საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
აუდიტორიები
01-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1733 ნარიმანიძე ნინა ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო |
--- | 1751 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 1732 ნარიმანიძე ნინა ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 1811 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1705 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1752 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1809 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 1008 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1731 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 1804 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 1702 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 1752 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 1751 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1750 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | 1732 ნარიმანიძე ნინა ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო |
--- | 1704 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1808 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1810 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 1733 ნარიმანიძე ნინა ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | 121943 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (FGAD01) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 121952 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 122053 გვიშიანი ზურაბ ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) ლექცია |
--- | 121952 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) პრაქტიკული |
--- | 121952 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) ლექცია |
|
3-11:00 | --- | --- | 132054 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) ლექცია |
121952 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) საკურსო |
||
4-12:00 | --- | --- | 132054 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) ლექცია |
--- | 132054 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) პრაქტიკული |
121952 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (WYL3901) საკურსო |
5-13:00 | 132054 ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 122053 გვიშიანი ზურაბ გარემოს ქიმია (ENVCH01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 132054 ინაშვილი ირმა წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 122053 გვიშიანი ზურაბ წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 132054 ინაშვილი ირმა წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 122053 გვიშიანი ზურაბ გარემოს ქიმია (ENVCH01) ლექცია |
--- | --- | --- | 122053 გვიშიანი ზურაბ წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 61908 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ Инженерное оборудование зданий (INJZD01) Практическая работа |
|
6-14:00 | --- | --- | 132053 ბზიავა კონსტანტინე წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 121952 ბზიავა კონსტანტინე მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) პრაქტიკული |
132053 ბზიავა კონსტანტინე სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) ლექცია |
1780 ხატიური ხათუნა შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2) ლექცია |
--- | 61908 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ Инженерное оборудование зданий (INJZD01) Лекция |
8-16:00 | 1752 ნაცვლიშვილი მარინა წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 132053 ბზიავა კონსტანტინე წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | 132053 ბზიავა კონსტანტინე სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 122053 კლიმიაშვილი ირინა წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | 122053 კლიმიაშვილი ირინა წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) საკურსო |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | 122053 კლიმიაშვილი ირინა წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-218 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 132054 ინაშვილი ირმა სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 132054 ინაშვილი ირმა სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) ლექცია |
--- | --- | 121956 გრძელიშვილი მამული სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (AAC89301G1-LP) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1751 ნაცვლიშვილი მარინა წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული |
132053 ჩიტიაშვილი გიორგი წყალსამეურნეო სისტემების ინჟინერია (SASIS01) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | 132053 ბზიავა კონსტანტინე სამეცნიერო კომუნიკაციის კვლევის ტექნიკა და სწვალების მეთოდები (SAMECKOMUN) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | 132053 ბზიავა კონსტანტინე სამეცნიერო კვლევის მეთოდები და მათი გამოყენება წყლის ინჟინერიაში (MSRWE01) პრაქტიკული |
121952 ინაშვილი ირმა წყლის სისტემების მოდელირება (WSIMO01) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 1750 ნაცვლიშვილი მარინა წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 121952 ბზიავა კონსტანტინე მდინარის აუზის მენეჯმენტი (WASHM01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 121956 გრძელიშვილი მამული სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (AAC89301G1-LP) პრაქტიკული |
122053 ბზიავა კონსტანტინე ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 122053 კლიმიაშვილი ირინა წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | 122053 კლიმიაშვილი ირინა წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1703 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1704 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1708 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1802 კოდუა მანონი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1745 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | 1765 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 1705 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1746 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1805 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1003 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1700 კოდუა მანონი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 1006 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1746 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1707 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 1807 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1745 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 1803 კოდუა მანონი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1701 კოდუა მანონი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-224 (ჰიდრავლიკა) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1801 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1702 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | 1912 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 1706 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 1701 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1731 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო |
1703 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1708 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1816 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1915 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1731 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | 1005 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1818 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1819 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | 1775 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1007 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1913 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 1800 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1806 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1001 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1914 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | 1700 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 1730 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) პრაქტიკული |
1817 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1730 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | 121941 ჭიჭაღუა პეტრე გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) პრაქტიკული |
--- | 1730 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) საკურსო |
--- | |
10-18:00 | --- | 121943 ჭიჭაღუა პეტრე გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) ლექცია |
--- | 121943 ჭიჭაღუა პეტრე გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) საკურსო |
121943 ჭიჭაღუა პეტრე გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 121941 ჭიჭაღუა პეტრე გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) ლექცია |
--- | --- | 121941 ჭიჭაღუა პეტრე გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (GRKAS01) საკურსო |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1770 მშვიდობაძე ია მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
--- | --- | 1765 მშვიდობაძე ია მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | 151880.1-5 მშვიდობაძე ია გრუნტების მექანიკა (GRMEQ01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 1775 მშვიდობაძე ია მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1752 მშვიდობაძე ია მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 121922 მშვიდობაძე ია შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 121922 მშვიდობაძე ია შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LPK) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151981.2-5 სურმავა აზა ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151902.2-5 სურმავა აზა ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
1986.1-1 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151940.1-5 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151970.1-5 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151960.2-5 ქადარია იური ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151980.1-5 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151901.2-5 სურმავა აზა ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151980 ჩიქოვანი არჩილ საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 151981 ჩიქოვანი არჩილ საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 151980, 151981 ჩიქოვანი არჩილ საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლექცია |
1905.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1918.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1906.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1990 უგულავა ლიანა Строительные материалы 1 (BUMA1R1) Лекция |
1904, 1905, 1906, 1907 ჩიქოვანი არჩილ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია |
122004 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1908.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1916.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1916, 1917, 1918, 1919 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია |
1912.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | 121921, 121921-1, 121961, 121951, 121941, 121942, 121911, 122001, 122002, 122003, 122004 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია |
5-13:00 | 1907.2-1 ქარუმიძე ზეინაბ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1919.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1990 უგულავა ლიანა Строительные материалы 1 (BUMA1R1) Лабораторная работа |
1912, 1913, 1914, 1915 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 1980 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები (BLMA01) ლექცია |
1914.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1900.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1904.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1909.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
121911 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1915.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1901.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1917.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1911.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | 1913.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1902.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1980.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები (BLMA01) ლაბორატორიული |
1910.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 121922 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალების ხანგამძლეობა და ხარისხის კონტროლი (BSGJDG01) ლექცია |
121943, 121956, 121912, 121922, 121982, 121981, 121983, 122005, 122006, 122007 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) ლექცია |
1903.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
151980.2-5 გოცაძე დალი საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 122001 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | 151981.2-5 გოცაძე დალი საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 121922 ტაბატაძე ნათია საშენი მასალების ხანგამძლეობა და ხარისხის კონტროლი (BSGJDG01) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121942 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121961 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 122006 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 122007 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 122005 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 122002 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | 121932 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 121921 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | 122001 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
122003 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 122004 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 121956 შეყრილაძე ირაკლი თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G-LP) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | 121981 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 121956 შეყრილაძე ირაკლი თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 121943 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 121931 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1790 დენისოვა ირინა Экология воды (ECW01R1) Практическая работа |
--- | 1890 დენისოვა ირინა Водоснабженые и водоотведение (WSS03R1) Практическая работа |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 1790 დენისოვა ირინა Экология воды (ECW01R1) Лекция |
--- | 1890 დენისოვა ირინა Водоснабженые и водоотведение (WSS03R1) Лекция |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 1890 დენისოვა ირინა Водоприемные сооружения (AAC42301R2-LP) Практическая работа |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1890 დენისოვა ირინა Водоприемные сооружения (AAC42301R2-LP) Лекция |
--- | 121921-1 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 121912 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 121982 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
121941 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | 121956 გიორგობიანი ოთარ შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 121911 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | 121956 გიორგობიანი ოთარ შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია |
121983 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 1701 სანიკიძე მამუკა ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო |
1080, 1980, 1880, 1780 მალაღურაძე თამარ წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | 1908, 1909, 1910, 1911 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
1708, 1730, 1731, 1732 მაისურაძე ბორისი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
--- | 1704, 1705, 1706, 1707 გრძელიშვილი მარინა სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 1004, 1005, 1003 შავლაყაძე ნუგზარ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | 1916, 1917, 1918, 1919 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
1808, 1809, 1810, 1811 კუპატაძე თორნიკე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
||
5-13:00 | --- | 1903, 1902, 1901, 1900 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია |
1912, 1913, 1914, 1915 ობგაძე თამაზ ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია |
1916, 1917, 1918, 1919 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია |
1808, 1809, 1810, 1811 შილაკაძე მიხეილ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია |
|
6-14:00 | 1704, 1705, 1706, 1707 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
1700, 1701, 1702, 1703 ჩუბინიძე გიორგი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
1816, 1817, 1818, 1819 შიშინაშვილი მანუჩარ სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
1900, 1901, 1902, 1903 გოცაძე დალი საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია |
1901 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1812, 1813, 1814, 1815 კუპატაძე თორნიკე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
7-15:00 | 1704, 1705, 1706, 1707 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
1008, 1009 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | 1730 ჭურაძე კონსტანტინე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1700, 1701, 1702 სურგულაძე ბიჭიკო ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია |
1812, 1813, 1814, 1815 ვერულაშვილი ფატიმა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია |
--- | --- | 1750, 1751, 1752 კუპატაძე თორნიკე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 121912, 121922, 121982 წეროძე შოთა ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია |
121932, 121911, 121961, 121951, 121942, 121956, 121922, 121931 მეტრეველი გელა მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 122001, 122002, 122003, 122004, 121921, 121921-1, 121961, 121941, 121942, 121943, 121956 გრძელიშვილი მამული შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1700, 1701, 1702, 1703 ზორანიანი მარინა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1900, 1901, 1902, 1903 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია |
1907, 1906, 1905, 1904 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია |
|
4-12:00 | 1816, 1817, 1818, 1819 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
--- | 1912, 1913, 1914, 1915 მეტრეველი გელა სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია |
1908, 1909, 1910, 1911 იმედაძე როინ სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია |
--- | 1733, 1745, 1746 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
5-13:00 | 1730, 1731, 1732, 1733 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (AAC33001G1) ლექცია |
1700, 1701, 1702, 1703 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
1006, 1007 ჯავახიშვილი ნათელა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
1765, 1770, 1775 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 1908, 1909, 1910, 1911 ქარუმიძე ზეინაბ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლექცია |
--- | --- | 1004, 1005, 1003 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
151980, 151981 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 1000, 1001, 1002 არაბიძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
--- | 1804, 1805, 1806, 1807 შილაკაძე მიხეილ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია |
--- | --- | 1708, 1730, 1731, 1732 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია |
8-16:00 | --- | 1008, 1009 ნოზაძე ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
1804, 1805, 1806, 1807 მაისურაძე ბორისი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
1765, 1770, 1775 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | 122005, 122006, 122007, 121931, 121932, 121911, 121912, 121981, 121982, 121983 კოპალიანი ალექსი შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია |
--- | --- | 1006, 1007 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-401 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1804.2-1 მამაჯანოვი იური სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1890 ნადირაშვილი გიორგი Строительные машины и основы автоматизации (CMAFA0R5) Лекция |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 1811.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 1802.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1886 ნადირაშვილი გიორგი ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) ლაბორატორიული |
1809.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | 1806.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 1814.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1813.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) საკურსო |
1786 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) საკურსო |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დინამიკა (EET78001G1) პრაქტიკული |
5-13:00 | 1800.2-1 შილაკაძე მიხეილ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1816.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1817.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) პრაქტიკული |
1807.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | 1812.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1886 შილაკაძე მიხეილ ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) საკურსო |
--- | --- | 1886 ხაჩიძე ნუგზარ მანქანათა დინამიკა (EET78301G1-LP) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 1819.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1810.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) პრაქტიკული |
1801.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1805.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | 1815.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | 1786 ხაჩიძე ნუგზარ ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) პრაქტიკული |
1803.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1808.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | 1818.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-406 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1009 სადუნიშვილი გურამი საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
1780 გოგოლაძე ირაკლი სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) საკურსო |
1802, 1803 რეხვიაშვილი ციცინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1002, 1003 ზორანიანი მარინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | 1746 ცხვარიაშვილი ვახტანგ მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული |
2-10:00 | 1917 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 1086 სადუნიშვილი გურამი საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
1750, 1751, 1752 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1880 ბაქრაძე მურმან ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 1704 გიორგაძე მარიამ მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1000, 1001 ზორანიანი მარინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
1814, 1815 ქარდავა ნელი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 1008, 1009 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
1780 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 2 (AAC81701G1-LP) ლექცია |
||||
6-14:00 | 1080 კლიმიაშვილი ალექსანდრე საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
1006 მრევლიშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | 1708 გოგოლაძე ირაკლი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1880 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია |
1980.1-1 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 1732 გოგოლაძე ირაკლი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
--- | 1733 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1004 მრევლიშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 122071 ვარდიაშვილი მარიამ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
10-18:00 | --- | 121971 ბალავაძე ვახტანგ ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 121982 გრძელიშვილი მარინა ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (THAZ01) პრაქტიკული |
122005, 122006, 122007 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 122005 ხართიშვილი ია სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-407 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1800, 1801 ზორანიანი მარინა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1808, 1809 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | 1804, 1805 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1904 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
2-10:00 | 1706 გრძელიშვილი მარინა სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1751 კუპატაძე თორნიკე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | 1812, 1813 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||||
4-12:00 | --- | 1775 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1907 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1900 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 1919 ბუჩუკური ციალა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1790 ნიჟარაძე ჯუმბერ Диагностика повреждения конструкций (DAMAGR1) Лекция |
1086 სადუნიშვილი გურამი საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
1750 კუპატაძე თორნიკე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 1086 ვადაჭკორია შოთა შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული |
1745 ცხვარიაშვილი ვახტანგ მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | --- | 1911 ობგაძე თამაზ ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1880 ზორანიანი მარინა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1086 გვილავა მარიამ შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული |
151907 ნიჟარაძე ჯუმბერ Прикладная механика (PRIKMEX01) Лекция. |
|
8-16:00 | 1986 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
1804 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
--- | 1700 ჩუბინიძე გიორგი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | 121982 წეროძე შოთა ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
121921-1 კვიციანი ტარიელ ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული |
121912 წეროძე შოთა ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
121982 გრძელიშვილი მარინა ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (THAZ01) ლექცია |
122006 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 122071 ბაქრაძე მურმან საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) ლექცია |
122003 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | 132053 ჩიტიაშვილი გიორგი წყლის გაწმენდის თანამედროვე "მწვანე" ტექნოლოგიები (MGTWT01) პრაქტიკული |
121912 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
122007 ხართიშვილი ია სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-408 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1004, 1005 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
1980.2-1 წულეისკირი გიორგი გეგმილური და სამანქანათმშენებლო ხაზვა (RPMD05) პრაქტიკული |
--- | 1005 მრევლიშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 122071 ყიფიანი გიორგი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) ლექცია |
2-10:00 | 1810, 1811 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1008 სადუნიშვილი გურამი საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | 1080 ბაქრაძე დავით შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
1708, 1730, 1731, 1732 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | --- | 1908, 1909, 1911, 1910 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1916, 1917, 1918, 1919 კვიტაიშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 1080 სირანაშვილი ირაკლი ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია |
1813 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
3916 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов (STMA1R1) Лекция |
|||
6-14:00 | 1986 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია |
1880 ძოწენიძე მედეა შესავალი სახარჯთაღრიცხვო საქმეში (AAC82001G1-LP) ლექცია |
--- | |||
7-15:00 | 1700 გასიტაშვილი ლალი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
--- | 1886 ქრისტესიაშვილი ლეილა მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) პრაქტიკული |
1733 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1818, 1819 ქარდავა ნელი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1080, 1086 ზორანიანი მარინა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
8-16:00 | 1007 მრევლიშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
1817 შიშინაშვილი მანუჩარ სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
||||
9-17:00 | --- | 122002 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
||||
10-18:00 | --- | --- | 122071 ქრისტესიაშვილი ლეილა მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) პრაქტიკული |
122004 ხართიშვილი ია სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული |
121983 პაპუაშვილი თენგიზ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | 121971 ძოწენიძე მედეა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 121983 პაპუაშვილი თენგიზ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | 122006 ხართიშვილი ია სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული |
--- | 122071 ბაქრაძე მურმან საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (SASAST01) პრაქტიკული |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-409 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1098 შავლაყაძე ნუგზარ კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 1901 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1908 ობგაძე თამაზ ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 1904, 1905, 1906, 1907 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია |
121971 ხოფერია გრიგორ უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) ლექცია |
|||
3-11:00 | 1800, 1801, 1802, 1803 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
--- | 1918 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1733, 1745, 1746 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
121971 ხოფერია გრიგორ უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 1800, 1801, 1802, 1803 შილაკაძე მიხეილ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია |
1816, 1817, 1818, 1819 ხაჩიძე ნუგზარ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია |
1800, 1801, 1802, 1803 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია |
1004, 1005, 1003 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
||
5-13:00 | --- | 1098.3-1 სართანია ვახტანგი სოციოლოგიის შესავალი (DFGHJNM) ლექცია |
1900, 1901, 1902, 1903 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
--- | 1733, 1745, 1746 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია |
|
6-14:00 | 1730 გოგოლაძე ირაკლი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1808, 1809, 1810, 1811 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
1903 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1806 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
1880 ბაქრაძე მურმან ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 1904, 1905, 1906, 1907 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
1990 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция |
1806, 1807 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 1751 ხართიშვილი ია მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1990 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа |
1911 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | 151940, 151960, 151970 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია |
|
9-17:00 | 1909 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
122003 ხართიშვილი ია სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული |
121971 ბალავაძე ვახტანგ ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია |
|||
10-18:00 | 121983 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | 122007 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | 122071 ბალავაძე ვახტანგ პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 121922 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | 121922 წეროძე შოთა ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
121941 ქვარაია ირაკლი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-410 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1090 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа |
1880 გიორგაძე მარიამ მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
--- | 1815 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1801 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 1008.2-1 წვერავა ელიზა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | ||||
3-11:00 | 1003.2-1 ნოზაძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | 1009.1-1 ნოზაძე ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
1702 სანიკიძე მამუკა ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო |
1916 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 1001.2-1 ნოზაძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
1009 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1007.1-1 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
1000.2-1 ნოზაძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | 122005 ქარუმიძე ზეინაბ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
5-13:00 | 1701 ელოშვილი ნანა სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1906 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1706 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1810 ფირყულაშვილი ლევან სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
1707 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1790 სანიკიძე მამუკა Металлические конструкции (TBBM1R1) Курсовая работа |
6-14:00 | --- | 1919 ახვლედიანი გიორგი პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1006.1-1 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
121961 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 1986 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) ლექცია |
1905 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 1006, 1007 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
1004.1-1 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
1913, 1914, 1915, 1912.1-1 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
8-16:00 | 1002.2-1 ნოზაძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
1004 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1005.2-1 ნოზაძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | --- | --- | 121932 კვიციანი ტარიელ ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული |
121941 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | 122002 ხართიშვილი ია სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | 121911 ყიფიანი გელა შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1912 ობგაძე თამაზ ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1705 გრძელიშვილი მარინა სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 1915 ყირმელაშვილი გიორგი ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1086.1-1 ნოზაძე ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 1086 ნოზაძე ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
--- | |||
3-11:00 | 1080 მალაღურაძე თამარ წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
1000 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1703 ელოშვილი ნანა სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1880 ძოწენიძე მედეა შესავალი სახარჯთაღრიცხვო საქმეში (AAC82001G1-LP) პრაქტიკული |
1770 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1901, 1910, 1911, 1912, 1919, 1980 ვარძელაშვილი ჟანეტა რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1001 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
|||||
5-13:00 | 1986 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
1812 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1986.2-1 კოკაია თეიმურაზ სამანქანათმშენბლო ხაზვა (GRAF305) პრაქტიკული |
1910 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 1733 შალამბერიძე რევაზ სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1708 ჭურაძე კონსტანტინე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1814 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 1086 ვადაჭკორია შოთა შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია |
--- | 1903 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 1810 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1765 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1086 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
1707 გრძელიშვილი მარინა სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 1886 ქრისტესიაშვილი ლეილა მშენებლობის მარკეტინგი (UA53401G1) ლექცია |
122001.4-1, 122071.4-1 გოცირიძე რუსუდანი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
1098.1-1 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
|||
10-18:00 | 121961 კვიციანი ტარიელ ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული |
122071 ვარდიაშვილი მარიამ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია |
121951 ქვარაია ირაკლი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
121931 ირემაშვილი ინგა ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | 122001, 122002, 122003, 122004 ქვარაია ირაკლი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია |
--- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 121921-1 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1816, 1817 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | 1731 გოგოლაძე ირაკლი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
--- | 1815 ღარიბაშვილი ირმა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
2-10:00 | 1702 მელაძე ზურაბი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1908 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 1904 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1818 შიშინაშვილი მანუჩარ სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1902 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 1910 ობგაძე თამაზ ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1918 ბუჩუკური ციალა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 1701 გასიტაშვილი ლალი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1904, 1905, 1906, 1907 ზორანიანი მარინა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 1986 შარაშენიძე ზაალი ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
1732 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | 1880 მალაღურაძე თამარ წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
--- | 1765, 1770, 1775 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
1080 ბაქრაძე დავით შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
1770 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 1914 ყირმელაშვილი გიორგი ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1732 ჭურაძე კონსტანტინე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1750 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1098.1-1 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 1980 მალაღურაძე თამარ წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
|||||
9-17:00 | --- | 122071 ყიფიანი გიორგი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (ASAKND01) პრაქტიკული |
122071 ქრისტესიაშვილი ლეილა მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | 122001 ხართიშვილი ია სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) პრაქტიკული |
--- | 121942 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | 121943 ქვარაია ირაკლი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 122071 ბალავაძე ვახტანგ პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GAI-LS) ლექცია |
--- | 121951 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | 121971 ძოწენიძე მედეა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
--- | 121943 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1705 გიორგაძე მარიამ მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1816 მარღიშვილი ირაკლი სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
--- | --- |
2-10:00 | 1086 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია |
1986 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობის საფუძვლები (EET72901G1) პრაქტიკული |
--- | 1810 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 1090 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция |
1986 კანკაძე ჯემალი ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) ლექცია |
1702 ფოფხაძე ნათია მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1805 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
1780 მალაღურაძე თამარ წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 1812 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული |
1913 ყირმელაშვილი გიორგი ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1750 ცხვარიაშვილი ვახტანგ მშენებლობის ეკონომიკა (BUECO01) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 1704 გრძელიშვილი მარინა სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1780 ხატიური ხათუნა შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2) პრაქტიკული |
1002 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 1731 ჭურაძე კონსტანტინე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1905 კუპრეიშვილი შორენა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) პრაქტიკული |
1703 ფოფხაძე ნათია მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1707 გოგოლაძე ირაკლი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
1790 სანიკიძე მამუკა Металлические конструкции (TBBM1R1) Лекция |
|
7-15:00 | 1811 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1808 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
121982 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 1080 წიკლაური ზვიად საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
1809 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | 1706 გოგოლაძე ირაკლი მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | 1086 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | 121911 ყიფიანი გელა შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) პრაქტიკული |
--- | 121943 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (FGAD01) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | 121956 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 121981 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
121911, 121961, 121951, 121942, 121956, 121922 მეტრეველი გელა მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 122001, 122002, 122003, 122004 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (SASAP1) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 121921 ტურძელაძე მალხაზ თანამედროვე საშენი მასალები (TSDGZDG01) პრაქტიკული |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1098.2-1 გაფრინდაშვილი როზა შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 1090 ზორანიანი მარინა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 1086 შურღაია იოსები შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1904 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
1903 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 1919 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 1916 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 1917 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 1901 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
1902 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
1906 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 1918 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 1911 იმედაძე როინ სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 1912 მეტრეველი გელა სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
1908 იმედაძე როინ სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 1900 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
1907 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1914 მეტრეველი გელა სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 121932, 121931 მეტრეველი გელა მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-416 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 1913 მეტრეველი გელა სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 1909 იმედაძე როინ სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 1905 ბერიძე ლია სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 1910 იმედაძე როინ სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 1915 მეტრეველი გელა სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-420 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 1802 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 1800 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 1801 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-427 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) ლაბორატორიული |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო მანქანების დინამიკა (EET78001G1) ლექცია |
1886 ხაჩიძე ნუგზარ მანქანათა დინამიკა (EET78301G1-LP) ლექცია |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) ლექცია |
1986 შილაკაძე მიხეილ შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
2-10:00 | 1802 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო მანქანები და ლიფტები (LSME005) ლექცია |
||||
3-11:00 | 1818 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1816 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1786 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1886 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო მანქანების ლითონკონსტრუქციები (MLSM005) ლექცია |
1986 შილაკაძე მიხეილ შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 1890 ნადირაშვილი გიორგი Строительные машины и основы автоматизации (CMAFA0R5) Лабораторная работа |
1800 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1886 ნადირაშვილი გიორგი მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) ლაბორატორიული |
1801 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1886 შილაკაძე მიხეილ ტრიბოტექნიკის საფუძვლები (FTE0005) ლექცია |
|
5-13:00 | 1819 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1886 შილაკაძე მიხეილ მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) პრაქტიკული |
1806 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1812 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1786 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო და სამშენებლო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET79101G1) ლექცია |
|
6-14:00 | 1803 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1886 შილაკაძე მიხეილ მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) ლექცია |
1807 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1809 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1808 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 1804 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
--- | 1815 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1817 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1886 ხაჩიძე ნუგზარ ამწე-სატრანსპორტო მანქანების ლითონკონსტრუქციები (MLSM005) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 1786 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია |
--- | 1810 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1811 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 1813 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
--- | 1814 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
1805 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1908.1-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
151907 ნიჟარაძე ჯუმბერ Прикладная механика (PRIKMEX01) Лаборат. Работа. |
1911.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 1910.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1918.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1909.1-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1915.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 151960.1-5 წაქაძე ალექსანდრე გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული |
1916.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1917.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1919.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 1900.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1912.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1914.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1913.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 1901.1-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1905.2-1 ბაციკაძე თამაზ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3914 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов (STMA1R1) Лабораторная работа |
--- |
6-14:00 | 151902.1-5 სოხაძე ვასილ გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული |
--- | 1790 ნიჟარაძე ჯუმბერ Диагностика повреждения конструкций (DAMAGR1) Лабораторная работа |
1990 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Лабораторная работа |
1902.1-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 3916 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов (STMA1R1) Лабораторная работа |
1906.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1904.2-1 ბაციკაძე თამაზ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1903.1-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1907.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1990 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Практическая работа |
--- |
9-17:00 | 151901.2-5 მაძაღუა ზურაბ გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-513 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1990 ბიჭიაშვილი გიორგი Основания и фундаменты (FOUN0R1) Лекция |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1990 ბიჭიაშვილი გიორგი Основания и фундаменты (FOUN0R1) Практическая работа |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1990 ბიჭიაშვილი გიორგი Основания и фундаменты (FOUN0R1) Курсовая работа |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 151880 არეშიძე ნინა გრუნტების მექანიკა (GRMEQ01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-514 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 1790 გურეშიძე გინა Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Лекция |
1790 გურეშიძე გინა Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Лабораторная работа |
--- |
3-11:00 | 1790 გურეშიძე გინა Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Лабораторная работа |
1890 გურეშიძე გინა Строительные конструкции (RBULC01) Лекция |
--- | 1790 გურეშიძე გინა Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Лекция |
1790 გურეშიძე გინა Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (BWRCSR1) Курсовой проект |
--- |
4-12:00 | 1790 გურეშიძე გინა Деревянные и пластмасовые конструкции (WEPLCR1) Курсовой проект |
1890 გურეშიძე გინა Строительные конструкции (RBULC01) Практическая работа |
--- | --- | --- | 121931 მამარდაშვილი ალექსანდრა შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | 1801 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- | 121921 მამარდაშვილი ალექსანდრა შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 1816 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 1815 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
121921-1 მამარდაშვილი ალექსანდრა შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-517 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1808 ფირყულაშვილი ლევან სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
--- | 1809 ფირყულაშვილი ლევან სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
3791 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული |
3731-2 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 3790 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული |
1819 მარღიშვილი ირაკლი სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
||||
3-11:00 | --- | 1807 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
3731-1 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული |
1801 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
||
4-12:00 | --- | 1812 ღარიბაშვილი ირმა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
1817 მარღიშვილი ირაკლი სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
|||
5-13:00 | 3755 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) პრაქტიკული |
1814 ღარიბაშვილი ირმა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
1800 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
1813 ღარიბაშვილი ირმა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
||
6-14:00 | --- | 1818 მარღიშვილი ირაკლი სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
||||
7-15:00 | 1802 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
1803 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
--- | --- | 1811 ფირყულაშვილი ლევან სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) საკურსო |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 121961 ბაქანიძე შახი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
121921-1 ბაქანიძე შახი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
121911 ბაქანიძე შახი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
122004 არუნაშვილი თამარ ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 121921 ბაქანიძე შახი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | 122003 არუნაშვილი თამარ ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 122001 არუნაშვილი თამარ ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | 122007 ფიფია ლევან ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 122002 არუნაშვილი თამარ ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | 122005 ფიფია ლევან ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | 122006 ფიფია ლევან ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-532 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3731-1 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 121932 ირემაშვილი ინგა ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 3835 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3835 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) პრაქტიკული |
--- | 1790 ბაქანიძე შახი Технология строительного производства (COPRTR1) Лекция |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 1890 ბაქანიძე შახი Основы строительного производства (FBLPRR1) Лекция |
--- | 1808, 1809, 1810, 1811 ბაქანიძე შახი სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია |
3731-1, 3731-2, 3755, 3790, 3791 ჯავახიშვილი მარინა მშენებლობის ტექნოლოგია (CONTE01) ლექცია |
--- | 121921-1 ირემაშვილი ინგა ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული |
6-14:00 | 1790 ბაქანიძე შახი Технология строительного производства (COPRTR1) Практическая работа |
1800, 1801, 1802, 1803 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია |
1890 ბაქანიძე შახი Основы строительного производства (FBLPRR1) Семинар |
--- | --- | 121921 ირემაშვილი ინგა ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 1804, 1805, 1806, 1807 მსხილაძე ნინო სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | 1812, 1813, 1814, 1815 ქვარაია ირაკლი სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია |
1816, 1817, 1818, 1819 წეროძე შოთა სამშენებლო პროცესები (AAC30101G1-LK) ლექცია |
--- | 121921-1 მსხილაძე ნინო მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | 122005, 122006, 122007 ბაქანიძე შახი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია |
--- | 121921, 121921-1, 121911, 121961 ბაქანიძე შახი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | 121921 ფიფია ლევან მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული |
--- | 121951, 121941, 121942, 121943 ქვარაია ირაკლი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) ლექცია |
121921, 121921-1, 121932 მსხილაძე ნინო მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | 121932 ფიფია ლევან მონოლითური შენობა-ნაგებობათა აგების ტექნოლოგია (MBBCТ02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | 121942 ქვარაია ირაკლი ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (INTEQMS01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-533 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 122005 მაისურაძე გიორგი სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
2-10:00 | 1907 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1750, 1751, 1752 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
1733, 1745, 1746 ფალავანდიშვილი მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | 122006 მაისურაძე გიორგი სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
3-11:00 | --- | 1812, 1813, 1814, 1815 ხაჩიძე ნუგზარ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლექცია |
1900 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1817 მაისურაძე გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
||
4-12:00 | --- | --- | 1752 კუპატაძე თორნიკე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1902 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 1007, 1006 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
1800, 1801, 1802, 1803 ხმელიძე თამაზ ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია |
--- | 1800 ხმელიძე თამაზ ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
||
6-14:00 | 1000, 1001, 1002 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
1816, 1817, 1818, 1819 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია |
1808, 1809, 1810, 1811 ვერულაშვილი ფატიმა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია |
1765, 1770, 1775 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
1804, 1805, 1806, 1807 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
1750, 1751, 1752 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია |
7-15:00 | 151901, 151902 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია |
1804 ხმელიძე თამაზ ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
1812, 1813, 1814, 1815 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
--- | 1804, 1805, 1806, 1807 ხმელიძე თამაზ ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 151901, 151902, 151960 მაძაღუა ზურაბ გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია |
--- | 1816, 1817, 1818, 1819 მაისურაძე გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 122007 მაისურაძე გიორგი სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 121922 ხმელიძე თამაზ შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 121931, 121951, 121942, 121956, 121912, 121981, 121982 კვიციანი ტარიელ ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 122007 მაისურაძე გიორგი სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | 121922 ხმელიძე თამაზ შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (SHNKOMP01) ლექცია |
--- | 122005 მაისურაძე გიორგი სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
122006 მაისურაძე გიორგი სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 122005, 122006, 122007 მაისურაძე გიორგი სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-535 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1704, 1705, 1706, 1707 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 1917 ბუჩუკური ციალა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1900, 1902, 1903, 1901 ზორანიანი მარინა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 1000, 1001, 1002 მარგალიტაძე იუნონა პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
121931, 121932, 121921, 121921-1 ირემაშვილი ინგა ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია |
|||
4-12:00 | --- | --- | 1704, 1705, 1706, 1707 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია |
--- | 1700, 1701, 1702, 1703 ქრისტესიაშვილი ელინა მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1) ლექცია |
|
5-13:00 | 1802 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1808, 1809, 1810, 1811 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია |
1708, 1745, 1746 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძველი (AAC46901G2-LP) ლექცია |
--- | 1906 ბერიძე ლიდა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1700, 1701, 1702, 1703 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
6-14:00 | 1916, 1917, 1918, 1919 ყირმელაშვილი გიორგი ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია |
--- | 1912, 1913, 1914, 1915 ხაზალია კონსტანტინე პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
1708, 1730, 1731, 1732 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
||
7-15:00 | --- | --- | 1909 ობგაძე თამაზ ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
1750, 1751, 1752 ნაცვლიშვილი მარინა წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია |
--- | 1750, 1751, 1752 კოხრეიძე ნინო პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაცია (AUA30401G3-LS) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1006, 1007 გაჩეჩილაძე როლანდ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 121921 კვიციანი ტარიელ ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) პრაქტიკული |
121932, 121961, 121912, 121981, 121982 კვიციანი ტარიელ ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 121921, 121921-1, 121931, 121951, 121942, 121956 კვიციანი ტარიელ ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (DGHE01) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-544 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1909 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 1805 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1804 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1806 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1807 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- |
3-11:00 | 1814 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | ||||
4-12:00 | 1986 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
4930, 4930ა ფაჩულია ვაჟა გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლექცია |
1816 ტაბატაძე ანა სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1817 ტაბატაძე ანა სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | |
5-13:00 | 3914 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов (STMA1R1) Лекция |
1813 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1815 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | ||
6-14:00 | 1819 ტაბატაძე ანა სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1803 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1812 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
--- | ||
7-15:00 | 1818 ტაბატაძე ანა სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) საკურსო |
1919 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 1915 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1990 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов 1 (SOPRMAT01) Лекция |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 151946 ნიჟარაძე ჯუმბერ Strenght of Materials (EET7301E2) Practical Work |
--- | --- | 151946 ნიჟარაძე ჯუმბერ Strenght of Materials (EET7301E2) Lecture |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-548 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151946 ბაღათურია გიორგი Theoretical mechanics (dinamics) (TEODIN01) Practical Work |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1912 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | 1000, 1001, 1002 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | 1906 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1913 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
151946 ბაღათურია გიორგი Theoretical mechanics (dinamics) (TEODIN01) Lecture |
1908, 1909, 1910, 1911 ობგაძე თამაზ ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 1904, 1905, 1906, 1907 ბაციკაძე თამაზ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია |
151880 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | 1008, 1009 სადუნიშვილი გურამი საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 1912, 1913, 1914, 1915 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია |
1904 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1916, 1917, 1918, 1919 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია |
151880 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
1000 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 1904, 1905, 1906, 1907 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია |
1907 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 151981 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1008, 1009 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
1980 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151901, 151902, 151960 ჯიქიძე ლევან გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 1908, 1909, 1910, 1911 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია |
1917 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- | 1003 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 1908, 1909, 1910, 1911 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-549 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1916 ბუჩუკური ციალა ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 1914 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | 151907 გორგიძე დავით Прикладная механика (PRIKMEX01) Лекция |
--- | --- | |
3-11:00 | 1910 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | 1990 გორგიძე დავით Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Практическая работа |
151880 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | --- |
4-12:00 | 1912, 1913, 1914, 1915 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია |
4930 ფაჩულია ვაჟა გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) პრაქტიკული |
1990 გორგიძე დავით Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Лекция |
1986 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
1804, 1805, 1806, 1807 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია |
1098 შავლაყაძე ნუგზარ კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია |
5-13:00 | 1980 შავლაყაძე ნუგზარ საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
1916 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1900, 1901, 1902, 1903 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია |
1905 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1900, 1901, 1902, 1903 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია |
|
6-14:00 | 1918 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
4930ა ფაჩულია ვაჟა გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) პრაქტიკული |
1901 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1916, 1917, 1918, 1919 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლექცია |
1800, 1801, 1802, 1803 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია |
1002 ყიფიანი თებრო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1908 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1004, 1005, 1003 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
1911 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1902 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
151940 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 151940, 151980, 151981 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია |
1900 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
1903 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | 1812, 1813, 1814, 1815 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა 2 (SAMMEQ01) ლექცია |
--- |
9-17:00 | 151980 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 122005, 122006, 122007 გოცირიძე რუსუდანი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 122002, 122003, 122004 გოცირიძე რუსუდანი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-521 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1813 ვერულაშვილი ფატიმა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 1809 ვერულაშვილი ფატიმა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
1812 ვერულაშვილი ფატიმა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 1808 ვერულაშვილი ფატიმა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 1700 ბალანჩივაძე ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული |
--- | 1700, 1701, 1702 ბალანჩივაძე ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 1700 ბალანჩივაძე ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 1780 ბალანჩივაძე ლია შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) ლექცია |
121931 ბალანჩივაძე ლია შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 121931 ბალანჩივაძე ლია შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო |
121961 ბალანჩივაძე ლია შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია |
121932 ბალანჩივაძე ლია შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 121932 ბალანჩივაძე ლია შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო |
121961 ბალანჩივაძე ლია შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (SHNAG01) საკურსო |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-526 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1801.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 1701 მუხიგულიშვილი მიხეილი რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული |
--- | 1800.1-1 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 1814 მახარობლიძე კახა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- | --- | 1816.2-1 დუმბაძე მარიამი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 1814.1-1 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | 1805 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
მეძმარიაშვილი ელგუჯა სამხედრო ტერმინოლოგია (SAMTEQ01) ლექცია |
1701 მუხიგულიშვილი მიხეილი რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო |
7-15:00 | --- | 1813.2-1 მახარობლიძე კახა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 1812.2-1 მახარობლიძე კახა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | 1806.1-1 დუმბაძე მარიამი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | 121931 მეძმარიაშვილი ელგუჯა ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) ლექცია |
--- | 1815.2-1 დუმბაძე მარიამი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 121931 მეძმარიაშვილი ელგუჯა ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 121932 მეძმარიაშვილი ელგუჯა ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 121932 მეძმარიაშვილი ელგუჯა ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (TRNA01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-527 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121911, 121912 მელქაძე თეიმურაზ საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 1803 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- | 1703 ხაზარაძე ომარი ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო |
1806 დუმბაძე მარიამი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
121911, 121912 მელქაძე თეიმურაზ საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია |
3-11:00 | --- | 1819.2-1 მეძმარიაშვილი გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | 1703 ხაზარაძე ომარი ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული |
--- | 121922 მელქაძე თეიმურაზ საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) ლექცია |
4-12:00 | --- | 1803.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1810 დუმბაძე მარიამი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
121922 მელქაძე თეიმურაზ საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (SAGSIMU01) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 1807.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
1700 სურგულაძე ბიჭიკო ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული |
1805.1-1 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
1703, 1704 ხაზარაძე ომარი ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია |
1818 მელქაძე თეიმურაზ ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
6-14:00 | --- | 1804.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
1700 სურგულაძე ბიჭიკო ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო |
--- | 1704 ხაზარაძე ომარი ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 1802 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
1702 სურგულაძე ბიჭიკო ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული |
1802.1-1 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 1704 ხაზარაძე ომარი ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო |
--- |
9-17:00 | --- | 1701 სურგულაძე ბიჭიკო ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 121921-1 ესაძე სერგო სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული |
121961 ესაძე სერგო სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | 121921 ესაძე სერგო სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული |
121931 ესაძე სერგო სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) პრაქტიკული |
121931 ესაძე სერგო სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია |
121961 ესაძე სერგო სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | 121921, 121921-1 ესაძე სერგო სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (SEIMSEQ01) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-529 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1790 სანიკიძე მამუკა Металлические конструкции (TBBM1R1) Лабораторная работа |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1703, 1704 კახიანი ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1780 მუხიგულიშვილი მიხეილი შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) საკურსო |
--- | --- | 1817.2-1 მეძმარიაშვილი გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 1808.2-1 მეძმარიაშვილი გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
1704 კახიანი ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) საკურსო |
1703 კახიანი ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) საკურსო |
1702 ცაკიაშვილი ალექსი რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო |
1780 მუხიგულიშვილი მიხეილი შენობა-ნაგებობები რკინაბეტონის კონსტრუქციების გამოყენებით (SNRKKG01) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | 1703 კახიანი ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) პრაქტიკული |
1818.1-1 ცაკიაშვილი ალექსი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
121961, 121912, 121941, 121951 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
6-14:00 | მეძმარიაშვილი ელგუჯა სამშენებლო ხელოვნების კურსი სამხედროებისათვის (SAMXELk01) ლექცია |
--- | --- | 1704 კახიანი ლია რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობების დაპროექტება (RKDAPR01) პრაქტიკული |
1702 ცაკიაშვილი ალექსი რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | 1807 ჭანტურია მაია ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- | 1809.1-1 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | 122001 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 1819 ჭანტურია მაია ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- | 1810.2-1 მეძმარიაშვილი გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | 122004 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
1811.2-1 ჭანტურია მაია ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
121922, 121942, 121943, 121956 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
1811 ჭანტურია მაია ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო |
--- | --- |
10-18:00 | 122002 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
121961, 121912, 121941, 121951 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
122004 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
--- | 122003 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | 122001, 122002, 122003, 122004 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია |
122002 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) პრაქტიკული |
--- | 121931 ჭანტურია მაია შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | 122003 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
122001 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
--- | 121921, 121921-1 ჭანტურია მაია შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (SHNSAIM01) ლექცია |
121922, 121961, 121912, 121951, 121942, 121943, 121956, 121941 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | 121922, 121942, 121943, 121956 ავალიშვილი ლამარა სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (SPEASMKO01) საკურსო |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1918 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- | 1916 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 1912 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1917 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 1906 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1919 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1904 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1905 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1086.2-1 კუბლაშვილი მირიან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 1907 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 1915 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1913 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1914 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- | 1903 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | კუბლაშვილი მურმან რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (RICANM01) ლექცია |
--- | --- | 122003 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 121951 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
122002 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 121942 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
122005 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | 121983 კაპანაძე ზურაბ სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 121982 კაპანაძე ზურაბ სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
--- | --- | 121956 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-502 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 122007 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | 1990 ჭანკოტაძე ვახტანგი Инженерная компьютерная графика (INJKOGR01) Практическая работа |
--- | 122004 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | 1901 ჭანკოტაძე ვახტანგი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- | 1086 კუბლაშვილი მირიან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 1908 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- | 1086.1-1 მაღრაძე თინათინი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
121912 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | კუბლაშვილი მურმან რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (RICANM01) პრაქტიკული |
--- | 1909 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 1007 მაღრაძე თინათინი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 121941 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1911 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1900 ჭანკოტაძე ვახტანგი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
1902 ჭანკოტაძე ვახტანგი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- | 1910 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 122001 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 121981 კაპანაძე ზურაბ სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 122006 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
121911 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-603 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1008 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1005 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
--- | 121941, 121911, 121942, 121951, 121912, 122005, 122006, 122007 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია |
4-12:00 | 1002 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
1000 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 1090 ჭანკოტაძე ვახტანგი Основы программирования (PRFUNR8) Лекция |
--- | 1001 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
122001, 122002, 122003, 122004, 121956, 121981, 121982, 121983 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (SPKOPRM01) ლექცია |
6-14:00 | 1003 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
1009 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
1006 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 1090 ჭანკოტაძე ვახტანგი Основы программирования (PRFUNR8) Практическая работа |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 1004 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151907 გორგიძე დავით Прикладная механика (PRIKMEX01) Лабораторная работа |
1990 გორგიძე დავით Теоретическая механика (динамика) (MAS38301R1-LPB) Лабораторная работа |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 3914 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лабораторная работа |
--- | 1906.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 1907.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1912.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1901.2-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 151960.1-5 ქვარცხავა ლიანა გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული |
151901.1-5 ქვარცხავა ლიანა გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული |
1905.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
3916 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лабораторная работа |
1902.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 1900.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1914.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1911.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1908.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
151981.2-5 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 1913.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1915.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 151980.2-5 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
151940.1-5 შალიტაური გიორგი თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 1919.1-1 შალიტაური გიორგი თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1916.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1903.2-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
151902.2-5 ჯიქიძე ლევან გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | 1918.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1909.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1910.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1904.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 1917.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-673 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1816 შიშინაშვილი მანუჩარ სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 1813 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 1745 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 151880 რურუა ნუგზარ რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 1811 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
151880 რურუა ნუგზარ რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) საკურსო |
--- | 1803 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
151780 ირემაშვილი ხვიჩა რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) ლექცია |
1815 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 151780 ირემაშვილი ხვიჩა რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | --- | 151880 რურუა ნუგზარ რკინიგზის ლიანდაგი (RAILW01) ლექცია |
151880 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო საგზაო ნაგებობის დაპროექტების საფუძვლები (SASANADAS05) ლექცია |
1819 შიშინაშვილი მანუჩარ სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1809 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
121983, 121981 მოისწრაფიშვილი მანანა საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) ლექცია |
7-15:00 | 151880 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო საგზაო ნაგებობის დაპროექტების საფუძვლები (SASANADAS05) პრაქტიკული |
1814 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
151780 ირემაშვილი ხვიჩა რკინიგზის მშენებლობის ორგანიზაცია (AAC33205G2) საკურსო |
|||
8-16:00 | 1746 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
1800 კვანტალიანი გულვერი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 1808 კუპატაძე ნატალია სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
151780 მოისწრაფიშვილი მანანა ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების საფუძვლები სატრანსპორტო ინჟინერიაში (EET93805G2-LS) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | 151780 მოისწრაფიშვილი მანანა ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების საფუძვლები სატრანსპორტო ინჟინერიაში (EET93805G2-LS) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | --- | 121983, 121981 მოისწრაფიშვილი მანანა საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | 121983 მოისწრაფიშვილი მანანა ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC49401G2-LS) ლექცია |
121983 მოისწრაფიშვილი მანანა ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC49401G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-674 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 121981 რურუა ნუგზარ რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი,ანალიზი და შეფასება (AAC499001G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 121981 რურუა ნუგზარ რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი,ანალიზი და შეფასება (AAC499001G2-LP) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-676 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1805 მაისურაძე ბორისი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 151880 კორგანოვი ალექსანდრე მცირე ხელოვნური ნაგებობები (AAC32005G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1806 მაისურაძე ბორისი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 151780 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | 1804 მაისურაძე ბორისი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 151880 კობახიძე კახაბერი მცირე ხელოვნური ნაგებობები (AAC32005G2-LP) ლექცია |
--- | 151780 დათუკიშვილი გივი ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 251964 კორგანოვი ალექსანდრე ფოლადის ხიდების გაანგარიშება (AAC04205G1) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 1807 მაისურაძე ბორისი სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 151780 კობახიძე კახაბერი გვირაბების მოვლა-შენახვა (AAC33905G2) ლექცია |
--- | 251964 დათუკიშვილი გივი ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | 251964 კობახიძე კახაბერი სეისმომედეგი ხიდები(არჩევითი) (ASEBR01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | 121982 მაისურაძე ბორისი ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) ლექცია |
--- | 251964 კობახიძე კახაბერი ფოლადის ხიდების გაანგარიშება (AAC04205G1) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | 251964 დათუკიშვილი გივი საგზაო ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები (AAC04005G1) ლექცია |
--- | --- | 251964 კობახიძე კახაბერი სეისმომედეგი ხიდები(არჩევითი) (ASEBR01) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | 251964 დათუკიშვილი გივი საგზაო ხელოვნური ნაგებობების გაანგარიშების მეთოდები (AAC04005G1) პრაქტიკული |
121982 მაისურაძე ბორისი ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) პრაქტიკული |
--- | 251964 დათუკიშვილი გივი ხიდების რეაბილიტაცია და რეკონსტრუქცია (AAC04105G1) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | 252060, 252064, 252065 დათუკიშვილი გივი სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) ლექცია |
--- | 252060, 252064, 252065 დათუკიშვილი გივი სისტემური მიდგომის საფუძვლები ხელოვნური ნაგებობების დაპროექტებისადმი (AAC34405G2) პრაქტიკული |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-678 (კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-681 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 151780 მექანარიშვილი თეიმურაზი საავტომობილო გზების მოვლა შენახვა (SAGMSH01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 152080 ირემაშვილი ხვიჩა ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (ET93705G2) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-561 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151993 ყორანაშვილი ირინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
151992 სვანიძე მაყვალა სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი |
--- | --- | --- | 252004 გორშკოვი თეიმურაზი სატრანსპორტო მოძრაობის კონტროლი (SFS22005G1) პრაქტიკული |
2-10:00 | 151970 ყორანაშვილი ირინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
151991 წულაია ანა ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი |
--- | |||
3-11:00 | 151892 შანიძე ჯონი საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | 152080 ირემაშვილი ხვიჩა ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (ET93705G2) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | 151803 კანკაძე ალექსანდრე ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული |
151892 წულაია ანა სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი |
151993 ჯანჯღავა ჯამლეტი მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი |
--- | |
6-14:00 | 151794 წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი |
151704 ზურიკაშვილი მიხეილ საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 151992.1-5 ყორანაშვილი ირინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
151703 ველიჯანაშვილი რევაზ საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევები (MVTAT05GAI-RLP) პრაქტიკული |
151780 კუპატაძე თორნიკე მეტროპოლიტენის მშენებლობის ისტორია (EET98905G1-LS) ლექცია |
151792 მოისწრაფიშვილი მზია მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი |
151746 ღვინიაშვილი ზვიად Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2) Laboratory |
|
8-16:00 | --- | 151706 ხმიადაშვილი ჯემალ Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Практическая работа |
--- | 151703 ჯაჯანიძე ვალერი ავტომობილების დიაგნოსტიკა და ტექნიკური მომსახურება (ADTEM05) ლექცია |
||
9-17:00 | 151706 ქართველიშვილი ვასილი Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) პრაქტიკული |
151706 ხმიადაშვილი ჯემალ Дорожно-транспортные происшествия (MVTAT05GAI-LP) Практическая работа |
2520112 ბოჭოიძე ლელა აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) ლექცია |
151802 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო |
||
10-18:00 | 251946 ველიჯანაშვილი რევაზ საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | 251946 ლეკიაშვილი ვარლამი ავტომობილის პროფილაქტიკური ოპერაციების სისტემა (APRANS05) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | 251965 ნადირაშვილი პეტრე საავტომობილო გზების რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC37405G1-LP) ლექცია |
--- | 2519112 ბოჭოიძე ლელა ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | 251946-1 მღებრიშვილი ხათუნა საქართველოს საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონირების სამართლებრივი უზრუნველყოფა (DFTUND05) ლექცია |
--- | |
13-21:00 | 251965 მჭედლიშვილი კონსტანტინე საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) პრაქტიკული |
--- | 251904 ბოგველიშვილი ვახტანგ ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2) ლექცია |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-564 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151746 ღვინიაშვილი ზვიად Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2) Laboratory |
152094, 152095 რატიანი ნანა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 152020 ბოჭორიშვილი ირინე გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული. |
151780 კუპატაძე ნატალია სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) პრაქტიკული |
152093 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი |
151746 ღვინიაშვილი ზვიად Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics (EET76205E2) Lecture |
||
4-12:00 | --- | 151703 ველიჯანაშვილი რევაზ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული |
151790 ზუბიაშვილი მარიამ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი |
|||
5-13:00 | 151901 დუნდუა ალექსანდრე მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) პრაქტიკული |
151840 ამყოლაძე ხათუნა ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლექცია |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | 151701, 151702 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | 151920.2-5 ბოჭორიშვილი ირინე გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
151992.2-5, 151993.1-5, 151991.1-5 ფალავანდიშვილი მაია გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 152070.4-5, 152080.4-5, 152090.4-5 ოდიშელიძე ქეთევანი ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | 151870 ჩხაიძე თენგიზ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლექცია |
|||
9-17:00 | --- | 352003 ტყეშელაშვილი გოდერძი ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) სემინარი |
--- | 151803 ბუბუტეიშვილი ლევან სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (TREXS05) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | --- | 251965 ნადირაშვილი პეტრე საავტომობილო გზების რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC37405G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | 251965 ბურდულაძე ალექსი საავტომობილო გზები რთულ ბუნებრივ პირობებში (AAC05505G1) ლექცია |
--- | 252046, 252058, 252046-1, 252060 გოცირიძე რუსუდანი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | 2520112 ჯაფარიძე დავით მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
352001 ლეკიაშვილი ვარლამი ტრანსპორტის დარგის კვლევის მეთოდები (TRDARKV05) ლექცია |
--- | 252046 მენთეშაშვილი ვაჟა საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-565 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151991 ჯანჯღავა ჯამლეტი მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი |
151703, 151704 ბოგველიშვილი ზურაბ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 151706 ბოგველიშვილი ზურაბ Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Практическая работа |
--- | --- | 151993 სვანიძე მაყვალა სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი |
151792 ზუბიაშვილი მარიამ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი |
|
3-11:00 | 151702 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151794 ელგენდარაშვილი ცირა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
--- | ||
4-12:00 | --- | 151992 ჯანჯღავა ჯამლეტი მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) სემინარი |
--- | --- | 151846 გრატიაშვილი გიორგი Mechanical Vibrations (EET75405E2) Practical Work |
|
5-13:00 | 151702 ველიჯანაშვილი რევაზ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული |
151701 ველიჯანაშვილი რევაზ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 151703 ზურიკაშვილი მიხეილ საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) პრაქტიკული |
151746 ღვინიაშვილი ზვიად Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2) Practical Work |
|
6-14:00 | 151993 სვანიძე მაყვალა სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო |
--- | --- | 151792 მაისურაძე გიორგი პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი |
151793 მაისურაძე გიორგი პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი |
|
7-15:00 | 151791 მაისურაძე გიორგი პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი |
152094 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
--- | 151940.1-5 ყორანაშვილი ირინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 151790 ჯაფარიძე დავით დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი |
--- | --- | 151991 ყორანაშვილი ირინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | 252004 გორშკოვი თეიმურაზი სატრანსპორტო მოძრაობის კონტროლი (SFS22005G1) ლექცია |
352003 ტყეშელაშვილი გოდერძი ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) სემინარი |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 252058 მენთეშაშვილი ვაჟა საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 252046-1 ბუბუტეიშვილი ლევან ტრანსპორტის ეკონომიკა (TREC005) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-566 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151892 დუმბაძე ნოდარ საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 151893 დარსაველიძე ნინო სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი |
--- | --- | 151846 გრატიაშვილი გიორგი Mechanical Vibrations (EET75405E2) Lecture |
|
3-11:00 | 151703, 151704 ველიჯანაშვილი რევაზ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია |
151880 კუპატაძე ნატალია რკინიგზის მშენებლობის ისტორია (ET98805G1) პრაქტიკული |
151846 მოსაშვილი ია Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Lecture |
--- | ||
4-12:00 | 151870 გეგეშიძე ემზარი მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) სემინარი |
151780 კუპატაძე ნატალია სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) საკურსო |
151720 შენგელია ზურაბ საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1) პრაქტიკული |
--- | 252046 მენთეშაშვილი ვაჟა საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 152092, 152093 რატიანი ნანა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 151720 შენგელია ზურაბ საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1) ლექცია |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | 151820.1-5 თაბუკაშვილი რუსუდანი გერმანული ენა ლოგისტებისათვის 1 (GERL 105) პრაქტიკული |
151793 მოისწრაფიშვილი მზია მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი |
151720 თაბუკაშვილი რუსუდანი გერმანული ენა ლოგისტებისათვის 3 (GERLOG305) პრაქტიკული |
2519112 ჩინჩალაძე მაია ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) სემინარი |
||
8-16:00 | 151780 მექანარიშვილი თეიმურაზი საავტომობილო გზების მოვლა შენახვა (SAGMSH01) საკურსო |
--- | --- | |||
9-17:00 | 152020 თაბუკაშვილი რუსუდანი გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული |
--- | 252058 მენთეშაშვილი ვაჟა საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | 251920-502 ბაქრაძე ნანა დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | 252004 გორშკოვი თეიმურაზი საქალაქო საზოგადოებრივი ტრანსპორტი (TRS13005G1) პრაქტიკული |
251920-502 ბუცხრიკიძე დავით ინოვაციური ტექნოლოგიები მექანიკის ინჟინერიაში (EET73805G2) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | 251965 მჭედლიშვილი კონსტანტინე საქალაქო გზები და ქუჩები (AAC37005G1-LP) პრაქტიკული |
252004 ბოგველიშვილი ვახტანგ ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1) ლექცია |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | 252046, 252046-1, 252058 მენთეშაშვილი ვაჟა საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) ლექცია |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-554 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151803, 151802, 151801 ბოგველიშვილი ზურაბ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151991, 151992, 151993 წულაია ანა ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) ლექცია |
--- | 152094 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული |
5-13:00 | 151870, 151770 უგრეხელიძე ირინე გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლექცია |
152090, 152091, 152092 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია |
152040, 152060, 152070 ბაღდავაძე გელა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
--- | 152001, 152080 მუმლაძე ნუნუ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
|
6-14:00 | 152090, 152091, 152092 გოცაძე მერაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
--- | 151970 ივანიძე დიანა საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 151892, 151893 შანიძე ჯონი საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია |
151960 ივანიძე დიანა საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 151920.1-5 თაბუკაშვილი რუსუდანი გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
152080, 152090, 152091 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | 152090.3-5, 152091.3-5, 152092.3-5 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-553 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 152001 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151892, 151893 ბლიაძე მურმანი ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 152070, 151770 ნათბილაძე ნია სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) ლექცია |
--- | 151901 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 151890, 151891 ქამხაძე თამარ მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 151920 მოისწრაფიშვილი მზია სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული |
151980 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151801, 151802, 151803 თელია გრიგოლ სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია. |
151901, 151902 დუნდუა ალექსანდრე მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 151801, 151802, 151803 თედიაშვილი ლია ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლექცია |
151793, 151794 წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია |
152001, 152080 დუნდუა ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 151920.1-5 თაბუკაშვილი რუსუდანი გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
151701, 151702 მუხიგულაშვილი ნინო სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. |
152093, 152094, 152095 გოცაძე მერაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
151790, 151791 ჯაფარიძე დავით დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია |
151703, 151704 მუხიგულაშვილი ნინო სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია. |
--- |
8-16:00 | 152090.3-5, 152091.3-5, 152092.3-5, 152080.3-5, 152060.3-5 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 252064, 252065, 2520112, 252020 გოცირიძე რუსუდანი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 151740 ბუცხრიკიძე დავით მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-550 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 152001, 152060.4-5, 152080.4-5, 152090.4-5, 152091.4-5, 152092.4-5, 152093.3-5, 152094.3-5, 152095.3-5 მილაშვილი მზია ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) ლექცია |
152093.2-5, 152094.2-5, 152095.2-5, 152001 მილაშვილი მზია ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 152090.4-5, 152091.4-5, 152092.4-5, 152080.3-5, 152060.3-5 მილაშვილი მზია ტექნიკური დიზაინის ისტორია (GBJSAFC) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-668 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 152020 ყურაშვილი თინა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
151981 ქასრაშვილი თამარ საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 152040 ყურაშვილი თინა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 152095 დავითაძე ამირან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 151992 ღურწკაია ფიქრია ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 152080, 152060 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 151991 ღურწკაია ფიქრია ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | 151902, 151901 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 152090.1-5, 152091.1-5, 152092.1-5, 152093.1-5, 152094.1-5, 152095.1-5, 152080.1-5, 152060.1-5 თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
--- | 151902 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 152090.2-5, 152091.2-5, 152092.2-5, 152093.2-5, 152094.2-5, 152095.2-5, 152080.2-5, 152060.2-5 მიქავა ირაკლი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-619 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151704 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული |
151793 ელგენდარაშვილი ცირა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
151992 ნემსაძე ყარამან ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი |
--- | --- | 252046-1 მენთეშაშვილი ვაჟა საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული |
3-11:00 | 151870 გეგეშიძე ემზარი მეწარმეობის პრინციპები (MECPR05) ლექცია |
151991 სვანიძე მაყვალა სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო |
151780 კუპატაძე თორნიკე სალიანდაგო მეურნეობა (AAC33805G2-LPK) ლექცია |
|||
4-12:00 | 151706 ბოგველიშვილი ზურაბ Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Лекция |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151791 ამანათაშვილი იასონი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
151991 სვანიძე მაყვალა სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) სემინარი |
151920 მოისწრაფიშვილი მზია სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია |
252046-1 ბუბუტეიშვილი ლევან ტრანსპორტის ეკონომიკა (TREC005) ლექცია |
6-14:00 | 151891 დუმბაძე ნოდარ საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი |
--- | 252046, 252046-1, 252058 ბუბუტეიშვილი ლევან სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 151720 სისვაძე გიორგი ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) პრაქტიკული |
151792 ჯაფარიძე დავით დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი |
--- | 151702 დიასამიძე ნუგზარ კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | 152020 ჯაფარიძე გიორგი ტექნიკური საფუძვლები 1 (რხევები, სიმტკიცე) (RXESIM05) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | 152094 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი |
2520112 ჯაფარიძე დავით საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) ლექცია |
352001 ლეკიაშვილი ვარლამი საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური სისტემის პრობლემები (MTFSP05) ლექცია |
252004 სისვაძე გიორგი ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 252046, 252046-1, 252058 ბუბუტეიშვილი ლევან სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული |
151802 ზურიკაშვილი მიხეილ სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | 251946-1 მღებრიშვილი ხათუნა სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-620 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151706 ბოგველიშვილი ზურაბ Международные транспортные организации (EET96205R1-LSK) Практическая работа |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151701, 151702 ველიჯანაშვილი რევაზ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) ლექცია |
--- | 151880 კუპატაძე თორნიკე რკინიგზის მშენებლობის ისტორია (ET98805G1) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | 151840 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 151840 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) საკურსო |
151891 ბლიაძე მურმანი ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი |
151801, 151802, 151803 მუხიგულაშვილი ნინო სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია. |
--- | --- |
5-13:00 | 151792 ამანათაშვილი იასონი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
151891 ბლიაძე მურმანი ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო |
151790 მოისწრაფიშვილი მზია მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი |
--- | 2520112 აჩუაშვილი ნუნუ საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) ლექცია |
|
6-14:00 | --- | 151706 ხმიადაშვილი ჯემალ Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Лекция |
151846 ღვინიაშვილი ზვიად Hydraulics and Pneumatics (EET75505E2) Lecture |
151801 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო |
--- | |
7-15:00 | --- | 151940.2-5, 151970.1-5, 151980.1-5 ჩიქვინიძე ია ფრანგული III (KJH654PLO) პრაქტიკული |
151890 წულაია ანა სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი |
152095 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | --- | 151801, 151802, 151803 გოცაძე მერაბ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) ლექცია. |
151801, 151802, 151803 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | 352001 ლეკიაშვილი ვარლამი საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონალური სისტემის პრობლემები (MTFSP05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 151820.2-5 ბოჭორიშვილი ირინე გერმანული ენა ლოგისტებისათვის 1 (GERL 105) ლექცია |
--- | 2520112 ჯაფარიძე დავით მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 2520112 ბოჭოიძე ლელა აზროვნების ეკონიმიკური წესი (AZREKW05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-621 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151701 ზურიკაშვილი მიხეილ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული |
151746 ღვინიაშვილი ზვიად Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2) Lecture |
--- |
2-10:00 | 151891 კილაძე თამარი სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი |
151802 ბოგველიშვილი ზურაბ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული |
151893 დარსაველიძე ნინო საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი |
--- | --- | |
3-11:00 | 151992 წულაია ანა ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი |
151993 წულაია ანა ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (ADRMSAW05) სემინარი |
--- | 252004 გორშკოვი თეიმურაზი საქალაქო საზოგადოებრივი ტრანსპორტი (TRS13005G1) ლექცია |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | 151701, 151702 ჯაჯანიძე ვალერი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | 151780 კუპატაძე ნატალია მეტროპოლიტენის მშენებლობის ისტორია (EET98905G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 151893 შანიძე ჯონი საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი |
151704 დიასამიძე ნუგზარ კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 151991 ნემსაძე ყარამან ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი |
152020 ჯაფარიძე გიორგი ტექნიკური საფუძვლები 1 (რხევები, სიმტკიცე) (RXESIM05) პრაქტიკული |
151893 ჩინჩალაძე მაია ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი |
151907 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция |
2519112 ჩინჩალაძე მაია ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 151892 ქამხაძე თამარ მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი |
--- | |||
8-16:00 | --- | 151801 ზურიკაშვილი მიხეილ სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151791 ჯაფარიძე დავით დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი |
151907 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | 252020 ბაქრაძე ნანა დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლაბორატორიული |
152091 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
|
10-18:00 | 251965 ბურდულაძე ალექსი საავტომობილო გზები რთულ ბუნებრივ პირობებში (AAC05505G1) პრაქტიკული |
352003 ტყეშელაშვილი გოდერძი ტრანსპორტის და მრეწველობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის აქტუალური პრობლემები (BUA78905G1-LS) ლექცია |
251920-502 ბაქრაძე ნანა დეტალების ლაზერული ლეგირების ტექნოლოგია (TLED005) ლექცია |
--- | 251946-1 მღებრიშვილი ხათუნა სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 252020 ბაქრაძე ნანა დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (ELEMT05) ლექცია |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | 251946-1 მღებრიშვილი ხათუნა საქართველოს საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონირების სამართლებრივი უზრუნველყოფა (DFTUND05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 2519112 ბოჭოიძე ლელა ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (NTECE05GA2-LS) ლექცია |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-712 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251965 მჭედლიშვილი კონსტანტინე საქალაქო გზები და ქუჩები (AAC37005G1-LP) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151740 უგრეხელიძე ირინე საზოგადოებრივი ურთიერთობები (SOS22612G1-LS) სემინარი |
151701 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 251965 მჭედლიშვილი კონსტანტინე საავტომობილო მაგისტრალები (MROH101) ლექცია |
4-12:00 | 151790 მაისურაძე გიორგი პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი |
151980, 151981 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
152090 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 151893 ჩინჩალაძე მაია ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო |
152001.3-5, 152040.3-5, 152060.3-5, 152070.3-5, 152080.3-5, 152090.3-5 გილაური ნინო რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 151891 შანიძე ჯონი საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 152095 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი |
--- | 151890 დუმბაძე ნოდარ საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | 151993 ღურწკაია ფიქრია ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 151703 ზურიკაშვილი მიხეილ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული |
151793 ჯაფარიძე დავით დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი |
42008.3-4, 42012.3-4, 42033.3-4, 42034.3-4, 42059.3-4, 42087.3-4, 42087ა.3-4, 42087ბ.3-4, 252058.3-5, 252046-1.3-5, 252060.3-5, 252064.3-5, 252065.3-5, 252020.3-5, 2520112.3-5, 2020/1/1.3-6, 2020/2.3-6, 122001.3-1, 122071.3-1, 252046.3-5 ჩუპრინინა სვეტლანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BSCR007) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151794 მოისწრაფიშვილი მზია მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 252064, 252065, 252060 მჭედლიშვილი კონსტანტინე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) ლექცია |
--- | --- | --- | 352003 პაპასკირი ვაჟა სწავლების თანამედროვე მეთოდები (MMT0007-LSP) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-713 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151803 ზურიკაშვილი მიხეილ სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151890 შანიძე ჯონი საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) სემინარი |
151790 ამანათაშვილი იასონი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 151893 წულაია ანა სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი |
--- | 151892 ჩინჩალაძე მაია ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი |
||
5-13:00 | 152090 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული |
--- | 152020 ყურაშვილი თინა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 151940.4-5, 151970.3-5, 151991.2-5, 151993.2-5, 151960, 151901 ინასარიძე მანანა რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული |
152091 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული |
--- | 152092 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 151920.2-5 ბოჭორიშვილი ირინე გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 151794 დარსაველიძე ნინო პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) სემინარი |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 252064, 252065, 252060 მჭედლიშვილი კონსტანტინე სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურა და სტიქიური მოვლენები (AAC34505G2) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151890 კილაძე თამარი სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151890 ქამხაძე თამარ მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 151890 ბლიაძე მურმანი ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) სემინარი |
--- | 151740 უგრეხელიძე ირინე საზოგადოებრივი ურთიერთობები (SOS22612G1-LS) ლექცია |
--- | 151892 ჩინჩალაძე მაია ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | 151893, 151892 დუმბაძე ნოდარ საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 151893 ქამხაძე თამარ მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი |
151892, 151893 წულაია ანა სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია |
151803 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) საკურსო |
--- | 151992 სვანიძე მაყვალა სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | 151890 ბლიაძე მურმანი ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) საკურსო |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 151820.2-5 ბოჭორიშვილი ირინე გერმანული ენა ლოგისტებისათვის 1 (GERL 105) პრაქტიკული |
152090 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
--- | 152091 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი |
--- |
8-16:00 | 151970, 151770 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
151890, 151891 წულაია ანა სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 151791 მოისწრაფიშვილი მზია მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) სემინარი |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 152092 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2520112 ჯაფარიძე დავით საერთაშორისო ვაჭრობა (SAERVAW05) სემინარი |
2-10:00 | --- | 151891 წულაია ანა სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) სემინარი |
151892 კილაძე თამარი სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) სემინარი |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 151891 ქამხაძე თამარ მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) სემინარი |
151793 წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი |
--- | 2520112 აჩუაშვილი ნუნუ საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (SDST05) სემინარი |
|
4-12:00 | 151791 ზუბიაშვილი მარიამ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) სემინარი |
152092 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
--- | |||
5-13:00 | 152093 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
151993 ნემსაძე ყარამან ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი |
62000.2-6, 4050.2-4, 4060.2-4, 4030.2-4, 4035.2-4, 4090.2-4, 152001.2-5, 152040.2-5, 152060.2-5, 152070.2-5, 152080.2-5, 152090.2-5, 1000.2-1, 1001.2-1 გამყრელიძე ნანა გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული |
151890, 151891 კილაძე თამარი სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 152070 ყურაშვილი თინა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151890, 151891 დუმბაძე ნოდარ საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 152001, 152080 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 152092 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) სემინარი |
--- |
10-18:00 | --- | 151820.1-5 თაბუკაშვილი რუსუდანი გერმანული ენა ლოგისტებისათვის 1 (GERL 105) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-717 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 152093 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 151991, 151992, 151993 სვანიძე მაყვალა სამეწარმეო ფირმის ეკონომიკა (SAFIEK05) ლექცია |
--- | 152093, 152094, 152095 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია |
--- | 152080 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 152040, 152060, 152070 გორგაძე კახა ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია |
152090, 152091, 152092 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
--- | 151892, 151893 ქამხაძე თამარ მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (MENSA05) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 152093, 152094, 152095 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
152093, 152094, 152095 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 152093.1-5, 152094.1-5, 152095.1-5 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 152093 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 151793, 151794 მაისურაძე გიორგი პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია |
152090 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-697 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 152060 ყურაშვილი თინა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
151890, 151891 ბლიაძე მურმანი ფირმის მენეჯმენტი 1 (BUA38105G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 152080 ნაცვლიშვილი ზუბიკო საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151991, 151992, 151993 ღურწკაია ფიქრია ალბათობის თეორია დ გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 151790, 151791, 151792 მაისურაძე გიორგი პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | --- | 151890, 151891 შანიძე ჯონი საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია |
152092, 152091, 152090 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია |
--- | 151892, 151893 კილაძე თამარი სამრეწველო მარკეტინგი (SAMMAR07) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 152094, 152095, 151940, 151970, 151770 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 151790, 151791, 151792 ამანათაშვილი იასონი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 152094 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-695 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151790, 151791, 151792 ზუბიაშვილი მარიამ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 152070, 152060, 152040 ყურაშვილი თინა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
151991, 151992, 151993 ჯანჯღავა ჯამლეტი მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1) ლექცია |
--- | 151790, 151791, 151792 მოისწრაფიშვილი მზია მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 151991, 151992, 151993 ნემსაძე ყარამან ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია |
151793, 151794 ელგენდარაშვილი ცირა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
--- | 152001.4-5, 152040.4-5, 152060.4-5 რატიანი ნანა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
152095 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 151940 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
152040, 152070, 152060 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
152091 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 152092, 152093 გაფრინდაშვილი ქეთევანი აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია |
152001, 152080 კალანდაძე იამზე ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | 152093, 152094, 152095 რუხაძე თამარი სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SABSAF05) ლექცია |
152090.2-5, 152091.2-5, 152092.2-5, 152093.2-5, 152094.2-5, 152095.2-5, 152080.2-5, 152060.2-5 მიქავა ირაკლი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
151792, 151793 ჯაფარიძე დავით დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია |
151793, 151794 მოისწრაფიშვილი მზია მმართველობითი აღრიცხვა (MMAAG05) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 152090.1-5, 152091.1-5, 152092.1-5, 152093.1-5, 152094.1-5, 152095.1-5, 152080.1-5, 152060.1-5 თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
--- | 151940 ივანიძე დიანა საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
151940, 151960, 151970 სხვიტარიძე ქეთევან საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-581 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151740.1-5 ამყოლაძე ხათუნა ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151740 ამყოლაძე ხათუნა ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151740.2-5 ამყოლაძე ხათუნა ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-632 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151840.1-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) ლაბორატორიული |
--- | --- | 151746 ქირია ვაჟა Sensors (EET76105E2) Lecture |
2-10:00 | --- | --- | 151840.2-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაციადატექნიკურიგაზომვები (ISTM005) ლაბორატორიული |
151840.2-5 ამყოლაძე ხათუნა ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | 151803.2-5 თედიაშვილი ლია ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151740 ამყოლაძე ხათუნა ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) პრაქტიკული |
151740 ამყოლაძე ხათუნა ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) ლექცია |
151801.1-5 თედიაშვილი ლია ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 151846 ნადარაია ლილი Interchangeability, standardization and technical measuring in Mechanical Engineering (EET75305E2) Lecture |
--- | 151802 თედიაშვილი ლია ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული |
151801.2-5 თედიაშვილი ლია ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 151846 ნადარაია ლილი Interchangeability, standardization and technical measuring in Mechanical Engineering (EET75305E2) Laboratory |
--- | 151840.1-5 ამყოლაძე ხათუნა ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151803.1-5 თედიაშვილი ლია ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 352002 მჭედლიშვილი თამაზ მანქანათმცოდნეობა (MS00005) პრაქტიკული |
--- | 352002 მჭედლიშვილი თამაზ მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 251920 მჭედლიშვილი თამაზ მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) პრაქტიკული |
352002 მჭედლიშვილი თამაზ მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | 251920 მჭედლიშვილი თამაზ მანქანების და ხელსაწყოების ტექნიკურ-ეკონომიკური ანალიზი (TEAMD05) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-658 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151840 ბაღდავაძე გელა ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151840 ბაღდავაძე გელა ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-657 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051843m ამყოლაძე ხათუნა მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული |
051843m ამყოლაძე ხათუნა მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული. |
051843m ქირია ვაჟა მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული .. |
051843m ქაშიბაძე მარინე მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული . |
051843m ამყოლაძე ხათუნა მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული.. |
--- |
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | 051843m ქირია ვაჟა მექატრონული სისტემების მომსახურება-რემონტი (MSMORE05) პრაქტიკული . |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-577 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-625 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151840 თალაკვაძე მანანა მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) პრაქტიკული |
151840 შილაკაძე ვაჟა მჭრელი იარაღები (CUTO005) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 151740 ბუცხრიკიძე დავით მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) ლექცია |
151840.1-5 თალაკვაძე მანანა მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) ლაბორატორიული |
151840 თალაკვაძე მანანა მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 151840 შილაკაძე ვაჟა მჭრელი იარაღები (CUTO005) პრაქტიკული |
--- | 151840.2-5 თალაკვაძე მანანა მასალების ჭრით დამუშავება (FMMDO05) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 151740 შილაკაძე ვაჟა კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობის მიღება (EET74405G3-LS) პრაქტიკული |
--- | 151740 შვანგირაძე მერაბ კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობის მიღება (EET74405G3-LS) ლექცია |
--- |
9-17:00 | 352002 თურმანიძე რაულ მანქანათმშენებლობა (MECHE05) ლექცია |
251920-502 შვანგირაძე მერაბ თერმოჭრა (EET73705G2) პრაქტიკული |
352002 თურმანიძე რაულ მანქანათმშენებლობა (MECHE05) ლექცია |
251920-502 თურმანიძე რაულ ინოვაციური ტექნოლოგიები მექანიკის ინჟინერიაში (EET73805G2) ლექცია |
251920-502 შვანგირაძე მერაბ თერმოჭრა (EET73705G2) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | 252046-1 მენთეშაშვილი ვაჟა საინჟინრო კვლევის საფუძვლები (FUENR05GA1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-624 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-328 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-643 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 051903g-4 გზირიშვილი ნინო კომპოზიციის შექმნა (0212235) პრაქტიკული. |
--- | 051903g-4 გზირიშვილი ნინო კომპოზიციის შექმნა (0212235) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151770 უგრეხელიძე ირინე პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურება, კონტროლი და რემონტი (SJsrt05) ლექცია |
--- | --- | 151770 უგრეხელიძე ირინე პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურება, კონტროლი და რემონტი (SJsrt05) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151770 ნათბილაძე ნია ფოტოპროცესები და ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით მედიაში (MAP21805G1-LS) ლექცია |
151870 უგრეხელიძე ირინე საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (ATDJD05) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 152070 ნათბილაძე ნია სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) პრაქტიკული |
151770 ნათბილაძე ნია სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (SASHZD05) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 151870 უგრეხელიძე ირინე საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (ATDJD05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 151870 ბარამაშვილი თეა სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 352003 პაპასკირი ვაჟა აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-703 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-706 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 352003 პაპასკირი ვაჟა აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-722 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-629 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4960.2-4 კახიანი მერაბ მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4901 კახიანი მერაბ მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4960.1-4 კახიანი მერაბ მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 151870.2-5 ჩხაიძე თენგიზ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4902 კახიანი მერაბ მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 151870.1-5 ჩხაიძე თენგიზ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-660 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-664 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 051905gon ლაზარაშვილი ზურაბ ღონისძიების ტექნიკური მომსახურება და უსაფრთხოება (0411920) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 051905gon კოტრიკაძე იამზე წერილობით ტექსტთან მუშაობა (0411901) პრაქტიკული |
051905gon მილაშვილი მზია ღონისძიების კონცეფციის შემუშავება (0411918) პრაქტიკული |
051905gon მილაშვილი მზია ღონისძიების კონცეფციის შემუშავება (0411918) პრაქტიკული. |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-665 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151760 ლაზარაშვილი ზურაბ პურის,მაკარონის და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP12405G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 152060 გოლეთიანი გივი შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 152060 გოლეთიანი გივი შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
--- | 151860 გოგოლი გიული ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP10705G1-LS) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | 151760 გოლეთიანი გივი წარმოების მენეჯმენტი (BUA70305G1-LS) ლექცია |
151860 გოლეთიანი გივი კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 151760 გოლეთიანი გივი წარმოების მენეჯმენტი (BUA70305G1-LS) პრაქტიკული |
151860 გოლეთიანი გივი კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 151760 ბერუაშვილი გიორგი კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) პრაქტიკული |
151860 გოლეთიანი გივი კვების მრეწველობის საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (MAP10905G1-LPK) ლექცია |
--- | 151760 ბერუაშვილი გიორგი წარმოების მექანიზაციის საშუალებები (EET04805G1) ლექცია |
151860 ისაკაძე თამაზ მაცივარ დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (MAP11005G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 151760 ბერუაშვილი გიორგი წარმოების მექანიზაციის საშუალებები (EET04805G1) პრაქტიკული |
--- | --- | 151760 ლაზარაშვილი ზურაბ პურის,მაკარონის და საკონდიტრო წარმოების ტექნოლოგია, ხარისხი და უვნებლობა (MAP12405G1-LS) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | 151960 ტაბატაძე ლალი კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 151760 ბერუაშვილი გიორგი კვების საწარმოთა სპეციალური სატრანსპორტო საშუალებები (SMTFM05) ლექცია |
151860 ისაკაძე თამაზ ჰაერის ტექნოლოგიური კონდიცირების საფუძვლები (MAP11105G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 251920-505 კობახიძე ლერი კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | 251920-505 ისაკაძე თამაზ მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) ლექცია |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-659 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151860 ლაზარაშვილი ზურაბ სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | 151860 გუგულაშვილი გივი მაცივარ დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (MAP11005G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | 151860 გოგოლი გიული ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ზოგადი ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP10705G1-LS) პრაქტიკული |
151760.2-5 ქირია ვაჟა მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | 151760 ლაზარაშვილი ზურაბ მარცვლეულისა და კომბინირებული საკვების გადამამუშვებელი ტექნოლოგიური მოწყობილობები (MAP11405G1-LS) პრაქტიკული |
151760 ქირია ვაჟა მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია |
||
5-13:00 | 151860 გუგულაშვილი გივი ჰაერის ტექნოლოგიური კონდიცირების საფუძვლები (MAP11105G1-LP) ლექცია |
--- | --- | 151760 ლაზარაშვილი ზურაბ მარცვლეულისა და კომბინირებული საკვების გადამამუშვებელი ტექნოლოგიური მოწყობილობები (MAP11405G1-LS) ლექცია |
--- | 151760.1-5 ქირია ვაჟა მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | 151860 ლაზარაშვილი ზურაბ სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) პრაქტიკული |
151860 ლაზარაშვილი ზურაბ სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობანი (SANEGAM04) საკურსო |
151860 ისაკაძე თამაზ კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | 151960 ტაბატაძე ლალი კვების პროდუქტების ეკოლოგიის და ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) ლექცია |
--- | 151860 კობახიძე ლერი კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 251920-505 კობახიძე ლერი მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 251920-505 კობახიძე ლერი კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (RTFS005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 251920-505 კობახიძე ლერი კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) ლექცია |
--- | 251920-505 ისაკაძე თამაზ მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (TER0005) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | 251920-505 კობახიძე ლერი კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) პრაქტიკული |
251920-505 კობახიძე ლერი მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-201ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 352003 აბაიშვილი ვახტანგ სამეცნიერო კვლევის სწავლების მეთოდები (EET72805GE3-L) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 352003 აბაიშვილი ვახტანგ სამეცნიერო კვლევის სწავლების მეთოდები (EET72805GE3-L) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | 151870 ჩიტიძე ზაურ მერქნული მასალები და წარმოების ტექნოლოგია (GHAH05) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 251920-506 ჩიტიძე ზაურ ხე-ტყის დამზადების მანქანებისა და მექანიზმების ძიება და კვლევა (MAP24305G1) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 251920-506 ჩიტიძე ზაურ მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 251920-506 ჩიტიძე ზაურ მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 251920-506 ჩიტიძე ზაურ ხე-ტყის დამზადების მანქანებისა და მექანიზმების ძიება და კვლევა (MAP24305G1) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-203ც (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-205ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 251920-506 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე ტექნოლოგიები და მანქანები (SFJZX05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 251920 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების თანამედროვე ტექნოლოგიები და მანქანები (SFJZX05) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-210ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 151870.1-5 ტყემალაძე რამაზი მერქნული მასალები და წარმოების ტექნოლოგია (GHAH05) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151870.2-5 ტყემალაძე რამაზი მერქნული მასალები და წარმოების ტექნოლოგია (GHAH05) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 251920-506 ტყემალაძე რამაზი მერქნული მასალების დასამუშავებელი მოწყობილობების კვლევა (MAP24205G1-LP) საკურსო |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 252020 ტყემალაძე რამაზი მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 252020 ტყემალაძე რამაზი მეცნიერული კვლევის საფუძვლები (FSCRE04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-651 (ფიზ.კათ.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 152020 ურუშაძე ქეთევანი ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 151820 უგულავა თემურ ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 152020 ურუშაძე ქეთევანი ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-567 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051907-4 თოფურია ნინო საავტომობილო გადაზიდვები (SAAVTGAD05) პრაქტიკული |
051907-4 გორშკოვი თეიმურაზი სარკინიგზო გადაზიდვები (547789) პრაქტიკული |
--- | 051907-4 ბუთხუზი ნათია გადაზიდვების ხარჯების კალკულაცია (054512) პრაქტიკული |
051907-4 ბუთხუზი ნათია საწყობის ლოგისტიკა (25415) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-582 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 051909z-3 ხმიადაშვილი ჯემალ საზეინკლო საქმის საფუძვლები (0125486) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-583 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 051909sab-5 ბასილაია ნათელა საბაჟო დეკლარირება (411608) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 051909sab-5 ბოგველიშვილი ვახტანგ სასაზღვრო-საკარანტინო კონტროლი (411610) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 051909sab-5 ცაგარეიშვილი პაატა არასატარიფო ღონისძიებები (411611) პრაქტიკული |
--- | 051909sab-5 ცაგარეიშვილი პაატა არასატარიფო ღონისძიებები (411611) პრაქტიკული. |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 051909sab-5 ცაგარეიშვილი პაატა სასაქონლო ოპერაციები და საბაჟო გადასახდელები (411600) პრაქტიკული. |
--- | --- | ||
10-18:00 | 051909sab-5 ცაგარეიშვილი პაატა სასაქონლო ოპერაციები და საბაჟო გადასახდელები (411600) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-584 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151802.1-5 დიასამიძე ნუგზარ საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151802 ფრიდონაშვილი დავითი საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-683 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151703, 151704 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | 151706 ბოგველიშვილი ზურაბ Международные транспортные организации (EET96205R1-LSK) Лекция |
--- | 151704 ველიჯანაშვილი რევაზ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 151703 ხარიტონაშვილი ვალერიან სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული |
151801, 151802, 151803 კანკაძე ალექსანდრე ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) ლექცია |
151803 ბოგველიშვილი ზურაბ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული |
152091 ოდიშელიძე ქეთევანი ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | 151706 ქართველიშვილი ვასილი Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция. |
--- | 151704 ზურიკაშვილი მიხეილ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 151801, 151802, 151803 ლეკიაშვილი ვარლამი სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 151703, 151704 ძოწენიძე დავითი საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) ლექცია |
151703 ველიჯანაშვილი რევაზ საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევები (MVTAT05GAI-RLP) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 252046, 252046-1, 252058 ბუბუტეიშვილი ლევან სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია |
352001 ლეკიაშვილი ვარლამი ტრანსპორტის დარგის კვლევის მეთოდები (TRDARKV05) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 251946 იოსებიძე ჯუმბერ ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) ლექცია |
--- | 151803 ბუბუტეიშვილი ლევან სატრანსპორტო საექსპედიციო მომსახურება (TREXS05) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 251946 იოსებიძე ჯუმბერ ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) პრაქტიკული |
251946 ლეკიაშვილი ვარლამი ავტომობილის პროფილაქტიკური ოპერაციების სისტემა (APRANS05) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-689 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151701, 151702 ბოგველიშვილი ზურაბ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151703 ჯაჯანიძე ვალერი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151801 ბოგველიშვილი ზურაბ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული |
151701 დიასამიძე ნუგზარ კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151801 კანკაძე ალექსანდრე ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული |
151702 ზურიკაშვილი მიხეილ სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის საფუძვლები (MPOST05GAI-LP) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 151802 კანკაძე ალექსანდრე ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (LOMES05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 251946 ველიჯანაშვილი რევაზ საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) ლექცია |
--- | 252046 ფრიდონაშვილი დავითი საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) ლექცია |
151703, 151704 ჯაჯანიძე ვალერი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 151706 ხმიადაშვილი ჯემალ Дорожно-транспортные происшествия (MVTAT05GAI-LP) Лекция |
252046 ფრიდონაშვილი დავითი საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 251946 ფრიდონაშვილი დავითი ავტომობილების თეორია (AVTTE05) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | 252046 ფრიდონაშვილი დავითი საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (TRASA05) პრაქტიკული |
--- | 352003 პაპასკირი ვაჟა სწავლების თანამედროვე მეთოდები (MMT0007-LSP) ლექცია |
--- | 251946 ფრიდონაშვილი დავითი ავტომობილების თეორია (AVTTE05) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
07-106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
07-109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151703.1-5 ჯაჯანიძე ვალერი ავტომობილების დიაგნოსტიკა და ტექნიკური მომსახურება (ADTEM05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 051909e-3 ჯაჯანიძე ვალერი ელექტროტექნიკური ნახაზების წაკითხვა (JFSGD) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 051909e-3 ჯაჯანიძე ვალერი ელექტროტექნიკური ნახაზების წაკითხვა (JFSGD) პრაქტიკული. |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | 151703.2-5 ჯაჯანიძე ვალერი ავტომობილების დიაგნოსტიკა და ტექნიკური მომსახურება (ADTEM05) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | 151706 ხმიადაშვილი ჯემალ Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Лабораторная работа |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-436 (სარკ.კოლეჯი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 251958 შარვაშიძე ავთანდილი ვაგონების კონსტრუირება, გაანგარიშება და ინდივიდუალური რესურსის მართვა ექსპლუატაციაში (EET91105G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 352058 შარვაშიძე ავთანდილი სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობის სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET090305G2-LS) ლექცია |
--- | --- | 251958 შარვაშიძე ავთანდილი ვაგონების კონსტრუირება, გაანგარიშება და ინდივიდუალური რესურსის მართვა ექსპლუატაციაში (EET91105G1-LP) ლექცია |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-437 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-441 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 252058, 252046, 252046-1 მორჩილაძე ჯემალი სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) ლექცია |
--- | 352058 შარვაშიძე ავთანდილი სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობის სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET090305G2-LS) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | 251958 მესხიძე ზაზა რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) პრაქტიკული |
352058 თელია გრიგოლ სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) პრაქტიკული |
251958 მესხიძე ზაზა რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (MMR6205) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 352058 თელია გრიგოლ სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) ლექცია |
--- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-442 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151702 მესხიძე ზაზა რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული |
151704 თელია გრიგოლ რკინიგზის ექსპლუატაციის ლოგისტიკური საფუძვლები (TRS11105G1-LK) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 151702 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო |
--- | 151701, 151702 მესხიძე ზაზა რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 151706 მესხიძე ზაზა Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Практическая работа |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 151706 მორჩილაძე ჯემალი Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Лекция |
151802 თელია გრიგოლ სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | 151702 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო |
7-15:00 | --- | 151704, 151703 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 151701 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო |
--- | --- | --- | 151703 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151701 მესხიძე ზაზა რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული |
151701, 151702 მორჩილაძე რომანი სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. |
151704 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) საკურსო |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 151706 მორჩილაძე ჯემალი Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Курсовая работа |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-444 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 151702 მორჩილაძე რომანი სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. |
--- | 151701 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151704 მორჩილაძე რომანი სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 151801 თელია გრიგოლ სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 151706 მესხიძე ზაზა Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция |
151803 თელია გრიგოლ სახმელეთო სატრანსპორტო სატვირთო გადაზიდვების საფუძვლები (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. |
--- | 151701 მორჩილაძე რომანი სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. |
151701, 151702 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული საქმიანობა ტრანსპორტზე (EET93305G1-LSK) ლექცია. |
151704 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის ექსპლუატაციის ლოგისტიკური საფუძვლები (TRS11105G1-LK) საკურსო |
9-17:00 | --- | 151801 შარვაშიძე ავთანდილი ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების საფუძვლები (EET91005G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 151703 მორჩილაძე რომანი სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. |
10-18:00 | --- | 151801 შარვაშიძე ავთანდილი ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების საფუძვლები (EET91005G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | 151703, 151704 მორჩილაძე რომანი სახმელეთო სატრანსპორტო გადაყვანების საფუძვლები (EET93805G1-LP) ლექცია. |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-447 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051910 გოგიშვილი დავით მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) პრაქტიკული |
051910 ჯიხვაძე ივანე ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) პრაქტიკული |
--- | 051910 მჭედლიძე კონსტანტინე საზეინკლო ოპერაციების შესრულება (LKHSDG) პრაქტიკული |
051910 პატურაშვილი მეგი გაცნობითი პრაქტიკა რკინიგზის ოპერირებაში (0711807) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-448 (სარკ.კოლეჯი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 151701 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 151702 ცოცხალაშვილი მირიან რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 151701, 151702 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) ლექცია |
--- | 151702 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 151701 ცოცხალაშვილი მირიან რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151701, 151702 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-433 (სარკ.კოლეჯი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 252058, 252046, 252046-1 შარაშენიძე სერგო სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 251958 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მართვა , ავტომატიზაცია და ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET90805G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 251958 მორჩილაძე რომანი ვაგონების კონსტრუირება, გაანგარიშება და ინდივიდუალური რესურსის მართვა ექსპლუატაციაში (EET91105G1-LP) ლექცია. |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 251958 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობის მართვა , ავტომატიზაცია და ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET90805G2-LP) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-728 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151701 ნოდია ამირან სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151703 ნოდია ამირან სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული |
151803 პაპასკირი მურთაზი სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული. |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 151704 მუხიგულაშვილი ნინო სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული. |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 251958 მუხიგულაშვილი ნინო სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (SADSTD05) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 252058 დუნდუა ალექსანდრე სარკინიგზო დისკრეტულ მოწყობილებათა თეორია (EET90605G2-LP) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 252058 პაპასკირი მურთაზი სარკინიგზო დისკრეტულ მოწყობილებათა თეორია (EET90605G2-LP) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-728.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151703 პაპასკირი მურთაზი სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EE90405G1-LS) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 151801 პაპასკირი მურთაზი სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 151802 პაპასკირი მურთაზი სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 151704 ნოდია ამირან სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | 251958 მუხიგულაშვილი ნინო სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (SADSTD05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151702 ნოდია ამირან სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-728.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151803 პაპასკირი მურთაზი სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებათა სერვისის საფუძვლები (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 151907 მღებრიშვილი ნიკოლოზ Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Практическая работа |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 151907 მღებრიშვილი ნიკოლოზ Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Лекция |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 151801 ნოდია ამირან სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 151902 მღებრიშვილი ნიკოლოზ მიკროპროცესორული ტექნიკის გამოყენების საფუძვლები ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 151802 პაპასკირი მურთაზი სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის უსაფრთხოების საფუძვლები (EET90805G1-LP) პრაქტიკული. |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-728.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-728.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-727 (სარკ.კოლეჯი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-556 (მოდულური კ/ც) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 051903g-4 ბარამაშვილი თეა ვექტორული გამოსახულების დამუშავება (0212239) პრაქტიკული |
--- | 051909z-3 ბარამაშვილი თეა ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული |
051909z-3 ბარამაშვილი თეა ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული. |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | 151870.1-5 ბარამაშვილი თეა სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 151870.2-5 ბარამაშვილი თეა სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-555 (კ/ც) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151920 პეტრიაშვილი ლილი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) პრაქტიკული |
151720 თედორაძე რეზო სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2) ლექცია |
151820 დობორჯგინიძე გიორგი სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლექცია |
151820 თედორაძე რეზო ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 151920 პეტრიაშვილი ლილი ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) ლექცია |
--- | ||||
3-11:00 | 151920 პეტრიაშვილი ლილი ტელემატიკა ლოგისტიკაში (TELL005) პრაქტიკული |
151920 თედორაძე რეზო მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LS) ლექცია |
151820 თედორაძე რეზო ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (SPTS005) ლექცია |
151820 თედორაძე რეზო სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია |
251904 უგულავა თემურ სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 2 (TRS13805G1) საკურსო |
|
4-12:00 | 151820 პეტრიაშვილი ლილი საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლაბორატორიული |
|||||
5-13:00 | 151920 პეტრიაშვილი ლილი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლექცია |
151920 თედორაძე რეზო მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LS) პრაქტიკული |
151820 თედორაძე რეზო სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული |
151820 დობორჯგინიძე გიორგი სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (WHSP205) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 151820 პეტრიაშვილი ლილი საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (ERP1005) ლექცია |
--- | ||||
7-15:00 | --- | 152020 დობორჯგინიძე გიორგი ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) ლექცია |
151820 თედორაძე რეზო ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (EMLOG05) ლექცია |
151920 დობორჯგინიძე გიორგი სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (WHSP105) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 152020 გოგილიძე ემილიანე საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) პრაქტიკული |
151720 უგულავა თემურ სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 252004 ბუთხუზი ნათია მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) პრაქტიკული |
152020 დობორჯგინიძე გიორგი ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (LOGISMIW05) პრაქტიკული |
151720 თედორაძე რეზო ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) ლექცია |
151920 დობორჯგინიძე გიორგი სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (WHSP105) ლექცია |
||
10-18:00 | 152020 გოგილიძე ემილიანე საინფორმაციო ტექნოლოგიის საფუძვლები (BOITEOGA1-LB) ლექცია |
--- | ||||
11-19:00 | 252004 ბუთხუზი ნათია მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (SCM0005) ლექცია |
251904 ბუთხუზი ნათია ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2) პრაქტიკული |
251904 უგულავა თემურ სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 2 (TRS13805G1) საკურსო |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-622 (კომპ/ც) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-617 (კომპ/ც) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 152001.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-538 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 152040.2-5 მუმლაძე ნუნუ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151940.2-5 კოკაია თეიმურაზ სამანქანათმშენბლო ხაზვა (GRAF305) პრაქტიკული |
--- | 152070.2-5 მუმლაძე ნუნუ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 220105 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция |
--- | --- | 152080.1-5 მუმლაძე ნუნუ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 220105 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа |
--- | --- | --- | 152001.1-5 მუმლაძე ნუნუ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 220139 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа |
--- | 62008.1-6 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа |
--- | 152060.1-5 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 220139 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция |
1090 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 1090.2-1 ქისიშვილი ლია Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа |
--- | 4030.1-4 ბეგიაშვილი მზია ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (TEXAS05) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 62008 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Лекция |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-538.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 152040.1-5 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151940.1-5 ბიწაძე სიმონ სამანქანათმშენბლო ხაზვა (GRAF305) პრაქტიკული |
--- | 152070.1-5 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 152080.2-5 წულეისკირი გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 152001.2-5 შუბითიძე თამარ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 62008.2-6 ქისიშვილი ლია Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа |
--- | 152060.2-5 შუბითიძე თამარ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 1090.1-1 ბაციკაძე იოსებ Начертательная геометрия (DGEOMR5) Практическая работа |
--- | 4030.2-4 კოპლატაძე მანანა ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (TEXAS05) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151901.2-5 შუბითიძე თამარ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 218139 ბაციკაძე იოსებ Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа |
--- | |
3-11:00 | --- | 3931.1-3 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 151907 ბაციკაძე იოსებ Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа |
--- | |
4-12:00 | --- | 3036.1-3 ბერიძე თამარ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
3932.1-3 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 151960.2-5 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
3931, 3932 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია |
151902.2-5 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 151970.1-5 გოგალაძე რომეო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 151946 ჩიტაიშვილი გოჩა Computer Engineering Graphics / AUTODESK AutoCAD Mechanical (EET70805E2) Practical Work |
3035.1-3 ბერიძე თამარ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-538ა.1 (კომპ.გრაფ.ცენტრი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151901.1-5 მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 3931.2-3 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3036.2-3 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 3932.2-3 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 151960.1-5 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 151902.1-5 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 151970.2-5 წვერავა ელიზა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | 3035.2-3 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4702 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 4701, 4702 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) ლექცია |
--- | --- | 4701 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (BIONANO04) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 41939 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (KMWPA04) ლექცია |
--- | --- | 41939 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (KMWPA04) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 41939 მშვილდაძე მაია გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) ლექცია |
41939 მშვილდაძე მაია გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 41939 კოვზირიძე ზვიად გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (CASOC04) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107/6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107/7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4701, 4702 დევდარიანი ნანა პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4701, 4702 დევდარიანი ნანა პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4835 საღარეიშვილი თამარ სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სემინარი |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4035 შეყლაშვილი ნათელა ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) სემინარი |
4835ა საღარეიშვილი თამარ სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სემინარი |
6-14:00 | --- | --- | 4735ა ელიავა გიორგი ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) სემინარი |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4735ბ ელიავა გიორგი ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) სემინარი |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 4735.2-4 ელიავა გიორგი ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 4735 ელიავა გიორგი ფარმაკოთერაპია (FTHER04) სემინარი |
4735 ელიავა გიორგი ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) სემინარი |
4735ბ ელიავა გიორგი ფარმაკოთერაპია (FTHER04) სემინარი |
--- |
10-18:00 | --- | 4735ბ.2-4 ელიავა გიორგი ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
4735ა.2-4 ელიავა გიორგი ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
4735ა ელიავა გიორგი ფარმაკოთერაპია (FTHER04) სემინარი |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-227 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4835ბ ალანია მერი ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 4835.2-4 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული |
4735ბ.1-4 გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) საკურსო |
4835ა.2-4 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 4735.2-4 თარგამაძე ლიანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) საკურსო |
4035 ღუღუნიშვილი დარეჯან ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) სემინარი |
4735ა.1-4 გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) საკურსო |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4835ა მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია I (PHK0104) სემინარი |
4935ა.1-4 გველესიანი ილია ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული |
4835ბ ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული |
4935.1-4 გველესიანი ილია ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო |
--- |
7-15:00 | --- | 4835ა.1-4 გაბელაია მარგალიტა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული |
--- | 4835.2-4 წიქარიშვილი ხათუნა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო |
41987 წიქარიშვილი ხათუნა ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) საკურსო |
--- |
8-16:00 | 4835ბ გაბელაია მარგალიტა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული |
4835ა.1-4 კახეთელიძე მზია ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო |
4735.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
4735.1-4 კახეთელიძე მზია ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 4735ა.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
4835ბ.2-4 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო |
4735ა.2-4 კახეთელიძე მზია ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) საკურსო |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 4735ა.1-4 კახეთელიძე მზია ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
4835.1-4 კახეთელიძე მზია ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-228 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4835ა.1-4 ბოლქვაძე ნონა ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული |
4735ბ თარგამაძე ლიანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) სემინარი |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4735ბ.2-4 თარგამაძე ლიანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) საკურსო |
--- | 4935ბ.2-4 მეტრეველი ირინე ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 4735.1-4 გელოვანი ნანა ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) საკურსო |
--- | 4835ა.2-4 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული |
4935.1-4 გველესიანი ილია ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 41987ბ გველესიანი ილია ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) ლექცია |
4835.1-4 გაბელაია მარგალიტა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული |
--- | 4835.2-4 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული |
41987ბ ბაციკაძე ქეთევან პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TPERM04) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 4835.1-4 ბოლქვაძე ნონა ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული |
4935ა.1-4 გველესიანი ილია ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო |
4835ა.1-4 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | 42087, 42087ა, 42087ბ შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სემინარი |
4735.1-4 კახეთელიძე მზია ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
4835ბ.1-4 გაბელაია მარგალიტა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო |
42087, 42087ა, 42087ბ გაბელაია მარგალიტა ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | 4735ბ.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
42087, 42087ა, 42087ბ მეტრეველი ირინე ბიოეთიკა (BIOET04) ლექცია |
4835ბ.1-4 ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო |
4735ა.1-4 გელოვანი ნანა ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) საკურსო |
--- |
10-18:00 | 41987 ცინცაძე თამარ სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) ლექცია |
41987 წიქარიშვილი ხათუნა ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლაბორატორიული |
42087, 42087ბ, 42087ა ჩიქავა მედეა ბიოფარმაცია (BIOPH04) საკურსო |
42087, 42087ა, 42087ბ შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-229 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4035 თარგამაძე ლიანა ადამიანის ანატომია (HUMAN04) სემინარი |
--- | --- | 4035 თარგამაძე ლიანა ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) სემინარი |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4835.1-4 შეყლაშვილი ნათელა ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4835.1-4 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული |
41987 ალანია მერი სამკურნალო საშუალებების სტანდარტიზაცია (fjDG04) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 4735.1-4 გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) საკურსო |
--- | --- | 4935ბ.2-4 მეტრეველი ირინე ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო |
4735 თარგამაძე ლიანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) სემინარი |
|
6-14:00 | --- | 4835ბ ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული |
4935ა.2-4 მეტრეველი ირინე ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული |
4835ა.1-4 გაბელაია მარგალიტა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო |
4935.2-4 მეტრეველი ირინე ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო |
|
7-15:00 | 41987ბ წიქარიშვილი ხათუნა პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) საკურსო |
4835ა.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული |
4935ა.2-4 მეტრეველი ირინე ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო |
4835.1-4 გაბელაია მარგალიტა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო |
41987ბ ბაციკაძე ქეთევან პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TPERM04) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 41987 წიქარიშვილი ხათუნა ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლექცია |
4835ა.2-4 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო |
41987ბ წიქარიშვილი ხათუნა პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლექცია |
4835 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია I (PHK0104) სემინარი |
--- | |
9-17:00 | 41987ა შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლექცია |
--- | 41987 ცინცაძე თამარ სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) სემინარი |
41987ბ ბაციკაძე ქეთევან კოსმეტიკური საშუალებების ტექნოლოგია (KOSDGH04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 4735ბ.1-4 კახეთელიძე მზია ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
4735ბ.1-4 გელოვანი ნანა ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) საკურსო |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | 42087, 42087ა, 42087ბ ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგია III (PHK0304) საკურსო |
42087, 42087ა, 42087ბ ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგია III (PHK0304) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4735ა თარგამაძე ლიანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) სემინარი |
--- | 4835ა.1-4 შეყლაშვილი ნათელა ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული |
4935ბ.1-4 გველესიანი ილია ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 4735.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) საკურსო |
4735ა.2-4 თარგამაძე ლიანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) საკურსო |
4935ბ.1-4 გველესიანი ილია ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) საკურსო |
4935.2-4 მეტრეველი ირინე ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 42087, 42087ა, 42087ბ ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგია III (PHK0304) სემინარი |
4835.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული |
--- | 4835ა.2-4 წიქარიშვილი ხათუნა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო |
41987 ალანია მერი სამკურნალო საშუალებების სტანდარტიზაცია (fjDG04) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 4835ბ მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია I (PHK0104) სემინარი |
41987ბ წიქარიშვილი ხათუნა პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლაბორატორიული |
4835ბ მეტრეველი ირინე სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სემინარი |
42087, 42087ა, 42087ბ მეტრეველი ირინე ბიოეთიკა (BIOET04) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | 41987ა გველესიანი ილია ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) ლექცია |
41987ბ ბაციკაძე ქეთევან კოსმეტიკური საშუალებების ტექნოლოგია (KOSDGH04) ლექცია |
42087, 42087ბ, 42087ა ჩიქავა მედეა ბიოფარმაცია (BIOPH04) სემინარი |
4835ბ.2-4 წიქარიშვილი ხათუნა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) საკურსო |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 4735ბ.1-4 კახეთელიძე მზია ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
4735ა.1-4 კახეთელიძე მზია ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
--- | 41987 ცინცაძე თამარ სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (PHAMP04) საკურსო |
--- |
10-18:00 | 42087, 42087ა, 42087ბ გაბელაია მარგალიტა ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო-პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (gsth04) სემინარი |
--- | --- | 4835.2-4 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია I (PHK0104) საკურსო |
4735ბ.2-4 კახეთელიძე მზია ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) საკურსო |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4701 გაბადაძე თამაზ სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-205 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4035 შეყლაშვილი ნათელა ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (LLPHT04) ლექცია |
--- | --- | 4035 თარგამაძე ლიანა ადამიანის ანატომია (HUMAN04) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4035 თარგამაძე ლიანა ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია |
4835, 4835ა, 4835ბ საღარეიშვილი თამარ სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) ლექცია |
5-13:00 | 4090 კვირიკაშვილი თამარ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
4901, 4902, 4960 კახიანი მერაბ მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია |
--- | 4730 ბერუაშვილი გიორგი კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) პრაქტიკული |
4835ბ, 4835ა, 4835 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 4035 ღუღუნიშვილი დარეჯან ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) ლექცია |
--- | 4735, 4735ა, 4735ბ ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლექცია |
4035 კვირიკაშვილი თამარ უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MATH108) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 4735, 4735ა, 4735ბ გელოვანი ნანა ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია |
4790, 4790ა გაბადაძე თამაზ სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) ლექცია |
41934 რაზმაძე მალხაზ მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) ლექცია |
4935, 4935ა, 4935ბ გველესიანი ილია ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლექცია |
4735, 4735ა, 4735ბ ალანია მერი ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 4735, 4735ა, 4735ბ ცინცაძე თამარ ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4950 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4730ა ბერუაშვილი გიორგი კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 4835, 4835ა, 4835ბ ალანია მერი ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4730, 4730ა ბერუაშვილი გიორგი კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (AOPFP05GA1-LP) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | 4835ბ, 4835ა, 4835 ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგია I (PHK0104) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4735, 4735ა, 4735ბ გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია |
--- | --- | 4835, 4835ა, 4835ბ წიქარიშვილი ხათუნა ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 41934 ბერძენიშვილი ირინე არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) ლექცია |
4090 მგელაძე ანტონ ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლექცია |
42087, 42087ბ, 42087ა ჩიქავა მედეა ბიოფარმაცია (BIOPH04) ლექცია |
--- | 4835, 4835ა, 4835ბ გიგოშვილი თამარ ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 4735, 4735ა, 4735ბ ცინცაძე თამარ ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (faR04) ლექცია |
--- | 41934 რაზმაძე მალხაზ ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-211 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 42035-D ჭეიშვილი თეიმურაზ ქიმიურ ნივთირებათა შედგენილობის, აღნაგობის და მათი გარდაქმნების შესწავლის ინსტრუმენტული მეთოდები; (IMSCS04) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4790, 4790ა გაბადაძე თამაზ სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PCMSS04) სემინარი |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-213 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4701 ლოლაძე გივი სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4750 სიმონგულაშვილი ზურაბ ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4850 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4750 სიმონგულაშვილი ზურაბ ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4850 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3936 მაისურაძე ბადრი მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლაბორატორიული |
--- | 4850.2-4 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 3935 მაისურაძე ბადრი მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) სემინარი |
4950 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4850.1-4 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლაბორატორიული |
4950 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლექცია |
4850.2-4 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 4850.1-4 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლაბორატორიული |
--- | 4950.2-4 წერეთელი ქეთევან მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4950.2-4 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლაბორატორიული |
4950.1-4 წერეთელი ქეთევან მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4950.1-4 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4890ა ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4901, 4902, 4940, 4930, 4930ა გელიაშვილი ზურაბ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 4990, 4990ა ქარქუსაშვილი თამაზ ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) ლექცია |
--- | --- | 4790, 4790ა ელიზბარაშვილი ელიზბარ რეაქციის მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS14704G1-LS) პრაქტიკული |
4090 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 4990, 4990ა ლაგვილავა ირმა ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლექცია |
--- | 4990ა გელიაშვილი ზურაბ ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) პრაქტიკული |
41933 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (ANOCH04) ლექცია |
||
5-13:00 | 4890, 4890ა მათითაიშვილი თეა ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) ლექცია |
4990 ქარქუსაშვილი თამაზ ქიმიურ ნივთიერებათა ნომენკლატურა (QINIVNOM04) პრაქტიკული |
4790, 4790ა ელიზბარაშვილი ელიზბარ რეაქციის მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS14704G1-LS) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | --- | 4960, 4901, 4902 ტაბიძე ვასილ კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) ლექცია |
--- | --- | 4790, 4790ა მათითაიშვილი თეა ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) ლექცია |
|
7-15:00 | 4890 მათითაიშვილი თეა ორგანული ქიმია 2 (ORGC204) პრაქტიკული |
--- | --- | 41933 გელიაშვილი ზურაბ სინთეზური საღებრების ქიმია (CHSDS04) ლექცია |
--- | 4790, 4790ა მათითაიშვილი თეა ქიმია და თანამედროვე გამოწვევები (QIMTA04) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | 41933 გელიაშვილი ზურაბ მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (MORCH04) ლექცია |
--- | 41933 გელიაშვილი ზურაბ სინთეზური საღებრების ქიმია (CHSDS04) ლექცია |
--- |
10-18:00 | 41933 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (ANOCH04) ლექცია |
--- | 41933 გელიაშვილი ზურაბ მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (MORCH04) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-303 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4930.1-4 ახლოური ლია ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
4890ა.1-4 ოჩხიკიძე ნათია ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული |
4890.1-4 ოჩხიკიძე ნათია ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | 4902 ახლოური ლია ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
4930ა.2-4 გელიაშვილი ზურაბ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4940.1-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4890.2-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 4940.2-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 4090.2-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-306 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4901 გელიაშვილი ზურაბ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4930.2-4 გელიაშვილი ზურაბ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
4890ა.2-4 გელიაშვილი ზურაბ ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | 4930ა.1-4 ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 4090.1-4 ლაგვილავა ირმა ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 41937 შენგელია ევგენია მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 41937 შენგელია ევგენია მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (PTEHOR04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 41937ა შენგელია ევგენია ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 41937ა შენგელია ევგენია ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (CTPAD04) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4790ა.1-4, 4790.1-4 შენგელია ევგენია აგროქიმია (AGCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4790.2-4, 4790ა.2-4 შენგელია ევგენია აგროქიმია (AGCHE04) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 41937 წვერავა მაია ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-310 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 4701, 4702 ბარათელი ნანა ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული |
4701, 4702 ბარათელი ნანა ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 41937ა ბუჩუკური ნუნუ სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 41937ა ბარათელი ნანა განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლაბორატორიული |
41937ა ბუჩუკური ნუნუ სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | 41937 ბარათელი ნანა ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლაბორატორიული |
41937ა ბუჩუკური ნუნუ სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (MCPMI04) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-311 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4701 ბარდაჩიძე ზაირა არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4790, 4790ა წვერავა მაია საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) ლექცია |
4801 მჭედლიშვილი მარლენი ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 4790, 4790ა წვერავა მაია საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტები (EET19604G1-LB) პრაქტიკული |
4790, 4790ა დანელია გიორგი აგროქიმია (AGCHE04) ლექცია |
4701, 4702 მჭედლიშვილი მარლენი არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 4701, 4702 ბარდაჩიძე ზაირა ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლექცია |
--- | --- | 4702 ბარდაჩიძე ზაირა არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET16604G1-LB) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | 4801 ბუჩუკური ნუნუ ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 41937ა ბარდაჩიძე ზაირა განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-401 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4930.1-4 ბოკუჩავა ნანა კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული |
4890ა.1-4 ბოკუჩავა ნანა ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული |
4890.1-4 ებანოიძე ლიანა ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული |
4890ა ბიბილეიშვილი დენიტა თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) სემინარი |
--- |
2-10:00 | --- | 4930.1-4 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 4940.1-4 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
4930 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | 4902 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
4890 ბიბილეიშვილი დენიტა თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) სემინარი |
--- | |||
5-13:00 | 4901 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
4930ა ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
4940 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
4902 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
4935ბ.1-4 ბოკუჩავა ნანა ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 4901 რაჭველიშვილი ნანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | 4890.1-4 ებანოიძე ლიანა კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული |
4890ა.1-4 ებანოიძე ლიანა კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 4930ა.1-4 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
4950.1-4 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლაბორატორიული |
4930ა.1-4 ბოკუჩავა ნანა კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 41934 ბერძენიშვილი ირინე არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (FINCH04) პრაქტიკული |
4950.2-4 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლაბორატორიული |
||||
9-17:00 | --- | 41934 რაზმაძე მალხაზ ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (SCSC004) სემინარი |
4935.1-4 ბოკუჩავა ნანა ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული |
4935ა.1-4 ბოკუჩავა ნანა ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | 41934 რაზმაძე მალხაზ მყარი სხეულების ქიმია (SCHSC 04) ლაბორატორიული |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-403 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-405 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4930.2-4 წეროძე მედეა კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული |
4890ა.2-4 ბიბილეიშვილი დენიტა ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული |
4890.2-4 ბიბილეიშვილი დენიტა ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 4930.2-4 რაჭველიშვილი ნანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 4940.2-4 რაჭველიშვილი ნანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.2-4 წეროძე მედეა ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 4890.2-4 წეროძე მედეა კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული |
--- | 4890ა.2-4 წეროძე მედეა კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | 4930ა.2-4 რაჭველიშვილი ნანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | 4930ა.2-4 წეროძე მედეა კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | 4935.2-4 წეროძე მედეა ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული |
4935ა.2-4 წეროძე მედეა ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-407 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-408 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4701, 4702 შენგელია ჯემალ ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 4701, 4702 შენგელია ჯემალ ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-400 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4730, 4730ა ხუციშვილი როზა საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) ლექცია |
4730 ძეკონსკაია მედეა ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 4730, 4730ა ბოკერია აკაკი რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) ლექცია |
2-10:00 | 4790, 4790ა გაფრინდაშვილი როსტომ ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) სემინარი |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | 4830, 4830ა ხუციშვილი როზა პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლექცია |
--- | --- | 4830, 4830ა ბოკერია აკაკი ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) ლექცია |
|
4-12:00 | 4730ა ხუციშვილი როზა საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო |
4830, 4830ა ძეკონსკაია მედეა უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) ლექცია |
4790, 4790ა გაფრინდაშვილი როსტომ ქიმიური რეაქტორები (CHERE04) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 4730 ხუციშვილი როზა საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო |
--- | 4730ა ძეკონსკაია მედეა ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 4801 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | 4830, 4830ა ხუციშვილი როზა საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლექცია |
4830 ძეკონსკაია მედეა უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4730 ოშაყმაშვილი ცისანა რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4801 გოგიბერიძე ალექსანდრე ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) ლექცია |
4830ა ძეკონსკაია მედეა უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 4830ა, 4830 რუხაძე თეიმურაზ შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 4801 გოგიბერიძე ალექსანდრე ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) სემინარი |
4830ა ოშაყმაშვილი ცისანა ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) სემინარი |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4830ა, 4830 სადაღაშვილი ეთერ კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია |
--- | 4730ა, 4730 ძეკონსკაია მედეა ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-LP) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | 4730ა ოშაყმაშვილი ცისანა რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4801.1-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4801.2-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-420 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4830ა დეისაძე ქეთევანი შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4830 შენგელია მარინე საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | 4830ა შენგელია მარინე საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4830 ოშაყმაშვილი ცისანა ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (XORZPR04) სემინარი |
--- | 4830 ქაჩლიშვილი ციური პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | 4830 სადაღაშვილი ეთერ კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
6-14:00 | 4830 დეისაძე ქეთევანი შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4830ა ქაჩლიშვილი ციური პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | 4830ა სადაღაშვილი ეთერ კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-421 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4801.1-4 გოგიბერიძე ალექსანდრე ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4801.2-4 გოგიბერიძე ალექსანდრე ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-422 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-501 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4990ა.2-4 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 108068 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა შესავალი ზოგად და ორგანულ ქიმიაში (SHZOQ04) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 3040.1-3 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3036.1-3 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 4990.2-4 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 3035.1-3 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4990ა.1-4 წივწივაძე თენგიზ არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული |
4990ა.1-4 წივწივაძე თენგიზ ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული |
152040.2-5 მაისურაძე ნელი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 152001.2-5 მაისურაძე ნელი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 152060.1-5 მანველიძე გულნარა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | 4035.2-4 მამისეიშვილი მაია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 1086.2-1 იმნაძე ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1086.1-1 იმნაძე ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
152070.2-5 მაისურაძე ნელი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 4990.1-4 წივწივაძე თენგიზ არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4990.1-4 წივწივაძე თენგიზ ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | 3001.2-3 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3002.2-3 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 3035.2-3 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 220167.1-2 კუციავა ნაზიბროლა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220160.1-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4060.1-4 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 4030.2-4 მამისეიშვილი მაია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220162.2-2 ტუსიაშვილი თათია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 4935ბ.1-4 მამისეიშვილი მაია კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
220164.1-2 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220169.1-2 ტუსიაშვილი თათია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4050.2-4 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 3040.2-3 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4890ა.2-4 ედილაშვილი თამარი კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
220166.2-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220163.2-2 ტუსიაშვილი თათია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 4990ა.1-4 ხარბედია ცისანა თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული |
220168.1-2 ტუსიაშვილი თათია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4935.1-4 მამისეიშვილი მაია კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
4890.1-4 მამისეიშვილი მაია კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 3036.2-3 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1009.2-1 ედილაშვილი თამარი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 4990.2-4 ამაშუკელი ნათია თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4935ა.2-4 ედილაშვილი თამარი კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | 220161.1-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220170.1-2 ტუსიაშვილი თათია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1008.1-1 გიორგაძე თამარ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 220165.2-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 220171.1-2 კუციავა ნაზიბროლა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 1003.2-1 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 1080.2-1 კუციავა ნაზიბროლა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 220191.2-2 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 1002.2-1 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4835ა.2-4 გეგეშიძე ნანა ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული |
--- | 1098.1-1 ბოლქვაძე ნონა ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 1006.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1098 ბოლქვაძე ნონა ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) პრაქტიკული |
1007.2-1 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1880.1-1 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 1005.2-1 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4735ა.2-4 კილასონია ნინო ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული |
1004.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4735ბ.1-4 ბოლქვაძე ნონა ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 4735.1-4 გეგეშიძე ნანა ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული |
1001.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 1980.2-1 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1780.2-1 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 1000.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-507 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1090.2-1 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1090.1-1 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа |
--- | |
4-12:00 | 220139 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лекция |
1090 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лекция |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 3014 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лекция |
3016 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лекция |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3014 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа |
--- | --- | --- | 3016 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа |
--- |
7-15:00 | --- | 220139 ცინცაძე მაია Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4935.1-4 უგრეხელიძე ირინე ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 41908 კილასონია ნინო არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (SINSB04) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | 4935 უგრეხელიძე ირინე ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 4935ა ქოჩიაშვილი მანანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4935ბ ამაშუკელი ნათია ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | 4935ა.1-4 ქოჩიაშვილი მანანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 41908 კილასონია ნინო არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (SINSB04) ლექცია |
41908 უგრეხელიძე ირინე რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 42008, 42033, 42034 გიორგაძე თამარ თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 41908 ამაშუკელი ნათია ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (CHRAN04) ლაბორატორიული |
42008, 42033, 42034 გიორგაძე თამარ თეორიული არაორგანული ქიმია (SCHIC04) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.2-4 უგრეხელიძე ირინე ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-520 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4990, 4990ა წივწივაძე თენგიზ ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლექცია |
--- | --- | --- | 1980, 1080, 1880, 1780 მანველიძე გულნარა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 4990, 4990ა წივწივაძე თენგიზ არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლექცია |
--- | 220164, 220165, 220166, 220167 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- | 4890, 4890ა ცინცაძე მაია კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია |
108068 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა შესავალი ზოგად და ორგანულ ქიმიაში (SHZOQ04) ლექცია |
3-11:00 | 3035, 3036 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 152001 ლეჟავა ანერი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
220171, 220191 კუციავა ნაზიბროლა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- | 4990, 4990ა ამაშუკელი ნათია თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია |
1000, 1001, 1002 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 152040, 152060, 152070 მაისურაძე ნელი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
220160, 220161, 220162, 220163 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
1086 იმნაძე ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
1008, 1009 გიორგაძე თამარ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 4935, 4935ა, 4935ბ ბერიშვილი ლამარა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია |
1003, 1004, 1005 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
220168, 220169, 220170 ტუსიაშვილი თათია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
1007, 1006 იმნაძე ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
3001, 3002 ბოლქვაძე ნონა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 4935, 4935ა, 4935ბ ცინცაძე მაია კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლექცია |
--- | 3040 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
41908 გეგეშიძე ნანა არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები - d და f - ელემენტების ქიმია (PICDF04) ლექცია |
41908 გეგეშიძე ნანა არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები - d და f - ელემენტების ქიმია (PICDF04) პრაქტიკული |
4050, 4060, 4030 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
8-16:00 | 41908 ბერიშვილი ლამარა ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (CHRAN04) ლექცია |
4035 ცინცაძე მაია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
1098 ბოლქვაძე ნონა ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) ლექცია |
42008, 42033, 42034 ბერიშვილი ლამარა თეორიული ანალიზური ქიმია (SCHAC04) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | 41908 ბერიშვილი ლამარა რაოდენობითი ანალიზი (QTMAN04) ლექცია |
--- | --- | 41934 გოგიშვილი ანა მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 41934 გოგიშვილი ანა მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-522 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-523 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-524 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-525 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4701, 4702 ფალავანდიშვილი გიორგი ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) პრაქტიკული |
--- | 4801 ჯოხაძე გიული ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 4801 ჯოხაძე გიული ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 4701, 4702 ფალავანდიშვილი გიორგი ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-526 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4940 ბაზღაძე იზოლდა ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) სემინარი |
3031 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია |
4790, 4790ა რაზმაძე მალხაზ მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) სემინარი |
--- | --- |
2-10:00 | 3035 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი |
3031 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი |
--- | --- | ||
3-11:00 | 4730, 4730ა, 4801 გუგეშიძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
220170, 220171 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4901, 4902, 4930, 4930ა, 4940 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია |
--- | 4890, 4890ა ბიბილეიშვილი დენიტა თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (TEORFIZQIM04) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 4890, 4890ა რაზმაძე მალხაზ კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლექცია |
220160, 220161, 220162, 220163 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
220167, 220168, 220169 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
3036 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) სემინარი |
151980, 151981 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 4935, 4935ა, 4935ბ რაზმაძე მალხაზ ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია. |
4740 ქერქაძე ჯიმშერ სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) ლექცია |
4930, 4930ა რაზმაძე მალხაზ კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია |
--- | 108930, 108931, 108932, 108933, 108934, 108938, 108938-1 ერისთავი დიმიტრი მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 4940 აბაშიძე ელეონორა ბიოლოგიის საწყისები (BIOLSAW04) ლექცია |
4740 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) ლექცია |
151901, 151902 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 108950, 108951, 108952, 108953, 108981, 108982, 108983, 108984 ერისთავი დიმიტრი მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 4790, 4790ა რაზმაძე მალხაზ მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (MYSXFQ02) ლექცია |
--- | 4935, 4935ა, 4935ბ წეროძე მედეა ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლექცია |
--- | 219191 ერისთავი დიმიტრი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 41959.2-4 ბაზღაძე იზოლდა საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოს დაცვის სფეროში (IOCFE04) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 41959 სურმავა ალექსანდრე გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-603 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4090 დეკანოსიძე შორენა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 3935, 3936 ბაზღაძე იზოლდა ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4050 ცანავა ცირა წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 41959.2-4 ბაზღაძე იზოლდა საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოს დაცვის სფეროში (IOCFE04) სემინარი |
--- | 3935, 3936 ბაზღაძე იზოლდა ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4840 ბაზღაძე იზოლდა ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 42087.4-4, 42087ა.4-4, 42087ბ.4-4, 42033.4-4, 42034.4-4, 42008.4-4, 42012.4-4, 42059.4-4 მებუკე თამარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4030 ცანავა ცირა წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 4090 კვირიკაშვილი თამარ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 220164, 220165, 220166 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4840 ბაზღაძე იზოლდა ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) სემინარი |
--- | --- |
2-10:00 | 4740 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) საკურსო |
219101, 219102 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4840 მჭედლიშვილი გიორგი ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) ლექცია |
108940, 108941, 108942, 108943, 108900, 108960 ერისთავი დიმიტრი მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | --- | 4840 ანდღულაძე შალვა საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) სემინარი |
219139 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция |
--- | --- | |
4-12:00 | 3035, 3036 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლექცია |
108966, 108967 ერისთავი დიმიტრი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
1990 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция |
3914 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция |
--- | |
5-13:00 | 3040 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4840 ანდღულაძე შალვა საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) ლექცია |
4740 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) პრაქტიკა |
4840 ერისთავი დიმიტრი გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი 1 (EET21404G1-LS) ლექცია |
1086 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 3916 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция |
151940, 151970, 151960 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | 4840 მჭედლიშვილი გიორგი ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (ECFON04) სემინარი |
--- | |
7-15:00 | 41959.1-4 მჭედლიშვილი გიორგი ეკოლოგიური აუდიტი (ECAUD04) სემინარი |
--- | 4940 აბაშიძე ელეონორა ბიოლოგიის საწყისები (BIOLSAW04) სემინარი |
4740 ქერქაძე ჯიმშერ სამრეწველო ეკოლოგია (SAMEK04) სემინარი |
151907 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лекция |
|
8-16:00 | --- | 4940 ბაზღაძე იზოლდა ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია |
41959 სურმავა ალექსანდრე გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 41959.1-4 მჭედლიშვილი გიორგი ეკოლოგიური აუდიტი (ECAUD04) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 41959 სურმავა ალექსანდრე გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) საკურსო |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 220163.1-2 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
220165.2-2 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108981.2-8, 108982.2-8 ხელაშვილი მარინე მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 220162.1-2 წეროძე ხათუნა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
220164.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 108942.2-8, 108943.2-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- | 220166.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3916 მასხარაშვილი ლილი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108932.2-8 მამულაშვილი მანანა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 220167.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | 220169.2-2 ბაგრატიონი ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | 151907 მასხარაშვილი ლილი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа |
--- | --- |
7-15:00 | 108900.2-8, 108960.2-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- | 220170.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108967.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
219101.2-2 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | 220168.2-2 გუგეშიძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
151981.2-5 ბაგრატიონი ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3036.1-3 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151901.1-5 ბაგრატიონი ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 219191.1-2 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151902.2-5 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108966.2-8 გუგეშიძე ჯულიეტა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
219102.2-2 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 220165.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108981.1-8, 108982.1-8 გუგეშიძე ჯულიეტა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 4801.2-4 გუგეშიძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
220171.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
220162.2-2 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
3-11:00 | 108942.1-8, 108943.1-8 ბაგრატიონი ნინო მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
108933.2-8, 108934.2-8 მამულაშვილი მანანა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- | 3040.2-3 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108952.2-8, 108953.2-8 ხელაშვილი მარინე მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 220160.2-2 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
219139 მასხარაშვილი ლილი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа |
--- | |||
5-13:00 | 220161.2-2 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108938.1-8, 108938-1.1-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
220167.2-2 გუგეშიძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 151980.2-5 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 151940.1-5 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108940.1-8, 108941.1-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
1086.1-1 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | 108930.2-8, 108931.2-8 მამულაშვილი მანანა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
220170.2-2 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108967.2-8 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 3036.2-3 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | 151970.2-5 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108950.2-8, 108951.2-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
108983.1-8, 108984.1-8 მასხარაშვილი ლილი მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
151901.2-5 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3035.2-3 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული |
219191.2-2 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
10-18:00 | 151960.2-5 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
151902.1-5 ბაგრატიონი ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3031.1-3 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108966.1-8 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
219102.1-2 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
220163.2-2 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 4801.1-4 გუგეშიძე ჯულიეტა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
220171.2-2 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 220164.2-2 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | 3914 მასხარაშვილი ლილი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа |
108933.1-8, 108934.1-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
220166.2-2 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3040.1-3 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108952.1-8, 108953.1-8 ბაგრატიონი ნინო მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 4730 გუგეშიძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
220160.1-2 წეროძე ხათუნა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108932.1-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 220161.1-2 წეროძე ხათუნა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108938.2-8, 108938-1.2-8 მამულაშვილი მანანა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- | 151980.1-5 ბაგრატიონი ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 220169.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
151940.2-5 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108940.2-8, 108941.2-8 მამულაშვილი მანანა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
1086.2-1 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | 108900.1-8, 108960.1-8 ბაგრატიონი ნინო მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
108930.1-8, 108931.1-8 წეროძე ხათუნა მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
1990 მასხარაშვილი ლილი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа |
--- | 219101.1-2 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | 220168.1-2 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
151981.1-5 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
4730ა გუგეშიძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | 151970.1-5 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108950.1-8, 108951.1-8 ბაგრატიონი ნინო მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
108983.2-8, 108984.2-8 ხელაშვილი მარინე მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LSB) ლაბორატორიული |
--- | 3035.1-3 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | 151960.1-5 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 3031.2-3 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-612 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4740 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) ლექცია |
4740 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) პრაქტიკული |
4840 გვერდწითელი ლეილა ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 4840 გვერდწითელი ლეილა ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (AAPPC04) ლექცია |
4740.1-4 გუგეშიძე ჯულიეტა სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | 4790, 4790ა გვერდწითელი ლეილა გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 4840 ერისთავი დიმიტრი გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი 1 (EET21404G1-LS) სემინარი |
4790, 4790ა გვერდწითელი ლეილა გარემოს დაცვის ტექნიკა (EET26304G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 41959 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) საკურსო |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 41959 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 41959 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (TPOHS04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 41959 ერისთავი დიმიტრი რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) სემინარი |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 41959 ერისთავი დიმიტრი რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (RADUSEKA04) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4740.2-4 გუგეშიძე მაია სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 4740 გუგეშიძე მაია სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-104 (შედუღების ლაბ.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4860.2-4 სარალიძე ბესიკი შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4860.1-4 სარალიძე ბესიკი შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 41912 საბაშვილი ზურაბი წნევით შედუღება (PRWEL04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-104.1 (შედუღების ლაბ.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-201 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4750 ბუჩუკური თამაზ სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4750 ცერცვაძე თამარ მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) სემინარი |
4750 ცერცვაძე თამარ მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EAPMP04) ლექცია |
4750 ცერცვაძე თამარ მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 4750 ცერცვაძე თამარ მეტალურგიული საწარმოები და ეკოლოგია (METSAW04) სემინარი |
4850 მიქაძე ომარ ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 4850 მიქაძე ომარ ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) ლექცია |
4950 მიქაძე ომარ მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლექცია |
4850 მიქაძე ომარ ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) სემინარი |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 4850 მიქაძე ომარ ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) სემინარი |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 3936, 3935 მიქაძე ომარ მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4750 მაისურაძე ბადრი სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-211 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-213 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-214 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4935 აფხაზავა ლოლა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4930ა, 4935ა, 4940.2-4, 4950.2-4, 4902.2-4, 4960, 4990ა მაჩაიძე ლია რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4935ა.1-4 აფხაზავა ლოლა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4801 თოფურია ლელა ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4990ა ქაშაკაშვილი მარიამი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 1098 სიდამონ-ერისთავი მარიამ ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 419109 სიდამონ-ერისთავი მარიამ მორფო-ფიზიოლოგიის საფუძვლები (EET30904G2-LP) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 41987ა სიდამონ-ერისთავი მარიამ სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-306 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 419109 ბუაჩიძე თეიმურაზ მორფო-ფიზიოლოგიის საფუძვლები (EET30904G2-LP) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | 1098 კოპალეიშვილი სულიკო ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4801 კვესიტაძე ედიშერ ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 41987ა ბუცხრიკიძე ნანა სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლექცია |
419109 კვესიტაძე ედიშერ სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | 419109 ბუაჩიძე თეიმურაზ სამედიცინო მიკრობიოლოგია (SMIKBIO04) ლექცია |
--- | 419109 ბუცხრიკიძე ნანა ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) პრაქტიკული |
419109 ბუცხრიკიძე ნანა ლაბორატორიის მენეჯმენტის საფუძვლები (LAMEN04) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-307 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 41987ა ბუაჩიძე თეიმურაზ სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-311 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4935ბ აფხაზავა ლოლა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
4750 კანაშვილი რევაზ სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4750 კანაშვილი რევაზ სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LP) სემინარი |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-310 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4860 აბდუშელიშვილი ირაკლი ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლექცია |
--- | 4030 აფხაზავა ლოლა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4050, 4060, 4030 მგელაძე ანტონ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 42012-D აბდუშელიშვილი ირაკლი მასალების დამუშავება (MASDAM 04) ლექცია |
--- | 4050, 4060, 4030 კვირიკაშვილი თამარ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-325 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4960 ქაშაკაშვილი მარიამი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 4060 შანშიაშვილი მარიამ ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 4940.1-4, 4950.1-4 ქაშაკაშვილი მარიამი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 4050, 4060 შანშიაშვილი მარიამ ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) ლექცია |
--- | 220101.1-2, 220160.1-2, 220165.1-2, 220191.1-2, 3001.1-3, 3040.1-3, 3035.1-3, 3031.1-3, 108030.1-8, 108040.1-8, 108050.1-8, 108081.1-8, 108010.1-8, 108020.1-8, 108070.1-8, 108005.1-8, 108006.1-8, 1000.1-1, 1001.1-1, 152001.1-5, 152040.1-5, 152060.1-5, 152070.1-5, 152080.1-5, 152090.1-5, 4050.1-4, 4060.1-4, 4030.1-4, 4035.1-4, 4090.1-4, 62000.1-6, 108000.1-8, 108060.1-8 ჩიქვინიძე ია ფრანგული1 (ASD78PS) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4030 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
||
7-15:00 | --- | 4030 ლორთქიფანიძე რუსუდან აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 4050, 4060 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 8041-1.1-8, 8076.1-8, 8094.1-8, 8096.1-8, 80104.1-8, 8086.1-8, 8071.1-8, 8099-1.1-8, 8084.1-8, 8006.1-8, 0320.2-1.1-3, 0320.2-2ა.1-3, 0320.2-2გ.1-3, 0320.2-2დ.1-3, 0320.2-4.1-3, 0320.2-5ა.1-3, 0320.2-5გ.1-3, 0320.2-5ბ.1-3, 0320.2-3.1-3, 42087.1-4, 42087ა.1-4, 42087ბ.1-4, 42033.1-4, 42034.1-4, 42008.1-4, 42012.1-4, 42059.1-4, 252058.1-5, 252060.1-5, 252064.1-5, 252065.1-5, 2520112.1-5, 252020.1-5, 252046-1.1-5, 122001.1-1, 122071.1-1, 2020/2.1-6, 2020/1/1.1-6, 220201.1-2, 252046.1-5 ბურდული ია ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-327 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4090 ლორთქიფანიძე რუსუდან აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4035 კვირიკაშვილი თამარ უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MATH108) ლექცია |
--- | --- | --- | 4901, 4902.1-4 აფხაზავა ლოლა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4030 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | 4790, 4790ა კვანტალიანი სოფიკო კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | 4060 ცანავა ცირა წრფივი ალგებრის და კალკულუსის ელემენტები (CRALKE06) პრაქტიკული |
4050 შანშიაშვილი მარიამ ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) პრაქტიკული |
--- | 4790, 4790ა კვანტალიანი სოფიკო კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-328 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4990 ქაშაკაშვილი მარიამი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4060.4-4, 4030.4-4 ქაშაკაშვილი ირაკლი ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 4050, 4060, 4030 ილურიძე გიორგი ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 4060 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | 4050 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 4030 ლორთქიფანიძე რუსუდან აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 8041-1.2-8, 8076.2-8, 8094.2-8, 8096.2-8, 80104.2-8, 8086.2-8, 8071.2-8, 8099-1.2-8, 8084.2-8, 8006.2-8, 0320.2-1.2-3, 0320.2-2გ.2-3, 0320.2-2დ.2-3, 0320.2-4.2-3, 0320.2-5ა.2-3, 0320.2-5გ.2-3, 0320.2-5ბ.2-3, 0320.2-3.2-3, 42087.2-4, 42087ა.2-4, 42087ბ.2-4, 42033.2-4, 42034.2-4, 42008.2-4, 42012.2-4, 42059.2-4, 252046.2-5, 252058.2-5, 252060.2-5, 252064.2-5, 252065.2-5, 2520112.2-5, 252020.2-5, 252046-1.2-5, 122001.2-1, 122071.2-1, 2020/2.2-6, 2020/1/1.2-6, 0320.2-2ა.2-3, 220201.2-2 ჩიქვინიძე ია ბიზნესკომუნიკაცია (ფრანგული) (BCMF007) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-413 (დ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-415 (დ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-507 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 6708 ჯიბაშვილი მამული Художественное эмалирование (RARTE04) Практическая работа |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-508 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 6708 ჯიბაშვილი მამული Художественное эмалирование (RARTE04) Лекция |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-509 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4035.4-4, 4090.4-4 გამსახურდია მაია ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4050.3-4, 4060.3-4, 4030.3-4, 4035.3-4, 4090.3-4 მაჩაიძე ლია რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4860 ლომსაძე ზურაბ სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4860 ლომსაძე ზურაბ სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (FORSE04) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4760 მებონია სლავა ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMDME04) ლექცია |
41912 ნოზაძე დავით მილგლინვის ძალოვანი პარამეტრების ანგარიში (MILGL04) ლექცია |
41912 ნოზაძე დავით მილსაგლინავი დგანების ძირითადი კვანძების ანგარიში (MILSAGDG04) სემინარი |
8-16:00 | 41912 ნოზაძე დავით მილგლინვის ძალოვანი პარამეტრების ანგარიში (MILGL04) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 41912 ნოზაძე დავით მილსაგლინავი დგანების ძირითადი კვანძების ანგარიში (MILSAGDG04) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4860 ქაშაკაშვილი ირაკლი ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (FECMP04) პრაქტიკული |
4960.1-4 ქაშაკაშვილი ირაკლი ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 4960.2-4 ქაშაკაშვილი ირაკლი ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | 4960 ქაშაკაშვილი ირაკლი ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | 4860 ქაშაკაშვილი ირაკლი ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (FECMP04) ლექცია |
--- | 4950 ლოლაძე ნიკოლოზ ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 152040 კენჭიაშვილი ნინო ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია |
4960 ოქროსაშვილი მიხეილ მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლექცია |
--- | 4760 კენჭიაშვილი ნინო ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4760 კენჭიაშვილი ნინო ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (ALSTA04) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 220139 ლოლაძე თამარ Материаловедение (MATSCR04) Лекция |
151970 კენჭიაშვილი ნინო ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-607 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4960.2-4 ოქროსაშვილი მიხეილ მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4960.1-4 ოქროსაშვილი მიხეილ მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 220139 ლოლაძე თამარ Материаловедение (MATSCR04) Лабораторная работа |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-613 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-614 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4860.2-4 აბდუშელიშვილი ირაკლი ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 152040.1-5 კენჭიაშვილი ნინო ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 4950.2-4 აბდუშელიშვილი ირაკლი ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლაბორატორიული |
4860.1-4 აბდუშელიშვილი ირაკლი ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 151970.2-5 კენჭიაშვილი ნინო ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 4950.1-4 აბდუშელიშვილი ირაკლი ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | 4760.1-4 აბდუშელიშვილი ირაკლი ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | 152040.2-5 კენჭიაშვილი ნინო ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151970.1-5 კენჭიაშვილი ნინო ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-615 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-616 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-709 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-711 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4860 ხიდაშელი ნუგზარ სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლექცია |
112735 კაპანაძე მარინა მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) სემინარი |
4760 ხახანაშვილი კონსტანტინე ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლექცია |
4090 კაპანაძე მარინა ქიმიის ისტორია (HCH0104) სემინარი |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 4760 ხახანაშვილი კონსტანტინე ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4090 კაპანაძე მარინა ქიმიის ისტორია (HCH0104) ლექცია |
--- | 112735 კაპანაძე მარინა მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1912.2-1, 1980.2-1, 4935ა.2-4, 151940.3-5, 151970.2-5, 151980.2-5 გამყრელიძე ნანა გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-713 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4090 ლორთქიფანიძე რუსუდან აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4860 ხუციშვილი მალხაზ დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4760 ხუციშვილი მალხაზ შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლექცია |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 4860 ხუციშვილი მალხაზ დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) სემინარი |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4860 ხუციშვილი მალხაზ შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 41912 ხუციშვილი მალხაზ მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 41912 საბაშვილი ზურაბი წნევით შედუღება (PRWEL04) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 41912 ხუციშვილი მალხაზ მაგისტრალურ მილსადენთა შედუღება (WELCP04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4760.2-4 სარალიძე ბესიკი ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 4760.1-4 სარალიძე ბესიკი შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლაბორატორიული |
4760.2-4 სარალიძე ბესიკი შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-718 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-216 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 3040 ელერდაშვილი ეკა წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 3002.2-3, 3001.2-3 ანდრიაშვილი რაგიმ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 3001.1-3, 3002.1-3 გაფრინდაშვილი როზა შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 3031, 3035, 3036 ესიავა რამაზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
108910 კიკნაძე ნატო შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლაბორატორიული |
3931 დავითაძე ამირან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 3931, 3932 დავითაძე ამირან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 3040 ესიავა რამაზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
3942, 3943, 3944 ხუნდაძე ნანა ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 3001, 3002 ესიავა რამაზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
3940, 3941 ხუნდაძე ნანა ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 3940, 3941, 3942 ლებანიძე ზურაბ ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-227 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 3014 აბზიანიძე დიმიტრი კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია |
--- | --- | 3916 მოლოდინი რევაზი Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Лекция |
3-11:00 | 3825 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული |
3035, 3036 აბზიანიძე დიმიტრი კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია |
3860 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | 3810, 3825, 3830 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია |
3040 ონიანი მედეა კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია |
--- | 3735 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) ლექცია |
3914 მოლოდინი რევაზი Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Лекция |
|
5-13:00 | 3031 აბზიანიძე დიმიტრი კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია |
3001.3-3, 3002.3-3 მაღრაძე ვახტანგ აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) ლექცია |
3016 აბზიანიძე დიმიტრი კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია |
3810, 3825, 3830 ჯავახიშვილი თეიმურაზ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია |
3830 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | 3735 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAPS54603G1) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 3780 მოლოდინი ნორინგი სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2) ლექცია |
3001, 3002 ონიანი მედეა კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია |
--- | 0319.2-5ა ბეჟანიშვილი ალექსანდრე ლითონთა კოროზია (CORRM04) ლექცია |
--- | 3860, 3865, 3880 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლექცია |
8-16:00 | --- | 3865 მოლოდინი რევაზი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული |
3810 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | --- | 3780 მოლოდინი ნორინგი ტრიბულოგიის საფუძვლები (FSSDF) პრაქტიკული |
3780 მოლოდინი ნორინგი ტრიბულოგიის საფუძვლები (FSSDF) ლექცია |
3780 გოგია გურამ სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლექცია |
--- | 3880 მოლოდინი რევაზი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) პრაქტიკული |
10-18:00 | 3780 მოლოდინი ნორინგი სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2) პრაქტიკული |
3780 გოგია გურამ სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) ლექცია |
3780 გოგია გურამ საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლექცია |
--- | 3860, 3865, 3880 ჯავახიშვილი თეიმურაზ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) ლექცია |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3816 დურგლიშვილი გიორგი Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Практическая работа |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 3040 ელერდაშვილი ეკა წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
|
3-11:00 | --- | 3001, 3002 ბერიძე თამარ საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3001.3-3, 3002.3-3 მაღრაძე ვახტანგ აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) პრაქტიკული |
151980, 151981 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108910, 108920 კიკნაძე ნატო შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლექცია |
3002 გაფრინდაშვილი ნინო ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
3001.3-3, 3040.3-3, 3035.3-3, 3031.3-3 კალანდარიშვილი ოლღა რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 108920 კიკნაძე ნატო შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 3816 დურგლიშვილი გიორგი Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Лекция |
--- | --- | --- | 3714 დურგლიშვილი გიორგი Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Лекция |
--- |
9-17:00 | 3716 დურგლიშვილი გიორგი Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Практическая работа |
3714 დურგლიშვილი გიორგი Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Практическая работа |
3810, 3825, 3830 გელეიშვილი ვაჟა მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | 3810, 3825, 3830 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია |
--- | 3814 დურგლიშვილი გიორგი Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Лекция |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-328 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3765 ლებანიძე ზურაბ მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3765 ლებანიძე ზურაბ მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | 3001 ქასრაშვილი თამარ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
3932 დავითაძე ამირან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული |
3816 მანაგაძე რუსუდან Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция |
--- | --- | |
4-12:00 | 3001.1-3, 3002.1-3 გაფრინდაშვილი როზა შესავალი ფსიქოლოგიაში (SFSYQ10) პრაქტიკული |
--- | 3916 მანაგაძე რუსუდან Геофизика (GEOPHR3) Практическая работа |
--- | ||
5-13:00 | --- | 3002.2-3, 3001.2-3 ანდრიაშვილი რაგიმ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | 3940, 3941, 3942 მაჩაიძე გელა წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია |
3914 მანაგაძე რუსუდან Геофизика (GEOPHR3) Лекция |
|
6-14:00 | 0319.2-5ა შარაშენიძე თამაზ ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MARMO03) ლექცია |
--- | 3943, 3944 მაჩაიძე გელა წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) ლექცია |
0319.2-5ა ბეჟანიშვილი ალექსანდრე ლითონთა კოროზია (CORRM04) პრაქტიკული |
3816 მანაგაძე რუსუდან Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа |
3810, 3825, 3830 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია |
7-15:00 | 3814 მანაგაძე რუსუდან Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа |
3914 მანაგაძე რუსუდან Геофизика (GEOPHR3) Практическая работа |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 3765 მაჩაიძე გელა ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) ლექცია |
3814 მანაგაძე რუსუდან Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция |
3860, 3865, 3880 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია |
||
9-17:00 | 3916 მანაგაძე რუსუდან Геофизика (GEOPHR3) Лекция |
--- | 3765 მაჩაიძე გელა საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) ლექცია |
3943, 3944 ლებანიძე ზურაბ ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია |
||
10-18:00 | 0319.2-1 მაჩაიძე გელა სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) ლექცია |
0319.2-5ა მაჩაიძე გელა მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2) ლექცია |
--- | --- | 3943, 3944 ლებანიძე ზურაბ ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლექცია |
|
11-19:00 | --- | --- | 0319.2-5ა მაჩაიძე გელა დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3825 კახაძე ბეჟანი ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3865, 3880 ლობჟანიძე გელა ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია |
3001.4-3, 3002.4-3 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
3801, 3802 კახაძე ბეჟანი გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) ლექცია |
3830 კახაძე ბეჟანი ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 3001.4-3, 3002.4-3 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
3860, 3865, 3880 გელეიშვილი ვაჟა მყარი წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (SDFSZC) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 3040 ნოზაძე ნანა საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) ლექცია |
3801 კახაძე ბეჟანი გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) პრაქტიკული |
3942, 3941, 3940 ლებანიძე ზურაბ ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) ლექცია |
3942, 3943, 3944 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 3031 დავითაძე ამირან წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
3940, 3941 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლექცია |
--- | 3044, 3036 გაფრინდაშვილი ნინო ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3942.2-3, 3936, 3902, 3943 კალანდარიშვილი ოლღა რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3914 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лекция |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 3916 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лекция |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 1890 ჯვარელია ნინო Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1) Практическая работа |
3014 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) Лекция |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3016 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) Практическая работа |
6-14:00 | --- | --- | --- | 3835 ქიტოშვილი მზია სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (FKHGJGJ) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 3040.1-3 ნოზაძე ნანა საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული |
3710 ხუნდაძე ნანა კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (GXDHD) ლექცია |
--- | 0320.2-4 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოებისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (SDRFCXD) სემინარი |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 3002.1-3 ბერიძე თამარ საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული |
3725 ხეცურიანი გიორგი საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 3002 ქასრაშვილი თამარ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- | 3014 მაჭავარიანი ნატო ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | 3725 ხუნდაძე ნანა გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (WER) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 0319.2-3 ხუნდაძე ნანა გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP44403G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3710 ქოიავა ქეთევანი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3710 ქოიავა ქეთევანი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (DEOGF03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3716 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Практическая работа |
3014 კირთაძე ალექსი Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа |
3816 მაისურაძე ნათელა Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Лекция |
--- | 3725 პაატაშვილი რამაზ სარეწაო გეოლოგიური კონტროლი ბურღვისას (FJGJKDRG) ლექცია |
|
5-13:00 | 3816 მაისურაძე ნათელა Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Практическая работа |
3816 მაისურაძე ნათელა Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Курсовой проект |
--- | 3710 ბერაძე ნინო ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 3814 მაისურაძე ნათელა Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Практическая работа |
3714 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Практическая работа |
3016 ზაზაშვილი შოთა Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа |
3714 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Лекция |
--- | |
7-15:00 | 3714 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Курсовой проект |
3810 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული |
3031 ივანიძე დიანა წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
3710 ბერაძე ნინო ნავთობის გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლის მეთოდები და რესურსების შეფასება (SDFGH) ლექცია |
||
8-16:00 | 3716 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Курсовой проект |
--- | 3825 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული |
3716 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) Лекция |
3710 ბერაძე ნინო ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (OGGPT03) ლექცია |
|
9-17:00 | 3814 მაისურაძე ნათელა Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Лекция |
3814 მაისურაძე ნათელა Физика нефтяного и газового пласта (PHOGRR3) Курсовой проект |
--- | 0319.2-3 სარჯველაძე ტარიელ ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 0319.2-3 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობისა და გაზის საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LB) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-418 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 3880 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 3801, 3802 გორგიძე ლევან ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია |
--- | 3802.1-3 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 3016 მაჭავარიანი ნატო ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
3801 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
--- | 3865 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 3860, 3865, 3880 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია |
3702 ავალიანი ხათუნა ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 3880, 3865, 3860 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) ლექცია |
3035, 3036 დავითაძე ამირან წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
3702 მარდაშოვი მარინე მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | 3035 ივანიძე მარეხ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
3916 კვერნაძე ცისანა Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Практическая работа |
3810, 3825, 3830 გორგიძე ლევან ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია |
3802 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 3810 გორგიძე ლევან ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | 0319.2-4 კიკნაძე ნატო რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლექცია |
--- | 0319.2-5გ გორგიძე ლევან საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) ლექცია |
1890 ჯვარელია ნინო Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1) Лекция |
--- | |
9-17:00 | --- | 0319.2-2დ ზაუტაშვილი ნანა საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) პრაქტიკული |
3730 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) ლექცია |
0319.2-5გ გორგიძე ლევან საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (ENGGE03) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | 0320.2-2ა, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ ზაუტაშვილი ნანა საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) ლექცია |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 3725 სარჯველაძე ტარიელ ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3830 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 3730 გორგიძე ლევან სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 3730 გაჩეჩილაძე ნატალია საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) პრაქტიკული |
3014 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) Практическая работа |
--- | --- | |
6-14:00 | 3865 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული |
3730 გაჩეჩილაძე ნატალია საინჟინრო გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (RMEGE03) ლექცია |
3730 გორგიძე ლევან სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | 3880 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული |
3040.2-3 ჭკუასელი ქეთევან საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული |
--- | 3014 კირთაძე ალექსი Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция |
0320.2-5ა, 0320.2-5გ, 0320.2-5ბ ლობჟანიძე გელა ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 0320.2-3 ლობჟანიძე გელა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
3860 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (GOGGE03) პრაქტიკული |
--- | --- | 3735 ქიტოშვილი მზია სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) სემინარი |
--- |
9-17:00 | 0319.2-3 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობისა და გაზის საძიებო-სადაზვერვო სამუშაოების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LB) პრაქტიკული |
0320.2-2ა, 0320.2-5ბ, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ ლობჟანიძე გელა პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) პრაქტიკული |
3710 მაჭარაძე მიხეილ მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლექცია |
3001.2-3 ბეგიაშვილი მზია საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული |
8041-1.3-8, 8094.3-8, 8076.3-8, 8096.3-8, 80104.3-8, 8086.3-8, 8071.3-8, 8099-1.3-8, 8084.3-8, 8006.3-8, 0320.2-1.3-3, 0320.2-2ა.3-3, 0320.2-2გ.3-3, 0320.2-2დ.3-3, 0320.2-3.3-3, 0320.2-4.3-3, 0320.2-5ა.3-3, 0320.2-5ბ.3-3, 0320.2-5გ.3-3, 220201.3-2 მეგრელიშვილი ტატიანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BSCR007) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | 0320.2-4 ლობჟანიძე გელა შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | 0320.2-5ა, 0320.2-5გ, 0320.2-5ბ ლობჟანიძე გელა ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (OPMAN03) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-437 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3725 სარჯველაძე ტარიელ ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) პრაქტიკული |
--- | --- | 3016 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) Лекция |
5-13:00 | --- | --- | 3001.4-3, 3035.4-3, 3040.4-3, 3031.4-3 ჩაგანავა ნინო ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 3001, 3002 დავითაძე ამირან წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
--- | 61908 ჯვარელია ნინო Основы охраны труда в архитектуре (HHS20703R1) Лекция |
--- | |
7-15:00 | --- | 3036 ივანიძე მარეხ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
3725 სარჯველაძე ტარიელ საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) პრაქტიკული |
3725 ხეცურიანი გიორგი ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | 3002.2-3 ბეგიაშვილი მზია საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 3016 ზაზაშვილი შოთა Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция |
3001.1-3 ბერიძე თამარ საინჟინრო გრაფიკა (EGRAF05) პრაქტიკული |
--- | 0320.2-1, 0320.2-2ა, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ, 0320.2-3, 0320.2-4, 0320.2-5ა, 0320.2-5ბ, 0320.2-5გ შარაშენიძე თამარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3760 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) ლექცია |
--- | --- | --- | 4850 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 3760 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლექცია |
--- | --- | 3760 სტურუა რევაზი წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 3760 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) პრაქტიკული |
--- | --- | 0320.2-5ა, 0320.2-5ბ, 0320.2-5გ გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 3701, 3702 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 3760 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 0320.3-04 აბშილავა ანზორ სიცოცხლის უსაფრთხოება (SAOFL03) ლექცია |
--- | 0320.3-04 აბშილავა ანზორ წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (SAPAP03) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | 0320.3-04 აბშილავა ანზორ წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (SAPAP03) ლექცია |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-326 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3714 გუჯაბიძე ირაკლი Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Лекция |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 3765 გოჩოლეიშვილი აკაკი მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) ლექცია |
|
6-14:00 | 3716 გუჯაბიძე ირაკლი Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Лекция |
3716 გუჯაბიძე ირაკლი Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Лекция |
--- | 3716 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) Лекция |
3701, 3702 გოჩოლეიშვილი აკაკი სამთო საქმე (MININ03) ლექცია |
|
7-15:00 | 3936, 3935 კუპატაძე დავით წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 3714 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) Лекция |
--- | 3755 გოჩოლეიშვილი აკაკი მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1) ლექცია |
--- | 3716 გუჯაბიძე ირაკლი Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Лекция |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 0319.2-5ა გოჩოლეიშვილი აკაკი ჭაურების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და რეკონსტრუქცია (MAP41103G1-LB) ლექცია |
3714 გუჯაბიძე ირაკლი Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Лекция |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-239 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-242 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-330 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-332 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 3901 მიქაძე ხათუნა ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 0320.2-2ა, 0320.2-5ბ, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ ლომინაძე თამაზ კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 0320.2-2ა, 0320.2-5ბ, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ ლომინაძე თამაზ კავკასიის გეოლოგია (GECAU03) პრაქტიკული |
--- | --- | 3735 ქიტოშვილი მზია სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) ლექცია |
3801, 3802 ლომინაძე თამაზ საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | 0320.2-4 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოებისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (SDRFCXD) ლექცია |
--- | 3801 ლომინაძე თამაზ საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 111855.1-7 გაჩეჩილაძე ხათუნა ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 111856.1-7 ადეიშვილი ნინო ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 3701, 3702 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 3901.1-3 სესკურია ოლღა მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული |
--- | 0320.2-2გ გაჩეჩილაძე ხათუნა საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (JEASL03) ლექცია |
0320.2-2გ გაჩეჩილაძე ხათუნა საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (JEASL03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | 112835 სესკურია ოლღა მინერალოგიის შესავალი (PHS36903G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3902 სესკურია ოლღა მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 0319.2-2ა, 0319.2-2გ, 0319.2-2დ ფოფორაძე ნოდარ გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 112835 ფოფორაძე ნოდარ მინერალოგიის შესავალი (PHS36903G1-LB) ლექცია |
3901.2-3 სესკურია ოლღა მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 3901, 3902 ფოფორაძე ნოდარ მინერალოგია (MINER03) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | 0319.2-2ა, 0319.2-2გ, 0319.2-2დ ფოფორაძე ნოდარ გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | 912936 ფოფორაძე ნოდარ გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | 912936 ფოფორაძე ნოდარ გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) ლექცია |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
03-404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 3802 კახაძე ბეჟანი გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) პრაქტიკული |
3830, 3860 კახაძე ბეჟანი ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | 3880 ლობჟანიძე გელა ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 3810, 3825 კახაძე ბეჟანი ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3810 კახაძე ბეჟანი ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 0320.2-3 ლობჟანიძე გელა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
3860 კახაძე ბეჟანი ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული |
3865 ლობჟანიძე გელა ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (EKMENSAM03) პრაქტიკული |
3814 ლობჟანიძე გელა Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 3814 ლობჟანიძე გელა Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа |
0320.2-1 ლობჟანიძე გელა ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 3816 ლობჟანიძე გელა Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа |
--- | ||
9-17:00 | 3816 ლობჟანიძე გელა Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция |
--- | 0320.2-2ა, 0320.2-5ბ, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ ლობჟანიძე გელა პროექტების მართვა სამთო საქმეში და გეოლოგიაში (ASGRRAG) ლექცია |
0320.2-4 ლობჟანიძე გელა შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (HRMAN03) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 0320.2-1 ლობჟანიძე გელა ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-432 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3801.1-3 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 3860 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3825 ავალიანი ხათუნა ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
3802.2-3 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | 3916 ტატიშვილი ჯუანშერ Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Лекция |
3830 ავალიანი ხათუნა ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
3801.2-3 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 3914 კვერნაძე ცისანა Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Практическая работа |
3702 ავალიანი ხათუნა ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) ლექცია |
3801, 3802 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოლოგია (GRH0010) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 0319.2-5გ ჯიქია თამაზი ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლაბორატორიული |
3914 ტატიშვილი ჯუანშერ Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (HOGDER3) Лекция |
0319.2-2დ ავალიანი ხათუნა მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) ლექცია |
112835 ქიტიაშვილი ნანა გეოეკოლოგია (GEOECO03) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 3730 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) პრაქტიკული |
0319.2-2დ ავალიანი ხათუნა მიწისქვეშა წყლების ძებნა-ძიება (PUWAT03) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | 0319.2-5გ ჯიქია თამაზი ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლექცია |
112835 ქიტიაშვილი ნანა გეოეკოლოგია (GEOECO03) ლექცია |
--- | --- | ||
9-17:00 | 0320.2-2ა, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ ზაუტაშვილი ნანა საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (HGEOR03) პრაქტიკული |
3702 მარდაშოვი მარინე მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) პრაქტიკული |
0319.2-2დ ზაუტაშვილი ნანა საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (UWGEU03) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 0319.2-2დ მარდაშოვი მარინე სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 0319.2-2დ მარდაშოვი მარინე ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-320 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3916.2-3 ბარაბაძე თეიმურაზ Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лабораторная работа |
3710.2-3 მაჭარაძე მიხეილ მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3725.2-3 პაატაშვილი რამაზ სარეწაო გეოლოგიური კონტროლი ბურღვისას (FJGJKDRG) ლაბორატორიული |
||
3-11:00 | --- | 3816 ჯიქია ნიაზ Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лабораторная работа |
3816 ჯიქია ნიაზ Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лекция |
3942 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 3940 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული |
3814 ჯიქია ნიაზ Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лекция |
3914 ბარაბაძე თეიმურაზ Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лабораторная работа |
3814 ჯიქია ნიაზ Нефтегазоносные провинции мира 1 (WOGP1R3) Лабораторная работа |
3944 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული |
3710 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) ლექცია |
5-13:00 | 3725 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (WER) სემინარი |
3710 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (GXDHD) სემინარი |
3710.1-3 მაჭარაძე მიხეილ მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლაბორატორიული |
3941 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | 3725.1-3 პაატაშვილი რამაზ სარეწაო გეოლოგიური კონტროლი ბურღვისას (FJGJKDRG) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | 3710 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) სემინარი |
3916.1-3 ბარაბაძე თეიმურაზ Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лабораторная работа |
3914 ბარაბაძე თეიმურაზ Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лекция |
0319.2-3 კუმელაშვილი მარინე გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP44403G1-LP) პრაქტიკული |
3943 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ ზოგადი გეოფიზიკა (GGEOP03) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 3714 ბარაბაძე თეიმურაზ Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Лекция |
3814 დურგლიშვილი გიორგი Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) Практическая работа |
3716 დურგლიშვილი გიორგი Разработка нефтяных и газовых месторождений 1 (GKKLD03) Лекция |
3710.1-3 ბერაძე ნინო ნავთობის გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლის მეთოდები და რესურსების შეფასება (SDFGH) ლაბორატორიული |
3710.2-3 ბერაძე ნინო ნავთობის გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლის მეთოდები და რესურსების შეფასება (SDFGH) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | 3916 ბარაბაძე თეიმურაზ Основы геологии нефти и газа (BOGEOR3) Лекция |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-428 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3816 ხითარიშვილი ვალერი Буровые расстворы (DRSOLR3) Практическая работа |
--- | --- | 3702 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3702 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია |
4-12:00 | --- | 3816 ხითარიშვილი ვალერი Буровые расстворы (DRSOLR3) Лекция |
--- | --- | 3701 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) პრაქტიკული |
3916 მაჭავარიანი ნოდარ Бурение скважин (WELLDR3) Практическая работа |
5-13:00 | --- | 3814 ხითარიშვილი ვალერი Буровые расстворы (DRSOLR3) Лекция |
3701 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების ბურღვა (DRBOR03) ლექცია |
3725 წურწუმია მადონა საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | --- | 0319.2-3 წურწუმია მადონა ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) ლექცია |
3725 მაჭავარიანი ნოდარ ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (OGDRT03) ლექცია |
--- | 3916 მაჭავარიანი ნოდარ Бурение скважин (WELLDR3) Лекция |
3914 მაჭავარიანი ნოდარ Бурение скважин (WELLDR3) Лекция |
7-15:00 | --- | 3814 ხითარიშვილი ვალერი Буровые расстворы (DRSOLR3) Практическая работа |
--- | --- | 3914 მაჭავარიანი ნოდარ Бурение скважин (WELLDR3) Практическая работа |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 0320.2-3 ვარშალომიძე გურამ რესურსების დაზოგვის ტექნოლოგიები ჭაბურღილების ბურღვის პროცესში (RDHGJK) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 0319.2-3 ვარშალომიძე გურამ ჭაბურღილების ბურღვის თანამედროვე მეთოდები (MMWED03) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62002 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 61900.1-6, 61901.1-6, 61902.1-6, 61903.1-6, 61904.1-6, 61905.1-6, 61906.1-6 კერვალიშვილი ლიანა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 62004 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
62003 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 61900.1-6, 61901.1-6, 61902.1-6, 61903.1-6, 61904.1-6, 61905.1-6, 61906.1-6 კერვალიშვილი ლიანა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 61900.2-6, 61901.2-6, 61902.2-6, 61903.2-6, 61904.2-6, 61905.2-6, 61906.2-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 61900.2-6, 61901.2-6, 61902.2-6, 61903.2-6, 61904.2-6, 61905.2-6, 61906.2-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-211ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 61900.2-6 ჩაჩავა ნინო არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 61901.2-6 ჩაჩავა ნინო არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | 61904.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | 61906.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 61908 აბულაძე გურამ Архитектурная информатика (ICT11206R2) Лабораторная работа |
--- | 61900, 61901, 61902, 61903, 61904, 61905, 61906 აბულაძე გურამ კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | --- | 61903.2-6 ჩაჩავა ნინო არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
62008 აბულაძე გურამ Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Практическая работа |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | 62008 აბულაძე გურამ Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Курсовой проект |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 61902.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 61905.2-6 ტაბატაძე თამარი არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | 2019/4 დიღმელაშვილი ავთანდილ ფოტო-ვიდეო ხელოვნება (PVART06) პრაქტიკული |
--- | 62008 აბულაძე გურამ Введение в архитектуру и основы архитектурной графики (arxigraf01) Лекция |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-213ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 6705.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6704.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
6706.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | 6700.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
6703.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | 6703.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | |
4-12:00 | 6701.1-6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 6705.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | 6702.1-6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
|
6-14:00 | 6706.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | 6700.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 6704.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6701.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 6702.1-6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-129 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-131 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-133 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-237 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-241 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 111816 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) სემინარი |
--- | 3936 გიგაური სოფიო საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) საკურსო |
--- | 3835 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (DGJKKLH) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 111815 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) სემინარი |
--- | 3935 გიგაური სოფიო საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) საკურსო |
3835 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (FKHGJGJ) ლექცია |
3835 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (DGJKKLH) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 111815, 111816 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 3735 გიგაური სოფიო ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 0319.2-4 რატიანი ნინო უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) ლექცია |
--- | 0319.2-4 ჩხეიძე ლუცინდა ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) სემინარი |
0320.2-4 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) საკურსო |
0319.2-4 ჩხეიძე ლუცინდა ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 1086 რაზმაძე ნანა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია |
0319.2-4 ჩხეიძე ლუცინდა ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) ლექცია |
0320.2-4 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) ლექცია |
0319.2-4 გიგაური სოფიო ტექნოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (GUKHG03) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | 0320.2-4 რაზმაძე ნანა ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) ლექცია |
--- | 0320.2-4 რაზმაძე ნანა ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) საკურსო |
0319.2-4 რატიანი ნინო უსაფრთხოების საინჟინრო ფსიქოლოგია (SAENP03) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | 0320.2-4 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო გარემოს ჰიგიენური უსაფრთხოება (INHSE03) სემინარი |
--- | --- | 3735 გიგაური სოფიო საწარმოო უბედური შემთხვევისას დაზარალებულისთვის პირველადი დახმარება (DRHRDSTH) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | 0319.2-4 რაზმაძე ნანა შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HFJKGJK) სემინარი |
--- | 0320.2-4 რაზმაძე ნანა ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (SOELI03) სემინარი |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 0319.2-4 რაზმაძე ნანა შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HFJKGJK) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 61908 ზამთარაძე ელენე Основы охраны труда в архитектуре (HHS20703R1) Лабораторная работа |
219160.1-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219163.2-2 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
152093.1-5 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | 108982, 108983, 108984 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
--- | --- | 219161.2-2 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219164.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108950, 108951, 108952 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
152095.2-5 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
3701 არუდაშვილი ნინო საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) სემინარი |
219166.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219172.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 108938.2-8, 108938-1.2-8 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
219168.1-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
3835 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) ლექცია |
219165.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
108900, 108960 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 219162.1-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
108900.1-8, 108960.1-8, 108950.1-8 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
219167.2-2 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219171.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 3835 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) საკურსო |
152094.1-5 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
108940.1-8, 108941.1-8 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 4730ა ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლაბორატორიული |
219169.1-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
108951.1-8, 108952.1-8 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
3735 ჯვარელია ნინო სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | 152092.1-5 ცენტერაძე ლალი შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 152090.2-5 ღვინიაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
3735 ჯვარელია ნინო სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (TRACD03) სემინარი |
112935.1-12 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში (HHS22503G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | 0320.2-4 ჯვარელია ნინო საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) პრაქტიკული |
152091.1-5 ზამთარაძე ელენე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
108981.2-8, 108953.2-8 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 0320.2-4 ჯვარელია ნინო საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 0320.2-4 ჯვარელია ნინო საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111815 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108982.2-8, 108983.2-8, 108984.2-8 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 111816.2-7 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | 3702 არუდაშვილი ნინო საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (SMTGN03) სემინარი |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 3932.1-3 ზამთარაძე ელენე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 108933.2-8, 108934.2-8 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
4801.1-4 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება ქიმიურ საწარმოებში (FGHJJK) ლაბორატორიული |
219172.3-2 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 108930.2-8, 108931.2-8 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | 61804.1-6 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
61800.1-6 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
219170.2-2 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 4730 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლაბორატორიული |
--- | 61802.2-6 სხირტლაძე ლელა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
108953, 108981 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
219171.3-2 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 108942.2-8, 108943.2-8 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
61803.2-6 სხირტლაძე ლელა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
61801.2-6 რობიტაშვილი მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
61805.2-6 რობიტაშვილი მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 61806.2-6 სხირტლაძე ლელა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
4940.2-4 ჯიქია მარინა საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლაბორატორიული |
1086.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 3931.1-3 ზამთარაძე ელენე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3835 ჩხეიძე ლუცინდა ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) ლექცია |
3835 ლანჩავა ომარ დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) ლექცია |
2-10:00 | 3735 რატიანი ნინო საწარმოო რისკების და მათი მართვა (FKGJK) ლექცია |
3835 მაჭავარიანი ნანა პროფესიული დაავადებები (PROFD03) სემინარი |
--- | 3835 ჩხეიძე ლუცინდა ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) საკურსო |
--- | 3835 ლანჩავა ომარ დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) პრაქტიკული |
3-11:00 | 3735 რატიანი ნინო საწარმოო რისკების და მათი მართვა (FKGJK) საკურსო |
3835 მაჭავარიანი ნანა პროფესიული დაავადებები (PROFD03) ლექცია |
--- | 3936 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) სემინარი |
3735 ჩხეიძე ლუცინდა ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 61804, 61805, 61806 რატიანი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია |
3935, 3936 მაჭავარიანი ნანა სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) ლექცია |
3935, 3936 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) ლექცია |
3835 ჩხეიძე ლუცინდა ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (CHEMS03) სემინარი |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 4801 ჩხეიძე ლუცინდა შრომის უსაფრთხოება ქიმიურ საწარმოებში (FGHJJK) ლექცია |
3735 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო უბედური შემთხვევისას დაზარალებულისთვის პირველადი დახმარება (DRHRDSTH) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 3935 მაჭავარიანი ნანა სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) სემინარი |
--- | 3735 მაჭავარიანი ნანა საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) ლექცია |
4940 კუნჭულია თეიმურაზ საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | 4730, 4730ა ჩხეიძე ლუცინდა შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლექცია |
3935 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (IACDI03) სემინარი |
61800, 61801, 61802, 61803 რატიანი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | 3936 მაჭავარიანი ნანა სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) სემინარი |
--- | 3735 მაჭავარიანი ნანა საგანგებო სიტუაციების მართვა (EMMAN03) სემინარი |
3932, 3931 კუნჭულია თეიმურაზ შრომის დაცვის საფუძვლები გეოდეზიურ საწარმოებში (HHS22703G1-LB) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 3735 რატიანი ნინო საწარმოო რისკების და მათი მართვა (FKGJK) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა-ლაბორატორია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3765 ლებანიძე ზურაბ მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 3942.1-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3941 მაჩაიძე გელა წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული |
3702 გოჩოლეიშვილი აკაკი სამთო საქმე (MININ03) პრაქტიკული |
5-13:00 | 3940 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული |
3780 გოგია გურამ საბაგირო და მონორელსური გზები (ROMON03) ლაბორატორიული |
--- | 3944 მაჩაიძე გელა წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 3765 გოჩოლეიშვილი აკაკი მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (TCUST03) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 3765 მაჩაიძე გელა საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) პრაქტიკული |
3865 კუპატაძე დავით სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
3701 გოჩოლეიშვილი აკაკი სამთო საქმე (MININ03) პრაქტიკული |
3716 გუჯაბიძე ირაკლი Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Практическая работа |
|
8-16:00 | 0319.2-1 მაჩაიძე გელა სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP55803G1) პრაქტიკული |
3940 მაჩაიძე გელა წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 3716 გუჯაბიძე ირაკლი Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Практическая работа |
0319.2-5ა გოჩოლეიშვილი აკაკი ჭაურების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები და რეკონსტრუქცია (MAP41103G1-LB) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | 0319.2-5ა მაჩაიძე გელა მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა-ლაბორატორია.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 3716 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) Практическая работа |
--- | --- | 3935 კუპატაძე დავით წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 3714 გუჯაბიძე ირაკლი Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (DEOGPR3) Практическая работа |
--- | --- | 3943 მაჩაიძე გელა წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული |
3942 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 3944.1-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3940.1-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 3941.2-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | 3714 გუჯაბიძე ირაკლი Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) Практическая работа |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა-ლაბორატორია.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3941 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 3941.1-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3943 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული |
--- | 3825 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-5ა შარაშენიძე თამაზ ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MARMO03) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 3780 გოგია გურამ სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 3944 ლებანიძე ზურაბ ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (OPMPB03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა-ლაბორატორია.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3943.2-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3936 კუპატაძე დავით წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAR54103G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 3940.2-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
3765 ლებანიძე ზურაბ მიწისქვეშა ნაგებობათა მექანიკა (MUSTR05) პრაქტიკული |
--- | 3860 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | 3880 კუპატაძე დავით სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
--- | 3765 მაჩაიძე გელა ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 3716 გუჯაბიძე ირაკლი Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Практическая работа |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 3714 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) Практическая работа |
3810 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 3943.1-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 3714 გუჯაბიძე ირაკლი Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (COGPIR3) Практическая работа |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა-ლაბორატორია.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3942.2-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 3755 გოჩოლეიშვილი აკაკი მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 3944.2-3 კუპატაძე დავით ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 0319.2-5ა მაჩაიძე გელა დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2) პრაქტიკული |
3780 გოგია გურამ სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) პრაქტიკული |
--- | 3942 მაჩაიძე გელა წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (UMDPF03) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 3830 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-441 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3830.1-3 მეფარიშვილი ნათელა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 3801.1-3 ბენაშვილი ქეთი მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 3860.1-3 მეფარიშვილი ნათელა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
3901.2-3 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული |
3730.1-3 მინდიაშვილი გიორგი მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლაბორატორიული |
3902.2-3 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 3860.2-3 მეფარიშვილი ნათელა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
3943.1-3 მინდიაშვილი გიორგი სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
--- | |||
5-13:00 | 3830.2-3 მეფარიშვილი ნათელა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
3944.1-3 მინდიაშვილი გიორგი სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
3942.1-3 მინდიაშვილი გიორგი სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 3940.1-3 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
0320.2-2ა მაჭავარიანი ოთარ მადნეული ველებისა და საბადოების სტრქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები და გამადნების პროგნოზირების საფუძვლები (PHS33203G1-LB) ლაბორატორიული |
3940.2-3 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
3701.2-3 ბლუაშვილი დავით მყარი არამეტალური და საწვავი წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503GA) ლაბორატორიული |
3730.1-3 ბლუაშვილი დავით დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 3941.2-3 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
3941.1-3 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
--- | |||
8-16:00 | --- | 0320.2-2ა მაჭავარიანი ოთარ მადნეული ველებისა და საბადოების სტრქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები და გამადნების პროგნოზირების საფუძვლები (PHS33203G1-LB) ლექცია |
3730 ბლუაშვილი დავით დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლექცია |
3701 ბლუაშვილი დავით მყარი არამეტალური და საწვავი წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503GA) ლექცია |
3701.1-3 ბლუაშვილი დავით მყარი არამეტალური და საწვავი წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503GA) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 0319.2-5გ ბლუაშვილი დავით სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2) ლექცია |
3730.2-3 ბლუაშვილი დავით დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლაბორატორიული |
0319.2-2ა ბენაშვილი ქეთი გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | --- | 0320.2-5გ, 0320.2-5ა, 0320.2-5ბ ბლუაშვილი დავით მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 0320.2-5გ, 0320.2-5ა, 0320.2-5ბ ბლუაშვილი დავით მყარი წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის საფუძვლები (PHS32503G1-LP) პრაქტიკული |
0319.2-5გ ბლუაშვილი დავით სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2) ლაბორატორიული |
--- | 0319.2-2ა ბენაშვილი ქეთი გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლაბორატორიული |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-445 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3801.1-3 მინდიაშვილი გიორგი მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS32403G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 3901.1-3 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული |
3801 გელეიშვილი ვაჟა მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლექცია |
3902.1-3 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 3901, 3902 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლექცია |
3943.2-3 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 3944.2-3 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
3942.2-3 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 0319.2-5გ გელეიშვილი ვაჟა მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლექცია |
0320.2-2ა გელეიშვილი ვაჟა მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 0320.2-2ა, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ გელეიშვილი ვაჟა საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 0319.2-5გ გელეიშვილი ვაჟა მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლაბორატორიული |
0320.2-2ა, 0320.2-2გ, 0320.2-2დ გელეიშვილი ვაჟა საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 0320.2-2ა გელეიშვილი ვაჟა მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-401 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3825.2-3 პატარიძე ნინო მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3865.2-3 ნანიტაშვილი მანანა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 3825.1-3 პატარიძე ნინო მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | 3880.1-3 ნანიტაშვილი მანანა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | 3801.2-3 პატარიძე ნინო მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 3730.1-3 ლიპარტია თორნიკე მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში (PHS37103G2-LB) ლაბორატორიული |
3810.2-3 პატარიძე ნინო მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
3865.1-3 ნანიტაშვილი მანანა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
3880.2-3 ნანიტაშვილი მანანა მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 3730 ლიპარტია თორნიკე მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში (PHS37103G2-LB) ლექცია |
3810.1-3 პატარიძე ნინო მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3730.2-3 ლიპარტია თორნიკე მყარი წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში (PHS37103G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 0319.2-5გ გეგია შალვა მარაგების ანგარიშის მ,ეთოდები და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (SJKBGBAF) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 0319.2-2ა გეგია შალვა წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (ZSDGVF) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | 0319.2-2ა გეგია შალვა წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (ZSDGVF) ლექცია |
0319.2-5გ გეგია შალვა მარაგების ანგარიშის მ,ეთოდები და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (SJKBGBAF) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-334 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 112835 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია |
--- |
3-11:00 | 3802 ლომინაძე თამაზ საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 112835 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 3016 კელეპტრიშვილი შალვა Введение в геологию (INGEOR3) Лабораторная работа |
--- | 3901, 3902 მიქაძე ხათუნა ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | 3014 კელეპტრიშვილი შალვა Введение в геологию (INGEOR3) Лабораторная работа |
--- | --- | 3901 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 3016 კელეპტრიშვილი შალვა Введение в геологию (INGEOR3) Лекция |
3902 მიქაძე ხათუნა ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1) პრაქტიკული |
3902 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 3014 კელეპტრიშვილი შალვა Введение в геологию (INGEOR3) Лекция |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | 3901, 3902 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3701 გველესიანი სულხან ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 3702 გველესიანი სულხან ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) პრაქტიკული |
--- | 3702, 3701 გველესიანი სულხან ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (DPSPS03) ლექცია |
3765 კვახაძე ნანა კრისტალოგრაფია, მინერალოგია, პეტროგრაფიის საფუძვლებით (KMPET03) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 0320.2-2გ გველესიანი სულხან სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 0320.2-2გ გველესიანი სულხან სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (CONFS03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 3914 ახვლედიანი ია Литология (LITHOR3) Лекция |
--- | |
9-17:00 | --- | 3765 ბუტულაშვილი თემურ კრისტალოგრაფია, მინერალოგია, პეტროგრაფიის საფუძვლებით (KMPET03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-345 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 111855.2-7 ადეიშვილი ნინო ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლაბორატორიული |
--- | 3916 იკოშვილი ნანა Литология (LITHOR3) Лабораторная работа |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 3802 ახვლედიანი ია გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლაბორატორიული |
111856.2-7 გაჩეჩილაძე ხათუნა ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლაბორატორიული |
3914 ახვლედიანი ია Литология (LITHOR3) ლაბორატორიული |
3916 იკოშვილი ნანა Литология (LITHOR3) Лекция |
--- |
4-12:00 | --- | 3802 ახვლედიანი ია გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლექცია |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3801 ახვლედიანი ია გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-2გ ახვლედიანი ია გემოლოგია (GEMOL03) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 3801 ახვლედიანი ია გემოლოგიის საფუძვლები (BASGE03) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-2გ ახვლედიანი ია გემოლოგია (GEMOL03) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3760.2-3 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3760.1-3 სტურუა რევაზი წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლაბორატორიული |
4850.2-4 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | 3760.2-3 სტურუა რევაზი წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლაბორატორიული |
--- | 3760.1-3 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 3701.1-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | 3702.1-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4850.1-4 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 3760.2-3 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლაბორატორიული |
0320.2-5ა, 0320.2-5ბ, 0320.2-5გ გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (WIAR03) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 3760.1-3 ტალახაძე დემურ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლაბორატორიული |
3702.2-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | 3701.2-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3916 მოლოდინი რევაზი Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Практическая работа |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3914 მოლოდინი რევაზი Эксплуатация насосных и компресорных установок (EPCSTR3) Практическая работа |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-116 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 3830.2-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 3810.1-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3825.2-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
--- | 3880.2-3 მოლოდინი რევაზი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 3810.2-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 3830.1-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
3880.1-3 მოლოდინი რევაზი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | 3860.1-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
3825.1-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
--- | 3865.1-3 მოლოდინი რევაზი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 3865.2-3 მოლოდინი რევაზი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
3860.2-3 მოლოდინი ნორინგი სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-118 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-124 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-154 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-157 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151981.2-5 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151980.1-5 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151981.1-5 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლაბორატორიული |
0319.2-2დ მარდაშოვი მარინე სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (EPPWA03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 151980.2-5 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 0319.2-2დ მარდაშოვი მარინე ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (IMHIN03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-123 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-122 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3725.1-3 წურწუმია მადონა საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 3725.2-3 წურწუმია მადონა საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 3825 ჯავახიშვილი თეიმურაზ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 3880 ენაგელი როინ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული |
--- | 3760 ენაგელი როინ წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (FJGJK) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 3865 ენაგელი როინ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული |
--- | 3860 ჯავახიშვილი თეიმურაზ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 3760 ენაგელი როინ წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (FJGJK) პრაქტიკული |
--- | 3810 ჯავახიშვილი თეიმურაზ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | --- | 3760 ენაგელი როინ მამდიდრების ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (GJKHHL) ლექცია |
3830 ჯავახიშვილი თეიმურაზ სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (CMSYS03) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 3760 ენაგელი როინ მამდიდრების ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (GJKHHL) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3780 ზვიადაური ვიქტორ სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3780 ზვიადაური ვიქტორ სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-500(კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 219101.1-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
--- | --- | 217106 ჯორბენაძე მამუკა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 217107 ჯორბენაძე მამუკა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | --- | 219101 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული |
--- | --- | 217107 ჯორბენაძე მამუკა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 217110 მახარაძე სალომე Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Лабораторная работа |
--- | --- | --- | 217106 ჯორბენაძე მამუკა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 217103 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული |
219102 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) პრაქტიკული |
217104 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული |
--- | 217105 ჯორბენაძე მამუკა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 217101 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 217104 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 217105 ჯორბენაძე მამუკა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 217101 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული |
--- | 217103 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | 219101.2-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
217102 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 217102 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-501 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-502 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 220168, 220169, 220170 ზაზაშვილი შოთა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | --- | 219160, 219161, 219162, 219163 ქევხიშვილი ნოდარ ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 219160, 219161, 219162, 219163 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
219160, 219161, 219162, 219163 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია |
3-11:00 | 218168, 218169, 218170 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია |
--- | --- | 220101 რუხაძე ლია მეწარმეობა და პროფესიული უნარ-ჩვევები (BUA49702G1-LS) ლექცია |
219170, 219171, 219172 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | 217146-2, 217147, 217148 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია |
220101 კუპატაძე თამაზ შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
--- | 220168, 220169, 220170 თაქთაქიშვილი მიხეილ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 217101, 217102, 217103, 217104 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია |
217138, 217138-1, 217138-2, 217138-3 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია |
217107, 217105, 217106 შამანაძე ომარ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია |
--- | 220170, 220171 გაჩეჩილაძე ზვიად შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
219101, 219102 ხახუტაშვილი ელისაბედი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
6-14:00 | --- | 218101, 218102, 218103, 218104 აბულაძე ვახტანგ სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია |
217107, 217106, 217105 ხახუტაშვილი ელისაბედი კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) ლექცია |
218173, 218172, 218171 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია |
217138-3, 217138-4, 217138-5 გამრეკელაშვილი თეიმურაზ ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 220164, 220165, 220166, 220167 ზაზაშვილი შოთა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
217133-4, 217133-5, 217135, 217135-1 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია |
219170, 219171, 219172 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
218101, 218102, 218103, 218104 კუპატაძე თამაზ ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 220101 დავითაძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
219164, 219165, 219166 ქიტოშვილი მზია შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია |
217101, 217102, 217103, 217104, 217105, 217106, 217107 ბერიძე ჯემალ ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (FCNMC02-LPB) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 217101, 217102, 217103, 217104, 217105, 217106, 217107 ქორთუა თეიმურაზ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია |
217101, 217102, 217103, 217104 შამანაძე ომარ ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 217138, 217138-1, 217138-2, 217138-3 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია |
218101, 218102, 218103, 218104 შამანაძე ომარ კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლექცია |
11-19:00 | --- | 219222-1, 219221, 219222 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-504(კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 218101.2-2 კოპლატაძე მაია ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
218102.1-2 კოპლატაძე მაია ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული |
218101.1-2 კოპლატაძე მაია ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 218101.2-2 კოპლატაძე მაია ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული |
218102.2-2 კოპლატაძე მაია ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული |
218101.1-2 კოპლატაძე მაია ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
218104.1-2 ბურკაძე ტატიანა კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული |
220105 მახარაძე სალომე Введение в специальность (INTS0R2) Лабораторная работа |
--- |
3-11:00 | --- | 218102.2-2 ბურკაძე ტატიანა კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული |
218101.1-2 ბურკაძე ტატიანა კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 218104.2-2 ბურკაძე ტატიანა კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული |
218105 ბურკაძე ტატიანა Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Лабораторная работа |
--- | 220105 მახარაძე სალომე Введение в специальность (INTS0R2) Практическая работа |
--- |
5-13:00 | --- | 220101.1-2 ცქვიტინიძე ია შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლაბორატორიული |
218105.1-2 ბჟინავა ელვირა Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Курсовой проект |
--- | 218101.2-2 ბურკაძე ტატიანა კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 219102.2-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
220201.1-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) საკურსო |
218102.1-2 ბურკაძე ტატიანა კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული |
220201.2-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) საკურსო |
218103 ბურკაძე ტატიანა კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 218103 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 218105.2-2 ბჟინავა ელვირა Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Курсовой проект |
--- | 220101.2-2 ცქვიტინიძე ია შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლაბორატორიული |
218104.1-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 218105 ბჟინავა ელვირა Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Лабораторная работа |
--- | 218104.2-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 219201.1-2 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კრიფტოგრაფია (HGHGJHGJHGJG) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 219201.1-2 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კრიფტოგრაფია (HGHGJHGJHGJG) პრაქტიკული |
217104.2-2 რუხაძე ზურაბ ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 220201 შავგულიძე სერგო კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) საკურსო |
--- | --- | 217110 მთვრალაშვილი თეიმურაზ Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | 219201.1-2 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კრიფტოგრაფია (HGHGJHGJHGJG) სემინარი |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-508 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 218102 ცქვიტინიძე ია კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული |
218103.1-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
218104.1-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 220210 კუპატაძე თამაზ შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
--- | 220105 კუპატაძე თამაზ Введение в специальность (INTS0R2) Лекция |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 220210 ბჟინავა ელვირა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
218101 ცქვიტინიძე ია კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული |
218102.1-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
--- |
7-15:00 | --- | 218104 ცქვიტინიძე ია კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული |
220101 ცქვიტინიძე ია შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
220201 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 218103 ცქვიტინიძე ია კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (SWMNT02-LPB) პრაქტიკული |
218104.2-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
218105 კუპატაძე თამაზ Теория телетраффика (EET55902R1-LBK) Лекция |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 218103.2-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
--- | 218102.2-2 ბჟინავა ელვირა ტელეტრაფიკის თეორია (TTRTO02-PC) საკურსო |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-510(კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 219102.1-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 217101 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 217104 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 217103 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული |
--- | 217101 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული |
217104.1-2 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო |
--- | 217110 მთვრალაშვილი თეიმურაზ Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 217102 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო |
--- | 217102 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული |
217103 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) საკურსო |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 220201 ქურდაძე მარინა კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) პრაქტიკული |
--- | --- | 217110 მთვრალაშვილი თეიმურაზ Основы проектирования сетей сотовой мобильной связи (JKHGJHJHHKLHKL) საკურსო |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 220201 ქურდაძე მარინა კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (GHGDGHDGDGH) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 218105 ბურკაძე ტატიანა Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Лекция |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 218105 ბურკაძე ტატიანა Коммутация современных телекомуникационных сетей (EET56102R1-LPB) Практическая работа |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 217110 ბერიძე ჯემალ Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Практическая работа |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 217110 ბერიძე ჯემალ Основы построения сотовых сетей мобильной связи (ZXCXZ) Лекция |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 220201 ბერიძე ჯემალ ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 219201.4-2 ბერიანიძე თემური ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) ლექცია |
--- | 220301 ბერიძე ჯემალ ტელეკომუნიკაციის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (HFG) ლექცია |
220301 ბერიძე ჯემალ ტელეკომუნიკაციის განვითარების თანამედროვე ტენდენციები (HFG) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 219201.1-2 ბერიანიძე თემური ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | 219201.1-2 ბერიანიძე თემური ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) საკურსო |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-513 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 217103 შამანაძე ომარ ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული |
--- | 217106 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 217107 შამანაძე ომარ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული |
--- | 217107 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 217105 შამანაძე ომარ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული |
217101 შამანაძე ომარ ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული |
217110 ჩხაიძე მამუკა Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Курсовой проект |
217106 შამანაძე ომარ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 217105, 217106, 217107 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია |
--- | 217104 შამანაძე ომარ ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 217105 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული |
217106 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული |
--- | 217102 შამანაძე ომარ ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | 217107 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 217105 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) სემინარი |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-513ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 217107 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 217101 მახარაძე სალომე ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | 217103 მახარაძე სალომე ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 217107 მახარაძე სალომე ინფოსატელეკომუნიკაციო და მულტისერვისული ქსელები (DRGXCV) პრაქტიკული |
--- | 217102 მახარაძე სალომე ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული |
217105 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 219201 ბერიანიძე თემური ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (BDNMT02-LP) ლაბორატორიული |
--- | 217106 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 217104 მახარაძე სალომე ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-514 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 217103.2-2 ინჯია ლევან გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- |
3-11:00 | 218101 აბზიანიძე ეკატერინე ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) პრაქტიკული |
--- | --- | 217101.2-2 ინჯია ლევან გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
217138-4 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
217106 ხახუტაშვილი ელისაბედი კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი |
4-12:00 | --- | 219102 ხახუტაშვილი ელისაბედი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | 217104.2-2 ინჯია ლევან გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
217105 ხახუტაშვილი ელისაბედი კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი |
|
5-13:00 | 217135-1 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217146 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
219101 ხახუტაშვილი ელისაბედი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
217102.2-2 ინჯია ლევან გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
217105.2-2 ინჯია ლევან გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- |
6-14:00 | 219201 ჟიჟილაშვილი ნინო სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) საკურსო |
217138-3 გიორგიშვილი ნინო მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217103 ყურაშვილი იზოლდა პროექტების მართვა (PMN0108) სასწავლო პრაქტიკა. |
217106.2-2 ინჯია ლევან გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
217146 გიორგიშვილი ნინო მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | 217138-2 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
217102 ყურაშვილი იზოლდა პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი |
217146-2 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217133-3 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
217103 ყურაშვილი იზოლდა პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი |
|
8-16:00 | 219201 ჟიჟილაშვილი ნინო სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) სემინარი |
--- | 217106 ხახუტაშვილი ელისაბედი კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. |
217138 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217138 კიკნაველიძე გოდერძი მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
217101 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) სემინარი |
9-17:00 | --- | 217105 ხახუტაშვილი ელისაბედი კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. |
217147 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 217107 ხახუტაშვილი ელისაბედი კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სემინარი |
--- | --- | 219225 სამსონია ნანული ენერგეტიკული საწარმოების ტექნოლოგიურ-ეკონომიკური საკითხები (GHFJH) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | 219201.2-2 ხახუტაშვილი ელისაბედი საბაზრო ურთიერთობები და ფინანსები სატელეკომუნიკაციო კომპანიაში (MRFT002-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 218103 გოგბერაშვილი მანანა სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 217110 გოგბერაშვილი მანანა Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Практическая работа |
218104 გოგბერაშვილი მანანა სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 219201.5-2 ხოშტარია კახა ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (EET59702G1-LPK) ლექცია |
--- | 218101 გოგბერაშვილი მანანა სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 217107.2-2 გოგბერაშვილი მანანა გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
219201.5-2 ხოშტარია კახა ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (EET59702G1-LPK) პრაქტიკული |
217110 გოგბერაშვილი მანანა Цифровые волоконно-оптические системы передачи и технологии (EET53902R1-LPK) Лекция |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 218102 გოგბერაშვილი მანანა სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 217110 გოგბერაშვილი მანანა Бакалаврская работа (AAC08501R1) Курсовой проект |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 219201.1-2 ხოშტარია კახა ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (EET59702G1-LPK) საკურსო |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 217103.1-2 აბულაძე ვახტანგ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 217101.1-2 აბულაძე ვახტანგ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 217104.1-2 აბულაძე ვახტანგ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 217102.1-2 აბულაძე ვახტანგ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
217105.1-2 აბულაძე ვახტანგ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 219201.4-2 ხუნწარია ჯანიკო სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპრესიის მეთოდები (EET59802G1-LPK) ლექცია |
217106.1-2 აბულაძე ვახტანგ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 217107.1-2 აბულაძე ვახტანგ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
219201.4-2 ხუნწარია ჯანიკო სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპრესიის მეთოდები (EET59802G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 219201.2-2 ხუნწარია ჯანიკო სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპრესიის მეთოდები (EET59802G1-LPK) საკურსო |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 217107, 217106, 217105 ბერიაშვილი დავით ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 218101, 218102, 218103, 218104 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლექცია |
217101, 217102, 217103, 217104 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია |
220210 ღიბრაძე ნანული ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 217101, 217102, 217103, 217104 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია |
--- | --- | 220210 ღიბრაძე ნანული ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 218103, 218104 ჟიჟილაშვილი ნინო საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია |
--- | 219101, 219102 მოდებაძე იური ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) ლექცია |
218101, 218102 ღიბრაძე ნანული ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 218103, 218104, 218101, 218102 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-608(კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 218104.2-2 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
218101.2-2 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 218102.2-2 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
218104.2-2 ჯღამაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 217102 ქორთუა თეიმურაზ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული |
218101.2-2 ჯღამაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 218105 ჯღამაძე მიხეილ Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лабораторная работа |
5-13:00 | --- | --- | 218102.2-2 ჯღამაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული |
218103.2-2 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 219201.6-2 ქორთუა თეიმურაზ სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მართვისა და რეგულირების ეკონომიკური ასპექტი (EATSM02-LSB) ლექცია |
218103 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული |
217101 ქორთუა თეიმურაზ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული |
218105 ჯღამაძე მიხეილ Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Курсовой проект |
7-15:00 | --- | 218102.2-2 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული |
219201.6-2 ქორთუა თეიმურაზ სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მართვისა და რეგულირების ეკონომიკური ასპექტი (EATSM02-LSB) პრაქტიკული |
218104.2-2 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული |
217103 ქორთუა თეიმურაზ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული |
218105 ჯღამაძე მიხეილ Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Лабораторная работа |
8-16:00 | --- | 218101.2-2 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული |
--- | --- | 218105 ჯღამაძე მიხეილ Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Практическая работа |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | 219201.3-2 ქორთუა თეიმურაზ სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მართვისა და რეგულირების ეკონომიკური ასპექტი (EATSM02-LSB) სემინარი |
--- | 218105 ჯღამაძე მიხეილ Основы построения телекоммуникационных систем (EET56202R1-LPB) Лекция |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 218105 ჯღამაძე მიხეილ Кабельные линии телекоммуникации (EET56302R1-LBK) Лекция |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 220101 რუხაძე ლია მეწარმეობა და პროფესიული უნარ-ჩვევები (BUA49702G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 218102 ყურაშვილი იზოლდა ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) სემინარი |
217104 ღიბრაძე ნანული პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. |
217107 ხახუტაშვილი ელისაბედი კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LS) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 217101 ღიბრაძე ნანული პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 218103 ჟიჟილაშვილი ნინო საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული |
218104 ჟიჟილაშვილი ნინო საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული |
--- | 220201.1-2 ყურაშვილი იზოლდა სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 220201 აბზიანიძე ეკატერინე სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია |
219201 ჟიჟილაშვილი ნინო სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა (EET59602G1-LSP) ლექცია |
--- | |||
7-15:00 | 220201 აბზიანიძე ნიკოლოზ სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (FJHHD) პრაქტიკული |
--- | --- | 217102 ღიბრაძე ნანული პროექტის მართვა (PROJM10) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | 219201.1-2 ხახუტაშვილი ელისაბედი საბაზრო ურთიერთობები და ფინანსები სატელეკომუნიკაციო კომპანიაში (MRFT002-LP) საკურსო |
8-16:00 | --- | 220301 ზუმბურიძე ოთარი ტელეკომუნიკაციის პოლიტიკა და ინფორმაციული ეტიკა (DGHDGH) პრაქტიკული |
220301 ზუმბურიძე ოთარი კვლევის მეთოდები ტელეკომუნიკაციაში (DFHHD) სემინარი |
220301 ზუმბურიძე ოთარი ტელეკომუნიკაციის პოლიტიკა და ინფორმაციული ეტიკა (DGHDGH) ლექცია |
||
9-17:00 | 220201 აბზიანიძე ნიკოლოზ სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (FJHHD) ლექცია |
--- | 220301 ზუმბურიძე ოთარი კვლევის მეთოდები ტელეკომუნიკაციაში (DFHHD) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | 219201.3-2 ხახუტაშვილი ელისაბედი საბაზრო ურთიერთობები და ფინანსები სატელეკომუნიკაციო კომპანიაში (MRFT002-LP) ლექცია |
--- | 220201.2-2 ყურაშვილი იზოლდა სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 217104 ყურაშვილი იზოლდა პროექტების მართვა (PMN0108) სემინარი |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | 219201.1-2 ხახუტაშვილი ელისაბედი საბაზრო ურთიერთობები და ფინანსები სატელეკომუნიკაციო კომპანიაში (MRFT002-LP) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-610(კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 218104.1-2 მოდებაძე იური ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
218101.1-2 მოდებაძე იური ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 218102.1-2 მოდებაძე იური ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
218104.1-2 მოდებაძე იური სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 217105 გოგილაშვილი ზურაბ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული |
219101 მოდებაძე იური ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) პრაქტიკული |
218101.1-2 მოდებაძე იური სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 217104 გოგილაშვილი ზურაბ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული |
218102.1-2 მოდებაძე იური სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული |
218103.1-2 მოდებაძე იური ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) საკურსო |
217105.3-2 გოგილაშვილი ზურაბ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 217106.3-2 გოგილაშვილი ზურაბ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 218102.1-2 მოდებაძე იური ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული |
219102 მოდებაძე იური ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (SDFHFHDDFH) პრაქტიკული |
218104.1-2 მოდებაძე იური ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული |
--- | 219201.2-2 ნანობაშვილი ვიქტორ სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (LEFOS02-LPC) საკურსო |
8-16:00 | --- | 218101.1-2 მოდებაძე იური ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (KJFAGDGVA) ლაბორატორიული |
--- | 217107 გოგილაშვილი ზურაბ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 218103 მოდებაძე იური სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული |
219201.3-2 ნანობაშვილი ვიქტორ სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (LEFOS02-LPC) პრაქტიკული |
217106 გოგილაშვილი ზურაბ გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 219201.5-2 ნანობაშვილი ვიქტორ სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (LEFOS02-LPC) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-612 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-613 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 220105 ღიბრაძე ნანული Предпринимательская деятельность и профессиональные навыки (BUA49802R1-LS) Лекция |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 218105 ღიბრაძე ნანული Основы менеджмента (BASMAR3) Лекция |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 218105 ღიბრაძე ნანული Основы менеджмента (BASMAR3) Практическая работа |
220105 ღიბრაძე ნანული Предпринимательская деятельность и профессиональные навыки (BUA49802R1-LS) Практическая работа |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 220210 დავითაძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
220167 გაფრინდაშვილი ნინო ინგლისური ენა B 1.2 (FLN0407) პრაქტიკული |
--- | 219172 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 219139 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 3 (GJXXTF) Практическая работа |
4-12:00 | --- | 220161 ჩერქეზიშვილი თინათინი ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
219170 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 218139 გორგიძე დავით Основы прикладной механики (MAS42301G1-LP) Лекция |
--- | 218103 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 219101 რამიშვილი ია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
217110 ქევანიშვილი ირმა Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Лекция |
219165 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | 219169 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
220210 დავითაძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) პრაქტიკული |
219164 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 219170 მეტრეველი დავით საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 219166 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 219102.1-2 დობორჯგინიძე დევი რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-902 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 220168 შანქიშვილი ლამარა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 220139 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 219164 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 219169 მეტრეველი დავით საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 219171 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
219201 გრძელიშვილი სიმონ ანტენები (ANT0002) სემინარი |
5-13:00 | --- | 219102 რამიშვილი ია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | --- | 220101 რამიშვილი ია საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
218105 ქევანიშვილი ირმა Электродинамика (EET56402R1-LPB) Лекция |
219165 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | 219191 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
219201 გრძელიშვილი სიმონ ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) პრაქტიკული |
--- | 220101, 220160, 220165, 220191, 1000, 1001 ვარძელაშვილი ჟანეტა რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 219162 ივანიძე მარეხ საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
9-17:00 | 220201 ქათამაძე მარიამ ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 220160 ბიწაძე რუსუდან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
220105 ზაზაშვილი შოთა Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция |
--- | 218101 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 220165 შანქიშვილი ლამარა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
220164 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 220169 შანქიშვილი ლამარა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
220168 ზარიძე ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
219172 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
6-14:00 | 220101.2-2 ჭკუასელი ქეთევან მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
220163 ბიწაძე რუსუდან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | --- | 218105 ქევანიშვილი ირმა Электродинамика (EET56402R1-LPB) Практическая работа |
220160 ჩერქეზიშვილი თინათინი ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 219171 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 219102.2-2 დობორჯგინიძე დევი რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 219201.2-2 გრძელიშვილი სიმონ ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) სემინარი |
219201.2-2 გრძელიშვილი სიმონ ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) საკურსო |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 220165.3-2 გაფრინდაშვილი ნინო ინგლისური ენა B 1.2 (FLN0407) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 219160 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 220210 ბიწაძე რუსუდან კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია |
--- | 220170 ზარიძე ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
220210 ბიწაძე რუსუდან კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული |
219102 სამსონაძე გურამ ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 218139 გორგიძე დავით Основы прикладной механики (MAS42301G1-LP) Практическая работа |
--- | 220139, 220105 ზარიძე ჟანა Английский язык для технических специальностей - 1 (LEH11812R2) Практическая работа |
|||
5-13:00 | --- | 220105 ზაზაშვილი შოთა Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа |
--- | 219167 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | --- | 219201 ბერიაშვილი დავით კვლევის მეთოდოლოგია ტელეკომუნიკაციაში (SGGSGDSD) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 219168 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
--- | --- | 219101, 219102 დობორჯგინიძე დევი რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | 220191 ზარიძე ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | --- | 220166 გაფრინდაშვილი ნინო ინგლისური ენა B 1.2 (FLN0407) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | 219161 ივანიძე მარეხ საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
219201.2-2 გრძელიშვილი სიმონ ანტენები (ANT0002) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 220210 ბიწაძე რუსუდან კალკულუსი T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 220167 შანქიშვილი ლამარა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
219167 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
220170 შანქიშვილი ლამარა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 219161 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | 219162 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 220162 ბიწაძე რუსუდან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
220166 შანქიშვილი ლამარა საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
220191 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
220171 გიორგაშვილი ლევან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
219166 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 219201 გრძელიშვილი სიმონ ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (ELWN002) ლექცია |
|||
7-15:00 | 219163 ხარაშვილი მაია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
219168 ბიწაძე რუსუდან საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 218102 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული |
--- | 219163 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 220164 ჩერქეზიშვილი თინათინი ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
220169 ზარიძე ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 219139 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 3 (GJXXTF) Лекция |
3-11:00 | --- | 220161 ბიწაძე რუსუდან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
220139 ხარიბეგაშვილი სერგო Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа |
--- | ||
4-12:00 | 218104 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) პრაქტიკული |
--- | ||||
5-13:00 | --- | 219101 სამსონაძე გურამ ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 219201 გრძელიშვილი სიმონ ანტენები (ANT0002) საკურსო |
6-14:00 | --- | --- | 220101.1-2 ბიწაძე სიმონ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
220163 ჩერქეზიშვილი თინათინი ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | 220162 ჩერქეზიშვილი თინათინი ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 220191 გიორგაშვილი ლევან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
219160 ივანიძე მარეხ საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
217110 ქევანიშვილი ირმა Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Курсовой проект |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | 219201.2-2 გრძელიშვილი სიმონ ანტენები (ANT0002) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219201.1-2 ჭოხონელიძე მიხეილ კვლევის მეთოდოლოგია ტელეკომუნიკაციაში (SGGSGDSD) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 217110 ქევანიშვილი ირმა Радиорелейные и спутниковые системиы передачи (DGGDHDF) Лабораторная работа |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 219201.2-2 ჭოხონელიძე მიხეილ კოდირებული სიგნალები (KOSI02) ლექცია |
219101.2-2 ჭოხონელიძე მიხეილ რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 219201.2-2 ჭოხონელიძე მიხეილ კოდირებული სიგნალები (KOSI02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | 219101.1-2 ჭოხონელიძე მიხეილ რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (RASA02) ლაბორატორიული |
--- | 220201 ჭოხონელიძე მიხეილ რადიოსიგნალები (RADO02) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 219201.2-2 ჭოხონელიძე მიხეილ კოდირებული სიგნალები (KOSI02) სემინარი |
--- | --- |
10-18:00 | 220201 ჭოხონელიძე მიხეილ რადიოსიგნალები (RADO02) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 219201.2-2 ჭოხონელიძე მიხეილ კვლევის მეთოდოლოგია ტელეკომუნიკაციაში (SGGSGDSD) ლაბორატორიული |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-913 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 217105 ბერიაშვილი დავით ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 217107 ბერიაშვილი დავით ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული |
217103 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 217101 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 217104 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული |
217103 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 217105 ბერიაშვილი დავით ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული |
--- | 217106 ბერიაშვილი დავით ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 217104 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 217102 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული |
217102 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 217107 ბერიაშვილი დავით ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული |
217106 ბერიაშვილი დავით ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (ZDFX CXV) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | 217101 ბერიაშვილი დავით ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-914 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-916 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 220101.3-2 კობახიძე მაია ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 3001.2-3, 3040.2-3, 3035.2-3, 3031.2-3, 220101.2-2, 220160.2-2, 220165.2-2, 220191.2-2, 108030.2-8, 108040.2-8, 108050.2-8, 108081.2-8, 108060.2-8, 108010.2-8, 108020.2-8, 108070.2-8, 108005.2-8, 108066.2-8, 108000.2-8 კაჭარავა თეონა გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 219201.3-2 ზურაბიშვილი ვანო ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | --- | 217110 დარასელია ნონა измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Практическая работа |
219201.3-2 ზურაბიშვილი ვანო ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 217110 დარასელია ნონა измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Лекция |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 217110 დარასელია ნონა измерения в телекоммуникацинной технике (FGHFHGC) Семинар |
219201.1-2 დარასელია ნონა აუდიო-ვიდეო ტექნიკა და დაპროექტების ავტომატიზაცია (AVTDDA02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 219201 ზურაბიშვილი ვანო აუდიო-ვიდეო ტექნიკა და დაპროექტების ავტომატიზაცია (AVTDDA02) საკურსო |
219201.1-2 ზურაბიშვილი ვანო აუდიო-ვიდეო ტექნიკა და დაპროექტების ავტომატიზაცია (AVTDDA02) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | 219201 ზურაბიშვილი ვანო ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 219201 ზურაბიშვილი ვანო ადამიანის ელექტრომაგნიტური უსაფრთხოების კვლევა (АВВВВ) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-118 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 219165 ლოლუა დავით თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 219164 ლოლუა დავით თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | 219169 ჯიხვაძე მაია თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 219170 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
151960 ჩხაიძე ბაადურ თერმოდინამიკა და თბოგადაცემა (HAETR05) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 219162 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
219168 ჯიხვაძე მაია თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | 219167 ჯიხვაძე მაია თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 218172 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 218170 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
219139 ჩხაიძე ბაადურ თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
219161 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219172.2-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | 219223 ლოლუა დავით ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-110 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219163 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 218139 ჯიშკარიანი თენგიზ Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Практическая работа |
219161.1-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219170 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 219171 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
219160 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
218139 ჯიშკარიანი თენგიზ Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лекция |
--- | 219172 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | 219169.2-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219233 არაბიძე გია ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 219162.1-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219162 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 219161 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
219226 არაბიძე გია ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო |
219162.2-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219161.2-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219233, 219231, 219226, 219225, 219223 არაბიძე გია ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია |
10-18:00 | --- | 219233 არაბიძე გია ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო |
219168.1-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219231 არაბიძე გია ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო |
219233 არაბიძე გია სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (SUMP02) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | 219233 არაბიძე გია სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (SUMP02) ლექცია |
--- | --- | 219221, 219222, 219222-1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) ლექცია |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-119 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 219166 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 219165 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
--- | 218163.2-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
--- | 218163.1-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 218171.1-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218160.2-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
--- | 218161.2-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
--- | 218170.1-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | 218161.1-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218160 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
218166.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
--- | 218160.1-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 218164 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
218165.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
219164 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
219169 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
219167 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
218170.2-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 218166.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218162.1-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218168.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218139 ჯიშკარიანი თენგიზ Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лабораторная работа |
218161 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
218165.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 218164.1-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218168.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
219168 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) პრაქტიკული |
218169.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218162 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
218167.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | 218162.2-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218169.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218173.2-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218164.2-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218172.2-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
10-18:00 | 218171.2-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218173.1-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
218167.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
--- | 218163 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
218172.1-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-116 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-114 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 219163.1-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | --- | 219170.1-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 219166.2-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219163.2-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219167.1-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 219160.1-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219166.1-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
151960.1-5 ჩხაიძე ბაადურ თერმოდინამიკა და თბოგადაცემა (HAETR05) ლაბორატორიული |
219169.1-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 219164.2-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219164.1-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219170.2-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | 219171.2-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219165.2-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 151960.2-5 ჩხაიძე ბაადურ თერმოდინამიკა და თბოგადაცემა (HAETR05) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 219165.1-2 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219172.1-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | 219172.2-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | --- | 219171.1-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219167.2-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | 219160.2-2 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
219168.2-2 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-123 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 217146 მიქიაშვილი თემურ ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 217146-2 მიქიაშვილი თემურ ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 217146-1 მიქიაშვილი თემურ ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული |
217146-1 ჯიშკარიანი თენგიზ ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული |
219221 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | 217146-1 ჯიშკარიანი თენგიზ ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | 217146-2 ჯიშკარიანი თენგიზ ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | 219222-1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 217146 ჯიშკარიანი თენგიზ ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო |
217146-2 ჯიშკარიანი თენგიზ ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 219222-1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 219222, 219221 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) პრაქტიკული |
217146 ჯიშკარიანი თენგიზ ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219222 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (JJKGJK) საკურსო |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 219165 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
--- | 217191 ქუთათელაძე ქეთევან პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (PMPRD02-LP) საკურსო |
218170, 218169, 218168 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია |
219172, 219171, 219170 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია |
5-13:00 | --- | 217135-1 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 220191 ასათიანი ავთანდილ აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) პრაქტიკული |
--- | 219139 გიგინეიშვილი გიორგი Возобновляемые источники энергии (EET41202R2-LB) Лекция |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 220191 ასათიანი ავთანდილ აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112GI-LS) ლექცია |
219167, 219168, 219169 რობაქიძე ლევან ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია |
217148 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
217146 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 219235 ხმალაძე კონსტანტინე პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) პრაქტიკული |
--- | 219167, 219168, 219169 პაპავა ლუიზა საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია |
--- |
9-17:00 | 217146-1 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
--- | --- | 217147, 217148 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | 217191 ქუთათელაძე ქეთევან პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (PMPRD02-LP) ლექცია |
219235 ხმალაძე კონსტანტინე პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) სასწავლო პრაქტიკა. |
219171.1-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | 219235 ბებიაშვილი ნატო საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | 219235 ბებიაშვილი ნატო საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 219169 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო |
--- | 219170, 219171, 219172 მაჭავარიანი ევტიხი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | 219168 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული |
219171 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო |
219191 გობეჯიშვილი ეკატერინე ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია |
--- | 217147 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
4-12:00 | 4930, 4930ა რობაქიძე ლევან თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლექცია |
217133-1 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
217133, 217133-1, 217133-2, 217133-3, 217133-4 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
219191 გობეჯიშვილი ეკატერინე ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) პრაქტიკული |
219162 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო |
--- |
5-13:00 | 218169, 218168, 218167, 218166, 218165 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია |
--- | 219160, 219161, 219162, 219163 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია |
218173 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | 217135, 217135-1, 217147, 217148 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
6-14:00 | --- | 217138, 217138-1, 217138-2 ნაჭყეპია გიორგი სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია |
220191 ხმალაძე კონსტანტინე ეკონომიკის საფუძვლები 1 (UGGLHG) ლექცია |
219171.2-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 218191 მაღრაძე მანანა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
218163, 218162, 218161, 218160 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია |
218160, 218161, 218162, 218163, 218164 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია |
--- | 217146, 217146-1, 217146-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | 217138-3, 217138-4, 217138-5 ბერძენიშვილი თეიმურაზ სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლექცია |
219167 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო |
217148 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) პრაქტიკული |
219233, 219222, 219222-1, 219221, 219231 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | 219222-1 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო |
218167, 218166, 218165, 218164 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული აპარატები (FJJGHK) ლექცია |
219233 ჩხაიძე ბაადურ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
--- |
10-18:00 | 219162 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
219223, 219225, 219226 გოცირიძე მარინა სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია |
--- | --- | 711055 სამადაშვილი არჩილ ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | 252004, 2520112, 252020, 252046, 252046-1, 252058, 252060, 252064, 252065 გოცირიძე მარინა სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია |
--- | --- | 711055 ბებიაშვილი ნატო ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) სემინარი |
--- |
12-20:00 | --- | 219221 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 219222-1 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 217135-1 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- | 219163 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 217146-2 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- | --- | 217146-1 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 218167 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
219172 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
219166 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო |
218169 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
217133-5 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 219163 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
--- | 219191.1-2 გოცირიძე მარინა საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (PWEM002) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 217138-4 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | 218171 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | 219164 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 219139 ჩხაიძე ბაადურ თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
219225 ლომსაძე-კუჭავა მაია ენერგეტიკული საწარმოების ტექნოლოგიურ-ეკონომიკური საკითხები (GHFJH) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 219225 ჩხაიძე ბაადურ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 218191 სამადაშვილი მანანა ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია |
--- | --- | 218191 სამადაშვილი მანანა ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | 218191 ვეფხვაძე ლევან გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LP) პრაქტიკული |
219191.2-2 გოცირიძე მარინა საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (PWEM002) პრაქტიკული |
--- | 218191 სამადაშვილი მანანა ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 218191 ვეფხვაძე ლევან გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LP) ლექცია |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | 218191 ვეფხვაძე ლევან გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 1 (HJJKSDG) ლექცია |
--- | --- | 219191 ხმალაძე თამუნა მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 217146-2 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
--- | |
6-14:00 | --- | 219191 ხმალაძე კონსტანტინე მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
219191 ხმალაძე თამუნა მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) პრაქტიკული |
217133-4 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
219191 გოცირიძე მარინა საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (PWEM002) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 218191 სამადაშვილი მანანა ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (FTEPM02-LP) პრაქტიკული |
219191 ხმალაძე კონსტანტინე მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) ლექცია |
219162 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
219168 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო |
217191 ბებიაშვილი ნატო ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) ლექცია |
218191 ნაჭყეპია გიორგი საინჟინრო მენეჯმენტის ინფორმაციული სისტემები (EMISY02) ლექცია |
8-16:00 | 217191 ხმალაძე კონსტანტინე სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) ლექცია |
220191 ხმალაძე თამუნა ეკონომიკის საფუძვლები 1 (UGGLHG) პრაქტიკული |
219139 ჩხაიძე ბაადურ თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია |
217191 ბებიაშვილი ნატო ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) საკურსო |
--- | |
9-17:00 | 217191 ბებიაშვილი ნატო ბიზნესის დაგეგმვა (BUSPL02) ლექცია |
219235 მაღრაძე მანანა ლოჯისტიკური სისტემების მოდელირება (MLOSY02) ლექცია |
217191 ხმალაძე თამუნა სამეწარმეო რისკების მართვა (ENRIM02-LP) პრაქტიკული |
220191 ილურიძე ქეთევან შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 217191 ბებიაშვილი ნატო ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) საკურსო |
219235 ხმალაძე კონსტანტინე პროექტების რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) ლექცია |
220191 ილურიძე ქეთევან შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
217191 ბებიაშვილი ნატო ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 219235 ქუთათელაძე ქეთევან სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) ლექცია |
219235 მაღრაძე მანანა ლოჯისტიკური სისტემების მოდელირება (MLOSY02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 219166.2-2 გიგინეიშვილი გიორგი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1986.1-1 გიგინეიშვილი გიორგი თბოგადაცემა (HEATR05) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 4930.2-4 რობაქიძე ლევან თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლაბორატორიული |
219164.1-2 გიგინეიშვილი გიორგი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 219164.2-2 გიგინეიშვილი გიორგი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219170.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 219168.1-2 რობაქიძე ლევან ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
218102.1-2 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული |
218103 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული |
219166.1-2 გიგინეიშვილი გიორგი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
1986.2-1 გიგინეიშვილი გიორგი თბოგადაცემა (HEATR05) ლაბორატორიული |
219171.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 218101.1-2 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული |
219163.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219165.1-2 გიგინეიშვილი გიორგი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
--- | 219161.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 4930.1-4 რობაქიძე ლევან თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლაბორატორიული |
219162.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
218104.1-2 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული |
4930ა.1-4 რობაქიძე ლევან თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლაბორატორიული |
219165.2-2 გიგინეიშვილი გიორგი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
218191.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის ალტერნატიული წყაროები და ენერგიის დაზოგვა (EET47502G3-LB) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 219167.2-2 რობაქიძე ლევან ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219163.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
4930ა.2-4 რობაქიძე ლევან თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (THTHP02) ლაბორატორიული |
218104.2-2 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული |
219170.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 219161.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219162.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219160.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219139 გიგინეიშვილი გიორგი Возобновляемые источники энергии (EET41202R2-LB) Лабораторная работа |
218105 ქევანიშვილი ირმა Электродинамика (EET56402R1-LPB) Лабораторная работа |
--- |
8-16:00 | 219171.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219172.1-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219169.1-2 რობაქიძე ლევან ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
219169.2-2 რობაქიძე ლევან ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
--- | 218191.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის ალტერნატიული წყაროები და ენერგიის დაზოგვა (EET47502G3-LB) ლაბორატორიული |
9-17:00 | 219160.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 219168.2-2 რობაქიძე ლევან ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
218101.2-2 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული |
219172.2-2 ქსოვრელი ნათია ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | 219167.1-2 რობაქიძე ლევან ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლაბორატორიული |
218102.2-2 ქევანიშვილი ირმა ელექტროდინამიკა (ELEQT02) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-217 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 217147 შატაკიშვილი ლენა ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 217147 შატაკიშვილი ლენა ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) პრაქტიკული |
217148 შატაკიშვილი ლენა ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) საკურსო |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 219160 შატაკიშვილი ლენა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
219161 შატაკიშვილი ლენა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
217148 შატაკიშვილი ლენა ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 219160 შატაკიშვილი ლენა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო |
217148 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო |
219161 შატაკიშვილი ლენა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 219139 ხელიძე გრიგოლ Основы прикладной гидроаэромеханики (EET41102R2-LPK) Практическая работа |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 219139 ხელიძე გრიგოლ Основы прикладной гидроаэромеханики (EET41102R2-LPK) Лекция |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 217147 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროტურბინები (HT00002) საკურსო |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 219225, 219231, 219233 ხელიძე გრიგოლ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული |
219221, 219222 ხელიძე გრიგოლ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული |
219231 ნონიევი ივანე ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 219231 ნონიევი ივანე ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) საკურსო |
219221, 219222, 219222-1 ხელიძე გრიგოლ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია |
219231 ნონიევი ივანე ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) საკურსო |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 219231 ნონიევი ივანე ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (ASDSSS) ლექცია |
219231 ნონიევი ივანე ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | 219231 ნონიევი ივანე ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) პრაქტიკული |
219222-1 ხელიძე გრიგოლ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული |
219225, 219231, 219233, 219223, 219226 ხელიძე გრიგოლ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 219223, 219226 ხელიძე გრიგოლ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-311 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 219221 მუსელიანი თენგიზ დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (ZDFVD) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | 219221 მუსელიანი თენგიზ დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში 2 (ZDFVD) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-311ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4901, 4902, 4930, 4930ა, 4950 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 151940, 151960, 151970 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია |
218139 დადუნაშვილი სერგო Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Практическая работа |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151901, 151902, 151980, 151981 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 218170, 218171, 218172, 218173 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
219101, 219102 შავთვალიშვილი ვანო ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 218160, 218161, 218162, 218163, 218164 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
--- | --- | 218165, 218166, 218167, 218168, 218169 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 219191.2-2 ნემსაძე სიმონ ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 4950.2-4 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
219139 ნემსაძე სიმონ Теория линейных электрических цепей 2 (EET43702G1-LB) Лабораторная работа |
--- | 4930ა.2-4 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 219191 ნემსაძე სიმონ ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4930.2-4 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 219139 ნემსაძე სიმონ Теория линейных электрических цепей 2 (EET43702G1-LB) Лекция |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 219101.2-2 შავთვალიშვილი ვანო ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 219102.1-2 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-311-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-320 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-418 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 219165 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 217147 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროელექტროსადგურები (HIDROEL01) პრაქტიკული |
217133 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217138-3 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 220168 ჭანტურიძე ბელა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
219171 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 219172 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო |
220139 ამყოლაძე გურამ Профессиональные навыки (FHJKGKG) Лекция |
219172 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული |
219164 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
218165 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | 220160 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
220170 გაჩეჩილაძე ზვიად შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
220166 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
217146, 217146-1, 217146-2 ჯიშკარიანი თენგიზ ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | 220161 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
219166 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | 217133-4 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | 217146, 217146-1, 217146-2 მიქიაშვილი თემურ ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია |
217138-2 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
217138-1 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
219170 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | --- | 219160 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
--- | 220162 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 219222-1 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 217135 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 217147, 217148 შატაკიშვილი ლენა ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (WPPE002) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 217148 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
218139 ამყოლაძე გურამ Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Практическая работа |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 217133-2 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | 217133-5 კიკნაველიძე გოდერძი მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
220167 ჭანტურიძე ბელა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
217135 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
5-13:00 | --- | 218168 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
217147 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | 217138-5 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | 217147 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
219169 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული |
217133-1 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | 217133-2 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217138-1 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
217146-1 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | 217138 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 219167 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
219163 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 219231 ჩხაიძე ბაადურ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
217133-2 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 219160 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 219223 ჩხაიძე ბაადურ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-422 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 1986 ქევხიშვილი ნოდარ თბოგადაცემა (HEATR05) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | 217133, 217133-1, 217133-2, 217133-3 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია |
--- | 219170 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) საკურსო |
219160, 219161, 219162, 219163 კიკნაძე ნატო შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | 219102, 219101 რამიშვილი ია საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
218171, 218172, 218173 კერესელიძე ნატალია ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია |
219170 მარდალეიშვილი მარგალიტა გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (IIT45402G2-LPK) პრაქტიკული |
219164, 219165, 219166 გიგინეიშვილი გიორგი ენერგიის განახლებადი წყაროები (RNPS002) ლექცია |
219101, 219102 სამსონაძე გურამ ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია |
5-13:00 | 219169, 219168, 219167 ჯიხვაძე მაია თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია |
219164, 219165, 219166 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია |
220101 ბიწაძე სიმონ მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
219167, 219168, 219169 ქიტოშვილი მზია შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლექცია |
220160, 220161, 220162, 220163 ბიწაძე რუსუდან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
217138-3, 217138-4, 217138-5 შაველაშვილი გივი ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია |
6-14:00 | 219167, 219168, 219169 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
217133, 217133-1, 217133-2, 217133-3 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია |
217147, 217148 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროტურბინები (HT00002) ლექცია |
218160, 218161, 218162, 218163 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია |
220160, 220161, 220162, 220163 დავითაძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
217138, 217138-1, 217138-2 ჭიჭინაძე დავით ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) ლექცია |
7-15:00 | --- | 219170, 219171, 219172 ხელიძე გრიგოლ გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია |
220171, 220191 თაქთაქიშვილი მიხეილ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
220167, 220168, 220169 ამყოლაძე გურამ შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
220160, 220161, 220162, 220163 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
219170, 219171, 219172 არაბიძე ნათია საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | 219164, 219165, 219166 რაზმაძე მარინე საინჟინრო თერმოდინამიკა (ENT0010) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | 220101 მგელაძე ანტონ გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
220191, 220171 გიორგაშვილი ლევან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | 217138, 217138-1, 217138-2 შაველაშვილი გივი ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 217138-4, 217138-5, 217146, 217146-1 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) ლექცია |
219164, 219165, 219166 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 219221, 219225, 219226, 219231, 219233 მახარაძე გურამ მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 219221, 219231 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 219233 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო |
219222 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული |
--- | 219221, 219231 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო |
11-19:00 | --- | --- | --- | 219233 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 219222 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (HFJJKG) საკურსო |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-416 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4902 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4901 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151940.2-5 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
151981.2-5 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 4950.1-4 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | 151901.2-5 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
4930ა.1-4 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 151902.1-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4930.1-4 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
151980.1-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
151960.1-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 151970.1-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-700ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 217138-1 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 217138-1 კიკნაველიძე გოდერძი მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
217138-5 გიორგიშვილი ნინო მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 220164 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
--- | 220171 გაჩეჩილაძე ზვიად შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 217133-4 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
220139 ამყოლაძე გურამ Профессиональные навыки (FHJKGKG) Практическая работа |
217135-1 კიკნაველიძე გოდერძი მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | 219165 ლოლუა დავით თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
218139 ამყოლაძე გურამ Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Лекция |
217148 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- | 217148 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
7-15:00 | --- | 218166 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) პრაქტიკული |
217133-3 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- | 217135 კიკნაველიძე გოდერძი მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | 217138-2 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | --- | --- | 220163 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
9-17:00 | 217133-4 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- | 217146-1 ლომსაძე-კუჭავა მაია მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217133 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 219172.1-2 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | 217133 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 217138-5 ღონიაშვილი ავთანდილ ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 217138-4.1-2 გამრეკელაშვილი თეიმურაზ ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 217138-2 შაველაშვილი გივი ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო |
217138-4.2-2 გამრეკელაშვილი თეიმურაზ ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
--- | 217138-4 ტურძელაძე დავით ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო |
--- | 217138-5.2-2 გამრეკელაშვილი თეიმურაზ ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
5-13:00 | --- | --- | --- | 217138-1.2-2 ჭიჭინაძე დავით ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | 217138-5.1-2 გამრეკელაშვილი თეიმურაზ ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 217138.2-2 ჭიჭინაძე დავით ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
--- | 217138-3.2-2 გამრეკელაშვილი თეიმურაზ ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
217138-3 ტურძელაძე დავით ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო |
217138-3.1-2 გამრეკელაშვილი თეიმურაზ ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
8-16:00 | 217138 ტურძელაძე დავით ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო |
217138.1-2 ჭიჭინაძე დავით ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
--- | --- | 217138-1.1-2 ჭიჭინაძე დავით ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
|
9-17:00 | 217138-2.2-2 ჭიჭინაძე დავით ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
217138-1 ტურძელაძე დავით ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო |
--- | --- | 217138-2.1-2 ჭიჭინაძე დავით ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (SEPS002) საკურსო |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219221 ბულბულაშვილიც გიორგი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219221 ბულბულაშვილიც გიორგი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 219233, 219222, 219222-1, 219221, 219226, 219231, 219225 ჭუნაშვილი ბადურ ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლექცია |
--- | --- | 219222.1-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
219222 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 219222-1.1-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული |
219233 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული |
219226 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
11-19:00 | 219231 ჭუნაშვილი ბადურ ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
219225 ჭუნაშვილი ბადურ ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული |
--- | 219222.2-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
--- | --- |
12-20:00 | 219233.2-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
219225 ჭუნაშვილი ბადურ ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
--- | 219222-1.1-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
219222-1.2-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული |
--- |
13-21:00 | 219222-1.2-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
219231 ჭუნაშვილი ბადურ ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- | 219233.1-2 გვიმრაძე არჩილი ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LS) საკურსო |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-709 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-712 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 217138-5.1-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | 217138-1.2-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 217138-4.2-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 217138-3.1-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 217138-1.1-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 217138.2-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 217138.1-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 217138-5.2-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
217138-2.1-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | 217138-4.1-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 217138-2.2-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | 217138-3.2-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-713 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 217138-5.1-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 217138-2.1-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
--- | --- | --- | 217138-1.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
4-12:00 | --- | --- | --- | 217138-3.2-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
--- | 217138.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
5-13:00 | --- | 217138-4.1-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
--- | 217138.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
217138-4.2-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
217138-2.2-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
6-14:00 | --- | --- | --- | 217138-1.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 217138-3.1-2 გურგენაძე რევაზი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
--- | 217138-5.2-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 219166 ლოლუა დავით თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 219168 ჯიხვაძე მაია თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | 217138-5 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 219164 ლოლუა დავით თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
217138-3 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
217133-1 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
217133-2 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
6-14:00 | --- | 217146 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
217133-3 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
219166 ლოლუა დავით თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
217133-3 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო |
--- |
7-15:00 | 217138 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
--- | 217138-4 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
219167 ჯიხვაძე მაია თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
217133-1 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო |
217133-2 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო |
8-16:00 | 218139 ჩიხლაძე რამინი Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лекция |
--- | 217133-3 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
--- | --- | 217133 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
9-17:00 | --- | 217138-5 ფილიპიდისი თათა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
219225, 219226 ლოლუა დავით ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული |
--- | 219222, 219222-1 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | 219222-1 ქორქია ენრიკო ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) პრაქტიკული |
--- | 219226 რუხვაძე მიხეილი მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო |
--- | 219222-1 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო |
11-19:00 | --- | --- | --- | 219226 ჩხაიძე ბაადურ ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 219233 მახარაძე გურამ მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო |
--- | --- | --- | 219222 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) საკურსო |
13-21:00 | --- | --- | 219233 მახარაძე გურამ მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული |
219221 რუხვაძე მიხეილი მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო |
--- | 219222 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-802 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 217133 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 217138-2 გიორგიშვილი ნინო მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- | --- | 217138-4 გიორგიშვილი ნინო მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 218191 რობაქიძე ლევან ენერგიის ალტერნატიული წყაროები და ენერგიის დაზოგვა (EET47502G3-LB) ლექცია |
217133-5 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
217133-1 გიორგაძე ხათუნა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) პრაქტიკული |
220169 ჭანტურიძე ბელა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 220165 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
217133-5 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
217138-3 თოფურია მანანა ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) საკურსო |
--- | 219171 მჭედლიძე ქეთევანი თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
7-15:00 | --- | 217146-2 ჭანტურიძე ბელა მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (FDGSG) საკურსო |
--- | 217135 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) პრაქტიკული |
217133-5 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო |
217133-4 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო |
8-16:00 | 219161 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | 219163 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 219169 ჯიხვაძე მაია თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) საკურსო |
219225 ბოჭორიშვილი ლალი დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (GFDCV) პრაქტიკული |
--- | 219225 ბოჭორიშვილი ლალი დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (GFDCV) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | 219222 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) პრაქტიკული. |
219223 ლოლუა დავით ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) საკურსო |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 217133-2.1-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
--- | 217133, 217133-1, 217133-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია |
--- | --- | 217133-1.2-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 217133-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | 217133-1.1-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 217133.1-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
--- | 217133-3, 217133-4, 217133-5 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია |
217138-4, 217138-5, 217146, 217146-1 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია |
220164, 220165, 220166 არაბიძე მარგალიტა შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
217133-5 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო |
4-12:00 | 217133.2-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
219171, 219172, 219191 ზაზაშვილი შოთა საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
--- | 217146, 217146-1, 217146-2 კიღურაძე ომარ თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლექცია |
217133-5.2-2 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | 217133 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო |
217133-1, 217133-2, 217133 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია |
--- | 217133-4, 217133-5, 217135, 217135-1 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია |
220164, 220165, 220166, 220167 თაქთაქიშვილი მიხეილ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
217133-5.1-2 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 217133, 217133-1, 217133-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია |
219168, 219169, 219170 ბიწაძე რუსუდან საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
218164, 218165, 218166, 218167 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლექცია |
219160, 219161, 219162, 219163 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია |
217138-3, 217138-4, 217138-5 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია |
217133-4 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო |
7-15:00 | 217133-1 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო |
218170, 218171, 218172, 218173 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPK) ლექცია |
219164, 219165, 219166 ლოლუა დავით თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LK) ლექცია |
219160, 219161, 219162, 219163 ზაზაშვილი შოთა საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
219167, 219168, 219169 კიკაჩეიშვილი ნათია გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (GHS02) ლექცია |
217138, 217138-1, 217138-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (ESIC002) ლექცია |
8-16:00 | 217133-2.2-2 ბანცაძე ვახტანგ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
220101 რამიშვილი ია საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | 217146-2, 217147, 217148 ბოჭორიშვილი ლალი ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (GJKGJKGL) ლექცია |
217133-3, 217133-4, 217133-5 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია |
217133-4.2-2 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | 219222-1 ქორქია ენრიკო ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) საკურსო |
217133-3, 217133-4, 217133-5 მახარაძე გურამ ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია |
219164, 219165, 219166, 219167 ზაზაშვილი შოთა საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
217133-3.2-2 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
217133-4.1-2 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | 219231 მახარაძე გურამ მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო |
--- | 217133-3 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო |
217133-3.1-2 გორდიაშვილი ირაკლი ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
11-19:00 | 219222 ჩიხლაძე რამინი მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) პრაქტიკული |
--- | 219223, 219225, 219226, 219231, 219233 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ენერგეტიკის გარემოს დაცვითი პრობლემები (HYGHGH) ლექცია. |
219225 რუხვაძე მიხეილი მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) საკურსო |
--- | 219222-1 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემები რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (OCS1702GM1) პრაქტიკული |
12-20:00 | 219222 ჩიხლაძე რამინი მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლექცია |
219222-1 ქორქია ენრიკო ელექტრული ქსელების განსაკუთრებული რეჟიმები (SRS1702GM1) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 219221, 219225, 219226 მახარაძე გურამ მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები (DFHFG) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-803 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 218139 ჩიხლაძე რამინი Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лабораторная работа |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 219222 ჩიხლაძე რამინი მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EEP1702) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 6700.2-6, 6701.2-6 სალუქვაძე მამუკა ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) საკურსო პროექტი. |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 6700.1-6, 6701.1-6 სალუქვაძე გიორგი ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) პრაქტიკული |
--- | 6702.2-6, 6703.2-6, 6704.2-6 სალუქვაძე მამუკა ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) საკურსო პროექტი. |
--- |
8-16:00 | 2019/2 სალუქვაძე მამუკა ქალაქის ტერიტორიის ეკოლოგიური მდგრადობა (AAC21606G1) პრაქტიკული. |
2020/2 სალუქვაძე მამუკა ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) პრაქტიკული |
6705.1-6, 6706.1-6 სალუქვაძე გიორგი ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) საკურსო პროექტი. |
6705.2-6, 6706.2-6 სალუქვაძე მამუკა ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) პრაქტიკული |
6702.2-6, 6703.2-6, 6704.2-6 სალუქვაძე მამუკა ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 2019/2 სალუქვაძე მამუკა ქალაქის ტერიტორიის ეკოლოგიური მდგრადობა (AAC21606G1) ლექცია |
61808 სალუქვაძე მამუკა Основы градостроительной экологии (RBCBE06) Лекция |
--- | 61808 სალუქვაძე მამუკა Основы градостроительной экологии (RBCBE06) Курсовой проект |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | 2020/2 სალუქვაძე მამუკა ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია,ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (QALMSHEN) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-820(კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 217133-2.1-2 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 217133.1-2 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 217133-5.1-2 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 217133-2.2-2 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 217133-4.2-2 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 217133.2-2 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | 217133-1.1-2 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 217133-1.2-2 ბოდოკია თემურ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
217133-3.1-2 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 217133-5.2-2 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
217133-3.2-2 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 217133-4.1-2 ფიფია თემური ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 6700.1-6, 6701.1-6 სალუქვაძე გიორგი ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) საკურსო პროექტი. |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 6700.2-6, 6701.2-6 სალუქვაძე მამუკა ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) პრაქტიკული |
--- | 6702.1-6, 6703.1-6, 6704.1-6 სალუქვაძე გიორგი ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) საკურსო პროექტი. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 6705.2-6, 6706.2-6 სალუქვაძე მამუკა ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) საკურსო პროექტი. |
6705.1-6, 6706.1-6 სალუქვაძე გიორგი ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) პრაქტიკული |
6702.1-6, 6703.1-6, 6704.1-6 სალუქვაძე გიორგი ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-214 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 217191 გუნიავა ქეთევნ სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 217191 გუნიავა ქეთევნ სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 219235 სამადაშვილი მანანა პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 219235 სამადაშვილი მანანა პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-215ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-216ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-კომპ. ცენტრი-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 218191.1-2 თუთბერიძე თეიმურაზ გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 1 (HJJKSDG) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 218191.2-2 ნაჭყეპია გიორგი საინჟინრო მენეჯმენტის ინფორმაციული სისტემები (EMISY02) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 217191.1-2 გიგილაშვილი თამაზ ოპერაციათა მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITOPM02-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 218191.2-2 მაღრაძე მანანა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | 219235 გიგილაშვილი თამაზ ოპერაციათა სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA39302G2LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | 252020, 252004 გიგილაშვილი თამაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
219223.2-2 თუთბერიძე თეიმურაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
219235 გიგილაშვილი თამაზ საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | 252065, 252064, 252060 გიგილაშვილი თამაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
219235 გიგილაშვილი თამაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | 252046, 252058, 252046-1 გიგილაშვილი თამაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2520112 გიგილაშვილი თამაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
711055.2-7 გიგილაშვილი თამაზ ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლაბორატორიული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-კომპ. ცენტრი-1.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 218191.2-2 ნაჭყეპია გიორგი გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 1 (HJJKSDG) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 218191.1-2 თუთბერიძე თეიმურაზ საინჟინრო მენეჯმენტის ინფორმაციული სისტემები (EMISY02) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 219223.1-2 გიგილაშვილი თამაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-კომპ. ცენტრი-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 217133-5.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217133-1.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 217133.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | --- | 217133-3.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 217191.2-2 გიგილაშვილი თამაზ ოპერაციათა მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITOPM02-LB) ლაბორატორიული |
217146-2.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217147.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217135.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 217135-1.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | ||||
7-15:00 | 217148.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217133-2.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217146-1.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 217146.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | 218191.1-2 მაღრაძე მანანა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | 217133-4.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | 219225, 219226 გიგილაშვილი თამაზ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 711055.1-7 ბებიაშვილი ნატო ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლაბორატორიული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-218ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-კომპ. ცენტრი-2.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 217133-5.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217133-1.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 217133.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | --- | 217133-3.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 217146-2.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217147.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217135.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | 217135-1.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 217148.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217133-2.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
217146-1.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | 217146.2-2 ილურიძე ქეთევან პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | 217133-4.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-220ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-1001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 61904.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 61903.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 61903.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | 61902.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 61902.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | 61905.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
61906.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 61901.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
61904.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | 61900.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | ||||
8-16:00 | 61901.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
61900.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | 61906.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-219(პროფესიული) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-100 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 219235 სამადაშვილი არჩილ სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 219235 სამადაშვილი არჩილ საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) საკურსო |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 219235 სამადაშვილი არჩილ საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 219235 სამადაშვილი არჩილ ოპერაციათა სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA39302G2LB) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | 219235 სამადაშვილი არჩილ საწარმოო და ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 218168 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 218165 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218173.1-2 კერესელიძე ნატალია ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 217135.2-2 კერესელიძე ნატალია ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლაბორატორიული |
218163 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218167.1-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- |
6-14:00 | 218166 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
--- | --- | --- | 218160.1-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
|
7-15:00 | --- | --- | 218167 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218173.2-2 კერესელიძე ნატალია ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- | 218167.2-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
8-16:00 | --- | --- | 218162 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
--- | 218161 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218160.2-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
9-17:00 | --- | --- | --- | 218168.1-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 218169.2-2 დვალიძე მალხაზი ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218169.1-2 დვალიძე მალხაზი ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
219225, 219226 გობიანიძე ზურაბ ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 219221, 219222 გობიანიძე ზურაბ ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 217135-1.1-2 კერესელიძე ნატალია ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლაბორატორიული |
217135.1-2 კერესელიძე ნატალია ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 217135-1.2-2 კერესელიძე ნატალია ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლაბორატორიული |
--- | 218171.1-2 ავლოხაშვილი ნიკოლოზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218170.1-2 დვალიძე მალხაზი ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
||
4-12:00 | --- | 218166.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218160 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
217135, 217135-1 კერესელიძე ნატალია ავტომატიკური მოწყობილობების ელექტრული მანქანები (EMAD002) ლექცია |
218165.1-2 მაზმიშვილი თამაზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
|
5-13:00 | 217139 ბიჯამოვი იაკირ Технология производства электрических аппаратов (EET44202R2-LPK) Практическая работа |
218172.1-2 კერესელიძე ნატალია ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218166.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218172.2-2 კერესელიძე ნატალია ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- | --- |
6-14:00 | 217139 ბიჯამოვი იაკირ Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Курсовой проект |
218172 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
--- | 218161.2-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
217135-1 ბიჯამოვი იაკირ ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო |
|
7-15:00 | 217135, 217135-1 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლექცია |
217139 ბიჯამოვი იაკირ Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Курсовой проект |
--- | --- | ||
8-16:00 | 217135, 217135-1 ბიჯამოვი იაკირ ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) ლექცია |
218139 ბიჯამოვი იაკირ Электрические машины (EL0020002) Лекция |
218168.2-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- | --- | |
9-17:00 | 217135 ბიჯამოვი იაკირ ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო |
218139 ბიჯამოვი იაკირ Электрические машины (EL0020002) Лабораторная работа |
218163.2-2 დვალიძე მალხაზი ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218170.2-2 დვალიძე მალხაზი ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218162.1-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
217139 ბიჯამოვი იაკირ Технология производства электрических аппаратов (EET44202R2-LPK) Лекция |
10-18:00 | --- | 217139 ბიჯამოვი იაკირ Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Лекция |
--- | --- | 217139 ბიჯამოვი იაკირ Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Лекция |
|
11-19:00 | --- | 219226 ბიჯამოვი იაკირ ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) ლექცია |
--- | --- | --- | 219226 ბიჯამოვი იაკირ ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) საკურსო |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 218171.2-2 ავლოხაშვილი ნიკოლოზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 218163.1-2 დვალიძე მალხაზი ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 218164 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218164.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218173 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218171 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218170 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 218164.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
218169 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატები (FJJGHK) საკურსო |
218165.2-2 მაზმიშვილი თამაზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
7-15:00 | --- | 218139 კერესელიძე ნატალია Электрические машины (EL0020002) Курсовая работа |
--- | --- | 218162.2-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 219222-1, 219221, 219222, 219225, 219226, 219231, 219233 ნათენაძე თენგიზ ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) ლექცია |
--- | --- | --- | 218161.1-2 ზერეკიძე არჩილ ელექტრული მანქანები (ELM0002) საკურსო |
--- |
11-19:00 | 219222-1 ნათენაძე თენგიზ ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 219231, 219233 ხარშილაძე გიორგი ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002GLP) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-453 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 218170.2-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218172.2-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 218171.1-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218171.2-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218172.1-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 218170.1-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 218173.2-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 218173.1-2 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-451 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 218139 გორგოშიძე ალექსანდრე Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Лабораторная работа |
--- | 218164.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | 218166.1-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 218170.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218168.1-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218160.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 218161.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218165.1-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 218169.1-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 218160.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218164.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218171.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218167.1-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | 218171.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218168.2-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218172.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218172.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218173.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 218163.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218165.2-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218161.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218167.2-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218173.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 218162.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218166.2-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218163.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 218162.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
218169.2-2 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | 218170.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-449 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 218161.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 218160.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 218161.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 218162.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218162.2-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 218163.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218164.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218160.1-2 გოგილიძე ემილიანე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 218164.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 218163.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-447დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 61901.1-6 როყვა გია ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | 61805.2-6 ხვედელიანი მანანა ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 61800.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
|
5-13:00 | --- | 61806.2-6 კიკნაველიძე დავით ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
61803.1-6 შავაძე ზაქარია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
62002 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი |
--- | 61802.1-6 ფირცხალავა ვახტანგ კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
6-14:00 | --- | 61801.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
61900.1-6 როყვა გია ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | 61902 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი |
61804.1-6 შავაძე ზაქარია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 61800.2-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- | 61902.2-6 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 61901.2-6 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | 61805.1-6 კარა-მურზა ზურაბ ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 61800.1-6 ფირცხალავა ვახტანგ კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
|
5-13:00 | --- | 61806.1-6 კარა-მურზა ზურაბ ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
61803.2-6 მუხიაშვილი გიორგი კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | 61802.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
6-14:00 | --- | 61801.1-6 ფირცხალავა ვახტანგ კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
61900.2-6 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 61804.2-6 მუხიაშვილი გიორგი კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 61800.1-6 კარა-მურზა ზურაბ ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- | 61902.1-6 როყვა გია ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-447 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 218168.2-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218168.1-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218166.1-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 218165.2-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218166.2-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 218165.1-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218167.1-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
218169.2-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 218167.2-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 218169.1-2 დადუნაშვილი სერგო ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-145 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 217135.2-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-147 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 217135.1-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 217135-1.2-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62001, 62002 ბორჩხაძე თეა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 61905 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 61902.2-6 გოცირიძე მაკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 62000.2-6 ბორჩხაძე თეა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 62008 კირთაძე ალექსი Элементы линейной алгебры и калкулуса (ELLIA06) Лекция |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 61904.2-6 გოცირიძე მაკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | 61908 ძიძიგური მაია История архитектуры 3 (ARXITEQ003) Семинар |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 61905.2-6 გოცირიძე მაკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-148 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 217135-1.1-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET47902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-150 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 218171.1-2 ავლოხაშვილი ნიკოლოზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 218172.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218165.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 218171.2-2 ავლოხაშვილი ნიკოლოზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 218169.2-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218172.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 218166.1-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 218170.1-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218169.1-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218173.1-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 218160.2-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | 218161.1-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218168.2-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218167.1-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 218168.1-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218164.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | 218170.2-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218173.2-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 218161.2-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | 218160.1-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218165.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218163.1-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 218162.1-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | 218162.2-2 ნათენაძე თენგიზ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- | 218163.2-2 გობიანიძე ზურაბ ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 218167.2-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218166.2-2 ხარშილაძე გიორგი ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
218164.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ელექტრული მანქანები (ELM0002) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 61904.2-6 გოცირიძე მაკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 61902.2-6 გოცირიძე მაკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 61905.2-6 გოცირიძე მაკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 217138-1.2-2 ნაჭყეპია გიორგი სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 217138-3.1-2 გოცირიძე მარინა სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 217139 ნაჭყეპია გიორგი Управление проектами (PROMA07-LS) Лекция |
--- | 217139 ნაჭყეპია გიორგი Управление проектами (PROMA07-LS) Лабораторная работа |
219235 ნაჭყეპია გიორგი სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | 217138-4.1-2 გოცირიძე მარინა სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
217138-5.2-2 ბერძენიშვილი თეიმურაზ სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
217138.2-2 ნაჭყეპია გიორგი სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 217138-2.1-2 გოცირიძე მარინა სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 217138-1.1-2 სამადაშვილი მანანა სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 217138-3.2-2 ბერძენიშვილი თეიმურაზ სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 217138-4.2-2 ბერძენიშვილი თეიმურაზ სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
217138-5.1-2 გოცირიძე მარინა სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
217138.1-2 სამადაშვილი მანანა სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 217138-2.2-2 ნაჭყეპია გიორგი სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (BUA42513G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-305ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 61800, 61801 დავითაია ვახტანგ არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 61808 მუხიაშვილი გიორგი Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1) Лекция |
61908 წულუკიძე გიორგი Основы эргономики (RERGO06) Лекция |
6703, 6704 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია |
61802, 61803 დავითაია ვახტანგ არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია |
4-12:00 | 62000, 62001, 62002 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
--- | --- | 6703, 6704 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია |
6708 ნაცვლიშვილი გია Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Лекция |
|
5-13:00 | 6705, 6706 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია |
--- | --- | 6700, 6701, 6702 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია |
61800, 61801, 61802 ფირცხალავა ვახტანგ კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 61804, 61805, 61806 დავითაია ვახტანგ არქიტექტურის და ხელოვნების თანამედროვე პრობლემები (CONTE06) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 6700, 6701, 6702 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლექცია |
|
8-16:00 | 61803, 61804 მუხიაშვილი გიორგი კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია |
--- | 62003, 62004, 62005, 62006 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
--- | --- | 6705, 6706 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) ლექცია |
9-17:00 | 61805, 61806 მუხიაშვილი გიორგი კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 2020/8 დავითაია ვახტანგ არქიტექტურის თანამედროვე პრობლემები (AQRITPR) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-306ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 62003 ბორჩხაძე თეა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-305ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-307ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62000 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- | --- | 62001 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- | 2020/1/1, 2020/2 მებუკე თამარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | 62005, 62006 გამსახურდია მაია ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | 62005 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი |
--- | 61908 წულუკიძე გიორგი Основы эргономики (RERGO06) Практическая работа |
--- | --- | |
5-13:00 | 62001 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი |
62004 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი |
61901 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 61806.1-6 შავაძე ზაქარია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
8-16:00 | --- | --- | 61805.1-6 შავაძე ზაქარია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 62006 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-307ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 61806.2-6 ფირცხალავა ვახტანგ კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
8-16:00 | --- | --- | 61805.2-6 ფირცხალავა ვახტანგ კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (CONAR06) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-307ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-309ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-309ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-311ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 6702.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | 6700.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- |
4-12:00 | 6701.1-6 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | 62000 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი |
62008 კირთაძე ალექსი Элементы линейной алгебры и калкулуса (ELLIA06) Практическая работа |
--- |
5-13:00 | 62005 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- | 6703.1-6 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | |
6-14:00 | 62006 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი |
--- | 61903 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 62008 დავითაია მაია История архитектуры 1 (ISTARQI001) Семинар |
--- | --- | 62009 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 6702.1-6 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | 6700.1-6 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- |
4-12:00 | 6701.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 6703.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-314ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 6703, 6704 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. |
--- |
2-10:00 | 6708 ნაცვლიშვილი გია Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Курсовой проект |
--- | 6701 ხაბეიშვილი მარიამ გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. |
6700, 6701, 6702 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 61904 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი |
61808 ხაბეიშვილი ნინო Дизайн-проект участка улицы (AACR62506R1) Курсовой проект |
61808 მუხიაშვილი გიორგი Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1) Курсовой проект |
6706 ხაბეიშვილი მარიამ გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. |
6700 ხაბეიშვილი მარიამ გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. |
--- |
5-13:00 | 61906 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი |
6708 ჩიგოგიძე თინათინ Проектирование интерьера промышленого назначния (AAC72106R11) Курсовой проект |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | 6705, 6706 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) საკურსო პროექტი. |
--- | 6704 ხაბეიშვილი მარიამ გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. |
61900 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 61808 ჩიგოგიძე თინათინ Проектирование интерьера общественного назначения (AAC71906R11) Курсовой проект |
--- | ||
9-17:00 | 6705 ხაბეიშვილი მარიამ გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. |
6703 ხაბეიშვილი მარიამ გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-314ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-314ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-315ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 62004 ბორჩხაძე თეა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 62008 კალნიცკაია სვეტლანა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2019/5 მჭედლიშვილი ვალერი სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო პროექტი. |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | 62000.1-6 კალანდარიშვილი ოლღა რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 2019/4 ხვედელიანი ნუგზარი დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) საკურსო პროექტი. |
--- |
9-17:00 | 2019/5 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო პროექტი. |
2019/4 ხვედელიანი ნუგზარი დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 2 (PMDE206) საკურსო პროექტი. |
--- | 2019/5 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო პროექტი. |
--- | |
10-18:00 | --- | 2019/5 მჭედლიშვილი ვალერი სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-315ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-315ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 61906.2-6 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 61802.1-6 როყვა გია ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6706.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
61801.1-6 როყვა გია ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- | |
4-12:00 | 61905.1-6 როყვა გია ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
61803.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
6704.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
61800.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
||
5-13:00 | 6702 ხაბეიშვილი მარიამ გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) საკურსო პროექტი. |
61805.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | |||
6-14:00 | 62003 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) სემინარი |
--- | ||||
7-15:00 | --- | 61804.1-6 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
6700.1-6, 6701.1-6, 6702.1-6 მაკოვკინა ირინა გარემოს დიზაინური პროექტირება (AAC61306G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 6705.2-6 ბერიშვილი ბიძინა კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
|
8-16:00 | --- | 6703.1-6, 6704.1-6 კიკნაველიძე დავით გარემოს დიზაინური პროექტირება (AAC61306G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 61806.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 61906.1-6 როყვა გია ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 61802.2-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6706.1-6 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
61801.2-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- | |
4-12:00 | 61905.2-6 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
61803.1-6 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
6704.1-6 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
61800.1-6 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
||
5-13:00 | --- | 61805.1-6 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | 61804.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
6700.2-6, 6701.2-6, 6702.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური პროექტირება (AAC61306G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 6705.1-6 ნაცვლიშვილი გია კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12506G1) საკურსო პროექტი. |
|
8-16:00 | --- | 6703.2-6, 6704.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური პროექტირება (AAC61306G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 61806.1-6 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 6708 ხაბეიშვილი ნინო Дизайнерское проектирование среды (AACR625к) Курсовой проект |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 61802.1-6 მჭედლიშვილი ვალერი საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | 61803.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
61804.1-6 მაკოვკინა ირინა ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- | |
5-13:00 | 61904.1-6 როყვა გია ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | 6705.2-6, 6706.2-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ გარემოს დიზაინური პროექტირება (AAC61306G1) საკურსო პროექტი. |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 61801.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 61903.1-6 როყვა გია ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 61802.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 61803.1-6 მაკოვკინა ირინა ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
61804.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი ქუჩის მონაკვეთის დიზაინ-პროექტი (AAC61106G11) საკურსო პროექტი. |
--- | |
5-13:00 | 61904.2-6 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | 6705.1-6, 6706.1-6 როყვა გია გარემოს დიზაინური პროექტირება (AAC61306G1) საკურსო პროექტი. |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 61801.1-6 მჭედლიშვილი ვალერი საზოგადოებრივი დანიშნულების ინტერიერის დაპროექტება (AAC70506G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 61903.2-6 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62005.2-6 გაგოშიძე ქეთევან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62005.2-6 გაგოშიძე ქეთევან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62003.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62002.1-6 ტაბატაძე დავით ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62009.2-6 გაგოშიძე ქეთევან აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 62000.1-6 ტაბატაძე დავით ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 62009.2-6 გაგოშიძე ქეთევან აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული |
61901.4-6, 61900.4-6, 61902.4-6, 61903.4-6, 61904.4-6, 61905.4-6, 61906.4-6 გაგოშიძე ქეთევან გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | --- | 62004.2-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
112735.2-12 ცინცაძე გიორგი არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული |
62001.1-6 ტაბატაძე დავით ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 62006.1-6 ქავთარაძე ბიძინა ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62008.1-6 ჟღენტი მაკა Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа |
||||
6-14:00 | 62000.1-6 ტაბატაძე დავით ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
112735.2-12 ცინცაძე გიორგი არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული. |
||||
7-15:00 | --- | 62003.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 62008.2-6 ქავთარაძე ბიძინა Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа |
62004.2-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62002.2-6 ამირანაშვილი გია ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 62006.2-6 ხასია რევაზ ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
61900.3-6, 61902.3-6, 61903.3-6, 61901.3-6, 61905.3-6, 61906.3-6, 61904.3-6 ქავთარაძე ბიძინა გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
62001.1-6 ტაბატაძე დავით ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62005.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62005.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62003.2-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62002.2-6 ამირანაშვილი გია ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62009.1-6 ჟღენტი მაკა აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 62000.2-6 ამირანაშვილი გია ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 62009.1-6 ჟღენტი მაკა აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული |
61901.3-6, 61902.3-6, 61900.3-6, 61904.3-6, 61905.3-6, 61906.3-6, 61903.3-6 ქავთარაძე ბიძინა გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | --- | 62004.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
112735.1-12 ქავთარაძე ბიძინა არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული |
62001.2-6 ამირანაშვილი გია ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 62006.2-6 ხასია რევაზ ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62008.2-6 ქავთარაძე ბიძინა Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа |
||||
6-14:00 | 62000.2-6 ამირანაშვილი გია ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
112735.1-12 ქავთარაძე ბიძინა არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული. |
||||
7-15:00 | --- | 62003.2-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 62008.1-6 ჟღენტი მაკა Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа |
62004.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
62002.1-6 ტაბატაძე დავით ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 62006.1-6 ქავთარაძე ბიძინა ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
61900.4-6, 61901.4-6, 61902.4-6, 61903.4-6, 61904.4-6, 61905.4-6, 61906.4-6 გაგოშიძე ქეთევან გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
62001.2-6 ამირანაშვილი გია ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-403ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 62003, 62004, 62005, 62006 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
--- | 61905, 61906 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია |
4-12:00 | --- | 61900, 61901, 61902 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია |
--- | 62003, 62004, 62005, 62006 მუჯირი ვანდა არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 61900, 61906, 61901, 61902, 61903, 61904, 61905 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) ლექცია |
--- | 61902, 61903 ჩუბინიძე თამარ არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 61908 აბულაძე გურამ Архитектурная информатика (ICT11206R2) Лекция |
62000, 62001, 62002, 62003 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 61903, 61904 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია |
--- | --- | 61900, 61901, 61902 ჩუბინიძე თამარ არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია |
--- | 61903, 61904, 61905, 61906 ძიძიგური მაია არქიტექტურის ისტორია 3 (ARQITE003) ლექცია |
8-16:00 | 61902, 61903, 61904 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია |
--- | 62009 კვალიაშვილი ავთანდილ წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (DFGHVJ) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 61908 ძიძიგური მაია История архитектуры 3 (ARXITEQ003) Лекция |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 2020/2 კლდიაშვილი თეიმურაზ ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმები (QALGEGMA) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-405ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 62000, 62001, 62002 მუჯირი ვანდა არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 6705, 6706 ხაბეიშვილი ნინო გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია |
61904, 61905 ჩუბინიძე თამარ არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი |
--- | 6700, 6701, 6702 ხაბეიშვილი ნინო ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | 6703, 6704 ხაბეიშვილი ნინო ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია |
61800, 61801, 61802 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია |
--- | 6703, 6704 ხაბეიშვილი ნინო გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია |
--- | 61803, 61804 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. |
6-14:00 | 61905, 61906 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია |
61903, 61904, 61905, 61906 ჩუბინიძე თამარ არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია |
62009 ჩუბინიძე თამარ შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია |
6700, 6702, 6701, 6703, 6704, 6705, 6706 სალუქვაძე გიორგი ქალაქმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAA1245) ლექცია |
61900, 61901 ჩუბინიძე თამარ არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი |
--- |
7-15:00 | 6700, 6701, 6702 ხაბეიშვილი ნინო გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1) ლექცია |
--- | 62004, 62005, 62006 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) ლექცია |
6705, 6706 ხაბეიშვილი ნინო ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია |
--- | 61900, 61901 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობითი თეორიის საფუძვლები (AAC50206G1) ლექცია |
8-16:00 | 61805, 61806 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) ლექცია. |
6700, 6701, 6702, 6703, 6704, 6705, 6706 გეგელია გიული შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია |
61905, 61906 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 61902, 61903, 61904 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია |
2020/1/1 მელქაძე მედეა საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 2019/3 ხაბეიშვილი ნინო მეყვავილეობა და ფიტოდიზაინი (FLOPH06) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-407ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 62004, 62005, 62006 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია |
--- | 61800 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 62009 ჩუბინიძე თამარ შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) სემინარი |
--- |
6-14:00 | 62008 დავითაია მაია История архитектуры 1 (ISTARQI001) Лекция |
--- | 61900, 61901, 61902 წულუკიძე გიორგი ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია |
--- | 61808 კლდიაშვილი თეიმურაზ Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Лекция |
--- |
7-15:00 | 61903, 61904, 61905, 61906 აბულაძე გურამ არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია |
61906 ჩუბინიძე თამარ არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) სემინარი |
6708 ზედელაშვილი თეიმურაზი Ландшафтная архитектура (RLANA06) Лекция |
--- | 2019/3 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტის დაპროექტება: ისტორიული ბაღის რეკონსტრუქცია (LDHGR06) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | --- | 2019/2 ბოლქვაძე მერაბ ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) ლექცია |
--- | 61908 გუჯაბიძე მერაბ Теоретические и практические основы архитектурного проектирования (AAC16406R 1) Лекция |
--- |
9-17:00 | --- | 62000, 62001, 62002, 62003 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია 1 (ARQIST01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 2019/1/2, 2019/1/1 იმნაძე ნინო არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) ლექცია |
61908 ყიფიანი გიორგი Основы градостроительной теории (AAC22206R1) Лекция |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-416ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62000.1-6 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
2019/2 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1) საკურსო პროექტი. |
3-11:00 | 6703, 6704 ჯავახიშვილი მაია საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. |
--- | 62002.2-6 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
61804.2-6 ბუზალაძე ნოდარი ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
62006.1-6 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 6702, 6705 ჯავახიშვილი მაია საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. |
--- | 61801 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი |
--- | ||
5-13:00 | 6700 ჯავახიშვილი მაია საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. |
62003.1-6 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | 6703.1-6 ბუზალაძე ნოდარი მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 61805 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი |
--- | --- | 61804 ბოსტანაშვილი დავით ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. |
||
7-15:00 | --- | 61805 ქობულია ვასილ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. |
61902.2-6 ხუციშვილი ლალი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 6700.1-6, 6701.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) საკურსო პროექტი. |
61802.2-6 ბარათაშვილი მამუკა ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 2019/2 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1) პრაქტიკული |
61903.1-6 ფოჩხუა მარიკა ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | |
9-17:00 | 6700.2-6, 6701.2-6 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 6703.2-6 გელაშვილი ვაჟა მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 61902.1-6 ფოჩხუა მარიკა ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 6700.2-6, 6701.2-6 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) საკურსო პროექტი. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 61903.2-6 ხუციშვილი ლალი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 6700.1-6, 6701.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 61802.1-6 ბიბილაშვილი ანა ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2019/3 ზედელაშვილი თეიმურაზი ლანდშაფტის დაპროექტება: ისტორიული ბაღის რეკონსტრუქცია (LDHGR06) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2020/8 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურა- პოეტიკა, რიტორიკა, სემიოტიკა (ARQISEM) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | 2019/1/1 თინიკაშვილი ბელა არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) სემინარი |
2020/2 კლდიაშვილი თეიმურაზ ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმები (QALGEGMA) სემინარი |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 2020/8 ყიფიანი გიორგი სპეცკურსი არქიტექტურის ხელოვნება (AAC18106G1) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2019/1/2 თინიკაშვილი ბელა არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) სემინარი |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2019/1/2.2-6 გელაშვილი ვაჟა არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 2019/3 ფოჩხუა მარიკა ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) სემინარი |
--- | --- | 2020/1/1 ტატიშვილი ბესარიონ შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 2019/3 ფოჩხუა მარიკა ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) პრაქტიკული |
2019/2 ჩხეიძე ნინო ისტორიული განაშენების ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (HIURP06) პრაქტიკული |
2019/1/2.3-6 ნადირაძე გია არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) საკურსო პროექტი. |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2019/1/2.3-6 ნადირაძე გია არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 2019/1/2.2-6 გელაშვილი ვაჟა არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 2019/1/2.1-6 ბუზალაძე ნოდარი არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-507ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 6702.1-6 ნადირაძე გია მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 62000.2-6 ასათიანი ლიანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 6702 ხოჯავა თეიმურაზ მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | 61808 კლდიაშვილი თეიმურაზ Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Курсовой проект |
6705.2-6 ყიფიანი გიორგი მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 61904 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი |
--- | --- | 61902 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი |
--- | 6708 ზედელაშვილი თეიმურაზი Ландшафтная архитектура (RLANA06) Курсовой проект |
7-15:00 | --- | --- | 61905 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი |
--- | --- | |
8-16:00 | 2019/1/2 ჯავახიშვილი მაია ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) სემინარი |
61904 ბუზალაძე ნოდარი არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 2019/3 ხაბეიშვილი ნინო მეყვავილეობა და ფიტოდიზაინი (FLOPH06) საკურსო |
--- | |
9-17:00 | 6700.2-6 გოგოლაშვილი თენგიზ მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | 2020/1/1 ტატიშვილი ბესარიონ შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1) სასწავლო პრაქტიკა . |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-507ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 6702.2-6 ხოჯავა თეიმურაზ მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 61804.1-6 ბოსტანაშვილი დავით ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 6705.1-6 ქობულია ვასილ მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 6700.1-6 გელაშვილი ვაჟა მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-507ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 61800.2-6 კლდიაშვილი ვალერიანი ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 61803.1-6 გუჯაბიძე მერაბ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 61800.1-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
62002.1-6 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
61806.1-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
62006.2-6 ქისიშვილი ლია მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 61800 ნადირაძე გია ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. |
61801.1-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
61906 კვიწინაშვილი გიორგი არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | 61906.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 61802.2-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
6702.2-6, 6703.2-6, 6704.2-6 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) პრაქტიკული |
--- | --- | 6702, 6705 გეგელია გიული შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 61902 გოგოლაშვილი თენგიზ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 2019/2 ზედელაშვილი თეიმურაზი ისტორიული გარემოს დაცვის, კომპლექსური რეკონსტრუქციის პრინციპები (CRPHE06) სემინარი |
--- | 61900 ტატიშვილი ბესარიონ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. |
9-17:00 | 61901.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | 61905.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
6702.2-6, 6703.2-6, 6704.2-6 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) საკურსო პროექტი. |
|
10-18:00 | 61904.1-6 ფოჩხუა მარიკა ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- | 61900.2-6 სალუქვაძე მამუკა ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 61803.2-6 დოგრაშვილი თამაზ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- | 61804.2-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
--- |
3-11:00 | --- | 61803.2-6 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | 61806.2-6 ჯავახიშვილი მაია ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
--- | |
5-13:00 | 61801.2-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
61804.1-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 61906.2-6 ფრანგიშვილი ვიტალი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
61805.2-6 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
|
6-14:00 | 6703.1-6, 6702.1-6, 6704.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) პრაქტიკული |
61805.1-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
--- | |||
7-15:00 | 61802.1-6 კობიაშვილი ანა ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
61803.1-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | 61901.2-6 მურღულია ირაკლი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | 61905.2-6 ჯავახიშვილი მაია ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
6702.1-6, 6703.1-6, 6704.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) საკურსო პროექტი. |
--- |
10-18:00 | 61904.2-6 მურღულია ირაკლი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- | 61900.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC2201106G1) საკურსო პროექტი. |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62005.2-6 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 61903 ტატიშვილი ბესარიონ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- | 2019/1/1 ჯავახიშვილი მაია ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) სემინარი |
4-12:00 | --- | --- | 62001.2-6 ასათიანი ლიანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | 61805.1-6 იმნაძე ნინო ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 6701.2-6 თინიკაშვილი ბელა მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | --- | 61806 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი |
--- | |
6-14:00 | 61801 მელქაძე მედეა ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 61806 გოგოლაშვილი თენგიზ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 61802 ბიბილაშვილი ანა ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. |
|
7-15:00 | 61906 თინიკაშვილი ბელა არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული |
61908 ყიფიანი გიორგი Основы градостроительной теории (AAC22206R1) Семинар |
61801.1-6 მელქაძე მედეა ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | 61905 მელქაძე მედეა არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. |
--- | 2019/1/1.2-6 მელქაძე მედეა არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 61803 გუჯაბიძე მერაბ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) საკურსო პროექტი. |
6706.1-6 ტატიშვილი ბესარიონ მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | 6706.2-6, 6705.2-6 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) პრაქტიკული |
6705.1-6, 6706.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) საკურსო პროექტი. |
|
10-18:00 | --- | 2019/1/1.3-6 სვანაძე ზაზა არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) საკურსო პროექტი. |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 61805.2-6 ქობულია ვასილ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 6701.1-6 გეგელია გიული მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 61801.2-6 სვანაძე ზაზა ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 2019/1/1.3-6 სვანაძე ზაზა არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 6706.2-6 გეგელია გიული მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- | 6705.1-6, 6706.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) პრაქტიკული |
6705.2-6, 6706.2-6 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) საკურსო პროექტი. |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 2019/1/1.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) საკურსო პროექტი. |
2019/1/1.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | 2019/1/1.2-6 მელქაძე მედეა არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 6708 თინიკაშვილი ბელა Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Лекция |
61802 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი |
--- | --- | --- | 61804 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი |
5-13:00 | 61900, 61901 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) ლექცია |
--- | --- | --- | 61803 ძინძიბაძე პავლე ქალაქი, ტრანსპორტი და ქალაქთმშენებლობითი პროექტირება 2 (AAC20706G1) სემინარი |
2020/1/1 გეგელია გიული შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) ლექცია |
6-14:00 | --- | 6700, 6701, 6702, 6703, 6704, 6705, 6706 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურა (AAG50206G2) ლექცია |
--- | --- | --- | 61808 იმნაძე ნინო Проблемы современной архитектуры и искусства (RCPAA06) Лекция |
7-15:00 | --- | 6700, 6701, 6702, 6703, 6704, 6705, 6706 ჯავახიშვილი მაია საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) ლექცია |
62000, 62001, 62002 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
3731-1, 3731-2, 3755, 3790, 3791 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | 2019/3 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტის დაპროექტება: ქალაქის ცენტრალური ნაწილის არქიტექტურულ-ლანდშაფტური რეკონსტრუქცია (LDCPL06) ლექცია |
61900, 61901, 61902 ჩაჩავა ნინო არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-511ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 61808 კლდიაშვილი თეიმურაზ Градостроительное проектирование 2 (AAC22706R1) Семинар |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 6708 თინიკაშვილი ბელა Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Практическая работа |
--- | --- | 6704 სვანაძე ზაზა მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 6700 თინიკაშვილი ბელა შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
--- | 61904 ბუზალაძე ნოდარი არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. |
6704.1-6 კვიწინაშვილი გიორგი მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 61800.1-6 ნადირაძე გია ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | 6700 გელაშვილი ვაჟა მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 6701 გეგელია გიული მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. |
61903 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 6705 ქობულია ვასილ მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 2019/1/1, 2019/1/2 ჯავახიშვილი მაია ეკოლოგიური არქიტექტურა (ECOAR06) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-511ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 6704.2-6 სვანაძე ზაზა მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 61800.2-6 ტატიშვილი ბესარიონ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-511ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 61900 ტატიშვილი ბესარიონ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | 6703 ბუზალაძე ნოდარი მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 62005.2-6 მეგრელიშვილი ლეილა შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 62006.2-6 მეგრელიშვილი ლეილა შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 62004.1-6 კლდიაშვილი ვალერიანი შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 61901 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) საკურსო პროექტი. |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 62005.1-6 კლდიაშვილი ვალერიანი შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 62006.1-6 კლდიაშვილი ვალერიანი შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 62004.2-6 მეგრელიშვილი ლეილა შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-602ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 61906 კვიწინაშვილი გიორგი არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 6706 ტატიშვილი ბესარიონ მრავალსართულიანი საცხოვრებელი სახლის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11606G 1) საკურსო პროექტი. |
61806.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 62002.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- | 61902 ჩიქოვანი დავით არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. |
62003.1-6 ლორთქიფანიძე თამარ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
|
7-15:00 | 62006.2-6 ქესანაშვილი ლია შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | 62003.2-6 გოგოლაძე თამაზ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-602ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 61806.2-6 ჩიქოვანი დავით ინდივიდუალური საცხოვრებელი სახლის დაპროექტება (AAC11406G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 62002.2-6 გოგოლაძე თამაზ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 62003.2-6 გოგოლაძე თამაზ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
|
7-15:00 | 62006.1-6 ლორთქიფანიძე თამარ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | 62003.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-602ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3791 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 61903 ტატიშვილი ბესარიონ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. |
--- | 62001.1-6 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | 3755 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული |
62001.1-6 ჭანტურია თამარ არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | 6701, 6706 თინიკაშვილი ბელა საცხოვრებელი და საზოგადოებრივი შენობა-ნაგებობების არქიტექტურა (ARCRP06) საკურსო პროექტი. |
|
6-14:00 | 6703, 6704 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
--- | --- | 62009.1-6 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 61905 მელქაძე მედეა არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული |
3731-1 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 62000.2-6 მაისურაძე მარინე არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 62001.2-6 მაისურაძე მარინე არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 62000.1-6 ჭანტურია თამარ არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-607ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 61904 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 6701, 6706 თინიკაშვილი ბელა შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 61901 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 62001.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | 61901 გელაშვილი ვაჟა არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული |
61808 იმნაძე ნინო Архитектурное проектирование жилого дома (AAC16606R 1) Курсовой проект |
9-17:00 | --- | --- | 62000.2-6 გოგოლაძე თამაზ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-607ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 62001.2-6 გოგოლაძე თამაზ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 62000.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-607ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-608ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62001.2-6 მალაღურაძე მარიამ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 61900 დოგრაშვილი თამაზ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 62002.2-6 ტაბატაძე თამარი შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 61903 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 3790 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 3731-2 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1) პრაქტიკული |
--- | 62000.1-6 ხვედელიძე ლალი შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-608ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62001.1-6 ხვედელიძე ლალი შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 62002.1-6 ხვედელიძე ლალი შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 62000.2-6 მალაღურაძე მარიამ შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-608ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-608ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-609ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62005.1-6 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 61906 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 62003.2-6 ასათიანი ლიანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
61900 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი |
62004.1-6 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 62009.2-6 ქისიშვილი ლია მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 61808 იმნაძე ნინო Архитектурное проектирование жилого дома (AAC16606R 1) Практическая работа |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-609ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-609ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-610ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 61905 სვანაძე ზაზა არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული. |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 62005.2-6 ქესანაშვილი ლია შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 62009 შენგელია გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) ლექცია |
62004.1-6 შავაძე ზაქარია შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
5-13:00 | --- | --- | 61908 გუჯაბიძე მერაბ Теоретические и практические основы архитектурного проектирования (AAC16406R 1) Практическая работа |
--- | 62004.2-6 ასათიანი ლიანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 61902 გოგოლაშვილი თენგიზ არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 61901 ყიფიანი გიორგი პროექტირების საკანონმდებლო საფუძვლები (AAC11006G1) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 2020/1/1 მელქაძე მედეა საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-610ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62005.1-6 შავაძე ზაქარია შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 62004.2-6 ქესანაშვილი ლია შესავალი არქიტექტურაში და არქიტექტურული გრაფიკის საფუძვლები (SHEARQI01) საკურსო პროექტი. |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-610ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 61904, 61905, 61906 ტიტვინიძე ზურაბ პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 61900, 61901, 61902, 61903 ტიტვინიძე ზურაბ პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 61900, 61901, 61902, 61903, 61904, 61905, 61906 ტიტვინიძე ზურაბ პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-613ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62006.1-6 მუჯირი ვანდა არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 62008 მუჯირი ვანდა Основы Архитектурной композиции (RARCB06) Практическая работа |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 62008 მუჯირი ვანდა Основы Архитектурной композиции (RARCB06) Лекция |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 62005.2-6 მაისურაძე მარინე არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
62002.2-6 მაისურაძე მარინე არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 62003.2-6 მაისურაძე მარინე არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
62004.2-6 ჭანტურია თამარ არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 2020/1/1.1-6 მელქაძე მედეა არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 2020/1/1.1-6 მელქაძე მედეა არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-613ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62006.2-6 ტაბატაძე თამარი არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 62005.1-6 მუჯირი ვანდა არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
62002.1-6 მუჯირი ვანდა არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 62003.1-6 მუჯირი ვანდა არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
62004.1-6 მუჯირი ვანდა არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (ARCOB06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 2020/1/1.2-6 ქობულია ვასილ არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 2020/1/1.2-6 ქობულია ვასილ არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-701ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 111063 ვაშაკიძე მანანა Английский язык В.1.1 (ELN01R 7) Практическая работа |
111967 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 111066.1-7 ნათაძე ირინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111067.1-7 ერისთავი ქეთევანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
111065 ერისთავი ქეთევანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
--- | ||
3-11:00 | 111966.1-7 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური ენა B1 (ENG4P03) პრაქტიკული. |
111965 ფიფია ნიკოლოზი დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი |
||||
4-12:00 | 111068 ნათაძე ირინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111068 ნათაძე ირინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
111963 ვაშაკიძე მანანა Англиский язык B2 (ELN14R7) Практическая работа |
111816 მეტრეველი ლია ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) სემინარი |
||
5-13:00 | --- | 111865 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
--- | |||
6-14:00 | 111015.2-7 ჩუპრინინა სვეტლანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
111815.2-7, 111816.2-7 მაჭავარიანი ნატო ინგლისური B2+2 (TYU951PO) პრაქტიკული |
111965 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. |
111868 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111775 მაჭარაშვილი თამარი ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) ლექცია |
|
7-15:00 | 111867 ბერიძე თამარ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
111745 გრიგალაშვილი ლევან საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) სემინარი |
111877 ლაგვილავა თამარი საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
111775 მაჭარაშვილი თამარი ელექტრონული ვაჭრობა (LIU654PO) სემინარი |
||
8-16:00 | --- | 111870 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
||||
9-17:00 | 111770 ბალახაშვილი ჟანა საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
--- | 111746 კატუკია ვალერი გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) სემინარი |
111765 აროშვილი ნინო ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
--- | |
10-18:00 | 711075B კურატაშვილი ანზორი ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი |
711975D, 711975F როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი |
--- | |||
11-19:00 | 711915 მალანია ელზა ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) ლექცია |
--- | 711975C ბარკალაია ბესიკი ტურისტულ-საკურორტო მოდელები (TUR568PS) ლექცია |
--- | ||
12-20:00 | 711915 მალანია ელზა ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (ORPROS07) სემინარი |
--- | 711001 შენგელია ნათია ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი |
711975C ბარკალაია ბესიკი ტურისტულ-საკურორტო მოდელები (TUR568PS) სემინარი |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-702ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111065, 111066, 111067 შენგელია რევაზ 0103039418 ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
111065, 111066, 111067 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია |
111065, 111066, 111067 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | 111065, 111066, 111067 როჭიკაშვილი ეკატერინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFTEQ05) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 111067.2-7 გამყრელიძე ნანა გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული |
--- | 111068, 111069, 111070 როჭიკაშვილი ეკატერინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია |
111874, 111875, 111876, 111877 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
111067 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 111815, 111816 ფირანიშვილი მაკა ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) ლექცია |
111715, 111716 რამიშვილი ვარლამი სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) ლექცია |
111868, 111869, 111870 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 111016 მამფორია ნანი ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) სემინარი |
111065, 111066, 111067 მათეშვილი ლევან რელიგიის ისტორია (TER654PI) ლექცია |
--- | 111865, 111866, 111867 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
111965, 111966, 111967 ქინქლაძე რუსუდანი სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 111865, 111866, 111867 მიქელაშვილი მერაბ საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
111865, 111866, 111867 გრიგალაშვილი ლევან ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია |
111965, 111966, 111967 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
111871, 111872, 111873 ჭანტურია ნატალია პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
111965, 111966, 111967 ფიფია ნიკოლოზი დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია |
|
6-14:00 | 111765, 111766, 111767 ღამბაშიძე თამარ ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია |
111865, 111866, 111867 ბერიძე თამარ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია |
111874, 111875, 111876, 111877 გრიგალაშვილი ლევან ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია |
111968, 111969, 111970, 111971 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
111815, 111816 მეტრეველი ლია ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია |
711915 მეტრეველი მარინა ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) ლექცია |
7-15:00 | 111767 ღამბაშიძე თამარ ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
111874 თოფჩიშვილი მარინე მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111874, 111875, 111876, 111877 აქუბარდია თამაზ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია |
--- | 111955 მარტიაშვილი მაია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) სემინარი |
711915 მეტრეველი მარინა ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (TURSSR07) სემინარი |
8-16:00 | 111773 კაპანაძე ქეთევან ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
--- | ||||
9-17:00 | 111771, 111772, 111773 ღამბაშიძე თამარ ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია |
111771, 111772, 111773 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 711075H ღურწკაია თათია ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი |
--- | 711075C, 711075D, 711075F, 711075H გიგაური ნუნუ ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია |
711975C ბარკალაია ბესიკი ბუნების გამოყენების ეკონომიკურ-ეკოლოგიური პოლიტიკა (BGE254EP) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 711975C ბარკალაია ბესიკი ბუნების გამოყენების ეკონომიკურ-ეკოლოგიური პოლიტიკა (BGE254EP) პრაქტიკული |
--- | ||
12-20:00 | 711975A1, 711975A2, 711975A3 აბრალავა ანზორი ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) ლექცია |
--- | 711975A1, 711975A2, 711975A3 როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია |
--- | 711975B, 711975C, 711975D, 711975F, 711975H როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია |
--- |
13-21:00 | 711975A1, 711975A2, 711975A3 გალახვარიძე ნაირა საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-703ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 111965 ჩაჩანიძე თამარ მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი |
--- | 111966 ფიფია ნიკოლოზი დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი |
2-10:00 | 111068 დეკანოიძე ბუდუ ფილოსოფიის საფუძვლები (INPH007) სემინარი |
111065 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული |
111065 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი |
111066 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი |
||
3-11:00 | 111968 სულაშვილი გიორგი ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი |
111966 ვანიშვილი მერაბი ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი |
||||
4-12:00 | 111070 დეკანოიძე ბუდუ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი |
111069 ბენდიანიშვილი ნინო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
111065 მათეშვილი ლევან რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი |
111067 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი |
||
5-13:00 | 111866 მიქელაშვილი ვლადიმერ საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
--- | ||||
6-14:00 | 111015.1-7 მაჭავარიანი ნატო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111716 ახალაია ნანა სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) სემინარი |
111865 ბერიძე თამარ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
111870 პაატაშვილი ვახტანგ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111967 ფიფია ნიკოლოზი დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 111867 მიქელაშვილი მერაბ საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
|||||
8-16:00 | --- | 111865 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111877 გოდერძიშვილი ბელა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111869 მარტინენკო ნათელა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
--- | |
9-17:00 | --- | 111767 კავთიძე ედუარდი კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | 711975A2 როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი |
--- | --- | |
11-19:00 | 711975C ბარკალაია ბესიკი ტურიზმის პოლიტიკა (BUA41513G1-LSP) ლექცია |
711004.2-7 ჩუპრინინა სვეტლანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BCMR007P) სემინარი |
--- | 711915 მალანია ელზა სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | 711975C ბარკალაია ბესიკი ტურიზმის პოლიტიკა (BUA41513G1-LSP) სემინარი |
--- | 711075A2 კურატაშვილი ანზორი ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი |
711915 მალანია ელზა სასტუმრო მომსახურების სტანდარ. და სერტ. (sastmom07) სემინარი |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-704ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 111966 მეტრეველი შორენა სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი |
--- | --- |
2-10:00 | 111015, 111016 როჭიკაშვილი ეკატერინე გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
111066 მათეშვილი ლევან რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი |
111066 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული |
111815.1-7, 111816.1-7 გურამიშვილი ზაირა რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული. |
--- | |
3-11:00 | 111015, 111016 მამფორია ნანი ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) ლექცია |
111970 ჩაჩანიძე თამარ მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი |
711015 მეტრეველი მარინა ტურიზმისა და სასტუმროს ბინესი (FGT321PO) ლექცია |
|||
4-12:00 | 111069.1-7 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111015.1-7 მაჭავარიანი ნატო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
111715 რამიშვილი ვარლამი სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) სემინარი |
111068 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) სემინარი |
711015 მეტრეველი მარინა ტურიზმისა და სასტუმროს ბინესი (FGT321PO) სემინარი |
|
5-13:00 | 111867 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
|||||
6-14:00 | 111016 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111868 რამიშვილი ვარლამი ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი |
111867 კაპანაძე მაია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
111967 ჩაჩანიძე თამარ მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი |
--- | |
7-15:00 | 111866 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
--- | ||||
8-16:00 | --- | 111869 რამიშვილი ვარლამი ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
111870 კაპანაძე მაია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 111769 ლორთქიფანიძე რევაზ კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | 711015.2-7 მალანია ელზა კვებისა და სასმელების მენეჯმენტი (PES14713G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 711015.2-7 დათაშვილი ლაშა-გიორგი კვებისა და სასმელების მენეჯმენტი (PES14713G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-705ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 111955 სხვიტარიძე ქეთევან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) ლექცია |
--- | 111016 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 111968.1-7 პატარიძე მარინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111955 სხვიტარიძე ქეთევან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATBP08) პრაქტიკული |
111067 მათეშვილი ლევან რელიგიის ისტორია (TER654PI) სემინარი |
111068 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი |
111868 შენგელია ნათია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
|
3-11:00 | 111969 ფოდიაშვილი დავით სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი |
|||||
4-12:00 | 111970.1-7 შონია მარიამი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111955 ყურაშვილი გუგული მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
111971 შონია მარიამი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. |
111069 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი |
--- | |
5-13:00 | 111955 ყურაშვილი გუგული მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
111715 დათაშვილი ლაშა-გიორგი საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) სემინარი |
111868 მარტინენკო ნათელა პროექტების მენეჯმენტი (EET02008G1_LB) სემინარი |
|||
6-14:00 | 111971 შონია მარიამი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111775 თოფჩიშვილი მარინე საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) სემინარი |
111871, 111872, 111873 გრიგალაშვილი ლევან ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია |
|||
7-15:00 | 111772 ბალახაშვილი ჟანა საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
111873 შენგელია ნათია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
111745 ლაზვიაშვილი ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) სემინარი |
111872 კავთიძე ედუარდი პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | 111775 თოფჩიშვილი მარინე საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) სემინარი |
--- | ||||
9-17:00 | 111768 ლორთქიფანიძე რევაზ კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 711075C, 711075D, 711075F ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-707ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 111966.2-7 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
111873 სოსელია მაია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
111745, 111746 ფაილოძე ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 111968.2-7 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
111068 ბენდიანიშვილი ნინო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
--- | 111746 ხარხელაური ხათუნა ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი |
--- | |
3-11:00 | 111966 ჩაჩანიძე თამარ მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი |
111965 ქინქლაძე რუსუდანი სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი |
111865 მარტინენკო ნათელა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
|||
4-12:00 | 111970.2-7 ჩუპრინინა სვეტლანა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
111874 ჭანტურია ნატალია პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111871, 111872, 111873 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
|||
5-13:00 | 111968 ჩაჩანიძე თამარ მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი |
111872 კაპანაძე მაია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
111868, 111869, 111870 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია |
111865 შენგელია ნათია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
||
6-14:00 | 111867 მარტინენკო ნათელა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111869 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
111869 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
|||
7-15:00 | --- | 111746 გრიგალაშვილი ლევან საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) სემინარი |
--- | |||
8-16:00 | 111866 მარტინენკო ნათელა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111863 ბოლქვაძე ანა Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Лекция |
111766 კავთიძე ედუარდი კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | 711975H კოჭლამაზაშვილი ლელა ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) ლექცია |
711901.1-7 ვასაძე მანანა ტურიზმის ბიზნესი (TRB0007-LS) სემინარი |
--- | 711015 ბერიშვილი მირანდა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 711975H კოჭლამაზაშვილი ლელა ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) სემინარი |
711901.1-7 ვასაძე მანანა ტურიზმის ბიზნესი (TUBUS07-LS) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-708ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 111716 რამიშვილი ვარლამი სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (LKI654OI) სემინარი |
111870 ქავთარაძე ნინო საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
--- | --- |
2-10:00 | 111065 ბენდიანიშვილი ნინო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
111069 დეკანოიძე ბუდუ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი |
111069.1-7 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
--- | ||
3-11:00 | 111965 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111874, 111875, 111876, 111877 სოსელია მაია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
111767 კერესელიძე ლევან ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
|||
4-12:00 | 111067 ბენდიანიშვილი ნინო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
111015.2-7 ჩუპრინინა სვეტლანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული. |
--- | 111070.1-7 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
||
5-13:00 | 111015 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) სემინარი |
111868, 111869, 111870 გრიგალაშვილი ლევან ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია |
111767 აროშვილი ნინო ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
|||
6-14:00 | 111866 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
--- | 111863 ჩეჩელაშვილი მაია Экономический анализ (EKANA07-LS) Лекция |
--- | ||
7-15:00 | 111772 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
111770 ქაჯაია თამარი ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) სემინარი |
111863 ჩეჩელაშვილი მაია Экономический анализ (EKANA07-LS) Семинар |
111875 გრიგალაშვილი ლევან ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | 111867 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | 111763 ჩეჩელაშვილი მაია Корпоративный менеджмент (CORMА07-LS) Лекция |
111875 გოდერძიშვილი ბელა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 711015 მალანია ელზა სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) ლექცია |
--- | 711015 გაბაიძე გიგლა სასტუმროს პერსონალის მართვა (KLIJ321PO) ლექცია |
711015 კოჭლამაზაშვილი ლელა საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | 711015 დათაშვილი ლაშა-გიორგი სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგია (SASTIND07) სემინარი |
711015.1-7 ფირანიშვილი მაკა ღონისძიებების მენეჯმენტი და MICE ტურიზმი (PES14413G1-LS) ლექცია |
711015 გაბაიძე გიგლა სასტუმროს პერსონალის მართვა (KLIJ321PO) პრაქტიკული |
711015 კოჭლამაზაშვილი ლელა საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (SAERTUR07) სემინარი |
--- | --- |
12-20:00 | 711015.1-7 ქაჯაია ქეთევანი ღონისძიებების მენეჯმენტი და MICE ტურიზმი (PES14413G1-LS) სემინარი |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-709ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 111716 დათაშვილი ლაშა-გიორგი საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) სემინარი |
--- | --- |
2-10:00 | 111066.2-7 გუგუნავა რუსუდან რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
111070 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) სემინარი |
111968 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი |
111069.2-7 გუგუნავა რუსუდან რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
711975H მაჭარაშვილი თამარი გლობალური განაწილება და ლოგისტიკა მიწოდების ჯაჭვში (GHDL741PS) ლექცია |
|
3-11:00 | 111971 მეტრეველი შორენა სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი |
711975H მაჭარაშვილი თამარი ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია |
||||
4-12:00 | 111069.2-7 გუგუნავა რუსუდან რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
111871, 111872, 111873 სოსელია მაია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
111970 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი |
111971 ჩაჩანიძე თამარ მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი |
711975H მაჭარაშვილი თამარი ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) სემინარი |
|
5-13:00 | 111863 ცაავა გიორგი Основы страхового дела (BINBT07-LS) Семинар |
111871 მეტრეველი შორენა ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | 111871 თოფჩიშვილი მარინე მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111866 ბლიაძე სოფო ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) სემინარი |
--- | 711975A3 ქუქჩიშვილი თეონა ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი |
||
7-15:00 | 111875 ლაგვილავა თამარი საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
111763 ყანდაშვილი თეიმურაზ иновационный менеджмент (LKJ654LKJ) Лекция |
--- | |||
8-16:00 | 111872 თოფჩიშვილი მარინე მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111869 ბლიაძე სოფო ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
111763 ყანდაშვილი თეიმურაზ иновационный менеджмент (LKJ654LKJ) Семинар |
--- | 711975A3 ქუქჩიშვილი თეონა საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | 711975A1 როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი |
711975C როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | 711975H როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-710ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111063 სამსონაძე გურამ Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Лекция |
--- | --- | 111055 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 111063 სამსონაძე გურამ Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Практическая работа |
--- | 111969 პატარიძე მარინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111055 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი |
111070 ბენდიანიშვილი ნინო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
--- |
3-11:00 | 111871, 111872, 111873 აქუბარდია თამაზ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია |
--- | ||||
4-12:00 | 111863 ყანდაშვილი თეიმურაზ Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Лекция |
111963 ბოლქვაძე ანა Основы менеджмента (BASMAR3) Лекция |
111016 ქაჯაია ქეთევანი სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) სემინარი |
111066 ბენდიანიშვილი ნინო ეკონომეტრიკის საფუძვლები (ECMET10) სემინარი |
711975A2 აბრალავა თინათინ საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი |
|
5-13:00 | 111863 ყანდაშვილი თეიმურაზ Финансовый менеджмент (FINMEN12) Лекция |
111963 ბოლქვაძე ანა Основы менеджмента (BASMAR3) Семинар |
111771 ლაზვიაშვილი ნინო კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
711975A1, 711975A2, 711975A3 აბრალავა თინათინ საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | 111872 აქუბარდია თამაზ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
111815 მამფორია ნანი ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) სემინარი |
--- | 711975A1 აბრალავა თინათინ საქმიანი ეტიკეტი და მოლაპარაკების ხელოვნება (BUA49213G1-LS) სემინარი |
||
7-15:00 | --- | 111771, 111772, 111773 ლაზვიაშვილი ნინო კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | 111873 რობაქიძე მარიამი პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111745, 111746 ბიბიჩაძე დავით გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) ლექცია |
111772 ლაზვიაშვილი ნინო კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 111745 ხარხელაური ხათუნა ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) სემინარი |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | 711975A2 ოთინაშვილი რამაზი ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი |
711975A1 აბრალავა ანზორი ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | 711975C ფირანიშვილი მაკა ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსების შეფასება და ტრანსფორმაცია (BUA41413G1-LSP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 711975C ფირანიშვილი მაკა ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსების შეფასება და ტრანსფორმაცია (BUA41413G1-LSP) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-711ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111963 ხევცურიანი ამირანი Политология (POL0007-LS) Лекция |
111015, 111016 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია |
--- | 111855 ჭანტურია ნატალია პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 111963 ხევცურიანი ამირანი Политология (POL0007-LS) Семинар |
111015 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
--- | 111968.1-7 პატარიძე მარინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. |
--- | |
3-11:00 | --- | 111855, 111856 ჭანტურია ნატალია პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
--- | 711075C, 711075D, 711075F როხვაძე მაია სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
||
4-12:00 | 111015 ქაჯაია ქეთევანი სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) სემინარი |
111063 ჭიაურელი ვანო Введение в философию (INFIL07) Семинар |
111063 ჭიაურელი ვანო Введение в философию (INFIL07) Лекция |
111015 მამფორია ნანი ტურიზმის საფუძვლები (TURSAF07) სემინარი |
111063 ხოხობაშვილი თამარი История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция |
|
5-13:00 | 111874, 111875, 111876, 111877 ნაცვლიშვილი შორენა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია |
111063 ხოხობაშვილი თამარი История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Семинар |
--- | |||
6-14:00 | 111874 სოსელია მაია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
--- | 111870 რამიშვილი ვარლამი ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
111766 აროშვილი ნინო ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
--- | |
7-15:00 | 111765 კურატაშვილი ანზორი ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
111769 ბალახაშვილი ჟანა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) სემინარი |
--- | |||
8-16:00 | --- | 111875 აქუბარდია თამაზ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 111765 ღამბაშიძე თამარ ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
--- | --- | 111876 სოსელია მაია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
|
10-18:00 | 711075H ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი |
711075C, 711075D, 711075F ღურწკაია თათია ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | 711975B როსტიაშვილი თამარ ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) სემინარი |
711075A1, 711075A2, 711075A3 ღუდუშაური ზაირა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
711075C, 711075D, 711075F ბაქანიძე მაგდა კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-713ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111068, 111069, 111070 სიგუა სოსო 3 კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
--- | 111068, 111069, 111070 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია |
--- | 111068, 111069, 111070 შენგელია რევაზ 0103039418 ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 111970 ქინქლაძე რუსუდანი სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი |
111715 ახალაია ნანა სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) სემინარი |
111971 კუტუბიძე შალვა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
111968, 111969, 111970, 111971 ჭყონია ლია მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
111971 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი |
--- |
3-11:00 | 111015, 111016 ვასაძე მანანა სამკურნალო გამაჯანსაღებელი ობიექტები (SMKN47ST) ლექცია |
--- | ||||
4-12:00 | 111916.2-7 სიდამონიძე ვანდა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
--- | 111863 ჭელიძე მედეა Основы банковского дела (BBABT07-LS) Лекция |
111868, 111869, 111870 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
111969 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) სემინარი |
--- |
5-13:00 | 111715, 111716 ახალაია ნანა სასტუმროს უსაფრთხოება (HDG985PR) ლექცია |
111965, 111966, 111967 ჭყონია ლია მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
111968, 111969, 111970, 111971 ქინქლაძე რუსუდანი სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) ლექცია |
711075A1, 711075A2, 711075A3, 711075B გიგაური ნუნუ ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | 111874, 111875, 111876, 111877 ჭანტურია ნატალია პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
111970.1-7 შონია მარიამი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. |
111745, 111746 გრიგალაშვილი ლევან საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (ACPUB07-LS) ლექცია |
111968, 111969, 111970, 111971 გვენეტაძე ლილი ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია |
||
7-15:00 | 111955 ცაავა გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია |
111876 ბლიაძე სოფო ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
111765, 111766, 111767 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია |
--- | 111873 ბერუაშვილი მანანა მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
--- |
8-16:00 | --- | 111765 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
111768, 111769, 111770 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 711055 ბაქანიძე მაგდა კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი |
711075A1, 711075A2, 711075A3 ბარათაშვილი ევგენი ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია |
--- | 711075A1, 711075A2, 711075A3, 711075B ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია |
711075A1, 711075A2, 711075A3, 711075B ჩხეიძე მაია კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | 711055, 711075C, 711075D, 711075F, 711075H ჩხეიძე მაია კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია |
711075B, 711075C, 711075D, 711075F, 711075H ბარათაშვილი ევგენი ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) ლექცია |
--- | 711075B, 711075C, 711075D, 711075F, 711075H ღუდუშაური ზაირა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
711075A1, 711075A2, 711075A3, 711075B ჩხეიძე მაია კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-714ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 111067.1-7 ერისთავი ქეთევანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111016 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) სემინარი |
111970 კერესელიძე შალვა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
111771 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
111055 როჭიკაშვილი ეკატერინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | 711075A1 გიგაური ნუნუ ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი |
||||
4-12:00 | 111065 ერისთავი ქეთევანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111815 ლეთანძე ნინო პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) სემინარი |
--- | 111875 ნაცვლიშვილი შორენა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
111955.1-7 დიასამიძე მარინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 111773 ბალახაშვილი ჟანა საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
--- | ||||
6-14:00 | 111876 გოდერძიშვილი ბელა პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111815.1-7, 111816.1-7 გურამიშვილი ზაირა რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
111967 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. |
--- | ||
7-15:00 | 111877 მეტრეველი შორენა ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი |
111769 ღურწკაია თათია ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
--- | 111871 ჭანტურია ნატალია პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
711075A2 გიგაური ნუნუ ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი |
|
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 711075C, 711075D, 711075F სახოკია გიორგი ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი |
711975B შენგელია ნათია საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) ლექცია |
711075A3 ბარათაშვილი ევგენი ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი |
--- | --- | --- |
11-19:00 | 711975B შენგელია ნათია საგადასახადო პოლიტიკა (TAX0107-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | 711075A3 მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
--- | 711975A3 კატუკია ანა ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (ADR547SM) სემინარი |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-715ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 111063 სიჭინავა ალექსანდრე Основы теории економики (IJHO654PR) Лекция |
111874 მეტრეველი შორენა ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი |
111963 ვაშაკიძე მანანა Англиский язык B2 (ELN14R7) Практическая работа |
--- | --- |
2-10:00 | 111069 ხარაშვილი მაია მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული |
111063 სიჭინავა ალექსანდრე Основы теории економики (IJHO654PR) Семинар |
111969 ჩაჩანიძე თამარ მაკროეკონომიკა (BMAME05) სემინარი |
--- | ||
3-11:00 | 111967 მეტრეველი შორენა სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი |
111963 სიჭინავა ალექსანდრე Мировая экономика (WEC0007-LS) Лекция |
--- | |||
4-12:00 | 111969 კერესელიძე შალვა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
111816 მამფორია ნანი ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) სემინარი |
111963 სიჭინავა ალექსანდრე Мировая экономика (WEC0007-LS) Семинар |
111970 სულაშვილი გიორგი ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი |
--- | |
5-13:00 | 111963 ყანდაშვილი თეიმურაზ Основы бизнеса (FOUNB07-LS) Семинар |
--- | ||||
6-14:00 | 111877 ბლიაძე სოფო ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
111745, 111746 ლაზვიაშვილი ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია |
111768 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
--- | --- | |
7-15:00 | 111745, 111746 ხარხელაური ხათუნა ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია |
111768 ღამბაშიძე თამარ ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
--- | 711075A3 ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) ლექცია |
||
8-16:00 | 111871 ბლიაძე სოფო ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
--- | 111765, 111766, 111767 კავთიძე ედუარდი კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | 111768, 111769, 111770 ღამბაშიძე თამარ ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | 711075B მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
--- | 711075A2 მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
--- | 711975A3 ზავრაშვილი ნინო საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | 711075B ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი |
--- | 711075A2 ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MME0005-LS) სემინარი |
711075A3 გიგაური ნუნუ ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი |
711975A2 ზავრაშვილი ნინო საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-716ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111055 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია |
--- | 111966.1-7 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111871 ნაცვლიშვილი შორენა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
111966 ლაგვილავა თამარი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
--- |
2-10:00 | 111070 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 111865 მიქელაშვილი მერაბ საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
111876 თოფჩიშვილი მარინე მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111871, 111872, 111873 ნაცვლიშვილი შორენა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია |
111968 ლაგვილავა თამარი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
711075B კატუკია ვალერი ფინანსური ანგარიშგება (FINRP07-LS) სემინარი |
|
4-12:00 | 111971 სულაშვილი გიორგი ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი |
111855, 111856 გაჩეჩილაძე ხათუნა ძვირფასი ქვები, კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები; (PHS30103G1-LBR) ლექცია |
||||
5-13:00 | 111871 სოსელია მაია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
111915 ქინქლაძე რუსუდანი ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) სემინარი |
111877 თოფჩიშვილი მარინე მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111965 ლაგვილავა თამარი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 111863 ყანდაშვილი თეიმურაზ Финансовый менеджмент (FINMEN12) Семинар |
--- | ||||
7-15:00 | 111872 სოსელია მაია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
--- | 111875 თოფჩიშვილი მარინე მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 111767 ბალახაშვილი ჟანა საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 111775 კოჭლამაზაშვილი ლელა საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | 711075A1 კურატაშვილი ანზორი ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და ადმინისტრირება (BCA1007-L) სემინარი |
711975A1 ზავრაშვილი ნინო საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) სემინარი |
711055, 711075A1, 711075H, 711075B ჩხეიძე მაია კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) ლექცია |
--- | 711075H მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | 711075A1 მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
--- | 711055, 711075A1, 711075B, 711075H ჩხეიძე მაია კომუნიკაციის სტრატეგიები (ინგლისურად) (KOMSTRAT007) სემინარი |
711075A1 ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი |
711075H ბაქანიძე მაგდა კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) სემინარი |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-706ა (კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 111705 ფაილოძე ნინო ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი |
--- | --- | 111745 ბიბიჩაძე დავით გადასახადები და დაბეგვრა (BUA10813G1-LP) სემინარი |
--- |
3-11:00 | --- | 111707 ფაილოძე ნინო ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი |
111706 ფაილოძე ნინო ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) სემინარი |
--- | --- | |
4-12:00 | 111877 აბლოთია კობა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | 111746.2-7 ხინიკაძე-გვარამია თამარი ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 111745.1-7 ხინიკაძე-გვარამია თამარი ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 111746.1-7 ხინიკაძე-გვარამია თამარი ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-709ა (კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-715ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 111068, 111069, 111070 დეკანოიძე ბუდუ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
111055 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 111965 ვანიშვილი მერაბი ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) სემინარი |
--- |
2-10:00 | 111969 სულაშვილი გიორგი ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) სემინარი |
111915 ნადარეიშვილი ნანა ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) სემინარი |
--- | --- | ||
3-11:00 | 111916 ქინქლაძე რუსუდანი ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) სემინარი |
111865, 111866, 111867 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
111965, 111966, 111967 ვანიშვილი მერაბი ფინანსების საფუძვლები (BFIBT07-LS) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 111916.1-7 პატარიძე მარინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111915, 111916 ნადარეიშვილი ნანა ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) ლექცია |
111815, 111816 ვასაძე მანანა პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) ლექცია |
111815 ქაჯაია ქეთევანი სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) სემინარი |
--- | |
5-13:00 | 111916 ნადარეიშვილი ნანა ტურიზმის მარკეტინგი (TOUMAR07-LS) სემინარი |
--- | 111815, 111816 ვასაძე მანანა სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | 111765, 111766, 111767 კურატაშვილი ანზორი ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია |
111816 ქაჯაია ქეთევანი სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) სემინარი |
111768, 111769, 111770 ღურწკაია თათია ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 111771 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
111775 დევიძე თამარ მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) ლექცია |
111015, 111016 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
111770 ღურწკაია თათია ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | 111775 ზავრაშვილი ნინო მომხმარებელთა ქცევა (CONSB07-LS) სემინარი |
111771 კერესელიძე ლევან ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
--- | --- | ||
9-17:00 | 111765, 111766, 111767 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია |
--- | 111768 ღურწკაია თათია ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-717ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111916 ნადარეიშვილი ნანა სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) სემინარი |
111816 ლეთანძე ნინო პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) სემინარი |
111968, 111969, 111970, 111971 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 111915, 111916 ფირანიშვილი მაკა ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) ლექცია |
--- | 111916 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
--- | ||
3-11:00 | 111915, 111916 ნადარეიშვილი ნანა სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) ლექცია |
--- | 111915 ფირანიშვილი მაკა ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) სემინარი |
111715, 111716 ბერიკაშვილი ლია კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | 111968 ქინქლაძე რუსუდანი სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (STEBU07-LP) სემინარი |
111715, 111716 ფირანიშვილი მაკა საქმიანი ტურიზმი (KJH321PO) ლექცია |
111716 ბერიკაშვილი ლია კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) სემინარი |
111915, 111916 ქაჯაია თამარი ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 111915 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
111916 ფირანიშვილი მაკა ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) სემინარი |
111915, 111916 ქინქლაძე რუსუდანი ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | 111770 კაპანაძე ქეთევან ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
111775 დევიძე თამარ რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | 111815 მეტრეველი ლია ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) სემინარი |
--- | 111775 ზავრაშვილი ნინო რეკლამა და სტიმულირება (ADSTI07-LS) სემინარი |
111768 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | 111768, 111769, 111770 ლორთქიფანიძე რევაზ კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) ლექცია |
--- | --- | |||
9-17:00 | 111769 კაპანაძე ქეთევან ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-101ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 111055.1-7 ვაშაკიძე მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111067.2-7 გამყრელიძე ნანა გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული |
--- | 111707 ცაცანაშვილი მარიამ მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი |
111815.2-7, 111816.2-7 მაჭავარიანი ნატო ინგლისური B2+2 (TYU951PO) პრაქტიკული. |
--- |
3-11:00 | 111874 ნაცვლიშვილი შორენა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
111815, 111816 ვაშაკიძე მანანა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული. |
111856 რობაქიძე მარიამი პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | 111955 ჯორბენაძე ზურაბ მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
111876 მეტრეველი შორენა ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) სემინარი |
111055.1-7 ვაშაკიძე მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
111055 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
||
5-13:00 | 111955 თაბუკაშვილი თამთა მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) სემინარი |
111863 ჭელიძე მედეა Основы банковского дела (BBABT07-LS) Семинар |
111055 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
--- | ||
6-14:00 | 111775 ქობლიანიძე თამარ საცალო ვაჭრობა (BUA51813G1-LSPK) ლექცია |
111769 ქაჯაია თამარი ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) სემინარი |
--- | |||
7-15:00 | 111773 კერესელიძე შალვა ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
111771 ღამბაშიძე თამარ ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
111863 ბოლქვაძე ანა Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Семинар |
111766 ფიფია ასმათი ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 111766 ბალახაშვილი ჟანა საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) სემინარი |
--- |
10-18:00 | --- | 711975D შერაზადიშვილი ბესიკ დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) ლექცია |
711975D იაშვილი გენადი სერვის მენეჯმენტი (BUA33613G1-LS) ლექცია |
711975D იაშვილი გენადი სერვის მენეჯმენტი (BUA33613G1-LS) სემინარი |
--- | |
11-19:00 | --- | 711975D შერაზადიშვილი ბესიკ დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) სემინარი |
711975D ოთინაშვილი რამაზი ბიზნესის უსაფრთხოება (BIZUSA07) ლექცია |
711975D წვერავა ზაზა გაყიდვების მენეჯმენტი მცირე დასაშუალო ბიზნესში (GYMJ456DB) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 711975B ჭელიძე მედეა რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია |
711975D ოთინაშვილი რამაზი ბიზნესის უსაფრთხოება (BIZUSA07) სემინარი |
711975D წვერავა ზაზა გაყიდვების მენეჯმენტი მცირე დასაშუალო ბიზნესში (GYMJ456DB) სემინარი |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-102ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 111707, 111705, 111706 დოღონაძე სოფიო თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 111706 ბაღათურია ოთარი კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი |
111805 თაბაგარი ჟუჟუნა გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) სემინარი |
--- | 111705 დოღონაძე სოფიო თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი |
--- | 711904 ქოჩორაძე ოთარი სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) სემინარი |
3-11:00 | 111006 რევაზიშვილი თამარი მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) სემინარი |
111705 ბაღათურია ოთარი კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი |
111806 თაბაგარი ჟუჟუნა გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) სემინარი |
711004 რევაზიშვილი თამარი საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) სემინარი |
||
4-12:00 | 111746 ლაზვიაშვილი ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) სემინარი |
111707, 111705, 111706 ბაღათურია ოთარი კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) ლექცია |
--- | --- | ||
5-13:00 | 111906 ბაღათურია ოთარი ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) სემინარი |
111906 აბულაძე კონსტანტინე დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) სემინარი |
--- | 111806, 111805 შერაზადიშვილი ბესიკ შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) ლექცია |
711005 რევაზიშვილი თამარი მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) სემინარი |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | 711005 რევაზიშვილი თამარი საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) სემინარი |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 711005 რევაზიშვილი თამარი საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 711001 იაშვილი ირინე საერთაშორისო მარკეტინგი (IMR0007-LS) ლექცია |
711001 ჩინჩალაძე კახაბერი საქმიანი ენა (BSL0007-P ) პრაქტიკული |
711001 შენგელია ნათია ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) ლექცია |
711901 იაშვილი ირინე ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია |
1100309 კოღუაშვილი პაატა საქართველოს სასურსათო უსაფრთხოება და აგრარული პოლიტიკის სტრატეგია (SASAUAST11) ლექცია |
--- |
11-19:00 | 711901 იაშვილი ირინე ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) სემინარი |
--- | ||||
12-20:00 | 711001 იაშვილი ირინე საერთაშორისო მარკეტინგი (IMR0007-LS) სემინარი |
711005 ბაღათურია გიორგი სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) სემინარი |
--- | --- | ||
13-21:00 | 711004 ბაღათურია გიორგი სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) სემინარი |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-104ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111863 ყანდაშვილი თეიმურაზ Основы Маркетинга (ВMR0007-LS) Семинар |
111705, 111706, 111707 ცაცანაშვილი მარიამ მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) ლექცია |
111905 ბაღათურია ოთარი ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) სემინარი |
--- | --- | 711975B აბუთიძე გოჩა რისკოლოგია (RISBP07–LS) სემინარი |
2-10:00 | 111706 ცაცანაშვილი მარიამ მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი |
111706 სისვაძე ლევან დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი |
111005 დეკანოიძე ბუდუ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
711975B გვენეტაძე ლილი კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) ლექცია |
||
3-11:00 | 111005 გაფრინდაშვილი ქეთევანი წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი |
111705 ცაცანაშვილი მარიამ მუნიციპალური სამართალი (MUL0007-LS) სემინარი |
--- | 711975B გვენეტაძე ლილი კორპორაციის ფინანსები (SAFIF05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 111005.2-7 გურამიშვილი ზაირა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
--- | 111707 სისვაძე ლევან დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი |
111005.1-7 ერისთავი ქეთევანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
||
5-13:00 | 111707 დოღონაძე სოფიო თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი |
111707 ბაღათურია ოთარი კორპორაციული მართვა (CORMA07-LS ) სემინარი |
||||
6-14:00 | 111757, 111758 გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია |
111868 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
111770 ლორთქიფანიძე რევაზ კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
111070.2-7 ჩიქვინიძე ია ფრანგული ენა B1.1 (KIUJ98OP) პრაქტიკული. |
--- | |
7-15:00 | 111906.1-7 შონია მარიამი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
111758 ბარბაქაძე ნათელა ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) სემინარი |
--- | |||
8-16:00 | 111764 ცაავა გიორგი Банковские операции и процессы (BOPBT07-LS) Лекция |
111764 ცაავა გიორგი ОСНОВЫ КОРПОРАТИВНЫХ ФИНАНСОВ (BUA44313R1-LS) Семинар |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | 111764 ცაავა გიორგი Банковские операции и процессы (BOPBT07-LS) Семинар |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 711901.2-7 იაშვილი თინათინ დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) ლექცია |
711006 მებუკე თამარი Бизнес-коммуникация (английский язык) (LEH17113R2-P) Практическая работа |
711901 ბაღათურია ოთარი ორგანიზაციული მენეჯმენტი (AFGT78PS) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | 711004.1-7 სიხარულიძე ნუგზარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
711901.2-7 იაშვილი თინათინ დროის მენეჯმენტი (DROMENJ001) სემინარი |
--- | ||
12-20:00 | 711906 აბულაძე კონსტანტინე Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Лекция |
711901 ბაღათურია ოთარი ორგანიზაციული მენეჯმენტი (AFGT78PS) სემინარი |
--- | |||
13-21:00 | 711906 აბულაძე კონსტანტინე Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Практическая работа |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-105ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111706 გოგოძე ოთარ საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | 111806 გლოველი მარინა ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) სემინარი |
--- |
2-10:00 | 111705 გოგოძე ოთარ საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) სემინარი |
111006 ნათაძე ირინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111006 ნათაძე ირინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული.. |
111773 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) სემინარი |
111806, 111805 გლოველი მარინა ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) ლექცია |
711004 რევაზიშვილი თამარი მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) სემინარი |
3-11:00 | 111905, 111906 ქოჩორაძე ოთარი საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) ლექცია |
111905 პატარიძე მარინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | 111905, 111906 ბაღათურია ოთარი ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია |
111006 გაფრინდაშვილი ქეთევანი წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) სემინარი |
111066.2-7 გუგუნავა რუსუდან რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული. |
111055.2-7 ჩუპრინინა სვეტლანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული. |
711055 აბუთიძე გოჩა რისკოლოგია (RISBP07–LS) სემინარი |
|
5-13:00 | 111905 თაბაგარი ჟუჟუნა საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) სემინარი |
711055 ვანიშვილი მერაბი ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BIZKVLE01) ლექცია |
||||
6-14:00 | 111873 აბლოთია კობა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
111763 ჩეჩელაშვილი მაია Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Лекция |
111869 ქავთარაძე ნინო საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
111772 კერესელიძე შალვა ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
111763 ჩეჩელაშვილი მაია Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Семинар |
711055 ვანიშვილი მერაბი ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BIZKVLE01) სემინარი |
7-15:00 | 111763 ჩეჩელაშვილი მაია Организационное поведение (ORB0007-LS) Лекция |
|||||
8-16:00 | --- | 111763 ჩეჩელაშვილი მაია Организационное поведение (ORB0007-LS) Семинар |
111868 ქავთარაძე ნინო საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) სემინარი |
111772 კაპანაძე ქეთევან ორგანიზაციული ქცევა (ORGQC07) სემინარი |
111763 ჩეჩელაშვილი მაია Корпоративный менеджмент (CORMА07-LS) Семинар |
--- |
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | 711906 ქოჩორაძე ოთარი Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Лекция |
--- | 711955 ცაავა გიორგი საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) ლექცია |
711055 ჯოლია გურამი ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) პრაქტიკული |
711001 ბაღათურია გიორგი ბიზნეს სტატისტიკა (MAS20913E1-LSP) ლექცია |
--- |
11-19:00 | 711906 ქოჩორაძე ოთარი Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Практическая работа |
711005 ბერიშვილი მირანდა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | 711055 ჯოლია გურამი ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | 711975H მაჭარაშვილი თამარი გლობალური განაწილება და ლოგისტიკა მიწოდების ჯაჭვში (GHDL741PS) სემინარი |
711004 ქათამაძე ნატო საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) სემინარი |
711001 ბაღათურია გიორგი ბიზნეს სტატისტიკა (MAS20913E1-LSP) სემინარი |
--- | ||
13-21:00 | 711005 ქათამაძე ნატო საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) სემინარი |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-107ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111805, 111806 ქათამაძე ნატო ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) ლექცია |
111806, 111805 შერაზადიშვილი ბესიკ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 111806 ქათამაძე ნატო ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) სემინარი |
111005 რევაზიშვილი თამარი მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) სემინარი |
111005 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
111806 დოღონაძე შოთა ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) სემინარი |
111006 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) სემინარი |
--- |
3-11:00 | 111806, 111805 ლელაძე დავით საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლექცია |
111855 შონია ნანა რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | 111806 წვერავა ზაზა შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) სემინარი |
111005.1-7 ერისთავი ქეთევანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111066.1-7 ნათაძე ირინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
111806, 111805 დოღონაძე შოთა ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) ლექცია |
111006 დეკანოიძე ბუდუ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) სემინარი |
711004 რევაზიშვილი თამარი საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული |
5-13:00 | 111805, 111806 ქოჩორაძე ოთარი გეოპოლიტიკა (GEP0007-LS) ლექცია |
111805 დოღონაძე შოთა ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (PAM0007-LS) სემინარი |
--- | |||
6-14:00 | 111805 წვერავა ზაზა შესავალი ლოგისტიკაში (ILOGI07-LS) სემინარი |
111771, 111772, 111773 კურატაშვილი ანზორი ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) ლექცია |
111967 აბლოთია კობა ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 111765 კავთიძე ედუარდი კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
111773 ლაზვიაშვილი ნინო კორპორაციული მენეჯმენტი (CORPM07-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | 111876 აბლოთია კობა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 711005 შერაზადიშვილი ბესიკ სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) პრაქტიკული |
711904, 711905 კუხალაშვილი დავით საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) ლექცია |
711904, 711905 შერაზადიშვილი ბესიკ სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) ლექცია |
711001 იაშვილი თინათინ მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | 711004, 711005 შერაზადიშვილი ბესიკ სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) ლექცია |
711001 იაშვილი თინათინ მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) სემინარი |
--- | --- | ||
12-20:00 | 711004 შერაზადიშვილი ბესიკ სოციალური პოლიტიკა (SPO0007-LP) პრაქტიკული |
711904 კუხალაშვილი დავით საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) სემინარი |
711904 შერაზადიშვილი ბესიკ სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) სემინარი |
711001 იაშვილი თინათინ მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) საკურსო |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-109ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 111805.2-7 ლელაძე დავით საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლაბორატორიული |
111915 დიასამიძე მარინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 111055.2-7 ჩუპრინინა სვეტლანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 111806.1-7 ლელაძე დავით საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლაბორატორიული |
111070.1-7 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
111966.2-7 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 111705 სისვაძე ლევან დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) სემინარი |
111005.2-7 გურამიშვილი ზაირა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული. |
--- | |||
5-13:00 | 111805.1-7 ლელაძე დავით საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლაბორატორიული |
111016 გაბუნია რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული. |
111806.2-7 ლელაძე დავით საინფორმაციო ტექნოლოგიები საჯარო მმართველობაში (ITIPA07-LB) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 111906.2-7 სიდამონიძე ვანდა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
111870 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
111906.1-7 შონია მარიამი ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 711975B, 711975F, 711975H ჭიკაძე გელა მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია |
711906 ბაღათურია ოთარი Современные системы достижения эффективности государственного управления (BUA86713R1-LSP) Лекция |
711975F ჭიკაძე გელა ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) ლექცია |
711975F ჭიკაძე გელა ბიზნესის მართვაში ხელოვნური ინტელექტის მეთოდების გამოყენება (BIZMARTGA07) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | 711975B, 711975F, 711975H ჭიკაძე გელა მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) სემინარი |
711975F ჭიკაძე გელა ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) პრაქტიკული |
711975F ჭიკაძე გელა ბიზნესის მართვაში ხელოვნური ინტელექტის მეთოდების გამოყენება (BIZMARTGA07) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
12-20:00 | 711975F კიკნაძე მზია IT-პროექტის მენეჯმენტი (KJGJK) პრაქტიკული |
711906 ბაღათურია ოთარი Современные системы достижения эффективности государственного управления (BUA86713R1-LSP) Практическая работа |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-111ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 111706 დოღონაძე სოფიო თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (EOCMA07-LS ) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 711006 ბაღათურია გიორგი Методы исследований (BUA86313R1-LS) Лекция |
--- | 711006 რევაზიშვილი თამარი Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Лекция |
--- | 711006 დოღონაძე შოთა Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Лекция |
--- |
11-19:00 | 711006 ბაღათურია გიორგი Методы исследований (BUA86313R1-LS) Практическая работа |
711006 ქოჩორაძე ოთარი Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Практическая работа |
711006 რევაზიშვილი თამარი Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Практическая работа |
--- | 711006 დოღონაძე შოთა Актуальные проблемы госуправления (SJHZD015) Лекция |
--- |
12-20:00 | --- | 711006 ქოჩორაძე ოთარი Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Лекция |
711006 დოღონაძე სოფიო Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Практическая работа |
--- | 711006 ქოჩორაძე ოთარი Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Лекция |
--- |
13-21:00 | --- | 711006 დოღონაძე სოფიო Актуальные проблемы госуправления (SJHZD015) Практическая работа |
--- | 711006 ქოჩორაძე ოთარი Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Практическая работа |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-112ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111005, 111006 როჭიკაშვილი ეკატერინე გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
111005, 111006 რევაზიშვილი თამარი მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (NSSDE07-LS) ლექცია |
111707, 111705, 111706 ფაილოძე ნინო ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია |
111905, 111906 აბულაძე კონსტანტინე დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) ლექცია |
111005, 111006 დეკანოიძე ბუდუ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
111856 შონია ნანა რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 111005, 111006 გაფრინდაშვილი ქეთევანი წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
111707 მაისურაძე თამარ კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი |
111707, 111705, 111706 ცაცანაშვილი მარიამ დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია |
111905 აბულაძე კონსტანტინე დოკუმენტმცოდნეობა (DOCMA07-LS) სემინარი |
111905, 111906 ცაცანაშვილი მარიამ საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) ლექცია |
111855, 111856 შონია ნანა რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია |
3-11:00 | 111705, 111706, 111707 გოგოძე ოთარ საჯარო მმართველობის ორგანოები (IPA0007-LS) ლექცია |
111706 მაისურაძე თამარ კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი |
111963 ყანდაშვილი თეიმურაზ Основы бизнеса (FOUNB07-LS) Лекция |
111906 გვარუციძე აკაკი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) სემინარი |
--- | |
4-12:00 | --- | 111707, 111705, 111706 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია |
111005, 111006 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
111771, 111772, 111773 ქაჯაია თამარი ოპერაციების მენეჯმენტი (OPMAN 03) ლექცია |
111955 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია |
|
5-13:00 | 111815, 111816 ვაშაკიძე მანანა ინგლისური A1.1 (LKI895PR) პრაქტიკული |
111868, 111869, 111870 რამიშვილი ვარლამი ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია |
111868, 111869, 111870 ქავთარაძე ნინო საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
111768, 111769, 111770 ქაჯაია თამარი ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMEN05) ლექცია |
111906 თაბაგარი ჟუჟუნა საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (HPA0007-LS) სემინარი |
--- |
6-14:00 | 111764 ხიდირბეგიშვილი ნინო Операционные системы (ICT45208R1-LB) Лекция |
111757 ბარბაქაძე ნათელა ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) სემინარი |
111764 ცაავა გიორგი Налоговое регулирование бизнеса (TRBBT07-I.S) Лекция |
111764 ცაავა გიორგი Менеджмент в финансовых организациях (BUA36213R1-LS) Лекция |
--- | |
7-15:00 | 111766 კერესელიძე ლევან ბიზნეს ურთიერთობები (BINCM 07-LS) სემინარი |
--- | 111764 ცაავა გიორგი Налоговое регулирование бизнеса (TRBBT07-I.S) Семинар |
111764 ცაავა გიორგი Менеджмент в финансовых организациях (BUA36213R1-LS) Семинар |
--- | |
8-16:00 | --- | 111865, 111866, 111867 ნოზაძე მზევინარ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია |
--- | |||
9-17:00 | 111758 აბლოთია კობა ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 711004, 711005 ქოჩორაძე ოთარი საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) ლექცია |
711004, 711005 ქათამაძე ნატო საარჩევნო სისტემა და კანონმდებლობა (ESL0007-L P) ლექცია |
711004, 711005 ქოჩორაძე ოთარი მოლაპარაკებების ხელოვნება (ARN0007-LS) ლექცია |
711955 გლოველი ციალა შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | 711955 ასათიანი ვლადიმერ კომერციული ბანკის საქმისნობის ფინანსური ანალიზი (KBSF444PS) ლექცია |
711004, 711005 ბაღათურია გიორგი სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) ლექცია |
711955 გლოველი ციალა შედარებითი საკორპორაციო სამართალი (CIL0407-LS) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | 711955 ასათიანი ვლადიმერ კომერციული ბანკის საქმისნობის ფინანსური ანალიზი (KBSF444PS) სემინარი |
711905 კუხალაშვილი დავით საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (ESS0007-LS) სემინარი |
711004, 711005 ქოჩორაძე ოთარი საზოგადოებრივი ურთიერთობები და პოლიტიკა (PR P0007-LS) ლექცია |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-115ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 111805 ადეიშვილი ავთანდილი ლიდერობის პრაქტიკული ფილოსოფია (PPL0007-LS) სემინარი |
111806 შერაზადიშვილი ბესიკ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
--- | 111906 ცაცანაშვილი ქეთევან საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი (LAW12011G1-LS) სემინარი |
111968.2-7 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული. |
111755 კოტეტიშვილი ნანა საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) სემინარი |
3-11:00 | 111866 ბერიძე თამარ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
111905, 111906 გვარუციძე აკაკი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია |
111805 გლოველი მარინა ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) სემინარი |
|||
4-12:00 | 111805 შერაზადიშვილი ბესიკ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) სემინარი |
111905 ცაცანაშვილი ქეთევან საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (KONS07) სემინარი |
111955.2-7 სიდამონიძე ვანდა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
111757 შონია ნანა რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 111915 ნადარეიშვილი ნანა სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) სემინარი |
111873 აქუბარდია თამაზ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
111905 გვარუციძე აკაკი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) სემინარი |
111757, 111758 შონია ნანა რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | 111758 შონია ნანა რისკების მართვის საფუძვლები (BRMBT07-LS) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | 111763 ბოლქვაძე ანა Менеджмент проектов (SDF-45PRS) Лекция |
111863 ცაავა გიორგი Основы страхового дела (BINBT07-LS) Лекция |
111906.2-7 სიდამონიძე ვანდა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | 111763 ბოლქვაძე ანა Менеджмент проектов (SDF-45PRS) Семинар |
--- | --- | --- | 111757 აბლოთია კობა ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) სემინარი |
--- |
10-18:00 | 711901 ბაღათურია გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
711906 ქოჩორაძე ოთარი Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Лекция |
711904 ბაღათურია ოთარი სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) სემინარი |
--- | ||
11-19:00 | --- | 711904, 711905 ბაღათურია ოთარი სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) ლექცია |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | 711901 ბაღათურია გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) სემინარი |
711906 ქოჩორაძე ოთარი Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Практическая работа |
711905 ბაღათურია ოთარი სახელმწიფო მართვის ეფექტიანობის მიღწევის თანამედროვე სისტემები (MSEPA07-LSP) სემინარი |
--- | --- |
13-21:00 | --- | 711901 ბაღათურია გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) საკურსო |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-131 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 111856 გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული |
--- | --- | 111755 ბურდიაშვილი რატი საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BANKOP07) პრაქტიკული |
111755 ღადუა თეიმურაზ საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) სემინარი |
--- |
2-10:00 | 111756 დიმიტრიშვილი კობა ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) სემინარი |
--- | 111955 აბუთიძე გოჩა საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) სემინარი |
|||
3-11:00 | 111055 ჭელიძე მედეა ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) სემინარი |
111756 ბურდიაშვილი რატი საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) პრაქტიკული |
111755, 111756 ღადუა თეიმურაზ საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) ლექცია |
|||
4-12:00 | 111855, 111856 გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) ლექცია |
111755, 111756 დიმიტრიშვილი კობა ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) ლექცია |
111055 აბუთიძე გოჩა ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) სემინარი |
111756 ღადუა თეიმურაზ საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (SAFSABREG01) სემინარი |
111755, 111756 კოტეტიშვილი ნანა საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) ლექცია |
|
5-13:00 | 111855 გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული |
111755 დიმიტრიშვილი კობა ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (TRBBT07-LS) სემინარი |
111755, 111756 ბურდიაშვილი რატი საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (OPESAB07) ლექცია |
111756 კოტეტიშვილი ნანა საბანკო ოპერაციები და პროცესები (SABOPE07) სემინარი |
||
6-14:00 | 111855, 111856 მაისურაძე მამუკა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლექცია |
111755, 111756 ხიდირბეგიშვილი ნინო ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლექცია |
--- | |||
7-15:00 | 111757 გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული |
111758 გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | 111757, 111758 მოსიაშვილი ვალერი ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (FULSAF001) ლექცია |
111757, 111758 მაისურაძე მამუკა ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია |
--- | 111757, 111758 ნოზაძე მზევინარ ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | 111758 გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები (KORPFIN001) პრაქტიკული. |
--- | 111758 ნოზაძე მზევინარ ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) სემინარი |
--- | |
10-18:00 | 711955 მოსიაშვილი ვალერი ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (FSTR454PS) ლექცია |
--- | 711955 ქუთათელაძე ალეკო საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 711955 მოსიაშვილი ვალერი ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (FSTR454PS) სემინარი |
711055 ჭელიძე მედეა რისკოლოგია (RISBP07–LS) ლექცია |
711955 აბუთიძე გოჩა საბანკო მენეჯმენტი (BAMBP07-LS) სემინარი |
711955 ქუთათელაძე ალეკო საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (MMBBP07-LB) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | 711055 მაისურაძე მამუკა საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) ლექცია |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-132 (კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 111856.1-7 ხიდირბეგიშვილი ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 111756.1-7 ხიდირბეგიშვილი ნინო ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | 111755.1-7 ხიდირბეგიშვილი ნინო ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | 111764 ხიდირბეგიშვილი ნინო Операционные системы (ICT45208R1-LB) Лабораторная работа |
111855.2-7 ჰასრათოვი თეა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 711055.1-7 მაისურაძე მამუკა საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 711055.2-7 მაისურაძე მამუკა საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BBLBP07–LP) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-010 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 110823 კეჩხოშვილი ერეკლე ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 110823 კეჩხოშვილი ერეკლე ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 110806 ოდილავაძე თამაზ სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110906 ოდილავაძე თამაზ აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | 110917.2-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
110916.2-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 110930.1-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
--- | 110906 ოდილავაძე თამაზ აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (FABE010) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 110918.2-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
110915.2-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
110918.1-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
110917.1-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | --- | 110806 ოდილავაძე თამაზ სითხეების მექანიკა (MEF0010) საკურსო |
||||
8-16:00 | 110916.1-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
--- | 110915.1-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
--- | 110930.2-10 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლაბორატორიული |
110806 ოდილავაძე თამაზ სითხეების მექანიკა (MEF0010) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | 1100212 ოდილავაძე თამაზ სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 1100223 ოდილავაძე თამაზ სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) ლექცია |
1100223 ოდილავაძე თამაზ სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 1100212 ოდილავაძე თამაზ სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (SAS1201) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 110703 ხარაიშვილი ოლღა წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) სემინარი |
--- | 110719 ხარაიშვილი ოლღა წყლის რესურსების მენეჯმენტი (AGC16210G1-LPB) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 110723 ხარაიშვილი ოლღა ირიგაცია (IRI3301) პრაქტიკული |
--- | 110703 ხარაიშვილი ოლღა წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 110723 ხარაიშვილი ოლღა დრენაჟი (DRE3701) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 110823 ხარაიშვილი ოლღა ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) პრაქტიკული |
110723.1-10 ხარაიშვილი ოლღა ირიგაცია (IRI3301) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 110823 ხარაიშვილი ოლღა ზოგადი ეკოლოგია (GENEC04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110704 ხარაიშვილი ოლღა წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) სემინარი |
--- | --- | --- | 110719 ხარაიშვილი ოლღა წყლის რესურსების მენეჯმენტი (AGC16210G1-LPB) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 110723.2-10 ხარაიშვილი ოლღა ირიგაცია (IRI3301) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 110704 ხარაიშვილი ოლღა წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 110723 ხარაიშვილი ოლღა ირიგაცია (IRI3301) ლექცია |
110923.1-10 გუბელაძე დავით სამშენებლო მასალები, სამუშაოები და კონსტრუქციები (SAM2001) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 110823 კუპრავიშვილი მაია ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია |
110723 ხარაიშვილი ოლღა დრენაჟი (DRE3701) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 110706 კუპრავიშვილი მაია აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET24710G1-LP) საკურსო |
110923.2-10 გუბელაძე დავით სამშენებლო მასალები, სამუშაოები და კონსტრუქციები (SAM2001) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 110706 კუპრავიშვილი მაია ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 110706 კუპრავიშვილი მაია აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET24710G1-LP) ლექცია |
110703, 110704 ხარაიშვილი ოლღა წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 1100223 მებონია ნინო სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) პრაქტიკული |
--- | 1100223 მებონია ნინო ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (NIA0701) პრაქტიკული |
1100226 გუბელაძე დავით ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 1100223 მებონია ნინო სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (SAM0401) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 110835.1-10 ბერეჟიანი მალხაზ ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-204.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-211 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 110813 დანელია ირინა მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 110812 დანელია ირინა მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 1100212 ბადრიძე გულნარა მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 1100212 ბადრიძე გულნარა მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) სემინარი |
--- | --- | 110836.1-10 ბერეჟიანი მალხაზ ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | 1100219 დანელია ირინა სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | 1100219 დანელია ირინა სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-214 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110935.1-10 ბადრიძე გულნარა აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 110936.2-10 ბადრიძე გულნარა აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 110916.2-10 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
110937 ბადრიძე გულნარა აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 110936.1-10 ბადრიძე გულნარა აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული |
110915.1-10 ლომთაძე ციცინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110935.2-10 ბადრიძე გულნარა აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110913.1-10 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული |
110912.1-10 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | 110913.2-10 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110803.2-10 ამირანაშვილი ლია სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული |
1109230 გაგელიძე ნინო ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | 110937.2-10 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული |
110804.2-10 ამირანაშვილი ლია სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 110912.2-10 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 110919.1-10 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110803.1-10 ამირანაშვილი ლია სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | 110804.1-10 ამირანაშვილი ლია სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული |
--- | 110919.2-10 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | 1100230 გაგელიძე ნინო ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110930.1-10 ლომთაძე ციცინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
--- | 110023.2-10 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | 110818.1-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 110916.1-10 ლომთაძე ციცინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 110815.2-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
110018.2-10 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 1100215 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-301.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 110023.1-10 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 110018.1-10 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-302 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 110817.2-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 110918.2-10 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
110830.1-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
--- | 110930.2-10 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 110817.1-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 110732.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 110815.1-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | 110715.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | 110006 მახაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHE0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | 110836.2-10 ბერეჟიანი მალხაზ ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-302.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-303 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 110830.2-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 110718.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 110717.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | 110734.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 110731.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 110816.2-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 110731.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 1100231 საჩანელი თამარ Intensive course in wine microbiology (ICIW9875MG) Laboratory |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-303.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110715.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110733.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 110818.2-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | 110718.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 110734.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 110816.1-10 საჩანელი თამარ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | --- | 110717.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 110730.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-304.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-304.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110713 მელაძე მაია აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110804 რობაქიძე ქეთევან მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 110812 ბაიდაური დალი ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) სემინარი |
110000 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- | 110712, 110713 ბადრიშვილი გიორგი ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | 110035 კილაძე მაია ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული |
--- | 110037 კუპრაძე ინგა 65498 მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი |
110003, 110004 კილაძე მაია ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია |
110930 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი |
|
5-13:00 | 110835.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
110815 ბერუაშვილი გიორგი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
1100319 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 110937 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი |
110917 ჯაფარიძე შუქრი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
110823 ლომიშვილი მაია ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული |
110003 კილაძე მაია ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) სემინარი |
||
7-15:00 | 110713 აფციაური ლიკა სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) სემინარი |
110819 შევარდნაძე დავით ტყის კულტურები (FORCR05) ლექცია |
110930.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
110917 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 110723 ლომიშვილი მაია გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) პრაქტიკული |
--- | 1100319 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 1100319 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია |
--- | --- | ||
10-18:00 | 1109226 მამარდაშვილი ნაირა სამკურნალო მცენარეები და ალკოჰოლური სასმელები (MAP17510G1-LP) პრაქტიკული |
1100223 გუბელაძე დავით ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (NIA0701) ლექცია |
1100230 ქვარცხავა გიორგი ღვინის ქიმია (PRTU852PR) ლექცია |
110818 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
--- | |
11-19:00 | 1109316 აფციაური ლიკა სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | 1109219 ნატროშვილი დიმიტრი სატყეო ინჟინერია (EET93710G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 1109212 სარჯველაძე იოსებ აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-307 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 110023 სიგუა ირინე საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 110036 კილაძე მაია ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული |
--- | 110935.1-10 ჭუმბურიძე მარიამ ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | 110915.2-10, 110916.2-10, 110917.2-10, 110918.2-10, 110930.2-10 ბადრიძე გულნარა ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია |
110006 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია |
--- | 1100230 ალექსიძე გურამ ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) ლექცია |
||
4-12:00 | --- | 110906 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლექცია |
110000 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) ლექცია |
--- | 1109215/1 მამარდაშვილი ნაირა ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) სემინარი |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | 110017 ჯაფარიძე შუქრი ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული |
110912, 110913 გოგალაძე მაია ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია |
|
6-14:00 | 110913 გოგალაძე მაია ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული |
--- | 110023.1-10 მჭედლიშვილი ზურაბ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 110813 ბაიდაური დალი ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) სემინარი |
|
7-15:00 | 110015, 110016, 110017, 110018 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია |
110915, 110916, 110917, 110918, 110930 ჯაფარიძე შუქრი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია |
110037 არველაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110723 კეჩხოშვილი ერეკლე დრენაჟი (DRE3701) საკურსო |
||
8-16:00 | --- | 110900 ტყემალაძე გურამ სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლექცია |
--- | 110937 ჭუმბურიძე მარიამ ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 110923 მელაძე მაია აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული |
110900 ღურწკაია ფიქრია შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) ლექცია |
110835 მდინარაძე ირმა 011566444 ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (KUGGKJ) პრაქტიკული |
1100212 სარჯველაძე იოსებ ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | 110916 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
--- | 1109231 ალექსიძე გურამ Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Seminar |
|||
11-19:00 | --- | 1100231 მაღრაძე დავით WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) Seminar |
--- | 1109230 ჩხარტიშვილი ნინო მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (GHJHSF) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 1100231 მაღრაძე დავით Grapevine physiology (HDTSDGJ) Seminar |
1109316 აფციაური ლიკა სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) პრაქტიკული |
1109230 ბერეჟიანი მალხაზ მოწყობილობათა ოპერაციები (POIU985ER) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110017.1-10 გოგალაძე რომეო ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 110915 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი |
2-10:00 | 110035 კუპრაძე ინგა 65498 მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი |
110923 ბაიდაური ლალი მელიორაციული მიწათმოქმედება (MEL2401) ლექცია |
--- | --- | 110704 ცქიტიშვილი ეკა ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი |
|
3-11:00 | 110035, 110036, 110037 სიგუა ირინე მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) ლექცია |
110723 კიკაბიძე მაია გარემოს დაცვა და ჰიდროეკოლოგია (ENV15010G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | 110706 ლომიშვილი მაია ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (DESWS10) სემინარი |
110035, 110036, 110037 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია |
--- | 110800 ცინცაძე მანანა ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) სემინარი |
||
5-13:00 | 110835.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
110812, 110813 ბაიდაური ლალი მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) ლექცია |
110803 ბაიდაური ლალი ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული |
110903.2-10, 110904.2-10 შონია მურადი სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
110703 ცქიტიშვილი ეკა ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი |
|
6-14:00 | 110035, 110036, 110037 კილაძე მაია ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია |
110013 ცქიტიშვილი ეკა ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული |
110813 ბაიდაური ლალი მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 110836.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
110930 ჯაფარიძე შუქრი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
110012, 110013 ცქიტიშვილი ეკა ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) ლექცია |
110036 არველაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 110019 ცქიტიშვილი ეკა ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული |
110835, 110836 მდინარაძე ირმა 011566444 ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (KUGGKJ) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 110915, 110916, 110917, 110918, 110930 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია |
110919 მაჭავარიანი ნათელა სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლექცია |
1109212/3 გოგიშვილი თინათინ მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BPP0004) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | 1109230 --- --- ---_FICTIVE ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლაბორატორიული |
1100315 რუხაძე თეიმურაზ შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) პრაქტიკული |
110006 მახაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHE0104) ლექცია |
1100223 მებონია ნინო დარგის მათემატიკური მოდელირება (DAR0601) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | 1109230 შათირიშვილი შალვა კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (FGGHJH) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-310 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110036 სიგუა ირინე მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110903 მელაძე მაია ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) პრაქტიკული |
110004 კილაძე მაია ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) სემინარი |
--- | 110704 ცქიტიშვილი ეკა კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | 110020 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) სემინარი |
--- | 1100231 კუნჭულია ილია Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Practical Work |
|||
4-12:00 | 110036 არველაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110016 ჭუმბურიძე მარიამ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110918 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი |
110803, 110804 ბაიდაური ლალი ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) ლექცია |
110912, 110913 ცქიტიშვილი ეკა ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია |
110015.1-10 ჩიხლაძე მანანა ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 110903, 110904 გეგენავა ლეილა ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) ლექცია |
110703, 110704 ცქიტიშვილი ეკა ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია |
110903.3-10, 110904.3-10 შანშიაშვილი მარიამ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
|||
6-14:00 | 110916 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი |
110806 კოპალიანი ნატალია მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) პრაქტიკული |
110703 ცქიტიშვილი ეკა კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) პრაქტიკული |
--- | 1109215/1 მამარდაშვილი ნაირა ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | 110904 გეგენავა ლეილა ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) სემინარი |
110806 კოპალიანი ნატალია მიკროეკონომიკის საფუძვლები (PMIC010-L ) ლექცია |
110835 პავლიაშვილი ქეთევან ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 110018 ქიმუცაძე ანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 1109316 რუხაძე თეიმურაზ ეთერზეთების წარმოება და გამოყენება (WRET3256PR) პრაქტიკული |
110906.1-10 ჩიხლაძე გურამ შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) ლაბორატორიული |
1100203 ჩხარტიშვილი ნინო Entrepreneurship and World Wine Bussness (BUA48413 E1-LSP) Seminar |
--- | |
10-18:00 | 1100215 ტყემალაძე გურამ სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 1100223 მებონია ნინო დარგის მათემატიკური მოდელირება (DAR0601) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | 1100231 კუნჭულია ილია Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Lecture |
--- | --- | 1100230 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგი და ვაზის ეკოლოგია (NIVAZEK11) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | 1109231 მაღრაძე დავით Grapevine physiology (HDTSDGJ) Seminar |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-311 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 110035 არველაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | --- | 110734 საჩანელი თამარ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
2-10:00 | --- | 110037 კილაძე მაია ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული |
--- | 110017 ჭუმბურიძე მარიამ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 110015 ჯაფარიძე შუქრი ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული |
110016 ბიწაძე დარეჯან წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული |
110819 თხელიძე გიორგი დენდრომეტრია (FOR11210G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 110930.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
110018 ბუჩუკური ციალა წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული |
110733 გოგოლაძე მაია საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა |
|||
5-13:00 | 110936 ჭუმბურიძე მარიამ ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
110904 ბაიდაური დალი ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) პრაქტიკული |
--- | 110018.2-10 დემეტრაშვილი მერი ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 110035 არველაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110017, 110018, 110016, 110015 ბიწაძე დარეჯან წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) ლექცია |
110020 ცქიტიშვილი ეკა ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული |
110004.2-10 ჩიხლაძე გურამ ბიოფიზიკა (BPHS108) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 110017 მახარაშვილი ნანა წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული |
110906 ციცქიშვილი ზურაბ საინჟინრო სტატიკა (STEN010) ლექცია |
||||
8-16:00 | 110018 ჯაფარიძე შუქრი ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული |
--- | 110913 ცქიტიშვილი ეკა ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | 1100226 ტყემალაძე გურამ მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლექცია |
1100315 რუხაძე თეიმურაზ შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) ლექცია |
110723 კეჩხოშვილი ერეკლე ირიგაცია (IRI3301) საკურსო |
1100319 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია |
||
10-18:00 | 1109231 ჩხარტიშვილი ნინო Wine tourism (FGDFKJ) Practical Work |
1100323 ძნელაძე რევაზ სწავლების მეთოდები (TMS0007) პრაქტიკული |
1100315 აფციაური ლიკა სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (IFFP010) ლექცია |
1109212 სარჯველაძე იოსებ აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | 1100219 ცქიტიშვილი ეკა სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV20210G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | 1100231 მაღრაძე დავით Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) Seminar |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | 1100230 --- --- ---_FICTIVE ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლაბორატორიული |
--- | 1100231 მაღრაძე დავით WINE GRAPES AND WORLD GRAPE GROWING REGIONS (WGWGR10EA1) Lecture |
1109215/1 მამარდაშვილი ნაირა უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) ლექცია |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110903, 110904 ბაიდაური დალი ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) ლექცია |
--- | 110706 გუნცაძე აკაკი აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) სემინარი |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 110016.1-10 გოგალაძე რომეო ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | 110919 ნატროშვილი დიმიტრი სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) ლექცია |
110806 სანაია ეკატერინე ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლექცია |
--- | 110812 ბაიდაური ლალი მინდვრად საკვებწარმოება (FFP0004) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 110935, 110936, 110937 მელაძე მაია აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია |
110836 პავლიაშვილი ქეთევან ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) პრაქტიკული |
110703 ბაიდაური დალი ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი |
|||
5-13:00 | 110703, 110704 ბაიდაური დალი ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია |
110012 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) პრაქტიკული |
110812, 110813 დანელია ირინა მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია |
110713 ბადრიშვილი გიორგი ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) სემინარი |
1109203 კუნჭულია ილია Soil Fertiliti and Plant Nutrition (ENV13410E1-LS) Practical Work |
|
6-14:00 | 110815, 110816, 110817, 110818, 110830 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია |
110912 გოგალაძე მაია ორგანული ქიმია (ORGCP04) პრაქტიკული |
110023 სიგუა ირინე საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
|||
7-15:00 | 110723 ნატროშვილი დიმიტრი სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) ლექცია |
110923 გუბელაძე დავით სამშენებლო მასალები, სამუშაოები და კონსტრუქციები (SAM2001) ლექცია |
110923 გუბელაძე დავით სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) ლექცია |
110723 კიკაბიძე მაია გარემოს დაცვა და ჰიდროეკოლოგია (ENV15010G1-LP) ლექცია |
110015.2-10 დემეტრაშვილი მერი ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
1100315 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია |
8-16:00 | --- | 110915, 110916, 110917, 110918, 110930 მებონია ნინო ჰიდრავლიკა (HID2301) ლექცია |
||||
9-17:00 | 1100215 ბერეჟიანი მალხაზ ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (RTYE9854PR) ლექცია |
1109316 რუხაძე თეიმურაზ ეთერზეთების წარმოება და გამოყენება (WRET3256PR) ლექცია |
110713, 110712 მელაძე მაია აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | 1100323 ძნელაძე რევაზ სწავლების მეთოდები (TMS0007) ლექცია |
110915 ჯაფარიძე შუქრი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
--- | 1100203 ჩხარტიშვილი ნინო Entrepreneurship and World Wine Bussness (BUA48413 E1-LSP) Lecture |
--- | |
11-19:00 | 1100309 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია |
--- | 1109215/1 რუხაძე თეიმურაზ ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) პრაქტიკული |
1100230 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგი და ვაზის ეკოლოგია (NIVAZEK11) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | --- | 1100315 აფციაური ლიკა ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) ლექცია |
1109215/1 მამარდაშვილი ნაირა ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (BPRTE04) ლექცია |
1100231 მაღრაძე დავით Grapevine physiology (HDTSDGJ) Lecture |
--- | |
13-21:00 | 1109231 კუნჭულია ილია Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Practical Work |
--- | --- | 1109230 ბერეჟიანი მალხაზ მოწყობილობათა ოპერაციები (POIU985ER) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110906.2-10 კეთილაძე ომარ შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) ლაბორატორიული |
110013 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 110918 ჯაფარიძე შუქრი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 1100231 ალექსიძე გურამ Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Lecture |
3-11:00 | --- | --- | 110923 ბაიდაური ლალი მელიორაციული მიწათმოქმედება (MEL2401) პრაქტიკული |
110936 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი |
110903.3-10 შანშიაშვილი მარიამ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 110830 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
110915.1-10, 110916.1-10, 110917.1-10, 110918.1-10, 110930.1-10 აფციაური ლიკა სასურსათო უსაფრთხოება (SASURSAtO) პრაქტიკული |
110712, 110713 აფციაური ლიკა სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) ლექცია |
||
5-13:00 | --- | 110935 მელაძე მაია აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული |
110906 ციცქიშვილი ზურაბ საინჟინრო სტატიკა (STEN010) პრაქტიკული |
110915.1-10, 110916.1-10, 110917.1-10, 110918.1-10, 110930.1-10 აფციაური ლიკა სასურსათო უსაფრთხოება (SASURSAtO) ლექცია |
||
6-14:00 | 110712 მელაძე მაია აგროეკოლოგიის ძირითადი საფუძვლები (AGREKL11) პრაქტიკული |
110019 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) სემინარი |
110706 კიკაბიძე მაია საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (GEES010) ლექცია |
110917 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) სემინარი |
||
7-15:00 | 110906 გაჩეჩილაძე ავთანდილ ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) ლექცია |
110004.1-10 ჩიხლაძე მანანა ბიოფიზიკა (BPHS108) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110016.2-10 დემეტრაშვილი მერი ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 110019, 110020 მახარაშვილი ნანა მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია |
110906 გაჩეჩილაძე ავთანდილ ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (EDE0010) პრაქტიკული |
--- | 110818 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 110019, 110020 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) ლექცია |
110836.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
110037 არველაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | --- | 1100231 საჩანელი თამარ Intensive course in wine microbiology (ICIW9875MG) Lecture |
110915.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | 1109219 ნატროშვილი დიმიტრი სატყეო ინჟინერია (EET93710G1-LP) ლექცია |
--- | 1100223 კიკაბიძე მაია ბუნებათმოწყობა (BUN1101) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | 1109215/1 მამარდაშვილი ნაირა უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (NALDT04) პრაქტიკული |
1109230 შათირიშვილი შალვა ღვინის წარმოების ხარისხის მართვა (FJHSDF) ლექცია |
--- | 1109215/2 რუხაძე თეიმურაზ სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-314 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110017.2-10 ხორბალაძე თინათინ ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110936 მელაძე მაია აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული |
110804 ბაიდაური ლალი ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (ORGTE011) პრაქტიკული |
--- | 1109215/1 ხომასურიძე მარიამ ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) ლექცია |
|
3-11:00 | --- | 110719 გიორგაძე ანატოლი ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (PRT654RP) ლექცია |
--- | --- | ||
4-12:00 | 110813, 110812 ბაიდაური დალი ეკონომიკის პრონციპები (PRIEC07) ლექცია |
110815 ბერუაშვილი გიორგი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
110019, 110020 დანელია ირინა ბოტანიკა (BOTAN04) ლექცია |
--- | 1100212.4-10, 1100215.4-10, 1100200.4-10, 1100219.4-10, 1100203.4-10, 1100230.4-10, 1100231.4-10, 1100223.4-10, 1100226.4-10 ქათამაძე მარიამ ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 110903, 110904 მელაძე მაია ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) ლექცია |
110903 გეგენავა ლეილა ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) პრაქტიკული |
110015, 110016, 110017, 110018 ჩიხლაძე მანანა ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლექცია |
110019, 110020 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლექცია |
110712 აფციაური ლიკა სურსათის უვნებლობა და ხარისხის მართვა (FQMAN10) სემინარი |
|
6-14:00 | --- | 110835, 110836 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
110836 მდინარაძე ირმა 011566444 ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (KUGGKJ) პრაქტიკული |
110020 კუპრაძე ინგა 65498 ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 110912, 110913 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია |
--- | --- | 110912 ცქიტიშვილი ეკა ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 110016 ჯაფარიძე შუქრი ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) პრაქტიკული |
110719 იორდანიშვილი ნათია 05894 ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 1109230 ჩხარტიშვილი ნინო მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (GHJHSF) პრაქტიკული |
1100315 აფციაური ლიკა ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) პრაქტიკული |
110903, 110904 ბაიდაური დალი ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) ლექცია |
||
10-18:00 | --- | 1100230 ალექსიძე გურამ ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) სემინარი |
--- | |||
11-19:00 | 1100231 ქვარცხავა გიორგი Enochemistry (ENOGH10EA1) Seminar |
--- | --- | 1100231 ქვარცხავა გიორგი Enochemistry (ENOGH10EA1) Lecture |
--- | --- |
12-20:00 | 1100203 ალექსიძე გურამ Advanced Plant pathology (EET20810E1-LP) Laboratory |
--- | --- | 1100203 ალექსიძე გურამ INTEGRATE PEST MANAGEMENT (INPM011) Seminar |
1100203 ალექსიძე გურამ INTEGRATE PEST MANAGEMENT (INPM011) Lecture |
--- |
13-21:00 | --- | 1100230 უჯმაჯურიძე ლევან ამპელოგრაფია (AMPELO05) ლექცია |
--- | 1100231 ალექსიძე გურამ Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Seminar |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110730.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 110716.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 110732.2-10 სორდია ელენე საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 1109215/2 ძნელაძე სოფიო სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-315.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110706 გრძელიშვილი მამული ცხოველთა სადგომების გარემოს დაცვითი მოდიფიცირებული სისტემების დაპროექტება (CXSAD11) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110906 ჩიხლაძე გურამ შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 110900 ღურწკაია ფიქრია შესავალი სტატისტიკაში (INSTA10-LP) პრაქტიკული |
110035 სიგუა ირინე მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული |
110903.2-10, 110904.2-10 შონია მურადი სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
1109231 ხომასურიძე მარიამ Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) Lecture |
|
4-12:00 | --- | 110700 ორჯანელი ნაილე მებოცვრეობა (RAB0010) ლექცია |
1100212.1-10, 1100215.1-10, 1100200.1-10, 1100219.1-10, 1100223.1-10, 1100230.1-10, 1100231.1-10, 1100226.1-10 ბურდული ია ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 110015, 110016, 110017, 110018 ჯაფარიძე შუქრი ზოგადი და არაორგანული ქიმია (GINCHP4) ლექცია |
110035, 110036, 110037 დანელია ირინა მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია |
110819.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლაბორატორიული |
110706 კიკაბიძე მაია საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (GEES010) პრაქტიკული |
110816 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 110915.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
110917.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | |||
7-15:00 | 110916 ჯაფარიძე შუქრი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
110012, 110013 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
110823 დიაკონიძე რობერტ საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) საკურსო |
--- | 110836 ბერეჟიანი მალხაზ ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) პრაქტიკული |
1109231 კუნჭულია ილია Integrated soil and water management for vineyards (INTEGHJX11) Lecture |
8-16:00 | --- | 110930 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
110800 ცინცაძე მანანა ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) პრაქტიკული |
110012 ცქიტიშვილი ეკა ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული |
110019.4-10 ქიმუცაძე ანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 1100200 ღლიღვაშვილი ვასილ ცხვრის მოშენება, კვება ხორცის, მატყლის და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18310G1-LP) პრაქტიკული |
1100200 ცინცაძე მანანა მეცხოველეობა და პროდუქციის წარმოების ძირითადი საფუძვლები (AGC17910G1-LP) პრაქტიკული |
1100323 ძნელაძე რევაზ აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) პრაქტიკული |
110835, 110836 ბერეჟიანი მალხაზ ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლექცია |
||
10-18:00 | 1109215/2 რუხაძე თეიმურაზ სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) ლექცია |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | 1109215/1 რუხაძე თეიმურაზ ეთილის სპირტის წარმოება (EALPN04) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | 1109230 --- --- ---_FICTIVE ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლექცია |
--- | 1100200 ცინცაძე მანანა სახორცე და მერძეული ძროხის მოშენება , კვება, ხორცის წარმოება და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18110G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 1109215/2 რუხაძე თეიმურაზ საქაროზის წარმოება (SUSPN04) ლექცია |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-317 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110918.1-10 ნიკოლაიშვილი მანანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110937.1-10 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 110815.2-10 ყანჩაველი თამარ სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
--- | 110913.1-10 გოგალაძე მაია ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
110818.1-10 გურგენიძე ლელა სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 110703.1-10 დოლიძე ვლადიმერი ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული |
110733.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
110830.2-10 ყანჩაველი თამარ სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
110913.2-10 გოგალაძე მაია ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | --- | 110704.1-10 დოლიძე ვლადიმერი ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული |
110817.2-10 ყანჩაველი თამარ სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 110937.2-10 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110816.2-10 ყანჩაველი თამარ სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | --- | --- | 110915.1-10 ნიკოლაიშვილი მანანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | 110818.2-10 ყანჩაველი თამარ სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | 110704.2-10 დოლიძე ვლადიმერი ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული |
110935.2-10 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული |
110815.1-10 გურგენიძე ლელა სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
110716.1-10 ძნელაძე სოფიო საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | 110703.2-10 დოლიძე ვლადიმერი ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული |
110936.2-10 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | 110935.1-10 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | 110816.1-10 გურგენიძე ლელა სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
--- | 110817.1-10 გურგენიძე ლელა სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | --- | 110936.1-10 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-318.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110000.2-10 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110803.2-10 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 110918.2-10 ნიკოლაიშვილი მანანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
110930.1-10 ნიკოლაიშვილი მანანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | 110916.2-10 ნაყოფია ვერიკო ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 110900.1-10 გოგალაძე მაია სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლაბორატორიული |
110916.1-10 ნიკოლაიშვილი მანანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
110912.2-10 გოგალაძე მაია ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | 110803.1-10 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული |
110830.1-10 გურგენიძე ლელა სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 110917.1-10 ნიკოლაიშვილი მანანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | 110915.2-10 ნაყოფია ვერიკო ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | --- | 110919.2-10 მაჭავარიანი ნათელა სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლაბორატორიული |
110804.2-10 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 110804.1-10 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული |
110912.1-10 გოგალაძე მაია ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 110000.1-10 ბერიაშვილი ქეთევან ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
110906.1-10 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლაბორატორიული |
110900.2-10 გოგალაძე მაია სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | --- | 110930.2-10 ნიკოლაიშვილი მანანა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
110919.1-10 მაჭავარიანი ნათელა სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლაბორატორიული |
|||
9-17:00 | 1100230 ქვარცხავა გიორგი ღვინის ქიმია (PRTU852PR) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110906.2-10 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 110917.2-10 ნაყოფია ვერიკო ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 1100226 ტყემალაძე გურამ მცენარეთა ბიოქიმია (bimcen) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-322.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-402 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 110919 გაგოშიძე გიორგი დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 110919 გაგოშიძე გიორგი დენდროლოგია - შიშველთესლოვანები (DENJY05) პრაქტიკული |
110819 გაგოშიძე გიორგი ტყეთმცოდნეობა (STF0005) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 110819 გაგოშიძე გიორგი ტყეთმცოდნეობა (STF0005) პრაქტიკული |
--- | 1100319 გაგოშიძე გიორგი სატყეო რესურსების ეფექტური გამოყენება სატყეო ეკოლოგიის თანამედროვე მოთხოვნათა გათვალისწინებით (EAFRE05) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 1109219 გაგოშიძე გიორგი ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) პრაქტიკული |
1109219 გაგოშიძე გიორგი ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-402.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-403 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110913.2-10 პავლიაშვილი ქეთევან ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 110912.1-10 პავლიაშვილი ქეთევან ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 110913.1-10 პავლიაშვილი ქეთევან ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 110912.2-10 პავლიაშვილი ქეთევან ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-408 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 1109212/3 ლომიძე ნინო მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (IPP0004) ლექცია |
--- | 1109219 ლომიძე ნინო ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | 1100319 ლომიძე ნინო ტყის ეკოსისტემები და მათი დაცვა (FETP005) ლექცია |
1109212/3 ლომიძე ნინო მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (IPP0004) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | 1109219 ლომიძე ნინო ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) ლექცია |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1109230 გაგელიძე ნინო ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 110819 გოგიშვილი თინათინ ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR11510G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 110819 გოგიშვილი თინათინ ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR11510G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 1100230 გაგელიძე ნინო ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (TRE3654PR) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-410 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 110012 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 110937 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 110712, 110713 კუხალეიშვილი მაია აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) ლექცია |
110012, 110013 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია |
110817 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
--- | 110915, 110916, 110917, 110918 გვენეტაძე გურამ წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 110723 ნატროშვილი დიმიტრი სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (SAM3801) პრაქტიკული |
110015 ბიწაძე დარეჯან წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MATA108) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 110019, 110020 ცქიტიშვილი ეკა ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) ლექცია |
110919 ნატროშვილი დიმიტრი სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) პრაქტიკული |
110800 ორჯანელი ნაილე ცხოველთა საკვები და კვება (AFF0010) ლექცია |
--- | 1100212.3-10, 1100215.3-10, 1100200.3-10, 1100219.3-10, 1100203.3-10, 1100230.3-10, 1100231.3-10, 1100223.3-10, 1100226.3-10 ჩუპრინინა სვეტლანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BCMR007P) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 110919 კუხალეიშვილი მაია ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია |
110923.2-10 მაძაღუა ზურაბ მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლაბორატორიული |
110700 ნატროშვილი ნათია კომპანიონი ცხოველები (KJY654LK) ლექცია |
|||
7-15:00 | --- | 110003.2-10 ჩიხლაძე გურამ ბიოფიზიკა (BPHS108) ლაბორატორიული |
110917 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული |
--- | 110812 ბადრიშვილი გიორგი მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი |
|
8-16:00 | 110717 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
110900 ორჯანელი ნაილე სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება1 (AGC14110G1- LP) ლექცია |
1109203 მაღრაძე დავით Modern gardening:Fruit and Grape Growing (AGC21310E1-LS) Lecture |
|||
9-17:00 | --- | 1100226 კაჭარავა თამარ მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) ლექცია |
--- | 110813 ბადრიშვილი გიორგი მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი |
110815 კოკილაშვილი რაული საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | 1100215 დოლიძე მალხაზ თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) ლექცია |
1100219 ცქიტიშვილი ეკა სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV20210G1-LS) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 1109215/2 დოლიძე მალხაზ პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (TBRPR04) სემინარი |
1100226 კაჭარავა თამარ ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია |
--- | 1100300 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) პრაქტიკული |
1100315 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია |
--- |
12-20:00 | 1100226 კაჭარავა თამარ სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) ლექცია |
1109200 ნატროშვილი ნათია ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | 1109231 ხომასურიძე მარიამ sensory evaluation of wine (SEEVW011) Lecture |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110023 ქიმუცაძე ანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 110900 ცინცაძე მანანა მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (TRED9856PR) პრაქტიკული |
2-10:00 | 110719 გიორგაძე ანატოლი ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (PRT654RP) სემინარი |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 110700 ორჯანელი ნაილე მებოცვრეობა (RAB0010) სემინარი |
110020 არველაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110712, 110713 ცინცაძე მანანა ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | 110915.2-10, 110916.2-10, 110917.2-10, 110918.2-10, 110930.2-10 კუპრაძე ინგა 65498 ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული |
110000 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) სემინარი |
110000.4-10 ქარდავა ნელი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 110023 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია |
110830 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
||||
6-14:00 | 110006 ბერიძე თამარ საინჟინრო გრაფიკისა და დაპროექტების საფუძვლები (SGDDS05) ლექცია |
110819 გეგენავა ლეილა სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) ლექცია |
110816 ოთარაშვილი ნაილი პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული |
110830 კოკილაშვილი რაული საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 110923 ლომიშვილი მაია სამელიორაციო ჰიდროგეოლოგია (SAM2101) პრაქტიკული |
110806 ღურწკაია ფიქრია გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ANM0010) პრაქტიკული |
--- | 1109200 ორჯანელი ნაილე ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | 110003.1-10 ჩიხლაძე მანანა ბიოფიზიკა (BPHS108) ლაბორატორიული |
|||
9-17:00 | 1100226 ლომიშვილი მაია ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) პრაქტიკული |
1109226 კაჭარავა თამარ ხალხური ფიტომედიცინა (HTH10210G1-LS) ლექცია |
1100200 ღლიღვაშვილი ვასილ ცხვრის მოშენება, კვება ხორცის, მატყლის და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18310G1-LP) ლექცია |
1100309 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 1109200 ორჯანელი ნაილე ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) ლექცია |
1100226 კაჭარავა თამარ მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) სემინარი |
1109226 ხომასურიძე მარიამ სამკურნალო მცენარეები და ალკოჰოლური სასმელები (MAP17510G1-LP) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 1109231 ჩხარტიშვილი ნინო Wine tourism (FGDFKJ) Lecture |
1109230 ალექსიძე გურამ ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) სემინარი |
1100226 კაჭარავა თამარ ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) პრაქტიკული |
1109226 კაჭარავა თამარ ფიტოფარმაცევტული სწავლება (HTH10110G1-LP) ლაბორატორიული |
--- | |
12-20:00 | --- | 1100212 სარჯველაძე იოსებ ორგანული მიწათმოქმედება (OA00004) პრაქტიკული |
--- | |||
13-21:00 | 1109215/3 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) ლექცია |
--- | 1100300 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (SCT0008) ლექცია |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 110017.2-10 დემეტრაშვილი მერი ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 110812, 110813 ბადრიშვილი გიორგი მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია |
110819 გეგენავა ლეილა სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) სემინარი |
110836 ჩხარტიშვილი ნინო მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) სემინარი |
--- | 1109226 კაჭარავა თამარ ხალხური ფიტომედიცინა (HTH10210G1-LS) სემინარი |
|
3-11:00 | --- | 110003, 110004 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია |
||||
4-12:00 | 110712 ბადრიშვილი გიორგი ხილ-ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (KDRT321PR) სემინარი |
110703, 110704 ცქიტიშვილი ეკა კონსერვაციული ბიოლოგია (COBI004) ლექცია |
110823 დიაკონიძე რობერტ საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) ლექცია |
110919 ამირანაშვილი ლია მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია |
110915.3-10, 110916.3-10, 110917.3-10, 110918.3-10, 110930.3-10 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
1109231 ხომასურიძე მარიამ Production of distilled spirituous beverages of grape origin (PRODIOFG011) Seminar |
5-13:00 | 110923 მაძაღუა ზურაბ მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია |
110923 სიგუა ირინე საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
110723 მელაძე მაია გლობალური ცვლილებები (CLOCH10-LP) ლექცია |
1109231 ალექსიძე გურამ Grapevine pests, diseases and integrated pest management (grap11) Lecture |
||
6-14:00 | 110930 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული |
110903 ბაიდაური დალი ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი |
110918 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
110817 ოთარაშვილი ნაილი პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული |
110904 შანშიაშვილი მარიამ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
110700 ცინცაძე მანანა მეფრინველეობა (MEFR011) ლექცია |
7-15:00 | 110803, 110804 ამირანაშვილი ლია სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლექცია |
110903 გეგენავა ლეილა ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) სემინარი |
110018.1-10 ჩიხლაძე მანანა ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 110912, 110913 პავლიაშვილი ქეთევან ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლექცია |
110916.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
110818 კოკილაშვილი რაული საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | 110800 ცინცაძე მანანა სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) პრაქტიკული |
110713 კუხალეიშვილი მაია აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | 1100312 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული |
1109215/2 ოთარაშვილი ნაილი საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) ლაბორატორიული |
110915, 110916, 110917, 110918, 110930 გოგალაძე მაია ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 1100300 ღლიღვაშვილი ვასილ სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) ლექცია |
1100200 ორჯანელი ნაილე მეცხოველეობაში გამოყენებული საკვები საშუალებების კლასიფიკაცია, ტექნოლოგია-თანამედროვე ინოვაციებით (AGC18010G1-LP) ლექცია |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | 1100231 მაღრაძე დავით Viticulture and vineyard management systems (VAVMS10EA1) Lecture |
1100312 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110003 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
--- | 110015.1-10 გოგალაძე რომეო ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
--- | --- | 110830 ოთარაშვილი ნაილი პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული |
2-10:00 | 110016.2-10 კეთილაძე ომარ ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
110935, 110936, 110937 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია |
--- | |||
3-11:00 | --- | 110935 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი |
--- | 110835 ჩხარტიშვილი ნინო მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) სემინარი |
||
4-12:00 | 110919 კუხალეიშვილი მაია ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი |
110923 მელაძე მაია აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია |
110936 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) სემინარი |
--- | ||
5-13:00 | 110703, 110704 დოლიძე ვლადიმერი ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლექცია |
110023 ჩიხლაძე გურამ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლექცია |
110835, 110836 პავლიაშვილი ქეთევან ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) ლექცია |
110935, 110936, 110937 ბადრიძე გულნარა აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლექცია |
||
6-14:00 | 110818 ოთარაშვილი ნაილი პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული |
--- | 110915 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 110817 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
110819 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლექცია |
110835 როყვა ქეთევან ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) სემინარი |
--- | 110935, 110936, 110937 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია |
|
8-16:00 | 110835, 110836 ჩხარტიშვილი ნინო მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (JHJKSA) ლექცია |
110915, 110916, 110917, 110918 გვენეტაძე გურამ წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 1100312 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია |
110917.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
110915, 110916, 110917, 110918, 110930 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია |
1100219 კაპანაძე იაკობი საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) პრაქტიკული |
110017.1-10 ჩიხლაძე მანანა ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | 1100300 ღლიღვაშვილი ვასილ ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) პრაქტიკული |
1100212 ზაქარიაშვილი ნინო მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | 1100200 ცინცაძე მანანა მეცხოველეობა და პროდუქციის წარმოების ძირითადი საფუძვლები (AGC17910G1-LP) ლექცია |
1100203 ალექსიძე გურამ Advanced Plant pathology (EET20810E1-LP) Lecture |
1100200 ცინცაძე მანანა სახორცე და მერძეული ძროხის მოშენება , კვება, ხორცის წარმოება და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18110G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
13-21:00 | 1100309 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) სემინარი |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 110015.2-10 კეთილაძე ომარ ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
110018.1-10 მჭედლიშვილი ზურაბ ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული |
110815 ოთარაშვილი ნაილი პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) პრაქტიკული |
110013 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
2-10:00 | 110712 კუხალეიშვილი მაია აგრობიოტექნოლოგია (ABITE04) პრაქტიკული |
110823 როყვა ქეთევან აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | --- | --- | 110730, 110731, 110732, 110733, 110734 სადაღაშვილი ეთერ საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია |
|||
4-12:00 | 110006 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS30812G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 110006 ბერიკელაშვილი გივი კალკულუსი I (CALC110) ლექცია |
110923 სიგუა ირინე საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 110906 ჩიხლაძე გურამ შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (ICP0210) პრაქტიკული |
110023.2-10 დემეტრაშვილი მერი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
110016.1-10 ჩიხლაძე მანანა ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
110715, 110716, 110717, 110718 სადაღაშვილი ეთერ საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | 110800.1-10 ორჯანელი ნაილე ცხოველთა საკვები და კვება (AFF0010) ლაბორატორიული |
110715, 110716, 110717, 110718 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია |
1109231 მაღრაძე დავით Grapevine physiology (HDTSDGJ) Lecture |
||
7-15:00 | 110935 დოლიძე ვლადიმერი აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) სემინარი |
110918.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
110719 კაპანაძე იაკობი სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) პრაქტიკული |
--- | 110836 როყვა ქეთევან ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) სემინარი |
|
8-16:00 | --- | --- | 110020 მახარაშვილი ნანა მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 1100323 ძნელაძე რევაზ აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (ACAWR07) ლექცია |
--- | 110900 ორჯანელი ნაილე სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება1 (AGC14110G1- LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | 1109215/2 დოლიძე მალხაზ პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (TBRPR04) ლექცია |
--- | 1109230 შათირიშვილი შალვა კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (FGGHJH) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | 1109203 მაღრაძე დავით Modern gardening:Fruit and Grape Growing (AGC21310E1-LS) Practical Work |
1100230 უჯმაჯურიძე ლევან ამპელოგრაფია (AMPELO05) სემინარი |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 1100300 ღლიღვაშვილი ვასილ სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (SCRMA10) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | 1109230 ალექსიძე გურამ ვაზის მავნებებელი დაავადებები და ინტეგრირებული დაცვის სისტემები (INTGH11) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-416 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 110006 ბერიკელაშვილი გივი კალკულუსი I (CALC110) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 110904 ბაიდაური დალი ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 1100215 ბერეჟიანი მალხაზ ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (RTYE9854PR) სემინარი |
|
3-11:00 | 110923.1-10 მაძაღუა ზურაბ მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლაბორატორიული |
110823 დიაკონიძე რობერტ საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) პრაქტიკული |
110937 მელაძე მაია აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 110918 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული |
110835, 110836 როყვა ქეთევან ორგანული სოფლის მეურნეობა (LKU954OR) ლექცია |
110816 კოკილაშვილი რაული საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული |
110816 გუგულაშვილი გივი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
1100212.2-10, 1100215.2-10, 1100200.2-10, 1100219.2-10, 1100203.2-10, 1100230.2-10, 1100231.2-10, 1100223.2-10, 1100226.2-10 ჩიქვინიძე ია ბიზნესკომუნიკაცია (ფრანგული) (BCMF007) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 110823 როყვა ქეთევან აგრონომიის საფუძვლები (PRAGR10-LP) ლექცია |
110935, 110936, 110937 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) ლექცია |
110715, 110716, 110717, 110718 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია |
|||
6-14:00 | 110835 ბერეჟიანი მალხაზ ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) პრაქტიკული |
110036 კუპრაძე ინგა 65498 მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) სემინარი |
110904 გეგენავა ლეილა ბუღალტრული აღრიცხვა (ACCOU10) პრაქტიკული |
110916 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული |
110000 მახარაშვილი ნანა მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | 110904 მელაძე მაია ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV13510G1-LG) პრაქტიკული |
110700 ცინცაძე მანანა მეფრინველეობა (MEFR011) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 110915 ზაქარიაშვილი ნინო ეკოლოგიის საფუძვლები (BECOLP4) პრაქტიკული |
110800.2-10 ორჯანელი ნაილე ცხოველთა საკვები და კვება (AFF0010) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | 1100223 კიკაბიძე მაია ბუნებათმოწყობა (BUN1101) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | 1109230 შათირიშვილი შალვა ღვინის წარმოების ხარისხის მართვა (FJHSDF) პრაქტიკული |
1109215/3 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | 1100230 --- --- ---_FICTIVE ყურძნის ტკბილი და ღვინის ბიოქიმია (GDT654PR) ლექცია |
1100309 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) ლექცია |
1100315 გვენეტაძე გურამ სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (HGJLDGS) პრაქტიკული |
1100212 გოგალაძე მაია მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS22110G1-LSB) ლექცია |
1109231 ხომასურიძე მარიამ sensory evaluation of wine (SEEVW011) Practical Work |
--- |
12-20:00 | 1100300 ღლიღვაშვილი ვასილ ცხოველთა და ფრინველთა მომშენებლობა (ANPBR10) ლექცია |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 110900.2-10 ნატროშვილი ნათია ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 110900.1-10 ნატროშვილი ნათია ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-418 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110903 ბაიდაური დალი ფერმერული მეურნეობის მართვა (FBM00 10) პრაქტიკული |
110037 სიგუა ირინე მათემატიკა და სტატისტიკა 1 (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 110004 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 110018.2-10 ხორბალაძე თინათინ ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | --- | 110916.1-10 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 110023 ჩიხლაძე გურამ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 110817 კოკილაშვილი რაული საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) პრაქტიკული |
110803, 110804 მაჭავარიანი ნათელა ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლექცია |
110918.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110704 ბაიდაური დალი ბიზნეს კომუნიკაცია (bizkom07) სემინარი |
6-14:00 | 110706 სანაია ეკატერინე აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (IABE010) ლექცია |
110819.2-10 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლაბორატორიული |
110003, 110004 ჩიხლაძე გურამ ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია |
--- | 1109215/3 სადაღაშვილი ეთერ დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | 110712 ცინცაძე მანანა ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) სემინარი |
110800 ნატროშვილი ნათია ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (LDP0010) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 110715 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | 110000 მახარაშვილი ნანა მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) ლექცია |
--- | 1100212 ზაქარიაშვილი ნინო მცენარეთა ეკოლოგია (PE00004) სემინარი |
110019 მახარაშვილი ნანა მათემატიკის საფუძვლები (BASMA10) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 1109226 კაჭარავა თამარ ფიტოფარმაცევტული სწავლება (HTH10110G1-LP) ლექცია |
1100315 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | 1109200 ნატროშვილი ნათია კომპანიონ ცხოველების. მოვლა შენახვა და თანამედროვე საკვები საშუალკებების გამოყენების ტექნიკა (AGC18710G1-LP) პრაქტიკული |
1100200 ორჯანელი ნაილე მეცხოველეობაში გამოყენებული საკვები საშუალებების კლასიფიკაცია, ტექნოლოგია-თანამედროვე ინოვაციებით (AGC18010G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 1100226 კაჭარავა თამარ სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) პრაქტიკული |
1100212 გოგალაძე მაია მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS22110G1-LSB) სემინარი |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | 1100312 ძნელაძე რევაზ სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (SCT0010) პრაქტიკული |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110000.2-10 მამალაძე მზია ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 110000.1-10 მამალაძე მზია ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-420 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-422 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-424 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-424.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-500 საკონფერენციო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 110815, 110816, 110817, 110818, 110830 ქვარცხავა გიორგი სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-502 კომპ. კლ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 110806 ლაოშვილი ზურაბ გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა გისი (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (GIS0010) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 110020.2-10 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 110019.2-10 ქვლივიძე მაკა გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | 110806 ლაოშვილი ზურაბ გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა გისი (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (GIS0010) ლექცია |
110015.2-10 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
110016.2-10 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 110806 ღურწკაია ფიქრია გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ANM0010) ლექცია |
110036.2-10 ქვლივიძე მაკა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 110037.2-10 ქვლივიძე მაკა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 110006.2-10 ბეგიაშვილი მზია საინჟინრო გრაფიკისა და დაპროექტების საფუძვლები (SGDDS05) პრაქტიკული |
110035.2-10 ქვლივიძე მაკა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
110017.2-10 მაღალაშვილი მერი გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-502.1 კომპ. კლ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 110036.1-10 ბრეგვაძე მარიკა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 110019.1-10 ბრეგვაძე მარიკა გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლაბორატორიული |
--- | 110016.1-10 სიხარულიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 110020.1-10 ბურჯანაძე ივეტა გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (GAMINF11) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | --- | --- | 110037.1-10 ბრეგვაძე მარიკა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | 110017.1-10 სიხარულიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | 110006.1-10 ბერიძე თამარ საინჟინრო გრაფიკისა და დაპროექტების საფუძვლები (SGDDS05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 110015.1-10 სიხარულიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | 110035.1-10 ბრეგვაძე მარიკა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-503 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110803 კაკაბაძე ნატო მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 110804 კაკაბაძე ნატო მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 110903, 110904 ბედიანაშვილი ციცინო ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | 110803, 110804 ბედიანაშვილი ციცინო მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია |
--- | 110719 ტიგინაშვილი ზვიად დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) ლექცია |
110000 ცინცაძე მანანა ცხოველებთან მუშაობა (WORAN10) პრაქტიკული |
1109212/1 დარსაველიძე თინათინ მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 110730, 110731, 110732, 110733, 110734 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია |
110803 ბედიანაშვილი ციცინო მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი |
--- | 110733 ძირკველიშვილი ნინო რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 110730, 110731, 110732, 110733, 110734 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) ლექცია |
--- | 110812 დარსაველიძე თინათინ მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 110937 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი |
--- | 110936 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი |
--- | 110715 ძირკველიშვილი ნინო ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 110815, 110816, 110817, 110818, 110830 დოლიძე მალხაზ პურისა და მაკარონის წარმოება (POBAP04) ლექცია |
110731 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
110815, 110816, 110817, 110818, 110830 ხუციშვილი როზა საკონდიტრო შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14110G1-LP) ლექცია |
110903.1-10, 110904.1-10 ბურჯალიანი არსენ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
1109215/3 სადაღაშვილი ეთერ დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | 110703, 110704 დარსაველიძე თინათინ სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია |
1109215/3 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების ტექნოლოგია (TOMAP04) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | 1100215 გაგელიძე ნინო სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 1109212/2 ჩანქსელიანი ზაურ ქსენოფიტოტოქსიკოლოგია (XFT0004) ლექცია |
--- | --- | --- | 1100203 ბეციაშვილი მარიამ PLANT BIOTECHNOLOGY (PLAN011) Lecture |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110004 ქარდავა ნელი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 110012.1-10, 110000.1-10, 110003.1-10, 110006.1-10, 110015.1-10, 110019.1-10, 110023.1-10 ჩიქვინიძე ია ფრანგული1 (ASD78PS) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 110803 რობაქიძე ქეთევან მევენახეობა (BV00004) პრაქტიკული |
--- | 110019 კუპრაძე ინგა 65498 ბოტანიკა (BOTAN04) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | --- | 110803, 110804 კაკაბაძე ნატო მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია |
110713 დარსაველიძე თინათინ სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 1109219 მახაური სოლომონ ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 110803, 110804 რობაქიძე ქეთევან მევენახეობა (BV00004) ლექცია |
110712 დარსაველიძე თინათინ სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 110000 ცინცაძე მანანა ცხოველებთან მუშაობა (WORAN10) ლექცია |
||
6-14:00 | 110935 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) სემინარი |
110913 გოგიშვილი თინათინ ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული |
--- | --- | 1109219 მახაური სოლომონ ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | --- | 110912 გოგიშვილი თინათინ ენტომოლოგია (ENT0004) პრაქტიკული |
110713 ცინცაძე მანანა ზოგადი მეცხოველეობა (KJDH987TE) სემინარი |
110800 ხარაზიშვილი ავთანდილ შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 110012.4-10 ფეტელავა სოფიკო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110912.2-10, 110935.2-10 კაჭარავა თეონა გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
1100312 დარსაველიძე თინათინ მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | 1100200 ნატროშვილი ნათია ეგზოტიკური ცხოველების და ფრინველების მოვლა-მოშენება და კვება (AGC18910G1-LP) ლექცია |
--- | |||
10-18:00 | 1109215/3 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (CYPST04) პრაქტიკული |
110800 ცინცაძე მანანა სარძეო მეცხოველეობა (DCS0010) ლექცია |
--- | 110700 ხარაზიშვილი ავთანდილ მეფუტკრეობა (BEE0010) ლექცია |
||
11-19:00 | 1109203 Sukjoo chang Elijah Sustainable Agriculture (BUA79410E1-LS) Seminar |
--- | --- | 1100219 მახაური სოლომონ ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110715, 110716 ყანჩაველი თამარ საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა |
3-11:00 | --- | --- | --- | 110730 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 110819 შევარდნაძე დავით ტყის კულტურები (FORCR05) პრაქტიკული |
--- | 110900 ნატროშვილი ნათია ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | 110718 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
--- | 110700 ნატროშვილი ნათია კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (BRS16710G1-LP) ლექცია |
||
6-14:00 | 110836 Kondo tosuy professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Seminar |
110900 ცინცაძე მანანა მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (TRED9856PR) ლექცია |
110732 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
--- | 110719 სამადაშვილი მალხაზი ტყეთსარგებლობის საფუძვლები (FOR12110G1-LP) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 110716 ბოკერია აკაკი რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
110813 დარსაველიძე თინათინ მემცენარეობა (PLGR004) პრაქტიკული |
110719 სამადაშვილი მალხაზი ტყეთსარგებლობის საფუძვლები (FOR12110G1-LP) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 110800 ცინცაძე მანანა ლაქტაციის ბიოლოგია (LACTA10) ლექცია |
1109215/2 დოლიძე მალხაზ საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (TCONP04) ლექცია |
1109215 ოთარაშვილი ნაილი თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MTEAD04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 110700 ნატროშვილი ნათია ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) ლექცია |
--- | 1109203 Sukjoo chang Elijah Ornamental Gardening (AGC21510E1-LS) Seminar |
--- | ||
11-19:00 | --- | 1100203 ეპიტაშვილი თინათინ Organic Agriculture (ORGAGR11) Lecture |
1100215 მახაშვილი ქეთევან სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (FPBCH04) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | 1109212/2 ჩანქსელიანი ზაურ მცენარეული რადიოპროტექტორები (MCERAD011) პრაქტიკული |
--- | 1109212/1 დარსაველიძე თინათინ ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) ლექცია |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-506 კომპ. ცნ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-506.1 კომპ. ცნ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-509 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110806 სანაია ეკატერინე ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (AAEPE10) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110913 ფეტელავა სოფიკო ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | --- | 110915.3-10, 110916.3-10, 110917.3-10, 110918.3-10, 110930.3-10 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია |
|
3-11:00 | --- | --- | 110716 ძირკველიშვილი ნინო ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 110731 ძირკველიშვილი ნინო ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | 110719 მჭედლიშვილი ვალერი ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | --- | 110937, 110935 გილაური ნინო რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
--- | 110704 დარსაველიძე თინათინ სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული |
110900.2-10, 110912.3-10, 110915, 110918, 110936 გილაური ნინო რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული |
1109200 ნატროშვილი ნათია კომპანიონ ცხოველების. მოვლა შენახვა და თანამედროვე საკვები საშუალკებების გამოყენების ტექნიკა (AGC18710G1-LP) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | 110717, 110718 გურგენიძე ლელა საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 1100203 Kondo tosuy Professional English in Agriculture 1 (LEH13710E3-P1) Practical Work |
--- | 1100219 ტიგინაშვილი ზვიად საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (GFFPP05) ლექცია |
110903.1-10, 110904.1-10 ზერაგია დალი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
110700 ნატროშვილი ნათია კომპანიონი ცხოველები (KJY654LK) სემინარი |
--- |
10-18:00 | --- | 110815, 110816, 110817, 110818, 110830 გაგელიძე ნინო სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლექცია |
--- | |||
11-19:00 | 1100203 Kwon Soyoung Professional English in Agriculture 1 (LEH13710E3-P1) Lecture |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110732 ძირკველიშვილი ნინო ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110812, 110813 ცერცვაძე არჩილ აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 1109212/1 დარსაველიძე თინათინ მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნოლოგიები (FCVEA04) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | 110015 ქარდავა ნელი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | --- | 110719 ტიგინაშვილი ზვიად დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) პრაქტიკული |
110003.3-10, 110000.3-10, 110006.3-10, 110012.3-10, 110015.3-10, 110019.3-10, 110023.3-10 გილაური ნინო რუსული1.1 (HTVD456PS) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | 110000 ბედიანაშვილი ციცინო ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლექცია |
|||
6-14:00 | --- | 110800 ნატროშვილი ნათია ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (LDP0010) ლექცია |
110013 ბედიანაშვილი ციცინო ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 110006 ქარდავა ნელი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110712, 110713 დარსაველიძე თინათინ სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 110813 ცერცვაძე არჩილ აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი |
--- | 110013 ფეტელავა სოფიკო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
110800 ხარაზიშვილი ავთანდილ ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (GIDA010) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | 1109203 ეპიტაშვილი თინათინ Ornamental Gardening (AGC21510E1-LS) Lecture |
1100200 ნატროშვილი ნათია ეგზოტიკური ცხოველების და ფრინველების მოვლა-მოშენება და კვება (AGC18910G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 1109203 ბეციაშვილი მარიამ Soil Fertiliti and Plant Nutrition (ENV13410E1-LS) Lecture |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1100219 მახაური სოლომონ ტყის ფონდის აღრიცხვა - შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FAAMM05) ლექცია |
3-11:00 | 110734 ძირკველიშვილი ნინო რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (TEMDP04) პრაქტიკული |
110730 ძირკველიშვილი ნინო ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
--- | 110012, 110013 ბედიანაშვილი ციცინო ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) ლექცია |
110718 ძირკველიშვილი ნინო ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 110003 ქარდავა ნელი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | ||||
5-13:00 | --- | 110700 ხარაზიშვილი ავთანდილ მეფუტკრეობა (BEE0010) სემინარი |
110819 ტიგინაშვილი ზვიად დენდრომეტრია (FOR11210G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 110733 ძირკველიშვილი ნინო ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 110700 ნატროშვილი ნათია კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (BRS16710G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 110700 ნატროშვილი ნათია ადამიანის კვების საფუძვლები (IHN0010) სემინარი |
|
8-16:00 | 110012 ბედიანაშვილი ციცინო ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული |
110903 ბედიანაშვილი ციცინო ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) სემინარი |
--- | 110012.2-10, 110000.2-10, 110003.2-10, 110006.2-10, 110015.2-10, 110019.2-10, 110023.2-10 კაჭარავა თეონა გერმანული ენა 1 (GER1005) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 1100203 Sukjoo chang Elijah Organic Agriculture (ORGAGR11) Seminar |
--- | --- | |||
10-18:00 | 1109212/2 ჩანქსელიანი ზაურ ქსენოფიტოტოქსიკოლოგია (XFT0004) პრაქტიკული |
110719 ტიგინაშვილი ზვიად სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) ლექცია |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 1109212/2 ჩანქსელიანი ზაურ მცენარეული რადიოპროტექტორები (MCERAD011) ლექცია |
1100203 ბეციაშვილი მარიამ PLANT BIOTECHNOLOGY (PLAN011) Seminar |
1109215/3 ნაყოფია ვერიკო ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) სემინარი |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110703 დარსაველიძე თინათინ სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 110904 ბედიანაშვილი ციცინო ზოგადი ბიოლოგია (GB00004) პრაქტიკული |
110800 ხარაზიშვილი ავთანდილ შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (DAR0010) ლექცია |
110900 ფეტელავა სოფიკო ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 110835 Kondo tosuy professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Seminar |
110912.1-10 ფეტელავა სოფიკო ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 110912, 110913 გოგიშვილი თინათინ ენტომოლოგია (ENT0004) ლექცია |
110919 ბადრიძე გულნარა მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია |
110812, 110813 დარსაველიძე თინათინ მემცენარეობა (PLGR004) ლექცია |
|||
6-14:00 | 110804 ბედიანაშვილი ციცინო მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი |
110812 ცერცვაძე არჩილ აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი |
--- | 110800 ხარაზიშვილი ავთანდილ ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (GIDA010) ლექცია |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | 110919 ბადრიძე გულნარა მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 110835, 110836 Kwon Soyoung professional english in viticulture and enologi (LRK987PR) Lecture |
1109200 ნატროშვილი ნათია ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) ლექცია |
1100312 დარსაველიძე თინათინ მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (AGFRP04) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 1109212/1 დარსაველიძე თინათინ ინოვაციური ტექნოლოგიები მემცენარეობაში (ITPGP04) სემინარი |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 1100312 ცერცვაძე არჩილ რისკების შეფასება სოფლის მეურნეობაში (PRS6547RT) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | 1109203 ეპიტაშვილი თინათინ Sustainable Agriculture (BUA79410E1-LS) Lecture |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-513 კომპ.კლ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110003 თანანაშვილი მთვარისა ინფორმატიკის ელემენტები (ELCOS10GA1-B) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 110004 თანანაშვილი მთვარისა ინფორმატიკის ელემენტები (ELCOS10GA1-B) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 110006 თანანაშვილი მთვარისა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-513.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-მარნეული | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ღვინის ქარხანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ბოტანიკური ბაღი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ბოტანიკური ბაღი2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-გაერთიანებული წყალმომარაგება | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-დიღმის ლაბორატორია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ვაზი+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ზემო სამგორის სარწყავი სისტ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-თბ.17კმ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-კოკა-კოლა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ლუდის ქარხანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ნატახტარი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-პურის ქარხანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-სართიჭალის სანერგე მეურნეობა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-სასწავლო პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 110730 გულიაშვილი მარინა საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 110823 დიაკონიძე რობერტ საინჟინრო ჰიდროლოგია, ჩამონადენის რეგულირება (SAI3101) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | 110730 გულიაშვილი მარინა საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა.. |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 1109200 ცინცაძე მანანა საწარმოო პრაქტიკა მეცხოველეობაში (MSTR654RT) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-სასწავლო პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110715, 110716 ყანჩაველი თამარ საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 1109212/1 დარსაველიძე თინათინ საველე პრაქტიკა აგროტექნოლოგიაში (AGC10610G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-სასწავლო პრაქტიკა 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 110717, 110718 გურგენიძე ლელა საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP17410G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-სასწავლო პრაქტიკა 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 110733 გოგოლაძე მაია საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 1109231 ხომასურიძე მარიამ Enterprise practice in winery (ENTPRWIN011) Practical Work. |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-სასწავლო პრაქტიკა 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 110734 საჩანელი თამარ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ტკბილი ქვეყანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ღვინის ქარხანა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-შპს ,,ღვინის ლაბორატორია,, | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-შპს ,,ღვინის ლაბორატორია,, 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ჯიღაური | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 1109212/2 ჩანქსელიანი ზაურ საველე პრაქტიკა აგროეკოლოგიაში (AGC11610G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ჯიღაური 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ჰიდრომელირაცია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ჰიდრომელიორაცია 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-201ტ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-202ტ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-602ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112741 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112742, 112743 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 112060 ხუციშვილი ინგა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- | 112860 ლომიძე მარინე ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 112742, 112743 გიორგობიანი ლიანა ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 112861 პირმისაშვილი ელდარ PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული |
112742 გიორგობიანი ლიანა ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | 112040.1-12 ვაშაკიძე მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | 112940.1-12 ლომიძე ამალი ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
112742, 112743 მენაბდე ელენე მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია |
712940 კიკვაძე ტარიელი ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 112762 გომართელი ნინო გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული |
--- | --- | 112760, 112761, 112762 ლომინაძე სერგო PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) ლექცია |
|
10-18:00 | 712040.1-12 ბერიშვილი მირანდა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | 712060.3-12 ბურდული ია ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) ლექცია |
--- | --- | --- | 712040 მენაბდე ელენე კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-603ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112762 მიქავა ირაკლი ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112760 ცეცხლაძე კახა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 112760 ლომინაძე სერგო PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული |
712940 ბიძინაშვილი თეა გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 112861 აფხაიძე თინათინ იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112840 კიკვაძე ტარიელი ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 112840, 112841, 112842 გეგენავა ნატო საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) ლექცია |
112960 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 112040 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
112960 ხოსიტაშვილი მზია PR და რეკლამა (PRAD007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 112760, 112761, 112762 ცეცხლაძე კახა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია |
--- | 112940 კიკვაძე ტარიელი მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული |
112842 აბუაშვილი თამარ ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | 112960 მიქავა ირაკლი კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) პრაქტიკული |
712060 მეტრეველი ლია განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 112840 ბენია მაია ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112741 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 112862 პირმისაშვილი ელდარ PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული |
112960 აფხაიძე თინათინ PR და კულტურა (PRCUL007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-605ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112842 გეგენავა ნატო საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112761 ხოსიტაშვილი მზია PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 112761 ცეცხლაძე კახა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 112761 ლომინაძე სერგო PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული |
112860, 112861, 112862 ხოსიტაშვილი მზია მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
112060 კუტუბიძე იაშა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
112841 აბუაშვილი თამარ ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 712060 მეტრეველი ლია განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) ლექცია |
|||
6-14:00 | 112743 ცომაია ქეთევან მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 112841 კიკვაძე ტარიელი ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული |
112940, 112941, 112942 კიკვაძე ტარიელი მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) ლექცია |
712940, 712941 კიკვაძე ტარიელი ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლექცია |
7-15:00 | 112840, 112841, 112842 ბენია მაია ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) ლექცია |
112742 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
112940, 112941, 112942 ჩიკვილაძე ნატო მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | 112760 გომართელი ნინო გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული |
112842 კიკვაძე ტარიელი ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) პრაქტიკული |
112960 აფხაიძე თინათინ PR და კულტურა (PRCUL007-LS) ლექცია |
112842 მამალაძე ირინე ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 707085.1-11 სიხარულიძე ნუგზარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
112743 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | 112960 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (PHIAN007-LS) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712940 შენგელია რევაზ 0103039418 საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | 712040 კვარაცხელია დემნა მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) პრაქტიკული |
--- | --- | 712060.2-12 მეგრელიშვილი ტატიანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BCMR007P) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
06-606ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112861 ხოსიტაშვილი მზია მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
112942 ჭიკაიძე ნაზი ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 112762 ლომინაძე სერგო PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112841 აბუაშვილი თამარ საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
112743 გიორგობიანი ლიანა ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (QARTMOZ01) პრაქტიკული |
112940 ჭიკაიძე ნაზი ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | 112840, 112841, 112842 მამალაძე ირინე ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) ლექცია |
--- | 112762 ხოსიტაშვილი მზია PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული |
112760, 112761, 112762 ლომინაძე სერგო PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 112762 ლომინაძე სერგო PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული |
--- | 112840 აბუაშვილი თამარ ფირმის ეკონომიკა (BKOME05) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 112860, 112861, 112862 პირმისაშვილი ელდარ PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) ლექცია |
112860 მიქავა ირაკლი PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული |
112940.2-12 ჩოტულიდი გლორია რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
112740, 112741 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 112741 ცომაია ქეთევან მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
112743 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული |
112960 მიქავა ირაკლი კომუნიკაციის მენეჯმენტი (MANCO07-LS) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | 707086 სიხარულიძე ნუგზარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | 712060 ჯაგოდნიშვილი ივანე აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | 712040 იაკობიძე დავით საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) ლექცია |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-607ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112761 ლომინაძე სერგო PR და ბიზნესი (PRBUS07-LS) პრაქტიკული |
112841 გეგენავა ნატო საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112862 მიქავა ირაკლი PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 112862 ლომიძე მარინე ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 112040 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 112760 ხოსიტაშვილი მზია PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) პრაქტიკული |
--- | 112760, 112761, 112762 ხოსიტაშვილი მზია PR და კრიზის მენეჯმენტი (MEPTE07) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 112861 ლომიძე მარინე ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული |
--- | 112840, 112841, 112842 კიკვაძე ტარიელი ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლექცია |
--- | 112942.1-12 ლომიძე ამალი ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 112840, 112841, 112842 მამალაძე ირინე ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) ლექცია |
112025.3-12, 112060.2-12, 112035.3-12, 112040.2-12, 112010.3-12 ბურდული ია გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული |
112040 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
112760, 112761, 112762 მიქავა ირაკლი ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია |
||
7-15:00 | 112762 ცეცხლაძე კახა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
112060 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 112740 ცომაია ქეთევან მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112840 აბუაშვილი თამარ საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
112761 გომართელი ნინო გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული |
112742 ბიძინაშვილი თეა მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 112740 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112740, 112741 მენაბდე ელენე მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია |
|||
10-18:00 | --- | 712040 მალაღურაძე თამარ აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
712040 იაკობიძე დავით გლობალური ეკონომიკა (GLOB007) პრაქტიკული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | 712060 ჯაგოდნიშვილი ივანე პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-609ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112040 ბარდაველიძე ხათუნა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
--- | --- | 712941.1-12 კიკვაძე ტარიელი ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 112840.2-12 კიკვაძე ტარიელი ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 112841.1-12 გეგია დავით ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 112840.1-12 კიკვაძე ტარიელი ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლაბორატორიული |
712941.2-12 კიკვაძე ტარიელი ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | 712940.2-12 გეგია დავით ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | 712940.1-12 გეგია დავით ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-612ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112760 მიქავა ირაკლი ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 112842 ბენია მაია ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 112840 გეგენავა ნატო საქართველოს ეკონომიკა (GEC0007-LS) პრაქტიკული |
112941 ჭიკაიძე ნაზი ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) პრაქტიკული |
112942 კიკვაძე ტარიელი მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112860, 112861, 112862 მიქავა ირაკლი PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | 112860 პირმისაშვილი ელდარ PR და პოლიტიკა (PRPOL007-LS) პრაქტიკული |
112960 მეტრეველი ლია ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) ლექცია |
--- | 112860 აფხაიძე თინათინ იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 112860 ხოსიტაშვილი მზია მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
112040.1-12 ვაშაკიძე მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
112860, 112861, 112862 ლომიძე მარინე ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | --- | 112060 შელეგია მამუკა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | 112841 ბენია მაია ინოვაციური ეკონომიკა (INE0007-LS) პრაქტიკული |
112862 ხოსიტაშვილი მზია მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
--- | --- | 112862 ხოსიტაშვილი მზია იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) პრაქტიკული |
112060 კაპანაძე ლალი პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია |
9-17:00 | 112760 ლომინაძე სერგო PR - კამპანიები (PRCOMO7-LS) პრაქტიკული |
112040 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | 712060 ჯაგოდნიშვილი ივანე პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | 712060 შონია მურადი სოციალური კვლევის მეთოდები (KJU654POL) ლექცია |
--- | 712040 იაკობიძე დავით საერთაშორისო ინვესტიციები და ტრანსნაციონალური კორპორაციების ეკონომიკა (INITCOEC07) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-614ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112941 კიკვაძე ტარიელი მათემატიკური სტატისტიკა (MATST07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112841 მამალაძე ირინე ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 112761 მიქავა ირაკლი ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული |
112040 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 112861 მიქავა ირაკლი PR- ის სტრატეგია და ტაქტიკა (PRST007-LS) პრაქტიკული |
712940, 712941 ბიძინაშვილი თეა გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) ლექცია |
||
5-13:00 | --- | 112941.1-12 ფავლენიშვილი თამარი ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
112840, 112841, 112842 ჯოლია გურამი საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია |
112060 შელეგია მამუკა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
112942.2-12 ჩოტულიდი გლორია რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 112960 დავითაია თეა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
112935 სადრაძე ვაჟა საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) ლექცია |
||||
7-15:00 | 112960 ხოსიტაშვილი მზია PR და რეკლამა (PRAD007-LS) ლექცია |
112860, 112861, 112862 აფხაიძე თინათინ იმიჯმეიკინგი (IMAGE07-LS) ლექცია |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | 112760, 112761, 112762 გომართელი ნინო გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 712060 შონია მურადი სოციალური კვლევის მეთოდები (KJU654POL) პრაქტიკული |
712060 ჯაგოდნიშვილი ივანე აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 712941 ბიძინაშვილი თეა გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 712941 შენგელია რევაზ 0103039418 საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
12-20:00 | 912951 ქეცბაია კახა ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) ლექცია |
--- | 712040 იაკობიძე დავით გლობალური ეკონომიკა (GLOB007) ლექცია |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | 712940, 712941 შენგელია რევაზ 0103039418 საქართველოს ეკონომიკის კონკურენტუნარიანობა (CEG0007-LS) ლექცია |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-802ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 112841.2-12 გეგია დავით ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 112060 ბარდაველიძე ხათუნა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 112842.1-12 გეგია დავით ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 112835.2-12 ინანიშვილი გივი რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 112842.2-12 გეგია დავით ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (SOS50112G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112835.1-12 ინანიშვილი გივი რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-803ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 412026 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 112029 გაგიევა მადინა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
412035 შაიშმელაშვილი თამარ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 112829 ზაქარაშვილი თინათინ ბეჭდური მედიის ტექნოლოგიები (BEMTEQ07) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 412031 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
112925, 112926 გიორგობიანი ქეთევან ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) ლექცია |
112025 შელეგია მამუკა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
412029 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
112729 გაგიევა მადინა ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 412028 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
112029 ზაქარაშვილი თინათინ კომუნიკაციის თეორია და მოდელები (KOMTEO007) ლექცია |
412032 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 112825, 112826 გობეჩია გიგლა ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) ლექცია |
112825, 112826 ლორთქიფანიძე რუსუდან მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) ლექცია |
112929 ჩოტულიდი გლორია ტოლერანტობა და კულტურათაშორისი ურთიერთქმედების საფუძვლები (KLD56PSR) ლექცია |
112729 ზაქარაშვილი თინათინ ინტერნეტ-ჟურნალისტიკა (SKYU321STR) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | --- | 112725, 112726 ჯაგოდნიშვილი თემური თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) ლექცია |
412027 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
112725 მაისურაძე თამარ კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07-LS ) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | 112725 ჯაგოდნიშვილი თემური თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული |
112825 მაისურაძე თამარ ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული |
112725, 112726 გობეჩია გიგლა მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია |
412029 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | 112729 ბონდარენკო თამარი თანამედროვე პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (LKU621PO) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | 112726 ჯაგოდნიშვილი თემური თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712925 პაპასკირი ვაჟა ჟურნალისტიკის შემოქმედების ფსიქოლოგიური კვლევები (SHEFSK07) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-804ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112925 გიორგობიანი ქეთევან პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
412026 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 412031 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
112925, 112926 დათუკიშვილი მანანა ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) ლექცია |
412033 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
412032 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412033 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 112925 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
|||||
4-12:00 | --- | 412029 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
412032 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
112829 ზაქარაშვილი თინათინ ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 412036 შაიშმელაშვილი თამარ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
412036 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
412032 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 412030 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
412028 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
112825 ლორთქიფანიძე რუსუდან მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) პრაქტიკული |
412033 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112729 ნაცვლიშვილი ნუგზარი სამაუწყებლო მედია (BRMED07-LS) პრაქტიკული |
|||||
8-16:00 | --- | --- | 112929 ჩოტულიდი გლორია ტოლერანტობა და კულტურათაშორისი ურთიერთქმედების საფუძვლები (KLD56PSR) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | --- | --- | --- | 112826 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 712925 ინანიშვილი გივი საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) ლექცია |
112729 ბონდარენკო თამარი თანამედროვე პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (LKU621PO) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 712025 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ტექსტის სტრუქტურა და ტიპოლოგია (PROFSTT07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-806ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 412027 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
--- | 112029 კეცხოველი ირმა ზოგადი სოციოლოგია (LKIO6547KJ) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 412030 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
412027 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | --- | 112025 ქათამაძე ლიანა შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია |
412028 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | --- | 112825 ქათამაძე ლიანა კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) პრაქტიკული |
412038 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
412030 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412029 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 412030 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
412033 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
112925 გიორგობიანი ქეთევან ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 112725, 112726 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია |
412038 შალაშვილი ირმა ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
112729 ზაქარაშვილი თინათინ ინტერნეტ-ჟურნალისტიკა (SKYU321STR) ლექცია |
|||
7-15:00 | 112060.2-12, 112025.2-12, 112035.2-12, 112010.2-12 სიდამონიძე ლიანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
412027 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
112029 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
112925 დავითაია თეა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
112829 გაგიევა მადინა ჟურნალისტიკის სოციოლოგია (JURSOCI07) ლექცია |
112829 ზაქარაშვილი თინათინ ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) ლექცია |
8-16:00 | 112725 გობეჩია გიგლა მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | 112826 ლორთქიფანიძე რუსუდან მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (SOCMC07-LS) პრაქტიკული |
112726 მაისურაძე თამარ კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07-LS ) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | 712925 ჯაგოდნიშვილი თემური გლობალიზაცია და ეროვნული თავისთავადობა (GLONA07-LS) პრაქტიკული |
712925 ინანიშვილი გივი საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-808ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 412038 კაკიაშვილი ნინა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112926.2-12, 112935.2-12, 112960 ჩოტულიდი გლორია რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 412027 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | 112925, 112926 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია |
412026 ქაჯაია მანანა ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
412033 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 412031 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
112925 ქათამაძე ლიანა ბეჭდური მედია (BECHMED07) პრაქტიკული |
412031 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 112029 ფავლენიშვილი თამარი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
112825, 112826 ოსაძე ივანე ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) ლექცია |
412028 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 112029 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
412031 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
412029 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
||
7-15:00 | --- | 112725, 112726 გიორგობიანი ქეთევან მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) ლექცია |
112825 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული |
--- | 412023 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 412025 ქაჯაია მანანა ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
112726 გიორგობიანი ქეთევან მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული |
412035 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412026 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
||
9-17:00 | --- | 112025 შანშიაშვილი მარიამ შესავალი პიარში (KJI3214PO) პრაქტიკული |
112729 ბონდარენკო თამარი ჟურნალისტის პროფესიული ეთიკა (JUPROET12) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712025 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ტექსტის სტრუქტურა და ტიპოლოგია (PROFSTT07) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-809ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112710 ცეცხლაძე კახა ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112710 ცეცხლაძე კახა ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 112710 ფაჟავა ემზარ საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) ლექცია |
112810 ჩაფიჩაძე ხათუნა ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) ლექცია |
--- | 412025 ქაჯაია მანანა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 112725 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
112710 ჩაფიჩაძე ხათუნა ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) ლექცია |
--- | 712010 გომართელი ნინო ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (RPEDI07-LS) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 112710 ბენია მაია ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS52912G1-LS) ლექცია |
112010 ცეცხლაძე კახა პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) ლექცია |
112810 ბარდაველიძე ნუგზარ რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) ლექცია |
412028 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 112010 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
--- | 112810 ბარდაველიძე ნუგზარ რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 712010 გომართელი ნინო ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 112010.1-12 ფავლენიშვილი თამარი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 112710 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 112910 ბარდაველიძე ნუგზარ ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) ლექცია |
--- | 112726 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
112810 პაპაშვილი მურმან თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | 712010 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) ლექცია |
--- | 112710 ამილახვარი ლიზა ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (EUSDP07-LS) ლექცია |
712010 გომართელი ნინო ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) ლექცია |
--- |
11-19:00 | 712910 პაპაშვილი მურმან ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (DEUP007-LS) ლექცია |
712910 გომართელი ნინო გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული |
--- | 712010 გომართელი ნინო ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | 712010 ბერიშვილი მირანდა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712010 ბარდაველიძე ნუგზარ გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) პრაქტიკული |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-809ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112926.1-12 დავითაია თეა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
2-10:00 | 412032 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | 412038 კაკიაშვილი ნინა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
112925 დათუკიშვილი მანანა ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | 412034 შაიშმელაშვილი თამარ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | ||||
4-12:00 | --- | 112725 პაპაშვილი მურმან გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული |
--- | 112029 გაგიევა მადინა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
412033 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
|
5-13:00 | 412025 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
--- | 412029 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
--- | 112729 ნაცვლიშვილი ნუგზარი სამაუწყებლო მედია (BRMED07-LS) ლექცია |
412028 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
6-14:00 | 112925, 112926 ქათამაძე ლიანა ბეჭდური მედია (BECHMED07) ლექცია |
412035 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
412027 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 112025.1-12 ფაღავა რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
412033 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
112826 გობეჩია გიგლა ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) პრაქტიკული |
412023 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | 412023 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
412037 შალაშვილი ირმა ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | --- | 112829 ბონდარენკო თამარი ბეჭვდითი პუბლიცისტიკის ენა და სტილი (PHTY65SRT) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 712025 კვანტალიანი სოფიკო მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712025 ჯაგოდნიშვილი ივანე პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | 712025 ჯაგოდნიშვილი ივანე პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია |
--- | --- |
06-810ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112929 კობახიძე მაია ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | 412026 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | 712025 ბერიშვილი მირანდა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 112925, 112926 გიორგობიანი ქეთევან პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია |
--- | |||
3-11:00 | --- | --- | 112025 ქათამაძე ლიანა შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული |
112826 ოსაძე ივანე ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 112926 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
412037 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
412027 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
412034 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112725, 112726 ფაჟავა ემზარ გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) ლექცია |
412030 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
412029 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 112025 შელეგია მამუკა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
412029 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
112025.2-12, 112035.2-12, 112010.2-12, 112060.1-12 სიდამონიძე ლიანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
112725 ბიძინაშვილი თეა შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 412030 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | 412026 ქაჯაია მანანა ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
112926 ქათამაძე ლიანა ბეჭდური მედია (BECHMED07) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 112825 გობეჩია გიგლა ახალი მედია(ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (LKF562OE) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | 712035.3-12, 712040.3-12, 712010.2-12, 712025.2-12 ბურდული ია ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) პრაქტიკული |
--- | 912025 ჯაგოდნიშვილი თემური გლობალიზაციის პროცესი (GLPRO007-L) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | 712925 პაპასკირი ვაჟა ჟურნალისტიკის შემოქმედების ფსიქოლოგიური კვლევები (SHEFSK07) ლექცია |
--- | --- | --- |
06-811ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112740, 112741 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 112810.2-12 ტაბატაძე ხათუნა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
--- | 112741 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 112010 ცეცხლაძე კახა შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (IRS0007-LS) ლექცია |
112740 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 112710 ამილახვარი ლიზა ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (EUSDP07-LS) პრაქტიკული |
112725, 112726 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია |
--- | --- | 412023 ქაჯაია მანანა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 112710 ბენია მაია ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS52912G1-LS) პრაქტიკული |
112010.1-12 ფავლენიშვილი თამარი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
112710 ფაჟავა ემზარ საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) პრაქტიკული |
112010 შელეგია მამუკა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 412025 ქაჯაია მანანა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | --- | 112810 ჩაფიჩაძე ხათუნა ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (IECI007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112710 ჩაფიჩაძე ხათუნა ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) პრაქტიკული |
112810 ამილახვარი ლიზა ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (HPE0007-LS) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | 112910.2-12 ტაბატაძე ხათუნა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
112010 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | 112910 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | 712010 გომართელი ნინო ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (RPEDI07-LS) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 112910 ბარდაველიძე ნუგზარ ევროპის უახლესი ისტორია (MHOE007-LS) პრაქტიკული |
112910 თევდორაშვილი თამარ საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
712910 ამილახვარი ლიზა ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (EPO0007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
12-20:00 | 112910 პაპაშვილი მურმან ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (EINWO07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-811ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 412028 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 412025 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
112829 ზაქარაშვილი თინათინ ბეჭდური მედიის ტექნოლოგიები (BEMTEQ07) ლექცია |
112029 ზაქარაშვილი თინათინ კომუნიკაციის თეორია და მოდელები (KOMTEO007) პრაქტიკული |
2-10:00 | 412037 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
112826 მაისურაძე თამარ ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | 412035 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
112029 კეცხოველი ირმა ზოგადი სოციოლოგია (LKIO6547KJ) ლექცია |
412038 შაიშმელაშვილი თამარ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
112029 ფავლენიშვილი თამარი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 412026 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412032 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
112829 ბონდარენკო თამარი მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) ლექცია |
|||
5-13:00 | 112025 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
--- | ||||
6-14:00 | 412033 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
112025.1-12 ფაღავა რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
112826 ქათამაძე ლიანა კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) პრაქტიკული |
412031 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
412031 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 112825, 112826 სურმავა მარინე ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია |
|||||
8-16:00 | --- | 412029 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
112929 ბონდარენკო თამარი რუსული ენის პრაქტიკული სტილისტიკა (RUSPRS07) ლექცია |
412032 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
412028 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
412031 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | 112726 გობეჩია გიგლა მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-812ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 412029 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112935.1-12 დიასამიძე მარინა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
2-10:00 | 412030 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412032 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
112735 გიორგობიანი ქეთევან ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
412028 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 412028 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
|||||
4-12:00 | 112735 გაფრინდაშვილი ბესიკი საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) პრაქტიკული |
112926 გიორგობიანი ქეთევან ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (VIBMC07-LS) პრაქტიკული |
112735 გიორგობიანი ქეთევან ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია |
412038 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112035 გიორგობიანი ქეთევან წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
412027 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
412023 ქაჯაია მანანა ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 112035 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
412031 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
112035.1-12 დიასამიძე მარინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | 112035 აბუთიძე მანანა მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული |
112726 ბიძინაშვილი თეა შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 112935 ქუთათელაძე მაია ნუმიზმატიკა (NUMIS03) პრაქტიკული |
112935 ძნელაძე მერაბ საველე არქეოლოგია (arqesav) ლექცია |
--- | 112035 გიორგობიანი ქეთევან წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 112935 ძნელაძე მერაბ საველე არქეოლოგია (arqesav) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | 712035.1-12 ცომაია თეა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | 112835 ინანიშვილი გივი რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | 712035 მესხია მარინე საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (SAQAXALI) ლექცია |
--- | 712035 მესხია მარინე საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (SAQAXALI) პრაქტიკული |
712035 მესხია მარინე ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (ZVELARKA) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | 712025 ლორთქიფანიძე რუსუდან მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-813ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112025 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112825 ოსაძე ივანე ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 412037 კაკიაშვილი ნინა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 112735 გაფრინდაშვილი ბესიკი საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) ლექცია |
--- | --- | 412034 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 412038 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 412032 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
112825, 112826 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) ლექცია |
112926 დათუკიშვილი მანანა ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (QARJIS007) პრაქტიკული |
112725, 112726 ბიძინაშვილი თეა შესავალი ეკონომიკაში (SOS53112G1-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | 412036 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412033 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412030 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | --- | 412038 შალაშვილი ირმა ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
112929 ბონდარენკო თამარი მასკომუნიკაციის ტექნოლოგიები (MASKTQ07) ლექცია |
|||
8-16:00 | --- | 412030 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
112935 აბუთიძე მანანა მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) პრაქტიკული |
412029 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
412026 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | 112929 ბონდარენკო თამარი მასკომუნიკაციის ტექნოლოგიები (MASKTQ07) პრაქტიკული |
712025 კვანტალიანი სოფიკო მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 912951 კოპალიანი კახი ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-814ბ(ქარ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 412034 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 412023 ქაჯაია მანანა ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | 412035 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 412033 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | 712035 მესხია მარინე ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (ZVELARKA) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 412025 ქაჯაია მანანა ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
112035 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 112035 ხუციშვილი ინგა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
112935 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში (HHS22503G1-LB) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 112035.1-12 დიასამიძე მარინა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
112035 ხუციშვილი ინგა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 112935 ქუთათელაძე მაია ნუმიზმატიკა (NUMIS03) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | 112035 მესხია მარინე საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) პრაქტიკული |
112935 სადრაძე ვაჟა საქართველოს არქეოლოგია (SAQARQ07) პრაქტიკული |
--- | 112035 მესხია მარინე საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | 912936 ინანიშვილი გივი სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 712035 ინანიშვილი გივი მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლექცია |
--- | 712035 ინანიშვილი გივი მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლაბორატორიული |
--- | |
13-21:00 | --- | 712035 ინანიშვილი გივი არქეოლოგიური არტეფაქტები (ARQEEF) პრაქტიკული |
--- | 712035 ინანიშვილი გივი არქეოლოგიური არტეფაქტები (ARQEEF) ლექცია |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | 912936 ინანიშვილი გივი სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (SAMKVAR) ლექცია |
--- | --- |
06-815ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 412031 გელაშვილი მარიამ ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
112926 გიორგობიანი ქეთევან პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 412026 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
412023 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 112029 ხოხობაშვილი თამარი История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Практическая работа |
412037 შაიშმელაშვილი თამარ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
112029 ხოხობაშვილი თამარი История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция |
412030 ჰასრათოვი ჰასრათ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 412034 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | ||||
5-13:00 | 412037 შალაშვილი ირმა ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
412037 კაკიაშვილი ნინა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
412026 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 112935 აბუთიძე მანანა მსოფლიო კულტურული მემკვიდრ. ძეგლები (MSOFKUL) ლექცია |
412034 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
412036 კაკიაშვილი ნინა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
412039 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112729 ბონდარენკო თამარი ჟურნალისტის პროფესიული ეთიკა (JUPROET12) ლექცია |
|||||
8-16:00 | --- | --- | 112025 შანშიაშვილი მარიამ შესავალი პიარში (KJI3214PO) ლექცია |
--- | --- | 412036 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | 112725 გიორგობიანი ქეთევან მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 712025 ლორთქიფანიძე რუსუდან მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-1 (MSE0107-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712025 გობეჩია გიგლა მასკომუნიკაციის კვლევები-1 (RES0107-LS) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-816ბ(ქარ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 412025 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 412025 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
412029 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
3-11:00 | 412023 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
412036 ჭიღლაძე ლია ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
412025 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
412026 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 412027 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
--- | 412027 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 412023 კილაძე თინათინი ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
412035 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
412025 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | --- | 412026 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
|||
7-15:00 | --- | 412028 ოსაძე ივანე ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) ლექცია |
--- | 412028 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 412031 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 1 (LGE0107-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-817ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112835 აბუთიძე მანანა მუზეუმმცოდნეობა (muzmcod) პრაქტიკული |
--- | 412025 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 412027 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
412023 ჭანტურაია მამუკა ქართული ენის ფონეტიკა (PGLAZ07-LP) პრაქტიკული |
412034 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
3-11:00 | 412036 კაკიაშვილი ნინა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | 112835 აბუთიძე მანანა მუზეუმმცოდნეობა (muzmcod) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 112829 ბონდარენკო თამარი მედია და პოლიტტექნოლოგიები (MEDPTT07) პრაქტიკული |
412034 შაიშმელაშვილი თამარ ქართული ენის ლექსიკა (LEGEL07-LP) პრაქტიკული |
412023 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
412031 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | 112829 გაგიევა მადინა ჟურნალისტიკის სოციოლოგია (JURSOCI07) პრაქტიკული |
112729 გაგიევა მადინა ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია |
|||
6-14:00 | --- | 112829 ბონდარენკო თამარი ბეჭვდითი პუბლიცისტიკის ენა და სტილი (PHTY65SRT) პრაქტიკული |
112726 პაპაშვილი მურმან გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული |
412038 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითიმეტყველების პრაქტიკული კურსი-1 (KJUI987PO) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 412025 ჩქარეული ედიშერ ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) პრაქტიკული |
412032 ანთელავა ლილი ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგია) (GRGEL07-LS) ლექცია |
412023 ქაჯაია მანანა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 112825, 112826 ქათამაძე ლიანა კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასკომუნიკაციაში (KULANMAS07) ლექცია |
112929 ბონდარენკო თამარი რუსული ენის პრაქტიკული სტილისტიკა (RUSPRS07) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 112035 აბუთიძე მანანა მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712025 გობეჩია გიგლა მასკომუნიკაციის კვლევები-1 (RES0107-LS) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | --- | 712925 ჯაგოდნიშვილი თემური გლობალიზაცია და ეროვნული თავისთავადობა (GLONA07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | 912951 კოპალიანი კახი ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112725 შენგელია დარეჯანი სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 112729 შენგელია დარეჯანი სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | |
4-12:00 | 112726 შენგელია დარეჯანი სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-მუზეუმი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-602ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107988 ჯანგირაშვილი ირმა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | 107780 კალანდაძე გიორგი Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Практическая работа |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 107989 ალავერდოვი ემილია საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
--- | 107887, 107888 დარჩია თამარ აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | 107780 ლომიძე ნონა Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Практическая работа |
107087, 107088, 107089 სონღულაშვილი ავთანდილ შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია |
||
4-12:00 | --- | 107050h ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107781 ლატარია ალექსანდრა второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа |
--- | 107087, 107088, 107089 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
|
5-13:00 | --- | 107085 ბაკურაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | 707985, 707986 ლობჟანიძე გივი თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | 107886 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
107787 კაპანაძე ლალი მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული |
107985 ნამორაძე ბექა საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული |
707085 გურამიშვილი მაია პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 107887, 107888 ჩხიკვიშვილი გიორგი კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია |
||||
8-16:00 | --- | 107050B.2-11, 107050G.2-11, 107050M.2-11, 107050P.2-11 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
--- | 107880 ქაზუმაშვილი რუსუდან Институты и политика Европейского союза (AMN78KLM) Лекция |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 707085.3-11 ბურდული ია ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 707985, 707986 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-604ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 107980 სიჭინავა ალექსანდრე მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
107886, 107885 დარჩია თამარ აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 107786 დურმიშიძე ნუგზარ თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 107781 ლომიძე ნონა Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Практическая работа |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | 107880 ლომიძე ნონა Институты и политика Европейского союза (AMN78KLM) Практическая работа |
107987 მაისურაძე დავით პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
107886, 107885 დარჩია თამარ XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) ლექცია |
107985, 107986, 107987 ჯოლია გურამი საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია |
707085, 707086 ჩხიკვიშვილი გიორგი რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) ლექცია |
5-13:00 | 107989 მაისურაძე დავით პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | 107786 დურმიშიძე ნუგზარ კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 107080 ქაზუმაშვილი რუსუდან Новейшая история (MWHM007) Лекция |
107885, 107886 ჩხიკვიშვილი გიორგი კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია |
107986 მაისურაძე დავით პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
7-15:00 | 107788 აბულაძე მაკა ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული |
107087 მაჩაიძე პაპუნა შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107987 ჯოლია გურამი საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
107089 ასლანიშვილი მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107986 ჩხენკელი ირინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 107787, 107788 დურმიშიძე ნუგზარ კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია |
|||||
9-17:00 | 107886 გურამიშვილი მაია საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული |
107086 ლაცაბიძე ნათია მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 707085 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 707086 ჩხიკვიშვილი გიორგი რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-608ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 107785, 107786 ბაჩიაშვილი იოსებ ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 107880 ლომიძე ნონა Международная безопасность (PIDIS07-LS) Лекция |
107788 გრიგალაშვილი სულიკო ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული |
107986 ჯოლია გურამი საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
--- | 107785 დურმიშიძე ნუგზარ კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული |
707085, 707086 გურამიშვილი მაია პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | 107888 გურამიშვილი მაია საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 107087.2-11 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
--- | 107087 ლაცაბიძე ნათია მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული |
107989 გარაყანიძე ზურაბ საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
107887, 107888 გურამიშვილი მაია საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია |
107088 სონღულაშვილი ავთანდილ შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული |
6-14:00 | 107788, 107789 გრიგალაშვილი სულიკო ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია |
107986 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
107887 სეხნიაშვილი დალი მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 112761 ბაღათურია მარინა საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული |
107080 ქაზუმაშვილი რუსუდან Культурология (CULTUR7) Практическая работа |
--- | 107080 ასლანიშვილი მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 107885 ჯაფარიძე ედიშერ XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 107887 გურამიშვილი მაია საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 107786 გრიგალაშვილი სულიკო ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-609ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 107089 სონღულაშვილი ავთანდილ შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | 107050E.2-11, 107086.3-11 ჩიქვინიძე ია ფრანგული ენა B1.1 (KIUJ98OP) პრაქტიკული |
107985 ჯოლია გურამი საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 107085 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107980 კიკნაძე მიხეილ Теория международных отношений (TIR0007-LS) Лекция |
107087.1-11 ანთაძე ცისანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107985, 107986 ჩხიკვიშვილი გიორგი გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია |
||
4-12:00 | 107987 ჩხიკვიშვილი გიორგი გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული |
107087 სონღულაშვილი ავთანდილ შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული |
107050B.2-11, 107050G.2-11, 107050M.2-11, 107050P.2-11 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
107781 კალანდაძე გიორგი Экономическая дипломатия (EKODIP007) Практическая работа |
||
5-13:00 | 112760, 112761, 112762 ბაღათურია მარინა საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) ლექცია |
--- | ||||
6-14:00 | 107987, 107988, 107989 ჩხიკვიშვილი გიორგი გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია |
107887 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
107080 ასლანიშვილი მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107787, 107788 სულაბერიძე ნინო ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) ლექცია |
--- | 107089 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 107780 კალანდაძე გიორგი Экономическая дипломатия (EKODIP007) Практическая работа |
||||
8-16:00 | --- | 107088 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107987 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
107087, 107088, 107089 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | 107885, 107886 გურამიშვილი მაია საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) ლექცია |
--- | --- | --- | 107885, 107886 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | 707986 შუბითიძე ვაჟა ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 707986 კუპრეიშვილი თამარი ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) პრაქტიკული |
707085, 707086 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-610ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107989 ასლანიშვილი მანანა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | 107880 ლატარია ალექსანდრა второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 107888 დარჩია თამარ აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | 107086.1-11 ანთაძე ცისანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107885 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
--- | 107980 ასლანიშვილი მანანა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107986 ნამორაძე ბექა საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული |
5-13:00 | 107089 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107885 ჩხიკვიშვილი გიორგი კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | --- | 107985 მაისურაძე დავით პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
107050i ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | --- | 107950C.2-11, 107986 გამყრელიძე ნანა გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული |
107085, 107086 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია |
107087, 107088, 107089 კვეტენაძე ზურაბი მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია |
107986 ჩხიკვიშვილი გიორგი გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | 107988 ჩხიკვიშვილი გიორგი გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | 707085 ჩხიკვიშვილი გიორგი რაოდენობრივი და თვისებრივი კვლევის მეთოდები (SOS27611G1-LS) პრაქტიკული |
107980 კიკნაძე მიხეილ Политическая география (HPG0007-LS) Практическая работа |
||
10-18:00 | --- | 107088 ლაცაბიძე ნათია მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 707985 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-611ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 107080 ლომიძე ნონა Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) Практическая работа |
--- | --- | 107989 ნამორაძე ბექა საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 107080 ლომიძე ნონა Современная западная политико-правовая мысль (MWPLT07-LS) Лекция |
--- | 107885, 107886 სეხნიაშვილი დალი მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | 107087.2-11 ზარაფიშვილი ასმათი რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
--- | 707985 ლობჟანიძე გივი თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 107988 მაისურაძე დავით პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
107050C.2-11, 107086.2-11 გამყრელიძე ნანა გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული |
--- | 107988 ნამორაძე ბექა საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 107085 სონღულაშვილი ავთანდილ შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული |
107985, 107986 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია |
107886 ჯაფარიძე ედიშერ XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული |
107888 მაჩაიძე პაპუნა კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | --- | 107987, 107988, 107989 კვეტენაძე ზურაბი საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია |
|||
7-15:00 | 107987, 107988, 107989 გურამიშვილი მაია პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია |
112760 ბაღათურია მარინა საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული |
107088 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107985, 107986 გურამიშვილი მაია პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია |
107987, 107988, 107989 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია |
107987 ნამორაძე ბექა საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 107785, 107786 კაპანაძე ლალი მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია |
107788 დურმიშიძე ნუგზარ კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული |
107886 სეხნიაშვილი დალი მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 107785 კაპანაძე ლალი მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული |
--- | 707085.2-11 მეგრელიშვილი ტატიანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BCMR007P) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | 707086 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) პრაქტიკული |
707985 შუბითიძე ვაჟა ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | 707050A.2-11, 707050B.2-11, 707050C.3-11 გამყრელიძე ნანა ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-612ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107088 ანთაძე ცისანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 107785 დურმიშიძე ნუგზარ თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 107086.1-11 ანთაძე ცისანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107887 მაჩაიძე პაპუნა კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | 107980 კიკნაძე მიხეილ Теория международных отношений (TIR0007-LS) Практическая работа |
--- | --- | 107880 კიკნაძე ავთანდილი Международные отношения и дипломатия XX -XXI века (SOS29411R1-LS) Практическая работа |
107788 დურმიშიძე ნუგზარ თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული |
5-13:00 | 107087.1-11 ანთაძე ცისანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107086 სონღულაშვილი ავთანდილ შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) პრაქტიკული |
107785 გრიგალაშვილი სულიკო ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 107080 კიკნაძე ავთანდილი Введение в международные отношения (IIR0007-LS) Лекция |
--- | 707986 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | --- | 107789 გრიგალაშვილი სულიკო ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 107080 თავდიშვილი მურმან Культурология (CULTUR7) ლექცია |
107885 გურამიშვილი მაია საერთაშორისო კონფლიქტები და მათი დარეგულირების ფორმები (ICTSF007) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | 107985 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 707085.4-11 ჩიქვინიძე ია ბიზნესკომუნიკაცია (ფრანგული) (BCMF007) პრაქტიკული |
--- | 107786 კაპანაძე ლალი მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | 707985, 707986 კუპრეიშვილი თამარი ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | 707085 ოსიძე ლევანი პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-613ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 107787 დურმიშიძე ნუგზარ კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | 107080 კიკნაძე ავთანდილი Введение в международные отношения (IIR0007-LS) Практическая работа |
107085, 107086 სონღულაშვილი ავთანდილ შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SHESUR007) ლექცია |
107785, 107786 გრიგალაშვილი სულიკო ჩინეთის განვითარების თავისებურება და ბრიკსი (SOS23411G2-LS) ლექცია |
107989 ჩხიკვიშვილი გიორგი გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 107880 ლომიძე ნონა Международная безопасность (PIDIS07-LS) Практическая работа |
107980 სიჭინავა ალექსანდრე მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია |
--- | 107780 ლატარია ალექსანდრა второй иностранный язык Китайский А 1.2 (HST6578PR) Практическая работа |
||
5-13:00 | 107080 ქაზუმაშვილი რუსუდან Новейшая история (MWHM007) Практическая работа |
107987 ჯანგირაშვილი ირმა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107050k ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 107085, 107086 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
107788 კაპანაძე ლალი მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | --- | 107085, 107086 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
--- | 107086 მაჩაიძე პაპუნა შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | 107050j ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107085, 107086 კვეტენაძე ზურაბი მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | 107787, 107788 დურმიშიძე ნუგზარ თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია |
--- | 707086 ოსიძე ლევანი პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 707985 კუპრეიშვილი თამარი ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 707986 ლობჟანიძე გივი თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-621ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 107988 ალავერდოვი ემილია საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 107089 ასლანიშვილი მანანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050C.2-11, 107086.2-11 გამყრელიძე ნანა გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული |
--- | 107780, 107781 კიკნაძე ავთანდილი Экономическая дипломатия (EKODIP007) Лекция |
|
3-11:00 | 107985 ჩხიკვიშვილი გიორგი გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული |
107780, 107781 კალანდაძე გიორგი Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Лекция |
107887, 107888 სეხნიაშვილი დალი მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია |
|||
4-12:00 | 107050E.2-11, 107086.3-11 ჩიქვინიძე ია ფრანგული ენა B1.1 (KIUJ98OP) პრაქტიკული |
107085 ბაკურაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107888 სეხნიაშვილი დალი მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 107887 ჯაფარიძე ედიშერ XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული |
107780, 107781 ლომიძე ნონა Международные конфликты и методы их регулирования (ABRT45PS) Лекция |
--- | |||
6-14:00 | 107980 კიკნაძე მიხეილ Политическая география (HPG0007-LS) Лекция |
107087, 107088, 107089 ბუაჩიძე ნუგზარ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლექცია |
107985, 107986 კვეტენაძე ზურაბი საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (TIR0007) ლექცია |
--- | 107988 გარაყანიძე ზურაბ საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 107787, 107788 კაპანაძე ლალი მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია |
107880 კიკნაძე ავთანდილი Современная внешняя политика Китайской Народной Республики (SOS24511R2-LS) Лекция |
--- | 107050j, 107050k, 107050l ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
107888 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 107887, 107888 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია |
--- | --- | 107050l ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 107888 ჯაფარიძე ედიშერ XX საუკუნის ტოტალიტარული რეჟიმები ევროპაში (SOS22211G2-LS) პრაქტიკული |
707086 გურამიშვილი მაია პოლიტიკური კონფლიქტები - თეორია და პრაქტიკა (SKNM56PTS) პრაქტიკული |
707086 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული |
107085 მაჩაიძე პაპუნა შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | 707085, 707086 ოსიძე ლევანი პოლიტიკური ფილოსოფია (POLP007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
06-623ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 107087 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107880 კიკნაძე ავთანდილი Современная внешняя политика Китайской Народной Республики (SOS24511R2-LS) Практическая работа |
--- |
3-11:00 | 107887 დარჩია თამარ აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული |
107885 დარჩია თამარ აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 107988, 107989 გარაყანიძე ზურაბ საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | --- | 107886 დარჩია თამარ აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 107785, 107786 დურმიშიძე ნუგზარ კონფლიქტები კავკასიაში (SOS23311G2-LS) ლექცია |
--- | --- | 107781 კალანდაძე გიორგი Политическая социология международных отношений (PSIR007-LS) Практическая работа |
107985 ლოლაშვილი მაია ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 107785 ბაჩიაშვილი იოსებ ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული |
--- | 107085 ლაცაბიძე ნათია მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული |
107086 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 107785, 107786 დურმიშიძე ნუგზარ თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) ლექცია |
--- | 107886 მაჩაიძე პაპუნა კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | --- | 112762 ბაღათურია მარინა საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS53412G1-LS) პრაქტიკული |
107089 ლაცაბიძე ნათია მსოფლიოს უახლესი ისტორია (MWH0008-LS) პრაქტიკული |
107885 ბაქანიძე თეონა მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 107787 დურმიშიძე ნუგზარ თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS23211G2-LS) პრაქტიკული |
707985, 707986 შუბითიძე ვაჟა ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) ლექცია |
--- | 107880 კიკნაძე ავთანდილი Международные отношения и дипломатия XX -XXI века (SOS29411R1-LS) Лекция |
--- | |
10-18:00 | 707085, 707086 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო პოლიტიკის თანამედროვე საკითხები (MIIP007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 707085 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-900ბ(პროფ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-902ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107050j დეკანოზიშვილი ციური ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული |
107850p ჭანტურია მათე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107850d ბარამია თამარ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
--- | 107750ker ჭრიკიშვილი დავით დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული |
107950F.1-11 ქვათაძე ეკატერინე ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107050C.1-11 ბოჭორიშვილი ნინო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 107751sis კალმახელიძე დავით საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
107050d კოპალიანი მანანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107753sis ყანადაშვილი მაია პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 107050e ლაცაბიძე ნათია შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107050d ბოჭორიშვილი ნინო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050P.1-11 ფიფია ნანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050f გუგავა ნატო შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 107950i იმნაძე თამარი ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107850l ანთაძე ცისანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | 107850c ჩხარტიშვილი მანანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107050n სინჯიაშვილი თინათინი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107950e ხელაია მაია ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107950j ლომსაძე ნინო ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 107050o სინჯიაშვილი თინათინი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
|||||
8-16:00 | 107050P.1-11 ფიფია ნანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107754sis ხერხეულიძე ხატია საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
||||
9-17:00 | 107755sis კალმახელიძე დავით საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
107850o მორჩილაძე გენო საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107753sis ხერხეულიძე ხატია საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
107850j ბაკურაძე თამარ პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107850a ინაური გიორგი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | 107050n სინჯიაშვილი თინათინი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050o სინჯიაშვილი თინათინი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107750sis ტყებუჩავა მაკა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
|||
11-19:00 | 707050A1 ქათამაძე მარიამ ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | 707950C ჯავახიშვილი პაატა შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | 707050A1 იმერლიშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-904ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 107850a ხუციშვილი იოსებ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
--- | 107850i ჩიტაია მალხაზ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107050a კოპალიანი მანანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
707050C თოდუა ილონა თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (KJH9512PE) ლექცია |
2-10:00 | 107850b ინაური გიორგი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107950d, 107950e, 107950f გაბელია ჯემალ სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია |
707050C თოდუა ილონა ადმინისტრაციული საპროცესო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 107850a ხოლუაშვილი ნინო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107850f ხოლუაშვილი ნინო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107850e ხუციშვილი იოსებ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107050f კოპალიანი მანანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 107850h ჩიტაია მალხაზ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107950f ბათიაშვილი ირინა ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 107850g, 107850h, 107850i მამნიაშვილი მიხეილ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია |
107757sis მამნიაშვილი მიხეილ საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
107850a, 107850b, 107850c ხუციშვილი იოსებ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია |
107050k კოპალიანი მანანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107950d, 107950e, 107950f ბათიაშვილი ირინა ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია |
|
6-14:00 | --- | 107850g მამნიაშვილი მიხეილ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107750d ხოლუაშვილი ნინო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
--- | 107753sis, 107754sis, 107755sis ლობჟანიძე გივი საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია |
|
7-15:00 | 107751saj კალმახელიძე დავით პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107950p კვარაცხელია რამაზ სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107950l ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 107950j, 107950k, 107950l ბზიშვილი კარლო სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია |
107750saj, 107751saj, 107750sas კალმახელიძე დავით პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია |
107950n ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
107850h ჩალაძე ელენე სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | 107950j, 107950k, 107950l ბერეკაშვილი ქეთევან ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია |
107754sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
107050g კოპალიანი მანანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 107950o ჯაფარიძე ვიქტორ სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107850j მორჩილაძე გენო საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107850j ჩალაძე ელენე სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107950h ჩალაძე ელენე სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107950d, 107950e, 107950f ბერეკაშვილი ქეთევან ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია |
107950a დუნდუა ლევან ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 707950B2 ბზიშვილი კარლო შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-904ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107880 კალანდაძე გიორგი Политическая психология (POPS007-LS) Практическая работа |
107750sis, 107751sis, 107752sis კალმახელიძე დავით პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია |
107850i ბორჩხაძე თეა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107850c ხუციშვილი იოსებ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107850c ბარამია თამარ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107850e ქოქრაშვილი სოფიო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | ||||||
3-11:00 | 107050a სიგუა სოსო 3 კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107850l ჭანტურია მათე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107950j ლორია ხათუნა ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107050i ჯაფარიძე ედიშერ შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107756sis ყანადაშვილი მაია პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 107756sis მამნიაშვილი მიხეილ საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
|||||
5-13:00 | 107752ker ჭრიკიშვილი დავით დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული |
107753sis, 107754sis, 107755sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია |
107050a, 107050b, 107050c სიგუა სოსო 3 კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
107050b სიგუა სოსო 3 კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107050l სოლომნიშვილი დავით საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107850j, 107850k, 107850l სარჩიმელია მამუკა საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია |
6-14:00 | 107750sas ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107750sas თევდორაშვილი თამარ ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) პრაქტიკული |
707050A2 ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 107850g, 107850h, 107850i ჩიტაია მალხაზ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია |
107756sis, 107757sis, 107758sis ნიშნიანიძე ნინო პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია |
107050m, 107050n, 107050o ოსიძე ლევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
|||
8-16:00 | 107753ker მერებაშვილი ირმა საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული |
107050B.1-11 ბოჭორიშვილი ნინო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107950m, 107950n, 107950o, 107950p კვარაცხელია რამაზ სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია |
107050j, 107050k, 107050l ნიშნიანიძე ნინო შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია |
107050c სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 107850j, 107850k, 107850l გლოველი ციალა სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია |
107050q ადეიშვილი ლიანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107050j, 107050k, 107050l შუბითიძე ვაჟა შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
107950c ტაკაშვილი გიორგი სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 107750sas ჩახვაძე ქეთევან ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია |
107750saj, 107751saj ჩხიტაური ალექსანდრე ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) ლექცია |
107750sas სულაბერიძე ნინო ევროკავშირის სამართალი (IPL-0207-LS) ლექცია |
107950g ტაკაშვილი გიორგი სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
||
11-19:00 | 707950B, 707950B1, 707950B2 ბზიშვილი კარლო შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) ლექცია |
707050A იმერლიშვილი ირაკლი თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | 707050A.3-11, 707050B.3-11, 707050C.4-11 ჩიქვინიძე ია ბიზნესკომუნიკაცია (ფრანგული) (BCMF007) პრაქტიკული |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | 707050C გეგენავა დიმიტრი 04511 სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია |
--- | 707050C ჯიქია მარიამ თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) ლექცია |
--- |
06-906ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107950p კაპანაძე იზო ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
--- | 107750ker გურგენიძე მირანდა გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული |
107850e ჭანტურია მათე სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107050f მაისურაძე დავით კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107756sis, 107757sis, 107758sis, 107750sas ლობჟანიძე გივი საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია |
2-10:00 | 107050e სონღულაშვილი ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 107850a ბარამია თამარ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107050d, 107050e, 107050f სიგუა სოსო 3 კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
107780 კალანდაძე გიორგი Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Практическая работа |
107950j, 107950k, 107950l გაბელია ჯემალ სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია |
707050A იმერლიშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 107050C.1-11 ბოჭორიშვილი ნინო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107950m, 107950n, 107950o, 107950p დუნდუა მზია ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია |
107050B.1-11 ბოჭორიშვილი ნინო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 107750saj კალმახელიძე დავით პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107758sis ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107950e ბეჟოშვილი თეიმურაზ ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107050n თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 107050d ბოჭორიშვილი ნინო ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050q ფიფია ნანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | 107050o თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107750sis, 107751sis, 107752sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია |
107753sis ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107950f ტაკაშვილი გიორგი სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 107050G.1-11 სინჯიაშვილი თინათინი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050q კაპანაძე ლალი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107050c ლაცაბიძე ნათია შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 107850k ჩხარტიშვილი მანანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107850j, 107850k, 107850l უთმელიძე თამაზი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია |
107050a ლოლაშვილი მაია ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | 107950g, 107950h, 107950i ბერეკაშვილი ქეთევან ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია |
107050p ადეიშვილი ლიანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107950o კაპანაძე იზო ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
107050g, 107050h, 107050i სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია |
||
11-19:00 | 707050A ხინიკაძე ოთარი ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული |
707050C ჯიქია მარიამ თანამედროვე საერთაშორისო სამართლის აქტუალური პრობლემები (CAL0307-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
12-20:00 | --- | 707050A.4-11 რუსიეშვილი ეკა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | 707950C ჯავახიშვილი პაატა შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია |
--- |
06-908ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107050e მაისურაძე დავით კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107050g ზირაქაშვილი ფიქრია შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107751ker ჭრიკიშვილი დავით დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული |
107050d კუპრაშვილი ჰენრი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107850e ჩხარტიშვილი მანანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107050d მაისურაძე დავით კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
2-10:00 | ||||||
3-11:00 | 107757sis ყანადაშვილი მაია პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107850i მამნიაშვილი მიხეილ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107050l ქვათაძე ეკატერინე ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107850n ასლანიშვილი მანანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107750saj, 107751saj, 107750sas ჟვანია ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) ლექცია |
|
4-12:00 | 107950j, 107950k, 107950l ლორია ხათუნა ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია |
|||||
5-13:00 | 107755sis ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107050k ქვათაძე ეკატერინე ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107752ker, 107753ker ნიშნიანიძე ნინო პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია |
707050C თოდუა ილონა ადმინისტრაციული საპროცესო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | 107950c ჯინჭარაძე ქეთევან ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
107751saj ჟვანია ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული |
107751ker წიკლაური ლელა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 107050i ადეიშვილი ლიანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107050f ბაკურაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107850g, 107850h, 107850i გლოველი ციალა სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია |
107050b ნიორაძე ნანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 107050n ადეიშვილი ლიანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107752sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
107050m სონღულაშვილი ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107750saj, 107751saj ჩხიტაური ალექსანდრე ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია |
107751ker ჭრიკიშვილი დავით საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 107850o ლომსაძე ნინო პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107752sis ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
||||
10-18:00 | 107750ker ტყებუჩავა მაკა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107850l უთმელიძე თამაზი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107751saj ჩხიტაური ალექსანდრე ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული |
107050o ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
||
11-19:00 | 707050A2 ხინიკაძე ოთარი ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული |
|||||
12-20:00 | 707050B სინჯიაშვილი თინათინი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
707950B, 707950B1, 707950B2 ბერეკაშვილი ქეთევან საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) ლექცია |
--- | 707050B, 707050B1, 707050B2 ბერეკაშვილი დიანა თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) ლექცია |
--- | |
13-21:00 | 707950B ბერეკაშვილი ქეთევან საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული |
--- | 707950B ბზიშვილი კარლო შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული |
707950B2 ბერეკაშვილი ქეთევან საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
14-22:00 | --- | --- |
06-909ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107950e მამულაშვილი მარიამ სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107980 კალანდაძე გიორგი Грузия в современной системе международных отношений (SOS28311R1-LS) Лекция |
107950g, 107950h, 107950i გაბელია ჯემალ სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია |
107950m ჯანგირაშვილი ირმა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107950a, 107950b, 107950c ლორია ხათუნა ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია |
107050e გუგავა ნატო შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107850b.2-11 მეგრელიშვილი ტატიანა პროფესიული რუსული-1 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
107050g, 107050h, 107050i სიგუა სოსო 3 კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
||||
3-11:00 | 107980 კალანდაძე გიორგი Грузия в современной системе международных отношений (SOS28311R1-LS) Практическая работа |
107756sis, 107757sis, 107758sis მამნიაშვილი მიხეილ საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია |
107950a, 107950b, 107950c დუნდუა მზია ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) ლექცია |
107050d, 107050e, 107050f სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია |
||
4-12:00 | 107050d, 107050e, 107050f ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია |
107050m ნიორაძე ნანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107050M.1-11 ქვათაძე ეკატერინე ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107752ker წიკლაური ლელა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 107950B.1-11 ფიფია ნანა ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107950h მამულაშვილი მარიამ სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107850k სარჩიმელია მამუკა საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107050m ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 107752ker პეტრიაშვილი ივანე გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული |
107050a, 107050b, 107050c სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია |
||||
7-15:00 | 107950C.1-11 ჩხენკელი ირინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
107758sis მამნიაშვილი მიხეილ საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
107850m.1-11 ბოჭორიშვილი ნინო პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107050a, 107050b, 107050c ჟვანია ვახტანგ შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია |
||
8-16:00 | 107050i ასვანუა ნიკა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107758sis ტყებუჩავა მაკა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107050h კოპალიანი მანანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107750sas ჟვანია ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 107950o ხაზალია ავთანდილი ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
|||||
10-18:00 | 107050m თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107950d, 107950e, 107950f ბეჟოშვილი თეიმურაზ ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია |
707050A, 707050A1, 707050A2 კვარაცხელია რამაზ ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) ლექცია |
107757sis ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107850i ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | 707050B2 რუსიეშვილი ეკა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
707050C.1-11 შარაშენიძე თამარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | 707050A1 ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
06-910ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107050k ჯაფარიძე ედიშერ შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107752ker ჭრიკიშვილი დავით საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული |
107050k ქვათაძე ეკატერინე ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | 107751ker ჭანტურია მათე გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული |
107850k ჩიხლაძე კობა სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107050g ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 107050h ჯაფარიძე ედიშერ შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107880 კალანდაძე გიორგი Политическая психология (POPS007-LS) Лекция |
107850l ბარამია თამარ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107050j, 107050k, 107050l ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია |
107850b ხუციშვილი იოსებ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 107751sis ტყებუჩავა მაკა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107050p თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107950a, 107950b, 107950c გაბელია ჯემალ სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) ლექცია |
|||
5-13:00 | 107950B.2-11, 107950p.2-11 მოვსესიანი ირინე რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
107050m, 107050n, 107050o ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია |
107751saj ჩხიტაური ალექსანდრე სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული |
107750saj ჟვანია ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი (PAL0807-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 107050j ნიორაძე ნანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107850m, 107850n, 107850o, 107850p დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია |
107850k უთმელიძე თამაზი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107781 კალანდაძე გიორგი Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Практическая работа |
||
7-15:00 | 107950n ხაზალია ავთანდილი ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107850j, 107850k, 107850l დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია |
107950m ხაზალია ავთანდილი ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107850l ანთაძე ცისანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 107950a ჩალაძე ელენე სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107950j, 107950k, 107950l ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია |
107850d მერებაშვილი ირმა სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 107950o გამსახურდია მაია ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050o ოსიძე ლევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
707050B ბერეკაშვილი დიანა თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული |
107050o სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 107752ker, 107753ker მერებაშვილი ირმა საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია |
107050h დეკანოზიშვილი ციური ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული |
107850m სვიანაძე გიორგი სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
|||
11-19:00 | 707050B1 ბერეკაშვილი დიანა თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული |
107950o ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | 707950C ჯიქია მარიამ ევროპული კავშირის საგადასახადო პოლიტიკა და საქართველო (POLK325LK) ლექცია |
--- | --- | 707050B, 707050B1, 707050B2 ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია |
--- |
06-911ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107850f ბარამია თამარ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107050i დეკანოზიშვილი ციური ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული |
107050b ასვანუა ნიკა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107050a მაისურაძე დავით შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107950i ბაწელაშვილი მანანა ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული |
707950A, 707950A1, 707950A2 მინაშვილი ირაკლი სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია |
2-10:00 | 107850n სარჩიმელია მამუკა საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 107950h იმნაძე თამარი ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107752sis ყანადაშვილი მაია პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107950g, 107950h, 107950i დუნდუა მზია სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია |
107950d ბეჟოშვილი თეიმურაზ ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107050q თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 107950g, 107950h, 107950i დემეტრაშვილი სოფიო ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია |
107050b მაისურაძე დავით შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 107750saj ჩხიტაური ალექსანდრე სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული |
107850d, 107850e, 107850f გაბისონია ირაკლი საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია |
107754sis ყანადაშვილი მაია პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 107750sis, 107751sis, 107752sis ჩახვაძე ქეთევან საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) ლექცია |
107750saj ჩხიტაური ალექსანდრე ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული |
107050a, 107050b, 107050c კუპრაშვილი ჰენრი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
107850d, 107850e, 107850f მერებაშვილი ირმა სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია |
107050q, 107050p ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია |
|
7-15:00 | 107050n ოსიძე ლევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107850g.1-11 ჩხენკელი ირინა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107050j, 107050k, 107050l სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია |
107850o ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 107750sis ჩახვაძე ქეთევან საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107750saj, 107751saj ჩხიტაური ალექსანდრე სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) ლექცია |
107950k ლომსაძე ნინო ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 707050A1 ხინიკაძე ოთარი ინდივიდუალური და საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული ქმედებების დანაშაულად კვალიფიკაციის პრობლემები (LAW10911G2-LS) პრაქტიკული |
107750sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
107950n ლომსაძე ნინო ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | 107050o ადეიშვილი ლიანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
707050B ბაღიშვილი ეკატერინე შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | 107751saj ჩხიტაური ალექსანდრე ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) პრაქტიკული |
707050B1 ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული |
707950B1 ბერეკაშვილი ქეთევან საოჯახო-მემკვიდრეობის სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL1007-LS) პრაქტიკული |
|||
12-20:00 | 707050C დემეტრაშვილი ავთანდილი თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | 707050A2 იმერლიშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) პრაქტიკული |
707050A2 კარიაული დავით თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული |
707950A1 მინაშვილი ირაკლი სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- |
06-912ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107757sis ფაფიაშვილი შოთა კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
107754sis ზათიაშვილი გიორგი კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
107050f სონღულაშვილი ვახტანგ რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
--- | 107850n სვიანაძე გიორგი სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107950e წიკლაური ლელა სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107050a სონღულაშვილი ვახტანგ რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107753sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | 107850l ჩიხლაძე კობა სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107756sis, 107757sis, 107758sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია |
107050g, 107050h, 107050i გორაძე გიორგი შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია |
107754sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
107950e ბათიაშვილი ირინა ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 107850b დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107950a, 107950b, 107950c ჯინჭარაძე ქეთევან ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია |
107850p ჩიხლაძე კობა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 107950m ნინუა ეკატერინე სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107756sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
107050c სონღულაშვილი ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107850f ცინცაძე ქეთევან სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 107950g, 107950h, 107950i ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია |
107850h ჩიხლაძე კობა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | 107850d დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107850d წიკლაური ლელა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107850c ჭელიძე სალომე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107950b ჩალაძე ელენე სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107950o ფუტკარაძე ანა სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 107850g სვიანაძე გიორგი სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
|||||
9-17:00 | 107850g ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
707950B1 ბზიშვილი კარლო შედარებითი სანივთო სამართალი (CIL0907-LS) პრაქტიკული |
107950m, 107950n, 107950o, 107950p ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია |
107750sis, 107751sis, 107752sis კალმახელიძე დავით საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია |
107950m ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | 107750sis ჯანაშია ჯემალ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
107950k დაუთაშვილი თინათინ ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
107950m ფუტკარაძე ანა სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107750sis, 107751sis, 107752sis ფაფიაშვილი შოთა კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია |
||
11-19:00 | 707050B, 707050B1, 707050B2 ბაღიშვილი ეკატერინე შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) ლექცია |
--- | ||||
12-20:00 | 707050B1 ბაღიშვილი ეკატერინე შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 707050A2 გვარამია ვეფხვია საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | 707050A გვარამია ვეფხვია საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-915ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107756sis ზათიაშვილი გიორგი კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
107850i ჩიხლაძე კობა სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107050e კოპალიანი მანანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107850o სვიანაძე გიორგი სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107850g ჩიტაია მალხაზ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107753ker პეტრიაშვილი ივანე გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107050d, 107050e, 107050f გორაძე გიორგი შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია |
|||||
3-11:00 | 107950p ნინუა ეკატერინე სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107850d, 107850e, 107850f ხუციშვილი იოსებ სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია |
107750ker, 107751ker გურგენიძე მირანდა გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია |
107950f დაუთაშვილი თინათინ ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
--- | 107757sis მინაშვილი ირაკლი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
4-12:00 | 107050j სონღულაშვილი ვახტანგ საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107850l შაყულაშვილი თეა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
707050B1 გაბისონის ზვიადი შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 107850m ცინცაძე ქეთევან სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107950j ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
107950l ნინუა ეკატერინე სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 107753sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
107950b ნინუა ეკატერინე სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107755sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
107850j, 107850k, 107850l შაყულაშვილი თეა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია |
||
7-15:00 | 107752ker ცინცაძე ქეთევან საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული |
107755sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
107850j ჭელიძე სალომე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107950d ბათიაშვილი ირინა ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 107950i ნინუა ეკატერინე სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107751sis ჯანაშია ჯემალ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
107752ker, 107753ker პეტრიაშვილი ივანე გადახდისუუნარობის სამართალი (BUL1407-LS) ლექცია |
107950b დუნდუა ლევან ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | 107756sis, 107757sis, 107758sis მინაშვილი ირაკლი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) ლექცია |
||||
10-18:00 | 107850c დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107950j დაუთაშვილი თინათინ ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
107758sis ფაფიაშვილი შოთა კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
107758sis მინაშვილი ირაკლი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
107756sis, 107757sis, 107758sis ფაფიაშვილი შოთა კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია |
107950i ჩალაძე ელენე სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
11-19:00 | 107751sis ხინიკაძე ოთარი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
|||||
12-20:00 | --- | 707050B ღვინიაშვილი მერაბ თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 707050B2 ბაღიშვილი ეკატერინე შედარებითი სახელშეკრულებო სამართალი (CIL0307-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-915ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107753sis, 107754sis, 107755sis გახოკიძე ჯემალი საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია |
107850e ბარამია თამარ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
107950c ბაწელაშვილი მანანა ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107950a ლორია ხათუნა ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107050p, 107050q თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
107950G.1-11 ხელაია მაია ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107850h ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107050p, 107050q ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია |
||||
3-11:00 | 107950m კაპანაძე იზო ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
107950e დაუთაშვილი თინათინ ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
107850c ჭანტურია მათე სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107050a ჟვანია ვახტანგ შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 107751sis ჩახვაძე ქეთევან საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107050n სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 107050n ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107750sis, 107751sis, 107752sis ჯანაშია ჯემალ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია |
107753sis, 107754sis, 107755sis ნიშნიანიძე ნინო პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია |
107050j დეკანოზიშვილი ციური ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული |
107850n დონჯაშვილი ნინო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 107850n ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
|||||
7-15:00 | 107850a, 107850b, 107850c დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია |
107850m, 107850n, 107850o, 107850p სარჩიმელია მამუკა საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია |
107850g.2-11, 107850m.2-11, 107850p.2-11, 107850f მეგრელიშვილი ტატიანა პროფესიული რუსული-1 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
107950d ტაკაშვილი გიორგი სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107850m დონჯაშვილი ნინო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 107750ker, 107751ker ბაღიშვილი ეკატერინე საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია |
107050M.1-11 ქვათაძე ეკატერინე ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050j ჯაფარიძე ედიშერ შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 107050m, 107050n, 107050o ნიშნიანიძე ნინო შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) ლექცია |
107850d ჩხარტიშვილი მანანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
||||
10-18:00 | 107950g დემეტრაშვილი სოფიო ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107050p კაპანაძე ლალი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107950l წიკლაური ლელა სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107750ker, 107751ker ნიშნიანიძე ნინო პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) ლექცია |
707050B2 გაბისონის ზვიადი შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | ||||||
12-20:00 | 707050A, 707050A1, 707050A2 დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართლის თეორიის პრობლემები (LAW10811G2-LS) ლექცია |
707050A2 ქათამაძე მარიამ ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 707050C თოდუა ილონა თანამედროვე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (KJH9512PE) პრაქტიკული |
--- | 707050B1 ღვინიაშვილი მერაბ თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- |
06-916ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107758sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
107950a როსეფაშვილი ნანა სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107850e სვიანაძე გიორგი სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107752ker, 107753ker კვაბზირიძე თეა საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია |
107753sis ზათიაშვილი გიორგი კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
707050B გაბისონის ზვიადი შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | ||||||
3-11:00 | 107753sis, 107754sis, 107755sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) ლექცია |
107753sis, 107754sis, 107755sis ფაფიაშვილი შოთა კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) ლექცია |
107050b კოპალიანი მანანა საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107752ker, 107753ker კვაბზირიძე თეა დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია |
107750ker, 107751ker კვაბზირიძე თეა საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) ლექცია |
107850k შაყულაშვილი თეა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
4-12:00 | ||||||
5-13:00 | 107850p ყანადაშვილი მაია სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107850d, 107850e, 107850f დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია |
107850j უთმელიძე თამაზი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) პრაქტიკული |
107950i დაუთაშვილი თინათინ ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
107950p ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
107950g როსეფაშვილი ნანა სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | 107850h ჭელიძე სალომე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107950k ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | 107950n ნინუა ეკატერინე სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107950g ლორია არჩილი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
107750sis კალმახელიძე დავით საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
107850j შაყულაშვილი თეა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107850n შაყულაშვილი თეა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 107950g დაუთაშვილი თინათინ ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
107850m, 107850n, 107850o, 107850p გლოველი ციალა სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია |
107950h დაუთაშვილი თინათინ ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 107950c ნინუა ეკატერინე სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107850g ჭელიძე სალომე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107850m შაყულაშვილი თეა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107850m, 107850n, 107850o, 107850p შაყულაშვილი თეა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) ლექცია |
||
10-18:00 | 107751ker, 107750ker კვაბზირიძე თეა დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) ლექცია |
707050A1 გვარამია ვეფხვია საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) პრაქტიკული |
107751ker ცინცაძე ქეთევან საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული |
|||
11-19:00 | 707050A, 707050A1, 707050A2 კარიაული დავით თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) ლექცია |
--- | 707950A2 მინაშვილი ირაკლი სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული |
|||
12-20:00 | --- | 707050C გეგენავა დიმიტრი 04511 სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული |
--- | 707950A მინაშვილი ირაკლი სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-917ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107950d ჩხენკელი ირინა ინგლისური B 2.1 (FLN1107) პრაქტიკული |
--- | 107757sis გაბუნია მიხეილ კრიმინოლოგია (CRL0907-LS) პრაქტიკული |
107780, 107781 კალანდაძე გიორგი Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) Лекция |
107850f ჩხენკელი ირინა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107950k როსეფაშვილი ნანა სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107850b.1-11 ჩხარტიშვილი მანანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107950b ჯინჭარაძე ქეთევან ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | 107787 თევდორაშვილი თამარ ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (IPL0107-LS) პრაქტიკული |
107050k ნიორაძე ნანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107950d როსეფაშვილი ნანა სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | 107850m, 107850n, 107850o, 107850p ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია |
107050a, 107050b, 107050c ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია |
107050G.1-11 სინჯიაშვილი თინათინი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 107950p.1-11 გამსახურდია მაია ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107850a, 107850b, 107850c ქოქრაშვილი ქეთევანი სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია |
107050d, 107050e, 107050f კუპრაშვილი ჰენრი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
107950a ჯინჭარაძე ქეთევან ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
107750sas ჩახვაძე ქეთევან ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 107850d, 107850e, 107850f ქოქრაშვილი ქეთევანი სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) ლექცია |
107950j ტაკაშვილი გიორგი სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107850a, 107850b, 107850c გაბისონია ირაკლი საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) ლექცია |
107050g, 107050h, 107050i ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) ლექცია |
||
7-15:00 | 107050q ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107950l ლორია ხათუნა ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107050g, 107050h, 107050i შუბითიძე ვაჟა შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
107050p, 107050q კაპანაძე ლალი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია |
||
8-16:00 | 107850g, 107850h, 107850i ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო სამართლის პროცესი 1 (BUL0707-LS) ლექცია |
107850g, 107850h, 107850i დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია |
107950f როსეფაშვილი ნანა სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107950l კაპანაძე იზო ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 107050f ბაკურაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050l ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107850h შარაშენიძე თამარი პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
107950n დუნდუა მზია ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (BUL0307-LS) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 107050j ასვანუა ნიკა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107750ker ჭრიკიშვილი დავით საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული |
||||
11-19:00 | --- | 707050B, 707050B1, 707050B2 ღვინიაშვილი მერაბ თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) ლექცია |
707050B2 ღვინიაშვილი მერაბ თანამედროვე სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (CIL0207-LS) პრაქტიკული |
|||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | 707050A1 კარიაული დავით თანამედროვე სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 707050B2 ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
06-919ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107050l ქვათაძე ეკატერინე ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107850f სვიანაძე გიორგი სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107850b ქოქრაშვილი სოფიო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
--- | 107050l ჯაფარიძე ედიშერ შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107950F.2-11, 107950G.2-11 მოვსესიანი ირინე რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107050E.1-11 ბაკურაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 107950l დეკანოზიშვილი ციური ინგლისური ბ2.1/ბ2.2 (GDHY321PO) პრაქტიკული |
107050g მაისურაძე დავით კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107050a ლოლაშვილი მაია ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107850b ბარამია თამარ საფინანსო სამართალი (PAL0607-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 107850k ჭელიძე სალომე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
707050B ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 107050d ნიორაძე ნანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107850i ჭელიძე სალომე სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
107950a, 107950b, 107950c დუნდუა მზია სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია |
|||
6-14:00 | 107750ker ბაღიშვილი ეკატერინე საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული |
107050g ჯაფარიძე ედიშერ შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
107050l ნიორაძე ნანა რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107950j როსეფაშვილი ნანა სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) პრაქტიკული |
107850p სვიანაძე გიორგი სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 107754sis ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
107850p.1-11 ფიფია ნანა პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | 107750sas ტყებუჩავა მაკა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107850a დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული |
107050i დეკანოზიშვილი ციური ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული |
107050p ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 107950k ფუტკარაძე ანა სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
|||||
10-18:00 | 707050C დემეტრაშვილი ავთანდილი თანამედროვე კონსტიტუციური სამართალის აქტუალური პრობლემები (CAL0107-LS) პრაქტიკული |
107050m ოსიძე ლევანი შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 107050c სიგუა სოსო 3 კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
107850o დონჯაშვილი ნინო სამეწარმეო სამართალი (BUL0607-LS) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | 107752sis კალმახელიძე დავით საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული |
107050q სონღულაშვილი ვახტანგ რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
||||
12-20:00 | --- | 707950C ჯიქია მარიამ ევროპული კავშირის საგადასახადო პოლიტიკა და საქართველო (POLK325LK) პრაქტიკული |
707050C.2-11, 707050A.1-11, 707050B.1-11 მეგრელიშვილი ტატიანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BCMR007P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 707050B, 707050B1, 707050B2 გაბისონის ზვიადი შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-923ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 107850o ჩიხლაძე კობა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
107755sis ფაფიაშვილი შოთა კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
107950d, 107950e, 107950f დუნდუა მზია სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია |
107950f ზირაქაშვილი ფიქრია ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107850a ფიფია ნანა პროფესიული ინგლისური 1 (PROFING07) პრაქტიკული |
707050A ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 107950p ბეჟოშვილი თეიმურაზ ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 107756sis ვასაძე ხატია საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (IPL-0307-LS) პრაქტიკული |
--- | 107050i სოლომნიშვილი დავით საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
107753ker ჭრიკიშვილი დავით საბანკო სამართალი (BUL1207-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 107050E.1-11 ბაკურაძე თამარ ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107050n, 107050m, 107050o თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
107050h ტალიაშვილი ალექსანდრე საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია (BAL0207-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 107950n ფუტკარაძე ანა სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (CRL0107-LS) პრაქტიკული |
107950m, 107950n, 107950o, 107950p ბეჟოშვილი თეიმურაზ ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) ლექცია |
107950b ლორია ხათუნა ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი (LAW12211G1-LS) პრაქტიკული |
107050p, 107050q სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | 107050c ასვანუა ნიკა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107950m, 107950n, 107950o, 107950p დუნდუა მზია სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (BUL0207-LS) ლექცია |
107753ker ჭრიკიშვილი დავით დაზღვევის სამართალი (BUL1107-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 107755sis ყანადაშვილი მაია პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107950a ლომსაძე ნინო ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
107050p სონღულაშვილი ვახტანგ რომის სამართალი (BAL0307-LS) პრაქტიკული |
107750saj ჩხიტაური ალექსანდრე ადგილობრივი თვითმმართველობის სამართალი (KJH654PO) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 107950h დემეტრაშვილი სოფიო ადმინისტრაციული სამართალი (PAL0307-LS) პრაქტიკული |
107050k ხარაძე ნანა შესავალი სამართალმცოდნეობაში (BAL0107-LS) პრაქტიკული |
107050m, 107050n, 107050o სეხნიაიძე ბესიკ რომის სამართალი (BAL0307-LS) ლექცია |
107850f ჩიხლაძე კობა სისხლის სამართლის პროცესი (ზოგადი ნაწილი) (CPLPRO7) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 107050q ფიფია ნანა ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
107756sis მინაშვილი ირაკლი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება (LAW16911G1-LS) პრაქტიკული |
||||
10-18:00 | 107753ker წიკლაური ლელა პროფესიული ეთიკა (SPC0107-LS) პრაქტიკული |
107751sis ზათიაშვილი გიორგი კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
107752sis ზათიაშვილი გიორგი კრიმინალისტიკა (KRIMSAT07) პრაქტიკული |
707050A, 707050A1, 707050A2 ხიზანიშვილი სალომე სამართლის ფილოსოფია (LOF0107-LS) ლექცია |
107050h დეკანოზიშვილი ციური ინგლისური ბ1.1/ბ1.2 (KJUY365LKI) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | --- | 707050A, 707050A1, 707050A2 გვარამია ვეფხვია საერთაშორისო სისხლის სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW10411G2-LS) ლექცია |
||||
12-20:00 | --- | 707050B1 ცომაია თეა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 707050B2 ბერეკაშვილი დიანა თანამედროვე სამოქალაქო სამართალი (CIL0107-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
03-207.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 219160.2-2 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219163.1-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
152093.2-5 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 219161.1-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219164.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 152095.1-5 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 219166.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219172.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 108938.1-8, 108938-1.1-8 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
219168.2-2 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- | 219165.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 219162.2-2 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
108900.2-8, 108960.2-8, 108950.2-8 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
219167.1-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
219171.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 152094.2-5 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
108940.2-8, 108941.2-8 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | 219169.2-2 ჯიქია მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
108951.2-8, 108952.2-8 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 152092.2-5 ღვინიაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 152090.1-5 ზამთარაძე ელენე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112935.2-12 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში (HHS22503G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 152091.2-5 ღვინიაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
108953.1-8, 108981.1-8 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-208.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108982.1-8, 108983.1-8, 108984.1-8 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 111816.1-7 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3932.2-3 ღვინიაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | 108933.1-8, 108934.1-8 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
4801.2-4 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება ქიმიურ საწარმოებში (FGHJJK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | 108930.1-8, 108931.1-8 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
--- | 61804.2-6 სხირტლაძე ლელა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
61800.2-6 რობიტაშვილი მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
219170.1-2 რობიტაშვილი მარინა შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკულ და ტელეკომუნიკაციის საწარმოებში (DXFC V) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 61802.1-6 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 108942.1-8, 108943.1-8 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული |
61803.1-6 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
61801.1-6 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
61805.1-6 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 61806.1-6 არუდაშვილი ნინო შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
4940.1-4 ლურსმანაშვილი მარინე საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლაბორატორიული |
1086.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 3931.2-3 ღვინიაშვილი მარინე შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-604.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1906.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 1907.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1912.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1901.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 151960.2-5 ჯიქიძე ლევან გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული |
151901.2-5 ჯიქიძე ლევან გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული |
1905.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 1902.2-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 1900.2-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1914.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1911.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1908.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
151981.1-5 შალიტაური გიორგი თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 1913.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1915.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | 151980.1-5 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
151940.2-5 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 1919.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1916.1-1 შალიტაური გიორგი თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1903.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
151902.1-5 ქვარცხავა ლიანა გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | 1918.1-1 შალიტაური გიორგი თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1909.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1910.2-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
1904.1-1 ქვარცხავა ლიანა თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 1917.1-1 შალიტაური გიორგი თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 110023 გუბელაძე დავით შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3802 მარდაშოვი მარინე სასწავლო გეოლოგიური პრაქტიკა (JGJK) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1990 ჭანკოტაძე ვახტანგი Инженерная компьютерная графика (INJKOGR01) Лабораторная работа |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 1912.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | 1915.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 1903.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 1908.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | 1906.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1907.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1913.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 1901.1-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | 1909.1-1 კვაჭაძე თამარ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1905.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1911.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 1904.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1910.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1916.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1918.2-1 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | 1919.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1900.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1917.2-1 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1902.1-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 1914.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.1.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 1912.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | 1915.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 1903.1-1 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 1908.1-1 კვაჭაძე თამარ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | 1906.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1907.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1913.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 1901.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | 1909.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1905.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1911.1-1 კვაჭაძე თამარ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 1904.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1910.1-1 კვაჭაძე თამარ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1916.1-1 კაპანაძე ზურაბ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1918.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | 1919.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1900.1-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1917.1-1 მაღრაძე თინათინი საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
1902.2-1 ფილფანი ნინო საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 1914.2-1 თოდუა მიხეილ საინჟინრო და კომპიუტერული გრაფიკა (SAINKOMGR01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1001.1-1 მაღრაძე თინათინი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 1007.2-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | 1009.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
1008.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | 1002.2-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
1000.2-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | 1006.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 1090.2-1 კვაჭაძე თამარ Основы программирования (PRFUNR8) Лабораторная работа |
1003.1-1 მაღრაძე თინათინი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 1005.2-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | 1004.2-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.2.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1001.2-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 1007.1-1 მაღრაძე თინათინი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | 1009.2-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
1008.2-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | 1002.1-1 მაღრაძე თინათინი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
1000.1-1 მაღრაძე თინათინი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | 1006.2-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 1090.1-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი Основы программирования (PRFUNR8) Лабораторная работа |
1003.2-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 1005.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | 1004.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (DAPSAFMSH01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4990.2-4 ლაგვილავა ირმა ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 152001.2-5 გოცაძე მერაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
108052.2-8 ბეგიაშვილი მზია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
108051.1-8 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | 108081.1-8 წვერავა ელიზა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.3.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108052.1-8 წვერავა ელიზა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
108051.2-8 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 108081.2-8 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.4.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108043.2-8 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 108041.2-8 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | 108040.2-8 ჯავახიშვილი ნათელა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | 108042.2-8 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108043.1-8 ნიკვაშვილი ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 108041.1-8 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | 108040.1-8 ასათიანი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | 4990.1-4 ლაგვილავა ირმა ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული |
051909sab-5 თოფურია ნინო Ms Excel (410705) პრაქტიკული |
--- | 108042.1-8 ასათიანი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
151870.2-5 უგრეხელიძე ირინე გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 051909sab-5 თოფურია ნინო Ms Excel (410705) პრაქტიკული. |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108053.2-8 შუბითიძე თამარ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 108082.1-8 წვერავა ელიზა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | 108084.2-8 მჭედლიშვილი ზურაბ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | 4901, 4902 ტაბიძე ვასილ კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 108050.2-8 ნიკვაშვილი ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108060.1-8 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108083.2-8 წვერავა ელიზა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
108000.1-8 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.5.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108053.1-8 ნიკვაშვილი ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 108082.2-8 შუბითიძე თამარ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | 108084.1-8 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 151770 ყიფშიძე მანანა ფოტოპროცესები და ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით მედიაში (MAP21805G1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108050.1-8 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | 108060.2-8 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108083.1-8 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
108000.2-8 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151770.1-5 უგრეხელიძე ირინე გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლაბორატორიული |
108030.2-8 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 108038.2-8 ზურაბიშვილი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
4990ა.1-4 ლაგვილავა ირმა ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული |
108010.1-8 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | 152093.1-5 მღებრიშვილი ნიკოლოზ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
5-13:00 | 108031.2-8 მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
108032.2-8 კოპლატაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
152095.1-5 მღებრიშვილი ნიკოლოზ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
152094.1-5 მღებრიშვილი ნიკოლოზ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | 4960 ტაბიძე ვასილ კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT47104G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 151740.1-5 ბარამაშვილი თეა კომპიუტერული გრაფიკა (Corel Draw) (MAP31605G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 108020.2-8 ნოზაძე ნანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.6.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108030.1-8 ასათიანი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 108038.1-8 მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 108010.2-8 მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 152093.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
5-13:00 | 108031.1-8 კოპლატაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
108032.1-8 ბერიძე თამარ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
152095.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
152094.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108020.1-8 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151870.1-5 უგრეხელიძე ირინე გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | 152092.1-5 პაპასკირი მურთაზი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
152090.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | 152040.1-5 შურღაია ირაკლი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 152091.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | 152060.2-5 ბაღდავაძე გელა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 152080.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
151770.2-5 უგრეხელიძე ირინე გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმები (SAMRGA05) ლაბორატორიული |
--- | 152070.1-5 შურღაია ირაკლი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 4990ა.2-4 ლაგვილავა ირმა ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151740.2-5 ბარამაშვილი თეა კომპიუტერული გრაფიკა (Corel Draw) (MAP31605G1) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.7.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 152092.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
152090.1-5 პაპასკირი მურთაზი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | 152040.2-5 ბაღდავაძე გელა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 152091.1-5 პაპასკირი მურთაზი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | 152060.1-5 შურღაია ირაკლი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 152080.1-5 პაპასკირი მურთაზი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- | 152070.2-5 ბაღდავაძე გელა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 62009 გერგეშელიძე ლელა ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორელი) (COREL06) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 62009 გერგეშელიძე ლელა ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (ქორელი) (COREL06) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 2019/4 დემეტრაშვილი ნუცა გარემოს დიზაინის 3D მოდელირება (ICT11006G2-B) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 220163.1-2 სიხარულიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
112010.2-12 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
220165.1-2 ძოძუაშვილი ამური გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 112025.2-12 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | 112035.2-12 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220164.1-2 შავერდაშვილი ლაურა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 112040.2-12 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 112060.2-12 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.A.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 220163.2-2 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
112010.1-12 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
220165.2-2 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 112025.1-12 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | 112035.1-12 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220164.2-2 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 112040.1-12 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 112060.1-12 ბარდაველიძე ხათუნა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 220168.2-2 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 220191.2-2 ჭოლიკიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 220160.2-2 ჭოლიკიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 220101.2-2 ჭოლიკიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 220169.2-2 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
220170.2-2 ბურჯანაძე ივეტა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
4090.2-4 ფანჯარაძე გულნარა ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული |
220162.2-2 ჭოლიკიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | 220166.2-2 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
220161.2-2 ჭოლიკიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
220167.2-2 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.B.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 220168.1-2 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 220191.1-2 თანდილაშვილი გიორგი გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 220160.1-2 თანდილაშვილი გიორგი გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 220101.1-2 თანდილაშვილი გიორგი გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 220169.1-2 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
220170.1-2 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
4090.1-4 ბერიშვილი მარინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული |
220162.1-2 თანდილაშვილი გიორგი გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | 220166.1-2 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
220161.1-2 თანდილაშვილი გიორგი გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
220167.1-2 ბერიშვილი მარინე გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.C.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.D.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.E | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108704 ბერიკელაშვილი გივი რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.E.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.F.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.G | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.G.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.H.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ეროვნული სამეც. ბიბლიოთეკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-213 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110917.2-10 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 110917.1-10 ლომთაძე ციცინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 110935.1-10 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 110918.1-10 ლომთაძე ციცინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 110935.2-10 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 110915.2-10 გამყრელიძე ნინო ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 110936.2-10 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | 110936.1-10 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 110937.1-10 გაგელიძე ნინო მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108770-2 გზირიშვილი დავით ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (SMD1308) ლექცია |
220166.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 220161.1-2 ჩაგელიშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220163.1-2 ბარამიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220167.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 220210.1-2 დავითაძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220162.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220160.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 220101.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 220164.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220168.2-2 გიორგაძე ირმა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | 220165.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220170.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 220171.2-2 თაქთაქიშვილი მიხეილ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 220169.2-2 გიორგაძე ირმა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 108770-1 ბერბერაშვილი თამარი მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) ლექცია |
220191.2-2 თაქთაქიშვილი მიხეილ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-217 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 220166.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 220161.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220163.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220167.2-2 თაქთაქიშვილი მიხეილ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 220210.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220162.1-2 ბარამიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 220160.1-2 დავითაძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 220101.1-2 დავითაძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 220164.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220168.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | 220165.2-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220170.2-2 გიორგაძე ირმა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 220171.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 220169.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 220191.1-2 ხაჩიძე თენგიზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-220 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108866 ჩიხრაძე მიხეილ კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია |
108770-4 კერვალიშვილი პაატა სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108867 ჩიხრაძე მიხეილ კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108866 ჩიხრაძე მიხეილ კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 8905 გოდერძიშვილი გელა ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (GGGSD) ლექცია |
--- |
11-19:00 | 8905 გოდერძიშვილი გელა ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (GGGSD) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3002.1-3 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
108867 ჩიხრაძე მიხეილ კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3001.2-3 ხოჭოლავა დარეჯან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
3040.1-3 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 108770-4 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) პრაქტიკული |
3036.1-3 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 3031.2-3 ესიავა რამაზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 3035.1-3 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108770-2.1-8 გზირიშვილი დავით საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა და სერვისი (SAYELTS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108770-2 გზირიშვილი დავით მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108770-2 გზირიშვილი დავით საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა და სერვისი (SAYELTS08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 108770-2 გზირიშვილი დავით მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108770-2 ჯიშიაშვილი დავით ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (BJSFG) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108770-2 ჯიშიაშვილი დავით ნანომასალები (JKBSDFG) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 108770-2 ჯიშიაშვილი დავით ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (BJSFG) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 108770-2 ჯიშიაშვილი დავით ნანომასალები (JKBSDFG) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 8905 ჯიშიაშვილი დავით ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (DFHFDHHDF) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 8905 ჯიშიაშვილი დავით ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (DFHFDHHDF) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-228 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108872.2-8 ეთერაშვილი თამაზ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 108873.1-8 ჭირაქაძე არჩილ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108870.2-8 ეთერაშვილი თამაზ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | 108871.2-8 ეთერაშვილი თამაზ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 8905 ეთერაშვილი თამაზ მასალათა ინჟინერია (SDGDGS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8905 ეთერაშვილი თამაზ მასალათა ინჟინერია (SDGDGS) სემინარი |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 108770-1 ჯაბუა ზაურ სამედიცინო მასალათმცოდნეობა (SAMA08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 8905 ჯაბუა ზაურ თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (DGHJH) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 8905 ჯაბუა ზაურ თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (DGHJH) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-232 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108970 ჯაბუა ზაურ გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული |
--- | --- | 108873.2-8 ნაჭყებია დათო კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | 108871.1-8 მინაშვილი თამაზ კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
108870.1-8 მინაშვილი თამაზ კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 108971 ჯაბუა ზაურ გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 108872.2-8 ნაჭყებია დათო კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-321 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1001.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1080.2-1 ტაბატაძე გრიშა ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
1006.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 1009.2-1 ჩაგელიშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
1008.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 1003.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 1004.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
108770-1 გობრონიძე ვალერიან ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 1086.1-1 კასრაძე გრიგოლ ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1007.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | 108872 ჭელიძე ლია ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 1002.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1000.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | 1005.1-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108770-4 კერვალიშვილი პაატა სენსორები ფიზიკა და ტექნოლოგია (AFDT08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108770-4 კერვალიშვილი პაატა საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 108066.2-8 ბერბერაშვილი თამარი ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 108067.2-8 ბერბერაშვილი თამარი ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლაბორატორიული |
108770-4 გოდერძიშვილი გელა ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგია (JKDGDH) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 8906 ბერბერაშვილი თამარი მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) ლექცია |
--- | 8906 ბერბერაშვილი თამარი მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (IRM5108) სემინარი |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-325 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108910.2-8 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
108068 ბჟალავა თამარ ფიზიკა A (SHD) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 108873 ჭელიძე ლია ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული |
108068 ბჟალავა თამარ ფიზიკა A (SHD) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108770-4 კერვალიშვილი პაატა საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) პრაქტიკული |
108920.2-8 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- | 108770-1 გობრონიძე ვალერიან ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | 108770-4 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-326 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108970, 108971 ჯაბუა ზაურ გაზომვის შედეგების დამუშავების მეთოდე (MPMR908GA1) ლექცია |
--- | 108870, 108871, 108872, 108873 დოლიძე ნუგზარ ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია |
108805, 108806 ჯაბუა ზაურ სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) პრაქტიკული |
108805, 108806, 108704, 108705, 108706, 108707 ჯაბუა ზაურ სამყაროს ფიზიკური სურათი (DLFG) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 108871, 108873, 108872, 108870 ეთერაშვილი თამაზ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | 108058 კოტეტიშვილი ქეთევან General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Lecture |
108968 კოტეტიშვილი ქეთევან Physics C (PHS50908E1-LB) Laboratory |
108770-1 კოტეტიშვილი ქეთევან არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) ლექცია |
108872 მიქელაშვილი ვლადიმერ რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 108968 კოტეტიშვილი ქეთევან Physics C (PHS50908E1-LB) Lecture |
108058 კოტეტიშვილი ქეთევან General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Laboratory |
108873 მიქელაშვილი ვლადიმერ რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 108068 კოტეტიშვილი ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
108068 კოტეტიშვილი ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლექცია |
108770-1 მიქელაშვილი ვლადიმერ რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) პრაქტიკული |
108870, 108871, 108872, 108873 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) ლექცია |
108870, 108871, 108872, 108873 ნაბახტიანი გიორგი მყარი სხეულების ფიზიკა (MYSXZI08) ლექცია |
|
6-14:00 | 108071, 108070 გლურჯიძე ლევან კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) ლექცია |
108870 მიქელაშვილი ვლადიმერ რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული |
108870, 108871, 108872, 108873 მინაშვილი თამაზ კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლექცია |
108871 მიქელაშვილი ვლადიმერ რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 108905.2-8 გლურჯიძე ლევან ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლაბორატორიული |
108770-1 მიქელაშვილი ვლადიმერ რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) ლექცია |
108870, 108871, 108872, 108873 მიქელაშვილი ვლადიმერ რადიაციული ფიზიკა (RAFI08) ლექცია |
|||
8-16:00 | 8006 თარგამაძე ლიანა ანატომია (YTFJBH) ლექცია |
108906.2-8 გლურჯიძე ლევან ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლაბორატორიული |
108071 გლურჯიძე ლევან კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული |
108970, 108971 გლურჯიძე ლევან ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლექცია |
108070 გლურჯიძე ლევან ფიზიკა 1.1 (FIZ08) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 8006 თარგამაძე ლიანა ანატომია (YTFJBH) პრაქტიკული |
108905, 108906 გლურჯიძე ლევან ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლექცია |
108906 გლურჯიძე ლევან ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) პრაქტიკული |
108070 გლურჯიძე ლევან კრეატიული აზროვნება (KRAZ08) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 108905 გლურჯიძე ლევან ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) პრაქტიკული |
108071 გლურჯიძე ლევან ფიზიკა 1.1 (FIZ08) პრაქტიკული |
108070, 108071 გლურჯიძე ლევან ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-327 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108770-2 ჩახვაშვილი ლალი ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108770-2 ჩახვაშვილი ლალი ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108770-1 ბერბერაშვილი თამარი მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 1 (MGM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-329 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108871 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108872 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 108873 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 108770-4 გოდერძიშვილი გელა ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგია (JKDGDH) სემინარი |
--- | |
9-17:00 | 108870 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 1 (TEFI08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 8905 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ნანო-მოკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (HSFSFF) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 8905 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ნანო-მოკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (HSFSFF) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-401 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108770-1 გიგინეიშვილი მაია არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 108768 კერვალიშვილი პაატა Biomedical signal and image processing (DFFHFH) Practical Work |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108768 კერვალიშვილი პაატა Biomedical signal and image processing (DFFHFH) Lecture |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-320 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 108770-3 ბერიკაშვილი თეიმურაზ კრისტალოფიზიკა (CPH2008) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 3016 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 1 (PHY01R8) Лабораторная работа |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 3014 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 1 (PHY01R8) Лабораторная работа |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 3014 ბერიკაშვილი თეიმურაზ Физика 1 (PHY01R8) Лекция |
220105 გიგინეიშვილი აკაკი Общая физика A (DGHF) Лекция |
--- | 108839 ბერიკაშვილი თეიმურაზ Физика 4.2 (DGHK) Лекция |
--- |
6-14:00 | --- | 1090 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 1.1 (PHS55408R1-LB) Лекция |
220105.1-2 გიგინეიშვილი აკაკი Общая физика A (DGHF) Лабораторная работа |
220139 ბერიკაშვილი თეიმურაზ Общая физика 1 (GPYS108) Лекция |
108770-3 ბერიკაშვილი თეიმურაზ ლითონების ფიზიკა (LITFI08) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 1090.1-1 ბერიკაშვილი თეიმურაზ Физика 1.1 (PHS55408R1-LB) Лабораторная работа |
108770-3 ბერიკაშვილი თეიმურაზ კრისტალოფიზიკა (CPH2008) ლექცია |
108839.2-8 ბერიკაშვილი თეიმურაზ Физика 4.2 (DGHK) Лабораторная работа |
--- | --- |
8-16:00 | 3016 ბერიკაშვილი თეიმურაზ Физика 1 (PHY01R8) Лекция |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | 108770-3 ბერიკაშვილი თეიმურაზ ლითონების ფიზიკა (LITFI08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 220139 გიგინეიშვილი აკაკი Общая физика 1 (GPYS108) Лабораторная работа |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108871 დოლიძე ნუგზარ ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 108870 დოლიძე ნუგზარ ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 8906 დოლიძე ნუგზარ რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 8906 დოლიძე ნუგზარ რადიაციული უსაფრთხოება (RADSA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-324 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-330 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-332 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 152080.1-5 ჩაგელიშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
152060.1-5 გორგაძე კახა ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
152040.1-5 გორგაძე კახა ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | 152001.1-5 გორგაძე კახა ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 152070.1-5 კასრაძე გრიგოლ ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-340 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108770-3 ჯანელიძე გოდერძი ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108770-3 ჯანელიძე გოდერძი საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) პრაქტიკული |
108770-3 ჯანელიძე გოდერძი ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 108770-3.1-8 ჯანელიძე გოდერძი კვალთა აღმოჩენის,ფიქსირების და გამოკვლების ფიზიკური მეთოდები (KAFDGFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108770-3 ჯანელიძე გოდერძი კვალთა აღმოჩენის,ფიქსირების და გამოკვლების ფიზიკური მეთოდები (KAFDGFM08) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108770-3 ჯანელიძე გოდერძი საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (SOIFMM08) ლექცია |
11-19:00 | --- | --- | 8905 ჯანელიძე გოდერძი კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | 8905 ჯანელიძე გოდერძი კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-429 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-428 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108071.1-8 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 108967.2-8 სიხარულიძე მანანა ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108966.2-8 სიხარულიძე მანანა ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108070.1-8 ჩახვაშვილი ლალი ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108970.2-8 ჩიხრაძე მიხეილ ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლაბორატორიული |
--- | 108010.1-8 ბუაჩიძე ზაქარია ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | 108920.1-8 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 108971.2-8 ჩიხრაძე მიხეილ ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლაბორატორიული |
--- | 108020.2-8 ჯანელიძე გოდერძი ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-432 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-302ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 111063 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция |
8941 როდონაია ირაკლი კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8941 როჭიკაშვილი ეკატერინე პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108770-4 როდონაია ირაკლი ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8941-1 კვესელავა ქეთევან მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) საკურსო |
9-17:00 | --- | 8941-2 კვესელავა ქეთევან მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) საკურსო |
8941-1, 8941-2 ძოძუაშვილი ამური ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია |
--- | --- | 108770-4 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | 8941 ვარძიაშვილი ნინო მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-304ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8941 როჭიკაშვილი ეკატერინე ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (DUYFUKG) ლექცია |
2-10:00 | 108970, 108971 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლექცია |
112010 თედეშვილი ლიანა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
--- | --- | --- | 108981, 108982, 108983 კოტრიკაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
3-11:00 | --- | 112025 თედეშვილი ლიანა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
108781, 108782, 108783, 108784 როჭიკაშვილი ეკატერინე კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) ლექცია |
--- | --- | 108981, 108982, 108983 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია |
4-12:00 | 107080 ბარდაველიძე ხათუნა Прикладная информатика 1 (ICT55708R1-LB) Лекция |
112035 თედეშვილი ლიანა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
108984, 108900 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია |
112029 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция |
--- | --- |
5-13:00 | 108883, 108884 ბრელიძე მარინე კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლექცია |
--- | 108882, 108881 ჭოლიკიძე ლევან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია |
220105 კვესელავა ქეთევან Основы прикладной информатики 1 (ICT13508R2-LB) Лекция |
108883, 108884 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 108884, 108883 ბოჭორიშვილი ირაკლი ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია |
108882 მელაძე ჰამლეტ კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული |
--- | 108882, 108881 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
8941 როჭიკაშვილი ეკატერინე ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (DUYFUKG) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | 108884 მელაძე ჰამლეტ კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული |
220139 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лекция |
--- | --- | |
8-16:00 | 108781, 108782, 108783, 108784 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია |
108881, 108882 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
108984 კოტრიკაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | 8941-2, 8941-1, 8941 კოტრიკაძე გულნარა პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია |
108881, 108882 სტურუა თეიმურაზ ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია |
108883 მელაძე ჰამლეტ კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული |
108881 მელაძე ჰამლეტ კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 8941-1, 8941-2 კვესელავა ქეთევან მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) ლექცია |
8941 ბოჭორიშვილი ირაკლი მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 8941-1 გიგილაშვილი ანა მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 8941-1, 8941-2 თედეშვილი ლიანა მულტიმედიური ტექნოლოგიები2 (MT21008) ლექცია |
--- |
12-20:00 | 8941-2 გიგილაშვილი ანა მულტიმედიური ვებ-პროექტის შექმნა (UUUUUU) პრაქტიკული |
--- | 8941-1 თედეშვილი ლიანა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) პრაქტიკული |
8941-2 თედეშვილი ლიანა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-301ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 220171.1-2 ნიჟარაძე მზიანა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 111055.2-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
--- | 111068.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | 111066.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
111016.1-7 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
111067.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული |
--- | 111065.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 111015.1-7 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | 220105.2-2 ბარდაველიძე ხათუნა Основы прикладной информатики 1 (ICT13508R2-LB) Лабораторная работа |
111006.1-7 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
112029 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лабораторная работа |
7-15:00 | --- | 108883.2-8 დოლიძე მაია ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) პრაქტიკული |
--- | 108883.2-8 დოლიძე მაია კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
111005.1-7 ფანჯარაძე გულნარა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 108884.2-8 დოლიძე მაია ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) პრაქტიკული |
108884.2-8 დოლიძე მაია კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
107080.2-11 ხვიჩია ვალერიან Прикладная информатика 1 (ICT55708R1-LB) Лабораторная работа |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | 8941 ბოჭორიშვილი ირაკლი მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108882.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 111015.2-7 ჩხაიძე ნათელა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | 108783.2-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 108782 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
108781 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
111068.2-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
--- | 108783 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 111066.2-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
111016.2-7 ჩხაიძე ნათელა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
111067.2-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული |
--- | 111065.2-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
108882 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
6-14:00 | 108881 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | 108784.2-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
--- | 108781.2-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 108881.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | 8941-1 კოტრიკაძე გულნარა პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | --- | 108782.2-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
--- | --- | 108784 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 108883.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
108884.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-309ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108770-4.2-8 კუჭავა გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108770-4.2-8 კუჭავა გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108781.1-8 ბურჯანაძე ივეტა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 111070.1-7 ნიჟარაძე მზიანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 108882.1-8 კუჭავა გიორგი ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | 108782.1-8 ბურჯანაძე ივეტა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
--- | 108783.1-8 ბურჯანაძე ივეტა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
108770-4 როდონაია ირაკლი ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ISS08) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 111069.1-7 ფანჯარაძე გულნარა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
--- | |||
8-16:00 | 108881.2-8 კუჭავა გიორგი ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | 108784.1-8 ბურჯანაძე ივეტა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 8941 როდონაია ირაკლი კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 8941-1 ძოძუაშვილი ამური ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-313ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108781.2-8 ბრეგვაძე მარიკა გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108884.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108782.2-8 ბრეგვაძე მარიკა გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 108881.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 108784.2-8 ქვლივიძე მაკა გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
108883.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108882.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | 108783.2-8 ქვლივიძე მაკა გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 8941-2 ძოძუაშვილი ამური ოპერაციათა კვლევა (SOR09) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-314 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108866.2-8 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) ლაბორატორიული |
--- | 108967.2-8 მესხია მარინა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 108766.2-8 მესხია მარინა ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108866 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული |
108767.2-8 მესხია მარინა ბიოინფორმატიკა MATLAB გარემოში (BMAT108) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | --- | 108967.1-8 მესხია მარინა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლაბორატორიული |
108767 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 108767.1-8 მესხია მარინა დაპროგრამებაVisual studio გარემოში (VKSHGS) ლაბორატორიული |
--- | 108767 მესხია მარინა ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) პრაქტიკული |
108866.1-8 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | 108867.2-8 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) ლაბორატორიული |
108966.1-8 მესხია მარინა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 108867.1-8 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) ლაბორატორიული |
108767.1-8 მესხია მარინა ბიოინფორმატიკა MATLAB გარემოში (BMAT108) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | 108766.1-8 მესხია მარინა ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლაბორატორიული |
--- | 108867 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) პრაქტიკული |
108767.2-8 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) ლაბორატორიული |
108767.2-8 მესხია მარინა დაპროგრამებაVisual studio გარემოში (VKSHGS) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 108966.2-8 მესხია მარინა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლაბორატორიული |
--- | 108767.1-8 მესხია მარინა Lab View დაპროგრამირების მეთოდები (KDFLS) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | 8984 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 8984-1 გიგილაშვილი გიორგი Clinical Engineering (CLE01E8) Lecture |
8984 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108767 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (BIOSAM06) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108767 წიკლაური მარიამ ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) ლექცია |
--- | 108866 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ბიოსტატისტიკა (BIOST06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | 108766 წიკლაური მარიამ კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული |
108767 ფიცხელაური ანა სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (SAMSI08) ლექცია |
--- | --- | 108767 ფიცხელაური ანა სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) ლექცია |
|
6-14:00 | 108767 წიკლაური მარიამ დისტანციური სამედიცინო სისტემები (JKFJHJ) ლექცია |
108767 წიკლაური მარიამ ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (TELMED08) პრაქტიკული |
--- | 108767 ფიცხელაური ანა სამედიცინო ინფორმატიკა (SI008) პრაქტიკული |
108767 ფიცხელაური ანა სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (SAMSI08) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 108867 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ბიოსტატისტიკა (BIOST06) პრაქტიკული |
108866, 108867 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ბიოსტატისტიკა (BIOST06) ლექცია |
||||
8-16:00 | --- | 108766 წიკლაური მარიამ კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) ლექცია |
--- | --- | ||
9-17:00 | 108767 წიკლაური მარიამ დისტანციური სამედიცინო სისტემები (JKFJHJ) პრაქტიკული |
8984 ყუბანეიშვილი ელგუჯა მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) პრაქტიკული |
8984 წიკლაური მარიამ ელექტრონული ჯანდაცვის სისტემები (JHKSV) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 8984 წიკლაური მარიამ ელექტრონული ჯანდაცვის სისტემები (JHKSV) ლექცია |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 8984 ყუბანეიშვილი ელგუჯა მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MSTMM08) ლექცია |
--- | --- | 8984 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ხელოვნურ ნეირონული ქსელები მედიცინაში (XNQM08) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | 8984 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ხელოვნურ ნეირონული ქსელები მედიცინაში (XNQM08) ლექცია |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108867.1-8 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლაბორატორიული |
108768 გოცირიძე ირინა Team Project (GHHJK) Course paper |
108768 გოცირიძე ირინა Clinical Diagnostic Laboratory Devices (FDGK) Practical Work |
108968 გოცირიძე ირინა Biomedical Instrumentation (SFEDDGESDF) Practical Work |
--- |
4-12:00 | 108068 გოცირიძე ირინა Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Lecture |
--- | ||||
5-13:00 | 108968 გოცირიძე ირინა Biomedical Instrumentation (SFEDDGESDF) Lecture |
108768 გოცირიძე ირინა Clinical Diagnostic Laboratory Devices (FDGK) Lecture |
108866.2-8 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლაბორატორიული |
108768 გოცირიძე ირინა Team Project (GHHJK) Course paper |
108068 გოცირიძე ირინა Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Practical Work |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | 108768 გოცირიძე ირინა Mobile Health Systems (SDGFG) Lecture |
108866.1-8 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლაბორატორიული |
108768 გოცირიძე ირინა Mobile Health Systems (SDGFG) Practical Work |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 108766 გოცირიძე ირინა რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) ლექცია |
--- | 108867.2-8 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108866, 108867 ფიცხელაური ანა ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლექცია |
--- | 108967.1-8 ფიცხელაური ანა ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
108066 ფიცხელაური ანა ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 108966, 108967 ღურწკაია ზვიად ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) ლექცია |
108767 ღურწკაია ზვიად ბიოინფორმატიკა MATLAB გარემოში (BMAT108) ლექცია |
108966.1-8 ფიცხელაური ანა ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
108966, 108967 ფიცხელაური ანა ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია |
108067 ფიცხელაური ანა ბიომექანიკა (BIMEQ06) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 108966, 108967 ღურწკაია ზვიად ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება1 (OBOD08) ლექცია |
108066, 108067 ფიცხელაური ანა ბიომექანიკა (BIMEQ06) ლექცია |
108967.2-8 ფიცხელაური ანა ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
--- | 108067, 108066 ფიცხელაური ანა შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) ლექცია |
|
5-13:00 | 108867.1-8 ფიცხელაური ანა ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლაბორატორიული |
108866, 108867 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო ელექტრონიკა (MEE 5108) ლექცია |
108966.2-8 ფიცხელაური ანა ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
--- | 108066, 108067 მესხია მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
|
6-14:00 | 108966, 108967 ინვია ნიკოლოზ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია |
108766 ღურწკაია ზვიად ბიოსამედიცინო სისტემების მეთემატიკური მოდელირება (BSMM08) ლექცია |
108866, 108867 ფიცხელაური ანა ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლექცია |
108768 ლაზარაშვილი ლევან Hospital Administration and management (SDGDFV) Practical Work |
||
7-15:00 | 108866.1-8 ფიცხელაური ანა ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლაბორატორიული |
108066.2-8 მესხია მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108066 ფიცხელაური ანა შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული |
108766 წიკლაური მარიამ რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული |
108067.2-8 მესხია მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | 108766 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) ლექცია |
--- | ||||
9-17:00 | 108067 ფიცხელაური ანა შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (SBI08) პრაქტიკული |
108867.2-8 ფიცხელაური ანა ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლაბორატორიული |
108067.1-8 მესხია მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | 108768 ლაზარაშვილი ლევან Hospital Administration and management (SDGDFV) Lecture |
108866.2-8 ფიცხელაური ანა ბიოსამედიცინო გაზომვები ( BMDMSE8) ლაბორატორიული |
10-18:00 | 108066.1-8 მესხია მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-315ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108781.1-8 ვარძიაშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 111063 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии 1 (INFB108-LB) Лабораторная работа |
--- | 108884.2-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | 108782.1-8 ვარძიაშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
--- | 8941 როჭიკაშვილი ეკატერინე პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | --- | 108881.2-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 108784.1-8 ვარძიაშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
108883.2-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108882.2-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 8941 ვარძიაშვილი ნინო მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) პრაქტიკული |
--- | 108783.1-8 ვარძიაშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) პრაქტიკული |
8941-2, 8941 კოტრიკაძე გულნარა პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 8941 ბრელიძე მარინე 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-122დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108942.2-8 ჟვანია თალიკო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 108943.2-8 ჟვანია თალიკო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108740 ბეჟანიშვილი ლოლიტა დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 108941.1-8 თავბერიძე ნატო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 108743 ნაჭყებია მზიანა დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული |
108742 ბეჟანიშვილი ლოლიტა დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 108940.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108742.1-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-124დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108942.1-8 თავბერიძე ნატო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 108943.1-8 თავბერიძე ნატო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108941.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 108940.1-8 თავბერიძე ნატო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108742.2-8 ნაჭყებია მზიანა დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-128დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108040.1-8 მამათელაშვილი ქეთევან კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | 108042.2-8 პაპავა ლელა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | 108860.1-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108860.2-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 108041.2-8 კობიაშვილი ანა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108042.2-8 კობიაშვილი ანა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | 108942.2-8 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108041.2-8 პაპიაშვილი რუსუდანი კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108843.1-8 ადამია ვლადიმერი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108842.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 108843.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
|||||
6-14:00 | 108842.2-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108040.2-8 კობიაშვილი ანა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108940.2-8 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108841.2-8 ცირამუა ზაზა კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108841.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | 108840.1-8 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
||||
8-16:00 | 108043.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | 108043.1-8 ბახტაძე თენგიზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108840.1-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 108943.2-8 ჟვანია თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108941.2-8 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | 8996-1 კაიშაური თინათინ ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 8996 ჩიკაშუა ეკატერინე კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-424 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-501ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108832 გვენეტაძე ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108058 ლაბაძე სოფიკო ინგლისური ენა ბ2+1 (KJUH35PO) პრაქტიკული |
--- | --- | 108050.4-8 ლაბაძე სოფიკო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | 108006 სამსონაძე გურამ წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 108005, 108006 სამსონაძე გურამ წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) ლექცია |
--- | ||||
4-12:00 | --- | 108781, 108782, 108783, 108784 ჭოლიკიძე ლევან დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) ლექცია |
108032 მასპინძელაშვილი ბორის საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108782 კურცხალია ელგუჯა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო |
--- | |
5-13:00 | 108800 ტარიელაძე ვაჟა ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
108860 ტაბატაძე მაკა ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) პრაქტიკული |
108933, 108934 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
108942, 108943 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 108938, 108938-1 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
108704 გიორგაშვილი ლევან კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) ლექცია |
--- | 108005.1-8 ვადაჭკორია შოთა შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული |
108970, 108971 ვადაჭკორია შოთა შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია |
|
7-15:00 | 108070, 108071 ტეტუნაშვილი თენგიზ მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) ლექცია |
108805 ბუჩუკური თენგიზ ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) პრაქტიკული |
108781 კურცხალია ელგუჯა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო |
108970, 108971 ვადაჭკორია შოთა შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 108800 გულუა დავით ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია |
108030.1-8, 108031.1-8, 108032.1-8, 108038.1-8, 108081.1-8, 108082.1-8, 108083.1-8, 108084.1-8, 108000.1-8, 108040.1-8, 108042.1-8, 108043.1-8, 108050.1-8, 108051.1-8, 108052.1-8, 108053.1-8, 108060.1-8, 108041.1-8 თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
108900 ცაბაძე თეიმურაზი შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | 108082 ჯანგველაძე თემურ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
8999-2 შავლაყაძე ნუგზარ ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) ლექცია |
8099-2 ჯანგველაძე თემურ სასრულ-სხვაობიანი სქემები მათემატიკურ ფიზიკაში (MAS10808G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 108700 ინასარიძე ნიკოლოზ კრიპტოსისტემები ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (ICT31608G3-LP) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | 8941-2 კურცხალია ელგუჯა გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 89104 მაგრაქველიძე დალი პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) ლექცია |
89104 მაგრაქველიძე დალი პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-200დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-304ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151760 წულუკიძე მზია კვების პროდუქტების უვნებლობისა და ხარისხის კვლევის მეთოდები (MAP12205) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108710 ერემეიშვილი ნაზიბროლა საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108710 ბალიაშვილი მედეა სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) პრაქტიკული |
108810, 108811 მენაბდე თამარ აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) პრაქტიკული |
--- | 108710 ერემეიშვილი ნაზიბროლა გამოყენებითი მეტროლოგია (FGHDHFH) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 108710 ერემეიშვილი ნაზიბროლა გამოყენებითი მეტროლოგია (FGHDHFH) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | 108710 მურჯიკნელი გურამ გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები (EET62708G2-LB) ლექცია |
108811, 108810 აბელაშვილი ნოდარ ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | 108710 მენაბდე თამარ ხარისხის კონტროლის მეთოები და ინსტრუმენტები (HDH) ლექცია |
108810, 108811 ჩხეიძე ირინა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია |
--- | 151760 წულუკიძე მზია კვების პროდუქტების უვნებლობისა და ხარისხის კვლევის მეთოდები (MAP12205) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 108710 ჩხეიძე ირინა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8986 ბალიაშვილი მედეა საგამოცდო და საკალიბრებელი ლაბორატორიების აკრედიტაციის საფუძვლები (HKKLJ) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 8986 მეცხვარიშვილი იოსებ "ჭკვიანი საგნების " ინტერნეტი (GHJKB) პრაქტიკული |
|
12-20:00 | --- | 711975A1, 711975A2, 711975A3 მენაბდე თამარ ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-306ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108920 ტომარაძე ომარი ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108811, 108810 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია |
108710 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 108710 ბალიაშვილი მედეა სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (STDPS08) ლექცია |
108910 ტომარაძე ომარი ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 108910 ტომარაძე ომარი ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 711975A3 მენაბდე თამარ ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-307ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-309ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108058 როდონაია ირაკლი Fundamentals of Computer Architeqture and Organization (HGJLG) Practical Work |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-502ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108968 ნატროშვილი დავით Engineering mathematics-3 (SDGG) Lecture |
108084 დავითაძე ამირან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108705 კირთაძე ალექსი ლებეგის ზომა და ინტეგრალი (JKHVDG) პრაქტიკული |
--- | 108082 მიქაია შორენა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108707 ბერიაშვილი მარიამ მათემატიკური ლოგიკა და მოდელების თეორია (MAS13808G1-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 108933 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 108006 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული |
108706 ბუაძე ტრისტან აქტუალური მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) ლექცია |
108910 ყირმელაშვილი გიორგი საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) პრაქტიკული |
108707 ბერიაშვილი მარიამ მათემატიკური ლოგიკა და მოდელების თეორია (MAS13808G1-LS) ლექცია |
||
4-12:00 | 108970 მახათაძე ნატო სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
108005 სამსონაძე გურამ წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | --- | 108704, 108705, 108706, 108707 ელერდაშვილი ეკა დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია |
108030.1-8, 108031.1-8, 108032.1-8, 108038.1-8, 108081.1-8, 108082.1-8, 108083.1-8, 108084.1-8, 108000.1-8, 108040.1-8, 108041.1-8, 108042.1-8, 108043.1-8, 108050.1-8, 108051.1-8, 108052.1-8, 108053.1-8, 108060.1-8 თავდიშვილი მურმან კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 108083 ჯანგველაძე თემურ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 108005.2-8 ნონიაშვილი კობა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 108705 ტეტუნაშვილი შაქრო მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) პრაქტიკული |
--- | 108805, 108806 კვირიკაშვილი თამარ დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია |
108906 ბერიაშვილი მარიამ დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 108707 ტეტუნაშვილი თენგიზ სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (HDJF) ლექცია |
108030.3-8, 108031.3-8, 108032.3-8, 108038.3-8, 108081.3-8, 108082.3-8, 108083.3-8, 108084.3-8, 108000.3-8, 108040.3-8, 108041.3-8, 108042.3-8, 108043.3-8, 108050.3-8, 108051.3-8, 108052.3-8, 108053.3-8, 108060.3-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
108050.1-8, 108051.1-8, 108052.1-8, 108053.1-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | 108939 კირთაძე ალექსი Элементы дискретной математики (GDGDA) Лекция |
8999-3 ბუაძე ტრისტან არაპარამეტრული სტატიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) ლექცია |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | 8999-1 ტეტუნაშვილი შაქრო ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) ლექცია |
8099-1 ტეტუნაშვილი შაქრო მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | 8099-1 ბერიაშვილი მარიამ სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) ლექცია |
8999-2 შავლაყაძე ნუგზარ ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
12-20:00 | --- | 89104 ცაბაძე თეიმურაზი ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) პრაქტიკული |
8099-1 უგულავა დუგლას ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
13-21:00 | --- | 8099-1 ბერიაშვილი მარიამ სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-504ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108066 ხომერიკი ნოდარ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 108067 ქემერტელიძე ნინო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | 108040.4-8 ქემერტელიძე ნინო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 108704 ბერიკელაშვილი გივი რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) ლექცია |
--- | 108060 გაჩეჩილაძე ავთანდილ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 108020 ქემერტელიძე ნინო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108905, 108906 ხოჭოლავა ვლადიმერ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) ლექცია |
--- | 108081 ჯანგველაძე თემურ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 108707 კაჭახიძე ნიკოლოზ დისკრეტული მათემატიკის ზოგიერთი დამატებითი საკითხები (MAS1408G1-LP) პრაქტიკული |
108806 ფიფია გივი ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული |
108081, 108082 ცისკარიშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია |
|||
6-14:00 | 108705 უგულავა დუგლას შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) პრაქტიკული |
108068 ნატროშვილი დავით Engineering mathematics-1 (JDFFS) Lecture |
||||
7-15:00 | 108053 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108941 კლიმიაშვილი ალექსანდრე დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108984 ძოძუაშვილი ამური შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | 108700 მაგრაქველიძე დალი ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) ლექცია |
108704 გაჩეჩილაძე ავთანდილ ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) ლექცია |
108705 ტეტუნაშვილი შაქრო მწკრივები და ფუნქციური სივრცეები (SFS4208) ლექცია |
108068 ნატროშვილი დავით Engineering mathematics-1 (JDFFS) Practical Work |
||
9-17:00 | 108938-1 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | 108700 მაგრაქველიძე დალი ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია |
|||
10-18:00 | 108881, 108882 ახობაძე მერაბ კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია |
8041-2 ახობაძე მერაბ სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 8941 ახობაძე მერაბ ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 8999-3 ფიფია გივი შემთხვევითი პროცესის ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | 8941-1, 8941-2 ახობაძე მერაბ სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-311ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-502ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108733 თოფურიძე ქეთევან ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108084 ზაუტაშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 108084, 108000 პაატაშვილი ფილხაზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
108900 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 108843 ქოჩლაძე ეკატერინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108039 ხოხობაშვილი თამარი История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Практическая работа |
--- | 108940, 108941, 108942, 108943, 108900, 108960 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია |
|
5-13:00 | 108950, 108951, 108952, 108953, 108981, 108982, 108983, 108984 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია |
108800 ცაბაძე თეიმურაზი გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) პრაქტიკული |
108042 ჩახუნაშვილი ელენე ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 108931 პატარიძე მარინა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108933 შონია მარიამი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 108930 ნათაძე ირინა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108960 მაჭავარიანი თამარი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108981 ჩინჩალაძე კახაბერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 108050.2-8, 108051.2-8, 108052.2-8, 108053.2-8 მაღრაძე ვახტანგ ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
|||||
9-17:00 | 8096-1, 8094-1 ცომაია თეა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | ||||
10-18:00 | 108800 მაგრაქველიძე დალი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
89104 ცაბაძე თეიმურაზი ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) ლექცია |
--- | 108700 ინასარიძე ნიკოლოზ კრიპტოსისტემები ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (ICT31608G3-LP) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-315ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-505ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108840, 108841 ქოჩლაძე ეკატერინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 108030.3-8, 108040.3-8, 108050.3-8, 108081.3-8, 108070.3-8, 108005.3-8, 108066.3-8, 108000.3-8, 108060.3-8, 108010.3-8, 108020.3-8 ინასარიძე მანანა რუსული A1.1 (POI654TR) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108952 მგალობლიშვილი ეთერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108740, 108741 სვიმონიშვილი მზია ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 108984, 108983 კაჭახიძე ნიკოლოზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია |
108800 ინასარიძე ნიკოლოზ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
108983 ჩინჩალაძე კახაბერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108951 მგალობლიშვილი ეთერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 108966, 108967 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია |
|||||
6-14:00 | --- | --- | 108800 ცაბაძე თეიმურაზი გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო სიმრავლეების საფუძველზე (HJJHJKBJ) ლექცია |
108739 კვარაცხელია ვახტანგ მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 108934, 108938, 108938-1 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია |
--- | 108938 კობახიძე მაია ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | 108700 ტარიელაძე ვაჟა გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება პითონზე (ICT36708G1-LP) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 108934 შონია მარიამი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108736 თოფურიძე ქეთევან ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108042, 108043, 108050.3-8, 108051.3-8, 108052.3-8, 108053.3-8 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 108839 კვარაცხელია ვახტანგ მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლაბორატორიული |
--- | ||||
10-18:00 | 108700 მაგრაქველიძე დალი ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) საკურსო |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-503ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108967 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 108039 სამსონაძე გურამ Инженерная математика 1 (DFHD) Лекция |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 108006.1-8 ვადაჭკორია შოთა შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 108806 ბუჩუკური თენგიზ ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) პრაქტიკული |
108066, 108067 ხომერიკი ნოდარ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
108806, 108805 ფიფია გივი ალბათობის თეორია (PRT0708) ლექცია |
--- | --- | |
4-12:00 | 108982 ხომერიკი ნოდარ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | 108083, 108084, 108000 ცისკარიშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | 108839, 108739 კვარაცხელია ვახტანგ მონაცემთა სტატისტიკური ანალიზი (INF) (KKKDSFV) ლექცია |
108783 კურცხალია ელგუჯა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო |
108005 ლაბაძე სოფიკო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 108005, 108006 ხოჭოლავა ვლადიმერ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) ლექცია |
108067 ხომერიკი ნოდარ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108784 კურცხალია ელგუჯა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) საკურსო |
108940, 108941 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | 108881, 108882 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია |
|||
8-16:00 | --- | --- | 108031 მასპინძელაშვილი ბორის საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108910.2-8, 108966.2-8, 108970.2-8, 108905.1-8, 108940.2-8, 108941.2-8 ქიმუცაძე ანა რუსული III (KIU325PO) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 108781, 108782, 108783, 108784 კურცხალია ელგუჯა თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) ლექცია |
108700 მაგრაქველიძე დალი ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
108971 მახათაძე ნატო სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
108800 ტარიელაძე ვაჟა ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 108781, 108782, 108783, 108784 ახობაძე მერაბ გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (BBBBBBB) ლექცია |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 8941-2 კურცხალია ელგუჯა სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
--- | 8094 ახობაძე მერაბ სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-202დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-507ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108860.2-8 ტაბატაძე მაკა ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) პრაქტიკული |
--- | --- | 108860.1-8 ჩიჩუა გიორგი ხელოვნური ინტელექტი ვებ საიტებში (ЛЛЛЛ778899) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 108060 ჩხაიძე მარიამ შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 108060 ჩხაიძე მარიამ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
108960 ტაბატაძე მაკა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 108860.1-8 ტაბატაძე მაკა ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) პრაქტიკული |
--- | --- | 108860.2-8 ჩიჩუა გიორგი ხელოვნური ინტელექტი ვებ საიტებში (ЛЛЛЛ778899) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 108060 ტაბატაძე მაკა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108760 ჩხაიძე მარიამ ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (GTYUI45) ლექცია |
--- |
9-17:00 | 108860 ჩიჩუა გიორგი ხელოვნური ინტელექტი ვებ საიტებში (ЛЛЛЛ778899) ლექცია |
--- | --- | 8976 ტაბატაძე მაკა გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (RRR445677) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 108060 ჩხაიძე მარიამ შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8976 ტაბატაძე მაკა გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (RRR445677) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-304დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108833.1-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 108834.2-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 108834.1-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | 108934 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
108833.2-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
108830.2-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
108832.2-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | 108933 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
--- | 108932 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
108831.2-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 8951-1.2-8 კამკამიძე ელენე ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლაბორატორიული |
8951.1-8 კამკამიძე ელენე ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლაბორატორიული |
8951-1.1-8 კამკამიძე ელენე ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | 8951.2-8 კამკამიძე ელენე ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | D.8986-20 ოთხოზორია ვანო ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-209დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-312დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108739 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (JDDFLFG) ლექცია |
108839 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) ლექცია |
108038 თოდუა თეა შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
--- | 108739 ქარცივაძე დავითი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია |
--- |
3-11:00 | 108736 არაბული ნანი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო |
--- | 108032 თოდუა თეა შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
108738-1, 108738 იაშვილი ლაშა ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) ლექცია |
108739.1-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 108733, 108734, 108736 არაბული ნანი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია |
108730, 108731, 108732 ქართველიშვილი ოთარ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია |
108733 არაბული ნანი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო |
108833, 108834 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია |
108939.1-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) პრაქტიკული |
108838, 108838-1 ძნელაძე გიორგი ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) ლექცია |
5-13:00 | 108039 ნამიჩეიშვილი ოლეგ შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) პრაქტიკული |
108939.2-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) პრაქტიკული |
108730, 108731, 108732 ბედინეიშვილი მაგული SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია |
108838, 108838-1 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 108734 არაბული ნანი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო |
108939 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია |
108039 ნამიჩეიშვილი ოლეგ შესავალი სპეციალობაში (SHE1401) ლექცია |
108839 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | 108739.2-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) პრაქტიკული |
108839.1-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) პრაქტიკული |
108739 ქართველიშვილი ოთარ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია |
108930, 108931 ბედინეიშვილი მაგული შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
108939 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 108938, 108938-1 კიკნაძე მზია ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108838, 108838-1 იაშვილი ლაშა ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) ლექცია |
108739 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) ლექცია |
--- | 108939 ქართველიშვილი ოთარ კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | 108839.2-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ ორგანიზაციული მართვის სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT15208R3-LP) პრაქტიკული |
108031 იმნაიშვილი ლევანი შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
D-8951-20 იმნაიშვილი ლევანი ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია |
108030 იმნაიშვილი ლევანი შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | 8951, 8951-1 კიკნაძე მზია ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია |
--- | D-8051 იმნაიშვილი ლევანი ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია |
D-8951-20 იმნაიშვილი ლევანი ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული |
D-8051 იმნაიშვილი ლევანი ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 8951 მაისურაძე გიორგი პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | 8951, 8951-1 კამკამიძე ელენე ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლექცია |
8951, 8951-1 მაისურაძე გიორგი პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | 8951-1 მაისურაძე გიორგი პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 8951-1, 8951 გასიტაშვილი ზურაბ ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) ლექცია |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-210დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108820.1-8 გრიგალაშვილი ჯემალი პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108910 ოთხოზორია ვანო კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 108010.1-8 ნარჩემაშვილი მედეა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
108710 ნარჩემაშვილი მედეა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 108810.2-8 ნარჩემაშვილი მედეა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული |
108910 ოთხოზორია ვანო კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
108710 ერემეიშვილი ნაზიბროლა საზომ-საკონტროლო აპარატურა, მეტროლოგიური უზრუნველყოფა და სერვისი (SSAMUDS08) ლაბორატორიული |
108810.1-8, 108811.1-8 ოთხოზორია ვანო სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | --- | 108811 ნარჩემაშვილი მედეა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული |
108811.2-8, 108810.2-8 ოთხოზორია ვანო სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 108820.2-8 გრიგალაშვილი ჯემალი პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული |
108010 ნარჩემაშვილი მედეა კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლექცია |
--- | --- | D.8986-20 ოთხოზორია ვანო ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (DFHFHD) ლექცია |
|
6-14:00 | --- | 108910.1-8 ტომარაძე ომარი ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
108010.2-8 ნარჩემაშვილი მედეა კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლაბორატორიული |
108810, 108811 ოთხოზორია ვანო სისტემური ადმინისტრირება (ZDVGXFC) ლექცია |
108910.2-8 ნარჩემაშვილი მედეა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ენაზე 1 (FGFBB) ლაბორატორიული |
108811 ჩხეიძე ირინა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | 108810.2-8 მელიქიძე ოლღა პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108920.2-8 ტომარაძე ომარი ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
108010.2-8 ნარჩემაშვილი მედეა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
108811 აბელაშვილი ნოდარ ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | 108920.1-8 ტომარაძე ომარი ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
108910.2-8 ტომარაძე ომარი ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
108810.1-8 ჩხეიძე ირინა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
8986 მელიქიძე ოლღა მიკროელექტრონული მოწყობილობები (FDHHD) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | 108811 კობახიძე გიორგი რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული |
108910.2-8 ტომარაძე ომარი ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული |
108810.1-8 აბელაშვილი ნოდარ ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 8986 ტომარაძე ომარი გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-506ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108706 ფიფია გივი შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) ლექცია |
108966 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 108830 გვენეტაძე ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108006.3-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 108905, 108906 ელერდაშვილი ეკა დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) ლექცია |
--- | 108805, 108806 ბუჩუკური თენგიზ ფუნქციონალური ანალიზი 1 (FUAN07) ლექცია |
108071 მეტრეველი დავით მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 108968 ნატროშვილი დავით Engineering mathematics-3 (SDGG) Practical Work |
||||
5-13:00 | 108905 ელერდაშვილი ეკა დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული |
108970 ტეტუნაშვილი თენგიზ მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) პრაქტიკული |
108984 კაჭახიძე ნიკოლოზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108071 პაატაშვილი ფილხაზ ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108700 ტარიელაძე ვაჟა გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება პითონზე (ICT36708G1-LP) ლექცია |
108970, 108971 ტეტუნაშვილი თენგიზ მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108800 გულუა დავით ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია |
108010, 108020 ხომერიკი ნოდარ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
108806, 108805 მძინარიშვილი ლეონარდ ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) ლექცია |
151946 კლიმიაშვილი ალექსანდრე Engineering mathematics-3 (SDGG) Practical Work |
108030 მასპინძელაშვილი ბორის საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
8999-1 მესხი ალექსანდრე ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) ლექცია |
8-16:00 | 108706 ბუაძე ტრისტან აქტუალური მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) პრაქტიკული |
108900.2-8 ცაბაძე თეიმურაზი შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
||||
9-17:00 | 108971 მეტრეველი დავით მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAAO408) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
10-18:00 | 8099-1 უგულავა დუგლას ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) ლექცია |
8099-1 კირთაძე ალექსი ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) ლექცია |
8941-1 კურცხალია ელგუჯა სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
108883, 108884 ახობაძე მერაბ კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილებების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ARTYYY) ლექცია |
8999-1 მესხი ალექსანდრე ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | 8999-1 კირთაძე ალექსი ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცე (MAS16908G2-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-313დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108939 ქართველიშვილი ოთარ კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108739 ქართველიშვილი ოთარ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 108730 ქართველიშვილი ოთარ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 108732 ქართველიშვილი ოთარ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108731 ქართველიშვილი ოთარ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-211დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108053.2-8 აბულაძე ინგა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108753.1-8 ჩაჩანიძე გურამ ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) პრაქტიკული |
--- | 108053.2-8 კაშიბაძე მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 108052.2-8 აბულაძე ინგა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | 108051.1-8 ოხანაშვილი მაია კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 108050.1-8 ოხანაშვილი მაია კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- | 108050.2-8 აბულაძე ინგა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 108051.2-8 აბულაძე ინგა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | 108752.1-8 ჩაჩანიძე გურამ ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 108052.1-8 ოხანაშვილი მაია კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-504ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108039 ბენაშვილი ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 108058 ნატროშვილი დავით Engineering mathematics-1 (JDFFS) Лекция |
2-10:00 | 108738-1 სვიმონიშვილი მზია ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | 108058 ნატროშვილი დავით Engineering mathematics-1 (JDFFS) Практическая работа |
||
3-11:00 | 108960, 108900, 108940 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | 108081, 108082 ბარდაველიძე ხათუნა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
108005.1-8, 108006.1-8 ვადაჭკორია შოთა შესავალი ფილოსოფიაში (KIJ321KI) ლექცია |
|
5-13:00 | --- | --- | 108030.4-8, 108031.4-8, 108032.4-8, 108043.4-8, 108060.4-8, 108038.4-8 მაღრაძე ვახტანგ ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
108910, 108920 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 108800 გულუა დავით ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული |
108981, 108982, 108983 ძოძუაშვილი ამური შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
108950, 108951, 108952 კლიმიაშვილი ალექსანდრე დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია |
108081, 108082, 108083 პაატაშვილი ფილხაზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
108850 ქოჩლაძე ეკატერინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 108700 მაგრაქველიძე დალი ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | 108800 ინასარიძე ნიკოლოზ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია |
--- | 108938, 108938-1, 108930, 108931, 108933, 108934 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლექცია |
|
8-16:00 | 108043 ჩახუნაშვილი ელენე ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108940.1-8 ქიმუცაძე ანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108800 მაგრაქველიძე დალი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108942.1-8 მგალობლიშვილი ეთერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 108050, 108051, 108052, 108053 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | ||||
10-18:00 | --- | 89104 მაგრაქველიძე დალი მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | 8096, 80104, 8086 შარაშენიძე თამარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- | 89104 მაგრაქველიძე დალი მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-314დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108830.1-8 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
108832.1-8 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 108739 ბენაშვილი ალექსანდრე საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | 108831.1-8 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-212დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-302ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-315დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8951 მოდებაძე ზურაბ დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8951-1 მოდებაძე ზურაბ დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108738-1 ჯიქიძე ლევანი ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 8951 კიკნაძე მზია ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული |
8951 ირემაძე ია კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული |
8951.2-8 სამხარაძე რომან განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული |
8951-1.2-8 სამხარაძე რომან განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | 8951-1 კიკნაძე მზია ელექტრული ბიზნესი და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული |
8951-1 ირემაძე ია კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) პრაქტიკული |
8951.1-8 სამხარაძე რომან განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | 8951-1.1-8 სამხარაძე რომან განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-215დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-102ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108770-2.2-8 ბუაჩიძე ზაქარია ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (SMD1308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-217დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-321დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108739.1-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (JDDFLFG) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108839.1-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
108739.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (JDDFLFG) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 108939.1-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 108839.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
108839 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108939.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-220დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108810.1-8 ერემეიშვილი ნაზიბროლა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108810.2-8 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული |
--- | 108710 მურჯიკნელი გურამ გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები (EET62708G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 108810.1-8 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 108010.1-8 ისაკაძე მანანა კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლაბორატორიული |
108710 მურჯიკნელი გურამ ძალური ელექტრონიკა და ინტელექტუალური (ВGH) ლაბორატორიული |
108910.1-8 ისაკაძე მანანა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ენაზე 1 (FGFBB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 108811 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული |
108811 მელიქიძე ოლღა პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 108810.1-8 მელიქიძე ოლღა პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული |
108910.1-8 კობახიძე გიორგი ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
--- | 108810.2-8 ერემეიშვილი ნაზიბროლა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
108710 ჩხეიძე ირინა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | 108810 კობახიძე გიორგი რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული |
--- | 108810.2-8 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-401ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108839 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) პრაქტიკული |
--- | --- | 108800 გულუა დავით ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 108930 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | 108039 სამსონაძე გურამ Инженерная математика 1 (DFHD) Практическая работа |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | 108839.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) ლაბორატორიული |
108739.2-8 ქარცივაძე დავითი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
108931 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
108738-1 კაკუბავა რევაზ ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
--- | 108833 გვენეტაძე ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
5-13:00 | 108739.1-8 ქარცივაძე დავითი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
108839.1-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) ლაბორატორიული |
108071 გვენეტაძე ნინო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 108966, 108967 ბერბერაშვილი თამარი ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლექცია |
108838-1 კაკუბავა რევაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
108838 კაკუბავა რევაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 108070, 108071 პაატაშვილი ფილხაზ ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია |
108738 კაკუბავა რევაზ ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
--- | 8041-2, 8099-2 ცომაია თეა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | 8099-1 ტეტუნაშვილი შაქრო მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) ლექცია |
108951 კლიმიაშვილი ალექსანდრე დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | 8041-1.4-8, 8076.4-8, 8094.4-8 ცომაია თეა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | 80104 კურცხალია ელგუჯა სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 8099-1 ქვათაძე ზურაბ ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) ლექცია |
8096-1 კურცხალია ელგუჯა სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-215ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108720 კოტრიკაძე ქეთევან სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108720 კოტრიკაძე ქეთევან შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) ლექცია |
108820 კოტრიკაძე ქეთევან სენსორები (FHJGKHKL) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108820 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108820 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 8971 შანშიაშვილი ბესარიონ დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 8971 შანშიაშვილი ბესარიონ დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (IDSYS08) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-207ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108850, 108851, 108852, 108853 ქართველიშვილი იოსებ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108950, 108951, 108952, 108953 ვეფხვაძე ვახტანგ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108850, 108851 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლექცია |
--- | --- | 108750, 108751 თურქია ეკატერინე პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108950, 108951, 108952, 108953 ზარქუა თეოდორე მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია |
--- | 108850, 108851, 108852, 108853 ჯანელიძე გულნარა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | 108850, 108851, 108852, 108853 სურგულაძე გია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 108751, 108750, 108752, 108753 სურგულაძე გია პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლექცია |
--- | --- | --- | 108852, 108853 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 108050, 108051, 108052, 108053 აბულაძე ინგა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
--- | --- | --- | 8994-1 ჯანელიძე გულნარა მანქანური სწავლება კიბერუსაფრთხოებაში (DSFHDFH) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-404ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108833, 108834 შარაშენიძე თეიმურაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
108739 ყავლაშვილი ნუგზარ განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108738, 108738-1 ფხოველიშვილი მერაბი ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108930, 108931 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია |
108734, 108733, 108736 ტიტვინიძე ალინა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია |
--- | 108733, 108734, 108736 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია |
108030, 108031, 108032, 108038 ხუციშვილი ოლღა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
108830, 108831, 108832 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზაცია (ICT49808G1-LP) ლექცია |
5-13:00 | 108736, 108734, 108733 ხოშტარია სიმონ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია |
108730, 108731, 108732 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია |
--- | 108738, 108738-1 ჟვანია თალიკო ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) ლექცია |
108030, 108031, 108032, 108038 ანდღულაძე მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 108738, 108738-1 ტოკაძე ლალი სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) ლექცია |
108838, 108838-1 კაკუბავა რევაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
108932, 108933, 108934 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია |
108738-1, 108738 კაკუბავა რევაზ ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია |
108830, 108831, 108832 შარაშენიძე თეიმურაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
108730, 108731, 108732 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) ლექცია |
7-15:00 | --- | 108733, 108734, 108736 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია |
108030, 108031, 108032, 108038 იმნაიშვილი ლევანი შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია |
--- | 108830, 108831, 108832 მოსაშვილი ია სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | 108833, 108834 მოსაშვილი ია ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია |
108833, 108834 კუცია თამაზ სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლექცია |
--- | 108730, 108731, 108732 მოდებაძე ზურაბ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | D-8051 სამხარაძე რომან კომპიუტერულ ქსელებში არსებული პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LS) პრაქტიკული |
108932, 108933, 108934 კირკიტაძე ნათია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
--- | 108868 კლიმიაშვილი ალექსანდრე Fundamentals of probability theory (DFHHDF) Practical Work |
--- |
10-18:00 | D-8051 სამხარაძე რომან კომპიუტერულ ქსელებში არსებული პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LS) ლექცია |
108938, 108938-1 კირკიტაძე ნათია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | 8951-1 მჭედლიშვილი ნინო ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) პრაქტიკული |
8951, 8951-1 სამხარაძე რომან განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია |
8951, 8951-1 მოდებაძე ზურაბ დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | 8951 მჭედლიშვილი ნინო ბიზნესის მართვის ოპტიმალური მეთოდები (ICT22508G2-LP) პრაქტიკული |
8951, 8951-1 ირემაძე ია კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-207ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108766.2-8 მაღლაკელიძე ნანა რობოტოტექნიკური მოწყობილობები (JDKLS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | 108760 ჯოხაძე პაატა რობოტიქსი (HJKJK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108720 ჯოხაძე პაატა რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108820.2-8 მაღლაკელიძე ნანა რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული |
8971 ჯოხაძე პაატა რობოტიკა (SDFHF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-310ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108720 კოტრიკაძე ომარ ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლექცია |
--- | 8971 გრიგალაშვილი ჯემალი მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108839 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108831 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული |
4-12:00 | 3831, 3832 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108766 ჯოხაძე პაატა რობოტოტექნიკური მოწყობილობები (JDKLS) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108760 ჯოხაძე პაატა რობოტიქსი (HJKJK) პრაქტიკული |
--- | 108020 გაჩეჩილაძე ლელა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108860 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 108833 მოსაშვილი ია ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული |
108834 მოსაშვილი ია ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 108720 კეკენაძე ვლადიმერი რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | 8971 ყანჩაველი ლიანა ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-226დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8994 თურქია ეკატერინე პროცესების მოპოვების ტექნოლოგია მონაცემთა მეცნიერების ბაზაზე (VDZDVF) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8994 თურქია ეკატერინე პროცესების მოპოვების ტექნოლოგია მონაცემთა მეცნიერების ბაზაზე (VDZDVF) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108051 ცინცაძე ალიკო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი |
108850 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) საკურსო |
--- | --- | 8994-1 თოფურია ნინო საინფორმაციო სისტემებში კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვის საშუალებები (FJKKLGH) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 8994 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) ლექცია |
--- | 108851 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) საკურსო |
--- |
10-18:00 | --- | 8994-1 შონია ოთარი პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული |
108053 ცინცაძე ალიკო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი |
8994-1 შონია ოთარი ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (SDFDSFDF) ლექცია |
8994 სუხიაშვილი თეიმურაზი განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | 8994-1 შონია ოთარი პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია |
8994 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 8994-1 შონია ოთარი ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (GSDSSDG) პრაქტიკული |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-312ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108020 დავითაშვილი ირმა კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108720 გრიგალაშვილი ჯემალი პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლექცია |
108920 კოტრიკაძე ომარ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108720 ნარიმანაშვილი ნოდარი ავტომატური მართვის სისტემები (AMS08) ლექცია |
108839 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 108720 ნარიმანაშვილი ნოდარი ავტომატური მართვის სისტემები (AMS08) პრაქტიკული |
108832 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული |
--- | --- | 108830 მოსაშვილი ია სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
108830, 108831, 108832 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლექცია |
6-14:00 | 108820 მჭედლიშვილი ნინო ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | 108830 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) პრაქტიკული |
7-15:00 | 108760 მჭედლიშვილი ნინო ღრმა სწავლება (RGRGG) ლექცია |
--- | 108831 მოსაშვილი ია სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | 108820 დავითაშვილი ირმა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია |
108820 კეკენაძე ვლადიმერი რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-230დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108752, 108753 ღვინეფაძე გელა ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 108050 ცინცაძე ალიკო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი |
--- | 108850, 108851, 108852, 108853 ღვინეფაძე გელა ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108850, 108851, 108852, 108853 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108052 ცინცაძე ალიკო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) სემინარი |
--- | --- | 108750, 108751 თოფურია ნინო ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108752, 108753 ჩაჩანიძე გურამ ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) ლექცია |
--- | 108751, 108750, 108752, 108753 ამილახვარი ნუგზარ პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) ლექცია |
6-14:00 | 108750, 108751, 108752, 108753 მეფარიშვილი ბადრი დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108050, 108051, 108052, 108053 კაშიბაძე მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
108952, 108953, 108950, 108951 ოხანაშვილი მაია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108050, 108051, 108052, 108053 ცინცაძე ალიკო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 8994-1 შონია ოთარი ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (SDFDSFDF) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 8994-1 შონია ოთარი ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (GSDSSDG) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-406ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108751 იარღანაშვილი ხათუნა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108038 ბენაშვილი ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108000.4-8 ჩახუნაშვილი ელენე ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | 108800 ქოჩლაძე ეკატერინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | 108930 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
--- | 108041 დავითაძე ამირან საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108005.3-8, 108006.3-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
|
5-13:00 | 108834 სვიმონიშვილი მზია ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108030.2-8, 108031.2-8, 108032.2-8, 108038.2-8, 108081.2-8, 108082.2-8, 108083.2-8, 108084.2-8, 108000.2-8, 108040.2-8, 108041.2-8, 108042.2-8, 108043.2-8, 108050.2-8, 108051.2-8, 108052.2-8, 108053.2-8, 108060.2-8 შონია მურადი სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- | 108838 სვიმონიშვილი მზია ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | --- | 108943 კლიმიაშვილი ალექსანდრე დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 108939 კირთაძე ალექსი Элементы дискретной математики (GDGDA) Практическая работа |
--- | 108734 ხოშტარია სიმონ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 108010 ქემერტელიძე ნინო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108030.2-8, 108031.2-8, 108032.2-8, 108038.2-8, 108081.2-8, 108082.2-8, 108083.2-8, 108084.2-8, 108000.2-8, 108040.2-8, 108041.2-8, 108042.2-8, 108043.2-8, 108050.2-8, 108051.2-8, 108052.2-8, 108053.2-8, 108060.2-8 შონია მურადი სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
108041 ჩახუნაშვილი ელენე ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108831 გვენეტაძე ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 8094-1 კურცხალია ელგუჯა სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
108931 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | 8941 ახობაძე მერაბ ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 8999-2 ხარიბეგაშვილი სერგო ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდები (MAS16808G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-317ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108920 გაჩეჩილაძე ლელა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108820 გრიგალაშვილი ჯემალი პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლექცია |
--- | --- | 8971 გრიგალაშვილი ჯემალი მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | 108720 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული |
--- | 3931, 3932 გაჩეჩილაძე ლელა დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 108760 ჯოხაძე პაატა რობოტიქსი (HJKJK) ლექცია |
--- | 108720 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 108920 კუცია ირმა კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 108767 კუცია ირმა ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108767 კუცია ირმა ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 8971 ხუციშვილი სულხან გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 8971 კეკენაძე ვლადიმერი რობოტიკა (SDFHF) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-308ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108058 ყაჭიაშვილი ქართლოს Introduction in Information Technologies (IIT01E8) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 108058 როდონაია ირაკლი Fundamentals of Computer Architeqture and Organization (HGJLG) Lecture |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108058 ანდღულაძე მედეა Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Practical Work |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 108058 ანდღულაძე მედეა Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Lecture |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-405ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-319ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108853.2-8 გაგოშიძე მიხეილი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
108853.1-8 გაგოშიძე მიხეილი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 108850.1-8 ჯანელიძე გულნარა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108851.1-8 ჯანელიძე გულნარა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108852.2-8 აფციაური ია ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 8994-1 ჯანელიძე გულნარა მანქანური სწავლება კიბერუსაფრთხოებაში (DSFHDFH) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-407ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4030.2-4 ხეცაურიძე ევა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4060.2-4 ხეცაურიძე ევა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 4050.2-4 ხეცაურიძე ევა გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 108820 კოტრიკაძე ქეთევან მონაცემთა მოდელირების საფუძვლები (WDSFYXHK) ლექცია |
108860.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108952 ოხანაშვილი მაია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108053.1-8 აფციაური ია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | 108951 კაშიბაძე მარინა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | 108052.1-8 აფციაური ია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | 108950 კაშიბაძე მარინა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 108050.1-8 აფციაური ია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 108051.1-8 აფციაური ია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 108953 ოხანაშვილი მაია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-409ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108833 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108736 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
108834 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108733 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 108832 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | 108734 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108020.2-8 კუცია ირმა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
3931.2-3 გაჩეჩილაძე ლელა დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108783.1-8 ბუზიაშვილი თამარ დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
4030.1-4 გიორგობიანი ნინო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 108784.1-8 ბუზიაშვილი თამარ დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
108881.2-8 შიუკაშვილი მარიამი ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | --- | 108782.1-8 ბუზიაშვილი თამარ დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
4060.1-4 გიორგობიანი ნინო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 108020.1-8 კუცია ირმა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
108781.1-8 ბუზიაშვილი თამარ დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | 108738 იაშვილი ლაშა ვებ-დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო |
4050.1-4 გიორგობიანი ნინო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | 108820.2-8 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
--- | 108882.2-8 შიუკაშვილი მარიამი ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 108820.2-8 დავითაშვილი ირმა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108751.1-8 თოფურია ნინო ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108851.1-8 ჩორხაული ნინო ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
108852.1-8 ჩორხაული ნინო ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
--- | 108850.1-8 ჩორხაული ნინო ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | --- | 108752.1-8 ჩორხაული ნინო ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | --- | 108753.1-8 ჩორხაული ნინო ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 108853.1-8 ჩორხაული ნინო ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
--- | 108853.2-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
108850.1-8 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 108852.1-8 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
7-15:00 | 108851.1-8 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108750.2-8 ნაცვლიშვილი იოსებ ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) პრაქტიკული |
8994-1 თოფურია ნინო საინფორმაციო სისტემებში კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვის საშუალებები (FJKKLGH) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-410ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108705 კირთაძე ალექსი ლებეგის ზომა და ინტეგრალი (JKHVDG) ლექცია |
108953 მძინარიშვილი ლეონარდ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108006 ქემერტელიძე ნინო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | 108010 ხომერიკი ნოდარ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | 108050 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108704 თედიაშვილი ზურაბ კერძო წარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (KWDG08) პრაქტიკული |
108039 ხოხობაშვილი თამარი История и культура Грузии (GEHAC07-LS) Лекция |
|||
4-12:00 | --- | 108704, 108705, 108706, 108707 კვირიკაშვილი თამარ დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | --- | 108066, 108067 ბერბერაშვილი თამარი ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლექცია |
108805 მძინარიშვილი ლეონარდ ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) პრაქტიკული |
108905 გაჩეჩილაძე როლანდ ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) პრაქტიკული |
108742, 108743 იარღანაშვილი ხათუნა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | 108704 გაჩეჩილაძე ავთანდილ ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 108833 შარაშენიძე თეიმურაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
108906 ელერდაშვილი ეკა დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული |
--- | 108070 პაატაშვილი ფილხაზ ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 108030.4-8, 108031.4-8, 108032.4-8, 108038.4-8, 108081.4-8, 108082.4-8, 108083.4-8, 108084.4-8, 108000.4-8, 108040.4-8, 108041.4-8, 108042.4-8, 108043.4-8, 108050.4-8, 108051.4-8, 108052.4-8, 108053.4-8, 108060.4-8 მაღრაძე ვახტანგ ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია |
108930, 108931 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) პრაქტიკული |
108830 შარაშენიძე თეიმურაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 108883 ანანიაშვილი გულაბერ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
108942 კლიმიაშვილი ალექსანდრე დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108081.3-8, 108082.3-8, 108083.3-8, 108084.3-8, 108000, 108040, 108041 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
8999-3 ფიფია გივი შემთხვევითი პროცესის ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | 8099-1 ქვათაძე ზურაბ ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | 8076 ახობაძე მერაბ სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-206ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3931.1-3 კურკუმული ნანა დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108720 კოტრიკაძე ქეთევან შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) საკურსო |
108920.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | 108820.1-8 კურკუმული ნანა მონაცემთა მოდელირების საფუძვლები (WDSFYXHK) ლაბორატორიული |
108720 კოტრიკაძე ქეთევან შესავალი სინერგეტიკაში (EET61908G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | 3932.2-3 გაჩეჩილაძე ლელა დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3832.2-3 კურკუმული ნანა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108860.2-8 კურკუმული ნანა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | 108760 მჭედლიშვილი ნინო ღრმა სწავლება (RGRGG) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 8976 მჭედლიშვილი ნინო ღრმა სწავლების ალგორითმები (SDGS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 8971 ყანჩაველი ლიანა ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 8971 ხუციშვილი სულხან გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MMD0108) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108750.1-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) პრაქტიკული |
--- | 108750.2-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108751.1-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) პრაქტიკული |
108751 ამილახვარი ნუგზარ პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | --- | 108751.2-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული სისტემების დაპროექტებისა და ანალიზის ტექნოლოგიები (CASE,Agile) (FGHHH) პრაქტიკული |
108752.2-8 ბიჩნიგაური ავთანდილ დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | 108750.2-8 ბიჩნიგაური ავთანდილ დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | 108753.2-8 ბიჩნიგაური ავთანდილ დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 108852 სურგულაძე გია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო |
108851 სურგულაძე გია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | 108850 სურგულაძე გია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო |
108751 სურგულაძე გია პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო |
108750 ამილახვარი ნუგზარ პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108751.2-8 ბიჩნიგაური ავთანდილ დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | 108750 სურგულაძე გია პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო |
108752 პეტრიაშვილი ლილი პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო |
--- | 108853 სურგულაძე გია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) საკურსო |
--- | |
9-17:00 | --- | 108753 პეტრიაშვილი ლილი პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 8994 კაკაშვილი გიორგი განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-412ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108852 კოკოჩაშვილი ნათელა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 108732 კინწურაშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108005, 108006 ძოძუაშვილი ამური გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლექცია |
108070 მეტრეველი დავით მათემატიკური ანალიზი 1 (MAAN08) პრაქტიკული |
--- | 108853 კოკოჩაშვილი ნათელა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | 108040 მძინარიშვილი ლეონარდ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108960 ჩხაიძე მარიამ მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია |
--- | 108736 ხოშტარია სიმონ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | 108030.5-8, 108031.5-8, 108032.5-8, 108038.5-8, 108043.5-8, 108060.5-8 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | 108043 მასპინძელაშვილი ბორის საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108060 ჩახუნაშვილი ელენე ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 108052 მიქაია შორენა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108905 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული |
108706 ფიფია გივი შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 108920 მეტრეველი დავით საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) პრაქტიკული |
108000 გაჩეჩილაძე ავთანდილ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | 108938-1 ფაღავა რუსუდანი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||||
9-17:00 | 151946 კლიმიაშვილი ალექსანდრე Engineering mathematics-3 (SDGG) Lecture |
108805 ფიფია გივი ალბათობის თეორია (PRT0708) პრაქტიკული |
108005 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული |
108070, 108071 შიუკაშვილი მარიამი შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | 8999-3 ქვათაძე ზურაბ მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყებება (MAS12208G2-LP) პრაქტიკული |
||||
11-19:00 | 8099-2 ჯანგველაძე თემურ სასრულ-სხვაობიანი სქემები მათემატიკურ ფიზიკაში (MAS10808G2-LS) ლექცია |
8941-2, 8941-1 კურცხალია ელგუჯა გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) ლექცია |
8041-1, 8041-2, 8076, 8094 ახობაძე მერაბ სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | 8906 თავდიშვილი ოთარ ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (BIA5108) ლექცია |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-206ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108951.1-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 108950.2-8 ვეფხვაძე ვახტანგ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108750.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | 108850.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 108852.1-8 მაღლაკელიძე ნანა პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
--- | 108753 ქართველიშვილი იოსებ პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული |
--- | 108753.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108852.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლაბორატორიული |
--- | 108850.1-8 ქართველიშვილი იოსებ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
108852.1-8 ქართველიშვილი იოსებ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 108851.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
6-14:00 | 108853.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლაბორატორიული |
108953.1-8 ვეფხვაძე ვახტანგ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108752 ქართველიშვილი იოსებ პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (DFJKKLH) პრაქტიკული |
--- | 108752.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | 108853.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
108850.1-8 მაღლაკელიძე ნანა პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
108851.2-8 პოჩოვიანი სიმონ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 108851.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
9-17:00 | --- | 108952.2-8 პოჩოვიანი სიმონ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108751.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
108853.2-8 პოჩოვიანი სიმონ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-413ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108906 სიგუა ირინე ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 108030.4-8 ბენაშვილი ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
2-10:00 | 108705 უგულავა დუგლას შესავალი ჰარმონიულ ანალიზში (DIMAT08) ლექცია |
--- | 108834 შარაშენიძე თეიმურაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
108842 ქოჩლაძე ეკატერინე ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | 108932 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | 108982 ჩინჩალაძე კახაბერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 108052 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108030.3-8, 108031.3-8, 108032.3-8, 108038.3-8, 108060.3-8, 108043.3-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
108806 კვირიკაშვილი თამარ დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული |
108032 ბენაშვილი ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108730 კეჟერაძე მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108883, 108884 ანანიაშვილი გულაბერ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
||||
7-15:00 | 108984 ჩინჩალაძე კახაბერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108905, 108906 ბერიაშვილი მარიამ დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) ლექცია |
108884 ანანიაშვილი გულაბერ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | 108905 ბერიაშვილი მარიამ დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული |
8099-1 კირთაძე ალექსი ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) პრაქტიკული |
108000, 108060 გაჩეჩილაძე ავთანდილ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | 8906 მჭედლიშვილი ნინო ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (COMNN08) ლექცია |
--- | 8999-2 უგულავა დუგლას ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | 8099-3, 8005 შარაშენიძე თამარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
8999-3 ქვათაძე ზურაბ მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყებება (MAS12208G2-LP) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-209ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108920.2-8 კოტრიკაძე ომარ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108920.1-8 კოტრიკაძე ომარ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108720 კოტრიკაძე ომარ ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-408ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108700, 108760 თოფურიძე ქეთევან ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108707 კაჭახიძე ნიკოლოზ დისკრეტული მათემატიკის ზოგიერთი დამატებითი საკითხები (MAS1408G1-LP) ლექცია |
108020 ხომერიკი ნოდარ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108905, 108906 გაჩეჩილაძე როლანდ ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) ლექცია |
--- | 108006.2-8 ნონიაშვილი კობა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
3-11:00 | 108042 მასპინძელაშვილი ბორის საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
|||||
4-12:00 | --- | 108981 ხომერიკი ნოდარ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108910, 108920 ყირმელაშვილი გიორგი საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (HFJSK) ლექცია |
108005.2-8, 108006.2-8 ნონიაშვილი კობა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
||
5-13:00 | 108781, 108782 კინწურაშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | 108010, 108020 ბუაჩიძე ზაქარია ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლექცია |
108783, 108784 კინწურაშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 108805 კვირიკაშვილი თამარ დიფერენციალური გეომეტრია (CDIG008) პრაქტიკული |
108952 კლიმიაშვილი ალექსანდრე დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108038 მასპინძელაშვილი ბორის საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
108005.3-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 108051 ბეჟუაშვილი იური საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული |
|||||
8-16:00 | 108000.2-8, 108040.2-8, 108041.2-8, 108042.2-8 მაღრაძე ვახტანგ ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
108883, 108884 იაშვილი ლაშა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) ლექცია |
--- | 108868 კლიმიაშვილი ალექსანდრე Fundamentals of probability theory (DFHHDF) Lecture |
108706 ფარჯიანი ბექნუ სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 108081.1-8, 108082.1-8, 108083.1-8, 108084.1-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
108950 კლიმიაშვილი ალექსანდრე დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
8071.4-8, 8084.4-8, 8006.4-8, 8099-1.4-8 რუსიეშვილი ეკა ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | --- | 8096 კურცხალია ელგუჯა სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-217ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108720 გრიგალაშვილი ჯემალი პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (HDDFH) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-213დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 108053.1-8 ოხანაშვილი მაია კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108051.2-8 კაშიბაძე მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | 108050.2-8 კაშიბაძე მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 108052.2-8 კაშიბაძე მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-414ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108760 ჩიჩუა გიორგი ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) ლექცია |
108881 კოკოჩაშვილი ნათელა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108943 მგალობლიშვილი ეთერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 108760 ჩიჩუა გიორგი ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 108752 იარღანაშვილი ხათუნა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 108070 ლაბაძე სოფიკო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
--- | ||||
4-12:00 | 108983 კაჭახიძე ნიკოლოზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108940 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108938 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 108053 მიქაია შორენა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
8999-2 ხარიბეგაშვილი სერგო ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდები (MAS16808G2-LP) ლექცია |
||||
6-14:00 | --- | 108832 შარაშენიძე თეიმურაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | 108900 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 108934 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
108051 მიქაია შორენა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 108000.1-8, 108040.1-8, 108041.1-8, 108042.1-8 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
108083 ზაუტაშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 3942.1-3, 108910.1-8, 108942.2-8, 108966.1-8, 108970.1-8 ფალავანდიშვილი მაია გერმანული ენა 3 (GER3005) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 8041-1 ახობაძე მერაბ სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) პრაქტიკული |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | 8999-1 კირთაძე ალექსი ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცე (MAS16908G2-LS) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | 8999-2 უგულავა დუგლას ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) პრაქტიკული |
--- | 8941-1 კურცხალია ელგუჯა გამოყენებითი სტატისტიკა (GAMSTAT08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-219 ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3831 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) პრაქტიკული |
108820.1-8 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
108820.1-8 დავითაშვილი ირმა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული |
108020.2-8 ხუციშვილი თეა კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლაბორატორიული |
108920.2-8 კურკუმული ნანა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 108720 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | 108020.1-8 ხუციშვილი თეა კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 3932.1-3 კურკუმული ნანა დაპროგრამების საფუძვლები (C++ ენის ბაზაზე) (SDFGHJK) პრაქტიკული |
108820.2-8 ხუციშვილი თეა ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 3832.1-3 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) პრაქტიკული |
108820.1-8 ხუციშვილი თეა ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული |
--- | 108820.2-8 კურკუმული ნანა მონაცემთა მოდელირების საფუძვლები (WDSFYXHK) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | 108920.2-8 კუცია ირმა კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108920.1-8 კუცია ირმა კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-112დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108843 გოგოლაძე სოფიკო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108742, 108743 ბაჯიაშვილი ანასტასია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108842 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | 108740, 108741 ბაჯიაშვილი ანასტასია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია |
4-12:00 | 108841, 108840 ბოსიკაშვილი ზურაბ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია |
108940 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
108941 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- | 108040, 108041, 108042, 108043 ჟვანია თალიკო კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
|
5-13:00 | 108843, 108842 ბოსიკაშვილი ზურაბ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) ლექცია |
108842, 108843 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
--- | 108040, 108041, 108042, 108043 ჟვანია თალიკო დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
||
6-14:00 | 108040, 108041, 108042, 108043 პაპიაშვილი რუსუდანი შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) ლექცია |
--- | 108841 ბოსიკაშვილი ზურაბ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო |
108740 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
108741 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
108940, 108941 ბეჟანიშვილი ლოლიტა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
7-15:00 | 108843 მამათელაშვილი ქეთევან ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო |
108842, 108843 ლოლაშვილი ნინო სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია |
108742, 108743 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია |
108840, 108841 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
108742, 108743 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია |
108940, 108941, 108942, 108943 ჟვანია თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლექცია |
8-16:00 | 108842, 108843 ცირამუა ზაზა კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | 108942, 108943 ჟვანია თალიკო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108740, 108741 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 8996, 8996-1 ნაჭყებია მზიანა პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 108840 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-416ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108706 ქვათაძე ზურაბ სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) ლექცია |
--- | 108750 იარღანაშვილი ხათუნა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108838-1 სვიმონიშვილი მზია ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | 108906 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 3 (DIA0308) პრაქტიკული |
108734 თოფურიძე ქეთევან ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | --- | 108082 ზაუტაშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108738 თოფურიძე ქეთევან ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 108806 მძინარიშვილი ლეონარდ ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) პრაქტიკული |
108733 ხოშტარია სიმონ ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | 108066 ლაბაძე სოფიკო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108753 იარღანაშვილი ხათუნა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108006 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 108707 ტეტუნაშვილი თენგიზ სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (HDJF) პრაქტიკული |
108932 ერისთავი ქეთევანი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108950 მგალობლიშვილი ეთერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 108953 ჩინჩალაძე კახაბერი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|||||
9-17:00 | 108831 შარაშენიძე თეიმურაზ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
108005 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვები 1 (DIA0108) პრაქტიკული |
108960 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | 8999-1 ტეტუნაშვილი შაქრო ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
11-19:00 | 8999-3 ბუაძე ტრისტან არაპარამეტრული სტატიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) პრაქტიკული |
8094-1, 8096, 8096-1, 80104 ახობაძე მერაბ სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (SYSYN08) ლექცია |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-221ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-322დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108842 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 108743 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო |
108842, 108843 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108740, 108741 ბეჟანიშვილი ლოლიტა დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია |
|
5-13:00 | --- | --- | 108840 ბოსიკაშვილი ზურაბ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო |
108742 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო |
108740, 108741 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია |
108842 პაპავა ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) საკურსო |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 108740, 108741 ბაჯიაშვილი ანასტასია ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია |
|
7-15:00 | 108740 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო |
--- | --- | 108041 პაპიაშვილი რუსუდანი შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
108043 ქრისტესიაშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
8996-1 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) ლექცია |
8-16:00 | --- | 108743, 108742 ნაჭყებია მზიანა დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია |
108840, 108841 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია |
--- | 108840, 108841 ლოლაშვილი ნინო სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108840, 108841 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 8996, 8996-1 თევდორაძე მედეა ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 8996 გიაშვილი ია ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (HGHF) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-509ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108760 ბარნოვი სოფიო ღრმა სწავლება (RGRGG) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 8976 ფხაკაძე კონსტანტინე ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) ლექცია |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | 108760 თავდიშვილი ოთარ დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108760 თავდიშვილი ოთარ დიდი მონაცემების მართვა (JGKLDHSG) პრაქტიკული |
--- | 108770-1.1-8 თავდიშვილი ოთარ სამედიცინო გამოსახულებები და კომპიუტერული მოდელირება (WERTY) ლაბორატორიული |
--- | 8976 ფხაკაძე კონსტანტინე ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (NLPM008) პრაქტიკული |
5-13:00 | 108860 ტაბატაძე მაკა ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (LLL00000) ლექცია |
108760 ჩხაიძე მარიამ ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (GTYUI45) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | 108860.2-8 ფხაკაძე კონსტანტინე ბუნებრივი ენის დამუშავება (TTTTTTT7) პრაქტიკული |
--- | 108860.1-8 ფხაკაძე კონსტანტინე ბუნებრივი ენის დამუშავება (TTTTTTT7) პრაქტიკული |
108770-1.2-8 თავდიშვილი ოთარ სამედიცინო გამოსახულებები და კომპიუტერული მოდელირება (WERTY) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | 108860 ფხაკაძე კონსტანტინე ბუნებრივი ენის დამუშავება (TTTTTTT7) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 8976 თავდიშვილი ოთარ ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ЕЕЕЕЕЕЕ) ლექცია |
--- | 8906 თავდიშვილი ოთარ ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (BIA5108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | 8976 თავდიშვილი ოთარ ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ЕЕЕЕЕЕЕ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 8906 მჭედლიშვილი ნინო ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (COMNN08) სემინარი |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-116დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 108741 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108742.2-8 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-300.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151880.2-5 არეშიძე ნინა გრუნტების მექანიკა (GRMEQ01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-324დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108741 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) საკურსო |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108843 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
8096 კაიშაური თინათინ ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | 108860 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
108943 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- | 108742 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
5-13:00 | 108040 პაპიაშვილი რუსუდანი შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
--- | --- | 108940, 108941 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
8096, 8096-1 კაიშაური თინათინ ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია |
|
6-14:00 | 108840, 108841 ცირამუა ზაზა კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლექცია |
--- | --- | 108842, 108843 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია |
108942 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
8096-1 კაიშაური თინათინ ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) პრაქტიკული |
7-15:00 | 108743 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული |
--- | 108942, 108943 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108742, 108743 რუხაძე თამთა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლექცია |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108841 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
8996-1 კაიშაური თინათინ ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (DFHFD) ლექცია |
9-17:00 | 8996-1 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) ლექცია |
8996 გიაშვილი ია ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (HGHF) პრაქტიკული |
108042 ქრისტესიაშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
108840 ლომინაძე ნოდარ ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
8996 ლოლაშვილი ნინო ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (DXFHGFG) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | --- | 108841 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო |
8996 ლოლაშვილი ნინო ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (DXFHGFG) პრაქტიკული |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 8996 ჩიკაშუა ეკატერინე კომპიუტერული დიზაინის გარაფიკული ტექნოლოგიები (DGHGHD) ლექცია |
|
12-20:00 | --- | 8996-1 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) პრაქტიკული |
8996, 8996-1 ნაჭყებია მზიანა პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-118დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108742.1-8 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108740 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108743 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (GGJKHKL) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-724 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108750.1-8 შონია ლუკა პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108753.1-8 შონია ლუკა პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108752.1-8 შონია ლუკა პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108751.1-8 შონია ლუკა პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (JHFFHKJ) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108742.2-8 ბაჯიაშვილი ანასტასია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108741 გიაშვილი ია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული |
108743 ასათიანი თამარ ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | --- | 108083.1-8 პაატაშვილი ფილხაზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108742 ლოლაშვილი ნინო საწარმო პრაქტიკა (PRAF105) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | 108743 გიაშვილი ია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული |
8996-1 ბაჯიაშვილი ანასტასია პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | 108005.2-8 ჭიღლაძე თეონა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
108740 გიაშვილი ია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული |
108970.2-8 შიუკაშვილი მარიამი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლაბორატორიული |
108740 ბაჯიაშვილი ანასტასია ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | 108743 ლოლაშვილი ნინო საწარმო პრაქტიკა (PRAF105) სასწავლო პრაქტიკა. |
108006.2-8 ჭიღლაძე თეონა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | --- | 108970.1-8 შიუკაშვილი მარიამი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული |
108742.1-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული |
--- | 8996-1 ბაჯიაშვილი ანასტასია პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (PQA0308) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | 8996-1 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ITI0108) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-205 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108030.2-8 ანდღულაძე მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108030.1-8 ანდღულაძე მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
--- | --- | 108031.1-8 ანდღულაძე მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 108742.1-8 გიაშვილი ია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | --- | 108933.2-8 კირკიტაძე ნათია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | 108058 ანდღულაძე მედეა Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (DFHDFH) Laboratory |
108838.2-8 ჯიქიძე ლევანი ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) პრაქტიკული |
108070.1-8 ბურჯანაძე ივეტა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
108860 გაგოშიძე მიხეილი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 108838-1.2-8 ჯიქიძე ლევანი ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) პრაქტიკული |
108939.2-8 ბერაია ნინო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | 108932.2-8 კირკიტაძე ნათია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 108038.2-8 გაბაშვილი თალიკო დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108984.1-8 ხუციშვილი დავით შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | --- | 108838.2-8 ძნელაძე გიორგი ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) პრაქტიკული |
108741 ასათიანი თამარ ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული |
108932.1-8 კირკიტაძე ნათია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 108032.2-8 გაბაშვილი თალიკო დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
--- | ||||
9-17:00 | 108983.1-8 ხვიჩია ვალერიან შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108970.2-8 ხვიჩია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული |
108742.2-8 ასათიანი თამარ ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 1 (BPMIS06) ლაბორატორიული |
--- | 108933.1-8 კირკიტაძე ნათია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 8996, 8996-1 თევდორაძე მედეა ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ბიზნეს ინტელიგენსი) (BAS0308) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108031.2-8 ხუციშვილი ოლღა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
--- | 108030.1-8 ხუციშვილი ოლღა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
108032.1-8 ხუციშვილი ოლღა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
108032.2-8 ხუციშვილი ოლღა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
108031.1-8 ხუციშვილი ოლღა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
2-10:00 | 108058 ყაჭიაშვილი ქართლოს Introduction in Information Technologies (IIT01E8) Laboratory |
|||||
3-11:00 | ||||||
4-12:00 | 108738.1-8 ხუციშვილი ოლღა ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) პრაქტიკული |
108931.2-8 ბედინეიშვილი მაგული შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 108838-1.1-8 იაშვილი ლაშა ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) პრაქტიკული |
108930.2-8 ბედინეიშვილი მაგული შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | 108030.2-8 ხუციშვილი ოლღა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108039 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) პრაქტიკული |
108039 ბერაია ნინო კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
108031.2-8 ანდღულაძე მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 108930.1-8 ბედინეიშვილი მაგული შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108934.1-8 გაჩეჩილაძე ლია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | 108838-1.2-8 ძნელაძე გიორგი ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) პრაქტიკული |
108931.1-8 ბედინეიშვილი მაგული შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | 8941-1, 8941-2 ბრელიძე მარინე 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 8976 ბარნოვი სოფიო ღრმა სწავლების ალგორითმები (SDGS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108868 შენ ვანგ Basics of Medical Electronics (RDFSDGFXZX) Lecture |
--- | --- | 108060.2-8 გაგოშიძე მიხეილი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 108939.1-8 ბერაია ნინო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108966.2-8 ინვია ნიკოლოზ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
3-11:00 | 108968 შენ ვანგ Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Practical Work |
--- | --- | |||
4-12:00 | 108868 შენ ვანგ Basics of Medical Electronics (RDFSDGFXZX) Practical Work |
108868 ღურწკაია ზვიად Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Lecture |
--- | 108868 თალებიფარი თოჰიდ Materials for Medical Devices (MTRMDE8) Practical Work |
108967.1-8 ინვია ნიკოლოზ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
108960 მაღლაკელიძე ანრი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
5-13:00 | 108868 ღურწკაია ზვიად Bioinformatics in Matlab (ICT11208G1-LB) Laboratory |
--- | 108868 თალებიფარი თოჰიდ Modeling in Electronic Workbench (HJSDFKL) Laboratory |
--- | ||
6-14:00 | 108968 შენ ვანგ Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Laboratory |
--- | 108782 ბრელიძე მარინე საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | ||
7-15:00 | 108060.1-8 გაგოშიძე მიხეილი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108868 ღურწკაია ზვიად Control Systems in Biology and Medicine (EET31208E1-LB) Laboratory |
--- | --- | ||
8-16:00 | 108868 თალებიფარი თოჰიდ Materials for Medical Devices (MTRMDE8) Lecture |
108968 შენ ვანგ Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Laboratory |
--- | |||
9-17:00 | 108968 შენ ვანგ Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Lecture |
8984-1 ღურწკაია ზვიად Mathematical Models in Biology and Medicine (MMBM1E8) Lecture |
--- | 8941-1 ბრელიძე მარინე 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (M3D1108) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 8984-1 ღურწკაია ზვიად Mathematical Models in Biology and Medicine (MMBM1E8) Practical Work |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108960.2-8 ქავთარაძე მარინა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108960.1-8 მაღლაკელიძე ანრი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108083 ცისკარიშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 108060.1-8 ქავთარაძე მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108084 ცისკარიშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
108981.1-8 ხვიჩია ვალერიან შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 108960.2-8 გაგოშიძე მიხეილი მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108071.1-8 ბურჯანაძე ივეტა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
108960.1-8 გაგოშიძე მიხეილი მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108960.2-8 მაღლაკელიძე ანრი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108860.2-8 გაგოშიძე მიხეილი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | ||||
7-15:00 | --- | 108982.1-8 ხვიჩია ვალერიან შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108960.1-8 ქავთარაძე მარინა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108970.1-8 ხვიჩია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | 108060.2-8 ქავთარაძე მარინა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108971.1-8 ხვიჩია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 108860.1-8 გაგოშიძე მიხეილი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-306 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108838.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
--- | 108843.2-8 სალთხუციშვილი მაია სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108838.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
108843.1-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
108838-1.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
--- | ||
3-11:00 | --- | 108841.2-8 მდინარაძე ქეთევან ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | --- | 108842.1-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
108841.2-8 პაპავა ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | 108841.1-8 ასათიანი თამარ სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 108838-1.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
108840.1-8 ასათიანი თამარ სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
108840.1-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
108842.1-8 ლობჟანიძე ლილი ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 108843.2-8 მდინარაძე ქეთევან ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | ||||
8-16:00 | --- | 108842.1-8 ასათიანი თამარ სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
108840.1-8 თევდორაძე მედეა ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-307 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108766 ღურწკაია ზვიად სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) ლექცია |
--- | 108866.1-8 ლაბაძე ალექსანდრე ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 108967 ფიცხელაური ანა ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108068 თალებიფარი თოჰიდ Electrophysiology (ELPHSE8) Practical Work |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 108966 ფიცხელაური ანა ელექტროფიზიოლოგია (ELEQ08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108866.2-8 ლაბაძე ალექსანდრე ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 108867.1-8 ლაბაძე ალექსანდრე ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლაბორატორიული |
108867.2-8 ლაბაძე ალექსანდრე ბიოსამედიცინო გადამწოდები ( BMDTR8) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108068 ღურწკაია ზვიად Electrophysiology (ELPHSE8) Lecture |
108766 ფიცხელაური ანა სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (QMMD108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108843.1-8 ასათიანი თამარ სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | 108843.2-8 გოგოლაძე სოფიკო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108841.1-8 რუხაძე თამთა ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 108842.2-8 გოგოლაძე სოფიკო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
108841.1-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | 108082.1-8 პაატაშვილი ფილხაზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108841.2-8 რუხაძე თამთა სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 108840.2-8 ლობჟანიძე ლილი სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
108840.2-8 პაპავა ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1JAVA ბაზაზე (OOD08) პრაქტიკული |
108842.2-8 მდინარაძე ქეთევან ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 108843.1-8 ლობჟანიძე ლილი ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | ||||
8-16:00 | 108084.1-8 ხვიჩია ვალერიან დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108842.2-8 რუხაძე თამთა სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (DFGSF) ლაბორატორიული |
108840.2-8 მდინარაძე ქეთევან ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
108000.1-8 ხვიჩია ვალერიან დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-310 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108900.1-8 ცაბაძე თეიმურაზი შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-314 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108830.2-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108733.1-8 კიკალიშვილი ლიანა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
3-11:00 | 108830.1-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108738 ცერცვაძე მაკა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
108830.1-8 მოსაშვილი ია სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108832.2-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108833.2-8 მოსაშვილი ია ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108830.2-8 მოსაშვილი ია სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | ||||
5-13:00 | 108839.2-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108833.1-8 მოსაშვილი ია ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108831.2-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108732 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 108839.1-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108834.2-8 მოსაშვილი ია ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108730 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 108833.1-8 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | 108731 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 108832.1-8 კიკალიშვილი ლიანა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | 108736.1-8 კიკალიშვილი ლიანა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 108834.1-8 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108831.1-8 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108734.1-8 კიკალიშვილი ლიანა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108720 კოტრიკაძე ქეთევან სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108733.2-8 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 108730.1-8 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108738-1 ცერცვაძე მაკა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
108832.1-8 კიკალიშვილი ლიანა ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
108731.1-8 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108820.2-8 კოტრიკაძე ქეთევან სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული |
--- | 108732.2-8 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 108820.1-8 კოტრიკაძე ქეთევან სენსორები (FHJGKHKL) ლაბორატორიული |
--- | 108831.1-8 კიკალიშვილი ლიანა ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | 108732.1-8 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108834.1-8 კიკალიშვილი ლიანა ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | 108731.2-8 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108833.2-8 კუცია თამაზ სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 108832.2-8 კუცია თამაზ სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | 108736.2-8 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 108834.2-8 კუცია თამაზ სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108831.2-8 კუცია თამაზ სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108734.2-8 გოგიაშვილი ჟუჟუნა სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
108730.2-8 რუსიძე რუსლან სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-401 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108738.1-8 ფხოველიშვილი მერაბი ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 108732 საცერაძე დავითი საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108938-1.1-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- | 108731 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო |
||
3-11:00 | --- | --- | 108732.2-8 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
108731.1-8 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 108738-1.2-8 ფხოველიშვილი მერაბი ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108730.2-8 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
108730.1-8 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 108733.1-8 ქურხული მარიამ საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
--- | --- | 108731.2-8 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | 108734.1-8 ქურხული მარიამ საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
--- | 108732.2-8 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | 108738-1.1-8 ფხოველიშვილი მერაბი ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 108736.1-8 ქურხული მარიამ საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
--- | 108732.1-8 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 108938.1-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108732 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-403 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108734.2-8 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 108938.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
108734.1-8 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
108730 კირცხალია გიორგი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) საკურსო |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 108731.2-8 მოდებაძე ზურაბ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108730.1-8 მოდებაძე ზურაბ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 108736.2-8 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
108733.2-8 არაბული ნანი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | 108736.1-8 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
108734.2-8 არაბული ნანი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
--- | 108732.1-8 მოდებაძე ზურაბ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | 108736.2-8 არაბული ნანი საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (FGJKKLHA) პრაქტიკული |
--- | 108730.2-8 მოდებაძე ზურაბ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 108733.1-8 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | 108738.2-8 ფხოველიშვილი მერაბი ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (ICT29808G1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | 108733.2-8 ჯოჯუა ზაურ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
108938-1.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
108731.1-8 მოდებაძე ზურაბ ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-305.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-226.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-304.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151981.1-5 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151902.1-5 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
1986.2-1 სურმავა აზა ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151940.2-5 სურმავა აზა ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151970.2-5 ქადარია იური ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151960.1-5 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151980.2-5 სურმავა აზა ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151901.1-5 ნანიტაშვილი ვახტანგ ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-224.1 (ჰიდრავლიკა) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-411.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151940.1-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
151981.1-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151901.1-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 151902.2-5 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151980.2-5 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
151960.2-5 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 151970.2-5 ძაგანია ნატო ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELTEQO3) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-803.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-718 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219223 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობები (EET42502G3-LP) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219223 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობები (EET42502G3-LP) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 219223 ქვრივიშვილი მალხაზ ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) საკურსო |
--- |
10-18:00 | 219223 ქვრივიშვილი მალხაზ ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 219223 ქვრივიშვილი მალხაზ ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა2 (ESDCM02) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 219223 შაველაშვილი გივი ცვლადი დენის ასინქნორული ძრავების სიხშირული მართვა (EET42602G3-LB) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 219223 ცხომელიძე გურამ ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსის მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LP) ლექცია |
--- | --- | 219223 შაველაშვილი გივი ცვლადი დენის ასინქნორული ძრავების სიხშირული მართვა (EET42602G3-LB) ლაბორატორიული |
--- |
12-20:00 | --- | 219223 ცხომელიძე გურამ ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსის მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-719 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-214.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 219101.1-2 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 219102.2-2 შავთვალიშვილი ვანო ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET56902G1-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-132.1 (კომპ.კლასი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 111856.2-7 ჰასრათოვი თეა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 111756.2-7 ჰასრათოვი თეა ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | 111755.2-7 ჰასრათოვი თეა ბანკის საოპერაციო სისტემები (BANOPD07) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 111855.1-7 ბარბაქაძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BITBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-კიბერნეტიკის ინსტიტუტი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-ხიდსაცდელი ლაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 151780.1-5 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151780.1-5 ჭურაძე კონსტანტინე გვირაბების მოვლა-შენახვა (AAC33905G2) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 151780.2-5 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდების მოვლა-შენახვა (AC33705G2) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 151780.2-5 ჭურაძე კონსტანტინე გვირაბების მოვლა-შენახვა (AAC33905G2) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-ხიდსაცდელი ლაბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-504.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4990ა.2-4 ბოლქვაძე ნონა არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული |
--- | 152040.1-5 მანველიძე გულნარა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 152001.1-5 ლეჟავა ანერი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 152060.2-5 მაისურაძე ნელი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 4035.1-4 ედილაშვილი თამარი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 152070.1-5 მანველიძე გულნარა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 4990.2-4 ტუსიაშვილი თათია არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 3001.1-3 ბოლქვაძე ნონა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3002.1-3 ბოლქვაძე ნონა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-505.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 220167.2-2 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220160.2-2 ტუსიაშვილი თათია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4060.2-4 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 4030.1-4 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220162.1-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 4935ბ.2-4 ედილაშვილი თამარი კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
220164.2-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220169.2-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4050.1-4 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | 4890ა.1-4 მამისეიშვილი მაია კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
220166.1-2 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220163.1-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 4990ა.2-4 უგრეხელიძე ირინე თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული |
220168.2-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4935.2-4 ედილაშვილი თამარი კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
4890.2-4 ედილაშვილი თამარი კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 1009.1-1 გიორგაძე თამარ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 4990.1-4 ხარბედია ცისანა თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4935ა.1-4 მამისეიშვილი მაია კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | 220161.2-2 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
220170.2-2 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1008.2-1 ედილაშვილი თამარი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 220165.1-2 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-506.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 220171.2-2 თოფურია ეკატერინე ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 1003.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 1080.1-1 ედილაშვილი თამარი ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 220191.1-2 კუციავა ნაზიბროლა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 1002.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1098.2-1 კუციავა ნაზიბროლა ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (ZOGARQA04) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 1006.2-1 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1007.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1880.2-1 თევზაძე მანანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | 1005.1-1 გეგეშიძე ნანა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4735ა.1-4 ბოლქვაძე ნონა ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული |
--- | 1004.2-1 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4735ბ.2-4 გეგეშიძე ნანა ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 4735.2-4 კილასონია ნინო ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული |
1001.2-1 კუციავა ნაზიბროლა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 1980.1-1 მამისეიშვილი მაია ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
1780.1-1 მანველიძე გულნარა ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 4835.2-4 კილასონია ნინო ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | 1000.2-1 კილასონია ნინო ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-507.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-511.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4935.2-4 ქოჩიაშვილი მანანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4935ა.2-4 ამაშუკელი ნათია ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.1-4 ამაშუკელი ნათია ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1905.2-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1912.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | 1907.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1919.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 1914.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1900.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 1915.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1901.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1917.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 1913.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1910.2-1 ქარუმიძე ზეინაბ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151981.1-5 ტაბატაძე ნათია საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-501.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-სამსხმელო წარმოების ლაბ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 4860.1-4 ხიდაშელი ნუგზარ სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4860.2-4 ხიდაშელი ნუგზარ სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 4735ა.1-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4735.2-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-"ნეოფარმი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-632.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-657.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-407.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-408.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1980.1-1 კოკაია თეიმურაზ გეგმილური და სამანქანათმშენებლო ხაზვა (RPMD05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-410.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1008.1-1 ნოზაძე ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 1003.1-1 არაბიძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | 1009.2-1 ჯავახიშვილი ნათელა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 1001.1-1 არაბიძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | 1007.2-1 წვერავა ელიზა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
1000.1-1 არაბიძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 1006.2-1 კოპლატაძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 1004.2-1 ნოზაძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 1002.1-1 არაბიძე მანანა მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 1005.1-1 ნიკვაშვილი ნინო მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-411.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1086.2-1 წულეისკირი გიორგი მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 1986.1-1 წულეისკირი გიორგი სამანქანათმშენბლო ხაზვა (GRAF305) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-412.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-413.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-129.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-242.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-"ბრეინ სოლუშენ" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-401.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1804.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1811.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1802.2-1 შილაკაძე მიხეილ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | 1809.2-1 მამაჯანოვი იური სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | 1806.2-1 მამაჯანოვი იური სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 1814.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1813.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 1800.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1816.1-1 სუთიძე ლიანა სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1817.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | 1807.2-1 მამაჯანოვი იური სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 1812.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 1819.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1810.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | 1801.2-1 შილაკაძე მიხეილ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1805.2-1 მამაჯანოვი იური სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | 1815.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1803.2-1 შილაკაძე მიხეილ სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
1808.2-1 მამაჯანოვი იური სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | 1818.2-1 წულუკიძე ნოშრევან სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (SAMSMM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-427.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108081.1-8 პაატაშვილი ფილხაზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108968 შენ ვანგ Biomedical Measurements (GSAFHKL) Laboratory |
108934.2-8 გაჩეჩილაძე ლია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 108938.2-8 გაჩეჩილაძე ლია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108738-1.1-8 ხუციშვილი თეა ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) პრაქტიკული |
108838.1-8 ძნელაძე გიორგი ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | --- | 108938.1-8 გაჩეჩილაძე ლია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | 108738.2-8 ხუციშვილი თეა ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) პრაქტიკული |
108838.1-8 იაშვილი ლაშა ვვებ-პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) პრაქტიკული |
108938-1.1-8 გაჩეჩილაძე ლია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108738-1.2-8 ხუციშვილი თეა ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 108938-1.2-8 გაჩეჩილაძე ლია შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
108038.2-8 გაბაშვილი ნატალია კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | 108868 თალებიფარი თოჰიდ Modeling in Electronic Workbench (HJSDFKL) Practical Work |
108038.1-8 ცინცაძე ლეილა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108968 შენ ვანგ Biomedical Measurements (GSAFHKL) Lecture |
108766 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (IFMDS08) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 108868 ღურწკაია ზვიად Bioinformatics in Matlab (ICT11208G1-LB) Lecture |
--- | 108971.1-8 ხვიჩია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 108032.1-8 ცინცაძე ლეილა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
--- | 108068 ღურწკაია ზვიად Programming In Visual Studio (ICT19208E1-B) Laboratory |
--- | 108038.1-8 გაბაშვილი ნატალია კომპიუტერული უნარები (GHKLK) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 108966.1-8 ინვია ნიკოლოზ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
108838-1.1-8 იაშვილი ლაშა ვებ–პროგრამირება დაპროგრამება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) პრაქტიკული |
108967.2-8 ინვია ნიკოლოზ ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული |
|||
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108736.1-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108739.2-8 ყავლაშვილი ნუგზარ განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108736 ზედგინიძე გოჩა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 108736.2-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 108732.2-8 ტიტვინიძე ალინა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 108733.1-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | 108734.1-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-406 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108739 ყავლაშვილი ნუგზარ განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) პრაქტიკული |
--- | 108739.1-8 ყავლაშვილი ნუგზარ განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლაბორატორიული |
--- | 108734.2-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 108730 ზედგინიძე გოჩა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108730.2-8 ბედინეიშვილი მაგული SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108731.1-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | 108731 გოდერძიშვილი გელა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 108731.2-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
108730.1-8 ბედინეიშვილი მაგული SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 108732.1-8 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 108733.2-8 ტიტვინიძე ალინა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-210.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-302ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108710 მენაბდე თამარ ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108710 მენაბდე თამარ ISO - სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (ISOSS08) ლექცია |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 108939 ბერაია ნინო შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108039 ბერაია ნინო კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108010 ოთხოზორია ნონა ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 108910 ოთხოზორია ნონა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ენაზე 1 (FGFBB) ლექცია |
108810, 108811 მენაბდე თამარ აკრედიტაცია და სერთიფიკაცია (JKGJG) ლექცია |
--- | 108810, 108811 ჩხეიძე ირინა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 108810, 108811 კობახიძე გიორგი რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლექცია |
--- | 108810, 108811 ოთხოზორია ნონა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია |
108710 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) პრაქტიკული |
108710 ჩხეიძე ირინა სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია |
9-17:00 | D.8986-20 აზმაიფარაშვილი ზაალ რხევითი სისტემები (SH) ლექცია |
108710 ოთხოზორია ნონა დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლექცია |
108810, 108811 აზმაიფარაშვილი ზაალ პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PRLOGKPR05) ლექცია |
D.8986-20 ოთხოზორია ნონა კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | D.8986-20 აზმაიფარაშვილი ზაალ მიკროსენსორები (FGD) ლექცია |
D.8986-20 ოთხოზორია ნონა კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (GHSEG) ლექცია |
D.8986-20 აზმაიფარაშვილი ზაალ მიკროსენსორები (FGD) პრაქტიკული |
D.8986-20 ოთხოზორია ნონა კომპიუტერული ტექნოლოგიები სამეცნიერო კვლევაში (FSH) ლაბორატორიული |
--- | |
11-19:00 | --- | D.8986-20 აზმაიფარაშვილი ზაალ რხევითი სისტემები (SH) პრაქტიკული |
--- | |||
12-20:00 | 8986 აზმაიფარაშვილი ზაალ მიკროელექტრონული მოწყობილობები (FDHHD) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | 8986 აზმაიფარაშვილი ზაალ მიკროელექტრონული მოწყობილობები (FDHHD) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-შპს "ფინა" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ელიაშვილის სახ. მართვის სისტემების ინსტ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-301ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 220171.2-2 ჯააძე სოფიკო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 111055.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 111006.2-7 ჩხაიძე ნათელა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | --- | 220105.1-2 კვესელავა ქეთევან Основы прикладной информатики 1 (ICT13508R2-LB) Лабораторная работа |
111005.2-7 ჩხაიძე ნათელა გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 108883.1-8 ბოჭორიშვილი ირაკლი ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) პრაქტიკული |
--- | 108883.1-8 ქორჩილავა დარეჯან კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 108884.1-8 ბოჭორიშვილი ირაკლი ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) პრაქტიკული |
108884.1-8 ქორჩილავა დარეჯან კომპიუტერული გრაფიკა (CGRPR- 07LS) ლაბორატორიული |
107080.1-11 კვესელავა ქეთევან Прикладная информатика 1 (ICT55708R1-LB) Лабораторная работа |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108882.2-8 ჭოლიკიძე ლევან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 108783.1-8 შავერდაშვილი ლაურა კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108784.1-8 შავერდაშვილი ლაურა კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
--- | 108781.1-8 შავერდაშვილი ლაურა კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 108881.2-8 ჭოლიკიძე ლევან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108782.1-8 შავერდაშვილი ლაურა კომპიუტერული ტექნოლოგიები ფინანსურ დაგეგმვაში (BJJFKD) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 108883.2-8 ჭოლიკიძე ლევან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
108884.2-8 ჭოლიკიძე ლევან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-309ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108770-4.1-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108770-4.1-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 111069.2-7 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (HDKDD) ლაბორატორიული |
--- | 108781.2-8 ვარძიაშვილი ნინო თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 111070.2-7 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 108882.2-8 სტურუა თეიმურაზ ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | 108782.2-8 ვარძიაშვილი ნინო თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
--- | 108783.2-8 ვარძიაშვილი ნინო თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 108881.1-8 სტურუა თეიმურაზ ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | 108784.2-8 ვარძიაშვილი ნინო თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (QWEEEEE) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ცენტრი"ერთად" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108781 ვარძიაშვილი ნინო საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა |
108783 კურცხალია ელგუჯა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | 108784 ახობაძე მერაბ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | 108781 კურცხალია ელგუჯა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108783.2-8 ჭოლიკიძე ლევან დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108784.2-8 ჭოლიკიძე ლევან დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
108881.1-8 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 108782.2-8 ჭოლიკიძე ლევან დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 108781.2-8 ჭოლიკიძე ლევან დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (BBBBBB) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108882.1-8 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-324.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-330.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-413.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-419.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-424.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-432.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-323.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108066.1-8 ესიავა ნონა ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 108067.1-8 ესიავა ნონა ფიზიკა 1ა (FHHNC) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-321.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1001.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1080.1-1 კასრაძე გრიგოლ ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
1006.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 1009.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
1008.2-1 ჩაგელიშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 1003.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 1004.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 1086.2-1 ტაბატაძე გრიშა ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1007.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 1002.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 1000.1-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 1005.2-1 ჟღენტი მაია ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-332.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 152080.2-5 კალანდაძე იამზე ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
152060.2-5 ჩაგელიშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
152040.2-5 კალანდაძე იამზე ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | 152001.2-5 კალანდაძე იამზე ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 152070.2-5 გორგაძე კახა ზოგადი ფიზიკა 1 (GPH1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-320.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 220105.2-2 ბერიკაშვილი თეიმურაზ Общая физика A (DGHF) Лабораторная работа |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 1090.2-1 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 1.1 (PHS55408R1-LB) Лабораторная работа |
--- | 108839.1-8 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 4.2 (DGHK) Лабораторная работа |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-327.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-221.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108770-2.2-8 ხაჩიძე თენგიზ საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა და სერვისი (SAYELTS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-102ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108770-2.1-8 გზირიშვილი დავით ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (SMD1308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-228.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108872.1-8 ჭირაქაძე არჩილ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 108873.2-8 ეთერაშვილი თამაზ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108870.1-8 ჭირაქაძე არჩილ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | 108871.1-8 ჭირაქაძე არჩილ ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (FIMA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-232.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108873.1-8 მინაშვილი თამაზ კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108871.2-8 ნაჭყებია დათო კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
108870.2-8 ნაჭყებია დათო კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 108872.1-8 მინაშვილი თამაზ კვლევის ფიზიკური მეთოდები (KFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-215.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-428.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108071.2-8 ბუაჩიძე ზაქარია ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 108967.1-8 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108966.1-8 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 3ა (ZDFJF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108070.2-8 ბჟალავა თამარ ფიზიკა 1.1 (FIZ08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108970.1-8 ბჟალავა თამარ ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლაბორატორიული |
--- | 108010.2-8 ჯანელიძე გოდერძი ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108971.1-8 ბჟალავა თამარ ფიზიკა 3.1 (PHY0308) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108020.1-8 ბუაჩიძე ზაქარია ფიზიკა 1 (FIZ0301) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სამთო ინსტიტუტი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108770-3.2-8 ჩიხრაძე მიხეილ აფეთქების ფიზიკა და აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (AFFIZ08) ლაბორატორიული |
8905 ჩიხრაძე ნიკოლოზ შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (DGSDSG) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 8905 ჩიხრაძე ნიკოლოზ სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლექცია |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სამთო ინსტიტუტი.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8905 ჩიხრაძე ნიკოლოზ სანქცირებული აფეთქების ექსპერტიზა (EAE2108) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108770-3 ჩიხრაძე ნიკოლოზ აფეთქების ფიზიკა და აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (AFFIZ08) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8905 ჩიხრაძე ნიკოლოზ შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (DGSDSG) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | 108770-3.1-8 ჩიხრაძე ნიკოლოზ აფეთქების ფიზიკა და აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (AFFIZ08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-340.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108770-3.2-8 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ კვალთა აღმოჩენის,ფიქსირების და გამოკვლების ფიზიკური მეთოდები (KAFDGFM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-128დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108040.2-8 პაპიაშვილი რუსუდანი კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | 108042.1-8 მამათელაშვილი ქეთევან კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108041.1-8 ბახტაძე თენგიზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108042.1-8 ბახტაძე თენგიზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
4-12:00 | 108942.1-8 კობიაშვილი ანა მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108041.1-8 მამათელაშვილი ქეთევან კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108843.2-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108842.1-8 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 108843.1-8 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
|||||
6-14:00 | 108842.1-8 ადამია ვლადიმერი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108040.1-8 ბახტაძე თენგიზ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108940.1-8 კობიაშვილი ანა მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108841.1-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
108841.1-8 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | 108840.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან ვებსაიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) ლაბორატორიული |
||||
8-16:00 | 108043.1-8 გოგოლაძე სოფიკო კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | 108043.2-8 ჟვანია თალიკო დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
108840.2-8 ცირამუა ზაზა კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 108943.1-8 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108941.1-8 კობიაშვილი ანა მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწარმოო პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108704 ქირია თენგიზ სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 108753 ნაცვლიშვილი იოსებ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 108752 ნაცვლიშვილი იოსებ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 108705 ქირია თენგიზ სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 108760 თავდიშვილი ოთარ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-თსუ მ.ნოდიას სახ.გეოფ.ინსტ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ჩაფიძის სახ.გადაუდ. კარდიოლ. ცენტრი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8984-1 გიგილაშვილი გიორგი Clinical Engineering (CLE01E8) Training practice |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-რესპუბლიკური საავადმყოფო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8984 ათოშვილი ანდრო კლინიკური პრაქტიკა (CLPR108) სასწავლო პრაქტიკა. |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-609ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 61900.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 61901.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | 61904.2-6 ტაბატაძე თამარი არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | 61906.2-6 მაისურაძე მარინე არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 61903.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 61902.2-6 ჩაჩავა ნინო არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 61905.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-706ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-709ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108751.2-8 ნაცვლიშვილი იოსებ ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108851.2-8 ღვინეფაძე გელა ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
108852.2-8 კეკენაძე ალექსანდრე ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
--- | 108850.2-8 ღვინეფაძე გელა ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | --- | 108752.2-8 კეკენაძე ალექსანდრე ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | --- | 108753.2-8 კეკენაძე ალექსანდრე ვებ-დაპროგრამების PHP\MySQL ტექნოლოგია (DFFJK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 108853.2-8 კეკენაძე ალექსანდრე ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (LLLLLLLLL) ლაბორატორიული |
--- | 108853.1-8 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
108850.2-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 108852.2-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
7-15:00 | 108851.2-8 ქრისტესიაშვილი ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108750.1-8 თოფურია ნინო ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემების დეველოპმენტი (DHFJGJK) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108752.1-8 მეფარიშვილი ბადრი დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 108750.1-8 მეფარიშვილი ბადრი დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108753.1-8 მეფარიშვილი ბადრი დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108751.1-8 მეფარიშვილი ბადრი დიდი მონაცემების დამუშავების სისტემების საფუძვლები (DFJNDLKJF) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108850.2-8 აფციაური ია ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108851.2-8 აფციაური ია ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108852.1-8 ჯანელიძე გულნარა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები python-ის ბაზაზე (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-206ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108951.2-8 ვეფხვაძე ვახტანგ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 108950.1-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 108850.2-8 ქრისტესიაშვილი ნინო მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
3-11:00 | 108852.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 108852.2-8 მაღლაკელიძე ნანა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლაბორატორიული |
--- | 108850.2-8 პოჩოვიანი სიმონ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
108852.2-8 პოჩოვიანი სიმონ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 108851.1-8 მაღლაკელიძე ნანა პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
6-14:00 | 108853.2-8 მაღლაკელიძე ნანა მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენაზე (GHXGJ) ლაბორატორიული |
108953.2-8 პოჩოვიანი სიმონ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | 108853.1-8 მაღლაკელიძე ნანა პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
108850.2-8 ქრისტესიაშვილი ხატია პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (DFGDG) ლაბორატორიული |
108851.1-8 ქართველიშვილი იოსებ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | 108851.2-8 ქრისტესიაშვილი ნინო მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (JDFJKFLF) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
9-17:00 | --- | 108952.1-8 ვეფხვაძე ვახტანგ ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | 108853.1-8 ქართველიშვილი იოსებ კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (GQS08) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-213დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სტუ-ს "წყალთა მეურნეობის ინსტიტუტი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-"ტექინფორმი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1746 გრძელიშვილი მამული წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 121941 ჭიჭაღუა პეტრე პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა |
1731 გოგოლაძე ავთანდილ წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | 1731 ნარიმანიძე ნინა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | 1733 ნარიმანიძე ნინა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწარმოო პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწარმოო პრაქტიკა2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწარმოო პრაქტიკა3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწარმოო პრაქტიკა4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწარმოო პრაქტიკა5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-512.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწაროო პრაქტიკა2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108750 შონია ლუკა სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108710 ფადიურაშვილი ვლადიმერ საექსპერტიზო საზომი ტექნიკის გამოყენება-პრაქტიკა (DVXFCXDCF) სასწავლო პრაქტიკა. |
108740 ლომინაძე თამარ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 108751 მაისურაძე გიორგი საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწაროო პრაქტიკა3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108741 ასათიანი თამარ სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108710 აბელაშვილი ნოდარ ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაცია-პრაქტიკა (FSDKGJ) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 8986 აბელაშვილი ნოდარ პრაქტიკა-მართვის სისტემები, ავტომატიზაცია და ტესტ-ინჟინერინგი (FGGFGF) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწაროო პრაქტიკა4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწაროო პრაქტიკა5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108706 ქირია თენგიზ სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108707 ქირია თენგიზ სასწავლო პრაქტიკა აღწერითი სტატისტიკა (DJKGDF) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108710 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (GHFSHFSH) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112735 სადრაძე ვაჟა საველე პრაქტიკა სტაციონალური გათხრები (WGHJUYTDF-1) სასწავლო პრაქტიკა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 112740 ცომაია ქეთევან სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112741 ცომაია ქეთევან სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112742 ცომაია ქეთევან სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 712960 ზირაქაშვილი გიორგი პიარ ღონისძიებების დაგეგმვისა და მართვის პრაქტიკა (PLOK965RE) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112743 ცომაია ქეთევან სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა(უძრავი ქონების ეკონოკიკაში) (JHYT56PRS) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 712961 აფხაიძე თინათინ პიარ ღონისძიებების დაგეგმვისა და მართვის პრაქტიკა (PLOK965RE) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 712910 გომართელი ნინო სამაგისტრო პრაქტიკა (MATR007-P) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-325.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108910.1-8 ჩაჩხიანი ზურაბ ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 2519112 კიკნაძე ნანა საწარმოო პრაქტიკა ტრანსპორტის მენეჯმენტში (BUA78405G1) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-წილკანი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-მანქანათა მექანიკის ინსტიტუტი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სამგორის გადამზადების ცენტრი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151746 ქირია ვაჟა Sensors (EET76105E2) Laboratory |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151746 ღვინიაშვილი ზვიად Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics (EET76205E2) Laboratory |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | 151846 ონიანი სალომე Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Practical Work |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 151846 ონიანი სალომე Programmable Logical Controllers (ICT32408E2) Laboratory |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-503.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-509.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-220.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-222.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3002.2-3 ხოჭოლავა დარეჯან ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3001.1-3 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | 3040.2-3 ესიავა რამაზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 3036.2-3 ესიავა რამაზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 3031.1-3 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 3035.2-3 ესიავა რამაზ ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-511.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-510.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-205.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-308.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-314.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-203.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 1109215/3 ნაყოფია ვერიკო ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-322.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-323.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-329.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-611ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 112942 ბენდიანიშვილი ნინო მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
112842 აბუაშვილი თამარ საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | 112040 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 1 (MAT0108-LP) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112060 ფაღავა რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
7-15:00 | 112025.3-12, 112035.3-12, 112040.2-12, 112010.3-12, 112060.3-12 ბურდული ია გერმანული B1.1 (ОРГН985ЗЩ) პრაქტიკული |
112740, 112741 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | 112742, 112743 ამილახვარი ლიზა ევროპის თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (AGHN789PST) ლექცია |
112060 კაპანაძე ლალი პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 112060 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
--- | 112060 ფაღავა რუსუდანი ინგლისური B1.1 (KLMH356PRS) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 912951 ქეცბაია კახა ფსიქოლოგიის შესავალი (GEPSY07) პრაქტიკული |
--- | 907085 კვესელავა იგორ საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (GIP0007-LS) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 712040 მენაბდე ელენე კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
12-20:00 | --- | 712040 კვარაცხელია დემნა მიკროეკონომიკა II (MIKRO05) ლექცია |
--- | --- | ||
13-21:00 | 712060.2-12 მეგრელიშვილი ტატიანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BCMR007P) ლექცია |
--- | 712040 მალაღურაძე თამარ აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია |
--- | 712060.1-12 სიხარულიძე ნუგზარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
06-810ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 412039 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 112810.1-12 კობახიძე მაია ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 112010 ცეცხლაძე კახა შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (IRS0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112010 ცეცხლაძე კახა პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) პრაქტიკული |
112810 გამეზარდაშვილი ზურაბ ევროპული ცივილიზაცია (COE0007-L-S) ლექცია |
|
5-13:00 | 112941.2-12 ტაბატაძე ხათუნა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული |
--- | 112810 გამეზარდაშვილი ზურაბ ევროპული ცივილიზაცია (COE0007-L-S) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | --- | --- | 112810 პაპაშვილი მურმან თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112810 ამილახვარი ლიზა ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (HPE0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | 412027 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (PRC0107) პრაქტიკული |
--- | --- | 112010 შელეგია მამუკა წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | 112910 პაპაშვილი მურმან ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (EINWO07-LS) ლექცია |
112910.1-12 ფავლენიშვილი თამარი ინგლისური B2.1 (AHJS456PSR) პრაქტიკული |
112910 სულაბერიძე ნინო საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
112910 ბარდაველიძე ნუგზარ ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 712910 გომართელი ნინო გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (GNWO007-LS) ლექცია |
--- | 112710 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) ლექცია |
|||
11-19:00 | --- | 712010 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალური მმართველობა (GLG0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112910 კალანდია ირაკლი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | 712910 პაპაშვილი მურმან ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (DEUP007-LS) პრაქტიკული |
112910 ბარდაველიძე ნუგზარ ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) ლექცია |
--- | |
13-21:00 | --- | 712010 გომართელი ნინო ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) პრაქტიკული |
--- | 712910 ამილახვარი ლიზა ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (EPO0007-LS) ლექცია |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | 712010 ბარდაველიძე ნუგზარ გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) ლექცია |
--- |
04-230.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საწარმოო პრაქტიკა6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 1109212/3 გოგიშვილი თინათინ მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BPP0004) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-445.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-617ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 712960 პირმისაშვილი ელდარ კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) პრაქტიკული |
112941 ბენდიანიშვილი ნინო მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 712961 სტრელკოვა რუსუდან სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული |
112960 მეტრეველი ლია ზოგადი ფსიქოლოგია (GEPSY007-LS) პრაქტიკული |
112040 სიდამონიძე ლიანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | --- | 112940 ბენდიანიშვილი ნინო მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 712960, 712961 სტრელკოვა რუსუდან სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია |
112742 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების ეკონომიკა (RESTE07-LS) პრაქტიკული |
712960, 712961 პირმისაშვილი ელდარ კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) ლექცია |
112940, 112941, 112942 ჭიკაიძე ნაზი ბიზნესის ეკონომიკა (ECONB07-LS) ლექცია |
712941 კიკვაძე ტარიელი ეკონომეტრიკა (ECMET07-LP) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 712961 აფხაიძე თინათინ ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) პრაქტიკული |
112840 მამალაძე ირინე ეკონომიკური ანალიზი (EKONOM07) პრაქტიკული |
--- | 112740 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალიზაცია და თანამედროვე ცივილიზაცია (TDVS456STP) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 712960 სტრელკოვა რუსუდან სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული |
--- | 712960, 712961 აფხაიძე თინათინ ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | 112040 სიდამონიძე ლიანა რუსული B1.1 (PTY963RE) პრაქტიკული |
712961 პირმისაშვილი ელდარ კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (LOKI321MJ) პრაქტიკული |
--- | 712960 აფხაიძე თინათინ ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაცია (IMRC012GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | 712035.2-12, 712040.2-12, 712025.1-12, 712010.1-12 მეგრელიშვილი ტატიანა ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული) (BCMR007P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 712060 ხოსიტაშვილი მზია მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712060 ხოსიტაშვილი მზია მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | 712060 შოშიტაიშვილი ნინო სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია |
--- | ||
13-21:00 | 712060.1-12 სიხარულიძე ნუგზარი ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური) (BCME007) ლექცია |
--- | --- | 712060 შოშიტაიშვილი ნინო სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული |
712060.3-12 ბურდული ია ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული) (BCMG007) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
03-316.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-696 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 051909z-3 ცხოვრებაშვილი ნადია უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული. |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051909z-3 ცხოვრებაშვილი ნადია უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 051909e-3 ფრიდონაშვილი დავითი დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული |
051909e-3 ფრიდონაშვილი დავითი დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული. |
051909e-3 ცხოვრებაშვილი ნადია უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-526.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1801.1-1 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1800.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 1816.1-1 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 1814.2-1 მახარობლიძე კახა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 1813.1-1 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 1812.1-1 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | 1806.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 1815.1-1 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-529.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 1817.1-1 ცაკიაშვილი ალექსი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 1808.1-1 მახარობლიძე კახა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 1818.2-1 მეძმარიაშვილი გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 1809.2-1 მეძმარიაშვილი გიორგი ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1810.1-1 ნაკვეთაური ნინო ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 1811.1-1 მახარობლიძე კახა ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-527.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1819.1-1 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 1803.1-1 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 1807.1-1 ქორქია ქეთევან ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | 1805.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 1804.1-1 ხმელიძე თამაზ ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 1802.2-1 იაშვილი კონსტანტინე ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-521.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-328 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4090.2-4 დეკანოსიძე შორენა ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4050.1-4 კაპანაძე ანდრო ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
4030.1-4 დეკანოსიძე შორენა ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4060.2-4 ილურიძე გიორგი ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-328.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4090.1-4 კაპანაძე ანდრო ზოგადი ფიზიკა A (ZGZIZA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4050.2-4 ილურიძე გიორგი ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
4030.2-4 ილურიძე გიორგი ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4060.1-4 კაპანაძე ანდრო ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-326.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 108905.1-8 ჩახვაშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108906.1-8 ჩახვაშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHYS408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1750 ჩიტიაშვილი გიორგი წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 121942 ახვლედიანი ალექსანდრე პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა |
1730 ახვლედიანი გიორგი წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1751 ხატიური ხათუნა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 121943 კოდუა მანონი პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა |
1732 კოდუა მანონი წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1770 ელოშვილი ნანა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1745 კოპალიანი ალექსი წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | |
3-11:00 | 121971 ბაქრაძე მურმან სამშენებლო კომპანიის პრაქტიკული მენეჯმენტი - საწარმოო პრაქტიკა (inprc01ga1) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1752 ცინაძე ზაალ წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 1703 მამარდაშვილი ალექსანდრა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | 1775 ჭურაძე კონსტანტინე წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1702 ლებანიძე ალექსანდრე წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
1706 მარღიშვილი ირაკლი წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | 1700 ლებანიძე ალექსანდრე წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა 8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151740 თალაკვაძე მანანა პრაქტიკა მექანიკის ინჟინერიასა და ტექნოლოგიაში (EET73005G2) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 151740 შილაკაძე ვაჟა პრაქტიკა მექანიკის ინჟინერიასა და ტექნოლოგიაში (EET73005G2) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1780 ქრისტესიაშვილი ელინა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
1704 ვერულაშვილი ფატიმა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1705 ქვარაია ირაკლი წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
2-10:00 | --- | 1707.2-1 ნარეკლიშვილი თეა წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა 8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1765 ხორავა ვასილ წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
1707.1-1 გოცაძე დალი წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
1701 ლებანიძე ალექსანდრე წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | 1708 წიქარიშვილი მალხაზ წინასაპროექტო პრაქტიკა (CINPR01) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 - გასვლითი პრაქტიკა (აგრარული) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-722.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-617.1 (კომპ/ც) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-სამსხმელო წარმოების ლაბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-რ.დვალის მანქ. მექ.ინსტიტუტი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-508.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გასვლითი პრაქტიკა ისტორიულ ძეგლებზე 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 0319.2-3 წურწუმია მადონა საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა . |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-3 ხეცურიანი გიორგი საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა.. |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-3 კუმელაშვილი მარინე საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 0319.2-3 მაჭარაძე მიხეილ საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3801 გელეიშვილი ვაჟა სასწავლო საველე გეოლოგიური პრაქტიკა (PHS38903G1) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პრაქტიკა 5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-311-1.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4735ა.2-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4735ბ.1-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 41987ა შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლაბორატორიული |
--- | 4735ბ.2-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-"ნატუროპატი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 61903.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 61903.1-6 თოიძე ლალი ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | 61908 სეხნიაშვილი მაია Живопись (RPAIN06) Практическая работа |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | 61906.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 61901.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | 61900.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | 61908 სეხნიაშვილი მაია Живопись (RPAIN06) Практическая работа |
61901.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
61900.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 61906.2-6 ცინდელანი ეკა ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
61905.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1908.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1911.1-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 1910.1-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1918.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1909.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1915.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 151960.2-5 სოხაძე ვასილ გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული |
1916.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1917.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1919.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 1900.1-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1912.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1914.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1913.2-1 წაქაძე ალექსანდრე მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 1901.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1905.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 151902.2-5 მაძაღუა ზურაბ გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 1902.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 1906.2-1 ბაციკაძე თამაზ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | 1904.1-1 გიორგობიანი რუსუდან მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
1903.2-1 სოხაძე ვასილ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1907.2-1 ბაციკაძე თამაზ მასალათა გამძლეობა 1 (STMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | 151901.1-5 სოხაძე ვასილ გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სამეცნიერო სასწავლო და საწარმოო ცენტრი"ანალიზხელსაწყო" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სამეცნიერო სასწავლო და საწარმოო ცენტრი"ანალიზხელსაწყო"1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სამეცნიერო სასწავლო და საწარმოო ცენტრი"ანალიზხელსაწყო"3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სტამბა "სეზანი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108981.1-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 107085.1-11 გეგეჭკორი მერი გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
108953.1-8 ზარქუა თეოდორე მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108950.2-8 ცერცვაძე მაკა მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 108738-1.1-8 ტოკაძე ლალი სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) პრაქტიკული |
107088.1-11 სიხარულიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
108984.1-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 107087.1-11 სიხარულიძე მაია გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
107089.2-11 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 107086.2-11 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
108951.2-8 ცერცვაძე მაკა მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108952.1-8 ზარქუა თეოდორე მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108900.2-8 ხვიჩია ვალერიან მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 108983.1-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
108971.2-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | 108738-1.2-8 ტოკაძე ლალი სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) პრაქტიკული |
108971.2-8 შიუკაშვილი მარიამი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (OOPC1108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | 108982.2-8 სიხარულიძე მაია მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
108738.1-8 ტოკაძე ლალი სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) პრაქტიკული |
--- | 108738.2-8 ტოკაძე ლალი სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-317.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-209ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-133.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-532.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-535.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 110835.2-10 ბერეჟიანი მალხაზ ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-304.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 219191.1-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტროტექნიკა (ZOG2501) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-201 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108082.1-8 ვარძიაშვილი ნინო კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108081.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | 108082 ცისკარიშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
108983.2-8 სარდალიშვილი სოფიო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 108083.1-8 გეგეჭკორი მერი კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | |||
4-12:00 | --- | 108982.2-8 სარდალიშვილი სოფიო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 108000.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108984.2-8 სარდალიშვილი სოფიო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
108070.1-8 სარდალიშვილი სოფიო შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 108071.1-8 სარდალიშვილი სოფიო შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლაბორატორიული |
108084.1-8 გეგეჭკორი მერი კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108000 ცისკარიშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 108981.2-8 სარდალიშვილი სოფიო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
108005.1-8 გეგეჭკორი მერი გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
108081 ცისკარიშვილი ნინო შესავალი ინფორმატიკაში (GHHHHHH) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 108006.1-8 გეგეჭკორი მერი გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (HDLD) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-202 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108700 ტარიელაძე ვაჟა საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) სასწავლო პრაქტიკა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-507ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108731 კეჟერაძე მეგი ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108081.4-8 ზაუტაშვილი ნინო ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | 108941 ქიმუცაძე ანა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | 108953, 108981, 108982 მძინარიშვილი ლეონარდ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია |
108031 ბენაშვილი ჟანა ინგლისური ენა I (PENB107) პრაქტიკული |
108030, 108031, 108032, 108038 მძინარიშვილი ლეონარდ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108083, 108084, 108000 ბარდაველიძე ხათუნა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 108930, 108931, 108933, 108932 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია |
108941, 108942, 108943 წამალაშვილი თენგიზ დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (DME08) ლექცია |
--- | 108860 ზაუტაშვილი ნინო ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
108851 კოკოჩაშვილი ნათელა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 108040, 108041, 108042, 108043 მძინარიშვილი ლეონარდ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | 108083, 108084, 108082, 108081 ჯანგველაძე თემურ საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | 108882 კოკოჩაშვილი ნათელა ინგლისური ენა III (ENGEN04) პრაქტიკული |
--- | 108030.5-8, 108031.5-8, 108032.5-8, 108038.5-8, 108081.5-8, 108082.5-8, 108083.5-8, 108084.5-8, 108000.5-8, 108040.5-8, 108041.5-8, 108042.5-8, 108043.5-8, 108050.5-8, 108051.5-8, 108052.5-8, 108053.5-8, 108060.5-8 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | 108081.2-8, 108082.2-8, 108083.2-8, 108084.2-8 მაღრაძე ვახტანგ ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-305ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108710 მენაბდე თამარ ხარისხის კონტროლის მეთოები და ინსტრუმენტები (HDH) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108710 მურჯიკნელი გურამ ძალური ელექტრონიკა და ინტელექტუალური (ВGH) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 8986 ტომარაძე ომარი გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) პრაქტიკული |
711975A2 მენაბდე თამარ ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 8986 ტომარაძე ომარი გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლექცია |
--- | 8986 მეცხვარიშვილი იოსებ "ჭკვიანი საგნების " ინტერნეტი (GHJKB) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 711975A1 მენაბდე თამარ ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-207ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108766.1-8 ჯოხაძე პაატა რობოტოტექნიკური მოწყობილობები (JDKLS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108820.1-8 ჯოხაძე პაატა რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-ბიოტექნოლოგიის ცენტრი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 1109226 კუხალეიშვილი მაია სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია-საშემოდგომო საწარმოო პრაქტიკა (AGC1340G1-R) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ადმ.კორპუსი (მასალათა თვისებების სასწ.-სამეცნ. კვლევითი ცენტრი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4760.1-4 ხახანაშვილი კონსტანტინე ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4760.2-4 ხახანაშვილი კონსტანტინე ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2019/1/2.1-6 ბუზალაძე ნოდარი არქიტექტურული პროექტი-3 (AAC15006G1) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-135ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 111963 ცაავა გიორგი Основы финансов (FOF0007-LS) Лекция |
111715 ბერიკაშვილი ლია კვების უსაფრთხოება (OLKJ951PO) სემინარი |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 111963 ცაავა გიორგი Основы финансов (FOF0007-LS) Семинар |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 111967 ლაგვილავა თამარი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) სემინარი |
--- | 711904, 711905 ქოჩორაძე ოთარი სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | 111070.2-7 ჩიქვინიძე ია ფრანგული ენა B1.1 (KIUJ98OP) პრაქტიკული |
711905 ქოჩორაძე ოთარი სახელმწიფოებრივი მოწყობის მოდელების შედარებითი ანალიზი (CAOSB07-LS) სემინარი |
|
5-13:00 | --- | 111872 აბლოთია კობა სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) სემინარი |
111705 მაისურაძე თამარ კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) სემინარი |
--- | 711075C, 711075D, 711075F, 711075H ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგის მენეჯმენტი (MMT0005GA2) ლექცია |
|
6-14:00 | 111757 ნოზაძე მზევინარ ფინანსური ინვესტიციები (FIBBT07-LS) სემინარი |
111970.2-7 ჩუპრინინა სვეტლანა რუსული ენა B2.1 (TYR987OP) პრაქტიკული. |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | 111764 ცაავა გიორგი ОСНОВЫ КОРПОРАТИВНЫХ ФИНАНСОВ (BUA44313R1-LS) Лекция |
--- | 111874 ბლიაძე სოფო ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) სემინარი |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 1100309 კოღუაშვილი პაატა სოფლის განვითარების პოლიტიკა (RURDV10) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 711905 შერაზადიშვილი ბესიკ სტრატეგიული მენეჯმენტი მცირე და საშუალო საწარმოებში (SMIMF07-LS ) სემინარი |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-727 (მოდულური) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051908-4 კანკაძე ალექსანდრე ადმინისტრაციული ასისტირება (0411902) პრაქტიკული |
--- | --- | 051908-4 კოტრიკაძე იამზე წერილობით ტექსტთან მუშაობა (0411901) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 051908-4 ქამხაძე თამარ მენეჯმენტის ზოგადი კონცეფციები და საკადრო დოკუმენტაციის წარმოება (0411908) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-439 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3801.2-3 მაჭავარიანი ოთარ მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS32403G1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 3730.2-3 მაჭავარიანი ოთარ მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 3801 მაჭავარიანი ოთარ მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS32403G1) ლექცია |
3701 მაჭავარიანი ოთარ საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 3701.1-3 მაჭავარიანი ოთარ საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3701.2-3 მაჭავარიანი ოთარ საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 3730 მაჭავარიანი ოთარ მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-108 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 217146.1-2 კიღურაძე ომარ თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 217146.2-2 კიღურაძე ომარ თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლაბორატორიული |
217146-2.1-2 ჩხაიძე ბაადურ თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | 217146-1.2-2 ლოლუა დავით თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლაბორატორიული |
217146-1.1-2 ლოლუა დავით თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | 217146-2.2-2 ჩხაიძე ბაადურ თბოტექნიკური გაზომვები (DFGHJK) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პეაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პეაქტიკა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პეაქტიკა.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწავლო პეაქტიკა.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 217139 ბიჯამოვი იაკირ Введение в проект бакалавра (EET42902R2-K) Учебная практика |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-შპს "სილქნეტი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 219201.1-2 გოგილაშვილი ზურაბ პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-"ახალი ქსელები" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 219201.3-2 ჯღამაძე მიხეილ პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 217110 ჯღამაძე მიხეილ Бакалаврская работа (AAC08501R1) Уч. Практика. |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-"ტელერადიო ცენტრი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 219201.2-2 ხუნწარია ჯანიკო პრაქტიკა (INT0005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-მანქანათა მექანიკის ინსტიტუტი.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4760 მებონია სლავა ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMDME04) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13.Учебная практика- Реконструкция, регенерация и адаптация зданий | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 6708 თინიკაშვილი ბელა Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) Учебная практика |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13.სასწავლო პრაქტიკა - შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 6700 თინიკაშვილი ბელა შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 6702, 6705 გეგელია გიული შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 6703, 6704 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 6701, 6706 თინიკაშვილი ბელა შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-219 ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-"მართვის სისტემების ინსტიტუტი" | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108734 ყავლაშვილი ნუგზარ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108733 ყავლაშვილი ნუგზარ საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-584.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151802.2-5 ფრიდონაშვილი დავითი საავტომობილო ძრავები (AUTEN05) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-213ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 6705.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6704.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
6706.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | 6700.1-6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
6703.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | 6703.1-6 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | |
4-12:00 | 6701.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 6705.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | 6702.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
|
6-14:00 | 6706.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | 6700.1-6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 6704.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6701.1-6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 6702.2-6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკა-შენობების ენერგოეფექტურობა, კლიმატოლოგია, ინსოლაცია (PHS53206GI) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-201.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108082.2-8 ჭიღლაძე თეონა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108081.2-8 ჭიღლაძე თეონა კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108983.1-8 კოტრიკაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 108083.2-8 შიუკაშვილი მარიამი კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | |||
4-12:00 | --- | 108982.1-8 კოტრიკაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 108000.2-8 შიუკაშვილი მარიამი კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
108984.1-8 კოტრიკაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
108070.2-8 შიუკაშვილი მარიამი შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 108071.2-8 შიუკაშვილი მარიამი შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (SEINT06) ლაბორატორიული |
108084.2-8 შიუკაშვილი მარიამი კომპიუტერული უნარები (GHKLK) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108981.1-8 კოტრიკაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-202.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108081.2-8 ბურჯანაძე ივეტა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 108083.2-8 ხუციშვილი დავით დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108070.2-8 კუჭავა გიორგი ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
--- | 108981.2-8 კუჭავა გიორგი შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 108082.2-8 ბურჯანაძე ივეტა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108071.2-8 კუჭავა გიორგი ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | 108984.2-8 ნიჟარაძე მზიანა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 108982.2-8 ნიჟარაძე მზიანა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | 108084.2-8 ხუციშვილი დავით დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 108000.2-8 ხუციშვილი დავით დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 108983.2-8 ნიჟარაძე მზიანა შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათი გამოყენება (ICT24508G1-LPK) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-211დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108753.2-8 ჩაჩანიძე ნანა ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108752.2-8 ჩაჩანიძე ნანა ავტომატიზებული მართვის ამოცანები და პროგრამული რეალიზაცია (FVXZDFXZF) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-101.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1918.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1906.2-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 1908.2-1 ქარუმიძე ზეინაბ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1916.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 1904.2-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1909.2-1 ქარუმიძე ზეინაბ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 1911.2-1 ქარუმიძე ზეინაბ საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 1902.1-1 ტაბატაძე ნათია საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
1980.1-1 ტაბატაძე ნათია საშენი მასალები (BLMA01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 1903.1-1 ტაბატაძე ნათია საშენი მასალები -1 (BUMA101) ლაბორატორიული |
151980.1-5 ტაბატაძე ნათია საგზაო სამშენებლო მასალები 1 (AAC40801G2-LS) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-819 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 217133-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო |
--- | --- | 217133-1.2-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 217133-5 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო |
217133-1.1-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
217133-5.1-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
217133-2.2-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | --- | 217133-3 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო |
--- | 217133 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო |
217133-5.2-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | 217133-4.2-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
217133-2.1-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
217133-1 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო |
217133.1-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | --- | 217133-4 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო |
--- | 217133.2-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | 217133-4.1-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
--- | --- | 217133-3.2-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 217133-3.1-2 კვაჭაძე ბაგრატ რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4735.1-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 -გასვლითი პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4835ა.2-4 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 41987ა გველესიანი ილია ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) სასწავლო პრაქტიკა |
4835ა.2-4 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4735ა ცინცაძე მაია ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 4835ბ.2-4 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 -გასვლითი პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 4735ბ.2-4 შეყლაშვილი ნათელა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 4835ბ შეყლაშვილი ნათელა სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 42087.1-4 გელოვანი ნანა პრაქტიკა II (პრაქტიკა სამკურნალო საშუალებათა ანალიზში) (PAMEP04) სასწავლო პრაქტიკა |
4835.1-4 გაბელაია მარგალიტა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4835ა.2-4 შეყლაშვილი ნათელა სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 42087ა იავიჩი პავლე 24587 პრაქტიკა III (პრაქტიკა სამრეწველო ფარმაციაში) (PRIPH04) სასწავლო პრაქტიკა. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 4735ბ.1-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4735ა.2-4 შეყლაშვილი ნათელა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4835.2-4 ბაციკაძე ქეთევან სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 41987ბ.2-4 ჩიქავა მედეა პრაქტიკა IV (კოსმეტოლოგიაში) (PCOSM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | 4835.2-4 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 -გასვლითი პრაქტიკა 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4835ა.1-4 გიგოშვილი თამარ ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 42087.2-4 გველესიანი ილია პრაქტიკა II (პრაქტიკა სამკურნალო საშუალებათა ანალიზში) (PAMEP04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 41987ბ გველესიანი ილია ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4835ა.1-4 საღარეიშვილი თამარ სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4835 საღარეიშვილი თამარ სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4835ა.1-4 გაბელაია მარგალიტა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) სასწავლო პრაქტიკა |
4735.1-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 42087ა ცინცაძე თამარ პრაქტიკა III (პრაქტიკა სამრეწველო ფარმაციაში) (PRIPH04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | 4035.1-4 ღუღუნიშვილი დარეჯან ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 42087, 42087ა, 42087ბ შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირების საფუძვლები (BAPHB04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 4835ბ.1-4 გიგოშვილი თამარ ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 -გასვლითი პრაქტიკა 5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4735 ცინცაძე მაია ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4735.2-4 შეყლაშვილი ნათელა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4735ა.1-4 ცომაია ირმა ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა |
4035.2-4 შეყლაშვილი ნათელა ბოტანიკა მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (BOTMCM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 41987ბ.1-4 ბაციკაძე ქეთევან პრაქტიკა IV (კოსმეტოლოგიაში) (PCOSM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | 4835.1-4 გიგოშვილი თამარ ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 41987ა შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13 -გასვლითი პრაქტიკა 6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4735ბ ცინცაძე მაია ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4835ბ.2-4 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 4835ბ.1-4 გაბელაია მარგალიტა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-304.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108981.2-8 სიხარულიძე მაია მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 107085.2-11 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
108953.2-8 ცერცვაძე მაკა მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108950.1-8 ზარქუა თეოდორე მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 107088.2-11 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
108984.2-8 ხვიჩია ვალერიან მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | --- | 107087.2-11 გირგვლიანი გურამ გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
107089.1-11 სარდალიშვილი სოფიო გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 107086.1-11 გეგეჭკორი მერი გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული |
108951.1-8 ზარქუა თეოდორე მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108952.2-8 ცერცვაძე მაკა მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) პრაქტიკული |
108900.1-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 108983.2-8 სიხარულიძე მაია მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 108982.1-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-213 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108734 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108730 ბედინეიშვილი მაგული SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 108739.2-8 გაბაშვილი თამარ ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) პრაქტიკული |
--- | --- | 108731 ბედინეიშვილი მაგული SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული |
108039 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | 108736 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108739 გაბაშვილი თამარ ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 108839.2-8 გაბაშვილი თამარ ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) პრაქტიკული |
--- | 108732 ტიტვინიძე ალინა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული |
--- | 108733 ზედგინიძე გოჩა SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) პრაქტიკული |
8-16:00 | 108839 გაბაშვილი თამარ ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) ლექცია |
--- | --- | |||
9-17:00 | 108839.1-8 გაბაშვილი თამარ ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) პრაქტიკული |
--- | 108739.1-8 გაბაშვილი თამარ ინფორმაციული სისტემების და ტექნოლოგიების საფუძვლები (GDLJFS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-213.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |