საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
პედაგოგები
აბაკელია ნუნუ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3901.2-3 სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | 3902.2-3 სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 3940.1-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 3941.2-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-441 |
3940.2-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-441 |
3941.1-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
აბაშიძე ელეონორა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151970.1-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-609 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151960.1-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-611 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3036.1-3 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული 02-609 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 3035.1-3 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული 02-611 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
აბდუშელიშვილი ირაკლი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4760.1-4 ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლაბორატორიული 10-614 |
--- |
3-11:00 | 052020m მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) პრაქტიკული 10-327 |
--- | --- | 4950.2-4 ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლაბორატორიული 10-615 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 4950.1-4 ლითონმცოდნეობა (METSC03) ლაბორატორიული 10-614 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 052020m მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) პრაქტიკული. 10-310 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
აბელაშვილი ნოდარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 052020m მეტროლოგიის საფუძვლები (METRSAF05) პრაქტიკული 06-209დ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108811 ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 108810.1-8 ვირტუალური სისტემების მოდელირება (Labview) (АВВАРРАВ) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | D-8086 ვირტუალური მოდელირება (EET65508G2-LB) ლაბორატორიული 06-204დ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
აბულაძე ინგა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108053.2-8 დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული 06-211დ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108052.2-8 დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული 06-211დ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | 108050.2-8 დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული 06-211დ |
--- | |
6-14:00 | 108051.2-8 დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული 06-211დ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ავალიანი ხათუნა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3702 ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (FPRHY03) პრაქტიკული 03-432 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ავთანდილაშვილი რუიზან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 152001.1-5 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-617 (კომპ/ც) |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
აზმაიფარაშვილი ზაალ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | D-8086, D-8986 საზომი ტექნოლოგიები (EET65408G2-LB) ლაბორატორიული 06-209დ |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ალანია მერი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 41987 სამკურნალო საშუალებების სტანდარტიზაცია (fjDG04) ლაბორატორიული 02-229 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ალოევა გულნარა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 052003s-3 ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (145963) პრაქტიკული. 01-706 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 052003s-3 კოსტიუმის ისტორიის საფუძვლები (0712011) პრაქტიკული 01-705 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | 052003s-3 ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (145963) პრაქტიკული 01-705 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ამაშუკელი ნათია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ა.2-4 ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული 02-511.1 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 4990.2-4 თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული 02-505 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.1-4 ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული 02-511.1 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ამირანაშვილი გია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 62002.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62000.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 62001.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 62000.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 62002.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 62001.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ამირანაშვილი ლია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110913.1-10 მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული 11-215 |
110912.1-10 მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული 11-215 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | 110913.2-10 მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | --- | 110803.2-10 სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული 11-215 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 110804.2-10 სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | 110912.2-10 მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 110919.1-10 მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული 11-215 |
110804.1-10 სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | 110803.1-10 სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიისა და ჰიგიენის საფუძვლები (SSMS568DHS) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 110919.2-10 მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ამყოლაძე ხათუნა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 052043m გაცნობითი პრაქტიკა ელექტროობაში/მექატრონიკაში (0731341) პრაქტიკული 01-658 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051843m კომუნიკაცია ელექტროობის სფეროში (25874556) პრაქტიკული 01-657 (მოდულური) |
--- | --- | 052043m გაცნობითი პრაქტიკა ელექტროობაში/მექატრონიკაში (0731341) პრაქტიკული . 01-658 |
608920 ჰიდრავლიკის და პნევმატიკის საფუძვლები (HIDPN05) ლაბორატორიული… 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
|
3-11:00 | --- | 052043m გაცნობითი პრაქტიკა ელექტროობაში/მექატრონიკაში (0731341) პრაქტიკული. 01-658 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | 608920 ჰიდრავლიკის და პნევმატიკის საფუძვლები (HIDPN05) ლაბორატორიული 06-206ბ |
--- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ანდღულაძე შალვა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151940.1-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-610 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151901.2-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-610 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151902.2-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-609 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
არაბიძე მანანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151960.1-5 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-538ა.1 (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ასათიანი ლიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 61902.1-6 ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული 01-501ც |
--- | 62005.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-609ც |
--- | 62000.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-507ც |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 62002.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-508ც |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 62001.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-509ც |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 62003.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-609ც |
--- | 62004.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-610ც |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 62007.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-501ც |
61901.2-6 ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული 01-605ც |
62009.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-605ც |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 61900.2-6 ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული 01-509ც |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ახლოური ლია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 4902 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-304 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4930.1-4 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-305 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაგრატიონი ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151901.1-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-609 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151902.1-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-610 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბადრიძე გულნარა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 110936.2-10 აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული 11-214 |
--- | --- | 110935.2-10 აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული 11-214 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 110935.1-10 აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული 11-214 |
--- |
7-15:00 | --- | 110936.1-10 აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული 11-214 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 110937 აგრარული ქიმია1 მცენარეთა ბიოქომია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LBN) ლაბორატორიული 11-214 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბარათელი ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4701, 4702 ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული 02-310 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4701, 4702 ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული 02-311 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბარამაშვილი თეა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051906-3 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა Photoshop CS (0212304) პრაქტიკული 01-556 (მოდულური კ/ც) |
051906-3 ინფორმაციული წიგნიერება 1 (INFWI05) პრაქტიკული 01-556 (მოდულური კ/ც) |
052003g-4 რასტრული გამოსახულების შექმნა და დამუშავება 1 (0212237) პრაქტიკული 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | --- | 052005gon ინფორმაციული წიგნიერება 1 (INFWI05) პრაქტიკული. 01-556 (მოდულური კ/ც) |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | 052005gon ინფორმაციული წიგნიერება 1 (INFWI05) პრაქტიკული 01-556 (მოდულური კ/ც) |
||||
5-13:00 | --- | 052008-4 ინფორმაციული წიგნიერება 1 (SDGFF) პრაქტიკული 01-556 (მოდულური კ/ც) |
||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბასილაია ნათელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 052009sab-5 საგარეო ეკონომიკური საქმიანობის ეროვნულ სასაქონლო ნომენკლატურა (0411602) პრაქტიკული 01-583 (მოდულური) |
052009sab-5 საგარეო ეკონომიკური საქმიანობის ეროვნულ სასაქონლო ნომენკლატურა (0411602) პრაქტიკული. 01-583 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051909sab-5 საბაჟო დეკლარირება (411608) პრაქტიკული. 01-583 (მოდულური) |
051909sab-5 საბაჟო დეკლარირება (411608) პრაქტიკული.. 01-583 (მოდულური) |
--- | 051909sab-5 საბაჟო დეკლარირება (411608) პრაქტიკული 01-583 (მოდულური) |
||
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაქრაძე ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 052020m საკონსტრუქტორო ხაზვა მექანიკაში (SAXAZMEQ05) პრაქტიკული 01-624 (მოდულური) |
--- | --- | 052020m საკონსტრუქტორო ხაზვა მექანიკაში (SAXAZMEQ05) პრაქტიკული. 01-624 (მოდულური) |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაღდავაძე გელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 152040.2-5 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.7.1 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 152060 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.7 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 152070 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.7 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბაციკაძე ქეთევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4835.1-4 სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4835.2-4 სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4835ა.2-4 სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 4835ბ სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული 02-229 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4835ა.1-4 სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TMCPM04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 41987ბ პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (TPERM04) ლაბორატორიული 02-229 |
--- |
9-17:00 | 41987ბ.1-4 პრაქტიკა კოსმეტოლოგიაში (PCOSM04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- | 41987ბ კოსმეტიკური საშუალებების ტექნოლოგია (KOSDGH04) ლაბორატორიული 02-229 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბეგიაშვილი მზია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4030.1-4 ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (TEXAS05) პრაქტიკული 01-538 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბედინეიშვილი მაგული | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 108730.1-8 SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული 09-406 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 108730.2-8 SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლაბორატორიული 09-406 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბენაშვილი ალექსანდრე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108739 საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული 06-314დ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბენაშვილი ქეთი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-5გ მარაგების ანგარიშის მ,ეთოდები და სამრეწველო ეკონომიკური შეფასება (SJKBGBAF) ლაბორატორიული 03-401 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბერაძე ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 3710.1-3 ნავთობის გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლის მეთოდები და რესურსების შეფასება (SDFGH) ლაბორატორიული 03-320 |
3710.2-3 ნავთობის გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლის მეთოდები და რესურსების შეფასება (SDFGH) ლაბორატორიული 03-320 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბერეჟიანი ლედი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 152001.1-5 მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლაბორატორიული 10-614 |
4860.2-4 ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლაბორატორიული 10-614 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 152001.2-5 მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლაბორატორიული 10-614 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4860.1-4 ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლაბორატორიული 10-614 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბერეჟიანი მალხაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 110835.2-10 ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული 11-424 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 110836.1-10 ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული 11-402 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 110835.1-10 ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული 11-424 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 110836.2-10 ენოლოგია 1.მოწყობილობათა ოპერაციები (PERT1245TE) ლაბორატორიული 11-408 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბერიაშვილი ქეთევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110000.2-10 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 110000.1-10 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბერიშვილი მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 110015.2-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-502 კომპ. კლ. |
110016.2-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-502 კომპ. კლ. |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 4090.1-4 ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული 01-კ.ც.II.B.1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბერიძე თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3036.1-3 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3035.1-3 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბიბილეიშვილი დენიტა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4890ა.2-4 ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული 02-405 |
4890.2-4 ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბიწაძე სიმონ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151940.1-5 სამანქანათმშენბლო ხაზვა (GRAF305) პრაქტიკული 01-538.1 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბლუაშვილი დავით | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 3730.1-3 დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლაბორატორიული 03-441 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 3730.2-3 დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბოგველიშვილი ვახტანგ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 051909sab-5 სასაზღვრო-საკარანტინო კონტროლი (411610) პრაქტიკული. 01-583 (მოდულური) |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 051909sab-5 სასაზღვრო-საკარანტინო კონტროლი (411610) პრაქტიკული 01-583 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბოკუჩავა ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4930.1-4 კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული 02-401 |
4890ა.1-4 ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 4935.1-4 ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული 02-403 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.1-4 ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 4930ა.1-4 კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ა.1-4 ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბოლქვაძე ნონა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4835ა.1-4 ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | --- | 4735ბ.1-4 ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული 02-511 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4835.1-4 ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული 02-506 |
3001.1-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-504.1 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 4835ბ ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული 02-504 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 4735ა.1-4 ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული 02-506.1 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბუაჩიძე ნუგზარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110023.2-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-301 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 110018.2-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-301 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბუთხუზი ნათია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 051907-4 საწყობის ლოგისტიკა (25415) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 052007-4 ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 052007-4 ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) პრაქტიკული. 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბულია რუსუდან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62005.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
62005.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
62003.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | 62004.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 62003.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 62004.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბუჩუკური თამაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4950.2-4 მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლაბორატორიული 10-212 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4950.1-4 მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლაბორატორიული 10-212 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ბუცხრიკიძე დავით | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051820/2m საწარმოო პრაქტიკა - მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (5464151) საწარმოო პრაქტიკა 13-შპს ელიტა ბურჯი |
051820/2m საწარმოო პრაქტიკა - მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (5464151) სასწავლო პრაქტიკა . 13-შპს ელიტა ბურჯი |
052020m გაცნობითი პრაქტიკა - მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (GACPR 05) პრაქტიკული 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი |
051820/2m საწარმოო პრაქტიკა - მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (5464151) სასწავლო პრაქტიკა ... 13-შპს ელიტა ბურჯი |
--- | 051820/2m საწარმოო პრაქტიკა - მექანიკის ინჟინერიის ტექნიკოსი (5464151) სასწავლო პრაქტიკა .... 13-შპს ელიტა ბურჯი |
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გაბელაია მარგალიტა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4835.1-4 ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | 4835ა.1-4 ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული 02-230 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 4835ბ ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული 02-227 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გაგელიძე ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 110935.1-10 მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული 11-213 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 110937.2-10 მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 110935.2-10 მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 110936.2-10 მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | 110936.1-10 მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 110937.1-10 მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გაგოშიძე ქეთევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62005.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
62005.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | --- | 62009.2-6 აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 62009.2-6 აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | 61901.4-6, 61900.4-6, 61902.4-6, 61903.4-6, 61904.4-6, 61905.4-6, 61906.4-6 გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 61900.4-6, 61901.4-6, 61902.4-6, 61903.4-6, 61904.4-6, 61905.4-6, 61906.4-6 გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გამყრელიძე ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110917.2-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-302 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 110918.2-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-302 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 110916.2-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-214 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 110915.2-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-302 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გაფრინდაშვილი როსტომ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4801.1-4 ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული 02-419 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4801.2-4 ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული 02-419 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გაჩეჩილაძე ლელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 608020 ინფორმაციული წიგნიერება 2 (infcin205) ლაბორატორიული.... 06-204ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 608020 ინფორმაციული წიგნიერება 2 (infcin205) ლაბორატორიული, 06-206ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 608020 ინფორმაციული წიგნიერება 2 (infcin205) ლაბორატორიული… 06-206ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 608020 ინფორმაციული წიგნიერება 2 (infcin205) ლაბორატორიული 06-219 ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გეგეშიძე ირაკლი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 052009sab-5 გაცნობითი პრაქტიკა - საბაჟო საქმე (0411601) პრაქტიკული. 01-583 (მოდულური) |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 052009sab-5 გაცნობითი პრაქტიკა - საბაჟო საქმე (0411601) პრაქტიკული 01-583 (მოდულური) |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გეგეშიძე ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4835ა.2-4 ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული 02-506 |
--- | --- | 4735ბ.2-4 ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული 02-511.1 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4735.1-4 ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული 02-505.1 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გელაშვილი იგორ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 051906-3 კომპიუტერული გრაფიკული პროგრამები ხის მხატვრული დამუშავებისა და ავეჯის კონსტრუირებისათვის (0212327) პრაქტიკული. 01-205ც (მოდულური) |
051906-3 მერქნისა და მერქნული მასალებისაგან ნაკეთობების დამზადების ტექნოლოგიები (0212326) პრაქტიკული 01-205ც (მოდულური) |
--- | 051906-3 მერქნისა და მერქნული მასალებისაგან ნაკეთობების დამზადების ტექნოლოგიები (0212326) პრაქტიკული. 01-205ც (მოდულური) |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 051906-3 კომპიუტერული გრაფიკული პროგრამები ხის მხატვრული დამუშავებისა და ავეჯის კონსტრუირებისათვის (0212327) პრაქტიკული 01-205ც (მოდულური) |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გელეიშვილი ვაჟა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3801 სასწავლო საველე გეოლოგიური პრაქტიკა (PHS38903G1) სასწავლო პრაქტიკა. 13-სასწავლო პრაქტიკა 4 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 0319.2-5გ მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (LAMOA03) ლაბორატორიული 03-445 |
0320.2-2ა, 0320.2-2დ, 0320.2-2ბ საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (GESMR03) ლაბორატორიული 03-445 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გელეიშვილი ირინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3040.2-3 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-610 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3036.2-3 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული 02-610 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 3035.2-3 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20204G1-LSB) ლაბორატორიული 02-610 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გელიაშვილი ზურაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4930ა.2-4 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-304 |
4901 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-306 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | 4930.2-4 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-306 |
4890ა.2-4 ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული 02-306 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გელოვანი ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 42087.1-4 პრაქტიკა სამკურნალო საშუალებათა ანალიზში (PAMEP04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გეორხელიძე დიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 110819.1-10 შრომის უსაფრთხოება აგრო საწარმოში (HHS21003G1-LB) ლაბორატორიული 11-316 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151902.2-5 შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული 03-208 |
--- |
3-11:00 | --- | 110916.1-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-418 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 110930.1-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-311 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 110835.1-10 შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული 11-305 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 110918.1-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-415 |
151901.2-5 შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული 03-107.1 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 110917.1-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-316 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 110836.1-10 შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული 11-313 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 110915.1-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-313 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გვარამაძე ნოდარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 21960-1 ქვესადგურების მონტაჟის, დიაგნოსტიკისა და მომსახურების თეორიული საფუძვლები (QVMOSAF02) პრაქტიკული. 13-ტექნ.გადამზ. ცენტრი5 |
21960 მაღალი ძაბვის ეგხ-ს მშენებლობისა და მომსახურების თეორიული საფუძვლები (MAZAB02) პრაქტიკული 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | 21960-1 მაღალი ძაბვის ეგხ-ს მშენებლობისა და მომსახურების თეორიული საფუძვლები (MAZAB02) პრაქტიკული 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 2 |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | 21960-1 ქვესადგურების მონტაჟის, დიაგნოსტიკისა და მომსახურების თეორიული საფუძვლები (QVMOSAF02) პრაქტიკული 04-210 |
21960 ქვესადგურების მონტაჟის, დიაგნოსტიკისა და მომსახურების თეორიული საფუძვლები (QVMOSAF02) პრაქტიკული 04-210 |
--- | |||
6-14:00 | 21960 ქვესადგურების მონტაჟის, დიაგნოსტიკისა და მომსახურების თეორიული საფუძვლები (QVMOSAF02) პრაქტიკული. 04-212 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | --- | |||||
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გველესიანი ილია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.1-4 ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული 02-230 |
--- |
5-13:00 | --- | 41987ა ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- | 4935.1-4 ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 42087.2-4 პრაქტიკა სამკურნალო საშუალებათა ანალიზში (PAMEP04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | 4935ა.1-4 ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული 02-230 |
--- |
9-17:00 | --- | 41987ბ ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (PMIKB04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გველესიანი სულხან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3901.2-3 მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1) ლაბორატორიული 03-345 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გზირიშვილი ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051903s-3 ტანსაცმლის კომპოზიციის შექმნა (4587963) პრაქტიკული 01-706 (მოდულური) |
--- | 051903f-3 ფეხსაცმლისა და აქსესუარების კომპოზიცია (0212104) პრაქტიკული 01-703 (მოდულური) |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 052003f-3 აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საწყისები (256812) პრაქტიკული. 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | 052003f-3 აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საწყისები (256812) პრაქტიკული 01-707 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გიგილაშვილი თამაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 42087, 42087ა, 42087ბ, 42033, 42034, 42008 სამეწარმეო და ტენოლგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (METIN02-LB) ლაბორატორიული 08-კომპ. ცენტრი-1 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გიგინეიშვილი ავთანდილ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4850.2-4 წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 4850.1-4 წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (PRMEN03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გლოველი ციალა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 051909e-3 სამოქალაქო განათლება (SAMGAN05) პრაქტიკული 06-900ბ(პროფ) |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 051903s-3 სამოქალაქო განათლება (SAMGAN05) პრაქტიკული 01-706 (მოდულური) |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 051909z-3 სამოქალაქო განათლება (SAMGAN05) პრაქტიკული... 06-900ბ(პროფ) |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 051909z-3 სამოქალაქო განათლება (SAMGAN05) პრაქტიკული 06-900ბ(პროფ) |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოგალაძე მაია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 110913.1-10 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 11-301 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 110913.2-10 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 11-301 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110912.2-10 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 11-302 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110912.1-10 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 11-322 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოგალაძე რომეო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110017.1-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-308 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 110016.1-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-312 |
151970.1-5 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-კ.ც.I.2 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 110015.1-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოგიაშვილი ჟუჟუნა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108831.1-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-314 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოგიბერიძე ალექსანდრე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4801.1-4 ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) ლაბორატორიული 02-421 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4801.2-4 ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET17504G1-LPB) ლაბორატორიული 02-421 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოდერძიშვილი გელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108731 საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული 09-406 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოდერძიშვილი ია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 051905gon ღონისძიების ფინანსური მართვა (0411915) პრაქტიკული 01-550 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გორგიძე დავით | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3914 Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лабораторная работа 01-604 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151907 Прикладная механика (PRIKMEX01) Лабораторная работа 01-604 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 3916 Теоретическая механика (TEOMEQ01) Лабораторная работа 01-604 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გორდეზიანი გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4860.1-4 სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლაბორატორიული 01-სამსხმელო წარმოების ლაბ. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4860.2-4 სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (TECHF04) ლაბორატორიული 01-სამსხმელო წარმოების ლაბ. |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გორდელაძე ვლადიმერ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4930.1-4 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- |
3-11:00 | 4940.1-4 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4902 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-401 |
4930ა.1-4 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-404 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 4950.1-4 ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4950.2-4 ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გორშკოვი თეიმურაზი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 051907-4 სარკინიგზო გადაზიდვები (547789) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 052007-4 გაცნობითი პრაქტიკა - სატვირთო გადაზიდვების ლოგისტიკა (2346512) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 052007-4 გაცნობითი პრაქტიკა - სატვირთო გადაზიდვების ლოგისტიკა (2346512) პრაქტიკული. 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოცაძე მერაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 152001.2-5 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.3 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გოცირიძე მაკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 61904.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-303ც.1 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 61902.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-303ც.1 |
--- |
4-12:00 | 61902.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-303ც |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 61905.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-303ც.1 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 61904.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-303ც |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 61905.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-303ც |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გუგეშიძე მაია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4801.2-4 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-612.1 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 4730ა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-609 |
--- | 4740.2-4 სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლაბორატორიული 02-704 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 4730 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-609 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გუგეშიძე ჯულიეტა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4801.1-4 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-612 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4740.1-4 სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლაბორატორიული 02-612 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
გურგენიძე ლელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110818.1-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110830.1-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-322 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 110815.1-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 110816.1-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | 110817.1-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დევანოზიშვილი ალექსანდრე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 21960 საზეინკლო ოპერაციების შესრულება (LKHSDG) პრაქტიკული 01-581 |
21960-1 საზეინკლო ოპერაციების შესრულება (LKHSDG) პრაქტიკული 01-581 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დევდარიანი ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4701, 4702 პარფიუმერულ -კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (PARKNTEQ04) ლაბორატორიული 02-103 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დეისაძე ქეთევანი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 4830ა შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული 02-420 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 4830 შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული 02-420 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დეკანოსიძე შორენა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4030 ზოგადი ფიზიკა (ZOFIZ 08) ლაბორატორიული 04-328 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დემეტრაშვილი მერი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 110017.2-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-413 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 110023.2-10 გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული 11-415 |
110018.2-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-311 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 110015.2-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-312 |
110016.2-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-313 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დემეტრაძე მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3040.1-3 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-611 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დვალი თეიმურაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 051906-3 ხეზე მხატვრული კვეთა (0212328) პრაქტიკული 01-205ც (მოდულური) |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დიასამიძე ნუგზარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 051909z-3 ძრავის მექანიზმების სერვისი (0711322) პრაქტიკული. 01-689 |
6-14:00 | --- | --- | 051909z-3 ძრავის მექანიზმების სერვისი (0711322) პრაქტიკული 01-584 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოლიძე ვლადიმერი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 110937.1-10 აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული 11-402 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 110703.1-10 ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | 110937.2-10 აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული 11-402 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 110704.1-10 ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 110704.2-10 ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 110703.2-10 ნიადაგი და მცენარის ზრდა განვითარება (ENV13810G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
110936.2-10 აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | 110935.1-10 აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 110935.2-10 აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
110936.1-10 აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
დოლიძე ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3760.2-3 წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 3760.1-3 წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (FOSGM03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ებანოიძე ლიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4890.1-4 ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (EQSFIZQIM04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4890.1-4 კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული 02-401 |
--- | --- | 4890ა.1-4 კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული 02-401 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ედილაშვილი თამარი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.2-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-505.1 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4890.2-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-511.1 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4890ა.2-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-505 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 4935.2-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-505 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 4035.1-4 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-506 |
--- | 4935ა.2-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-505 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ელგენდარაშვილი ცირა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 052008-4 დოკუმენტების რეკვიზიტებისა და ბლანკების გაფორმება (0411927) პრაქტიკული 01-712 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 051908-4 ნორმატიული აქტების გამოყენება (0411907) პრაქტიკული 01-727 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ერიქაშვილი აკაკი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 110900.1-10 სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110900.2-10 სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (SRBP010) ლაბორატორიული 11-322 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ვაშაკიძე თეონა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 051903f-3 ინფორმაციული წიგნიერება 1 (INFWI05) პრაქტიკული 01-კ.ც.I.8 |
052009sab-5 ინფორმაციული წიგნიერება 2 (infcin205) პრაქტიკული 01-კ.ც.I.4 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ზამთარაძე ელენე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151940.1-5 შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული 03-208 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 112935.2-12 შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში (HHS22503G1-LB) ლაბორატორიული 03-207.1 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ზედგინიძე გოჩა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108730 საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული 09-406 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108736 საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული 09-404 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ზუბიაშვილი გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 052003g-4 გაცნობითი პრაქტიკა - ციფრული ხელოვნება (0212236) პრაქტიკული 01-704 (მოდულური) |
052003b-3 გაცნობითი პრაქტიკა - ბეჭდვით მედიატექნოლოგიებში (0711601) პრაქტიკული 01-704 (მოდულური) |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | 051903g-4 ბეჭდური და ელექტრონული პუბლიკაციის მაკეტის შექმნა (0212218) პრაქტიკული 01-556 (მოდულური კ/ც) |
051903g-4 ბეჭდური და ელექტრონული პუბლიკაციის მაკეტის შექმნა (0212218) პრაქტიკული. 01-556 (მოდულური კ/ც) |
051903g-4 ბეჭდური და ელექტრონული პუბლიკაციის მაკეტის შექმნა (0212218) პრაქტიკული . 01-704 (მოდულური) |
051903g-4 დარგობრივი ინგლისური ენა კომპიუტერულ გრაფიკაში (0212216) პრაქტიკული .. 01-704 (მოდულური) |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
თანანაშვილი მთვარისა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 110006 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-513 კომპ.კლ. |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
თანდილაშვილი გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 110017.2-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-506 კომპ. ცნ. |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
თევზაძე დარეჯან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3701.2-3 წიაღისეულის გამდიდრება (MIENR03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 3701.1-3 წიაღისეულის გამდიდრება (MIENR03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 3702.1-3 წიაღისეულის გამდიდრება (MIENR03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 3702.2-3 წიაღისეულის გამდიდრება (MIENR03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
თევზაძე მანანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3040.2-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-505 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3036.2-3 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-505 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3001.2-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-504 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3002.2-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-504 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 3035.2-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-504 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
თოიძე ლალი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 61904.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- |
2-10:00 | --- | 61903.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 61903.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- | 61902.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | |
4-12:00 | 61902.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 61901.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
61904.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 61901.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
თოფურია ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 052009e-3 დამკვეთთან ურთიერთობა (475278525) პრაქტიკული 01-696 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 052009z-3 დამკვეთთან ურთიერთობა (475278525) პრაქტიკული 01-697 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 052009e-3 დამკვეთთან ურთიერთობა (475278525) პრაქტიკული . 01-696 (მოდულური) |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 052009e-3 დამკვეთთან ურთიერთობა (475278525) პრაქტიკული. 01-696 (მოდულური) |
051909sab-5 Ms Excel (410705) პრაქტიკული. 01-კ.ც.I.4 |
--- | |
7-15:00 | --- | 051909sab-5 Ms Excel (410705) პრაქტიკული . 01-კ.ც.I.3 |
--- | |||
8-16:00 | --- | 051909sab-5 Ms Excel (410705) პრაქტიკული 01-კ.ც.I.3 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
იავიჩი პავლე 24587 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 42087ა პრაქტიკა III (პრაქტიკა სამრეწველო ფარმაციაში) (PRIPH04) სასწავლო პრაქტიკა. 13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
იაშვილი ლაშა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 608920 სამრეწველო IT სისტემების მართვა (SGOLK) ლაბორატორიული.... 06-209ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 608920 სამრეწველო IT სისტემების მართვა (SGOLK) ლაბორატორიული… 06-206ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 608920 სამრეწველო IT სისტემების მართვა (SGOLK) ლაბორატორიული, 06-206ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
იკოშვილი ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3902.1-3 მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1) ლაბორატორიული 03-345 |
--- | --- | --- | 3901.1-3 მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1) ლაბორატორიული 03-345 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 3902.2-3 მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1) ლაბორატორიული 03-345 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ინანიშვილი გივი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 112835.2-12 რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლაბორატორიული 06-802ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112835.1-12 რესტავრაცია კონსერვაციის საფუძვლები (reskon112) ლაბორატორიული 06-802ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
იორდანიშვილი ნათია 05894 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 110719 ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) ლაბორატორიული 11-408 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ისაკაძე თამაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051905h-4 "სპლიტ" სისტემის ჰაერის კონდიციონერის სამუშაოები (731206) პრაქტიკული 01-660 (მოდულური) |
051905h-4 პირდაპირი და არაპირდაპირი ჰაერის კონდიცირების სისტემების სამუშაოები (731207) პრაქტიკული 01-660 (მოდულური) |
051905h-4 ვარიაციული გაგრილების ჰაერის კონდიცირების სისტემების სამუშაოები (731208) პრაქტიკული 01-660 (მოდულური) |
052005h-4 გაცნობითი პრაქტიკა ჰაერის კონდიცირებაში (0731201) პრაქტიკული 01-660 (მოდულური) |
--- | 052005h-4 შენობებში ჰაერის კონდიცირების სისტემების მონტაჟის საფუძვლები (0731202) პრაქტიკული 01-660 (მოდულური) |
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | 052005h-4 შენობებში ჰაერის კონდიცირების სისტემების მონტაჟის საფუძვლები (0731202) პრაქტიკული. 01-660 (მოდულური) |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ისაკაძე მანანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108010.1-8 კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლაბორატორიული 06-220დ |
--- | 108910.1-8 ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამება (FAPRO08) ლაბორატორიული 06-220დ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 8086 ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MPE0005) ლაბორატორიული 06-209დ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კანკაძე ალექსანდრე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051908-4 ადმინისტრაციული ასისტირება (0411902) პრაქტიკული 01-727 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კაპანაძე გიური | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 052003f-3 გაცნობითი პრაქტიკა - ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა წარმოება (0212101) პრაქტიკული 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
052003f-3 გაცნობითი პრაქტიკა - ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა წარმოება (0212101) პრაქტიკული. 01-707 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 052003f-3 ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობებისათვის მასალების გამოჭრის საფუძვლები (0212105) ლექცია. 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | 052003f-3 ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობებისათვის მასალების გამოჭრის საფუძვლები (0212105) ლექცია 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კაპანაძე ზურაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 1031901 საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა AutoCAD-2 (3D მოდელირება) (0710105) პრაქტიკული 01-603 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კახეთელიძე მზია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4735.1-4 ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კახიანი მერაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4901 მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული 01-629 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4960.1-4 მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული 01-629 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4902 მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული 01-629 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4960.2-4 მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული 01-629 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კელეპტრიშვილი შალვა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3016 Введение в геологию (INGEOR3) Лабораторная работа 03-334 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3014 Введение в геологию (INGEOR3) Лабораторная работа 03-334 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კენჭიაშვილი ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 152040.1-5 ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული 10-614 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 152040.2-5 ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული 10-614 |
5-13:00 | --- | 052043m მასალათმცოდნეობის საფუძვლები ელექტროობაში (0731319) პრაქტიკული. 10-606 |
--- | 052043m მასალათმცოდნეობის საფუძვლები ელექტროობაში (0731319) პრაქტიკული... 10-606 |
--- | |
6-14:00 | --- | 052043m მასალათმცოდნეობის საფუძვლები ელექტროობაში (0731319) პრაქტიკული.. 10-614 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 052043m მასალათმცოდნეობის საფუძვლები ელექტროობაში (0731319) პრაქტიკული 10-606 |
--- | --- | --- | 052043m მასალათმცოდნეობის საფუძვლები ელექტროობაში (0731319) პრაქტიკული . 10-606 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კერვალიშვილი ლიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 61900.1-6, 61901.1-6, 61902.1-6, 61903.1-6, 61904.1-6, 61905.1-6, 61906.1-6 ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული 01-207ც |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 62006.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 62006.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
61900.1-6, 61901.1-6, 61902.1-6, 61903.1-6, 61904.1-6, 61905.1-6, 61906.1-6 ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული 01-207ც |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კვაჭაძე ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 152080.2-5 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.7 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კვიციანი ტარიელ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151940.2-5 თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული 01-604.1 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კიკალიშვილი ლიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108831.1-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-210 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 108832.1-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-210 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108834.1-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-316 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108832.1-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-314 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კილასონია ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4060.1-4 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-507 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 4030.1-4 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-505.1 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4835.2-4 ფარმაცევტული ქიმია II (PCH0204) ლაბორატორიული 02-506.1 |
4735.2-4 ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული 02-505 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | 4050.1-4, 4001 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-505.1 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 4735ა.2-4 ფარმაცევტული ქიმია III (PCH0304) ლაბორატორიული 02-506 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კლდიაშვილი რევაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4060.2-4 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-507.1 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 4050.2-4, 4040 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-505 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კობახიძე გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108910.1-8 ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული 06-220დ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 108811 რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული 06-210დ |
108810 რობოტიკის მოწყობილობები (FGJKJK) ლაბორატორიული 06-220დ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 8086 რობოტიკა (SDFHF) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კოკაია თეიმურაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151940.2-5 სამანქანათმშენბლო ხაზვა (GRAF305) პრაქტიკული 01-538 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კოტრიკაძე იამზე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 052008-4 გაცნობითი პრაქტიკა - საოფისე საქმე (0411904) პრაქტიკული 01-კ.ც.I.3 |
--- | --- |
3-11:00 | 051905gon წერილობით ტექსტთან მუშაობა (0411901) პრაქტიკული 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კოტრიკაძე ომარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108920.2-8 ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული 06-209ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108920.1-8 ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული 06-209ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108720 ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლაბორატორიული 06-209ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კოტრიკაძე ტარიელი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 051910-4 სარკინიგზო გადაზიდვები (547789) პრაქტიკული 01-447 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კუდავა თამილა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 052003s-3 ქალის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (0712005) პრაქტიკული 01-706 (მოდულური) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კუმელაშვილი მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-3 საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა 13-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კუპატაძე დავით | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3943.2-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
3942.2-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 3941.1-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
3942.1-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია |
3940.2-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 3944.2-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | |||
6-14:00 | --- | 3943.1-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 3944.1-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
--- | --- | |
8-16:00 | 3941.2-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
3940.1-3 ქანების ფიზიკის საფუძვლები (BPHYS03) ლაბორატორიული 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კუცია თამაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108830.1-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-316 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 108832.2-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | 108830.2-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-316 |
--- |
3-11:00 | 108834.1-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108834.2-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108833.1-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-314 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108833.2-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108831.2-8 სიგნალების ციფრული დამუშავება (DSP5108) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
კუციავა ვასილ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108830.2-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-314 |
--- | 108831.2-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-314 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108830.1-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-314 |
--- | 108839.2-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108839.1-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108832.2-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-316 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლაგვილავა ირმა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4930ა.1-4 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-306 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4990.1-4 ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 4990ა.1-4 ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.6 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | 4990.2-4 ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.3 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4990ა.2-4 ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (CPC0304) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.7 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 4090.1-4 ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლაბორატორიული 02-306 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლალიანი ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 051843m მექატრონული სისტემების პროგრამების მართვა (07313295) პრაქტიკული . . 01-657 (მოდულური) |
--- | 051843m მექატრონული სისტემების პროგრამების მართვა (07313295) პრაქტიკული 01-657 (მოდულური) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლეკიაშვილი ვარლამი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 051909e-3 შრომის უსაფრთხოება და გარემოს დაცვა (0711925) პრაქტიკული 01-683 |
051909e-3 შრომის უსაფრთხოება და გარემოს დაცვა (0711925) პრაქტიკული. 01-683 |
3-11:00 | --- | --- | 052009z-3 ავტოსატრანსპორტო საშუალებების კლასიფიკაცია (584521) პრაქტიკული . 01-689 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | 052009z-3 ავტოსატრანსპორტო საშუალებების კლასიფიკაცია (584521) პრაქტიკული . 01-683 |
||
5-13:00 | --- | 051909z-3 შრომის უსაფრთხოება და გარემოს დაცვა (0711925) პრაქტიკული 01-210ც |
052009z-3 ავტოსატრანსპორტო საშუალებების კლასიფიკაცია (584521) პრაქტიკული. 01-584 |
051909z-3 შრომის უსაფრთხოება და გარემოს დაცვა (0711925) პრაქტიკული.. 01-582 (მოდულური) |
||
6-14:00 | --- | 052009z-3 ავტოსატრანსპორტო საშუალებების კლასიფიკაცია (584521) პრაქტიკული... 01-689 |
--- | |||
7-15:00 | 052009z-3 ავტოსატრანსპორტო საშუალებების კლასიფიკაცია (584521) პრაქტიკული 01-689 |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლეჟავა ანერი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 152001.1-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504.1 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლობჟანიძე ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 052010-4 ინფორმაციული წიგნიერება 1 (INFWI05) პრაქტიკული. 01-კ.ც.II.A |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლოლაძე გივი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4701 სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლაბორატორიული 02-213 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლომთაძე ავთანდილ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151902.1-5 შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული 03-208.1 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 110930.2-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-412 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 110835.2-10 შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული 11-308 |
110918.2-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-418 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 110915.2-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-316 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 110836.2-10 შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული 11-305 |
151901.1-5 შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული 03-107 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 110916.2-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-413 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 110917.2-10 შრომის უსაფრთხოება (SRUSA04) ლაბორატორიული 11-414 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლომთაძე ციცინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110930.1-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-301 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 110917.1-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-301 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 110916.1-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-301 |
110918.1-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-301 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 110915.1-10 ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (INSTRM 04) ლაბორატორიული 11-301 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლომიძე ლიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 052003b-3 საბეჭდი და დამხმარე მასალები (0711603) პრაქტიკული 01-704 (მოდულური) |
--- | 052003b-3 საბეჭდი და დამხმარე მასალები (0711603) პრაქტიკული. 01-704 (მოდულური) |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლომიძე სოფიკო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 051907-4 საავიაციო გადაზიდვები (0145896) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლომსაძე ზურაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 4960.1-4 ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (BARPM04) ლაბორატორიული… 10-507 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლურსმანაშვილი ლია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 052003s-3 გაცნობითი პრაქტიკა - სამკერვალო წარმოებაში (0712001) პრაქტიკული 01-705 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 052003s-3 გაცნობითი პრაქტიკა - სამკერვალო წარმოებაში (0712001) პრაქტიკული. 01-705 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ლურსმანაშვილი მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4940.1-4 საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლაბორატორიული 03-208.1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4801.1-4 შრომის უსაფრთხოება ქიმიურ საწარმოებში (FGHJJK) ლაბორატორიული 03-207 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაისურაძე ბადრი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4750 სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლაბორატორიული 02-222 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაისურაძე ნელი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 152040.2-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 152060.2-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504.1 |
--- |
4-12:00 | --- | 152001.2-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504 |
--- | --- | 152070.2-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მამალაძე მზია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110000.1-10 ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლაბორატორიული 11-419 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 110000.2-10 ბიოლოგიის საფუძვლები (POB0110) ლაბორატორიული 11-419 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მამალაძე ქეთევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 052020m საკონსტრუქტორო ხაზვა მექანიკაში (SAXAZMEQ05) პრაქტიკული . 01-624 (მოდულური) |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 052020m საკონსტრუქტორო ხაზვა მექანიკაში (SAXAZMEQ05) პრაქტიკული... 01-624 (მოდულური) |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მამიაშვილი თორნიკე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 608920 პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) ლაბორატორიული 06-206ბ |
--- | --- | 21960-1 პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) პრაქტიკული 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი.1 |
21960 პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) პრაქტიკული 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი.1 |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | 21960 პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) პრაქტიკული. 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი.1 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | 21960-1 პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) პრაქტიკული. 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი.1 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 608920 პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (PROF) ლაბორატორიული.... 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მამისეიშვილი მაია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4030.2-4 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-505 |
--- | --- | --- | 4935ბ.1-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-505 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4890.1-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-511 |
--- | 4935.1-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-511 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4890ა.1-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-505.1 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4035.2-4 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-506.1 |
--- | 4935ა.1-4 კოორდინაციული ქიმია (KOORQIM) ლაბორატორიული 02-505.1 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მანველიძე გულნარა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 152040.1-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504.1 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 152060.1-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 152070.1-5 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-504.1 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მარდაშოვი მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3802 სასწავლო გეოლოგიური პრაქტიკა (JGJK) სასწავლო პრაქტიკა. 13-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მასხარაშვილი ლილი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 3914 Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа 02-611 |
--- | --- | 3916 Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа 02-609 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151907 Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) Лабораторная работа 02-609 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაძაღუა ზურაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 151901.2-5 გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული 01-506 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 151902.2-5 გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული 01-506.1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაწიაშვილი თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 051908-4 დოკუმენტების არქივისთვის გადასაცემად მომზადება (0411903) პრაქტიკული 01-727 (სარკ.კოლეჯი) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაჭავარიანი ნათელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 110803.2-10 ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 110803.1-10 ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 110919.2-10 სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
110804.2-10 ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | 110804.1-10 ნიადაგი და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENW13710G1-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- |
7-15:00 | --- | 110906.1-10 ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | 110919.1-10 სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 110906.2-10 ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (FUSSC10-LB) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაჭავარიანი ოთარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3701.2-3 მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS32403G1) ლაბორატორიული 03-439 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3730.2-3 მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლაბორატორიული 03-439 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3701.1-3 მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS32403G1) ლაბორატორიული 03-439 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაჭარაშვილი რომანი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 051903f-3 ფეხსაცმლის ნამზადის კერვის ტექნოლოგია (FEXNAM001) პრაქტიკული 01-703 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მაჭარაძე მიხეილ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 3710.2-3 მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლაბორატორიული 03-320 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 3710.1-3 მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლაბორატორიული 03-320 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 0319.2-3 საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა. 13-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მახაშვილი ქეთევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110918.1-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 110918.2-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-322 |
110930.1-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 110930.2-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-302 |
110916.1-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 110917.1-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 110915.1-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 110006 ზოგადი ქიმია (CHE0104) ლაბორატორიული 11-302 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მეტრეველი ირინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.2-4 ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4935.2-4 ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული 02-230 |
--- |
6-14:00 | 4835ბ.2-4 სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ა.2-4 ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (GMMIC04) ლაბორატორიული 02-219 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 42087.1-4, 42087ა.1-4, 42087ბ.1-4 საქართველოს ფიტონედლეულის კვლევა (FHOUXK4) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მეფარიშვილი ნათელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3830.1-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 3860.1-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3860.2-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3830.2-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მილაშვილი მზია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 051905gon ღონისძიების გაფორმება და დიზაინი (0411917) პრაქტიკული 01-550 |
051905gon ღონისძიების გაფორმება და დიზაინი (0411917) პრაქტიკული. 01-550 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 052005gon გაცნობითი პრაქტიკა - ღონისძიების ორგანიზება (0411916) პრაქტიკული 01-550 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მინდიაშვილი გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3730.1-3 მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლაბორატორიული 03-441 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 3942.1-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-445.1 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 3944.1-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-445 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მოლოდინი ნორინგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3810.2-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- | --- | 3830.2-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 3825.2-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 3810.1-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- | 3825.1-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
3830.1-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- |
7-15:00 | --- | 3860.1-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3860.2-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მოლოდინი რევაზი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3880.2-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3880.1-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 3865.1-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 3865.2-3 სამთო სატრანსპორტო მანქანები (FHGJK) ლაბორატორიული 03-116 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მოსაშვილი ია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108834.2-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-314 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 108833.2-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-316 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108833.1-8 ციფრული სქემოტექნიკა1 (DCE5508) ლაბორატორიული 09-314 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მუმლაძე ნუნუ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4030.2-4 ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (TEXAS05) პრაქტიკული 01-538.1 |
--- | 152080.1-5 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-538 |
--- | --- |
3-11:00 | 052043m საინჟინრო ხაზვა (SAIJXAZ05) პრაქტიკული 01-658 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 152040.2-5 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-564 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 052043m საინჟინრო ხაზვა (SAIJXAZ05) პრაქტიკული. 01-658 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
მჭედლიშვილი ზურაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 110018.1-10 ტექნიკური ხაზვა (TDRAW05) პრაქტიკული 11-415 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნანიტაშვილი ვახტანგ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151970.1-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304 |
151902.1-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304.1 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151907 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304 |
--- | 151940.1-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151960.1-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304.1 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151901.1-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304.1 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნანიტაშვილი მანანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 3865.2-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 3880.1-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3865.1-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
3880.2-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნარჩემაშვილი მედეა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108010.1-8 ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული 06-210დ |
108710 დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108810.2-8 დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 108811 დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ALPC108) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108010.2-8 კომპიუტერის გამოყენება (HVNJKHKL) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | 108910.2-8 ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამება (FAPRO08) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 108010.2-8 ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამირების საფუძვლები (BAALPR5) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნატროშვილი ნათია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 110900.2-10 ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლაბორატორიული 11-417 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110900.1-10 ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (FAO0010) ლაბორატორიული 11-417 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნაყოფია ვერიკო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 110916.2-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 110915.2-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 110917.2-10 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 11-322 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნიკვაშვილი ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 61902.2-6 ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული 01-508ც |
--- | 62005.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-509ც |
--- | 152070 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-538 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 62002.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-501ც |
--- | 62006.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-501ც |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 62003.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-501ც |
--- | 152060 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-538 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნიჟარაძე ჯუმბერ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151907 Прикладная механика (PRIKMEX01) Лаборат. Работа. 01-506 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 3914 Сопротивление материалов (STMA1R1) Лабораторная работа 01-506 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 3916 Сопротивление материалов (STMA1R1) Лабораторная работа 01-506 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნიშნიანიძე მარიამ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4735ბ.2-4 ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4835.2-4 ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული 02-230 |
--- | 4835ა.2-4 ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (BTCH04) ლაბორატორიული 02-229 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4735.2-4 ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული 02-227 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 4735ა.2-4 ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული 02-227 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნოზაძე მანანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151960.2-5 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ნოზაძე ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3036.2-3 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-538ა.1 (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3035.2-3 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-538ა.1 (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ოდიშარია კორნელი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108853.1-8 ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული 06-204ა.1 |
108850.1-8 ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული 06-204ა |
--- |
6-14:00 | --- | 108852.1-8 ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული 06-204ა |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108851.1-8 ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (IUS08) პრაქტიკული 06-204ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 8994 ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტმებში (SEC1508) პრაქტიკული 06-226დ |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ოქროსაშვილი მიხეილ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4960.2-4 მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლაბორატორიული 10-610 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4960.1-4 მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (BMATS04) ლაბორატორიული 10-610 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ოჩხიკიძე ნათია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4890ა.1-4 ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული 02-304 |
4890.1-4 ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული 02-304 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პავლიაშვილი ქეთევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 110913.2-10 ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული 11-403 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 110912.1-10 ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული 11-403 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 110912.2-10 ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული 11-403 |
--- | 110913.1-10 ფიტოპათოლოგია (PHYT004 ) ლაბორატორიული 11-403 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პაპასკირი მურთაზი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 152080.1-5 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.7.1 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პაპელიშვილი ზურაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62007.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.3 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 62007.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.3 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პატარიძე ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3825.2-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3825.1-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3810.2-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 3810.1-3 მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული 03-401 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პატურაშვილი მეგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 052010-4 სარკინიგზო ტრანსპორტზე უსაფრთხო სამუშაო გარემოს უზრუნველყოფა (0711716) პრაქტიკული 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 052010-4 სარკინიგზო ტრანსპორტზე უსაფრთხო სამუშაო გარემოს უზრუნველყოფა (0711716) პრაქტიკული. 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
პეტრიაშვილი ჟუჟუნა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4990ა.2-4 არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული 02-504.1 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 3040.1-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-501 |
--- | 4990ა.2-4 ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული 02-501 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 3036.1-3 ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული 02-501 |
--- | --- | --- | 4990.2-4 ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული 02-501 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3002.1-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-504.1 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 3035.1-3 ზოგადი ქიმია A (PHS16404G1) ლაბორატორიული 02-501 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჟვანია რევაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8071 გაზომვათა თეორია (TME0308) ლაბორატორიული 06-220დ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჟღენტი მაკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 62009.1-6 აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 62009.1-6 აკადემიური ხატვა (ACADP06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 052006-3 აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საწყისები (256812) პრაქტიკული 01-203ც (მოდულური) |
--- | 62008.1-6 Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа 01-402ა |
--- | --- | |
6-14:00 | 052006-3 აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საწყისები (256812) პრაქტიკული. 01-203ც (მოდულური) |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 62008.1-6 Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа 01-402ა.1 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
რაჭველიშვილი ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4930.2-4 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- |
3-11:00 | 4940.2-4 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4901 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-403 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4930ა.2-4 ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული 02-404 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
რუსიეშვილი ეკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 608920 უცხოური ენა - 2 (FLN1207-P) პრაქტიკული 06-215ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 608920 უცხოური ენა - 2 (FLN1207-P) პრაქტიკული. 06-312ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
რუხაძე თამარი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 051905gon ღონისძიების კოორდინირება (0411919) პრაქტიკული 01-664 (მოდულური) |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სადაღაშვილი ეთერ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 4830 კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული 02-421 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 4830ა კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული 02-419 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სარალიძე ბესიკი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 4760.1-4 შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლაბორატორიული 10-716 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4760.2-4 ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლაბორატორიული 10-716 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 4860.1-4 შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლაბორატორიული 10-104 (შედუღების ლაბ.) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4860.2-4 შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლაბორატორიული 10-104 (შედუღების ლაბ.) |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 4760.2-4 შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლაბორატორიული 10-716 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
საღარეიშვილი თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4835ა.1-4 სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4835 სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
საჩანელი თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 110815.2-10 სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (MKE874RP) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | --- | 110817.2-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | --- |
2-10:00 | 110830.2-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 110818.1-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-215 |
--- | 110830.1-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | 110818.2-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-213 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 110816.1-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-215 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 110816.2-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | 110815.1-10 სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (MKE874RP) ლაბორატორიული 11-215 |
8-16:00 | --- | 110817.1-10 სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლაბორატორიული 11-213 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
საცერაძე დავითი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108732 საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული 09-406 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სესკურია ოლღა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3901.2-3 მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული 03-345 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3901.1-3 მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული 03-308 |
--- | --- | --- | --- | 3902.2-3 მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული 03-308 |
7-15:00 | 112835 მინერალოგიის შესავალი (PHS36903G1-LB) ლაბორატორიული 03-308 |
--- | --- | --- | --- | 3902.1-3 მინერალოგია (MINER03) ლაბორატორიული 03-308 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სეხნიაშვილი მაია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 61908 Живопись (RPAIN06) Практическая работа 01-301ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 61905.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
61906.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 61900.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 61900.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- | |
9-17:00 | 61906.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
61905.1-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სიდამონ-ერისთავი მარიამ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 41987ა სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლაბორატორიული 10-305 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სიხარულიძე მაია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 110016.1-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-502.1 კომპ. კლ. |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 110017.1-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-502.1 კომპ. კლ. |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 110015.1-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-502.1 კომპ. კლ. |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სორდია ელენე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110715.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული.... 11-303 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110730.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-303 |
--- | 110733.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-304 |
110716.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-302 |
--- | |
3-11:00 | --- | 110717.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული.... 11-303 |
110718.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული, 11-304 |
|||
4-12:00 | --- | --- | 110718.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-303 |
110732.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-303 |
||
5-13:00 | --- | 110716.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული, 11-303 |
110717.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-303 |
--- | ||
6-14:00 | 110734.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-303 |
--- | --- | 110731.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული.... 11-304 |
||
7-15:00 | 110732.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული.... 11-304 |
110731.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-303 |
--- | --- | ||
8-16:00 | 110715.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-302 |
--- | --- | 110733.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული.... 11-304 |
||
9-17:00 | 110734.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-303 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 110730.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული.... 11-304 |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სოხაძე ვასილ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 151901.1-5 გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული 01-506.1 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151960.2-5 გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული 01-506.1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 151902.1-5 გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული 01-506 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სოხაძე მანანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 051903f-3 ტყავის აქსესუარების კონსტრუირება (36985) პრაქტიკული 01-703 (მოდულური) |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 051903s-3 ქალის ტანსაცმლის მასალაში შესრულება (87933) პრაქტიკული 01-706 (მოდულური) |
052003f-3 ტყავის აქსესუარების კონსტრუირება (36985) ლექცია 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | 051903f-3 ტყავის აქსესუარების ტექნოლოგია (tyaqs001) პრაქტიკული. 01-703 (მოდულური) |
051903f-3 ტყავის აქსესუარების ტექნოლოგია (tyaqs001) პრაქტიკული 01-703 (მოდულური) |
--- | ||
6-14:00 | --- | 051903s-3 ქალის ტანსაცმლის მასალაში შესრულება (87933) პრაქტიკული. 01-706 (მოდულური) |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სტურუა რევაზი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3760.1-3 წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 3760.2-3 წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
სურმავა აზა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151902.2-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151940.2-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304.1 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 151901.2-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ტაბატაძე დავით | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 62002.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62000.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | 61900.2-6, 61901.2-6, 61902.2-6, 61903.2-6, 61904.2-6, 61905.2-6, 61906.2-6 ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული 01-207ც.1 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 62001.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 62000.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 62002.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
|
9-17:00 | --- | --- | 61900.2-6, 61901.2-6, 61902.2-6, 61903.2-6, 61904.2-6, 61905.2-6, 61906.2-6 ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული 01-207ც.1 |
--- | 62001.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ტალახაძე დემურ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 3760.2-3 წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 3760.1-3 წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლაბორატორიული 03-101 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ტომარაძე ომარი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 108910.1-8 ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108920.2-8 ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 108920.1-8 ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული 06-210დ |
108910.2-8 ელექტრული წრედები 1 (ELWR08) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 108910.2-8 ელექტრული გაზომვები (ELGA08) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | 8986 მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) პრაქტიკული 06-305ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | 8986 მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლაბორატორიული 06-210დ |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ტუსიაშვილი თათია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4990.2-4 არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული 02-501.1 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ტყემალაძე რამაზი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 052006-3 გაცნობითი პრაქტიკა - ხის მხატვრული დამუშავება (0212305) პრაქტიკული 01-203ც (მოდულური) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 052006-3 გაცნობითი პრაქტიკა - ხის მხატვრული დამუშავება (0212305) პრაქტიკული. 01-203ც (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
უგრეხელიძე ირინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4935.1-4 ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული 02-511 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4990ა.2-4 თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული 02-505.1 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.2-4 ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული 02-511 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ფანჯარაძე გულნარა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 110023.1-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-301.1 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 110018.1-10 გამოყენებითი ინფორმატიკა (FJJKF) ლაბორატორიული 11-301.1 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 4090.2-4 ინფორმაციული ტექნოლოგიები (INFT108) ლაბორატორიული 01-კ.ც.II.B |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ფეტელავა სოფიკო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 052005gon უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული 01-550 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 608020 უცხოური ენა (230102) პრაქტიკული 06-215ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ფილფანი ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1031901 საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა AutoCAD (SAINGR05) პრაქტიკული 01-603 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ფირანიშვილი ბაჩუკი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 051903f-3 ფეხსაცმლის დამზადების ტექნოლოგია (FEXDAMTEQ05) პრაქტიკული 01-703 (მოდულური) |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ფირცხალავა თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 052006-3 რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული 01-203ც (მოდულური) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ფრიდონაშვილი დავითი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 052009z-3 დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული 01-689 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 052009e-3 დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული 01-697 |
--- | --- | 052009z-3 დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული... 01-689 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | 052009e-3 დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული. 01-696 (მოდულური) |
--- | --- | 052009e-3 დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული... 01-696 (მოდულური) |
--- | |
7-15:00 | 052009z-3 დაკიდების სისტემის საჭით მართვის და სამუხრუჭე სისტემის კლასიფიკაცია (dak05) პრაქტიკული. 01-689 |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ფხაკაძე ნანი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 052003s-3 სატანსაცმლე მასალების კონფექციონირება (6874525) პრაქტიკული 01-705 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქადარია იური | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151970.2-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304.1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151960.2-5 ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული 01-304 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქავთარაძე ბიძინა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 61901.3-6, 61902.3-6, 61900.3-6, 61904.3-6, 61905.3-6, 61906.3-6, 61903.3-6 გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 112735.1-12 არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | |
5-13:00 | 62006.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | --- | 62008.2-6 Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа 01-402ა.1 |
--- | |
6-14:00 | --- | 112735.1-12 არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული. 01-402ა.1 |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 62008.2-6 Рисунок – простые формы (ART31306R1-P) Практическая работа 01-402ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 62006.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
61900.3-6, 61902.3-6, 61903.3-6, 61901.3-6, 61905.3-6, 61906.3-6, 61904.3-6 გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქამხაძე თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 052006-3 მეწარმეობა 1 (0410003) პრაქტიკული 01-203ც (მოდულური) |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 051908-4 მენეჯმენტის ზოგადი კონცეფციები და საკადრო დოკუმენტაციის წარმოება (0411908) პრაქტიკული 01-727 (მოდულური) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 052005h-4 მეწარმეობა 2 (DDFNNN) პრაქტიკული 01-659 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქარქუსაშვილი თამაზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 4940.1-4 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-305 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4890.2-4 ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (ORNSIN04) ლაბორატორიული 02-305 |
5-13:00 | 4940.2-4 ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული 02-305 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 4090.2-4 ქიმიის სამყარო (CHW0104) ლაბორატორიული 02-305 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქარცივაძე დავითი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108839.2-8 კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) ლაბორატორიული 09-401 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108839.1-8 კომპიუტერული ქსელები (JGKAKHD) ლაბორატორიული 09-401 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108739.1-8 კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (JDDFLFG) ლაბორატორიული 06-321დ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქაშაკაშვილი ირაკლი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4960.1-4 ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლაბორატორიული 10-606 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4960.2-4 ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლაბორატორიული 10-606 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქაჩლიშვილი ციური | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4830ა პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლაბორატორიული 02-417 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 4830 პურ-პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1) ლაბორატორიული 02-421 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქვარცხავა ლიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151960.1-5 გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული 01-604 |
151901.1-5 გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული 01-604 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151902.1-5 გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული 01-604.1 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქისიშვილი ლია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62000.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-501ც |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151907 Компьютерная инженерная графика (CGRACR5) Практическая работа 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
62006.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-508ც |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 62001.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-605ც |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 62004.1-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-609ც |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 62007.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-507ც |
61901.1-6 ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული 01-501ც |
62009.2-6 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-609ც |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 61900.1-6 ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული 01-501ც |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ქოჩიაშვილი მანანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4935.2-4 ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული 02-511.1 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ა.1-4 ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლაბორატორიული 02-511 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ღვინიაშვილი მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4730ა შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლაბორატორიული 03-208 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151940.2-5 შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლაბორატორიული 03-208.1 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4730 შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველ საწარმოებში (FJJHK) ლაბორატორიული 03-207 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 112935.1-12 შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში (HHS22503G1-LB) ლაბორატორიული 03-207 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ღუღუნიშვილი დარეჯან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4835.2-4 ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული 02-227 |
--- | 4835ა.2-4 ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული 02-227 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4835ბ ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული 02-230 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 41987 ქრომატოგრაფიული მეთოდები ფარმაცევტულ ანალიზში (STHS04) ლაბორატორიული 02-228 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 41987 ქრომატოგრაფიული მეთოდები ფარმაცევტულ ანალიზში (STHS04) ლაბორატორიული… 02-227 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ყავლაშვილი ნუგზარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108734 საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული 13-"მართვის სისტემების ინსტიტუტი" |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108733 საწარმოო პრაქტიკა (INDPR05) პრაქტიკული 13-"მართვის სისტემების ინსტიტუტი" |
108739.1-8 განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლაბორატორიული 09-404 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | 108739.2-8 განაწილებული კომპიუტერული სისტემები (DCS6908) ლაბორატორიული 09-404 |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ყავრელიშვილი მარიამ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 052005gon ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული 01-603 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 051910-4 ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული. 01-447 (მოდულური) |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 052006-3 ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული 01-203ც (მოდულური) |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 052005gon ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული. 01-603 |
052006-3 ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული. 01-203ც (მოდულური) |
--- | 051903f-3 ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული 01-703 (მოდულური) |
|
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ყანჩაველი თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 110815.2-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 110830.2-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 110817.2-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | 110816.2-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 110818.2-10 სურსათის ქიმია (BIOCH05) ლაბორატორიული 11-318 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ყორანაშვილი ირინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 052009sab-5 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული 01-565 |
052006-3 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული. 01-203ც (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 052006-3 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული 01-203ც (მოდულური) |
--- | --- | 052009sab-5 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული. 01-566 |
||
5-13:00 | --- | --- | 052005h-4 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული 01-665 |
052005h-4 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული. 01-665 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შავლიაშვილი ლიანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 052003f-3 ნავისებრი ფეხსაცმლისა და ნახევარწაღის კონსტრუირება (0212106) ლექცია. 01-707 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 051903s-3 მამაკაცის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (567885) პრაქტიკული 01-706 (მოდულური) |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 051903s-3 მამაკაცის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (567885) პრაქტიკული. 01-706 (მოდულური) |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | 052003f-3 ნავისებრი ფეხსაცმლისა და ნახევარწაღის კონსტრუირება (0212106) ლექცია 01-707 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | 051903f-3 საუნაგირე ტყავის დეტალების დამზადება (6987) პრაქტიკული 01-703 (მოდულური) |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | 051903f-3 საუნაგირე ტყავის დეტალების დამზადება (6987) პრაქტიკული. 01-703 (მოდულური) |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შალიტაური გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151940.1-5 თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული 01-604 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შარაშენიძე ზაალი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 052010-4 მეწარმეობა 2 (DDFNNN) პრაქტიკული. 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 052010-4 მეწარმეობა 2 (DDFNNN) პრაქტიკული 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შარვაშიძე ავთანდილი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 052010-4 რკინიგზის ზოგადი კურსი (0711715) პრაქტიკული 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 052010-4 რკინიგზის ზოგადი კურსი (0711715) პრაქტიკული. 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შაშიაშვილი ნანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 41987ა ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი 2 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 41987ა ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (FTPPR04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შენგელია ევგენია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4790ა.1-4, 4790.1-4 აგროქიმია (AGCHE04) ლაბორატორიული 02-309 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4790.2-4, 4790ა.2-4 აგროქიმია (AGCHE04) ლაბორატორიული 02-309 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შენგელია მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4830 საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლაბორატორიული 02-420 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 4830ა საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლაბორატორიული 02-420 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შენგელია ჯემალ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4701, 4702 ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული 02-412 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შეყლაშვილი ნათელა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4835ა.2-4 სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4735ბ.1-4 ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული 02-230 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4835.1-4 ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული 02-229 |
--- | 4835ა.1-4 ფარმაკოგნოზია II (FKG0204) ლაბორატორიული 02-230 |
--- | --- |
5-13:00 | 4735ბ.2-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 4835ბ.1-4 სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (MPHCR04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | 4735.2-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4735ა.2-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 4735ა.1-4 ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული 02-230 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შუბითიძე თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 152040.1-5 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-553 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
შურღაია ირაკლი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 152040.1-5 კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული 01-კ.ც.I.7 |
--- |
4-12:00 | --- | 051843m მექატრონული სისტემების პროგრამების მართვა (07313295) პრაქტიკული... 01-657 (მოდულური) |
--- | --- | 051843m მექატრონული სისტემების პროგრამების მართვა (07313295) პრაქტიკული. 01-657 (მოდულური) |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჩიტიძე ზაურ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 051906-3 ხის მხატვრული დამუშავება რიცხვით პროგრამული მართვის ჩარხების გამოყენებით (0212330) პრაქტიკული 01-205ც (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჩიქავა მედეა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 41987ბ.2-4 პრაქტიკა კოსმეტოლოგიაში (PCOSM04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჩხეიძე ირინა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108811 სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული 06-210დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 108810, 108811 სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული 06-302ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108710 სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული 06-304ბ |
--- | 108810.1-8 სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული 06-210დ |
108710 სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული 06-220დ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცაგარეიშვილი პაატა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 051909sab-5 არასატარიფო ღონისძიებები (411611) პრაქტიკული 01-583 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცეცხლაძე მერაბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 608020 ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (710204) ლაბორატორიული 06-204ბ |
608020 ზოგადი ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (NJFJD) ლაბორატორიული, 09-202 |
--- | 608020 ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (710204) პრაქტიკული 06-215ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 608020 ზოგადი ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (NJFJD) ლაბორატორიული… 06-204ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცინდელანი ეკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 61903.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 61903.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 61906.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- |
6-14:00 | --- | 61901.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | 61900.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 61901.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
61900.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც.1 |
--- | ||
9-17:00 | 61906.2-6 ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული 01-301ც |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცინცაძე გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 62003.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 62007.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.2 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | 62004.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | 112735.2-12 არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული 01-402ა |
--- |
5-13:00 | 62007.1-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.2 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 112735.2-12 არქეოლოგიური ნახატი (ARCNAXAT) პრაქტიკული. 01-402ა |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | 62003.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა.1 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 62004.2-6 ხატვა - მარტივი ფორმები (DRAEF06) პრაქტიკული 01-402ა |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცინცაძე თამარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 42087ა პრაქტიკა სამრეწველო ფარმაციაში (DFHSR04) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცინცაძე მაია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3014 Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа 02-507 |
--- | --- | --- | 3016 Общая химия (CHE01R4) Лабораторная работа 02-507 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცომაია ირმა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4735.2-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი 1 |
--- | --- | --- | 4735.1-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი 4 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4735ა.2-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი 2 |
--- |
5-13:00 | 4735ბ.1-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | --- | 4735ბ.1-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი 2 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4735.1-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 42087, 42087ა, 42087ბ ფარმაცევტული ტექნოლოგია (DJZX04) სასწავლო პრაქტიკა 13-აფთიაქი |
4735ა.1-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 42087, 42087ბ, 42087ა ფარმაცევტული ტექნოლოგია (DJZX04) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი |
4735ბ.2-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი 2 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 4735ა.1-4 ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (PHT0204) ლაბორატორიული 13-აფთიაქი |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ცხოვრებაშვილი ნადია | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 052003g-4 უცხოური ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული 01-707 |
--- | --- | 052003g-4 უცხოური ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული. 01-707 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | 052008-4 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული 01-714 |
--- | --- | ||
5-13:00 | 052003b-3 უცხოური ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული 01-704 (მოდულური) |
--- | --- | |||
6-14:00 | 052008-4 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული. 01-565 |
--- | 052007-4 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული .. 01-567 (მოდულური) |
|||
7-15:00 | 052003b-3 უცხოური ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული. 01-704 (მოდულური) |
|||||
8-16:00 | --- | --- | 052007-4 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული. 01-567 (მოდულური) |
|||
9-17:00 | --- | 052007-4 უცხო ენა (ინგლისური) (ENLPR- 07LP) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ძნელაძე სოფიო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 110715.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-304 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 110715.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-304 |
--- | 110734.2-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული.... 11-302 |
--- | --- | |
3-11:00 | 110733.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-318 |
110717.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-304 |
--- | 110718.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-303 |
||
4-12:00 | --- | 110718.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-304 |
110732.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-302 |
|||
5-13:00 | 110734.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-304 |
110716.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-304 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | 110717.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-304 |
--- | 110731.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-303 |
||
7-15:00 | --- | 110732.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-303 |
--- | 110716.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-318 |
||
8-16:00 | --- | 110730.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-304 |
--- | 110733.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-303 |
||
9-17:00 | --- | --- | 110731.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული 11-303 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 110730.1-10 საკონსერვო წარმოება (RTEY3214PR) ლაბორატორიული… 11-303 |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წაქაძე ალექსანდრე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151960.1-5 გამოყენებითი მექანიკა (APPLM01) ლაბორატორიული 01-506 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წერეთელი ნუგზარ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4850.2-4 ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლაბორატორიული 02-226 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4850.2-4 ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლაბორატორიული 02-226 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4850.1-4 ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლაბორატორიული 02-226 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4850.1-4 ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლაბორატორიული 02-226 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წერეთელი ქეთევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4950.2-4 მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლაბორატორიული 02-226 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 4950.1-4 მეტალურგიული პროცესები თეორია (THMPR04) ლაბორატორიული 02-226 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წეროძე მედეა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4930.2-4 კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 4935.2-4 ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ბ.2-4 ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 4890.2-4 კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- | 4890ა.2-4 კოლოიდური ქიმია 1 (KOLQIM04) ლაბორატორიული 02-405 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | 4930ა.2-4 კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული 02-405 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4935ა.2-4 ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHCCH 04) ლაბორატორიული 02-405 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წვერავა ელიზა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151970.2-5 კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული 01-კ.ც.I.2.1 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 110023.1-10 გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული 11-307 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წივწივაძე თენგიზ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4990ა.1-4 არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული 02-504 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4990ა.1-4 ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული 02-507 |
--- | 4990.1-4 არაორგანული სინთეზი (INSIN 04) ლაბორატორიული 02-501 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 4990.1-4 ელემენტების ქიმია 1 (ELQIM1) ლაბორატორიული 02-504 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წიკლაური ნანული | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 052007-4 რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
052008-4 რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული 01-695 |
--- | 052009e-3 რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული. 01-696 (მოდულური) |
--- | --- |
2-10:00 | 052009e-3 რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული 01-696 (მოდულური) |
052003b-3 რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული 01-707 |
--- | |||
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 052007-4 რაოდენობრივი წიგნიერება (698742) პრაქტიკული. 01-717 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წიქარიშვილი ხათუნა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 41987 ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (CHAPHP04) ლაბორატორიული 02-228 |
41987ბ პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლაბორატორიული 02-230 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 41987ბ პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლაბორატორიული… 02-229 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 42087.2-4, 42087ა.2-4, 42087ბ.2-4 საქართველოს ფიტონედლეულის კვლევა (FHOUXK4) სასწავლო პრაქტიკა 13 -გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წულეისკირი გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 152080.2-5 მხაზველობითი გეომეტრია (DGEOM05) პრაქტიკული 01-538.1 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
წურწუმია მადონა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3725.1-3 საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლაბორატორიული 03-122 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 3725.2-3 საბურღი ხსნარები (DRSOL03) ლაბორატორიული 03-122 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 0319.2-3 საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა . 13-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ხარბედია ცისანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4990ა.1-4 თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული 02-505 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 4990.1-4 თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული 02-505.1 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ხახანაშვილი კონსტანტინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4760.1-4 ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლაბორატორიული 13-ადმ.კორპუსი (მასალათა თვისებების სასწ.-სამეცნ. კვლევითი ცენტრი) |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4760.2-4 ფხვნილოვანი მასალები, დანაფარები, პრეციზიული დამუშავება (PMCPT04) ლაბორატორიული 13-ადმ.კორპუსი (მასალათა თვისებების სასწ.-სამეცნ. კვლევითი ცენტრი) |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ხელაშვილი მარინე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151970.2-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-612 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 151960.2-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-701 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151940.2-5 გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული 02-611 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ხეცურიანი გიორგი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 0319.2-3 საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (FJKLJ) სასწავლო პრაქტიკა.. 13-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ხმიადაშვილი ჯემალ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 051909e-3 საზეინკლო საქმის საფუძვლები (0125486) პრაქტიკული 01-582 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 052009z-3 გაცნობითი პრაქტიკა (GACPR05) პრაქტიკული 01-689 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 051909e-3 საზეინკლო საქმის საფუძვლები (0125486) პრაქტიკული. 01-582 (მოდულური) |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | 052009z-3 გაცნობითი პრაქტიკა (GACPR05) პრაქტიკული. 01-689 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 052009z-3 გაცნობითი პრაქტიკა (GACPR05) პრაქტიკული... 01-689 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჯაფარიძე ნინო | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3901.1-3 სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული 03-445 |
--- | 3902.1-3 სტრუქტურული გეოლოგია (STRGE03) ლაბორატორიული 03-445 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 3942.2-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-445 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 3944.2-3 სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS3420R2) ლაბორატორიული 03-445.1 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჯაჯანიძე ვალერი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 051909e-3 ტექნიკური უცხო ენა და სიმბოლოები (0711907) პრაქტიკული 07-109 |
--- | 051907-4 საზღვაო გადაზიდვები (MTRAN05) პრაქტიკული 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | 052009e-3 შიდაწვის ძრავების კლასიფიკაცია (0711909) პრაქტიკული... 01-696 (მოდულური) |
3-11:00 | 051909z-3 ტექნიკური უცხო ენა და სიმბოლოები (0711907) პრაქტიკული 01-668 |
--- | 051909z-3 ტექნიკური უცხო ენა და სიმბოლოები (0711907) პრაქტიკული. 01-697 |
|||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | 052009e-3 შიდაწვის ძრავების კლასიფიკაცია (0711909) პრაქტიკული. 01-696 (მოდულური) |
--- | |||
8-16:00 | 052009e-3 შიდაწვის ძრავების კლასიფიკაცია (0711909) პრაქტიკული 01-696 (მოდულური) |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჯიბაშვილი მამული | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4960.2-4 ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (BARPM04) ლაბორატორიული 10-507 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 4960.1-4 ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (BARPM04) ლაბორატორიული 10-507 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჯიქია თამაზი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 0319.2-5გ ქანების ფიზიკურ-მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (YPDPR03) ლაბორატორიული 03-432 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჯიქია მარინა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4940.2-4 საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლაბორატორიული 03-208 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4801.2-4 შრომის უსაფრთხოება ქიმიურ საწარმოებში (FGHJJK) ლაბორატორიული 03-207.1 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჯიქიძე ლევან | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151960.2-5 გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული 01-604.1 |
151901.2-5 გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული 01-604.1 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151902.2-5 გამოყენებითი მექანიკა. (APPLM01.) ლაბორატორიული 01-604 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
ჯიხვაძე ივანე | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 051910-4 მეტროლოგია (METRO08) პრაქტიკული 01-447 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |