საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
აკადემიური ჯგუფები
1000 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა, - Zoom ID: 471-946-7878 |
--- | --- |
|
--- | რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
|||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1001 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა, - Zoom ID: 471-946-7878 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
|
--- | რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1002 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | |||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
|||||||
7-15:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია არაბიძე მანანა, - Zoom ID: 471-946-7878 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1003 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო, - Zoom ID: 438 960 6020 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა, - Zoom ID: 5611058385 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1004 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო, - Zoom ID: 438 960 6020 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1005 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო, - Zoom ID: 438 960 6020 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა, - Zoom ID: 403 484 3202 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1007 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა, - Zoom ID: 403 484 3202 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1008 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | ||||||||
3-11:00 | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო, - Zoom ID: 817 348 0957 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1009 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო, - Zoom ID: 817 348 0957 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული ცხვედიანი ირინე, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო, - Zoom ID: 817 348 0957 |
--- | რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1011 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1015 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1017 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1018 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1019 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
5-13:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
|
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი, - Zoom ID: 294-565-7243 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | ||
7-15:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გასიტაშვილი ლალი, - Zoom ID: 275 122 7628 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
|
8-16:00 | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი, - Zoom ID: 294-565-7243 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ხელაია მაია, - Zoom ID: 277-787-2953 |
--- |
2-10:00 | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა, - Zoom ID: 432 852 6619 |
--- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
--- | |
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | |||
4-12:00 | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი, - Zoom ID: 913 171 4514 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გასიტაშვილი ლალი, - Zoom ID: 275 122 7628 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
||
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ელოშვილი ნანა, - Zoom ID: 449-755-1354 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
||
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი, - Zoom ID: 294-565-7243 |
--- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი, - Zoom ID: 913 171 4514 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | |
8-16:00 | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- |
9-17:00 | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
--- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მელაძე ზურაბი, - Zoom ID: 247-466-3768 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | |
3-11:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ფოფხაძე ნათია, - Zoom ID: 859 872 2555 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
--- | |||
4-12:00 | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი, - Zoom ID: 752 273 1700 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
|
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი, - Zoom ID: 294-565-7243 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული ცაკიაშვილი ალექსი, - Zoom ID: 752 273 1700 |
--- | ||
7-15:00 | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | |
8-16:00 | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
--- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) ლექცია კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | |
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ელოშვილი ნანა, - Zoom ID: 449-755-1354 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
||
4-12:00 | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) საკურსო კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
--- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) პრაქტიკული კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
|
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი, - Zoom ID: 294-565-7243 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ფოფხაძე ნათია, - Zoom ID: 859 872 2555 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი, - Zoom ID: 8239303242 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) ლექცია კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | ||
4-12:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ, - Zoom ID: 470-242-0807 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) საკურსო კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | ||
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | ||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) პრაქტიკული კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | ||
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | |
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ, - Zoom ID: 470-242-0807 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
--- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
||
4-12:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|||
5-13:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა მარღიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 207 520 6531 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | --- | |
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | |||
4-12:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | |||
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი, - Zoom ID: 428-108-2932 |
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1707 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
|
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი, - Zoom ID: 428-108-2932 |
--- | ||||||||
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა, - Zoom ID: 432 852 6619 |
--- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: |
--- |
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
||
4-12:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
|||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | ||
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 456-108-8753 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
|
7-15:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი, - Zoom ID: 428-108-2932 |
--- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა, - Zoom ID: 432 852 6619 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
|
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი, - Zoom ID: 428-108-2932 |
--- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
8-16:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 456-108-8753 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
9-17:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი, - Zoom ID: 428-108-2932 |
--- | --- |
2-10:00 | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა, - Zoom ID: 432 852 6619 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
|
4-12:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა. ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
|||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 456-108-8753 |
--- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1732 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 456-108-8753 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
8-16:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გოგოლაძე ირაკლი, - Zoom ID: 428-108-2932 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1733 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
||
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
6-14:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ, - Zoom ID: 349 448 7109 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
--- | --- | ||
8-16:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1745 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა კოპალიანი ალექსი, - Zoom ID: 394 581 4342 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
|||
4-12:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
|||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 994-746-3290 |
|
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 994-746-3290 |
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
|||
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1750 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 994-746-3290 |
||
5-13:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|||
6-14:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
8-16:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1751 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- |
2-10:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
--- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
8-16:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
9-17:00 | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1752 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
|
7-15:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
8-16:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ხორავა ვასილ, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ელოშვილი ნანა, - Zoom ID: 449-755-1354 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მესირიძე ირმა, - Zoom ID: 389 609 6274 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ჭურაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 456-108-8753 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | ||
6-14:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | |
7-15:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | ||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1800 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
--- | |
6-14:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | |
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | |
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო, - Zoom ID: 239 780 7724 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- |
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1802 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | |
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | --- | |
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | --- | |
6-14:00 | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | ||
7-15:00 | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 5892721659 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1803 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 5892721659 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
--- | --- | ||
6-14:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- |
7-15:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1804 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
|
5-13:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | ||
7-15:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
8-16:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
|
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | |
5-13:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ქორქია ქეთევან, - Zoom ID: 503 371 7189 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო დუმბაძე მარიამი, - Zoom ID: 660 208 5404 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- |
7-15:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი, - Zoom ID: 8239303242 |
|
8-16:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1807 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
8-16:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან, - Zoom ID: 961 598 8124 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
||
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
|
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1809 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მესირიძე ირმა, - Zoom ID: 389 609 6274 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან, - Zoom ID: 961 598 8124 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
|
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო დუმბაძე მარიამი, - Zoom ID: 660 208 5404 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან, - Zoom ID: 961 598 8124 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
|
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- |
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1811 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
||
6-14:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
--- | |
8-16:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1812 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა, - Zoom ID: 669 960 1483 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
|||
6-14:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- |
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1813 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
4-12:00 | --- | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
--- | |
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა, - Zoom ID: 669 960 1483 |
|
6-14:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- |
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1814 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული ცხვედიანი ირინე, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
|
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | |||
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მახარობლიძე კახა, - Zoom ID: 894 683 3870 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
||
7-15:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | |
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1815 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა, - Zoom ID: 669 960 1483 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო, - Zoom ID: 239 780 7724 |
|
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა, - Zoom ID: 755-438-5649 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- |
9-17:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 207 520 6531 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა, - Zoom ID: 642-033-9654 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო, - Zoom ID: 239 780 7724 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1817 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
|
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა, - Zoom ID: 642-033-9654 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 207 520 6531 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1818 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | --- |
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 207 520 6531 |
|
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა, - Zoom ID: 642-033-9654 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1819 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 207 520 6531 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- |
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო ტაბატაძე ანა, - Zoom ID: 642-033-9654 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | |
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | |||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1900 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული ცხვედიანი ირინე, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
||
4-12:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
|
4-12:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
|
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1902 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა, - Zoom ID: 822 933 7674 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
|
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
|
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა, - Zoom ID: 822 933 7674 |
გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული ცხვედიანი ირინე, - Zoom ID: |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
|
6-14:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
8-16:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
|
3-11:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ, - Zoom ID: 857 262 8696 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
5-13:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ, - Zoom ID: 857 262 8696 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
4-12:00 | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ, - Zoom ID: 857 262 8696 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა, - Zoom ID: 822 933 7674 |
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
|
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
--- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
|
4-12:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
5-13:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ, - Zoom ID: 857 262 8696 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო, - Zoom ID: 775 187 5115 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | |
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ, - Zoom ID: 914 239 0065 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1909 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მესირიძე ირმა, - Zoom ID: 389 609 6274 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო, - Zoom ID: 775 187 5115 |
--- | |
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ, - Zoom ID: 914 239 0065 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
4-12:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო, - Zoom ID: 775 187 5115 |
--- |
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ, - Zoom ID: 914 239 0065 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
|
6-14:00 | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული ფილფანი ნინო, - Zoom ID: 775 187 5115 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია სოხაძე ვასილ, - Zoom ID: 914 239 0065 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა, - Zoom ID: 298 418 8594 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1912 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
|||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
--- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 382-612-2348 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1913 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 382-612-2348 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1914 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 382-612-2348 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა, - Zoom ID: 822 933 7674 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია წაქაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 382-612-2348 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | --- |
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
--- | --- |
7-15:00 | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
--- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- |
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა, - Zoom ID: 822 933 7674 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1916 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა, - Zoom ID: 389 810 6928 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- |
5-13:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | |
6-14:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1917 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა, - Zoom ID: 389 810 6928 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ, - Zoom ID: 948 505 2256 |
--- | |
4-12:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | |
6-14:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1918 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ, - Zoom ID: 948 505 2256 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა, - Zoom ID: 389 810 6928 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
--- |
5-13:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | ||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1919 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
4-12:00 | --- | საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ, - Zoom ID: 857 262 8696 |
საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
|
5-13:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა, - Zoom ID: 389 810 6928 |
--- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
||
6-14:00 | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1080 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა, - Zoom ID: 429 853 1666 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | ||||||||
3-11:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 517-234-9928 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) საკურსო გოგოლაძე ირაკლი, - Zoom ID: 428-108-2932 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა, - Zoom ID: 429 853 1666 |
--- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | |
3-11:00 | შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი, - Zoom ID: 913 171 4514 |
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი, - Zoom ID: 913 171 4514 |
||
5-13:00 | --- | --- | შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ, - Zoom ID: 470-242-0807 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა, - Zoom ID: 429 853 1666 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი სახარჯთაღრიცხვო საქმეში (AAC82001G1-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | შესავალი სახარჯთაღრიცხვო საქმეში (AAC82001G1-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- |
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1980 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მანველიძე გულნარა, - Zoom ID: 429 853 1666 |
--- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
|||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საშენი მასალები (BLMA01) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1090 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | Основы программирования (PRFUNR8) Лекция ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | Физика 1.1 (PHS55408R1-LB) Лекция გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | Основы программирования (PRFUNR8) Практическая работа ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Лекция გურეშიძე გინა, - Zoom ID: 778-416-3365 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | Экология воды (ECW01R1) Практическая работа დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Лекция გურეშიძე გინა, - Zoom ID: 778-416-3365 |
Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Курсовой проект გურეშიძე გინა, - Zoom ID: 778-416-3365 |
--- |
4-12:00 | Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Курсовой проект გურეშიძე გინა, - Zoom ID: 778-416-3365 |
Технология строительного производства (COPRTR1) Лекция ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | Экология воды (ECW01R1) Лекция დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
Диагностика повреждения конструкций (DAMAGR1) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- | Металлические конструкции (TBBM1R1) Курсовая работа სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
6-14:00 | Технология строительного производства (COPRTR1) Практическая работа ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | --- | --- | --- | Металлические конструкции (TBBM1R1) Лекция სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Строительные машины и основы автоматизации (CMAFA0R5) Лекция ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | Строительные конструкции (RBULC01) Лекция გურეშიძე გინა, - Zoom ID: 778-416-3365 |
--- | Водоснабженые и водоотведение (WSS03R1) Практическая работа დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | Строительные конструкции (RBULC01) Практическая работа გურეშიძე გინა, - Zoom ID: 778-416-3365 |
Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1) Практическая работа ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | --- | |
5-13:00 | Основы строительного производства (FBLPRR1) Лекция ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | Водоснабженые и водоотведение (WSS03R1) Лекция დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | Основы строительного производства (FBLPRR1) Семинар ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
Водоприемные сооружения (AAC42301R2-LP) Практическая работа დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | Водоприемные сооружения (AAC42301R2-LP) Лекция დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1) Лекция ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1990 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Инженерная компьютерная графика (INJKOGR01) Практическая работа ჭანკოტაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 388 974 0209 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) Лекция ბიჭიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 279 963 4392 |
3-11:00 | --- | --- | Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Практическая работа გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
Строительные материалы 1 (BUMA1R1) Лекция უგულავა ლიანა, - Zoom ID: 623 686 9145 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) Практическая работа ბიჭიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 279 963 4392 |
4-12:00 | --- | --- | Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Лекция გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | Основания и фундаменты (FOUN0R1) Курсовая работа ბიჭიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 279 963 4392 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- |
8-16:00 | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Практическая работа ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა წყალმომარაგების,წყალანირების სისტემების მშენებლობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1098 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო, - Zoom ID: 885 038 9899 |
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი, - Zoom ID: 919-884-8095 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული ჭარხალაშვილი თინანო, - Zoom ID: |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) პრაქტიკული ბოლქვაძე ნონა, - Zoom ID: 859-753-4019 |
--- | კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
||||||
5-13:00 |
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 550-055-1178 |
||||||||
6-14:00 | --- | რელიგიის ისტორია (TER654PI) პრაქტიკული მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლექცია სიდამონ-ერისთავი მარიამ, - Zoom ID: 464 369 5379 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 550-055-1178 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- |
|
||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) ლექცია ბოლქვაძე ნონა, - Zoom ID: 859-753-4019 |
რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
--- |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასოფლო სამეურნეო ჰიდრომელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121953 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
--- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) საკურსო ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) საკურსო ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) ლექცია ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
--- |
7-15:00 | მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122053 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) პრაქტიკული გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | გარემოს ქიმია (ENVCH01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | გარემოს ქიმია (ENVCH01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) ლექცია გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) ლექცია კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) ლექცია კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) საკურსო კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
--- | წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა წყალმომარაგება,წყალანირება,წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენება და დაცვა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) პრაქტიკული ყიფიანი გელა, - Zoom ID: 281 089 6470 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) ლექცია ყიფიანი გელა, - Zoom ID: 281 089 6470 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
--- |
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
10-18:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
11-19:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121921 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) სემინარი მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- |
12-20:00 | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
--- | |
13-21:00 | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121921-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) სემინარი მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
9-17:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- |
10-18:00 | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | |
11-19:00 | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121922 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საშენი მასალების ხანგამძლეობა და ხარისხის კონტროლი (BSGJDG01) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) პრაქტიკული ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
--- | შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LPK) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LPK) ლექცია მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
--- |
12-20:00 | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
საშენი მასალების ხანგამძლეობა და ხარისხის კონტროლი (BSGJDG01) პრაქტიკული ტაბატაძე ნათია, - Zoom ID: |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) სემინარი მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 436 350 7865 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- |
10-18:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) პრაქტიკული მეძმარიაშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 436 350 7865 |
შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
11-19:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | ||
12-20:00 | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია ირემაშვილი ინგა, - Zoom ID: 724-700-1984 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
10-18:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | |
11-19:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- | |
12-20:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) პრაქტიკული მეძმარიაშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 436 350 7865 |
მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 436 350 7865 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
--- |
10-18:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121942 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
11-19:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
--- | |
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121943 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (FGAD01) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) ლექცია ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (FGAD01) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) საკურსო ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) პრაქტიკული ჭიჭაღუა პეტრე, - Zoom ID: 457 900 8155 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- | |
12-20:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
11-19:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
--- | |
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (AAC89301G1-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (AAC89301G1-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | |
11-19:00 | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
--- | |
12-20:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
--- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- | --- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
10-18:00 | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- |
11-19:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | ||
12-20:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122001 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
--- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
--- |
10-18:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | --- | --- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
--- |
12-20:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- |
12-20:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- |
11-19:00 | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ქვარაია ირაკლი, - Zoom ID: 857-953-0739 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
--- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | |
12-20:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
--- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | |
12-20:00 | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122007 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
--- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასოფლო-სამეურნეო მელიორაცია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა საგზაო ინფრასტრუქტურა და მიწისქვეშა ნაგებობები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ჰიდროინჟინერია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131921(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131931(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131971(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ტრადიციული და ახალი ბლანტდრეკადი სამშენებლო კომპოზიტური მასალების მოდელირება და თეორიული კვლევა (AAC07001G1-L) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
132011 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132020(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132040(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132052 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Технология производства электрических аппаратов (EET44202R2-LPK) Практическая работа ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
Управление проектами (PROMA07-LS) Лекция ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- | Управление проектами (PROMA07-LS) Лабораторная работа ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- | --- |
6-14:00 | Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Курсовой проект ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Курсовой проект ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
Введение в проект бакалавра (EET42902R2-K) Учебная практика ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Технология производства электрических аппаратов (EET44202R2-LPK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
|
10-18:00 | --- | --- | Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- |
3-11:00 | Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Лабораторная работа გორგოშიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 560 713 4061 |
--- | Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Практическая работа ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | --- | |
4-12:00 | Основы прикладной механики (MAS42301G1-LP) Практическая работа გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- | Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Практическая работа დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | Основы прикладной механики (MAS42301G1-LP) Лекция გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- | Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Практическая работа ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Лекция ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лекция ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | --- |
7-15:00 | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лабораторная работа ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
Электрические машины (EL0020002) Курсовая работа კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
--- | Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лабораторная работа ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | --- |
8-16:00 | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лекция ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
Электрические машины (EL0020002) Лекция ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Электрические машины (EL0020002) Лабораторная работа ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
3-11:00 | --- | --- | --- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
4-12:00 | --- | Теория линейных электрических цепей 2 (EET43702G1-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа მასხარაშვილი ლილი, - Zoom ID: 5170916311 |
--- | |
5-13:00 | --- | Основы прикладной гидроаэромеханики (EET41102R2-LPK) Практическая работа ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Основы прикладной гидроаэромеханики (EET41102R2-LPK) Лекция ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | Возобновляемые источники энергии (EET41202R2-LB) Лекция გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | Теория линейных электрических цепей 2 (EET43702G1-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | Возобновляемые источники энергии (EET41202R2-LB) Лабораторная работа გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лабораторная работа ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- |
4-12:00 | Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- | --- | Английский язык для технических специальностей - 1 (LEH11812R2) Практическая работа ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
||
5-13:00 | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | Профессиональные навыки (FHJKGKG) Лекция ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
Профессиональные навыки (FHJKGKG) Практическая работа ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | |
6-14:00 | --- | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | Общая физика 1 (GPYS108) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | |
7-15:00 | --- | Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
Материаловедение (MATSCR04) Лабораторная работа ლოლაძე თამარ, - Zoom ID: 585-254-7711 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | Материаловедение (MATSCR04) Лекция ლოლაძე თამარ, - Zoom ID: 585-254-7711 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | Общая физика 1 (GPYS108) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217110 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Лабораторная работа მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
--- | Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Лабораторная работа ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Практическая работа გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) ლაბორატორიული მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
--- |
6-14:00 | --- | Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Лекция ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Курсовой проект ჩხაიძე მამუკა, - Zoom ID: 875 424 5824 |
Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
--- |
7-15:00 | --- | измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Практическая работа დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Практическая работа ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Лекция გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
--- |
8-16:00 | --- | измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Лекция დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Лекция ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Курсовой проект ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- |
9-17:00 | --- | измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Семинар დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
Бакалаврская работа (AAC08501R1) Курсовой проект გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | Бакалаврская работа (AAC08501R1) Уч. Практика. ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218105 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Лабораторная работа ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Лекция ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лабораторная работа ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
||||
5-13:00 | --- | --- |
|
Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Практическая работа ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | Электродинамика (EET56402R1-LPB) Лекция ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | --- | Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Курсовой проект ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
||||
7-15:00 | --- | Электродинамика (EET56402R1-LPB) Практическая работа ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
Основы менеджмента (BASMAR3) Лекция ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | Электродинамика (EET56402R1-LPB) Лабораторная работа ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Лабораторная работа ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
||||
8-16:00 | --- |
|
Основы менеджмента (BASMAR3) Практическая работа ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Лекция კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Практическая работа ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
||||
9-17:00 | --- | Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Лабораторная работа ბჟინავა ელვირა, - Zoom ID: 547-253-9380 |
--- | --- | Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лекция ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Лекция ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220105 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Введение в специальность (INTS0R2) Лабораторная работа მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
--- | ||||||||||||||
3-11:00 | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
Предпринимательская деятельность и профессиональные навыки (BUA49802R1-LS) Лекция ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | Введение в специальность (INTS0R2) Практическая работа მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
Английский язык для технических специальностей - 1 (LEH11812R2) Практическая работа ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
||||||||||||||
5-13:00 | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
Общая физика A (DGHF) Лекция გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
Основы прикладной информатики 1 (ICT13508R2-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
Введение в специальность (INTS0R2) Лекция კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | Предпринимательская деятельность и профессиональные навыки (BUA49802R1-LS) Практическая работа ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული გუნიავა ქეთევნ, - Zoom ID: |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (PMPRD02-LP) საკურსო ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია გუნიავა ქეთევნ, - Zoom ID: |
|||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) ლექცია ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
--- |
|
ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) საკურსო ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
--- | ||||||||
9-17:00 | ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) ლექცია ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
--- | სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა, - Zoom ID: 343-881-1344 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) საკურსო ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (PMPRD02-LP) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
--- | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
--- | --- | ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LP) პრაქტიკული ვეფხვაძე ლევან, - Zoom ID: 825 559 3422 |
--- |
|
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LP) ლექცია ვეფხვაძე ლევან, - Zoom ID: 825 559 3422 |
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 1 (HJJKSDG) ლექცია ვეფხვაძე ლევან, - Zoom ID: 825 559 3422 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ენერგიის ალტერნატიული წყაროები და ენერგიის დაზოგვა (EET47502G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
|
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტის ინფორმაციული სისტემები (EMISY02) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219191 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
|
ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 429-319-3112 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) პრაქტიკული გობეჯიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 429-319-3112 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა, - Zoom ID: 343-881-1344 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) ლექცია ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა, - Zoom ID: 343-881-1344 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (PWEM002) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა, - Zoom ID: 793 460 4640 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
ეკონომიკის საფუძვლები 1 (UGGLHG) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
|
--- | რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
ეკონომიკის საფუძვლები 1 (UGGLHG) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა, - Zoom ID: 343-881-1344 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ილურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 930 984 5750 |
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ილურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 930 984 5750 |
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ბოდოკია თემურ, - Zoom ID: 385-895-0279 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 737-167-3661 |
ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ, - Zoom ID: 385-895-0279 |
--- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 737-167-3661 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ, - Zoom ID: 385-895-0279 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 737-167-3661 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 737-167-3661 |
|
--- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ბოდოკია თემურ, - Zoom ID: 385-895-0279 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 737-167-3661 |
--- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
--- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 |
|
ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ბოდოკია თემურ, - Zoom ID: 385-895-0279 |
--- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
||||||||||||
6-14:00 | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 737-167-3661 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | --- |
|
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ბოდოკია თემურ, - Zoom ID: 385-895-0279 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური, - Zoom ID: 220-506-4111 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური, - Zoom ID: 220-506-4111 |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 767 955 3411 |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-4 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 767 955 3411 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური, - Zoom ID: 220-506-4111 |
||||||||||||
8-16:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- |
|
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური, - Zoom ID: 220-506-4111 |
|
||||||||||||
9-17:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-5 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო გორდიაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 767 955 3411 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო ფიფია თემური, - Zoom ID: 220-506-4111 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია ფიფია თემური, - Zoom ID: 220-506-4111 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217135 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217135-1 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | --- | ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
|||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
|||||||||||
7-15:00 | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- |
|
|
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- |
|
|
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
||||||||||||||||
7-15:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
|
--- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
||||||||||||||||
8-16:00 | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
|
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- |
|
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
--- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-2 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
--- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-3 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
|||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-5 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ღონიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 981 056 7159 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ, - Zoom ID: 622 898 6264 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლექცია კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
|
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ, - Zoom ID: 622 898 6264 |
--- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლექცია კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ, - Zoom ID: 622 898 6264 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
|
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ, - Zoom ID: 622 898 6264 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146-2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლექცია კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ, - Zoom ID: 622 898 6264 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ, - Zoom ID: 622 898 6264 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217147 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) ლექცია შატაკიშვილი ლენა, - Zoom ID: 409 738 1773 |
ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა, - Zoom ID: 409 738 1773 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
|
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
||||||||
6-14:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217148 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) ლექცია შატაკიშვილი ლენა, - Zoom ID: 409 738 1773 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა, - Zoom ID: 409 738 1773 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 293-940-0019 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო თოფურია მანანა, - Zoom ID: 331-751-9833 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218160 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218162 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218163 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218164 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
|
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
|
--- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია, - Zoom ID: 441-185-7655 |
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია, - Zoom ID: 441-185-7655 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია, - Zoom ID: 441-185-7655 |
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218168 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია, - Zoom ID: 441-185-7655 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218169 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია ცერცვაძე მაია, - Zoom ID: 441-185-7655 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218170 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218171 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 |
|
--- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
|
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218172 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
|
|
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218173 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია სხირტლაძე იუზა, - Zoom ID: 617-798-7547 |
--- | ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა, - Zoom ID: 409 738 1773 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ, - Zoom ID: 687 916 2298 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 |
|
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული შატაკიშვილი ლენა, - Zoom ID: 409 738 1773 |
|
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ, - Zoom ID: 687 916 2298 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219162 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
||||||||
5-13:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ, - Zoom ID: 687 916 2298 |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან, - Zoom ID: 994-431-9831 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219164 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | ||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | |||||||||
6-14:00 |
|
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- |
|
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219166 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
|
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
|
--- |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219169 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- |
|
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219171 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
--- |
|
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219172 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
|||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
--- | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე, - Zoom ID: 784-780-8226 |
--- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია არაბიძე ნათია, - Zoom ID: 220 899 0952 |
||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220160 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 330 848 2557 |
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 330 848 2557 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220162 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 330 848 2557 |
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220163 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 330 848 2557 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220164 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე, - Zoom ID: 551-630-0920 |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- | |||||||||
4-12:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- |
|
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე, - Zoom ID: 551-630-0920 |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
--- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- |
|
--- | რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე, - Zoom ID: 551-630-0920 |
--- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული არაბიძე მარგალიტა, - Zoom ID: 560-412-3671 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა B 1.2 (FLN0407) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220167 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე, - Zoom ID: 551-630-0920 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
ინგლისური ენა B 1.2 (FLN0407) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია, - Zoom ID: |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220169 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220170 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია, - Zoom ID: |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220171 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა, - Zoom ID: 793 460 4640 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220172 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა, - Zoom ID: 793 460 4640 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217101 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | --- | პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
პროექტის მართვა (PROJM10) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
--- | პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217103 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
--- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | პროექტების მართვა (PMN0108) სასწავლო პრაქტიკა. ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
--- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217104 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 818 034 9164 |
პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217105 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 818 034 9164 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- |
|
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217106 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
|
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 818 034 9164 |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217107 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფოსატელეკომუნიკაციო და მულტისერვისული ქსელები (DRGXCV) პრაქტიკული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული გოგილაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 818 034 9164 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218101 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო, - Zoom ID: 238-668-5062 |
--- |
|
ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
--- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო, - Zoom ID: 238-668-5062 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218102 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო, - Zoom ID: 238-668-5062 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | --- |
|
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218103 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო, - Zoom ID: 238-668-5062 |
|
ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული ბჟინავა ელვირა, - Zoom ID: 547-253-9380 |
--- | ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო, - Zoom ID: 238-668-5062 |
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
|
--- | --- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218104 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
|
საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული ჟიჟილაშვილი ნინო, - Zoom ID: 238-668-5062 |
სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
--- |
|
ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო, - Zoom ID: 238-668-5062 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219101 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია, - Zoom ID: 786-915-3354 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა, - Zoom ID: 875 424 5824 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) პრაქტიკული მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
--- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლექცია დობორჯგინიძე დევი, - Zoom ID: 644 712 4477 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) ლექცია მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ქავთარაძე მაია, - Zoom ID: 786-915-3354 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა, - Zoom ID: 875 424 5824 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
||||||||
6-14:00 |
|
--- | ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) პრაქტიკული მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლექცია დობორჯგინიძე დევი, - Zoom ID: 644 712 4477 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) ლექცია მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220101 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პროფესიული უნარ-ჩვევები (BUA49702G1-LS) პრაქტიკული რუხაძე ლია, - Zoom ID: 914-128-6125 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა და პროფესიული უნარ-ჩვევები (BUA49702G1-LS) ლექცია რუხაძე ლია, - Zoom ID: 914-128-6125 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ბიწაძე სიმონ, - Zoom ID: 890 846 4679 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
|
--- | რუსული 1 (LKIJ987TY) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
|||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
|
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საწარმოო და სერვისულ სისტემეთა ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (ZDFVD) ლექცია მუსელიანი თენგიზ, - Zoom ID: 791-138-5580 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
11-19:00 | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (ZDFVD) პრაქტიკული მუსელიანი თენგიზ, - Zoom ID: 791-138-5580 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- |
13-21:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო რუხვაძე მიხეილი, - Zoom ID: 784 939 9432 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219222 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
||||
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
|
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
||||
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | ||||
11-19:00 | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) პრაქტიკული ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- |
|
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
|||||
12-20:00 | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
||||
13-21:00 | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლაბორატორიული ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
|||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219222-1 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
|||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
|||||||
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) საკურსო ქორქია ენრიკო, - Zoom ID: 366 384 5414 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
|||||||
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) პრაქტიკული ქორქია ენრიკო, - Zoom ID: 366 384 5414 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
|
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
|||||||
11-19:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
||||||||
12-20:00 | ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) ლექცია ქორქია ენრიკო, - Zoom ID: 366 384 5414 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
|
|
--- | ||||||||
13-21:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219223 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობები (EET42502G3-LP) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ცვლადი დენის ასინქნორული ძრავების სიხშირული მართვა (EET42602G3-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობები (EET42502G3-LP) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) საკურსო ქვრივიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 576-277-6142 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
||||||||
10-18:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) ლაბორატორიული ქვრივიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 576-277-6142 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
|
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) საკურსო ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | |||||||||
11-19:00 | ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსის მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LP) ლექცია ცხომელიძე გურამ, - Zoom ID: 377-609-6624 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
ცვლადი დენის ასინქნორული ძრავების სიხშირული მართვა (EET42602G3-LB) ლაბორატორიული შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
--- | |||||||||
12-20:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 576-277-6142 |
ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსის მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LP) პრაქტიკული ცხომელიძე გურამ, - Zoom ID: 377-609-6624 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | |||||||||
13-21:00 | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (GFDCV) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (GFDCV) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
ენერგეტიკული საწარმოების ტექნოლოგიურ-ეკონომიკური საკითხები (GHFJH) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
ენერგეტიკული საწარმოების ტექნოლოგიურ-ეკონომიკური საკითხები (GHFJH) პრაქტიკული ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
|
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო რუხვაძე მიხეილი, - Zoom ID: 784 939 9432 |
||
12-20:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული ლოლუა დავით, - Zoom ID: 461-132-4481 |
--- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო რუხვაძე მიხეილი, - Zoom ID: 784 939 9432 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
|
12-20:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | ||
13-21:00 | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) პრაქტიკული ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) საკურსო ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) საკურსო ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
11-19:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) ლექცია ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
--- | ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) ლექცია ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- |
12-20:00 | --- | ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) პრაქტიკული ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | |
13-21:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219233 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
|||
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | --- | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
|||
10-18:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (SUMP02) პრაქტიკული არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
|||
11-19:00 | --- | სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (SUMP02) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
||||
12-20:00 |
|
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
|
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220221 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
||||
9-17:00 | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) საკურსო ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
|
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | --- | ||||
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
|
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | ||||
11-19:00 | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
--- | |||||
12-20:00 | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (MLVDS02) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
--- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (MLVDS02) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
--- |
220222 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
||||
9-17:00 |
|
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | --- | |||||
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
|
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | ||||
11-19:00 | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | |||||
12-20:00 | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
--- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220222-1 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
||||
9-17:00 | --- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) საკურსო ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
||||
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
|
|||||
11-19:00 | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | |||||
12-20:00 | --- |
|
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | --- | --- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220223 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) საკურსო ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
||||
9-17:00 | --- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
||||
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (MLVDS02) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
|||||
11-19:00 | --- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | |||||
12-20:00 | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (MLVDS02) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
9-17:00 | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) ლაბორატორიული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | --- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- |
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | |
11-19:00 | --- | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) საკურსო ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | |
12-20:00 | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
9-17:00 | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) ლაბორატორიული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) საკურსო ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | |
11-19:00 | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | |
12-20:00 | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
8-16:00 | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
9-17:00 | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) საკურსო ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | |
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | |
11-19:00 | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) ლაბორატორიული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | --- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | |
12-20:00 | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ, - Zoom ID: 415 957 3865 |
9-17:00 | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო მირინაშვილი გურამ, - Zoom ID: 843-048-7775 |
--- | --- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- |
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ, - Zoom ID: 830 286 5164 |
ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | |
11-19:00 | ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) ლაბორატორიული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | --- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | |
12-20:00 | --- | ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 220 534 8577 |
--- | ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
ელექრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (HGDGJK) საკურსო ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ლოჯისტიკური სისტემების მოდელირება (MLOSY02) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) სასწავლო პრაქტიკა. ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) ლექცია ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
--- |
11-19:00 | პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
--- | საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
--- | ||
12-20:00 | სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
ლოჯისტიკური სისტემების მოდელირება (MLOSY02) პრაქტიკული მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილებების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები (QUMDM02-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილებების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები (QUMDM02-LB) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუნიკაცია და მოლაპარაკება ბიზნესში (COMNB02-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოო მართვის სისტემები (EET40302G4-LS) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოო მართვის სისტემები (EET40302G4-LS) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
9-17:00 | --- | ინოვაციათა მარკეტინგი (BUA54802G1-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | კომუნიკაცია და მოლაპარაკება ბიზნესში (COMNB02-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | ინოვაციათა მარკეტინგი (BUA54802G1-LS) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ანტენები (ANT0002) სემინარი გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ანტენები (ANT0002) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) პრაქტიკული ზუმბურიძე ოთარი, - Zoom ID: 427 349 2274 |
სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) ლექცია ზუმბურიძე ოთარი, - Zoom ID: 427 349 2274 |
|
კვლევის მეთოდოლოგია ტელეკომუნიკაციაში (SGGSGDSD) ლექცია ბერიაშვილი დავით, - Zoom ID: 514-536-0521 |
--- | ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) ლაბორატორიული ბერიანიძე თემური, - Zoom ID: 265 927 8308 |
|
ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) სემინარი ზუმბურიძე ოთარი, - Zoom ID: 427 349 2274 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | აუდიო-ვიდეო ტექნიკა და დაპროექტების ავტომატიზაცია (AVTDDA02) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) სემინარი ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219201-9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220201 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
6-14:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია აბზიანიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 222-505-8803 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||
7-15:00 | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (FJHHD) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 977-135-8923 |
|
--- | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა, - Zoom ID: 547-253-9380 |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) საკურსო შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | რადიოსიგნალები (RADO02) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ, - Zoom ID: 991-905-6552 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (FJHHD) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 977-135-8923 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ, - Zoom ID: 972-853-1060 |
კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
|
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | რადიოსიგნალები (RADO02) სემინარი ჭოხონელიძე მიხეილ, - Zoom ID: 991-905-6552 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) ლექცია ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
|
|
--- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული უსაფრთხოება-ელექტროენერგეტიკა (FSDGGAG) ლექცია შოშიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 852-574-3407 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული უსაფრთხოება-ელექტროენერგეტიკა (FSDGGAG) პრაქტიკული შოშიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 852-574-3407 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკული უსაფრთხოება-ელექტროენერგეტიკა (FSDGGAG) სემინარი შოშიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 852-574-3407 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო ექსპერიმენტალური კვლევის მონაცემების დამუშავების მეთოდები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET43702G4-LS) ლექცია ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სამეცნიერო ექსპერიმენტალური კვლევის მონაცემების დამუშავების მეთოდები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET43702G4-LS) პრაქტიკული ვაშაკიძე არჩილ, - Zoom ID: 997-977-0056 |
--- | --- | |
11-19:00 | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 687 555 0428 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | Физика 1 (PHY01R8) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
История Грузии (GEHISR7) Лекция ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- | --- |
5-13:00 | Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
Физика 1 (PHY01R8) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
История Грузии (GEHISR7) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | Введение в геологию (INGEOR3) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლაბორატორიული აბზიანიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 687 555 0428 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
3016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
Физика 1 (PHY01R8) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | Общая химия (CHE01R4) Лекция ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია აბზიანიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 687 555 0428 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | |
7-15:00 | Введение в геологию (INGEOR3) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | Физика 1 (PHY01R8) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | История Грузии (GEHISR7) Лекция ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლაბორატორიული აბზიანიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 687 555 0428 |
--- | История Грузии (GEHISR7) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Лекция მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | --- |
7-15:00 | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | --- | --- | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
|
8-16:00 | Геомеханика (GEOMER3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
Геомеханика (GEOMER3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
--- | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Лекция დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
|
9-17:00 | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
--- | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Геомеханика (GEOMER3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
4-12:00 | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | --- | --- | --- | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
|
6-14:00 | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
--- | --- | Геомеханика (GEOMER3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
--- | |
7-15:00 | --- | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Лекция მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
--- | |
9-17:00 | Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
--- | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი, - Zoom ID: 577 288 3274 |
Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Лекция დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3814 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лекция ჯიქია ნიაზ, - Zoom ID: 261-111-4564 |
--- | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ, - Zoom ID: 261-111-4564 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | --- | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- |
7-15:00 | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
Буровые расстворы (DRSOLR3) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- | |||
9-17:00 | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Лекция მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Лекция დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ, - Zoom ID: 261-111-4564 |
Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лекция ჯიქია ნიაზ, - Zoom ID: 261-111-4564 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | Буровые расстворы (DRSOLR3) Лекция ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Лекция მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Практическая работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Лекция დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
--- | --- | --- | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- |
9-17:00 | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3914 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лекция გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лабораторная работа ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
--- | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Лекция მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
5-13:00 | Сопротивление материалов (STMA1R1) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Практическая работа კვერნაძე ცისანა, - Zoom ID: 908 706 7365 |
--- | --- | Геофизика (GEOPHR3) Лекция მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
|
6-14:00 | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Лекция ტატიშვილი ჯუანშერ, - Zoom ID: 985 862 2969 |
--- | --- | Бурение скважин (WELLDR3) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
|
7-15:00 | --- | Геофизика (GEOPHR3) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
--- | Бурение скважин (WELLDR3) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Практическая работа მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3916 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Лекция მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
||||
3-11:00 | --- | Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лекция გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
|
--- | --- | Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Практическая работа მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
||||
4-12:00 | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Лекция ტატიშვილი ჯუანშერ, - Zoom ID: 985 862 2969 |
--- | --- | Геофизика (GEOPHR3) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
Бурение скважин (WELLDR3) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | Сопротивление материалов (STMA1R1) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | |||||
6-14:00 | Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Практическая работа კვერნაძე ცისანა, - Zoom ID: 908 706 7365 |
--- | --- | Бурение скважин (WELLDR3) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
--- | ||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | Геофизика (GEOPHR3) Лекция მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3035 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 579 446 8942 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ, - Zoom ID: 687 916 2298 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- |
|
კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლაბორატორიული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3036 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 579 446 8942 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ, - Zoom ID: 687 916 2298 |
--- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლაბორატორიული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3735 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (FKGJK) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (FKGJK) საკურსო რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- |
5-13:00 | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (FKGJK) პრაქტიკული რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
--- | საწარმოო უბედური შემთხვევისას პირველადი დახმარება (DRHRDSTH) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
6-14:00 | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
|
7-15:00 | --- | --- | სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) სემინარი ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) სემინარი ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
საწარმოო უბედური შემთხვევისას პირველადი დახმარება (DRHRDSTH) პრაქტიკული გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) ლექცია ლანჩავა ომარ, - Zoom ID: 519 197 8701 |
2-10:00 | --- | პროფესიული დაავადებები (PROFD03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (PESAP03 ) სემინარი რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) პრაქტიკული ლანჩავა ომარ, - Zoom ID: 519 197 8701 |
3-11:00 | --- | პროფესიული დაავადებები (PROFD03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (FKHGJGJ) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (PESAP03 ) საკურსო რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | ||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (FKHGJGJ) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (PESAP03 ) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) საკურსო გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) პრაქტიკული კუპატაძე დავით, - Zoom ID: 933 588 8151 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
პროფესიული კომუნიკაციები (PROCO03) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) ლექცია კუპატაძე დავით, - Zoom ID: 933 588 8151 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
პროფესიული კომუნიკაციები (PROCO03) სემინარი ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3936 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) საკურსო გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) პრაქტიკული კუპატაძე დავით, - Zoom ID: 933 588 8151 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- |
|
სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- |
|
პროფესიული კომუნიკაციები (PROCO03) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | პროფესიული კომუნიკაციები (PROCO03) სემინარი ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | ||||
7-15:00 | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) ლექცია კუპატაძე დავით, - Zoom ID: 933 588 8151 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა წყლის ინჟინერია(ქართულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სამთო და ნავთობგაზის საქმე (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131951(შ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131953 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132050 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | გარემო და მდგრადი განვითარება (ENSLD04) ლექცია გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
წყლის რესურსების მოდელირება (WRMOD01GA1-LP) ლექცია ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | გარემო და მდგრადი განვითარება (ENSLD04) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
წყლის რესურსების მოდელირება (WRMOD01GA1-LP) პრაქტიკული ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132053 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3040 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლაბორატორიული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
საინჟინრო გრაფიკის საფუძვლები (EET78405G2-LP) ლექცია ნოზაძე ნანა, - Zoom ID: 476-263-2531 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 579 446 8942 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3042 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3043 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3044 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
|
5-13:00 | --- | კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (GXDHD) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) პრაქტიკული ბერაძე ნინო, - Zoom ID: 503 099 6920 |
6-14:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
||
7-15:00 | გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (GXDHD) ლექცია ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | ნავთობის გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლის მეთოდები და რესურსების შეფასება (SDFGH) ლექცია ბერაძე ნინო, - Zoom ID: 503 099 6920 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) ლექცია ბერაძე ნინო, - Zoom ID: 503 099 6920 |
||
9-17:00 | --- | --- | მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3725 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | --- |
|
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
|
|||||
4-12:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | სარეწაო გეოლოგიური კონტროლი ბურღვისას (FJGJKDRG) ლექცია პაატაშვილი რამაზ, - Zoom ID: |
|||||
5-13:00 | გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (WER) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | ||||||
6-14:00 | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
--- | --- |
|
|||||
7-15:00 | --- | --- | საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) ლექცია ხეცურიანი გიორგი, - Zoom ID: 975 955 2975 |
|
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) ლექცია ხეცურიანი გიორგი, - Zoom ID: 975 955 2975 |
--- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (WER) ლექცია ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3730 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | ||||
4-12:00 |
|
სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | --- | --- | |||||
5-13:00 | მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში (PHS37103G2-LB) ლექცია ლიპარტია თორნიკე, - Zoom ID: 706 135 3675 |
საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | ||||||
6-14:00 |
|
საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) ლექცია გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | --- | |||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნიკო, - Zoom ID: 363-363-1026 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ, - Zoom ID: 428 881 1620 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) ლექცია ტალახაძე დემურ, - Zoom ID: 226-955-5805 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (FJGJK) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | |
5-13:00 | წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლექცია არაბიძე ზაური, - Zoom ID: 594 941 5682 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლექცია სტურუა რევაზი, - Zoom ID: 618 650 2542 |
--- | --- | |
6-14:00 | წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ, - Zoom ID: 226-955-5805 |
წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (FJGJK) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მამდიდრების ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (GJKHHL) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | მამდიდრების ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (GJKHHL) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლექცია ტალახაძე დემურ, - Zoom ID: 226-955-5805 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) ლექცია გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
|
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
|
7-15:00 | --- | საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლაბორატორიული გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
--- | ||
7-15:00 | სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) პრაქტიკული გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | ტრიბულოგიის საფუძვლები (FSSDF) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
ტრიბულოგიის საფუძვლები (FSSDF) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
--- | --- |
10-18:00 | სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) სემინარი გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
--- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
|
9-17:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
--- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
--- |
4-12:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
--- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | ||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
6-14:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3830 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- |
4-12:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
|
6-14:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
|
8-16:00 | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
5-13:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
6-14:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
|
8-16:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3865 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
--- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3880 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- |
|
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია ჯავახიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 861 731 9151 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3940 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ, - Zoom ID: 710 949 9917 |
--- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3941 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ, - Zoom ID: 710 949 9917 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3942 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ, - Zoom ID: 710 949 9917 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3943 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ, - Zoom ID: 710 949 9917 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3944 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- |
|
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- |
|
ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3001 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 8264229781 |
საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 868 190 8665 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- |
|
ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლექცია ბოლქვაძე ნონა, - Zoom ID: 859-753-4019 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლაბორატორიული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3002 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 868 190 8665 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლაბორატორიული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლექცია ბოლქვაძე ნონა, - Zoom ID: 859-753-4019 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 8264229781 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3701 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | წიაღისეულის გამდიდრება (MIENR03) ლექცია თევზაძე დარეჯან, - Zoom ID: 425 505 9004 |
--- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) ლექცია გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS32403G1) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ, - Zoom ID: 428 881 1620 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
--- | --- |
|
სამთო საქმე (MININ03) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- |
|
სამთო საქმე (MININ03) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | მყარი არამეტალური და საწვავი წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503GA) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
|
--- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | წიაღისეულის გამდიდრება (MIENR03) ლექცია თევზაძე დარეჯან, - Zoom ID: 425 505 9004 |
--- | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
4-12:00 | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) ლექცია გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
--- | სამთო საქმე (MININ03) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
5-13:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) ლექცია ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
--- | --- | ||
6-14:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
--- | --- | --- | სამთო საქმე (MININ03) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3801 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | --- | --- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) ლექცია ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3802 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | --- |
|
--- | ||||
3-11:00 | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | --- | --- | ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) ლექცია ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | |||||
8-16:00 | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3901 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) სემინარი მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) ლექცია მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1) ლექცია გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
--- | პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 |
|
--- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- | --- | ||||
10-18:00 |
|
--- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | ||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3902 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) ლექცია მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1) ლექცია გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) სემინარი მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 804-238-2821 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | მინერალოგია (MINER03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა- პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (ჩაის, სუბტროპიკული პროდუქტების, დაკონსერვების, რძისა და ხორცის პროდუქტების ტექნოლოგია) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP44403G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე, - Zoom ID: 705 866 7115 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ნავთობისა და გაზის საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LB) პრაქტიკული მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP44403G1-LP) ლექცია ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | ნავთობისა და გაზის საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LB) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 412 259 2111 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი ნავთობგაზდაგროვებების ძიებისას (OIU654KIU) ლექცია კუმელაშვილი მარინე, - Zoom ID: 705 866 7115 |
--- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი ნავთობგაზდაგროვებების ძიებისას (OIU654KIU) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე, - Zoom ID: 705 866 7115 |
ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MMIPF03) პრაქტიკული ჩახნაშვილი ნინო, - Zoom ID: 812 131 2914 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MMIPF03) საკურსო კუმელაშვილი მარინე, - Zoom ID: 705 866 7115 |
--- |
|
პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MMIPF03) ლექცია პაატაშვილი რამაზ, - Zoom ID: |
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები (PHS33203G1) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ოთარ, - Zoom ID: 428 881 1620 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (PHS71903G1-LB) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი, - Zoom ID: 345 063 1006 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები (PHS33203G1) ლექცია მაჭავარიანი ოთარ, - Zoom ID: 428 881 1620 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (PHS71903G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ქეთი, - Zoom ID: 345 063 1006 |
--- | გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ქეთი, - Zoom ID: 345 063 1006 |
10-18:00 | --- | --- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
ძველი და თანამედროვე გეოტექტონიკური პარადიგმები (OMGEP03) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ძველი და თანამედროვე გეოტექტონიკური პარადიგმები (OMGEP03) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი, - Zoom ID: 345 063 1006 |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) ლექცია გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (JEASL03) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
--- | გემოლოგია (GEMOL03) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- |
7-15:00 | --- | სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) პრაქტიკული გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
ძვირფასი ქვების დამუშავება და დამუშავების მოწყობილობები (GPHEQ03) ლექცია გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
--- | ||
8-16:00 | --- | საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (JEASL03) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
ძვირფასი ქვების დამუშავება და დამუშავების მოწყობილობები (GPHEQ03) ლაბორატორიული გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | საიუველირო ნაკეთობათა მხატვრული კონსტრუირება (ART20405G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
გემოლოგია (GEMOL03) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- | |
10-18:00 | --- | საიუველირო ნაკეთობათა მხატვრული კონსტრუირება (ART20405G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) ლექცია ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლაბორატორიული მიქავა თამარ, - Zoom ID: |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლაბორატორიული მიქავა თამარ, - Zoom ID: |
--- | --- | |
9-17:00 | ჰიდროდინამიკა (HYDYN03) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
--- | --- | |
10-18:00 | სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | ჰიდროდინამიკა (HYDYN03) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- |
7-15:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | |
8-16:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2გ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2დ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული ლომინაძე თამაზ, - Zoom ID: 746 505 3298 |
--- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) საკურსო გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
--- |
8-16:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- | --- | ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) პრაქტიკული გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
--- |
9-17:00 | --- | შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HFJKGJK) საკურსო რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) პრაქტიკული რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- |
10-18:00 | --- | შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HFJKGJK) სემინარი რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HFJKGJK) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-4 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
შრომის უსაფრთხოებისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (SDRFCXD) სემინარი ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
შრომის უსაფრთხოებისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (SDRFCXD) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) საკურსო რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) სემინარი ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) პრაქტიკული ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) სემინარი რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
|||||||||||||
12-20:00 | --- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) საკურსო ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური, - Zoom ID: 402 522 3065 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MARMO03) ლექცია შარაშენიძე თამაზ, - Zoom ID: 710 949 9917 |
--- | --- | ლითონთა კოროზია (CORRM04) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MARMO03) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ, - Zoom ID: 710 949 9917 |
--- |
7-15:00 | დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური, - Zoom ID: 402 522 3065 |
--- | --- | ლითონთა კოროზია (CORRM04) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ჭაურების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და რეკონსტრუქცია (MAP41103G1-LB) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
ჭაურების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და რეკონსტრუქცია (MAP41103G1-LB) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-5გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლექცია ჯიქია თამაზი, - Zoom ID: 242 518 4652 |
--- | --- | საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) ლექცია გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) პრაქტიკული გორგიძე ლევან, - Zoom ID: 975-667-0678 |
მარაგების ანგარიშის მ,ეთოდები და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (SJKBGBAF) ლექცია ბენაშვილი ქეთი, - Zoom ID: 345 063 1006 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-5ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | საშახტო ამწევი დანადგარების დინამიკა (DYMEI03) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | საშახტო ამწევი დანადგარების დინამიკა (DYMEI03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-5ბ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | საშახტო ამწევი დანადგარების დინამიკა (DYMEI03) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | საშახტო ამწევი დანადგარების დინამიკა (DYMEI03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-5გ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | საშახტო ამწევი დანადგარების დინამიკა (DYMEI03) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | საშახტო ამწევი დანადგარების დინამიკა (DYMEI03) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- |
|
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა გეოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110035 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ, - Zoom ID: 984-248-8083 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი კუპრაძე ინგა, - Zoom ID: 739 139 3060 65498 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ, - Zoom ID: 984-248-8083 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა, - Zoom ID: 763 836 0872 |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110036 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ, - Zoom ID: 984-248-8083 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი კუპრაძე ინგა, - Zoom ID: 739 139 3060 65498 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ, - Zoom ID: 984-248-8083 |
||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110037 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი კუპრაძე ინგა, - Zoom ID: 739 139 3060 65498 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ, - Zoom ID: 984-248-8083 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ, - Zoom ID: 984-248-8083 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტურიზმისა და მასპინძლობის მენეჯმენტი (KIJOLO) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ტურიზმისა და მასპინძლობის მენეჯმენტი (KIJOLO) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | --- | --- | --- | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) სემინარი ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
4-12:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Seminar პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) სემინარი როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- |
8-16:00 | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Lecture პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | --- | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110836 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) სემინარი ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | ტურიზმისა და მასპინძლობის მენეჯმენტი (KIJOLO) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ტურიზმისა და მასპინძლობის მენეჯმენტი (KIJOLO) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Seminar პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) სემინარი როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
|
8-16:00 | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Lecture პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | --- | ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110935 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
|
--- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლექცია ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
||||
6-14:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | --- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | |
4-12:00 | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლექცია ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
||
7-15:00 | --- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | ||
4-12:00 | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლექცია ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
6-14:00 | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
|
7-15:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | --- | --- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-02 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მადნეული სასარგებლო წიაღისეულის ლოკალიზაციის ფაქტორები და საბადოების ტიპები (PHS72303G1) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
კავკასიის მაგმური და მეტმორფული კომპლექსები (PHS36703G2-LS) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
სედიმენტაციური აუზების კვლევის გეოლოგიური მეთოდები (PHS36503G2-LP) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | სედიმენტაციური აუზების კვლევის გეოლოგიური მეთოდები (PHS36503G2-LP) პრაქტიკული ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | მადნეული სასარგებლო წიაღისეულის ლოკალიზაციის ფაქტორები და საბადოების ტიპები (PHS72303G1) სემინარი ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
კავკასიის მაგმური და მეტმორფული კომპლექსები (PHS36703G2-LS) სემინარი ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-04 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (SAPAP03) ლექცია აბშილავა ანზორ, - Zoom ID: 854-849-9567 |
სიცოცხლის უსაფრთხოება (SAOFL03) ლექცია აბშილავა ანზორ, - Zoom ID: 854-849-9567 |
--- | წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (SAPAP03) ლექცია აბშილავა ანზორ, - Zoom ID: 854-849-9567 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-04ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სიცოცხლის უსაფრთხოება (SAOFL03) ლექცია აბშილავა ანზორ, - Zoom ID: 854-849-9567 |
--- | ეროვნული და საერთაშორისო სტანდარტები პროფესიულ უსაფრთხოებასა და ჯანმრთელობის პოლიტიკაში (samtdoer03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ეროვნული და საერთაშორისო სტანდარტები პროფესიულ უსაფრთხოებასა და ჯანმრთელობის პოლიტიკაში (samtdoer03) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) პრაქტიკული რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051908-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052008-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.3-05 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-05 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მინერალური პროცესები (MAP42403G1-LP) ლექცია სტურუა რევაზი, - Zoom ID: 618 650 2542 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | მინერალური პროცესები (MAP42403G1-LP) სემინარი სტურუა რევაზი, - Zoom ID: 618 650 2542 |
სადაწნეო ჰიდროსატრანსპორტო სისტემების გარდამავალი რეჟიმები და დაუმყარებელი პროცესები, მათი სტაბილიზაციის საშუალებები (TRUHS03) ლექცია მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
--- | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების სპეციალური მეთოდები (MAP54103G1-LS) სემინარი ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების სპეციალური მეთოდები (MAP54103G1-LS) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | სადაწნეო ჰიდროსატრანსპორტო სისტემების გარდამავალი რეჟიმები და დაუმყარებელი პროცესები, მათი სტაბილიზაციის საშუალებები (TRUHS03) სემინარი მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
კვლევის მეთოდები სამთო საქმეში (MAP59403G1-LS) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები სამთო საქმეში (MAP59403G1-LS) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-03 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოს დამუშავების მოდელირება (POR785TR) ლექცია მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვის პროცესების ოპტიმიზაცია (MAP42503G2-LS) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვის პროცესების ოპტიმიზაცია (MAP42503G2-LS) პრაქტიკული ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
კვლების მეთოდები ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (HYT651UY) ლექცია მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების მოდელირება (HKLDFJL) პრაქტიკული მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | კვლების მეთოდები ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (HYT651UY) პრაქტიკული მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა საინჟინრო გეოდეზია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სამთო საქმისა და გეოლოგიის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მეტალურგია(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მასალათმცოდნეობა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4090 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ქიმიის ისტორია (HCH0104) სემინარი კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ქიმიის ისტორია (HCH0104) ლექცია კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4090ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) სემინარი რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) სემინარი გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) ლექცია წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
|
ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) სემინარი გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
--- | --- | |||||||
5-13:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) პრაქტიკული წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
|
გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) ლექცია მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
||||||||
7-15:00 | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
||||||||
8-16:00 | --- | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790ა | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) სემინარი რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) სემინარი გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) ლექცია წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
|
ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) სემინარი გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
--- | --- | |||||||
5-13:00 | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) პრაქტიკული წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
|
გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) ლექცია მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
||||||||
7-15:00 | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) ლექცია გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
||||||||
8-16:00 | --- | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- | --- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) სემინარი ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- |
5-13:00 | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) ლექცია მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული ლაგვილავა ირმა, - Zoom ID: 533-693-4172 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) ლექცია მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) სემინარი ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლექცია წივწივაძე თენგიზ, - Zoom ID: 227 672 5865 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- |
2-10:00 | არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლექცია წივწივაძე თენგიზ, - Zoom ID: 227 672 5865 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 284-268-4016 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლექცია ლაგვილავა ირმა, - Zoom ID: 533-693-4172 |
--- | --- | თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 284-268-4016 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლექცია წივწივაძე თენგიზ, - Zoom ID: 227 672 5865 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლექცია წივწივაძე თენგიზ, - Zoom ID: 227 672 5865 |
--- | --- | --- | --- | ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
3-11:00 | ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 284-268-4016 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლექცია ლაგვილავა ირმა, - Zoom ID: 533-693-4172 |
--- | --- | თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4030 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
--- |
|
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4030ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | --- | --- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | |
5-13:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | ||
7-15:00 | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- | --- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | |
7-15:00 | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
4-12:00 | --- | უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
4-12:00 | --- | უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- |
5-13:00 | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
|
გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
|
--- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4060 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
|
|
წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
--- |
|
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4760 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
|
--- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 272 072 9655 |
ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMDME04) პრაქტიკული მებონია სლავა, - Zoom ID: 616 095 3438 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 272 072 9655 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMDME04) ლექცია მებონია სლავა, - Zoom ID: 616 095 3438 |
ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) სემინარი კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლექცია გორდეზიანი გიორგი, - Zoom ID: 201-225-2984 |
--- | დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
--- | --- |
2-10:00 | ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (FECMP04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 472 308 7977 |
ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლექცია გორდეზიანი გიორგი, - Zoom ID: 201-225-2984 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) ლექცია ლომსაძე ზურაბ, - Zoom ID: 798 372 2450 |
--- | დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) სემინარი ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) სემინარი ლომსაძე ზურაბ, - Zoom ID: 798 372 2450 |
--- | შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
--- | --- |
5-13:00 | ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (FECMP04) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 472 308 7977 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 472 308 7977 |
--- | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 426-040-0041 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (BARPM04) ლექცია ჯიბაშვილი მამული, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- |
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული გიორგობიანი ნინო, - Zoom ID: 9599812882 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
||
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლექცია დევდარიანი ნანა, - Zoom ID: 937 608 9687 |
--- |
3-11:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 526 277 9301 |
არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია შენგელია ჯემალ, - Zoom ID: 851-885-3899 |
--- | სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლექცია ქაცარავა რამაზი, - Zoom ID: 962-246-9219 |
--- |
4-12:00 | სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) პრაქტიკული ჩხაიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 378 326 2783 |
--- | --- | |||
5-13:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლექცია გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
--- |
6-14:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლექცია ფალავანდიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 526 277 9301 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლექცია სირაძე მანანა, - Zoom ID: 409-123-5681 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) პრაქტიკული სირაძე მანანა, - Zoom ID: 409-123-5681 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4702 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლექცია დევდარიანი ნანა, - Zoom ID: 937 608 9687 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 526 277 9301 |
--- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია შენგელია ჯემალ, - Zoom ID: 851-885-3899 |
--- | სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლექცია ქაცარავა რამაზი, - Zoom ID: 962-246-9219 |
--- | ||||||||
4-12:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) პრაქტიკული ჩხაიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 378 326 2783 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლექცია ფალავანდიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 526 277 9301 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლექცია სირაძე მანანა, - Zoom ID: 409-123-5681 |
--- | არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) პრაქტიკული სირაძე მანანა, - Zoom ID: 409-123-5681 |
--- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) პრაქტიკული თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
--- | --- |
3-11:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
--- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- | --- | |
4-12:00 | ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 527 069 1452 |
--- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) სემინარი გოგიბერიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 527 069 1452 |
--- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
შრომის უსაფრთხოება ქიმიურ საწარმოებში (FGHJJK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) პრაქტიკული ბუჩუკური ნუნუ, - Zoom ID: 690 358 8525 |
ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | --- |
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა, - Zoom ID: 5611058385 |
5-13:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- |
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული ხეცაურიძე ევა, - Zoom ID: 301 005 7100 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
||
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4040ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4740 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
2-10:00 | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||
3-11:00 | ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- |
|
|||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 |
|
სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) პრაქტიკა ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 |
|
--- | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- | --- | |||||
7-15:00 |
|
--- | სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) სემინარი ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) სემინარი ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) სემინარი მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4940 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) სემინარი მასხარაშვილი ლილი, - Zoom ID: 5170916311 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბიოლოგიის საწყისები (BIOLSAW04) ლექცია აბაშიძე ელეონორა, - Zoom ID: 706 219 6676 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ბიოლოგიის საწყისები (BIOLSAW04) სემინარი აბაშიძე ელეონორა, - Zoom ID: 706 219 6676 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) ლექცია შეყლაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 836 586 1673 |
--- | --- | ადამიანის ანატომია (HUMAN04) ლექცია თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MATH108) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან, - Zoom ID: 362-985-9452 |
--- |
|
ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) პრაქტიკული შეყლაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 836 586 1673 |
--- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ადამიანის ანატომია (HUMAN04) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან, - Zoom ID: 362-985-9452 |
--- |
|
ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MATH108) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
|||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: |
||||||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
|
||||||||||||
7-15:00 | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: |
|||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 |
|
--- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: |
||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
|
||||||||
10-18:00 | --- | ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 554 685 0594 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ფარმაკოლოგია I (PHK0104) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 554 685 0594 |
სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835ბ | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 554 685 0594 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ფარმაკოლოგია I (PHK0104) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მესირიძე ირმა, - Zoom ID: 389 609 6274 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 220-861-9744 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- | --- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია, - Zoom ID: 933-077-6226 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ა | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ქოჩიაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210 506 4321 |
--- | --- | --- | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- |
|
ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია, - Zoom ID: 933-077-6226 |
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ამაშუკელი ნათია, - Zoom ID: |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია გველესიანი ილია, - Zoom ID: 933-077-6226 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4050 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- |
|
წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
|
|
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
|
|
--- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4750 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) ლექცია სიმონგულაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 756 238 9487 |
--- | --- |
|
||||
2-10:00 | --- | სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლექცია ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
--- | --- |
|
|||||
3-11:00 | --- | მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) სემინარი ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) ლექცია ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) ლექცია ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
|
|||||
4-12:00 | --- | --- | ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) სემინარი სიმონგულაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 756 238 9487 |
--- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) სემინარი ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- |
|
სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LP) ლექცია კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- |
|
სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LP) სემინარი კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4850 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ, - Zoom ID: 783 433 4444 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
--- | --- |
6-14:00 | ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
--- | ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლექცია წერეთელი ნუგზარ, - Zoom ID: 783 433 4444 |
ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4950 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლექცია გორდელაძე ვლადიმერ, - Zoom ID: 612 826 1906 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) პრაქტიკული ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 763 771 8567 |
მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლექცია ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
--- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
6-14:00 | --- | მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (SINSB04) ლაბორატორიული კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (SINSB04) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | --- | --- | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები - d და f - ელემენტების ქიმია (PICDF04) პრაქტიკული გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- |
8-16:00 | ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (CHRAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლაბორატორიული ხარბედია ცისანა, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | --- | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები - d და f - ელემენტების ქიმია (PICDF04) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (CHRAN04) ლაბორატორიული ხარბედია ცისანა, - Zoom ID: |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41933 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (ANOCH04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სინთეზური საღებრების ქიმია (CHSDS04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (MORCH04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
სინთეზური საღებრების ქიმია (CHSDS04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (MORCH04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (ANOCH04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41934 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) სემინარი რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604) ლექცია გოგიშვილი ანა, - Zoom ID: 647 145 1615 |
--- | |
10-18:00 | --- | მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) ლაბორატორიული რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604) პრაქტიკული გოგიშვილი ანა, - Zoom ID: 647 145 1615 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42008 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
პედაგოგიკა (PEDAG05) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | ||||||||
9-17:00 | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
პედაგოგიკა (PEDAG05) სემინარი ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისთვის (phs80604g1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისთვის (phs80604g1-LS) სემინარი რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42033 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | ||||
8-16:00 | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
პედაგოგიკა (PEDAG05) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | ||||
9-17:00 | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
პედაგოგიკა (PEDAG05) სემინარი ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- |
|
--- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისთვის (phs80604g1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
|
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისთვის (phs80604g1-LS) სემინარი რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
|
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42034 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
პედაგოგიკა (PEDAG05) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | ||||||||
9-17:00 | ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
პედაგოგიკა (PEDAG05) სემინარი ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისთვის (phs80604g1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისთვის (phs80604g1-LS) სემინარი რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051843m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052043m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
419109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მორფო-ფიზიოლოგიის საფუძვლები (EET30904G2-LP) პრაქტიკული ბუაჩიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 521 972 2225 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მორფო-ფიზიოლოგიის საფუძვლები (EET30904G2-LP) ლექცია სიდამონ-ერისთავი მარიამ, - Zoom ID: 464 369 5379 |
--- | ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | ||
9-17:00 | სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 521 972 2225 |
--- | ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ბუნებრივი რესურსები და მათი როლი კვების პროდუქტების ხარისხის მართვაში (NRFQM04) ლექცია დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლაბორატორიული შენგელია ევგენია, - Zoom ID: 213 037 9104 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლექცია შენგელია ევგენია, - Zoom ID: 213 037 9104 |
--- | ბუნებრივი რესურსები და მათი როლი კვების პროდუქტების ხარისხის მართვაში (NRFQM04) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა, - Zoom ID: |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა, - Zoom ID: |
--- | ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლექცია წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41937ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლაბორატორიული ბუჩუკური ნუნუ, - Zoom ID: 690 358 8525 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | |
9-17:00 | --- | განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა, - Zoom ID: |
სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) სასწავლო პრაქტიკა. ბუჩუკური ნუნუ, - Zoom ID: 690 358 8525 |
ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლაბორატორიული შენგელია ევგენია, - Zoom ID: 213 037 9104 |
--- | |
10-18:00 | --- | ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლექცია შენგელია ევგენია, - Zoom ID: 213 037 9104 |
სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლექცია ბუჩუკური ნუნუ, - Zoom ID: 690 358 8525 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41939 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (KMWPA04) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) ლექცია მშვილდაძე მაია, - Zoom ID: 366 747 4858 |
გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) პრაქტიკული მშვილდაძე მაია, - Zoom ID: 366 747 4858 |
კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (KMWPA04) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) პრაქტიკული. კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- |
7-15:00 | ნანო და მიკროსტრუქტურული კომპოზიციური მასალები (NAMKM04) ლექცია კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ნანო და მიკროსტრუქტურული კომპოზიციური მასალები (NAMKM04) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
420109 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||
7-15:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
აგრარული ბიოტექნოლოგია (AGRb04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
აგრარული ბიოტექნოლოგია (AGRb04) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო, - Zoom ID: 885 038 9899 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) პრაქტიკული გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (MTCHT 04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
|
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42034ა | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||
7-15:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) პრაქტიკული გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (GAICT04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
--- |
|
--- | |||||
10-18:00 | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (GAICT04) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (MTCHT 04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
|
--- | ||||
11-19:00 | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- |
|
--- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42037 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||||||
7-15:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) პრაქტიკული გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (GAICT04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (GAICT04) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (MTCHT 04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42039 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
|||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
|||
7-15:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
მოწინავე ტექნოლოგიებით მიღებული მაღალი სისალის მასალები (MHHRH04) ლექცია კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | |||
8-16:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) პრაქტიკული გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | მოწინავე ტექნოლოგიებით მიღებული მაღალი სისალის მასალები (MHHRH04) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | --- |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (MTCHT 04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
|
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42066 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||
7-15:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
ნავთობგადამუშავების მრეწველობის განვითარების ისტორია (HIOIN 04) ლექცია ანდღულაძე მზია, - Zoom ID: |
ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (FTTPR 04) პრაქტიკული გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (BGTT04) პრაქტიკული კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
10-18:00 | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- | ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (MTCHT 04) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 719 189 1664 |
|
--- | ||||
11-19:00 | სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (MAMTE04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- |
|
--- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41959 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) სემინარი ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
7-15:00 | ეკოლოგიური აუდიტი (ECAUD04) სემინარი მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) პრაქტიკული სურმავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 585 036 8083 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) საკურსო გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | ეკოლოგიური აუდიტი (ECAUD04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) საკურსო სურმავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 585 036 8083 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) ლექცია სურმავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 585 036 8083 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42059 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | ურბანული ეკოლოგია (URBEK04) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
--- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||
7-15:00 | ურბანული ეკოლოგია (URBEK04) სემინარი გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
ეკოლოგიური სამართლის საფუძვლები (POECL04) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
სოციალური ეკოლოგია და ეკოლოგიური უსაფრთხოება (SEAES04) ლექცია ქავთარაძე მაია, - Zoom ID: 786-915-3354 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ეკოლოგიური სამართლის საფუძვლები (POECL04) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
სოციალური ეკოლოგია და ეკოლოგიური უსაფრთხოება (SEAES04) სემინარი ქავთარაძე მაია, - Zoom ID: 786-915-3354 |
--- | ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EEEMR04) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | |||||
9-17:00 | ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EEEMR04) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- |
|
--- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა დადიანიძე გურამი, - Zoom ID: |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) სემინარი ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | წნევით შედუღება (PRWEL04) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | წნევით შედუღება (PRWEL04) ლაბორატორიული საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42012 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
7-15:00 | მეტალოგრაფია (METGR04) ლექცია აბდუშელიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 763 771 8567 |
--- | --- | აირთერმული დანაფარები (TGCOA04) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
სხმული შენადნობების სტრუქტურა და თვისებები (SPCAP4) ლექცია ხიდაშელი ნუგზარ, - Zoom ID: 897 534 8339 |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | მეტალოგრაფია (METGR04) ლაბორატორიული აბდუშელიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 763 771 8567 |
მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) პრაქტიკული კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
სხმული შენადნობების სტრუქტურა და თვისებები (SPCAP4) ლაბორატორიული ხიდაშელი ნუგზარ, - Zoom ID: 897 534 8339 |
აირთერმული დანაფარები (TGCOA04) პრაქტიკული სარალიძე ბესიკი, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა -პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) ლექცია ჩიქავა მედეა, - Zoom ID: 464-575-1859 |
--- | ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ქრომატოგრაფიული მეთოდები ფარმაცევტულ ანალიზში (STHS04) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან, - Zoom ID: 362-985-9452 |
--- | სამკურნალო საშუალებების სტანდარტიზაცია (fjDG04) ლექცია კახეთელიძე მზია, - Zoom ID: 544-313-9385 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ბიოფარმაცია (BIOPH04) პრაქტიკული კახეთელიძე მზია, - Zoom ID: 544-313-9385 |
--- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) საკურსო ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||
10-18:00 | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) ლექცია გველესიანი ილია, - Zoom ID: 933-077-6226 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) პრაქტიკული ბუაჩიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 521 972 2225 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41987ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) ლექცია გველესიანი ილია, - Zoom ID: 933-077-6226 |
--- | --- | --- | პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TPERM04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 554 685 0594 |
--- |
7-15:00 | პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | კოსმეტიკური საშუალებების ტექნოლოგია (KOSDGH04) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 554 685 0594 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42087 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||||||
7-15:00 | ფარმაკოლოგია (PHK0304) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- | ბიოეთიკა (BIOET04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | --- | --- | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) ლექცია გაბელაია მარგალიტა, - Zoom ID: 753 700 6987 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | ფარმაკოლოგია (PHK0304) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) პრაქტიკული გაბელაია მარგალიტა, - Zoom ID: 753 700 6987 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | ფარმაკოლოგია (PHK0304) საკურსო ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია (DJZX04) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42087ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||||||
7-15:00 | ფარმაკოლოგია (PHK0304) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- | ბიოეთიკა (BIOET04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | --- | --- | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) ლექცია გაბელაია მარგალიტა, - Zoom ID: 753 700 6987 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | ფარმაკოლოგია (PHK0304) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) პრაქტიკული გაბელაია მარგალიტა, - Zoom ID: 753 700 6987 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | ფარმაკოლოგია (PHK0304) საკურსო ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია (DJZX04) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42087ბ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||||||
7-15:00 | ფარმაკოლოგია (PHK0304) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- | ბიოეთიკა (BIOET04) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | --- | --- | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) ლექცია გაბელაია მარგალიტა, - Zoom ID: 753 700 6987 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | ფარმაკოლოგია (PHK0304) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) პრაქტიკული გაბელაია მარგალიტა, - Zoom ID: 753 700 6987 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | ფარმაკოლოგია (PHK0304) საკურსო ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია (DJZX04) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42050 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
7-15:00 | ფოლადსადნობი პროცესების და სისტემების თეორია (EET81404G2-LP) ლექცია ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეტალურგიაში (SAMKVM04) ლექცია სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
მანგანუმიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (TPMFA04) ლექცია სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ფოლადსადნობი პროცესების და სისტემების თეორია (EET81404G2-LP) პრაქტიკული ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეტალურგიაში (SAMKVM04) სემინარი სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | მანგანუმიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (TPMFA04) სემინარი სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
ღუმლების ზოგადი თეორია და პროექტირების საფუძვლების (GTFDB04) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | ღუმლების ზოგადი თეორია და პროექტირების საფუძვლების (GTFDB04) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42008-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ფიზიკური ქიმიის თეორიული ასპექტები (ktyhg04) ლექცია გორდელაძე ვლადიმერ, - Zoom ID: 612 826 1906 |
--- |
8-16:00 | თანამედროვე არაორგანული ქიმია (tanaa04) ლექცია ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
ორგანულ რეაქციათა პრინციპები და მექანიზმები (rhsrhn04) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) სემინარი ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
ფიზიკური ქიმიის თეორიული ასპექტები (ktyhg04) სემინარი გორდელაძე ვლადიმერ, - Zoom ID: 612 826 1906 |
--- |
9-17:00 | თანამედროვე არაორგანული ქიმია (tanaa04) სემინარი ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
ორგანულ რეაქციათა პრინციპები და მექანიზმები (rhsrhn04) სემინარი ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
--- | |||
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
თანამედროვე ანალიზური ქიმია (stj04) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | თანამედროვე ანალიზური ქიმია (stj04) სემინარი კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42035-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ინდუსტრიული ბიოტექნოლოგია (fjkxf04) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 521 972 2225 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერიის თანამედროვე ასპექტები (ZDJG 04) სემინარი გაბრიჩიძე მაია, - Zoom ID: 550-343-5601 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) სემინარი ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- |
9-17:00 | ქიმიური წარმოების ინჟინერინგი (jkx04) ლექცია დონაძე მარინე, - Zoom ID: 857-497-9798 |
ქიმიურ ნივთირებათა შედგენილობის, აღნაგობის და მათი გარდაქმნების შესწავლის ინსტრუმენტული მეთოდები; (IMSCS04) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: |
--- | |||
10-18:00 | ქიმიური წარმოების ინჟინერინგი (jkx04) სემინარი დონაძე მარინე, - Zoom ID: 857-497-9798 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერიის თანამედროვე ასპექტები (ZDJG 04) ლექცია. გაბრიჩიძე მაია, - Zoom ID: 550-343-5601 |
ინდუსტრიული ბიოტექნოლოგია (fjkxf04) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო, - Zoom ID: 885 038 9899 |
ქიმიურ ნივთირებათა შედგენილობის, აღნაგობის და მათი გარდაქმნების შესწავლის ინსტრუმენტული მეთოდები; (IMSCS04) სემინარი ჭეიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: |
--- |
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42012-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42050-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მეცნიერული კვლევა მეტალურგიაში (fgjhnb04) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 557-737-8348 |
--- |
8-16:00 | თანამედროვე შავი მეტალურგიის ტექნოლოგიური პროცესები (PMFM04) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | სწავლების მეთოდები (TMS0007) სემინარი ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | |
9-17:00 | --- | ფერადი ლითონების მეტალურგიული პროცესების თეორიული ასპექტები (FYKDT04) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 557-737-8348 |
--- | |||
10-18:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | თანამედროვე შავი მეტალურგიის ტექნოლოგიური პროცესები (PMFM04) პრაქტიკული ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
--- | ||
11-19:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | ფერადი ლითონების მეტალურგიული პროცესების თეორიული ასპექტები (FYKDT04) პრაქტიკული კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 557-737-8348 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საზღვაოსნო მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151701 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული. მღებრიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 604-792-7440 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (RRB2105) ლექცია მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) ლექცია მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
--- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
||||||||
6-14:00 | --- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
--- | --- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან, - Zoom ID: 605 430 8994 |
||||||||
7-15:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
--- | სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (RRB2105) საკურსო შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
--- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151702 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
--- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (RRB2105) ლექცია მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) ლექცია მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (RRB2105) საკურსო მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან, - Zoom ID: 605 430 8994 |
||||||||
6-14:00 | --- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ბუბუტეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 796 284 3558 |
--- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
||||||||
7-15:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
--- | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) სემინარი პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151703 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
|
|
კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
|
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
--- | ||||||||
5-13:00 | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
|
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევები (MVTAT05GAI-RLP) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) ლექცია ძოწენიძე დავითი, - Zoom ID: 380-763-6665 |
საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევები (MVTAT05GAI-RLP) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | ავტომობილების დიაგნოსტიკა და ტექნიკური მომსახურება (ADTEM05) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
|
||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151704 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
--- | --- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
--- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული. ნოდია ამირან, - Zoom ID: 666 730 8282 |
საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
--- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
--- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) ლექცია ძოწენიძე დავითი, - Zoom ID: 380-763-6665 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151801 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) სემინარი დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
|
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია, - Zoom ID: 969-798-1657 |
ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) სემინარი პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია. გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების საფუძვლები (EET91005G1-LP) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების საფუძვლები (EET91005G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151802 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული თედიაშვილი ლია, - Zoom ID: 969-798-1657 |
სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია, - Zoom ID: 969-798-1657 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) სემინარი მღებრიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 604-792-7440 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია. გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
--- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) სემინარი პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151803 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151901 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- | |||||||
7-15:00 | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა, - Zoom ID: 235-331-5228 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | |||||||
8-16:00 | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
|
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | ||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152001 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ლეჟავა ანერი, - Zoom ID: 352 857 4934 |
--- |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია კალანდაძე იამზე, - Zoom ID: 467-938-4823 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151770 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურება, კონტროლი და რემონტი (SJsrt05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- |
|
პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურება, კონტროლი და რემონტი (SJsrt05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
ფოტოპროცესები და ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით მედიაში (MAP21805G1-LS) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
ფოტოპროცესები და ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით მედიაში (MAP21805G1-LS) პრაქტიკული ყიფშიძე მანანა, - Zoom ID: 539 186 7473 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151870 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
3-11:00 | მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) ლექცია შარაშენიძე ზაალი, - Zoom ID: 467-076-8371 |
--- | --- |
|
საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (ATDJD05) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | |||||||||||
4-12:00 | მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) სემინარი შარაშენიძე ზაალი, - Zoom ID: 467-076-8371 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | --- |
|
|
--- | |||||||||||
6-14:00 | საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (ATDJD05) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | მერქნული მასალები და წარმოების ტექნოლოგია (GHAH05) ლექცია ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) ლექცია ბარამაშვილი თეა, - Zoom ID: 299-882-7389 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151970 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ძაგანია ნატო, - Zoom ID: 438-753-3483 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა, - Zoom ID: 358 067 1180 |
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
|
--- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
|
|||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
|
|||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152070 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი, - Zoom ID: 252 097 6431 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია გორგაძე კახა, - Zoom ID: 952-270-8310 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა, - Zoom ID: 739-778-8696 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 8264229781 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151740 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | პრაქტიკა მექანიკის ინჟინერიასა და ტექნოლოგიაში (EET73005G2) სასწავლო პრაქტიკა. თალაკვაძე მანანა, - Zoom ID: 222 680 6425 |
|
საზოგადოებრივი ურთიერთობები (SOS22612G1-LS) სემინარი ფხაკაძე ნანი, - Zoom ID: 230-513-7666 |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები (SOS22612G1-LS) ლექცია ფხაკაძე ნანი, - Zoom ID: 230-513-7666 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა, - Zoom ID: 714-090-8623 |
ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა, - Zoom ID: 714-090-8623 |
მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | პრაქტიკა მექანიკის ინჟინერიასა და ტექნოლოგიაში (EET73005G2) სასწავლო პრაქტიკა შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
--- | --- | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა, - Zoom ID: 714-090-8623 |
--- | ||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობის მიღება (EET74405G3-LS) სემინარი შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
|
|||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობის მიღება (EET74405G3-LS) ლექცია შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151840 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) ლექცია ელერდაშვილი ირმა, - Zoom ID: 435 038 2231 |
ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) ლექცია ბაღდავაძე გელა, - Zoom ID: 739-778-8696 |
|
მჭრელი იარაღები (CUTO005) ლექცია შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) საკურსო ელერდაშვილი ირმა, - Zoom ID: 435 038 2231 |
ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) პრაქტიკული ბაღდავაძე გელა, - Zoom ID: 739-778-8696 |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა, - Zoom ID: 714-090-8623 |
მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) პრაქტიკული ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) ლექცია თალაკვაძე მანანა, - Zoom ID: 222 680 6425 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) პრაქტიკული თალაკვაძე მანანა, - Zoom ID: 222 680 6425 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მჭრელი იარაღები (CUTO005) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151940 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ძაგანია ნატო, - Zoom ID: 438-753-3483 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
|
--- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა, - Zoom ID: 358 067 1180 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152040 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი, - Zoom ID: 252 097 6431 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია გორგაძე კახა, - Zoom ID: 952-270-8310 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა, - Zoom ID: 739-778-8696 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Международные транспортные организации (EET96205R1-LSK) Практическая работа ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Практическая работа ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | Международные транспортные организации (EET96205R1-LSK) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Практическая работа მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Лекция მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
--- | Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Лекция ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Лекция. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
--- |
7-15:00 | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция. ქართველიშვილი ვასილი, - Zoom ID: 535-247-5934 |
--- | Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) პრაქტიკული. მღებრიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 604-792-7440 |
--- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Лекция. ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- |
8-16:00 | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Практическая работа ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Лабораторная работа ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- |
9-17:00 | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) პრაქტიკული ქართველიშვილი ვასილი, - Zoom ID: 535-247-5934 |
--- | Дорожно-транспортные происшествия (MVTAT05GAI-LP) Практическая работа ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | Дорожно-транспортные происшествия (MVTAT05GAI-LP) Лекция ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Курсовая работа მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Прикладная механика (PRIKMEX01) Лекция გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Лекция ნოდია ამირან, - Zoom ID: 666 730 8282 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Семинар ნოდია ამირან, - Zoom ID: 666 730 8282 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Прикладная механика (PRIKMEX01) Лекция. ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სახმელეთო სატრანსპორტო-ტექნოლოგიები (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
Sensors (EET76105E2) Lecture ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
2-10:00 | Sensors (EET76105E2) Laboratory ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
--- | --- | Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics (EET76205E2) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
||
4-12:00 | --- | --- | Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics (EET76205E2) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151846 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Mechanical Vibrations (EET75405E2) Lecture გრატიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 351 348 9178 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Lecture მოსაშვილი ია, - Zoom ID: 338-531-5615 |
--- | |
4-12:00 | --- | Machinery parts 2 (EET75205E2) Lecture თავხელიძე დავით, - Zoom ID: 642 690 838 |
--- | Mechanical Vibrations (EET75405E2) Practical Work გრატიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 351 348 9178 |
--- | |
5-13:00 | Interchangeability, standardization and technical measuring in Mechanical Engineering (EET75305E2) Lecture ნადარაია ლილი, - Zoom ID: 419-355-9111 |
Machinery parts 2 (EET75205E2) Practical Work თავხელიძე დავით, - Zoom ID: 642 690 838 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Interchangeability, standardization and technical measuring in Mechanical Engineering (EET75305E2) Laboratory ნადარაია ლილი, - Zoom ID: 419-355-9111 |
Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Practical Work ონიანი სალომე, - Zoom ID: 725-850-8959 |
Hydraulics and Pneumatics (EET75505E2) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Laboratory ონიანი სალომე, - Zoom ID: 725-850-8959 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Theoretical mechanics (dinamics) (TEODIN01) Practical Work ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 818 011 1956 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | Theoretical mechanics (dinamics) (TEODIN01) Lecture ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 818 011 1956 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | Theory of mechanisms and machines (EET74805E2) Lecture თავხელიძე დავით, - Zoom ID: 642 690 838 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Theory of mechanisms and machines (EET74805E2) Practical Work თავხელიძე დავით, - Zoom ID: 642 690 838 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | Computer Engineering Graphics / AUTODESK AutoCAD Mechanical (EET70805E2) Practical Work ჩიტაიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 558-162-7563 |
--- | Engineering mathematics-3 (SDGG) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | Engineering mathematics-3 (SDGG) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
Strenght of Materials (EET7301E2) Practical Work ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- | Strenght of Materials (EET7301E2) Lecture ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152046 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | General Chemistry (GENCH05) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 579 446 8942 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | General Physics A (GENPH05) Lecture ჩიხლაძე გურამ, - Zoom ID: 316-987-6541 |
--- |
3-11:00 | --- | Fundamentals of information technologies (EET74705E2) Lecture ნადარაია ლილი, - Zoom ID: 419-355-9111 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- |
4-12:00 | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) ლექცია ლომინაძე თამარ, - Zoom ID: 792-690-9010 |
Fundamentals of information technologies (EET74705E2) Practical Work ნადარაია ლილი, - Zoom ID: 419-355-9111 |
--- | --- | General Physics A (GENPH05) Laboratory ჩიხლაძე გურამ, - Zoom ID: 316-987-6541 |
--- |
5-13:00 | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) პრაქტიკული ლომინაძე თამარ, - Zoom ID: 792-690-9010 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- | |
6-14:00 | --- | General Chemistry (GENCH05) ლაბორატორიული პეტრიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 579 446 8942 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 558-162-7563 |
Engineering mathematics-1 (JDFFS) Lecture ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული ჩიტაიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 558-162-7563 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Practical Work ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912070 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საქართველოს ეკლესიის ისტორიის აქტუალური საკითხები (SAQISASA) ლექცია ჯაფარიძე ანანია, - Zoom ID: 6119911847 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
საეკლესიო ისტორიოგრაფია და კვლევის მეთოდოლოგია (ISTKVMET) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151780 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | --- | სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) საკურსო კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | --- | რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე, - Zoom ID: 859 831 0111 |
||||||||
5-13:00 |
|
მეტროპოლიტენის მშენებლობის ისტორია (EET98905G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | --- | რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
|
||||||||
6-14:00 | საავტომობილო გზების მოვლა შენახვა (SAGMSH01) ლექცია მექანარიშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 445 807 9504 |
--- | --- | --- | --- | ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | მეტროპოლიტენის მშენებლობის ისტორია (EET98905G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) საკურსო ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
|||||||||
8-16:00 | საავტომობილო გზების მოვლა შენახვა (SAGMSH01) საკურსო მექანარიშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 445 807 9504 |
--- | --- | გვირაბების მოვლა-შენახვა (AAC33905G2) ლექცია კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების საფუძვლები სატრანსპორტო ინჟინერიაში (EET93805G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების საფუძვლები სატრანსპორტო ინჟინერიაში (EET93805G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151880 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის მშენებლობის ისტორია (ET98805G1) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
რკინიგზის მშენებლობის ისტორია (ET98805G1) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
მცირე ხელოვნური ნაგებობები (AAC32005G2-LP) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე, - Zoom ID: 859 831 0111 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) საკურსო რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
--- | --- | --- | |||||||
5-13:00 |
|
--- | სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | გრუნტების მექანიკა (GRMEQ01) ლექცია არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) ლექცია რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
სატრანსპორტო საგზაო ნაგებობის დაპროექტების საფუძვლები (SASANADAS05) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
მცირე ხელოვნური ნაგებობები (AAC32005G2-LP) ლექცია კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | სატრანსპორტო საგზაო ნაგებობის დაპროექტების საფუძვლები (SASANADAS05) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151980 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151981 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 8264229781 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ბერაძე ნანა, - Zoom ID: 751 762 8247 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | ||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152080 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (ET93705G2) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია კალანდაძე იამზე, - Zoom ID: 467-938-4823 |
|
ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (ET93705G2) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მექანიკის ინჟინერია და ტექნოლოგია (რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სახმელეთო სატრანსპორტო-ტექნოლოგიური საშუალებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151760 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
კვების პროდუქტების უვნებლობისა და ხარისხის კვლევის მეთოდები (MAP12205) პრაქტიკული წულუკიძე მზია, - Zoom ID: 829-657-2182 |
--- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | პურის,მაკარონის და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP12405G1-LS) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
--- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
||||||
4-12:00 | --- | --- | მარცვლეულისა და კომბინირებული საკვების გადამამუშვებელი ტექნოლოგიური მოწყობილობები (MAP11405G1-LS) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
|||||
5-13:00 | წარმოების მენეჯმენტი (BUA70305G1-LS) ლექცია გოლეთიანი გივი, - Zoom ID: 808-809-7666 |
--- | --- | მარცვლეულისა და კომბინირებული საკვების გადამამუშვებელი ტექნოლოგიური მოწყობილობები (MAP11405G1-LS) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
--- |
|
||||
6-14:00 | წარმოების მენეჯმენტი (BUA70305G1-LS) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი, - Zoom ID: 808-809-7666 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | წარმოების მექანიზაციის საშუალებები (EET04805G1) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | წარმოების მექანიზაციის საშუალებები (EET04805G1) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | პურის,მაკარონის და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP12405G1-LS) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
კვების პროდუქტების უვნებლობისა და ხარისხის კვლევის მეთოდები (MAP12205) ლექცია წულუკიძე მზია, - Zoom ID: 829-657-2182 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
--- | --- |
3-11:00 | მაცივარ დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (MAP11005G1-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | --- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP10705G1-LS) პრაქტიკული გოგოლი გიული, - Zoom ID: 989 517 8164 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP10705G1-LS) ლექცია გოგოლი გიული, - Zoom ID: 989 517 8164 |
--- | ||
5-13:00 | ჰაერის ტექნოლოგიური კონდიცირების საფუძვლები (MAP11105G1-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი, - Zoom ID: 808-809-7666 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) საკურსო გოლეთიანი გივი, - Zoom ID: 808-809-7666 |
--- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) საკურსო ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- |
7-15:00 | --- | კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) ლექცია გოლეთიანი გივი, - Zoom ID: 808-809-7666 |
--- | მაცივარ დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (MAP11005G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ჰაერის ტექნოლოგიური კონდიცირების საფუძვლები (MAP11105G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151960 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა, - Zoom ID: 358 067 1180 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია ძაგანია ნატო, - Zoom ID: 438-753-3483 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
თერმოდინამიკა და თბოგადაცემა (HAETR05) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა, - Zoom ID: 235-331-5228 |
--- |
|
გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | ||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | |||||||||
9-17:00 | კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი, - Zoom ID: 229-747-3815 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | |||||||||
10-18:00 | კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) ლექცია ტაბატაძე ლალი, - Zoom ID: 229-747-3815 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152060 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გოლეთიანი გივი, - Zoom ID: 808-809-7666 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი, - Zoom ID: 808-809-7666 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია მაისურაძე ნელი, - Zoom ID: 252 097 6431 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია გორგაძე კახა, - Zoom ID: 952-270-8310 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია ბაღდავაძე გელა, - Zoom ID: 739-778-8696 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151720 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 658 612 6903 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1) ლექცია შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 658 612 6903 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) პრაქტიკული სისვაძე გიორგი, - Zoom ID: 587-964-3995 |
--- | გერმანული ენა ლოგისტებისათვის 3 (GERLOG305) პრაქტიკული თაბუკაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 564-530-3609 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2) პრაქტიკული უგულავა თემურ, - Zoom ID: 413-360-5681 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151820 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) პრაქტიკული თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- | ||||||||
4-12:00 | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლაბორატორიული პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
--- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლაბორატორიული დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) პრაქტიკული უგულავა თემურ, - Zoom ID: 413-360-5681 |
|||||||||
6-14:00 | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151920 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | მონაცემთა ბაზები (DATBA01) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LS) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LS) პრაქტიკული თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | |||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (WHSP105) პრაქტიკული დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (WHSP105) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | --- |
3-11:00 | გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული. ბოჭორიშვილი ირინე, - Zoom ID: 757-300-4159 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
ტექნიკური საფუძვლები 1 (რხევები, სიმტკიცე) (RXESIM05) პრაქტიკული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- |
7-15:00 | ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) პრაქტიკული გოგილიძე ემილიანე, - Zoom ID: 288-544-4244 |
--- | ტექნიკური საფუძვლები 1 (რხევები, სიმტკიცე) (RXESIM05) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | |
9-17:00 | გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული თაბუკაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 564-530-3609 |
ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) პრაქტიკული დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) ლექცია გოგილიძე ემილიანე, - Zoom ID: 288-544-4244 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151790 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) სემინარი გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) სემინარი გიგაური ინგა, - Zoom ID: |
|||||||||
3-11:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
--- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) საკურსო გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ამანათაშვილი იასონი, - Zoom ID: 696-260-7621 |
--- | საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) ლექცია გიგაური ინგა, - Zoom ID: |
||||||||
4-12:00 | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
--- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი, - Zoom ID: 696-260-7621 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151791 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
--- |
|
--- | --- | საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) ლექცია გიგაური ინგა, - Zoom ID: |
||||||||
4-12:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
--- |
|
--- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) სემინარი გიგაური ინგა, - Zoom ID: |
||||||||
5-13:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) სემინარი გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ამანათაშვილი იასონი, - Zoom ID: 696-260-7621 |
--- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
--- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) საკურსო გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
--- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი, - Zoom ID: 696-260-7621 |
--- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151792 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
3-11:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) სემინარი გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
საგარეო-ეკონომიკური ურთიერთობები (BEFEC01-LS) ლექცია გიგაური ინგა, - Zoom ID: |
მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- |
5-13:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ამანათაშვილი იასონი, - Zoom ID: 696-260-7621 |
--- | საგარეო-ეკონომიკური ურთიერთობები (BEFEC01-LS) სემინარი გიგაური ინგა, - Zoom ID: |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | |
6-14:00 | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) საკურსო გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- |
9-17:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ამანათაშვილი იასონი, - Zoom ID: 696-260-7621 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151793 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ელგენდარაშვილი ცირა, - Zoom ID: 915 272 1142 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) ლექცია ფრანგიშვილი ინგა, - Zoom ID: 940 224 2569 |
საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | --- | ||
4-12:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) პრაქტიკული ფრანგიშვილი ინგა, - Zoom ID: 940 224 2569 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ელგენდარაშვილი ნატალია, - Zoom ID: 251-583-2151 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) ლექცია თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | --- | ||
6-14:00 | საგადასახადო საქმე (SAGSA05) სემინარი ფრანგიშვილი ინგა, - Zoom ID: 940 224 2569 |
--- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) პრაქტიკული თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151794 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ელგენდარაშვილი ცირა, - Zoom ID: 915 272 1142 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი უზრუნველყოფა (SDTYJZJ05) ლექცია რუხაძე თენგიზ, - Zoom ID: |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ელგენდარაშვილი ნატალია, - Zoom ID: 251-583-2151 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი უზრუნველყოფა (SDTYJZJ05) სემინარი რუხაძე თენგიზ, - Zoom ID: |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ, - Zoom ID: 829-853-9711 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) ლექცია თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) პრაქტიკული თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | |
6-14:00 | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
|
7-15:00 | --- | --- | საგარეო ეკონომიკური კავშირებო (BSAKA-05) პრაქტიკული თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
|
8-16:00 | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 631-192-5709 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 631-192-5709 |
--- | --- | პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი დარსაველიძე ნინო, - Zoom ID: 706 435 5040 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი კილაძე თამარი, - Zoom ID: 446-833-0629 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი, - Zoom ID: 446-833-0629 |
--- |
6-14:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ, - Zoom ID: 279-710-3555 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ, - Zoom ID: 279-710-3555 |
8-16:00 | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151891 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი კილაძე თამარი, - Zoom ID: 446-833-0629 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი, - Zoom ID: 446-833-0629 |
--- | |
6-14:00 | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ, - Zoom ID: 279-710-3555 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ, - Zoom ID: 279-710-3555 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151892 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დუმბაძე ნოდარ, - Zoom ID: 279-710-3555 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი კილაძე თამარი, - Zoom ID: 446-833-0629 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ჩინჩალაძე მაია, - Zoom ID: 347-471-5839 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ, - Zoom ID: 279-710-3555 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ჩინჩალაძე მაია, - Zoom ID: 347-471-5839 |
|
5-13:00 | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი, - Zoom ID: 446-833-0629 |
--- |
7-15:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151893 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი დარსაველიძე ნინო, - Zoom ID: 706 435 5040 |
საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი დარსაველიძე ნინო, - Zoom ID: 706 435 5040 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია დუმბაძე ნოდარ, - Zoom ID: 279-710-3555 |
--- |
5-13:00 | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო ჩინჩალაძე მაია, - Zoom ID: 347-471-5839 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- |
6-14:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი ჩინჩალაძე მაია, - Zoom ID: 347-471-5839 |
სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია კილაძე თამარი, - Zoom ID: 446-833-0629 |
--- | ||
7-15:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151991 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) ლექცია სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151992 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) ლექცია სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151993 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
--- | ||||||||||
4-12:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) ლექცია სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508 -011-729 |
ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152090 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
|
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152091 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152092 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა, - Zoom ID: 478-575-6598 |
სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152093 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა, - Zoom ID: 478-575-6598 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152094 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა, - Zoom ID: 478-575-6598 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152095 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული რატიანი ნანა, - Zoom ID: 478-575-6598 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- |
|
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სამაგისტრო სატრანსპორტო პრაქტიკა (EET99105G2-R) სასწავლო პრაქტიკა მღებრიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 915 509 4648 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) ლექცია იოსებიძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 749 766 3022 |
--- | ავტომობილების თეორია და კონსტრუირება (AVTTE05) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- |
10-18:00 | საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | ავტომობილის პროფილაქტიკური ოპერაციების სისტემა (APRANS05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
--- | ||
11-19:00 | --- | ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) პრაქტიკული იოსებიძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 749 766 3022 |
--- | ავტომობილების თეორია და კონსტრუირება (AVTTE05) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ავტომობილის პროფილაქტიკური ოპერაციების სისტემა (APRANS05) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251946-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251958 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამაგისტრო სატრანსპორტო პრაქტიკა (EET99105G2-R) სასწავლო პრაქტიკა შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სამაგისტრო სატრანსპორტო პრაქტიკა (EET99105G2-R) სასწავლო პრაქტიკა . პატურაშვილი მეგი, - Zoom ID: 275-740-3969 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სამაგისტრო სატრანსპორტო პრაქტიკა (EET99105G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ... გოგიშვილი დავით, - Zoom ID: 770 431 1232 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (SADSTD05) სემინარი. მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
--- | მუდმივი და ცვლადი დენის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET90805G2- LP) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (SADSTD05) ლექცია მუხიგულაშვილი ნინო, - Zoom ID: 487-824-0423 |
--- |
10-18:00 | რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (SADSTD05) სემინარი მღებრიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 604-792-7440 |
--- | რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) ლექცია მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | --- |
11-19:00 | ვაგონების კონსტრუირება და გაანგარიშება (DCR6305) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | ვაგონების კონსტრუირება და გაანგარიშება (DCR6305) ლექცია. შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
მუდმივი და ცვლადი დენის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET90805G2- LP) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ვაგონების კონსტრუირება და გაანგარიშება (DCR6305) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252046 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) სემინარი თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | სატრანსპორტო საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (DGHSF05) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
--- | სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | სატრანსპორტო საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (DGHSF05) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- |
|
საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
|||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- |
|
საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
|||||||||||||
12-20:00 | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252046-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252058 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | სატრანსპორტო საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (DGHSF05) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) სემინარი თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- |
|
საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
||||||||||||
10-18:00 | სატრანსპორტო საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (DGHSF05) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- |
|
საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
|||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა საზღვაოსნო მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-502 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თერმოჭრა (EET73705G2) სემინარი შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მექანიკის ინჟინერიაში (EET73805G2) ლექცია თურმანიძე რაულ, - Zoom ID: 722 862 2367 |
თერმოჭრა (EET73705G2) ლექცია შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
--- |
10-18:00 | დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) სემინარი ბაქრაძე ნანა, - Zoom ID: 889-582-9177 |
დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) ლექცია ბაქრაძე ნანა, - Zoom ID: 889-582-9177 |
--- | |||
11-19:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მექანიკის ინჟინერიაში (EET73805G2) სემინარი თურმანიძე რაულ, - Zoom ID: 722 862 2367 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-503 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) ლექცია კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) პრაქტიკული კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) ლექცია კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) ლექცია კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
--- | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- |
12-20:00 | --- | კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) პრაქტიკული კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) პრაქტიკული კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) ლექცია ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251920-506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე ტექნოლოგიები და მანქანები (SFJZX05) ლექცია ბალამწარაშვილი ზაური, - Zoom ID: 522-272-1889 |
მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
ხე-ტყის დამზადების მანქანებისა და მექანიზმების ძიება და კვლევა (MAP24305G1) ლექცია ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
--- | --- |
10-18:00 | მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) საკურსო ტყემალაძე რამაზი, - Zoom ID: 737 120 6781 |
მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) ლექცია გიგინეიშვილი ლერი, - Zoom ID: |
ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე ტექნოლოგიები და მანქანები (SFJZX05) პრაქტიკული ბალამწარაშვილი ზაური, - Zoom ID: 522-272-1889 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | ხე-ტყის დამზადების მანქანებისა და მექანიზმების ძიება და კვლევა (MAP24305G1) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252020 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) საწარმოო პრაქტიკა თალაკვაძე მანანა, - Zoom ID: 222 680 6425 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) პრაქტიკული მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) ლექცია. მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
მეცნიერული კვლევის მეთოდები (MAP23705G1-LP) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი, - Zoom ID: 737 120 6781 |
დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლაბორატორიული ბაქრაძე ნანა, - Zoom ID: 889-582-9177 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
მეცნიერული კვლევის მეთოდები (MAP23705G1-LP) ლექცია გიგინეიშვილი ლერი, - Zoom ID: |
დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლექცია ბაქრაძე ნანა, - Zoom ID: 889-582-9177 |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | სამრეწველო საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (MAP19405G1-LS) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | სამრეწველო საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (MAP19405G1-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 2 (TRS13805G1) საკურსო უგულავა თემურ, - Zoom ID: 413-360-5681 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია, - Zoom ID: 893 934 4864 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 2 (TRS13805G1) საკურსო უგულავა თემურ, - Zoom ID: 413-360-5681 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2) ლექცია ბოგველიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 856-263-5132 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია, - Zoom ID: 893 934 4864 |
--- | --- | ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1) პრაქტიკული სისვაძე გიორგი, - Zoom ID: 587-964-3995 |
ჭკვიანი ტრანსპორტი და ლოგისტიკა ქალაქებისთვის (TRS13205G1) ლექცია გოგილიძე ემილიანე, - Zoom ID: 288-544-4244 |
--- |
10-18:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
საქალაქო საზოგადოებრივი ტრანსპორტი (TRS13005G1) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი, - Zoom ID: 578-560-7451 |
ჭკვიანი ტრანსპორტი და ლოგისტიკა ქალაქებისთვის (TRS13205G1) პრაქტიკული გოგილიძე ემილიანე, - Zoom ID: 288-544-4244 |
--- | ||
11-19:00 | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) ლექცია შანავა ზვიად, - Zoom ID: 672 018 9747 |
საქალაქო საზოგადოებრივი ტრანსპორტი (TRS13005G1) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი, - Zoom ID: 578-560-7451 |
--- | |||
12-20:00 | --- | ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1) ლექცია ბოგველიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 856-263-5132 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სამრეწველო ინჟინერია და ტექნოლოგია Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღვარცოფების მოძრაობის პირობები და ზოგიერთი საინჟინრო ამოცანის გადაწყვეტის გზები (RAVRCGZ055) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღვარცოფების მოძრაობის პირობები და ზოგიერთი საინჟინრო ამოცანის გადაწყვეტის გზები (RAVRCGZ055) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
ნიადაგ-გრუნტების წყლისმიერი ეროზიის პროგნოზი ზედაპირული მორწყვის დროს (NIADGRUNT01) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | ნიადაგ-გრუნტების წყლისმიერი ეროზიის პროგნოზი ზედაპირული მორწყვის დროს (NIADGRUNT01) პრაქტიკული გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251964 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფოლადის ხიდების გაანგარიშება (AAC04205G1) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე, - Zoom ID: 859 831 0111 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
9-17:00 | --- | --- | --- | სეისმომედეგი ხიდები(არჩევითი) (ASEBR01) პრაქტიკული კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფოლადის ხიდების გაანგარიშება (AAC04205G1) ლექცია კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | --- |
11-19:00 | საგზაო ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები (AAC04005G1) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- | სეისმომედეგი ხიდები(არჩევითი) (ASEBR01) ლექცია კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | --- |
12-20:00 | საგზაო ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები (AAC04005G1) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- | ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
251965 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქალაქო გზები და ქუჩები (AAC37005G1-LP) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საავტომობილო გზები რთულ ბუნებრივ პირობებში (AAC05505G1) პრაქტიკული ბურდულაძე ალექსი, - Zoom ID: 720 748 1243 |
საავტომობილო გზების რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC37405G1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი პეტრე, - Zoom ID: 897 894 5425 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | საავტომობილო გზები რთულ ბუნებრივ პირობებში (AAC05505G1) ლექცია ბურდულაძე ალექსი, - Zoom ID: 720 748 1243 |
საავტომობილო გზების რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC37405G1-LP) ლექცია ნადირაშვილი პეტრე, - Zoom ID: 897 894 5425 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საქალაქო გზები და ქუჩები (AAC37005G1-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252060 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი საგზაო ინჟინერიაში (BUA79805G1) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი საგზაო ინჟინერიაში (BUA79805G1) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252064 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი საგზაო ინჟინერიაში (BUA79805G1) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | პროექტის მენეჯმენტი საგზაო ინჟინერიაში (BUA79805G1) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
12-20:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
--- | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252065 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი საგზაო ინჟინერიაში (BUA79805G1) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | პროექტის მენეჯმენტი საგზაო ინჟინერიაში (BUA79805G1) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
12-20:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
--- | სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა კვების ინდუსტრიის ინჟინერია და ტექნოლოგიები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა-მაგისტრატურა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2519112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა ტრანსპორტის მენეჯმენტში (BUA78405G1) სასწავლო პრაქტიკა კიკნაძე ნანა, - Zoom ID: 667-602-9964 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია ჩინჩალაძე მაია, - Zoom ID: 347-471-5839 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) სემინარი ჩინჩალაძე მაია, - Zoom ID: 347-471-5839 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) პრაქტიკული ბოჭოიძე ლელა, - Zoom ID: 282 272 6178 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) ლექცია ბოჭოიძე ლელა, - Zoom ID: 282 272 6178 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2520112 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (EINN05GA1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა, - Zoom ID: 667-602-9964 |
აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) ლექცია ბოჭოიძე ლელა, - Zoom ID: 282 272 6178 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) პრაქტიკული ბოჭოიძე ლელა, - Zoom ID: 282 272 6178 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) პრაქტიკული წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (EINN05GA1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა, - Zoom ID: 667-602-9964 |
--- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) სემინარი ტყეშელაშვილი გოდერძი, - Zoom ID: 666-602-7887 |
ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) სემინარი ტყეშელაშვილი გოდერძი, - Zoom ID: 666-602-7887 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი, - Zoom ID: 666-602-7887 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
351901დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური პრობლემები (MTFSP05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
ტრანსპორტის დარგის კვლევის მეთოდები (TRDARKV05) სემინარი ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური პრობლემები (MTFSP05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ტრანსპორტის დარგის კვლევის მეთოდები (TRDARKV05) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები მექანიკის ინჟინერია და ტექნოლოგიაში (EET72805GE3-L) ლექცია აბაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 565-939-1330 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მანქანათმცოდნეობა (MS00005) პრაქტიკული მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
--- | ტექნიკური დიაგნოსტიკის მეთოდები (YJZ05) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
--- | |
11-19:00 | ტექნიკური დიაგნოსტიკის მეთოდები (YJZ05) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352058 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობის სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET090305G2-LS) სემინარი შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- |
10-18:00 | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) სემინარი თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობის სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET090305G2-LS) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სატყეო საქმე Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61800 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე, - Zoom ID: 727 054 2732 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ნადირაძე გია, - Zoom ID: 968-913-8791 |
არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ, - Zoom ID: 689 280 2015 |
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
|
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61801 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ, - Zoom ID: 689 280 2015 |
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე, - Zoom ID: 727 054 2732 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. მელქაძე მედეა, - Zoom ID: 205 195 2078 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
|
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61802 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე, - Zoom ID: 727 054 2732 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
--- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ბიბილაშვილი ანა, - Zoom ID: |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ, - Zoom ID: 689 280 2015 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61803 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე, - Zoom ID: 727 054 2732 |
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ, - Zoom ID: 689 280 2015 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61804 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- |
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ, - Zoom ID: 689 280 2015 |
--- | --- | --- |
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე, - Zoom ID: 727 054 2732 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61805 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
4-12:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ, - Zoom ID: 689 280 2015 |
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე, - Zoom ID: 727 054 2732 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. ქობულია ვასილ, - Zoom ID: 821 432 3420 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61806 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი ძინძიბაძე პავლე, - Zoom ID: 727 054 2732 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია დავითაია ვახტანგ, - Zoom ID: 689 280 2015 |
|
|
ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. გოგოლაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 846-149-1044 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61900 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო, - Zoom ID: 438 960 6020 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული დოგრაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 726 794 4958 |
|
--- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
|||||||||
5-13:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია ჩაჩავა ნინო, - Zoom ID: 372-684-3031 |
--- | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61901 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო, - Zoom ID: 438 960 6020 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||
5-13:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
||||||||
6-14:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
--- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
|||||||||
8-16:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია ჩაჩავა ნინო, - Zoom ID: 372-684-3031 |
--- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული გელაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 897-165-3218 |
--- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61902 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) ლექცია ნიკვაშვილი ნინო, - Zoom ID: 438 960 6020 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული გოგოლაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 846-149-1044 |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ჩიქოვანი დავით, - Zoom ID: 797 252 5027 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. გოგოლაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 846-149-1044 |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია ჩაჩავა ნინო, - Zoom ID: 372-684-3031 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61903 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | --- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | --- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
||||||||||||||||||
7-15:00 | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
|
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
||||||||||||||||
8-16:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61904 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- |
|
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||
5-13:00 |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. ბუზალაძე ნოდარი, - Zoom ID: 714 465 0406 |
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
||||||||
6-14:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
--- | --- | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
||||||||
8-16:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. ბუზალაძე ნოდარი, - Zoom ID: 714 465 0406 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61905 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. სვანაძე ზაზა, - Zoom ID: 354 237 5232 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | --- | --- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
||||||||||||||||
6-14:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული მელქაძე მედეა, - Zoom ID: 205 195 2078 |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. მელქაძე მედეა, - Zoom ID: 205 195 2078 |
ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61906 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. კვიწინაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 730-275-7173 |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- |
|
--- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. კვიწინაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 730-275-7173 |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
|
--- | კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
||||||||||||||||
6-14:00 | ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62000 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62001 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
--- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62002 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62003 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
--- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62004 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62005 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გამსახურდია მაია, - Zoom ID: 746-264-7863 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
|
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62006 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული გამსახურდია მაია, - Zoom ID: 746-264-7863 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62007 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) პრაქტიკული დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | უცხოური ენა (ტექნიკოსებისათვის) (LKJI9898LK) პრაქტიკული რატიანი ნანა, - Zoom ID: 478-575-6598 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 948-828-8739 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6700 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
--- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
|
მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. გელაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 897-165-3218 |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
|
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6701 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
--- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
--- | ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
|
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
|
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6702 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ხოჯავა თეიმურაზ, - Zoom ID: 958 801 9945 |
--- | --- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
|
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
|
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6703 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ბუზალაძე ნოდარი, - Zoom ID: 714 465 0406 |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
--- |
|
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
||||||||||||||||
6-14:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6704 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
--- | --- | მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. სვანაძე ზაზა, - Zoom ID: 354 237 5232 |
არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
|
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6705 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | --- | --- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
|||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
8-16:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ქობულია ვასილ, - Zoom ID: 821 432 3420 |
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6706 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
--- | საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
|
ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
|
მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
|||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Дизайн-проект участка улицы (AACR62506R1) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Семинар კლდიაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 365 904 2697 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1) Лекция მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1) Курсовой проект მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
--- | Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Курсовой проект კლდიაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 365 904 2697 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Лекция კლდიაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 365 904 2697 |
Проблемы современной архитектуры и искусства (RCPAA06) Лекция იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
7-15:00 | --- | --- | --- | Архитектурное проектирование жилого дома (AAC16606R 1) Практическая работа იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Проектирование интерьера общественного назначения (AAC71906R11) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: |
Архитектурное проектирование жилого дома (AAC16606R 1) Курсовой проект იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | Основы градостроительной экологии (RBCBE06) Лекция სალუქვაძე მამუკა, - Zoom ID: 344 266 0784 |
Основы градостроительной экологии (RBCBE06) Курсовой проект სალუქვაძე მამუკა, - Zoom ID: 344 266 0784 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Основы охраны труда в архитектуре (HHS20703R1) Лабораторная работа ზამთარაძე ელენე, - Zoom ID: 962 071 1809 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | Основы эргономики (RERGO06) Лекция წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | Основы эргономики (RERGO06) Практическая работа წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Теоретические и практические основы архитектурного проектирования (AAC16406R 1) Практическая работа გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
Архитектурная информатика (ICT11206R2) Лабораторная работа აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
--- | Инженерное оборудование зданий (INJZD01) Практическая работа ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
6-14:00 | --- | Архитектурная информатика (ICT11206R2) Лекция აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
--- | История архитектуры 3 (ARXITEQ003) Семинар ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
||
7-15:00 | --- | Основы градостроительной теории (AAC22206R1) Семинар ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | Основы охраны труда в архитектуре (HHS20703R1) Лекция ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
Инженерное оборудование зданий (INJZD01) Лекция ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
|
8-16:00 | --- | --- | Живопись (RPAIN06) Практическая работа სეხნიაშვილი მაია, - Zoom ID: 632 108 6108 |
--- | Теоретические и практические основы архитектурного проектирования (AAC16406R 1) Лекция გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | История архитектуры 3 (ARXITEQ003) Лекция ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | Основы градостроительной теории (AAC22206R1) Лекция ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62008 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | Основы Архитектурной композиции (RARCB06) Практическая работа მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | Основы Архитектурной композиции (RARCB06) Лекция მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
Элементы линейной алгебры и калкулуса (ELLIA06) Практическая работа კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | Элементы линейной алгебры и калкулуса (ELLIA06) Лекция კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | История архитектуры 1 (ISTARQI001) Лекция დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | --- | Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Практическая работа აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
--- | |||||||
7-15:00 | История архитектуры 1 (ISTARQI001) Семинар დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Курсовой проект აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
|||||||||
8-16:00 | --- | Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Лекция აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
|||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Курсовой проект ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
--- | Художественное эмалирование (RARTE04) Практическая работа ჯიბაშვილი მამული, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
3-11:00 | Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Практическая работа თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Лекция თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
--- | Художественное эмалирование (RARTE04) Лекция ჯიბაშვილი მამული, - Zoom ID: |
--- | Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Лекция ნაცვლიშვილი გია, - Zoom ID: 913 839 0247 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | Проектирование интерьера промышленого назначния (AAC72106R11) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: |
--- | Дизайнерское проектирование среды (AACR625к) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | Ландшафтная архитектура (RLANA06) Курсовой проект ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
||
7-15:00 | --- | --- | Ландшафтная архитектура (RLANA06) Лекция ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Учебная практика თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა სამოსის დიზაინი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა არქიტექტურათმცოდნეობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) სემინარი ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) სემინარი თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) სემინარი თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) სემინარი ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- |
|
--- | ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია ჯავახიშვილი მაია, - Zoom ID: 342-595-0559 |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/1/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1) საკურსო პროექტი. ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ქალაქის ტერიტორიის ეკოლოგიური მდგრადობა (AAC21606G1) პრაქტიკული. სალუქვაძე მამუკა, - Zoom ID: 344 266 0784 |
ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) სემინარი ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
--- | --- |
9-17:00 | ქალაქის ტერიტორიის ეკოლოგიური მდგრადობა (AAC21606G1) ლექცია სალუქვაძე მამუკა, - Zoom ID: 344 266 0784 |
ისტორიული განაშენების ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (HIURP06) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლანდშაფტის დაპროექტება: ისტორიული ბაღის რეკონსტრუქცია (LDHGR06) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლანდშაფტის დაპროექტება: ისტორიული ბაღის რეკონსტრუქცია (LDHGR06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
8-16:00 | ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) სემინარი ფოჩხუა მარიკა, - Zoom ID: 646-216-3463 |
ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
--- | მეყვავილეობა და ფიტოდიზაინი (FLOPH06) საკურსო ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | --- |
9-17:00 | ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) პრაქტიკული ფოჩხუა მარიკა, - Zoom ID: 646-216-3463 |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | მეყვავილეობა და ფიტოდიზაინი (FLOPH06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | გარემოს დიზაინის 3D მოდელირება (ICT11006G2-B) ლაბორატორიული დემეტრაშვილი ნუცა, - Zoom ID: 324 930 7522 |
--- | --- | --- | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) საკურსო პროექტი. ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
--- |
9-17:00 | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) საკურსო პროექტი. ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
ფოტო-ვიდეო ხელოვნება (PVART06) პრაქტიკული დიღმელაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 716-516-3182 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო პროექტი. მჭედლიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 921-896-1620 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო პროექტი. ქოჩლაძე ნათია, - Zoom ID: 508-007-1866 |
--- | --- | საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო პროექტი. ქოჩლაძე ნათია, - Zoom ID: 508-007-1866 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 921-896-1620 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/1/1 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
|||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
|||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურა (ARBSD06) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
|||||||||||||||||||
9-17:00 | არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) საკურსო პროექტი. მელქაძე მედეა, - Zoom ID: 205 195 2078 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლაბორატორიული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: |
საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია მელქაძე მედეა, - Zoom ID: 205 195 2078 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო პროექტი. მელქაძე მედეა, - Zoom ID: 205 195 2078 |
შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) სასწავლო პრაქტიკა . გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) პრაქტიკული გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
--- | --- | მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურა (ARBSD06) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/1/2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
8-16:00 | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი თამარ, - Zoom ID: |
--- | --- | მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურა (ARBSD06) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||
9-17:00 | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 |
|
არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) პრაქტიკული ქობულია ვასილ, - Zoom ID: 821 432 3420 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლაბორატორიული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 |
|
შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურა (ARBSD06) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/1/3 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურა (ARBSD06) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
|||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურა (ARBSD06) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი თამარ, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) ლექცია გეგელია გიული, - Zoom ID: 301 180 5323 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) საკურსო პროექტი. ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- |
|
არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) საკურსო გელაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 897-165-3218 |
--- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობითი კლიმატოლოგია და არქ. ფიზიკა (PHS67606G1) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) პრაქტიკული სალუქვაძე მამუკა, - Zoom ID: 344 266 0784 |
ქალაქგეგმარების რეკონსტრუქციის და ეკოლოგიის სატრანსპორტო პრობლემები (AAC21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმები (QALGEGMA) სემინარი კლდიაშვილი ვალერიანი, - Zoom ID: 621 987 5744 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ქალაქგეგმარების რეკონსტრუქციის და ეკოლოგიის სატრანსპორტო პრობლემები (AAC21206G1-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი ლალი, - Zoom ID: 438-395-4126 |
|
--- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) ლექცია სალუქვაძე მამუკა, - Zoom ID: 344 266 0784 |
ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმები (QALGEGMA) ლექცია კლდიაშვილი ვალერიანი, - Zoom ID: 621 987 5744 |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლაბორატორიული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: |
ქალაქთმშენებლობითი კლიმატოლოგია და არქ. ფიზიკა (PHS67606G1) ლაბორატორიული გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
8-16:00 | ავეჯი და ერგონომიკა (ART22006G1-K) საკურსო პროექტი. წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ქალაქის კოლორისტიკა (COLCI06) საკურსო პროექტი. ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
ქალაქის კოლორისტიკა (COLCI06) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | ურბანული სივრცის დიზაინური დაგეგმარება (AAC61506G1-LK) საკურსო პროექტი. ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
--- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | ურბანული სივრცის დიზაინური დაგეგმარება (AAC61506G1-LK) საკურსო პროექტი. ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
|
--- | |||||||||
12-20:00 | --- | ურბანული სივრცის დიზაინური დაგეგმარება (AAC61506G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
|
--- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/6 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | არქიტექტურული კრიტიკა 1 (ARQIKRI) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი-1 (NEORO306) ლექცია წულაძე ირინე, - Zoom ID: 583 612 9120 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | ეროვნულობა XX საუკუნის ქართულ არქიტექტურაში (NMGAR06) ლექცია ასათიანი ნათია, - Zoom ID: |
ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი-1 (NEORO306) პრაქტიკული წულაძე ირინე, - Zoom ID: 583 612 9120 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლაბორატორიული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: |
ეროვნულობა XX საუკუნის ქართულ არქიტექტურაში (NMGAR06) პრაქტიკული ასათიანი ნათია, - Zoom ID: |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | ჟურნალისტიკა 1 (KMNSF951LK) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი ქალაქის დასასრული (CVEQAL) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2019/8/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | მეცნიერული კვლევის მეთოდოლოგია. პრობლემა, გამოკვლევის ეტაპები, კველვის პროგრამა (MECGAMPRO01) ლექცია ჩაჩავა ნინო, - Zoom ID: 372-684-3031 |
--- | სპეცკურსი არქიტექტურის ხელოვნება (AAC18106G1) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- |
10-18:00 | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | |
11-19:00 | არქიტექტურის თანამედროვე მიმდინარეობები (ARQMTA01) ლექცია ასათიანი ნათია, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ, - Zoom ID: 820 931 2780 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112010 | ||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (IRS0007-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (IRS0007-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | ||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
|
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | ||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | ||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS52912G1-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (EUSDP07-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS52912G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (EUSDP07-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
ევროპული ცივილიზაცია (COE0007-L-S) ლექცია გამეზარდაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 671-466-5298 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ევროპული ცივილიზაცია (COE0007-L-S) პრაქტიკული გამეზარდაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 671-466-5298 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (HPE0007-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | --- | ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (HPE0007-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112910 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (EINWO07-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | ||||||||
10-18:00 | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი, - Zoom ID: 486-125-9594 |
--- |
|
--- | ||||||||||
11-19:00 | ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია კალანდია ირაკლი, - Zoom ID: 486-125-9594 |
--- | |||||||||
12-20:00 | ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (EINWO07-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
--- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით, - Zoom ID: 292 120 3380 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | ||
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია, - Zoom ID: 901-309-5729 |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
--- |
4-12:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია, - Zoom ID: 901-309-5729 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული გიორგაძე გრიგოლ, - Zoom ID: 984-816-2308 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
|
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
|
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა, - Zoom ID: 831-923-0858 |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო, - Zoom ID: 650-890-1820 |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
2-10:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
--- | |||
3-11:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა, - Zoom ID: 537-392-3282 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
4-12:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო, - Zoom ID: 260-822-3959 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო, - Zoom ID: 260-822-3959 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050e | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული გიორგაძე გრიგოლ, - Zoom ID: 984-816-2308 |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა, - Zoom ID: 955-713-4988 |
||||||||
2-10:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
|
--- | ||||||||||
3-11:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
|
--- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|||||||||
4-12:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
|
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით, - Zoom ID: 292 120 3380 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
4-12:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა, - Zoom ID: 955-713-4988 |
|
5-13:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 605 068 0263 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 605 068 0263 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა, - Zoom ID: 537-392-3282 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა, - Zoom ID: 831-923-0858 |
--- | |
3-11:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა, - Zoom ID: 537-392-3282 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით, - Zoom ID: 292 120 3380 |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
7-15:00 | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა, - Zoom ID: 537-392-3282 |
--- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
|
8-16:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- |
4-12:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა, - Zoom ID: 955-713-4988 |
--- | |
6-14:00 | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით, - Zoom ID: 292 120 3380 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
--- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით, - Zoom ID: 292 120 3380 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
9-17:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050m | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | |||||||||
10-18:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
5-13:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
6-14:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- | |
8-16:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა, - Zoom ID: 537-392-3282 |
--- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | |
10-18:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
10-18:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა, - Zoom ID: 537-392-3282 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა, - Zoom ID: 703-050-7846 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა, - Zoom ID: 537-392-3282 |
--- | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
|
7-15:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
8-16:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750b | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750c | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750g | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
--- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750p | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750r | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750s | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გარემოს დაცვის სამართალი (LAW14311G1-LS) ლექცია გარდავა გიორგი, - Zoom ID: 840 190 6569 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვის სამართალი (LAW14311G1-LS) პრაქტიკული გარდავა გიორგი, - Zoom ID: 840 190 6569 |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
6-14:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | |
8-16:00 | --- | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750sas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
6-14:00 | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: |
ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ბაძაღუა მალხაზ, - Zoom ID: 286 824 0588 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული მახარაძე მამუკა, - Zoom ID: 371-637-3233 |
--- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
--- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | --- | --- | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 397-684-6952 |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გარემოს დაცვის სამართალი (LAW14311G1-LS) ლექცია გარდავა გიორგი, - Zoom ID: 840 190 6569 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
--- |
7-15:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული მახარაძე მამუკა, - Zoom ID: 371-637-3233 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
გარემოს დაცვის სამართალი (LAW14311G1-LS) პრაქტიკული გარდავა გიორგი, - Zoom ID: 840 190 6569 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- |
11-19:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ბაძაღუა მალხაზ, - Zoom ID: 286 824 0588 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
--- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
11-19:00 | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107752ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
|
5-13:00 | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
--- | ||
7-15:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 397-684-6952 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107752sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ბაძაღუა მალხაზ, - Zoom ID: 286 824 0588 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
||
11-19:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107753ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა, - Zoom ID: 622-284-4871 |
--- | საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული ჭრიკიშვილი დავით, - Zoom ID: 340-062-8077 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | --- | გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107753sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
--- | |
3-11:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
|
7-15:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 515-197-8586 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107754sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
--- | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
||
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 515-197-8586 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107755sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
||
7-15:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107756sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
--- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
4-12:00 | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107757sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
--- | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
--- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107758sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
--- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ, - Zoom ID: 543-487-6897 |
საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა, - Zoom ID: 679 424 7572 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ფიფია ნანა, - Zoom ID: 958-622-6154 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო, - Zoom ID: 628-634-2325 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ქურასბედიანი ნინო, - Zoom ID: |
--- | --- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი, - Zoom ID: 732-791-5612 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850b | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 616-951-8968 |
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი, - Zoom ID: 732-791-5612 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ქურასბედიანი ნინო, - Zoom ID: |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ქურასბედიანი ნინო, - Zoom ID: |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850c | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | --- |
6-14:00 | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ქურასბედიანი ნინო, - Zoom ID: |
--- | --- |
7-15:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო, - Zoom ID: 628-634-2325 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი, - Zoom ID: 3646664936 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- |
7-15:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 616-951-8968 |
2-10:00 | --- | |||||
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი, - Zoom ID: 3646664936 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი, - Zoom ID: 3646664936 |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 397-684-6952 |
--- |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო, - Zoom ID: 628-634-2325 |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | პროფესიული რუსული-1 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა, - Zoom ID: 869-550-9356 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
|
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
||||||||
9-17:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
--- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | ||
8-16:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
9-17:00 | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
|
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 605 068 0263 |
--- |
10-18:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
4-12:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
|
6-14:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
|
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული ქურასბედიანი ნინო, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა, - Zoom ID: 418-868-3446 |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
|
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა, - Zoom ID: 418-868-3446 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850m | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 397-684-6952 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
--- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
|
--- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო, - Zoom ID: 447-697-9854 |
||||||||
8-16:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
|
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | |
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო, - Zoom ID: 447-697-9854 |
|
6-14:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
|
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
--- | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
10-18:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო, - Zoom ID: 447-697-9854 |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
||||||||
5-13:00 | სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა, - Zoom ID: 513-308-8142 |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ოკუჯავა მინდია, - Zoom ID: 568-022-1123 |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ოკუჯავა მინდია, - Zoom ID: 568-022-1123 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა, - Zoom ID: 256-989-2950 |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ოკუჯავა მინდია, - Zoom ID: 568-022-1123 |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული მესირიძე ირმა, - Zoom ID: 389 609 6274 |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
|
4-12:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ამაშუკელი მარინე, - Zoom ID: 386 252 6161 |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
6-14:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ხელაია მაია, - Zoom ID: 277-787-2953 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950f | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
--- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული იმნაძე თამარი, - Zoom ID: 883-063-3859 |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ამაშუკელი მარინე, - Zoom ID: 386 252 6161 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა, - Zoom ID: 831-923-0858 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა, - Zoom ID: 256-989-2950 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა, - Zoom ID: 831-923-0858 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული იმნაძე თამარი, - Zoom ID: 883-063-3859 |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა, - Zoom ID: 256-989-2950 |
--- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
2-10:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
--- |
9-17:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა, - Zoom ID: 966-931-9719 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- |
3-11:00 | ინგლისური ბ2.1/ბ2.2 (GDHY321PO) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ლორია ხათუნა, - Zoom ID: 902-647-0026 |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო, - Zoom ID: 242-966-4384 |
|
9-17:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა, - Zoom ID: 980-402-6022 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო, - Zoom ID: 242-966-4384 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი, - Zoom ID: |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა, - Zoom ID: 966-931-9719 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა, - Zoom ID: 966-931-9719 |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | ||
7-15:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა, - Zoom ID: 966-931-9719 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა, - Zoom ID: 5611058385 |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი, - Zoom ID: |
--- |
10-18:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ, - Zoom ID: |
--- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო, - Zoom ID: 242-966-4384 |
--- | ||
11-19:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო, - Zoom ID: 242-966-4384 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია ლორია არჩილი, - Zoom ID: 579 475 6072 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111763 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- | Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- |
7-15:00 | Менеджмент проектов (SDF-45PRS) Лекция ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
Организационное поведение (ORB0007-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | иновационный менеджмент (LKJ654LKJ) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | |
8-16:00 | Организационное поведение (ORB0007-LS) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | иновационный менеджмент (LKJ654LKJ) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
Корпоративный менеджмент (CORMА07-LS) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | |
9-17:00 | Менеджмент проектов (SDF-45PRS) Семинар ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
--- | Корпоративный менеджмент (CORMА07-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111764 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Операционные системы (ICT45208R1-LB) Лабораторная работа ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Операционные системы (ICT45208R1-LB) Лекция ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | Налоговое регулирование бизнеса (TRBBT07-I.S) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
Менеджмент в финансовых организациях (BUA36213R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ОСНОВЫ КОРПОРАТИВНЫХ ФИНАНСОВ (BUA44313R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
Налоговое регулирование бизнеса (TRBBT07-I.S) Семинар ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
Менеджмент в финансовых организациях (BUA36213R1-LS) Семинар ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- |
8-16:00 | Банковские операции и процессы (BOPBT07-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | ОСНОВЫ КОРПОРАТИВНЫХ ФИНАНСОВ (BUA44313R1-LS) Семинар ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | ||
9-17:00 | Банковские операции и процессы (BOPBT07-LS) Семинар ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111863 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | Основы банковского дела (BBABT07-LS) Лекция ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | Финансовый менеджмент (FINMEN12) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
Основы страхового дела (BINBT07-LS) Семинар ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
Основы банковского дела (BBABT07-LS) Семинар ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | Финансовый менеджмент (FINMEN12) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
Экономический анализ (EKANA07-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- | ||
7-15:00 | Основы страхового дела (BINBT07-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Семинар ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
Экономический анализ (EKANA07-LS) Семинар ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Лекция ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111963 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Политология (POL0007-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
Основы финансов (FOF0007-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | Англиский язык B2 (ELN14R7) Практическая работа ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- |
2-10:00 | Политология (POL0007-LS) Семинар ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
Основы финансов (FOF0007-LS) Семинар ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | Основы бизнеса (FOUNB07-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
Мировая экономика (WEC0007-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | Основы менеджмента (BASMAR3) Лекция ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
Англиский язык B2 (ELN14R7) Практическая работа ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
Мировая экономика (WEC0007-LS) Семинар სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Основы менеджмента (BASMAR3) Семинар ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
Основы бизнеса (FOUNB07-LS) Семинар ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111015 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
|||||||||||
2-10:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) ლექცია მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- |
|
სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
|||||||||||
4-12:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
|
--- | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) სემინარი მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 |
|
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) სემინარი ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111016 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
2-10:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
საქართველოს ისტორია (GEHIS07) სემინარი ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) ლექცია მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
||||||||||||||
4-12:00 | ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) სემინარი მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | --- | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
|
მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
|||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111055 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა, - Zoom ID: 432 852 6619 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) სემინარი ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) სემინარი ახალაია ნანა, - Zoom ID: 401-421-8113 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) ლექცია რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) ლექცია ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) სემინარი რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) ლექცია ახალაია ნანა, - Zoom ID: 401-421-8113 |
საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) სემინარი დათაშვილი ლაშა-გიორგი, - Zoom ID: 993-574-1461 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) სემინარი რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) სემინარი დათაშვილი ლაშა-გიორგი, - Zoom ID: 993-574-1461 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) ლექცია რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) ლექცია ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) სემინარი ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) ლექცია ახალაია ნანა, - Zoom ID: 401-421-8113 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) სემინარი ახალაია ნანა, - Zoom ID: 401-421-8113 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111755 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BANKOP07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) სემინარი ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) სემინარი კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) ლექცია ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
|||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- |
|
--- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) სემინარი დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111756 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) სემინარი დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) ლექცია ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) სემინარი ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) სემინარი კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111757 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
6-14:00 | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) სემინარი ბარბაქაძე ნათელა, - Zoom ID: 578-200-8542 |
--- | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- |
7-15:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- | --- | |||
8-16:00 | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111758 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
6-14:00 | --- | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
7-15:00 | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) სემინარი ბარბაქაძე ნათელა, - Zoom ID: 578-200-8542 |
კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | |
9-17:00 | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული. გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- | ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111815 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) სემინარი ლეთანძე ნინო, - Zoom ID: 685-289-7937 |
--- | პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) სემინარი მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) სემინარი მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111816 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) სემინარი ლეთანძე ნინო, - Zoom ID: 685-289-7937 |
--- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | --- |
|
--- | |||||
3-11:00 | --- | ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | --- |
|
--- | ||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) სემინარი მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) სემინარი მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | ||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) სემინარი ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
ინგლისური ენა ბ2+1 (KJUH35PO) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111855 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
|||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
||||||||
4-12:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- |
|
ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111856 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- | --- |
|
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
|||||||||
3-11:00 | --- |
|
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული რობაქიძე მარიამი, - Zoom ID: 570 549 4988 |
|||||||||
4-12:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- |
|
ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
--- |
2-10:00 | --- | ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | --- | |
3-11:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) სემინარი ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | |
5-13:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111916 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | |||||||||
3-11:00 | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) სემინარი ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) სემინარი ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111955 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) სემინარი აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- |
|
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
||||||||
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) სემინარი მარტიაშვილი მაია, - Zoom ID: 949-413-7335 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თაბუკაშვილი თამთა, - Zoom ID: 685-161-2029 |
--- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) სემინარი დავრაშელიძე ირინა, - Zoom ID: |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
|
7-15:00 | საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111063 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Лекция სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
Основы теории економики (IJHO654PR) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
Английский язык В.1.1 (ELN01R 7) Практическая работа ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Практическая работа სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
Основы теории економики (IJHO654PR) Семинар სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | Введение в философию (INFIL07) Семинар ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
Введение в философию (INFIL07) Лекция ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Семинар ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- | |
6-14:00 | --- | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лабораторная работа კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111065 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | ||||||
2-10:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. ერისთავი ქეთევანი, - Zoom ID: 383-343-2105 |
--- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი, - Zoom ID: 383-343-2105 |
რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111066 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | |||||||||||||||
2-10:00 |
|
რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
|
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111067 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111068 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | ||||||||
2-10:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
|
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) სემინარი თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
--- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111069 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
4-12:00 |
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
|
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111070 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია სიგუა სოსო, - Zoom ID: 7939579934 3 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111071 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | ||||||||
2-10:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
--- |
|
რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
რელიგიის ისტორია (TER654PI) პრაქტიკული მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი, - Zoom ID: 299-689-0658 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული. ზარაფიშვილი ასმათი, - Zoom ID: 299-689-0658 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111072 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | ||||||||
2-10:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111745 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) სემინარი ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
|
საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) სემინარი გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111746 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- |
|
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
6-14:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
|
საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) სემინარი გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
|
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) სემინარი კატუკია ვალერი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | ||
9-17:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი აროშვილი ნინო, - Zoom ID: 835 480 3139 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111766 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი აროშვილი ნინო, - Zoom ID: 835 480 3139 |
--- | --- |
7-15:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე ლევან, - Zoom ID: 770-102-8219 |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ფიფია ასმათი, - Zoom ID: 499-862-7924 |
--- | |
8-16:00 | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | ||
9-17:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111767 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე ლევან, - Zoom ID: 770-102-8219 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი აროშვილი ნინო, - Zoom ID: 835 480 3139 |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | --- | |
7-15:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | |
9-17:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | |
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | ||
9-17:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111769 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
--- | |
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- |
6-14:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- |
7-15:00 | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- | ||
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | ||
9-17:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111771 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე ლევან, - Zoom ID: 770-102-8219 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111772 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
--- | --- |
7-15:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | |
8-16:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | --- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111773 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია ქაჯაია თამარი, - Zoom ID: 471-560-1811 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული, - Zoom ID: 828-977-0781 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111774 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) ლექცია ქობლიანიძე თამარ, - Zoom ID: 465-487-4672 |
საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) სემინარი მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
7-15:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) სემინარი ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
--- | ||
8-16:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) სემინარი ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
|
9-17:00 | --- | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111776 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) სემინარი ქობლიანიძე თამარ, - Zoom ID: 465-487-4672 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) ლექცია ქობლიანიძე თამარ, - Zoom ID: 465-487-4672 |
--- | რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) სემინარი დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) სემინარი ბერუაშვილი მანანა, - Zoom ID: 701-767-0117 |
--- | --- | ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
|
9-17:00 | --- | --- | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) პრაქტიკული მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111777 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111778 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111779 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111865 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა, - Zoom ID: 492 495 0352 |
4-12:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | ||
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
6-14:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111866 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | --- |
6-14:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) სემინარი ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | --- | ||
8-16:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა, - Zoom ID: 492 495 0352 |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111867 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
6-14:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა, - Zoom ID: 492 495 0352 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | |
7-15:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | --- | ||
8-16:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111868 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) სემინარი მარტინენკო ნათელა, - Zoom ID: 492 495 0352 |
6-14:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111869 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- |
6-14:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი მარტინენკო ნათელა, - Zoom ID: 492 495 0352 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111870 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 597 801 5562 |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
7-15:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111871 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- |
6-14:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | |
8-16:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111872 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- |
5-13:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- |
6-14:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | ||
7-15:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი კვარაცხელია ლია, - Zoom ID: 471-239-5865 |
--- | |
8-16:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111873 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- |
6-14:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | |
7-15:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი ბერუაშვილი მანანა, - Zoom ID: 701-767-0117 |
--- | |
8-16:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი კვარაცხელია ლია, - Zoom ID: 471-239-5865 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111874 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111875 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- |
8-16:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ბელა, - Zoom ID: 382-138-2129 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111876 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- |
4-12:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი გოდერძიშვილი ბელა, - Zoom ID: 382-138-2129 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111877 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- |
4-12:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | --- | |
6-14:00 | ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- | --- | |
7-15:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია აქუბარდია თამაზ, - Zoom ID: 982-473-5291 |
საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი გოდერძიშვილი ბელა, - Zoom ID: 382-138-2129 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111965 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
4-12:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
|||
5-13:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
6-14:00 | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111966 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
|
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111967 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
6-14:00 | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111968 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი სულაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 409-585-5736 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ფოდიაშვილი დავით, - Zoom ID: 264 679 2311 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111969 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი სულაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 409-585-5736 |
--- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული პატარიძე მარინა, - Zoom ID: 771-956-2835 |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- |
3-11:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ფოდიაშვილი დავით, - Zoom ID: 264 679 2311 |
--- | |||
4-12:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111970 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ფოდიაშვილი დავით, - Zoom ID: 264 679 2311 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- | --- | ||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი სულაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 409-585-5736 |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კუტუბიძე შალვა, - Zoom ID: 588-443-6846 |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
--- | ||
4-12:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი სულაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 409-585-5736 |
--- | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. შონია მარიამი, - Zoom ID: 915-643-1504 |
მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- | |
5-13:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | |||
6-14:00 | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული შონია მარიამი, - Zoom ID: 915-643-1504 |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111972 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- |
3-11:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
--- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
|
7-15:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111973 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
--- | ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- | |
5-13:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- |
6-14:00 | --- | მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
--- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- | |
7-15:00 | ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული პატარიძე მარინა, - Zoom ID: 771-956-2835 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112035 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) პრაქტიკული მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
--- | საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112735 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა სტაციონალური გათხრები (WGHJUYTDF-1) სასწავლო პრაქტიკა სადრაძე ვაჟა, - Zoom ID: 920-493-7648 |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | |
3-11:00 | საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) სემინარი კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მუზეუმმცოდნეობა (muzmcod) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | მუზეუმმცოდნეობა (muzmcod) ლექცია აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | გეოეკოლოგია (GEOECO03) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 548-349-3471 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | გეოეკოლოგია (GEOECO03) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 548-349-3471 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მინერალოგიის შესავალი (PHS36903G1-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) ლექცია აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- | --- | --- | საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) ლექცია სადრაძე ვაჟა, - Zoom ID: 920-493-7648 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | ნუმიზმატიკა (NUMIS03) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
საველე არქეოლოგია (arqesav) ლექცია ძნელაძე მერაბ, - Zoom ID: 582-592-1263 |
ნუმიზმატიკა (NUMIS03) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში (HHS22503G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
საველე არქეოლოგია (arqesav) პრაქტიკული ძნელაძე მერაბ, - Zoom ID: 582-592-1263 |
საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა, - Zoom ID: 920-493-7648 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107080 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | Введение в международные отношения (IIR0007-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | Прикладная информатика 1 (ICT55708R1-LB) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | Новейшая история (MWHM007) Практическая работа დარცმელია გუგული, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | Введение в международные отношения (IIR0007-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
Новейшая история (MWHM007) Лекция დარცმელია გუგული, - Zoom ID: |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | Культурология (CULTUR7) Практическая работа ქაზუმაშვილი რუსუდან, - Zoom ID: 954-038-3005 |
Культурология (CULTUR7) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სახელმწიფო სამართალი (IKJU213HNB) სემინარი მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
||
3-11:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სახელმწიფო სამართალი (IKJU213HNB) ლექცია მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა, - Zoom ID: 846-066-9666 |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107781 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
3-11:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სახელმწიფო სამართალი (IKJU213HNB) ლექცია მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | ||
4-12:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების სახელმწიფო სამართალი (IKJU213HNB) სემინარი მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა, - Zoom ID: 846-066-9666 |
--- | --- | Экономическая дипломатия (EKODIP007) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
5-13:00 | --- | Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
|||
6-14:00 | --- | --- | Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Политическая психология (POPS007-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Современная внешняя политика Китайской Народной Республики (SOS24511R2-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | |
3-11:00 | Международная безопасность (PIDIS07-LS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
Политическая психология (POPS007-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა, - Zoom ID: 846-066-9666 |
--- | --- |
4-12:00 | Международная безопасность (PIDIS07-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
Институты и политика Европейского союза (AMN78KLM) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | Международные отношения и дипломатия XX -XXI века (SOS29411R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Современная внешняя политика Китайской Народной Республики (SOS24511R2-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Институты и политика Европейского союза (AMN78KLM) Лекция ქაზუმაშვილი რუსუდან, - Zoom ID: 954-038-3005 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Международные отношения и дипломатия XX -XXI века (SOS29411R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Грузия в современной системе международных отношений (SOS28311R1-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
Международное право (ILHR007-LS) Лекция მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | Грузия в современной системе международных отношений (SOS28311R1-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
Теория международных отношений (TIR0007-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
Международное право (ILHR007-LS) Практическая работа მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
--- | --- |
4-12:00 | Теория международных отношений (TIR0007-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | Политическая география (HPG0007-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Политическая география (HPG0007-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112029 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
კომუნიკაციის თეორია და მოდელები (KOMTEO007) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი, - Zoom ID: 450-260-7666 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
|
5-13:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი, - Zoom ID: 450-260-7666 |
--- | --- | Введение в психологию (SOS31412R1-LS) Лекция ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
კომუნიკაციის თეორია და მოდელები (KOMTEO007) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- |
6-14:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
Введение в психологию (SOS31412R1-LS) Практическая работа ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лабораторная работа კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112729 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექსტური პროდუქციის შექმნის სტრატეგია (TEXPRO06) ლექცია სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
3-11:00 | --- | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
--- | ტექსტური პროდუქციის შექმნის სტრატეგია (TEXPRO06) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | სამაუწყებლო მედია (BRMED07-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ-ჟურნალისტიკა (SKYU321STR) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
ინტერნეტ-ჟურნალისტიკა (SKYU321STR) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
7-15:00 | --- | --- | ჟურნალისტის პროფესიული ეთიკა (JUPROET12) ლექცია ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | სამაუწყებლო მედია (BRMED07-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | თანამედროვე პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (LKU621PO) ლექცია ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | ჟურნალისტის პროფესიული ეთიკა (JUPROET12) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (LKU621PO) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112829 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ბეჭდური მედიის ტექნოლოგიები (BEMTEQ07) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბეჭდური მედიის ტექნოლოგიები (BEMTEQ07) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- |
4-12:00 | --- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) ლექცია ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) პრაქტიკული ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
|
5-13:00 | --- | --- | ჟურნალისტიკის სოციოლოგია (JURSOCI07) პრაქტიკული გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
|||
6-14:00 | --- | ბეჭვდითი პუბლიცისტიკის ენა და სტილი (PHTY65SRT) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ჟურნალისტიკის სოციოლოგია (JURSOCI07) ლექცია გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) ლექცია ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | ბეჭვდითი პუბლიცისტიკის ენა და სტილი (PHTY65SRT) ლექცია ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112929 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული კობახიძე მაია, - Zoom ID: 630-201-5751 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) სემინარი ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | სპეცტერმინოლოგიის შესავალი (ASDFT78PRD) ლექცია სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
6-14:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობა და კულტურათაშორისი ურთიერთქმედების საფუძვლები (KLD56PSR) ლექცია ჩოტულიდი გლორია, - Zoom ID: 581-220-6150 |
--- | სპეცტერმინოლოგიის შესავალი (ASDFT78PRD) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
7-15:00 | --- | --- | --- | მასკომუნიკაციის ტექნოლოგიები (MASKTQ07) ლექცია ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | რუსული ენის პრაქტიკული სტილისტიკა (RUSPRS07) ლექცია ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
რუსული ენის პრაქტიკული სტილისტიკა (RUSPRS07) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | ტოლერანტობა და კულტურათაშორისი ურთიერთქმედების საფუძვლები (KLD56PSR) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია, - Zoom ID: 581-220-6150 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | მასკომუნიკაციის ტექნოლოგიები (MASKTQ07) პრაქტიკული ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112060 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული ხუციშვილი ინგა, - Zoom ID: 991-455-2778 |
სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია კუტუბიძე იაშა, - Zoom ID: 3206386802 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო, - Zoom ID: 664-991-7296 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
|
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო, - Zoom ID: 664-991-7296 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112061 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია კუტუბიძე იაშა, - Zoom ID: 3206386802 |
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული. ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
||||||||
5-13:00 | --- | სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
||||||||
9-17:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | |
6-14:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- |
7-15:00 | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
9-17:00 | --- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112761 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | --- | |
3-11:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | |
4-12:00 | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | |
6-14:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- |
7-15:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112762 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- |
6-14:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- | |
7-15:00 | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
9-17:00 | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | --- | --- | PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
4-12:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
|
5-13:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | ||
6-14:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | ||
7-15:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112861 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
4-12:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
||
5-13:00 | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | |
7-15:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112862 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
2-10:00 | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
|
4-12:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- |
7-15:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | --- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | |
8-16:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | ||
9-17:00 | PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია, - Zoom ID: 581-220-6150 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | PR და რეკლამა (PRAD007-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | |
6-14:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული დავითაია თეა, - Zoom ID: 458-220-6729 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | PR და რეკლამა (PRAD007-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- | |
8-16:00 | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
--- | --- | --- | ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- |
5-13:00 | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | PR და რეკლამა (PRAD007-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | PR და კულტურა (PRCUL007-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | |
8-16:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
PR და კულტურა (PRCUL007-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | PR და რეკლამა (PRAD007-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი, - Zoom ID: 742 549 4629 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112040 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112041 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 550-055-1178 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112042 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 550-055-1178 |
||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | ||||||||
7-15:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან, - Zoom ID: 673 531 5274 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
||
7-15:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
|
8-16:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან, - Zoom ID: 673 531 5274 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან, - Zoom ID: 673 531 5274 |
3-11:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
|
8-16:00 | --- | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან, - Zoom ID: 673 531 5274 |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112742 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან, - Zoom ID: 673 531 5274 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: |
ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- |
8-16:00 | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. ცომაია ქეთევან, - Zoom ID: 673 531 5274 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | ||
4-12:00 | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: |
--- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- |
6-14:00 | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ცომაია ქეთევან, - Zoom ID: 673 531 5274 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112840 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული გეგენავა ნატო, - Zoom ID: 819 150 6252 |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გეგენავა ნატო, - Zoom ID: 819 150 6252 |
--- |
|
--- | |||||
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- | |||||
7-15:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
|
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112841 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული გეგენავა ნატო, - Zoom ID: 819 150 6252 |
--- | --- |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
--- | --- |
|
--- | ||||
3-11:00 | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გეგენავა ნატო, - Zoom ID: 819 150 6252 |
--- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- | |||||
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
--- | |||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
|
--- | |||||
7-15:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- |
|
--- | |||||
8-16:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112842 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული გეგენავა ნატო, - Zoom ID: 819 150 6252 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია გეგენავა ნატო, - Zoom ID: 819 150 6252 |
--- |
|
--- | |||||
5-13:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- | --- | |||||
7-15:00 | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
|
--- | --- | |||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
|
ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112940 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
--- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112941 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112942 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
|||||||||
9-17:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (FINSTBA07) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112943 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112944 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112025 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112026 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული. ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
--- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა, - Zoom ID: 398 430 5714 |
--- | --- | ||||||
4-12:00 | --- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
--- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | |||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112027 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა, - Zoom ID: 398 430 5714 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
--- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. ფიფია ნანა, - Zoom ID: 958-622-6154 |
--- | შესავალი პიარში (KJI3214PO) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფიფია ნანა, - Zoom ID: 958-622-6154 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112725 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
6-14:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
7-15:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07-LS ) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- |
8-16:00 | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- |
9-17:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112726 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
|
6-14:00 | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
8-16:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07-LS ) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- |
10-18:00 | --- | თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112826 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | ||
4-12:00 | --- | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
ბეჭდური მედია (BECHMED07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- |
6-14:00 | --- | ბეჭდური მედია (BECHMED07) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული დავითაია თეა, - Zoom ID: 458-220-6729 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112926 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | --- |
|
|||||||||
4-12:00 | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | ბეჭდური მედია (BECHMED07) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ბეჭდური მედია (BECHMED07) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112927 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107085 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
|
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 4105377519 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 605 068 0263 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ, - Zoom ID: 625-466-4950 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია მიშველაძე რევაზ, - Zoom ID: 02589 |
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 605 068 0263 |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107086 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 4105377519 |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ, - Zoom ID: 625-466-4950 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია მიშველაძე რევაზ, - Zoom ID: 02589 |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107087 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 4105377519 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ, - Zoom ID: 625-466-4950 |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია მიშველაძე რევაზ, - Zoom ID: 02589 |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107088 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა, - Zoom ID: 418-868-3446 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი, - Zoom ID: 725-377-8055 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 4105377519 |
||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია მიშველაძე რევაზ, - Zoom ID: 02589 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ, - Zoom ID: 625-466-4950 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107089 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული დავითაშვილი ოთარ, - Zoom ID: 625-466-4950 |
|||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 4105377519 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი, - Zoom ID: 725-377-8055 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია მიშველაძე რევაზ, - Zoom ID: 02589 |
|||||||
5-13:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი, - Zoom ID: 751-474-6492 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 990 665 1186 |
თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- | --- |
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული ბაჩიაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 990 665 1186 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 990 665 1186 |
--- | --- |
2-10:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107787 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
3-11:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
--- | --- |
7-15:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107788 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
--- |
7-15:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია კაპანაძე ლალი, - Zoom ID: 287-512-7586 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: |
--- | --- | ||
8-16:00 | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107789 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
2-10:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- |
6-14:00 | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | |
8-16:00 | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა, - Zoom ID: 294-512-5449 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
5-13:00 | --- | --- | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | |
9-17:00 | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107887 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
--- | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
|
3-11:00 | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
--- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107888 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- |
3-11:00 | --- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | |
4-12:00 | --- | XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
|
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
--- |
3-11:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია, - Zoom ID: 901-309-5729 |
|
6-14:00 | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
--- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
|
5-13:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
7-15:00 | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107987 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
--- |
5-13:00 | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა, - Zoom ID: 980-402-6022 |
--- | --- | ||
6-14:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- | |
7-15:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
|
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107988 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა, - Zoom ID: 980-402-6022 |
--- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია, - Zoom ID: 312-130-7541 |
--- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული გარაყანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 640 394 3068 |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია გარაყანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 640 394 3068 |
|
4-12:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- |
7-15:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107989 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
--- |
2-10:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია, - Zoom ID: 312-130-7541 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია გარაყანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 640 394 3068 |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული გარაყანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 640 394 3068 |
--- | --- |
6-14:00 | გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- | |
7-15:00 | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111005 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
--- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
--- | ||||||||
2-10:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული.. ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | ||||||||
3-11:00 | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი დეკანოიძე ბუდუ, - Zoom ID: 383-928-2542 |
გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა, - Zoom ID: 432 852 6619 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | --- |
2-10:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი გოგოძე ოთარ, - Zoom ID: 834 753 0870 |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | --- |
3-11:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია გოგოძე ოთარ, - Zoom ID: 834 753 0870 |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | |
4-12:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი სისვაძე ლევან, - Zoom ID: 992 137 1780 |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი გოგოძე ოთარ, - Zoom ID: 834 753 0870 |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | --- |
2-10:00 | კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი სისვაძე ლევან, - Zoom ID: 992 137 1780 |
--- | --- |
3-11:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია გოგოძე ოთარ, - Zoom ID: 834 753 0870 |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
--- | --- |
3-11:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია გოგოძე ოთარ, - Zoom ID: 834 753 0870 |
ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი გოგოძე ოთარ, - Zoom ID: 834 753 0870 |
კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი სისვაძე ლევან, - Zoom ID: 992 137 1780 |
--- | --- |
5-13:00 | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111805 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- |
|
--- | --- | ||||
2-10:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) სემინარი ადეიშვილი ავთანდილი, - Zoom ID: 422 293 0781 |
გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 913 440 1580 |
--- |
|
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლექცია ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) სემინარი გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
--- | ||||||
4-12:00 | პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
|
--- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) სემინარი დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | ||||
6-14:00 | შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) სემინარი წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111806 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) სემინარი გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
--- | ||||
2-10:00 | ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) სემინარი ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) სემინარი დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
--- | ||||
3-11:00 |
|
--- | საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლექცია ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 913 440 1580 |
--- | |||||
4-12:00 | შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) სემინარი წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
|
--- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | |||||
5-13:00 | გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | --- |
|
შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) სემინარი აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
--- | |
3-11:00 | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული პატარიძე მარინა, - Zoom ID: 771-956-2835 |
--- | |
4-12:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) სემინარი ცაცანაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 620 917 4670 |
--- | ||
5-13:00 | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 913 440 1580 |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) სემინარი გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111906 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) სემინარი ცაცანაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 620 917 4670 |
საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
მიკროეკონომიკა (BMIKR05) სემინარი გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) სემინარი აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
--- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) სემინარი თაბაგარი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 913 440 1580 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711004 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) ლექცია ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) პრაქტიკული სოკოლოვა ევგენია, - Zoom ID: 2262807975 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
|
სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) ლექცია ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
--- | ||||||||||||||
12-20:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
|
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) სემინარი ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) სემინარი ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711005 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) სემინარი რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) ლექცია ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
|
სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) ლექცია ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
--- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- |
|
სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) სემინარი ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- |
|
საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) სემინარი ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
--- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711901 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
|
ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
ორგანიზაციული მენეჯმენტი (AFGT78PS) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- |
|
ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) სემინარი იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
--- | ||||||||||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
|
--- | ორგანიზაციული მენეჯმენტი (AFGT78PS) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) საკურსო ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) სემინარი ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) ლექცია კუხალაშვილი დავით, - Zoom ID: 373 196 0450 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) სემინარი კუხალაშვილი დავით, - Zoom ID: 373 196 0450 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) სემინარი ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) ლექცია კუხალაშვილი დავით, - Zoom ID: 373 196 0450 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) სემინარი კუხალაშვილი დავით, - Zoom ID: 373 196 0450 |
სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) სემინარი ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
Современные системы достижения эффективности государственного управления (BUA86713R1-LSP) Лекция ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Лекция აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
Современные системы достижения эффективности государственного управления (BUA86713R1-LSP) Практическая работа ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Практическая работа აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712040 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | გლობალური ეკონომიკა (GLOB007) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
გლობალური ეკონომიკა (GLOB007) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | ||||||||||||||
12-20:00 |
|
აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) ლექცია კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
712840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712841 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712940 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- |
|
--- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
13-21:00 | --- | --- |
|
--- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712941 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) ლექცია შენგელია რევაზ, - Zoom ID: 379 647 7152 0103039418 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707085 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
|
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- |
|
--- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული გელენავა ირაკლი, - Zoom ID: |
--- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- | --- | --- | --- |
707086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) ლექცია გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია, - Zoom ID: 5843035101 |
გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული გელენავა ირაკლი, - Zoom ID: |
--- |
10-18:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი, - Zoom ID: 917-961-3179 |
საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | |||
11-19:00 | საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი, - Zoom ID: |
--- | |
12-20:00 | რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- | --- | --- | --- |
707707070 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707887 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 2844979629 |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა, - Zoom ID: 355-576-8830 |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ბიზნეს ადმინისტრირება (ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (RPEDI07-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (RPEDI07-LS) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | ||||||||
11-19:00 |
|
გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
--- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- |
712810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სამაგისტრო პრაქტიკა (MATR007-P) სასწავლო პრაქტიკა. გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (DEUP007-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | --- | ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (EPO0007-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (DEUP007-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (EPO0007-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707050A | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 526-850-4537 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) ლექცია ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 526-850-4537 |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
|
--- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- |
|
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
707050A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | |
11-19:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) ლექცია ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ, - Zoom ID: 972-853-1060 |
საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
--- | |
12-20:00 | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | |
13-21:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
--- | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 526-850-4537 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707050A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- |
11-19:00 | თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) ლექცია ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
--- | ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
--- |
12-20:00 | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ, - Zoom ID: 972-853-1060 |
--- | საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
--- | |
13-21:00 | --- | სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 526-850-4537 |
თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- |
707050B | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გაბისონის ზვიადი, - Zoom ID: 881 467 8497 |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
|||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 287-848-8348 |
--- | --- | |||||||
11-19:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა, - Zoom ID: |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი დიანა, - Zoom ID: |
|
--- | --- | ||||||||
13-21:00 |
|
--- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გაბისონის ზვიადი, - Zoom ID: 881 467 8497 |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- |
|
--- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- |
707050B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გაბისონის ზვიადი, - Zoom ID: 881 467 8497 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 287-848-8348 |
--- | --- |
11-19:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა, - Zoom ID: |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | --- |
12-20:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 287-848-8348 |
შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გაბისონის ზვიადი, - Zoom ID: 881 467 8497 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- |
707050B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 287-848-8348 |
შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გაბისონის ზვიადი, - Zoom ID: 881 467 8497 |
--- |
11-19:00 | შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია ბერეკაშვილი დიანა, - Zoom ID: |
--- | თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული ღვინიაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 287-848-8348 |
--- | |
12-20:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა, - Zoom ID: 996-895-5612 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გაბისონის ზვიადი, - Zoom ID: 881 467 8497 |
--- | |
14-22:00 | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- |
707050C | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (KJH9512PE) ლექცია თოდუა ილონა, - Zoom ID: 451-778-8483 |
|||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული საპროცესო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) პრაქტიკული თოდუა ილონა, - Zoom ID: 451-778-8483 |
|||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული საპროცესო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) ლექცია თოდუა ილონა, - Zoom ID: 451-778-8483 |
|||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ავთანდილი, - Zoom ID: 318 613 7586 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული ჯიქია მარიამ, - Zoom ID: |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) ლექცია დემეტრაშვილი ავთანდილი, - Zoom ID: 318 613 7586 |
სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
|
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (KJH9512PE) პრაქტიკული თოდუა ილონა, - Zoom ID: 451-778-8483 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
|
--- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია ჯიქია მარიამ, - Zoom ID: |
--- |
707850A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707850C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -- (--) - .. ..., - Zoom ID: |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) ლექცია კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) პრაქტიკული კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -- (--) - .. ..., - Zoom ID: |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) პრაქტიკული კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) ლექცია კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -- (--) - .. ..., - Zoom ID: |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) ლექცია კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (CLP1007-LS) პრაქტიკული კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707950B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707950B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | |
12-20:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707950B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული ყურუა ნანა, - Zoom ID: 831 374 5637 |
--- | --- | საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707950C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ევროპული კავშირის საგადასახადო პოლიტიკა და საქართველო (POLK325LK) პრაქტიკული ჯიქია მარიამ, - Zoom ID: |
--- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | ევროპული კავშირის საგადასახადო პოლიტიკა და საქართველო (POLK325LK) ლექცია ჯიქია მარიამ, - Zoom ID: |
--- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
--- |
711075A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
--- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი, - Zoom ID: 468 127 9503 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა, - Zoom ID: 473 186 5487 |
--- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი, - Zoom ID: 468 127 9503 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა, - Zoom ID: 473 186 5487 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა, - Zoom ID: 473 186 5487 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი, - Zoom ID: 468 127 9503 |
ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი კატუკია ვალერი, - Zoom ID: |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი მორჩილაძე გიორგი, - Zoom ID: 468 127 9503 |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა, - Zoom ID: 473 186 5487 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი სახოკია გიორგი, - Zoom ID: 974-283-2728 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ, - Zoom ID: 396-267-4037 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი როხვაძე მაია, - Zoom ID: 660 232 7942 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ღუდუშაური ზაირა, - Zoom ID: 473 186 5487 |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) ლექცია აბრალავა თინათინ, - Zoom ID: 513 480 4843 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი აბრალავა თინათინ, - Zoom ID: 513 480 4843 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი ჯინჭარაძე ტრისტანი, - Zoom ID: 479 377 2870 |
საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი კატუკია ანა, - Zoom ID: 245-848-5499 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი აბრალავა თინათინ, - Zoom ID: 513 480 4843 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) ლექცია აბრალავა თინათინ, - Zoom ID: 513 480 4843 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი ოთინაშვილი რამაზი, - Zoom ID: 415 885 5344 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
--- |
13-21:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) ლექცია აბრალავა თინათინ, - Zoom ID: 513 480 4843 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი ქუქჩიშვილი თეონა, - Zoom ID: 756 285 4935 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი ქუქჩიშვილი თეონა, - Zoom ID: 756 285 4935 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
--- |
11-19:00 | --- | ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი კატუკია ანა, - Zoom ID: 245-848-5499 |
--- |
13-21:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკოლოგია (RISBP07–LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) სემინარი ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) სემინარი შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი ჯინჭარაძე ტრისტანი, - Zoom ID: 479 377 2870 |
რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- | ბუნების გამოყენების ეკონომიკურ-ეკოლოგიური პოლიტიკა (BGE254EP) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- |
11-19:00 | ტურიზმის პოლიტიკა (BUA41513G1-LSP) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | ტურისტულ-საკურორტო მოდელები (TUR568PS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
ბუნების გამოყენების ეკონომიკურ-ეკოლოგიური პოლიტიკა (BGE254EP) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | |
12-20:00 | ტურიზმის პოლიტიკა (BUA41513G1-LSP) სემინარი ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსების შეფასება და ტრანსფორმაცია (BUA41413G1-LSP) ლექცია ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | ტურისტულ-საკურორტო მოდელები (TUR568PS) სემინარი ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
13-21:00 | ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსების შეფასება და ტრანსფორმაცია (BUA41413G1-LSP) სემინარი ფირანიშვილი მაკა, - Zoom ID: 650-054-3446 |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სერვის მენეჯმენტი (BUA33613G1-LS) ლექცია იაშვილი გენადი, - Zoom ID: 668 408 9809 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | სერვის მენეჯმენტი (BUA33613G1-LS) სემინარი იაშვილი გენადი, - Zoom ID: 668 408 9809 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
11-19:00 | --- | დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) სემინარი შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
ბიზნესის უსაფრთხოება (BIZUSA07) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი, - Zoom ID: 415 885 5344 |
გაყიდვების მენეჯმენტი მცირე დასაშუალო ბიზნესში (GYMJ456DB) ლექცია წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ბიზნესის უსაფრთხოება (BIZUSA07) სემინარი ოთინაშვილი რამაზი, - Zoom ID: 415 885 5344 |
გაყიდვების მენეჯმენტი მცირე დასაშუალო ბიზნესში (GYMJ456DB) სემინარი წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
--- | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
ბიზნესის მართვაში ხელოვნური ინტელექტის მეთოდების გამოყენება (BIZMARTGA07) ლექცია ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) სემინარი ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
--- | ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) პრაქტიკული ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
ბიზნესის მართვაში ხელოვნური ინტელექტის მეთოდების გამოყენება (BIZMARTGA07) ლაბორატორიული ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
--- | |
12-20:00 | IT-პროექტის მენეჯმენტი (KJGJK) პრაქტიკული კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
--- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711975H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) სემინარი მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) სემინარი ჭიკაძე გელა, - Zoom ID: 731 217 2799 |
ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) სემინარი კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | გლობალური განაწილება და ლოგისტიკა მიწოდების ჯაჭვში (GHDL741PS) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | გლობალური განაწილება და ლოგისტიკა მიწოდების ჯაჭვში (GHDL741PS) სემინარი მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909z-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052009z-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712035 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (ZVELARKA) პრაქტიკული მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
გეომორფოლოგია (GEOMORF) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (SAQAXALI) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
--- | საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (SAQAXALI) პრაქტიკული მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (ZVELARKA) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
--- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლაბორატორიული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | გეომორფოლოგია (GEOMORF) პრაქტიკული კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
არქეოლოგიური არტეფაქტები (ARQEEF) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | არქეოლოგიური არტეფაქტები (ARQEEF) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
712835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ტექსტის რეფერირება და თარგმანი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711055 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკოლოგია (RISBP07–LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BIZKVLE01) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
|||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BIZKVLE01) სემინარი ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
|||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
|
--- | ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) პრაქტიკული ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | |||||||||||
11-19:00 | რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) სემინარი ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711955 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (FSTR454PS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
--- | საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) ლექცია ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- |
11-19:00 | ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (FSTR454PS) სემინარი მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
კომერციული ბანკის საქმისნობის ფინანსური ანალიზი (KBSF444PS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) სემინარი აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- |
12-20:00 | კომერციული ბანკის საქმისნობის ფინანსური ანალიზი (KBSF444PS) სემინარი ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Методы исследований (BUA86313R1-LS) Лекция ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
--- | Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Лекция რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
Бизнес-коммуникация (английский язык) (LEH17113R2-P) Практическая работа მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Лекция დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- |
11-19:00 | Методы исследований (BUA86313R1-LS) Практическая работа ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Практическая работа რევაზიშვილი თამარი, - Zoom ID: 234 682 0297 |
Актуальные проблемы госуправления (SJHZD015) Лекция დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | |
12-20:00 | --- | Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Практическая работа დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | |
13-21:00 | --- | Актуальные проблемы госуправления (SJHZD015) Практическая работа დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა საერთაშორისო ურიერთობები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა-პროგრამა სამართალი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საერთაშორისო მარკეტინგი (IMR0007-LS) ლექცია იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
საქმიანი ენა (BSL0007-P ) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: |
ბიზნეს სტატისტიკა (MAS20913E1-LSP) ლექცია ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
--- |
11-19:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: |
--- | ||||
12-20:00 | საერთაშორისო მარკეტინგი (IMR0007-LS) სემინარი იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) საკურსო იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: |
ბიზნეს სტატისტიკა (MAS20913E1-LSP) სემინარი ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 868 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712060 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
--- | საზოგადოებასთან ურთიერთობა და მენეჯმენტი (BUA30913G2-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
საზოგადოებასთან ურთიერთობა და მენეჯმენტი (BUA30913G2-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შოშიტაიშვილი ნინო, - Zoom ID: 703-562-7429 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
13-21:00 |
|
განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შოშიტაიშვილი ნინო, - Zoom ID: 703-562-7429 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
712061 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებასთან ურთიერთობა და მენეჯმენტი (BUA30913G2-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- |
11-19:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა და მენეჯმენტი (BUA30913G2-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა, - Zoom ID: 398 430 5714 |
პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
--- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შოშიტაიშვილი ნინო, - Zoom ID: 703-562-7429 |
განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
12-20:00 | პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შოშიტაიშვილი ნინო, - Zoom ID: 703-562-7429 |
||||
13-21:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) ლექცია სიხარულიძე ნუგზარი, - Zoom ID: 917-961-3179 |
აკადემიური წერა (ACA0007) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე, - Zoom ID: 2019513316 |
განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
712860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712861 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | პიარ ღონისძიებების დაგეგმვისა და მართვის პრაქტიკა (PLOK965RE) სასწავლო პრაქტიკა. ზირაქაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 678-902-0064 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | |
10-18:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
--- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | |
11-19:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
--- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
--- | --- | --- | პიარ ღონისძიებების დაგეგმვისა და მართვის პრაქტიკა (PLOK965RE) სასწავლო პრაქტიკა. აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ, - Zoom ID: 350 640 6621 |
--- | |
10-18:00 | სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
--- | კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712962 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712025 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 |
|
--- | პროფესიული ტექსტის სტრუქტურა და ტიპოლოგია (PROFSTT07) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
მასკომუნიკაციის კვლევები-1 (RES0107-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
მასკომუნიკაციის კვლევები-1 (RES0107-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | პროფესიული ტექსტის სტრუქტურა და ტიპოლოგია (PROFSTT07) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- |
712825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამაგისტრო პრაქტიკა (MATR007-P) სასწავლო პრაქტიკა. აბრამიშვილი ნინო, - Zoom ID: 386 818 9962 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | გლობალიზაცია და ეროვნული თავისთავადობა (GLONA07-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | გლობალიზაცია და ეროვნული თავისთავადობა (GLONA07-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
ჟურნალისტიკის შემოქმედების ფსიქოლოგიური კვლევები (SHEFSK07) ლექცია პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
ჟურნალისტიკის შემოქმედების ფსიქოლოგიური კვლევები (SHEFSK07) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
912050 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | სოციალური კვლევის მეთოდოლოგია და მეთოდები (SOS42312G1-LSK) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- |
11-19:00 | თანამედროვე სოციალური თეორიები (SOS42912G1-LS) ლექცია ქეცბაია კახა, - Zoom ID: 879-043-2803 |
აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
თანამედროვე სოციალური თეორიები (SOS42912G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
სოციალური კვლევის მეთოდოლოგია და მეთოდები (SOS42312G1-LSK) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912850 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912851 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912950 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | განათლებისა და მეცნიერების სოციალური იმპლიკაციები (SOS43412G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | საქართველო და მსოფლიო (GEWO007-L) ლექცია კვესელავა იგორ, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | განათლებისა და მეცნიერების სოციალური იმპლიკაციები (SOS43412G1-LS) ლექცია ქეცბაია კახა, - Zoom ID: 879-043-2803 |
--- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) ლექცია კოპალიანი კახი, - Zoom ID: 540 541 2691 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) პრაქტიკული კოპალიანი კახი, - Zoom ID: 540 541 2691 |
--- | --- |
907085 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის მეთოდები (RMIR007-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საქართველო და მსოფლიო (GEWO007-L) ლექცია კვესელავა იგორ, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობები და საგარეო პოლიტიკა (SOS60711G1-L) ლექცია სულავა ნათია, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობები და საგარეო პოლიტიკა (SOS60711G1-L) პრაქტიკული სულავა ნათია, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907610ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907685ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907785ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907885ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907985ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები მსოფლიო პოლიტიკურ პროცესებში (SAEROGPOL) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები მსოფლიო პოლიტიკურ პროცესებში (SAEROGPOL) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
907986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911075 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | შედარებითი მენეჯმენტი (BUA39113G1-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
ეკონომიკისა და ბიზნესის გლობალურ-ინოვაციური პრობლემები (BUA46713E1-LS) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- |
11-19:00 | ეკონომიკისა და ბიზნესის გლობალურ-ინოვაციური პრობლემები (BUA46713E1-LS) პრაქტიკული აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | |
12-20:00 | შედარებითი მენეჯმენტი (BUA39113G1-LS) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911076 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | შედარებითი მენეჯმენტი (BUA39113G1-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
ეკონომიკისა და ბიზნესის გლობალურ-ინოვაციური პრობლემები (BUA46713E1-LS) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
ეკონომიკისა და ბიზნესის გლობალურ-ინოვაციური პრობლემები (BUA46713E1-LS) პრაქტიკული აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- |
11-19:00 | შედარებითი მენეჯმენტი (BUA39113G1-LS) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
გლობალიზაციის პროცესი (GLPRO007-L) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | თანამედროვე ქართული ჟურნალისტიკა (MOGEJ07-L) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა ფინანსები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912940 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912035 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | ქართველთა ეთნოგენეზისი (KARETNO) ლექცია. სადრაძე ვაჟა, - Zoom ID: 920-493-7648 |
--- |
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ქართველთა ეთნოგენეზისი (KARETNO) ლექცია სადრაძე ვაჟა, - Zoom ID: 920-493-7648 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | სწავლების თანამედროვე მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LP) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- |
911005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) სემინარი ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობა (APOEF07-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | --- |
12-20:00 | სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
911905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | |
3-11:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
||
5-13:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (QARWER) პრაქტიკული. ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
8-16:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- |
2-10:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | ||
3-11:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
||
7-15:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412026 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
--- |
2-10:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | |
4-12:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | ||
5-13:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | |
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412027 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
|
3-11:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
--- | --- | |||
4-12:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
|
5-13:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
||
7-15:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | |
8-16:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412028 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | |
3-11:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
6-14:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
|||
7-15:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412029 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | |
5-13:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | ||
6-14:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | --- | |||
7-15:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412030 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
|
5-13:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | |
6-14:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | --- | ||
7-15:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული. ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | ||
8-16:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412031 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | ||
6-14:00 | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | |
7-15:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412032 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | --- |
5-13:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412033 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | |
4-12:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412034 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
|
3-11:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული. შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
--- |
4-12:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
||
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
|||
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412035 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
|
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (QARWER) პრაქტიკული. ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული. შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
|
4-12:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული. შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული. ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | |
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | |||
7-15:00 | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (QARWER) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412036 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა, - Zoom ID: 558-406-5786 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412037 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
2-10:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | ||
4-12:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი, - Zoom ID: 777-683-9766 |
--- | ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (QARWER) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა, - Zoom ID: 558-406-5786 |
--- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412038 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- |
4-12:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
|
7-15:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412039 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
3-11:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული... კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული . მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული .. კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული... მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | |
7-15:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412926 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412927 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412928 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412929 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412930 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412933 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412934 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412938 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108066 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | --- | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- |
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო, - Zoom ID: 954-039-2852 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108067 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
|||||||||
4-12:00 | --- | ბიომექანიკა (BIMEQ06) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | --- | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
|||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108766 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | რობოტოტექნიკური მოწყობილობები (JDKLS) ლექცია ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
|
სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | |||||||||||
8-16:00 |
|
სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) ლექცია გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108767 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | ბიოინფორმატიკა MATLAB გარემოში (BMAT108) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (SAMSI08) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
|||
6-14:00 | --- | დისტანციური სამედიცინო სისტემები (JKFJHJ) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (SAMSI08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
||||
7-15:00 | --- | --- | ბიოინფორმატიკა MATLAB გარემოში (BMAT108) ლაბორატორიული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
||||||
8-16:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) პრაქტიკული კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
|
დაპროგრამებაVisual studio გარემოში (VKSHGS) ლაბორატორიული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
||||
9-17:00 | დისტანციური სამედიცინო სისტემები (JKFJHJ) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108866 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
|
ბიოსტატისტიკა (BIOST06) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
|
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
|
ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფ. (MMF0108) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
|
ბიოსტატისტიკა (BIOST06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფ. (MMF0108) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
--- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108867 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფ. (MMF0108) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ბიოსტატისტიკა (BIOST06) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
|
ბიოსტატისტიკა (BIOST06) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფ. (MMF0108) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108966 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- |
|
ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108967 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||
3-11:00 | ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- |
|
ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
|
ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საინჟინრო ფიზიკა(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა საინჟინრო ფიზიკა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108039 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
--- | --- | --- | --- | Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
2-10:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია გოცირიძე დავით, - Zoom ID: 658-304-8448 |
Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული გოცირიძე დავით, - Zoom ID: 658-304-8448 |
ზოგადი სოციოლოგია (LKIO6547KJ) ლექცია კეცხოველი ირმა, - Zoom ID: 552-050-6547 |
--- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
||
4-12:00 | --- | История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
ზოგადი სოციოლოგია (LKIO6547KJ) პრაქტიკული მახათაძე ნატო, - Zoom ID: 488-809-0511 |
--- | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია ხუციშვილი ოლღა, - Zoom ID: 838-713-1769 |
|
5-13:00 | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბერაია ნინო, - Zoom ID: 668-826-5039 |
--- | --- | ||
6-14:00 | პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული ხუციშვილი ოლღა, - Zoom ID: 838-713-1769 |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული ბერაია ნინო, - Zoom ID: 668-826-5039 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108739 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული ყავლაშვილი ნუგზარ, - Zoom ID: 220-421-7206 |
--- | --- | განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია ყავლაშვილი ნუგზარ, - Zoom ID: 220-421-7206 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (JDDFLFG) ლექცია ქარცივაძე დავითი, - Zoom ID: 482-832-8331 |
--- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია ქარცივაძე დავითი, - Zoom ID: 482-832-8331 |
--- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია გაბაშვილი თამარ, - Zoom ID: 801-939-2702 |
ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
--- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლაბორატორიული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108839 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) პრაქტიკული ქარცივაძე დავითი, - Zoom ID: 482-832-8331 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) ლექცია ქარცივაძე დავითი, - Zoom ID: 482-832-8331 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ქარცივაძე დავითი, - Zoom ID: 482-832-8331 |
--- | --- | ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია გაბაშვილი თამარ, - Zoom ID: 801-939-2702 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლაბორატორიული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108939 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბერაია ნინო, - Zoom ID: 668-826-5039 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | Элементы дискретной математики (GDGDA) Практическая работа კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- | კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია ქარცივაძე დავითი, - Zoom ID: 482-832-8331 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
--- | |||||||||||||
9-17:00 |
|
Элементы дискретной математики (GDGDA) Лекция კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა მართვის სისტემების,ავტომატიზაცია და ტესტ-ინჟინერინგი(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა გამოთვლითი მათემატიკა(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108010 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა, - Zoom ID: 482 812 4789 |
--- |
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია, - Zoom ID: 567 963 2386 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108020 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
|
--- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია, - Zoom ID: 567 963 2386 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ხარისხის კონტროლის მეთოები და ინსტრუმენტები (HDH) ლაბორატორიული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | |
3-11:00 | ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაცია-პრაქტიკა (FSDKGJ) სასწავლო პრაქტიკა. აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლაბორატორიული ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
--- | |
4-12:00 | --- | საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები (EET62708G2-LB) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- | ||
5-13:00 | სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
ძალური ელექტრონიკა და ინტელექტუალური (ВGH) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
გამოყენებითი მეტროლოგია (FGHDHFH) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
--- | ||
6-14:00 | საექსპერტიზო საზომი ტექნიკის გამოყენება-პრაქტიკა (DVXFCXDCF) სასწავლო პრაქტიკა. ფადიურაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: |
ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
ძალური ელექტრონიკა და ინტელექტუალური (ВGH) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
გამოყენებითი მეტროლოგია (FGHDHFH) პრაქტიკული ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
--- | |
7-15:00 | სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) ლექცია ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები (EET62708G2-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- | |||
8-16:00 | ხარისხის კონტროლის მეთოები და ინსტრუმენტები (HDH) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) პრაქტიკული ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია ჩხეიძე ირინა, - Zoom ID: 455 814 6568 |
|
9-17:00 | --- | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) სასწავლო პრაქტიკა. ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108720 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლექცია კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 953 |
--- | --- |
2-10:00 | სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
--- | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) საკურსო კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
--- | --- |
3-11:00 | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) ლაბორატორიული კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
--- | --- |
4-12:00 | ავტომატური მართვის სისტემები (AMS08) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ავტომატური მართვის სისტემები (AMS08) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 713 695 8517 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108810 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კობახიძე გიორგი, - Zoom ID: 272-085-1888 |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია ჩხეიძე ირინა, - Zoom ID: 455 814 6568 |
დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PRLOGKPR05) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108811 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
||||||||
8-16:00 | --- | რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კობახიძე გიორგი, - Zoom ID: 272-085-1888 |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია ჩხეიძე ირინა, - Zoom ID: 455 814 6568 |
დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PRLOGKPR05) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108820 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
|
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მონაცემთა მოდელირების საფუძვლები (WDSFYXHK) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 713 695 8517 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108910 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლაბორატორიული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამება (FAPRO08) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 942-478-6556 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 942-478-6556 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108920 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 953 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 942-478-6556 |
ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108068 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი ზოგად და ორგანულ ქიმიაში (SHZOQ04) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 579 446 8942 |
3-11:00 | --- | --- | ფიზიკა A (SHD) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | შესავალი ზოგად და ორგანულ ქიმიაში (SHZOQ04) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 579 446 8942 |
4-12:00 | Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | ფიზიკა A (SHD) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Practical Work ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
--- | |
6-14:00 | Electrophysiology (ELPHSE8) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
Electrophysiology (ELPHSE8) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
--- | --- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Lecture ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | Programming In Visual Studio (ICT19208E1-B) Laboratory ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Practical Work ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Team Project (GHHJK) Course paper გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
Clinical Diagnostic Laboratory Devices (FDGK) Practical Work გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | Clinical Diagnostic Laboratory Devices (FDGK) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | Team Project (GHHJK) Course paper გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Hospital Administration and management (SDGDFV) Practical Work ლაზარაშვილი ლევან, - Zoom ID: 644-170-7573 |
--- | ||
7-15:00 | Biomedical signal and image processing (DFFHFH) Practical Work კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
Mobile Health Systems (SDGFG) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | Mobile Health Systems (SDGFG) Practical Work კატაევიჩი მიხეილი, - Zoom ID: |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | Biomedical signal and image processing (DFFHFH) Lecture კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | --- | --- | Hospital Administration and management (SDGDFV) Lecture ლაზარაშვილი ლევან, - Zoom ID: 644-170-7573 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108868 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Basics of Medical Electronics (RDFSDGFXZX) Lecture შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
--- | --- | Modeling in Electronic Workbench (HJSDFKL) Laboratory ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | Modeling in Electronic Workbench (HJSDFKL) Practical Work ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
--- | --- |
4-12:00 | Basics of Medical Electronics (RDFSDGFXZX) Practical Work შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | Materials for Medical Devices (MTRMDE8) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
--- | --- |
5-13:00 | Bioinformatics in Matlab (ICT11208G1-LB) Laboratory ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | Bioinformatics in Matlab (ICT11208G1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Laboratory ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | Materials for Medical Devices (MTRMDE8) Lecture თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
--- | --- | Fundamentals of probability theory (DFHHDF) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Fundamentals of probability theory (DFHHDF) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108968 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Engineering mathematics-3 (SDGG) Lecture ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
Biomedical Measurements (GSAFHKL) Laboratory თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
--- | --- | Biomedical Instrumentation (SFEDDGESDF) Practical Work ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Practical Work ლომინაძე თამარ, - Zoom ID: 792-690-9010 |
Physics C (PHS50908E1-LB) Laboratory კოტეტიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 566-807-4203 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Physics C (PHS50908E1-LB) Lecture კოტეტიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 566-807-4203 |
--- | --- | --- | Engineering mathematics-3 (SDGG) Practical Work ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
|
5-13:00 | Biomedical Instrumentation (SFEDDGESDF) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Laboratory შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | Biomedical Measurements (GSAFHKL) Lecture თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Laboratory ლომინაძე თამარ, - Zoom ID: 792-690-9010 |
--- | --- |
9-17:00 | Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Lecture შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108000 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108030 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა, - Zoom ID: 838-713-1769 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108031 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა, - Zoom ID: 838-713-1769 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108032 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა, - Zoom ID: 838-713-1769 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108038 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ხუციშვილი ოლღა, - Zoom ID: 838-713-1769 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108040 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
|
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108041 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108042 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 255 658 9724 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108043 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 255 658 9724 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
|
|
ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108050 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა, - Zoom ID: 240-735-4865 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108051 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა, - Zoom ID: 240-735-4865 |
--- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108052 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა, - Zoom ID: 240-735-4865 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108053 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია კაშიბაძე მარინა, - Zoom ID: 240-735-4865 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცინცაძე ალიკო, - Zoom ID: 894-176-4354 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108058 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა ბ2+1 (KJUH35PO) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო, - Zoom ID: 954-039-2852 |
--- | --- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Лекция ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | Engineering mathematics-1 (JDFFS) Практическая работа ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Laboratory კოტეტიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 566-807-4203 |
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Lecture კოტეტიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 566-807-4203 |
--- | --- | --- | Introduction in Information Technologies (IIT01E8) ლექცია თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | Fundamentals of Computer Architeqture and Organization (HGJLG) Lecture როდონაია ირაკლი, - Zoom ID: 460-672-3130 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Practical Work ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Lecture ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108060 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
|
|
--- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ხელაია მაია, - Zoom ID: 277-787-2953 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108081 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108082 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108083 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
|
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი, - Zoom ID: 919-884-8095 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108084 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა ტარიელაძე ვაჟა, - Zoom ID: 222-785-6234 |
4-12:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
--- | ||
6-14:00 | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება პითონზე (ICT36708G1-LP) ლექცია მშვიდობაძე თინათინ, - Zoom ID: 755 547 4464 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
--- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება პითონზე (ICT36708G1-LP) პრაქტიკული მშვიდობაძე თინათინ, - Zoom ID: 755 547 4464 |
8-16:00 | --- | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | კრიპტოსისტემები ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (ICT31608G3-LP) ლექცია აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- |
10-18:00 | --- | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) საკურსო მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | კრიპტოსისტემები ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (ICT31608G3-LP) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108730 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
--- | |||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული, - Zoom ID: 202-356-4843 |
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
--- |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია რუსიძე რუსლან, - Zoom ID: 990 930 2364 |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული, - Zoom ID: 202-356-4843 |
--- |
|
--- | |||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი, - Zoom ID: 919-884-8095 |
--- | --- |
|
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან, - Zoom ID: 990 930 2364 |
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
|||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
|
||||||||||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108731 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი, - Zoom ID: 919-884-8095 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
--- | --- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ბედინეიშვილი მაგული, - Zoom ID: 202-356-4843 |
|
|||||||||||
5-13:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია რუსიძე რუსლან, - Zoom ID: 990 930 2364 |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული, - Zoom ID: 202-356-4843 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
|||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან, - Zoom ID: 990 930 2364 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
|
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108732 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო, - Zoom ID: 235-882-5847 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია რუსიძე რუსლან, - Zoom ID: 990 930 2364 |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული, - Zoom ID: 202-356-4843 |
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული რუსიძე რუსლან, - Zoom ID: 990 930 2364 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- |
|
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა, - Zoom ID: 602-304-1535 |
|
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
--- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
|||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108733 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ზედგინიძე გოჩა, - Zoom ID: 504-046-9957 |
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 |
|
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია ჯოჯუა ზაურ, - Zoom ID: 257-358-7213 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
|
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა, - Zoom ID: 504-046-9957 |
||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108734 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა, - Zoom ID: 504-046-9957 |
||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ზედგინიძე გოჩა, - Zoom ID: 504-046-9957 |
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია ჯოჯუა ზაურ, - Zoom ID: 257-358-7213 |
--- | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108736 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
3-11:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ზედგინიძე გოჩა, - Zoom ID: 504-046-9957 |
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
--- | |||||||||||||||||||
5-13:00 | ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
|
--- | --- | --- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული ზედგინიძე გოჩა, - Zoom ID: 504-046-9957 |
|||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია ჯოჯუა ზაურ, - Zoom ID: 257-358-7213 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 450-996-4011 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ცერცვაძე მაკა, - Zoom ID: 389-091-6704 |
--- | ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
|||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
--- | ||||||||||||||
6-14:00 | სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი, - Zoom ID: 808-463-3814 |
ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738-1 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||
3-11:00 | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 450-996-4011 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული ცერცვაძე მაკა, - Zoom ID: 389-091-6704 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი, - Zoom ID: 808-463-3814 |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო. ჯიქიძე ლევანი, - Zoom ID: 428-055-8125 |
ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო ჯიქიძე ლევანი, - Zoom ID: 428-055-8125 |
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
--- | |
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ლომინაძე თამარ, - Zoom ID: 792-690-9010 |
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გიაშვილი ია, - Zoom ID: 902-239-6975 |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. ასათიანი თამარ, - Zoom ID: 654-825-4999 |
--- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გიაშვილი ია, - Zoom ID: 902-239-6975 |
ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
|
4-12:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
|||
5-13:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
7-15:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული ასათიანი თამარ, - Zoom ID: 654-825-4999 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108742 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო, - Zoom ID: 235-882-5847 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | საწარმო პრაქტიკა (PRAF105) სასწავლო პრაქტიკა. ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
|
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო გიაშვილი ია, - Zoom ID: 902-239-6975 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ნაჭყებია მზიანა, - Zoom ID: 249-309-7137 |
--- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული ასათიანი თამარ, - Zoom ID: 654-825-4999 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული გიაშვილი ია, - Zoom ID: 902-239-6975 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
--- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
|
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
საწარმო პრაქტიკა (PRAF105) სასწავლო პრაქტიკა. ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია ნაჭყებია მზიანა, - Zoom ID: 249-309-7137 |
დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა, - Zoom ID: 249-309-7137 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108750 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
--- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. შონია ლუკა, - Zoom ID: |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) ლექცია თურქია ეკატერინე, - Zoom ID: 555 888 1260 |
|||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
||||||||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
||||||||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108751 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) ლექცია თურქია ეკატერინე, - Zoom ID: 555 888 1260 |
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
|||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | --- | --- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | |||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 9498041314 |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108752 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) ლექცია ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ნაცვლიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 340-135-4724 |
|
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
ფრანგული III (KJH654PLO) პრაქტიკული ღარიბაშვილი თინა, - Zoom ID: 286-607-9947 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108753 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) ლექცია ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ნაცვლიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 340-135-4724 |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
|
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 | დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული ფშავლიშვილი ნინო, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
--- | ღრმა სწავლება (RGRGG) ლაბორატორიული ბარნოვი სოფიო, - Zoom ID: 506-727-8316 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი, - Zoom ID: 757-950-7673 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
--- | --- |
5-13:00 | რობოტიქსი (HJKJK) ლექცია ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (GTYUI45) პრაქტიკული ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
--- | --- | ||
6-14:00 | რობოტიქსი (HJKJK) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
--- | რობოტიქსი (HJKJK) პრაქტიკული ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
--- | --- | |
7-15:00 | ღრმა სწავლება (RGRGG) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ღრმა სწავლება (RGRGG) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
--- | --- | ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (GTYUI45) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
--- | |
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108781 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა ვარძიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 385-040-6942 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან, - Zoom ID: 328-057-3753 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108782 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
|
დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან, - Zoom ID: 328-057-3753 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ბრელიძე მარინე, - Zoom ID: 891-577-6641 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108783 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან, - Zoom ID: 328-057-3753 |
--- |
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- |
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108784 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან, - Zoom ID: 328-057-3753 |
|
--- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- |
|
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
||||||||||||||||
9-17:00 | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108800 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული გულუა დავით, - Zoom ID: |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული მშვიდობაძე თინათინ, - Zoom ID: 755 547 4464 |
--- | --- | |
5-13:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა, - Zoom ID: 222-785-6234 |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
--- | --- | |
6-14:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
--- | --- | |
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია გულუა დავით, - Zoom ID: |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია მშვიდობაძე თინათინ, - Zoom ID: 755 547 4464 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა, - Zoom ID: 222-785-6234 |
|
10-18:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108830 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო, - Zoom ID: 528-518-2092 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108831 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო, - Zoom ID: 235-882-5847 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | ||||||||
8-16:00 | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | --- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო, - Zoom ID: 528-518-2092 |
--- | ||||||||
9-17:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108832 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო, - Zoom ID: 528-518-2092 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
||||||||
5-13:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
--- |
|
--- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია კუციავა ვასილ, - Zoom ID: 696-204-4826 |
||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108833 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო, - Zoom ID: 528-518-2092 |
||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
7-15:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია, - Zoom ID: 338-531-5615 |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული მოსაშვილი ია, - Zoom ID: 338-531-5615 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108834 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია მოსაშვილი ია, - Zoom ID: 338-531-5615 |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული მოსაშვილი ია, - Zoom ID: 338-531-5615 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო, - Zoom ID: 235-882-5847 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
--- | ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) ლექცია ძნელაძე გიორგი, - Zoom ID: 651-780-6389 |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) ლექცია ძნელაძე გიორგი, - Zoom ID: 651-780-6389 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 |
|
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108840 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა, - Zoom ID: 712-747-8882 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
|
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
|
ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
|||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108841 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა, - Zoom ID: 712-747-8882 |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული ფშავლიშვილი ნინო, - Zoom ID: |
ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108842 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო პაპავა ლელა, - Zoom ID: 819-148-4262 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა, - Zoom ID: 712-747-8882 |
|
გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული ფშავლიშვილი ნინო, - Zoom ID: |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108843 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო გოგოლაძე სოფიკო, - Zoom ID: 231-403-8739 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ლომინაძე ნოდარ, - Zoom ID: |
|
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო მამათელაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 221-976-2718 |
სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ცირამუა ზაზა, - Zoom ID: 712-747-8882 |
--- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული ფშავლიშვილი ნინო, - Zoom ID: |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108850 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) საკურსო გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
|
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108851 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
|||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
|||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) საკურსო გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108852 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108853 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108860 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია მამათელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 581-053-7026 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია გაგოშიძე მიხეილი, - Zoom ID: 695-749-0060 |
--- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) სემინარი ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | ბუნებრივი ენის დამუშავება (TTTTTTT7) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 807-780-2149 |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | ხელოვნური ინტელექტი ვებ საიტებში (ЛЛЛЛ778899) ლექცია ჩიჩუა გიორგი, - Zoom ID: 757-950-7673 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108881 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 385-040-6942 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან, - Zoom ID: 328-057-3753 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108882 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 385-040-6942 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია ჭოლიკიძე ლევან, - Zoom ID: 328-057-3753 |
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
--- |
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108883 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 385-040-6942 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ანანიაშვილი გულაბერ, - Zoom ID: 716-805-3141 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ანანიაშვილი გულაბერ, - Zoom ID: 716-805-3141 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108884 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია ანანიაშვილი გულაბერ, - Zoom ID: 716-805-3141 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 385-040-6942 |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული ანანიაშვილი გულაბერ, - Zoom ID: 716-805-3141 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
|
კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108900 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა, - Zoom ID: 558 528 8937 |
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108930 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
|
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული, - Zoom ID: 202-356-4843 |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | |||||||||||||
9-17:00 | რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108931 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
|||||||
4-12:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
|
გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული პატარიძე მარინა, - Zoom ID: 771-956-2835 |
--- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული, - Zoom ID: 202-356-4843 |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108932 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
|
||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი, - Zoom ID: 383-343-2105 |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია, - Zoom ID: 347-323-9211 |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108933 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული შონია მარიამი, - Zoom ID: 915-643-1504 |
||||||||||||
7-15:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია, - Zoom ID: 347-323-9211 |
--- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108934 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული შონია მარიამი, - Zoom ID: 915-643-1504 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია, - Zoom ID: 347-323-9211 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია, - Zoom ID: 347-323-9211 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო, - Zoom ID: 235-882-5847 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო, - Zoom ID: 664-991-7296 |
||||||||||||||||
9-17:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია, - Zoom ID: 347-323-9211 |
|
--- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108940 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108941 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა, - Zoom ID: 719-499-8558 |
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108942 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108943 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108950 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა, - Zoom ID: 457-899-5246 |
--- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული კაშიბაძე მარინა, - Zoom ID: 240-735-4865 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე, - Zoom ID: 928-873-7189 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია, - Zoom ID: 374-856-3968 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108951 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული კაშიბაძე მარინა, - Zoom ID: 240-735-4865 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა, - Zoom ID: 457-899-5246 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე, - Zoom ID: 928-873-7189 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | |||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია, - Zoom ID: 374-856-3968 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108952 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული ოხანაშვილი მაია, - Zoom ID: 374-856-3968 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ჯიქია მარინა, - Zoom ID: 457-899-5246 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე, - Zoom ID: 928-873-7189 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია, - Zoom ID: 374-856-3968 |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108953 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ზარქუა თეოდორე, - Zoom ID: 928-873-7189 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლომთაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 544 371 3014 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ოხანაშვილი მაია, - Zoom ID: 374-856-3968 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული ოხანაშვილი მაია, - Zoom ID: 374-856-3968 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108960 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია მაღლაკელიძე ანრი, - Zoom ID: 856-804-6565 |
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა, - Zoom ID: 558 528 8937 |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
7-15:00 |
|
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108981 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლომთაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 544 371 3014 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
|
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108982 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე, - Zoom ID: 460 061 2279 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- |
|
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108983 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
||||||||||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე, - Zoom ID: 460 061 2279 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | --- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108984 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე, - Zoom ID: 460 061 2279 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108005 | ||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
|
|||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
--- |
|
|
|||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108006 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
--- | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
|
||||||||||||
3-11:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
--- |
|
||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ, - Zoom ID: 549-790-4635 |
--- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- | კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||
4-12:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | |||
5-13:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ლებეგის ზომა და ინტეგრალი (JKHVDG) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | ლებეგის ზომა და ინტეგრალი (JKHVDG) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- |
2-10:00 | შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | |
5-13:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ, - Zoom ID: 549-790-4635 |
შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) პრაქტიკული უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | |
7-15:00 | --- | მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) ლექცია ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ, - Zoom ID: 549-790-4635 |
სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | აქტუალური მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ, - Zoom ID: 794-426-6497 |
||
4-12:00 | --- | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
|||
5-13:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) პრაქტიკული ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | აქტუალური მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
მათემატიკური ლოგიკა და მოდელების თეორია (MAS13808G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
2-10:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკის ზოგიერთი დამატებითი საკითხები (MAS1408G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ლოგიკა და მოდელების თეორია (MAS13808G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
|
5-13:00 | დისკრეტული მათემატიკის ზოგიერთი დამატებითი საკითხები (MAS1408G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ, - Zoom ID: 549-790-4635 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (HDJF) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | --- | |
8-16:00 | სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (HDJF) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია (PRT0708) ლექცია ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
--- | ალბათობის თეორია (PRT0708) ლექცია ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108905 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლექცია გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108906 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლექცია გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
--- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
--- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108070 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო, - Zoom ID: 954-039-2852 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | --- |
|
ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია შიუკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 287 671 7490 |
კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108071 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-1 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) ლექცია კოტეტიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 566-807-4203 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | სამედიცინო მასალათმცოდნეობა (SAMA08) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) პრაქტიკული გიგინეიშვილი მაია, - Zoom ID: 353-850-2588 |
რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
|
--- | ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) პრაქტიკული გობრონიძე ვალერიან, - Zoom ID: 4564903458 |
||||
6-14:00 |
|
|
||||||||
7-15:00 | --- | რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
--- |
|
ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) ლექცია გობრონიძე ვალერიან, - Zoom ID: 4564903458 |
|||||
8-16:00 | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- |
|
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (SMD1308) ლექცია გზირიშვილი დავით, - Zoom ID: 597 054 2555 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი, - Zoom ID: 727-815-5289 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) პრაქტიკული ჩახვაშვილი ლალი, - Zoom ID: 727-815-5289 |
|
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული გზირიშვილი დავით, - Zoom ID: 597 054 2555 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (BJSFG) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ნანომასალები (JKBSDFG) პრაქტიკული ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (BJSFG) სემინარი შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | ნანომასალები (JKBSDFG) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა და სერვისი (SAYELTS08) ლექცია გზირიშვილი დავით, - Zoom ID: 597 054 2555 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია გზირიშვილი დავით, - Zoom ID: 597 054 2555 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | კრისტალოგრაფია (KRIST03) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ლითონების ფიზიკა (LITFI08) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | კრისტალოგრაფია (KRIST03) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
აფეთქების ფიზიკა და აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (AFFIZ08) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 824 962 9765 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ლითონების ფიზიკა (LITFI08) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- |
|
--- | --- | კვალთა აღმოჩენის,ფიქსირების და გამოკვლების ფიზიკური მეთოდები (KAFDGFM08) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) ლექცია კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) ლექცია კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) ლექცია როდონაია ირაკლი, - Zoom ID: 460-672-3130 |
--- | --- | მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) პრაქტიკული როდონაია ირაკლი, - Zoom ID: 460-672-3130 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგია (JKDGDH) ლექცია გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგია (JKDGDH) სემინარი გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108870 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536 236 7913 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 831 752 2748 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი, - Zoom ID: 504 129 5276 |
||||||||
6-14:00 | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
|
კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 370 557 7147 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული მაჭარაშვილი მარინე, - Zoom ID: 952 516 6983 |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108871 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536 236 7913 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 831 752 2748 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული მაჭარაშვილი მარინე, - Zoom ID: 952 516 6983 |
თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი, - Zoom ID: 504 129 5276 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 370 557 7147 |
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
|||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108872 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536 236 7913 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 831 752 2748 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი, - Zoom ID: 504 129 5276 |
|||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 370 557 7147 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ჭელიძე ლია, - Zoom ID: 308-321-6533 |
|
--- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108873 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია დოლიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536 236 7913 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 831 752 2748 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული ჭელიძე ლია, - Zoom ID: 308-321-6533 |
--- | --- |
|
რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი, - Zoom ID: 504 129 5276 |
||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია მინაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 370 557 7147 |
--- | |||||||||
7-15:00 | თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ, - Zoom ID: 216 163 2296 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჩადუნელი ნუგზარ, - Zoom ID: 872 850 5311 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია ვადაჭკორია შოთა, - Zoom ID: 525-552-3786 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
|
--- |
|
შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა, - Zoom ID: 525-552-3786 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108971 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია ჩადუნელი ნუგზარ, - Zoom ID: 872 850 5311 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია ვადაჭკორია შოთა, - Zoom ID: 525-552-3786 |
|||||||||||||||
7-15:00 | --- | სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
--- |
|
გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული ვადაჭკორია შოთა, - Zoom ID: 525-552-3786 |
||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია გლურჯიძე ლევან, - Zoom ID: 941-483-5711 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული მახათაძე ნატო, - Zoom ID: 488-809-0511 |
მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
80104 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაპანაძე დავით, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაპანაძე დავით, - Zoom ID: |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- | --- | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8041-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაპანაძე დავით, - Zoom ID: |
--- | --- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
||||||||||||||||
9-17:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
|
|||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაპანაძე დავით, - Zoom ID: |
--- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8041-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
9-17:00 | --- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
|
11-19:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8076 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაპანაძე დავით, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BSCR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
--- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაპანაძე დავით, - Zoom ID: |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
11-19:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8094 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BSCR007) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია ბაკურია კობა, - Zoom ID: |
|
--- | |||||||||||||
12-20:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული ბაკურია კობა, - Zoom ID: |
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
--- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8094-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია სულაშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 298-654-3023 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული ბაკურია კობა, - Zoom ID: |
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
--- |
10-18:00 | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული სულაშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 298-654-3023 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- | |||
11-19:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია ბაკურია კობა, - Zoom ID: |
--- | --- | ||
12-20:00 | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8096 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
--- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8096-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული წამალაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 499 439 7975 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
89104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
--- | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (DUYFUKG) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) ლექცია როდონაია ირაკლი, - Zoom ID: 460-672-3130 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (DUYFUKG) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | --- | კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) პრაქტიკული როდონაია ირაკლი, - Zoom ID: 460-672-3130 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- |
10-18:00 | მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) პრაქტიკული მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
--- | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- | |
11-19:00 | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული ბრელიძე მარინე, - Zoom ID: 891-577-6641 |
--- |
10-18:00 | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) ლექცია კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
--- | --- | |
11-19:00 | მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) პრაქტიკული გიგილაშვილი ანა, - Zoom ID: 546 984 2063 |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) საკურსო კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლექცია ბრელიძე მარინე, - Zoom ID: 891-577-6641 |
--- |
12-20:00 | --- | ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | |
13-21:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8941-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) საკურსო კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- |
10-18:00 | მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) ლექცია კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- |
11-19:00 | გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლექცია ბრელიძე მარინე, - Zoom ID: 891-577-6641 |
--- | ||
12-20:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა, - Zoom ID: 323 589 4455 |
მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) პრაქტიკული გიგილაშვილი ანა, - Zoom ID: 546 984 2063 |
--- | --- | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული ბრელიძე მარინე, - Zoom ID: 891-577-6641 |
--- |
13-21:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8951 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 9498041314 |
|
განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია სამხარაძე რომან, - Zoom ID: 438 108 5220 |
დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) ლექცია მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
--- | ||||||||
12-20:00 | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
--- |
|
ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლექცია კამკამიძე ელენე, - Zoom ID: 277 484 0960 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 9498041314 |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 478-667-5838 |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8951-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია სამხარაძე რომან, - Zoom ID: 438 108 5220 |
დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) ლექცია მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
--- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლექცია კამკამიძე ელენე, - Zoom ID: 277 484 0960 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 9498041314 |
--- | ||||||||||||||
13-21:00 |
|
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 9498041314 |
--- | --- | ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 478-667-5838 |
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 807-780-2149 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) პრაქტიკული ფხაკაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 807-780-2149 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ღრმა სწავლების ალგორითმები (SDGS) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
--- | --- | გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (RRR445677) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- | --- |
10-18:00 | ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ЕЕЕЕЕЕЕ) ლექცია თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ЕЕЕЕЕЕЕ) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | --- | გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (RRR445677) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- | --- |
12-20:00 | ღრმა სწავლების ალგორითმები (SDGS) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო, - Zoom ID: 506-727-8316 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8994 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროცესების მოპოვების ტექნოლოგია მონაცემთა მეცნიერების ბაზაზე (VDZDVF) პრაქტიკული თურქია ეკატერინე, - Zoom ID: 555 888 1260 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროცესების მოპოვების ტექნოლოგია მონაცემთა მეცნიერების ბაზაზე (VDZDVF) ლექცია თურქია ეკატერინე, - Zoom ID: 555 888 1260 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია ბაკურია კობა, - Zoom ID: |
ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
გადაწყვეტილებათა მიღების ხელშემწყობი სისტემების დაპროექტება (GMXSD08) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- |
10-18:00 | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული ბაკურია კობა, - Zoom ID: |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღების ხელშემწყობი სისტემების დაპროექტება (GMXSD08) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 845-812-4256 |
--- |
11-19:00 | --- | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული ბიტარაშვილი მარინე, - Zoom ID: 809 626 9119 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8994-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემებში კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვის საშუალებები (FJKKLGH) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემებში კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვის საშუალებები (FJKKLGH) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია სულაშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 298-654-3023 |
10-18:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
--- | ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (SDFDSFDF) ლექცია შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
მანქანური სწავლება კიბერუსაფრთხოებაში (DSFHDFH) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
--- |
11-19:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (SDFDSFDF) პრაქტიკული შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (GSDSSDG) პრაქტიკული შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
--- | |
12-20:00 | --- | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული სულაშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 298-654-3023 |
ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (GSDSSDG) ლექცია შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
მანქანური სწავლება კიბერუსაფრთხოებაში (DSFHDFH) პრაქტიკული ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8996 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (HGHF) პრაქტიკული გიაშვილი ია, - Zoom ID: 902-239-6975 |
--- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (DXFHGFG) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
10-18:00 | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა, - Zoom ID: 249-309-7137 |
--- | ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (DXFHGFG) პრაქტიკული ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
|
11-19:00 | --- | --- | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
||
12-20:00 | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) პრაქტიკული თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (HGHF) ლექცია გიაშვილი ია, - Zoom ID: 902-239-6975 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია ნაჭყებია მზიანა, - Zoom ID: 249-309-7137 |
--- | კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8996-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
9-17:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
--- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) პრაქტიკული ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
10-18:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) პრაქტიკული ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
--- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ნაჭყებია მზიანა, - Zoom ID: 249-309-7137 |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
|
11-19:00 | --- | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | |||
12-20:00 | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) პრაქტიკული თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია ნაჭყებია მზიანა, - Zoom ID: 249-309-7137 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | კონდენსირებული გარემოს ფიზიკა (SFDGFHGJHJ) სემინარი კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
კონდენსირებული გარემოს ფიზიკა (SFDGFHGJHJ) ლექცია კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | --- |
10-18:00 | ქვანტური ფიზიკა (JNDGG) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- | ველის თეორია (THP4308) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- | --- | |
11-19:00 | ქვანტური ფიზიკა (JNDGG) პრაქტიკული ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
კრისტალოფიზიკა (CPH2008) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 517-234-9928 |
ველის თეორია (THP4308) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- |
12-20:00 | კრისტალოფიზიკა (CPH2008) პრაქტიკული სირანაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 517-234-9928 |
--- | --- | |||
13-21:00 | კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ანატომია (YTFJBH) ლექცია თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
ანატომია (YTFJBH) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | --- | --- | ოპტიკა მედიცინაში (OIM5108) სემინარი გობრონიძე ვალერიან, - Zoom ID: 4564903458 |
9-17:00 | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (JANME08) ლექცია გიგინეიშვილი მაია, - Zoom ID: 353-850-2588 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (JANME08) სემინარი გიგინეიშვილი მაია, - Zoom ID: 353-850-2588 |
--- | --- | ველის თეორია (THP4308) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) პრაქტიკული გობრონიძე ვალერიან, - Zoom ID: 4564903458 |
11-19:00 | --- | --- | ველის თეორია (THP4308) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
|||
12-20:00 | კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | ოპტიკა მედიცინაში (OIM5108) ლექცია გობრონიძე ვალერიან, - Zoom ID: 4564903458 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) ლექცია გობრონიძე ვალერიან, - Zoom ID: 4564903458 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8905 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლაბორატორიული ჩიხრაძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 824 962 9765 |
||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (DGSDSG) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 824 962 9765 |
||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (DGSDSG) ლაბორატორიული ჩიხრაძე მიხეილ, - Zoom ID: 719-768-5150 |
||||||
9-17:00 | გამოყენებითი თერმოდინამიკა და კინეტიკა (KIJU98IU) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (DFHFDHHDF) პრაქტიკული ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
|
|
||||||||
10-18:00 | მასალათა ინჟინერია (SDGDGS) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 831 752 2748 |
ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (DFHFDHHDF) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
ველის თეორია (THP4308) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (GGGSD) ლექცია გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 824 962 9765 |
|||||||
11-19:00 | ველის თეორია (THP4308) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (DGHJH) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
მასალათა ინჟინერია (SDGDGS) სემინარი ეთერაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 831 752 2748 |
ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (GGGSD) სემინარი გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
--- | ||||||
12-20:00 | თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (DGHJH) ლაბორატორიული ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- | ||||||||||
13-21:00 | კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
--- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8099-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
|
--- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) პრაქტიკული უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8099-2 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
|
--- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) პრაქტიკული უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8099-3 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
|
--- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) პრაქტიკული უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პრაქტიკის კურსი მათემატიკაში (MAS16608G2-R) სასწავლო პრაქტიკა. ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) ლექცია მესხი ალექსანდრე, - Zoom ID: 548-763-7498 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცე (MAS16908G2-LS) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე, - Zoom ID: 548-763-7498 |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცე (MAS16908G2-LS) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდები (MAS16808G2-LP) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პრაქტიკის კურსი მათემატიკაში (MAS16608G2-R) სასწავლო პრაქტიკა. ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | |
11-19:00 | ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) პრაქტიკული უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდები (MAS16808G2-LP) პრაქტიკული ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8999-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პრაქტიკის კურსი მათემატიკაში (MAS16608G2-R) სასწავლო პრაქტიკა. ქირია თენგიზ, - Zoom ID: 549-790-4635 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | არაპარამეტრული სტატიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
შემთხვევითი პროცესის ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) ლექცია ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყებება (MAS12208G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | ||
11-19:00 | არაპარამეტრული სტატიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყებება (MAS12208G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | შემთხვევითი პროცესის ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) პრაქტიკული ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711015 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმროს ბინესი (FGT321PO) ლექცია მეტრეველი მარინა, - Zoom ID: 267 128 2025 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმროს ბინესი (FGT321PO) სემინარი მეტრეველი მარინა, - Zoom ID: 267 128 2025 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | სასტუმროს პერსონალის მართვა (KLIJ321PO) ლექცია გაბაიძე გიგლა, - Zoom ID: 981-448-8626 |
საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) სემინარი დათაშვილი ლაშა-გიორგი, - Zoom ID: 993-574-1461 |
|
სასტუმროს პერსონალის მართვა (KLIJ321PO) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა, - Zoom ID: 981-448-8626 |
საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) სემინარი კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 |
|
|
--- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) ლექცია მეტრეველი მარინა, - Zoom ID: 267 128 2025 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) სემინარი მეტრეველი მარინა, - Zoom ID: 267 128 2025 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | --- | --- | სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- |
12-20:00 | ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) სემინარი მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | --- | --- | სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) სემინარი მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ბიოსამედიცინო ინჟინერია(ინგლისურენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8071 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზომვათა თეორია (TME0308) ლექცია ჟვანია რევაზ, - Zoom ID: |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლაბორატორიული ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- |
10-18:00 | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლექცია ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- | |
11-19:00 | --- | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლექცია ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლაბორატორიული ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | |
12-20:00 | რობოტიკა (SDFHF) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 713 695 8517 |
რობოტიკა (SDFHF) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლაბორატორიული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზომვათა თეორია (TME0308) ლექცია ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გაზომვათა თეორია (TME0308) ლაბორატორიული ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
რობოტიკა (SDFHF) ლექცია კობახიძე გიორგი, - Zoom ID: 272-085-1888 |
--- | მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლაბორატორიული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- |
10-18:00 | მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი Labview-ს ბაზაზე (VTD0308) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- |
11-19:00 | ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი Labview-ს ბაზაზე (VTD0308) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) ლექცია სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | რობოტიკა (SDFHF) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა, - Zoom ID: 225-867-9691 |
დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლექცია ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | --- | ||
11-19:00 | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლაბორატორიული ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
რობოტიკა (SDFHF) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 713 695 8517 |
დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლაბორატორიული ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | --- | |
13-21:00 | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლექცია ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის მართვა (SOF0308) ლექცია ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხარისხის მართვა (BUA30108G3-LSK) ლექცია ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხარისხის მართვა (BUA30108G3-LSK) საკურსო ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 942-478-6556 |
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის მართვა (SOF0308) სემინარი ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
პრაქტიკა-მართვის სისტემები, ავტომატიზაცია და ტესტ-ინჟინერინგი (FGGFGF) სასწავლო პრაქტიკა. აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- |
10-18:00 | ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი Labview-ს ბაზაზე (VTD0308) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (IMS0308) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (IMS0308) პრაქტიკული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- | |
12-20:00 | --- | ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი Labview-ს ბაზაზე (VTD0308) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
--- | --- | ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (IMS0308) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- |
9-17:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლექცია დოლიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536 236 7913 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (COMNN08) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
--- | ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (BIA5108) ლაბორატორიული თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
მათემატიკური ფიზიკის განტოლებები (EMP0108) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
მათემატიკური ფიზიკის განტოლებები (EMP0108) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- |
11-19:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლაბორატორიული დოლიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536 236 7913 |
მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) სემინარი ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | ||
12-20:00 | ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (COMNN08) სემინარი მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (BIA5108) ლექცია თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | --- | ||
13-21:00 | კომპიუტინგი და სიმულაცია Matlab-ის გარემოში (KOMPSIM08) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-80104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
რისკების შეფასება განუსაზღვრელ პირობებში (ICT23108G2-LP) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
რისკების შეფასება განუსაზღვრელ პირობებში (ICT23108G2-LP) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
--- | მათემატიკური მოდელები გადაწყვეტილების მიღებისათვის (ICT34908G3-LP) ლექცია აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | --- | მათემატიკური მოდელები გადაწყვეტილების მიღებისათვის (ICT34908G3-LP) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- |
D-8041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- |
D-8051 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- |
D-8076 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
ხელოვნური ინტელექტი (ICT35308G3-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
ხელოვნური ინტელექტი (ICT35308G3-LP) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
ინფორმატიკის თანამედროვე ტექნოლოგიები და მათი განვითარების ტენდენციები (ICT35108G3-LS) ლექცია გოგსაძე ირაკლი, - Zoom ID: |
--- |
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | ინფორმატიკის თანამედროვე ტექნოლოგიები და მათი განვითარების ტენდენციები (ICT35108G3-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- |
D-8094 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
გამოყენებითი პროგრამული ინჟინერია (ICT35208G3-LP) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოება (INFSQ08) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
გამოყენებითი პროგრამული ინჟინერია (ICT35208G3-LP) პრაქტიკული სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოება (INFSQ08) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- |
D-8096 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გურამ, - Zoom ID: 433-829-7850 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- |
D-89104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | რისკების შეფასება განუსაზღვრელ პირობებში (ICT23108G2-LP) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
რისკების შეფასება განუსაზღვრელ პირობებში (ICT23108G2-LP) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
--- | მათემატიკური მოდელები გადაწყვეტილების მიღებისათვის (ICT34908G3-LP) ლექცია აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
10-18:00 | --- | --- | რანდომიზებული ალგორითმები (ICT10208G4-LS) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
|||
11-19:00 | --- | --- | არამკაფიო ტექნოლოგიები და სისტემები მართვისა და გადაწყვეტილებების მიღებისათვის (ICT23308G2-LS) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
არამკაფიო ტექნოლოგიები და სისტემები მართვისა და გადაწყვეტილებების მიღებისათვის (ICT23308G2-LS) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
მათემატიკური მოდელები გადაწყვეტილების მიღებისათვის (ICT34908G3-LP) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
|
12-20:00 | --- | --- | რანდომიზებული ალგორითმები (ICT10208G4-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
|||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8951-20 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8994 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოება (INFSQ08) პრაქტიკული ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია -ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
გამოყენებითი პროგრამული ინჟინერია (ICT35208G3-LP) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
ღრუბლოვან პლატფორმაზე ბიზნეს გადაწყვეტილებების იმპლემენტაცია (ICT35708G3-LP) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
ინფორმაციული უსაფრთხოება (INFSQ08) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
--- |
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | გამოყენებითი პროგრამული ინჟინერია (ICT35208G3-LP) პრაქტიკული სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია -ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | ღრუბლოვან პლატფორმაზე ბიზნეს გადაწყვეტილებების იმპლემენტაცია (ICT35708G3-LP) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D.8986-20 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | რხევითი სისტემები (SH) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- |
10-18:00 | მიკროსენსორები (FGD) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
მიკროსენსორები (FGD) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | რხევითი სისტემები (SH) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8071 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები მართვის ამოცანებისათვის (MAS31308G2-LP) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 713 695 8517 |
კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) ლექცია ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
მართვის სისტემების ანალიზი და სინთეზი (EET65008G2-LP) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
--- |
11-19:00 | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები მართვის ამოცანებისათვის (MAS31308G2-LP) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
მართვის სისტემების ანალიზი და სინთეზი (EET65008G2-LP) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
--- | ||
12-20:00 | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
სისტემების იდენტიფიკაცია ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდებით (EET65108G2-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
--- | ||
13-21:00 | სისტემების იდენტიფიკაცია ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდებით (EET65108G2-LS) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | სისტემების იდენტიფიკაცია ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდებით (EET65108G2-LS) პრაქტიკული. შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები სამეცნიერო კვლევებში (ICT37908G2-S) სემინარი ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
ვირტუალური მოდელირება (EET65508G2-LB) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | საზომი ტექნოლოგიები (EET65408G2-LB) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) სემინარი ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) პრაქტიკული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- | განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები მართვის ამოცანებისათვის (MAS31308G2-LP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მართვა ავტომატიზაციის ტოტალურად ინტეგრირებულ გარემოში (EET65308G2-LB) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები მართვის ამოცანებისათვის (MAS31308G2-LP) პრაქტიკული ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 713 695 8517 |
--- |
11-19:00 | სისტემების იდენტიფიკაცია ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდებით (EET65108G2-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
სისტემების იდენტიფიკაცია ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდებით (EET65108G2-LS) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 288-909-6839 |
მართვა ავტომატიზაციის ტოტალურად ინტეგრირებულ გარემოში (EET65308G2-LB) ლაბორატორიული გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
--- | ||
12-20:00 | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) სემინარი ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) პრაქტიკული კეკენაძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 713 695 8517 |
--- | ||
13-21:00 | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული ყანჩაველი ლიანა, - Zoom ID: 271-853-8052 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მიკროსენსორები (FGD) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
მიკროსენსორები (FGD) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | საზომი ტექნოლოგიები (EET65408G2-LB) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) პრაქტიკული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი, - Zoom ID: 504 129 5276 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული ნაბახტიანი გიორგი, - Zoom ID: 504 129 5276 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები საინჟინრო ფიზიკაში (kvmertf08) ლექცია ჭირაქაძე არჩილ, - Zoom ID: 550 303 1803 |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
მაგნიტურ-რეზონანსური ტომოგრაფია (მრტ) (magn08) ლექცია ჭელიძე ლია, - Zoom ID: 308-321-6533 |
--- | ნივთიერების ელექტრონული აღნაგობის კვლევის თეორიული მეთოდები (dtuk08) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- |
10-18:00 | მოდელირება და სიმულაცია ფიზიკასა და ინჟინერიაში (ADGH08) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
ნანომასალათმცოდნეობა (dtj08) ლაბორატორიული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | |||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები საინჟინრო ფიზიკაში (kvmertf08) პრაქტიკული ჭირაქაძე არჩილ, - Zoom ID: 550 303 1803 |
მოდელირება და სიმულაცია ფიზიკასა და ინჟინერიაში (ADGH08) პრაქტიკული ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
მაგნიტურ-რეზონანსური ტომოგრაფია (მრტ) (magn08) პრაქტიკული ჭელიძე ლია, - Zoom ID: 308-321-6533 |
ნივთიერების ელექტრონული აღნაგობის კვლევის თეორიული მეთოდები (dtuk08) სემინარი ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- | |
12-20:00 | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8099 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) სემინარი ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები 1 (MMMP108) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები 1 (MMMP108) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110019 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა, - Zoom ID: 739 139 3060 65498 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) სემინარი ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110020 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) სემინარი ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული არველაძე თამარ, - Zoom ID: 984-248-8083 |
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | |||||
5-13:00 | --- | ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
|
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა, - Zoom ID: 739 139 3060 65498 |
ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
|
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
--- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110719 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (PRT654RP) სემინარი გიორგაძე ანატოლი, - Zoom ID: 802 590 1154 |
--- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი (AGC16210G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- |
3-11:00 | --- | ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (PRT654RP) ლექცია გიორგაძე ანატოლი, - Zoom ID: 802 590 1154 |
--- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი (AGC16210G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | --- | ტყეთსარგებლობის საფუძვლები (FOR12110G1-LP) ლექცია სამადაშვილი მალხაზი, - Zoom ID: 650-433-1922 |
7-15:00 | --- | --- | სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) პრაქტიკული კაპანაძე იაკობი, - Zoom ID: 756-456-6730 |
--- | ტყეთსარგებლობის საფუძვლები (FOR12110G1-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მალხაზი, - Zoom ID: 650-433-1922 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110819 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) სემინარი გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | დენდრომეტრია (FOR11210G1-LP) პრაქტიკული თხელიძე გიორგი, - Zoom ID: 767-276-1026 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | ტყის კულტურები (FORCR05) პრაქტიკული შევარდნაძე დავით, - Zoom ID: 213-345-3696 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | დენდრომეტრია (FOR11210G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) ლექცია გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ტყის კულტურები (FORCR05) ლექცია შევარდნაძე დავით, - Zoom ID: 213-345-3696 |
შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
ტყეთმცოდნეობა (STF0005) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR11510G1-LS) ლექცია გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | ტყეთმცოდნეობა (STF0005) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR11510G1-LS) სემინარი გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110919 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი კუხალეიშვილი მაია, - Zoom ID: 356-958-5125 |
--- | --- | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია, - Zoom ID: 423-220-2479 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
--- | --- | |
6-14:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია კუხალეიშვილი მაია, - Zoom ID: 356-958-5125 |
--- | დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- | მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110015 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | --- |
|
|||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- | --- |
|
||||||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110016 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 |
|
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
|
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
|
--- | --- | |||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110017 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- | --- | ||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110018 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა, - Zoom ID: 719-499-8558 |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა, - Zoom ID: 389 810 6928 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- | --- | --- | |||||
7-15:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||
8-16:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | studi case;Management in place (LKMJ987) სემინარი გორგაძე ნინო, - Zoom ID: |
English professional comunicatio (NVMF785) სემინარი. ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
LAW REGULATION,SOCIAL RIGHTS (LKJ654) სემინარი გორგაძე ნინო, - Zoom ID: |
LAW REGULATION,SOCIAL RIGHTS (LKJ654) ლექცია. გორგაძე ნინო, - Zoom ID: |
Professional communication (KAGS321) სემინარი. გორგაძე ნინო, - Zoom ID: |
--- |
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | LAW REGULATION,SOCIAL RIGHTS (LKJ654) სემინარი. გორგაძე ნინო, - Zoom ID: |
--- | ||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | English professional comunicatio (NVMF785) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- | English professional comunicatio (NVMF785) ლექცია. ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- |
8-16:00 | LAW REGULATION,SOCIAL RIGHTS (LKJ654) ლექცია გორგაძე ნინო, - Zoom ID: |
--- | English professional comunicatio (NVMF785) Семинар ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | ||
9-17:00 | English professional comunicatio (NVMF785) სემინარი ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | English professional comunicatio (NVMF785) Seminar ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
Professional communication (KAGS321) სემინარი გორგაძე ნინო, - Zoom ID: |
||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110717 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. გურგენიძე ლელა, - Zoom ID: 878 115 3594 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
|
6-14:00 | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა გურგენიძე ლელა, - Zoom ID: 878 115 3594 |
||
8-16:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110718 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. გურგენიძე ლელა, - Zoom ID: 878 115 3594 |
ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
|
6-14:00 | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა გურგენიძე ლელა, - Zoom ID: 878 115 3594 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. გულიაშვილი მარინა, - Zoom ID: |
--- |
3-11:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა.. გულიაშვილი მარინა, - Zoom ID: |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110732 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110733 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. გოგოლაძე მაია, - Zoom ID: |
--- | --- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა გოგოლაძე მაია, - Zoom ID: |
|
5-13:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110734 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული. ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. საჩანელი თამარ, - Zoom ID: 695 482 5647 |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა საჩანელი თამარ, - Zoom ID: 695 482 5647 |
--- | --- | საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო, - Zoom ID: 387-942-6791 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110815 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული, - Zoom ID: 905-284-9719 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (MKE874RP) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული, - Zoom ID: 905-284-9719 |
--- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | |
6-14:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (MKE874RP) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110817 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული, - Zoom ID: 905-284-9719 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (MKE874RP) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110818 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული, - Zoom ID: 905-284-9719 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (MKE874RP) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110830 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული კოკილაშვილი რაული, - Zoom ID: 905-284-9719 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (MKE874RP) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110915 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110916 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110917 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110918 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110930 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110012 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
--- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
--- | --- |
|
|||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | --- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
|
--- | --- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
|
|||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110013 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია მგელაძე ანტონ, - Zoom ID: 892-462-3865 |
--- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო, - Zoom ID: 946-608-2182 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110712 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია, - Zoom ID: 356-958-5125 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) ლექცია კუხალეიშვილი მაია, - Zoom ID: 356-958-5125 |
--- | --- | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|
4-12:00 | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
--- | --- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) ლექცია აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | |
5-13:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) სემინარი აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | |
6-14:00 | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) სემინარი ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110713 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) ლექცია კუხალეიშვილი მაია, - Zoom ID: 356-958-5125 |
--- | --- | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
4-12:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) ლექცია აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) სემინარი ნადირაშვილი ნინო, - Zoom ID: |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) სემინარი ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | სარეველა, შხამიანი და მავნე ბალახები (WPHG004) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია, - Zoom ID: 356-958-5125 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110812 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
--- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) ლექცია ცერცვაძე არჩილ, - Zoom ID: 838-473-5511 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) სემინარი ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | |
4-12:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი ცერცვაძე არჩილ, - Zoom ID: 838-473-5511 |
--- | მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
||
8-16:00 | --- | --- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110813 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
--- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) ლექცია ცერცვაძე არჩილ, - Zoom ID: 838-473-5511 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) სემინარი ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
||
8-16:00 | --- | --- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი ცერცვაძე არჩილ, - Zoom ID: 838-473-5511 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110912 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური II (PENB207) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია, - Zoom ID: 423-220-2479 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
||||||||
11-19:00 | --- |
|
--- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
|||||||||
12-20:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110913 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო, - Zoom ID: 946-608-2182 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
--- | ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია ამირანაშვილი ლია, - Zoom ID: 423-220-2479 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110023 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა, - Zoom ID: 719-499-8558 |
--- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლაბორატორიული ჩიხლაძე გურამ, - Zoom ID: 316-987-6541 |
--- | --- | --- |
|
||||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | --- | --- |
|
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე გურამ, - Zoom ID: 316-987-6541 |
--- |
|
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110723 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 |
|
--- | --- | გარემოს დაცვა და ჰიდროეკოლოგია (ENV15010G1-LP) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
ირიგაცია (IRI3301) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | |||||
5-13:00 | დრენაჟი (DRE3701) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
ირიგაცია (IRI3301) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- |
|
დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | გარემოს დაცვა და ჰიდროეკოლოგია (ENV15010G1-LP) ლექცია კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
დრენაჟი (DRE3701) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე, - Zoom ID: 251 959 4634 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ირიგაცია (IRI3301) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე, - Zoom ID: 251 959 4634 |
--- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110823 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე, - Zoom ID: 251 959 4634 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) სასწავლო პრაქტიკა. ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | |
6-14:00 | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | |
7-15:00 | ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე, - Zoom ID: 251 959 4634 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) პრაქტიკული კეჩხოშვილი ერეკლე, - Zoom ID: 251 959 4634 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლაბორატორიული კეჩხოშვილი ერეკლე, - Zoom ID: 251 959 4634 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110923 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მელიორაციული მიწათმოქმედება (MEL2401) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
მელიორაციული მიწათმოქმედება (MEL2401) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
სამშენებლო მასალები, სამუშაოები და კონსტრუქციები (SAM2001) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110003 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | დედამიწა (THEAR10-LP) პრაქტიკული კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
ინფორმატიკის ელემენტები (ELCOS10GA1-B) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა, - Zoom ID: 202-740-6799 |
--- |
|
|||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
|
||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
|
|||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- |
|
||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) სემინარი კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
|
||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | დედამიწა (THEAR10-LP) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
|
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110004 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) სემინარი კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
--- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინფორმატიკის ელემენტები (ELCOS10GA1-B) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა, - Zoom ID: 202-740-6799 |
--- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
დედამიწა (THEAR10-LP) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | დედამიწა (THEAR10-LP) პრაქტიკული კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) სემინარი ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
5-13:00 | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
6-14:00 | --- | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) სემინარი ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
6-14:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110803 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო, - Zoom ID: 512 673 6610 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო, - Zoom ID: 512 673 6610 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | |
5-13:00 | მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია, - Zoom ID: 423-220-2479 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110804 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო, - Zoom ID: 512 673 6610 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
--- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო, - Zoom ID: 512 673 6610 |
ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- |
5-13:00 | მევენახეობა (BV00004) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია ამირანაშვილი ლია, - Zoom ID: 423-220-2479 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110903 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) ლექცია გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) სემინარი გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) სემინარი ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110904 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
5-13:00 | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) სემინარი გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) ლექცია გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა აგრობიზნესის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110006 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კალკულუსი I (CALC110) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- | --- | |||||||||||
2-10:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | ზოგადი ქიმია (CHE0104) ლექცია მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კალკულუსი I (CALC110) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- |
|
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გრაფიკისა და დაპროექტების საფუძვლები (SGDDS05) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 868 190 8665 |
--- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
7-15:00 |
|
ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ცხოველთა სადგომების გარემოს დაცვითი მოდიფიცირებული სისტემების დაპროექტება (CXSAD11) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) სემინარი გუნცაძე აკაკი, - Zoom ID: 360 673 8148 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკური საფუძვლები (KLIJG) ლექცია ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
--- |
4-12:00 | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) სემინარი ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | --- | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკური საფუძვლები (KLIJG) პრაქტიკული ქათამაძე ნატო, - Zoom ID: 597-162-1147 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (GEES010) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
--- | საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (GEES010) ლექცია კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET24710G1-LP) საკურსო კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET24710G1-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლაბორატორიული სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა გისი (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (GIS0010) ლაბორატორიული ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
--- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლაბორატორიული ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა გისი (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (GIS0010) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ANM0010) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ANM0010) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) ლექცია კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
--- | --- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) საკურსო ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
8-16:00 | --- | --- | --- | სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110906 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) ლექცია ჩიხლაძე გურამ, - Zoom ID: 316-987-6541 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
|||||
4-12:00 | --- | ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 809 657 0770 |
--- | --- | საინჟინრო სტატიკა (STEN010) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | --- | საინჟინრო სტატიკა (STEN010) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110000 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
2-10:00 | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 944-175-3156 |
--- | --- |
|
|||||
4-12:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) სემინარი სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
ცხოველებთან მუშაობა (WORAN10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|
||||
5-13:00 | --- | --- | ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
ცხოველებთან მუშაობა (WORAN10) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
|
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მებოცვრეობა (RAB0010) სემინარი ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | მებოცვრეობა (RAB0010) ლექცია ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) სემინარი მაძღარაშვილი გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (BRS16710G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
6-14:00 | --- | --- | --- | კომპანიონი ცხოველები (KJY654LK) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
მეფრინველეობა (MEFR011) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|
7-15:00 | --- | კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (BRS16710G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) სემინარი ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
მეფრინველეობა (MEFR011) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კომპანიონი ცხოველები (KJY654LK) სემინარი ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- |
10-18:00 | --- | ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | მეფუტკრეობა (BEE0010) ლექცია მაძღარაშვილი გიორგი, - Zoom ID: |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110800 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 404 823 2048 |
--- | |||||
4-12:00 | --- | ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | --- | ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) სემინარი ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|||||
5-13:00 | --- | --- | ცხოველთა საკვები და კვება (AFF0010) ლექცია ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- |
|
ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (LDP0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (GIDA010) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 404 823 2048 |
|||||
7-15:00 | --- |
|
ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (LDP0010) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 404 823 2048 |
||||
8-16:00 | --- |
|
ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (GIDA010) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 404 823 2048 |
|||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110900 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (TRED9856PR) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო, - Zoom ID: 946-608-2182 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
8-16:00 | --- | სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
--- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება1 (AGC14110G1- LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
|
--- | ||||
9-17:00 | --- | შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება1 (AGC14110G1- LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (TRED9856PR) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100219 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) პრაქტიკული კაპანაძე იაკობი, - Zoom ID: 756-456-6730 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV20210G1-LS) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
--- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV20210G1-LS) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა, - Zoom ID: 227-850-3542 |
ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) სემინარი დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) ლექცია სამადაშვილი მალხაზი, - Zoom ID: 650-433-1922 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მალხაზი, - Zoom ID: 650-433-1922 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სატყეო ინჟინერია (EET93710G1-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | სატყეო ინჟინერია (EET93710G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100200 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109200 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა მეცხოველეობაში (MSTR654RT) საწარმოო პრაქტიკა მაძღარაშვილი გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპანიონ ცხოველების. მოვლა შენახვა და თანამედროვე საკვები საშუალკებების გამოყენების ტექნიკა (AGC18710G1-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპანიონ ცხოველების. მოვლა შენახვა და თანამედროვე საკვები საშუალკებების გამოყენების ტექნიკა (AGC18710G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) პრაქტიკული მაძღარაშვილი გიორგი, - Zoom ID: |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) ლექცია მაძღარაშვილი გიორგი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100230 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) ლექცია ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ღვინის ქიმია (PRTU852PR) ლაბორატორიული ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლაბორატორიული გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) სემინარი ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
--- | ღვინის ქიმია (PRTU852PR) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლექცია ყანჩაველი თამარ, - Zoom ID: 672 747 8712 |
ამპელოგრაფია (AMPELO05) სემინარი უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
--- | ნიადაგი და ვაზის ეკოლოგია (NIVAZEK11) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
--- | ნიადაგი და ვაზის ეკოლოგია (NIVAZEK11) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლაბორატორიული ყანჩაველი თამარ, - Zoom ID: 672 747 8712 |
ამპელოგრაფია (AMPELO05) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლაბორატორიული გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) ლექცია ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
--- | მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (GHJHSF) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ელენე, - Zoom ID: |
--- | --- |
10-18:00 | ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლაბორატორიული ყანჩაველი თამარ, - Zoom ID: 672 747 8712 |
ღვინის წარმოების ხარისხის მართვა (FJHSDF) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (FGGHJH) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) სემინარი ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (FGGHJH) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (GHJHSF) ლექცია ქიტიაშვილი ელენე, - Zoom ID: |
--- | --- |
12-20:00 | ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლექცია ყანჩაველი თამარ, - Zoom ID: 672 747 8712 |
ღვინის წარმოების ხარისხის მართვა (FJHSDF) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
მოწყობილობათა ოპერაციები (POIU985ER) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | მოწყობილობათა ოპერაციები (POIU985ER) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100212 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) სემინარი ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS22110G1-LSB) ლექცია ერიქაშვილი აკაკი, - Zoom ID: |
--- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS22110G1-LSB) სემინარი ერიქაშვილი აკაკი, - Zoom ID: |
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საველე პრაქტიკა აგროტექნოლოგიაში (AGC10610G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) სემინარი დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საველე პრაქტიკა აგროეკოლოგიაში (AGC11610G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ქსენოფიტოტოქსიკოლოგია (XFT0004) პრაქტიკული ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
--- | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | მცენარეული რადიოპროტექტორები (MCERAD011) ლექცია ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
მცენარეული რადიოპროტექტორები (MCERAD011) პრაქტიკული ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | ქსენოფიტოტოქსიკოლოგია (XFT0004) ლექცია ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109212/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საველე პრაქტიკა მცენარეთა დაცვაში (AGC11210G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BPP0004) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BPP0004) ლექცია გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (IPP0004) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (IPP0004) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100223 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბუნებათმოწყობა (BUN1101) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) პრაქტიკული მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (NIA0701) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (NIA0701) პრაქტიკული მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
დარგის მათემატიკური მოდელირება (DAR0601) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | ბუნებათმოწყობა (BUN1101) ლექცია კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
დარგის მათემატიკური მოდელირება (DAR0601) პრაქტიკული მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | ||||||||||||||
12-20:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) ლექცია მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100215 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (RTYE9854PR) სემინარი ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (RTYE9854PR) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LS) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლექცია გაგელიძე ნინო, - Zoom ID: 373 939 7586 |
სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლაბორატორიული საჩანელი თამარ, - Zoom ID: 695 482 5647 |
სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
--- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) სემინარი მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- |
12-20:00 | უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- |
10-18:00 | პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (TBRPR04) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლაბორატორიული ძნელაძე სოფიო, - Zoom ID: 466 226 1848 |
სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) ლაბორატორიული ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- |
11-19:00 | პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (TBRPR04) სემინარი დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | საქაროზის წარმოება (SUSPN04) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109215/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) პრაქტიკული სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) ლექცია ნაყოფია ვერიკო, - Zoom ID: 743 093 2749 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) სემინარი ნაყოფია ვერიკო, - Zoom ID: 743 093 2749 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა აგრობიზნესის მენეჯმენტი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
9-17:00 | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | რისკების შეფასება სოფლის მეურნეობაში (PRS6547RT) ლექცია ცერცვაძე არჩილ, - Zoom ID: 838-473-5511 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- |
12-20:00 | ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) პრაქტიკული აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) პრაქტიკული აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- |
12-20:00 | --- | ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) ლექცია აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | უვნებელი პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია (LHJUG) პრაქტიკული აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
უვნებელი პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია (LHJUG) ლექცია აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) პრაქტიკული აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საქართველოს სასურსათო უსაფრთხოება და აგრარული პოლიტიკის სტრატეგია (SASAUAST11) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: |
--- | |
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
მიწის მმართველობა (SOS54710G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებებში (SOS17412J1-L) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
9-17:00 | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
სატყეო რესურსების ეფექტური გამოყენება სატყეო ეკოლოგიის თანამედროვე მოთხოვნათა გათვალისწინებით (EAFRE05) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | ტყის ეკოსისტემები და მათი დაცვა (FETP005) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა სასოფლო-სამეურნეო მელიორაცია. Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინეინგი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
3-11:00 | სამშენებლო კომპანიის პრაქტიკული მენეჯმენტი - საწარმოო პრაქტიკა (inprc01ga1) სასწავლო პრაქტიკა ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია ბალავაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 461 619 9597 |
--- |
10-18:00 | --- | ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) პრაქტიკული ბალავაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 461 619 9597 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122071 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) პრაქტიკული ბალავაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 461 619 9597 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) ლექცია ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
|
--- | |||||||||||||||||
12-20:00 | პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) ლექცია ბალავაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 461 619 9597 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- | --- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Lecture ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Practical Work კუნჭულია ილია, - Zoom ID: 809-674-4031 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Enochemistry (ENOGH10EA1) Lecture ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
Intensive course in wine microbiology (ICIW9875MG) Lecture საჩანელი თამარ, - Zoom ID: 695 482 5647 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | Enochemistry (ENOGH10EA1) Seminar ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) Seminar მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) Seminar მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
--- | Grapevine physiology (HDTSDGJ) Seminar მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
--- |
12-20:00 | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Lecture კუნჭულია ილია, - Zoom ID: 809-674-4031 |
WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) Lecture მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) Lecture მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
--- | Grapevine physiology (HDTSDGJ) Lecture მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
--- |
13-21:00 | Agro insurance (LKIJU) სემინარი ცერცვაძე არჩილ, - Zoom ID: 838-473-5511 |
Intensive course in wine microbiology (ICIW9875MG) Laboratory საჩანელი თამარ, - Zoom ID: 695 482 5647 |
--- | Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Seminar ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
1109231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Grapevine physiology (HDTSDGJ) Seminar მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Grapevine physiology (HDTSDGJ) Lecture მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Lecture ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) Lecture ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Lecture კუნჭულია ილია, - Zoom ID: 809-674-4031 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) Seminar ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Wine tourism (FGDFKJ) Practical Work ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | --- | Enterprise practice in winery (ENTPRWIN011) Practical Work. ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Seminar ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
--- |
11-19:00 | Wine tourism (FGDFKJ) Lecture ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | --- | sensory evaluation of wine (SEEVW011) Practical Work ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | sensory evaluation of wine (SEEVW011) Seminar ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | ||
13-21:00 | Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Practical Work კუნჭულია ილია, - Zoom ID: 809-674-4031 |
--- | --- | sensory evaluation of wine (SEEVW011) Lecture ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (ალკოჰოლური) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სასურსათო ტექნოლოგიები (პურ-პროდუქტ.) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა ორგანული სოფლის მეურნეობა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1031901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა გარემოს დიზაინი Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტორანტურა - პროგრამა წყლის ინჟინერია (რუსულ ენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909e-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052009e-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
21960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
21960-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903f-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052003f-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051820/2m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052020m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი - პროგრამა ურბანისტიკა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121981 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი,ანალიზი და შეფასება (AAC499001G2-LP) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
10-18:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ, - Zoom ID: 948 505 2256 |
საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- | რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი,ანალიზი და შეფასება (AAC499001G2-LP) ლექცია რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
11-19:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | |||
12-20:00 | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121982 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (THAZ01) ლექცია გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
11-19:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია წეროძე შოთა, - Zoom ID: 727-821-8211 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
--- | ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (THAZ01) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | |
12-20:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ, - Zoom ID: 948 505 2256 |
ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
121983 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ, - Zoom ID: 539 234 0785 |
საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) ლექცია პაპუაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 391-961-2986 |
--- |
11-19:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ, - Zoom ID: 948 505 2256 |
--- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) პრაქტიკული პაპუაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 391-961-2986 |
--- | |
12-20:00 | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC49401G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC49401G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ორგანული ქიმია A (orgqa04) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
--- | --- |
5-13:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
ორგანული ქიმია A (orgqa04) ლაბორატორიული გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
--- | --- |
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული გიორგობიანი ნინო, - Zoom ID: 9599812882 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - ბ Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - ა Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903g-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052003g-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903s-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052003s-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051906-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052006-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პროფესიული - მ Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051910-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052010-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაკალავრიატი-პროგრამა საინჟინრო მენეჯმენტი(რუსულენოვანი) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8084-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Biomaterials (BMTR1E8) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
Physiology for Engineers (PHEN1E8) Laboratory თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
Bioinstrumentation (BNSTE8) Lecture თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
Biosensors (BSNS1E8) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
Biomechanics (BMCH1E8) Practical Work აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ, - Zoom ID: 905-391-6793 |
--- |
10-18:00 | Biomechanics (BMCH1E8) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | ||||
11-19:00 | Physiology for Engineers (PHEN1E8) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
Biomaterials (BMTR1E8) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
Bioinstrumentation (BNSTE8) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
Biosensors (BSNS1E8) Lecture კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8984 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კლინიკური პრაქტიკა (CLPR108) სასწავლო პრაქტიკა. ათოშვილი ანდრო, - Zoom ID: |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
ელექტრონული ჯანდაცვის სისტემები (JHKSV) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ელექტრონული ჯანდაცვის სისტემები (JHKSV) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
--- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
ხელოვნურ ნეირონული ქსელები მედიცინაში (XNQM08) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
--- |
13-21:00 | --- | ხელოვნურ ნეირონული ქსელები მედიცინაში (XNQM08) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051909sab-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052009sab-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
131954 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132054 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) ლექცია ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) პრაქტიკული ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) ლექცია ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) ლექცია ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) ლექცია ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
--- | წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) პრაქტიკული ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
--- |
5-13:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) პრაქტიკული ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) პრაქტიკული ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAT1103) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცეცხლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 5520504865 |
ტურიზმის შესავალი (TOUTE07GA1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | მათემატიკა 1.1 (MAT1103) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
ტურიზმის შესავალი (TOUTE07GA1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული გიორგობიანი ნინო, - Zoom ID: 9599812882 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051907-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052007-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3031 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ივანიძე დიანა, - Zoom ID: 358 067 1180 |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3032 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული ივანიძე დიანა, - Zoom ID: 358 067 1180 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3731-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) საკურსო ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3731-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3755 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- |
5-13:00 | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3791 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა, - Zoom ID: 626-534-6761 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3793 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ტურიზმი (TURBIZ007) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3831 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3832 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3855 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3891 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ, - Zoom ID: 209 406 2488 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3892 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3893 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ვებ–სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ1208) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3931 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 558-162-7563 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები გეოდეზიურ საწარმოებში (HHS22703G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3932 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 558-162-7563 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები გეოდეზიურ საწარმოებში (HHS22703G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
202010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
||||||||
3-11:00 | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | --- | კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
|||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია კუპატაძე თამაზ, - Zoom ID: 603 201 8232 |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა, - Zoom ID: 547-253-9380 |
ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08PHS51208G1-LB) პრაქტიკული დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052000q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ენა A2 (0110001) პრაქტიკული ელგენდარაშვილი ნატალია, - Zoom ID: 251-583-2151 |
--- | --- | ქართული ენა A2 (0110001) პრაქტიკული.. ელგენდარაშვილი ნატალია, - Zoom ID: 251-583-2151 |
--- | ქართული ენა A2 (0110001) პრაქტიკული... ელგენდარაშვილი ნატალია, - Zoom ID: 251-583-2151 |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | ქართული ენა A2 (0110001) პრაქტიკული. ელგენდარაშვილი ნატალია, - Zoom ID: 251-583-2151 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაგისტრატურა - პროგრამა სატყეო (ინგლისური) Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1108226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113011 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (BSINF01) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
|
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAT1103) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- |
|
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAT1103) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (MTA0013) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი, - Zoom ID: 451-423-9872 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (MTA0013) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი, - Zoom ID: 451-423-9872 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული ცეცხლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 5520504865 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8084 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ბიოსამედიცინო ტექნიკური სისტემები (BTS08) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
სქემოტექნიკა (SRENG08) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ბიოსისტემების მოდელირება (MBSYS08) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (JANME08) ლექცია ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
ბიოსისტემების მოდელირება (MBSYS08) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (JANME08) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | --- | სქემოტექნიკა (SRENG08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | |||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | ბიოსამედიცინო ტექნიკური სისტემები (BTS08) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8984-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Clinical Engineering (CLE01E8) Training practice გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | Mathematical Models in Biology and Medicine (MMBM1E8) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Mathematical Models in Biology and Medicine (MMBM1E8) Practical Work ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | Clinical Engineering (CLE01E8) Lecture გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორელი) (COREL06) ლაბორატორიული გერგეშელიძე ლელა, - Zoom ID: 950 908 9524 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორელი) (COREL06) ლაბორატორიული გერგეშელიძე ლელა, - Zoom ID: 950 908 9524 |
--- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ასათიანი ლიანა, - Zoom ID: 338 786 1694 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | |
6-14:00 | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | |
8-16:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოქტურანტურა-პროგრამა სოციალური მეცნიერებები Automatic Group | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100226 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) პრაქტიკული გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
--- | მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლაბორატორიული ძნელაძე სოფიო, - Zoom ID: 466 226 1848 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) სემინარი კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
--- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) ლექცია კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
--- | --- | |||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია-საშემოდგომო საწარმოო პრაქტიკა (AGC1340G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. კუხალეიშვილი მაია, - Zoom ID: 356-958-5125 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ხალხური ფიტომედიცინა (HTH10210G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
--- | ხალხური ფიტომედიცინა (HTH10210G1-LS) სემინარი კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
--- | --- |
10-18:00 | სამკურნალო მცენარეები და ალკოჰოლური სასმელები (MAP17510G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
ფიტოფარმაცევტული სწავლება (HTH10110G1-LP) ლექცია კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
--- | სამკურნალო მცენარეები და ალკოჰოლური სასმელები (MAP17510G1-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | ფიტოფარმაცევტული სწავლება (HTH10110G1-LP) ლაბორატორიული კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051905h-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052005h-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Advanced Plant pathology (EET20810E1-LP) Lecture ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | INTEGRATE PEST MANAGEMENT (INPM011) Seminar ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
9-17:00 | Professional English in Agriculture 1 (LEH13710E3-P1) Practical Work Kondo tosuy, - Zoom ID: 476-965-3260 |
Organic Agriculture (ORGAGR11) Seminar Sukjoo chang Elijah, - Zoom ID: 592-696-3988 |
--- | --- | Entrepreneurship and World Wine Bussness (BUA48413 E1-LSP) Seminar ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
|
10-18:00 | --- | --- | Entrepreneurship and World Wine Bussness (BUA48413 E1-LSP) Lecture ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | ||
11-19:00 | Professional English in Agriculture 1 (LEH13710E3-P1) Lecture Kwon Soyoung, - Zoom ID: 490 258 9670 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | Organic Agriculture (ORGAGR11) Lecture ეპიტაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 720-573-9508 |
Advanced Plant pathology (EET20810E1-LP) Laboratory ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
--- | PLANT BIOTECHNOLOGY (PLAN011) Seminar ბეციაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 719-176-2523 |
INTEGRATE PEST MANAGEMENT (INPM011) Lecture ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | PLANT BIOTECHNOLOGY (PLAN011) Lecture ბეციაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 719-176-2523 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Soil Fertiliti and Plant Nutrition (ENV13410E1-LS) Practical Work კუნჭულია ილია, - Zoom ID: 809-674-4031 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Sustainable Agriculture (BUA79410E1-LS) Lecture ეპიტაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 720-573-9508 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Ornamental Gardening (AGC21510E1-LS) Lecture ეპიტაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 720-573-9508 |
--- | --- | --- | Ornamental Gardening (AGC21510E1-LS) Seminar Sukjoo chang Elijah, - Zoom ID: 592-696-3988 |
--- |
11-19:00 | Modern gardening:Fruit and Grape Growing (AGC21310E1-LS) Practical Work მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
Sustainable Agriculture (BUA79410E1-LS) Seminar Sukjoo chang Elijah, - Zoom ID: 592-696-3988 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | Soil Fertiliti and Plant Nutrition (ENV13410E1-LS) Lecture ბეციაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 719-176-2523 |
--- | ||
13-21:00 | Modern gardening:Fruit and Grape Growing (AGC21310E1-LS) Lecture მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1086 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია ნოზაძე ნინო, - Zoom ID: 817 348 0957 |
--- | |||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) პრაქტიკული კუბლაშვილი მირიან, - Zoom ID: 860-325-0986 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 435-100-5459 |
--- | |||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
|||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დინამიკა (EET78001G1) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- |
2-10:00 | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) საკურსო ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) საკურსო ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დინამიკა (EET78001G1) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
5-13:00 | --- | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- |
8-16:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | --- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მანქანათა დინამიკა (EET78301G1-LP) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების ლითონკონსტრუქციები (MLSM005) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
|
5-13:00 | --- | მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) საკურსო შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
--- | --- | მანქანათა დინამიკა (EET78301G1-LP) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
7-15:00 | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | ამწე-სატრანსპორტო მანქანების ლითონკონსტრუქციები (MLSM005) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1986 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
||||
2-10:00 | --- | მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) პრაქტიკული სოხაძე ვასილ, - Zoom ID: 914 239 0065 |
--- | --- | თბოგადაცემა (HEATR05) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
|||||
3-11:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) ლექცია კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული შილაკაძე მიხეილ, - Zoom ID: 334-084-6896 |
||||
4-12:00 | --- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- | ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული შარაშენიძე ზაალი, - Zoom ID: 467-076-8371 |
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) ლექცია სოხაძე ვასილ, - Zoom ID: 914 239 0065 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051905gon | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052005gon | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8084-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Radiation safety and dosimetry (PH568208E1-LP) Practical Work ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
9-17:00 | --- | Radiation safety and dosimetry (PH568208E1-LP) Lecture ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
Teaching Methods and Education Management (HJDDSADD) Lecture გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
Teaching Methods and Education Management (HJDDSADD) Practical Work გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
Biomedical Sensor and Measurement Transducers (DGHFJK) Lecture კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
|
10-18:00 | Scientific Communication Techniques (DGHHJKG) Practical Work კობიაშვილი ანა, - Zoom ID: 591-170-3036 |
--- | Teaching Methods and Education Management (HJDDSADD) Practical Work გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
Biomedical Sensor and Measurement Transducers (DGHFJK) Practical Work კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | Scientific Communication Techniques (DGHHJKG) Lecture კობიაშვილი ანა, - Zoom ID: 591-170-3036 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052003b-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8984-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კლინიკური ინჟინერია (KLINIK06) სასწავლო პრაქტიკა. გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მოდელირება და მართვა სამედიცინო სისტემებში (MODELIR) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | ბიოსამედიცინო ჩაშენებული სისტემები და სენსორები (BIOKS) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
მოდელირება და მართვა სამედიცინო სისტემებში (MODELIR) ლაბორატორიული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- |
10-18:00 | სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- | ბიოსამედიცინო ჩაშენებული სისტემები და სენსორები (BIOKS) პრაქტიკული დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | |
11-19:00 | სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
სამედიცინო ობიექტების ვიზუალიზაცია და გამოსახულების დამუშავება (SAMDE06) ლექცია გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
სამედიცინო ინფორმატიკა და ტელემედიცინა (SAMED08) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
სამედიცინო ობიექტების ვიზუალიზაცია და გამოსახულების დამუშავება (SAMDE06) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | |
12-20:00 | სამედიცინო ელექტრონიკა ( MEDELE8) ლაბორატორიული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | სამედიცინო ინფორმატიკა და ტელემედიცინა (SAMED08) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219335 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220335 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCTOOO8EA1) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCTOOO8EA1) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | თანამედროვე ტენდენციები საწარმოთა მართვაში (MTEM002GA1) პრაქტიკული სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | ინტელექტუალური პოტენციალი და ინტელექტუალური საკუთრება (IPIP002GA1) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინტელექტუალური პოტენციალი და ინტელექტუალური საკუთრება (IPIP002GA1) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |