტიკა) (CIL0607-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით 06-911ბ |
შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-906ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ვახტანგი 63258 06-919ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-904ა |
საბანკო და სადაზღვევო სამართალი (თეორია და პრაქტიკა) (CIL0607-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-917ბ |
საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი 63258 06-915ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) ლექცია ცინცაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- |
707950C | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-904ბ |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-909ბ |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | სახელმწიფოს ტერიტორიულ-პოლიტიკური ორგანიზაციის მოდელები (LAW18611G1-LS) პრაქტიკული გორაძე გიორგი 06-915ბ |
--- | --- | თანამედროვე საგადასახადო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0507-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-917ბ |
--- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
ადამიანის ძირითადი უფლებები და მისი დაცვის მექანიზმი (AZU654MDM) ლექცია გვარამია ვეფხვია 06-908ბ |
საკონსტიტუციო კონტროლი და საკონსტიტუციო მართლმსაჯულება (SKD 9587SM) პრაქტიკული ჯავახიშვილი პაატა 06-915ა |
--- | ||||||||||||||
12-20:00 |
|
სახელმწიფოს ტერიტორიულ-პოლიტიკური ორგანიზაციის მოდელები (LAW18611G1-LS) ლექცია გორაძე გიორგი 06-916ა |
--- | თანამედროვე საგადასახადო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0507-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-923ბ |
--- | |||||||||||||
13-21:00 |
|
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და მისი დაცვის მექანიზმი (AZU654MDM) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია 06-902ბ |
საკონსტიტუციო კონტროლი და საკონსტიტუციო მართლმსაჯულება (SKD 9587SM) ლექცია ჯავახიშვილი პაატა 06-917ბ |
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
711875A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711875H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ბელა 06-701ბ |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული მაჭარაშვილი თამარი 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 06-707ბ |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
|
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-706ა (კომპ.კლასი) |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი 06-702ბ |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
|
პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-715ა |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-705ბ |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია გვაჯაია ლუარა 06-713ბ |
|
--- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი 06-716ბ |
--- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A2 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-710ბ |
|||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი 06-711ბ |
--- | |||||||
10-18:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-706ა (კომპ.კლასი) |
|
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-711ბ |
--- | თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი 06-702ბ |
--- | |||||||
11-19:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 06-705ბ |
|
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია გვაჯაია ლუარა 06-713ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- |
|
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-706ა (კომპ.კლასი) |
ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა 06-711ბ |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-715ბ |
|
პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-715ა |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი 06-702ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BFIEK05) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-702ბ |
|
--- | --- | ||||||||||
12-20:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია გვაჯაია ლუარა 06-713ბ |
--- | თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი 06-710ბ |
--- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
|
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) ლექცია შენგელია ნათია 06-707ბ |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (MNIAU07-LS) პრაქტიკული შენგელია ნათია 06-703ბ |
|||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | ფინანსური ანალიზი (FINAN07-LP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-716ბ |
|
--- | აუდიტის კომპიუტერული საინფორმაციო სისტემები (ITAUD07-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-710ბ |
--- | --- | |||||||
10-18:00 | ფინანსური ანალიზი (FINAN07-LP) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-708ბ |
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-704ბ |
პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ვასაძე მანანა 06-707ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 |
|
ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (ANSTMET) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-707ბ |
ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (ANSTMET) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-708ბ |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
|
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-706ა (კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (ქართული) (B4A40213G1-PG) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-715ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (BUA33513G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-703ბ |
ტურიზმისა და ტრანსპორტის ინდუსტრია (TURTRA) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-701ბ |
საქართველოს ეთნოლოგია (GEOET07-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-714ბ |
სასტუმროს ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SITANT) ლექცია მალანია ელზა 06-711ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | საქართველოს ეთნოლოგია (GEOET07-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-715ბ |
--- | --- | ||
11-19:00 | სასტუმროს ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SITANT) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-709ბ |
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლაბორატორიული ზირაქაშვილი თამარ 06-109ა |
--- | --- | --- |
12-20:00 | ტურიზმისა და ტრანსპორტის ინდუსტრია (TURTRA) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-705ბ |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-109ა |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-716ბ |
ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (BUA33513G1-LSP) ლექცია მალანია ელზა 06-707ბ |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (ქართული) (B4A40213G1-PG) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-715ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ბიზნეს-სტრუქტურების ანალიზი (BIZSTRUQ07) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა 06-107ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) ლექცია იაშვილი გენადი 06-101ა |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) პრაქტიკული თაბაგარი ჟუჟუნა 06-112ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნესში კომპიუტერული მოდელირება (BUCOM07-LS) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლაბორატორიული ზირაქაშვილი თამარ 06-706ა (კომპ.კლასი) |
--- | ||
11-19:00 | ბიზნესში კომპიუტერული მოდელირება (BUCOM07-LS) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-109ა |
მცირე და საშუალო ბიზნესის მართვა (BIZMCIR07) ლექცია იაშვილი გენადი 06-101ა |
--- | --- | მცირე და საშუალო ბიზნესის მართვა (BIZMCIR07) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-104ა |
--- |
12-20:00 | ბიზნეს-სტრუქტურების ანალიზი (BIZSTRUQ07) ლექცია ბაქანიძე მაგდა 06-112ა |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-109ა |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (ქართული) (B4A40213G1-PG) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-715ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ბიზნესში კომპიუტერული მოდელირება (BUCOM07-LS) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-109ა |
--- | საინფორმაციო სისტემების მენეჯმენტი (MIS0007-LS) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-109ა |
საინფორმაციო სისტემების მენეჯმენტი (MIS0007-LS) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული თანდილაშვილი ანა 06-705ბ |
--- |
10-18:00 | ვებ-ტექნოლოგიების გამოყენება ბიზნესში (BSUEB07) ლაბორატორიული ქანთარია მიხეილი 06-105ა |
ბიზნესში კომპიუტერული მოდელირება (BUCOM07-LS) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი 06-702ბ |
--- | ||
11-19:00 | საქმიანი თამაშები და ბიზნეს სიმულაცია (SAQTAMBI07) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა 06-109ა |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლაბორატორიული ზირაქაშვილი თამარ 06-109ა |
საქმიანი თამაშები და ბიზნეს სიმულაცია (SAQTAMBI07) ლექცია ჭიკაძე გელა 06-109ა |
--- | --- | |
12-20:00 | ვებ-ტექნოლოგიების გამოყენება ბიზნესში (BSUEB07) ლექცია ქანთარია მიხეილი 06-111ა |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-109ა |
--- | თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი 06-710ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975H | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (ინგლისური) (B4A40213G1-PI) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-702ბ |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-706ა (კომპ.კლასი) |
|
სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია მარკეტინგში (STSER08-LS) ლექცია მენაბდე თამარ 06-710ბ |
--- | ||||
10-18:00 | გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) პრაქტიკული კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-711ბ |
გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-710ბ |
--- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (ქართული) (B4A40213G1-PG) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-711ბ |
--- | |||||
11-19:00 | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (ANSTMET) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-707ბ |
სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია მარკეტინგში (STSER08-LS) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-704ბ |
--- | |||||||
12-20:00 | საერთაშორისო მარკეტინგის სტრატეგიები (SETA85SP) პრაქტიკული კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-711ბ |
ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (ANSTMET) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-703ბ |
საერთაშორისო მარკეტინგის სტრატეგიები (SETA85SP) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-710ბ |
--- | ||||||
13-21:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (KVMBIZ) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-716ბ |
|
--- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909z-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | შიდაწვის ძრავების კლასიფიკაცია (0711909) პრაქტიკული. ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული წიკლაური ნანული 01-696 (მოდულური) |
რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული. წიკლაური ნანული 01-696 (მოდულური) |
--- | ზოგადი ელექტროტექნიკის საფუძვლები (0711924) პრაქტიკული.. ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
|
3-11:00 | შიდაწვის ძრავების კლასიფიკაცია (0711909) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | ||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | ზოგადი ელექტროტექნიკის საფუძვლები (0711924) პრაქტიკული. ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | ზოგადი ელექტროტექნიკის საფუძვლები (0711924) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 01-696 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- |
|
--- | --- | პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) ლაბორატორიული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექსტის რეფერირება და თარგმანი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711855 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711856 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711955 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი 06-131 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | საბანკო აუდიტი (BAABP07–LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
--- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია გვენეტაძე ლილი 06-131 |
10-18:00 | ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ 06-131 |
ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია ლომაია ციალა 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | საბანკო აუდიტი (BAABP07–LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-131 |
ფინანსური ანგარიშგება ბანკში (FRBBP07-LP) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-131 |
პროფესიული ტექსტის რეფერირება (ქართული) (B4A40213G1-PG) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-715ბ |
--- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) პრაქტიკული კატუკია ანა 06-704ბ |
--- |
12-20:00 | ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული ასათიანი ვლადიმერ 06-131 |
--- | --- | |||
13-21:00 | ფინანსური ანგარიშგება ბანკში (FRBBP07-LP) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-131 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია ლომაია ციალა 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (ქართული) (B4A40213G1-PG) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია 06-715ბ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) პრაქტიკული კატუკია ანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა საერთაშორისო ურიერთობები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა სამართალი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712861 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკების წარმოება (BUA47712G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკების წარმოება (BUA47712G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მედიაპუბლიცისტიკა-საზოგადოებასთან ურთიერთობის ფორმა (MEDPA07GA1) ლექცია ლომიძე მარინე 06-617ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-612ბ |
სოციალური პროცესების დინამიკა (SOS22512G1-LS) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო 06-617ბ |
რეკლამა და პრომოცია (SOS42612G1-LS) პრაქტიკული ვერულაშვილი ანა 06-617ბ |
მედიაპუბლიცისტიკა-საზოგადოებასთან ურთიერთობის ფორმა (MEDPA07GA1) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-617ბ |
--- |
11-19:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) პრაქტიკული ჩიქვინიძე ია 06-923ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-614ბ |
--- | |||
12-20:00 | სოციალური პროცესების დინამიკა (SOS22512G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო 06-617ბ |
რეკლამა და პრომოცია (SOS42612G1-LS) ლექცია ვერულაშვილი ანა 06-617ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი 06-605ბ |
--- | ||
13-21:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) ლექცია ჩიქვინიძე ია 06-915ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მაჭავარიანი თამარი 06-605ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-611ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკების წარმოება (BUA47712G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მედიაპუბლიცისტიკა-საზოგადოებასთან ურთიერთობის ფორმა (MEDPA07GA1) ლექცია ლომიძე მარინე 06-617ბ |
მოლაპარაკების წარმოება (BUA47712G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია სიხარულიძე ნუგზარი 06-607ბ |
--- | --- |
11-19:00 | მედიაპუბლიცისტიკა-საზოგადოებასთან ურთიერთობის ფორმა (MEDPA07GA1) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-617ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | სოციალური პროცესების დინამიკა (SOS22512G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო 06-617ბ |
რეკლამა და პრომოცია (SOS42612G1-LS) ლექცია ვერულაშვილი ანა 06-617ბ |
რეკლამა და პრომოცია (SOS42612G1-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-617ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | სოციალური პროცესების დინამიკა (SOS22512G1-LS) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო 06-617ბ |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
712962 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711870 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712925 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კულტურათაშორისი კომუნიკაციები (INCO007-LS) პრაქტიკული გოცირიძე დავით 06-809ბ |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კულტურათაშორისი კომუნიკაციები (INCO007-LS) ლექცია გოცირიძე დავით 06-813ბ |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-809ბ |
--- | მასობრივი კომუნიკაციის კვლევები-2 (MKK365PO) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-811ბ |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- |
|
კონტენტის მონეტიზაცია (JOI18912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-812ბ |
--- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-803ბ |
კონტენტის მონეტიზაცია (JOI18912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-817ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | მასობრივი კომუნიკაციის კვლევები-2 (MKK365PO) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-817ბ |
--- | --- | --- |
912950 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | განათლებისა და მეცნიერების სოციალური იმპლიკაციები (SOS43412G1-LS) ლექცია ქეცბაია კახა 06-611ბ |
--- | --- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) ლექცია კოპალიანი კახი 06-611ბ |
--- | --- |
11-19:00 | განათლებისა და მეცნიერების სოციალური იმპლიკაციები (SOS43412G1-LS) პრაქტიკული ქეცბაია კახა 06-611ბ |
--- | საქართველო და მსოფლიო (GEWO007-L) ლექცია კვესელავა იგორ 06-808ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) პრაქტიკული კოპალიანი კახი 06-611ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907785ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907885ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები მსოფლიო პოლიტიკურ პროცესებში (SAEROGPOL) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
907985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნესის მართვის კლასტერული პოლიტიკა (MCP1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-711ბ |
თანამედროვე ბიზნეს-სტრატეგიები (MBSTG07-LS) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-716ბ |
--- | კვლევა საერთაშორისო ფინანსებში (TMSDK07) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი 06-131 |
--- |
11-19:00 | --- | ბიზნესის მართვის კლასტერული პოლიტიკა (MCP1007-L) პრაქტიკული ბარათაშვილი ევგენი 06-711ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | თანამედროვე ბიზნეს-სტრატეგიები (MBSTG07-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-704ბ |
--- | კვლევა საერთაშორისო ფინანსებში (TMSDK07) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | მასკომუნიკაციის ძირითადი თეორიები და კონცეფციები (BTACM07-L) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-804ბ |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ფინანსები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912940 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გლობალური დინამიზმის თანამედროვე ეკონომიკური სინამდვილე (GLOBDIN) ლექცია იაკობიძე დავით 06-605ბ |
--- |
11-19:00 | --- | ეკონომიკური უსაფრთხოება (ECSEC07) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-611ბ |
ეკონომიკური კვლევის მეთოდები (EKOKVM010) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე 06-611ბ |
კრეატიული ეკონომიკა (KREATEKONOM) პრაქტიკული ჯოლია გურამი 06-605ბ |
გლობალური დინამიზმის თანამედროვე ეკონომიკური სინამდვილე (GLOBDIN) პრაქტიკული იაკობიძე დავით 06-602ბ |
--- |
12-20:00 | --- | ეკონომიკური უსაფრთხოება (ECSEC07) პრაქტიკული შენგელია რევაზ 0103039418 06-611ბ |
კრეატიული ეკონომიკა (KREATEKONOM) ლექცია ჯოლია გურამი 06-602ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-814ბ(ქარ) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) ლექცია ინანიშვილი გივი 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
911905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 06-111ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-109ა |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412923 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-812ბ |
--- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-806ბ |
2-10:00 | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-813ბ |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-806ბ |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ 06-810ბ |
|
6-14:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-803ბ |
--- | ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-809ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ 06-813ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-811ბ |
--- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-810ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნინუა მანანა 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-809ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-806ბ |
ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-813ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412926 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-811ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ 06-811ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-813ბ |
--- | --- | --- | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-808ბ |
6-14:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-806ბ |
--- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნინუა მანანა 06-806ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-803ბ |
||
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412927 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-813ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნინუა მანანა 06-808ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული ჯავახაძე ირინა 06-803ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ 06-810ბ |
|||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-809ბ |
--- | --- | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 1 (LEH14912G2-LS) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-809ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-809ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412928 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-813ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული ჯავახაძე ირინა 06-803ბ |
--- | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-817ბ |
4-12:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნინუა მანანა 06-808ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ 06-813ბ |
--- | ||
5-13:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-810ბ |
--- | --- | |||
6-14:00 | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი 06-815ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412929 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია სოხაძე ქეთევანი 06-809ბ |
2-10:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-804ბ |
--- | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-817ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-813ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ნინუა მანანა 06-810ბ |
ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-804ბ |
--- | --- |
6-14:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნინუა მანანა 06-808ბ |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412930 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-804ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული გითოლენდია თამარი 06-809ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-803ბ |
ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-809ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული სოხაძე ქეთევანი 06-806ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-811ბ |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია სოხაძე ქეთევანი 06-806ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-815ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული სოხაძე ქეთევანი 06-803ბ |
5-13:00 | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-804ბ |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-811ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული ჯავახაძე ირინა 06-810ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია სოხაძე ქეთევანი 06-810ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია სოხაძე ქეთევანი 06-809ბ |
3-11:00 | --- | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-806ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-815ბ |
ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე 06-815ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-811ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული ჯავახაძე ირინა 06-803ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული სოხაძე ქეთევანი 06-803ბ |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412933 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-811ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-804ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-815ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-812ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-804ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-810ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412934 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე 06-815ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-813ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-804ბ |
ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-806ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-817ბ |
--- | --- | |||
5-13:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-809ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-812ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე 06-815ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-806ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-810ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ოსაძე ივანე 06-811ბ |
--- | ||
5-13:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შალაშვილი ირმა 06-804ბ |
--- | --- | |||
6-14:00 | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-812ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შალაშვილი ირმა 06-808ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შალაშვილი ირმა 06-809ბ |
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-810ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შალაშვილი ირმა 06-806ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-811ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-803ბ |
ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-815ბ |
ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-813ბ |
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია პაპასკირი ვაჟა 06-817ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-817ბ |
--- | ქართული მართლწერისა და პუქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-813ბ |
--- |
4-12:00 | --- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-811ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-817ბ |
ქართული ენის კომუნიკაციური ასპექტები (QEK6547ASP) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა 06-810ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (TRE9856MRA) ლექცია პაპასკირი ვაჟა 06-811ბ |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108666ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ხელოვნური ორგანოები (AORG108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მიკროპროცესორული სამედიცინო სისტემები (MISS08) ლაბორატორიული ინვია ნიკოლოზ 09-206 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მიკროპროცესორული სამედიცინო სისტემები (MISS08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კლინიკური პრაქტიკა (CLPR108) სასწავლო პრაქტიკა. ათოშვილი ანდრო 13-რესპუბლიკური საავადმყოფო |
7-15:00 | --- | --- | --- | ხელოვნური ორგანოები (AORG108) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108666ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (HOSMEN06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (HOSMEN06) ლექცია ლაზარაშვილი ლევან 04-318 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სამედიცინო კომპიუტერული დიაგნოსტიკის მეთოდები (FGGH) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 04-314 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (HOSMEN06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) ლექცია გიგილაშვილი თამაზ 04-314 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო კომპიუტერული დიაგნოსტიკის მეთოდები (FGGH) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108766 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ჯგუფური პროექტი (DJKL06) საკურსო ლაბაძე ალექსანდრე 13-რესპუბლიკური საავადმყოფო |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | ბიოსამედიცინო აპარატების სერვისი (BES0108) პრაქტიკული ლაბაძე ალექსანდრე 09-309 |
სამედიცინო ექსპერტული სისტემები (MES0108) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
|
--- | --- | |||||
5-13:00 |
|
--- | --- | |||||||
6-14:00 | მართვის სამედიცინო სისტემებში (MART06F) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
--- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ბიოსამედიცინო აპარატები (HSKL06) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | სამედიცინო ექსპერტული სისტემები (MES0108) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- |
|
--- | ||||
9-17:00 | --- | მართვის სამედიცინო სისტემებში (MART06F) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- | --- |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108767 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჯგუფური პროექტი (DJKL06) საკურსო ლაბაძე ალექსანდრე 13-რესპუბლიკური საავადმყოფო |
|||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | ბიოსამედიცინო აპარატების სერვისი (BES0108) პრაქტიკული ლაბაძე ალექსანდრე 09-309 |
--- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მართვის სამედიცინო სისტემებში (MART06F) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამედიცინო ექსპერტული სისტემები (MES0108) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ბიოსამედიცინო აპარატები (HSKL06) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | სამედიცინო ექსპერტული სისტემები (MES0108) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | მართვის სამედიცინო სისტემებში (MART06F) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108866 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | CAD სისტემები (CASI08) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 09-206 |
სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანები (XDZVFBDCX) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 09-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანები (XDZVFBDCX) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108867 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 09-206 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანები (XDZVFBDCX) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 09-206 |
--- | CAD სისტემები (CASI08) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია ღურწკაია ზვიად 04-318 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-412ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 |
|
|
სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანები (XDZVFBDCX) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108966 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-502ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-408ბ |
--- |
|
|
ბიოფიზიკა (BPHS108) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი 04-325 |
||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-310ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-501ა |
--- |
|
სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (MINS108) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-318 |
ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-325 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (MINS108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-316 |
--- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა 06-205ბ |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108967 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა 06-205ბ |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-412ბ |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (MINS108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-316 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-413ბ |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიოფიზიკა (BPHS108) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი 04-325 |
|||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-408ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-310ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-501ა |
--- |
|
სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (MINS108) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-318 |
ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-325 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საინჟინრო ფიზიკა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საინჟინრო ფიზიკა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108639 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Распределенные компьютерные системы (ICT45408R1-LPBK) Практическая работа ყავლაშვილი ნუგზარ 09-406 |
--- | ||||||||
2-10:00 | Интеллектуально-информационные технологии (ЕЕЕ08) Лекция მალცევი ალექსანდრე 06-302ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | Кодирование и шифрование в информационной безопасности (ICT54008R1-LP) Лекция ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | Кодирование и шифрование в информационной безопасности (ICT54008R1-LP) Практическая работа ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | Распределенные компьютерные системы (ICT45408R1-LPBK) Лекция ყავლაშვილი ნუგზარ 06-312დ |
--- | ||||||||
4-12:00 | Интеллектуально-информационные технологии (ЕЕЕ08) Практическая работа მალცევი ალექსანდრე 06-302ბ |
--- | --- | Модернизация и сервис компьютерных систем (ICT10408R2-LB) Лекция ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | Облачный и грид-компьютинг (ICT44208R1-LB) Лекция მოდებაძე ზურაბ 06-312დ |
--- | Блокчейн и криптовалюты (ICT53308R1-LP) Лекция ფხოველიშვილი მერაბი 06-312დ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | Облачный и грид-компьютинг (ICT44208R1-LB) Практическая работа მოდებაძე ზურაბ 09-403 |
--- | --- | --- | Блокчейн и криптовалюты (ICT53308R1-LP) Практическая работа ფხოველიშვილი მერაბი 09-205 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108739 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | Цифровая схемотехника 2 (ICT44608R1-LPB) Практическая работа კუციავა ვასილ 06-310ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Лекция ჯვარელია ნინო 03-206 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | Микропроцессорные устройства (ICT44808R1-LP) Практическая работа ხოშტარია სიმონ 06-312ბ |
Графика и визуализация (ICT53208R1-LB) Лекция ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- |
|
Организация компьютеров (ICT44908R1-LP) Практическая работа ქარცივაძე დავითი 06-321დ |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | Микропроцессорные устройства (ICT44808R1-LP) Лекция ხოშტარია სიმონ 06-404ა |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | Цифровая схемотехника 2 (ICT44608R1-LPB) Лекция კუციავა ვასილ 06-310ბ |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | Организация компьютеров (ICT44908R1-LP) Лекция ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | Организация периферии компьютера (ICT45008R1-LP) Лекция ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108839 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | Основы Web-технологий (ICT35408R1-LP) Лекция ჯიქიძე ლევანი 06-302ბ |
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
Программные системы управления проектами (ICT54308R1-LP) Курсовая работа ბერაია ნინო 06-220დ |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | Операционные системы (ICT45208R1-LB) Лекция ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
Программные системы управления проектами (ICT54308R1-LP) Лекция ბერაია ნინო 06-220დ |
Теория переключательных схем (ICT44708R1-LP) Лекция ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | Электронника (E2830R8) Лекция კუცია თამაზ 06-404ა |
--- | |||||||||||
7-15:00 | --- | Физика 4 (ASERDXBSFVC) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-222 |
Объектно-ориентированное программирование-2 (на базе C++/C#) (ICT35208R1-LPK) Практическая работа ბერაია ნინო 06-220დ |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | Теория переключательных схем (ICT44708R1-LP) Практическая работа ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | Объектно-ориентированное программирование-2 (на базе C++/C#) (ICT35208R1-LPK) Лекция ბერაია ნინო 06-302ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108939 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа ქისიშვილი ლია 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | Иностранный язык (английский ) - B 1.2 (LEH13112R1-P) Практическая работа ჩინჩალაძე კახაბერი 06-504ბ |
--- | Инженерная математика 2 (HHSH) Лекция ობგაძე თამაზ 06-503ა |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | Инженерная математика 2 (HHSH) Практическая работа ობგაძე თამაზ 06-410ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | Персональные прикладные системы (ICT54208R1-LP) Лекция ბერაია ნინო 06-302ბ |
Структуры данных и программирование (ICT38008R1-LP) Практическая работа ნამიჩეიშვილი ოლეგ 09-208 |
--- | |||||||||
5-13:00 | Структуры данных и программирование (ICT38008R1-LP) Лекция ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-312დ |
--- | --- | Физика 2 (PHY02R8) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ 04-325 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
Персональные прикладные системы (ICT54208R1-LP) Практическая работа ბერაია ნინო 06-220დ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მართვის სისტემების,ავტომატიზაცია და ტესტ-ინჟინერინგი(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა გამოთვლითი მათემატიკა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108610 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-302ბ |
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (CAT0708 GA1) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
ჩაშენებული სისტემები (CASI02) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (CAT0708 GA1) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-309ბ |
--- | --- | ჩაშენებული სისტემები (CASI02) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი იოსებ 09-316 |
3-11:00 | --- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (CAT0708 GA1) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა 06-220დ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | საექსპერტიზო საზომი ტექნიკის გამოყენება-პრაქტიკა (DVXFCXDCF) სასწავლო პრაქტიკა. ფადიურაშვილი ვლადიმერ 13-სამეცნიერო სასწავლო და საწარმოო ცენტრი"ანალიზხელსაწყო" |
გაზომვისა და ექსპერტიზის საშუალებები კვების მრეწველობაში (FDJBKJ) ლაბორატორიული მანაგაძე ანა 06-207ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | გაზომვისა და ექსპერტიზის საშუალებები კვების მრეწველობაში (FDJBKJ) ლექცია მანაგაძე ანა 06-207ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (CASI02) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-311ბ |
--- | --- | სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-302ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა 06-220დ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108620 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ავტომატური მართვის სისტემების გამოყენება პრაქტიკაში (ZSFDCX) სასწავლო პრაქტიკა ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | ავტომატური მართვის სისტემების დაპროგრამება (JHKSZCX) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-317ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული მაღლაკელიძე ნანა 06-317ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (ACSD108) ლექცია კოტრიკაძე ომარ 06-209ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 |
|
ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (ACSD108) საკურსო კოტრიკაძე ომარ 06-209ბ |
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია მაღლაკელიძე ნანა 06-317ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108710 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ვებ–ტექნოლოგიები (WEB0808) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა 06-220დ |
--- | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
||||||||
5-13:00 | --- | რეალური დროის სისტემები (JDFKKF) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-304ბ |
საზომი მოწყობილობების დაპროექტება,კონსტრუირება და სტანდარტიზაცია (SMDK08) ლექცია ბალიაშვილი მედეა 06-304ბ |
--- | რეალური დროის სისტემები (JDFKKF) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი იოსებ 09-316 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრება (FDGFHJK) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-309ბ |
საზომი მოწყობილობების დაპროექტება,კონსტრუირება და სტანდარტიზაცია (SMDK08) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-306ბ |
გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლაბორატორიული სტეფნაძე ირაკლი 2 06-220დ |
|||||||||
7-15:00 | ინფორმაციის მიღებისა და ასახვის საშუალებები (IMDAS08) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-309ბ |
--- | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული სტეფნაძე ირაკლი 2 06-220დ |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | ინფორმაციის მიღებისა და ასახვის საშუალებები (IMDAS08) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ 09-316 |
--- | --- | --- | გაზომვების ავტომატიზაცია და საზომ-მმართველი სისტემები (MAS0808) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108720 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მონაცემთა მოდელირების საფუძვლები (WDSFYXHK) ლექცია ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ოპტიმიზაციის ამოცანების გადაწყვეტილებათა MATLAB გარემოში (OAGMG08) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-215ბ |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ციფრული სიგნალების თეორიის საფუძვლები (CSTS08) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-209ბ |
ქსელური დაპროგრამების საფ. (NPR0108) ლექცია კუცია ირმა 06-317ბ |
არაწრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფ. (CNTS108) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-312ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ციფრული სიგნალების თეორიის საფუძვლები (CSTS08) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-209ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | არაწრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფ. (CNTS108) საკურსო მჭედლიშვილი ნინო 06-205ბ |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | მართვის ციფრული სისტემების არქიტექტურა (ADCS108) პრაქტიკული კურკუმული ნანა 06-312ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108810 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-210დ |
--- | --- | იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-311ბ |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-304ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლექცია სესაძე ვალიდა 06-317ბ |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა 06-312ბ |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (ENMT208) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-304ბ |
--- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108820 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) პრაქტიკული ხუციშვილი თეა 06-219 ბ |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლექცია კუცია ირმა 06-310ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლექცია კოტრიკაძე ომარ 06-209ბ |
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-217ბ |
--- |
|
მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლექცია სესაძე ვალიდა 06-312ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | მართვის ტექნიკური სისტემების კომპონენტები; (CESC108) საკურსო კურკუმული ნანა 06-215ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | მართვის ტექნიკური სისტემების კომპონენტები; (CESC108) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-215ბ |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-219 ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108910 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | დაპროგრამების ენა C\++ენაზე2 (ZSDZXF) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-210დ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-401ა |
|
|
კომპიუტერის არქიტექტურა და ორგანიზება (G DXCVZ DXC) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
|||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლექცია კაპანაძე ანდრო 06-408ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-504ბ |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-408ბ |
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა 06-501ა |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურა და ორგანიზება (G DXCVZ DXC) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-210დ |
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108920 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურა და ორგანიზება (G DXCVZ DXC) პრაქტიკული ხუციშვილი თეა 06-219 ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ 06-413ბ |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | კომპიუტერული არქიტექტურა და ორგანიზაცია (KADO08) ლექცია კუცია ირმა 06-317ბ |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლექცია კაპანაძე ანდრო 06-408ბ |
დაპროგრამების ენა C\++ენაზე2 (ZSDZXF) ლექცია დავითაშვილი ირმა 06-310ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ხომერიკი ნოდარ 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა 06-501ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა 06-406ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Fundamentals of Business Communication (ESDFVXD) Practical Work კობიაშვილი ანა 04-314 |
--- | --- | --- | Clinical Practice (SDFGHBNM) Training practice გიგილაშვილი გიორგი 13-ჩაფიძის სახ.გადაუდ. კარდიოლ. ცენტრი |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | Health Care Management and Economics (HMNG1E8) Lecture ლაზარაშვილი ლევან 04-316 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | Health Care Management and Economics (HMNG1E8) Practical Work ლაზარაშვილი ლევან 04-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Quality Control of medical devices (DFCVB) Practical Work ღურწკაია ზვიად 09-309 |
--- | --- | CAD Systems (CABMEE8) Laboratory ლაბაძე ალექსანდრე 09-206 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | Quality Control of medical devices (DFCVB) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-309 |
--- | --- | CAD Systems (CABMEE8) Practical Work ლაბაძე ალექსანდრე 09-206 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108868 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Electrical Circuits 2 (EET38608E1-LB) Laboratory ლაბაძე ალექსანდრე 09-206 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Linear Algebra (MAS30808E1-LP) Lecture ნატროშვილი დავით 06-501ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | Principles of Contemporary Management (BUA31408E2-LP) Practical Work ძიძიგური გიორგი 04-318 |
--- | Principles of Contemporary Management (BUA31408E2-LP) Lecture ძიძიგური გიორგი 04-318 |
Biomedical Transducers (EET30108E1-LB) Lecture თალებიფარი თოჰიდ 09-309 |
Biophysics (BPHYSE8) Lecture კერვალიშვილი პაატა 04-401 |
--- |
6-14:00 | Job analysis methodes (DFSFGGJK) Practical Work ძიძიგური გიორგი 04-318 |
--- | Medical Devices Design (EET38008E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- | |
7-15:00 | Medical Devices Design (EET38008E1-LP) Lecture თალებიფარი თოჰიდ 04-312 |
--- | Biomedical Transducers (EET30108E1-LB) Laboratory თალებიფარი თოჰიდ 09-307 |
Biophysics (BPHYSE8) Practical Work კერვალიშვილი პაატა 04-401 |
--- | |
8-16:00 | Electrical Circuits 2 (EET38608E1-LB) Lecture შენ ვანგ 04-312 |
--- | Linear Algebra (MAS30808E1-LP) Practical Work ნატროშვილი დავით 06-410ბ |
--- | ||
9-17:00 | Job analysis methodes (DFSFGGJK) Lecture ძიძიგური გიორგი 04-316 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108968 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Object-oriented Programming (based on C#) (ICT19308E1-LP) Практическая работа ღურწკაია ზვიად 09-206 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Human Physiology (HPSHLE8) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-307 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა 06-416ბ |
--- | General Physics B (PHS54508E1) Laboratory კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- |
7-15:00 | --- | General Physics B (PHS54508E1) Lecture კოტეტიშვილი ქეთევან 04-326 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | Object-oriented Programming (based on C#) (ICT19308E1-LP) Лекция ღურწკაია ზვიად 09-206 |
Biomechanics of Humana Body (SDXFCGVB) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
Human Physiology (HPSHLE8) Laboratory თალებიფარი თოჰიდ 09-307 |
--- | --- |
9-17:00 | Engineering mathematics-2 (mas30208e1-lp) Lecture ნატროშვილი დავით 06-503ა |
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია თოდაძე ხათუნა 06-502ბ |
Engineering mathematics-2 (mas30208e1-lp) Practical Work ნატროშვილი დავით 06-506ა |
--- | |
10-18:00 | --- | Biomechanics of Humana Body (SDXFCGVB) Practical Work გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108600 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-501ა |
--- | --- | შიფრების და კოდირების ალგებრა (AOCAC08) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-506ა |
--- | --- |
2-10:00 | ინფორმაციული მოდელები მართვაში (FHJGDCXF) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-501ა |
--- | --- | შიფრების და კოდირების ალგებრა (AOCAC08) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-506ა |
ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლაბორატორიული ტარიელაძე ვაჟა 01-კ.ც.II.C |
გადაწყვეტილებათა მიღება განუზღვრელ პირობებში (ICT51508G1-LP) ლექცია აბაშიძე ზურაბ 06-410ბ |
3-11:00 | კომპიუტერული სიმულაცია (COMSI08) პრაქტიკული გულუა დავით 06-412ბ |
--- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღება განუზღვრელ პირობებში (ICT51508G1-LP) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ 06-410ბ |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | კომპიუტერული სიმულაცია (COMSI08) ლექცია გულუა დავით 06-413ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული მოდელები მართვაში (FHJGDCXF) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა 06-502ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერული ბუღალტერია (COMAC08) ლექცია ინასარიძე ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | კომპიუტერული ბუღალტერია (COMAC08) პრაქტიკული ინასარიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108630 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
||||||||
3-11:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
--- |
|
--- | კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
||||||||
4-12:00 | --- | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-404ა |
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-302ბ |
განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული 09-406 |
--- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-414ბ |
--- |
|
||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
--- | --- |
|
|
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-502ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108631 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
||||||||||||
3-11:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
--- |
|
--- | კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
||||||||||||
4-12:00 |
|
ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა 09-404 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-410ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108632 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
||||||||||||
3-11:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-404ა |
--- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
||||||||||||
4-12:00 | --- | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-404ა |
--- | --- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული საცერაძე დავითი 06-416ბ |
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა 09-406 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-413ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-404ა |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108633 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-504ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული აბესაძე ეკა 06-416ბ |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
|
--- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული საცერაძე დავითი 09-404 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ტიტვინიძე ალინა 06-404ა |
--- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული საცერაძე დავითი 06-413ბ |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108634 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-312დ |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-504ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა 06-408ბ |
--- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ტიტვინიძე ალინა 06-404ა |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-401ა |
--- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ჯემალი 09-404 |
|||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108636 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-408ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-504ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა 06-406ბ |
ინტელექტუალური კომპიუტერული სისტემები (ICS6108) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ტიტვინიძე ალინა 06-404ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა 09-406 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108638 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვებ-პროექტების მართვა (ICT52008G1-LP) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ბლოკჩეინები და კრიპტოვალუტა (ICT59308G1-LP) პრაქტიკული ფხოველიშვილი მერაბი 09-205 |
|
ვებ-პროექტების მართვა (ICT52008G1-LP) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-315დ |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- |
|
ბლოკჩეინები და კრიპტოვალუტა (ICT59308G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-404ა |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლექცია მაკასარაშვილი ივანე 06-404ა |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-312დ |
|
--- | --- | ვებ ტექნოლოგიები C#-ის ბაზაზე(Aps.net)2 (FDHFKJLK) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მობილური დანართების დამუშავება (ICT59308G-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108638-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვებ-პროექტების მართვა (ICT52008G1-LP) ლექცია თოდუა თეა 06-404ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბლოკჩეინები და კრიპტოვალუტა (ICT59308G1-LP) პრაქტიკული ფხოველიშვილი მერაბი 09-205 |
4-12:00 | ვებ ტექნოლოგიები C#-ის ბაზაზე(Aps.net)2 (FDHFKJLK) ლაბორატორიული ტოკაძე ლალი 09-304 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბლოკჩეინები და კრიპტოვალუტა (ICT59308G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-404ა |
|
6-14:00 | --- | --- | სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული მაკასარაშვილი ივანე 06-304დ |
--- | მობილური დანართების დამუშავება (ICT59308G-LP) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა 09-304 |
|
7-15:00 | სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლექცია მაკასარაშვილი ივანე 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლექცია ჯოჯუა ზაურ 06-312დ |
--- | --- | --- | ვებ ტექნოლოგიები C#-ის ბაზაზე(Aps.net)2 (FDHFKJLK) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- |
9-17:00 | ღრუბლოვანი გამოთვლების რაობა (ICT1308G1-LB) ლაბორატორიული ჯოჯუა ზაურ 09-403 |
--- | ვებ-პროექტების მართვა (ICT52008G1-LP) პრაქტიკული თოდუა თეა 06-315დ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მობილური დანართების დამუშავება (ICT59308G-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108640 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ლომინაძე თამარ 06-324დ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) საკურსო ლომინაძე თამარ 06-324დ |
--- | --- | --- | კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
5-13:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტის საფუძვლები (PARTI08) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-324დ |
--- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
6-14:00 | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტის საფუძვლები (PARTI08) ლაბორატორიული ნაჭყებია მზიანა 06-124დ |
--- | კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლაბორატორიული რუხაძე თამთა 06-116დ |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-324დ |
8-16:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლაბორატორიული პაპიაშვილი რუსუდანი 09-203 |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული წულუკიძე ნინო 06-118დ |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული რუხაძე თამთა 06-322დ |
--- | ელექტრონული კომერციის სისტემების დაპროექტება (ECOSD08) ლაბორატორიული ხვედელიძე თამუნა 06-122დ |
10-18:00 | --- | --- | --- | ელექტრონული კომერციის სისტემების დაპროექტება (ICT32108G2-LK) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-324დ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108641 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული გიაშვილი ია 06-128დ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია ლომინაძე თამარ 06-324დ |
ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლექცია გიაშვილი ია 06-322დ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლაბორატორიული რუხაძე თამთა 06-116დ |
--- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) საკურსო რუხაძე თამთა 06-322დ |
--- | კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
5-13:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლაბორატორიული პაპიაშვილი რუსუდანი 09-204 |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
|
6-14:00 | --- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული რუხაძე თამთა 06-322დ |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული წულუკიძე ნინო 06-118დ |
7-15:00 | --- | --- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-324დ |
8-16:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) საკურსო პაპიაშვილი რუსუდანი 06-322დ |
--- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული დარჩიაშვილი მარიამ 06-322დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108642 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- |
|
--- | --- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული დადიანი ეკატერინე 06-112დ |
||||||||
3-11:00 |
|
--- | ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლექცია გიაშვილი ია 06-322დ |
ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული რუხაძე თამთა 06-322დ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
--- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) საკურსო ქრისტესიაშვილი ნუკი 06-324დ |
--- | --- | კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
||||||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) საკურსო რუხაძე თამთა 06-324დ |
--- | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
||||||||
7-15:00 | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-112დ |
ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-322დ |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108643 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | --- | --- | --- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული ნებიერიძე მარიამ 06-322დ |
||||||||||||||||
3-11:00 | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) საკურსო რუხაძე თამთა 06-322დ |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლექცია გიაშვილი ია 06-324დ |
--- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) საკურსო ოკუჯავა შორენა 06-324დ |
||||||||||||||||
4-12:00 | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული წულუკიძე ნინო 06-322დ |
--- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
--- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-322დ |
--- | კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108644 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული გიაშვილი ია 06-128დ |
--- | --- |
2-10:00 | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) ლაბორატორიული პაპიაშვილი რუსუდანი 09-203 |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლექცია გიაშვილი ია 06-324დ |
კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლაბორატორიული წულუკიძე ნინო 06-118დ |
--- |
4-12:00 | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) საკურსო რუხაძე თამთა 06-324დ |
--- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-322დ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული წულუკიძე ნინო 06-324დ |
კორპორაციული ინფორმაციული სისტემები (HKSAFLJK) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-112დ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-322დ |
7-15:00 | --- | --- | ადამიანურ-მანქანური ინტერაქციები (AMI08) პრაქტიკული ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების პროექტების მართვის საფუძვლები (ISPMS08) საკურსო ოკუჯავა შორენა 06-322დ |
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) ლექცია თევდორაძე მედეა 06-324დ |
--- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული მანაგაძე თეონა 06-116დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული გუდავა ვერიკო 06-112დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108650 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-207ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-207ა |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108651 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-207ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-207ა |
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108652 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი 06-205ა |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-207ა |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-207ა |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108653 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლაბორატორიული კეკენაძე ალექსანდრე 06-204ა |
ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლექცია დიდმანიძე ვაჟა 06-207ა |
დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) ლაბორატორიული პეტრიაშვილი ლილი 09-103 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
დაპროგრამების ჰიბრიდული ტექნოლოგიები(WPF) (SGHGJDSG) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი 06-205ა |
--- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლაბორატორიული ამილახვარი ნუგზარ 06-203დ |
--- | |
3-11:00 | --- | ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული დიდმანიძე ვაჟა 06-203ა |
დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული მეფარიშვილი ბადრი 06-203ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული ცომაია ნინო 06-204ა |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | Web-აპლიკაციების მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება: XML, AJAX (WAP0308) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-207ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დოკუმენტბრუნვისა და მართვის ამოცანების ავტომატიზაცია (DDMAA08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-207ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108660 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ხელოვნური ნეირონული ქსელების არქიტექტურა და სინთეზი (GDXVCXG) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო 06-507ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ხელოვნური ნეირონული ქსელების არქიტექტურა და სინთეზი (GDXVCXG) სემინარი ბარნოვი სოფიო 06-507ა |
--- | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-502ა |
--- | ||||||||
3-11:00 | კომპიუტერული ხედვა (CMV008) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | კომპიუტერული ხედვა (CMV008) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ბიომეტრიული ამომცნობი სისტემები (BRS0008) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
ექსპერტული სისტემები (ES00008) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ბიომეტრიული ამომცნობი სისტემები (BRS0008) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი 06-507ა |
ინტელექტუალური აგენტების თეორია (IAT0008) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ინტელექტუალური აგენტების თეორია (IAT0008) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
ხელოვნური ნეირონული ქსელების არქიტექტურა და სინთეზი (GDXVCXG) ლექცია ჩოგოვაძე რევაზ 06-412ბ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108681 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-302ბ |
--- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-410ბ |
|
--- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული ანანიაშვილი გულაბერ 08-302ბ |
ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-504ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) ლექცია ანანიაშვილი გულაბერ 08-304ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108682 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-302ბ |
|
--- | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-410ბ |
--- |
|
--- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული ანანიაშვილი გულაბერ 08-304ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-504ა |
კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-302ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) ლექცია ანანიაშვილი გულაბერ 08-304ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108683 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-501ა |
დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლაბორატორიული კუჭავა გიორგი 08-309ბ |
--- |
3-11:00 | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-302ბ |
--- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-302ბ |
ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული მგელაძე ანტონ 08-305ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-412ბ |
გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-506ა |
სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა 08-309ბ |
5-13:00 | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | --- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ბ |
|
6-14:00 | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-302ბ |
--- | --- | --- | --- | კომპიუტერული გრაფიკა და მულტიმედია (CGRMM08) ლაბორატორიული მაღალაშვილი მერი 08-309ბ |
7-15:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლაბორატორიული ქვლივიძე მაკა 06-205ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108684 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-501ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-302ბ |
|
--- | ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-412ბ |
გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-506ა |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
|
--- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-302ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-501ა |
სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული დოლიძე მაია 08-305ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული მგელაძე ანტონ 08-305ბ |
კომპიუტერული გრაფიკა და მულტიმედია (CGRMM08) ლაბორატორიული მაღალაშვილი მერი 08-313ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია მგელაძე ანტონ 06-412ბ |
გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-506ა |
|
5-13:00 | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 08-302ბ |
--- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-504ბ |
|
6-14:00 | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 08-302ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლაბორატორიული მჭედლიშვილი ნინო 06-205ბ |
კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-302ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლაბორატორიული სტურუა თეიმურაზ 08-309ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის ალბათური მოდელები (MAS23208G1-LP) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა 06-504ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა პროგრამული პაკეტები (ICT5118G1-LB) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-506ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ბლოკჩეინები და კრიპტოვალუტა (ICT59308G1-LP) ლექცია ინასარიძე ნიკოლოზ 06-506ა |
--- | სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელები 2 (IMIN208) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ 06-414ბ |
ინფორმატიკის ალბათური მოდელები (MAS23208G1-LP) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა 06-504ა |
6-14:00 | --- | --- | ბლოკჩეინები და კრიპტოვალუტა (ICT59308G1-LP) პრაქტიკული ინასარიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
გამოყენებითი სტატისტიკა პროგრამული პაკეტები (ICT5118G1-LB) ლაბორატორიული კვარაცხელია ვახტანგ 01-კ.ც.II.F |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | კლასიკური კრიპტოსისტემები (ICT51708G1-LB) ლექცია ინასარიძე ნიკოლოზ 06-506ა |
სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელები 2 (IMIN208) ლექცია აბაშიძე ზურაბ 06-416ბ |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | კლასიკური კრიპტოსისტემები (ICT51708G1-LB) ლაბორატორიული ინასარიძე ნიკოლოზ 01-კ.ც.II.E |
საფინანსო და საკრედიტო ინფორმაციული მოდელები (INMFC08) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-412ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | საფინანსო და საკრედიტო ინფორმაციული მოდელები (INMFC08) სემინარი მაგრაქველიძე დალი 06-504ა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108730 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია (KFGJDFHFS) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული ქარცივაძე დავითი 06-321დ |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- |
|
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-310ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) საკურსო კირკიტაძე ნათია 09-208 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108731 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია (KFGJDFHFS) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
--- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული ხუციშვილი თეა 06-219 ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) საკურსო კაროიანი ინგა 06-220დ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-310ბ |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108732 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია (KFGJDFHFS) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული ხუციშვილი თეა 06-219 ბ |
--- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ 06-312დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ 06-313დ |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია მოსაშვილი ია 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) საკურსო კაროიანი ინგა 06-220დ |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული მოსაშვილი ია 06-310ბ |
--- | --- |
|
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-404ა |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-404ა |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108733 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული ავალიშვილი ქეთევან 06-312ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) საკურსო გაჩეჩილაძე ლია 06-315დ |
--- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-404ა |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-312ბ |
--- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია კუციავა ვასილ 06-310ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-312დ |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-404ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-404ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული გიორხელიძე თენგიზ 06-413ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია (KFGJDFHFS) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108734 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული ავალიშვილი ქეთევან 06-304დ |
--- |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია კუციავა ვასილ 06-310ბ |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) საკურსო გაჩეჩილაძე ლია 06-315დ |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-312დ |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-404ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-404ა |
--- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული კუციავა ვასილ 06-310ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-312ბ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია (KFGJDFHFS) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108736 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 06-310ბ |
--- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული ავალიშვილი ქეთევან 06-310ბ |
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-404ა |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია კუციავა ვასილ 06-310ბ |
|
--- | ||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია 06-312დ |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL Server-ის ბაზაზე) (HSJFKSF) საკურსო გაჩეჩილაძე ლია 06-315დ |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ავალიშვილი ქეთევან 06-404ა |
|
ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული კუციავა ვასილ 06-310ბ |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | მიკროპროცესორის მოწყობილობანი (MICN08) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-404ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია (KFGJDFHFS) ლექცია ქარცივაძე დავითი 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-406ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) საკურსო იაშვილი ლაშა 06-302ბ |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი კომპიუტერული გრაფიკა და დიზაინი (ICT59908G1-LB) პრაქტიკული ირემაძე ია 06-315დ |
სამგანზომილებიანი კომპიუტერული გრაფიკა (DXFHCHG) ლექცია მაკასარაშვილი ივანე 06-404ა |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ვებ დაპროგრამება JavaScript (WBJS108) ლექცია ძნელაძე გიორგი 06-312დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-502ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738-1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) საკურსო იაშვილი ლაშა 06-302ბ |
||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | გამოყენებითი კომპიუტერული გრაფიკა და დიზაინი (ICT59908G1-LB) პრაქტიკული ირემაძე ია 06-315დ |
--- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312დ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამგანზომილებიანი კომპიუტერული გრაფიკა (DXFHCHG) ლექცია მაკასარაშვილი ივანე 06-404ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ 06-413ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ვებ დაპროგრამება JavaScript (WBJS108) ლექცია ძნელაძე გიორგი 06-312დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია გაბაშვილი თამარ 06-502ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108740 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) სემინარი მდინარაძე ქეთევან 06-322დ |
|
--- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) ლექცია ასათიანი თამარ 06-112დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ინტერაქტიური ვებ-საიტების დაპროექტება (HGFBKJ) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე 06-324დ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-322დ |
--- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (OOAAD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-322დ |
პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (OOAAD08) საკურსო ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-324დ |
ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-322დ |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული მამათელაშვილი გიორგი 06-128დ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) ლექცია ასათიანი თამარ 06-112დ |
--- | |
4-12:00 | მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული თავბერიძე ნატო 06-124დ |
--- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-112დ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) საკურსო სალთხუციშვილი მაია 06-322დ |
--- | სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) პრაქტიკული გიაშვილი ია 06-322დ |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლაბორატორიული აფციაური დოდო 06-116დ |
--- | პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) სემინარი მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-322დ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108742 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) პრაქტიკული გიაშვილი ია 06-324დ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) საკურსო სალთხუციშვილი მაია 06-324დ |
ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) სემინარი მდინარაძე ქეთევან 06-322დ |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) ლექცია ასათიანი თამარ 06-324დ |
|
|
--- | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-112დ |
ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-324დ |
|||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108743 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) საკურსო აფციაური დოდო 06-322დ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) ლექცია ასათიანი თამარ 06-324დ |
--- |
|
--- | სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) პრაქტიკული გიაშვილი ია 06-324დ |
ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-112დ |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) სემინარი მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
|
--- | პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-112დ |
სისტემური ანალიზი და დაპროექტება (JGKADS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო 06-324დ |
||||||||||||||||
9-17:00 | ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული ასათიანი თამარ 06-322დ |
|
--- | --- | ინფორმატიკის ეკონომიკა (GHHJ) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 06-324დ |
|||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-324დ |
|||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108750 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ვებ-სისტემების დაპროგრამება(JavaScript,jQuery,Angular) (DHHFJASD) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-207ა |
დაპროგრამების ენის JAVA საფუძვლები (DSFSFC) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) საკურსო ხუციშვილი სულხან 06-226დ |
პროგრამული სისტემების მენეჯმენტის საფუძვლები (SFGHJGHJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო პოჩოვიანი სიმონ 06-205ა |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-230დ |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108751 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ვებ-სისტემების დაპროგრამება(JavaScript,jQuery,Angular) (DHHFJASD) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-207ა |
დაპროგრამების ენის JAVA საფუძვლები (DSFSFC) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | პროგრამული სისტემების მენეჯმენტის საფუძვლები (SFGHJGHJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო პოჩოვიანი სიმონ 06-205ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) საკურსო ხუციშვილი სულხან 06-226დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
|
--- | --- | მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108752 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ვებ-სისტემების დაპროგრამება(JavaScript,jQuery,Angular) (DHHFJASD) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-207ა |
დაპროგრამების ენის JAVA საფუძვლები (DSFSFC) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | პროგრამული სისტემების მენეჯმენტის საფუძვლები (SFGHJGHJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) საკურსო ნაცვლიშვილი იოსებ 06-207ა |
--- | --- | სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო პოჩოვიანი სიმონ 06-205ა |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108753 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ვებ-სისტემების დაპროგრამება(JavaScript,jQuery,Angular) (DHHFJASD) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-207ა |
დაპროგრამების ენის JAVA საფუძვლები (DSFSFC) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
|
სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო პოჩოვიანი სიმონ 06-205ა |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | პროგრამული სისტემების მენეჯმენტის საფუძვლები (SFGHJGHJ) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
|
მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) საკურსო ნაცვლიშვილი იოსებ 06-230დ |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-230დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-230დ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ლელა 06-204ბ |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია გაგოშიძე მიხეილი 06-502ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული მაღლაკელიძე ანრი 06-408ბ |
|
4-12:00 | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა 06-205ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რთული ობიექტების მოდელირება 2 (MCO2008) პრაქტიკული გოგსაძე ირაკლი 06-503ა |
|
6-14:00 | ინტელექტუალური საინფორმაციო ტექნოლოგიები (ICT49008G1-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
რთული ობიექტების მოდელირება 2 (MCO2008) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | კომპიუტერული ანიმაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (CANAI08) ლაბორატორიული გოგსაძე ირაკლი 06-507ა |
--- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
კომპიუტერული ანიმაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (CANAI08) ლექცია გოგსაძე ირაკლი 06-506ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამება PHP პლათფორმაზე (DPP08) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-312ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | ინტელექტუალური საინფორმაციო ტექნოლოგიები (ICT49008G1-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108781 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | სოციალური პროცესების მოდელირება და დიზაინი (DFGHASFD) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-401ა |
მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 1 (SQL,Oracle) (FFGHJK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (HCDKDJ) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 06-504ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა (HSLKD06) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-502ა |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108782 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | სოციალური პროცესების მოდელირება და დიზაინი (DFGHASFD) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-401ა |
მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 1 (SQL,Oracle) (FFGHJK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (HCDKDJ) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 06-504ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა (HSLKD06) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-502ა |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108783 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სოციალური პროცესების მოდელირება და დიზაინი (DFGHASFD) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-401ა |
მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 1 (SQL,Oracle) (FFGHJK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-505ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (HCDKDJ) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 06-504ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა (HSLKD06) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-502ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-502ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108784 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა 08-304ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სოციალური პროცესების მოდელირება და დიზაინი (DFGHASFD) ლექცია როდონაია ირაკლი 06-401ა |
მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები 1 (SQL,Oracle) (FFGHJK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან 06-505ბ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (HCDKDJ) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 06-504ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა (HSLKD06) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-502ა |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108800 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | კომპიუტერული მათემატიკა (KM008) პრაქტიკული ინასარიძე ნიკოლოზ 06-502ა |
სადაზღვეო და საბანკო რისკების მოდელირება (SDSM08) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ 06-412ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-505ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკური გაანგარიშებები აღრიცხვასა და აუდიტში (MGADA08) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-503ა |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
ეკონომიქსი (PRIEC0755) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო 06-416ბ |
მათემატიკური გაანგარიშებები აღრიცხვასა და აუდიტში (MGADA08) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-501ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიქსი (PRIEC0755) ლექცია სესაძე ნელი 06-502ა |
კომპიუტერული მათემატიკა (KM008) ლექცია ინასარიძე ნიკოლოზ 06-506ა |
სადაზღვეო და საბანკო რისკების მოდელირება (SDSM08) ლექცია აბაშიძე ზურაბ 06-503ა |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108830 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ელექტრონიკა (E283008) ლექცია კუცია თამაზ 06-404ა |
--- | --- | ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-413ბ |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია გოცაძე ომარ 06-503ა |
--- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია გაბაშვილი ნატალია 06-401ა |
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია (SDGFHKJBN) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-408ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108831 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | ელექტრონიკა (E283008) ლექცია კუცია თამაზ 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-401ა |
--- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია გოცაძე ომარ 06-503ა |
--- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია გაბაშვილი ნატალია 06-401ა |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
გრაფიკა და ვიზუალიზაცია (SDGFHKJBN) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-317ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108832 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ელექტრონიკა (E283008) ლექცია კუცია თამაზ 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
--- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია გოცაძე ომარ 06-503ა |
--- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია გაბაშვილი ნატალია 06-401ა |
||||||||||||||||
4-12:00 | ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული კუცია თამაზ 06-409ბ |
--- |
|
გრაფიკა და ვიზუალიზაცია (SDGFHKJBN) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-416ბ |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-317ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108833 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-414ბ |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
ელექტრონიკა (E283008) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-404ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია გვარამია ეკატერინე 06-506ა |
გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-413ბ |
|
ეკონომიქსი (PRIEC0755) ლექცია სესაძე ნელი 06-502ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია (SDGFHKJBN) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108834 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-409ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ 06-416ბ |
--- | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-404ა |
ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-412ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია ტოკაძე ლალი 06-404ა |
ელექტრონიკა (E283008) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია გვარამია ეკატერინე 06-506ა |
|
--- | ეკონომიქსი (PRIEC0755) ლექცია სესაძე ნელი 06-502ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია (SDGFHKJBN) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ეკონომიქსი (PRIEC0755) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-503ა |
--- |
|
--- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია დვალიშვილი მარიამ 06-501ა |
||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-501ა |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | ვებ დაპროგრამება (HTML5,Adobe dream Waever,CSS3) (DRFHGBV) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-413ბ |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | გრაფიკა და ვიზუალიზაცია (SDGFHKJBN) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
ვებ დაპროგრამება (HTML5,Adobe dream Waever,CSS3) (DRFHGBV) საკურსო ჯიქიძე ლევანი 06-315დ |
ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-412ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ეკონომიქსი (PRIEC0755) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-503ა |
--- | --- | --- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია დვალიშვილი მარიამ 06-501ა |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-412ბ |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ვებ დაპროგრამება (HTML5,Adobe dream Waever,CSS3) (DRFHGBV) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | ვებ დაპროგრამება (HTML5,Adobe dream Waever,CSS3) (DRFHGBV) საკურსო ჯიქიძე ლევანი 06-315დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
გრაფიკა და ვიზუალიზაცია (SDGFHKJBN) ლექცია ჯიქიძე ლევანი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-404ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-410ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108840 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი საქმიანი მიმოწერაში (BUSCO08) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია აბესაძე ეკა 06-324დ |
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ეკონომიკსი (EKONO05) სემინარი წიკლაური სოფიო 06-506ა |
--- | მონაცემთა დამუშავების ენები (MOND06) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-404ა |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-502ა |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ქირია თენგიზ 06-416ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-504ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108841 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | შესავალი საქმიანი მიმოწერაში (BUSCO08) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-324დ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ეკონომიკსი (EKONO05) სემინარი წიკლაური სოფიო 06-406ბ |
--- |
|
--- | --- | შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია აბესაძე ეკა 06-324დ |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მონაცემთა დამუშავების ენები (MOND06) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-404ა |
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ქირია თენგიზ 06-504ა |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-502ა |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
|
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-504ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108842 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია აბესაძე ეკა 06-322დ |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-502ა |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ქირია თენგიზ 06-410ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) სემინარი წიკლაური სოფიო 06-501ა |
|
შესავალი საქმიანი მიმოწერაში (BUSCO08) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-322დ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-504ბ |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა დამუშავების ენები (MOND06) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-322დ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108843 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
--- | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) სემინარი წიკლაური სოფიო 06-413ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი 06-112დ |
--- | --- | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-502ა |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია აბესაძე ეკა 06-322დ |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-413ბ |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლექცია კაპანაძე დავით 06-404ა |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-504ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი საქმიანი მიმოწერაში (BUSCO08) პრაქტიკული ლობჟანიძე ლილი 06-322დ |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა დამუშავების ენები (MOND06) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108850 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-502ბ |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-502ა |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- |
|
--- | პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SDSDGF) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნეს-პროცესების მოდელირების სტანდარტული ნოტაცია (BPMN) (BPMNL08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-207ა |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 06-230დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | კომპიუტერული გრაფიკის ტექნოლოგიები (HJJSDNB) პრაქტიკული კაკაშვილი გიორგი 06-226დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108851 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-502ა |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- |
|
|
პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SDSDGF) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნეს-პროცესების მოდელირების სტანდარტული ნოტაცია (BPMN) (BPMNL08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-207ა |
--- | კომპიუტერული გრაფიკის ტექნოლოგიები (HJJSDNB) პრაქტიკული კაკაშვილი გიორგი 06-226დ |
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-504ბ |
|
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 06-230დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108852 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-414ბ |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | კომპიუტერული გრაფიკის ტექნოლოგიები (HJJSDNB) პრაქტიკული სულაშვილი მალხაზ 06-230დ |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- |
|
--- | პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SDSDGF) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნეს-პროცესების მოდელირების სტანდარტული ნოტაცია (BPMN) (BPMNL08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-207ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-503ა |
პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 06-230დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108853 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-502ბ |
--- | --- | --- | კომპიუტერული გრაფიკის ტექნოლოგიები (HJJSDNB) პრაქტიკული სულაშვილი მალხაზ 06-226დ |
||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-230დ |
--- | --- | --- | პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SDSDGF) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნეს-პროცესების მოდელირების სტანდარტული ნოტაცია (BPMN) (BPMNL08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-503ა |
პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი 06-230დ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108860 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ეკონომიქსი (PRIEC0755) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 06-503ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) ლექცია გოგსაძე ირაკლი 06-506ა |
ეკონომიქსი (PRIEC0755) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-412ბ |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი ხელოვნურ ინტელექტში (AI00008) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია ქავთარაძე მარინა 06-506ა |
შესავალი ხელოვნურ ინტელექტში (AI00008) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ბუდაღაშვილი სულიკო 06-507ა |
ნეიროინფორმატიკის საფუძვლები (FNEU008) პრაქტიკული ჩოგოვაძე რევაზ 06-414ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ნეიროინფორმატიკის საფუძვლები (FNEU008) ლექცია ჩოგოვაძე რევაზ 06-416ბ |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108881 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-601 |
--- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ქირია თენგიზ 06-410ბ |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- | --- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია 06-413ბ |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-505ბ |
--- | --- | --- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) ლექცია ტალახაძე გია 06-503ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-503ა |
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108882 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-504ა |
||||||||
7-15:00 | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-401ა |
|
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-410ბ |
--- | --- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) ლექცია ტალახაძე გია 06-503ა |
||||||||
8-16:00 | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია 06-401ა |
--- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108883 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-501ა |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-413ბ |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-502ბ |
--- |
|
ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-504ა |
||||||||
7-15:00 | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია 06-504ბ |
--- | --- | --- | --- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) ლექცია ტალახაძე გია 06-503ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-504ა |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108884 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ეკონომიკსი (EKONO05) პრაქტიკული წიკლაური სოფიო 06-410ბ |
--- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი 02-605 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-505ბ |
--- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია 06-505ბ |
--- | ეკონომიკსი (EKONO05) ლექცია წიკლაური სოფიო 06-504ა |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- |
|
--- | PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) ლექცია ტალახაძე გია 06-503ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-504ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ფიფია გივი 06-410ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108900 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია კაპანაძე ანდრო 06-504ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური B1.1) (FLN0307) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 06-502ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-503ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ნიჟარაძე მზიანა 08-302ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-503ა |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-401ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-504ა |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-408ბ |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108930 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-406ბ |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-504ბ |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-413ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ხუციშვილი ოლღა 06-219 ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108931 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-414ბ |
--- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
|
|||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-504ბ |
--- | --- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ხუციშვილი ოლღა 06-219 ბ |
--- | |||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-414ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108932 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ხუციშვილი ოლღა 06-219 ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-504ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-408ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108933 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
უცხოური ენა (ინგლისური B1.1) (FLN0307) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-504ა |
--- | |||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) ლექცია ანდღულაძე მედეა 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-504ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-504ა |
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-404ა |
|
||||||||||||
6-14:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-504ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული გაბაშვილი ნატალია 09-205 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108940 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-501ა |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-504ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108941 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ 06-502ა |
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108942 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-505ბ |
--- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია 06-401ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108943 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ 06-505ბ |
--- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური B1.1) (FLN0307) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო 06-401ა |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ესაკია აბესალომი 06-505ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო 06-112დ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-112დ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-502ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ჟვანია თალიკო 06-112დ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108950 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-414ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
--- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-502ბ |
--- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული კაშიბაძე მარინა 06-207ა |
|
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-414ბ |
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-413ბ |
--- |
|
|||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108951 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-413ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
|
--- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
|
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-502ბ |
--- |
|
|
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-502ა |
--- | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული კაშიბაძე მარინა 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108952 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
--- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-502ბ |
--- | --- |
|
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ოხანაშვილი მაია 06-207ა |
--- |
|
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-416ბ |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-410ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108953 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ბეჟუაშვილი იური 06-502ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ოხანაშვილი მაია 06-207ა |
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე 06-207ა |
|
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 06-502ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური 06-504ა |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-416ბ |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108960 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია კაპანაძე ანდრო 06-504ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-503ა |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია ჩხაიძე მარიამ 06-503ა |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-504ა |
|
--- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია მაღლაკელიძე ანრი 06-506ა |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ქავთარაძე მარინა 06-503ა |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-408ბ |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-504ა |
--- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108981 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-408ბ |
--- | --- | --- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ბერიშვილი მარინე 08-302ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია 06-416ბ |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-505ბ |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-401ა |
|
--- | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ილურიძე გიორგი 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
|
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108982 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ფანჯარაძე გულნარა 08-302ბ |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-505ბ |
--- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია 01-550 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-401ა |
--- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-550 |
ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ილურიძე გიორგი 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-413ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108983 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-505ბ |
--- |
|
|
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ 06-503ა |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-504ა |
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-401ა |
|
--- | ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ილურიძე გიორგი 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 06-412ბ |
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-502ა |
--- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული სიხარულიძე მაია 08-302ბ |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108984 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 08-304ბ |
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-504ა |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 |
|
პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული შავერდაშვილი ლაურა 08-304ბ |
--- |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-401ა |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-505ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-502ა |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო 06-506ა |
--- |
|
ფიზიკა 2ა (DFXGCVCXFGBV) ლექცია ილურიძე გიორგი 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია კვარაცხელია პეტრე 06-504ბ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | პოტენციალთა მეთოდი (MAS13108G1-LS) ლექცია ობგაძე თამაზ 06-501ა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | კერძოწარმოებულიანი ჰიპერბოლური განტოლებები და სისტემები (MAS13208G1-LS) პრაქტიკული სიგუა ირინე 06-501ა |
--- | --- | --- | ფილოსოფია (FHIL007) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
|
4-12:00 | --- | გამოთვლითი მეთოდები (COM0108) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 01-კ.ც.II.C |
--- | |||
5-13:00 | პოტენციალთა მეთოდი (MAS13108G1-LS) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ 06-410ბ |
დეფორმადი მყარი სხეულების მექანიკა (SOM0108) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 06-503ა |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა 06-503ა |
--- | --- | |
6-14:00 | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ 06-503ა |
გამოთვლითი მეთოდები (COM0108) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 01-კ.ც.II.C |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | კერძოწარმოებულიანი ჰიპერბოლური განტოლებები და სისტემები (MAS13208G1-LS) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 06-504ა |
დეფორმადი მყარი სხეულების მექანიკა (SOM0108) პრაქტიკული ზაზაშვილი შოთა 06-504ა |
ფილოსოფია (FHIL007) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტრიგონომეტრიული მწკრივები (TRS4308) პრაქტიკული ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-503ა |
--- | ტრიგონომეტრიული მწკრივები (TRS4308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-408ბ |
--- | ზომები ალგებრულ-ტოპოლოგიურ სტრუქტურებზე (MAT4608) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-408ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფია (FHIL007) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ფუნქციათა თეორიის რჩეული საკითხები (STF5208) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-408ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა 06-503ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ 06-503ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფუნქციათა თეორიის რჩეული საკითხები (STF5208) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-410ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | ზომები ალგებრულ-ტოპოლოგიურ სტრუქტურებზე (MAT4608) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-502ა |
ფილოსოფია (FHIL007) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკური მოდელირება (MAS12408G1-LP) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი 06-413ბ |
მათემატიკური მოდელირება (MAS12408G1-LP) ლექცია ქარსელაძე გიორგი 06-506ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფია (FHIL007) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
|
4-12:00 | --- | სტოქასტიკური სისტემების სტატისტიკა (MAS20508G1-LS) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-406ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა 06-503ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ 06-503ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | რეგრესიული ანალიზი (MAS20408G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-414ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | რეგრესიული ანალიზი (MAS20408G1-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-501ა |
ფილოსოფია (FHIL007) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
სტოქასტიკური სისტემების სტატისტიკა (MAS20508G1-LS) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-503ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108607 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ალგორითმების და რეკურსიის თეორია (MAS13508G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-406ბ |
--- | ალგორითმების და რეკურსიის თეორია (MAS13508G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-504ა |
--- | შესავალი მტკიცებათა თეორიაში (MAS12908G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-406ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ფილოსოფია (FHIL007) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
|||
4-12:00 | --- | --- | --- | შესავალი მტკიცებათა თეორიაში (MAS12908G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-410ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა 06-503ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ 06-503ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | კომბინატორული გეომეტრია (MAS13908G1-LS) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-506ა |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კომბინატორული გეომეტრია (MAS13908G1-LS) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-410ბ |
ფილოსოფია (FHIL007) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ 06-503ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108705 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-410ბ |
ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ 06-410ბ |
--- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 06-504ა |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ 06-506ა |
--- | --- | |||||||||||
3-11:00 | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-401ა |
--- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | კერძოწარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 1 (PDEQ108) პრაქტიკული სიგუა ირინე 06-413ბ |
--- | ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-413ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
კერძოწარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 1 (PDEQ108) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 06-408ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108706 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 06-413ბ |
ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ 06-410ბ |
--- | ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ 06-412ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | კერძოწარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 1 (PDEQ108) პრაქტიკული სიგუა ირინე 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||||
3-11:00 | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-401ა |
--- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-502ა |
--- | ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-413ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
კერძოწარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 1 (PDEQ108) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო 06-408ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108805 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS10308G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ 06-410ბ |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2.1 (DFDHCXGBV) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-230 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (TCVF108) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-501ა |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS10308G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 06-504ა |
ზოგადი ფიზიკა 2.1 (DFDHCXGBV) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (FRV0108) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-410ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (FRV0108) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-401ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (TCVF108) ლექცია უგულავა დუგლას 06-412ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108806 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS10308G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 06-408ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
ზოგადი ფიზიკა 2.1 (DFDHCXGBV) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-230 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS10308G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 06-504ა |
ზოგადი ფიზიკა 2.1 (DFDHCXGBV) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (TCVF108) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-410ბ |
ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (FRV0108) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-401ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (FRV0108) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-401ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (TCVF108) ლექცია უგულავა დუგლას 06-412ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108905 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-401ა |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-416ბ |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-412ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-401ა |
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-504ა |
--- | ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-401ა |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-414ბ |
--- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-501ა |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108906 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-401ა |
--- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-412ბ |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-502ბ |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-408ბ |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-413ბ |
ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-401ა |
--- | ||||||||
6-14:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-406ბ |
--- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კვიტაიშვილი ნინო 06-408ბ |
|||||||
7-15:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკა1 (DIMA08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-413ბ |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (KJSDFSF) ლექცია ძოძუაშვილი ამური 06-501ა |
--- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108670-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ 06-502ა |
--- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | მიკროსამყაროს ფიზიკა (ASDFXCV) ლექცია ხუბუა ჯემალ 04-326 |
--- | --- | ||
3-11:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-503ა |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) ლექცია ქავთარაძე ნატალია 04-327 |
--- | --- | ||
5-13:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-503ა |
ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან 06-310ბ |
--- | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) სემინარი ქავთარაძე ნატალია 04-222 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-312ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-503ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108670-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ 06-502ა |
--- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | მიკროსამყაროს ფიზიკა (ASDFXCV) ლექცია ხუბუა ჯემალ 04-326 |
--- | --- | ||
3-11:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-503ა |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) ლექცია ქავთარაძე ნატალია 04-327 |
--- | --- | ||
5-13:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-503ა |
ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან 06-310ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) სემინარი ქავთარაძე ნატალია 04-321 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-312ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-503ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108670-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ 06-502ა |
--- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | მიკროსამყაროს ფიზიკა (ASDFXCV) ლექცია ხუბუა ჯემალ 04-326 |
--- | --- | ||
3-11:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-503ა |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) ლექცია ქავთარაძე ნატალია 04-327 |
--- | --- | ||
5-13:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-503ა |
--- | --- | ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან 06-317ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-312ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) სემინარი ქავთარაძე ნატალია 04-323 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-503ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108670-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ 06-502ა |
--- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | მიკროსამყაროს ფიზიკა (ASDFXCV) ლექცია ხუბუა ჯემალ 04-326 |
--- | --- | ||
3-11:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა 06-503ა |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) ლექცია ქავთარაძე ნატალია 04-327 |
--- | --- | ||
5-13:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ 06-503ა |
--- | --- | ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან 06-317ბ |
--- | --- |
6-14:00 | ფიზიკის ისტორია (DSGCVFXC) სემინარი ქავთარაძე ნატალია 04-327 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ბიზნეს-პროექტების შემუშავების საფუძვლები (DGXCF C V) ლექცია ხუციშვილი სულხან 06-312ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია შენგელია რევაზ 0103039418 06-503ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | ||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
5-13:00 | აფეთქების ანალიზი და დეტექტორების პრაქტიკა (GHSK) სასწავლო პრაქტიკა. ბოჭორიშვილი მიხეილ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან 04-329 |
მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (JHNDKL) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-326 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
6-14:00 | სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 04-326 |
|
--- | --- | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) პრაქტიკული გოგუა ზურაბ 04-215 |
|||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 04-326 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლექცია გიგინეიშვილი აკაკი 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108771 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (JHNDKL) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-326 |
|
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა 11-315 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 04-326 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | აფეთქების ანალიზი და დეტექტორების პრაქტიკა (GHSK) სასწავლო პრაქტიკა. ბოჭორიშვილი მიხეილ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან 04-329 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
--- | --- | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) პრაქტიკული გოგუა ზურაბ 04-217 |
||||||||||||||||||
10-18:00 | ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლექცია გიგინეიშვილი აკაკი 04-326 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108772 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (JHNDKL) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-326 |
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 04-326 |
--- |
|
აფეთქების ანალიზი და დეტექტორების პრაქტიკა (GHSK) სასწავლო პრაქტიკა. ბოჭორიშვილი მიხეილ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან 04-329 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლექცია გიგინეიშვილი აკაკი 04-326 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108773 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
აფეთქების ანალიზი და დეტექტორების პრაქტიკა (GHSK) სასწავლო პრაქტიკა. ბოჭორიშვილი მიხეილ 13-სამთო ინსტიტუტი |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (JHNDKL) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-326 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (HLJH) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 04-326 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 04-326 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლექცია გიგინეიშვილი აკაკი 04-326 |
ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან 04-329 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108870 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-506ა |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-506ა |
|||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-502ა |
|||||||||
5-13:00 | --- |
|
ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-505ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | matlab-ის ზოგადი საფუძვლები (MZS08) ლექცია ბჟალავა თამარ 04-326 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108871 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი 06-504ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-416ბ |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-502ა |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-505ბ |
ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ 06-413ბ |
--- | ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | matlab-ის ზოგადი საფუძვლები (MZS08) ლექცია ბჟალავა თამარ 04-326 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108872 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-502ა |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული თელია ქეთევან 06-504ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-505ბ |
ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-406ბ |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური– B2.2) (FLN1410) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 06-505ბ |
--- | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | matlab-ის ზოგადი საფუძვლები (MZS08) ლექცია ბჟალავა თამარ 04-326 |
--- | ||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108873 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (გერმანული) – B2.2 (LEH11312G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა 06-707ბ |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი 06-506ა |
--- | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-329 |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული თელია ქეთევან 06-502ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (MFFKL06) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-326 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია კალანდია ირაკლი 06-502ა |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) ლექცია ბაღათურია გიორგი 06-505ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
matlab-ის ზოგადი საფუძვლები (MZS08) ლექცია ბჟალავა თამარ 04-326 |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | უმაღლესი ალგებრა (AALG108) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 06-401ა |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-501ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | უმაღლესი ალგებრა (AALG108) ლექცია სამსონაძე გურამ 06-401ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-501ა |
ფიზიკა 2.1 (PHY1208) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-305ბ |
--- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-413ბ |
--- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108971 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-414ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | უმაღლესი ალგებრა (AALG108) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ 06-501ა |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ხათრიძე ვარლამ 06-501ა |
ფიზიკა 2.1 (PHY1208) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-412ბ |
უმაღლესი ალგებრა (AALG108) ლექცია სამსონაძე გურამ 06-401ა |
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-309ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლექცია გლურჯიძე ლევან 04-326 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-413ბ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (DSPR108) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
89104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფინანსური ინფორმატიკა 2 (FI208) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-414ბ |
საპენსიო რისკიების ინფორმაციული მოდელირება (RISK208) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-412ბ |
--- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- |
11-19:00 | მოდელირება გადაწყვეტილების თეორიაში და პროგნოზირება ბიზნესში 2 (MPRB208) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ 06-408ბ |
მოდელირება გადაწყვეტილების თეორიაში და პროგნოზირება ბიზნესში 2 (MPRB208) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-410ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | ფინანსური ინფორმატიკა 2 (FI208) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ 06-502ა |
საპენსიო რისკიების ინფორმაციული მოდელირება (RISK208) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-410ბ |
სტატისტიკა მენეჯერებისათვის 2 (STAT208) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-501ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 06-412ბ |
--- | |
13-21:00 | სტატისტიკა მენეჯერებისათვის 2 (STAT208) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-501ა |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ექსპერტული სისტემების დაპროექტება და რეალიზაცია (EXS1908) ლაბორატორიული მგელაძე ანტონ 08-305ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ანალიზის ინტელექტუალური ტექნოლოგიები (INTDA08) ლაბორატორიული მგელაძე ანტონ 08-305ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია ბურდული ია 01-214ც |
--- | საწარმოო და ბიზნეს-პროცესების კომპიუტერული დაგეგმარება (MBPSM08) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო 08-302ბ |
საწარმოო და ბიზნეს-პროცესების კომპიუტერული დაგეგმარება (MBPSM08) ლაბორატორიული ცისკარიშვილი ნინო 08-302ბ |
ექსპერტული სისტემების დაპროექტება და რეალიზაცია (EXS1908) ლექცია მგელაძე ანტონ 08-304ბ |
--- |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 01-218ც |
--- | სერვის ორიენტირებული სისტემები (SDGSGFVDV) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 08-304ბ |
მონაცემთა ანალიზის ინტელექტუალური ტექნოლოგიები (INTDA08) ლექცია მგელაძე ანტონ 08-302ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | სერვის ორიენტირებული სისტემები (SDGSGFVDV) ლაბორატორიული ბჟალავა ნიკოლოზ 08-302ბ |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ქათამაძე მარიამ 06-502ა |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 06-506ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) ლაბორატორიული ტაკაშვილი ვალერი 06-205ბ |
--- | ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) პრაქტიკული ზაკუტაშვილი მზია 06-311ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-414ბ |
მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) ლაბორატორიული ბრელიძე მარინე 08-304ბ |
--- | ||
11-19:00 | --- | Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) პრაქტიკული ტაკაშვილი ვალერი 06-205ბ |
სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან 08-302ბ |
--- | ||
12-20:00 | --- | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან 08-302ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შარაშენიძე თამარი 06-506ა |
--- | ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) ლექცია ზაკუტაშვილი მზია 06-312ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) ლექცია ბრელიძე მარინე 08-302ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) ლაბორატორიული ზაკუტაშვილი მზია 06-311ბ |
--- | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან 08-304ბ |
ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) პრაქტიკული ზაკუტაშვილი მზია 06-312ბ |
--- |
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-414ბ |
--- | |||
11-19:00 | --- | Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) ლაბორატორიული ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-313ბ |
სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან 08-302ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შარაშენიძე თამარი 06-506ა |
--- | ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) ლექცია ზაკუტაშვილი მზია 06-312ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი 08-313ბ |
--- | --- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) ლექცია ბრელიძე მარინე 08-302ბ |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8951 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | სისტემური ანალიზი (SYSAN08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-406ბ |
დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 1 (SCAD108) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული 09-406 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
11-19:00 | პროექტი ობიექტზე ორიენტირებულ დაპროგრამებაში (POOP108) საკურსო სამხარაძე რომან 06-315დ |
კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
|
--- | დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 1 (SCAD108) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | ||||||||
12-20:00 |
|
--- | კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) პრაქტიკული ტაბატაძე თემური 09-403 |
--- | ||||||||||
13-21:00 | სისტემური ანალიზი (SYSAN08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-413ბ |
კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) საკურსო არაბული ნანი 06-315დ |
--- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8951-1 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | პროექტი ობიექტზე ორიენტირებულ დაპროგრამებაში (POOP108) საკურსო სამხარაძე რომან 06-315დ |
--- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) პრაქტიკული ტაბატაძე თემური 09-403 |
--- | |||||||
10-18:00 | კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) საკურსო არაბული ნანი 06-315დ |
|
დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 1 (SCAD108) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა 09-406 |
--- | |||||||||
11-19:00 | სისტემური ანალიზი (SYSAN08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-413ბ |
კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
|
დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 1 (SCAD108) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | ||||||||
12-20:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | სისტემური ანალიზი (SYSAN08) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-413ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხელოვნური ნეირონული ქსელების არქიტექტურა (AANNE08) პრაქტიკული ჩოგოვაძე რევაზ 06-406ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ოპტიმიზაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (OAIS008) ლაბორატორიული გოგსაძე ირაკლი 06-507ა |
--- | --- | ხელოვნური ნეირონული ქსელის სინთეზი (SYANN08) პრაქტიკული ჩოგოვაძე რევაზ 06-501ა |
--- |
10-18:00 | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი 06-414ბ |
ქართული ნაბეჭდი სიმბოლოების ამოცნობა (GPTR008) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
--- | ||
11-19:00 | --- | ოპტიმიზაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (OAIS008) ლექცია გოგსაძე ირაკლი 06-506ა |
ხელოვნური ნეირონული ქსელების არქიტექტურა (AANNE08) ლექცია ჩოგოვაძე რევაზ 06-413ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ქართული ნაბეჭდი სიმბოლოების ამოცნობა (GPTR008) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია შარაშენიძე თამარი 06-506ა |
ხელოვნური ნეირონული ქსელის სინთეზი (SYANN08) ლექცია ჩოგოვაძე რევაზ 06-413ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8984 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-502ა |
9-17:00 | ორგანოების და ქსოვილების ვიზუალიზაცია (VISOT08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-314 |
საინფორმაციო ტექნოლოგიები მედიცინაში (ITH0108) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
--- | სამედიცინო სიგნალების გამოყენებითი ანალიზი (AANMS08) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
მართვის თეორია (CONBS08) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-314 |
|
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-506ა |
--- | ||||
11-19:00 | --- | ორგანოების და ქსოვილების ვიზუალიზაცია (VISOT08) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-312 |
მართვის თეორია (CONBS08) ლექცია ღურწკაია ზვიად 09-309 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები მედიცინაში (ITH0108) ლექცია გოცირიძე ირინა 04-312 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-501ა |
სამედიცინო სიგნალების გამოყენებითი ანალიზი (AANMS08) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა 04-316 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8994 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-502ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | Web-აპლიკაციების დაპროგრამების ტექნოლოგია სერვის ორიენტირებული არქიტექტურით (SOA,PHP/MySQL) (SOA1108) პრაქტიკული ღვინეფაძე გელა 06-204ა |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-506ა |
მონაცემთა განაწილებული ბაზების ადმინისტრირება (DA12108) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-230დ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | განაწილებული Windows-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET პლატფორმაზე C# და VB პაკეტებით (DAP1008) ლექცია სურგულაძე გია 06-205ა |
განაწილებული Windows-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET პლატფორმაზე C# და VB პაკეტებით (DAP1008) პრაქტიკული სურგულაძე გია 06-205ა |
გადაწყვეტილებათა მიღების ხელშემწყობი სისტემების დაპროექტება (GMXSD08) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ 06-226დ |
||
12-20:00 | Web-აპლიკაციების დაპროგრამების ტექნოლოგია სერვის ორიენტირებული არქიტექტურით (SOA,PHP/MySQL) (SOA1108) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-207ა |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-501ა |
მონაცემთა განაწილებული ბაზების ადმინისტრირება (DA12108) პრაქტიკული მეფარიშვილი ბადრი 06-203ა |
||
13-21:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღების ხელშემწყობი სისტემების დაპროექტება (GMXSD08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ 06-226დ |
|
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8994-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების სისტემების აგება კორპორაცია Microsoft ტექნოლოგიების გამოყენებით (CISSC08) ლექცია თოფურია ნინო 06-207ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უსადენო ქსელების უსაფრთხოება (WNS0008) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-230დ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უსადენო ქსელების უსაფრთხოება (WNS0008) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ 06-226დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების უსაფრთხოება (DHJHDSSDG) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ 06-207ა |
|
10-18:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-504ა |
ინფორმაციული და ქსელური რესურსების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EINR008) პრაქტიკული ჯანელიძე გულნარა 06-207ა |
ინფორმაციული უსაფრთხოების სისტემების აგება კორპორაცია Microsoft ტექნოლოგიების გამოყენებით (CISSC08) ლაბორატორიული ლომიძე ნინო 06-204ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | კომპიუტერული ქსელების უსაფრთხოება (DHJHDSSDG) ლაბორატორიული ვეფხვაძე ვახტანგ 06-206ა |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 06-503ა |
ინფორმაციული და ქსელური რესურსების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EINR008) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-226დ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8996 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემების პროექტების მართვა (PPM0308) ლაბორატორიული ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-116დ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მონაცემთა კომუნიკაციები და ქსელები (DCN0208) ლექცია ჩიქოვანი დავით 06-324დ |
--- | მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-116დ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მოდელირება (BPM0208) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-322დ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | პროგრამული სისტემების პროექტების მართვა (PPM0308) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-324დ |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) ლაბორატორიული ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-118დ |
ბიზნეს პროცესების მოდელირება (BPM0208) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა 06-118დ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 06-412ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8996-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ბიზნეს პროცესების მოდელირება (BPM0208) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა 06-118დ |
|
ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება J2EE პლატფორმის ბაზაზე (ECJ0208) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-324დ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
ბიზნეს პროცესების მოდელირება (BPM0208) ლექცია ნაჭყებია მზიანა 06-322დ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება J2EE პლატფორმის ბაზაზე (ECJ0208) პრაქტიკული ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-122დ |
პროგრამული სისტემების პროექტების მართვა (PPM0308) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-324დ |
--- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 06-412ბ |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | კომპიუტერული თამაშების პროექტირება და აგება (CGD0108) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-322დ |
|
--- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ზომა და კატეგორია (MEC6408) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-506ა |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | ზომა და კატეგორია (MEC6408) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-504ა |
|
ლებეგის ზომის უსასრულო ანალოგების შესახებ (AMM6308) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 06-414ბ |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | ლებეგის ზომის უსასრულო ანალოგების შესახებ (AMM6308) ლექცია მესხი ალექსანდრე 06-408ბ |
|
--- | --- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-2 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | უტოლობები ნამდვილ ანალიზში (IRA5608) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 06-412ბ |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
ჰარმონიული ანალიზი (HAN5508) ლექცია უგულავა დუგლას 06-501ა |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | უტოლობები ნამდვილ ანალიზში (IRA5608) ლექცია მესხი ალექსანდრე 06-413ბ |
|
ფურიეს მწკრივები (FOS5408) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 06-504ა |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | ფურიეს მწკრივები (FOS5408) ლექცია მესხი ალექსანდრე 06-501ა |
|
ჰარმონიული ანალიზი (HAN5508) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-410ბ |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია სინჯიაშვილი თინათინი 06-414ბ |
--- | უსასრულო მნიშვნელობიანი ექსპერიმენტების ალბათური მოდელები (MJP8208) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 06-412ბ |
სტაციონარული პროცესები და ერგოდულობის თეორია (SPE8808) ლექცია ფიფია გივი 06-501ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | სტატისტიკური დასკვნების თეორია (TSI8508) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-414ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-412ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | სტატისტიკური დასკვნების თეორია (TSI8508) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-506ა |
უსასრულო მნიშვნელობიანი ექსპერიმენტების ალბათური მოდელები (MJP8208) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 06-502ა |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | დინამიკური სისტემების ელემენტები (EDS9108) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-408ბ |
სტაციონარული პროცესები და ერგოდულობის თეორია (SPE8808) პრაქტიკული ფიფია გივი 06-502ა |
დინამიკური სისტემების ელემენტები (EDS9108) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-503ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მიკროელექტრონიკა (MEL2008) სემინარი კერვალიშვილი პაატა 04-325 |
--- | მიკროელექტრონიკა (MEL2008) ლექცია კერვალიშვილი პაატა 04-325 |
--- |
10-18:00 | მასალების სტრუქტურის,შედგენილობისა და თვისებების კვლევის ძირითადი მეთოდები (FHCGVHBXF) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
მასალების სტრუქტურის,შედგენილობისა და თვისებების კვლევის ძირითადი მეთოდები (FHCGVHBXF) ლაბორატორიული ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | ნანო-მოკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (HSFSFF) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-329 |
--- | ნანო-მოკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (HSFSFF) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-215 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ქათამაძე მარიამ 06-502ა |
--- | |
12-20:00 | ნანოტექნოლოგია (NTG2008) სემინარი ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
ნანოტექნოლოგია (NTG2008) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით 04-226 |
--- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 06-506ა |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა მათემატიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711815 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ბელა 06-701ბ |
სასტუმროს ეკონომიკა და ფინანსები (SEDF) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ბელა 06-708ბ |
სასტუმროს სტრატეგიული მენეჯმენტი (SASTMENJ07) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-708ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-703ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია მაჭავარიანი თამარი 06-714ბ |
--- |
10-18:00 | სასტუმროს ეკონომიკა და ფინანსები (SEDF) ლექცია გოდერძიშვილი ბელა 06-709ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი 06-713ბ |
--- | |||
11-19:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) პრაქტიკული ჩიქვინიძე ია 06-923ბ |
ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული მაჭარაშვილი თამარი 06-710ბ |
სასტუმროს სტრატეგიული მენეჯმენტი (SASTMENJ07) ლექცია მალანია ელზა 06-708ბ |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-701ბ |
--- | |
12-20:00 | მენეჯერული უნარები და ლიდერობა სასტუმრო ინდუსტრიაში (MENJINDSAS07) ლექცია ლომაია ციალა 06-111ა |
მენეჯერული უნარები და ლიდერობა სასტუმრო ინდუსტრიაში (MENJINDSAS07) პრაქტიკული კატუკია ანა 06-707ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) ლექცია ჩიქვინიძე ია 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ბიოსამედიცინო ინჟინერია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-502ა |
9-17:00 | --- | --- | დისკრეტული სისტემების მათემატიკური მოდელირება (MMDS208) პრაქტიკული ყანჩაველი ლიანა 06-310ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | ობიექტზე ორიენტირებული WEB აპლიკაციების დაპროგრამება (OWED108) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა 06-312ბ |
ადაპტური სისტემები (ADSYS08) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-215ბ |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | ობიექტზე ორიენტირებული WEB აპლიკაციების დაპროგრამება (OWED108) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ლელა 06-205ბ |
დისკრეტული სისტემების მათემატიკური მოდელირება (MMDS208) ლექცია ყანჩაველი ლიანა 06-204ბ |
--- | რთული სისტემების დინამიკის რაოდენობრივი ანალიზი და მართვა (CQACS08) ლექცია მაჭარაშვილი თეიმურაზ 06-215ბ |
--- | |
12-20:00 | --- | ადაპტური სისტემები (ADSYS08) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
--- | რთული სისტემების დინამიკის რაოდენობრივი ანალიზი და მართვა (CQACS08) ლაბორატორიული მაჭარაშვილი თეიმურაზ 06-205ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8986 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | საზომ საშუალებათა მარკირება და სერტიფიკაცია (MCM0308) ლექცია ბალიაშვილი მედეა 06-306ბ |
--- | გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | საზომ საშუალებათა მარკირება და სერტიფიკაცია (MCM0308) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა 06-306ბ |
|
გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-220დ |
მცირე და დიდი ინტეგრალური მიკროსქემები საზომ მოწყობილობებში (SBM0308) ლაბორატორიული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-210დ |
--- | ||||||||
11-19:00 | მცირე და დიდი ინტეგრალური მიკროსქემები საზომ მოწყობილობებში (SBM0308) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
საინფორმაციო საზომი სისტემების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (GVHJJK) ლაბორატორიული ხარატიშვილი ლიანა 06-220დ |
|
--- | ||||||||||
12-20:00 | --- | საინფორმაციო საზომი სისტემების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (GVHJJK) ლექცია ხარატიშვილი ლიანა 06-306ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
საინფორმაციო საზომი სისტემების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (GVHJJK) პრაქტიკული ხარატიშვილი ლიანა 06-306ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნანოტექნოლოგიები ბიომედიცინაში (BMN5108) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი 04-323 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნანოტექნოლოგიები ბიომედიცინაში (BMN5108) სემინარი ბერბერაშვილი თამარი 04-323 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ფიზიოლოგია (FIZIO04) ლექცია თარგამაძე ლიანა 04-325 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია სინჯიაშვილი თინათინი 06-414ბ |
ფიზიოლოგია (FIZIO04) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 04-325 |
--- | სტატისტიკური ფიზიკა (TPH1208) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან 04-329 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი 06-412ბ |
სტატისტიკური ფიზიკა (TPH1208) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან 04-329 |
--- | |
11-19:00 | სამედიცინო გამოსახულებები არაიონიზებული გამოსხივებით (MIN5108) ლექცია გიგინეიშვილი მაია 04-401 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | სამედიცინო გამოსახულებები არაიონიზებული გამოსხივებით (MIN5108) პრაქტიკული გიგინეიშვილი მაია 04-401 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-89104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8994 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8996 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული კამკამიძე კონსტანტინე 06-304დ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ოპტიმიზაციის თეორია (TOP0108) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ინტელექტუალური საზომი სისტემები (DFHCV B FX) ლაბორატორიული აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-210დ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ინტელექტუალური საზომი სისტემები (DFHCV B FX) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-302ბ |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | გამოყენებითი ფიზიკის სპეციალური თავები 2 (SAP3208) პრაქტიკული გიგინეიშვილი აკაკი 04-325 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | გამოყენებითი ფიზიკის სპეციალური თავები 2 (SAP3208) ლექცია გიგინეიშვილი აკაკი 04-325 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8999 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | კვლევის მეთოდები მათემატიკაში (MRM01) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ალექსანდრე 06-502ა |
მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები 2 (MMMP208) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 06-501ა |
--- | --- | მწკრივთა თეორიის დამატებითი საკითხები (ОРМРТЫ) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ალექსანდრე 06-406ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | კვლევის მეთოდები მათემატიკაში (MRM01) ლექცია ხარაზიშვილი ალექსანდრე 06-416ბ |
მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები 2 (MMMP208) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 06-414ბ |
--- | --- | მწკრივთა თეორიის დამატებითი საკითხები (ОРМРТЫ) ლექცია ხარაზიშვილი ალექსანდრე 06-501ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110619 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა (saspraq) სასწავლო პრაქტიკა. დანელია ირინა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საველე პრაქტიკა (saspraq) სასწავლო პრაქტიკა დანელია ირინა 11-316 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (melniad11) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-410 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (melniad11) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-413 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110620 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა (saspraq) სასწავლო პრაქტიკა. პავლიაშვილი ქეთევან 14-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (melniad11) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-413 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (melniad11) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-414 |
--- | საველე პრაქტიკა (saspraq) სასწავლო პრაქტიკა პავლიაშვილი ქეთევან 11-314 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110719 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა (saspraq) სასწავლო პრაქტიკა. ტიგინაშვილი ზვიად 14-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტყეთმოწყობა (FORM005) პრაქტიკული თხელიძე გიორგი 11-512 |
--- | |
3-11:00 | --- | სატყეო მელიორაცია (FOR11910G1-LP) პრაქტიკული შევარდნაძე დავით 11-505 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | ტყეთმოწყობა (FORM005) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-414 |
--- | საველე პრაქტიკა (saspraq) სასწავლო პრაქტიკა ტიგინაშვილი ზვიად 11-314 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | სატყეო მელიორაცია (FOR11910G1-LP) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-410 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | მეტყევეობა (FORES05) პრაქტიკული სამადაშვილი მალხაზი 11-312 |
მეტყევეობა (FORES05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-310 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110819 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | სატყეო ფიტოპათოლოგია (FPHP005) ლექცია ლომიძე ნინო 11-512 |
--- |
|
გეოგრაფიულ-ინფორმაციული სისტემები სატყეო მეურნეობაში (GISF005) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ 11-504 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | სატყეო ენტომოლოგია (FOREN05) ლექცია ლომიძე ნინო 11-505 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | დენდროლოგია - ფარულთესლოვანები (DENAN005) პრაქტიკული სამადაშვილი მალხაზი 11-305 |
--- |
|
--- |
|
გეოგრაფიულ-ინფორმაციული სისტემები სატყეო მეურნეობაში (GISF005) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-509 |
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
მერქანმცოდნეობა (SH00005) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-510 |
|
--- |
|
დენდროლოგია - ფარულთესლოვანები (DENAN005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-311 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
სატყეო ტაქსაცია (FA00005) ლექცია მახაური სოლომონ 11-510 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110919 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
სატყეო მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (FOR10210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-305 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-504 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | მცენარეთა მორფოლოგია და ანატომია (BRS11310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
|
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ვარიაციული სტატისტიკა (MAS32008G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 11-313 |
|
--- |
|
--- | სატყეო გეოდეზია (PHS40110G1-LB) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-410 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ვარიაციული სტატისტიკა (MAS32008G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 11-410 |
|
--- |
|
|
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-413 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | სატყეო მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (FOR10210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-314 |
მცენარეთა ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS20110G1-LP) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-313 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მცენარეთა ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS20110G1-LP) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-316 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110615 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
|
--- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
|||||||||||||
4-12:00 | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-307 |
|
--- | შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-312 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული დოლიძე მალხაზ 11-204 |
კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-509 |
სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-308 |
|
|||||||||||||
6-14:00 | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა 11-418 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-312 |
|
||||||||||||||
7-15:00 | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) ლექცია აბზიანიძე დავით 11-505 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-413 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-311 |
--- | ||||||||||||||
8-16:00 | კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ნაირა 11-412 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-310 |
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110616 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-505 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
--- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
|||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-307 |
შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-312 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
--- |
|
|||||||||||||
6-14:00 | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული დოლიძე მალხაზ 11-204 |
|
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა 11-418 |
--- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) ლექცია აბზიანიძე დავით 11-505 |
--- | ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-413 |
|
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-311 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ნაირა 11-412 |
|
ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-310 |
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110617 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-310 |
კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-412 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
||||||||||
3-11:00 | --- |
|
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-311 |
--- | ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
|||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-312 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-308 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-311 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-307 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) ლექცია აბზიანიძე დავით 11-505 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-413 |
|
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-311 |
--- | |||||||||
8-16:00 | კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ნაირა 11-412 |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110618 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
--- | --- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
||||||||
3-11:00 | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-307 |
--- | --- | --- | ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
|||||||||
4-12:00 | კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-415 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-308 |
--- | შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-312 |
--- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-308 |
||||||||
5-13:00 | სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-308 |
--- | |||||||||||
6-14:00 | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-311 |
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა 11-418 |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) ლექცია აბზიანიძე დავით 11-505 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-413 |
|
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-311 |
--- | |||||||||
8-16:00 | კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ნაირა 11-412 |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110630 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-312 |
--- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-310 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-316 |
--- | ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
--- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-305 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-416 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-415 |
--- | --- | შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული ჭანტურია ირმა 11-312 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-415 |
ღვინის ტექნოლოგია (TOWOE04) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-308 |
--- | ||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ლუდის ტექნოლოგია (BETEG04) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა 11-418 |
|
--- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) ლექცია აბზიანიძე დავით 11-505 |
|
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-413 |
|
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასების საფუძვლები (saorsaf011) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-311 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-503 |
ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ნაირა 11-412 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110715 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-307 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
--- | ||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-504 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-504 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110716 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-504 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-505 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-312 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110717 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-314 |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-504 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-509 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110718 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-311 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-504 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-504 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110730 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა 11-509 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-504 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-313 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110731 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-314 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
|||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-313 |
|||||||||
5-13:00 | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-316 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-505 |
სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | |||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110732 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- |
|
შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-314 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-312 |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
||||||||
4-12:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-313 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-505 |
სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110733 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-314 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-505 |
სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-316 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-311 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110734 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული 11-312 |
--- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (STSRP04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-314 |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
|
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-505 |
სამადუღრე წარმოება (DRE567POL) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-310 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110815 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-503 |
--- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-308 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-311 |
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ჯიხვაძე მაია 11-413 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან 11-512 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-312 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 11-305 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-418 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110816 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-503 |
--- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-308 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-311 |
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ჯიხვაძე მაია 11-413 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 11-305 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-312 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან 11-512 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-413 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110817 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან 11-511 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-503 |
--- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-308 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-311 |
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ჯიხვაძე მაია 11-413 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-414 |
--- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-312 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) პრაქტიკული ქსოვრელი ნათია 11-414 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110818 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-503 |
--- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-308 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-311 |
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ჯიხვაძე მაია 11-413 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-312 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) პრაქტიკული ქსოვრელი ნათია 11-310 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან 11-509 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა 11-413 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110830 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-503 |
--- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-308 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-311 |
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია ჯიხვაძე მაია 11-413 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | წარმოების ეკონომიკა , მენეჯმენტი და მარკეტინგი (PEMAM04) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-503 |
|
თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) პრაქტიკული ქსოვრელი ნათია 11-310 |
--- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი 11-312 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BBICH04) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან 11-505 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110915 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული კვარაცხელია თამარ 11-412 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) ლექცია უგრეხელიძე ვახტანგ 11-415 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-510 |
ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან 11-307 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა 11-418 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვარაცხელია თამარ 11-418 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-503 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 11-413 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან 11-308 |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 11-412 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110916 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-512 |
ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან 11-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული კვარაცხელია თამარ 11-412 |
ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) ლექცია უგრეხელიძე ვახტანგ 11-415 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან 11-307 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვარაცხელია თამარ 11-418 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-503 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 11-413 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-307 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 11-412 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110917 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა 11-503 |
||||||||
2-10:00 | --- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-505 |
ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) ლექცია უგრეხელიძე ვახტანგ 11-415 |
--- |
|
|||||||||
3-11:00 |
|
ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან 11-308 |
ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან 11-307 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვარაცხელია თამარ 11-418 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-503 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 11-413 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა 11-412 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 11-412 |
კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა 11-315 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110918 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) ლექცია უგრეხელიძე ვახტანგ 11-415 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული წულაძე რუსუდან 11-314 |
--- |
|
|||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან 11-307 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო 11-510 |
|
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვარაცხელია თამარ 11-418 |
--- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული გოგალაძე მაია 11-305 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 11-413 |
--- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე 11-413 |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-511 |
|||||||||||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 11-412 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110930 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო 11-418 |
--- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული წულაძე რუსუდან 11-413 |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) ლექცია უგრეხელიძე ვახტანგ 11-415 |
|
|
||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან 11-307 |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია კვარაცხელია თამარ 11-418 |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 11-413 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე 11-413 |
--- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS15410G1-LSB) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-511 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული გოგალაძე მაია 11-312 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 11-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110612 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საქართველოს მომთაბარე მევხოველეობა (RES9865PR) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-305 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) პრაქტიკული მამალაძე მზია 11-419 |
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 11-316 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ნატო 11-414 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
საქართველოს მომთაბარე მევხოველეობა (RES9865PR) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-312 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია 11-412 |
--- | --- | |
7-15:00 | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-316 |
--- | --- | |
8-16:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-316 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110613 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საქართველოს მომთაბარე მევხოველეობა (RES9865PR) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-312 |
საქართველოს მომთაბარე მევხოველეობა (RES9865PR) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-305 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 11-316 |
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ნატო 11-415 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია 11-413 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-310 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) პრაქტიკული მამალაძე მზია 11-419 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110614 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საქართველოს მომთაბარე მევხოველეობა (RES9865PR) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-305 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 11-316 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საქართველოს მომთაბარე მევხოველეობა (RES9865PR) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-307 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) პრაქტიკული მამალაძე მზია 11-419 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-314 |
მეფუტკრეობა (BEE0010) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ნატო 11-310 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-316 |
--- | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია 11-414 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110712 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-414 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | სასოფლო–სამეურნეო მანქანები (AgrMa10) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-312 |
--- | მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-414 |
--- | ||||
3-11:00 | სასოფლო–სამეურნეო მანქანები (AgrMa10) ლექცია თედორაძე ომარ 11-316 |
|
წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | სასოფლო–სამეურნეო მანქანები (AgrMa10) სასწავლო პრაქტიკა თედორაძე ომარ 14-მარნეული |
||||
4-12:00 | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
|
--- | მეხილეობა (BF00004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-512 |
||||
5-13:00 | --- | მეხილეობა (BF00004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-510 |
--- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (GEINAG4) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ 11-316 |
|||||
6-14:00 | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (GEINAG4) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-310 |
--- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110713 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | მეხილეობა (BF00004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-503 |
--- | --- | მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-414 |
--- | ||||
3-11:00 | სასოფლო–სამეურნეო მანქანები (AgrMa10) ლექცია თედორაძე ომარ 11-316 |
--- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-412 |
წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | --- | მეხილეობა (BF00004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-512 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | სასოფლო–სამეურნეო მანქანები (AgrMa10) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-307 |
--- | --- | ||||||
6-14:00 | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (GEINAG4) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ 11-311 |
|
წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (GEINAG4) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-310 |
სასოფლო–სამეურნეო მანქანები (AgrMa10) სასწავლო პრაქტიკა თედორაძე ომარ 14-მარნეული |
||||
7-15:00 | --- |
|
--- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110812 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-313 |
--- |
|
--- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-509 |
--- | ||||||
3-11:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-413 |
|
აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-308 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) ლექცია ლომიძე ნინო 11-511 |
--- | აგროქიმია (AGCHE04) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-413 |
ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-505 |
|
--- | ||||||
6-14:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
--- | მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-316 |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-505 |
--- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-312 |
--- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110813 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-313 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-308 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) ლექცია ლომიძე ნინო 11-511 |
მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-313 |
აგროქიმია (AGCHE04) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-413 |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-413 |
მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-316 |
|
ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-510 |
მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-512 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-505 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110912 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოების საფუძვლები (DGGFG) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი მარინე 11-413 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
--- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული ჯინჯოლია ლიანა 11-211 |
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული კილაძე მაია 11-310 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-504 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია კილაძე მაია 11-311 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-412 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | ნიადაგმცოდნეობა (ENV12310G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-311 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
ფიზიკა (FIZIKA08) ლექცია კეთილაძე ომარ 11-415 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული ხოკერაშვილი ზაზა 11-415 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110913 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
--- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოების საფუძვლები (DGGFG) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი მარინე 11-312 |
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია კილაძე მაია 11-311 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული ხოკერაშვილი ზაზა 11-415 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-412 |
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე 11-413 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია თოდაძე ხათუნა 11-414 |
არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული კილაძე მაია 11-316 |
|
|
ნიადაგმცოდნეობა (ENV12310G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-311 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 11-510 |
|
--- | ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული ჯინჯოლია ლიანა 11-211 |
ფიზიკა (FIZIKA08) ლექცია კეთილაძე ომარ 11-415 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა 11-414 |
--- | ||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110623 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-512 |
ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (HID4101) სასწავლო პრაქტიკა. კიკაბიძე მაია 14-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (HID4101) ლექცია გუბელაძე დავით 11-414 |
ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
||
3-11:00 | --- | --- | ჰიდრომელიორაციული მშენებლობის ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (HID4301) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
||
4-12:00 | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-511 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) საკურსო კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (HID4101) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-305 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ჰიდრომელიორაციული მშენებლობის ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (HID4301) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-313 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110624 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ჰიდრომელიორაციული მშენებლობის ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (HID4301) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (HID4101) სასწავლო პრაქტიკა ხარაიშვილი ოლღა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
2-10:00 | --- | ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (HID4101) ლექცია გუბელაძე დავით 11-414 |
ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (HID4101) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-510 |
ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
||
3-11:00 | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-511 |
ჰიდრომელიორაციული მშენებლობის ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (HID4301) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
||
4-12:00 | --- | --- | ჰიდროეკოლოგია (BENEC01) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-510 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) საკურსო კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110723 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გარემოს დაცვის გეოგრაფია (ENGEO10-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (SAS3001) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-512 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | გარემოსდაცვითი გეოგრაფია (ENGEO10) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-410 |
--- | --- | აგრობიზნესის ორგანიზაცია და მარკეტინგი (AGR3401) ლექცია ვართანოვი მარტინ 11-314 |
6-14:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვის საინჟინრო საშუალებები (GAR3501) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-509 |
||
7-15:00 | აგრობიზნესის ორგანიზაცია და მარკეტინგი (AGR3401) პრაქტიკული ვართანოვი მარტინ 11-305 |
--- | --- | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (SAS3001) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-510 |
სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (SAS3001) საკურსო კიკაბიძე მაია 11-503 |
|
8-16:00 | --- | --- | გარემოს დაცვის საინჟინრო საშუალებები (GAR3501) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110823 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (melniad11) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-413 |
--- | სამელიორაციო ნაგებობები (SAM2701) ლაბორატორიული კეჩხოშვილი ერეკლე 11-010 |
--- | --- |
2-10:00 | სამელიორაციო ნაგებობები (SAM2701) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-503 |
--- | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) საკურსო ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- |
3-11:00 | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
სამელიორაციო ნაგებობები (SAM2701) ლექცია გუბელაძე დავით 11-413 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (EGFNL03) ლაბორატორიული ხოკერაშვილი ზაზა 11-410 |
--- | ||
4-12:00 | --- | ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) ლაბორატორიული გუნცაძე აკაკი 11-424 |
--- | ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-308 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (EGFNL03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-416 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (melniad11) პრაქტიკული კუნჭულია ილია 11-305 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110923 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა 11-410 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-410 |
--- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-503 |
გრუნტების მექანიკა, ფუძე საძირკვლები (GRU0701) პრაქტიკული გუბელაძე დავით 11-412 |
--- | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლაბორატორიული ჩიხლაძე გურამ 11-315.1 |
||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია სიგუა ირინე 11-311 |
კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-415 |
ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-410 |
|||||
6-14:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან 11-310 |
გრუნტების მექანიკა, ფუძე საძირკვლები (GRU0701) ლექცია გუბელაძე დავით 11-413 |
--- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 11-314 |
--- | გეოდეზიის საფუძვლები (GEO1201) ლექცია ლომიშვილი მაია 11-510 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 11-313 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 11-311 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110603 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-415 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
მეხილეობა (BF00004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-510 |
მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-511 |
სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-308 |
|
მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-503 |
||||||||||||
5-13:00 |
|
მეცხოველეობის საფუძვლები (BREGR10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-416 |
სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) საკურსო პროექტი. ნატროშვილი დიმიტრი 11-308 |
|
||||||||||||||
6-14:00 | --- | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-215 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-511 |
მეცხოველეობის საფუძვლები (BREGR10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-504 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) ლექცია თედორაძე ომარ 11-308 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
მეხილეობა (BF00004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-509 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110604 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-510 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-415 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | მეხილეობა (BF00004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-510 |
მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-504 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | მეცხოველეობის საფუძვლები (BREGR10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-416 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-215 |
მეცხოველეობის საფუძვლები (BREGR10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-416 |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-511 |
სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-305 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) ლექცია თედორაძე ომარ 11-308 |
|
მეხილეობა (BF00004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-512 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) საკურსო პროექტი. ნატროშვილი დიმიტრი 11-316 |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110703 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-305 |
|
მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-510 |
||||
3-11:00 | --- | --- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-512 |
საკვები კულტურების მართვა (FCRMA10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-311 |
|
|||||
4-12:00 | --- | --- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) ლექცია თედორაძე ომარ 11-312 |
--- | --- | |||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 |
|
--- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) საკურსო პროექტი. ნატროშვილი დიმიტრი 11-308 |
ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-410 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-215 |
--- | ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-307 |
--- | --- | |||||
8-16:00 | საკვები კულტურების მართვა (FCRMA10-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-410 |
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-413 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-311 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110704 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-512 |
|
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) ლექცია თედორაძე ომარ 11-312 |
|
--- | საკვები კულტურების მართვა (FCRMA10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-312 |
||||
5-13:00 | ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-410 |
--- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-314 |
|
--- | |||||
7-15:00 | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-215 |
--- | --- | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (TYR523TR) საკურსო პროექტი. ნატროშვილი დიმიტრი 11-316 |
|
--- | ||||
8-16:00 | საკვები კულტურების მართვა (FCRMA10-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-410 |
მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (FPP0004) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან 11-509 |
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-413 |
ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-410 |
--- | ||||
9-17:00 | ბიოგანახლებადი სისტემები (BIOSY10-LP) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-311 |
--- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110803 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | აგრობიზნესის მენეჯმენტი (BUA79110G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი 11-505 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | აგრობიზნესის მენეჯმენტი (BUA79110G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-504 |
ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-410 |
|
--- | ს/მ კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა, და მართვა (CGPMA10-LB) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-505 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (CRSFR10-LP) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-509 |
|
--- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-412 |
--- | |||||||||
5-13:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული ელბაქიძე ნინო 96541 11-308 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (CRSFR10-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-503 |
--- | --- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-410 |
ს/მ კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა, და მართვა (CGPMA10-LB) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-316 |
|||||||||
7-15:00 | --- | სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-316 |
--- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია ელბაქიძე ნინო 96541 11-313 |
|||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110804 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 |
|
აგრობიზნესის მენეჯმენტი (BUA79110G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი 11-505 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 |
|
ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-410 |
--- | --- | ს/მ კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა, და მართვა (CGPMA10-LB) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-505 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | აგრობიზნესის მენეჯმენტი (BUA79110G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-503 |
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-410 |
ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული ელბაქიძე ნინო 96541 11-410 |
|
|||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
||||||||||
6-14:00 |
|
ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (CRSFR10-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-503 |
--- | ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (CRSFR10-LP) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-503 |
ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-410 |
--- | |||||||
7-15:00 |
|
სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-316 |
--- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია ელბაქიძე ნინო 96541 11-313 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | ს/მ კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა, და მართვა (CGPMA10-LB) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-307 |
--- | --- | --- |
|
|||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-511 |
--- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 11-413 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-414 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-504 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-310 |
--- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 11-414 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-308 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-504 |
--- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-414 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული გილაური ნინო 11-314 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-312 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბაიდაური დალი 11-511 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან 11-414 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 11-510 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-412 |
შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 11-414 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე 11-413 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-308 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-503 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-308 |
--- | --- | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 11-416 |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110709 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110606 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასმელი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდა (SAS2601) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ერთწლიანი და მრავალწლიანი კულტურები (ERT3601) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-412 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
4-12:00 | --- | სასმელი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდა (SAS2601) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-504 |
ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია გუბელაძე დავით 11-416 |
|
--- | გარემოსდაცვითი გეოგრაფია (ENGEO10) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-512 |
||||
5-13:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-312 |
გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-316 |
ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-504 |
--- | ||||||
6-14:00 | ნიადაგისა და წყლის მონიტორინგის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DSWMS10) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-511 |
--- | ნიადაგისა და წყლის მონიტორინგის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DSWMS10) სასწავლო პრაქტიკა ლომიშვილი მაია 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | გარემოსდაცვითი გეოგრაფია (ENGEO10) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-503 |
|||||
7-15:00 | --- | ნიადაგისა და წყლის მონიტორინგის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DSWMS10) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
ერთწლიანი და მრავალწლიანი კულტურები (ERT3601) ლექცია როყვა ქეთევან 11-414 |
--- | --- | |||||
8-16:00 | --- | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-416 |
გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი გიორგი 11-316 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110706 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო ჰიდროლოგია და ჰიდრავლიკა (EHH0010) საკურსო ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | გარემოს დაცვის ინჟინერიის საფუძვლები (PEE0010) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-509 |
საინჟინრო ჰიდროლოგია და ჰიდრავლიკა (EHH0010) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | სასოფლო-სამეურნეო მანქანების ფუნქციონალური ანალიზი და მოდელირება (FADFM10) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-312 |
გარემოს დაცვის ინჟინერიის საფუძვლები (PEE0010) ლექცია უნდილაშვილი ნინო 11-416 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | მიკრობიოლოგია ინჟინერებისათვის (INMCR10GA1-LB) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-215 |
საინჟინრო ჰიდროლოგია და ჰიდრავლიკა (EHH0010) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
პროგრამული უზრუნველყოფის “Auto Cad”-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EPCAL10GA1-LP) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო მანქანების ფუნქციონალური ანალიზი და მოდელირება (FADFM10) ლექცია თედორაძე ომარ 11-313 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის “Auto Cad”-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EPCAL10GA1-LP) ლექცია თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
მიკრობიოლოგია ინჟინერებისათვის (INMCR10GA1-LB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-215 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110806 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო სტატისტიკა (ENST010) ლექცია გაბელაია აკაკი 11-418 |
საინჟინრო სტატისტიკა (ENST010) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი 11-313 |
||||
2-10:00 | --- | --- |
|
მასალათა მექანიკა (MML0010) ლექცია გორგიძე დავით 11-308 |
||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | კარიერის დაგეგმვა ნიადაგისა და წყლის რესურსების ინჟინერიაში (KARDAGNIA) ლექცია ნარჩემაშვილი სოფიო 11-314 |
--- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | კარიერის დაგეგმვა ნიადაგისა და წყლის რესურსების ინჟინერიაში (KARDAGNIA) პრაქტიკული ნარჩემაშვილი სოფიო |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | დაპროექტება და პროექტის მართვა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (PMD0010) პრაქტიკული ფალელიშვილი იოსებ 11-413 |
--- | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-305 |
--- | ||||
7-15:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული გუნცაძე აკაკი 11-101 |
--- | --- |
|
--- | |||||
8-16:00 | დაპროექტება და პროექტის მართვა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (PMD0010) ლექცია ფალელიშვილი იოსებ 11-415 |
--- | --- |
|
--- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110906 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | კალკულუსი II (CALC210) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 11-418 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში I (ICP0110) ლექცია ჩიხლაძე გურამ 11-310 |
|||||||||||||
3-11:00 |
|
|
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-504 |
შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში I (ICP0110) პრაქტიკული ჩიხლაძე გურამ 11-416 |
--- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
|
კალკულუსი II (CALC210) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 11-413 |
შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში I (ICP0110) ლაბორატორიული ჩიხლაძე გურამ 11-315 |
საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტა კომპიუტერული ტექნიკის გამოყენებით (EPCAL10) პრაქტიკული გვასალია ბადრი 11-414 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიოლოგია ინჟინრებისათვის (PBENG10GA1) ლექცია ყარალაშვილი ილდა 11-305 |
--- | შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლაბორატორიული ხოკერაშვილი ზაზა 11-414 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-414 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 11-414 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტა კომპიუტერული ტექნიკის გამოყენებით (EPCAL10) ლექცია გვასალია ბადრი 11-305 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (EABE010) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-316 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110600 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-418 |
||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
3-11:00 | მეღორეობა (SWISC10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-305 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 |
|
მეთევზეობა (FISH010) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია 11-313 |
--- | --- | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-417 |
|||||
5-13:00 | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-417 |
|
--- | --- | ||||||
6-14:00 | ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-418 |
კვების პროდუქტები და მომხმარებელი (FOCO010) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-419 |
მეცხენეობა (EQSC010) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-512 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ცინცაძე მანანა 14-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
მეთევზეობა (FISH010) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
--- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | მეღორეობა (SWISC10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-413 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | მეცხენეობა (EQSC010) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-510 |
--- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კვების პროდუქტების მიკრობიოლოგია (FOOMI10) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-417 |
მეცხოველეობის ფერმების მექანიზაცია (MFM654OKL) ლექცია თედორაძე ომარ 11-314 |
--- | მეცხოველეობის ფერმების მექანიზაცია (MFM654OKL) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-308 |
--- |
2-10:00 | მეწარმეობა სოფლის მეურნეობაში (ENTAG10-LP) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-512 |
შინაურ ცხოველთა ქცევა და კეთილდღეობა (DABWB10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-412 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | მეწარმეობა სოფლის მეურნეობაში (ENTAG10-LP) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-512 |
კვების პროდუქტების მიკრობიოლოგია (FOOMI10) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-417 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | შინაურ ცხოველთა ქცევა და კეთილდღეობა (DABWB10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-412 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | შინაურ ცხოველთა ზრდა და განვითარება (GDDA010) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-415 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | შინაურ ცხოველთა ზრდა და განვითარება (GDDA010) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-413 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110800 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება 2 (SSCK987PU) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-417 |
||||||||
2-10:00 | სახორცე მეცხოველეობა (BCS0010) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-510 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | შესავალი მიკრობიოლოგიაში (INMIC10) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-215 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | სახორცე მეცხოველეობა (BCS0010) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-510 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | შინაურ ცხოველთა ფიზიოლოგია (DAF0010) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება 2 (SSCK987PU) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-417 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110900 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე 11-504 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული არველაძე თამარ 11-305 |
--- | საკვებწარმოება (RTY7854PRU) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-504 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ 11-413 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
სამრეწველო მეცხოველეობის მიმოხილვა (SAI0010) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-415 |
შინაურ ცხოველთა ანატომია (SCX6589PR) ლექცია ცქვიტინიძე გალია 11-418 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) პრაქტიკული ბუაჩიძე ნუგზარ 11-413 |
მეცხოველეობის საფუძვლები (BREGR10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-504 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
სამრეწველო მეცხოველეობის მიმოხილვა (SAI0010) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-504 |
|
--- | --- | მეცხოველეობის საფუძვლები (BREGR10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-414 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საკვებწარმოება (RTY7854PRU) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-505 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109219 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა სატყეო საქმეში (FOR11610G1-P) სასწავლო პრაქტიკა. გაგოშიძე გიორგი 14-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ტყის მცენარეთა მავნე ორგანიზმები (FOR13010G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო 11-512 |
ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) პრაქტიკული მახაური სოლომონ 11-504 |
--- | საცდელი საქმის მეთოდიკა (MER0004) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-307 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | ტყის მცენარეთა მავნე ორგანიზმები (FOR13010G1-LP) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-510 |
|
ტყის ენერგეტიკული რესურსები (FORER05) პრაქტიკული კაპანაძე იაკობი 11-512 |
--- | ||||||||||
11-19:00 |
|
საცდელი საქმის მეთოდიკა (MER0004) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-307 |
--- | |||||||||||
12-20:00 | --- | ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) ლექცია მახაური სოლომონ 11-503 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | ტყის ენერგეტიკული რესურსები (FORER05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-415 |
--- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108200 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109200 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფრინველის მოშენება, კვება, კვერცხის, ხორცის წარმოება და პირველადი დამუშავება (AGC18410G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-420 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღორის მოშენება, კვება და ხორცის წარმოება - პირველადი გადამუშავება (AGC18210G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-420 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფრინველის მოშენება, კვება, კვერცხის, ხორცის წარმოება და პირველადი დამუშავება (AGC18410G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-420 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საწარმოო პრაქტიკა მეცხოველეობაში (AGC19010G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. ნატროშვილი ნათია 14-სასწავლო პრაქტიკა 3 |
ბოცვრის მოშენება, კვება. ხორცის წარმოება ტყავ-ბეწვეულის მიღება და პირველადი გადამუშავება (AGC18510G1-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-417 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | ბოცვრის მოშენება, კვება. ხორცის წარმოება ტყავ-ბეწვეულის მიღება და პირველადი გადამუშავება (AGC18510G1-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-417 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | ღორის მოშენება, კვება და ხორცის წარმოება - პირველადი გადამუშავება (AGC18210G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-420 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109230 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მევენახეობა და აგროტექნოლოგია (VIAAT10) სასწავლო პრაქტიკა უჯმაჯურიძე ლევან 14-ჯიღაური |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ენოქიმია და ანალიზის მეთოდები (ENOCH10) სასწავლო პრაქტიკა ჭანტურია ირმა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მევენახეობა და აგროტექნოლოგია (VIAAT10) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-307 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | მევენახეობა და აგროტექნოლოგია (VIAAT10) პრაქტიკული უჯმაჯურიძე ლევან 11-308 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მევენახეობა- მეღვინეობის მენეჯმენტი და ღვინის მარკეტინგი (BUA32110G2-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ენოქიმია და ანალიზის მეთოდები (ENOCH10) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-511 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
მევენახეობა- მეღვინეობის მენეჯმენტი და ღვინის მარკეტინგი (BUA32110G2-LS) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108213 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-414 |
აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-410 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | საცდელი საქმის მეთოდიკა (MER0004) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-412 |
საცდელი საქმის მეთოდიკა (MER0004) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-415 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108215/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108215/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108215/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108216 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (UFPR04) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-204 |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სურსათის უვნებლობა (FODSA05FOD) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-412 |
|||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | სურსათის უვნებლობა (FODSA05FOD) ლექცია აფციაური ლიკა 11-415 |
--- | --- | სასურსათო წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (UFPR04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი 11-305 |
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების წარმოების პროექტირება. (DOFPS04) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-503 |
|
სასურსათო პროდუქტების ტექნოლოგიური პროცესების მათემატიკური მოდელირება (MMFPG04) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-413 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- |
|
სასურსათო პროდუქტების ტექნოლოგიური პროცესების მათემატიკური მოდელირება (MMFPG04) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-415 |
--- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების წარმოების პროექტირება. (DOFPS04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-416 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მცენარეთა იზოლირებული კულტურების ბიოტექნოლოგია (BTPIC04) პრაქტიკული ღოღობერიძე მზევინარ 11-419 |
აგრარულ კულტურათა ბიოქიმია (ACBCH04) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-310 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | აგრარულ კულტურათა ბიოქიმია (ACBCH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-312 |
მცენარეთა იზოლირებული კულტურების ბიოტექნოლოგია (BTPIC04) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ 11-419 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები აგრონომიაში (SCRMA04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-410 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები აგრონომიაში (SCRMA04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-413 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ცხოველთა და ფრინველთა რაციონალური კვება (ASPRF10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-420 |
ცხოველთა და ფრინველთა რაციონალური კვება (ASPRF10) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-420 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-414 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-413 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სურსათის ქიმიის გაღრმავებული კურსი (SQG652PR) ლაბორატორიული უგრეხელიძე ვახტანგ 11-424 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიოტექნოლოგია (BIOTE04) ლაბორატორიული ზაქარიაშვილი ნინო 11-424 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | სურსათის ქიმიის გაღრმავებული კურსი (SQG652PR) ლექცია უგრეხელიძე ვახტანგ 11-410 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | ბიოტექნოლოგია (BIOTE04) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-307 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | რეგიონის მდგრადი განვითარება (BUA46813G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა 06-104ა |
--- | სოფლის განვითარების პოლიტიკა (RURDV10) ლექცია კოღუაშვილი პაატა 06-101ა |
--- |
10-18:00 | ეკონომიკური კვლევის მეთოდები (EKOKVM010) ლექცია გეგენავა ლეილა 11-505 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | რეგიონის მდგრადი განვითარება (BUA46813G1-LS) პრაქტიკული კოღუაშვილი პაატა 06-102ა |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1106319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (SRMF005) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი 11-414 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (SRMF005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-314 |
ტყეთმცოდნეობის გავრცობილი კურსი (FOR14510G1-L) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-305 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | ტყეთმცოდნეობის გავრცობილი კურსი (FOR14510G1-L) ლექცია გაგოშიძე გიორგი 11-311 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასოფლო-სამეურნეო მელიორაცია. Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინეინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121871 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რისკ-მენეჯმენტი მშენებლობაში (RSKMC01GA1-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-408 |
--- | რისკ-მენეჯმენტი მშენებლობაში (RSKMC01GA1-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-412 |
--- | ოპერაციების მენეჯმენტი მშენებლობაში (OPEMC01GA1) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-413 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-412 |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
ოპერაციების მენეჯმენტი მშენებლობაში (OPEMC01GA1) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-412 |
--- | საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-412 |
--- | |
11-19:00 | საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-413 |
--- | კაპიტალდაბანდების პოლიტიკა და ფინანსური გადაწყვეტილებები (INPFD07-LP) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-408 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | კაპიტალდაბანდების პოლიტიკა და ფინანსური გადაწყვეტილებები (INPFD07-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-406 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | vineyard establishment and maintenance (VEAME10EA1) ლექცია მაღრაძე დავით 11-511 |
2-10:00 | --- | field practice in viticulture (FPRIV10EA1) სასწავლო პრაქტიკა მაღრაძე დავით 14-ჯიღაური |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | vineyard establishment and maintenance (VEAME10EA1) პრაქტიკული მაღრაძე დავით 11-510 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Methods of must and wine analyses (MOMWII0EA1) ლაბორატორიული ქვარცხავა გიორგი 11-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | WINE MARKETING AND SALES (WIMAS10EA1) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-307 |
Regulation of viticulture and wine or production (ROVWP10EA1) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | Regulation of viticulture and wine or production (ROVWP10EA1) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-311 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | WINE MARKETING AND SALES (WIMAS10EA1) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-310 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (ალკოჰოლური) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (პურ-პროდუქტ.) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108224 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1031901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მეწარმეობა 1 (0410003) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- | საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა AutoCAD-2 (3D მოდელირება) (0710105) პრაქტიკული ფილფანი ნინო 01-კ.ც.I.7 |
--- |
4-12:00 | --- | სამანქანათმშენბლო ხაზვა (GRAF305) პრაქტიკული ნოზაძე მანანა 01-603 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | სამოქალაქო განათლება (SAMGAN05) პრაქტიკული გლოველი ციალა 06-900ბ(პროფ) |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | სამგანზომილებიანი მოდელირება და ვიზუალიზაცია 3Ds Max (710107) პრაქტიკული. მაღრაძე თინათინი 01-კ.ც.I.7 |
--- | სამგანზომილებიანი მოდელირება და ვიზუალიზაცია 3Ds Max (710107) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი 01-კ.ც.I.7 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა გარემოს დიზაინი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა წყლის ინჟინერია (რუსულ ენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909e-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული. ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | დამუხტვა-გაშვების სისტემის სერვისი (0711306) პრაქტიკული. ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
დამუხტვა-გაშვების სისტემის სერვისი (0711306) პრაქტიკული.. ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
--- | --- | ||
6-14:00 | ზოგადი ელექტროტექნიკის საფუძვლები (0711924) პრაქტიკული. ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
დამუხტვა-გაშვების სისტემის სერვისი (0711306) პრაქტიკული... ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
--- | |||
7-15:00 | ზოგადი ელექტროტექნიკის საფუძვლები (0711924) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 01-696 (მოდულური) |
--- | ||||
8-16:00 | დამუხტვა-გაშვების სისტემის სერვისი (0711306) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
--- | ||||
9-17:00 | ზოგადი ელექტროტექნიკის საფუძვლები (0711924) პრაქტიკული.. ჯაჯანიძე ვალერი 07-109 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
21960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | უცხო ენა (UCXOENA05) ლაბორატორიული ფეტელავა სოფიკო 08-219(პროფესიული) |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) ლაბორატორიული ირემაძე ია 06-215ბ |
მეწარმეობა 2 (DDFNNN) ლაბორატორიული ჭანტურია ნატალია 08-219(პროფესიული) |
უსაფრთხოება მაღალი ძაბვის ელექტროობაში (HDKL) ლაბორატორიული გვარამაძე ნოდარ 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი4 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | ელექტრული და ელექტრონული პრინციპები (GFDSHK) ლაბორატორიული გორგოშიძე ალექსანდრე 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი3 |
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
21960-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | უსაფრთხოება მაღალი ძაბვის ელექტროობაში (HDKL) ლაბორატორიული გვარამაძე ნოდარ 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი4 |
--- | --- | --- | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) ლაბორატორიული ირემაძე ია 06-215ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | უცხო ენა (UCXOENA05) ლაბორატორიული ფეტელავა სოფიკო 08-219(პროფესიული) |
--- | --- | ||
4-12:00 | ელექტრული და ელექტრონული პრინციპები (GFDSHK) ლაბორატორიული გორგოშიძე ალექსანდრე 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი3 |
მეწარმეობა 2 (DDFNNN) ლაბორატორიული ჭანტურია ნატალია 08-219(პროფესიული) |
--- | |||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903f-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ფეხსაცმლის ნამზადის კერვის ტექნოლოგია (FEXNAM001) პრაქტიკული მაჭარაშვილი რომანი 01-703 (მოდულური) |
ტყავის აქსესუარების ტექნოლოგია (tyaqs001) პრაქტიკული. სოხაძე მანანა 01-703 (მოდულური) |
ნავისებრი ფეხსაცმლისა და ნახევარწაღის მოდელირება/კონსტრუირება (NAVFEX05) პრაქტიკული. შავლიაშვილი ლიანა 01-703 (მოდულური) |
ტყავის აქსესუარების ტექნოლოგია (tyaqs001) პრაქტიკული.. სოხაძე მანანა 01-703 (მოდულური) |
--- | --- |
2-10:00 | აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საკითხები (256812) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-703 (მოდულური) |
ფეხსაცმლის დამზადების ტექნოლოგია (FEXDAMTEQ05) პრაქტიკული ფირანიშვილი ბაჩუკი 01-703 (მოდულური) |
--- | --- | ||
3-11:00 | ტყავის აქსესუარების კონსტრუირება (36985) პრაქტიკული სოხაძე მანანა 01-703 (მოდულური) |
--- | ||||
4-12:00 | ნავისებრი ფეხსაცმლისა და ნახევარწაღის მოდელირება/კონსტრუირება (NAVFEX05) პრაქტიკული შავლიაშვილი ლიანა 01-703 (მოდულური) |
--- | ||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | ტყავის აქსესუარების ტექნოლოგია (tyaqs001) პრაქტიკული სოხაძე მანანა 01-703 (მოდულური) |
--- | --- | |||
7-15:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.8 |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული.. ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.8 |
--- | |||
8-16:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული. ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.8 |
აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საკითხები (256812) პრაქტიკული. გზირიშვილი ნინო 01-703 (მოდულური) |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051820/2m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სამუშაოს დაგეგმვა მექანიკურ წარმოებაში (HDH05) პრაქტიკული კილაძე თამარი 01-624 (მოდულური) |
სამუშაოს დაგეგმვა მექანიკურ წარმოებაში (HDH05) პრაქტიკული. კილაძე თამარი 01-624 (მოდულური) |
ტექნიკური სისტემების მომსახურება, რემონტი და სერვისი (987532) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი1 |
ტექნიკური სისტემების მომსახურება, რემონტი და სერვისი (987532) პრაქტიკული. ბუცხრიკიძე დავით 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი1 |
ტექნიკური სისტემების მომსახურება, რემონტი და სერვისი (987532) პრაქტიკული.. ბუცხრიკიძე დავით 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი1 |
--- |
2-10:00 | მეწარმეობა 3 (410005) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია 01-624 (მოდულური) |
|||||
3-11:00 | ||||||
4-12:00 | ||||||
5-13:00 | ||||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051820m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საწარმოო პრაქტიკა-მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (JKSDADFG) პრაქტიკული ბაქრაძე ნანა 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი |
საწარმოო პრაქტიკა-მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (JKSDADFG) პრაქტიკული. ბაქრაძე ნანა 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი |
საწარმოო პრაქტიკა-მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (JKSDADFG) პრაქტიკული.. ბაქრაძე ნანა 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი |
--- | საწარმოო პრაქტიკა-მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (JKSDADFG) პრაქტიკული... ბაქრაძე ნანა 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა ურბანისტიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121881 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121882 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121883 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121981 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-412 |
10-18:00 | ჩქაროსნული და სპეციალიზებული რკინიგზები (HQSPRK) სემინარი კუპატაძე თორნიკე 01-681 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
რკინიგზების მშენებლობა რთულ პირობებში (RWCDC01) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-681 |
--- | რკინიგზების მშენებლობა რთულ პირობებში (RWCDC01) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-681 |
--- |
11-19:00 | ლიანდაგისა და მოძრავი შემადგენლობის ურთიერთქმედება (IRS0605) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-673 |
--- | ||||
12-20:00 | --- | ჩქაროსნული და სპეციალიზებული რკინიგზები (HQSPRK) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
ჩქაროსნული და სპეციალიზებული რკინიგზები (HQSPRK) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე 01-681 |
ლიანდაგისა და მოძრავი შემადგენლობის ურთიერთქმედება (IRS0605) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ 01-681 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121982 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-412 |
10-18:00 | ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები და სეისმომედეგი ხიდები (AAC90701G1) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
სატრანსპორტო გვირაბების აღდგენა-რეკონსტრუქცია (AAC45001G1-LPK) ლექცია ყურაშვილი აბესალომი 01-674 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | დიდმალიანი ფოლადის ხიდები (DBSSB01) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- | ||
12-20:00 | ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები და სეისმომედეგი ხიდები (AAC90701G1) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
სატრანსპორტო გვირაბების აღდგენა-რეკონსტრუქცია (AAC45001G1-LPK) პრაქტიკული ყურაშვილი აბესალომი 01-674 |
სატრანსპორტო გვირაბების აღდგენა-რეკონსტრუქცია (AAC45001G1-LPK) საკურსო ყურაშვილი აბესალომი 01-674 |
დიდმალიანი ფოლადის ხიდები (DBSSB01) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | --- |
13-21:00 | დიდმალიანი ფოლადის ხიდები (DBSSB01) საკურსო ყურაშვილი აბესალომი 01-674 |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121983 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-409 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა 01-323 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია ბურდული ია 01-214ც |
--- | --- | --- | საგზაო პირობები და მოძრაობის უსაფრთხოება (RCTS101) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-409 |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი 01-412 |
10-18:00 | თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 01-218ც |
თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი 01-407 |
საავტომობილო გზების მშენებლობის ტექნოლოგია და მართვა რთულ ბუნებრივ პირობებში (RCTM101) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-410 |
--- | საგზაო პირობები და მოძრაობის უსაფრთხოება (RCTS101) საკურსო მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-411 |
--- |
11-19:00 | სატრანსპორტო კვანძები და ავტომაგისტრალები (AAC44501G1-LP) ლექცია ჭურაძე კონსტანტინე 01-674 |
სატრანსპორტო კვანძები და ავტომაგისტრალები (AAC44501G1-LP) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-674 |
--- | |||
12-20:00 | --- | საგზაო პირობები და მოძრაობის უსაფრთხოება (RCTS101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-413 |
საავტომობილო გზების მშენებლობის ტექნოლოგია და მართვა რთულ ბუნებრივ პირობებში (RCTM101) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-408 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - ბ Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - ა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903g-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | კომპოზიციის შექმნა (0212235) პრაქტიკული.. გზირიშვილი ნინო 01-564 (მოდულური) |
რასტრული გამოსახულების შექმნა და დამუშავება 2 (0212238) პრაქტიკული. უგრეხელიძე ირინე 01-556 (მოდულური კ/ც) |
რასტრული გამოსახულების შექმნა და დამუშავება 2 (0212238) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-556 (მოდულური კ/ც) |
5-13:00 | --- | კომპოზიციის შექმნა (0212235) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-564 (მოდულური) |
კომპოზიციის შექმნა (0212235) პრაქტიკული. გზირიშვილი ნინო 01-564 (მოდულური) |
|||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | --- | რასტრული გამოსახულების შექმნა და დამუშავება 2 (0212238) პრაქტიკული.. უგრეხელიძე ირინე 01-556 (მოდულური კ/ც) |
რასტრული გამოსახულების შექმნა და დამუშავება 2 (0212238) პრაქტიკული... უგრეხელიძე ირინე 01-556 (მოდულური კ/ც) |
რასტრული გამოსახულების შექმნა და დამუშავება 2 (0212238) პრაქტიკული . უგრეხელიძე ირინე 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903s-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ქალის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (0712005) პრაქტიკული კუდავა თამილა 01-705 |
--- | --- | ტანსაცმლის კომპოზიციის შექმნა (4587963) პრაქტიკული. გზირიშვილი ნინო 01-706 |
ქალის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (0712005) პრაქტიკული. კუდავა თამილა 01-705 |
--- |
2-10:00 | ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (145963) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-706 |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული. ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.8 |
--- | |||
3-11:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული.. ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.8 |
--- | ||||
4-12:00 | სატანსაცმლე მასალების კონფექციონირება (6874525) პრაქტიკული ფხაკაძე ნანი 01-706 |
--- | ||||
5-13:00 | ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (145963) პრაქტიკული. ალოევა გულნარა 01-706 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.8 |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | ტანსაცმლის კომპოზიციის შექმნა (4587963) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-706 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051906-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მეწარმეობა 1 (0410003) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-205ც (მოდულური) |
--- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული ყავრელიშვილი მარიამ 01-205ც (მოდულური) |
--- |
2-10:00 | მერქნისა და მერქნული მასალებისაგან ნაკეთობების დამზადების ტექნოლოგიები (0212326) პრაქტიკული გელაშვილი იგორ 01-205ც (მოდულური) |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | მეწარმეობა 1 (0410003) პრაქტიკული. ქამხაძე თამარ 01-205ც (მოდულური) |
უცხო ენა (UCXOENA05) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-205ც (მოდულური) |
უცხო ენა (UCXOENA05) პრაქტიკული. ყორანაშვილი ირინე 01-205ც (მოდულური) |
ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული. ყავრელიშვილი მარიამ 01-205ც (მოდულური) |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | ძერწვის საწყისები (0212303) პრაქტიკული ჟღენტი მაკა 01-205ც (მოდულური) |
ძერწვის საწყისები (0212303) პრაქტიკული. ჟღენტი მაკა 01-205ც (მოდულური) |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - მ Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული ბაღაშვილი თამარ 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტზე უსაფრთხო სამუშაო გარემოს უზრუნველყოფა (0711716) პრაქტიკული მორჩილაძე რომანი 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
3-11:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული ჯიხვაძე ივანე 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული. ბაღაშვილი თამარ 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული. ჯიხვაძე ივანე 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | ||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი-პროგრამა საინჟინრო მენეჯმენტი(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909sab-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სასაქონლო ოპერაციები და საბაჟო გადასახდელები (411600) პრაქტიკული. ტეტუნაშვილი ნათია 01-617 (კომპ/ც) |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საბაჟო ზედამხედველობა (411603) პრაქტიკული... ცაგარეიშვილი პაატა 01-565 (მოდულური) |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და საბაჟო ღირებულების განსაზღვრა (411606) პრაქტიკული ბასილაია ნათელა 01-617 (კომპ/ც) |
სასაქონლო ოპერაციები და საბაჟო გადასახდელები (411600) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი ნათია 01-565 (მოდულური) |
--- | --- | მეწარმეობა 3 (410005) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-565 (მოდულური) |
საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და საბაჟო ღირებულების განსაზღვრა (411606) პრაქტიკული. ბასილაია ნათელა 01-565 (მოდულური) |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | საბაჟო ზედამხედველობა (411603) პრაქტიკული.. ცაგარეიშვილი პაატა 01-617 (კომპ/ც) |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131954 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Modern "Green" Technologies of Water Treatment (green01) Lecture გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Environment Defense and Sustainable Development (AAC93001E1) Practical Work გვიშიანი ზურაბ 01-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Modern "Green" Technologies of Water Treatment (green01) Practical Work გვიშიანი ზურაბ 01-209 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | Water Resources Modeling (WRM 01) Lecture ინაშვილი ირმა 01-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Water Resources Modeling (WRM 01) Practical Work გვიშიანი ზურაბ 01-212 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Environment Defense and Sustainable Development (AAC93001E1) Lecture გვიშიანი ზურაბ 01-218 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051907-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა (ELN02R7) პრაქტიკული ცხოვრებაშვილი ნადია 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | --- | მეწარმეობა (Gafb05) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-567 (მოდულური) |
3-11:00 | --- | ინფორმაციული წიგნიერება (698745) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული ყავრელიშვილი მარიამ 01-601 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3655 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 03-418 |
--- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-101ა |
--- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) პრაქტიკული ფირანიშვილი მაკა 03-312 |
--- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-105ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3690 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-104ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 03-418 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-208 |
--- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-105ა |
--- | --- |
7-15:00 | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 03-419 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3691 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 03-418 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) პრაქტიკული ფირანიშვილი მაკა 03-328 |
--- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო 06-105ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბლოთია კობა 06-102ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3732 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (DFC XC D X) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი 03-316 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (DFC XC D X) ლექცია ქოიავა ქეთევანი 03-417 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3832 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3932 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული დავითაძე ამირან 03-419 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-318 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (DSXFGBC SDX) ლექცია ნიკურაძე ჯემალ 03-216 |
უცხო ენა (ინგლისური -B1.2) (FLN0410) პრაქტიკული კობახიძე მაია 03-419 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია დავითაძე ამირან 03-216 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-312 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108220 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8984-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Rehabilitation Enginering (CVBNMXZ) Practical Work მოგჰეთ საჰარ აბდელ 04-318 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Rehabilitation Enginering (CVBNMXZ) Lecture მოგჰეთ საჰარ აბდელ 04-316 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Health Care Management and Economics (HMNG1E8) Lecture ლაზარაშვილი ლევან 04-318 |
Medical Imaging and Image Analysis (MIIA1E8) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
Medical Informatics (MEDI1E8) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
Medical Imaging and Image Analysis (MIIA1E8) Practical Work გოცირიძე ირინა 04-312 |
Health Care Management and Economics (HMNG1E8) Practical Work ლაზარაშვილი ლევან 04-318 |
--- |
10-18:00 | Tissue Engineering (TSEN1E8) Practical Work ღურწკაია ზვიად 09-307 |
Tissue Engineering (TSEN1E8) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-307 |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | Medical Informatics (MEDI1E8) Practical Work მოგჰეთ საჰარ აბდელ 04-318 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ელექტროტექნიკური ნახაზების წაკითხვა (JFSGD) ლაბორატორიული ცეცხლაძე მერაბ 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი2 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სამუსაო დაგეგმვა სამრეწველო ავტომატიზაციისთვის (KLKNJK) ლაბორატორიული მუხაშავრია სალომე 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი2 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | უცხო ენა (UCXOENA05) ლექცია რუსიეშვილი ეკა 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი2 |
ელექტროტექნიკური ნახაზების წაკითხვა (JFSGD) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი2 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტურანტურა-პროგრამა სოციალური მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109226 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო მცენარეების ეკოლოგიურად უსაფრთხო კულტივირება - საგაზაფხულო საწარმოო პრაქტიკა (AGC13310G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. მაჭავარიანი ნათელა 14-სასწავლო პრაქტიკა 3 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ფიტო-კლიმატოლოგია (ENV11710G1-LS) ლექცია მელაძე მაია 11-307 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მცენარეთა ბიოტექნოლოგია (BRS22310E1-LS) ლაბორატორიული ზაქარიაშვილი ნინო 11-424 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ფიტო-კლიმატოლოგია (ENV11710G1-LS) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-314 |
მცენარეთა ბიოტექნოლოგია (BRS22310E1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-413 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | სამკურნალო მცენარეების გენეტიკური რესურსი (ENV20510G1-LS) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ 11-510 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | სამკურნალო მცენარეების გენეტიკური რესურსი (ENV20510G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-509 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051905h-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ვენტილაციის სისტემების მოწყობის პრინციპები (05987456) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-660 (მოდულური) |
--- | უცხო ენა (UCXOENA05) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-660 (მოდულური) |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ვენტილაციის სისტემების მოწყობის პრინციპები (05987456) პრაქტიკული. ლაზარაშვილი ზურაბ 01-660 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ჰაერის კონდიცირების მოწყობის პრინციპები (0215478) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-660 (მოდულური) |
გაცივების სისტემების მოწყობის პრინციპები (5648102) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-660 (მოდულური) |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | უცხო ენა (UCXOENA05) პრაქტიკული. ყორანაშვილი ირინე 01-660 (მოდულური) |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | ჰაერის კონდიცირების მოწყობის პრინციპები (0215478) პრაქტიკული. ისაკაძე თამაზ 01-660 (მოდულური) |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | გაცივების სისტემების მოწყობის პრინციპები (5648102) პრაქტიკული. ისაკაძე თამაზ 01-660 (მოდულური) |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | field practice in viticulture (FPRIV10EA1) სასწავლო პრაქტიკა მაღრაძე დავით 14-ჯიღაური |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Advanced Plant Breeding (BRS15210E1-LS) ლექცია ბეციაშვილი მარიამ 11-510 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Advanced Plant Breeding (BRS15210E1-LS) პრაქტიკული ბეციაშვილი მარიამ 11-511 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | SOIL ECOLOGY (SIECO011) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-310 |
--- | --- | --- | Turfgrass Development Management (EET31110E2-LS) ლექცია ეპიტაშვილი თინათინ 11-512 |
10-18:00 | --- | --- | SOIL ECOLOGY (SIECO011) ლაბორატორიული ქვარცხავა გიორგი 11-312 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | Turfgrass Development Management (EET31110E2-LS) პრაქტიკული Sukjoo chang Elijah 11-505 |
--- | Professional English in Agronomy II (LEH13610E3-LP) ლექცია Kwon Soyoung 11-512 |
--- | --- |
12-20:00 | Professional English in Agronomy II (LEH13610E3-LP) პრაქტიკული Kondo tosuy 11-510 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1686 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სატვირთო კონტეინერები, კლასიფიკაცია და კონსტრუქციები (FCCS005) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) პრაქტიკა ნადირაშვილი გიორგი 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (MCM0005GA) ლექცია წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | ||
5-13:00 | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) საკურსო მეტრეველი გელა 01-415 |
ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (MCM0005GA) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) პრაქტიკული მეტრეველი გელა 01-415 |
სამშენებლო ეთიკა, სამართალი და კონტრაქტები (AAC81301G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან 01-412 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC08601G1-KR) საკურსო სამუშაო/პროექტი ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
|
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო ეთიკა, სამართალი და კონტრაქტები (AAC81301G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან 01-406 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | სატვირთო კონტეინერები, კლასიფიკაცია და კონსტრუქციები (FCCS005) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზს საფუძვლები (SASATEESAF01) ლექცია მეტრეველი გელა 01-416 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სამანქანათმშენებლო ნაკეთობების კონსტრუქტორული დოკუმენტაციის შედგენის საფუძვლები (FDEDD05) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდრო და პნევმო მოწყობილობების მონტაჟო, ექსპლუატაცია და რემონტი (IFOPHR5) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | ჰიდრო და პნევმო მოწყობილობების მონტაჟო, ექსპლუატაცია და რემონტი (IFOPHR5) ლექცია წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | |
3-11:00 | --- | სამანქანათმშენებლო ნაკეთობების კონსტრუქტორული დოკუმენტაციის შედგენის საფუძვლები (FDEDD05) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) ლექცია წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | სამშენებლო მანქანების მონტაჟი (EET78501G1-LP) ლექცია ბაქრაძე დავით 01-427 |
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (CEGRA08) პრაქტიკული არაბიძე მანანა 01-კ.ც.I.6 |
ტექნოლოგიური ტრანსპორტის ელექტრომოწყობილობა (EETT005) ლექცია კერესელიძე ნატალია 04-204 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სამშენებლო მანქანების მონტაჟი (EET78501G1-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით 01-427 |
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (CEGRA08) პრაქტიკული არაბიძე მანანა 01-კ.ც.I.6 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტის ელექტრომოწყობილობა (EETT005) პრაქტიკული კერესელიძე ნატალია 04-210 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (SACM05GA) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან 01-427 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მანქანათა თეორია (MANTEOR05) საკურსო მჭედლიშვილი ზურაბ 01-407 |
რხევების გამოყენებითი თეორიის საფუძვლები (FAT0005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მანქანათა თეორია (MANTEOR05) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ 01-533 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მანქანათა ნაწილები (PAMAC01) ლაბორატორიული კახიანი მერაბ 01-722 |
რხევების გამოყენებითი თეორიის საფუძვლები (FAT0005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ 01-427 |
მანქანათა ნაწილები (PAMAC01) ლექცია კახიანი მერაბ 01-535 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | წევისჭაღიანი ფრიქციული ამძრავები (FAME005GA-LP) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | დაშვებები და ტექნიკური გაზომვები (EET78201G2-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-632 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | მანქანათმშენებლობის საწარმოო პროცესები (MASAPR05) ლაბორატორიული ხვიჩია გივი 01-581 |
წევისჭაღიანი ფრიქციული ამძრავები (FAME005GA-LP) ლექცია შილაკაძე მიხეილ 01-427 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მანქანათმშენებლობის საწარმოო პროცესები (MASAPR05) პრაქტიკული ხვიჩია გივი 01-581 |
მანქანათა ნაწილები (PAMAC01) პრაქტიკული კახიანი მერაბ 01-533 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | დაშვებები და ტექნიკური გაზომვები (EET78201G2-LB) ლაბორატორიული თედიაშვილი ლია 01-632 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მანქანათმშენებლობის საწარმოო პროცესები (MASAPR05) ლექცია ხვიჩია გივი 01-581 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1986 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია ნაჭყებია დათო 01-506 |
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-409 |
|||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული წულეისკირი გიორგი 01-410 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ძაგანია ნატო 08-311 |
|
|
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია მესხია მარინე 01-513 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი 10-310 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (DFSGHJ) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-548 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი 01-კ.ც.I.1 |
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია ტალახაძე გია 01-408 |
თეოლოგია (TEOL00M) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი 01-322 |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051905gon | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული ფირცხალავა თამარ 01-664 (მოდულური) |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | რესურსების მართვა (56471) პრაქტიკული ელგენდარაშვილი ნატალია 01-664 (მოდულური) |
რესურსების მართვა (56471) პრაქტიკული. ელგენდარაშვილი ნატალია 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | მეწარმეობა 2 (DDFNNN) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | |||
6-14:00 | უცხო ენა (UCXOENA05) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 01-664 (მოდულური) |
უცხო ენა (UCXOENA05) პრაქტიკული. ფეტელავა სოფიკო 01-664 (მოდულური) |
||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | მეწარმეობა 2 (DDFNNN) პრაქტიკული. ქამხაძე თამარ 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8984-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Clinical Engineering (CLE01E8) Training practice გიგილაშვილი გიორგი 13-ჩაფიძის სახ.გადაუდ. კარდიოლ. ცენტრი |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Clinical Engineering (CLE01E8) Lecture გიგილაშვილი გიორგი 13-ჩაფიძის სახ.გადაუდ. კარდიოლ. ცენტრი |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Medical Imaging and Image Analysis (MIIA1E8) Practical Work შენ ვანგ 04-316 |
Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Practical Work ღურწკაია ზვიად 09-309 |
--- | Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად 09-309 |
--- | --- |
11-19:00 | Research Methods In Biomedical Engineering (EET06108E1-LS) Practical Work გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | Medical Imaging and Image Analysis (MIIA1E8) Lecture შენ ვანგ 04-316 |
--- | Research Methods In Biomedical Engineering (EET06108E1-LS) Lecture გოცირიძე ირინა 04-312 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219335 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ბიზნესის პროცესული ორგანიზება (PBOBO02GA1) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ევროკავშირის ერთიანი ინოვაციური სივრცე (EUIS002GA1) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
ინოვაციური ტექნოლოგიური ბაზრის ჩამოყალიბების და კვლევის მეთოდები (FFRITO2GA1) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ბიზნესის პროცესული ორგანიზება (PBOBO02GA1) ლაბორატორიული სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | ევროკავშირის ერთიანი ინოვაციური სივრცე (EUIS002GA1) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
ინოვაციური ტექნოლოგიური ბაზრის ჩამოყალიბების და კვლევის მეთოდები (FFRITO2GA1) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |